.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SEAN DURINCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Durinck Sean KOP 2012.png
    Zondag 23/09/2012 – WK VALKENBURG (Nl) – Profs – 267 km – 06h10’41

    1.PHILIPPE GILBERT

    2.HAGEN Edvald Boasson (Noo) op 4"

    3.VALVERDE Alejandro (Spa)  5"

    4.DEGENKOLB John (Dui)

    5.BOOM Lars (Ned)

    6.DAVIS Allan (Aus)

    7.VOECKLER Thomas (Fra)

    8.NAVARDAUSKAS Ramunas  (Lit)

    9.HENAO Sergio (Col)

    10.FREIRE Oscar  (Spa)
    11.COSTA Rui (Por)
    12.BOONEN Tom
    13.GATTO Oscar (Ita)
    14.SAGAN Peter (Svk)
    15.KESSIAKOFF Fredrik Carl Wilhelm (Swe)
    16.DE KORT Koen (Ned) 17.ALBASINI Michael (Sui) 18.BAZAYEV Assan (Kaz) 19.TIERNAN-LOCKE Jonathan (Gbr) 20.NORDHAUG Lars Petter (Nor) 21.GERRANS Simon (Aus) 22.DENIFL Stefan (Oos) 23.URAN URAN Rigoberto (Col) 24.MORENO FERNANDEZ Daniel (Spa) 25.VAN AVERMAET Greg 26.LEUKEMANS Bjorn 27.WEGMANN Fabian (Dui) 28.KOLOBNEV Alexandr (Rus) 29.NIBALI Vincenzo (Ita) 30.CARDOSO Andre Fernando S. Martins (Por)  17" 31.GRIVKO Andriy (Ukr) 32.GESINK Robert (Ned) 33.MARTIN Daniel (Irl) 34.ROCHE Nicolas (Irl) 35.ROELANDTS Jurgen 36.STANNARD Ian (Gbr)  53" 37.MARTENS Paul (Dui) 38.CONTADOR VELASCO Alberto (Spa) 39.RODRIGUEZ OLIVER Joaquin (Spa)

    23/09/2012 GOOIKSE PIJL (VB) - Men Elite UCI - 192,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.HANSON Kenneth -TEAM OPTUM PRESENTED BY KELLY BENEFIT STRATEGIES-

    2.THÖMEL Timo -TEAM NSP - GHOST-

    3.DEMOITIE Antoine -IDEMASPORT - BIOWANZE-

    4.ALAFACI Eugenio -LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM-

    5.DUPONT Timothy -BOFROST - STERIA-

    6.ISTA Kevyn -ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S-

    7.KNEISKY Morgan - ROUBAIX LILLE METROPOLE

    8.VENTER Jaco -MTN QHUBEKA-

    9.OLLEGAARD Morten -TEAM CONCORDIA FORSIKRING - HIMMERLAND-

    10.RIGAUX Lewis -COLBA - SUPERANO HAM-

    21.GEERINCKX Ruben -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    106.STEELS Stijn -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    121.ONGENA Thomas -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-


    23/09/2012 HARELBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 105 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.MEURISSE Xandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.CLAEYS Timothy-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN DEN ABBEELE Yoakim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    23/09/2012 MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    2.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    3.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    4.PATTEN Daniel-SOENENS CONSTRUKT GLAS-

    5.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.DE CORTE Axel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    8.VERSTRAETEN Jari-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.KARANDASHEV Petr-KINGSNORTH WHEELER-

    10.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    39.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    44.BOGAERT Sammy-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    45.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    23/09/2012 GEEL (A) - U23 - 105,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Robin-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    2.SPRENGERS Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    3.CAMPENAERTS Victor-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.JANSSEN Yannick-TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG-

    5.VAN EERD David-DRC DE MOL-

    6.FRISON Frederik-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.GEERAERTS Joni-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.BATS Didier-MTB TEAM LANGDORP VZW-

    10.RAAS Eloy-THEO MIDDELKAMP-

    22.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    23/09/2012 EKEREN (ANTWERPEN) (A) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOEKSTRA Marco-NWV GRONINGEN-

    2.RUCKERT Patrick-ARC ULYSSES-

    3.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    4.HEYMANS Jonas-MELBOTECH PRORACE CT-

    5.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    6.COPPENS Jens-TWC DE KEMPEN-

    7.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    9.RAEYMAEKERS Mattias-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    25.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    37.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    23/09/2012 ZAVENTEM (VB) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.SEAN DURINCK uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM-THIELEMANS & CO-

    3.VAN THIELEN Jeffrey-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    5.CLAES Frans-ECO MOUNTAINBIKE TEAM-

    6.PIOT Stijn-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.NAESSENS Michael-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    8.DE CAERLE Gino-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.VERDIJCK Niels-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.VOGELEER Hans-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

     

    23/09/2012 MUIZEN (MECHELEN) (A) - Dames Elite - 80,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    2.GEBHARDT Elke-BEPINK-

    3.LODEWYKS Steffi-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    4.ROGGEMAN Inge-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    5.VERCAMMEN Ine-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.DE VESTELE Adeline-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.DE BAAT Kim-SPECIALIZED DPD SRAM-

    8.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.FISCHER Lisa-RV EBDEBEN-

    10.DEBBOUDT Sylvia-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    21.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    23-09-2012 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 23/09/2012 BUDINGEN (VB) - Juniores - 94,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDERAERDEN Niels-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERTOMMEN Jeff-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.MEYS Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.VAN PETEGEM Nick-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.KIVITS Marc-WV SCHIJNDEL-

    7.BLEUS Robin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    8.VERBEEK Robin-TML DOMMELSTREEK-

    9.ESSELAAR Remco-WCL BERGKLIMMERS-

    10.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

     

    23/09/2012 MALDEGEM (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HAVERBEKE Julien-PEDALE MADELAINOISE-

    2.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    3.PIETERS Laurent-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    4.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.VAN SCHIP Jan Willem-PRC PEDAALRIDDERS-

    6.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.DELBAERE Tijs-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.HEILIG Bas-DE BATAAF-

    30.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    33.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-


    23/09/2012- JEMEPPE (LG) – Juniores – 02h59min

    1.PLANCKAERT Edward -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VAN DEN BRANDE Julien -AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-  2"

    3.PIETTE Julien -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.HOUFFLYN Miel -CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    5.VAN GOMPEL Mathias -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VERSCHUERE Seppe -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.COOLS Michael -AVIA FUJI YOUTH TEAM

    8.VAN EMPEL Etienne -VIKINGWATERLAND KROON WILNIS (NED)-

    9.DECOSTER Merlijn -CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    10.VANNEVEL Tuur -JONGE RENNERS ROESELARE-

    28.CLAUS Dieter -RUDYCO CYCLING TEAM-  1’16"

    33.DEZWARTE Tom -RUDYCO CYCLING TEAM-

    84.ROTTY Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  3’57"

     

    23/09/2012 KONTICH (A) - Dames Jeugd - 60 km

    Juniores: Aantal deelnemers:

    1.KAPTHEIJNS Maud-TWC DE KEMPEN-

    2.DOLMAN Haliegh-UWTC DE VOLHARDING-

    3.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.HEIJTING Nathasja-WV METEOOR-

    5.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    6.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.VERLINDEN Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS-

    10.VAN DEN STEEN Kim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    13.DRUYTS Demmy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Nieuwelingen: Aantal deelnemers:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    5.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DOLMAN Jessica-UWTC DE VOLHARDING-

    7.GEERTS Femke-TML DOMMELSTREEK-

    8.BENDERS Susanne-TWC DE KEMPEN-

    9.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.HELDERWEIRT Alicia-ISOREX CYCLING TEAM-

    23/09/2012- JEMEPPE (LG) – Nieuwelingen – 01h59min

    1.PLANCKAERT Emiel -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.PAUWELS Sander -YOUNG CYCLING TEAM VZW-  16"

