.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE OVERIJSE VAN ZONDAG 09/12/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE OVERIJSE VAN
    ZONDAG 09/12/2012
      

    VELD 9-12-2012-overijse 521.JPG
                       Podium met Sven Nys, Niels Albert en Klaas Vantornout.
    VELD 9-12-2012-overijse 494.JPG
                                        Aankomst van winnaar Sven Nys.
    VELD 9-12-2012-overijse 497.JPG
                                     Aankomst van de 2de Niels Albert.
    VELD 9-12-2012-overijse 498.JPG
                               Aankomst van de 3de Klaas Vantornout.

    Zondag 09/12/2012 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET -

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS -

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - REVOR -

    4.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK-

    5.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    6.DUVAL Aurélien-ECV BOUZICOURT-

    7.VANTHOURENHOUT Sven-LANDBOUWKREDIET -

    8.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    9.PAUWELS Kevin-SUNWEB - REVOR -

    10.PEETERS Rob-TELENET - FIDEA -

    VELD 9-12-2012-overijse 330.JPG  
                                                          Niels Albert
    VELD 9-12-2012-overijse 324.JPG
                                                             Sven Nys
    VELD 9-12-2012-overijse 322.JPG
                                                 Klaas Vantornout
    VELD 9-12-2012-overijse 292.JPG                                                  
                                 Klaas Vantornout voor Niels Albert.
    VELD 9-12-2012-overijse 491.JPG
                                                                         Bart Aernouts
    VELD 9-12-2012-overijse 288.JPG
                                               De start van de Profs.

    VELD 9-12-2012-overijse 327.JPG
                                                Thijs Van Amerongen

    VELD 9-12-2012-overijse 340.JPG
                                              Sven Vanthourenhout
    VELD 9-12-2012-overijse 406.JPG                
                                                     Jan De Nuwelaere   
    VELD 9-12-2012-overijse 286.JPG
                                 Fientje de 80 jarige oma van Kevin Pauwels.
                   

    09/12/2012 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.COMPTON Katherine-TREK CYCLOCROSS-

    2.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    5.DOMBROSKI Amy-TELENET FIDEA-

    6.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.BOBER Nancy-STYLE & CONCEPT CYCLING TEAM VZW-

    8.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    9.QUINTENS Hilde-MELBOTECH CT-

    10.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    VELD 9-12-2012-overijse 276.JPG
                Podium Dames met Katie Compton, Nikki Harris en Sanne Cant.

    VELD 9-12-2012-overijse 267.JPG   
                                             Aankomst van Katie Compton.
    VELD 9-12-2012-overijse 237.JPG
              Christine Vardaros na de hechtingen van gisteren terug aanwezig.
    VELD 9-12-2012-overijse 244.JPG
                                                     Joyce Vanderbeken
    VELD 9-12-2012-overijse 191.JPG
                                            Start van de Dames Elite.

    09/12/2012 OVERIJSE (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH CT-

    4.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    5.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    9.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK-

    10.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    15.VERMEIREN Gianni-MELBOTECH CT-

    VELD 9-12-2012-overijse 179.JPG 
    Podium Juniores met Quinten Hermans, Jonas Degroote en Jelle Schuermans.
    VELD 9-12-2012-overijse 165.JPG
                                        Aankomst van Quinten Hermans.
    VELD 9-12-2012-overijse 169.JPG
                                  Aankomst van de 2de Jonas Degroote.
    VELD 9-12-2012-overijse 170.JPG
                                 Aankomst van de 3de Jelle Schuermans.

    VELD 9-12-2012-overijse 126.JPG 
                                         Thomas Van de Velde uit Hamme.
    VELD 9-12-2012-overijse 114.JPG
    VELD 9-12-2012-overijse 064.JPG                                                  
                                              Start van de Juniores.

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.GROOT Mitch-KON. BALEN B.C.-

    3.JACOBS Johan-VC STEINMAUR-

    4.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    6.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    7.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.DRIESEN Sven-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.SIEMONS Stijn-RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

    10.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    VELD 9-12-2012-overijse 056.JPG
                  Podium met Pascal Eenkhoorn, Mitch Groot en Johan Jacobs.
    VELD 9-12-2012-overijse 048.JPG
                                  Aankomst van winnaar Pascal Eenkhoorn.
    VELD 9-12-2012-overijse 052.JPG
                                       Aankomst van de 2de Mitch Groot.
    VELD 9-12-2012-overijse 003.JPG

                                            Start van de Nieuwelingen.




