.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    02-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/12/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Smet Ivan KOP 2011-1.jpg   Colman Alex Kop 2012.png
              Ivan Smet                   Alex Colman

    Zondag 02/12/2012 LUMMEN (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:
    1.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES-

    2.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    3.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    4.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    5.DE VOCHT Bart-GOEMAN SCOTT CYCLING-

    6.UYTDEWILLIGEN Ingmar-MELBOTECH CT-

    7.THIELEMANS Mike-TEAM-THIELEMANS & CO-

    8.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

    9.ZEGERS Kristof-CYCLINGCHAMPS-

    10.MELLEMANS Jeffrey-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

     

    02/12/2012 TIEGEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    3.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    4.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-

    5.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    6.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    7.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    8.BASSEZ Patrick-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    9.VANKEIRSBILCK Berne-ASFRA RACING TEAM-

    10.VAN ZEEBROECK Jan-LUMET - V.D.B.G. STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM-

     

    02/12/2012 LUMMEN (LB) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VANDERAERDEN Massimo-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VANDERAERDEN Timothy-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    5.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    8.BLOMMEN Dennis-HAGELAND CYCLING TEAM-

    9.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.EESTERMANS Glenn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    12.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

     

    02/12/2012 TIEGEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    2.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    5.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    6.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    7.DE CLERCQ Sören-ASFRA RACING TEAM-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.BOMERE Diego-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.COLMAN Alex uit Moerzeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK VZW-

    7.MAES Aïden-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    11.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    12.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    02/12/2012 LUMMEN (LB) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    2.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.SNELS Kris-MELBOTECH CT-

    4.VAN EYNDT Sven-MELBOTECH CT-

    5.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

    6.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    7.BAJOREK Michel-THE BARRACUDA COMPANY-

    8.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.DICTUS Dennis-DV-

    10.CLAES Philip-CYCLO BIKE LIMBURG

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.QUINTENS Pascal-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.JANSSENS Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.MEYS Mark-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.STORMS Marc-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    2.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.VAN OOSTERWIJCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    02/12/2012 TIEGEM (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    4.DEGRYSE Wim-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.CHEVROLET Arne-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.BOTTERMAN Matthias-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.IVAN SMET uit Hamme-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    2.BRYAN James-ZEPNAT-

    3.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    4.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    6.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    8.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.BURCH Ivan-CYCLOS UNO-

    10.ROGIERS Benny-ST MARTINUS - KERKSKEN-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT
    6.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
    7.VANBRUANE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT
    8.DE VOS Robert-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.BOELENS Romaan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN-

    02-12-2012 om 19:20 geschreven door kenny


    01-12-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE LOTENHULLE VAN ZATERDAG 01/12/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE LOTENHULLE
    VAN ZATERDAG 01/12/2012
      

    Veld 1-12-2012-lotenhulle 842.JPG  
          Podium met Kendric Van Grembergen en de 1ste Belofte Maxim Panis.                   
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 832.JPG
                                 Aankomst van Kendric Van Grembergen.
      
    Zaterdag 01/12/2012 LOTENHULLE (O) - Veldrijden form. B - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    3.PANIS Maxim-CYCLINGCHAMPS-

    4.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    5.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    6.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    7.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.GIELEN Stijn-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.VAN DEN DRIESSCHE Niels-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    11.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    Veld 1-12-2012-lotenhulle 613.JPG
                                             Start van de Elite z.c. en de Beloften.
                                                               
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 616.JPG
                                                         Jan Van Zeebroeck
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 645.JPG 
                                                      Kendric Van Grembergen    
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 699.JPG                                   
                                                  Niels Van Den Driessche
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 733.JPG     
               Ex-crosser Pascal Van Riet kijkt toe hoe Stijn Gielen onderuit gaat. 
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 603.JPG
         Eric De Vlaeminck kwam zijn poulain Alexander Ameel aanmoedigen.

    01/12/2012 LOTENHULLE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    2.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    4.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    6.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    17.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES- 

    Dames Elite

    1.DE CROOCK Stephanie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    2.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    4.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT

    Veld 1-12-2012-lotenhulle 599.JPG
     Winnaar Juniores Alexander Ameel en winnaar Dames Stephanie De Croock.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 589.JPG 
                             Aankomst Juniores met Alexander Ameel.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 574.JPG
                              Elias Van Hecke en Arne Van Poelvoorde.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 518.JPG
                                                  Thomas Van de Velde
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 460.JPG
                                 Winnaar bij de Dames Stephanie De Croock.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 418.JPG Veld 1-12-2012-lotenhulle 426.JPG
                              Elias Van Hecke                                                                         Start van de Juniores.

