.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 04/11/2012 GOOIK (VB) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    2.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.HENDERICKX Nico-MELBOTECH PRORACE CT

    4.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.WOUTERS Stijn-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    9.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

    10.REIGEL Roel-INDIVIDUEEL-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.HEYMANS Michael-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.NAESSENS Michael-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.DE HAES Tony-INDIVIDUEEL-

    9.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.MEYS Mark-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VAN SINAY Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    04/11/2012 HERENTHOUT (A) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    04/11/2012 LOKEREN (O) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    ASPIRANTEN 12 JAAR

    1.DEJAEGHER Jasper-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    2.STRUYF Robbe-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.VANDAELE Laurens-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.DE WEERT Robbe-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.VAN HOUTE Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    ASPIRANTEN 13 JAAR

    1.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.DECOSTER Louis-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    3.DEWULF Maxim-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.CLAUWAERT Maarten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    ASPIRANTEN 14 JAAR

    1.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.VANSEVENANT Mauri-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.SCOPONI Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM-

    8.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.SMET Jonas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    11.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    MEISJES 12 JAAR

    1.VANWALLEGHEM Kyenta-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.BEECKMANS Sara-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

     

    04/11/2012 HERENTHOUT (A) - Veldrijden Miniemen

     

    04/11/2012 LOKEREN (O) - Veldrijden Miniemen

    04-11-2012 om 19:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE BRAKEL-ELST VAN ZATERDAG 03/11/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE BRAKEL-ELST VAN ZATERDAG 03/11/2012  

    CROSS 3-11-2012-elst 622.JPG  CROSS 3-11-2012-elst 613.JPG
                         Robby Cobbaert                              Het podium met winnaar Robby Cobbaert en Pieter Dewitte (1ste Belofte).
    CROSS 3-11-2012-elst 623.JPG  CROSS 3-11-2012-elst 612.JPG
                Pieter Dewitte met bloemen.                                                   Robby Cobbart met de bloemen.

    Zaterdag 03/11/2012 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    2.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-

    4.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    5.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    6.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    7.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.BASSEZ Patrick-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    10.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-
        

    CROSS 3-11-2012-elst 492.JPG  CROSS 3-11-2012-elst 490.JPG 
                            Bart Hofman                                                                                  Robby Cobbaert
    CROSS 3-11-2012-elst 493.JPG  CROSS 3-11-2012-elst 538.JPG
                       Kay Van Den Brande                                                               De fiets van Jonas Plasschaert.
    CROSS 3-11-2012-elst 412.JPG
                                             Niels Van Den Driessche
    CROSS 3-11-2012-elst 371.JPG
                                    De tweeling Dieter en Steven Schol.
    CROSS 3-11-2012-elst 578.JPG
                                                         Rutger Lahaye
    CROSS 3-11-2012-elst 591.JPG
                          Kendric Van Grembergen de leider in de crosscup.

    03/11/2012 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. C 

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    2.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    3.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    4.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    7.LIEDTS Yenn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DE CLERCQ Sören-ASFRA RACING TEAM-

    9.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
    CROSS 3-11-2012-elst 333.JPG
                                    Winnaar Juniores Arne Poelvoorde.
    CROSS 3-11-2012-elst 336.JPG
                                              Winnaar 1ste jaars Juniores.
    CROSS 3-11-2012-elst 339.JPG
                                    Yenn Liedts de 1ste junior van Brakel.
     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.LIESSENS JARNO uit Zwijndrecht-WIELERTEAM WAASLAND
    2.LOOCKX Lander-
    LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DECOCK Tijn Maurice-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    8.DECLERCQ Jan-willem-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.NECKEBROEK Jordy-ASFRA RACING TEAM-

    10.VERVAET Ben-ISOREX CYCLING TEAM-

    12.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    13.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    DAMES JEUGD

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    3.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    DAMES ELITE

    1.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM
    3.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT
    CROSS 3-11-2012-elst 267.JPG
         Winnaars Lander Loockx, Jarno Liessens en Femke Van Den Driessche.
    CROSS 3-11-2012-elst 277.JPG  CROSS 3-11-2012-elst 224.JPG
           Lander Loockx winnaar 1ste jaars.                                  Jarno Liessens winnaar 2de jaars Nieuwelingen.
     

    CROSS 3-11-2012-elst 198.JPG  CROSS 3-11-2012-elst 167.JPG
           Andreas Van Driessche uit Lebbeke.                                                  Valpartijen horen erbij.
    CROSS 3-11-2012-elst 253.JPG
                         Gewoon leeg gereden ....... super zware wedstrijd !!!
    CROSS 3-11-2012-elst 264.JPG
                                      Femke Van Den Driessche geeft uitleg.

    03/11/2012 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    6.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    8.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.VAN DE KERCKHOVE Tim-DAGVERGUNNING-
    CROSS 3-11-2012-elst 137.JPG  CROSS 3-11-2012-elst 157.JPG
      Winnaar Jochen Heylens bij de Masters A.                              Podium met Steve Gruwier en Jochen Heylens.
    CROSS 3-11-2012-elst 143.JPG

                                                        Nico Bogaert

    Masters B:
    Aantal deelnemers:

    1.SMET Ivan uit HammeamaeHamme-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    2.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    6.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    7.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL-

    10.ROGIERS Benny-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    CROSS 3-11-2012-elst 059.JPG

              Winnaar Masters B Ivan Smet en winnaar Masters C Peter Ballet.
    CROSS 3-11-2012-elst 041.JPG
                                              Aankomst van Ivan Smet.


    Masters C:
    Aantal deelnemers:

    1.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    6.VANBRUAENE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT-

    7.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.BOELENS Romaan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.HURTECANT Roland-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    CROSS 3-11-2012-elst 056.JPG
                                           
           Winnaar Masters C Peter Ballet.
    CROSS 3-11-2012-elst 087.JPG
                        De hevige regen en wind zorgde voor brokstukken.



    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-11-2012 om 17:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/11/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan NICKY DAVID met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 4°Seizoenszege in de Reeks B !!!