    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-12-2012 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/12/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/12/2012 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET -

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS -

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - REVOR -

    4.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK-

    5.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    6.DUVAL Aurélien-ECV BOUZICOURT-

    7.VANTHOURENHOUT Sven-LANDBOUWKREDIET -

    8.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    9.PAUWELS Kevin-SUNWEB - REVOR -

    10.PEETERS Rob-TELENET - FIDEA -

     

    09/12/2012 OVERIJSE (VB) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.COMPTON Katherine-TREK CYCLOCROSS-

    2.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    5.DOMBROSKI Amy-TELENET FIDEA-

    6.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.BOBER Nancy-STYLE & CONCEPT CYCLING TEAM VZW-

    8.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    9.QUINTENS Hilde-MELBOTECH CT-

    10.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

     

    09/12/2012 OVERIJSE (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH CT-

    4.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    5.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    9.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK-

    10.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    15.VERMEIREN Gianni-MELBOTECH CT-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.GROOT Mitch-KON. BALEN B.C.-

    3.JACOBS Johan-VC STEINMAUR-

    4.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    6.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    7.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.DRIESEN Sven-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.SIEMONS Stijn-RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

    10.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-


    09/12/2012 BILSTAIN (LG) – BK AMATEURS & MASTERS - Veldrijden form. D - Belgisch Kampioenschap
    Amateurs: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen -ARDILLES CYCLING TEAM

    2.GELUYKENS Kenny -ASFRA RACING TEAM

    3.GOOSEN Wouter -ZANNATA CYCLING TEAM

    4.VAN DE WALLE Jelle -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    5.VREYS Mike -VREDA CYCLING TEAM-

    6.SLUYTS Glenn -CYCLING TEAM KESSEL

    7.CLAES Joachim- MELBOTECH CT

    8.DEHAZE Laurent -TEAM VRV BIKE DTELEC-

    9.STEVENS Gilles -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.OGER Vincent -TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-


    Masters A:
    Aantal deelnemers:
    1.GRUWIER Steve -ASFRA RACING TEAM

    2.VAN EYNDT Sven -MELBOTECH CT

    3.SNELS Kris -MELBOTECH CT

    4.MAES Timmy -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.VETS Jelle -STAR CYCLING TEAM

    6.WILMSEN Tom -MELBOTECH CT

    7.DIDELOT Stéphane -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8.DE SCHUTTER Rik -AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.CLAES Philip -CYCLO BIKE LIMBURG

    10.CEULEMANS Kris -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.JANSEN Wim -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.SCHROYEN Nico -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.MERTENS Dirk -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4.VERHAEGEN Guido -AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.QUINTENS Pascal -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6.NERINCKX Stefan -ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.JANSSENS Patrick -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8.ABÉ Peter -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9.VAN HONSTE Kris -AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.ECCLI Pascal -TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark -DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VAN DEN BERGH Wim -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3.SLUYTS Patrick -CYCLING TEAM KESSEL

    4.VERDEYEN Jos -VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    5.VAN OOSTERWIJCK Daniel -VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    6.VANDERAERDEN Johan -CYCLO BIKE LIMBURG

    7.PANIS André -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.BLOEMMEN Rudy -MELBOTECH CT-

    9.SWINNEN René -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.VAN SINAY Dirk -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    09/12/2012 TESSENDERLO (LB) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    09/12/2012 TESSENDERLO (LB) - Veldrijden Miniemen

    09-12-2012 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ANTWERPEN LINKEROEVER VAN ZATERDAG 08/12/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE ANTWERPEN LINKEROEVER 
    VAN ZATERDAG 08/12/2012
      

    Veld 8-12-2012-antwerpen 760.JPG
                       Podium met Kevin Pauwels, Sven Nys en Niels Albert.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 763.JPG
    Veld 8-12-2012-antwerpen 747.JPG
                                  Aankomst van winnaar Kevin Pauwels.