    3.RELAES Jacob -RUDYCO CYCLING TEAM-  19"

    4.WIRTGEN Tom -UC DIPPACH-  21"

    5.STOKBRO Andreas -NAESTVED BC-

    6.CASIER Robbe -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-  53"

    7.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.MENTEN Milan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-  1’01"

    9.WOUTERS Enzo -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.BOLLÉ Maxim -KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    13.ABRAHAMS Jasper -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.JANSSENS Jarrid -RUDYCO CYCLING TEAM-  1’17"

    59.VEREECKEN Thomas -RUDYCO CYCLING TEAM-  1’29"

    69.ROELS Wannes -RUDYCO CYCLING TEAM-  1’57"

    86.HOLVOET Martijn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  4’00"

     

    23/09/2012 KONTICH (A) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    3.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    6.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VANGORP Gill-ZANNATA CYCLING TEAM-

    8.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.NAGELS Bertrand-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    23.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    48.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    23-09-2012 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 23/09/2012 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.MEISEN Marcel-BKCP - POWERPLUS -

    2.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    3.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    4.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    7.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    8.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    9.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    16.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    44.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    23/09/2012 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ Aantal deelnemers:

    1.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    7.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    8.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    9.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    10.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    43.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

     

    Nieuwelingen: 30´ Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    3.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN BENNEKOM Kevin-WV HET STADION-

    8.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    10.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    21.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    29.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    30.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    51.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    68.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    80.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    86.WILLAERTS Niels-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    23/09/2012 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. D - 40´

    AM./Ma A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.DE LAAT Patrick-FMC THE WHOOPERS-

    7.VETS Jelle-STAR CYCLING TEAM-

    8.WILMSEN Tom-MELBOTECH PRORACE CT

    9.BOECKX Thomas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN GINNEKEN Glenn-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-

     

    Ma B: Aantal deelnemers:

    1.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    3.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    6.SMET Ivan-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    7.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.RAES Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.COLOMBO Lino-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.OOMS Gunter-DAG-

     

    Ma C: Aantal deelnemers:

    1.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    2.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    6.VAN EYNDT Patrick-DAG-

    7.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    23-09-2012 om 23:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/09/2012

    waod_3.jpg

     

    Zondag 23 september - 8460 Westkerke

    Catg.A - 18 dln

    1 Kristof Gryson (Landegem)

    2 Luc De Duytsche

    3 Paul Rooseparck (Overmere)

    4 Renaat Demeter (Lochristi)

    5 Kris Verhooghe

    6 Steven Vanmolegot

    7 Steven Van Rijckeghem

    8 Kurt Pauwels

    9 Mark Munns

    10 Michael Ward

     

    Catg.B - 7 dln

    1 Fabien Hanssens (Kluisbergen)

    2 Sven De Vlieger

    3 Franky De Tremerie

    4 Michel Bultinck

    5 Alex Goossens (Vrasene)

    6 Peter De Maere (Waasmunster)

    7 Eric Slock

     

    Catg.C - 13 dln

    1 Tony Reniers (Kuringen)

    2 Jean-Pierre Van Maldegem

    3 Ko Harms

    4 Gino Knockaert

    5 Marc Couckuyt

    6 Patrick Bekaert

    7 Jozef De Naeghel

    8 Geert Bultick

    9 Paul Van Puyenbroeck (Hamme)

    10 Koen De Rijcke

     

    Catg.D – 13 dln

    1 Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2 Wim De Waal

    3 Jose Hoebeke

    4 Willy Mous

    5 Noël Rogge

    6 Marinus Lockefeir

    7 Roland Pieters

    8 Ludo Opdebeek

    9 Adri Van Loon

    10 Robert Maldrie

     

    Catg.E - 5 dln

    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Luc Snels

    3 Julien Vyvey

    4 Robert Robijns

    5 Luc Muys

     

    Catg.F - 17 dln

    1 Gerrit Hairwassers (Den Dungen)

    2 Gerard Mariën

    3 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4 Roger De Breuker

    5 Armand Mols

    6 Georges Michiels

    7 Clement Saelens

    8 Peter Ryalls

    9 Daniël Nuytinck

    10 Hervé Verstuyft


    Zondag 23 September - 9970 Kruishoutem – Lozer – Lozerstraat 16 - Cafe De Vlaamse Leeuw

     

    Toeristen       14u30       71,5 Km      11 Ronden

    Recreanten    16u30       45,5 Km       7  Ronden

    23-09-2012 om 23:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME VWF WEDSTRIJD TE OUTER VAN ZONDAG 23/09/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    23-09-2012 om 22:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/09/2012

    vwf.JPG







    Zondag 23 September - OUTER (9406) -
    14de rit VWF Geditrofee

    A-reeks
    1. Peter VAN DAMME
    2. Kristof Wielfaert (Lokeren)
    3. Dries Echelpoels
    4. Lode Van Impe
    5. David Motte
    6. Jeroen Van Geyte
    7. Rik De Vree
    8. Bart Heirewegh (Hamme)
    9. Bjorn Lison
    10. Kevin Van Den Cruijce

    C-reeks
    1. Willem VAN DER HEYDEN
    2. Bert Dockx
    3. Bruno Bruyere
    4. Peter Vermassen
    5. Peter Dockx
    6. Danny Borremans
    7. Philippe Lampaert
    8. Johan De Roeck
    9. Pascal Kestemont
    10. Danny Saelens

    D-reeks
    1. Joseph DEVITS
    2. Patrick Jacobs
    3. Willy Van Herreweghe
    4. Arie De Moor
    5. Francis De Ridder
    6. Luc Van Roy
    7. Dirk Van Hove
    8. Michel Jannes
    9. Dominique Turcksin
    10. Ronny Paridaens

    E-reeks
    1. Jan VAN DEN BRANDE
    2. Danny De Backer
    3. Benny D'Haese
    4. Frank De Pelsmaeker
    5. Wim Van Obbergen
    6. Albert Van Hie
    7. Jean Pierre Claeys
    8. Rudy Van Velde
    9. Paul Casteleyn
    10. Patrick Convents

    F-reeks
    1. Jean Pierre BROOTHAERTS
    2. Eddy De Vuyst
    3. Marc Vervondel
    4. Willy Wouters
    5. Julien De Bock
    6. Rik Scheirlinckx
    7. Johny Van Holen
    8. Jos Vandermeulen
    9. Eddy Cobbaut
    10. Hugo Tuypens

    G-reeks
    1. Georges VONCKX
    2. Roger Hoof (St.Niklaas)
    3. Etienne Vandenhouwe
    4. Andre Ceurens
    5. Herman Van den Borre
    6. Hubert D'Hondt
    7. Erik Vandersteen
    8. William De Cremer
    9. Jozef Saerens
    10. Willy Teirlinck

    23-09-2012 om 20:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/09/2012
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 22/09 – ST.JOZEF OLEN
    Categorie A

    1--Bruylandts Dave

    2--Goeleven Jeroen

    3--Van Kerkhoven Niels

    4--Heyns Wim

    5--Marien Christof (Retie)

    Categorie B
    1--Boenders Yves

    2--Paeshuyse Dacy

    3--Vangoedsenhoven Mario

    4--Lievens Wim

    5--Schut Henri

    Categorie C
    1--Patrick Verdonck

    2--Dockx bert

    3--Bogaerts Patric

    4--Haest John

    5--Van Den Broeck Luc (Herentals)

    Categorie D
    1--Van Looy Luc

    2--Van Roy Luc

    3--Ackermans Alex

    4--Marijnissen Walter

    5--Vos Peter

    Categorie E
    1--Georges Vonck

    2--Wijnen Nico

    3--Bastiaens Frans

    23-09-2012 om 18:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF SEPTEMBER 2012 - SPORTS BIKEFITTING
    Geerinck Michel Nieuwsbrief September 2012.png