    Proficiat aan THEO DAVID met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    David Nicky KOP 2010.jpg  De Bock Benny KOP 2012.png  David Theo KOP 2010.jpg

             Nicky David                Benny De Bock               Theo David

    Zaterdag 3 November – ASSE KROKEGEM (1730)

    Cross

    A-reeks
    1. Nicky DAVID (Beveren)
    2.
    Bart Thielemans
    3. Koen Van Keckhoven
    4. Rik Noens
    5. Jo Maes

    B-reeks
    1. Benny DE BOCK (Hamme)
    2. Michael Naessens
    3. Geert Van Praet
    4. Ignace Dierickx
    5. Michael Van Den Eede

    C-reeks
    1. Theo DAVID ( Kruibeke)
    2. Rudy Bloemmen
    3. Lucien Van Wambeke
    4. Ivan Coopman
    5. Rudi Baeyens

    D-reeks
    1. Albert HUYSMANS
    2. Rene Mertens
    3. Robert De Vos
    4. Willy Corthals
    5. Andre Devadder

    MTB

    A -reeks
    1. Vincent MEYVIS

    2. Sven Janssens
    3. Michaw Skierski
    4. Jo Maes
    5. Tim Van Der Bracht

    B-reeks
    1. Patrick VAN MAEKELBERGH
    2. Stefaan Speltens
    3. Johan Van den Bossche
    4. Bjorn Fackaert
    5. Johan Van Esbroeck

    C-reeks
    1. Frank SAELENS
    2. Dominique Van Den Eede
    3. Pascal Vanmaekelbergh
    4. Jean Paul De Bruyne
    5. Marc Kiesekoms

    D-reeks
    1. Jean Luc ROSSIGNOL
    2. Johan Martens
    3. Paul Hunninck
    4. Roger Wauters
    5. Noel Verzele

    Dames
    1. Annemie Van Nespen
    2. Inge Joos (Stekene)

    04-11-2012 om 14:35 geschreven door kenny


    03-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JARNO LIESSENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters B !!!

    Liessens Jarno KOP 2012.jpg   Smet Ivan KOP 2011-1.jpg
                Jarno Liessens                      Ivan Smet

    Zaterdag 03/11/2012 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    2.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-

    4.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    5.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    6.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    7.DEWITTE Pieter-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.BASSEZ Patrick-KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB & BMX VZW-

    10.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    03/11/2012 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.POELVOORDE Arne-VISTAMEDIA HAMME-

    2.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    3.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    4.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    7.LIEDTS Yenn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DE CLERCQ Sören-ASFRA RACING TEAM-

    9.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:
    1.LIESSENS Jarno uit Zwijndrecht-WIELERTEAM WAASLAND
    2.LOOCKX Lander-
    LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.DECOCK Tijn Maurice-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.COUCKUYT Laurens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    8.DECLERCQ Jan-willem-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.NECKEBROEK Jordy-ASFRA RACING TEAM-

    10.VERVAET Ben-ISOREX CYCLING TEAM-

    12.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    13.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    DAMES JEUGD

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    3.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    DAMES ELITE

    1.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM
    3.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT

    03/11/2012 BRAKEL-ELST (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    6.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    8.SNOECK Mathias-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.VAN DE KERCKHOVE Tim-DAGVERGUNNING-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.SMET Ivan uit HammeamaeHamme-ST MARTINUS - KERKSKEN-

    2.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    6.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    7.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL-

    10.ROGIERS Benny-ST MARTINUS - KERKSKEN-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    6.VANBRUAENE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT-

    7.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.BOELENS Romaan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.HURTECANT Roland-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    03/11/2012 GOOIK (VB) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    03-11-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    02-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE OUDENAARDE-KOPPENBERG VAN DONDERDAG 01/11/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE OUDENAARDE-KOPPENBERG
    VAN DONDERDAG 01/11/2012
      

    CROSS 1-11-2012-koppenb 639.JPG
                               De winnaar Sven Nys in de laatste ronde.
    CROSS 1-11-2012-koppenb 375.JPG

                                                               Sven Nys.
    CROSS 1-11-2012-koppenb 643.JPG
             Niels Albert moet Sven Nys laten gaan en eindigt op de 2de plaats.
    CROSS 1-11-2012-koppenb 377.JPG
                                       Niels Albert en Klaas Vantornout.

    Donderdag 01/11/2012 KOPPENBERGCROSS - OUDENAARDE (O) - Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Sven Nys-Landbouwkrediet

    2.Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team

    3.Klaas Vantornout-Sunweb Revor Cycling Team

    4.Aurelien Duval

    5.Bart Wellens-Telenet Fidea Cycling Team

    6.Rob Peeters-Telenet Fidea Cycling Team

    7.Thijs Van Amerongen-AA Drink/ Leontien.nl Pro

    8.Julien Taramarcaz-BMC Racing Team

    9.Bart Aernouts-AA Drink/ Leontien.nl Pro 
    CROSS 1-11-2012-koppenb 386.JPG  CROSS 1-11-2012-koppenb 561.JPG
                          Bart Wellens                                                            Tom Meeusen gaf op na deze valpartij.
    CROSS 1-11-2012-koppenb 399.JPG  CROSS 1-11-2012-koppenb 486.JPG
                                    Thijs Al                                                      De grote masse op de Koppenberg te Oudenaarde.
    CROSS 1-11-2012-koppenb 604.JPG
             Rob Peeters en Aurelien Duval en op de achtergrond Bart Wellens.
    CROSS 1-11-2012-koppenb 461.JPG  CROSS 1-11-2012-koppenb 452.JPG
                        Robby Cobbaert                                                                        Bart Hofman en Ian Field.
    CROSS 1-11-2012-koppenb 537.JPG  CROSS 1-11-2012-koppenb 459.JPG
                            Jim Aernouts                                                                             Tom Van Den Bosch
    CROSS 1-11-2012-koppenb 507.JPG
                                   De Nieuw-Zeelander Alexander Revell.
     
