.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    30-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ST.GILLIS-WAAS VAN ZONDAG 30/09/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ST.GILLIS-WAAS
    VAN ZONDAG 30/09/2012

    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 311.JPG
                 Winnaar Brian Van Goethem met zijn moeder en supporters. 
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 308.JPG  WBV 30-9-2012-st-gillis-w 300.JPG
    De 21 jarige Brian Van Goethem uit Sluiskil               Winnaar Brian Van Goethem zal volgend seizoen uitkomen in een
    behaalde zijn 8ste zege.                                                     Semi-professioneel team.             
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 272.JPG
                                       Aankomst van Brian Van Goethem.             
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 273.JPG
                                   Aankomst van Guy Smet die 2de werd. 
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 274.JPG     
                     Tim Vercauteren werd 3de voor Guy Van Broekhoven. 
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 276.JPG        
                  Kristof Dhollander werd 5de voor Patrick Van Roosbroeck.
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 283.JPG
                                    De spurt voor de 11de plaats.
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 208.JPG
    De kopgroep van 21 renners met o.a. Tim Vercauteren, Jeroen Das, Guy Smet,
    Kristof Dhollander, Sven Wielandt enz.....

    30/09/2012 SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    2.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    3.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    7.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    10.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    15.DE BOCK Robby-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    16.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    17.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    21.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    22.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    23.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    24.BOGAERT Sammy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    25.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    26.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    29.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    30.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    32.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    33.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    34.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    37.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 018.JPG                 
                    Johannes De Paepe uit Zele. 
     WBV 30-9-2012-st-gillis-w 034.JPG 
    Glenn De Ridder, Robby De Bock en Jori Van Steenberghen in de 1ste ontsnapping.
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 088.JPG
                                          In 2de positie Gunter Sterck.
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 091.JPG
                James Fruytier, Guy Ten Hartog en achteraan Tim Vercauteren.
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 097.JPG
                                   In 3de positie Patrick Van Roosbroeck.
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 104.JPG  
                       Guy Van Broekhoven, Vincent Maes en James Fruytier.                                                      
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 111.JPG
                                   Gunter Sterck blijft het maar proberen.
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 156.JPG
                                    Joeri Persoon en Sammy Bogaert. 
    WBV 30-9-2012-st-gillis-w 201.JPG   
                                In 2de positie Vincent Maes en Stijn Verbeke.                           



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-09-2012 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 30/09/2012 HOOGSTRATEN (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Dernycriterium - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOBRIDGE Jack-GREENEDGE CYCLING TEAM-

    2.COMMEYNE Davy-LANDBOUWKREDIET-

    3.DOCKX Gert-LOTTO-BELISOL-

    4.ADAMS Joeri-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VAN POPPEL Boy-UNITED HEALTH CARE-

    6.VAN DIJK Stefan-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    7.CORNU Dominique-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    8.VAN POPPEL Danny-RABO CONTINENTAL TEAM-

    9.HOVELIJNCK Kurt-LANDBOUWKREDIET-

    10.SCHETS Steve-BOFROST-STERIA-

     

    30/09/2012 EREMBODEGEM-TERJODEN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.STUYVEN Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-

    3.CAROLUS Jorne-LOTTO BELISOL U23-

    4.BERNATONIS Marius-FUJI TEST TEAM-

    5.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    6.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    7.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.DUNNE Conor-VL TECHNICS ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.VANDEWIELE Frederik-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    12.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    18.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    38.DE BEER Tom-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    30/09/2012 HOOGSTRATEN (A) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.GERTS Floris-LRTV SWIFT-

    2.SEGERS Joren-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    3.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.HEYNS Wim-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    6.VERWAEST Kevin-BOFROST-STERIA-

    7.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.VANBRABANT Yannick-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.ENGELEN Jochen-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.THEUNISSEN Jordi-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    15.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    26.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    37.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    50.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    30/09/2012 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 108,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    2.VANDAELE Philip-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP
    4.HEYTENS Kess - BCV WORKS CT INGELMUNSTER
    5.CASIER Arne-FUJI TEST TEAM-

    6.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VANLERBERGHE Bert-BOFROST-STERIA-

    8.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    10.BULTYNCK Kenneth-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    30/09/2012 SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    2.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    3.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    7.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    10.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    15.DE BOCK Robby-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    16.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    17.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    21.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    22.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    23.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    24.BOGAERT Sammy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    25.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    26.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    29.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    30.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    32.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    33.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    34.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    37.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

     

    30/09/2012 HERZELE (O) - Dames Elite - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    2.DE VOCHT Liesbet-STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM-

    3.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

    4.DE VUYST Sofie-LOTTO BELISOL LADIES-

    5.BRULEE Latoya-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    6.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.THOMAS Claire-ASPTT DIJON-

    8.DE BAAT Kim-SPECIALIZED DPD SRAM-

    9.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.DEPOORTER Daisy-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    15.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    19.VAN PETEGHEM Caroline-TEAM ALIPLAST-

    29.DE RIDDER Amy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    30-09-2012 om 19:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 30/09/2012 KALMTHOUT (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI
    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.VAN DER HAAR Lars-WTC DE VOLHARDING-

    5.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    7.SIMUNEK Radomir-BKCP POWERPLUS-

    8.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    9.MOUREY Francis-FDJ-BIG MAT-

    10.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

     

    30/09/2012 KALMTHOUT (A) - Veldrijden U23 - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    2.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM-

    3.TEUNISSEN Mike-WV SCHIJNDEL-

    4.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    5.BOSMAN Gert-Jan-WV SCHIJNDEL-

