.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    30-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/12/2012

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zondag 30/12/2012 DIEGEM (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

    1-Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    2-Kevin Pauwels-Sunweb - Revor Cycling Team-

    3-Zdenek Stybar-Omega Pharma-Quickstep Cycling Team-

    4-Klaas Vantornout-Sunweb - Revor Cycling Team-

    5-Radomir Simunek-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    6-Rob Peeters-Telenet Fidea Cycling Team-

    7-Sven Nys-Landbouwkrediet-Euphony Cycling Team-

    8-Marcel Meisen-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    9-Lars Van Der Haar-Rabo - Giant Offroad Team.-

    10-Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team-

     

    30/12/2012 DIEGEM (VB) - Veldrijden U23 UCI - 50´
    Aantal deelnemers:

    1.TEUNISSEN Mike-WV SCHIJNDEL-

    2.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    3.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.GODRIE Stan-RABOBANK-

    5.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    6.BOSMAN Gert-Jan-VW SCHIJNDEL-

    7.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    8.DOLFSMA Emiel-KWC KAMPEN-

    9.VAN DER HEIJDEN Michiel-GRC JAN VAN ARCKEL-

    10.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    26.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

     

    30/12/2012 DIEGEM (VB) - Veldrijden Dames UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.NASH Katerina-LUNA PRO TEAM-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.CHAINEL Lucie-EC STEPHANOIS-

    4.STULTIENS Sabrina-LTVR BRAINWASH-

    5.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    6.DAY Gabriella-RAPHA FOCUS-

    7.MILLER Meredith-CALIFORNIA GIANT SPEIALIZED-

    8.LAST Annie-MILKA BRENTJENS MTB-

    9.DOMBROSKI Amy-YOUNG TELENET FIDEA-

    10.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    35.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    39.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    43.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    30/12/2012 DIEGEM (VB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.OWEN Logan-LAKE WASHINGTON VELO-

    3.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA-

    9.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    17.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    44.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    64.VERMEIREN Gianni-MELBOTECH CT-

     

    30/12/2012 JABBEKE (W) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    30/12/2012 JABBEKE (W) - Veldrijden Miniemen

    30-12-2012 om 18:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE BREDENE VAN ZATERDAG 29/12/2012

    FOTO'S VELDRIJDEN TE BREDENE VAN ZATERDAG 29/12/2012 

    Veld 29-12-2012-bredene 586.JPG 

                   Het podium met Sven Nys, Niels Albert en Zdenek Stybar.
    Veld 29-12-2012-bredene 561.JPG                                             
                         Aankomst van winnaar Sven Nys voor Niels Albert.
    Veld 29-12-2012-bredene 564.JPG
                                         Zdenek Stybar werd 3de.

    Zaterdag 29/12/2012 BREDENE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS -

    3.STYBAR Zdenek-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    4.VANTHOURENHOUT Sven-LANDBOUWKREDIET-

    5.PAGE Jonathan -PLANET BIKE-

    6.BERDEN Ben-HET DRAAIEND WIEL NEEROETEREN-

    7.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    8.SUAREZ FERNANDEZ Isaac-BIO RACER CARAVANAS-

    9.ALAPHILIPPE Julian-EC ARMEE DE TERRE CSA-

    10.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-
    14.HOFMAN Bart

    Veld 29-12-2012-bredene 574.JPG     
                                                          Zdenek Stybar
    Veld 29-12-2012-bredene 290.JPG
          Sven Nys, Sven Vanthourenhout, Jonathan Page en Jan Denuwelaere.
    Veld 29-12-2012-bredene 304.JPG
                                             Niels Albert en Ben Berden
    Veld 29-12-2012-bredene 311.JPG
                                                       Zdenek Stybar
    Veld 29-12-2012-bredene 315.JPG
                                               Bart Hofman uit Elversele.
    Veld 29-12-2012-bredene 406.JPG 
                         Angelo De Clercq en Mathieu Willemijns       
    Veld 29-12-2012-bredene 337.JPG                                               
            
     

    29/12/2012 BREDENE (W) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    2.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    4.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    6.GORRENS Seppe-VISTAMEDIA HAMME-

    7.GRAS Yan-STEPHANOIS-

    8.SVRCINA Karel- OSTRAVA

    9.PRUVOST Nicolas-CENTULOISE-

    10.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    25.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    35.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 
    Veld 29-12-2012-bredene 268.JPG

                 Podium met Alexander Ameel, Vincent Peeters en Stef Claeys.
    Veld 29-12-2012-bredene 278.JPG
    Veld 29-12-2012-bredene 252.JPG
                                         Aankomst van Alexander Ameel.
    Veld 29-12-2012-bredene 235.JPG
    Veld 29-12-2012-bredene 174.JPG
                                 Kampioen van West-Vlaanderen Stef Claeys.
    Veld 29-12-2012-bredene 106.JPG
                                               Start van de Juniores.


    Nieuwelingen: 30´
    - Aantal deelnemers:

    1.JACOBS Johan-VC STEINMAUR-

    2.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    5.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    7.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    18.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    20.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    24.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    32.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    Veld 29-12-2012-bredene 086.JPG
           Podium met Johan Jacobs, Cedric Beullens en Timo Verberckmoes.
    Veld 29-12-2012-bredene 033.JPG
                                              Aankomst van Johan Jacobs.
    Veld 29-12-2012-bredene 036.JPG
                                Aankomst van Cedric Beullens die 2de werd.
    Veld 29-12-2012-bredene 038.JPG
                    Aankomst van Timo Verberckmoes uit Zele die 3de werd.
    Veld 29-12-2012-bredene 039.JPG
                           Aankomst van Andries Baert uit Zele die 4de werd.
    Veld 29-12-2012-bredene 089.JPG
          André Tummeleer geeft nog wat raad voor de start aan Johan Jacobs.




