.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/10/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 20°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan TOM BRULEZ met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!! 

    Suys Frank KOP 2012.png   Brulez Tom KOP 2012.png
            Frank Suys                    Tom Brulez

    Zaterdag 13 Oktober - 9880 Lotenhulle

    Catg.A - 19 deelnemers

    1 Kristof Gryson (Landegem)

    2 Kristof Muys

    3 Luc De Duytsche

    4 Dries Echelpoels

    5 Franky Van Oyen (Zulte)

    6 Kristof Wielfaert (Lokeren)

    7 Kenny Vangampelaere

    8 Steven Van Rijckeghem

    9 Steven Martens

    10 Renaat Demeter (Lochristi)

     

     

    Catg.B - 15 deelnemers

    1 Wim Van Looy (Herenthout)

    2 Rik De Vree

    3 Vincent Brunel

    4 Fabien Hanssens

    5 Marc Cossyns

    6 Didier De Lannoy

    7 Franky De Tremerie

    8 Wim Braet

    9 Pascal Verlez

    10 Guy Heyse

     

    Catg.C - 28 deelnemers

    1 FRANK SUYS (Bornem)

    2 Christ de Baat

    3 Daniel Van Der Mieren

    4 Etienne Claus (Waasmunster)

    5 Marc Kiesekoms

    6 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    7 Patrick Watteny

    8 Marc Couckuyt

    9 Jozef De Naeghel

    10 Luc Van Looy


    Toeristen
    - 13 deelnemers

    1 TOM BRULEZ (Tielt)

    2 Kristof Carrette

    3 Jeffrey Vandendorpe

    4 Luc Dierickx

    5 Kurt Bertier

    6 Ignace Dierickx

    7 Kris De Waele

    8 Xavier Dewulf

    9 Elie Vanslembrouck

    10 Koen Vanderbeke 
     

    Catg.D - 14 deelnemers

    1 Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2 Noël Rogge

    3 Robert Maldrie

    4 Jos Vandermeulen

    5 Rik Scheirlinckx

    6 Ludo Opdebeek

    7 Roland Van Imschoot

    8 José Demeyere

    9 David Orford

    10 Julien De Bock

     

    Catg.E - 7 deelnemers

    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Etienne Vandenhouwe

    3 Werner Dullaert (St.Gillis)

    4 Julien Vyvey

    5 Marnix Lauwers

    6 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    7 Robert Robijns

     

    Catg.F - 15 deelnemers

    1 Gerrit Hairwassers (Den Dungen)

    2 Gerard Mariën

    3 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4 Roger De Breuker

    5 Georges Michiels

    6 Ko Tolhoek

    7 Clement Saelens

    8 Armand Mols

    9 Gerard Devleeschauwer

    10 Daniel Cornu

    14-10-2012 om 12:56 geschreven door kenny


    13-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE SERSKAMP VAN ZATERDAG 13/10/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE SERSKAMP VAN ZATERDAG 13/10/2012

    Zaterdag 13/10/2012 SERSKAMP (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    3.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-

    4.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-

    7.HUYGENS Davy-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    8.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    9.MERLIER Braam-VISTAMEDIA HAMME-

    10.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    15.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-
    Veld 13-10-2012-smetlede 516.JPG  Veld 13-10-2012-smetlede 504.JPG
                     Kendric Van Grembergen.                                            Sven Beelen   
    Veld 13-10-2012-smetlede 499.JPG Veld 13-10-2012-smetlede 495.JPG
         Aankomst van Kendric Van Grembergen.
    Veld 13-10-2012-smetlede 478.JPG
                               Michiel Dieleman uit Hamme werd 15de.
    Veld 13-10-2012-smetlede 464.JPG
                                                        Niels Van Driessche                                         
    Veld 13-10-2012-smetlede 363.JPG
                                   De start in de gietende regen.  

     

    13/10/2012 SERSKAMP (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    2.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    3.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.VANDERAERDEN Massimo-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    6.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.VANDERAERDEN Timothy-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    9.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    21.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    38.GELDHOF Anja-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    Veld 13-10-2012-smetlede 347.JPG  
    Winnaar Dames Caren Commissaris en winnaar Juniores Din Van Den Driessche.
    Veld 13-10-2012-smetlede 324.JPG   Veld 13-10-2012-smetlede 327.JPG
                      Din Van Den Driessche                                                 Caren Commissaris
    Veld 13-10-2012-smetlede 290.JPG
    Veld 13-10-2012-smetlede 265.JPG
    Veld 13-10-2012-smetlede 241.JPG
    Veld 13-10-2012-smetlede 229.JPG
                                                  Gianni Quinterlier
    Veld 13-10-2012-smetlede 224.JPG


    Dames Elite

    1.COMMISSARIS Caren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.GELDHOF Anja-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    3.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    4.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT

    5.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-


         
    13/10/2012 SERSKAMP (O) - Veldrijden form. C 

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.DE MAEGHT Dorian-WK NOORD WEST BRABANT-

    4.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.ROMBOUTS Seppe-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DECOCK Tijn Maurice-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    13.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    26.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    31.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    44.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-


    Dames Jeugd

    1.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.VERBEECK Keshia-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS- 