    6.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    7.EIJSING Tijmen-WSV EMMEN-

    8.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    10.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

     

    30/09/2012 KALMTHOUT (A) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HARRIS Nikki-TELENET FIDEA-

    3.GRIMBERG Arenda-WV HET STADION-

    4.VAN LOY Ellen-MELBOTECH PRORACE CT-

    5.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.DOMBROSKI Amy--

    7.HORMES-RAVENSTIJN Reza-LTVR ORANGE BABIES-

    8.VAN DE STEENE Kim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.BOBER Nancy-STYLE & CONCEPT CYCLING TEAM VZW-

    10.QUINTENS Hilde-MELBOTECH PRORACE CT-

    16.GELDHOF Anja-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

     

    30/09/2012 KALMTHOUT (A) - Veldrijden Juniors UCI

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    4.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    5.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    8.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA-

    10.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    29.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    30-09-2012 om 19:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 30/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 30/09/2012 KRAAINEM (VB) - Juniores - 95 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    2.VLASBLOEM Sijmen-ONDER ONS PARIKE-

    3.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DE SY Vincent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.VAN EMPEL Etienne-VIKING WATERLAND-

    6.VERLEE Dante-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    7.VANCUTSEM Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.OPSOMER Jan-bart-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    42.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    30/09/2012 ICHTEGEM (W) - Dames Jeugd - 60 km

    Dames juniores

    1.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.DOLMAN Haliegh-UWTC DE VOLHARDING-

    4.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    5.VAN DE KLUNDERT Rowena-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.VERLINDEN Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    9.ROCKX Simone-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    10.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

     

    Dames nieuwelingen

    1.GUNST Denise-JAN VAN ARCKEL-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    4.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.VAN SCHILT Eva-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    7.DEPUERS Lynn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.HELDERWEIRT Alicia-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    30/09/2012 TIELT (W) - Nieuwelingen - Interclub - Beker van België
    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VAN DER BEKEN Arno -ISOREX CYCLING TEAM-

    4.CLAUW John Ross -IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    5.LOY Antoine -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.BILLEN Gilles -TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    7.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.WYTINCK Gianni -IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN  15"

    9.MENTEN Milan  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    27.JANSSENS Jarrid -RUDYCO CYCLING TEAM-

    38.RELAES Jacob -RUDYCO CYCLING TEAM-

    66.THIERENS Arne -RUDYCO CYCLING TEAM-

    68.HOLVOET Martijn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    77.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    30/09/2012 AALTER (O) - Nieuwelingen - 41,25 km

    Aantal deelnemers:

    1.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.DECLERCK Mathias-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.MICHIELS Thomas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.DEGRANDE Arne-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

     

    30/09/2012 HOOGSTRATEN (A) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.MOL Max-WV BREDA-

    3.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.TIMMERS Daan-WV BREDA-

    5.VAN DEN ENDEN Jesse-WESTLAND WIL VOORUIT-

    6.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    8.DEKKER Kelvin-WV DE JONGE RENNER-

    9.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.KROEZE Dany-WV EENLAND-

    12.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    30/09/2012 KLUISBERGEN (O) - Mountainbike Provinciaal - Trial

    30-09-2012 om 19:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE VAN ZATERDAG 29/09/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE
    VAN ZATERDAG 29/09/2012
    WBV 29-9-2012-stekene 389.JPG
                              Winnaar Ruben Geerinckx met de supporters.
    WBV 29-9-2012-stekene 402.JPG
                                        Ruben Geerinckx met de familie. 
    WBV 29-9-2012-stekene 400.JPG       WBV 29-9-2012-stekene 392.JPG
    Ruben blij met de 2de zege en nu naar                  Een woordje uitleg aan de micro met speaker Gerry.
    Luxemburg voor een zware interclub.                  
    WBV 29-9-2012-stekene 368.JPG
                               De aankomst van winnaar Ruben Geerinckx. 
    WBV 29-9-2012-stekene 366.JPG     
          Ruben Geerinckx haalt het voor Kristof Dhollander en Tom Vermeiren. 
    WBV 29-9-2012-stekene 373.JPG        
                                           De spurt van het peloton.

    29/09/2012 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    4.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    5.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.DELCROIX Gert-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    10.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    12.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    13.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    20.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    21.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    22.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    26.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    31.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    32.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    33.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DE BOCK Robby-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    39.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    44.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-                                   
    WBV 29-9-2012-stekene 011.JPG
                                                    De start te Stekene.
    WBV 29-9-2012-stekene 017.JPG 
               De 1ste aanvallers van de dag Jarno Van Guyse en Mattias Nys.
    WBV 29-9-2012-stekene 061.JPG
                                     Pieter Cordeel en Robby De Roos.
    WBV 29-9-2012-stekene 065.JPG
                         Sven Wielandt, Gunter Sterck en James Fruytier.
    WBV 29-9-2012-stekene 078.JPG
               Patrick Van Roosbroeck, Koen Van de Velde en Tony Heirbaut.
    WBV 29-9-2012-stekene 098.JPG  
                        Een poging van Darius met in 2de positie Tony Heirbaut.                                                     
    WBV 29-9-2012-stekene 168.JPG
                                        Robby De Roos blijft het proberen.
    WBV 29-9-2012-stekene 177.JPG
          Gunter Sterck voor Guy Ten Hartog, James Fruytier en Sven Wielandt. 
    WBV 29-9-2012-stekene 181.JPG                              
                            Kristof Dhollander op kop voor Valentijn Martens.    
    WBV 29-9-2012-stekene 217.JPG    
    WBV 29-9-2012-stekene 288.JPG         
    De Waaslanders Pieter Cordeel, Kristof Dhollander, Valentijn Martens en Sven Wielandt.   
    WBV 29-9-2012-stekene 359.JPG    
                      Coach Dirk Onghena kwam kijken naar zoon Matthias.      