    Nieuwelingen: 30´
    - Aantal deelnemers:
    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DECOCK Tijn Maurice-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    9.AVOINE Kevin-CC CAMBRIERRESI 1-

    10.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    15.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    Dames jeugd

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    Veld 1-12-2012-lotenhulle 409.JPG 
       Podium met de Eli Iserbyt, Alessio Dhoore en Femke Van Den Driessche.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 400.JPG Veld 1-12-2012-lotenhulle 390.JPG
     
     

      Aankomst van Femke Van Den Driessche.                              Winnaar 2de jaars Nieuwelingen Eli Iserbyt.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 397.JPG
                           Winnaar 1ste jaars Nieuwelingen Alessio Dhoore.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 261.JPG 
                                     Alex Colman en Timo Verberckmoes.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 362.JPG 
                                                           Mathias D'Haese
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 254.JPG
                                               Start van de Nieuwelingen.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 276.JPG
                                              Femke Van Den Driessche

    Zaterdag 01/12/2012 LOTENHULLE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    Veld 1-12-2012-lotenhulle 235.JPG   
                                    Steve Gruwier winnaar bij de Amateurs.                                          
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 241.JPG
                                Jochen Heylens winnaar bij de Masters A.                 
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 229.JPG
                      Aankomst van Steve Gruwier en Jochen Heylens.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 192.JPG
                                   Jochen Heylens en Steve Gruwier.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 149.JPG
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 140.JPG
                                          Start Amateurs en Masters A.

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-
    2.VANDECAUTER Nick- YOUNG SCHELDE CT
    3.FOLENS Thierry-
    PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.SMET Ivan-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.SHEERS Paul-VICIOUS VELO-

    10.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    Veld 1-12-2012-lotenhulle 126.JPG   Veld 1-12-2012-lotenhulle 135.JPG
                   Aankomst Benny De Bock.                                     Winnaar Benny De Bock.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 063.JPG
                                      Ivan Smet en Benny De Bock.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 001.JPG
                                                       Start Masters B


    Masters C:
    Aantal deelnemers:

    1.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
    8.VANBRUANE Ghislain- YOUNG SCHELDE CT
    9.SPRUYT Alex-
    WK NOORD WEST BRABANT

    10.ROBBERTS Andrew-JWRT-       

    Veld 1-12-2012-lotenhulle 137.JPG
                                        Podium Masters C met André Panis.
    Veld 1-12-2012-lotenhulle 002.JPG
                                                  Start van de Masters C.



    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-12-2012 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/12/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 01/12/2012 LOTENHULLE (O) - Veldrijden form. B - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    3.PANIS Maxim-CYCLINGCHAMPS-

    4.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    5.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    6.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    7.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.GIELEN Stijn-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.VAN DEN DRIESSCHE Niels-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    11.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    01/12/2012 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM-

    3.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    4.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM-

    5.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    6.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    7.SOETE Daan-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    9.DE CLEYN Dave-TEAM-THIELEMANS & CO-

    10.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

     

    01/12/2012 LOTENHULLE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    2.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    4.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    6.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    17.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DECOCK Tijn Maurice-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    9.AVOINE Kevin-CC CAMBRIERRESI 1-

    10.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    15.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    Dames jeugd

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

     

    Dames Elite

    1.DE CROOCK Stephanie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    2.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    4.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT

     

    01/12/2012 MOL ZILVERMEER (A) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH CT-

    4.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    5.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.DE VOCHT Jochen-BIKE TO THE FUTURE VZW-

    7.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VERBRAKEN Jorn-MELBOTECH CT

    10.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Dames Elite: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    2.QUINTENS Hilde-MELBOTECH CT-

    3.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    4.THIJS Katrien-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    5.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    6.COMMISSARIS Caren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN MALDEGHEM Nele-FUJI MTB MASTERS VZW NEEROETEREN-

    8.DE PAUW Marijke-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    9.BOONEN Valerie-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.VRIJSEN Lene-UP CYCLINGTEAM-

     

    01/12/2012 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.DRIESEN Jarne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    10.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    13.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    01-12-2012 om 20:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/12/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 7°Seizoenszege bij de Masters B !!!
    De Bock Benny KOP 2012 1.png
    Zaterdag 01/12/2012 LOTENHULLE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-
    2.VANDECAUTER Nick- YOUNG SCHELDE CT
    3.FOLENS Thierry-
    PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.SMET Ivan-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.SHEERS Paul-VICIOUS VELO-

