.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ESSEN VAN ZATERDAG 22/12/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE ESSEN VAN ZATERDAG 22/12/2012  


    Zaterdag 22/12/2012 ESSEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    2.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    4.STYBAR Zdenek-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    7.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    8.PAUWELS Kevin-SUNWEB - REVOR -

    9.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    Veld Essen 1.JPG  
                             Zdenek Stybar

    22/12/2012 ESSEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    2.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    3.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    4.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM-

    5.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    6.EISING Tijmen-SUNWEB - REVOR -

    7.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    8.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    9.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM-

    10.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    Veld Essen 12.JPG
            Winnaar Beloften Corne Van Kessel.
    Veld Essen 17.JPG
                                               De start van de Beloften.
    Veld Essen 16.JPG

    Veld Essen 15.JPG
                                              Jens Vandekinderen
    Veld Essen 14.JPG         
                                             Niels Van Den Driessche
    Veld Essen 13.JPG 
                                                Michael Vanthourenhout   

    22/12/2012 ESSEN (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.WYMAN Helen-KONA-

    3.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.DAY Gabriella-TEAM RAPHA FOCUS-

    5.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    6.NASH Katerina-LUNA PRO TEAM-

    7.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    8.HORMES Reza-LTVR ORANGE BABIES

    9.FERRAND PREVOT Pauline-STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    10.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    23.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    33.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    Veld Essen 5.JPG  Veld Essen 4.JPG
                  Aankomst van Sanne Cant.                                                          Aankomst van Helen Wyman.
    Veld Essen 3.JPG
                                              Aankomst van Nikki Harris.
    Veld Essen 2.JPG
                                                       Ellen Van Loy
    Veld Essen 6.JPG
    Veld Essen 8.JPG
                                                       Nikki Harris
    Veld Essen 9.JPG
                                    Stefanie De Croock en Christina Vardaros.
    Veld Essen 7.JPG
    Veld Essen 11.JPG
                                                 Klaar voor de start.
    Veld Essen 10.JPG
                                            Start van de Dames Elite.

    22/12/2012 ESSEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    3.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA-

    6.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    8.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.JANSEN Richard-BRC KENNEMERMAND-

    Veld Essen 18.JPG 

    Podium Juniores met Mathieu Van Der Poel, Martijn Budding en Yannick Peeters.
    Veld Essen 23.JPG
                         Aankomst van Mathieu Van Der Poel. (net uit beeld)

    Veld Essen 22.JPG 
                                  Aankomst van de 2de Martijn Budding.

    Veld Essen 21.JPG
                                            Yannick Peeters werd 3de.
    Veld Essen 20.JPG
    Veld Essen 29.JPG                                                  
                                               Start van de Juniores.
    Veld Essen 26.JPG
    Veld Essen 27.JPG
                                                     Martijn Budding
    Veld Essen 28.JPG
                                                   Mathieu Van Der Poel
    Veld Essen 24.JPG
    Veld Essen 25.JPG
                                                Din Van Den Driessche
    Veld Essen 19.JPG


    Nieuwelingen: 30´
    - Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    3.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    4.VAN DER HEIJDEN Maik-RTC BUITENLUST-

    5.VAN SNICK Florian-TEAM CAUDRY-

    6.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    9.BOUWMANS Bryan-RTC BUITENLUST-

    10.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    18.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    Veld Essen 31.JPG
                  Podium met Pascal Eenkhoorn, Eli Iserbyt en Max Gulickx.
    Veld Essen 30.JPG
    Veld Essen 01.png
          Aankomst Pascal Eenkhoorn
    Veld Essen 33.JPG
                                     Aankomst van de 2de Eli Iserbyt.
    Veld Essen 32.JPG
                                      Aankomst van de 3de Max Gulickx.

    Veld Essen 42.JPG
                                          Start van de Nieuwelingen.

