.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE BERLARE-UITBERGEN VAN ZATERDAG 24/11/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE BERLARE-UITBERGEN 
    VAN ZATERDAG 24/11/2012
      

    Veld 24-11-2012-uitbergen 889.JPG  
            Podium Elite z.c. met Kevin Eeckhout, Bart Hofman en Stijn Penne.                  
    Veld 24-11-2012-uitbergen 898.JPG
                Podium Beloften met Joeri Hofman en Matthias Van de Velde.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 875.JPG  
                                  Aankomst van winnaar Kevin Eeckhout.  
                                                  

    24/11/2012 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-

    2.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    3.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    7.BOSSUYT Matthias-SUNWEB-REVOR-

    8.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-

    9.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    10.VANKEIRSBILCK Berne-CYCLINGCHAMPS-

    Zaterdag 24/11/2012 BERLARE-UITBERGEN (O) - Form. C - Provinciaal Kampioenschap
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:
    1.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-
    2.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT

    3.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    6.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    7.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    8.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.DE VOCHT Jochen-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW-

    10.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    21.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    35.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-
    Veld 24-11-2012-uitbergen 624.JPG
                                                        Podium Juniores
    Veld 24-11-2012-uitbergen 596.JPG Veld 24-11-2012-uitbergen 620.JPG
                                                                   Winnaar Juniores Alexander Ameel.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 467.JPG
                                            Start van de Juniores.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 561.JPG
                                 Gianni Vermeiren uit St.Gillis-Waas.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 500.JPG
                                             Arno Verberckmoes uit Zele.
     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:
    1.TIMO VERBERCKMOES uit Zele-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
    2.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    5.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    6.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    11.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    12.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    23.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    DAMES JEUGD

    1.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.VAN RILLAER Silke-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

     

    DAMES ELITE

    1.ANJA GELDHOF uit Evergem-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    2.DE CROOCK Stephanie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    6.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT
    Veld 24-11-2012-uitbergen 455.JPG Veld 24-11-2012-uitbergen 451.JPG
          Timo Verberckmoes en Alex Colman                                     Podium met Timo Verberckmoes uit Zele.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 642.JPG Veld 24-11-2012-uitbergen 635.JPG
        Coach Dirk Onghena met Anja Geldhof.        Podium Dames met Anja Geldhof, Stephanie De Croock en Aurélie Vermeir.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 432.JPG       
           Podium Meisjes met Femke Van Den Driessche en Meg De Bruyne.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 436.JPG  
                           Podium met Alex Colman en Alessio Dhoore.   
    Veld 24-11-2012-uitbergen 393.JPG     
                                   Aankomst van winnaar Timo Verberckmoes.                     
    Veld 24-11-2012-uitbergen 420.JPG Veld 24-11-2012-uitbergen 254.JPG
            Winnaar Meisjes Laura Verdonschot.                                            Bjorn Van Malderen uit Baasrode.                                   
    Veld 24-11-2012-uitbergen 265.JPG
                                        Start van de Nieuwelingen.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 327.JPG
                                      Alex Colman en Timo Verberckmoes.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 398.JPG
                                          Aankomst van Alex Colman.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 425.JPG Veld 24-11-2012-uitbergen 422.JPG
               Jordy Neckebroeck uit Zottegem.                                                 Alex Colman met de supporters.

    24/11/2012 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    4.DAVID Nicky-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.DE VIANE Jasper-DAGVERGUNNING-

    9.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
    Veld 24-11-2012-uitbergen 252.JPG Veld 24-11-2012-uitbergen 249.JPG  
                  Wouter Goosen werd 3de.                                                   Jochen Heylens en Steve Gruwier.                      
    Veld 24-11-2012-uitbergen 245.JPG
            Nick David werd Provinciaal Kampioen, vader Theo was te vreden.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 241.JPG
                                                  Podium met Nick David
    Veld 24-11-2012-uitbergen 237.JPG
                                     Steve Gruwier en Jochen Heylens.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 219.JPG
                                           Aankomst Steve Gruwier.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 224.JPG
                                                  Aankomst van Nick David.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 124.JPG
                                 Start van de Amateurs en de Masters A.