    Bron: Michel Geerinck

    23-09-2012 om 13:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 21-09-2012 1.png
    Vanomobil 21-09-2012 2.png
    Vanomobil 21-09-2012 3.png

    Bron: Raf & Lydia

    23-09-2012 om 13:37 geschreven door kenny


    22-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/09/2012

    waod_3.jpg
    Zaterdag 22 September - 9130 KIELDRECHT

    Catg.A - 74 dln

    1 Jerry Cooman (Oordegem)

    2 Renaat Demeter (Lochristi)

    3 Kristof Gryson

    4 Michel Le Blon

    5 Gianni Cooman

    6 Peter Neels (Kruibeke)

    7 Danny Van Oyen (Deinze)

    8 Luc De Duytsche

    9 Davy Verbeeren

    10 Tom De Beer (Hamme)

    11 Franky Weemaes (Melsele)

    12 Steven Heirman (Hamme)

    13 Glenn De Wolf (Hamme)

    14 Jan Veyt

    15 Steve Verschelden

    16 Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    17 Elroy Schit

    18 Christiaan De Meyer

    19 Steven Goossens (St.Niklaas)

    20 Franky Claeys

     

     

    Zaterdag 22 September - 8340 Sijsele

    Catg.B - 17 dln

    1 Vincent Brunel (Oostkerke)

    2 Alex Goossens (Vrasene)

    3 Michel Bultinck

    4 Fabien Hanssens

    5 Didier De Lannoy

    6 Ronny Van Der Vurst

    7 Wim Braet

    8 Koen Reyserhove

    9 Geert Van Speybroeck

    10 Pascal Verlez

     

    Catg.C - 29 dln

    1 Freddy Vlerick (Nazareth)

    2 Jean-Pierre Van Maldegem

    3 Martin Durant

    4 Marc Goossens

    5 Gerrit Vermassen

    6 Geert Van Speybroeck

    7 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    8 Jozef De Naeghel

    9 Gino Deleersnyder

    10 Peter Kerckaert

     

    Catg.D - 26 dln

    1 Wim De Waal (Axel)

    2 Patrick Van Renterghem

    3 Florent De Leersnyder

    4 Noël Rogge

    5 Willy Mous

    6 Ludo Opdebeek

    7 Robert Maldrie

    8 Bart Delagrange

    9 Roland Van Imschoot

    10 Robin Van Kerschaver

    WAOD 22-9-2012-sijsele 138.JPG WAOD 22-9-2012-sijsele 051.JPG
                Winnaar Catg.D Wim De Waal.
    WAOD 22-9-2012-sijsele 001.JPG
                                                      De start.

    Catg.E - 6 dln

    1 Luc Snels (Minderhout)

    2 Theo Coudyzer

    3 Julien Vyvey

    4 Luc Muys

    5 Luc Hermans

    6 Robert Robijns

    WAOD 22-9-2012-sijsele 141.JPG WAOD 22-9-2012-sijsele 012.JPG
               Winnaar Catg.E Luc Snels.

    Catg.F - 17 dln

    1 Roger De Breuker (Wijnegem)

    2 Gerard Mariën

    3 Gerrit Hairwassers

    4 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5 Clement Saelens

    6 Peter Ryalls

    7 Gerard Devleeschauwer

    8 Georges Michiels

    9 Christiaan Vandevoorde

    10 Adrien Desmet
    WAOD 22-9-2012-sijsele 130.JPG WAOD 22-9-2012-sijsele 098.JPG
          Winnaar Catg.F Roger De Breuker.


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-09-2012 om 21:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 22/09/2012 DE KUSTPIJL (W) - Men Elite UCI
    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Kevin -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY

    2.CAPPELLE Andy -ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S-  8"

    3.HANSON Kenneth -TEAM OPTUM PRESENTED BY KELLY BENEFIT STRATEGIES-  19"

    4.THÖMEL Tino -TEAM NSP - GHOST-

    5.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    6.VERRAES Benjamin -ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S-

    7.REINHARDT Theo  GERMANY NATIONAL TEAM

    8.STALLAERT Joeri -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY-

    9.VERHELST Louis -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.OLLEGAARD Morten -TEAM CONCORDIA FORSIKRING - HIMMERLAND-

    16.VEREECKEN Nicolas -LOTTO BELISOL U23-

    23.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    88.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    96.GOUDKET Jeroen -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    22/09/2012 VARSENARE (W) - Elite z.c./U23 - 111 km

    Aantal deelnemers:

    1.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.VANDEWIELE Frederik-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    3.VANDEN BAK Laurent-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    5.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    7.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    8.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    20.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    35.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    59.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    92.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    22/09/2012 BERLARE (O) - Juniores - 98,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE LAETER Saimen-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    2.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    4.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.MOENS Jens-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    6.DIERICKX Anthony-THOMPSON-

    7.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    8.VERSTRAETEN Joni-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-
    9.BAEYENS James  CUBE FINTRO
    10.FRANCOIS Kilian-
    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    13.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    26.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.VAN VEIRDEGEM Quinten-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VERSTRAETEN Matthijs-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    22/09/2012 GEEL (A) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.COOLS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANDERAERDEN Niels-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.LEROUX Samuel-NORD DE CAMAIS-

    4.BRIENISSEN Marco-VOLHARDING-

    5.VAN PETEGEM Nick-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    7.BOMAN Siebe-AXA-

    8.VAN BAARDEWIJK Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.DE LAAT Jasper-TWC PIJNENBURG-

    10.HUYBRECHTS Michiel-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    24.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    22/09/2012 HERNE (VB) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.FAUTE Robin-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.PARIDAENS Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.SERGOORIS Kenneth-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    5.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.BLEUS Robin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    8.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.VAN DEN CRUYCE Andoni-THOMPSON-

    10.VERLEE Dante-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

     

    22/09/2012 WERVIK (W) - Juniores - 85,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.LOETERS Laurens-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.VANHOUTTE Arn-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.COLPAERT Gianni-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    9.DEPYPERE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.VANDERBEKEN Bjarne-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    22-09-2012 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 22/09/2012 MUIZEN (MECHELEN) (A) - Dames Jeugd - 62 km

    Dames nieuwelingen

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    3.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.DOLMAN Jessica-UWTC DE VOLHARDING-

    5.OP DEN BROUW Celesta-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.KOSTER Paulien-WRV DE PEDDELAARS-

    8.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VERREYDT Celine-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.HAGEMAN Diedeke-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

     

    Dames juniores

    1.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE REUS Marieke-PRC DELTA-

    3.VAN DEN STEEN Kelly-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    4.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.VAN DEN STEEN Kim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    7.VERLINDEN Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.VLEUGELS Jolien-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    9.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.MAHIEU Jolly-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    22/09/2012 BERLARE (O) - Nieuwelingen - 65,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    4.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    8.DEQUAE Joran-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VANDENBOSSCHE Cedric-YOUNG SCHELDE CT-

    10.WALSCHAP Jonas-WK NOORD WEST BRABANT-

    13.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.THIERENS Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    21.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    23.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    41.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    42.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.SMET Cédric RUDYCO CYCLING TEAM-

    55.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    22/09/2012 GEEL (A) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.VAN DELFT Elden-TWC DE KEMPEN-

    3.MOL Max-WV BREDA-

    4.VANGORP Gill-ZANNATA CYCLING TEAM-

    5.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    7.HOULMONT Matthias-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    8.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.VAN DEN BORNE Tom-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    13.VAN DEN BROECK Jordi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    49.VERTESSEN Mathias-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    22/09/2012 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 64,35 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.THERAIN Quentin-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.LEGRAND Django-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.DECLEIR Gianni-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    52.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    22/09/2012 ROTSELAAR (VB) - Nieuwelingen - 69 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    2.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    3.PIETERS Gregory-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VANDERHEYDEN Jens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.HASPESLAGH Lander-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    8.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    16.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    51.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    22/09/2012 PEER (LB) - BMX - Promo