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-12-2012 om 10:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/12/2012

    Banner Veldrijden 2013.png
    Zaterdag 29/12/2012 BREDENE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS -

    3.STYBAR Zdenek-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    4.VANTHOURENHOUT Sven-LANDBOUWKREDIET-

    5.PAGE Jonathan -PLANET BIKE-

    6.BERDEN Ben-HET DRAAIEND WIEL NEEROETEREN-

    7.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    8.SUAREZ FERNANDEZ Isaac-BIO RACER CARAVANAS-

    9.ALAPHILIPPE Julian-EC ARMEE DE TERRE CSA-

    10.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

     

    29/12/2012 BREDENE (W) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    2.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    4.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    6.GORRENS Seppe-VISTAMEDIA HAMME-

    7.GRAS Yan-STEPHANOIS-

    8.SVRCINA Karel- OSTRAVA

    9.PRUVOST Nicolas-CENTULOISE-

    10.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    25.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    35.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.JACOBS Johan-VC STEINMAUR-

    2.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    5.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    7.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    18.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    20.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    24.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    32.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    30-12-2012 om 09:24 geschreven door kenny


    29-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF ZATERDAG 05 JANUARI 2013 OM 09H00.

    SAMENKOMST PARKING HET WIJNHUIS !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt Overslag via Mendonk om zo terug op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 95 km)

    29-12-2012 om 14:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 29/12/2012

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Danny Peeters en Filip Van Royen vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 50 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Bij een zeer zachte temperatuur en eindelijk eens droog weer konden de renners vandaag een geslaagde duurtraining afwerken. De kopmannen van de dag waren ongetwijfeld Danny Peeters en Filip Van Royen die 1h45min aan de kop reden. De afstand bedroeg 83 Km en het gemiddelde kwam uit op 32,9 Km/h, met de extra lus naar Haasdonk bedroeg de afstand 100 Km.
    Reden mee vandaag : Danny Peeters , Danny Smet , Filip Van Royen , Daniel Noens , Franky De Witte , Chris Van Cleemput , Jean-Paul Van Oudenhoven , Pieter Covents , Kristoff Heyns , Tom Heirbaut (MTB) , Walter Govaert , Dirk De Pauw , Mattias Nys , Shani Goossens , Kenny Goossens , Kevin Willaert , Vincent Cantens , Nick David , Carl Leeman , Sam Christiaens , Thieu Heirbaut , Isabelle Daelman , Saskia Van Overmeire , Rudi Van Dam , Dirk Cleys , Marc De Smedt , Steven Van Houte , Michel Thierens , Jurgen Goossens , Willy Marin , Cedric Smet , Stals , renner Wielerteam Waasland , Joeri Verbruggen , Eddy Merckx , Alain Verbeke , Walter Meseure , Nico De Roeck (MTB) , Alexander De Keersmaeker , Luc Van Clapdorp , ????????? en Kenny Janssens.

    29-12-2012 om 14:03 geschreven door kenny


    28-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE LOENHOUT VAN VRIJDAG 28/12/2012

    FOTO'S VELDRIJDEN TE LOENHOUT VAN VRIJDAG 28/12/2012 

    Veld 28-12-2012- loenhout 694.JPG 

                 Het podium met Niels Albert, Zdenek Stybar en Kevin Pauwels.
    Veld 28-12-2012- loenhout 678.JPG                                             
                                   Aankomst van winnaar Niels Albert.

    Vrijdag 28/12/2012 AZENCROSS LOENHOUT (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS -

    2.STYBAR Zdenek-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    3.PAUWELS Kevin-SUNWEB - REVOR -

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - REVOR -

    5.PEETERS Rob-TELENET - FIDEA -

    6.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK/LEONTIEN-

    7.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    8.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    9.WELLENS Bart-TELENET - FIDEA -

    10.SIMUNEK Radomir-BKCP-POWERPLUS-

    Veld 28-12-2012- loenhout 452.JPG    
                     Kevin Pauwels, Sven Vanthourenhout en Tom Meeusen.
    Veld 28-12-2012- loenhout 459.JPG
    Veld 28-12-2012- loenhout 503.JPG
                                                    Jan Denuwelaere
    Veld 28-12-2012- loenhout 540.JPG
                             Niels Albert, Zdenek Stybar en Klaas Vantornout.
    Veld 28-12-2012- loenhout 567.JPG
              Dave De Cleyn, Kenneth Van Compernolle en Tom Van Den Bosch.
    Veld 28-12-2012- loenhout 615.JPG
    Veld 28-12-2012- loenhout 438.JPG
                                Nog even wachten op de start bij de Profs.
    Veld 28-12-2012- loenhout 443.JPG
                                                        Start bij de Profs.
    Veld 28-12-2012- loenhout 209.JPG Veld 28-12-2012- loenhout 450.JPG
                                Joeri Hofman                                                        Zdenek Stybar voor Thijs Van Amerongen.
            
