.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KLEIN-SINAAI VAN ZONDAG 09/09/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KLEIN-SINAAI
    VAN ZONDAG 09/09/2012
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 298.JPG
              Winnaar Gunter Sterck moest even poseren met gans de familie.
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 294.JPG
                                         Gunter Sterck met de supporters.
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 296.JPG 
                          Een woordje uitleg van Gunter in zijn eigen dorp.                                      
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 302.JPG 
       De zonen van Gunter Sterck waren zeer tevreden met de uitslag van papa.      
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 266.JPG  
                                     Aankomst van winnaar Gunter Sterck.                                             
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 269.JPG
                                             Nicolas Vereecken werd 2de.
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 270.JPG
                                         Kristof Dhollander werd 3de.
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 271.JPG
                                             Tim Vercauteren werd 4de.
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 278.JPG 
              De pelotonspurt voor de 5de plaats was voor Ruben Geerinckx.
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 239.JPG
    De 4 koplopers en allen uit het Waasland, Nicolas Vereecken, Gunter Sterck,
    Kristof Dhollander en Tim Vercauteren. De 4 konden ontsnappen op 2 ronden van
    het einde uit een groep van 40 renners, de rest was reeds uit de wedstrijd.                                       

    09/09/2012 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.GUNTER STERCK uit Klein-Sinaai -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.VEREECKEN Nicolas-LOTTO BELISOL U23-

    3.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM-

    7.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    8.DE POTTER Kjell-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    9.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    16.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    19.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    26.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    27.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    31.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 034.JPG

                De start te Klein-Sinaai waar 79 renners aan de start stonden.
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 103.JPG
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 167.JPG
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 176.JPG
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 184.JPG
    WBV 9-9-2012-klein sinaai 249.JPG



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-09-2012 om 20:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Sterck Gunter KOP 2012.png
    Zondag 09/09/2012 HANDZAME (W) - Elite z.c./U23 - 109 km

    Aantal deelnemers:

    1.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.DAUWENS Jan-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    4.SCHIETGAT Pedro-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    5.CLAEYS Timothy-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    8.KERKHOF Tim-WV SCHIJNDEL-

    9.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    29.SUYS Roeland-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    09/09/2012 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.SPOKES Samuel-EFC-OMEGA PHARMA QUICK STEP-

    3.LIGNEEL Brian-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    4.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    5.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.MASATOSHI Oba-TEAM EURASIA-

    7.SEYNAEVE Lander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.VANTHOURNOUT Brecht-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    9.TENNENT James-FUJI TEST TEAM-

    10.VANHAVERBEKE Jurgen-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

     

    09/09/2012 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUNTER STERCK uit Klein-Sinaai -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.VEREECKEN Nicolas-LOTTO BELISOL U23-

    3.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM-

    7.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    8.DE POTTER Kjell-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    9.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    16.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    19.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    26.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    27.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    31.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

     

    09/09/2012 OPHASSELT (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.PEYSKENS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.STASH Mamyr-KATUSHA-

    4.PIETERS Sibrecht-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    5.DEGREVE Martijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.DESCAMPS Joris-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.REMORY Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    8.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    9.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.MEZHECHEV Aleksandr-KATUSHA-

    12.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    09/09/2012 WANZELE-LEDE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.DE MESMAEKER Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.WERTZ Thomas-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    8.ROELS Sam-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    9.VERHAEGEN Sören-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.TOPKE Frederik-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    15.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    09/09/2012 ZEMST-LAAR (VLAAMS-BRABANT CLASSIC) (VB) - Juniores - Interclub
    Aantal deelnemers:

    1.COOLS Michael-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    2.MCCORMICK Hayden-NATIONALE TEAM NEW ZEALAND

    3.LETEN Wouter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.VAN RUYMBEKE Thieme-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.VERMEULEN Baptist-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    7.ROBEET Ludovic-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.VERBRAEKEN Niels-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.LOOIJ André-VIKING WATERLAND KROON WILNIS-

    22.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    90.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    97.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/09/2012 DEURNE-DIEST (VB) - Juniores - 92 km

    Aantal deelnemers:

    1.HEMROULLE Johan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.KIVITS Marc-WV SCHIJNDEL-

    6.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.THEUWISSEN Tom-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.TIELEMANS Wout-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    9.DE BOEL Stijn-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    09/09/2012 KALLO ( BEVEREN ) (O) - Juniores - 99 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BEETHOVEN Matthias-CUBE FINTRO SPIE

    2.RASSCHAERT Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    4.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

    5.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    6.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VAN DAM Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    8.THIENPONT Simon-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    9.LAMMENS Jonas-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    16.COOLS Jeffrey-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18.LEEMAN Emmanuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    20.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    09-09-2012 om 20:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 12°Seizoenszege bij
    de Dames Nieuwelingen !!!

    Druyts Lenny KOP 2011.jpg
    Zondag 09/09/2012 KORTESSEM (LB) - Juniores - 89,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.LETEN Pieter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.AERDEN Koen-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.SCHNOCK Markus-RCSTAUBWOLKE-

    4.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    5.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.INTRA Felix-RSG FRANFURT-

    7.GALLUS Kay-RSG FRANKFURT-

    8.REYNAERTS Wim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.SIMONS Michael-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW
    10.HILL Brendan  SUNSHINE COAST 
     

    09/09/2012 OUTRIJVE (W) - Juniores - 85,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    3.PYFFEROEN Miel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DE MEESTERE Martijn-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.BOSSUYT Gianni-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    6.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.DEPREZ Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VERSCHUERE Seppe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    09/09/2012 ST. LENAARTS (BRECHT) (A) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRAMER Erik-RWC AHOY-

    2.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.BRECKX Kevin-WK NOORD WEST BRABANT-

    4.DE RUIJTER Ivo-RESTORE CYCLING-

    5.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    6.ROMMENS Jonas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.LUYCKX Brent-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    8.JANS Noah-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    9.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.MECHANT Benjamin-ZANNATA CYCLING TEAM-

     

    09/09/2012 GEEL TEN AARD (A) - Dames Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN GELOOF Marjolein-RWC AHOY-

    3.GEERTS Femke-TML DOMMELSTREEK-

    4.KOSTER Paulien-WRV DE PEDDELAARS-

    5.VAN HOUTUM Céline-WV SCHIJNDEL-

    6.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.VAN SCHILT Eva-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.BIERENS Jamie-DE KEMPEN-

    10.DEKONINCK Céline-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    12.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    09/09/2012 BELLEM (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.DEVENIJNS Jasper-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    8.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.ALMEY Jens-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.IRESON James--

