.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    16-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 16/09/2012 TESSENDERLO-SCHOOT (LB) - Dames Elite - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BAAT Kim-SPECIALIZED DPD SRAM-

    2.KRCHMANN Leah-TEAM OPTUM-

    3.DE VOCHT Liesbet-STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM-

    4.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    5.LODEWYKS Steffi-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    6.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.DEBBOUDT Sylvia-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.DE VESTELE Adeline-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.BJORNSRUD Miriam-RAUMER RYTTER SK-

    10.VAN SEVEREN Celine-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    15.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    16.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    26.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    32.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    40.DE RIDDER Amy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    53.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

     

    16/09/2012 KOKSIJDE - KEIZER DER JUNIORS (W) - Men Juniors UCI
    Tijdrit: 6 km

     

    Rit in lijn: 91,3 km - Aantal deelnemers:

    1.MC CARTHY Robert-Jon  AUSTRALIA NAT. TEAM

    2.EWAN Caleb  AUSTRALIA NAT. TEAM

    3.NOPPE Christophe -C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    4.POUILLY Félix -TEAM WASQUEHAL JUNIOR-

    5.EVENSEN Henrik  NORWAY NAT. TEAM

    6.NISI Oskar  ESTONIA NT. TEAM

    7.SVENDGAARD Michael -TEAM BLEU WATER JUNIOR-

    8.PLANCKAERT Edward -C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    9.BURTON Germain  SOUTH EAST CT

    10.FARAZIJN Maxime -C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

     

    16/09/2012 BAVEGEM (O) - Juniores - 98,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.POLS Ruben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VAN HECKE Stijn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.ROEGIERS Jochem-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.SIMON Kenn-THOMPSON-

    6.MEYS Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT

    8.CORMAC Clarke-NEWRY WHEELERS CC-

    9.SIMONS Michael-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    10.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    16.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    43.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    16/09/2012 HOESELT (LB) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETTE Julien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.PATRY Yohan-ROCKY MOUNTAIN-FORGET AUBIN-

    3.KIVITS Marc-WV SCHIJNDEL-

    4.BRAUN Christophe-UC DIPPACH-

    5.GILIOZOV Ruslan-CSP TYUMEN

    6.VANDERAERDEN Niels-C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    7.DE RIJCK Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.GAREYSHIN Aydar-CSP TYUMEN

    9.PRENDERGAST Chris-VCC MORTEAU MONTBENOIT-

    10.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    16/09/2012 POEKE (O) - Juniores - 84,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.DELBAERE Tijs-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DE SY Vincent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.RASSCHAERT Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DE KEUKELAERE Bart-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.SAVELON Arne-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    9.VAN REEK Timon-WV DE JONGE RENNER-

    10.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    13.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    19.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    16/09/2012 RAVELS-EEL (A) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.HENDRIKX Max-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.DE JONG Martijn-WC DE WAARDRENNER-

    4.VAN ARK Marnix-RESTORE CYCLING-

    5.ROMMENS Jonas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.KRAMER Erik-RWC AHOY-

    8.DE MEYER Jasper-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.OOMS Joren-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    16/09/2012 VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.L CURRAN Geoffrey-USA TEAM-

    2.A VERMEULEN Alexey-USA TEAM-

    3.D´HOORE Giorgio-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.VAN DER BEKEN Robin-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.A BRYON Miguel-CYCLING MEMBER-

    9.BALCAEN Manolito-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    41.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    42.COOLS Jeffrey-RUDYCO CYCLING TEAM-

    16-09-2012 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 16/09/2012 ZELE HEIKANT (O) - Dames Jeugd – 54 km

    Dames Nieuwelingen: Aantal deelnemers:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    6.BAUDE Clémence-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    7.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.TEIRLINCK Jana-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.HERMANS Anka-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.WOUTERS Lauren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Dames Juniores: Aantal deelnemers:

    1.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.VAN DE KLUNDERT Rowena-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    5.KRISTIAENSEN Larissa-NOORWEGEN-

    6.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.VERSTRATEN Daniëlla-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.LABRIE Audrey-ATRIUM-

    9.VLEUGELS Jolien-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    10.REYNAERT Ganaelle-WK NOORD WEST BRABANT-

     

    16/09/2012 BACHTE-MARIA-LEERNE (O) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.HEYTENS Maxim-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.JOCQUE Jelle-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DE MUYNCK Jarich-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DEHEM Arno-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    16/09/2012 MEERLE (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    3.BOONS Laurens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.GOOSSENAERTS Auren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DOFFERHOFF Roy-TRV DE BOLLENSTREEK-

    6.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    9.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    20.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    32.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    16/09/2012 TIEGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    3.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    4.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    5.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.DEBOOT Bruce-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI

    9.THERAIN Quentin-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.GAILLEZ Ryan-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    20.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    16/09/2012 VOSSEM (VB) - Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.ALKEMADE Flip-RTV DE BOLLENSTREEK-

    4.WOUTERS Beau-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.HERREMANS Zino-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    8.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.AKKERMANS Lars-RSC DE WESTHOEK-

     

    16/09/2012 WERKEN-KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 61,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERMET Joran-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    2.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.KERCKHOVE Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.PIRARD Maxim-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    9.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.BRACKEZ Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    16/09/2012 ZELE HEIKANT (O) - Nieuwelingen - 64,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.WALSCHAP Jonas-WK NOORD WEST BRABANT-

    5.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    8.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    9.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    14.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    21.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    24.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    32.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    34.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.SMET Seppe-RUDYCO CYCLING TEAM-

    38.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    39.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    41.SMET Cédric-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    44.SYMOENS Bradley-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.DE LOOSE Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    16-09-2012 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 16/09/2012 ERPE-MERE - STEENBERGCROSS (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    2.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    3.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR-

    4.AERNOUTS Bart-AA DRINK/ LEONTIEN.NL-

    5.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    7.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    9.PETRUS Lubomir-BLCP POWER PLUS-

    10.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

     

    16/09/2012 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN LEEUWEN Patrick-ORANGE BABIES-

    3.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES-

    4.SOETE Daan-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    6.LUISMAN Jordy-ATB TEAM LEMELERVELD-

    7.MORTELMANS Stijn-KON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK VZW-

    8.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    9.ZEGERS Kristof-CYCLINGCHAMPS-

    10.DE KORT Tom-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    15.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    16/09/2012 ERPE-MERE - STEENBERGCROSS (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ Aantal deelnemers:

    1.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    3.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    4.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    5.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.TEIRLINCK Jens-VISTAMEDIA HAMME-

    7.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.JANSEN Richard-NOORD HOLLAND/WEST-

    10.GORRENS Seppe-VISTAMEDIA HAMME-

    27.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Nieuwelingen: 30´ Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    3.MUSEEUW Stefano-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    6.BOER Erik-THEO MIDDELKAMP-

    7.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.DRIESEN Jarne-HAGELAND CYCLING TEAM-

    9.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    10.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    14.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    16/09/2012 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ Aantal deelnemers:

    1.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    4.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.DE BRAUWER Brend-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    10.ANDRIES Jordi-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

     

    Nieuwelingen : 30´ Aantal deelnemers:

    1.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    5.SIEMONS Stijn-RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

    6.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    7.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    16/09/2012 FORT-KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. D - 40´
    AM./Ma A : Aantal deelnemers:

    1.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT

    2.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.WOUTERS Stijn-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.VAN DEN HEUVEL Peter-DOMMELSTREEK-

    7.VAN GINNEKEN Glenn-OFF ROAD CLUB BMX 2000 DESSEL VZW-

    8.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DIELS Koen-MELBOTECH PRORACE CT