    WBV 29-9-2012-stekene 407.JPG
     Tony Heirbaut met zijn vader (winnaar criterium te Wichelen) en zijn vrouw.
    WBV 29-9-2012-stekene 404.JPG
                                     De supporters gingen vieren na de wedstrijd.




    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-09-2012 om 17:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Naesen Olivier KOP 2012.png   Geerinckx Ruben KOP 2012.png

            Oliver Naesen             Ruben Geerinckx

    Zaterdag 29/09/2012 BISSEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VERHELST Louis-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DEBRABANT Fabrice-VC AMANDINOIS-

    4.BERNATONIS Marius-FUJI TEST TEAM-

    5.LIGNEEL Brian-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    6.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.VANDRIESSCHE Dieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    29/09/2012 DILBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.CAMPENAERTS Victor-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    5.VAN BREUSSEGEM Elias-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    6.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    7.RIGAUX Lewis-CYCLING 2011-

    8.MERTENS Robin-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    9.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    10.CORNET Joris-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    16.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    23.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    35.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/09/2012 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    4.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    5.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.DELCROIX Gert-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    10.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    12.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    13.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    20.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    21.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    22.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    26.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    31.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    32.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    33.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DE BOCK Robby-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    39.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    44.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    29/09/2012 TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 158 km

    Aantal deelnemers:

    1.SENTJENS Roy-CYCLING TEAM DE RIJKE-SHANKS-

    2.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.AMORISON Frédéric-LANDBOUWKREDIET-

    4.HONIG Reinier-LANDBOUWKREDIET -

    5.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM-

    6.VAN DEN HOUTE Sven-COLBA SUPERANO HAM-

    7.VANGHEEL Timothy-COLBA SUPERANO HAM-

    8.BARBE Koen-LANDBOUWKREDIET-

    9.DUYN Huub-CT DE RIJKE-

    10.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    14.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

     

    29/09/2012 WETTEREN (TEN-EDE) (O) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 98 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    3.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.VAN DORSSELAER Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.VERSCHRAEGEN Krijn-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    9.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.CRAENEN Rick-TWC DE KEMPEN-

    12.DEMETER Renaat-RUDYCO CYCLING TEAM-

    24.ROMBOUTS Bart -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    26.WEEMAES Franky-POORTEN FERYN-

    27.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    31.DE WOLF Glenn-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.VERCAUTER Dieter-ZWART MET WITTE MUWEN-

    30-09-2012 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan WOUTER PERSOON met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Persoon Wouter KOP 2012.JPG
    Zaterdag 29/09/2012 GENT-ZWIJNAARDE (O) - Juniores - 90,75 km

    Aantal deelnemers:

    1.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VAN GESTEL Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BENOOT Tiesj-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    4.DULT Jasper-THOMPSON-

    5.DECOSTER Merlijn-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    6.THIENPONT Simon-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    7.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.VERWILST Dieter-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    9.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    10.BOSMANS Tom - CUBE FINTRO CT
    30.CLAUS Dieter-
    RUDYCO CYCLING TEAM-

    31.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    53.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    77.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/09/2012 LONDERZEEL / SINT-JOZEF (VB) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.THORE Floris-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    2.POLS Ruben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VERTONGHEN Maxim-WK NOORD WEST BRABANT-

    4.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.ARNOLD Thomas-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    6.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    7.VAN EMPEL Justin-WV VIKING WATERL-

    8.VAN EMPEL Etienne-VIKING WATERLAND
    9.DE BACKER Falko - CUBE FINTRO CT
    10.LETEN Pieter-
    UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    13.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    53.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    58.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    29/09/2012 BERLARE (O) - Nieuwelingen - 65,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTER PERSOON uit Stekene-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    3.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    5.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.AKKERMANS Lars-RSC DE WESTHOEK-

    7.VAN RIJSSELBERGE Louie-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.CASTRIQUE Jonas-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    9.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    12.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    16.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.THIERENS Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    26.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    30.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.DE LOOSE Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    32.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    41.DE RAEVE Jordy-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    29/09/2012 LONDERZEEL / SINT-JOZEF (VB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.WILLEMS Thimo-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    8.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.BADA Florian-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    47.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    29/09/2012 MAARKE-KERKEM (MAARKEDAL) (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.WALDERS Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.LOBBESTAEL Lander-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    3.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    4.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    5.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DE MUYNCK Jarich-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    13.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    15.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    29/09/2012 RAVELS (A) - Mountainbike Kids - XCO

    30-09-2012 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 29/09/2012 NEERPELT (LB) - Veldrijden Klasse 2 UCI

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    2.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    4.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    5.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    6.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    8.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    10.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWERPLUS-

     

    29/09/2012 PUTTE-STABROEK (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    2.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-

    3.VAN LEEUWEN Patrick-ORANGE BABIES-

    4.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    5.PETRUS Lubomir-BLCP POWER PLUS-

    6.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    7.UYTDEWILLIGEN Ingmar-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

    10.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    26.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    29/09/2012 NEERPELT (LB) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.HAVLIKOVA Pavla-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.DOMBROSKI Amy-YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VANDERBEKEN Joyce-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.VAN LOY Ellen-MELBOTECH PRORACE CT-

    7.VAN DE STEENE Kim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.QUINTENS Hilde-MELBOTECH PRORACE CT-