    14.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    32.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    36.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    39.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/09/2012 GINGELOM (MONTENAKEN) (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Beau-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    2.MEERTENS Mats-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.CLAUW Yente-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.PANIS Thibaut-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.ABRAHAMS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.WILLEMEN Kristof-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.HEYLEN Kevin-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    09/09/2012 GITS (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.CHAPMAN Ben-CYCLE SHACK-

    2.SHAW James-CYCLE SHACK-

    3.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VERMET Joran-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.BRAYBROOKE Alexander-VELOCITY RT-

    10.FRANKLIN Tomas--

     

    09/09/2012 GROOT-BIJGAARDEN (VB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    2.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    4.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.BASTIAENS Ayco-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    7.VAN STEENWINKEL Ward-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    8.POULIART Arno-WK NOORD WEST BRABANT

    9.VAN MULDERS Jarne-WK NOORD WEST BRABANT

    10.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIF

    09-09-2012 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/09/2012 HALEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.DE COCK Arne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.JANSEN Brent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    7.BADA Florian-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    8.BRIESEN Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.MAES Stef-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10.DRENT Dylan-W.C.L. BERGBEKLIMMERS-

     

    09/09/2012 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.THERAIN Quentin-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.VANWALLEGHEM Yenco-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    5.BAILLIEU Donovan-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DERMAUT Mike-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    8.SIX Franklin-SPRINT 2000 CHARLEROI

    9.ALLARY Pieter-jan-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    10.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    15.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/09/2012 MATER - OUDENAARDE (O) - Nieuwelingen - 63,6 km

    Aantal deelnemers: Tijdrit 3,1 km

    1.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.VAN DER POEL Tim-RWC AHOY-

    3.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

    4.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    5.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG-

    7.DEKOCKER Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.WALDERS Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DE VOS Jens-MIRMIL CYCLING TEAM-

    24.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-


    Aantal deelnemers: Rit 63,6 km

    1.VAN DER POEL Tim-RWC AHOY-

    2.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.DECLEIR Gianni-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    5.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG-

    7.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    8.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.LAMBRECHT Bjorg-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

     

    09/09/2012 ST. LENAARTS (BRECHT) (A) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    3.MARTENS Thom-RRC DE PEDAALRIDDERS-

    4.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    5.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.SMITS Jeroen-TEAM NEDERLAND-

    7.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.JACOBS Jarne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.VERMANT Jelle-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    16.VAN DEN BROECK Jordi-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    38.WITTEVRONGEL Wouter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    09/09/2012 VOLLEZELE (VB) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Thimo-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.HERREMANS Zino-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    3.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    5.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    6.VAN OUDENHOVE Jovany-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.DE COSTER Dean-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    6.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.LEFEBER Cédric-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    6.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.VAN HASSEL Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    23.SMET Seppe-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    09/09/2012 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (VB) - Aspiranten

    09/09/2012 GEEL TEN AART (A) - Aspiranten

    09/09/2012 MALDEGEM - ADEGEM (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    09/09/2012 MEULEBEKE (W) - Aspiranten

    09/09/2012 ZINGEM (O) - Miniemen

    09/09/2012 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (VB) - Miniemen

    09/09/2012 GEEL TEN AART (A) - Miniemen

    09/09/2012 MEULEBEKE (W) - Miniemen

    09/09/2012 GENT (O) - BMX – Topcompetitie

    09-09-2012 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/09/2012 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN KESSEL Corne-CT TELENET FIDEA-

    2.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    3.PETRUS Lubomir-BLCP POWER PLUS-

    4.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES-

    5.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

    6.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    7.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DE KORT Tom-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VAN LEEUWEN Patrick-ORANGE BABIES-

    10.UYTDEWILLIGEN Ingmar-MELBOTECH PRORACE CT-

    24.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    09/09/2012 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ Aantal deelnemers:

    1.CALUWE Stijn-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    5.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VERBRAKEN Jorn-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT-

    9.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    10.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Nieuwelingen: 30´ Aantal deelnemers:

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    3.GULICKX Max-TWC PIJNENBURG-

    4.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    8.FLOREN Wesley-RSC WESTHOEK-

    9.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    10.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    09/09/2012 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. D - 40´
    AM./Ma A: Aantal deelnemers:

    1.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    2.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    3.DIELS Koen-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN DEN HEUVEL Peter-DOMMELSTREEK-

    6.WOUTERS Stijn-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    7.CEULEMANS Kris-VORSELAAR CYCLING TEAM-

    8.BOECKX Thomas-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.VAN DEN BOGAERT Hans-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Ma B: Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    6.RAATS Edwin-RZ-

    7.COLOMBO Lino-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.BARMER Nielsen-VIBORG CYCLING-

    10.OOMS Gunther-DAG-

    11.JANSSENS Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Ma C: Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH PRORACE CT

    5.VAN EYNDT Jozef-MELBOTECH PRORACE CT

    6.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL-

    7.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.VAES Guido-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    09-09-2012 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/09/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 10°Seizoenszege in de Reeks A !!!
    Demeter Renaat KOP 2012.png
    Zondag 9 September - BUGGENHOUT (9250) -
    13de rit VWF Geditrofee

    A-reeks
    1. RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2. Dries Echelpoels
    3. Tom Penninckx
    4. Peter Van Damme
    5. Sigfried De Nauw
    6. Stefaan Paridaens
    7. Nico van Bever
    8. Steven Bogaert
    9. Michel Vereecken
    10. Kristof Muys

    C-reeks
    1. Willem VAN DER HEYDEN
    2. Ronny Van Der Vurst
    3. Patrick Van Ransbeeck
    4. Mark Van Homwegen
    5. Francis De Ridder
    6. Erwin De Clercq
    7. Emmanuel Hiel
    8. Patrick Lovenweent
    9. Steven Verschelden
    10. Dirk De Schrijver

    D-reeks
    1. Willy VAN HERREWEGHE
    2. Chris Vrijders
    3. Jerry De Reuse
    4. Luc van Looy
    5. Christophe Brieau
    6. Herman Proost
    7. Kris Thomas
    8. Patrick Jacobs
    9. Ronny Paridaens
    10. Rene De Brucker

    E-reeks
    1. Patrick VAN RENTERGHEM
    2. Jan Van Den Brande
    3. Danny De Backer
    4. Wim De Waal
    5. Luc Podevin
    6. Frank Van Der Perre
    7. Paul Casteleyn
    8. Jos Maes
    9. Alain De Schepper
    10. Luc Witman