     

    Ma B : Aantal deelnemers:

    1.  ---

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    5.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.SNOEREN Rene-TEAM RAATS-

    7.RAATS Edwin-TEAM RAATS-

    8.COLOMBO Lino-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL-

    10.OOMS Gunther-DAG-

     

    Ma C : Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.VAN EYNDT Patrick-DAG-

    7.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    16-09-2012 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2012
    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 3°Seizoenszege bij de Toeristen !!! 
    Van De Perre Lieven KOP 2012.png 
    Zaterdag 15/09/2012 - MEERDONK - TTC 2012 Rit 15 - 70 km
    Uitslag - 42 dln. - 41,5 km/h

    1.LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)

    2.Mario Bolssens (St.Gillis)

    3.Freddy Van Camp (Stekene)

    4.Kenny Janssens (Melsele) op 5” Pelotonspurt

    5.Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht)

    6.Dennis Mijnsbergen

    7.Bart Mertens

    8.Giovanni Baert

    9.Bruno Haemers

    10.Niels D'hondt (Waasmunster)

    11.Geert Heremans 12.Jens Verschaffelt 13.Michael Van de Casteele 14.Kris Smet 15.Lieven De Breucker 16.Kevin Wullaert 17.Bram Kesteleyn 18.Tom Vercammen 19.Franky Boel 20.Patrick Van der Vekens 21.Patrick De Beule 22.Filip Van Coninckxloey 23.Jonathan Van Kerchove 24.Marnix De Roos 25.Christophe Meeus 26.Peter Flach 27.Peter Hoskens 28.Rudi Van Dam 29.Wim Ryckaert 30.Steven Van Houte 31.Michiel Van der Sande 32.Kenneth Silverans 33.Peter Dierks 34.Philip Van Havenbergh 35.Filip Van Goethem 36.Dirk Bryssinckx 37.Peter Van Goethem 38.Danny Nachtegael 39.Kurt Thoen

    16-09-2012 om 20:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat  aan RUBEN GEERINCKX met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Geerinckx Ruben KOP 2012.png
    Zaterdag 15/09/2012 GP IMPANIS - VAN PETEGEM (VB) - Men Elite UCI - 200 km

    Aantal deelnemers:

    1.GREIPEL André -LOTTO BELISOL TEAM-

    2.ISTA Kevyn -ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S-

    3.PEETERS Kevin -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY-

    4.FENN Andrew -OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    6.WILKINSON Ian -ENDURA RACING-

    7.KITTEL Marcel -TEAM ARGOS SHIMANO

    8.ANDRIATO Rafael -FARNESE VINI - SELLE ITALIA-

    9.JANS Roy -AN POST - SEAN KELLY-

    10.BOL Jetse -RABOBANK CYCLING TEAM-

    106.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL TEAM-  49"

     

    15/09/2012 EERNEGEM-AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.BLONDEEL Charlie-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    6.VERHAEGHE Kengy-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    7.BULTYNCK Isaak-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.CONSTANT Kenny-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.MASSON Christophe-CC ISBERGUES MOLINGHE-

     

    15/09/2012 MEERHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 107,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN TRIJP Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    2.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.RAY Alexander-NIEUWE HOOP TIELEN-

    4.LODEWIJKS Gert-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    6.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    7.SMEYERS Floris-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    9.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    14.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    30.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    32.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    15/09/2012 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers:

    1.RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.ALEKHIN Sergey-KATUSHA-

    6.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    7.DE FAUW Ken-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.STROOSNIJDER Michel-TWC DE KEMPEN-

    9.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    10.BEREZKIN Aleksandr-KATUSHA-

    12.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    17.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    21.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    22.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    30.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    66.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    74.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    77.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    82.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    85.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    87.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    15/09/2012 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 98,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.TERWEDUWE Kenny-MELBOTECH PRORACE CT

    3.FRANSSEN Wout-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.KOOIJMAN Jaap-WCL BERGKLIMMERS-

    5.MULKENS Mike-LIMBURGSE AFDELING-

    6.HEYMANS Jonas-MELBOTECH PRORACE CT

    7.RAYMAEKERS Niels-MELBOTECH PRORACE-

    8.JANSEN Dirk-TWC HET SNELLE WIEL-

    9.VANBRABANT Yannick-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.LIEVENS Wim-ZANNATA CYCLING TEAM-

     

    15/09/2012 KOKSIJDE - KEIZER DER JUNIORS (W) - Men Juniors UCI - 98 km

    Aantal deelnemers:

    1.BENOOT Tiesj -AVIA FUJI YOUTH TEAM

    2.SCHMIDT Petter  NORWAY NATIONAL TEAM

    3.POUILLY Félix -TEAM WASQUEHAL JUNIOR-

    4.VAN RUYMBEKE Thieme -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.NOPPE Christophe -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.EWAN Caleb AUSTRALIA NATIONAL TEAM

    7.DELTOMBE Kevin -AVIA FUJI YOUTH TEAM

    8.VERMEULEN Baptist -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.FARAZIJN Maxime -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.JOHANSSON Mathis -ABC JUNIOR-

     

    15/09/2012 ALVERINGEM (W) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    2.LOWYCK Jesse-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    3.DEMEERSSEMAN Bert-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    4.THORE Floris-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    5.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.COREELMAN Giani-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.DEQUIDT Frederik-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    8.COLPAERT Gianni-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    9.GRUSON Antoine-SPRINT 2000 CHARLEROI

    10.LAMPAERT Constantijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    16-09-2012 om 19:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 13°Seizoenszege bij
    de Dames Nieuwelingen !!!

    Druyts Lenny KOP 2011.jpg
    Zaterdag 15/09/2012 HAALTERT (O) - Juniores - 92,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.JAUREGUI Quentin-CL NEUTRE NORD PAS-

    2.SIMON Kenn-THOMPSON-

    3.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.ROBEET Ludovic-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.GYLLING Andreas Holm-TEAM SCAFFCO STILLADSER-

    6.DULT Laurens-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    7.HOFSTEDE Lennard-RESTORE CYCLING-

    8.OGEZ Rubben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.LIMPENS Gianni CUBE FINTRO

    10.DE LAETER Saimen  CUBE FINTRO

    46.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    15/09/2012 BOOISCHOT (A) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDERAERDEN Niels-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.HILL Brendan  SUNSHINE COAST
    3.ANDERSEN Soren-TEAM ROSKILDE-
    4.VAN DER POEL Mathieu-
    TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    5.VERSTREPEN Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.MEYS Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.SCHEERENS Jorgen-MTB TEAM LANGDORP VZW-

    9.MICHIELS Killian-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VAN DE KLUNDERT Koen-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

     

    15/09/2012 MEERHOUT (A) - Juniores - 88,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN NIEUWPOORT Koen-DE WAARDRENNER-

    4.HOFMANS Brent-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    5.NUYTS Kenn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.KRAMER Erik-RWC AHOY-

    7.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    8.HEYNS Dennis-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.ERREN Pim-WC MIDDEN LIMBURG-

    11.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    15/09/2012 MUNTE MERELBEKE (O) - Juniores - 86,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.ROEGIERS Jochem-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DELBAERE Tijs-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VERSTRAETEN Joni-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.VAN DER PERRE Adriano-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    5.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    6.DULT Jasper-THOMPSON-

    7.DE VYLDER Lindsay-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    8.MERLIER Braam-VISTAMEDIA HAMME-

    9.RASSCHAERT Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.VAN DER SCHELDEN Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    14.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