    28/12/2012 AZENCROSS LOENHOUT (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    2.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    3.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    5.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS -

    6.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    7.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM-

    8.BOSMAN Gert-Jan-RABOBANK GIANT-

    9.GODRIE Stan-RABOBANK-

    10.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-
    Veld 28-12-2012- loenhout 231.JPG
      Podium Beloften met Corne Van Kessel, Wietse Bosmans en Wout Van Aert.
    Veld 28-12-2012- loenhout 237.JPG
                                   Corne Van Kessel leider in de Bpost trofee.

    Veld 28-12-2012- loenhout 225.JPG
                      Aankomst van Corne Van Kessel voor Wietse Bosmans.
    Veld 28-12-2012- loenhout 067.JPG
                                                 Start van de Beloften.
    Veld 28-12-2012- loenhout 183.JPG
                                    Tim Merlier voor Corne Van Kessel.
    Veld 28-12-2012- loenhout 086.JPG
                                     Vinnie Braet en Jens Vandekinderen.
    Veld 28-12-2012- loenhout 094.JPG
                                                      Jens Adams
    Veld 28-12-2012- loenhout 153.JPG
                                            David Van Der Poel
    Veld 28-12-2012- loenhout 181.JPG
                                                  Laudelino Lammens
    Veld 28-12-2012- loenhout 070.JPG 
                                     De Franse kampioen met in de start pech.

    28/12/2012 AZENCROSS LOENHOUT (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.NASH Katerina-TEAM LUNA CHIX-

    4.COMPTON Katie-TREK CYCLOCROSS COALITION-

    5.VOS Marianne-STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    6.WYMAN Helen-KONA / FSA FACTORY TEAM-

    7.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    8.MILLER Meredith-CAL GIANT BERRY FARMS/SPECIALIZED-

    9.DAY Gabriella-RAPHA FOCUS-

    10.CHAINEL Lucie-EC STEPHANOIS-

    36.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-
    Veld 28-12-2012- loenhout 419.JPG
                      Podium met Sanne Cant, Nikki Harris en Katerina Nash.
    Veld 28-12-2012- loenhout 423.JPG
                                   Sanne Cant leider in de Bpost trofee.

    Veld 28-12-2012- loenhout 406.JPG 
                              Aankomst van Sanne Cant voor Nikki Harris.
    Veld 28-12-2012- loenhout 241.JPG Veld 28-12-2012- loenhout 363.JPG
                            Marianne Vos                                                  Stefanie De Croock, Hilde Quintens en Lucinda Brand.
    Veld 28-12-2012- loenhout 246.JPG
                                                     Start van de Dames.

    28/12/2012 AZENCROSS LOENHOUT (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.OWEN Logan-LAKE WASHINGTON VELO-

    3.WHITE Curtis-HOT TUBES-

    4.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    5.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA-

    6.ORTILLON Valentin-ECV BOULZICOURT-

    7.BASSETT Stephen-BOB´S RED MILL CYCLOCROSS-

    8.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-
    Veld 28-12-2012- loenhout 077.JPG
              Podium met Mathieu Van Der Poel, Logan Owen en Curtis White.

    Veld 28-12-2012- loenhout 005.JPG 
    Veld 28-12-2012- loenhout 011.JPG
    Veld 28-12-2012- loenhout 017.JPG

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.JACOBS Johan Niklas-VC STEINMAUR-

    3.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    4.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    5.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN DER HEIJDEN Maik-WV UDEN-

    8.BOUCKAERT Thierry-RWC AHOY-

    9.VAN BENNEKOM Kevin-WV HET STADION-

    10.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    19.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-




    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-12-2012 om 22:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 28/12/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 28/12/2012 AZENCROSS LOENHOUT (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS -

    2.STYBAR Zdenek-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    3.PAUWELS Kevin-SUNWEB - REVOR -

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - REVOR -

    5.PEETERS Rob-TELENET - FIDEA -

    6.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK/LEONTIEN-

    7.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    8.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    9.WELLENS Bart-TELENET - FIDEA -

    10.SIMUNEK Radomir-BKCP-POWERPLUS-

     

    28/12/2012 AZENCROSS LOENHOUT (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    2.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    3.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    5.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS -

    6.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    7.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM-

    8.BOSMAN Gert-Jan-RABOBANK GIANT-

    9.GODRIE Stan-RABOBANK-

    10.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

     

    28/12/2012 AZENCROSS LOENHOUT (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.NASH Katerina-TEAM LUNA CHIX-

    4.COMPTON Katie-TREK CYCLOCROSS COALITION-

    5.VOS Marianne-STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    6.WYMAN Helen-KONA / FSA FACTORY TEAM-

    7.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    8.MILLER Meredith-CAL GIANT BERRY FARMS/SPECIALIZED-

    9.DAY Gabriella-RAPHA FOCUS-

    10.CHAINEL Lucie-EC STEPHANOIS-

    36.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

     

    28/12/2012 AZENCROSS LOENHOUT (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.OWEN Logan-LAKE WASHINGTON VELO-

    3.WHITE Curtis-HOT TUBES-

    4.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    5.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA-

    6.ORTILLON Valentin-ECV BOULZICOURT-

    7.BASSETT Stephen-BOB´S RED MILL CYCLOCROSS-

    8.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.JACOBS Johan Niklas-VC STEINMAUR-

    3.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    4.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    5.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN DER HEIJDEN Maik-WV UDEN-

    8.BOUCKAERT Thierry-RWC AHOY-

    9.VAN BENNEKOM Kevin-WV HET STADION-

    10.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    19.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28-12-2012 om 17:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 27/12/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan DANNY STANDAERT met zijn 1°Veldritzege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 2°MTB-zege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 3°MTB-zege in de Reeks B !!!