    01/11/2012 KOPPENBERGCROSS - OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1 VANTHOURENHOUT Michael BKCP - POWERPLUS

    2 BRAET Vinnie SUNWEB-REVOR

    3 ADAMS Jens BKCP - POWERPLUS

    4 VAN DER POEL David NED  BKCP - POWERPLUS

    5 SOETE Daan VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 SWEECK Diether KDL CYCLINGTEAM

    7 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN KESSEL Corne NED  CT TELENET FIDEA

    9 HOFMAN Joeri KDL CYCLINGTEAM

    10 HNIK Karel CZE  SUNWEB - REVOR

    14 SCHEIRE Ruben SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY

    20 VAN DE VELDE Matthias TEAM CICLISMO MUNDIAL

    CROSS 1-11-2012-koppenb 189.JPG  
                      Michael Vanthourenhout op weg naar de overwinning.
    CROSS 1-11-2012-koppenb 169.JPG
                                Joeri Hofman en Jens Vandekinderen.
    CROSS 1-11-2012-koppenb 265.JPG
                                               David Van der Poel
    CROSS 1-11-2012-koppenb 232.JPG
                                            Matthias Van de Velde
    CROSS 1-11-2012-koppenb 241.JPG
                        Pieter De Witte maakte ook kennis met de Koppenberg.
    CROSS 1-11-2012-koppenb 147.JPG
                                                   Start van de Beloften.

    01/11/2012 KOPPENBERGCROSS - OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1 WYMAN Helen GBR  DE KONA/FSA FACTORY TEAM

    2 HARRIS Nikki GBR  DE YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 CANT Sanne BEL  DEPROF CYCL TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4 DE BOER Sophie NED  DE TELENET FIDEA CT

    5 KUPFERNAGEL Hanka GER  DE RVL RUSVELO

    6 DAY Gabriella GBR  DE TEAM RAPHA FOCUS

    7 HORMES Reza NED  DE LTVR ORANGE BABIES

    8 VAN LOY Ellen BEL  DE MELBOTECH PRORACE CT

    9 BOMBROSKI Amy USA  DE YOUNG TELENET FIDEA

    10 GRIMBERG Arenda NED  DE WV HET STADION
    CROSS 1-11-2012-koppenb 320.JPG  CROSS 1-11-2012-koppenb 322.JPG
                   Winnaar Helen Wyman                                                                        Sanne Cant werd 3de.
    CROSS 1-11-2012-koppenb 309.JPG  
                                                     Hilde Quintens

    CROSS 1-11-2012-koppenb 328.JPG
                                                  Ellen Van Loy
    CROSS 1-11-2012-koppenb 339.JPG
                                            Deze kikker had geluk !!!

    01/11/2012 KOPPENBERGCROSS - OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu Van Der Poel-Enertherm - BKCP-

    2.Yannick Peeters-Kon. Balen B.C. V.Z.W.-

    3.Jonas Degroote-Jonge Renners Roeselare-

    4.Thijs Aerts-W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.-

    5.Jelle Schuermans-Van Goethem - Prorace - cycling team-

    6.Alexander Ameel-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    7.Stef Teirlinck-Asfra Racing Team-

    8.Din Van Den Driessche-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    9.Gianni Van Donink-Van Goethem - Prorace - cycling team-

    10.Arne Poelvoorde-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    12.Thomas Van de Velde-Isorex Cycling Team-

    40.Arno Verberckmoes-VA-Cycling Team Zele-

    47.Gianni Vermeiren-Rudyco Cycling Team-
    CROSS 1-11-2012-koppenb 143.JPG
    Podium Junioren met Mathieu van der Poel, Yannick Peeters en Jonas Degroote.

    CROSS 1-11-2012-koppenb 104.JPG                                       
                                 Aankomst van Mathieu van der Poel.
    CROSS 1-11-2012-koppenb 118.JPG
                                     Aankomst van Thomas Van de Velde.




    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-11-2012 om 10:50 geschreven door kenny


    01-11-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 01/11/2012 KOPPENBERGCROSS - OUDENAARDE (O) - Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.Sven Nys-Landbouwkrediet

    2.Niels Albert-BKCP - Powerplus Cycling Team

    3.Klaas Vantornout-Sunweb Revor Cycling Team

    4.Aurelien Duval

    5.Bart Wellens-Telenet Fidea Cycling Team

    6.Rob Peeters-Telenet Fidea Cycling Team

    7.Thijs Van Amerongen-AA Drink/ Leontien.nl Pro

    8.Julien Taramarcaz-BMC Racing Team

    9.Bart Aernouts-AA Drink/ Leontien.nl Pro

     

    01/11/2012 KOPPENBERGCROSS - OUDENAARDE (O) - Veldrijden U23 UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1 VANTHOURENHOUT Michael BKCP - POWERPLUS

    2 BRAET Vinnie SUNWEB-REVOR

    3 ADAMS Jens BKCP - POWERPLUS

    4 VAN DER POEL David NED  BKCP - POWERPLUS

    5 SOETE Daan VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6 SWEECK Diether KDL CYCLINGTEAM

    7 VANDEKINDEREN Jens TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    8 VAN KESSEL Corne NED  CT TELENET FIDEA

    9 HOFMAN Joeri KDL CYCLINGTEAM

    10 HNIK Karel CZE  SUNWEB - REVOR

    14 SCHEIRE Ruben SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY

    20 VAN DE VELDE Matthias TEAM CICLISMO MUNDIAL

     

    01/11/2012 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    2.DE CLEYN Dave-TEAM-THIELEMANS & CO-

    3.BODEN Stef-SUNWEB-REVOR-

    4.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-

    5.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    6.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    7.PEPERMANS Lorenzo-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.THIELEMANS Mike-TEAM-THIELEMANS & CO-

    9.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

    10.LACROIX Dany-VELO CLUB DE L´ESPOIR CONDRUZIEN-

    20.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    01/11/2012 KOPPENBERGCROSS - OUDENAARDE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1 WYMAN Helen GBR  DE KONA/FSA FACTORY TEAM

    2 HARRIS Nikki GBR  DE YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3 CANT Sanne BEL  DEPROF CYCL TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4 DE BOER Sophie NED  DE TELENET FIDEA CT