    20.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    15/09/2012 SINT-DENIJS (W) - Juniores - 85,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.A VERMEULEN Alexey-USA TEAM-

    2.A BRYON Miguel-CYCLING MEMBER-

    3.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.VAN EMPEL Justin-WV VIKING WATERL-

    6.VAN DEN BERGHE Yentl-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.BUYSSE Jos-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    9.DE BACKER Falko  CUBE FINTRO
    10.BOUVRY Kenny-
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    15/09/2012 KONTICH-WAARLOOS (A) - Dames Jeugd - 60 km

    Dames Nieuwelingen

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.DOLMAN Jessica-UWTC DE VOLHARDING-

    6.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    7.VERMEIREN Nele-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.VAN SCHILT Eva-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.DEKONINCK Céline-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.OP DEN BROUW Celesta-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

     

    Dames Juniores

    1.COPPENS Kirsten-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    2.HEIJTING Nathasja-WV METEOOR-

    3.DOLMAN Haliegh-UWTC DE VOLHARDING-

    4.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    5.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.VAN DE KLUNDERT Rowena-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    7.HELLEMONS Ashley-WV DE JONGE RENNER-

    8.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.ROCKX Simone-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    10.SEGHERS Nele-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    13.DRUYTS Demmy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    16-09-2012 om 19:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 15/09/2012 BRAKEL (OPBRAKEL) (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELERUE Pieterjan-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    2.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DE MUYNCK Jarich-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN DE WIELE Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    6.VAN DER HAEGHEN Jordy-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN DAMME Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    9.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    19.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    25.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    15/09/2012 DOTTIGNIES - Nieuwelingen - 01h58min

    Aantal deelnemers:

    1.JACOBS Robin -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    2.CALLENS Miguel -LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI-

    3.WOUTERS Enzo -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.ARIMONT Charlie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.SIX Franklin -SPRINT 2000 CHARLEROI

    7.WYTINCK Gianni -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.ROGIER Stef -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    9.MENTEN Milan  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK-

    23.RELAES Jacob -RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.ROELS Wannes -RUDYCO CYCLING TEAM-

    63.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    70.VEREECKEN Thomas -RUDYCO CYCLING TEAM-

    71.DE WILDE Arno -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    84.VERSCHUEREN Steve -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-


    15/09/2012 BOOISCHOT (A) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    2.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK-

    3.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    4.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.ALKEMADE Flip-RTV DE BOLLENSTREEK-

    6.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    7.LOENDERS Glenn-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.NIEUWPOORT Jelle-WV NOORD HOLLAND-

    9.GERRITSEN Danos-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.MARTENS Thom-RRC DE PEDAALRIDDERS-

     

    15/09/2012 EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.MUYLLE Enrico-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.VANHOUCKE Herman-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    3.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.DE BUCK Diego-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.VANDERSTRAETEN Cedric-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    9.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.VERMEIRE Benjamin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

     

    15/09/2012 KONTICH-WAARLOOS (A) - Nieuwelingen - 67,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.DECOCK Enzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.WUYTEN Robin-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.MOL Max-WV BREDA-

    8.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.WALSCHAP Jonas-WK NOORD WEST BRABANT-

    10.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    15/09/2012 NAZARETH (O) - Nieuwelingen - 62,1 km
    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.CEURENS Raphaël-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    3.VANDENBOSSCHE Cedric-YOUNG SCHELDE CT-

    4.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    5.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    8.MICHIELS Thomas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    15.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    16-09-2012 om 19:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 15/09/2012 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-COOLENS CYCLING TEAM-

    2.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VAN TICHELT Yorben-VISTAMEDIA HAMME-

    5.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    6.MELLEMANS Jeffrey-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

    8.RAEYMAKERS Sten-CYCLINGTEAM DDT-STAS-

    9.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    10.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    13.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    15.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

      

    15/09/2012 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ Aantal deelnemers:

    1.MORTIER Lenny-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.JANSSEN Tim-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    4.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    7.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT

    8.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    10.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB-

    12.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    17.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    Nieuwelingen: 30´ Aantal deelnemers:

    1.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    3.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.BOER Erik-THEO MIDDELKAMP-

    6.DEGRYSE Tibo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    7.ROMBOUTS Seppe-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.BONNE Jenko-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.MAES Aïden-TIELTSE RENNERSCLUB-

    17.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    29.WILLAERTS Niels-RUDYCO CYCLING TEAM-

    36.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-


    DAMES JEUGD

    1.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    DAMES ELITE

    1.VAN DE STEENE Kim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.COMMISSARIS Caren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.TAELMAN Elke-PROV. AFDELING-

    4.BLANCHAERT Jo-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM-

    7.LA HAYE Caitlyn-MELBOTECH PRORACE CT

     

    15/09/2012 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. D - 40´
    AM./Ma A: Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.PEERS Bjorn-DAGVERGUNNING-

    3.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VAN ASSCHE Nico-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    6.NAESSENS Axel-DAGVERGUNNING-

    7.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    10.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Ma B: Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.SMET Ivan-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    3.DE BOCK Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    4.RAATS Edwin-NOORD LIMBURG-

    5.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.RAES Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.D´HOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM-

     

    Ma C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    5.WLLE Eve-DAGVERGUNNING-

    6.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH PRORACE CT-

    7.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    9.SPRUYT Alex-WK NOORD WEST BRABANT-

    10.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    16-09-2012 om 19:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 15/09/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 15/9 – KASTERLEE

    Cat. A
    1 Nietvelt Bert

    2 Vercammen Sven

    3 Van Beylen Jens

    4 Linten Tom

    5 Brockmans Kristof

    Cat. B
    1 Cuylits Gunther

    2 Adams Christophe

    3 Berghmans Bart

    4 Op De Beek Tom

    5 Vandyck Andy

    Cat C

    1 Blockx David

    2 Vekemans Marc

    3 Bogaerts Patric

    4 Smolders Frank

    5 Brabants Bruno

    Cat. D

    1 Vangenechten Freddy

    2 De Kort Pascal

    3 Govers Ronny

    4 Van Roy Luc

    5 Ackermans Alex

    Cat. E

    1 Vonckx Georges

    2 Bastiaens Frans

    16-09-2012 om 19:07 geschreven door kenny


    14-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 14/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 14/09/2012 KOOLSKAMP (W) - Men Elite UCI - 192 km

    KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN - Aantal deelnemers:

    1.VAN ZANDBEEK Ronan -TEAM ARGOS-SHIMANO-

    2.JUUL JENSEN Christopher -TEAM SAXO BANK - TINKOFF BANK-   5"

    3.HOVELIJNCK Kurt -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY-  8"

    4.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL TEAM-

    5.LIETAER Eliot -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    6.THURAU Bjorn -TEAM EUROPCAR-
    7.HENDERSON Greg  LOTTO BELISOL TEAM  2'07"
    8.EECKHOUT Niko -AN POST - SEAN KELLY-

    9.SCHÄR Michael -BMC RACING TEAM-  2’12"

    10.DE BACKER Bert -TEAM ARGOS-SHIMANO-  2’21"

    24.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR- 3’05"

    46.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL TEAM-

     

    14/09/2012 OEKENE ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 69,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    2.BERNATONIS Marius-FUJI TEST TEAM-

    3.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.VANDAELE Philip-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.DEVROYE Kim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.MANIUSIS Martynas-FUJI TEST TEAM-

    8.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    9.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.LAPERE Steven-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

     

    14/09/2012 WILRIJK - WIELERCENTRUM ANTWERPEN (A) - Piste - Jeugd - Met motoren

    14-09-2012 om 21:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM

    Trek KMC Banner 2012.png
    - Zaterdag 8 september 2012 : Wereldkampioenschap te Saalfelden Oostenrijk

     

    Kevin Panhuyzen heeft daar een pracht wedstrijd gereden op wereld niveau. Met 104 starters behaalde hij hier een mooie 8e plaats !

