.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    11-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE HAMME-ZOGGE VAN ZONDAG 11/11/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE HAMME-ZOGGE VAN ZONDAG 11/11/2012  

    Cross 11-11-2012-hamme 418.JPG
                                          Het podium met alle notabelen.
    Cross 11-11-2012-hamme 419.JPG
              Podium met winnaar Sven Nys, Niels Albert en Lars van der Haar.
    Cross 11-11-2012-hamme 437.JPG  Cross 11-11-2012-hamme 424.JPG

       Sven Nys met het konijntje van Q-Music.                Sven Nys met de sponser van Cibel, Achiel De Witte en zijn vrouw.
    Cross 11-11-2012-hamme 388.JPG
                                      Aankomst van winnaar Sven Nys.
    Cross 11-11-2012-hamme 390.JPG
                      Aankomst van Niels Albert voor Lars van der Haar.
    Cross 11-11-2012-hamme 355.JPG
                        Sven Nys alleen voorop met nog 3 ronden te rijden.

    Zondag 11/11/2012 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK-

    4.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    5.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    7.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    8.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWERPLUS-

    9.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS
    Cross 11-11-2012-hamme 401.JPG
                                              Aankomst van Bart Wellens.
    Cross 11-11-2012-hamme 142.JPG
                           Kevin Pauwels, Sven Nys en Lars van der Haar.
    Cross 11-11-2012-hamme 146.JPG
                                    Bart Wellens en Klaas Vantornout.
    Cross 11-11-2012-hamme 152.JPG
                                    Aurelien Duval en Niels Albert.
    Cross 11-11-2012-hamme 232.JPG
                                          Sven Nys rijdt de berg op.
    Cross 11-11-2012-hamme 201.JPG
                                                             Julien Taramarcaz
    Cross 11-11-2012-hamme 159.JPG
                                                    Jan Denuwelaere
    Cross 11-11-2012-hamme 297.JPG
                         Bart Aernouts, Kevin Pauwels en Lars van der Haar.
    Cross 11-11-2012-hamme 292.JPG
                                                          Dave De Cleyn
    Cross 11-11-2012-hamme 230.JPG
                                    Een massa volk te Hamme-Zogge.
    Cross 11-11-2012-hamme 032.JPG  Cross 11-11-2012-hamme 226.JPG
    Winnaar bij de Nieuwelingen Pascal Eenkhoorn.
      


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-11-2012 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 11/11/2012 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´
    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK-

    4.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    5.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    7.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    8.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWERPLUS-

    9.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

     

    11/11/2012 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    2.TEUNISSEN Mike-RABOBANK-

    3.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    4.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    5.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    7.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM-

    8.DOLFSMA Emiel-RABOBANK-

    9.BOSMAN Gert Jan-RABOBANK-

    10.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    21.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    34.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-

     

    11/11/2012 HOUTHALEN (KELCHTERHOEF) (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    2.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    3.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    4.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

    5.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES-

    6.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    7.PAUWELS Dries-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL-

    9.PANIS Maxim-CYCLINGCHAMPS-

    10.MELLEMANS Jeffrey-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    16.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    11/11/2012 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Dames – UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.VAN PAASEN Sanne-RABOBANK-

    2.HAVLIKOVA Pavla-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.STULTIENS Sabrina--

    6.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    7.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.DOMBROSKI Amy-YOUNG TELENET FIDEA-

    9.VERBERNE Lana-ORANGE BABIES CT

    10.FERRAND PREVOT Pauline-STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM -

    20.GELDHOF Anja-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    24.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    11/11/2012 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    5.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    8.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    9.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    34.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    36.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    38.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    11-11-2012 om 19:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 11/11/2012 HAMME-ZOGGE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen 30´

    Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    3.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    4.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    5.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    8.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.VAN BENNEKOM Kevin-WV HET STADION-

    10.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    17.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    32.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    35.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.D´HOOGE Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    11/11/2012 HOUTHALEN (KELCHTERHOEF) (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.DE VOCHT Jochen-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW-

    3.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VANDERAERDEN Massimo-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    7.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.VANDERAERDEN Timothy-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    8.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

     