    Veld 13-10-2012-smetlede 195.JPG Veld 13-10-2012-smetlede 217.JPG       
                                 Nick Verheyen winnaar Nieuwelingen.
    Veld 13-10-2012-smetlede 209.JPG Veld 13-10-2012-smetlede 216.JPG
                                                                                                                Lara Defour winnaar Dames jeugd.
    Veld 13-10-2012-smetlede 214.JPG
                            Winnaar 1ste jaars Nieuweling Jarno Liessens.
    Veld 13-10-2012-smetlede 221.JPG   
                                     Dorian De Maeght werd 3de.        
    Veld 13-10-2012-smetlede 191.JPG
                                           Femke Van Den Driessche.                    
    Veld 13-10-2012-smetlede 189.JPG   
    Veld 13-10-2012-smetlede 171.JPG
    Veld 13-10-2012-smetlede 164.JPG
    Veld 13-10-2012-smetlede 128.JPG                                   
                                               Start van de Nieuwelingen.

    13/10/2012 SERSKAMP (O) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    4.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT

    5.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    6.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VAN EYNDT Sven-MELBOTECH PRORACE CT

    8.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
    Veld 13-10-2012-smetlede 120.JPG
       Winnaar Masters A Jochen Heylens en winnaar Amateurs Steve Gruwier.
    Veld 13-10-2012-smetlede 108.JPG
                                        Aankomst van Steve Gruwier.

    Veld 13-10-2012-smetlede 087.JPG
                                               Jochen Heylens

    Masters B:
    Aantal deelnemers:

    1.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.SMET Ivan-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    6.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    11.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    Veld 13-10-2012-smetlede 050.JPG
    Masters C:
    Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH PRORACE CT

    8.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
    10.DE CLERCQ José  YOUNG SCHELDE CT
    21.GOVAERT William-ISOREX CYCLING TEAM-
              

    Veld 13-10-2012-smetlede 046.JPG 
                                    Winnaar Masters C met Mark Verloo.





    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-10-2012 om 21:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 13/10/2012 HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    2.GOOVAERTS Tom-COLBA SUPERANO HAM-

    3.CAMPENAERTS Victor-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    6.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.PIETERS Sibrecht-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    8.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.UYTTERSPROT Dieter-VAN EYCK SPORT-

    10.BUYLE Pieter-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    11.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    12.VEREECKEN Nicolas-LOTTO BELISOL U23-

    14.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    15.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    17.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    18.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    20.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    21.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    28.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    29.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    39.BAEYENS Bart-POORTEN FERYN TEAM-

    41.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    13/10/2012 REKKEM (W) - U23 - 113,05 km

    Aantal deelnemers:

    1.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    3.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.VANDENBOGAERDE Jens-BOFROST-STERIA-

    5.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    6.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    7.BOUTTE Kenzie-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    18.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

     

    13/10/2012 LOMMEL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.MERTENS Robin-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    3.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.RAYMACKERS Cedric-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.CUPPENS Tjarco-MAASLANDSTER-

    8.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    9.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    10.MARCELIS Tom-CICLE BAASOVICENZA-

    19.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-


    13/10/2012 ALKEN (LB) - Juniores - 88,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANREYTEN Joachim-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.VAN BAKEL Robbie-WV SCHIJNDEL-

    4.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG
    5.DUMONT François SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE
    6.VAN GESTEL Dries-
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DELANGHE Jelle-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.VAN BROEKHOVEN Rob-TEAM CYCLISMO MUNDIAL-

    10.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT-

     

    13/10/2012 SINT-BAAFS-VIJVE (WIELSBEKE) (W) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.NOPPE Christophe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.BENOOT Tiesj-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    3.DE SY Vincent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VAN HAVERBEKE Julien-PEDALE MADELAINOISE-

    6.PIETERS Laurent-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    7.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    9.VANDERBEKEN Bjarne-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    10.RYCKOORT Brent-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    13/10/2012 LOMMEL (LB) - Nieuwelingen - 57,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DELFT Elden-TWC DE KEMPEN-

    2.MINTEN Kevin-WV UDEN-

    3.PATTYN Jeroen-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    10.VAN DEN BORNE Tom-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    12.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    13/10/2012 SINT-DENIJS (W) - Nieuwelingen - 62,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    4.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    6.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.CASTRIQUE Jonas-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    8.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.THERAIN Quentin-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    34.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13-10-2012 om 20:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 13/10/2012 SERSKAMP (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    3.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-

    4.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-

    7.HUYGENS Davy-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    8.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    9.MERLIER Braam-VISTAMEDIA HAMME-

    10.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    15.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    13/10/2012 DIKSMUIDE (W) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    2.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    3.VYNCK Kevin-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER
     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.MUSEEUW Stefano-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.SIEBENS Gianni-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.MAES Aïden-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.BORRA Gilles-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DECLERCQ Jan-willem-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.BLOMMEN Dennis-HAGELAND CYCLING TEAM-

    9.VANBORM Kenneth-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.VANACKER Eliot-US GRAVELINOISE-

     

    13/10/2012 SERSKAMP (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din-VISTAMEDIA HAMME-