    F-reeks
    1. Jos STAES
    2. Roland Boulard
    3. Johny Van Holen
    4. Jozef Deneef
    5. Willy De Sutter
    6. Julien De Bock
    7. Willy Wouters
    8. Jean Pierre Broothaerts
    9. Jos Vandermeulen
    10. Robin Van Kerschaever

    G-reeks
    1. Frank LAEREMANS
    2. Willy Teirlinck
    3. Willy Mous
    4. Andre Ceurens
    5. Jef Everaerts
    6. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    7. Viktor Van Den Eynde
    8. Jean Ronsmans
    9. Roger Van Den Eede
    10. Roger Hoof (St.Niklaas)

    09-09-2012 om 19:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BERLARE VAN ZATERDAG 08/09/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BERLARE
    VAN ZATERDAG 08/09/2012
    WBV 8-9-2012-dink 382.JPG    
     Het podium met winnaar Jans Roy, Kenneth Vanbilsen en Thomas Vernaeckt.
     Claudia Van Avermaet (zus van Greg) fungeerde als bloemenmeisje.                                      
    WBV 8-9-2012-dink 387.JPG 
     De winnaar samen met zijn familie en zijn 2de bloementuil van het seizoen.   
       Roy Jans heeft ook de Kattekoers te Ieper op zijn palmares staan.       
    WBV 8-9-2012-dink 373.JPG WBV 8-9-2012-dink 374.JPG 
                        Jans Roy uit Bilzen.                                              Even een paar woordjes uitleg van winnaar Jans Roy.
    WBV 8-9-2012-dink 339.JPG
    De spurt om de overwinning tussen de 2 ploegmaten Jans Roy en Tomas Vanbilsen.
    WBV 8-9-2012-dink 342.JPG
              Thomas Vernaekt legt beslag op plaats 3 voor Nico Verhoeven.
    WBV 8-9-2012-dink 388.JPG WBV 8-9-2012-dink 345.JPG
      Thomas Vernaeckt samen met zijn vriendin        De 5de plaats was voor Niels Lievens voor Kevin Van Acker, Melvin Wante en
    werd 3de te Berlare.                                               Patrick Cocquyt.   

    08/09/2012 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 112,8 km

    Aantal deelnemers: 153

    1.JANS Roy-AN POST SEAN KE LLY TEAM-

    2.VANBILSEN Kenneth-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    3.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    4.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.LIEVENS Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.WANTE Melvin-MELBOTECH PRORACE CT

    8.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    9.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    10.VAN DEN HOUTE Sven-COLBA SUPERANO HAM-

    15.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    17.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    18.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    19.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    25.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    31.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    36.DE BEER Tom-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    40.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    41.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    44.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    50.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    51.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    78.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    80.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    94.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    101.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    102.TRICARICO Anthony-MELBOTECH PRORACE CT

    129.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM- 
    WBV 8-9-2012-dink 028.JPG
              Het bestuur van de Donk klaar voor de start met 153 vertrekkers.
    WBV 8-9-2012-dink 041.JPG
                                                      De start te Berlare.
    WBV 8-9-2012-dink 044.JPG
                                                  De start te Berlare.
    WBV 8-9-2012-dink 049.JPG
                                                          De start te Berlare.
    WBV 8-9-2012-dink 187.JPG
    WBV 8-9-2012-dink 195.JPG
    WBV 8-9-2012-dink 287.JPG
                    Sven Wielandt uit Beveren en Tom De Beer uit Hamme.
    WBV 8-9-2012-dink 239.JPG
    WBV 8-9-2012-dink 330.JPG
    WBV 8-9-2012-dink 064.JPG
    WBV 8-9-2012-dink 066.JPG
    WBV 8-9-2012-dink 078.JPG
    WBV 8-9-2012-dink 143.JPG
                             Sven Wielandt en Patrick Van Roosbroeck.
    WBV 8-9-2012-dink 174.JPG
    WBV 8-9-2012-dink 202.JPG
                    Met dit warm weer kwamen de suikers zeker van pas.
    WBV 8-9-2012-dink 032.JPG
      Pechvogel van de dag Gillian Van Rymenant uit Temse, reed lek na de start.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-09-2012 om 14:31 geschreven door kenny


    08-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan ELIAS VAN HECKE met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Van Hecke Elias KOP 2012.png
    Zaterdag 08/09/2012 ZEMST-HOFSTADE (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    2.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    3.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

    4.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR-

    7.UYTDEWILLIGEN Ingmar-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.HUYS Stijn-ORANGE BABIES-

    9.DE KORT Tom-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS-

     

    08/09/2012 ZEMST-HOFSTADE (VB) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ Aantal deelnemers:

    1.ELIAS VAN HECKE uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    3.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.AMEEL Alexander-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.QUINTELIER Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    9.JANSSEN Tim-ZUID/WEST - ZUID-

    10.DIERCKX Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    26.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    Nieuwelingen : 30´ Aantal deelnemers:

    1.DHOORE Alessio-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    5.BRUGHMANS Robbert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.POLDERVAART Mario-ZUID-HOLLAND / WEST-

    7.MUSEEUW Stefano-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    8.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.BENNEKOM Kevin-MIDDEN/WEST-

    15.COLMAN Alex uit Moerzeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/09/2012 ZEMST-HOFSTADE (VB) - Veldrijden form. D - 40´
    AM./Ma A : Aantal deelnemers:

    1.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM-

    2.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.SNELS Kris-MELBOTECH PRORACE CT-

    5.BROUWER Leon-ZUIDHOLLAND-

    6.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM-

    7.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.ARNOUTS Tom-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.VAN DE WALLE Jelle-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.CEULEMANS Kris-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

     

    Ma B : Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    5.DE BOCK Benny uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-

    6.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    8.SMET Ivan uit Hamme-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.SNOEREN Rene--

    10.VERELST Rudolf--

     

    Ma C : Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    2.VANDERAERDEN Johan-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    5.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.BLOEMMEN Rudy-MELBOTECH PRORACE CT

    7.VERDEYEN Jos-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    08/09/2012 ZEMST-HOFSTADE (VB) - Veldrijden Dames - 40´

    Aantal deelnemers:

    1.VAN LOY Ellen-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    2.VAN DE STEENE Kim-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.QUINTENS Hilde-MELBOTECH PRORACE CT

    4.THIJS Katrien-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    5.VRIJSEN Lene-UP CYCLINGTEAM-

    6.COMMISSARIS Caren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.DE PAUW Marijke-WK NOORD WEST BRABANT-

    8.VERDEYEN Tine-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    9.VAN BEEUMEN Meggie-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    10.VERMEIR Aurélie-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    08-09-2012 om 22:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 08/09/2012 PARIJS-BRUSSEL (VB) - Men Elite - 217 km - 04h59min