    11/11/2012 HOUTHALEN (KELCHTERHOEF) (LB) - Form. D - Provinciaal Kampioenschap
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    2.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.VAN GINNEKEN Glenn-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-

    5.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    7.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.WOUTERS Stijn-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.KIMPEN Bert-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.COLOMBO Lino-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL-

    8.VERELST Rudolf-DV-

    9.DE HAES Tony-DV-

    10.STORMS Marc-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    11/11/2012 STENE-OOSTENDE (W) - Veldrijden Aspiranten - Kampioensch. van Vlaanderen
    Aantal deelnemers:

    Aspiranten 12 jaar

    1.MEEUSSEN Witse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.DE LAET Tomas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.FRETIN Milan-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    4.DEJAEGHER Jasper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    5.HERMANS Berre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.STRUYF Robbe-RUDYCO CYCLING TEAM-

    15.VAN HOUTE Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Vlaams Kampioenschap Asp 13J

    1.DEWULF Maxim-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.VERVLOESEM Xandres-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    3.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN DEN EYNDE Vince-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    11.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Aspiranten 14 jaar

    1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.DEBEIR Arno-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.VRACHTEN Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    12.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM-

    15.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    VK-Meisjes 12J-13J-14J

    1.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

     

    VK-12J Meisjes

    1.VANWALLEGHEM Kyenta-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.ZWAENEPOEL Tessa-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VERBEEK Britt-HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.JANSSENS Eva-HAGELAND CYCLING TEAM-

     

    VK-13J Meisjes

    1.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.SIEMONS Sara-RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

    3.VERMEERSCH Eva-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VANDECAVEYE Fleur-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    VK-14J Meisjes

    1.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.VAN ROMPAY Anke-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    11-11-2012 om 19:40 geschreven door kenny


    10-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN EN FOTO'S RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    xml:namespace prefix = o />FOTO'S VELDRIJDEN TE NIEL VAN ZATERDAG 10/11/2012  

    CROSS 10-11-2012-niel 525.JPG
                Het podium te Niel met Bart Aernouts, Niels Albert en Sven Nys.
    CROSS 10-11-2012-niel 528.JPG
                        Winnaar Niels Albert met Bart Aernouts en Sven Nys.

    Zaterdag 10/11/2012 NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    3.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    4.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.MOUREY Francis-FDJ-BIG MAT-

    6.DUVAL Aurélien-UV AUBE-

    7.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK-

    8.DE KNEGT Gerben-RABOBANK-

    9.WALSLEBEN Philipp-BKCP - POWERPLUS -

    10.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-
    CROSS 10-11-2012-niel 305.JPG  CROSS 10-11-2012-niel 507.JPG
                           Niels Albert                                                                    Aankomst van winnaar Niels Albert.
    CROSS 10-11-2012-niel 510.JPG
                                       Aankomst van de 2de Bart Aernouts.
    CROSS 10-11-2012-niel 325.JPG
    CROSS 10-11-2012-niel 326.JPG
    CROSS 10-11-2012-niel 331.JPG

    CROSS 10-11-2012-niel 396.JPG 
    CROSS 10-11-2012-niel 519.JPG
                                     Aankomst van Tom Van Den Bossche.
    CROSS 10-11-2012-niel 360.JPG
    CROSS 10-11-2012-niel 377.JPG

    10/11/2012 NIEL (A) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.HORMES Reza-MTB LICHT VEZET-

    3.VAN LOY Ellen-MELBOTECH CT-

    4.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    5.BOBER Nancy-STYLE & CONCEPT CYCLING TEAM VZW-

    6.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
    7.QUINTENS Hilde-MELBOTECH CT
    8.HAVLIKOVA Pavla-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.VARDAROS Christine-BABOCO-

    10.KLOPPENBURG Margriet-BMC CONCEPT STORE-
    CROSS 10-11-2012-niel 247.JPG
                                   Winnaar bij de Dames Nikki Harris.

    CROSS 10-11-2012-niel 244.JPG 
                                              Start van de Dames te Niel.

    10/11/2012 NIEL (A) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.GORRENS Seppe-VISTAMEDIA HAMME-

    5.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH CT-

    8.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-
    CROSS 10-11-2012-niel 222.JPG
    Het podium bij de Juniores met winnaar Vincent Peeters, Stijn Caluwé en Sieben Wouters.