    2.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    3.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.VANDERAERDEN Massimo-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    6.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.VANDERAERDEN Timothy-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    9.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    21.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    38.GELDHOF Anja-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.DE MAEGHT Dorian-WK NOORD WEST BRABANT-

    4.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.ROMBOUTS Seppe-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DECOCK Tijn Maurice-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    13.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    26.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    31.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    44.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-


    Dames Jeugd

    1.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.VERBEECK Keshia-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    Dames Elite

    1.COMMISSARIS Caren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.GELDHOF Anja-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    3.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    4.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT

    5.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    13/10/2012 SERSKAMP (O) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    4.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT

    5.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    6.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.VAN EYNDT Sven-MELBOTECH PRORACE CT

    8.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    4.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.SMET Ivan-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    6.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.DE WITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    11.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    3.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VAN EYNDT Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH PRORACE CT

    8.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
    10.DE CLERCQ José  YOUNG SCHELDE CT
    21.GOVAERT William-ISOREX CYCLING TEAM-

    13-10-2012 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 13/10/2012 - TROFEEËNFEEST VWF TE WIEZE

    vwf.JPG







    Zaterdag 13 Oktober – WIEZE – Trofeeënfeest - Schroverstraat - Feestzaal Wiezehof


    20h00 - Inschrijven voor 6 oktober

    13-10-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    11-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZEGESTAND ELITE Z.C. & BELOFTEN 2012

    Zegestand Eliterenners zonder contract & Beloften

     

    - 12 overwinningen

    Dupont Timothy (Oostende)

    Willems Mario (Lotenhulle)

    - 11 overwinningen
    Maes Jo (Meulebeke)

     

    - 10 overwinningen
    Claeys Dimitri (Oostakker)

    Das Jeroen (Kalmthout)

    Steels Stijn (Westerlo)

    Van Cauwenberghe Christophe (Evergem)

     

    - 9 overwinningen
    De Decker Björn (Wondelgem)

     

    - 8 overwinningen
    Geldhof David (Kuurne)

    Lampaert Yves (Ingelmunster)

     

    - 7 overwinningen
    Calleeuw Joeri (Zedelgem)

    Depoorter Dries (Gistel)

    Neirynck Kevin (Knesselare)

    Smet Guy (Kruibeke)

    Van Broeckhoven Guy (Mol)

    Verraes Benjamin (Menen)

    Demoitie Antoine (Nandrin)

    Desmecht David (Geraarsbergen)

     

    - 6 overwinningen
    Allegaert Matthias (Menen)

    Clauwaert Joeri (Kruishoutem)

    Cordeel Pieter (Stekene)

    Callebaut Kevin (Zottegem)

     

    - 5 overwinningen

    Borry Kim (Roeselare)

    Declercq Thierry (Kerkhove)

    Degezelle Kevin (Waregem)
    Guns Jurgen (Denderhoutem)

    Heytens Kess (Moorsele)

    Maene Kevin (Zedelgem)

    Nevens Sven (Vollezele)

    Stevens Timothy (Heers)

    Van Roy Stijn (Lubbeek)

    Marchand Gianni (Aartrijke)

    Verhelst Louis (Dendermonde)

     

    - 4 overwinningen
    Cocquyt Patrick (Ertvelde)

    De Scheemaeker Davy (Bassevelde)

    Giaux Jérôme (Villers-sur-Lesse)

    Goovaerts Tom (Stabroek)

    Lava Kevin (Deinze)

    Stofferis Rieno (Maldegem)

    Vermeiren Tom (Rijkevorsel)

    Winters Ronald (Hamont-Achel)

     

    - 3 overwinningen
    Bracke Tony (Melle)

    Cocquyt Nicki (Lovendegem)

    Demuynck Koen (Oostkamp)

    De Winter Walt (Hove)

    Geysen Kurt (Mol)

    Janssens Jimmy (Vorselaar)

    Odeyn Seppe (Herent)

    Oerlemans Tom (Lint)

    Pardini Olivier (Warsage)

    Raedt Nielsen (Gistel)

    Sterck Gunter (Stekene)

    Suarez Kevin (Sint-Stevens-Woluwe)

    Van Driessche Kjell (Berlare)

    Naesen Oliver (Berlare)

    Poelman Laurens (Kalken)

    Vandyck Niels (Puurs)

    Vereecken Nicolas (Kieldrecht)
    Dhollander Kristof (Stekene)

     

    - 2 overwinningen
    Blancke Kristof (Wontergem)

    De Deyn Jurgen (Wichelen)

    Doms Steven (Denderhoutem)

    Eeckhout Kevin (Wetteren)

    Nys Matthias (Sint-Niklaas)

    Onghena Thomas (Zele)

    Van Guyse Jarno (Stekene)

    Durinck Sean (Hamme)

    Geerinckx Ruben (Zelzate)

    Van Steenberghen Jori (De Klinge)

    Vermeersch Gianni (Klerken)

     

    - 1 overwinning
    Ardeel Hans (Watervliet)

    Bracke Thomas (Wachtebeke)

    Coomans Björn (Ruisbroek)

    De Roos Robby (Moerbeke)

    Franckaert Gregory (Kallo)

    Onghena Matthias (Zele)

    Vermant Wim (Boom)

    Wielandt Sven (Beveren)

    De Pauw Moreno (St.Pauwels)