    Veld Essen 36.JPG
    Veld Essen 38.JPG                                       
                                           Alex Colman uit Moerzeke.  
    Veld Essen 37.JPG
    Veld Essen 39.JPG
    Veld Essen 40.JPG
    Veld Essen 41.JPG
    Veld Essen 34.JPG
    Veld Essen 35.JPG




    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-12-2012 om 13:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/12/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 22/12/2012 ESSEN (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    2.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    4.STYBAR Zdenek-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    7.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    8.PAUWELS Kevin-SUNWEB - REVOR -

    9.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-


    22/12/2012 ESSEN (A) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    2.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    3.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    4.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM-

    5.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    6.EISING Tijmen-SUNWEB - REVOR -

    7.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    8.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    9.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM-

    10.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

     

    22/12/2012 ESSEN (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.WYMAN Helen-KONA-

    3.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.DAY Gabriella-TEAM RAPHA FOCUS-

    5.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    6.NASH Katerina-LUNA PRO TEAM-

    7.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    8.HORMES Reza-LTVR ORANGE BABIES

    9.FERRAND PREVOT Pauline-STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    10.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    23.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    33.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-


    22/12/2012 LANGEMARK (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM THIELEMANS-VAN CALSTER-

    2.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    3.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-

    4.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    6.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    8.GIELEN Stijn-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    20.BAEYENS Dennis-FCP TEAM KUURNE-

     

    22/12/2012 ESSEN (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    3.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    4.VAN DER HEIJDEN Maik-RTC BUITENLUST-

    5.VAN SNICK Florian-TEAM CAUDRY-

    6.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    9.BOUWMANS Bryan-RTC BUITENLUST-

    10.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    18.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    22/12/2012 LANGEMARK (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    2.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.DE CLERCQ Sören-ASFRA RACING TEAM-

    6.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.VERSTRAETE Jonas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    9.EDMOND James-YOUTH SILVER-

    10.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.MAES Aiden-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.CASTRIQUE Jonas-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DEGRYSE Tibo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.WORTON Matthew-HELTON HAWKS CC-

    7.ROMBOUTS Seppe-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    13.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    24.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    22/12/2012 LANGEMARK (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.CHEVROLET Arne-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.WEBBER Peter-BOULDER CS-

    2.SMET Ivan-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    3.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    4.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
    8.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT
    9.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    10.NOLLET Stefaan-PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    7.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH CT-

    8.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN-

    9.DE GRAEF Eric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
    10.VANBRUAENE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT

    23-12-2012 om 10:32 geschreven door kenny


    22-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 22/12/2012

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Wim Heyndrickx en Danny Peeters vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 26 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Bij het vertrek 7°C en droog maar we waren nog geen 5 km ver of de regen was van de partij en dit tot het einde van de rit. Vooraan deden Danny Peeters en Eddy Merckx bijna al het kopwerk zodat er meteen een strak tempo in de duurtraining zat. Her en der sloegen renners af die het niet zagen zitten om in deze weersomstandigheden te trainen. De afstand bedroeg 75 Km en het gemiddelde kwam uit op 31,6 Km/h, met de extra lus naar Haasdonk bedroeg de afstand 100 Km.
    Reden mee vandaag : Wim Heyndrickx , Danny Smet , Danny Peeters , Chris Van Cleemput , Franky De Witte , Stefan Van Broeck , Jean-Paul Van Oudenhoven , Pieter Covents , Kristoff Heyns , Frank Suys , Jan Peirsman , Koen Maris , Dirk De Pauw , Carl Leeman , Cedric Smet , Willy Marin (MTB) , Eddy Merckx , Dirk Cleys , Kevin Willaert , Michel Thierens , Daniel Noens , Jean Paul Van Poppel , ??? en Kenny Janssens.

    22-12-2012 om 14:26 geschreven door kenny


    20-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ST.NIKLAAS VAN WOENSDAG 19/12/2012

    FOTO'S VELDRIJDEN TE ST.NIKLAAS VAN
    WOENSDAG 19/12/2012
     

     

    Veld 19-12-2012-st niklaas 502.JPG
                    Het podium met Sven Nys, Niels Albert en Tom Meeusen.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 503.JPG
                                                 Podium te St.Niklaas.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 467.JPG
                                        Aankomst van winnaar Sven Nys.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 471.JPG
                                     Aankomst van de 3de Tom Meeusen.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 506.JPG
                     Winnaar Sven Nys aan het woord bij Gerry Van Gasse.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 514.JPG
                                         Niels Albert met zijn supporters.