    22-09-2012 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C/Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE VAN DONDERDAG 20/09/2012
    FOTO'S ELITE M.C/Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE
    VAN DONDERDAG 20/09/2012
    PROFS 20-+9-2012-stekene 483.JPG  
                      Het podium met winnaar Kenny Dehaes en de notabelen.
    PROFS 20-+9-2012-stekene 494.JPG    PROFS 20-+9-2012-stekene 485.JPG 
                        Kenny Dehaes                                                      Winnaar Kenny Dehaes met de Burgemeester.
    PROFS 20-+9-2012-stekene 488.JPG PROFS 20-+9-2012-stekene 432.JPG
                 Kenny Dehaes aan het woord.                                      Aankomst van Kenny Dehaes voor Steven Caethoven.
    PROFS 20-+9-2012-stekene 427.JPG 
                                              De spurt van de kopgroep.                                                         
    PROFS 20-+9-2012-stekene 434.JPG
                                Willem De Greyt spurt zich naar plaats 4.
    PROFS 20-+9-2012-stekene 440.JPG 
    Aankomst van Preben Van Hecke die in de kopgroep zat en op plaats 17 eindigde.                          
    PROFS 20-+9-2012-stekene 442.JPG
                                   De spurt voor plaats 18 met Kevin Callebaut. 
    PROFS 20-+9-2012-stekene 463.JPG
                                     De spurt van het grote peloton.
    PROFS 20-+9-2012-stekene 294.JPG
    De kopgroep van 14 die na ronde 2 reeds aan de haal gingen en op het einde
    van de wedstrijd nog werd uitgebreid tot 17.
    PROFS 20-+9-2012-stekene 182.JPG
    Donderdag 20/09/2012 STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    2.CAETHOVEN Steven-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    3.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    6.SMEYERS Floris-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.HOOGHIEMSTER René-TEAM NSP - GHOST -

    9.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.DEVILLERS Gilles-LANDBOUWKREDIET-

    16.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    17.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    18.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    19.VEREECKEN Nicolas-LOTTO BELISOL U23-

    24.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    28.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    35.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    39.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    41.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    47.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    50.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    52.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    54.DE BOCK Robby-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    56.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    57.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    62.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    70.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    73.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    76.CORNU Dominique-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    78.CORDEEL Sander-LOTTO-BELISOL-

    82.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    83.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    84.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    85.STEELS Stijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    PROFS 20-+9-2012-stekene 052.JPG PROFS 20-+9-2012-stekene 025.JPG
                             Kevin Hulsmans.                                                                           De start te Stekene.
    PROFS 20-+9-2012-stekene 061.JPG PROFS 20-+9-2012-stekene 037.JPG
                                                                                                                  Een ploeg uit Noorwegen aan de start.
    PROFS 20-+9-2012-stekene 027.JPG
    PROFS 20-+9-2012-stekene 071.JPG
    PROFS 20-+9-2012-stekene 072.JPG
    PROFS 20-+9-2012-stekene 080.JPG
                                             Dominique Cornu op kop.
    PROFS 20-+9-2012-stekene 125.JPG
    PROFS 20-+9-2012-stekene 132.JPG
    PROFS 20-+9-2012-stekene 163.JPG
                                       Gunter Sterck en Jarno Van Guyse.
    PROFS 20-+9-2012-stekene 180.JPG

    PROFS 20-+9-2012-stekene 195.JPG
    PROFS 20-+9-2012-stekene 453.JPG
                             Alle persfotografen verzameld aan de aankomst.
    PROFS 20-+9-2012-stekene 172.JPG                                         
                   Ex-renner Johan De Muynck was ook aanwezig te Stekene.





    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    21-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 21/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 21/09/2012 MERELBEKE-SCHELDERODE (O) - Dames Elite - 79 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRULEE Latoya-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    2.DE BAAT Kim-SPECIALIZED DPD SRAM-

    3.HENRION Ludivine-LOTTO BELISOL LADIES-

    4.KROGER Mieke-RV TEUTOBURG-

    5.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.DIJKMAN Petra-KLEO LADIES TEAM-

    7.BRENNAUER Lisa-SPECIALISED-

    8.D`HOORE Jolien-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    9.FISCHER Lisa-RV EBDEBEN-

    10.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    12.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    26.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    21-09-2012 om 20:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 20/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 20/09/2012 STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    2.CAETHOVEN Steven-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    3.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    6.SMEYERS Floris-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.HOOGHIEMSTER René-TEAM NSP - GHOST -

    9.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.DEVILLERS Gilles-LANDBOUWKREDIET-

    16.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    17.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    18.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    19.VEREECKEN Nicolas-LOTTO BELISOL U23-

    24.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    28.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    35.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    39.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    41.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    47.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    50.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    52.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    54.DE BOCK Robby-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    56.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    57.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    62.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    70.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    73.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    76.CORNU Dominique-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    78.CORDEEL Sander-LOTTO-BELISOL-

    82.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    83.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    84.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    85.STEELS Stijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

     

    20/09/2012 EERNEGEM-AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.VANDAELE Philip-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    5.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.DESMET Jani-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    8.VANDROMME Werner-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM-

    9.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    10.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    20.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    20/09/2012 HOUTHULST (W) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers:

     1.VANDENBOGAERDE Jens-BOFROST-STERIA-

    2.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    3.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    5.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.NACHTERGAELE Niels-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.VERHAEGHE Sander-ESEG DOUAI-

    8.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    21-09-2012 om 19:17 geschreven door kenny


    20-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 20/09/2012

    waod_3.jpg
    Donderdag 20 September - 9850 LANDEGEM - Sporthal

     

    C/D/E/F   14u30   45 Km   10 Ronden

    A/ B +T   16u00   63 Km    14 Ronden

    20-09-2012 om 13:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 22/09/2012 - RIT 16 TTC RONDE 2012 TE BORNEM
    TTC 22-09-2012.png

    Bron: TTC Bestuur

    20-09-2012 om 13:17 geschreven door kenny


    19-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 19/09/2012

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Wim Lagae en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 26 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Bij een zachte temperatuur maar een zeer strakke tegenwind kon de wekelijkse duurtraining afgewerkt worden. Vooraan wisselden de kopmannen regelmatig zodat het tempo zeer goed onderhouden werd. De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35,3 km/h.

    Reden mee vandaag : Walter Meseure Dirk Cleys , Adrien Maes , Jurgen Maes , Wim Lagae , Luc Vermeulen , Freddy Van Osselaer , Rudy Franssens , Fons Van Raemdonck , Steven Van Houte , William Despeels , Freddy De Blick , Sam Christiaens , Werner Van Der Weken , Modest Smet , Frank Van Geystelen , Gunther Persoon , Chris Van De Vijver , Jef Caluwaert , Olaf Van Osselaer , Dirk De Pauw , Jan Heyrman , Edwig De Taey , ? ? en Kenny Janssens.