    CROSS 10-11-2012-niel 230.JPG  
    Winnaar Vincent Peeters met zijn ouders, eindelijk winst na de vele tegenslagen.
    CROSS 10-11-2012-niel 211.JPG
                                 Aankomst van Vincent Peeters.
    CROSS 10-11-2012-niel 226.JPG       CROSS 10-11-2012-niel 228.JPG
                       De 2de Stijn Caluwé.                                               De 3de Sieben Wouters.
    CROSS 10-11-2012-niel 108.JPG
                                              Start van de Juniores te Niel.
    CROSS 10-11-2012-niel 116.JPG
                                           Vincent Peeters in aktie.
    CROSS 10-11-2012-niel 141.JPG
                              Thomas Van de Velde uit Hamme werd 8ste.

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.DEGRYSE Tibo-CT AVIA CRABBE WESTHOEK-

    5.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN BENNEKOM Kevin-STADION UTRECHT-

    7.VAN SNICK Florian-TEAM CAUDRY-

    8.WOLSINK Thijs-OWC OLDENZAAL-

    9.BOUCKAERT Thierry-RWC-

    10.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    29.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    CROSS 10-11-2012-niel 101.JPG  CROSS 10-11-2012-niel 103.JPG
                   Pascal Eenkhoorn en ?                                                          Pascal Eenkhoorn met zijn ouders.
    CROSS 10-11-2012-niel 015.JPG
                                               De Nieuwelingen te Niel.
    CROSS 10-11-2012-niel 020.JPG
                             De Nieuwelingen zijn juist van start gegaan.
    CROSS 10-11-2012-niel 036.JPG
    CROSS 10-11-2012-niel 111.JPG
    De mannen van de streek met o.a. Etienne De Beule, Marc Dierickx en ........


     


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-11-2012 om 20:22 geschreven door kenny


    07-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 08/11/2012 - UITVAARTPLECHTIGHEID GUNTHER CUYLITS
    Cuylits Gunther 3.jpg

    Bron: Marcin Sitarski

    07-11-2012 om 20:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 7/11/2012 - JEUGDINITIATIE TE HAMME-ZOGGE
    Jeugd 07-11-2012 1.png
    Jeugd 07-11-2012 6 7-11-2012-jeugd 005.JPG
    In Hamme-Zogge verzamelden ongeveer 150 deelnemers voor de jeugdinitiatie,
    de kinderen werden in 2 groepen verdeeld.
    Jeugd 07-11-2012 2 7-11-2012-jeugd 015.JPG
                    De begeleiders van WBV waren natuurlijk van de partij.
    Jeugd 07-11-2012 7 7-11-2012-jeugd 003.JPG  Jeugd 07-11-2012 4 7-11-2012-jeugd 012.JPG
                                                                                           De zus van Greg Van Avermaet kwam ook een handje toesteken.
    Jeugd 07-11-2012 8 7-11-2012-jeugd 001.JPG
                           Het vertrek met leermeester Greg Van Avermaet.
    Jeugd 07-11-2012 5 7-11-2012-jeugd 009.JPG
    De politie kwam kijken of alles volgens de regels verliep, zelfs agent Tom De Beer
    had zijn wieleroutfit aangetrokken.
    Jeugd 07-11-2012 3 7-11-2012-jeugd 018.JPG
                 De fietsen proper spuiten was een onderdeel van de initiatie.


    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-11-2012 om 20:02 geschreven door kenny


    05-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NICOLAS VEREECKEN PROF BIJ AN POST-SEAN KELLY !!!

    Nicolas Vereecken prof bij An Post-Sean Kelly !!!

    Vereecken Nicolas KOP 2012.png 

    Nicolas Vereecken uit Kieldrecht gaat volgend seizoen aan de slag bij de pro-continentale ploeg An Post-Sean Kelly en wordt dus ploegmaat van wielerveteraan Niko Eeckhout. De 22-jarige Waaslander is volgend jaar niet langer belofte, maar gaat wel nog de wedstrijden voor de Topcompetitie rijden.