    9.BOBER Nancy-STYLE & CONCEPT CYCLING TEAM VZW-

    10.VARDAROS Christine-BABOCO-


    29/09/2012 NEERPELT (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores: Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-

    5.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    6.JANSEN Richard-BRC KENNEMERLAND-

    7.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    9.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

     

    Nieuwelingen: Aantal deelnemers:

    1.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    3.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    4.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.VAN BENNEKOM Kevin-STADION UTRECHT-

    8.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.JASPERS Jappe-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/09/2012 PUTTE-STABROEK (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.PEETERS Vincent-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.JAKOBSEN Fabio-GRC JAN VAN ARCKEL-

    4.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT

    6.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    8.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    15.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Nieuwelingen: 30´ Aantal deelnemers:

    1.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN

    4.PRUVOOST Shayne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN

    9.JORIS Ward-RACING TEAM SMOUT BOECHOUT-

    10.BODEN Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN

    17.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    29.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/09/2012 PUTTE-STABROEK (A) - Veldrijden form. D - 40´

    AM./Ma A: Aantal deelnemers:

    1.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM-

    2.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.DAVID Nicky-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    4.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.MOTSHAGEN Mattijn-UWTC DE VOLHARDING-

    6.DIELS Koen-MELBOTECH PRORACE CT-

    7.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.WOUTERS Stijn-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    10.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Ma B: Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    5.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    6.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.DE ROECK Steven-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.JANSSENS Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VERELST Rudolf--

    10.ABÉ Peter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    Ma C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.VAN EYNDT Patrick--

    6.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.PRUVOOST Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.SPRUYT Alex-WK NOORD WEST BRABANT-

    10.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    30-09-2012 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/09/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan KAREL HEIRBAUT met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks F !!!

    Heirbaut Karel KOP 2011.png
    Zaterdag 29 September - WICHELEN (9260) -
    15de rit VWF Geditrofee

    A-reeks
    1. Kristof MUYS
    2. Steven Tuytschaever
    3. Lode Van Impe
    4. Dries Echelpoels
    5. Tom Verhoeven
    6. Tom De Beer (Hamme)
    7. Jimmy De Bruyn
    8. Jasper Temmerman
    9. David Motte
    10. Christophe De Grom

    C-reeks
    1. Bruno BRUYERE
    2. Willem Van Der Heyden
    3. Danny Saelens
    4. Tino Teirlinck
    5. Lucien Van Den Brande
    6. Gunther Biesemans
    7. Ronny Van Der Vurst
    8. Dirk De Schrijver
    9. Jimmy De Paepe
    10. Steven Verschelden

    D-reeks
    1. Wim VAN LOOY
    2. Geert Van Speybroeck
    3. Willy Van Herreweghe
    4. Luc Van Looy
    5. Dominique Turcksin
    6. Jerry De Reuse
    7. Christ De Baat
    8. Herman Proost
    9. Didier Turcksin
    10. Yves Loncke

    E-reeks
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Wim De Waal
    3. Rudy Berwart
    4. Danny De Backer
    5. Frank Suys (Bornem)
    6. Paul Casteleyn
    7. Rudy Van De Velde
    8. Norbert Van Nuffel
    9. Eric Depouille
    10. Dirk Mathijs (Gentbrugge)

    F-reeks
    1. KAREL HEIRBAUT (Belsele)
    2. Jozef Deneef
    3. Marc Vervondel
    4. Julien De Bock
    5. Willy Wouters
    6. Jos Vandermeulen
    7. Eddy Cobbaut
    8. Hugo Tuypens
    9. Jose De Clercq
    10. Andre Bultinck

    G-reeks
    1. Etienne VANDENHOUWE
    2. Andre Ceurens
    3. Willy Teirlinck
    4. Roger Hoof (St.Niklaas)
    5. Aad Vingerling
    6. Hubert D'Hondt
    7. Julien Vyvey
    8. William De Cremer
    9. Erik Van Der Steen
    10. Herman Van den Borre

    30-09-2012 om 13:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM

    Trek KMC Banner 2012.png
    Zondag 16 september 2012 : Bundesliga Bad-Salzdefurth Duitsland

    3e plaats Kevin Panhuyzen

    Trek KMC 30-09-2012 1.JPG 

    Trek KMC 30-09-2012 2.JPG 
    Zaterdag 15 september 2012 : Kidstrophy te Cerfontaine

    U11 – Sander Kielich 3e – Berden Vincent 8e

    U13 – Louis Decoster 1e

    U14 – Timo Kielich 7e – Valcke Owen 8e

    U15 – Roggeman Wout 8e

    Trek KMC 30-09-2012 3.JPG  

    Zaterdag 22 september 2012 : Kidstrophy te Burdinne

    U11 – Sander Kielich 2e

    U13 – Louis Decoster 2e

    U14 – Timo Kielich 13e

    U15 – Roggeman Wout 12e – Dieleman Stan 17e – Bogaert Seppe 14e

    Trek KMC 30-09-2012 4.JPG 

    Eindklassement Kidstrophy 2012 :

    2e plaats Decoster Louis

    5e plaats Kielich Sander

    5e plaats Kielich Timo

    6e plaats Roggeman Wout

    12e plaats Valcke Owen

    17e plaats Dieleman Stan

     

    Met nog maar enkele kids wedstrijden te gaan sluiten we stilaan het seizoen af en is de periode aangebroken om de voorbereidingen te starten naar 2013.

    De Nationale mtb commissie heeft het dossier voor de aanvraag UCI team 2013 ontvankelijk verklaard op 25 september 2012.

