Proficiat aan ANDRIES BAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
Zondag 23/12/2012 NAMUR (N) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´
Aantal deelnemers:
1 Kevin PAUWELS BEL 2 Sven NYS BEL 3 Niels ALBERT BEL 4 Francis MOUREY FRA 5 Klaas VANTORNOUT BEL 6 Bart AERNOUTS BEL 7 Thijs VAN AMERONGEN NED 8 Lars VAN DER HAAR NED 9 Tom MEEUSEN BEL 10 Niels WUBBEN NED
23/12/2012 NAMUR (N) - Veldrijden U23 - 50´
Aantal deelnemers: 1 Michiel Van Der Heijden Rabo - Giant Offroad Team 2 Emiel Dolfsma Rabo - Giant Offroad Team. 3 David Van Der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team 4 Wout Van Aert Telenet Fidea Cycling Team 5 Jens Adams BKCP - Powerplus Cycling Team 6 Mike Teunissen Rabo - Giant Offroad Team. 7 Jens Vandekinderen Telenet Fidea Cycling Team 8 Kenneth Hansen 9 Kenneth Hansen 10 Lukas Müller VC Steinmaur 18 Matthias Van De Velde Enertherm - BKCP
23/12/2012 NAMUR (N) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´
Aantal deelnemers: 1 Katherine Compton Trek Cyclocross Collective 2 Katerina Nash 3 Marianne Vos Rabobank Women Team 4 Helen Wyman 5 Nikki Harris VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 6 Sanne Van Paassen Rabobank Women Team 7 Lucie Chainel-Lefevre 8 Eva Lechner 9 Sanne Cant Enertherm - BKCP 10 Christel Ferrier-Bruneau
23/12/2012 NAMUR (N) - Veldrijden Juniores - UCI World Cup - 40´
Aantal deelnemers: 1 Logan Owen 2 Curtis White 3 Gianni Van Donink VZW Young Telenet Fidea Cycling Team 4 Stijn Caluwe Enertherm - BKCP 5 Thomas Joseph Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team 6 Jochen De Vocht Nodrugs Concept Team 7 David Lombardo 8 Jelle Schuermans Van Goethem - Prorace - cycling team 9 Loïc Hennaux Red Bikers 10 Stephen Bassett 14 Thomas Van De Velde Isorex Cycling Team
23/12/2012 BALEGEM-OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers:
1.GAUDY Patrick-THE BARRACUDA COMPANY-
2.THIELEMANS Mike-TEAM-THIELEMANS & CO-
3.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-
4.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-
5.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-
6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
7.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-
8.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-
9.MORTELMANS Stijn-KON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK VZW-
10.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-
11.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-
20.BAEYENS Dennis-FCP TEAM KUURNE-
39.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-
23/12/2012 BALEGEM-OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. C
Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:
1.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
2.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-
3.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-
4.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-
5.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
6.CHANCE Maxx--
7.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
8.PALUTA Michal--
9.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
10.GERCHER Garrett--
15.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
Dames Elite: 40´ - Aantal deelnemers:
1.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
2.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-
3.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT-
Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:
1.ANDRIES BAERT uit Zele -VZW JOLAN MTB TEAM 2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
3.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
4.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-
5.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
6.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
7.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-
8.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-
9.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-
10.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
11.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
14.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-
19.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-
23.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-
25.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-
33.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
34.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
Dames Jeugd: 30´ - Aantal deelnemers: 1.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-
2.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-
23/12/2012 BALEGEM-OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. D Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:
1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-
2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-
3.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-
4.VANDEVELDE Ruben-DAGVERGUNNING-
5.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-
6.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
7.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
8.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
9.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
10.BOTTERMAN Matthias-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
Masters B: Aantal deelnemers:
1.WEBBER Peter-BOULDER CYCLING-
2.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-
3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
4.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-
5.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
6.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
7.TAS Patrick-INTRASYS MTB DREAMTEAM-
8.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-
9.DE GROOTE Rik-ASFRA RACING TEAM-
Masters C: Aantal deelnemers:
1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
3.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-
4.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
5.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
7.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-
8.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN-
9.BOELENS Romaan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
|