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.SMET Ivan-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    5.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.NOLLET Stefaan-PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE-
    Veld 24-11-2012-uitbergen 113.JPG 

                           Benny De Bock, Ivan Smet en Mario Lammens. 
    Veld 24-11-2012-uitbergen 106.JPG
          Winnaar Masters B Stefan Nerinckx en winnaar Masters C Mark Verloo.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 109.JPG
          Podium Masters B met Benny De Bock, Ivan Smet en Mario Lammens.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 102.JPG
                                    Winnaar Masters C Stefan Nerinckx.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 077.JPG
                          Aankomst van Stefan Nerinckx voor Benny De Bock.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 001.JPG
                                              Start van de Masters B.


    Masters C:
    Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH PRORACE CT

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN – WBV

    9.VANBRUANE Ghislain-YOUNG SCHELDE
    10.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT
    18.GOVAERT William-ISOREX CYCLING TEAM-

    Veld 24-11-2012-uitbergen 119.JPG

                                    Podium Masters C met Peter Ballet.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 096.JPG
                                             Aankomst van Peter Ballet.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 003.JPG
                                                  Start van de Masters C.



    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-11-2012 om 22:31 geschreven door kenny


    17.BAEYENS Dennis-FCP TEAM KUURNE-

    Veld 24-11-2012-uitbergen 654.JPG Veld 24-11-2012-uitbergen 657.JPG

               Joeri Hofman met de geeuw.                                                              Start Elite z.c en Beloften
    Veld 24-11-2012-uitbergen 719.JPG Veld 24-11-2012-uitbergen 881.JPG
                          Angelo De Clercq                                            Een spurt tussen Matthias Van de Velde en Stijn Penne.
    Veld 24-11-2012-uitbergen 733.JPG     Veld 24-11-2012-uitbergen 794.JPG
                               Edwin De Wit                                                     Kevin Eeckhout 
                                                              

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 24/11/2012 KOKSIJDE (W) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´
    Aantal deelnemers:

    1 NYS Sven LANDBOUWKREDIET-EUPHONY
    2 ALBERT Niels BKCP-POWERPLUS
    3 MOUREY Francis FDJ-BIG MAT
    4 AERNOUTS Bart AA DRINK-LEONTIEN.NL CYCLING TEAM
    5 VANTORNOUT Klaas 
    SUNWEB-REVOR
    6 PEETERS Rob TELENET-FIDEA
    7 VANTHOURENHOUT Dieter BKCP-POWERPLUS
    8 VAN AMERONGEN Thijs AA DRINK-LEONTIEN.NL CYCLING TEAM
    9 VAN DER HAAR Lars RABOBANK GIANT OFFROAD TEAM
    10 WALSLEBEN Philipp BKCP-POWERPLUS
     

    24/11/2012 KOKSIJDE (W) - Veldrijden U23 - UCI World Cup - 50´
    Aantal deelnemers:

    1 BOSMANS Wietse BELGIQUE
    2 VAN DER HEIJDEN Michiel PAYS-BAS
    3 VAN AERT Wout BELGIQUE
    4 VERMEERSCH Gianni BELGIQUE
    5 VANTHOURENHOUT Michael BELGIQUE
    6 VAN KESSEL Corne PAYS-BAS
    7 PAPRSTKA Tomas CZECH
    8 ADAMS Jens BELGIQUE
    9 SWEECK Laurens BELGIQUE
    10 VANDEKINDEREN Jens BELGIQUE
     

    24/11/2012 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-

    2.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    3.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    7.BOSSUYT Matthias-SUNWEB-REVOR-

    8.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-

    9.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    10.VANKEIRSBILCK Berne-CYCLINGCHAMPS-

    17.BAEYENS Dennis-FCP TEAM KUURNE-

     

    24/11/2012 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Dames UCI - World Cup - 40´
    Aantal deelnemers:

    1 COMPTON Katherine TREK CYCLOCROSS COLLECTIVE
    2 HARRIS Nikki YOUNG TELENET-FIDEA CYCLING TEAM
    3 CANT Sanne VELDRITACADEMIE ENERTHERM-BKCP
    4 CHAINEL-LEFEVRE Lucie BH-SR SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY
    5 WYMAN Helen KONA
    6 VAN PAASSEN Sanne RABOBANK WOMEN CYCLING TEAM
    7 ACHERMANN Jasmin RAPHA-FOCUS
    8 STULTIENS Sabrina RABOBANK WOMEN CYCLING TEAM
    9 HAVLIKOVA Pavla YOUNG TELENET-FIDEA CYCLING TEAM
    10 DAY Gabriella RAPHA-FOCUS
     

    24/11/2012 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1 VAN DER POEL Mathieu PAYS-BAS
    2 HERMANS Quinten BELGIQUE
    3 BUDDING Martijn PAYS-BAS

    4 PEETERS Yannick BELGIQUE
    5 OWEN Logan ETATS-UNIS
    6 CLEPPE Nicolas BELGIQUE
    7 POKORNY Karel REPUBLIQUE TCHEQUE
    8 GOOSSENS Kobe BELGIQUE
    9 KÖNIG Marco ALLEMAGNE
    10 WHITE Curtis ETATS-UNIS
    15 VAN HECKE Elias BELGIQUE

    24/11/2012 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    3.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    4.JACOBS Johan-VC STEINMAUR-

    5.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    7.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.DEGRYSE Tibo-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-

    9.FRANKLIN Tomas-HARGROVES CYCLES-

    10.VAN SNICK Florian-TEAM CAUDRY-

    24-11-2012 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Proficiat aan TIMO VERBERCKMOES met zijn 2°Seizoenszege en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Proficiat aan ANJA GELDHOF met haar 1°Seizoenszege en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Titel van Provinciaal Kampioen !!!

    David Nicky KOP 2013.png De Bock Benny KOP 2012 1.png Verberckmoes Timo KOP 2013.png Geldhof Anja KOP 2011.jpg Colman Alex.png
              Nicky David                    Benny De Bock          Timo Verberckmoes           Anja Geldhof               Alex Colman

    Zaterdag 24/11/2012 BERLARE-UITBERGEN (O) - Form. C - Provinciaal Kampioenschap
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:
    1.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    2.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT

    3.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    6.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    7.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    8.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.DE VOCHT Jochen-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW-

    10.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    21.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    35.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.TIMO VERBERCKMOES uit Zele-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-

    5.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    6.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    11.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    12.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    23.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    DAMES JEUGD

    1.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.VAN RILLAER Silke-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

     

    DAMES ELITE

    1.ANJA GELDHOF uit Evergem-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    2.DE CROOCK Stephanie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    3.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    6.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT

     

    24/11/2012 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    4.DAVID Nicky-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.DE VIANE Jasper-DAGVERGUNNING-

    9.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.SMET Ivan-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    5.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.NOLLET Stefaan-PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH PRORACE CT

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN – WBV

    9.VANBRUANE Ghislain-YOUNG SCHELDE
    10.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT
    18.GOVAERT William-ISOREX CYCLING TEAM-

    24-11-2012 om 22:30 geschreven door kenny


    20-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BELGISCH TEAM PAKT BRONS IN PLOEGENACHTERVOLGING !!

    Belgisch team pakt brons in ploegenachtervolging !!!

    Glasgow.jpg 

    Zaterdag 17 November 2012

     

    Kenny De Ketele, Jasper De Buyst, Moreno De Pauw uit St.Pauwels en Gijs Van Hoecke uit Zaffelaere hebben vrijdag in de tweede manche van de Wereldbeker baanwielrennen in Glasgow brons veroverd in de ploegenachtervolging. In de kleine finale versloegen ze Spanje. In de strijd om het goud was Denemarken veel te sterk voor Duitsland, meteen leiden de Belgen in de Wereldbeker.
    Glasgow 1.jpg

    20-11-2012 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 25/11 EN ZATERDAG 08/12 - CROSS & MTB WEDSTRIJDEN TE STEKENE
    Cross Stekene 2012.png

    Bron: Gino Van Broeck

    20-11-2012 om 20:59 geschreven door kenny


    19-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE ASPER-GAVERE VAN ZONDAG 18/11/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE ASPER-GAVERE VAN ZONDAG 18/11/2012  

    Veld 18-11-2012-gavere 557.JPG
                      Sven Nys en Klaas Vantornout gaan voor de 1ste plaats.