    10.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
    8.VANBRUANE Ghislain- YOUNG SCHELDE CT
    9.SPRUYT Alex-
    WK NOORD WEST BRABANT

    10.ROBBERTS Andrew-JWRT-

     

    01/12/2012 RIJKEVORSEL (A) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    2.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.VAN EYNDT Sven-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.VAN GINNEKEN Glenn-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-

    5.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    6.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.WILMSEN Tom-MELBOTECH PRORACE CT

    9.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    10.DIELS Koen-MELBOTECH PRORACE CT

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL-

    8.JANSSENS Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.MEYS Mark-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.STORMS Marc-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    4.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH PRORACE CT

    10.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    01/12/2012 BAVEGEM (O) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    01/12/2012 BAVEGEM (O) - Veldrijden Miniemen

    01-12-2012 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 01/12/2012

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Kevin Willaert vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 28 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Bij 0°C en mistig weer konden we alweer spreken van een geslaagde duurtraining, iedereen kon zijn steentje bijdragen zodat het tempo egaal bleef.De afstand bedroeg 83 Km en het gemiddelde kwam uit op 32,1 Km/h, met de extra lus naar Haasdonk bedroeg de afstand 100 Km.
    Reden mee vandaag : Steven Thomas , Keny Wille , Eddy Merckx , Kevin Van Raemdonck , Franky De Witte , Chris Bolsens (MTB) , Jean-Paul Van Oudenhoven , Daniel Noens , Kristoff Heyns , Tom Heirbaut , Isabelle Daelman , Dave Van Roeyen , Michel Thierens , Patrick De Beule , Frank Suys , Lieven Soens , Vincent Cantens , Wim Heyndrickx , Walter Meseure , Daniel De Kerf , Guy De Jonghe , Kevin Willaert , Michael Apers , ???? en Kenny Janssens.

    01-12-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    30-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 09/12/2012 - KLEI-SNOA CROST
    Cross Klein Sinaai 2012 1.png
    Cross Klein Sinaai 2012.png
    Bron: Gunter Sterck en Luc Apers

    30-11-2012 om 06:40 geschreven door kenny


    28-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 28/11/2012

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    Onder leiding van Walter Meseure en Fons Van Raemdonck vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv 't Schuurke te Beveren 17 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het ‘Soete Waeslant’.

    Meteen motregen vanaf Stekene maar gelukkig niet van lange duur, onze kopman van de dag was ongetwijfeld 'Guy Smet' die in volle voorbereiding zit voor de Ronde van Madagascar die volgende week begint. De afstand bedroeg 76 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 92 Km, het gemiddelde was goed voor 32 Km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Chris Bolsens , Walter Meseure , Luc Vermeulen , Guy Smet , Franky De Witte , Eugéne Bosman , Fons Van Raemdonck , Leo Mares , Modest Smet , Jean-Paul Van Oudenhoven , Kevin Willaert , Werner Van Der Weken , Michel Thierens , Stijn Verbeke , Thieu Heirbaut en Kenny Janssens.

    28-11-2012 om 17:48 geschreven door kenny


    26-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    25/11/2012- GIETEN (Nl) – Superprestige – Men Elite

    Aantal deelnemers: 40
    1.Klaas Vantornout (Sunweb-Revor)
    2.Sven Nys
    3.Kevin Pauwels
    4.Rob Peeters

    5.Niels Albert

    6.Bart Aernouts

    7.Philipp Walsleben (Dui)

    8.Jan Denuwelaere

    9.Mariusz Gil (Pol)

    10.Sven Vanthourenhout

     

    25/11/2012- GIETEN (Nl) – Superprestige - Beloften

    Aantal deelnemers:
    1.Wout Van Aert-Telenet Fidea Cycling Team-

    2.Jens Adams-BKCP-Powerplus Cycling Team-

    3.Wietse Bosmans-BKCP-Powerplus Cycling Team-

    4.Mike Teunissen-Rabo-Giant Offroad Team.-

    5.Gianni Vermeersch-BKCP-Powerplus Cycling Team-

    6.Toon Aerts-Landbouwkrediet-KDL-

    7.Emiel Dolfsma-Rabo-Giant Offroad Team.-

    8.Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team-

    9.Tim Merlier-Sunweb Revor Cycling Team-

    10.David Van Der Poel-BKCP -Powerplus Cycling Team-

     