    Druyts Gerry (Wilrijk)

    Martens Valentijn (Stekene)

    Pieters Andres (Grembergen)

    Van Calster Gianni (Boom)
    Mertens Nick (Dendermonde)
    Van Staeyen Kevin (Schoten)

    11-10-2012 om 22:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 17/11/2012 - EETFESTIJN TEN VOORDELE VAN DIEGO BONNE

    Diego Bonne sloot het wielerseizoen 2012 af ……

    Bonne Diego KOP 2012.png 

    Diego Bonne uit De Klinge sloot Zondag het wielerseizoen 2012 af in Knesselare. Er kwamen 42 junioren aan de start voor 78 km wedstrijd over 9 ronden. Diego kon in de 2de ronde samen met zijn ploegmaat enkele meters uitlopen maar hun inspanningen werden teniet gedaan door het achtervolgende peloton. Hij gaf zich nog niet gewonnen en waagde enkele ronden later opnieuw zijn kans maar ook die ontsnapping hield geen stand. Een 10de plaats was het resultaat na een knappe wedstrijd.
    Volgend seizoen maakt Diego de overstap van de Juniores naar Beloften. Hierdoor moest hij ook op zoek naar een nieuwe ploeg aangezien het Cube-Fintro-Spie-Cycling-Team geen belofterenners begeleidt. Afgelopen week heeft Diego dan ook beslist om in 2013 de kleuren van het Westvlaamse Team De Schuytter te verdedigen.
    Om het wielerseizoen af te sluiten wordt er op 17 november reeds voor de 4de keer een eetfestijn georganiseerd in het supporterslokaal bij café Astoria te Meerdonk. Hopelijk bent u allen op post om samen met Diego en alle supporters er opnieuw een leuk feest van te maken!

     

    Bron: Flor Van de Velde

    11-10-2012 om 10:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 13/10/2012 - 2°MEMORIAL EDDIE SMET TE HAASDONK VOOR ELITE Z.C. & BELOFTEN
    Guy Smet EZC 2012.png

    Bron: Guy Smet

    11-10-2012 om 10:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 10-10-2012.png

    Bron: Raf & Lydia

    11-10-2012 om 10:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ZELE VAN WOENSDAG 10/10/2012
    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN
    TE ZELE VAN WOENSDAG 10/10/2012

    WBV 10-10-2012-zele 395.JPG
                                        Het podium met de notabelen.
    WBV 10-10-2012-zele 402.JPG  
                     Roy Sentjens, Kevin Peeters en Steven van Vooren.         
    WBV 10-10-2012-zele 407.JPG
                                Winnaar Kevin Peeters met de familie. 
    WBV 10-10-2012-zele 382.JPG  WBV 10-10-2012-zele 385.JPG
                         Kevin Peeters.                                                              Een woordje uitleg aan de micro.
    WBV 10-10-2012-zele 343.JPG        
          Aankomst van Kevin Peeters voor Roy Sentjens en Steven Van Vooren. 
    WBV 10-10-2012-zele 349.JPG
            De spurt voor de 4de plaats met Joeri Stallaert voor Timothy Stevens.
    WBV 10-10-2012-zele 358.JPG     
                                  Groepsspurt met Glenn Van De Maele.
     WBV 10-10-2012-zele 321.JPG
               Preben Van Hecke en Jérôme Baugnies die naar de leiders reden.

    Woensdag 10/10/2012 ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 152 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.PEETERS Kevin-LANDBOUWKREDIET-

    2.SENTJENS Roy-CYCLING TEAM DE RIJKE-SHANKS-

    3.VAN VOOREN Steven-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    4.STALLAERT Joeri-LANDBOUWKREDIET-

    5.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.SALOMEIN Jarl-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    7.GARDEYN Gorik-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM-

    8.LIETAER Eliot-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    9.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    11.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    13.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    17.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    21.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    24.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-
    WBV 10-10-2012-zele 416.JPG                 
                Greg Van Avermaet en Matthias Ongena kwamen supporteren.
    WBV 10-10-2012-zele 021.JPG  
    De start te Zele met 76 vertrekkers, vooraan Stijn en Stef De Bock en Anthony Tricarico.
    WBV 10-10-2012-zele 042.JPG
    Vooraan Bart Heirewegh, Gunter Sterck, Mattias Nys , Guy Smet en Kristoff Heyns.
    WBV 10-10-2012-zele 051.JPG
                                 Tom De Beer ook aanwezig te Zele.
    WBV 10-10-2012-zele 052.JPG
    WBV 10-10-2012-zele 065.JPG  
                                      Het peloton heeft alles onder controle.                                                      
    WBV 10-10-2012-zele 107.JPG
                                      Gunter Sterck was er in Zele ook bij.
    WBV 10-10-2012-zele 147.JPG
                                     Stijn Verbeke en Bart Heirewegh.
    WBV 10-10-2012-zele 283.JPG   
                                              Guy Smet toonde zich in Zele.                     