     

    Artikel nieuwsblad :

    Op het WK mountainbike in Saalfelden hebben Kevin Panhuyzen en Jens Schuermans het uitstekend gedaan. Schuermans reed een beresterke koers bij de U23 en werd zesde. Panhuyzen werd achtste in de titelstrijd bij de junioren. Jens Schuermans wou vooraf niet in zijn kaarten laten kijken. Hij had een rotseizoen achter de rug en wilde dit goedmaken op het WK. De Maasmechelaar was in topvorm en dat liet hij duidelijk zien op het WK. Hij vertrok als 82e, maar trok de gas helemaal open en na enkele ronden zat hij al in de top 20. Dan begon Schuermans aan een ware inhaalrace. Elke ronde schoof hij enkele plaatsen op om finaal als zesde te eindigen.

     

    De dag nadien zorgde Kevin Panhuyzen opnieuw voor Belgische vreugde. Hij had een mindere start en kreeg af te rekenen met krampen. Maar in de laatste ronden vond hij zijn tweede adem terug en stormde hij de top 10 binnen. ‘In de start werd er voor mij gevallen. Ik vond daarom niet het juiste ritme. Ik kreeg last van verzuring. Daardoor zat ik niet goed op mijn fiets en kreeg ik pijn in mijn rug’, aldus Panhuyzen. ‘Maar de laatste twee ronden vond ik mijn tweede adem en kon ik zelfs nog wat renners inhalen. Een achtste plaats in een WK is zeker niet slecht. Daar ben ik tevreden mee.’ ‘Het was heel zwaar en er zijn er nog veel achter mij. Ik ben blij dat ik Andri Frischknecht vandaag geklopt heb,’ besluit Panhuyzen lachend.

     

    Artikel mountainbike lily/bloggen

    104 juniores aan de start met daar bij 3 Belgen: Kevin Panhuyzen, Boris Cara en Mathieu Dehaeze. De zon was andermaal van de partij in Saalfelden. 5 ronden en de startloop kregen de juniores voor de wielen geschoven. Titelverdedigr Victor Koretzky nam samen met Anton Cooper al van in de start de leiding. Na de aanloopronde bleek dat de Fransen met Koretzky, Carod en Bouqueret de overmacht namen. Anton Cooper en Andri Frischknecht zaten mee in de kopgroep van 5. De Amerikaan Keegan Swensson volgde op 7 en onze landgenoten Kevin Panhuyzen en Boris Cara zaten in de top 20. De jonge Mathieu Dehaeze zat ongeveer op plaats 48. Na de eerste ronde kwam er een lichte afscheiding, het duo Cooper /Koretzky nam een voorsprong van 7 sec op de Fransen Carod, Seigle en Bouqueret.
    Reacties:

    Kevin Panhuyzn : “Ik had in het begin geen goede benen. Toen ik beter begon te gaan, kon ik op schuiven .In de laatste ronde zat ik bij de Zwitser Veth , toen viel en Italiaan voor mij stil en was hij weg. Ik heb Andri Frischknecht geklopt en dat is toch ook al iets; ik had met hem nog een eitje te pellen.”

     

    Artikel Mountainbike.be :

    Met Kevin Panhuyzen had ons een land een potentiële top-10 finisher in haar rangen. In een groepje van drie trok de Perenaar aan het langste eind en sleepte zo een achtste plaats uit de brand. Panhuyzen kende een ietwat aarzelende start, kwam pas als vijftiende door en bleef ook lange tijd rond die positie hangen. Pas in de twee laatste ronden wist hij naar voren op te schuiven. Boris Cara maakte na de startloop nog net de top-20 vol, verloor nadien een paar plaatsen om finaal als 22ste over de meet te komen gereden. Voor eerstejaars Mathieu Dehaeze stond dit WK vooral in het teken van ervaring opdoen. Hij werd een ronde voor het einde uit de wedstrijd genomen.

    Zeker kijken naar : www.youtube.com/watch?v=QY2wQC-APII

    Trek KMC 14-09-2012 1.jpg Trek KMC 14-09-2012 2.jpg

    Trek KMC 14-09-2012 3.jpg Trek KMC 14-09-2012 4.jpg
    Trek KMC 14-09-2012 5.jpg

    - Zaterdag 8 september 2012 :  3uren mountainbike race te Dilbeek

     

    1e plaats Mark Donné - solo

     

    - Zondag 2 september 2012 : finale manche van de Flanders cup te Langdorp

     

    2e plaats Githa Michiels

    8e plaats Sander Elen

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    4e plaats Mark Donné

    3e plaats Kenneth Coomans

    5e plaats Wout Alleman

    12e plaats Joren Alleman

    Trek KMC 14-09-2012 6.jpg Trek KMC 14-09-2012 7.jpg

    Trek KMC 14-09-2012 8.jpg Trek KMC 14-09-2012 9.jpg

    - Eindklassement Flanders cup 2012 :

     

    1e plaats Kenneth Coomans + Provinciaal Kampioen Vlaams Brabant + Vlaams Kampioen 2012

    2e plaats Wout Alleman

    2e plaats Kevin Panhuyzen

    4e plaats Githa Michiels

    4e plaats Sander Elen

    5e plaats Mark Donné

    Trek KMC 14-09-2012 10.jpg Trek KMC 14-09-2012 11.jpg

    Trek KMC 14-09-2012 12.jpg Trek KMC 14-09-2012 13.jpg

    - Zaterdag 1 september 2012 : kidschallenge

     

    Een zonnige dag in de Langdorpse bossen met een speelparadijs voor jonge mountainbikers vormden de perfecte ingrediënten om de zomervakantie af te sluiten.
    De niet vergunninghouders die kwamen proeven van de wielersport waren met 31 en het aantal vergunninghouders was 102. In totaal dus 133 Kids!

    U11 : Sander Kielich 5e – Vincent Berden 8e

    U13 : Louis Decoster 2e – Ward Samoy 29e

    U15 : 14 jarigen : Stan Dieleman 2e – Seppe Bogaert 8e

    U15 : 13 jarigen : Timo Kielich 2e – Owen Valcke 4e

    Trek KMC 14-09-2012 14.jpg 

     

    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    14-09-2012 om 21:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 15/09/2012 - RIT 15 TE MEERDONK TTC RONDE 2012
    TTC Rit 15 2012.png

    Bron: TTC Bestuur

    14-09-2012 om 20:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG LE RAID DU BUGEY TE LAGNIEU 2012

    Proficiat aan KRISTOF WIEFAERT met zijn Zege in Le Raid du Bugey !!!
    Wielfaert Kristof KOP 2011.jpg
    Na een 20-tal cyclosportieve ritten sinds 2003 in de Ardennen, werd het dit jaar tijd voor een eerste deelname van Kristof Wielfaert uit Lokeren aan een cyclosportieve in de cols. Op 25/08/2012 was er de Vélomédiane Criquielion in La Roche (22e), op 02/09 La Charly Gaul in Echternach (9e, sprint voor de 4e plaats), en na de verschillende kalenders van wedstrijden en cyclosportieven bekeken te hebben, besloot hij op 09/09 deel te nemen aan Le raid du Bugey te Lagnieu. De Bugey is een streek in het departement Ain in de Franse Jura.
    Wielfaert Kristof Frankrijk 2012 7.JPG
                                                          Parcours

    Wielfaert Kristof Frankrijk 2012 8.JPG 

                                                Hoogteprofiel

    Wielfaert Kristof Frankrijk 2012 1.JPG 
    Wielfaert Kristof Frankrijk 2012 3.JPG
    Wielfaert Kristof Frankrijk 2012 2.JPG

    Zondag werd de start gegeven om 8u30 aan een kleine 100 deelnemers. Op de deelnemerslijst stond de naam van beroepsrenner Blaise Sonnery samen met 3 renners van het cycloteam Chamrousse waaronder de winnaar van vorig jaar. Kristof wist dus wie hij in de gaten moest houden. Sonnery werd in 2008 en 2009 respectievelijk 91e en 64e in de ronde van Italië. Als één van hen aanviel, moest hij (proberen) mee te gaan.