    Aantal deelnemers:

    1.BOONEN Tom -OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2.RENSHAW Mark -RABOBANK CYCLING TEAM-

    3.FREIRE GOMEZ Oscar -KATUSHA TEAM-

    4.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    5.BELLETTI Manuel -AG2R LA MONDIALE-

    6.DRUCKER Jean-Pierre -ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S-

    7.BAZZANA Alessandro -TEAM TYPE 1 - SANOFI-

    8.SCHULZE André -TEAM NETAPP-

    9.VAN HUMMEL Kenny Robert -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    10.ANDRIATO Rafael -FARNESE VINI - SELLE ITALIA-

    27.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL TEAM-

    31.GODDAERT Kristof -AG2R LA MONDIALE-

    64.VANDYCK Niels -BOFROST - STERIA-

    65.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    150.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL TEAM          
     

    08/09/2012 NIEUWKERKEN-WAAS (O) – Interclub - Elite z.c./U23
    Aantal deelnemers:

    1.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.VANDEN BAK Laurent-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.MAES Alexander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.VALLEE Boris-IDEMASPORT - BIOWANZE -

    8.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.CLAES Gert-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    12.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    15.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    20.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    22.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    23.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    26.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    27.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    32.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    39.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    45.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    47.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    54.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    56.DE WOLF Glenn-RUDYCO CYCLING TEAM-

    57.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    76.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    78.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    79.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    80.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    84.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    86.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

     

    08/09/2012 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 112,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.JANS Roy-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    2.VANBILSEN Kenneth-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    3.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    4.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.LIEVENS Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.WANTE Melvin-MELBOTECH PRORACE CT

    8.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    9.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    10.VAN DEN HOUTE Sven-COLBA SUPERANO HAM-

    15.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    17.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    18.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    19.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    25.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    31.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    36.DE BEER Tom-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    40.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    41.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    44.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    50.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    51.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    78.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    80.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    94.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    101.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    102.TRICARICO Anthony-MELBOTECH PRORACE CT

    129.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

     

    08/09/2012 TORHOUT - WIJNENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-MORGAN BLUE C.T. VZW-

    2.CASIER Arne-FUJI TEST TEAM-

    3.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.KUYPERS Bart-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.WASTYN Emiel-BOFROST-STERIA-

    6.VERVERKEN Gerdy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.BULTYNCK Isaak-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    8.VANDEWIELE Frederik-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    9.VANDROMME Werner-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM-

    10.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

     

    08/09/2012 NEDERHASSELT (O) - Dames Elite - Kampioenschap van Vlaanderen - 97,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.FAHLIN Emilia-TEAM SPECIALED-

    2.SCHOONBAERT Kim-LOTTO-BELISOL LADIESTEAM-

    3.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.BUYL Kimberly-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    5.LODEWYKS Steffi-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    6.VAN GLABEKE Shana-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.DE ROOVER Eline-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    8.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    10.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    11.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    36.DE RIDDER Amy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    52.PAELINCK Claudia-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    53.DE SCHEPPER Cindy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    08/09/2012 DIEGEM (VB) - Juniores – Interclub - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERWILST Dieter-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    2.VAN GOMPEL Mathias-KON BALEN BC-

    3.ETZL Brandon-NATIONALE SELECTIE CANADA-

    4.HOUFFLYN Miel-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    5.PERRY Ben-NATIONALE SELECTIE CANADA-

    6.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    7.VAN EMPEL Etienne-VIKING WATERLAND KROON WILNIS-

    8.MC CORMICK Hayden-NATIONALE SELECTIE NIEUW ZEELAND-

    9.DECLERCQ Benjamin-CT DJ MATIC KORTRIJK-

    10.OPSOMER Jan-bart-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    08/09/2012 LOCHRISTI (O) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.PYFFEROEN Matthias-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    2.DE KEUKELAERE Bart-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.ROS Dieter-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.DEOLET Kenny-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.VANLERBERGHE Quinten-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.DULT Jasper-THOMPSON-

    8.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.NEIRYNCK Axel-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    27.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/09/2012 LOMMEL-BARRIER (LB) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers:

    1.POLITT Nils-RV KOMET DELIA-

    2.HILL Brendan - SHUNSHINE COAST CC

    3.HEILIG Bas-DE BATAAF-

    4.KIVITS Marc-WV SCHIJNDEL-

    5.VANDEWEERDT Lars-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    6.VLIETSTRA Mike-UWTC DE VOLHARDING-

    7.HUPPERTZ Joshua-RV KOMET DELIA-

    8.BERVOETS Jasper-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.VAN SCHIP Jan Willem-PRC PEDAALRIDDERS-

    10.JUNTE Maarten-WV DE IJSSELSTREEK-

    08-09-2012 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 08/09/2012 OUDEGEM (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN IMPE Joachim-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.LIMPENS Gianni  CUBE FINTRO SPIE CT

    3.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VANDEVOORDE Niels-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.MOENS Jens-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    6.VERLEE Dante-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    7.VAN DER BEKEN Robin-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DIERICKX Anthony-THOMPSON-

    9.MOENS Jochen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.HULSMANS Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    19.DE SMEDT Bjarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.VAN VEIRDEGEM Quinten-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    08/09/2012 SCHRIEK (A) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DALEN Jason-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2.SOETE Daan-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    3.TUBBAX Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.SCHEERENS Jorgen-MTB TEAM LANGDORP VZW-

    6.VERMONDEN Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.VERTOMMEN Jeff-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.VANDERVEKEN Yentl-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    9.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.GALICIA Wannes-WSC HAND IN HAND BAAL-

    17.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    08/09/2012 VLADSLO (W) - Juniores - 86,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.DEMEERSSEMAN Bert-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER-

    3.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.NOPPE Christophe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.DEJONCKHEERE Jonas-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    10.COREELMAN Giani-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    08/09/2012 DE HAAN - KLEMSKERKE (W) - Dames Jeugd - 59,4 km

    Nieuwelingen

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    3.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.GUNST Denise-JAN VAN ARCKEL-

    5.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    9.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    10.DOLMAN Jessica-UWTC DE VOLHARDING-


    Juniores

    1.WILLIAMSON Sophie-CENTRAL OTAGO-

    2.BAKER Georgia-NORTHERN DISTRICTS CC-

    3.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    5.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.LABRIE Audrey-ATRIUM-

    8.VAN DE KLUNDERT Rowena-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.ROPER Emily-GOLDCOAST CATS CC-