    Zaterdag 08/12/2012 ANTWERPEN LINKEROEVER (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Kevin-SUNWEB - REVOR -

    2.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    5.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    6.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWERPLUS-

    7.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB-REVOR-

    9.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM- 

    Veld 8-12-2012-antwerpen 623.JPG
                                       Kevin Pauwels en Sven Nys.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 664.JPG
                            Sven Nys, Kevin Pauwels en Niels Albert.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 577.JPG
                                            Rob Peeters en Bart Wellens.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 479.JPG
                                                       Sven Nys
    Veld 8-12-2012-antwerpen 460.JPG
    Veld 8-12-2012-antwerpen 455.JPG
    Veld 8-12-2012-antwerpen 448.JPG
                                     De start van de Profs en de Beloften.

    Veld 8-12-2012-antwerpen 527.JPG 
                                                      Tom Van Den Bosch
    Veld 8-12-2012-antwerpen 540.JPG
    Veld 8-12-2012-antwerpen 285.JPG Veld 8-12-2012-antwerpen 292.JPG
    De Griekse renner Konstantinos Xirogiannis.                      De Austalische renner Lewis Rattray met Roeland Suys.
                   

    08/12/2012 ANTWERPEN LINKEROEVER (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.COMPTON Katie- TREK CYCLOCROSS COALITION

    2.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.DOMBROSKI Amy-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    6.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.BOBER Nancy-STYLE & CONCEPT CYCLING TEAM VZW-

    8.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    9.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    10.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    17.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    19.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    22.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    Veld 8-12-2012-antwerpen 439.JPG
                Podium Dames met Katie Compton, Nikki Harris en Sanne Cant.

    Veld 8-12-2012-antwerpen 424.JPG   
                                     Aankomst van Katie Compton.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 306.JPG
    Veld 8-12-2012-antwerpen 313.JPG
                                                          Sanne Cant
    Veld 8-12-2012-antwerpen 351.JPG
                                                           Anja Geldhof
    Veld 8-12-2012-antwerpen 442.JPG
                   Christine Vandaros werd verzorgd aan de aankomst.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 294.JPG
                                            Start van de Dames Elite.

    08/12/2012 ANTWERPEN LINKEROEVER (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    3.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.JANSEN Richard-BRC KENNMERSLAND-

    5.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA-

    8.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    10.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-
    Veld 8-12-2012-antwerpen 279.JPG
           Podium Juniores met Ben Boets, Martijn Budding en Nicolas Cleppe.

    Veld 8-12-2012-antwerpen 265.JPG 
                                  Aankomst van winnaar Ben Boets.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 267.JPG
                                      Aankomst van Martijn Budding.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 161.JPG                                                  
                                              Start van de Juniores.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 168.JPG


    Nieuwelingen: 30´
    - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    3.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    4.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    6.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.WOLSINK Thijs-OWC OLDENZAAL-

    9.BOUWMANS Dylan-RTC BUITENLUST-

    10.JACOBS Johan-VC STEINMAUR-
    Veld 8-12-2012-antwerpen 153.JPG
                          Podium met Eli Iserbyt en de 3de Bram Welten.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 158.JPG
                                        Eli Iserbyt met zijn grootouders.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 133.JPG
                                               Winnaar Eli Iserbyt.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 134.JPG
                                      Aankomst van de 2de Max Gulickx.

    Veld 8-12-2012-antwerpen 004.JPG
                                          Start van de Nieuwelingen.

    Veld 8-12-2012-antwerpen 103.JPG
                                            Alex Colman uit Moerzeke.  
    Veld 8-12-2012-antwerpen 139.JPG
                                        Aankomst van Alex Colman.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 146.JPG
                                  Stefano Museeuw en vader Museeuw.
    Veld 8-12-2012-antwerpen 144.JPG
                                                          Andres Baert




    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-12-2012 om 20:30 geschreven door kenny


    08-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/12/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 7°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    David Nicky KOP 2013.png 

    Zaterdag 8 December - STEKENE (9190)

    Cross
    A-reeks
    1. NICKY DAVID (Beveren)
    2. Valentijn Van De Velde
    3. Germer Cardon
    4. Jo Maes
    5. Nick Van Huffelen