    Na 12 vlakke kilometers kwam het dorpje Serrières (210m) waar de beklimming van de Col de Fosses (745m) begon. Eerst 4 km aan 6%, daarna in 4 trappen naar de top van de col waar de kopgroep nog uit een 20-tal man bestond.

    http://youtu.be/9Z0K2tJQFF8

    Na een snelle afdaling volgde een stuk van een 20-tal kilometer, voornamelijk in licht dalende lijn tot St Benoit (230m). Na dit dorpje begon dan een klim van ongeveer 20 km tot 930 meter hoogte. Op deze beklimming kwamen een aantal aanvallen die Kristof heel gemakkelijk kon beantwoorden, zo kon hij met Sonnery en nog iemand wegrijden, maar na een aantal kilometer moest deze derde lossen.

    http://youtu.be/o-gm-6yoZkM

    Door de parcoursverkenning had Kristof wel gedacht dat hij op de 2e col niet uit de wielen gereden ging worden, het is een mooie loper en zelden boven de 6% met af en toe een vlak stuk. Boven op de 2e col hadden ze een half minuutje voor op een 4-tal achtervolgers. Na de col volgde een stuk van 15km zacht naar beneden doch af en toe een kort knikje van 500m omhoog. Hier draaiden ze goed rond en lag de snelheid zeer hoog. Op de lange stukken die we achter ons konden terugkijken, zagen we geen achtervolgers. Na het dorpje Arandas volgde dan een mooie afdaling tot de brug over La Caline (380 m). Daar begon de klim van 13 km naar de 1010 m hoge Col de Portes. In het begin was het nog valsplat, na Conand werd het steiler. Op de eerste stroken van 8-9% versnelde Sonnery en Kristof Wielfaert moest hem laten gaan. Op eigen tempo reed hij dan de rest van de klim omhoog, er resten boven nog 26,5 km. Boven de Col de Portes volgde een afdaling van 12,5 km en dan nog dalende strook naar Villebois maar met een sterke tegenwind. Na Villebois kwam dan als uitsmijter een klim van 6,5 km waarbij 225 hoogtemeters overwonnen moesten worden. Kristof had geen weet van zijn voorsprong op de achtervolgers en reed zo snel hij kon en verwachtte elk moment bijgehaald te worden. Boven zag hij niets achter zich en er restte enkel nog 5 km snelle afdaling. Aan de aankomst was hij 3'40" achter op Sonnery en zelf 3 minuten voorsprong op Jean-Luc Chavanon, de winnaar van 2011. In de leeftijfscategorie 30-39 behaalde hij de eerste plaats.

    Wielfaert Kristof Frankrijk 2012 9.JPG 

    Wielfaert Kristof Frankrijk 2012 4.JPG
    Wielfaert Kristof Frankrijk 2012 5.JPG
    Wielfaert Kristof Frankrijk 2012 6.JPG 

     

    Nu zondag volgt dan nog een cyclosportieve in Verviers over 135 km en 9 hellingen: La Trek - Ardenne Bleue (tot vorig jaar La Christophe Brandt): http://www.lachristophebrandt.com/

    Een ideale cyclosportieve om eens te proeven van het Ardennenwerk over een doenbaar parcours. Gezien de sponsors van zijn ploeg gelegen zijn in het Vervierse en hij Luiks kampioen is, wil Kristof hier zeer goed presteren. Simon Collard wordt de te kloppen man.

    Verslag en foto's: Kristof Wielfaert

    14-09-2012 om 20:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG GRAND RAID GODEFROY MTB 2012

    BENNY DE DAUW behaald 1ste plaats in de Grand raid Godefroy MTB bij de Masters 2 !!!
    De Dauw Benny.png
    Het Waaslandmtb team heeft een goed weekeinde achter de rug.
    Benny De Dauw werd in Bouillon 1ste master 2 op de 70 km en 4de overall op 375 deelnemers. Ward Mertens won de 130 km en Tom Van De Plas eindigde als 4de master 2 op de 90 km.

    De 41 jarige Benny De Dauw uit Sint Niklaas stond zondagmorgen  in de GRG aan de start van de 70km.
    "Ik keek om me heen en dacht : oei geen podium plaats vandaag. Allemaal toppers op de 70 km zoals Maarten Wauters, Gregory Van Sinaey, mannen die normaal de lange afstand rijden en nu de 70 km deden. Ook Sebastien Carabin zat er bij. De start was heel snel maar de eerste 10 km bleef alles samen. Op de eerste klim reden de 3 sterkste mannen natuurlijk al weg. Ik zag ze rijden, wou me niet meteen opblazen en reed dus op eigen tempo verder . Na 45 km zaten we nog met een man of 10 samen en de volgende beklimming ging ik er vandoor. Onderweg kreeg ik te horen dat ik op plaats 4 lagn, Sebastien Carabin zag ik plat staan dus zat ik op de 3de plaats. Met het podium voor ogen heb ik alles gegeven tot plots Carabin me in de laatste 5 km nog voorbij snelde. Die gast is wel een niveau hoger en stukken jonger dan mij. Na 3 uur rijden haalde ik als 4de de eindstreep en kreeg ook nog te horen dat ik de eerste master 2 was geworden, toch nog podium en ik was super gelukkig natuurlijk", aldus de Waaslander.

     

     

    Bron: Benny De Dauw

    14-09-2012 om 20:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 13/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 13/09/2012 OOSTDUINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.MEURISSE Xandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    3.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.NACHTERGAELE Niels-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.ALEKHIN Sergey-KATUSHA-

    7.STASH Mamyr-KATUSHA-

    8.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.KATYRIN Roman-KATUSHA-

    10.MEZHECHEV Aleksandr-KATUSHA-

    18.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    34.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    13/09/2012 WESTKERKE (OUDENBURG) (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOEDT Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.OBA Masatoshi-TEAM EURASIA

    3.KONDROTAS Simas-WARMINSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY OLSZTYN

    4.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.SLABINCK Indiana-FUJI TEST TEAM-

    7.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.MEEUS Sil-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.TVARDOVSYI Mykhailo-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    41.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    14-09-2012 om 13:16 geschreven door kenny


    13-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ST.PAUWELS VAN WOENSDAG 12/09/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ST.PAUWELS
    VAN WOENSDAG 12/09/2012
    WBV 12-9-2012-st pauwels 401.JPG
                Winnaar Nicolas Vereecken met de notabelen en de supporters.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 404.JPG WBV 12-9-2012-st pauwels 407.JPG
              Nicolas Vereecken uit Kieldrecht.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 405.JPG WBV 12-9-2012-st pauwels 360.JPG
    Een woordje uitleg aan de micro bij Ivan                   De aankomst van Nicolas Vereecken te St.Pauwels voor Gunter Sterck. 
    Elegeert.                                                     
    WBV 12-9-2012-st pauwels 363.JPG
                          De aankomst van Pieter Cordeel voor de 3de plaats.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 366.JPG 
      De spurt voor de 4de plaats met Steven Doms voor Jori Van Steenberghen.           
    WBV 12-9-2012-st pauwels 304.JPG
    De 2 koplopers Gunter Sterck en Nicolas Vereecken die in de laatste ronden
    aan de haal gingen.                          
    WBV 12-9-2012-st pauwels 341.JPG 
    Nog een poging in de laatste ronde van Patrick Cocquyt om de aansluiting met
    de 2 koplopers te maken.  
    WBV 12-9-2012-st pauwels 390.JPG
           De afgevaardigden van WBV wachten op de aankomst te St.Pauwels.    