    Standaert Danny KOP 2012.png  Ongena Thomas KOP 2012.png  Meys Kris KOP 2012.png

         Danny Standaert            Thomas Ongena                 Kris Meys

    Donderdag 27 December – AFFLIGEM BELLEKOUTER (1790)
    Belgisch Kampioenschap MTB
     

    Cross
    A-reeks
    1. Bart THIELEMANS
    2. Koen Van Kerckhoven
    3. Rob Paridaens
    4. Jo Maes
    5. Kevin Wielemans

    B-reeks
    1. Timmy MAES
    2. Benny De Bock (Hamme)
    3. Ivan Smet (Hamme)
    4. Johan Myngheer
    5. Erik Myngheer

    C-reeks
    1. DANNY STANDAERT (Bornem)
    2. Rudy Bloemmen
    3. Ivan Coopman
    4. Ronny Goethals
    5. Rudi Baeyens

    D-reeks
    1. Jose DE CLERCQ
    2. Francois Mertens
    3. Luc Vanwesenbeeck
    4. Robert De Vos
    5.
    Willy Corthals  

               
    MTB
    A-reeks
    1. THOMAS ONGENA (Berlare)
    2. Michaw Skierski (BK)
    3.
    Sven Janssens
    4. Tim Van Der Bracht
    5. Kevin Van Den Cruijce

    B-reeks
    1. KRIS MEYS (Hamme)
    2. Johan De Bruyn (BK)
    3. Bjorn Fackaert
    4. Wim Tollenaere
    5. Patrick Vanmaekelbergh

    C-reeks
    1. Dominique VAN DEN EEDE (BK)
    2. Rudi Wille
    3. Frank Saelens
    4. Pascal Vanmaekelbergh
    5. Filip Ooghe

    D-reeks
    1. Marc DE VOS (BK)
    2. Johan Martens
    3. Jean Luc Rossignol
    4. Paul Hunninck
    5. Roger Wauters

    Dames
    1. Annemie VAN NESPEN (BK)
    2. Maaike Lagrou
    3. Janice Geyskens

    28-12-2012 om 09:41 geschreven door kenny


    26-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE BEERNEM VAN WOENSDAG 26/12/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE BEERNEM VAN
    WOENSDAG 26/12/2012
      

    Veld 26-12-2012-beernem 865.JPG
                      De 2 winnaars Matthias Bossuyt en Kevin Van Eeckhout.
    Veld 26-12-2012-beernem 852.JPG
                                      Aankomst van Kevin Eeckhout.
    Veld 26-12-2012-beernem 870.JPG  

    Podium Beloften met Matthias Bossuyt, Ritchie Denolf en Berne Vankeirsbulck.
    Veld 26-12-2012-beernem 881.JPG
    Podium Elite z.c. met Steven De Decker, Kendric Van Grembergen en Gianni Denolf. 

    Veld 26-12-2012-beernem 892.JPG
                                      Familiefoto van Steven De Decker.
    Veld 26-12-2012-beernem 857.JPG
    Aankomst van Steven De Decker die meteen Kampioen van West-Vlaanderen werd.


    26/12/2012 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-

    2.BOSSUYT Matthias-SUNWEB-REVOR-

    3.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.BECKING Hans-MILKA - SUPERIOR RACING TEAM-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    7.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    8.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    9.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    21.BAEYENS Dennis-FCP TEAM KUURNE-

    Veld 26-12-2012-beernem 724.JPG 

             Matthias Bossuyt werd 2de en was meteen winnaar bij de Beloften.
    Veld 26-12-2012-beernem 822.JPG
                                              Dennis Baeyens uit Berlare.
    Veld 26-12-2012-beernem 817.JPG
                              Bart De Wispelaere maakt kennis met de grond.
    Veld 26-12-2012-beernem 773.JPG
                                               Kendric Van Grembergen
    Veld 26-12-2012-beernem 721.JPG
                                          Ex-Zelenaar Steven De Decker.
    Veld 26-12-2012-beernem 714.JPG
                                  Hans Becking (Kampioen MTB Nederalnd)
    Veld 26-12-2012-beernem 771.JPG
                                                       Angelo De Clercq
    Veld 26-12-2012-beernem 615.JPG Veld 26-12-2012-beernem 623.JPG
                              Kevin Eeckhout                                                         Ritchie Denolf met zijn fiere dochter.