    Het competitie team behaalde 86 podiums. Het jeugdteam 40 podiums. Dat maakt een totaal van 126 podiums en er komen waarschijnlijk nog ’n paar podiums bij van de kids.

     

     

    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    30-09-2012 om 13:33 geschreven door kenny


    28-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG VERGUNNINGHOUDERS EN NIET VERGUNNINGHOUDERS TE HAMME ST.ANNA VAN VRIJDAG 28/09/2012

    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 1°Seizoenzege in de Catg.-40 jaar !!!

    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.+40 jaar !!!

    De Beer Tom KOP 2012.png   Claus Etienne KOP 2012.png

              Tom De Beer                     Etienne Claus

    Vrijdag 28/09/2012 – HAMME ST.ANNA

    UITSLAG: + 40 jaar (Vergunninghouders)

    1.TOM DE BEER (Hamme)

    2.

    3.

    4.

    5.

     

    UITSLAG: – 40 jaar (Vergunninghouders)

    1.ETIENNE CLAUS (Waasmunster)

    2.

    3.

    4.

    5.

     

    UITSLAG: Niet Vergunninghouders – 41 dln

    1.Dennis Mijnsbergen (Bergen Op Zoom) - Massaspurt

    2.Kenny Janssens (Melsele)

    3.

    4.

    5.

    28-09-2012 om 21:59 geschreven door kenny


    27-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C/Z.C. & BELOFTEN TE BERLARE VAN WOENSDAG 26/09/2012
    FOTO'S ELITE M.C/Z.C. & BELOFTEN TE BERLARE
    VAN WOENSDAG 26/09/2012
    WBV 26-9-2012-berlare 471.JPG  
      Het podium met winnaar Koen Barbe, Jimmy Janssens en Thomas Ongena.
    WBV 26-9-2012-berlare 477.JPG WBV 26-9-2012-berlare 472.JPG
               Koen Barbe aan het woord.                     Het podium met burgemeester Katia Gabriels.                                          
    WBV 26-9-2012-berlare 474.JPG   WBV 26-9-2012-berlare 481.JPG
                   Winnaar Koen Barbe.                                Jimmy Janssens werd 2de.
    WBV 26-9-2012-berlare 480.JPG 
                                 Thomas Ongena met vrouw en supporters.                                     
    WBV 26-9-2012-berlare 405.JPG
                       Aankomst van Koen Barbe voor Jimmy Janssens.
    WBV 26-9-2012-berlare 413.JPG 
                            De aankomst van Thomas Ongena op plaats 3.       
    WBV 26-9-2012-berlare 368.JPG
    De 3 koplopers in de voorlaatste ronde met Jimmy Janssens, Thomas Ongena
    en Marius Bernatonis. Koen Barbe kon als enige de aansluiting maken.                                                  
    WBV 26-9-2012-berlare 419.JPG
                                          De spurt van de rest van de kopgroep.
    WBV 26-9-2012-berlare 437.JPG 
         De spurt van het grote peloton ging naar Rick Zabel, de zoon van Erik.                           

    Woensdag 26/09/2012 BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162 km

    Aantal deelnemers: 138

    1.BARBE Koen-LANDBOUWKREDIET-

    2.JANSSENS Jimmy-LOTTO BELISOL U23-

    3.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.BERNATONIS Marius-FUJI TEST TEAM-

    5.MANIUSIS Martynas-FUJI TEST TEAM-

    6.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    7.VAN POPPEL Danny-RABO CONTINENTAL TEAM-

    8.VANLERBERGHE Bert-BOFROST-STERIA-

    9.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.RIGAUX Lewis-COLBA SUPERANO HAM-

    13.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    18.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    62.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    90.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN                              
    WBV 26-9-2012-berlare 069.JPG
                                       De start te Berlare met 138 renners.
    WBV 26-9-2012-berlare 072.JPG
                                                 De start te Berlare.
    WBV 26-9-2012-berlare 087.JPG
    WBV 26-9-2012-berlare 090.JPG
    WBV 26-9-2012-berlare 109.JPG 
    WBV 26-9-2012-berlare 172.JPG      
    De eerste aanval met de 3 Nederlanders: Maarten Van Trijp, Moreno Hofland en
    Michael Vingerling.
    WBV 26-9-2012-berlare 134.JPG
                                Het peloton op jacht naar de 3 koplopers.                                                                                                       
    WBV 26-9-2012-berlare 182.JPG
    WBV 26-9-2012-berlare 389.JPG
                                         Matthias Ongena uit Zele.
    WBV 26-9-2012-berlare 138.JPG
                    De afgevaardigden bleven staan om de situatie te over zien.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-09-2012 om 20:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/09/2012

    waod_3.jpg
    Woensdag 26 september - 1750 Gaasbeek

     

    Catg.A - 34 dln

    1 Dries Echelpoels (Parike)

    2 Renaat Demeter (Lochristi)

    3 David Motte

    4 Kristof Gryson

    5 Kristof Wielfaert (Lokeren)

    6 Jeroen Van Geyte

    7 Kevin Van Den Cruice

    8 Christophe De Grom

    9 Jeroen Noels

    10 Peter Van Damme

     

    Catg.B - 30 dln

    1 Peter Dockx

    2 Luc Verwimp

    3 Stefan Verhaeghe

    4 Erwin Bollen

    5 Pascal Eeckhout

    6 Bert Dockx

    7 Bruno Bruyere

    8 Willem Van Der Heyden

    9 Michael Naessens

    10 Frank Van Haverbeek

     