    Woensdag 19/12/2012 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.MOUREY Francis-FDJ-BIG MAT-

    5.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    6.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    8.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    9.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWER PLUS-

    10.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    26.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    Veld 19-12-2012-st niklaas 098.JPG   
                        Sven Nys voor Niels Albert en Tom Meeusen.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 157.JPG
                           Niels Albert voor Sven Nys en Tom Meeusen.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 422.JPG
                                                          De 3 leiders.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 483.JPG
                                Pech voor Bart Wellens die 2 x lek reed.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 123.JPG
                     Matthias Van de Velde uit Hamme en Ingmar Uytdewilligen.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 170.JPG
                                                     Lars Boom
    Veld 19-12-2012-st niklaas 208.JPG
                                                 Edwin De Wit
    Veld 19-12-2012-st niklaas 222.JPG
                                          Joeri Hofman uit de wedstrijd.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 266.JPG
                                                     Mike Thielemans
    Veld 19-12-2012-st niklaas 093.JPG                                                   
                                     Joeri Hofman en Alexander Revell.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 083.JPG
                                                           De start van de Profs.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 280.JPG
                                         De beklimming te St.Niklaas.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 379.JPG
    De kampioen van Nederland Lars Boom en de Franse kampioen Aurelien Duval.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 455.JPG
                  Ingmar Uytdewilligen voor Sven Beelen en Bart Wellens.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 417.JPG
        TV Oost was ook van de partij met de Canadees Mark MC Connell in beeld.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 448.JPG
               Vincent Baestaens voor 2 Franse renners van de legerploeg.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 008.JPG
    De Franse legerploeg met Julien Pion, Julien Alaphilippe en Vincent Louiche.
    Veld 19-12-2012-st niklaas 026.JPG
    Roeland Suys met de Australier Lewis Rattray en de Nieuw-Zeelander Alexander Revell.


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-12-2012 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 19/12/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 19/12/2012 SINT-NIKLAAS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.MOUREY Francis-FDJ-BIG MAT-

    5.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    6.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    8.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    9.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWER PLUS-

    10.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    26.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    20-12-2012 om 21:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 20/12/2012

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Joris De Jonghe en Chris Bolsens vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 22 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Droog weer en niet teveel wind dus konden alle renners een goede duurtraining afwerken aan een winters tempo. Vooraan kon gewisseld worden naar eigen kunnen. De afstand bedroeg 76 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 92 Km, het gemiddelde was goed voor 32,2 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Chris Bolsens (MTB) , Joris De Jonghe , Nick David , Luc Van Clapdorp , Franky De Witte , Eugéne Bosman , Fons Van Raemdonck , Jochem Smet , Modest Smet , Kristoff Heyns , Pieter Covents , Werner Van Der Weken , Franky Wielandt , Alexander De Keersmaeker , Kurt Carpentier , Karel Peelman , ???? en Kenny Janssens.


    PS VOLGENDE WEEK OP 2° KERSTDAG WORDT ER NORMAAL GETRAIND !!!

    20-12-2012 om 20:31 geschreven door kenny


    18-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 05 EN ZONDAG 06/01/2013 - 3° CYCLOCROSS EN MTB WEEKEND TE SINAAI
    Cyclocross Duizendappels 2013.png

    Bron: Danny Van Goethem

    18-12-2012 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR OF MADAGASCAR 2012 START OP 06/12/2012

    Tour of MADAGASCAR 2012 gaat van start op 6 December 2012

    Madagascar 2012.jpg                                              
    Deze rittenwedstrijd bedraagt 1159 km,  de Belgische ploeg onder leiding van Herman Beysens bestaat uit Guy Smet (Kruibeke), Mattias Nys (Nieuwkerken), Nick Mertens (Grembergen), Joeri Calleeuw, Jérémy Burton en Tom Vandenbussche.

    1°Rit A: 6/12/2012 - Tour of Nosy Be Island (65km) - 01h49min
    Aantal renners:
    1.Jérémy Burton
    2.Mickaël Dhinnin (Fra)

    3.Cédric Gasnier (Fra)

    4.Justin Lahantsoa (Mdg)

    5.Jean de Dieu Rakotondrasoa (Mdg)

    6.Hasinavalona Razafindrakoto

    7.Emile Randrianantenaina (Mdg)


    1°Rit B: 6/12/2012 - Criterium Nosy Be (60km) - 01h35min
    Aantal renners:
    1.GUY SMET uit Kruibeke
    2.Armand Henriette (Fra)

    3.
    4.
    5.