    19-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 19/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 19/09/2012 LICHTERVELDE (W) - Men Elite UCI - 188 km

    OMLOOP VAN HET HOUTLAND - Aantal deelnemers:

    1.KITTEL Marcel -TEAM ARGOS SHIMANO

    2.BLYTHE Adam -BMC RACING TEAM-

    3.DUPONT Timothy -BOFROST - STERIA-

    4.STALLAERT Joeri -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY-

    5.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    6.FENN Andrew -OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.DRUCKER Jean-Pierre -ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S-

    8.DEBUSSCHERE Jens -LOTTO BELISOL TEAM-

    9.GROENEWEGEN Dylan -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    10.BRAMBILLA Giorgio -LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM-

    31.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL TEAM-

     

    19/09/2012 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    3.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    7.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    8.VANBELLE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.LAPERE Steven-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.MEERSSCHAERT Kristof-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    14.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    15.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

     

    19/09/2012 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 103,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.SHERLOCK Ryan-CYCLEWAYS CYCLING CLUB-

    7.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.TEN HARTOG Guy- WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    36.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    19-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    18-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 18/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2012.png
    Dinsdag 18/09/2012 VICHTE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 150 km

    Aantal deelnemers:

    1.KEUKELEIRE Jens-GREENEDGE CYCLING TEAM-

    2.SCHÄFER Stefan-TEAM NSP - GHOST -

    3.BAUGNIES Jérôme-TEAM NETAPP-

    4.DEVILLERS Gilles-LANDBOUWKREDIET-

    5.SORENSEN Jimmi-CHRISTINA WATCHES - ONFONE -

    6.COMMEYNE Davy-LANDBOUWKREDIET-

    7.OBST René-TEAM NSP - GHOST -

    8.SCHMEISER Jonas-TEAM NSP - GHOST -

    9.GHYSELINCK Jan-COFIDIS. LE CREDIT EN LIGNE -

    10.VAN DEN HOUTE Sven-COLBA SUPERANO HAM-

    19.GODDAERT Kristof-AG2R LA MONDIALE-

    84.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    87.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    18/09/2012 EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    2.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.SCHREURS Leander-DRC DE MOL-

    4.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.DE FAUW Ken-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    10.VAN EERD David-DRC DE MOL-

    13.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    21.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

     

    18/09/2012 GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    2.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    3.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.VANDAELE Philip-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.HEYTENS Falko-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    8.LAMBRECHT Martijn-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.GIBBONS Thomas-UNATTACHED-

    10.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

     

    18/09/2012 NIEUWERKERKEN-AALST (O) - Elite z.c./U23 - 116,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE TROYER Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    4.JULIUS Jayde-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.KINCH Llewellyn-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    6.MOTTE David-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    8.VANDYCK Niels-BOFROST-STERIA-

    9.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    10.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    18-09-2012 om 19:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC TEAM

    WAC Waasland.png

    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 15/09 – NAZARETH - 48 dln

    Baert Atlas – 15°
    Vertessen Mathias - 20°

     

    Zondag 16/09 – ZELE - 58 dln

    Verscheuren Steve – 15°

    Baert Atlas – 24°

    Deckers Cisse – 32°

    Vercauteren Toon – 38°

    Steur Benjamin - 40°
    Van Laere Robby


    JUNIOREN
     

    Zaterdag 15/09 - MUNTE MERELBEKE - 48 dln

    Leeman Emmanuel – 31°



    Nieuwtje vers van de pers, Nathan van Hooydonck behaalde een mooie 6de plaats op het WK voor Junioren in Valkenburg op 19 sec van de eerste !!!


     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    18-09-2012 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME VWF WEDSTRIJD BK ST.PIETERS-LEEUW VAN ZONDAG 16/09/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D/E




    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    18-09-2012 om 19:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 20 SEPTEMBER - PROFS TE STEKENE
    Profkoers Stekene 2012.png

    Donderdag zijn de profs weer in Stekene

    12.09.18 PROFS STEKENE eeckhout 2011 aank.jpg 

                                 In 2011 won Niko Eeckhout de spurt om winst.


    Met de 87ste organisatie van de beroepsrennerskoers is Nering door Sport en Steun Stekene  zeker en vast één van de oudste wedstrijden van Vlaanderen maar zeker van het Waasland. Maar het is ook, na een aantal moeilijke jaren, de 3e editie “new style”. Met een vernieuwde ploeg en met een vat vol enthousiasme werkt de club jaar na jaar aan de verdere uitbouw van deze klassieker onder de kermiskoersen. Nieuwigheden worden jaarlijks toegevoegd : een tribune, een vip-receptie, een led-scherm,… Ze proberen hun sponsors, renners en toeschouwers te verwennen en dat loont ! En van toeschouwers gesproken, ook op dat vlak is Stekene de topper in de regio.

    Kris Van Duyse,
    PR-man van Nering door Sport en Steun:

    -“We voelen dat het enthousiasme leeft bij de bevolking en de renners. Mensen nemen een dag verlof voor de grote koers in Stekene en ook dit jaar krijgen we meer aanvragen van renners en ploegen die wensen te starten bij ons. Zo kunnen we toch alvast aankondigen dat Landbouwkrediet-Euphony met een aantal renners zal afzakken naar Stekene. De ploeg komt ook met een heuse promostand waar heel wat prijzen te winnen zijn.”

    Ook  Kristof Goddaert, 2e in het Belgisch kampioenschap in Geel na Tom Boonen, zal aan de start staan.  En ook  Dominque Cornu en Bart De Clercq (17e in het eindklassement van de Vuelta) zakken af naar het grensdorp om er het beste van zichzelf te geven.

    -“Maar we hopen toch ook dat onze plaatselijke renner Sander Cordeel, na een periode van blessures, zich in zijn dorp kan tonen aan ‘zijn volk’.”, zo besloot Kris Van Duyse.

     


    Tekst en foto: Flor Van de Velde

    18-09-2012 om 12:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG EN FOTO'S VAN DE WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE VAN ZONDAG 16/09/2012

    Darijus Dzervus wint spurt met drie van de negen!

    EZC 16-9-2012-stekene 338.JPG
     De winnaar Darijus Dzervus en de vader van Kristof Dhollander met bloemen.
    EZC 16-9-2012-stekene 335.JPG 
                De winnaar te Stekene omringd met vrienden en supporters.

    Elite z.c. en Beloften te Stekene.

     

    Nering door Sport en Steun kreeg met 67 deelnemers een mooi deelnemersveld. Maar het verloop dat die aanboden was minder mooi. Reeds van in de eerste kilometers werd een kopgroep van negen renners gevormd en die beheersten gans de wedstrijd. Enkel op minder dan 10 km van het einde splitste de kopgroep zich in driemaal drie. We omschrijven het nader.

    EZC 16-9-2012-stekene 084.JPG 
                                De start te Stekene van de 67 deelnemers.

    De wedstrijd was er eentje van 15 ronden van 7,8 km, versierd met zes premies van 10 € en eentje van 15 €, geschonken door de schepen van Openbare werken en Jeugd, Kris Van Duyse en gewonnen door Oliver Naesen in een adembenemende spurt met Glenn De Ridder.

    De start zelf gebeurde in vliegende vaart en dat zette zich door en zo kregen we gauw negen man vooruit: de streekrenners Glenn De Ridder (Stekene), Jori Van Steenberghen (De Klinge), Robby Meul (Sint-Pauwels), Oliver Naesen (Berlare) plus Jeff Peelaers (Herentals), Jonas De Vylder (Desteldonk), Tom Van den Bosch (Sint-Katelijne -Waver), Bjorn Meersmans (Puurs) en tenslotte ook Darijus Dzervus (Litouwer, maar wel een halve Stekenenaar vermits hij verblijft bij Kristof Dhollander en het gezin).