    B-reeks
    1. Johan MYNGHEER
    2. Erik Myngheer
    3. Geert Van Praet
    4. Gunther Verholen
    5. Ivan Daelemans

    C-reeks
    1. Ivan COOPMAN
    2. Theo David (Kruibeke)

    3. Luc Joos (Stekene)
    4. Rudi Baeyens
    5. Ludwig De Troyer

    D-reeks
    1. Jose DE CLERCQ
    2. Willy Corthals
    3. Eddy Cobbaut
    4. Noel Verzele
    5. Herman Martens

    MTB
    A-reeks
    1. Sven JANSSENS
    2. Ben Van Den Bossche
    3. Joeri Persoon (Stekene)
    4. Kevin Van Den Cruijce
    5. Tony Heirbaut (Belsele)

    B-reeks
    1. Patrick VANMAEKELBERGH
    2. Johan De Bruyn
    3. Bjorn Fackaert
    4. Kris Meys (Hamme)
    5. Gunter Sterck (Klein-Sinaai)

    C-reeks
    1. Pascal VANMAEKELBERGH
    2. Dominique Van Den Eede
    3. Rudi Wille
    4. Jean Paul De Bruyne
    5. Peter Van De Moortele

    D-reeks
    1. Jean Luc ROSSIGNOL
    2. Paul Hunninck
    3. Johan Martens
    4. Rudy Rossignol
    5. Marc De Vos

    08-12-2012 om 20:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/12/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIANNI VERMEERSCH met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 8°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Vermeersch Gianni KOP 2013.JPG  De Bock Benny KOP 2012 1.png

           Gianni Vermeersch               Benny De Bock

    Zaterdag 08/12/2012 ANTWERPEN LINKEROEVER (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Kevin-SUNWEB - REVOR -

    2.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    3.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    5.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    6.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWERPLUS-

    7.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB-REVOR-

    9.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

     

    08/12/2012 ANTWERPEN LINKEROEVER (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.COMPTON Katie- TREK CYCLOCROSS COALITION

    2.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.DOMBROSKI Amy-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    6.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.BOBER Nancy-STYLE & CONCEPT CYCLING TEAM VZW-

    8.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    9.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    10.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    17.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    19.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    22.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    08/12/2012 VARSENARE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.GIANNI VERMEERSCH uit -BKCP - POWERPLUS-

    2.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    3.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    5.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    7.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    8.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.BASSEZ Patrick-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    10.VAN ZEEBROECK Jan-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    15.BAEYENS Dennis-FCP TEAM KUURNE-

     

    08/12/2012 ANTWERPEN LINKEROEVER (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    3.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.JANSEN Richard-BRC KENNMERSLAND-

    5.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA-

    8.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    10.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    3.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    4.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    6.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.WOLSINK Thijs-OWC OLDENZAAL-

    9.BOUWMANS Dylan-RTC BUITENLUST-

    10.JACOBS Johan-VC STEINMAUR-

     

    08/12/2012 VARSENARE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    2.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    5.DE PAEPE Morris-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    7.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.FOX Danny-SOLIHULL CC-

    9.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.ROMBOUTS Seppe-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    15.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    08/12/2012 VARSENARE (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.THIELEMANS Bart-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    7.CHEVROLET Arne-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.INGELS Tomas-DV-

    10.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.BOUDREAU Marc-STEVENS RACING-

    3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    7.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    10.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.SPRUYT Alex-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    8.VANBRUAENE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT-

    9.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN-

    10.VAES Guido-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    08/12/2012 ZINGEM (O) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    08/12/2012 ZINGEM (O) - Veldrijden Miniemen

    08-12-2012 om 19:22 geschreven door kenny


    07-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUW BOEK : LEVEN MET WIELERSPORT !!!

    Wielererfgoed Beveren: “Leven met wielersport”, nieuw boek !!!

