Zegestand Eliterenners zonder contract & Beloften
- 12 overwinningen
Dupont Timothy (Oostende)
Willems Mario (Lotenhulle)
- 11 overwinningen Maes Jo (Meulebeke)
- 10 overwinningen Claeys Dimitri (Oostakker)
Das Jeroen (Kalmthout)
Steels Stijn (Westerlo)
Van Cauwenberghe Christophe (Evergem)
- 9 overwinningen De Decker Björn (Wondelgem)
- 8 overwinningen Geldhof David (Kuurne)
Lampaert Yves (Ingelmunster)
- 7 overwinningen Calleeuw Joeri (Zedelgem)
Depoorter Dries (Gistel)
Neirynck Kevin (Knesselare)
Smet Guy (Kruibeke)
Van Broeckhoven Guy (Mol)
Verraes Benjamin (Menen)
Demoitie Antoine (Nandrin)
Desmecht David (Geraarsbergen)
- 6 overwinningen Allegaert Matthias (Menen)
Clauwaert Joeri (Kruishoutem)
Cordeel Pieter (Stekene)
Callebaut Kevin (Zottegem)
- 5 overwinningen
Borry Kim (Roeselare)
Declercq Thierry (Kerkhove)
Degezelle Kevin (Waregem) Guns Jurgen (Denderhoutem)
Heytens Kess (Moorsele)
Maene Kevin (Zedelgem)
Nevens Sven (Vollezele)
Stevens Timothy (Heers)
Van Roy Stijn (Lubbeek)
Marchand Gianni (Aartrijke)
Verhelst Louis (Dendermonde)
- 4 overwinningen Cocquyt Patrick (Ertvelde)
De Scheemaeker Davy (Bassevelde)
Giaux Jérôme (Villers-sur-Lesse)
Goovaerts Tom (Stabroek)
Lava Kevin (Deinze)
Stofferis Rieno (Maldegem)
Vermeiren Tom (Rijkevorsel)
Winters Ronald (Hamont-Achel)
- 3 overwinningen Bracke Tony (Melle)
Cocquyt Nicki (Lovendegem)
Demuynck Koen (Oostkamp)
De Winter Walt (Hove)
Geysen Kurt (Mol)
Janssens Jimmy (Vorselaar)
Odeyn Seppe (Herent)
Oerlemans Tom (Lint)
Pardini Olivier (Warsage)
Raedt Nielsen (Gistel)
Sterck Gunter (Stekene)
Suarez Kevin (Sint-Stevens-Woluwe)
Van Driessche Kjell (Berlare)
Naesen Oliver (Berlare)
Poelman Laurens (Kalken)
Vandyck Niels (Puurs)
Vereecken Nicolas (Kieldrecht) Dhollander Kristof (Stekene)
- 2 overwinningen Blancke Kristof (Wontergem)
De Deyn Jurgen (Wichelen)
Doms Steven (Denderhoutem)
Eeckhout Kevin (Wetteren)
Nys Matthias (Sint-Niklaas)
Onghena Thomas (Zele)
Van Guyse Jarno (Stekene)
Durinck Sean (Hamme)
Geerinckx Ruben (Zelzate)
Van Steenberghen Jori (De Klinge)
Vermeersch Gianni (Klerken)
- 1 overwinning Ardeel Hans (Watervliet)
Bracke Thomas (Wachtebeke)
Coomans Björn (Ruisbroek)
De Roos Robby (Moerbeke)
Franckaert Gregory (Kallo)
Onghena Matthias (Zele)
Vermant Wim (Boom)
Wielandt Sven (Beveren)
De Pauw Moreno (St.Pauwels)
Druyts Gerry (Wilrijk)
Martens Valentijn (Stekene)
Pieters Andres (Grembergen)
Van Calster Gianni (Boom) Mertens Nick (Dendermonde) Van Staeyen Kevin (Schoten)
|