    Die mannen aarzelden niet en haalden snel een halve minuut. Stuk voor stuk mannen in conditie, dat zag je zo. En toen in de 3de ronde de voorsprong al 50 sec. bedroeg wisten we al waar het feestgedruis zou zitten. Nog voor half koers ging de voorsprong de anderhalve minuut voorbij en wie hoopte dat er een splijtende reactie zou komen bleef op zijn honger zitten.
    EZC 16-9-2012-stekene 178.JPG
                                                     De 9 koplopers.
    EZC 16-9-2012-stekene 089.JPG
    EZC 16-9-2012-stekene 059.JPG

    In de groep versnelden ze wel eens even maar telkens zat het kort nadien al terug op zijn gat. In de 10de ronde kwamen er meerdere groepjes achtervolgers en zo ontstond er toch wat animo in de strijd al wist elke wielerkenner wel dat de winnaar bij de negen zat. Lovenswaardig was zeker de versnelling met Ruben Geerinckx, Bjorn Coomans, Wim Vermant, Jarret Jongbloed (NL), Jurgen Van Looy en Jarno Van Guyse. Achter hen kwam nog een groepje met Nico Verhoeven, Kristof Dhollander, Gunter Sterck, Guy Smet  en nog een paar. Doch wat zij uit hun benen haalden, telde gewoon mee voor peper en zout. Niets.

               Dus was het best alle aandacht te schenken aan de negen. Wat gingen die doen? Samen blijven en spurten voor de zege, was geen optie. Bij het ingaan van de laatste ronde hadden Jonas De Vylder, Darijus Dzervus en Glenn De Ridder een voorsprong van 11 sec. bijeen gefietst op een ander drietal met Jori Van Steenberghen, Oliver Naesen en Tom Van den Bosch die als prof –veldrijder bekendheid geniet. Nog iets verder kwam dan het derde drietal door met Bjorn Meersmans, Jeff  Peelaers en Robby Meul.

    In de laatste ronde  kwamen de laatste drietallen weer samen maar het trio De Vylder-Dzervus-De Ridder bleef netjes vooruit en mocht sprinten. Jonas De Vylder kwam in tamelijk goede positie naar voor maar Dzervus jumpte er toch nog over en boekte zijn derde zege. Gejubel en gejuich uit Stekense monden langs de kant bij de familie Dhollander. Jonas de Vylder werd 2de en de rasechte Stekenenaar Glenn De Ridder 3de. Voor de 4de plaats haalde Peelaers er een machtige spurt bij, mooi voor het oog. Dat wel. Maar toch net geen podiumplaats.
    EZC 16-9-2012-stekene 294.JPG
    De spurt voor de overwinning met Darijus Dzervus voor Jonas De Vylder en Glenn De Ridder.
    EZC 16-9-2012-stekene 326.JPG
                                      De winnaar omringd met de supporters.
    EZC 16-9-2012-stekene 333.JPG
                           Darijus in gesprek met speaker Flor Van de Velde.

    En waar zat Jori Van Steenberghen met zijn snelle benen? Hij werd 7de achter Oliver Naesen. Op 1min10 pakte Kristof Dhollander toch nog de 10de plaats gevolgd door Guy Smet met wie hij naar de eindstreep kwam gereden.
    EZC 16-9-2012-stekene 296.JPG
                           De spurt voor de 4de plaats met Jeff Peelaers.
    EZC 16-9-2012-stekene 302.JPG
                   Aankomst van Kristof Dhollander (10de) en Guy Smet (11de).

    16/09/2012 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    2.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    6.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.MEUL Robby-TEAM NOMADESK-NARVIFLEX-

    10.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    13.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    14.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    15.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    16.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    17.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    18.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    20.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    21.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    22.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    23.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    26.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    27.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    28.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    30.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    34.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    35.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    36.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    37.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    41.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    42.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-
    EZC 16-9-2012-stekene 067.JPG
                                        Guy Smet in 2de positie en Nick Mertens.
    EZC 16-9-2012-stekene 080.JPG
                Robby De Roos uit Moerbeke met Bram De Mol uit St.Pauwels
    EZC 16-9-2012-stekene 019.JPG  EZC 16-9-2012-stekene 004.JPG
                Joeri Persoon uit Stekene.
    EZC 16-9-2012-stekene 175.JPG  EZC 16-9-2012-stekene 006.JPG
                 Gertjan Boeykens uit Stekene.                   Bjorn Coomans (Ruisbroek), Andy Roskam (Willebroek) en Ken Van Reeth
                                                                                     (Mariekerke)

    EZC 16-9-2012-stekene 127.JPG
                                       Stijn Gidé en Kristoff Heyns.
    EZC 16-9-2012-stekene 030.JPG
                    Speaker Flor Van de Velde met de WBV afgevaardigden.
    EZC 16-9-2012-stekene 063.JPG
                           Sam Christiaens, Stijn Verbeke en Tony Heirbaut.
    EZC 16-9-2012-stekene 095.JPG
                                       Jarno Van Guyse en Vincent Maes.


     

    Tekst: Flor Van de Velde
    Van de Velde Flor KOP 2012 1.jpg

    Foto’s: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-09-2012 om 11:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE HAALTERT VAN ZATERDAG 15/09/2012
    FOTO'S JUNIORES TE HAALTERT VAN ZATERDAG 15/09/2012
    JUN 15-9-2012-haaltert 190.JPG
    Het podium met winnaar de Fransman Quentin Jauregui, Kenn Simon (2de) en
    Gertjan De Sy (3de)
    . Gianni Limpens kreeg een trofee als 1ste renner van de streek.
    JUN 15-9-2012-haaltert 198.JPG  JUN 15-9-2012-haaltert 195.JPG
            De Fransman Quentin Jauregui.                                    Aan de micro de winnaar om verslag uit te brengen.
    JUN 15-9-2012-haaltert 143.JPG
                             Aankomst van Quentin Jauregui te Haaltert.
    JUN 15-9-2012-haaltert 145.JPG 
          
    JUN 15-9-2012-haaltert 147.JPG 
                          De aankomst van Kenn Simon voor de 2de plaats.                                   
    JUN 15-9-2012-haaltert 148.JPG
                          De aankomst van Gertjan De Sy  voor de 3de plaats.
    JUN 15-9-2012-haaltert 149.JPG 
                        De aankomst van Ludovic Robeet voor de 4de plaats.           
    JUN 15-9-2012-haaltert 176.JPG
                              De aankomst van Jens Vertenten uit St.Niklaas.
    JUN 15-9-2012-haaltert 103.JPG 
            De 3 koplopers Quentin Jauregui, Kenn Simon en Gertjan De Sy.   


    Zaterdag 15/09/2012 HAALTERT (O) - Juniores - 92,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.JAUREGUI Quentin-CL NEUTRE NORD PAS-

    2.SIMON Kenn-THOMPSON-

    3.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.ROBEET Ludovic-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.GYLLING Andreas Holm-TEAM SCAFFCO STILLADSER-

    6.DULT Laurens-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    7.HOFSTEDE Lennard-RESTORE CYCLING-

    8.OGEZ Rubben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.LIMPENS Gianni CUBE FINTRO

    10.DE LAETER Saimen  CUBE FINTRO

    46.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-      
    JUN 15-9-2012-haaltert 001.JPG   JUN 15-9-2012-haaltert 009.JPG
                                                                                                                 Edward De Boeck uit Buggenhout.                       