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-10-2012 om 10:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PERSBERICHT WAC WIELERTEAM WAASLAND

    WAC 30-09-2012.JPG

    Bron: Johan Apers

    11-10-2012 om 10:25 geschreven door kenny


    10-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 10/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KEVIN VAN STAEYEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Van Staeyen Kevin KOP 2012.png
    Woensdag 10/10/2012 ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 152 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.PEETERS Kevin-LANDBOUWKREDIET-

    2.SENTJENS Roy-CYCLING TEAM DE RIJKE-SHANKS-

    3.VAN VOOREN Steven-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    4.STALLAERT Joeri-LANDBOUWKREDIET-

    5.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.SALOMEIN Jarl-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    7.GARDEYN Gorik-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM-

    8.LIETAER Eliot-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    9.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    11.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    13.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    17.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    21.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    24.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

     

    10/10/2012 LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 - 109 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.KEVIN VAN STAEYEN uit Schoten-TEAM ALIPLAST-

    2.KERKHOF Tim-WV SCHIJNDEL-

    3.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    6.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    23.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    39.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10-10-2012 om 20:21 geschreven door kenny


    09-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 09/10/2012 PUTTE - KAPELLEN (A) - Men Elite UCI - 184 km - 03h55min

    NATIONALE SLUITINGSPRIJS - Aantal deelnemers:
    1.STROETINGA Wim -KOGA CYCLING TEAM-

    2.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    3.VAN DIJK Stefan -ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S-

    4.GROENEWEGEN Dylan -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    5.VALLEE Boris -IDEMASPORT - BIOWANZE-

    6.JANS Roy -AN POST - SEAN KELLY-

    7.PEETERS Kevin -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY-

    8.VERNAECKT Thomas -GEOFCO - VILLE D´ALGER-

    9.DUPONT Timothy -BOFROST - STERIA-

    10.VANBILSEN Kenneth -AN POST - SEAN KELLY-

    37.VANDYCK Niels -BOFROST - STERIA-

    70.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL TEAM-

    82.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    102.DE GENDT Thomas -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    09-10-2012 om 19:32 geschreven door kenny


    08-10-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LAURENS POELMAN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Poelman Laurens KOP 2012.png
    Maandag 08/10/2012 OOSTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE WAELE Bert-LANDBOUWKREDIET-

    2.VANDEWALLE Kristof-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    3.DE VREESE Laurens-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    4.VANLANDSCHOOT James-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    5.GARDEYN Gorik-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM-

    6.NEIRYNCK Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR -

    7.COMMEYNE Davy-LANDBOUWKREDIET-

    8.EECKHOUT Niko-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    9.VANDEWIELE Frederik-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.VANBECELAERE Tom-COLBA SUPERANO HAM-

     

    08/10/2012 KUURNE (W) - Elite z.c./U23 - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    2.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.MANIUSIS Martynas-FUJI TEST TEAM-

    4.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    5.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.NAKAYAMA Takashi-TEAM EURASIA-

    8.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    9.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

     

    08/10/2012 PETEGEM DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.LAURENS POELMAN uit Kalken-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    2.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.VANDRIESSCHE Dieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.NACHTERGAELE Niels-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.DHAENE Brecht-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.VAN BREUSSEGEM Elias-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    08-10-2012 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/10/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan KRIS SMET met zijn 3°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
    Smet Kris KOP 2012.png
    Zondag 07 Oktober - 9820 Merelbeke

     

    Catg.A - 44 deelnemers

    1 Steven Tuytschaever (Zottegem)

    2 David Motte

    3 Dries Echelpoels

    4 Renaat Demeter (Lochristi)

    5 Franky Van Oyen (Zulte)

    6 Kristof Muys

    7 Kristof Gryson

    8 Lode Van Impe

    9 Michel Le Blon

    10 Gianni Cooman

    WAOD 7-10-2012-merelbeke 402.JPG 
                                Winnaar Catg.A Steven Tuytschaever.
    WAOD 7-10-2012-merelbeke 275.JPG
                                              Doortocht Catg.A en B.

    Catg.B - 33 deelnemers

    1 Vincent Brunel (Oostkerke)

    2 Jerry Cooman

    3 Dirk De Schrijver

    4 Olivier Vaerewyck

    5 Frank Geets

    6 Franky Weemaes (Melsele)

    7 Martin Durant

    8 Jerry De Reuse

    9 Sven De Vlieger (Lochristi)

    10 Jimmy De Paepe

    WAOD 7-10-2012-merelbeke 365.JPG WAOD 7-10-2012-merelbeke 394.JPG 
                Aankomst van Vincent Brunel.                                                 Winnaar Catg.B Vincent Brunel.
    WAOD 7-10-2012-merelbeke 367.JPG
                                     Aankomst peloton Catg.A en B.
    WAOD 7-10-2012-merelbeke 288.JPG
                                             Franky Weemaes op kop.