    10.FOREN Senna-TWC DE KEMPEN-

    23.DRUYTS Demmy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    08/09/2012 DESSELGEM (W) - Nieuwelingen - 66,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.SHAW James-CYCLE SHACK-

    2.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    3.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.MAXWELL Olivier--

    7.CLOSE Fabio-CYCLE SHACK-

    8.PIRARD Maxim-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    17.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    63.SYMOENS Bradley-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/09/2012 NEDERHASSELT (O) - Nieuwelingen - 64,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    3.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

    6.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.NOËL Jordy-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    8.DE SMIT Alain-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    9.ABRAHAMS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM-

    25.THIERENS Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    30.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    59.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    08/09/2012 SCHRIEK (A) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MOL Max-WV BREDA-

    3.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    4.WOUTERS Beau-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.DECOCK Enzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    6.VAN DEN BRIL Sam-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    7.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    8.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.MERTENS Jan-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-

    18.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/09/2012 HELCHTEREN (LB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    08/09/2012 OTTERGEM (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    08/09/2012 HELCHTEREN (LB) - Miniemen

    08-09-2012 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/09/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Vrijdag 7/09 – SCHRIEK


    Categorie A
    1--Hendrickx Jorg
    2--Krijnen Rob
    3--Iwens Koen
    4--Vercammen Sven
    5--Wauters Matthias
    6--Bosmans Toon
    7--Thys Edwin
    8--Van Kerkhoven Niels
    9--Hilgers Michael
    10--Jonkers Kris

    Categorie B

    1--Van Uffel Wim
    2--Peeters Ward
    3--Adams Christophe
    4--Vandyck Andy
    5--Witvrouwen Kris
    6--Gouwkens Patrick
    7--Vangenechten Gert
    8--Bocken Peter
    9--Haest Tom
    10--Vangoetsenhoven Mario

    Categorie C
    1--Verbinnen Dirk
    2--Lahou Rudy
    3--Bogaerts Patric
    4--Van Der Mieren Daniel
    5--Laureyn Hans
    6--Verdonck Patrick
    7--Buts Eddy
    8--Hermans Stefan
    9--Van De Plas Kurt
    10--Bollen Erwin

    Categorie D
    1--Hermans Henri
    2--Van Looy Luc
    3--De Cock Marc
    4--Van Roy Luc
    5--Fuchs Dirk
    6--Baptist Francy
    7--Haest Eddy
    8--Geudens Paul
    9--Ackermans Alex
    10--Van Den Brande Jan

    Categorie E
    1--Georges Vonckx
    2--De Bakker Ludo
    3--Van Herck Willy
    4--Everaerts Jef
    5--Voor Den dag Ton

    08-09-2012 om 17:04 geschreven door kenny


    07-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/09/2012
    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan LUC VAN CLAPDORP met zijn 4°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
    Van Clapdorp Luc Nieuwkerken 07-09-2012.png Van Clapdorp Luc Nieuwkerken 07-09-2012 1.png
    Vrijdag 07/09/2012 - NIEUWKERKEN - TTC 2012 Rit 14 - 50 km
    Uitslag - 62 dln. - 41,8 km/h

    1.LUC VAN CLAPDORP (Nieuwkerken)

    2.Kris Smet (St.Niklaas)

    3.Niels D'hondt (Elversele)

    4.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    5.Wim Bas

    6.Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht)

    7.Jens Verschaffelt (St.Niklaas)

    8.Frank Suys (Bornem)

    9.Kurt Victor

    10.Dieter Vercauter

    11.Kenny Janssens (Melsele)

    12.Freddy Van Camp 13.Kurt De Gronckel 14.Tom Saeys 15.Lieven De Breucker 16.Jonathan Van Kerchove 17.Peter Flach 18.Vincent Bogaerts 19.Kris Waelput 20.Koen Van Belle 21.Marnix De Roos 22.David Torfs 23.Franky De Fijn 24.Bruno Haemers 25.Alain Calle 26.Filip Van Buynder 27.Kurt Bertier 28.Filip Van Coninckxloey 29.Rudi Van Dam 30.Peter Hoskens 31.Peter Dierks 32.Xavier Dewulf 33.Philip Van Havenbergh 34.Gino Smet 35.Erik Verley 36.Theo De Prekel,37.Wim Ryckaert 38.Kevin Wullaert 39.Mervin d'Olieslagers 40.Patrick De Beule 41.Kurt Thoen 42.Maarten Van Raemdonck 43.Bram Kesteleyn 44.Chris Verhoeven 45.Nico De Roeck 46.Bart Mertens 47.Patrick Van der Vekens 48.Filip Van Goethem 49.Olivier Valaert 50.Steven Van Houte 51.Peter Van Goethem 52.Guido Kramer 53.Matthias Van Cauter 54.Stef De Bruyn 55.Rudy De Bondt 56.Michael Van De Casteele 57.Keny Wille 58.Sven Gilliaert 59.Kenneth Silverans 60.Dave Renders

    Foto's: Janine & Hugo

    Proficiat aan JAN HEYRMAN met zijn 2°Zege bij de Recreanten !!!

    Heyrman Jan KOP 2012.png 

    Recreanten – 67 dln

    1.JAN HEYRMAN (Kruibeke)

    2.Johan Van Hiel

    3.Steven Bruyninckx

    4.Peter De Bisschop

    5.Marc Janssens

    6.Wim De Vos

    7.Bart Van Damme

    8.Jurgen Van Havere

    9.Marco De Dobbelaer

    10.Maarten Van Mieghem

    07-09-2012 om 23:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/09/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 9°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Demeter Renaat KOP 2012 1.png
    Vrijdag 7 September - NIEUWKERKEN (9100)

    A/C/D - 66 km

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi)
    2 Dries Echelpoels
    3 Kevin Van Den Cruijce
    4 Danny Saelens (1C)
    5 Gianni Cooman
    6 Kristof Muys
    7 Steven Van Aken
    8 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    9 Yves Heylen
    10 Jeroen Uyttersprot
    11 Mario Van Den Broeck
    12 Dirk De Schrijver
    13 Franky Weemaes (Melsele)
    14 Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
    15 Christophe De Grom
    16 Gert Smet (Kruibeke)
    17 Rudi Rabout (Heinkenszand)
    18 Tino Teirlinck
    19 Willem Van Der Heyden
    20 Gunther Biesemans
    21 Jeroen Van Geyte
    22 Ronny Van Der Vurst
    23 Michael Apers
    24 Wim Van Lancker
    25 Nico Van Bever
    26 Danny Borremans
    27 Jimmy De Paepe
    28 Wouter De Cleer
    29 Kris Bolssens (Kruibeke)
    30 Herman Proost (1D)