    Zondag 18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    3.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    5.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    7.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    8.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINKS-

    9.TARAMARCAZ Julien-BMC

    10.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK
    Veld 18-11-2012-gavere 350.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 395.JPG
                               Bart Wellens was na de start als eerste weg.
    Veld 18-11-2012-gavere 526.JPG
                          Klaas Vantornout reed een zeer sterke wedstrijd.
    Veld 18-11-2012-gavere 530.JPG
                                                Kevin Pauwels werd 4de.
    Veld 18-11-2012-gavere 532.JPG
                        Niels Albert net gevallen met Julien Taramarcaz.
    Veld 18-11-2012-gavere 568.JPG
                                                Lars van der Haar.
    Veld 18-11-2012-gavere 459.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 481.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 519.JPG
                                                            Joeri Adams
    Veld 18-11-2012-gavere 426.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 577.JPG
                                                 Jonathan Page.
    Veld 18-11-2012-gavere 592.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 617.JPG
                                                            Jan De Nuwelaere

     

    18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    3.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    4.VAN DER HEIJDEN Michiel-RABOBANK-

    5.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    6.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    7.EISING Tijmen-SUNWEB - REVOR -

    8.DOLFSMA Emiel-RABOBANK OFF ROAD-

    9.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    10.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    21.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-
    Veld 18-11-2012-gavere 333.JPG
                                                Wout Van Aert werd 1ste.
    Veld 18-11-2012-gavere 289.JPG
                                                Jens Adams werd 2de.
    Veld 18-11-2012-gavere 290.JPG
                                           Corne Van Kessel werd 3de.
    Veld 18-11-2012-gavere 288.JPG
                                   Michiel Van Der Heijden werd 4de.
    Veld 18-11-2012-gavere 312.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 219.JPG 
                                                    Start van de Beloften.
    Veld 18-11-2012-gavere 217.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 242.JPG
                                           Wietse Bosmans werd 10de.
    Veld 18-11-2012-gavere 316.JPG
                                         Pech voor David Van Der Poel.
    Veld 18-11-2012-gavere 329.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 347.JPG

    18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN PAASSEN Sanne-RABOBANK-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.DE BOER Sophie-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    6.STULTIENS Sabrina-GRC JAN VAN ARCKEL-

    7.DOMBROSKI Amy-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.HAVLIKOVA Pavla-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    25.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    Veld 18-11-2012-gavere 011.JPG   Veld 18-11-2012-gavere 002.JPG
                           Sophie De Boer
    Veld 18-11-2012-gavere 004.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 007.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 017.JPG   Veld 18-11-2012-gavere 015.JPG
                                                                                                                                 Anja Geldhof
     

    18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    4.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    16.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    21.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    Veld 18-11-2012-gavere 082.JPG
                                                Mathieu Van Der Poel
    Veld 18-11-2012-gavere 145.JPG
                                                      Martijn Budding
    Veld 18-11-2012-gavere 124.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 135.JPG
    Veld 18-11-2012-gavere 185.JPG
                                           Quinten Hermans werd 2de.
    Veld 18-11-2012-gavere 186.JPG
                                               Martijn Budding werd 3de.
    Veld 18-11-2012-gavere 187.JPG
                                          Yannick Peeters werd 4de.

    18/11/2012 ASPER-GAVERE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    3.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.WOLSINK Thijs-RTV OLDENZAALSE WCL-

    7.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.BEKKERS Ruben-TWC PIJNENBURG-

    10.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    23.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-


      


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-11-2012 om 13:23 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!