    5 KUPFERNAGEL Hanka GER  DE RVL RUSVELO

    6 DAY Gabriella GBR  DE TEAM RAPHA FOCUS

    7 HORMES Reza NED  DE LTVR ORANGE BABIES

    8 VAN LOY Ellen BEL  DE MELBOTECH PRORACE CT

    9 BOMBROSKI Amy USA  DE YOUNG TELENET FIDEA

    10 GRIMBERG Arenda NED  DE WV HET STADION

     

    01/11/2012 KOPPENBERGCROSS - OUDENAARDE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.Mathieu Van Der Poel-Enertherm - BKCP-

    2.Yannick Peeters-Kon. Balen B.C. V.Z.W.-

    3.Jonas Degroote-Jonge Renners Roeselare-

    4.Thijs Aerts-W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.-

    5.Jelle Schuermans-Van Goethem - Prorace - cycling team-

    6.Alexander Ameel-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    7.Stef Teirlinck-Asfra Racing Team-

    8.Din Van Den Driessche-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    9.Gianni Van Donink-Van Goethem - Prorace - cycling team-

    10.Arne Poelvoorde-Arta-Building Deschacht Plastics Cycling Team-

    12.Thomas Van de Velde-Isorex Cycling Team-

    40.Arno Verberckmoes-VA-Cycling Team Zele-

    47.Gianni Vermeiren-Rudyco Cycling Team-

    01-11-2012 om 18:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/11/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 01/11/2012 KOPPENBERGCROSS - OUDENAARDE (O) - Nieuwelingen  - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.Pascal Eenkhoorn-Kon. Balen B.C. V.Z.W.-

    2.Johan Jacobs

    3.Eli Iserbyt-KVC de Zeemeeuw Oostende-

    4.Max Gulickx-TWC Pijnenburg-

    5.Sylvain Leonard

    6.Bram Welten-TWC Pijnenburg-

    7.Thierry Bouckaert

    8.Briek Hermans-De Kastelse Durvers V.Z.W.-

    9.Yari Crollet-K.W.C. Heist Zuiderkempen V.Z.W.-

    10.Shayne Pruvoost-C.T.- DJ.Matic-Kortrijk-

    20.Alex Colman-Wielerteam Waasland V.Z.W.-

    22.Timo Verberckmoes-VA-Cycling Team Zele-

    52.Lize Struyf-Rudyco Cycling Team-

     

    01/11/2012 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.WOLLENHAUPT Lucas-RCC LE LOUP-

    4.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    7.HENNAUX Loïc-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    8.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    8.HENDRICKX Koen-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DECLERCQ Jan-willem-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    01/11/2012 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    3.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN BOGAERT Hans-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.HENDERICKX Nico-MELBOTECH PRORACE CT

    8.WOUTERS Stijn-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    10.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.QUINTENS Pascal-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.HEYMANS Michael-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL-

    8.NAESSENS Michael-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.VERELST Rudolpf-INDIVIDUEEL-

    10.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.DAVID Theo-INDIVIDUEEL-

    9.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

     

    01/11/2012 NOSSEGEM (ZAVENTEM) (VB) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    01-11-2012 om 18:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 03/11/2012 - 4°SMETJES ZAALVOETBALTORNOOI 2012
    Zaalvoetbal 2012.png

    Bron: Kris Smet

    01-11-2012 om 11:35 geschreven door kenny


    30-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET VAN EYCK CYCLING TEAM VIERT 84 OVERWINNINGEN EN VWF GEDITROFEE !!!

    HET VAN EYCK CYCLING TEAM VIERT 84 OVERWINNINGEN
    EN VWF GEDITROFEE !!!

    Van Eykteam 2012.jpg 
    Van links naar rechts : Pascal Raes, Roger Schouppe, Jef Devits, Kevin Van De Cruyce, Rene De Brucker,
    Francis De Ridder, Rudy Van De Velde, Ronny Paridaens, Gwen Van De Velde en Wim Soetaert.
    (verantwoordelijke marketing L-door)


    Het 'Van Eyck Cycling Team' is een amateurwielerteam, waarvan de renners deelnemen aan regionale wielerwedstrijden van de vrije wielerbonden in Oost-Vlaanderen, Henegouwen en West-Vlaanderen. De renners rijden gemiddeld zo’n 50 wedstrijden per jaar. Het team bestaat reeds 5 jaar maar nam dit jaar een nieuwe naam aan. Het team bestaat uit 18 renners die uitkomen in verschillende leeftijdscategoriëen. Er zijn ook enkele ex-profrenners in het team.

     

    Dit jaar werd er een nieuw record van maar liefst 84 overwinningen geboekt. Ook werden er 8 kampioenstitels behaald waaronder het Belgisch Kampioenschap VWF in 2 leeftijdscategorieën. De kers op de taart was ook de overwinning in de VWF Geditrofee, een regelmatigheidsklassement voor teams. De overwinning was voor het team dat het best presteerde over 15 wedstrijden. 

    Bron: Chris Van Der Straeten

    30-10-2012 om 12:58 geschreven door kenny


    29-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RENNER GUNTHER CUYLITS OVERLEDEN IN BURKINA FASO !!!

    Renner Gunther Cuylits (37) overleden in Burkina Faso !!!

    Cuylits Gunther.png 

    Maandag 29/10/2012

     

    In Burkina Faso is Gunther Cuylits (37) overleden, wellicht na een hartaderbreuk. Cuylits was er net achtste geworden in de Ronde van Burkina Faso.

    "Na de laatste rit had hij nog mee op het podium gestaan voor een dansje", vertelt Herman Beyssens, die als ploegleider met de Belgische ploeg mee was. "Er was geen vuiltje aan de lucht." "Daarna zijn we met de ploeg nog iets gaan drinken en om 22u zouden we terug naar België vliegen. Op de luchthaven is hij plots van zijn stoel gevallen. Reanimatie kon niet meer baten."
    Cuylits Gunther 1.png
    Cuylits reed in 2001 voor Landbouwkrediet. Zijn overlijden roept herinneringen op aan dat van Rob Goris, een streekgenoot van Cuylits. Goris overleed plots 's nachts, nadat hij tijdens de Ronde van Frankrijk op bezoek was geweest in "Vive le vélo".