    Van de Velde Flor Boek 2012.jpg 

    Deze week werd door Uitgeverij Van Dam in Beveren, een nieuw wielerboek gedrukt dat Flor Van de Velde in het kader van de jaarwisseling, wil aanbieden. De titel is “Leven met Wielersport” en beschrijft het wielererfgoed van 1972 tot 2009 in Beveren. Het is een periode waarin hij bijzonder actief was in de wielerwereld en waarin hij het Comité Ter Heropleving van de Wielersport Beveren, mee groot heeft gemaakt. (Hij was medestichter in 1972) Bovendien heeft hij er geen idee van hoeveel wielerwedstrijden hij had meegemaakt, als speaker én als journalist. In heel het Waasland. Het was voor hem echt “Leven met  Wielersport”

    Toen burgemeester Marc Van de Vijver, naar aanleiding van het 40-jarig bestaan van het C.HW. in het najaar, vroeg een boek voor te stellen, kon Flor enkel maar zeggen dat zijn eerste boek “Spurten naar de jaren Zeventig” reeds in maart 2012 was voorgesteld en uitgegeven. Dus !!!

    Maar toch zette hij zich aan het werk en kon eind oktober in het kasteel Cortewalle, een boek over Wielersport in Beveren, aanbieden aan de burgemeester en de C.H.W.-stichter, Marcel Van Kerckhove. Een derde exemplaar was voor Flor zelf.

    Meteen zat het vuur er in en nam hij het initiatief om heel wat herinneringen, wielerfeiten, reportages, foto’s samen te zetten zoals hij het zelf in Beveren meemaakte. En wat stelde hij vast? Dat de inhoud eigenlijk voor zowat alle wielerverenigingen kon gelden. Men moet niet uit Beveren zijn om een wielerfeit te vatten of er verrast van op te kijken.

    Maar de auteur hield zich in “Leven met Wielersport”, gewoon bij het Wielererfgoed. Hij bracht alles samen in een boek van 206 bladzijden en 280 foto’s en afbeeldingen. Wat er in Beveren in die periode rond de wielersport leefde, bleek maar nadat hij alles bij elkaar bracht. De meeste feiten, initiatieven, organisaties gingen uit van het Comité ter Heropleving van de Wielersport. Marcel Van Kerckhove, zeg maar.

     

    Nooit eerder had iemand dat alles samengebracht in een boek of één of ander artikel. De lezer kan ook eens een kijkje nemen achter de schermen om te zien dat wielerwedstrijden organiseren, een zeer intens werk is. En dan die verscheidenheid in de koersen. Tot zelfs veldrijden in Cortewalle of op Singelberg. Een koers naar Geraardsbergen en terug, wielerhoogdagen met drie wedstrijden op één namiddag wat nog nooit ergens had plaatsgevonden.

    Van de Velde legt er wel de nadruk op, dat hij lang niet alles heeft kunnen uitschrijven over Beveren, maar in “Spurten naar de Jaren Zeventig”, staat het dan weer tot in de details vermeld. Van de “Schaal Schoeters - Grote Prijs Gemeente Beveren” komt nog een extra boek “Schaal Egide Schoeters, een monument.” Dat zal uitgebracht worden in de zomer in het kader van de interclub in juli. Na de winter is er eerst nog “Het Wielerleven zoals het was” over de jaren ’80 en ’90 waarin zowat alle Wase renners uit die periode wel ergens aan bod komen. En steeds staan die boeken onder de banier van ‘Ons Wielererfgoed’.

    Flor Van de Velde werkte nu samen met de gebroeders Van Dam die ook de licentie hebben van ‘Uitgeverij’. Ik had de eer om de eerste te zijn die bij hen een sportboek op de markt kon brengen. De boeken zullen dan ook bij hen te koop zijn in de luxe Printshop Van Dam, die gevestigd is in Gaanderij “De Bever”, Vrasenestraat 47 in Beveren. (vanaf volgende week ligt ook een herdruk klaar van “Spurten naar de Jaren Zeventig”)

     

    Wielererfgoed 1972 – 2009, “Leven met Wielersport”, kost 15 euro. (eventueel met 5 euro verzendkosten,)

    Het kan eigenlijk een leuk en origineel cadeau zijn voor het eindejaar…

    Bestellen kan ook op vandam.copy@skynet.be  en telefonisch bij Flor Van de Velde:

    0499/72.01.49  maar dan wel indien het boek met Bpost moet bezorgd worden.

