Proficiat aan MORENO DE PAUW met zijn 2° Belgische Titel op de Piste !!!
Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Belgische Titel op de Piste !!!
Moreno De Pauw Lenny Druyts Lenny Druyts helemaal rechts.
30/12/2012- BK/CB DERNY ELITE+U23 +BK/CB OMNIUMJEUGD/JEUNESSE (O)
Piste - Belg. Kampioensch. - met motoren / derny´s
BK / CB Derny Elite
1.BREYNE Jonathan-LANDBOUWKREDIET-
2.MERTENS Tim-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-
3.FOUBERT Glen-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-
4.DE DUYTSCHE Luc-CYCLING TEAM GRILLHUISJE-
5.DE ROECK Kevin-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-
BK / CB Derny U23 Beloften / Espoirs
1.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
2.DE BUYST Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-
3.DRUYTS Gerry-CYCLING TEAM POLLENTIER-
4.MAES Alexander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-
5.GOVAERT Kenny-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-
BK / CB Juniores Omnium
1.DE VYLDER Lindsay-AVIA YOUTH PROMOTION CYCLING TEAM-
2.OSEÏ VERTEZ Matthias-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
3.PICOUX Maximilien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-
4.VAN BEETHOVEN Matthias-JONG WIELERTALENT-
5.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
BK / CB Dames Juniores Omnium
1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-
2.KOPECKY Lotte-VZW LADIES SPRINT-
3.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-
4.DEGRENDELE Nicky-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
5.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-
BK / CB Dames Nieuwelingen Omnium
1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
2.PALM Eva Maria-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-
3.STRUYF Lize-RUDYCO CYCLING TEAM-
4.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
5.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
BK / CB Nieuwelingen
1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-
2.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
3.MAHO Adrien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-
4.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-
5.PIRARD Maxim-K.V.C. DEINZE VZW-
29/12/2012- BK/CB MADISONU23/ELITE (O) - Piste - Belg. Kampioensch. - zonder motoren
1.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
1.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-
2.MERTENS Tim-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-
2.DE BUYST Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-
3.SCHETS Steve-BOFROST-STERIA-
3.VAN IMMERSEEL Gert-jan-TEAM RAIKO STÖLTING-
4.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
4.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-
5.BUYSSE Lennert-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-
5.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
|