    Catg.C - 31 deelnemers

    1 Joseph Devits (Geraardsbergen)

    2 Frank Suys (Bornem)

    3 Martin Durant

    4 Etienne Claus (Waasmunster)

    5 Hilair Heye

    6 Noël Sonck

    7 Hendrik Caethoven

    8 Hugo Van Linden

    9 Noël Willems

    10 Geert De Spiegeleer

    WAOD 7-10-2012-merelbeke 235.JPG 
                Winnaar Catg.C Joseph Devits en winnaar Toeristen Kris Smet.
    WAOD 7-10-2012-merelbeke 209.JPG
              De spurt om de 1ste plaats tussen Frank Suys en Joseph Devits.
    WAOD 7-10-2012-merelbeke 213.JPG
                   De spurt om de 1ste plaats bij de Toeristen met Kris Smet.
    WAOD 7-10-2012-merelbeke 202.JPG
                                                Doortocht Catg.C

    Toeristen - 26 deelnemers

    1 KRIS SMET (Sint-Niklaas)

    2 Jelle Andries

    3 Lieven Van De Perre (De Klinge)

    4 Bill Noterman

    5 Gino Beauprez

    6 Michael Semeese

    7 Maarten Delforche

    8 Geert Braeckman

    9 Feike Kalsbek

    10 Sven Crul
    WAOD 7-10-2012-merelbeke 132.JPG
                                               Doortocht Toeristen.

    Catg.D - 30 deelnemers

    1 Roland Boulard (Drongen)

    2 Florent De Leersnyder

    3 Patrick Van Renterghem

    4 Wim De Waal

    5 Willy Teirlinck

    6 Robert Maldrie

    7 Jos Vandermeulen

    8 Ludo Opdebeek

    9 Eddy De Vuyst

    10 Julien De Bock
    WAOD 7-10-2012-merelbeke 102.JPG
    Winnaar Catg.D Roland Boulard, winnaar Catg.E Etienne Vandenhouwe en
    winnaar Catg.F Gerrit Hairwassers.
    WAOD 7-10-2012-merelbeke 063.JPG
                                Winnaar Catg.D Roland Boulard.

    WAOD 7-10-2012-merelbeke 031.JPG
                                                  Winnaars Catg.D en E.
    WAOD 7-10-2012-merelbeke 090.JPG
                                        Hendrik Cornelis uit Zele.

    Catg.E - 18 deelnemers

    1 Etienne Vandenhouwe (Roosdaal)

    2 Luc Snels

    3 Jean Ronsmans

    4 Aad Vingerling

    5 Werner Dullaert (St.Gillis)

    6 André Klep

    7 Michel Bousard

    8 Julien Vyvey

    9 Freddy De Blick (Beveren)

    10 John Heyndrickx (Nieuwkerken)
    WAOD 7-10-2012-merelbeke 065.JPG
                                  Winnaar Catg.E Etienne Vandenhouwe.
     

    Catg.F - 18 deelnemers

    1 Gerrit Hairwassers (Den Dungen, NL)

    2 Gerard Mariën

    3 Armand Mols

    4 Daniel Cornu

    5 Clement Saelens

    6 Georges Michiels

    7 Roger De Breuker

    8 Gerard Devleeschauwer

    9 Ko Tolhoek

    10 Hervé Verstuyft
    WAOD 7-10-2012-merelbeke 067.JPG
          Winnaar Catg.F Gerrit Hairwassers.

    WAOD 7-10-2012-merelbeke 091.JPG
                              De Belgische kampioen Catg.F Guy Soil.


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-10-2012 om 21:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WBV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 10°Seizoenszege bij de
    Dames Juniores !!!

    Druyts Jessy KOP 2011.jpg

    Zondag 07/10/2012 STALHILLE (W) - Juniores

    Aantal deelnemers:

    1.DE BOECK Eward-WK NOORD WEST BRABANT-

    2.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DECOSTER Merlijn-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    8.VAN DER PERRE Adriano-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    9.DEJONCKHEERE Jonas-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    10.CLARYSSE Diego-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

     

    07/10/2012 SCHOONAARDE (O) - Dames Jeugd
    Dames Nieuwelingen: 48,6 km - Aantal deelnemers:

    1.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    4.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.TEIRLINCK Jana-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.DOLMAN Jessica-UWTC DE VOLHARDING-

    7.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.MISMAN Karen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.WOUTERS Lauren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VERMEIREN Nele-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    Dames Juniores: 54 km - Aantal deelnemers:

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    2.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    3.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.VAN DE KLUNDERT Rowena-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.DRUYTS Demmy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.THEUNISSEN Britt-TWC DE KEMPEN-

    10.VERLINDEN Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

     

    07/10/2012 AFFLIGEM (VB) – Nieuwelingen NAT - Topcomp. - 71,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.MENTEN MILAN UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.WOUTERS Enzo -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DELMOTTE Dennis -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.CUYVERS Jurian -YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.ABRAHAMS Jasper -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.FARRAZIJN Daan -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.TIMMERMANS Tom -THOMPSON-

    9.DENYS Sven -JONGE RENNERS ROESELARE

    10.PANIS Thibaut -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    28.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.PERSOON Wouter -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    35.RELAES Jacob -RUDYCO CYCLING TEAM-

    56.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.VEREECKEN Thomas -RUDYCO CYCLING TEAM-

    62.DEJONGHE Simon -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.DEJONGHE Bram -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/10/2012 APPELTERRE (O) - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers:

    1.MICHIELS Thomas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    7.LAMBERTIN Kevin-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    9.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DEQUAE Joran-ISOREX CYCLING TEAM-

    21.SYMOENS Bradley-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/10/2012 BOECHOUT (A) - Nieuwelingen - 38 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    5.VAN DEN ENDEN Jesse-WESTLAND WIL VOORUIT-