    Van de Velde Flor Boek 2012 1.png
    Van de Velde Flor Boek 2012 2.png

    07-12-2012 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM - DECEMBER 2012
    Rudyco December 2012 1.png
    Rudyco December 2012 2.png
    Rudyco December 2012 3.png
    Rudyco December 2012 4.png
    Rudyco December 2012 5.png
    Rudyco December 2012 6.png


    Bron: Bestuur Rudyco-Ripa Cycling Team vzw
    Contact:
    rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website: www.rudycocyclingteam.be

    07-12-2012 om 19:46 geschreven door kenny


    03-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE TIEGEM VAN ZONDAG 02/12/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE TIEGEM VAN ZONDAG 02/12/2012  

    Veld 2-12-2012-tiegem 633.JPG  
          Podium met Kendric Van Grembergen en de 1ste Belofte Ritchie Denolf.                   
    Veld 2-12-2012-tiegem 628.JPG Veld 2-12-2012-tiegem 623.JPG
                  Aankomst van Ritchie Denolf.                                            Aankomst van Kendric Van Grembergen.

    02/12/2012 TIEGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    3.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    4.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-

    5.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    6.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    7.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    8.BASSEZ Patrick-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    9.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    10.VAN ZEEBROECK Jan-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

    Veld 2-12-2012-tiegem 396.JPG
                                             Start van de Elite z.c. en de Beloften.
                                                               
    Veld 2-12-2012-tiegem 403.JPG
      Ruben Scheire uit Beervelde nam direct de leiding en eindigde knap 4de.
    Veld 2-12-2012-tiegem 405.JPG 
                                                      Kendric Van Grembergen    
    Veld 2-12-2012-tiegem 453.JPG                                   
                                                       Ritchie Denolf
    Veld 2-12-2012-tiegem 463.JPG Veld 2-12-2012-tiegem 456.JPG     
                         Bert De Wispelaere                                                                   Bjorn Rondelez werd 2de.
    Veld 2-12-2012-tiegem 498.JPG
                                                  Mathieu Willemyns
    Veld 2-12-2012-tiegem 500.JPG
                                                          Stijn Penne
    Veld 2-12-2012-tiegem 612.JPG
                                                            Bryan Vispoel

    02/12/2012 TIEGEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    2.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    5.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    6.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.DE CLERCQ Sören-ASFRA RACING TEAM-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.BOMERE Diego-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    Veld 2-12-2012-tiegem 385.JPG 
            Winnaar Juniores Stef Claeys en winnaar Dames Aurelie Vermeir.
    Veld 2-12-2012-tiegem 373.JPG 
                                    Aankomst Juniores met Stef Claeys.
    Veld 2-12-2012-tiegem 367.JPG
                                                   Din Van Den Driessche.
    Veld 2-12-2012-tiegem 307.JPG
    Veld 2-12-2012-tiegem 304.JPG Veld 2-12-2012-tiegem 306.JPG
                  Stef Claeys voor de wedstrijd.                                                  Start van de Juniores en de Dames.

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.COLMAN Alex uit Moerzeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    7.MAES Aïden-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    11.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    12.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    Veld 2-12-2012-tiegem 298.JPG 
    Winnaar Nieuwelingen 2de jaars Miqélé Brulez, winnaar 1ste jaars Alex Colman
    uit Moerzeke en winnaar Meisjes Axelle Bellaert.
    Veld 2-12-2012-tiegem 276.JPG 
     
     

                                  Aankomst van winnaar Miqélé Brulez.                             
    Veld 2-12-2012-tiegem 280.JPG
    Winnaar 1ste jaars Nieuwelingen Alex Colman die totaal op de 4de plaats eindigde.
     
    Veld 2-12-2012-tiegem 234.JPG  
                                           Jarno Liessens uit Zwijndrecht.
    Veld 2-12-2012-tiegem 241.JPG
                                                        Jordy De Beys
    Veld 2-12-2012-tiegem 252.JPG
                    Meg De Bruyne uit Hamme werd 2de bij de Meisjes.
    Veld 2-12-2012-tiegem 258.JPG
                                             Veel werk in de materiaalpost.
    Veld 2-12-2012-tiegem 179.JPG
                                           Start van de Nieuwelingen.