    JUN 15-9-2012-haaltert 003.JPG   JUN 15-9-2012-haaltert 012.JPG
                Cedric Smet uit Rupelmonde.                                              De start van de 66 deelnemers te Haaltert.
    JUN 15-9-2012-haaltert 008.JPG   JUN 15-9-2012-haaltert 013.JPG
             Jordy De Palmenaer uit Berlare.                               Er was ook een ploeg uit Denemarken vertegenwoordigd.
    JUN 15-9-2012-haaltert 020.JPG
    JUN 15-9-2012-haaltert 025.JPG
    JUN 15-9-2012-haaltert 036.JPG
    JUN 15-9-2012-haaltert 092.JPG




    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-09-2012 om 10:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 17/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 17/09/2012 VIANE-GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 161 km

    Aantal deelnemers:

    1.CAETHOVEN Steven-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    2.DE VREESE Laurens-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    3.FEREKALSI Abrha-MTN QHUBEKA-

    4.RIGAUX Lewis-COLBA SUPERANO HAM-

    5.BARBE Koen-LANDBOUWKREDIET-

    6.RASCH Ole Gabriel-FDJ-BIG MAT-

    7.DURANT Joaquim-BOFROST-STERIA-

    8.KORNER Max Emil Boholm-RINGERIKS - KRAFT LOOK -

    9.VAN GROEN Arnoud-ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S -

    10.DEGAND Thomas-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    19.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    56.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

     

    17/09/2012 HOBOKEN (A) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    2.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.CAMPENAERTS Victor-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.DE WINTER Walt-BOFROST-STERIA-

    6.ODEYN Seppe-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.VAN TRIJP Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    10.CAROLUS Jorne-LOTTO BELISOL U23-

    22.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    23.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    29.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    17/09/2012 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.SHERLOCK Ryan-CYCLEWAYS CYCLING CLUB-

    3.DEVOLDERE Niki-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    5.STONES Liam-TEAM CORLEY CYCLES-

    6.SABBE Enzo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    8.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.BLONDEEL Charlie-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    10.COUSINS Jack-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    18-09-2012 om 09:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 17/09/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan KRIS SMET met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
    Smet Kris KOP 2012.png
    Maandag 17 September - 9971 LEMBEKE

     

    Catg.A – 36 dln
    1 Kristof Gryson(Landegem)
    2 Gianni Cooman
    3 Franky Van Oyen (Zulte)
    4 Bony Diependaele
    5 Michel Le Blon
    6 Kevin Vleurinck
    7 Mario Van Den Broecke
    8 Kris Verhooghe
    9 Steven Van Rijckeghem
    10 Steven Landuyt

    Catg.B – 28 dln

    1 Didier De Lannoy (St Martens Leerne)
    2 Franky Weemaes (Melsele)
    3 Jerry Cooman
    4 Frank Geets
    5 Stefan Verhaeghe
    6 Sven De Vlieger (Lochristi)
    7 Mario De Kesel
    8 Carlo Schollaert
    9 Vincent Brunel
    10 Andy Van Loon

    Catg.C – 32 dln

    1 Denis Lust (Olsene)
    2 Hilair Heye
    3 Dirk De Pauw (Beveren)
    4 Didier Ramet
    5 Dirk Mathys (Gentbrugge)
    6 Hendrick Caethoven
    7 Patrick Van Renterghem
    8 Jean-Pierre Van Maldegem
    9 Wim De Coninck
    10 Ronny Cosijn

    Toeristen – 13 dln
    1 KRIS SMET (St Niklaas)

    2 Lieven Van De Perre (De Klinge)
    3 Mario Bolssens (St.Gillis)
    4 Bruno Haemers
    5 Dieter Vercauteren
    6 Kurt Victor
    7 Bill Noterman
    8 Gino Beouprez
    9 Tim Beurms
    10 Luc Dierickx


    Catg.D – 30 dln
    1 Wim De Waal (Axel)
    2 Marc Vervondel
    3 Florent De Leersnyder
    4 Roland Boulard
    5 Julien De Block
    6 Jose Hoebeke
    7 Erik Delys
    8 Robin Van Kerschaver
    9 Erik Vandersteen
    10 Noël Rogge

    Catg.E – 12 dln
    1 Luc Snels (Minderhout)
    2 Georges Deckers
    3 Theo Coudyzer
    4 Herman Van Den Borre
    5 Aad Vingerling
    6 Julien Vyvey
    7 Robert Robijns
    8 Willy Roels
    9 Freddy De Blick (Beveren)
    10 Luc Hermans

    Catg.F – 22 dln
    1 Gerard Mariën (Hoogstraten)
    2 Pierre Verberckmoes (Belsele)
    3 Gerrit Hairwassers
    4 Armand Mols
    5 Georges Michiels
    6 Ko Tolhoek
    7 Gerard Devleeschauwer
    8 Peter Ryalls
    9 Christiaan Vandevoorde
    10 Antoine Van Poecke

    18-09-2012 om 09:47 geschreven door kenny


    17-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/09/2012

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 19°Seizoenszege in de Reeks C !!!
    Suys Frank KOP 2012 2.png

    Zondag 16/09/2012 – OOIGEM - LFT

    Reeks A:
    1.Kim VAN OOST

    2.Ralf Goemaere

    3.Roy Vandenbroucke

    4.Flor Nachtergaele

    5.Bjorn Peers

    Reeks B:
    1.Patrick VANMAEKELBERGH

    2.Jan De Bruycker

    3.Johan Blancke

    4.Frederik Robberechts

    5.Kurt Heyman

    Reeks C:

    1.FRANK SUYS (Bornem)

    2.Patrick Raes

    3.Rudy Bertier

    4.Marnix Strubbe

    5.Gino Peirs
    Suys Frank zege 16-09-2012.png
    Reeks D:
    1.Filip DE KEYSER

    2.Tony Taelman

    3.Ronny Couliez

    4.Rudy Stockman

    5.Paul Hunninck

    Reeks E:

    1.Eric VAN LANDSCHOOT

    2.Jolien Verschueren

    3.Franklin Van de Moortel

    4.Firmin Dendoncker

    5.Joyce Tack

    Reeks F:
    1.Jonas VERSCHOOT

    2.Jeffrey Hutsebaut

    3.Jeroen Muylle

    4.Stijn Deruyter

    5.Nicholas Braet

    17-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/09/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan SVEN DE VLIEGER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!
    De Vlieger Sven KOP 2012.png
    Zondag 16 September - 9968 OOSTEEKLO

     

    Catg.A - 26 dln
    1 Michel Le Blon (Brecht)

    2 Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    3 Jimmy De Bruyn

    4 Danny Schaut

    5 Jan Trenson

    6 Jan Veyt

    7 Kris Steyaert

    8 Jordy Leenknecht

    9 Michel Van Den Bergh

    10 Steven Heirman (Hamme)

    Catg.B
    - 22 dln
    1 SVEN DE VLIEGER (Lochristi)

    2 Michel Bultinck

    3 Wim Van Looy

    4 Vincent Brunel

    5 Alex Goossens (Vrasene)

    6 Rudi Rabout (Heinkenszand)

    7 Marc Goossens

    8 Fabien Hanssens

    9 Jean-Pierre Van Maldegem

    10 Philip Lampaert

    Catg.C
    - 29 dln
    1 Marc Goossens (Mariakerke)

    2 Ko Harms

    3 Patrick Watteny

    4 Luc Van Looy

    5 Etienne Claus (Waasmunster)

    6 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    7 Marc Couckuyt

    8 Joeri Van Huffelen

    9 Giovanni Baert (St.Niklaas)

    10 Siegfried Vanoverberghe

    Catg.D
    - 21 dln
    1 Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2 Wim De Waal

    3 Roland Boulard

    4 José Demeyere

    5 Daniel Indekeu

    6 Jos Vergult

    7 Freddy Cornette

    8 Jaak Nys

    9 Jos Dierks

    10 Noël Rogge

    Catg.E
    - 6 dln
    1 Luc Snels (Minderhout)

    2 Julien Vyvey

    3 Firmin De Zutter

    4 Piet Achten

    5 Robert Robijns

    6 Luc Muys

    Catg.F
    - 23 dln
    1 Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2 Gerrit Hairwassers

    3 Ko Tolhoek

    4 Peter Ryalls

    5 Antoine Van Poecke

    6 Clement Saelens

    7 Christiaan Vandevoorde

    8 Gerard Devleeschauwer

    9 Armand Mols

    10 Daniel Cornu

    Toeristen
    - 22 dln
    1 Tim Beurms (Smetlede)

    2 Nils Van Daele

    3 Nico Ryckaert

    4 Tim Bekaert

    5 Benny Moens

    6 Jelle Andries

    7 Keny Wille (Kieldrecht)

    8 Sven Crul

    9 Dieter Vercauter

    10 Mattias De Spiegeleire

    17-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 24°Seizoenszege in de Catg.A/B/C !!!
    Van Oyen Franky KOP 2012.png
    Zaterdag 15 September - 8800 OEKENE –
    Kampioenschap van België voor de Cat.A

     

    Catg.A – Kampioenschap van België - 44 dln

    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2 Mario Van Den Broecke 1BK

    3 Steven Martens

    4 Dave Van Roeyen 2BK  (Zwijndrecht)

    5 Wouter De Clercq

    6 Giovanni Van Drom (Kruibeke)

    7 Wim Rombaut (Stekene)

    8 Karel Van Kerkhove

    9 Olivier Dedeckel

    10 Dries De Smet 3BK

    Van Roeyen Dave.png
    Winnaar Mario Van Den Broecke, Dave Van Roeyen (2de) en
    Dries De Smet (3de).