    07-09-2012 om 23:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 07/09/2012 IZEGEM-BELLE VUE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DESMET Jani-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    2.FRANCQ Eamon-CALIFORNIA CYCLING-

    3.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    4.TAILLIEU Mike-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    6.MICHELS Pedro-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    9.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    07/09/2012 ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    3.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.DOLIN Yuval-FUJI TEST TEAM

    5.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.VANDEWIELE Frederik-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    7.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    8.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    9.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.ROELS Sam-CYCLING TEAM VERMEEREN-

     

    07/09/2012 MASSEMEN (O) - Dames Elite - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.COLCLOUGH Katie-TEAM SPECIALIZED - LULULEMON -

    2.DELZENNE Elise-PEDALE MADELEINOISE-

    3.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    4.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.KLOK Ines-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    6.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    7.FAHLIN Emilia-TEAM SPECIALIZED - LULULEMON -

    8.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    9.SMALL Carmen-TEAM OPTUM-

    10.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    16.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    07-09-2012 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ST.GILLIS-WAAS VAN DONDERDAG 06/09/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE ST.GILLIS-WAAS
    VAN DONDERDAG 06/09/2012
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 297.JPG    
                             Winnaar Jef Van Meirhaeghe met de supporters.                                      
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 299.JPG WBV 6-9-2012-st-gillis.w 302.JPG
                Jef Van Meirhaeghe uit Zingem.                                              De winnaar met de bloemen en zijn Peter.
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 304.JPG         
                      Fotograaf Pierre Maes met de Guy Smet die 2de werd.      
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 311.JPG                                 
                  Snel de uitslag via sms doorsturen naar het thuisfront.                
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 256.JPG
           De aankomst met Jef Van Meirhaeghe die Guy Smet klopt in de spurt.
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 258.JPG 
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 268.JPG
                                                  De spurt van het peloton.
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 214.JPG
                                                         De kopgroep.
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 230.JPG
                                  De kopgroep waar de winnaar uit kwam.
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 215.JPG
                            Romain Vanstain uit Bornem en Sven Wielandt.
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 243.JPG
                             Demarrage van Guy Smet in de laatste ronde.
     

    06/09/2012 SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    2.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    3.CUNNINGHAM Joshua-VIASPORT-

    4.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    5.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    7.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    10.VAN LUYCK Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    12.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    13.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    15.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    17.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    18.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    20.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    21.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    22.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    23.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    24.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    25.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    26.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    27.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    28.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    29.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    33.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    34.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    36.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    37.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    39.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    40.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    41.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    43.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    47.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-


    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 027.JPG
    Het peloton met Kristof Dhollander en James Fruytier, beide renners kregen
    een lekke band.
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 056.JPG
              Michiel Dieleman, Patrick Van Roosbroeck en Koen Van de Velde.
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 076.JPG
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 087.JPG 
                                       Pieter Cordeel en James Fruytier.                              
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 134.JPG
       Stijn Verbeke op kop met in 3de positie Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 157.JPG
                                     Sven Wielandt en James Fruytier.
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 160.JPG
                                  Kenny Goossens lost Guy Smet vooraan af.
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 161.JPG
                       Andrew Kerr uit Daknam en Stijn Verbeke uit Sinaai.
    WBV 6-9-2012-st-gillis.w 168.JPG
                    Nico Ielegems uit Rumst en Kris De Block uit Mariekerke.




    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-09-2012 om 13:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG BELGISCH KAMPIOENSCHAP ARCHITECTEN EN INGENIEURS

    Proficiat aan KRISTOF MEYS met zijn 3°Seizoenszege en Titel van Belgisch Kampioen bij de Architecten en Ingenieurs !!!

    Meys Kris KOP 2012 1.png 

    Dit weekend 02/09/2012 werd in Gréz Doiceau Kris Meys van het Opwijkse Team De Fietser Belgisch kampioen wielrennnen op de weg bij de 'architecten en ingenieurs'.

    Er stonden 61 renners aan de start en reeds in het begin van de elf ronden ging Kris met drie andere renners aan de haal. Ze werden niet meer terug gegrepen door het peloton.
    Het kwam tot een eindsprint met twee waarbij Kris aan het langste eind trok. 


    Heren
    1. Kris Meys (Hamme)

    2. Raphaël Cornélis
    3. Jan Vandierendonck
    4. Phiippe Kessels
    5. Gino Hermans
    6. Nico Decoster

    7. Karl Van Wymeersch
    8. Koen Gaudaen
    9. Gert Van der Vloet
    10. Dieter Biront

    Dames :
    1. Kristien Achten
    2. KarinHuppers
    3. Mélanie Cattrysse

    Masters 2 : 
    1. Bart Doms
    2. Lieven Dejaeghere
    3. Éric Lion

    07-09-2012 om 13:39 geschreven door kenny


    06-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 06/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 06/09/2012 IZEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 163 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUARDINI Andrea-FARNESE VINI - SELLE ITALIA -

    2.HANSON Kenneth A-TEAM OPTUM-

    3.ANDRIATO Rafael-FARNESE VINI - SELLE ITALIA -

    4.JANSE VAN RENSBURG Reinardt-MTN QHUBEKA -

    5.PLANCKAERT Baptiste-LANDBOUWKREDIET-

    6.AVERY Clinton Robert-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    7.MAYKIN Roman-RUSVELO-

    8.CLAEYS Kevin-LANDBOUWKREDIET-

    9.SCULLY Thomas-CHIPOTLE DEVELOPMENT TEAM -

    10.LIETAER Eliot-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    54.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    108.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    111.CORNU Dominique-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

     

    06/09/2012 BLANKENBERGE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-

    6.VANDROMME Werner-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM-

    7.TVARDOVSYI Michael-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    8.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    9.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.GIBBONS Thomas-UNATTACHED-

    18.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

     

    06/09/2012 KOEKELARE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    4.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.DE WAELE Dieter-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    9.CONSTANT Kenny-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.KERKHOF Stefaan-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER-

     

    06/09/2012 SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    2.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    3.CUNNINGHAM Joshua-VIASPORT-

    4.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    5.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    7.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    10.VAN LUYCK Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    12.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    13.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    15.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    17.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    18.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    20.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    21.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    22.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    23.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    24.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    25.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    26.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    27.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    28.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    29.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    33.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    34.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    36.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    37.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    39.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    40.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    41.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    43.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    47.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    06-09-2012 om 21:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.AFGELASTING WAOD WEDSTRIJD TE POESELE

    waod_3.jpg

    Zondag 9 September - 9850 POESELE – Beentjesstraat - Feesttent

    Op zondag 09 september 2012 gaat de wielerwedstrijd WAOD te Poesele NIET DOOR.