    ‘Er was ook interesse van Colba-Superano Ham, maar voor het programma koos ik voor de ploeg van manager Kurt Bogaerts. ‘Ik wil nog één jaar alles op het wielrennen zetten. Dat moet me duidelijk maken of ik voltijds met het koersen kan doorgaan. Anders zal ik het moeten combineren met een job’, aldus de renner uit Kieldrecht.

    05-11-2012 om 09:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ARROW CYCLING TEAM VOORGESTELD !!!

    ARROW CYCLING TEAM VOORGESTELD !!!

    Arrovs Cycling Team 2012 1-11-2012-arrow 040.JPG 

    Het Arrow Cycling Team van Gunther Adriaens werd voorgesteld in taverne De Wal te Hulst. Meteen een nieuwe Wase wielerploeg met Elite renners zonder contract en Beloften.

    De ploeg gaat zoveel mogelijk in het Waasland aan de slag en zal tevens enkele buitenlandse wedstrijden meepikken, tevens zullen de renners kennismaken met de Profs.

    Wij wensen de nieuwe ploeg het allerbeste toe voor het nieuwe seizoen !!!

     

     

    Bron en foto: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-11-2012 om 09:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE GOOIK VAN ZONDAG 04/11/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE GOOIK VAN ZONDAG 04/11/2012  

    CROSS 4-11-2012-gooik 467.JPG  
                              Het podium met winnaar Kendric Van Grembergen. 
    CROSS 4-11-2012-gooik 468.JPG        
              De winnaar en de leiders bij de Elite z.c. van de Concaptrofee.    
    CROSS 4-11-2012-gooik 472.JPG
                              De winnaar en de leiders bij de Beloften.        
    CROSS 4-11-2012-gooik 454.JPG  
                                  Aankomst van Kendric Van Grembergen.                                                   
    CROSS 4-11-2012-gooik 457.JPG
                                              Aankomst van Sven Beelen.

    04/11/2012 GOOIK (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    3.THIELEMANS Mike-TEAM-THIELEMANS & CO-

    4.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    5.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.MORTELMANS Stijn-KON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK VZW-

    7.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

    8.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.VAN ZEEBROECK Jan-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    10.DE KORT Tom-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-    

    CROSS 4-11-2012-gooik 229.JPG   
                                Start van de Elite z.c. en de Beloften.                                                                            
    CROSS 4-11-2012-gooik 232.JPG
                                       Stijn Mortelmans en Edwin De Wit.
    CROSS 4-11-2012-gooik 252.JPG  
                                           Edwin De Wit uit Willebroek.                                                         
    CROSS 4-11-2012-gooik 276.JPG
                                             Mike Thielemans uit Meise.
    CROSS 4-11-2012-gooik 277.JPG
                                          Jan Van Zeebroeck uit Merchtem.
    CROSS 4-11-2012-gooik 401.JPG
                                Sven Beelen en Kendric Van Grembergen.
    CROSS 4-11-2012-gooik 463.JPG  CROSS 4-11-2012-gooik 409.JPG
    De vader van Marianne Vos overhandigde                                                   Stijn Penne en Jens Gijs.
    de trofeeën.

    04/11/2012 GOOIK (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    2.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    4.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    5.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.DE MAEGHT Dorian-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    8.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9.JORIS Ward-RACING TEAM SMOUT BOECHOUT-

    10.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    12.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    CROSS 4-11-2012-gooik 132.JPG

    24.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-
    CROSS 4-11-2012-gooik 225.JPG
                 De winnaar bij de Juniores en de leiders van de Concaptrofee.
    CROSS 4-11-2012-gooik 144.JPG
            De winnaar bij de Nieuwelingen en de leiders van de Concaptrofee.

    CROSS 4-11-2012-gooik 148.JPG
                     De winnaar bij de Meisjes en de leiders van de Concaptrofee.
    CROSS 4-11-2012-gooik 214.JPG
                                     Aankomst van Gianni Quintelier.
    CROSS 4-11-2012-gooik 221.JPG
                  Gianni met zijn ouders en grootvader, fier op de 1ste zege.
    CROSS 4-11-2012-gooik 186.JPG
                                           Gianni Quintelier uit Puurs.
    CROSS 4-11-2012-gooik 141.JPG
                                        Winnaar bij de Meisjes Laura Dufour.
    CROSS 4-11-2012-gooik 135.JPG
                               Aankomst winnaar Nieuwelingen Tijl Pauwels.
    CROSS 4-11-2012-gooik 140.JPG  CROSS 4-11-2012-gooik 006.JPG
                   Gianni Van Havermaet                                                                 Alex Colman uit Moerzeke.
    CROSS 4-11-2012-gooik 081.JPG  CROSS 4-11-2012-gooik 070.JPG
               Gianni Van Havermaet uit Zele.                                                           Alex Colman in aktie.