    26/12/2012 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    2.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.GORRENS Seppe-VISTAMEDIA HAMME-

    4.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    5.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    7.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    9.GERCHAR Garrett-BOULDER JUNIOR CYCLING-

    10.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    21.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
    Veld 26-12-2012-beernem 613.JPG

    Winnaar Stef Claeys met Rita Thienpondt, Romina Teirlinck en de moeder van Stef.
    De moeder van Stef Claeys is afkomstig van Wieze (Café De Stoofpot)
    Veld 26-12-2012-beernem 605.JPG
       Podium met Stef Claeys, Nick Van De Kerckhove en Brecht Vandenheede.
    Veld 26-12-2012-beernem 595.JPG  Veld 26-12-2012-beernem 579.JPG
         Winnaar bij de Dames Kathleen Fraeye.                                                     Aankomst van Jef Claeys.
    Veld 26-12-2012-beernem 585.JPG
                                                         Jens Teirlinck
     
     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    7.MUSEEUW Stefano-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    8.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    14.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    15.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    34.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    Veld 26-12-2012-beernem 447.JPG

    Podium Nieuwelingen met Eli Iserbyt, winnaar Meisjes Axelle Bellaert en
    winnaar 1ste jaars Nieuwelingen Allesio Dhoore.
    Veld 26-12-2012-beernem 455.JPG
    Podium Kampioenschap van West-Vlaanderen met Eli Iserbyt, Jorn Montaigne
    en Simon Jaecques.
    Veld 26-12-2012-beernem 434.JPG 

                                           Aankomst van Eli Iserbyt.                                                     
    Veld 26-12-2012-beernem 438.JPG
                       Aankomst van de 1ste jaars Nieuweling Alessio Dhoore.     
    Veld 26-12-2012-beernem 439.JPG
                         Aankomst van de 3de Timo Verberckmoes uit Zele.
    Veld 26-12-2012-beernem 375.JPG Veld 26-12-2012-beernem 369.JPG
                 Gianni Van Havermaet uit Zele.                                                   Jarno Liessens uit Zwijndrecht.
    Veld 26-12-2012-beernem 362.JPG
                                                     Stefano Museeuw
    Veld 26-12-2012-beernem 342.JPG
                                 Christophe Van Dieren uit Kruibeke.
     

    26/12/2012 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.SNELS Kris-MELBOTECH CT-

    5.VANDEVELDE Ruben-DAGVERGUNNING-

    6.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.DE VIAENE Korneel-DAGVERGUNNING-

    10.VANCOMPERNOLLE Jan-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-
    Veld 26-12-2012-beernem 288.JPG
                              De winnaars Jochen Heylens en Steve Gruwier.
    Veld 26-12-2012-beernem 276.JPG
                                          Aankomst van Steve Gruwier.

    Veld 26-12-2012-beernem 295.JPG
         Podium Amateurs Nico Van Assche, De Gruysse en Jan Vancompernolle.
    Veld 26-12-2012-beernem 291.JPG 
      Podium Kampioen van West-Vlaanderen met Steve Gruwier en Johan Myngheer.                                          
    Veld 26-12-2012-beernem 139.JPG
                                   Start van de Amateurs en de Masters A.
     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.BRYAN James-WWW.ZEPNAT.COM-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    9.RAES Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
    Veld 26-12-2012-beernem 124.JPG

              Winnaar Masters B James Bryan en winnaar Masters C Mark Verloo.
    Veld 26-12-2012-beernem 105.JPG
                                           Aankomst van James Bryan.
    Veld 26-12-2012-beernem 132.JPG
    Podium Kampioenschap van West-Vlaanderen met Wim De Witte, Patrick Raes en
    Thierry Folens.            
    Veld 26-12-2012-beernem 005.JPG
                                               Start van de Masters B
     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-


    Veld 26-12-2012-beernem 138.JPG
     Podium Kampioenschap van West-Vlaanderen met Patrick Pruvoost, Jan Houwen
    en Dirk Vens.
    Veld 26-12-2012-beernem 010.JPG
                                              Start van de Masters C
       


                   

    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-12-2012 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/12/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 26/12/2012 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.Sven Nys-Landbouwkrediet

    2.Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    3.Zdenek Stybar-Omega Pharma-Quickstep Cycling Team-

    4.Radomir Simunek-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    5.Kevin Pauwels-Sunweb - Revor Cycling Team-

    6.Rob Peeters-Telenet Fidea Cycling Team-

    7.Lars Van Der Haar-Rabo - Giant Offroad Team.-

    8.Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team-

    9.Bart Aernouts-AA Drink/ Leontien.nl Pro-

    10.Marcel Meisen-BKCP - Powerplus Cycling Team-

     

    26/12/2012 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden U23 - UCI World Cup - 50´
    Aantal deelnemers:

    1.Wietse Bosmans-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    2.Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team-

    3.Wout Van Aert-Telenet Fidea Cycling Team-

    4.Emiel Dolfsma-Rabo - Giant Offroad Team.-

    5.David Van Der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    6.Gianni Vermeersch-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    7.Laurens Sweeck-Landbouwkrediet-KDL-

    8.David Menut

    9.Julian Alaphilippe

    10.Tim Merlier-Sunweb - Revor Cycling Team-

     

    26/12/2012 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-

    2.BOSSUYT Matthias-SUNWEB-REVOR-

    3.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.BECKING Hans-MILKA - SUPERIOR RACING TEAM-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    7.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    8.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    9.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    10.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    21.BAEYENS Dennis-FCP TEAM KUURNE-

     

    26/12/2012 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.Marianne Vos-Rabobank Women Team-

    2.Katherine Comton-Trek Cyclocross Collective-

    3.Sanne Cant-Enertherm - BKCP-

    4.Katerina Nash

    5.Lucie Chainel-Lefevre

    6.Nikki Harris-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    7.Helen Wyman

    8.Pauline Ferrand Prevot-Rabobank Women Team-

    9.Ellen Van Loy-Melbotech Cycling Team-

    10.Jasmin Achermann

     

    26/12/2012 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu Van Der Poel-Enertherm - BKCP-