    Wielrenner Gunther Cuylits is op 37-jarige leeftijd overleden in Burkina Faso. De renner van het semiprofessionele Ludo Peeters Cycling Team nam er afgelopen week deel aan de Tour du Faso. Dat meldt zijn wielerploeg. Over de omstandigheden van het overlijden is nog niets geweten. Gunther Cuylits woonde in Beerse en laat een vrouw en twee kinderen na.

    Ex-prof
    Ex-profrenner Cuylits reed in 2000 voor Tönissteiner-Colnago en het jaar nadien voor Landbouwkrediet-Colnago. De laatste jaren was hij aan de slag bij Ludo Peeters Cycling Team, dat zich specialiseert in exotische wielerrondes. In het verleden nam Cuylits al deel aan de Ronde van Rwanda en de Ronde van Senegal.
    In de Ronde van Burkina Faso verscheen hij in totaal vier keer aan de start. Zondag eindigde hij er nog op de achtste plaats. Zondagavond overleed hij. (Belga/KVDA)

    29-10-2012 om 17:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE LOCHRISTI VAN ZONDAG 28/10/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE LOCHRISTI VAN ZONDAG 28/10/2012  


    28/10/2012 LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    4.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    9.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    10.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA

    12.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    19.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    CROSS 28-10-2012-huyfte 540.JPG
                Winnaar Kendric Van Grembergen en winnaar Ritchie Denolf.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 546.JPG
                       Winnaar Kendric Van Grembergen met de supporters.

    CROSS 28-10-2012-huyfte 531.JPG
                                   Aankomst van Kendric Van Grembergen.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 534.JPG
                          De aankomst van Ritchie Denolf, 1ste Belofte.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 536.JPG
                                                      Robby Cobbaert
    CROSS 28-10-2012-huyfte 438.JPG                                            
    CROSS 28-10-2012-huyfte 357.JPG
                                   Start van de Elite z.c. en de Beloften.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 352.JPG 
        De Japanner Takenouchi Yudie die deze week aan de slag kan bij Colba.

    28/10/2012 LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    5.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.DE BRAUWER Brend-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    7.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.HARDING Billy--

    13.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
    CROSS 28-10-2012-huyfte 343.JPG
               Winnaar bij de Juniores Stef Claeys en de winnaar bij de Dames.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 334.JPG
                                              Aankomst van Stef Claeys.

    CROSS 28-10-2012-huyfte 282.JPG 
                                                   Start van de Juniores.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 345.JPG


    Nieuwelingen: 30´
    - Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    7.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    11.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.HAEGEMAN Wannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    CROSS 28-10-2012-huyfte 270.JPG
                       Winnaars bij de Nieuwelingen en de dames jeugd.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 253.JPG
                                         Aankomst van Miqélé Brulez.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 266.JPG
                                           Aankomst van de Dames Jeugd.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 190.JPG
    CROSS 28-10-2012-huyfte 189.JPG
    CROSS 28-10-2012-huyfte 185.JPG
                                        Start van de Nieuwelingen.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 177.JPG
                                            Meg De Bruyne uit Hamme.

    28/10/2012 LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HENDERICKX Nico-MELBOTECH PRORACE CT-

    3.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    10.CHEVROLET Arne-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.SMET Ivan uit Hamme-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.YONG Chris--

    6.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    7.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.HEYMANS Michael-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    10.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    CROSS 28-10-2012-huyfte 103.JPG 
          Winnaar Masters B Benny De Bock en winnaar Masters C Peter Ballet.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 087.JPG
                                       Aankomst van Benny De Bock.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 009.JPG
                                            Start van de Masters B.

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
    8.VANBRUANE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT
    9.BAEYENS Rudi-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN-

    CROSS 28-10-2012-huyfte 097.JPG
                                            Aankomst van Peter Ballet.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 014.JPG
                                                Start van de Masters C.




    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-10-2012 om 15:19 geschreven door kenny


    CROSS 28-10-2012-huyfte 172.JPG 
                       Winnaar Steve Gruwier en winnaar Jochen Heylens.

    CROSS 28-10-2012-huyfte 161.JPG
                      Aankomst van winnaar Steve Gruwier bij de Amateurs.
    CROSS 28-10-2012-huyfte 117.JPG
                                     Start van de Amateurs en Masters A.

    Masters B: Aantal deelnemers:

    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RONDE VAN BURKINA FASO 2012

    Tour Du Faso 2012 Banner.png
    Vrijdag 19/10/2012 – OUAGADOUGOU – OUAHIGOUYA – 165 km - 04h31'50"
    Aantal deelnemers:

    1.Leander Schreurs (Nl)

    2.Rasmané Ouédraogo

    3.Issiaka Cissé

    4.Roeland Dijkshoorn  1’25"

    5.Salfo Bikienga
    9.Gunther Cuylits op 1'32"
    14.Guy Smet
    16.Joeri Calleeuw
    28.Koen Demuynck op 10'21"
    43.Tom Vandenbussche op 10'58"
    50.Stijn Verbeke op 11'04"

    Tour Du Fasso 2012 1.png 
    Tour Du Faso 2012 2.png

    Zaterdag 20/10/2012 - YAKO - ZINIARE - 141,5 km - 03h42'50"
    Aantal deelnemers: 70
    1.KOEN DEMUYNCK
    2.Adil Barbari
    3.Gunther Cuylits op 2"
    4.A. Nikiema
    5.Rasmané Ouedraogo
    8.Guy Smet op 1'30"
    11.Joeri Calleeuw op 2'00"
    29.Tom Vandenbussche op 2'53"
    30.Stijn Verbeke
    Demuynck Koen KOP 2012.png
    Koen Demuynck heeft de tweede etappe in de 26e editie van de Ronde van Burkina Faso (cat. 2.2) gewonnen. Na 142,1 kilometer van Yako naar Ziniaré was onze landgenoot sneller dan de Algerijn Adil Barbari. Een andere Belg, Gunther Cuylits, werd op twee seconden derde. De Burkinees Rasmané Ouédraogo is de nieuwe leider. Hij neemt het over van de Nederlander Leander Schreurs, die vrijdag de eerste rit won. Cuylits is op 1’31 tweede.