    Proficiat aan GUY SMET met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2012.png   Madagascar winnaar rit 1B.jpg
    2°Rit: 7/12/2012 - Maromandia-Antsohihy (103km) - 02h41min
    Aantal renners:
    1.Alexis Tourtelot (Fra)

    2.Honorifique Lahimanitse (Mdg)

    3.Justin Lahantsoa (Mdg)

    4.
    5.
    Winnaar rit 2 Madagascar 2012.JPG Madagascar 1 2012.jpg
    3°Rit: 8/12/2012 - Antsohihy-Port Berge (121km)
    Aantal renners:
    1.GUY SMET uit Kruibeke
    2.Alexis Tourtelot (Fra)

    3.Ludovic Boyer (Fra)

    Smet Guy Madagascar 2012 2.jpg
    Na een solo van 15 km behaalde Guy Smet zijn 2de ritzege !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 9°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2012.png    Smet Guy Rit 3 Madagascar 2012.jpg
    4°Rit: 9/12/2012 - Port Berge-Ambondromamy (144km) - 04h24min
    Aantal renners:
    1.Joeri Calleeuw
    2.Guy Smet uit Kruibeke
    3.Alexis Tourtelot (Fra)

    4.
    5.Tom Vandenbussche
    6.Mattias Nys uit Nieuwkerken

    Maandag 10/12/2012 - Rustdag


    Klassement

    1.Justin Lahantsoa (Mad)
    2.Cédric Gasnier (Fra)   1’03"
    3.Emile Randrianantenaina (Mad)   3’56"
    4.Jeremy Burton   5’23"
    5.Hasina Rakotonirina (Mad)   5’33"
    6.Joharivelo Andrianjaka (Mad)   8’00"
    7.Sébastien Ledivinac (Fra)   10’28"
    8.Ludovic Boyer (Fra)   12’12"
    9.Alexis Tourtelot (Fra)   13’48"
    10.Alphonse Rakotonindrina (Mad)   15’43"

    Smet Guy Madagascar 2012 Rit 5.jpg
    5°Rit: 11/12/2012 - Mahajanga circuit (90km) - 02h16min
    Aantal renners:
    1.GUY SMET uit Kruibeke
    2.Hasina Rakotonirina (Mad)   1’59"

    3.Sebastien Le Divenach (Fra)

    4.
    5.

    Na een solo van 30 km behaalde Guy Smet uit Kruibeke zijn 3de ritwinst !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 10°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2012.png   Smet Guy Madagascar 2012 ritwinst 3.jpg
    6°Rit: 12/12/2012 - Andriba-Ankazobe (120km) - 03h39min
    Aantal renners:
    1.Alexis Tourtelot (Fra)
    2.Zoharivelo Andrianjanka (Mad) op 2'15"
    3.Emile Randrianantenaina (Mad)
    4.Hasina Rakotonirina (Mad) op 3'03"
    5.
    Madagascar Rit 6.jpg
    Klassement

    1.Justin Lahantsoa (Mad)
    2.Cédric Gasnier (Fra)   42"
    3.Hasina Rakotonirina (Mad)   1'46"
    4.Jeremy Burton   5’41"
    5.Emile Randrianantenaina (Mad)   8’50"
    6.Joharivelo Andrianjaka (Mad)   9’22"
    7.Alexis Tourtelot (Fra)   12’51"
    8.Honorifique Lahimanitse (Mad)   14'54"
    9.GUY SMET uit Kruibeke   16'01"
    10.Jean de Dieu Rakotondrasoa (Mdg)   16'15"


    7°Rit: 13/12/2012 - Antananarivo-Moramanga (113km) - 02h55min
    Aantal renners:
    1.MATTIAS NYS uit Nieuwkerken
    2.Alexis Tourtelot (Fra)   21"
    3.Herizo Andriamihaja Harinaivo (Mad)
    4.Guy Smet uit Kruibeke
    5.

    Klassement

    1.Justin Lahantsoa (Mad)
    2.Cédric Gasnier (Fra)   42"
    3.Hasina Rakotonirina (Mad)   1'46"
    4.Jeremy Burton   4’40"
    5.Alexis Tourtelot (Fra)   5’53"
    6.GUY SMET uit Kruibeke   8'48"
    7.Joharivelo Andrianjaka (Mad)   9’22"
    8.Jean de Dieu Rakotondrasoa (Mdg)   9'23"


    Proficiat aan MATTIAS NYS met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Nys Mattias KOP 2012.png
    8°Rit: 14/12/2012 - Antsampanana-Mahanoro (91 km) - 02h28min
    Aantal renners:
    1.Jérémy Burton
    2.Guy Smet uit Kruibeke
    3.Alexis Tourtelot (Fra)
    4.Emile Randrianantenaina (Mad)
    5.
    Smet Guy Madagascar 2012.jpg
    Guy Smet reed lek in de laatste 10 km en kon op 3 km van de finish
    terug aansluiten met een 2de plaats als bonus.