    2.Logan Owen

    3.Martijn Budding-Enertherm - BKCP-

    4.Clement Russo

    5.Nicolas Cleppe-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    6.Marco König

    7.Kobe Goossens-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    8.Richard Jansen

    9.Dominic Grab

    10.Leo Vincent

    34.Elias Van Hecke-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team

     

    26/12/2012 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    2.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.GORRENS Seppe-VISTAMEDIA HAMME-

    4.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    5.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    7.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    9.GERCHAR Garrett-BOULDER JUNIOR CYCLING-

    10.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    21.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    7.MUSEEUW Stefano-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    8.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    14.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    15.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    34.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    26/12/2012 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.SNELS Kris-MELBOTECH CT-

    5.VANDEVELDE Ruben-DAGVERGUNNING-

    6.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.DE VIAENE Korneel-DAGVERGUNNING-

    10.VANCOMPERNOLLE Jan-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.BRYAN James-WWW.ZEPNAT.COM-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    9.RAES Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    26-12-2012 om 22:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 26/12/2012

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Wim Heyndrickx en Kevin Willaert vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 26 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    We vertrokken met droog weer maar niet voor lang want tussen St.Gillis en Stekene kregen we een flinke bui over ons heen met gevolg dat 8 renners huiswaarts keerden. De rest zette de duurtraining verder in de miezerige regen, vooraan wisselden de kopmannen regelmatig zodat we toch nog onze kilometers konden afmalen. De afstand bedroeg 76 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 92 Km, het gemiddelde was goed voor 32,4 Km/h.

    Reden mee vandaag : Wim Heyndrickx , Kevin Willaert , Joris De Jonghe , Nick David , Luc Van Clapdorp , Franky De Witte , Eugéne Bosman , Fons Van Raemdonck , Steven Doms , Modest Smet , Adrien Maes , Peter Flach , Patrick Van Der Vekens , Walter Rotthier , Alexander De Keersmaeker , Valerie Robert , Timmy De Boes , Glenn Rotty , Hugo Martens , Jan Meul , Sam Christiaens , Marc De Smedt , Benny Vercauteren (MTB) , Nico De Roeck (MTB) , ? en Kenny Janssens.

    26-12-2012 om 22:00 geschreven door kenny


    25-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 25/12/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 3°Veldritzege in de Reeks B !!!

    Proficiat aan THEO DAVID met zijn 4°Veldritzege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 1°MTB-zege in de Reeks A !!!

    Smet Ivan KOP 2011.jpg  David Theo KOP 2013.png  Ongena Thomas KOP 2012.png

            Ivan Smet                        Theo David                     Thomas Ongena


    Dinsdag 25 December – BAARDEGEM (9310)
     


    Cross
    A-reeks
    1.Bart THIELEMANS
    2.Rob Paridaens
    3.Kevin Wielemans
    4.Stefaan De Beul
    5.Rik Noens

    B-reeks
    1.IVAN SMET (Hamme)
    2.Dirk Mertens
    3.Johan Myngheer
    4.Erik Myngheer
    5.Gunther Verholen

    C-reeks
    1.THEO DAVID (Kruibeke)
    2.Danny Standaert (Bornem)
    3.Ivan Coopman
    4.Rudy Bloemmen
    5.Ronny Goethals

    D-reeks
    1.Felix LUYTEN
    2.Robert De Vos
    3.Francois Mertens
    4.Eddy Cobbaut
    5.Willy Corthals

    MTB
    A-reeks
    1.THOMAS ONGENA (Berlare)
    2.Michaw Skierski
    3.Sven Janssens
    4.Tim Van Der Bracht
    5.Jo Maes

    B-reeks
    1.Bjorn FACKAERT
    2.Wim Tollenaere
    3.Patrick Vanmaekelbergh
    4.Stefaan Speltens
    5.Bart De Wever

    C-reeks
    1.Rudi WILLE
    2.Domninique Van Den Eede
    3.Frank Saelens
    4.Pascal Vanmaekelbergh
    5.Jean Paul De Bruyne

    D-reeks
    1.Johan MARTENS
    2.Jean Luc Rossignol
    3.Paul Hunninck
    4.Marc De Vos
    5.Noel Verzele

    Dames
    1.Annemie Van Nespen
    2.Maaike Lagrou

    25-12-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/12/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 2° MTB zege in de Reeks B !!!

    Meys Kris KOP 2012 1.png
    Zondag 23 December - AALST (9300)


    Cross
    A-reeks
    1. Lewis RATTRAY
    2. Nicky David (Beveren)
    3. Laudelino Lammens
    4. Bart Thielemans
    5. Lars Haverals
    David Nick 22-12-2012 1.jpg
    Nick David werd 2de net als pa Theo in een zware cross, hoe kan het ook anders. Het is de eerste maal dat Nick dit seizoen werd geklopt in de VWF en dit door de aanvoeder van de Australische selectie Lewis Rattray. Deze jongen rijdt normaal altijd de Wereldbeker bij de Profs maar paste voor Namen wegens te zwaar. Woensdag in Zolder en Diegem rijdt Rattray wel, een toffe gast trouwens en heeft zich omgekleed in de camion van Nick en Theo David. In de wedstrijd zelf was het knokken tot de laatste ronde en bedroeg de achterstand slecht +/- 10 sec, maar dit was genoeg voor Lewis Rattray om de overwinning op zijn naam te schijven.