    Catg.C - 45 dln

    1 Patrick Jacobs (Lennik)

    2 Joseph Devits

    3 Dominique Turcksin

    4 Francis De Ridder

    5 Marc Goossens

    6 Frank De Pelsmaker

    7 Rudy Thomas

    8 Noël Willems

    9 Jan Van Den Brande

    10 Etienne Claus (Waasmunster)

     

    Toeristen - 24 dln

    1 Jeffrey Vandendorpe (Oostkamp)

    2 Carl Desmedt

    3 Bert De Ridder

    4 Lieven Van De Perre (De Klinge)

    5 Dieter Vercauter

    6 Jean Philippe Teunkens

    7 Gregory Schelfhout

    8 Kris Smet (St.Niklaas)

    9 Tim Heymans

    10 Alain Van Den Heede

    27-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    26-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 26/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 26/09/2012 BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162 km

    Aantal deelnemers: 138

    1.BARBE Koen-LANDBOUWKREDIET-

    2.JANSSENS Jimmy-LOTTO BELISOL U23-

    3.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.BERNATONIS Marius-FUJI TEST TEAM-

    5.MANIUSIS Martynas-FUJI TEST TEAM-

    6.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    7.VAN POPPEL Danny-RABO CONTINENTAL TEAM-

    8.VANLERBERGHE Bert-BOFROST-STERIA-

    9.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.RIGAUX Lewis-COLBA SUPERANO HAM-

    13.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    18.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    62.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    90.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    26/09/2012 LANGEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    4.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.BOUTTE Kenzie-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.OBA Masatoshi-TEAM EURASIA

    7.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    26/09/2012 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117,04 km

    Aantal deelnemers: 100

    1.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    2.STEELS Stijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.LAMPAERT Yves-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    5.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    6.CAMPENAERTS Victor-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.SMEYERS Floris-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.NACHTERGAELE Niels-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.VANDENBOGAERDE Jens-BOFROST-STERIA-

    10.SCHREURS Leander-DRC DE MOL-

    11.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    13.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    14.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    16.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    17.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    19.VEREECKEN Nicolas-LOTTO BELISOL U23-

    22.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    24.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    27.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    29.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    30.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    33.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    38.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    39.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    40.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    41.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    42.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    43.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    46.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    50.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    54.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    57.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    64.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    67.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    68.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    26-09-2012 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 30/09/2012 - 14° FAMILIEFIETSTOCHT DER VALLENDE BLADEREN TE STEKENE

    Zondag 30/09/2012 - 14e Familiefietstocht der Vallende Bladeren te Stekene !!!


    Wanneer: zondag 30 september 2012
    Vertrek: tussen 8.00 uur - 10.30 uur
    Startplaats: aan de feesttent in de Nachtegaalstraat te Stekene
    Afstand: ± 25 km of ± 60 km
    Inschrijving: leden VWB: 2€
    Niet-leden VWB: 2.5€
    Gratis verschillende versnaperingen !
    Bij aankomst in de tent is er een gratis boterham voorzien !
    Organisatie: Kiekenhaagcomité, wtc R.O.D.A. Kemzeke
    Vlaamse Wielrijdersbond
    EEN FIETSTOCHT LANGS RUSTIGE NEDERLANDSE WEGEN.
    WIELERTOERISTEN ALLEN DAARHEEN !!!

     

    Bron: Luc Thieleman

    26-09-2012 om 11:54 geschreven door kenny


    25-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 25/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 25/09/2012 SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 62

    1.BAGDONAS Gediminas-AN POST SEAN KELLY CYCLING TEAM-

    2.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    3.VAN HOLDERBEKE Mathias-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    4.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    9.DERIAUX Florian-ESEG DOUAI-

    10.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    25-09-2012 om 19:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Filip Van Hecke behaalt 6de MTB titel als Kampioen van België !!!

    Van Hecke Filip 25-09-2012 1.jpg 

    BK POLITIEDIENSTEN TE HERENT

    Het Belgisch Kampioenschap mountainbike voor politiediensten werd vorige week vrijdag 21/09/2012 georganiseerd door politiezone HerKo (Herent/Kortenberg).

    Bij de voorinschrijvingen bleek dat er veel renners wilden strijden voor de Belgische titel. Het parcours op en rond de Mollekensberg bestond uit veel single trails en pittige hellingen, waardoor de voorinschrijvingen vroegtijdig werden afgesloten. De reeks +40 startte 4' na de jongeren, zijnde -40. Samen met Marc Van Acker van politie Mechelen vertegenwoordigde ik het Vanomobilmtbteam.

     

    Filip Van Hecke:

    “Vanop de tweede rij nam ik de start, meteen een pittige klim. Ik kwam rond de tiende plaats boven en direct volgde er een leuk technisch gedeelte in het bos. Op een kort knikje dienden er enkelen af te stappen waardoor ook ik wat gehinderd werd. De eersten waren direct gevlogen. Dat scenario had ik niet voor ogen: achtervolgen van in de eerste ronde! Ik had precies geen echte "superdag" en diende een vijftal te laten rijden. Ik bleef een strak tempo rijden, enfin volgens gevoel toch, en in de derde ronde kon ik dan toch vooraan aansluiten. Even recupereren in de wielen en in de voorlaatste ronde plaatste ik dan een eerste aanval. Op een klim sprokkelde ik een 25 tal meter voorsprong waarna ik de gas vol open draaide. Ik kon de voorsprong nog verder uitbouwen en behaalde zo mijn zesde mtb titel bij de politie, de eerste in de reeks +40 én de tweede onder de vlag van de scheepvaartpolitie.