    12/09/2012 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht-LOTTO BELISOL U23-

    2.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    7.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    9.VAN COPPERNOLLE Francesco-BOFROST-STERIA-

    10.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    11.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    12.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    14.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    18.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    19.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    22.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    23.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    27.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    28.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    29.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    31.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    32.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    35.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    39.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    40.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    47.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    50.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    54.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    56.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    58.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    62.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    65.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    66.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    67.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    70.COOMAN Gianni-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    71.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    77.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-   

    WBV 12-9-2012-st pauwels 002.JPG
                                                 De start te St.Pauwels.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 006.JPG
                              Ken Van Reeth en Patrick Van Roosbroeck.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 167.JPG
                                          Kristoff Heyns en Jerry Cooman.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 008.JPG
                  Kristof Dhollander, Jarno Van Guyse en Pieter Cordeel.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 016.JPG
    WBV 12-9-2012-st pauwels 031.JPG     
    WBV 12-9-2012-st pauwels 035.JPG
                          Sven Wielandt uit Beveren was ook van de partij.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 041.JPG
                         Jerry Cooman, Kris De Block en Kristof Dhollander.                                     

    WBV 12-9-2012-st pauwels 066.JPG
    WBV 12-9-2012-st pauwels 088.JPG
                        Pieter Cordeel en thuisrijder Moreno De Pauw.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 129.JPG
                                  Jarno Van Guyse en Nicolas Vereecken.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 134.JPG
        Valentijn Martens, Jori Van Steenberghen, Guy Smet en Gunter Sterck.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 240.JPG
                                   Kristoff Heyns en Kristof Dhollander.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 248.JPG
                                    Jonas De Vylder en Guy Ten Hartog.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 272.JPG
                         Bjorn Meersmans, Tim Vercauteren en Kristoff Heyns.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 286.JPG
                                  Bart Heirewegh voor Kristof Dhollander.
    WBV 12-9-2012-st pauwels 147.JPG
    Kenny Goossens kwam zijn collega's aanmoedigen na zijn zware valpartij te
    Nieuwkerken met vele schaafwonden tot gevolg.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-09-2012 om 19:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 12/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Vereecken Nicolas KOP 2012.png
    Woensdag 12/09/2012 RETIE (A) - Elite z.c./U23 - 139 km

    Aantal deelnemers:

    1.SMEYERS Floris-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.FRISON Frederik-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.SCHREURS Leander-DRC DE MOL-

    4.VAN TRIJP Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    5.LODEWIJKS Gert-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.GOOVAERTS Tom-COLBA SUPERANO HAM-

    7.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    8.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    9.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.RAY Alexander-NIEUWE HOOP TIELEN-

    13.MARIËN Christof-AFDELING ANTWERPEN-

    22.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    40.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    79.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    12/09/2012 HOEGAARDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.DE WINTER Ludwig-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    3.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    4.HAAG Guillaume-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    5.SHERLOCK Ryan-CYCLEWAYS CYCLING CLUB-

    6.WERTZ Thomas-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    7.VERBRUGGEN Wesley-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    9.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    10.VAN CLEEMPUTTE Timmy-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

     

    12/09/2012 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht-LOTTO BELISOL U23-

    2.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    7.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    9.VAN COPPERNOLLE Francesco-BOFROST-STERIA-

    10.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    11.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    12.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    14.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    18.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    19.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    22.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    23.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    27.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    28.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    29.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    31.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    32.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    35.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    39.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    40.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    47.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    50.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    54.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    56.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    58.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    62.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    65.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    66.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    67.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    70.COOMAN Gianni-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    71.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    77.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    12/09/2012 RETIE (A) - Amateurs + Masters - 63 km
    Am. + M. A: Aantal deelnemers:

    1.ENGELEN Ruben-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    2.VAN EYNDT Sven-MELBOTECH PRORACE CT

    3.PAESHUYSE Davy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.STYNEN Klaas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.VAN GRIEKEN Kris-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.DE KNAEP Kevin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.VANHOUT Jefke-DAGVERGUNNING-

    8.NOELS Jeroen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VERCAMMEN Sven-MELBOTECH PRORACE CT

    10.WILLEMS Maarten-DAGVERGUNNING-

    17.SUYKERBUYK Ben-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    M. B: Aantal deelnemers:

    1.BOGAERTS Patric-MELBOTECH PRORACE CT

    2.VAN DER MIEREN Daniel-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    3.VERDONCK Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.SMOLDERS Frank-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.BERGHMANS Bob-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.MAES Harry-DAGVERGUNNING-

    7.DECOSTER Steven-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.JANSSENS Jerry-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.HEREIJGERS Piet-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.SCHEEPERS Ferdinand-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    M.C.: Aantal deelnemers:

    1.HERMANS Henri-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.VAN ROY Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VAN EYNDT Jozef-MELBOTECH PRORACE CT

    5.KNOCKAERT Gino-DAGVERGUNNING-

    6.GEUDENS Paul-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VERWIMP Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.GOVERS Rony-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.ACKERMANS Alex-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    12/09/2012 PEER (LB) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    13-09-2012 om 19:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/09/2012

    waod_3.jpg
    Dinsdag 11 September – NIEUW-NAMEN (NL)

    Catg.A - 38 dln

    1 - Kristof Gryson (Landegem - Catg.A)

    2 - Kristof Muys

    3 - Eric Vereecken (Catg.B) 

    4 - Steven Martens

    5 - Michel Le Blon

    6 - Kevin Vleurinck

    7 - Paul Rooseparck

    8 - Andy Van Loon

    9 - James Lammer

    10 - Renaat Demeter

    11 - Dries Echelpoels 12 - Sammy Bogaert 13 - Dieter Vercauter 14 - Didier De Lannoy 15 - Denny Lannoo 16 - Kenny Vangampelaere 17 - Hans Vergauwen 18 - Vincent Brunel 19 - Andy Bonnaerens 20 - Elry Schut 21 - Jurgen Goossens 22 - Steven Van Rijckeghem 23 - Wim Rombaut 24 - Gert Smet 25 - Sven De Meyer 26 - Fabien Hanssens 27 - Kris Verhooghe 28 - Jan Trenson 29 - Ko Harms 30 - Michaël Apers 31 - Kris Bolsens 32 - Pieter Covents 33 - Jean Paul Reunis 34 - Jordy Leenknecht 35 - Bryan Ryelandt 36 - Willem Schut 37 - Georges Vergauwe 38 - Cornelis Lepoeter
    WAOD 11-9-2012-nieuw namen 188.JPG WAOD 11-9-2012-nieuw namen 177.JPG
               Winnaar Catg.A Kristof Gryson.                            Aankomst van winnaar Catg.A Kristof Gryson voor Kristof Muys.
    WAOD 11-9-2012-nieuw namen 186.JPG WAOD 11-9-2012-nieuw namen 178.JPG
                Winnaar Catg.B Eric Vereecken.                                              Aankomst van Eric Vereecken.
    WAOD 11-9-2012-nieuw namen 009.JPG
                                          Start te Nieuw-Namen.
    WAOD 11-9-2012-nieuw namen 049.JPG
    WAOD 11-9-2012-nieuw namen 067.JPG
    WAOD 11-9-2012-nieuw namen 068.JPG
    WAOD 11-9-2012-nieuw namen 075.JPG
    WAOD 11-9-2012-nieuw namen 076.JPG
    WAOD 11-9-2012-nieuw namen 155.JPG