    David Nick 22-12-2012 2.jpg
    Lewis Rattray met de 2 zonen van Frank Suys, Jeroen en Roeland die deze renner
    een ganse winter begeleiden.

    B-reeks
    1. Timmy MAES
    2. Johan Myngheer
    3. Erik Myngheer
    4. Gunther Verholen
    5. Geert Van Praet

    C-reeks
    1. Ludwig GLADINES
    2. Theo David (Kruibeke)
    3. Danny Standaert (Bornem)
    4. Rudy Bloemmen
    5. Ivan Coopman

    D-reeks
    1. Luc VANWESENBEECK
    2. Robert De Vos
    3. Willy Corthals
    4. Pol Dessein
    5. Herman Martens
               
    MTB
    A -reeks
    1. Michaw SKIERSKI
    2. Sven Janssens
    3. Dylan Beeckman
    4. Jo Maes
    5. Robin Van Goethem

    B-reeks
    1. KRIS MEYS (Hamme)
    2. Pieter Bracke
    3. Johan De Bruyn
    4. Stefaan Speltens
    5. Wim Tollenaere

    C-reeks
    1. Rudi WILLE
    2. Frank Saelens
    3. Dominique Van Den Eede
    4. Jean Paul De Bruyne
    5. Filip Ooghe

    D-reeks
    1. Johan MARTENS
    2. Jean Luc Rossignol
    3. Marc De Vos
    4. Paul Hunninck
    5. Roger Wauters

    25-12-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    24-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FIJNE KERSTDAGEN GEWENST AAN IEDEREEN !!!

                                                         Kerst 01


                                                      kerst 02


                                                   kerst 03

    24-12-2012 om 14:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE BALEGEM VAN ZONDAG 23/12/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE BALEGEM VAN ZONDAG 23/12/2012  

      

    23/12/2012 BALEGEM-OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.GAUDY Patrick-THE BARRACUDA COMPANY-

    2.THIELEMANS Mike-TEAM-THIELEMANS & CO-

    3.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    4.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-

    5.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    8.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    9.MORTELMANS Stijn-KON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK VZW-

    10.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    11.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-

    20.BAEYENS Dennis-FCP TEAM KUURNE-

    39.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

     

    23/12/2012 BALEGEM-OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    4.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.CHANCE Maxx--

    7.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.PALUTA Michal--

    9.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.GERCHER Garrett--

    15.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    Dames Elite: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    3.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT-

    Veld 23-12-2012-balegem 575.jpg       
        Winnaar Juniores Nicolas Cleppe en winnaar Dames Aurelie Vermeir.
    Veld 23-12-2012-balegem 564.jpg 
                                 Aankomst Juniores met Nicolas Cleppe.
    Veld 23-12-2012-balegem 221.jpg
                                           Aankomst van Aurelie Vermeir.
    Veld 23-12-2012-balegem 570.jpg Veld 23-12-2012-balegem 567.jpg
                   De 2de Arne Poelvoorde.                                                                          Nicolas Cleppe
    Veld 23-12-2012-balegem 491.jpg
                                                     Nicolas Cleppe
    Veld 23-12-2012-balegem 529.jpg
                                          Arno Verberckmoes uit Zele.
    Veld 23-12-2012-balegem 501.jpg
             Bij de Juniores enkele buitenlanders waaronder deze Amerikaan.
     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    23.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    25.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    Dames Jeugd: 30´ - Aantal deelnemers:
    1.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

    Veld 23-12-2012-balegem 450.jpg
    Winnaar Nieuwelingen 2de jaars Andries Baert, winnaar 1ste jaars Tijl Pauwels
    en winnaar Meisjes Axelle Bellaert.
    Veld 23-12-2012-balegem 453.jpg Veld 23-12-2012-balegem 431.jpg

                              Andries Baert                                                                Aankomst van Andries Baert uit Zele.               

    23/12/2012 BALEGEM-OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.VANDEVELDE Ruben-DAGVERGUNNING-

    5.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.BOTTERMAN Matthias-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    Veld 23-12-2012-balegem 231.jpg
    Podium met winnaar Jochen Heylens bij de Amateurs en Steve Gruwier bij de Masters A.
    Veld 23-12-2012-balegem 224.jpg Veld 23-12-2012-balegem 226.jpg
                 Aankomst van Steve Gruwier.                                             Aankomst van winnaar Jochen Heylens.
    Veld 23-12-2012-balegem 076.jpg
                                   Start van de Amateurs en de Masters A.
     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.WEBBER Peter-BOULDER CYCLING-

    2.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.TAS Patrick-INTRASYS MTB DREAMTEAM-

    8.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    9.DE GROOTE Rik-ASFRA RACING TEAM-        
    Veld 23-12-2012-balegem 066.jpg
                           Winnaar Masters B de Amerikaan Peter Webber.            
    Veld 23-12-2012-balegem 054.jpg
                                  Aankomst van winnaar Peter Webber.
     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    8.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN-

    9.BOELENS Romaan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    Veld 23-12-2012-balegem 064.jpg 
                             Winnaar Masters C Ronald De Scheemaeker.
    Veld 23-12-2012-balegem 058.jpg
                                   Aankomst van Ronald De Scheemaeker.

