Zondag 25/11/2012 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. D Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:
1.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-
2.SNELS Kris-MELBOTECH CT-
3.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-
4.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
5.HENDERICKX Nico-MELBOTECH CT-
6.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-
7.WILMSEN Tom-MELBOTECH CT-
8.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
9.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
10.VAN DEN BOSCH Jens-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
Masters B: Aantal deelnemers:
1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
2.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
3.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
4.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
5.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
6.QUINTENS Pascal-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
7.VERELST Rudolf-INDIVIDUEEL-
8.VERTESSEN Johnny-SWOOTH MOUNTAINBIKE TEAM-
9.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-
10.STORMS Marc-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
Masters C: Aantal deelnemers:
1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-
2.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
3.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
4.VAN SINAY Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
5.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-
6.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
7.SPRUYT Alex-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-
8.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
9.PAUWELS Luc-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
10.CEUPPENS Guy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
25/11/2012 MARIA AALTER (O) - Veldrijden form. D Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:
1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-
2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-
3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-
4.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-
5.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
6.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
7.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-
8.ANDRIES Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
9.CHALMERS Scott--
10.DE NEVE Matthias-DAGVERGUNNING-
Masters B: Aantal deelnemers:
1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
2.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-
3.VERHOOGHE Kris-CYCLING TEAM GRILLHUISJE-
4.HEYMANS Michael-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-
5.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
6.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-
7.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-
8.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
9.NOLLET Stefaan-PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE-
10.TAS Patrick-INTRASYS MTB DREAMTEAM-
Masters C: Aantal deelnemers:
1.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
3.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
5.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-
6.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
7.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN
8.VANBRUAENE Ghislain-YOUNG SCHELDE
9.WILKINS Tony--
10.BOELENS Romaan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
25/11/2012 BK ASPIRANTEN VELDRIJDEN (A) - Aspiranten - Belgisch Kampioenschap Meisjes 12 jaar
1.VERBEEK Britt -HAGELAND CYCLING TEAM
2.VANWALLEGHEM Kyenta -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
3.ZWAENEPOEL Tessa -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
4.VAN ASSCHE Nele -VA-CYCLING TEAM ZELE
5.CRABBE Kiona -LOTTO OLYMPIA TIENEN
Meisjes 13 jaar
1.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN - WBV
3.SIEMONS Sara -RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS
4.VERMEERSCH Eva -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
5.VANDECAVEYE Fleur -TIELTSE RENNERSCLUB
Meisjes 14 jaar
1.SCHOKKAERT Febe -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
2.BEECKMANS Sara -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
3.D´HONT Glacia -ARDILLES CYCLING TEAM
4.NOËL Jara -RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
5.GOOSSENAERTS Chloë -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
6.VAN ROMPAY Anke -K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW
7.ROTMAN Lotte -YOUNG CYCLING TEAM VZW
Jongens 12 jaar
1.HERMANS Berre -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
2.MEEUSSEN Witse -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
3.FRETIN Milan -WIELERCLUB NOORD-LIMBURG
4.VANDERMEER Quinten -HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
5.VANDAELE Laurens -JONGE RENNERS ROESELARE
6.MEULEMANS Lennert -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
7.DEJAEGHER Jasper -WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
8.STRUYF Robbe -RUDYCO CYCLING TEAM
9.SZEKELY Nathan -PEER BMX VZW
10.VERSTAPPEN Tijs -WSC HAND IN HAND BAAL
13.VAN HOUTE Sybren -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
Jongens 13 jaar
1.VERVLOESEM Xandres -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
2.CLYNHENS Jens -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
3.VANDEN BUSSCHE Wannes -MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
4.VAN DEN EYNDE Vince -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
5.VERDONCK Andres -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
6.DEJONGHE Len -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
7.VANDEPUTTE Niels -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
8.VAN DEN BROECK Arno -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
9.DE VET Sander -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
10.WOESTENBURG Ruben -THE BMX DEVILS V.Z.W. RAVELS
22.DEWAELE Ruben -WIELERTEAM WAASLAND VZW
Jongens 14 jaar
1.BEKAERT Yentl -JONGE RENNERS ROESELARE
2.VERMEERSCH Florian -VA-CYCLING TEAM ZELE
3.SCOPONI Dante -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
4.VRACHTEN Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.
5.DEBEIR Arno -JONGE RENNERS ROESELARE
6.VANDEBOSCH Toon -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
7.HILLEN Michiel -WSC HAND IN HAND BAAL
8.VERMEERSCH Arne -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
9.VERDONCK Loeka -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
10.VERBERCKMOES Fabio -VA-CYCLING TEAM ZELE
15.VAN GOETHEM Fabio -RUDYCO CYCLING TEAM
16.VAN HOUTE Gerben -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
35.STUER Kwinten -WIELERTEAM WAASLAND VZW
|