     

    Het zilver ging naar Yves Neefs van de PZ Geel, het brons was voor Pascal Meulders van de PZ Antwerpen die Marc Van Acker nipt in een sprint klopte. In de reeks -40 kon Honders Damien (PZ Luik) zich al vroeg in de wedstrijd afscheiden en zich na 1u20min als Belgisch Kampioen kronen. Beullens Dirk die mee instond voor de organisatie kreeg iets voorbij halfweg wedstrijd af te rekenen met een lekke band en moest noodgedwongen de strijd om de zilveren medaille staken. Het zilver werd voor Coopman Yoeri (PZ Gent), brons voor Willems Jurgen (PZ Brussel). Bij de dames werd Meynckens Joke Belgisch Kampioene (PZ Brussel), zilver voor Van Peteghem Caroline (PZ Gent), brons voor Greefs Kelly (PZ Turnhout).

     

     

    Tekst en foto: Filip Van Hecke

    25-09-2012 om 19:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MOUNTAINBIKE.BE - NEWSLETTER SEPTEMBER 2012
    MTB.BE September 2012.png

    Bron: Flor Van de Velde

    25-09-2012 om 19:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BERLARE VAN MAANDAG 24/09/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BERLARE
    VAN MAANDAG 24/09/2012
    WBV 24-9-2012-berlare 288.JPG
                                 Winnaar Thomas Ongena met zijn vrouw.
    WBV 24-9-2012-berlare 282.JPG 
                   Thomas Ongena neemt de bloemen in ontvangst in Berlare.
    WBV 24-9-2012-berlare 286.JPG
                         Een woordje uitleg aan de micro met Thomas  Ongena.                 
    WBV 24-9-2012-berlare 262.JPG
                                  De aankomst van winnaar Thomas Ongena.                                                  
    WBV 24-9-2012-berlare 265.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Jonas De Vylder voor Guy Smet en Oliver Naesen.
    WBV 24-9-2012-berlare 267.JPG 
                                  De 5de plaats was voor Tim Vercauteren.
    WBV 24-9-2012-berlare 269.JPG WBV 24-9-2012-berlare 268.JPG 
         De 7de plaats was voor Ronald Winters.                                                      Kurt Eeckhout werd 6de.
    WBV 24-9-2012-berlare 274.JPG
    De spurt van het peloton voor plaats 9 met Steven Doms voor Bart Van Speybroek,
    Melvin Wante en Tom De Beer.    

    Maandag 24/09/2012 MOORSLEDE (W) - Elites m.c./z.c./U23
    Aantal deelnemers: 55

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    3.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    7.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.VAN LEEUWEN Cor-NWV GRONINGEN-

    9.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    12.DE BEER Tom-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    13.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    17.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    27.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    34.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    WBV 24-9-2012-berlare 018.JPG
                                  De start van de 55 deelnemers te Berlare.    

    WBV 24-9-2012-berlare 024.JPG

                 De 1ste ontsnapping van de wedstrijd met o.a. Tom De Beer.                                     
    WBV 24-9-2012-berlare 027.JPG
                                          Guy Smet met Pieter De Paepe.
    WBV 24-9-2012-berlare 035.JPG
    WBV 24-9-2012-berlare 039.JPG
                                Glenn De Wolf reed reeds vanaf ronde 1 lek.
    WBV 24-9-2012-berlare 048.JPG
    WBV 24-9-2012-berlare 154.JPG


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-09-2012 om 13:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 24/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Ongena Thomas KOP 2012.png
    Maandag 24/09/2012 MOORSLEDE (W) - Elites m.c./z.c./U23
    Aantal deelnemers: 55

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    3.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    7.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.VAN LEEUWEN Cor-NWV GRONINGEN-

    9.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    12.DE BEER Tom-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    13.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    17.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    27.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    34.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    24/09/2012 BERLARE (O) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 98,1 km

    Aantal deelnemers: 158

    1.MAES Nikolas-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2.NEIRYNCK Stijn-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    3.DEBUSSCHERE Jens-LOTTO-BELISOL-

    4.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.FENN Andrew-OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

    6.VERRAES Benjamin-BOFROST-STERIA-

    7.VANSPEYBROUCK Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    8.GODDAERT Kristof-AG2R LA MONDIALE-

    9.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.GROENEWEGEN Dylan-CYCLINGTEAM DE RIJKE -

    25-09-2012 om 13:05 geschreven door kenny


    24-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 26/09/2012 - GEDENKTEKEN FRED DE BRUYNE

    Gedenkteken voor Fred De Bruyne.

    De Bruyne Fred KOP 2012 1.png  De Bruyne Fred KOP 2012.png

    Op woensdag 26 september om 13 uur wordt er een gedenkteken onthuld ter ere van Fred De Bruyne dit in aanwezigheid van Mevr.De Bruyne Lydie.

    Deze inhuldiging start om 13 uur op het einde van de Nieuwstraat te Berlare.

    Om 14 uur gaat dan de 4e Memorial Fred De Bruyne van start aan het gemeentehuis van Berlare.