       


                   

    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-12-2012 om 13:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/12/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ANDRIES BAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Baert Andries KOP 2012.png
    Zondag 23/12/2012 NAMUR (N) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers:

    1 Kevin PAUWELS BEL
    2 Sven NYS BEL
    3 Niels ALBERT
    BEL
    4 Francis MOUREY
    FRA
    5 Klaas VANTORNOUT
    BEL
    6 Bart AERNOUTS
    BEL
    7 Thijs VAN AMERONGEN
    NED
    8 Lars VAN DER HAAR NED
    9 Tom MEEUSEN
    BEL
    10 Niels WUBBEN
    NED

     

    23/12/2012 NAMUR (N) - Veldrijden U23 - 50´

    Aantal deelnemers:
    1 Michiel Van Der Heijden Rabo - Giant Offroad Team
    2 Emiel Dolfsma
    Rabo - Giant Offroad Team.
    3 David Van Der Poel BKCP - Powerplus Cycling Team
    4 Wout Van Aert
    Telenet Fidea Cycling Team
    5 Jens Adams BKCP - Powerplus Cycling Team
    6 Mike Teunissen
    Rabo - Giant Offroad Team.
    7 Jens Vandekinderen
    Telenet Fidea Cycling Team
    8 Kenneth Hansen
    9 Kenneth Hansen
    10 Lukas Müller
    VC Steinmaur
    18 Matthias Van De Velde Enertherm - BKCP

     

    23/12/2012 NAMUR (N) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´

    Aantal deelnemers:
    1 Katherine Compton Trek Cyclocross Collective
    2 Katerina Nash
    3 Marianne Vos
    Rabobank Women Team
    4 Helen Wyman
    5 Nikki Harris
    VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
    6 Sanne Van Paassen
    Rabobank Women Team
    7 Lucie Chainel-Lefevre
    8 Eva Lechner
    9 Sanne Cant
    Enertherm - BKCP
    10 Christel Ferrier-Bruneau


    23/12/2012 NAMUR (N) - Veldrijden Juniores - UCI World Cup - 40´

    Aantal deelnemers:
    1 Logan Owen
    2 Curtis White
    3 Gianni Van Donink
    VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
    4 Stijn Caluwe
    Enertherm - BKCP
    5 Thomas Joseph Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team
    6 Jochen De Vocht
    Nodrugs Concept Team
    7 David Lombardo
    8 Jelle Schuermans
    Van Goethem - Prorace - cycling team
    9 Loïc Hennaux Red Bikers
    10 Stephen Bassett
    14 Thomas Van De Velde
    Isorex Cycling Team

     

    23/12/2012 BALEGEM-OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.GAUDY Patrick-THE BARRACUDA COMPANY-

    2.THIELEMANS Mike-TEAM-THIELEMANS & CO-

    3.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    4.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-

    5.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    8.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    9.MORTELMANS Stijn-KON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK VZW-

    10.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    11.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-

    20.BAEYENS Dennis-FCP TEAM KUURNE-

    39.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

     

    23/12/2012 BALEGEM-OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    4.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.CHANCE Maxx--

    7.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.PALUTA Michal--

    9.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.GERCHER Garrett--

    15.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-


    Dames Elite: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    3.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ANDRIES BAERT uit Zele -VZW JOLAN MTB TEAM
    2.VERBERCKMOES Timo-
    KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    23.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    25.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-


    Dames Jeugd: 30´ - Aantal deelnemers:
    1.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

      

    23/12/2012 BALEGEM-OOSTERZELE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.VANDEVELDE Ruben-DAGVERGUNNING-

    5.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.BOTTERMAN Matthias-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.WEBBER Peter-BOULDER CYCLING-

    2.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.TAS Patrick-INTRASYS MTB DREAMTEAM-

    8.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    9.DE GROOTE Rik-ASFRA RACING TEAM-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    4.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    8.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN-

    9.BOELENS Romaan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    24-12-2012 om 13:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MORENO DE PAUW - BELGISCH KAMPIOEN OMNIUM BIJ DE ELITE EN BELOFTEN !!!

    Moreno De Pauw is de nieuwe Belgische kampioen omnium in de open categorie bij de Elite en Beloften !!!

    De Pauw Moreno BK Piste 2013.jpg 

    De 21-jarige renner uit Sint-Pauwels, vorig jaar al goed voor zilver, versloeg in het Vlaams Wielercentrum Eddy Merckx in Gent Jonas Rickaert en Nicky Cocquyt. Titelverdediger Gijs Van Hoecke nam niet deel. Bij de vrouwen veroverde Else Belmans de titel.

    Na de drie onderdelen van zaterdag leidde De Pauw met vijf punten voorsprong op Rickaert en acht op Cocquyt. Zondag won Rickaert meteen de achtervolging, terwijl De Pauw na Tim Mertens en Cocquyt vierde werd. Hierdoor naderde de amper 18-jarige Rickaert tot op twee punten. In de scratch, gewonnen door Aimé De Gendt, bleven De Pauw als zesde en Rickaert als zevende in elkaars buurt. De Pauw gaf zijn nationale titel nog wat extra glans door met 1:05.575 de afsluitende kilometer te winnen, voor Rickaert (1:06.897).

    Bij de vrouwen was Else Belmans ook zondag duidelijk de beste. Met de achtervolging en de 500 meter won ze net als zaterdag twee onderdelen, in de scratch werd ze derde. Gilke Croket uit Bornem veroverde zilver, het brons was voor Shauni Corthout.


    Bron: Sport.be

    24-12-2012 om 12:07 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!