    Klassement

    1.Hasina Rakotonirina (Mad)
    2.Jeremy Burton   1’59"
    3.Alexis Tourtelot (Fra)   3'12"
    4.Justin Lahantsoa (Mad)   3'51"
    5.Cédric Gasnier (Fra)    4'33"
    6.Emile Randrianantenaina (Mad)   5'56"
    7.GUY SMET uit Kruibeke   6'09"
    8.Joharivelo Andrianjaka (Mad)   7’18"


    9°Rit: 15/12/2012 - Antsampanana-MOramanga (110km)
    Aantal renners:
    1.
    2.Cédric Gasnier (Fra)
    3.
    4.
    5.

    10°Rit: 16/12/2012 - Anosy Antananarivo criterium (90km)
    Aantal renners:
    1.Armand Henriette (Fra)
    2.Alexis Tourtelot (Fra)
    3.Guy Smet uit Kruibeke
    4.
    5.
    Smet Guy Madagascar 2012 Rit 10.jpg  Nys Mattias Madagascar 2012.jpg

    Guy Smet won in totaal 3 ritten, werd 2 x 2de, 2 x 3de, 1 x 4de en            Mattias Nys won de witte trui voor de 
    1 x 9ste
    Guy won tevens de groene puntentrui.                                         tussensprinten.

    De Belgische ploeg behaalde 7 ritoverwinningen.


    Eindklassement
    1.Hasina Rakotonirina (Mad)
    2.Cédric Gasnier (Fra)   2'34"
    3.Alexis Tourtelot (Fra)   3'10" 
    4.Justin Lahantsoa (Mad)   3'49"
    5.Emile Randrianantenaina (Mad)   3'57"
    6.Joharivelo Andrianjaka (Mad)   4’52"
    7.Jérémy Burton   8'10"
    8.Jean de Dieu Rakotondrasoa (Mdg)    13'13"
    9.Ludovic Boyer (Fra)   18'44"
    10.Julien Ralaimanga (Mad)   23'05"
    11.GUY SMET uit Kruibeke   27'34"
    12.Herizo Andriamihajanarivo (Mad)   27'57"
    13.Honorifique Lahimanitse (Mad)   34'58"
    14.Michael Dhinnin (Fra)   50'57"
    15.Jean freddy Randriamanampisoa (Mad)   52'29"

    18-12-2012 om 19:58 geschreven door kenny


    17-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE LEUVEN VAN ZONDAG 16/12/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE LEUVEN VAN ZONDAG 16/12/2012  

    Veld 16-12-2012-leuven 746.JPG
                       Podium met Niels Albert, Kevin Pauwels en Sven Nys.
    Veld 16-12-2012-leuven 739.JPG
                                                       Podium te Leuven.
    Veld 16-12-2012-leuven 718.JPG
                                        Aankomst van winnaar Niels Albert.
    Veld 16-12-2012-leuven 726.JPG
                                     Aankomst van de 2de Kevin Pauwels.

    Zondag 16/12/2012 LEUVEN (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    2-Kevin Pauwels-Sunweb Revor Cycling Team-

    3-Sven Nys-Landbouwkrediet-

    4-Rob Peeters-Telenet Fidea Cycling Team-

    5-Tom Meeusen-Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Bart Aernouts-AA Drink/ Leontien.nl Pro-

    7-Philipp Walsleben-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    8-Sven Vanthourenhout-Landbouwkrediet-

    9-Wietse Bosmans-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    10-Bart Wellens-Telenet Fidea Cycling Team-

    Veld 16-12-2012-leuven 673.JPG   
                                                          Niels Albert
    Veld 16-12-2012-leuven 691.JPG
                              Sven Nys, Philipp Walsleben en Rob Peeters.
    Veld 16-12-2012-leuven 605.JPG
                                  Lars van der Haar en Martin Zlamalik.
    Veld 16-12-2012-leuven 547.JPG                                                   
                                                        Tom Meeusen
    Veld 16-12-2012-leuven 485.JPG
                                                           De start van de Profs.