    Rik Vandeputte (voorzitter WAOD) : “De inrichter heeft ons dit pas tijdens onze wedstrijd van woensdag 5 september 2012 te Lochristi-Hijfte gemeld.  Indien onze kalenderverantwoordelijke, Karel Boudrez, zelf niet met de inrichter zou getelefoneerd hebben, dan wisten we het waarschijnlijk nog niet.”

    WAOD betreurt dan ook de laattijdige schrapping van deze wedstrijd.


    06-09-2012 om 15:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 09/09/2012 - KLEI-SNOA KOERST - ELITE Z.C. & BELOFTEN
    Klei-Snoa 09-09-2012.png

    Persbericht 9 september 2012

    In de bakermat van het Waasland, het pittoreske Klein Sinaai, wordt ook dit weekend een beetje de vakantie begraven. Doch niet voordat wij er nog een feestweekend van maken samen met de bevolking wordt de traditionele kermis gevierd en dan mag een wielerwedstrijd uiteraard niet ontbreken. Na het puzzelen bij de voorbije organisaties door de wegenwerken, met het zoeken naar een geschikt parcours, zijn deze zorgen gelukkig terug verdwenen. Na de officiële opening van de nieuwe wegen door het Gemeentebestuur op zaterdag om 11,30 uur zullen wij met veel plezier de renners gedurende maar liefst 20 ronden het nieuwe asfalt laten testen om er op deze manier een daverende editie van te maken. De weergoden zullen ons in elk geval goedgezind zijn, zodat het goed toeven zal zijn in één van de kleinste gemeenten van het groene Waasland voor de 2e Grote Prijs Vepabo op zondag 9 september 2012 in een organisatie van Het Vliegend Wiel Klein Sinaai. In primeur kan U de wedstrijd volgen via Twitter, daarom maak U volger, via Twitter, van Sportcomité Het Vliegend Wiel Klein Sinaai (@sportHVW)

    Tot zondag.

    06-09-2012 om 10:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 07/09/2012 - TTC RONDE 2012 - RIT 14 TE NIEUWKERKEN
    TTC 7-9-2012.png

    Bron: TTC Bestuur

    06-09-2012 om 10:03 geschreven door kenny


    05-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/09/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KENNY JANSSENS met zijn 4°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Janssens Kenny KOP 2012.jpg    Demeter Renaat KOP 2012 1.png

          Kenny Janssens                 Renaat Demeter

    Woensdag 5 September - 9080 LOCHRISTI (Hyfte)

     

    Catg.A - 64 dln
    1.RENAAT DEMETER (Lochristi)
    2.Dries Echelpoels
    3 Vincent Brunel

    4 David Haegeman

    5 Jan Trenson

    6 Franky Van Oyen (Zulte)

    7 Eric Vereecken

    8 Jarno Sonneville

    9 Michel Le Blon

    10 Paul Rooseparck
    WAOD 5-9-2012-hyfte 533.JPG
        Winnaar Catg.A Renaat Demeter en winnaar Catg.B Stefan Verhaeghe.
    waod 5-9-2012-hyfte 507.JPG 
    De spurt om de overwinning in Catg.A tussen Renaat Demeter en Dries Echelpoels.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 273.JPG
                                                       Start Catg.A

    Catg.B - 48 dln
    1.Stefan Verhaeghe
    2 Marc Goossens

    3 Philip Lampaert

    4 Didier De Lannoy

    5 Danny De Bruyne

    6 Ronny Van Der Vurst

    7 Ruud Havermans

    8 Franky De Tremerie

    9 Arie De Moor

    10 Michel Bultinck

    WAOD 5-9-2012-hyfte 462.JPG
                             Aankomst winnaar Catg.B Stefan Verhaeghe.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 373.JPG
      Benny De Bock (reed later lek), Wim Heyndrickx en Lieven Van De Perre.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 339.JPG
                                       Luc De Muynck en Eddy Merckx.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 295.JPG
                                                 Start van de Catg.B

    Catg.C - 51 dln
    1.Geert Van Speybroeck
    2.Freddy Vlerick
    3.Patrick Van Renterghem
    4 Hilair Heye

    5 Jean-Pierre Van Maldegem

    6 Georges Vergauwe

    7 Patrick Watteny

    8 Ronny Cosijn

    9 Helmuth Tas

    10 Etienne Claus (Waasmunster)
    WAOD 5-9-2012-hyfte 396.JPG
    Winnaar Geert Van Speybroeck, Patrick Van Renterghem (3de) en Freddy Vlerick.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 251.JPG
            Aankomst van de Catg.C met Geert Van Speybroeck als winnaar.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 090.JPG
                                                          Start Catg.C
    WAOD 5-9-2012-hyfte 105.JPG

    Toeristen - 35 dln
    1.KENNY JANSSENS (Melsele)
    2.Kris Smet (St.Niklaas)
    3.Filip Pattyn
    4.Dieter Vercauter
    5.Diederik Ampe
    6.Mathias Debacquer
    7.Nico De Roeck
    8.Tim Bekaert
    9.Ignace Dierickx
    10.Steven Van Houte (Vrasene)
    11.Francesco De Groote
    12.Kevin Semerano (pelotonspurt op 1'30")

    13 Tim Beurms 14 Marnik Vercruysse 15 Jan De Bruycker 16 Tim Vanrenterghem 17 Marino Naessens 18 Gino Beauprez 19 Stijn Peelman 20 Alain Calle 21 onbekende renner 22 Kurt Bertier 23 Jan Heyrman 24 Björn D'Hoker 25 Martin Surmont 26 Koen Van Belle 27 Björn Grouwet 28 Bill Noterman 29 Hendrik Caethoven 30 Stephan Ampe 31 Rudi Van Dam 32 Johan De Maesschalck
    WAOD 5-9-2012-hyfte 244.JPG
                     De winnaar Kenny Janssens met de 2de Kris Smet.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 218.JPG
                                     De spurt mooi in beeld gebracht.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 220.JPG
    De spurt tussen de 5 koplopers die in de laatste kilometers nog wegreden uit
    de kopgroep.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 221.JPG
                     Kenny Janssens haalt het voor Kris Smet en Filip Pattyn.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 192.JPG
         De kopgroep van 11 reed vanaf ronde 3 vooraan en reden 1'30" vooruit.
    De 11 renners vooraan: Kenny Janssens, Kris Smet, Filip Pattyn, Dieter Vercautere,
    Diederik Ampe, Mathias Debacquer, Nico De Roeck, Tim Bekaert, Ignace Dierickx,
    Steven Van Houte en Francesco De Groote.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 163.JPG
    Deze 5 renners sloten aan bij de 6 koplopers in ronde 4 met Steven Van Houte
    op kop voor Kenny Janssens en Dieter Vercauter.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 229.JPG
                           De spurt van het peloton met Kevin Semerano.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 100.JPG
                                                      Start Toeristen
    WAOD 5-9-2012-hyfte 117.JPG
    WAOD 5-9-2012-hyfte 084.JPG
                        Afgevaardigde WAOD Henri Neyt en Kenny Janssens.