    25/11/2012- GIETEN (Nl) – Superprestige - Juniores

    Aantal deelnemers: 48
    1.Mathieu van der Poel (Ned)
    2.Quinten Hermans
    3.Karel Pokorny (Tsj)
    4.Ben Boets

    5.Martijn Budding (Ned)

    6.Nicolas Cleppe

    7.Kobe Goossens

    8.Richard Jansen (Ned)

    9.Jonas Degroote

    10.Curtis White (USA)

     

    25/11/2012- GIETEN (Nl) – Superprestige – Women Elite

    Aantal deelnemers: 31
    1.Helen Wyman (GBr)
    2.Marianne Vos (Ned)
    3.Sanne Cant
    4.Sanne van Paassen (Ned)

    5.Sabrina Stultiens (Ned)

    6.Pavla Havlikova (Tsj)

    7.Annefleur Kalvenhaar (Ned)

    8.Reza Hormes (Ned)

    9.Yara Kastelijn (Ned)

    10.Jamie Bierens

    25/11/2012- GIETEN (Nl) – Nieuwelingen

    Aantal deelnemers: 42
    1.Pascal Eenkhoorn (Ned)
    2.Max Gulickx (Ned)
    3.Bram Welten (Ned)
    4.Bob Olieslagers (Ned)

    5.Thijs Wolsink (Ned)

    6.Maik van der Heijden (Ned)

    7.Tom Wijkel (Ned)

    8.Wesley Floren (Ned)

    9.Thierry Bouckaert (Ned)

    10.Lucas Kunt (Tsj)


    Zondag 25/11/2012 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.DE CLEYN Dave-TEAM-THIELEMANS & CO-

    2.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    3.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    4.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    5.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    7.DE BIE Sean-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-

    9.PAUWELS Dries-MELBOTECH CT-

    10.KOYEN Niels-MELBOTECH CT-


    25/11/2012 MARIA AALTER (O) - Veldrijden form. B - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.BODEN Stef-SUNWEB-REVOR-

    3.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    4.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    5.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    6.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    8.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    9.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    10.DIEZ ARRIOLA Jose Antonio--

    21.BAEYENS Dennis-FCP TEAM KUURNE-

     

    25/11/2012 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH CT-

    2.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    3.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    4.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    6.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    8.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.VERBRAKEN Jorn-MELBOTECH CT-

    10.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    20.VERMEIREN Gianni-MELBOTECH CT-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.GROOT Mitch-KON. BALEN B.C.-

    3.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.HENDRICKX Koen-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.DE MAEGHT Dorian-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    9.DRIESEN Jarne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    10.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    11.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

     

    25/11/2012 MARIA AALTER (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    2.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    4.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    5.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    10.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    3.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.DEGRYSE Tibo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    7.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.ROMBOUTS Seppe-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    15.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    27.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    DAMES JEUGD

    1.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    DAMES ELITE

    1.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    4.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT

    26-11-2012 om 17:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 25/11/2012 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    2.SNELS Kris-MELBOTECH CT-

    3.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    4.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.HENDERICKX Nico-MELBOTECH CT-

    6.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

    7.WILMSEN Tom-MELBOTECH CT-

    8.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.VAN DEN BOSCH Jens-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    6.QUINTENS Pascal-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VERELST Rudolf-INDIVIDUEEL-

    8.VERTESSEN Johnny-SWOOTH MOUNTAINBIKE TEAM-

    9.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.STORMS Marc-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    3.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    4.VAN SINAY Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.SPRUYT Alex-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    8.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.PAUWELS Luc-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10.CEUPPENS Guy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    25/11/2012 MARIA AALTER (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    8.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.CHALMERS Scott--

    10.DE NEVE Matthias-DAGVERGUNNING-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    3.VERHOOGHE Kris-CYCLING TEAM GRILLHUISJE-

    4.HEYMANS Michael-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    7.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    8.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.NOLLET Stefaan-PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE-

    10.TAS Patrick-INTRASYS MTB DREAMTEAM-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    6.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN

    8.VANBRUAENE Ghislain-YOUNG SCHELDE

    9.WILKINS Tony--

    10.BOELENS Romaan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    25/11/2012 BK ASPIRANTEN VELDRIJDEN (A) - Aspiranten - Belgisch Kampioenschap
    Meisjes 12 jaar