     

    16/12/2012 LEUVEN (VB) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.DOMBROSKI Amy-VZW YOUNG TELENET FIDEA-

    3.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    4.BRUNO ROY Maureen-BOB´S RED MILL/SEVEN CYCLES-

    5.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.BOBER Nancy-STYLE & CONCEPT CYCLING TEAM VZW-

    7.GODART Suzie-CCI DIFFERDANGE-

    8.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    9.QUINTENS Hilde-MELBOTECH CT-

    10.DE BIE-LEYTEN Nicolle-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    15.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    16.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    Veld 16-12-2012-leuven 425.JPG
             Podium Dames met Sanne Cant, Amy Dombroski en Ellen Van Loy.

    Veld 16-12-2012-leuven 410.JPG   
                                             Aankomst van Sanne Cant.
    Veld 16-12-2012-leuven 385.JPG
                                                           Sanne Cant
    Veld 16-12-2012-leuven 386.JPG
                                                         Amy Dombroski 
    Veld 16-12-2012-leuven 388.JPG
                                                            Ellen Van Loy
    Veld 16-12-2012-leuven 304.JPG       
                                                     Christine Vardaros                                         
    Veld 16-12-2012-leuven 401.JPG
                                           Femke Van Den Driessche
    Veld 16-12-2012-leuven 307.JPG                                       
                                                 Start van de Dames Elite.
    Veld 16-12-2012-leuven 300.JPG
                                     Anja Geldhof en coach Dirk Onghena.

    16/12/2012 LEUVEN (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH CT-

    6.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA-

    8.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    9.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    10.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    21.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    26.VERMEIREN Gianni-MELBOTECH CT-

    Veld 16-12-2012-leuven 286.JPG  
            Podium Juniores met Ben Boets, Jonas Degroote en Nicolas Cleppe.
    Veld 16-12-2012-leuven 294.JPG
                                       Winnaar Ben Boets met de familie.
    Veld 16-12-2012-leuven 276.JPG
                                     Aankomst van winnaar Ben Boets.
    Veld 16-12-2012-leuven 277.JPG
                                        Aankomst van Jonas Degroote.
    Veld 16-12-2012-leuven 251.JPG
                                           Yannick Peeters zoon van Wilfried.
    Veld 16-12-2012-leuven 268.JPG
                                                           Jens Teirlinck
    Veld 16-12-2012-leuven 198.JPG         
                                        Gianni Vermeiren uit Meerdonk.               

    Veld 16-12-2012-leuven 176.JPG   
                                                  Din Van Den Driessche                                
    Veld 16-12-2012-leuven 120.JPG
                                                      Start van de Juniores.

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    3.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    8.JASPERS Jappe-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.SMETS Gert-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    16.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    Veld 16-12-2012-leuven 098.JPG
                  Podium met Alessio Dhoore, Wesley Floren en Alex Colman.
    Veld 16-12-2012-leuven 103.JPG
                                  Winnaar Alessio Dhoore aan het woord.
    Veld 16-12-2012-leuven 072.JPG
                                  Aankomst van winnaar Alessio Dhoore.
    Veld 16-12-2012-leuven 078.JPG Veld 16-12-2012-leuven 077.JPG
            Aankomst van de 3de Alex Colman.                                          Aankomst van de 2de Wesley Floren.
     
    Veld 16-12-2012-leuven 014.JPG                  
                                          Start van de Nieuwelingen.
    Veld 16-12-2012-leuven 001.JPG
                                                 Start van de jeugd.
    Veld 16-12-2012-leuven 004.JPG
    Paul Herijgers, Mario Liboton en Erwin Vervecken nemen de jeugd op sleeptouw.




    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-12-2012 om 14:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 19/12/2012 - DE CIBEL CYCLOCROSS VAN HET WAASLAND TE ST.NIKLAAS
    Cibel Cyclocross 2012.png
    Cibel Cyclocross 2012 1.png

    “Het duel der kampioenen” brengt volgende kampioenen al zeker aan de start:

    Niels ALBERT wereldkampioen elite
    Sven NYS kampioen van België elite
    Lars BOOM kampioen van Nederland elite
    Aurélien DUVAL kampioen van Frankrijk elite
    Kenneth HANSEN kampioen van Denemarken elite
    Wietse BOSMANS kampioen van België U23
    Kevin EECKHOUT kampioen van Oost-Vlaanderen elite
    Joeri HOFMAN kampioen van Oost-Vlaanderen elite


    Bron: Ivan Elegeert

    17-12-2012 om 13:37 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!