               Alexander Revell met zijn weldoeners met dank aan Harry Thelis.




    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-11-2012 om 09:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 04/11/2012 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1-Sven Nys-Landbouwkrediet-

    2-Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    3-Bart Aernouts-AA Drink/ Leontien.nl Pro-

    4-Kevin Pauwels-Sunweb Revor Cycling Team-

    5-Lars van der Haar-Rabo - Giant Offroad Team.-

    6-Julien Taramarcaz-BMC Racing Team-

    7-Rob Peeters-Telenet Fidea Cycling Team-

    8-Bart Wellens-Telenet Fidea Cycling Team-

    9-Klaas Vantornout-Sunweb Revor Cycling Team-

    10-Philipp Walsleben-BKCP - Powerplus Cycling Team-


    04/11/2012 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1-Wout Van Aert-Telenet Fidea Cycling Team-

    2-Jens Adams-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    3-David van der Poel-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    4-Laurens Sweeck-Landbouwkrediet-KDL-

    5-Wietse Bosmans-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    6-Michiel Van Der Heijden-Rabo - Giant Offroad Team.-

    7-Mike Teunissen-Rabo - Giant Offroad Team.-

    8-Corné Van Kessel-Telenet Fidea Cycling Team-

    9-Tijmen Eising-Sunweb Revor Cycling Team-

    10-Jens Vandekinderen-Telenet Fidea Cycling Team-

    14-Gianni Vermeersch-BKCP - Powerplus Cycling Team-

    24-Matthias Van de Velde-Enertherm - BKCP-

     

    04/11/2012 GOOIK (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    3.THIELEMANS Mike-TEAM-THIELEMANS & CO-

    4.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    5.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.MORTELMANS Stijn-KON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK VZW-

    7.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

    8.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.VAN ZEEBROECK Jan-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    10.DE KORT Tom-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    04/11/2012 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.Sanne Cant-Enertherm - BKCP-

    2.Hanka Kupfernagel

    3.Sabrina Stultiens-Brainwash wielerploeg-

    4.Joyce Vanderbeken-Cycling Team Vermeeren-

    5.Ellen Van Loy-Kriekel Cycling Team Tessenderlo-

    6.Annefleur Kalvenhaar

    7.Arenda Grimberg

    8.Amy Dombroski

    9.Reza Hormes-Ravenstijn-Orange Babies Cycling Team-

    10.Pauline Ferrand Prevot-Rabobank Women Team-

     

    04/11/2012 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1-Mathieu van der Poel-Enertherm - BKCP-

    2-Quinten Hermans-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    3-Martijn Budding-Enertherm - BKCP-

    4-Richard Jansen

    5-Ben Boets-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    6-Kobe Goossens-Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek-

    7-Thomas Joseph-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    8-Jonas Degroote-Jonge Renners Roeselare-

    9-Nicolas Cleppe-VZW Young Telenet Fidea Cycling Team-

    10-Stijn Caluwé-Enertherm - BKCP-

    25-Elias Van Hecke-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    29-Thomas Van de Velde-Isorex Cycling Team-

     

    04/11/2012 ZONHOVEN (LB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    2.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    3.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.WOLSINK Thijs-OWC OLDENZAAL-

    6.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.WIJKEL Tom-WRV DE PEDDELAARS-

    8.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    9.VANDEBOSCH Viktor--

    10.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    25.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    04/11/2012 GOOIK (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    2.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    3.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    4.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    5.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.DE MAEGHT Dorian-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    8.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9.JORIS Ward-RACING TEAM SMOUT BOECHOUT-

    10.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS-

    12.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    24.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    05-11-2012 om 09:02 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!