    Toeristen - 67 dln

    1 Kevin Semerano (Kortemark)

    2 Bjorn Joseh

    3 Bram Verfaillie

    4 Claude Legrand

    5 Frederik Devolder

    6 Pascal Thiers

    7 Frederick Vanderhaeghen

    8 Dominik Stofferis (1ste 40+)

    9 Luc Callens (1ste 50+)

    10 Mario De Smeyter (2de40+)


     

    Zaterdag 15/09/2012 – NAZARETH - WAOD Toeristen

    Reeks A - 25 dln

    1.Stijn Declerq

    2.Gratien Cosijns

    3.Nico De Vrient

    4.Rudy Cornelis

    5.Steven Vanderschueren

    6.Dominique De Smijter

    7.Frederick De Smijter

    8.Yves De Poortere

    9.Jan Vanderstraeten

    10.Yordi De Smet

     

    Reeks B - 16 dln

    1.Hans Allaert

    2.Johan Clauwaert

    3.Jolien Verschueren

    4.Yvan De Bruyne

    5.Frederick Vermassen

    6.Patrick Feys

    7.Koen Van Walle

    8.Eric Van Keirsbilck

    9.Chris Lapauw

    10.Kurt Reynvoet

    17-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/09/2012

    vwf.JPG







    Zondag 16 September – ST.PIETERS LEEUW (1600)
    - BK alle reeksen

    A-reeks
    1. Lode VAN IMPE
    2. Dries Echelpoels
    3. Koen Van Geyt
    4. Steven Van Aken
    5. Andy De Backer
    6. Raf Van Den Bossche
    7. Jeroen Van Geyte
    8. Gianni Cooman
    9. Bart Heirewegh (Hamme)
    10. Kevin Selleslagh

    C-reeks
    1. Frank VAGENENDE

    2. Willem Van Der Heyden
    3. Dirk Verbinnen
    4. Kurt Diependaele
    5. Peter Vermassen
    6. Marc Tabourdon
    7. Kurt Stevens
    8. Ronny Van Der Vurst
    9. Frank Geets
    10. Dirk De Schrijver

    D-reeks

    1. Kris THOMAS
    2. Francis De Ridder
    3. Rony Govers
    4. Dominique Turcksin
    5. Kurt Leuntjes
    6. Bart De Winter
    7. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    8. Rudy Thomas
    9. Daniel Van Der Mieren
    10. Patrick Jacobs

    E-reeks
    1. Rudy VAN DE VELDE
    2. Frank Van Der Perre
    3. Joost Pieters
    4. Hugo Van Linden
    5. Patrick Van Renterghem
    6.
    Danny De Backer
    7. Rudy Berwart
    8. Luc Van Mol
    9. Johny Loris
    10.
    Carmelo Buscemi

    F-reeks
    1. Marc VERVONDEL

    2. Willy Wouters
    3. Johny Van Holen
    4. Julien De Bock
    5. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6. Rik Scheirlinckx
    7. Jozef Deneef
    8. Jos Vandermeulen
    9. Marc Colpaert
    10. Andre Bultinck

    G-reeks
    1. Viktor VAN DEN EYNDE
    2.
    Gaston Sannen
    3. Willy Teirlinck
    4. Roger Hoof (St.Niklaas)
    5. Willy Mous
    6.
    Frank Laeremans
    7. Hubert D'Hondt
    8. Jean Ronsmans
    9. Etienne Vandenhouwe
    10. Omer Debecker

    17-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 16/09/2012 BRUGGE- LISSEWEGE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    3.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.VAN HOLDERBEKE Mathias-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    9.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.SLABINCK Anthony-FUJI TEST TEAM-

     

    16/09/2012 HAALTERT (O) - Elite z.c./U23 - 118,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE MESMAEKER Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.REMORY Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    3.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.VAN WEVERENBERGH Kevin-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VAN DE PERRE Dimitri-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    8.COOREMAN Stijn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    9.DIERICKX Steven-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.LIEVENS Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    12.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    17.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    57.PIETERS Andres-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

     

    16/09/2012 MEERLE (HOOGSTRATEN) (A) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers:

    1.SMEYERS Floris-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    3.VERWAEST Kevin-BOFROST-STERIA-

    4.MERTENS Robin-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    5.VERMEIREN André-STAR CYCLING TEAM-

    6.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    7.DELCROIX Gert-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    10.HELDERMAN Paul-WESTLAND WIL VOORUIT-

    15.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    19.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

     

    16/09/2012 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.VANDEN BAK Laurent-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.LIGNEEL Brian-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    6.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.DEVOS Romain-ESEG DOUAI

    10.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-


    16/09/2012 MOMIGNIES - Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers:

    1.BACKAERT Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    2.MUTSUMINE Wataru -JAPON National Team-

    3.VENS Quincy -WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    4.GELDHOF David -WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.BOUVRY Dieter -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.PIRLOT Antoine -TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    7.BLANCKE Kristof -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.NACHTERGAELE Niels -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.VAN AERT Jan -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.SERRY Florent -T-PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    27.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    35.DE GREYT Willem -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    38.VAN DER STOCK Dieter -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.TEN HARTOG Guy -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    41.SMET Olivier -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    100.OTT Stefan -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    107.VAN UYTVANGE Sam -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    112.DE BOSSCHER Koen -WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    130.DE BOEY Jonas -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    16/09/2012 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    2.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    6.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.MEUL Robby-TEAM NOMADESK-NARVIFLEX-

    10.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    13.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    14.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    15.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    16.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    17.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    18.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    20.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    21.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    22.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    23.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    26.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    27.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    28.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    30.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    34.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    35.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    36.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    37.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    41.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    42.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

     

    16/09/2012 KLUISBERGEN - RUIEN (O) - U23
    Aantal deelnemers:

    1.VAN BREUSSEGEM Elias-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    2.SCHILS Dominic-WIELER TEAM VAN EYCK-

    3.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.VANDEWIELE Frederik-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    6.VANDENBOGAERDE Jens-BOFROST-STERIA-

    7.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    8.DE CORTE Axel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.D´HONDT Maarten-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.SPIERS Tim-ASFRA RACING TEAM-

    15.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    19.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    24.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    16/09/2012 MESEN (W) - U23 - 109 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEPLA Jeroen-BOFROST-STERIA-

    2.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.GOUEL Valentin-ESEG DOUAI-

    4.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.VANDROMME Evert-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    6.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.SCHITTECATTE Niels-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC-

    9.DERYCKE Lorenzo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.CLAEYS Timothy-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    16/09/2012 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 91,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.ENGELEN Ruben-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    2.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    3.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    4.INDEKEU Nico-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.KEMERLINCKX Kristof-STAR CYCLING TEAM-

    7.KRIECKEMANS Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.VAN THIELEN Jeffrey-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.TERWEDUWE Kenny-MELBOTECH PRORACE CT-

    13.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    17-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!