    1.VERBEEK Britt -HAGELAND CYCLING TEAM

    2.VANWALLEGHEM Kyenta -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.ZWAENEPOEL Tessa -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE

    5.CRABBE Kiona -LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    Meisjes 13 jaar

    1.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN - WBV

    3.SIEMONS Sara -RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS

    4.VERMEERSCH Eva -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.VANDECAVEYE Fleur -TIELTSE RENNERSCLUB

     

    Meisjes 14 jaar

    1.SCHOKKAERT Febe -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.BEECKMANS Sara -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.D´HONT Glacia -ARDILLES CYCLING TEAM

    4.NOËL Jara -RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.GOOSSENAERTS Chloë -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.VAN ROMPAY Anke -K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW

    7.ROTMAN Lotte -YOUNG CYCLING TEAM VZW

     

    Jongens 12 jaar

    1.HERMANS Berre -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.MEEUSSEN Witse -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.FRETIN Milan -WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    4.VANDERMEER Quinten -HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN

    5.VANDAELE Laurens -JONGE RENNERS ROESELARE

    6.MEULEMANS Lennert -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    7.DEJAEGHER Jasper -WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    8.STRUYF Robbe -RUDYCO CYCLING TEAM

    9.SZEKELY Nathan -PEER BMX VZW

    10.VERSTAPPEN Tijs -WSC HAND IN HAND BAAL

    13.VAN HOUTE Sybren -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Jongens 13 jaar

    1.VERVLOESEM Xandres -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.CLYNHENS Jens -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.VANDEN BUSSCHE Wannes -MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4.VAN DEN EYNDE Vince -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.VERDONCK Andres -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6.DEJONGHE Len -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    7.VANDEPUTTE Niels -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.VAN DEN BROECK Arno -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    9.DE VET Sander -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.WOESTENBURG Ruben -THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS

    22.DEWAELE Ruben -WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Jongens 14 jaar

    1.BEKAERT Yentl -JONGE RENNERS ROESELARE

    2.VERMEERSCH Florian -VA-CYCLING TEAM ZELE

    3.SCOPONI Dante -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.VRACHTEN Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.DEBEIR Arno -JONGE RENNERS ROESELARE

    6.VANDEBOSCH Toon -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.HILLEN Michiel -WSC HAND IN HAND BAAL

    8.VERMEERSCH Arne -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.VERDONCK Loeka -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.VERBERCKMOES Fabio -VA-CYCLING TEAM ZELE

    15.VAN GOETHEM Fabio -RUDYCO CYCLING TEAM

    16.VAN HOUTE Gerben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    35.STUER Kwinten -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26-11-2012 om 17:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/11/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 6°Veldritzege in de Reeks B !!!
    De Bock Benny KOP 2012.png
    Zondag 25 November - STEKENE (9190)


    Cross
    A-reeks
    1.Bart THIELEMANS
    2.Roel Reigel
    3.Gianni Staljanssens
    4.Kenny Goossens (Sinaai)
    5.Jo Maes

    B-reeks
    1.BENNY DE BOCK (Hamme)
    2.Timmy Maes
    3.Johan Myngheer
    4.Erik Myngheer
    5.Gunther Verholen

    C-reeks
    1.Ludwig GLADINES
    2.Theo David (Kruibeke)
    3.Rudy Bloemmen
    4.Ivan Coopman
    5.Christiaan Geerts

    D-reeks
    1.Jos STAES
    2.Albert Huysmans
    3.Eddy Cobbaut
    4.Willy Corthals
    5.Robert De Vos
               
    MTB
    A -reeks
    1.Sven JANSSENS
    2.Ben Van Den Bossche
    3.Kevin Van Den Cruijce
    4.Maarten De Muynck
    5.Joeri Persoon (Stekene)

    B-reeks
    1.Patrick VANMAEKELBERGH
    2.Johan De Bruyn
    3.Erwin De Clercq
    4.Bjorn Fackaert
    5.Johan Van Den Bossche

    C-reeks
    1.Pascal VANMAEKELBERGH
    2.Dominique Van Den Eede
    3.Rudi Wille
    4.Wim Van Roy
    5.Jean Paul De Bruyne

    D-reeks
    1.Jean Luc ROSSIGNOL
    2.Paul Hunninck
    3.Marc De Vos
    4.Rudy Rossignol
    5.Johan Martens

    Dames
    1.Annemie VAN NESPEN
    2.Inge Joos (Stekene)
    3.Miranda Massagé

    26-11-2012 om 17:32 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!