Proficiat aan GIANNI VERMEERSCH met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 9°Seizoenszege bij de Masters B !!!
Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
Gianni Vermeersch Benny De Bock Alex Colman
Zaterdag 15/12/2012 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers:
1.GIANNI VERMEERSCH uit Roeselare-BKCP - POWERPLUS-
2.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-
3.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-
4.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-
5.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-
6.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-
7.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT-
8.MORTELMANS Stijn-KON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK VZW-
9.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-
10.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-
17.BAEYENS Dennis-FCP TEAM KUURNE-
15/12/2012 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. B - 60´
Aantal deelnemers:
1.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-
2.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-
3.SWEECK Hendrik-KDL CYCLINGTEAM-
4.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-
5.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-
6.UYTDEWILLIGEN Ingmar-MELBOTECH CT-
7.THIELEMANS Mike-TEAM-THIELEMANS & CO-
8.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-
9.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-
10.KOYEN Niels-MELBOTECH CT-
15/12/2012 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. C
Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:
1.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
2.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-
3.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-
4.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-
5.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-
6.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-
7.DE PAEPE Morris-ISOREX CYCLING TEAM-
8.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-
9.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-
10.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-
11.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:
1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-
2.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-
3.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-
4.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-
5.BORRA Gilles-ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW-
6.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
7.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
8.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
9.MUSEEUW Stefano-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-
10.MAES Aïden-TIELTSE RENNERSCLUB-
12.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-
17.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-
26.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
Dames Elite
1.DE CROOCK Stephanie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-
2.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-
3.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
4.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH CT-
15/12/2012 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. C
Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:
Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:
1.ALEX COLMAN uit Moerzeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
2.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
3.VAN BENNEKOM Kevin-WV HET STADION-
4.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
5.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
6.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-
7.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-
8.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
9.DRIESEN Jarne-HAGELAND CYCLING TEAM-
10.EESTERMANS Glenn-WSC HAND IN HAND BAAL-
15/12/2012 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden form. D Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:
1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-
2.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-
4.DEGRYSE Wim-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-
5.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
6.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
7.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-
8.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
9.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
10.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
Masters B: Aantal deelnemers:
1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-
2.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
3.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
4.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-
6.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-
7.NOLLET Stefaan-PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE-
8.CARBONEZ Patrick-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-
9.ROGIERS Benny-ST MARTINUS - KERKSKEN-
10.DE GROOTE Rik-ASFRA RACING TEAM-
11.SMET Ivan-ST MARTINUS - KERKSKEN-
Masters C: Aantal deelnemers:
1.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
5.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
6.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
7.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-
8.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN 9.VANBRUANE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT- 10.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
15/12/2012 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. D Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:
1.VAN EYNDT Sven-MELBOTECH CT-
2.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-
3.VAN GINNEKEN Glenn-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-
4.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-
5.SNELS Kris-MELBOTECH CT-
6.THIELEMANS Bart-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-
7.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-
8.CLAES Philip-CYCLO BIKE LIMBURG-
9.VAN ROEY Kevin-MELBOTECH CT-
10.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
Masters B: Aantal deelnemers:
1.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
2.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
4.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
5.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
6.BOUDREAU Marc-STEVEN´S RACING-
7.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
8.JANSSENS Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
9.VERELST Rudolf-DAG-
10.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
Masters C: Aantal deelnemers:
1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-
2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-
3.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
4.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-
6.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
7.VERHESTRAETEN Danny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
8.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
9.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
10.AUWERS Sus-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
|