    02/12/2012 TIEGEM (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    4.DEGRYSE Wim-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.CHEVROLET Arne-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.BOTTERMAN Matthias-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    Veld 2-12-2012-tiegem 169.JPG   
    Podium met winnaar Jochen Heylens bij de Amateurs en Nico Bogaert bij de Masters A.
    Veld 2-12-2012-tiegem 158.JPG
                                Aankomst van winnaar Jochen Heylens.
    Veld 2-12-2012-tiegem 163.JPG
                                     Nico Bogaert met de supporters.
    Veld 2-12-2012-tiegem 160.JPG                         
    Aankomst van Nico Bogaert bij de Masters A die meteen zijn 1ste zege boekte.         
    Veld 2-12-2012-tiegem 135.JPG    
                                                    Jochen Heylens
    Veld 2-12-2012-tiegem 079.JPG
                                   Start van de Amateurs en de Masters A.
    Veld 2-12-2012-tiegem 085.JPG
                                                 De start is gegeven.


    Masters B:
    Aantal deelnemers:

    1.IVAN SMET uit Hamme-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    2.BRYAN James-ZEPNAT-

    3.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    4.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    6.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    8.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.BURCH Ivan-CYCLOS UNO-

    10.ROGIERS Benny-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    Veld 2-12-2012-tiegem 072.JPG    
    Winnaar Masters B Ivan Smet en winnaar Masters C Ronald De Scheemaeker.                                  
    Veld 2-12-2012-tiegem 060.JPG
                              Aankomst van winnaar Ivan Smet uit Hamme.
    Veld 2-12-2012-tiegem 056.JPG
                                                           Ivan Smet
    Veld 2-12-2012-tiegem 057.JPG
                    James Bryan werd 2de voor Benny De Bock uit Hamme.

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT
    6.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
    7.VANBRUANE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT
    8.DE VOS Robert-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.BOELENS Romaan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN-

    Veld 2-12-2012-tiegem 067.JPG
                    Aankomst van winnaar Masters C Ronald De Scheemaeker.



    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-12-2012 om 09:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/12/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 6°Seizoenszege in de Reeks A !!!
    David Nicky KOP 2013.png
    Zondag 2 December – NIEUWERKERKEN (Aalst)

    Cross
    A-reeks
    1. NICKY DAVID (Beveren)
    2. Van De Velde Valentijn
    3. Roel Riegel
    4. Bart Thielemans
    5. Lijnneel Gert
    David Nick 02-12-2012 2.jpg David Nick 02-12-2012 3.jpg
    Aankomst van winnaar Nick David die meteen alle A crossen tot nu toe bij de VWF op zijn naam schreef.

    B-reeks
    1. Johan MYNGHEER
    2. Erik Myngheer
    3. Theo David (Kruibeke)
    4. Gunther Verholen
    5. Geert Van Praet

    David Nick 02-12-2012 1.jpg 

    Theo David reed lek op 2 ronden van het einde in
    de Reeks C en was op weg naar de winst.

    Dan is hij maar gestart in de B reeks waar hij knap 3de werd.

    C-reeks
    1. Rudy BLOEMMEN
    2. Ivan Coopman
    3. Rudi Baeyens
    4. Luc Joos (Stekene)
    5. Dirk Rijmenams

    D-reeks
    1. Willy CORTHALS
    2. Pol Dessein
    3. Gilbert Vandenheuvel
    4. Willy De Roos
    5. Daniel Myngheer
               
    MTB
    A -reeks
    1. Michaw SKIERSKI
    2. Saelens Andres
    3. Sven Janssens
    4. Tim Van Der Bracht
    5. Brecht De Bruyne

    B-reeks
    1. Bjorn FACKAERT
    2. Johan De Bruyn
    3. Patrick Vanmaekelbergh
    4. Wim Tollenaere
    5. Erwin De Clercq

    C-reeks
    1. Frank SAELENS
    2. Dominique Van Den Eede
    3. Pascal Vanmaekelbergh
    4. Jean Paul De Bruyne
    5. Willy Crombez

    D-reeks
    1. Jean Luc ROSSIGNOL
    2. Johan Martens
    3. Ronny Paridaens
    4. Rudy Rossignol
    5. Paul Hunninck


    Dames
    1. Steffie Van Den Haute
    2. Annemie Van Nespen
    3. Carla Godeau

    03-12-2012 om 09:19 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!