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-09-2012 om 18:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 10-9-2012 1.png
    Vanomobil 10-9-2012 1.png
    Vanomobil 10-9-2012 2.png
    Vanomobil 10-9-2012 3.png

    Bron: Raf & Lydia

    13-09-2012 om 18:28 geschreven door kenny


    12-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 11/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 11/09/2012 DESSELGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 155 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    3.EECKHOUT Niko-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    4.SENECHAL Florian-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.AMORISON Frédéric-LANDBOUWKREDIET-

    6.SOLADAY Thomas-TEAM OPTUM PRESENTED BY KELLY BENEFIT STRATEGIES -

    7.BROWN Nathan-BONTRAGER LIVESTRONG TEAM -

    8.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.HANSON Ken-TEAM OPTUM PRESENTED BY KELLY BENEFIT STRATEGIES -

    10.FENN Andrew-OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

     

    11/09/2012 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.CASIER Arne-FUJI TEST TEAM-

    2.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.FRANCQ Eamon-CALIFORNIA CYCLING-

    4.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    7.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    10.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    12-09-2012 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME VWF WEDSTRIJD TE BUGGENHOUT VAN ZONDAG 09/09/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    12-09-2012 om 19:57 geschreven door kenny


    10-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 10/09/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE NIEUWKERKEN
    VAN MAANDAG 10/09/2012
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 243.JPG
                    Het podium met winnaar Mattias Nys met de notabelen.
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 242.JPG WBV 10-9-2012-nieuwerk 236.JPG
             Een woordje uitleg aan de micro.                                              De winnaar met de supporters.
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 247.JPG WBV 10-9-2012-nieuwerk 200.JPG
      Mattias Nys met echtgenote en de kinderen.           Aankomst van Mattias Nys in zijn eigen Nieuwkerken.                          
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 201.JPG 
                         Aankomst van Robby De Roos die knap 2de werd.      
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 203.JPG  
                                            De 3de Mathias Van Der Sanden.                                              
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 205.JPG
                              De spurt voor de 4de plaats met Rieno Stofferis.
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 210.JPG
       De spurt voor plaats 14 met als 15de Kevin Van Goethem voor Kristoff Heyns
    en Tom De Beer.
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 122.JPG
                  De 2 leiders in de wedstrijd: Mattias Nys en Robby De Roos.
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 136.JPG
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 166.JPG
               De afgevaardigde De Wolf noteert de nummers van de 2 leiders.

    10/09/2012 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.MATTIAS NYS uit Nieuwkerken-TEAM ALIPLAST-

    2.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    3.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    4.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.VERWAEST Kevin-BOFROST-STERIA-

    6.MOORTGAT Peter-MIRMIL CYCLING TEAM-

    7.VAN DORSSELAER Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    10.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    11.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    12.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    13.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    15.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    16.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    17.DE BEER Tom-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    20.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    27.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 102.JPG
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 175.JPG
                             Tim Vercauteren, Stijn Gidé en Tom De Beer.
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 138.JPG
                       Ken Van Reeth, Stijn Gidé en Kevin Van Goethem.
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 142.JPG
                                  Guy Van Broekhoven en Guy Smet.
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 143.JPG
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 171.JPG
                                     Gregory Franckaert in 2de positie.
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 174.JPG
    WBV 10-9-2012-nieuwerk 181.JPG WBV 10-9-2012-nieuwerk 221.JPG
        Valerie Robert uit Vrasene aan het woord.             Een woordje uitleg van Gregory Franckaert na zijn zege te Rochefort.
                                            




    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-09-2012 om 21:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 10/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan MATTIAS NYS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Nys Mattias KOP 2012.png
    Maandag 10/09/2012 ZWEVEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 166 km

    Aantal deelnemers:

    1.NAVARDAUSKAS Ramunas-GARMIN - BARRACUDA-

    2.HEYTENS Kess  BCV WORKS CT INGELMUNSTER
    3.EISING Tijmen-SUNWEB - REVOR -
    4.ANTHONY Jesse
    -TEAM OPTUM PRESENTED BY KELLY BENEFIT STRATEGIES -

    5.JANSE VAN RENSBURG Reinardt-MTN QHUBEKA -

    6.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR-

    7.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.SCULLY Thomas-CHIPOTLE DEVELOPMENT TEAM -

    9.FRIEDMAN Michael-TEAM OPTUM PRESENTED BY KELLY BENEFIT STRATEGIES -

    10.BARBE Koen-LANDBOUWKREDIET-

     

    10/09/2012 MASSEMEN - WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 103 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    4.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    6.CUNNINGHAM Joshua-VIASPORT-

    7.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    10.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    24.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    35.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    10/09/2012 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.MATTIAS NYS uit Nieuwkerken-TEAM ALIPLAST-

    2.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    3.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    4.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.VERWAEST Kevin-BOFROST-STERIA-

    6.MOORTGAT Peter-MIRMIL CYCLING TEAM-

    7.VAN DORSSELAER Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    10.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    11.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    12.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    13.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    15.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    16.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    17.DE BEER Tom-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    20.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    27.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-


    Zondag 09/09/2012- WANZELE-LEDE (O) - Gentlemen

    1.VAGENENDE Frank

    2.VAN DE PERRE Lieven (De Klinge)

    3.VAN DE VELDE Gwen

    4.DEBBOUDT Kristof

    5.VERHAEST Rik

    6.VAN UFFEL Tom

    7.VERHOEVEN Tom

    8.DE GROM Christophe

    9.DIEPENDAELE Kurt

    10.SCHEIRE Ben

    11.SMET Kris (St.Niklaas) - (Peloton allen op plaats 11)

     

    Zondag 09/09/2012- BORNEM (A) - Gentlemen

    Burgemeesters

    1.STANDAERT Daniel--

    2.MEERSMANS Willy--

    3.VERGULT Jos--

    4.VERGAUWEN Robin--

    5.TOURNE Ronny--

    6.VAN DEN HEUVEL Koen--

    7.PERMENTIER Patrick--

     

    Ondernemers

    1.DE DECKER Herman--

    2.SUYS Frank (Bornem)

    3.CLEYMANS Rudi--

    4.STROOBANTS Rudy--

    5.PERSIJN Karen--

    6.DE LANDTSHEER Geert--

    7.DE CONINCK Nico--

    8.GEVERS Jan--

    9.VERHAEGEN Joachin--

    10.PEETERS Willy--

     

    Gentlemen

    1.VERGULT Jorruyt--

    2.STANDAERT Daniel--

    3.SUYS Frank (Bornem)

    4.MOEREMANS Jan--

    5.MARINUS Wout--

    6.BORMS Wim--

    7.SMITS Bart--

    8.DE WOLF Roel--

    9.DIERCKX Lieven--

    10.VAN ASSCHE Filip--

    10-09-2012 om 21:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GREGORY FRANCKAERT WINT TE ROCHEFORT - BEKER VAN BELGIË

    Proficiat aan GREGORY FRANCKAERT met zijn 1°Seizoenszege
    bij de Elite z.c. !!!