    6.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.VAN DEN BORNE Tom-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    9.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.KNOBEL Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    18.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    23.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    07/10/2012 LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 51 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DE SMIT Alain-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    3.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.WALSCHAP Jonas-WK NOORD WEST BRABANT-

    6.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.MUYS Ayton-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.KROEZE Dany-WV EENLAND-

    10.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    26.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    34.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/10/2012 VLAMERTINGE (W) - Nieuwelingen - 63,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    2.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VAN MEERHAEGHE Robin-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    4.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DE WEERDT Maarten-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.KERCKHOVE Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.LOBBESTAEL Lander-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.BIEBUYCK Corentin-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.TOUZE Damien-UV NEUBORG-

    10.VANDENBUSSCHE Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    25.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    08-10-2012 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIJDEN TE LAARNE VAN ZATERDAG 06/10/2012
    FOTO'S VELDRIJDEN TE LAARNE VAN ZATERDAG 06/10/2012
    Veld 6-102012-laarne 343.JPG
            Het podium met winnaar Niels Albert, Bart Wellens en Rob Peeters.
    Veld 6-102012-laarne 340.JPG  
                                          Het podium met de notabelen.          
    Veld 6-102012-laarne 322.JPG
                                   Aankomst van winnaar Niels Albert.
    Veld 6-102012-laarne 326.JPG
                                           Aankomst van Bart Wellens.                                                
    Veld 6-102012-laarne 295.JPG
      Sven Nys werd 4de, langs de kant aanmoedigingen van Albert Van Damme.    
    Veld 6-102012-laarne 281.JPG
                                        Patrick Van Leeuwen werd 5de.         
    Veld 6-102012-laarne 300.JPG
                                 Bart Hofman en Kendric Van Grembergen.
    Veld 6-102012-laarne 210.JPG     
                                          Bart Wellens en Rob Peeters.
    Veld 6-102012-laarne 227.JPG        
                                    Revell Alexander uit Nieuw-Zeeland.
    Veld 6-102012-laarne 211.JPG
                                                      Niels Albert
    Veld 6-102012-laarne 216.JPG
                                   Kevin Cant de kampioen bij de Elite z.c.
    Veld 6-102012-laarne 204.JPG
    Veld 6-102012-laarne 206.JPG
                                                 De start bij de profs.

    Zaterdag 06/10/2012 LAARNE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    5.VAN LEEUWEN Patrick-ORANGE BABIES-

    6.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    7.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    8.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    9.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VAN COMPERNOLLE Kenneth-STYLE & CONCEPT-

    15.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    21.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-
    Veld 6-102012-laarne 132.JPG
                                  Roger De Vlaeminck en Lucien Van Impe.

      

    06/10/2012 LAARNE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    5.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    6.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.HARGROVES Matthew-HARGROVES-

    9.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    10.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    11.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-
    Veld 6-102012-laarne 111.JPG
       Podium Juniores met winnaar Stef Claeys, Kevin Dupont en Robin Delaere.
    Veld 6-102012-laarne 114.JPG Veld 6-102012-laarne 092.JPG
                            Stef Claeys                                                             Aankomst van winnaar Juniores met Stef Claeys.
    Veld 6-102012-laarne 033.JPG  
                                                   Start van de Juniores.         
         

    06/10/2012 LAARNE (O) - Veldrijden form. C 

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.DEGRYSE Tibo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    2.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.LOOCKX Lander-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    7.VERVAET Ben-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.NECKEBROEK Jordy-ASFRA RACING TEAM-

    9.HAELTERMAN Glen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    10.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    Veld 6-102012-laarne 032.JPG       
    Podium Nieuwelingen met winnaar Tibo Degryze, Simon Jaecques en Timo Verberckmoes.
    Veld 6-102012-laarne 022.JPG
                                   Aankomst van winnaar Tibo Degryze.
    Veld 6-102012-laarne 024.JPG   
               Aankomst van Timo Verberckmoes uit Zele die knap 3de werd.                            
    Veld 6-102012-laarne 001.JPG
                                        Start van de Nieuwelingen.
    Veld 6-102012-laarne 191.JPG
      Podium gentlemancross met Wim Coppens, Sven Janssens en Kurt Reyniers.
    Veld 6-102012-laarne 179.JPG
                                  Aankomst van winnaar Wim Coppens.
    Veld 6-102012-laarne 026.JPG
                                     Aankomst van Serge Van Assche uit Zele.
    Veld 6-102012-laarne 127.JPG   
                                              Start van de Gentlemancross.           
    Veld 6-102012-laarne 125.JPG          



    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-10-2012 om 14:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WBV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/10/2012 RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.VANBILSEN Kenneth-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    3.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    4.VAN DE MAELE Glenn-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    5.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    6.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    8.VANGHEEL Timothy-COLBA SUPERANO HAM-

    9.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.TEUNS Dylan-BOFROST-STERIA-

    15.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    19.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    22.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    23.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    26.VANDYCK Niels-BOFROST-STERIA-

    33.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    36.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    41.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

     

    07/10/2012 WOMMELGEM (A) - Elite z.c./U23 - 104 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    2.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    3.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.SEGERS Joren-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    5.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    6.KERKHOF Tim-WV SCHIJNDEL-