    Zondag 21/10/2012 - KOKOLOGHO - BOROMO - 128,9 km - 03h23'29"
    Aantal deelnemers: 67
    1.Leander Schreurs (Nl)
    2.Philipp Becker (Dui) op 4"
    3.Fayçal Hamza (Alg)
    4.Wouter De Groot
    5.Rasmané Ouedraogo
    6.Joeri Calleeuw
    7.Gunther Cuylits
    13.Guy Smet
    14.Koen Demuynck op 8"
    20.Tom Vandenbussche
    39.Stijn Verbeke op 6'41"

    Leander Scheurs heeft in navolging van de eerste etappe ook de derde rit in de Tour du Faso (UCI 2.2) op zijn naam geschreven. De 27-jarige renner uit Elburg van DRC De Mol kwam na een etappe over 128,9 kilometer als eerste over de streep in

    Boromo. Rasmané Ouedraogo behoudt de leiding in het algemeen klassement.

    Leander Schreurs is goed gestart in de ronde van Burkina Faso. De 27-jarige renner uit Elburg wist de eerste en de derde etappe op zijn naam te schrijven. Na drie dagen koersen staat Schreurs op een vierde plek in het klassement. Tijdens de eerste rit was Schreurs met drie renners aan de leiding gekomen en wist met een sterke sprint de eerste etappe en zo ook de gele trui te veroveren. Helaas moest hij die de tweede dag al weer afstaan, maar hij revancheerde zich heel goed in de derde etappe. In de zeer zware derde etappe, een rit over 128,5 kilometer die liep van Kokologho naar Boromo, moesten de renners vele zware zandstroken en slechte wegen trotseren. Er waren talrijke valpartijen en meer dan 35 lekke banden, maar de ervaren Schreurs wist zich goed staande te houden in een omvangrijke kopgroep. De groep stevende op de finish af, maar Schreurs wist zich in de finale los te maken en met enkele seconden voorsprong de sprintende meute achter zich te houden. Achter hem wist de Nederlander Wouter de Groot nog naar een vierde plek te sprinten. Als beloning kan Schreurs in de vierde etappe ook in de groene trui van het puntenklassement aan de start verschijnen, maar met nog vele etappes te gaan zijn de mogelijkheden van een podiumplek in het klassement ook altijd nog aanwezig.


    Maandag 22/10/2012 - BOROMO - BOBO - 170 km - 04h26'05"
    Aantal deelnemers: 65

    1.Hichem Chabane (Alg)
    2.Adil Barbari (Alg)  13"
    3.Issiaka Fofana (Ivo)   14"
    4.Hamza Merdj (Alg)
    5.Philipp Becker (Dui)
    6.Joeri Calleeuw
    12.Guy Smet op 20"
    29.Gunther Cuylits op 55"
    30.Stijn Verbeke
    31.Koen Demuynck
    33.Tom Vandenbussche op 1'01"

     

    Dinsdag 23/10/2012 - BOBO - BANFORA - 87 km - 02h05'51"
    Aantal deelnemers: 64
    1.KOEN DEMUYNCK
    2.Leander Schreurs
    3.Rasmané Ouedraogo
    4.Wouter de Groot
    5.Joeri Calleeuw
    11.Guy Smet uit Kruibeke
    29.Gunther Cuylits op 12"
    30.Stijn Verbeke uit Sinaai
    55.Tom Vandenbussche op 2'44"
    Demuynck Koen KOP 2012.png

    Tweede ritzege Demuynck, Schreurs tweede !!!

    Koen Demuynck heeft de vijfde etappe van de 26e Tour du Faso gewonnen. De 31-jarige Belg, die ook al de tweede etappe wist te winnen, kwam na een korte etape van 84.6 kilometer solo over de meet. Leander Schreurs won de sprint van het achtervolgende peloton en werd tweede. Schreurs probeerde diverse keren te ontsnappen maar ziet de Burkinese klassementsleider Rasmané Ouedraogo altijd als een schaduw in zijn wiel zitten. In de top van het algemeen klassement zijn er daarom ook geen verschuivingen.
    De Burkinees Rasmané Ouédraogo blijft leider in het algemeen klassement. Zijn landgenoot Abdoul Aziz Nikiéma staat op 1'33'' tweede. Leander Schreurs kijkt tegen een achterstand van 1'46'' aan. De Tour du Faso duurt nog tot zondag 28 oktober.

    Demuynck Koen.png

    Woensdag 24/10/2012 - BOBO - DEDOUGOU - 170 km - 04h02'49
    Aantal deelnemers: 64
    1.Wouter De Groot (Nl)
    2.Adel Barbari (Alg) op 2"
    3.Karim Hadjbouzit (Alg)
    4.Hamza Merdj (Alg)
    5.Joeri Calleeuw
    9.Guy Smet
    25.Gunther Cuylits
    31.Tom Vandenbussche op 25"
    38.Koen Demuynck op 1'17"
    40.Stijn Verbeke
     

    Donderdag 25/10/2012 - BOBO - ORODARA - 90 km - 01h54'59"
    Aantal deelnemers: 61
    1.KOEN DEMUYNCK

    2.Issiaka Fofana (Ivo) op 4"
    3.Marcus Weinberg (Dui)
    4.Mahamadi Balima (Bur)
    5.Jeroen Van Zanten (Ned) op 6"
    16.Guy Smet op 2'43"
    18.Stijn Verbeke op 2'57"
    26.Gunther Cuylits op 5'32"
    37.Tom Vandenbussche op 7'01"
    39.Joeri Calleeuw op 7'14"
    Demuynck Koen KOP 2012.png 

    Koen Demuynck boekt derde ritzege in Ronde Burkina Faso !!!

    Koen Demunck boekte na een rit van 74.5 kilometer zijn derde ritzege door vier seconden voor het peloton solo over de finish te komen. De Ivoriaan Issiaka Fofana  won de sprint van het peloton voor de Duitser Marcus Weinberg.
    In de top van het algemeen klassement zijn er geen wijzigingen. De Burkinees Rasmané Ouédraogo blijft leider in het algemeen klassement. Zijn landgenoot Abdoul Aziz Nikiéma staat op 1'33'' tweede. Leander Schreurs kijkt tegen een achterstand van 1'45'' aan.