    Franckaert Gregory 2012 1.png
    Uitmuntende Gregory Franckaert wint in Rochefort (BvB) !!!

    Franckaert Gregory 2012.png 

    Zondag 9 september 2012

     

    De manche voor de Beker van België in Rochefort, waar Ovyta-Eijssen-Acrog via een wildcard mocht starten, werd een topdag voor het team. Gregory Franckaert uit Kallo reed de hele dag mee in de aanval en werd beloond: met een solo finish op de vélodrome van Rochefort! Een verdiende zege na een beresterke wedstrijd waarin hij ook het bergklassement wint. Teamgenoot Floris Smeyers, eveneens zeer sterk gedurende de ganse wedstrijd, maakte het succes compleet met de 3de plaats op het podium.

    Op een erg selectief parcours met 19 Ardeense hellingen waarvan nog 8 in de plaatselijke ronden met stijgingspercentages tot 25%, werd de schifting in het peloton al snel ingezet. Uiteindelijk zouden slechts 50 van de 175 renners uitrijden. OVYTA renner Richard Vanoverberghe kwam als eerste boven op de eerste helling. Vanaf helling 2 meldde teamgenoot Gregory Franckaert zich vooraan. Hij kreeg een kleine voorsprong met 2 medevluchters, waarna 9 man kwam aansluiten met daarbij ook Matthias Allegaert. Na een hergroepering geraakte een nieuw drietal weg met daarbij Floris Smeyers. Na 50 km koers kwamen 3 renners vooraan aansluiten. De kopgroep met Floris kreeg 1 minuut maar werd daarna ingelopen door de voorwacht van het peloton met daarin Franckaert. Zo ontstond een vluchtersgroep van 19 man sterk die anderhalve minuut voorsprong sprokkelde. Na ca. 120 km koers demarreren vooraan 10 renners met daarbij Gregory en Floris. Ze sprokkelen op hun beurt ruim een minuut bij het ingaan van de plaatselijke ronden.

    Gregory demarreert en krijgt zijn voornaamste concurrent in koers voor de bergprijs, De Wortelaer mee. Floris kan vooraan komen aansluiten. De koers wordt even geneutraliseerd nadat de kopgroep de verkeerde weg werd op gestuurd door de wedstrijdorganisatie. Na die kunstmatige hergroepering is het echter weer Gregory Franckaert die wegrijdt in de laatste ronde! Met een voorsprong van nooit meer dan 18″ houdt hij in de spannende slotkilometers stand. Een prachtige en verdiende zege na een beresterke wedstrijd. Floris Smeyers beantwoordde met de pedalen de twijfelaars over zijn conditie en sprintte naar een knappe 3de plaats : 2 Ovyta renners op het podium!

     

    Zondag 09/09/2012 – ROCHEFORT – Beker van België - 175 km – 4h40min
    Aantal deelnemers: 175

    1 GREGORY FRANCKAERT uit Kallo OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2 COENEN Dennis BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM  8"
    3 SMEYERS Floris
    OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
    4 BACKAERT Frederik
    UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
    5 GIAUX Jerôme BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    6 DE WORTELAER Serge
    IDEMASPORT - BIOWANZE
    7 GELDHOF David
    WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
    8 VANDRIESSCHE Dieter KSV  DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
      57"
    9 CAMPENAERTS Victor
    BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW
    10 MORTIER Steven UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
      1’10"
    21 DE GREYT Willem
    WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW  GENT  5’47"

    10-09-2012 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC TEAM

    WAC Waasland.png

    MINIEMEN

    Zondag 09/09 – BUDINGEN-ZOUTLEEUW

    11 jaar - 24 dln

    Van Houte Sybren – 2°

     


    ASPIRANTEN
    Zondag 09/09 – BUDINGEN-ZOUTLEEUW

    13 jaar - 19 dln

    Van Houte Gerben – 11°

    Boeckx Jens – 19°

     

    Zaterdag 08/09 - OTTERGEM

    12 Jaar - 31 dln

    Michielse Danny – 9°

    Anthonissen Elise – 20° -  2de meisje

    Cools Wannes – 23°

     

    13 jaar - 40 dln

    Franssens Yannick – 33°

     

    14 jaar - 46 dln

    Beck Cedric – 15°

    Apers Ruben – 18°

    Konings Frits - 20°

     

    Zondag 09/09 – MALDEGEM-ADEGEM

    12 jaar - 24 dln

    Petrus Pieter – 9°

    Verbruggen David – 23°

     


    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 08/09 – NEDERHASSELT - 79 dln

    Deckers Robin – 49°

    Baert Atlas – 59°

     

    Zondag 09/09 – BELLEM - 58 dln

    Baert Atlas – 22°

    Verscheuren Steve – 30°

     

    Zondag 09/09 – ST.LENAERTS - 48 dln

    Van Bragt Daan – 7°

    Van Den Broeck Jordi – 16°

    Roelands Jens – 22°

    Deckers Cisse – 26°

    Vercauteren Toon – 27°

    Schouwaerts Yves – 29°

    Deckers Robin – 31°

    Debeer Samuel – 32°

    Michielse-Stevens Brent – 36°

    Wittevrongel Wouter – 38°

     


    JUNIOREN
     

    Zondag 09/09 - KALLO

    Leeman Emmanuel – 18°




    Op 15 September eetfestijn Wac Team Waasland, mosselen of kip met friet, inschrijven via de site van Wac Team Waasland of bij Nancy Cappelle.

     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    10-09-2012 om 11:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 16 SEPTEMBER - ELITE Z.C. & BELOFTEN TE STEKENE
    Elite z.c Stekene 2012.png

    Bron: Flor Van de Velde

    10-09-2012 om 10:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 9/09 - HEMIKSEM

    Categorie A
    1--Vanden Wyngaerd Bart
    2--Verwimp Nick
    3--Vercammen Sven
    4--Krynen Rob
    5--Leysen Sam
    6--Ceusters Glenn
    7--Van Nimmen Thomas
    8--Van Pelt David
    9--Heyns Wim
    10--Nijs Dimitri

    Categorie B
    1--Adams Christophe
    2--Behiels Peter
    3--Vangenechten Gert
    4--De Wyngaert Filip
    5--Cuylits Gunther
    6--Covents Wouter
    7--Van Drom Giovanni (Kruibeke)
    8--Op De Beeck Tom
    9--Vandyck Andy
    10--Paeshuyse Davy
    11--Neels Peter (Kruibeke)
    17--Rombouts Bart (Kallo)
    20--Waelkens Dave

    Categorie C
    1--Verbinnen Dirk
    2--Hermans Stefan
    3--Rens David
    4--Van Der Mieren Daniel
    5--Hoydonckx Peter
    6--Vekemans Marc
    7--Goolaerts Alain
    8--Van Gansen Benny
    9--Van Den Eynde Wim
    10--Keim Luc

    Categorie D
    1--Vos Peter
    2--Van Roy Luc
    3-Hermans Stefan
    4--Fuchs Dirk
    5--Cortoos Jan

    6--Geudens Paul
    7--Haest Eddy
    8--Goossens Guido
    9--Goolaerts Ronny
    10--Govers Ronny

    Categorie E
    1--Jos De Wever
    2--Ludo De Bakker
    3--Koninck Lieve
    4--Baumer Silke

    10-09-2012 om 10:42 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!