    7.HELDERMAN Paul-WESTLAND WIL VOORUIT-

    8.DE FAUW Ken-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    10.VERMEIREN André-STAR CYCLING TEAM-

    17.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    19.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    24.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    29.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

     

    07/10/2012 NIEUWRODE (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 92,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.DANIELS Wouter-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.HEYMANS Jonas-MELBOTECH PRORACE CT-

    5.ODEYN Seppe-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.UYTTERSPROT Dieter-VAN EYCK SPORT-

    8.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.INDEKEU Nico-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    16.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    07/10/2012 BOECHOUT (A) - Dames Elite - 57 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VOCHT Liesbet-STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM-

    2.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    3.VERCAMMEN Ine-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.DE CRITS Nel-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    6.BAAS Carleen-TWC HET SNELLE WIEL-

    7.HORI Yukiyo-NWV GRONINGEN-

    8.ACCOE Joyce-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.DE VESTELE Adeline-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.LEENKNEGT Liliane-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

      

    07/10/2012 GINGELOM (BORLO) (LB) - Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANREYTEN Joachim-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN GESTEL Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    5.VAN PETEGEM Nick-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DERUETTE Thomas-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    8.PIETTE Julien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.VAN DEN BOGAERT Sem-WESTLAND WIL VOORUIT-

    10.RASSART Jorick-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

     

    07/10/2012 INGOOIGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.BENOOT Tiesj-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    2.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
    3.HOUFFLYN Miel CUBE FINTRO SPIE CT
    4.COOLS Michael-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    5.FLET Axel-VC ROUBAIX LILLE METRO-

    6.VAN EMPEL Etienne-VIKING WATERLAND-

    7.POLS Ruben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    07/10/2012 KNESSELARE (O) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers:
    1.PIETERS Laurent  CUBE FINTRO SPIE CT
    2.DE SY Vincent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VANCUTSEM Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.LIMPENS Gianni CUBE FINTRO SPIE CT

    8.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN DER SCHELDEN Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    19.WITTOUCK Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.HUYGHE Yenthell-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/10/2012 WOMMELGEM (A) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VERTOMMEN Jeff-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.VAN DE KLUNDERT Koen-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN BAARDEWIJK Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.LAUWERS Jordy-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VAN NIEROP Glenn-WV DE JONGE RENNER-

    10.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    42.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    08-10-2012 om 13:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WBV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/10/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/10/2012 OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET -

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS -

    3.PAUWELS Kevin-SUNWEB - REVOR -

    4.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB - REVOR -

    5.MEEUSEN Tom-TELENET - FIDEA -

    6.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS -

    7.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK-

    8.WELLENS Bart-TELENET - FIDEA -

    9.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    10.VAN AMERONGEN Thijs-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

     

    07/10/2012 OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers:

    1.TEUNISSEN Mike-RABOBANK-

    2.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    3.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    4.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    5.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    7.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    8.VANDEKINDEREN Jens-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM-

    10.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM-

    24.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

     

    07/10/2012 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GREMBERGEN Kendric-ASFRA RACING TEAM-

    2.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    3.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-

    5.PANIS Maxim-CYCLINGCHAMPS-

    6.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    7.BASSEZ Patrick-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    8.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    10.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    13.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    19.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    07/10/2012 OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.DE BOER Sophie-YOUNG TELENET FIDEA-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.GRIMBERG Arenda-WV HET STADION-

    5.VAN LOY Ellen-MELBOTECH PRORACE CT

    6.DOMBROSKI Amy-YOUNG TELENET FIDEA-

    7.HORMES Reza-ORANGE BABIES CT-

    8.VAN DE STEENE Kim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.BOBER Nancy-STYLE & CONCEPT CYCLING TEAM VZW-

    14.GELDHOF Anja-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    07/10/2012 OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    6.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    7.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.AMEEL Alexander-VISTAMEDIA HAMME-

    9.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    35.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    46.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    07/10/2012 OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    3.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    4.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.VAN DER HEIJDEN Maik-RTC BUITENLUST-

    6.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    7.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    9.MUSEEUW Stefano-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    10.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    15.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    22.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/10/2012 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VANDERAERDEN Massimo-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    2.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    3.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.DE PAEPE Morris-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.TACK Spencer-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    9.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM-

    10.BOMERE Diego-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

    1.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    2.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.PEETERS Arne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MOONS Olivier-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.DEGRYSE Tibo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    7.DECOCK Tijn Maurice-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    8.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    9.VAN DEN EEDE Lauri-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.ROMBOUTS Seppe-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    13.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.WILLAERTS Niels-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    19.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    25.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    26.D´HOOGE Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    07/10/2012 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. D - 40´
    Amateurs/Masters A: Aantal deelnemers:

    1.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    4.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT

    5.HENDERICKX Nico-MELBOTECH PRORACE CT

    6.GOOSEN Wouter-ZANNATA CYCLING TEAM-

    7.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    9.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    10.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW-

    5.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

    7.MICHELS Pedro-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.NOLLET Stefaan-PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE-

    9.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    10.DE WAELE Marnic-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT-

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VANBRUAENE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT-

    08-10-2012 om 13:26 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!