     

    Vrijdag 26/10/2012 - BOBO - PA - 125 km - 03h50'18"
    Aantal deelnemers: 59
    1.Faysal Hamza (Alg)
    2.Serge Herz (Dui)
    3.Philipp Becker (Dui)
    4.Merdj Hamza (Alg)

    5.Barbari Adil (Alg)

    14.Joeri Calleeuw

    21.Koen Demuynck

    35.Gunther Cuylits

    53.Stijn Verbeke op 1’00"

    59.Guy Smet op 13’41"

     

    Zaterdag 27/10/2012 - BOROMO - KOUDOUGOU - 153 km - 03h43'28"

    Aantal deelnemers: 58

    1.Adel Barbari (Alg)

    2.Issiaka Cisse (Ivo)

    3.Philipp Becker (Dui) op 2"

    4.Joeri Calleeuw

    5.Rasmané Ouedraogo (Bur)

    6.Leander Schreurs (Ned) op 4"

    8.Koen Demuynck op 25"

    9.Tom Vandenbussche op 30"

    10.Gunther Cuylits op 1’30"

    40.Guy Smet op 9’48"

     

    Opgave: Stijn Verbeke

     

    Zondag 28/10/2012 - KOMBISSIRI - OUAGADOUGOU - 107,5 km - 02h26'29"

    Aantal deelnemers: 54

    1.Barbari Adil (Alg)

    2.Ouedraogo Rasmané (Bur)

    3.Joeri Calleeuw

    4.Philipp Becker (Dui)

    5.Nikiema Abdoul Aziz (Bur)

    20.Guy Smet op 10"

    22.Koen Demuynck

    27.Tom Vandenbussche op 28"

    40.Gunther Cuylits op 37"


    EINDKLASSEMENT – 26° TOUR DU FASO 2012

    1.Ouedraogo Rasmané (Bur)

    2.Nikiema Abdoul Aziz (Bur) op 1’39"

    3.Schreurs Leander (Ned) op 1’53"

    4.Cisse Issiaka (Ivo) op 2’08"

    5.Becker Philipp (Dui) op 4’11"

    6.Kallenfels Mickey (Ned) op 7’22"

    7.Ilboudo Harouna (Bur) op 8’18"

    8.Cuylits Gunther op 9’05"

    9.Bikienga Salfo (Bur) op 9’07"

    10.Calleeuw Joeri op 10’50"

    11.Demuynck Koen op 12’32"

    17.Vandenbussche Tom op 25’50"

    21.Smet Guy op 29’37"

    29-10-2012 om 13:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG CROCODILE TROPHY 2012 - ZONDAG 28/10/2012

    Crocodile Trophy 2012.png

    Proficiat aan BART HEIREWEGH met zijn Zege bij de Masters 2 !!!

    Heirewegh Bart 10-10-2012 2.png
    Zondag 28/10/2012 - Laura - Cooktown (148 km - 600 hm)
    Stage 9:

    MEN ELITE

    1 Benetseder Josef AUT Team Eybl-Gastrogas.at    04h48’45

    2 Mulkens Mike BEL 4ZA    2”36

    3 Haines Luke AUS    13”04

    4 Mashford Paul AUS Tenni's / SKM   16”38

    5 Motke Ritchie NED Univega pct   17”27

    6 Blewitt Mike AUS Subaru/marathonMTB.com   17”30

    7 Corry Evan AUS RUOK? Corry Cycles 1   17”50

    8 Wallace Cory CAN Kona-MBC   20”12

    9 Van Aelbroeck Michiel BEL O2 Bikers - WMTB.be - Schwalbe   21”09

    10 Rankine Steven AUS Tenni's / SKM   21”14

     

    WOMEN ELITE

    1 Major Kate AUS   06h03’11

    2 Van de Voorde Tinnek BEL   1’52”42

    3 Pirard Alice BEL O2 Bikers - Pearl Izumi   1’56”24

    4 De Keyser Kirsten BEL   2’20”09

    5 Van der Linde Annie NED   2’46”24

    6 Forsyth Jade AUS   2’53”56

     

    MASTERS 1

    1 Blancquaert Davy BEL Ridley Team   05h03’25

    2 Hendrickx Kris BEL Ridley Team   14”58

    3 De Baets Bjorn BEL WACKY   15”17

    4 De Trogh Ken BEL Ridley Team   17”29

    5 Delheye Henri BEL Wacky Zilvertoren Team   18”19

    6 Van der Merwe Werner UK Subaru/marathonMTB.com   20”42

    7 De Bakker Raf BEL BELGIAN CONNECTIONS MTB TEAMT  21”20

    8 Ross Jeremy AUS Crocodile Tears    22”07

    9 Kafka Michal CZE Rubena Rocky Trail Racing CZE   30”09

    10 Reibel Wesley AUS RUOK? Corry Cycles 1   32”17

    12 Marien Christof BEL KIPEO - KARHU TESTTEAM    47”24

     

    MASTERS 2

    1 BART HEIREWEGH BEL   05h00’41

    2 Baechli Marc SUI terre Active IT security   18”08

    3 De Munter Alain BEL Fietsen Mertens   28”16

    4 Planckaert Hans BEL Smart Cycling Team    30”22

    5 De Boeck Bart BEL   40”59

    6 Roelands Peter BEL    46”17

    7 Sorensen Guy AUS Superior Screens  46”35

    8 Skerke Brendon AUS Tenni's / SKM   53”34

    9 Billington Stephen AUS Rubena Rocky Trail Racing Master    54”09

    10 Urdl Peter AUT    1’11”00

     