     

     

    Bron: Flor Van de Velde

    24-09-2012 om 16:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S PROFS & JUNIORES VAN HET WK TE VALKENBURG VAN ZONDAG 23/09/2012
    FOTO'S PROFS & JUNIORES VAN HET WK TE
    VALKENBURG VAN ZONDAG 23/09/2012
      
    WK 23-9-2012-wk 653.JPG 
    Nog 1 km te gaan voor Gianni Meersman die op dat moment al wist dat Philippe
    Gilbert wereldkampioen was.                                 
    WK 23-9-2012-wk 634.JPG
    WK 23-9-2012-wk 590.JPG 
                                                    Greg Van Avermaet.                                               
    WK 23-9-2012-wk 179.JPG
    WK 23-9-2012-wk 229.JPG
    WK 23-9-2012-wk 236.JPG
                           De 2 kopmannen Philippe Gilbert en Tom Boonen.
    WK 23-9-2012-wk 184.JPG
    WK 23-9-2012-wk 172.JPG
    WK 23-9-2012-wk 197.JPG

    WK 23-9-2012-wk 271.JPG 
                                      Voor Mark Cavendish zat de koers erop.
    WK 23-9-2012-wk 283.JPG
    WK 23-9-2012-wk 304.JPG 
    WK 23-9-2012-wk 503.JPG
    WK 23-9-2012-wk 373.JPG
    WK 23-9-2012-wk 544.JPG
    WK 23-9-2012-wk 017.JPG
    WK 23-9-2012-wk 128.JPG
    WK 23-9-2012-wk 121.JPG
    WK 23-9-2012-wk 145.JPG
    WK 23-9-2012-wk 152.JPG
    WK 23-9-2012-wk 155.JPG

    ENKELE FOTO'S VAN HET WK JUNIORES TE VALKENBURG
    WK 23-9-2012-wk 047.JPG
    WK 23-9-2012-wk 061.JPG
    WK 23-9-2012-wk 063.JPG
    WK 23-9-2012-wk 065.JPG
    WK 23-9-2012-wk 067.JPG
    WK 23-9-2012-wk 072.JPG


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-09-2012 om 16:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/09/2012
    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan RIKKIE MATTHIJSSENS met zijn 6°Seizoenszege bij de Toeristen !!! 
    Matthijssens Rikkie KOP 2012 1.png Matthijssens Rikkie 22-09-2012 1.png
    Zaterdag 22/09/2012 - BORNEM - TTC 2012 Rit 16 - 66 km
    Uitslag - 78 dln. - 40 km/h

    1.RIKKIE MATTHIJSSENS (Zwijndrecht)

    2.Dennis Mijnsbergen

    3.Niels D'hondt (Waasmunster)
    4.Jelle Andries

    5.Kenny Janssens (Melsele)

    6.Etienne Claus (Zwijndrecht)

    7.Giovanni Baert (Belsele)

    8.Tom Vercammen

    9.Mario Bolssens (St.Gillis)

    10.Philip Van Havenbergh (Burcht)

    11.Bruno Haemers

    12.Frank Suys (Bornem)

    13.Steven Van Houte (Vrasene)

    14.Eddy Merckx (Bornem)

    15.Kevin Roofthooft

    16.Bram Kesteleyn 17.Stefan Van Den Brande 18.Jente Samson 19.Kevin Wullaert 20.Hans Tierens 21.Christophe Meeus 22.Franky Boel 23.Peter Dierks 24.Mark Bryssinckx 25.Jonathan Van Kerchove 26.Jan Heyrman 27.Tom Gerlo 28.Marnix De Roos 29.Franky De Fijn 30.Filip Van Buynder 31.Kenneth Silverans 32.Alain Calle 33.Gerrit De Bruyne 34.Bart Dehertogh 35.Werner Van de Zande 36.Wouter Van Breusegem 37.Freddy Van Camp 38.Patrick De Beule 39.Ronald Van Reeth 40.Bjorn Berek 41.Michel Van Osselaer 42.Marc Brys 43.Geert Braeckman 44.Steven Mannens 45.Filip Van Coninckxloey 46.Thomas Buyle 47.Rudi Van Dam 48.Kris Meyers 49.Johan Ver Eecke 50.Ulrich De Bilde 51.Jens Verschaffelt 52.Chris Vercammen 53.Dave Spapen 54.Kristof Descheemaeker 55.Dirk Bryssinckx 56.Kris Smet 57.Lieven Van De Perre 58.Peter Van Goethem 59.Filip Van Goethem 60.Jurgen Van Havere 61.Wim Ryckaert 62.Youri Robard 63.Tommy Van Osselaer 64.Dimitri Maes 65.Sam Van Meel 66.Serge Meyvis 67.Peter De Bisschop 68.Serge Dons 69.Kenneth De Nef 70.Danny Van de Perre 71.Kevin Vercauteren 72.Sébastien Toussaint 73.Luc De Pauw 74.Dirk Maes 75.David Verbeeck 76.Jef Maes 77.Dirk De Bruyn 78.Patrick De Witte
    Matthijssens Rikkie 22-09-2012 2.png
                          De winnaar Rikkie Matthijssens aan het woord.
    TTC Bornem 20121_13.JPG
                                                    De spurt is ingezet.
    TTC Bornem 20121_14.JPG
    Rikkie Matthijssens haalt het voor Dennis Mijnsbergen, Niels Dhondt, Jelle Andries
    en Kenny Janssens.
    TTC Bornem 20121_7.JPG
          De ontsnapping van de dag met Steven Van Houte en Niels Dhondt.
    TTC Bornem 20121_1.JPG
                                 De start te Bornem met 78 toeristen.
    TTC Bornem 20121_6.JPG TTC Bornem 20121_10.JPG
                               Franky Boel
    TTC Bornem 20121_11.JPG
    TTC Bornem 20121_12.JPG
    TTC Bornem 20121_3.JPG
    TTC Bornem 20121_4.JPG
    TTC Bornem 20121_5.JPG
    TTC Bornem 20121_8.JPG
    TTC Bornem 20121_9.JPG




    Foto's: Janine & Hugo
    Foto's: Joris Meersman

    24-09-2012 om 13:58 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!