Proficiat aan NICKY DAVID met zijn Titel van Provinciaal Kampioen !!!
Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn Titel van Provinciaal Kampioen !!!
Proficiat aan TIMO VERBERCKMOES met zijn 2°Seizoenszege en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!
Proficiat aan ANJA GELDHOF met haar 1°Seizoenszege en de Titel van Provinciaal Kampioen !!!
Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Titel van Provinciaal Kampioen !!!
Nicky David Benny De Bock Timo Verberckmoes Anja Geldhof Alex Colman
Zaterdag 24/11/2012 BERLARE-UITBERGEN (O) - Form. C - Provinciaal Kampioenschap Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 1.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-
2.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT
3.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
4.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
5.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-
6.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-
7.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-
8.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
9.DE VOCHT Jochen-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW-
10.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-
21.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
35.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-
Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:
1.TIMO VERBERCKMOES uit Zele-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
2.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
3.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
4.BAERT Andries-VZW JOLAN MTB TEAM-
5.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-
6.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
7.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-
8.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
9.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-
10.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-
11.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-
12.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
15.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-
23.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-
37.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
DAMES JEUGD
1.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-
2.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-
3.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-
4.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-
5.VAN RILLAER Silke-YOUNG CYCLING TEAM VZW-
DAMES ELITE
1.ANJA GELDHOF uit Evergem-ST MARTINUS - KERKSKEN-
2.DE CROOCK Stephanie-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-
3.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
4.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
5.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-
6.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT
24/11/2012 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. D - Provinciaal Kampioenschap Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:
1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-
2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-
3.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-
4.DAVID Nicky-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-
5.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-
6.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
7.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-
8.DE VIANE Jasper-DAGVERGUNNING-
9.DHOOGE Jeffrey-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
10.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
Masters B: Aantal deelnemers:
1.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-
2.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-
3.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-
4.SMET Ivan-ST MARTINUS - KERKSKEN-
5.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
6.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
7.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-
8.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
9.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
10.NOLLET Stefaan-PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE-
Masters C: Aantal deelnemers:
1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-
2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-
3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
5.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
6.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH PRORACE CT
7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-
8.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN WBV
9.VANBRUANE Ghislain-YOUNG SCHELDE 10.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT 18.GOVAERT William-ISOREX CYCLING TEAM-
|