    MASTERS 3

    1 Spolc Milan CZE Kona Cycling Point    05h04’22

    2 Sprunger Sam SUI GVFI Fleisch gibt Kraft   33”01

    3 Senn Ruedi SUI Top Müller.ch   46”23

    4 Defillet Erik BEL Fitopia Bikers    54”36

    5 Cassiers Freddy BEL   1’03”27

    6 Vandijck Guy BEL   1’06”23

    7 Sewald Johannes GER bavarian-riders   1’06”37

    8 Schollerer Georg GER bavarian-riders   1’20”09

    9 Ertl Manfred GER bavarian-riders   1’20”11

    10 Motke Rudy NED    1’39”38


    EINDKLASSEMENT – CROCODILE TROPHY 2012

    MEN ELITE

    1 Rybarik Ivan CZE    34h08’59"

    2 Fojtik Ondrej CZE

    3 Krenn Wolfgang AUT

    4 Wallace Cory CAN

    5 Slezak Ondrej CZE

    6 Van Aelbroeck Michiel BEL

    7 Rankine Steven AUS

    8 Hrinkow Dominick AUT

    9 Blewitt Mike AUS

    10 Motke Ritchie NED

     

    WOMEN ELITE

    1 Major Kate AUS   42h23’17"

    2 Pirard Alice BEL

    3 Van de Voorde Tinneke BEL

    4 Van der linde Annie NED

    5 Forsyth Jade AUS

    6 De Keyser Kirsten BEL

     

    MASTERS 1

    1 Van der Merwe Werner UK    35h15’54"

    2 Ross Jeremy AUS

    3 Delheye Henri BEL

    4 De Bakker Raf BEL

    5 Reibel Wesley AUS

    6 Osmond David AUS

    7 Kafka Michal CZE

    8 Blancquaert Davy BEL

    9 Hendrickx Kris BEL

    10 De Trogh Ken BEL

     

    MASTERS 2

    1 Baechli Marc SUI    37h14’45"

    2 Planckaert Hans BEL

    3 Heirewegh Bart BEL

    4 Billington Stephen AUS

    5 De Boeck Bart BEL

    6 Urdl Peter AUT

    7 De Munter Alain BEL

    8 Frooninckx Johan BEL

    9 Skerke Brendon AUS

    10 Roelands Peter BEL

     

    MASTERS 3

    1 Spolc Milan CZE   39h28’15"

    2 Sprunger Sam SUI

    3 Senn Ruedi SUI

    4 Cassiers Freddy BEL

    5 Sewald Johannes GER

    6 De Meyer Robrecht BEL

    7 Defillet Erik BEL

    8 Radcliffe Andrew AUS

    9 Ertl Manfred GER

    10 Schollerer Georg GER

    29-10-2012 om 13:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 28/10/2012 EVERSEL (LB) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    2.BEELEN Sven-SUNWEB - REVOR -

    3.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM-

    4.SOETE Daan-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    6.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    7.PANIS Maxim-CYCLINGCHAMPS-

    8.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES-

    9.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    10.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

     

    28/10/2012 LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    4.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    9.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    10.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA

    12.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    19.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    28/10/2012 EVERSEL (HEUSDEN-ZOLDER) (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.VANDERAERDEN Massimo-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    8.VANDERAERDEN Timothy-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    9.DE VOCHT Jochen-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW-

    10.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.GROOT Mitch-KON. BALEN B.C.-

    2.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DRIESEN Jarne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    6.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    7.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    10.VAN BENNEKOM Kevin-WV HET STATION-

     

    28/10/2012 LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. C

    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    5.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.DE BRAUWER Brend-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    7.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.HARDING Billy--

    13.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    7.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.DE CLERCQ Jari-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    11.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.HAEGEMAN Wannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    29-10-2012 om 13:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 3°Seizoenszege bij de Masters B !!!
    De Bock Benny KOP 2012 1.png
    Zondag 28/10/2012 EVERSEL (HEUSDEN-ZOLDER) (LB) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.VAN EYNT Sven-MELBOTECH PRORACE CT

    2.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.WOUTERS Stijn-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

    7.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.ADRIAENSEN Michael-THE DIRT KNIGHTS-

    9.COLLARD Simon-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.CLAES Philip-CYCLO BIKE LIMBURG-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.JANSSENS Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.DE HAES Tony--

    9.MEYS Mark-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.STORMS Marc-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    2.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH PRORACE CT

    8.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    9.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    28/10/2012 LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. D - 40´

    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HENDERICKX Nico-MELBOTECH PRORACE CT-

    3.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    10.CHEVROLET Arne-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.SMET Ivan uit Hamme-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.YONG Chris--

    6.VANDECAUTER Nick-YOUNG SCHELDE CT-

    7.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.HEYMANS Michael-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    10.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
    8.VANBRUANE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT
    9.BAEYENS Rudi-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN-

     

    28/10/2012 ALSEMBERG (VB) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    PK Vl-Br Aspiranten 12 jaar 2001

    1.VANDERMEER Quinten-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    2.DE BAENE Lance-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.VERBEEK Britt-HAGELAND CYCLING TEAM-

    4.VAN HOUTE Sybren uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DEBAELE Jorre-HAGELAND CYCLING TEAM-

    6.VERHAEGEN Lennie-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.VERSTAPPEN Tijs-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.MEULEMANS Lennert-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    9.CLAEYS Laurent-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.DE SLACHMUYLDER Darko-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

     

    PK Vl-Br Aspiranten 13 jaar 2000

    1.VERVLOESEM Xandres-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    2.VLERICK Lars-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    3.DEJONGHE Len-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.CLYNHENS Jens-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.SPRANGERS Lloyd-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.VAN BELLINGEN Gerrit-WIELERKLUB NOORD-WEST-BRABANT-

    7.MICHOTTE Cyril-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE-

    8.VAN RILLAER Witse-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.JORIS Senne-RACING TEAM SMOUT BOECHOUT-

    10.CLAESSENS Jorg-LIMBURGSE AFDELING-

     

    PK Vl-Br Aspiranten Meisjes 12 jaar

    1.VERBEEK Britt-HAGELAND CYCLING TEAM-

    2.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.CRABBÉ Kiona-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    28/10/2012 HOBOKEN (A) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    28/10/2012 KOEKELARE (W) - Veldrijden Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    28/10/2012 ALSEMBERG (VB) - Veldrijden Miniemen

    28/10/2012 HOBOKEN (A) - Veldrijden Miniemen

    28/10/2012 KOEKELARE (W) - Veldrijden Miniemen

    29-10-2012 om 13:08 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!