    Catg.D - 41 dln
    1.Wim De Waal
    2 Felix Luyten

    3 Jozef Scheirlinckx

    4 Marc Vervondel

    5 Jose Hoebeke

    6 Ludo Opdebeek

    7 Johny Van Holen

    8 Robert Maldrie

    9 José Demeyere

    10 Julien De Bock

    WAOD 5-9-2012-hyfte 076.JPG
    Winnaar Catg.D Wim De Waal, winnaar Catg.E Theo Coudyzer en winnaar
    Catg.F Anton Van Poecke.
    WAOD 5-9-2012-hyfte 050.JPG
                                           Aankomst van Wim De Waal.
    waod 5-9-2012-hyfte 057.JPG
                                        Aankomst van het peloton.

    Catg.E - 16 dln
    1.Theo Coudyzer
    2 Jean Ronsmans

    3 Viktor Van Den Eynde

    4 Frank Laeremans

    5 Roger Van Den Eede

    6 Aad Vingerling

    7 Gilbert Vandenheuvel

    8 Luc Snels

    9 Julien Vyvey

    10 André Klep
    WAOD 5-9-2012-hyfte 054.JPG
                                          Aankomst van Theo Coudyzer.

    Catg.F - 27 dln
    1.Anton Van Poecke
    2 Guy Soil

    3 Ko Tolhoek

    4 Hervé Verstuyft

    5 Gerard Mariën

    6 Roger De Breuker

    7 Gerrit Hairwassers

    8 Clement Saelens

    9 Georges Michiels

    10 Gerard Devleeschauwer
    WAOD 5-9-2012-hyfte 078.JPG WAOD 5-9-2012-hyfte 040.JPG
    Winnaar Catg.F Anton Van Poecke met zijn dame                                   Aankomst van Anton Van Poecke.
    Monique Van Poecke.



    Foto's: Rita Thianpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-09-2012 om 23:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 05/09/2012 MEMORIAL RIK VAN STEENBERGEN (A) - Men Elite

    Aantal deelnemers:

    1.BOS Theo -RABOBANK CYCLING TEAM

    2.VAN HUMMEL Kenny Robert -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    3.RENSHAW Mark -RABOBANK CYCLING TEAM-

    4.GREIPEL André -LOTTO BELISOL TEAM-

    5.MARKUS Barry -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.VAN DIJK Stefan -ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S-

    7.VANBILSEN Kenneth -AN POST - SEAN KELLY-

    8.SCHULZE André -TEAM NETAPP-

    9.JANS Roy -AN POST - SEAN KELLY-

    10.LASCA Francesco -CAJA RURAL-

    14.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    39.GODDAERT Kristof -AG2R LA MONDIALE-

    111.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL TEAM-

    123.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL TEAM-

     

    05/09/2012 WONDELGEM (O) - U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    2.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    5.DE FAUW Ken-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.DE WITTE Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    8.CLAEYS Timothy-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.HEYNS Nils-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

     

    05/09/2012 WINGENE (W) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 167,4 km
    Aantal deelnemers:

    1.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.VEREECKEN Nicolas-LOTTO BELISOL U23-

    4.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    5.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.MEURISSE Xandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.PESTIAUX Loic-IDEMASPORT - BIOWANZE -

    8.BLANCKE Kristof-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.PAAJANEN Paavo-FUJI TEST TEAM
    10.BRUS Marco  BABYDUMP WILVO LEMMENS CT
    16.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    17.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    18.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    30.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    109.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    112.PIETERS Andres-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

     

    05/09/2012 PEER (LB) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    05-09-2012 om 20:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 04/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 10°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sterck Gunter KOP 2012.png    Das Jeroen KOP 2012.png

           Gunter Sterck                        Jeroen Das


    Dinsdag 04/09/2012 BRASSCHAAT (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 40 km

    Aantal deelnemers:

    Acht van Brasschaat kleine finale

    1.VAN MECHELEN Matthias-MARCO POLO CYCLING TEAM-

    2.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    3.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    4.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.PAUWELS Dries-MELBOTECH PRORACE CT-

    6.BRAEKEVELDT Pieter-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    7.ENCKELS Peter-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.COVENTS Stein-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    9.VERHAEGHE Vincent-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    10.LEUKEMANS Mattias-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Acht van Brasschaat Finale

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.BREUER Christoph-RSG HURTH

    5.PILLON Romain-ESEG DOUAI

    6.FOUBERT Glen-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    8.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    9.THYS Nico-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

     

    04/09/2012 BASSEVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUNTER STERCK uit Klein-Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    4.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    8.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    10.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    14.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    20.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    04/09/2012 BOOISCHOT-PIJPELHEIDE (A) - Elite z.c./U23 - 117,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.VAN TRIJP Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    4.KARWOSKI Cameron-CYCLING SOUTHLAND-

    5.LODEWIJKS Gert-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.DE VRIES Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23-
    9.VAES Jeff  APK QJOBS CT
    10.VAN UFFEL Willem-
    STAR CYCLING TEAM-

    29.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    04/09/2012 HULSTE (W) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.TAILLIEU Mike-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    4.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.LAMPAERT Yves-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    14.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    04/09/2012 SMETLEDE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    4.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.DE VREESE Vincent-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.LIEVENS Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    7.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.BRACKE Thomas-DMC- CYCLING TEAM-

    10.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    05-09-2012 om 20:18 geschreven door kenny


    04-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG EN FOTO'S MEILSEN KOERS 2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan DANNY VAN HAVERBERG met zijn Zege bij de +50 Jaar !!!

    Proficiat aan SAM VAN DER AA met zijn Zege bij de -50 Jaar !!!

    melsen koerse 425.jpg
    Zaterdag 01/09/2012 – MELSELE – Clubleden wielertoeristen Meilsen Koers

    Catg. +50 jaar                                            Catg. -50 jaar

    1.Danny Van Haverberg (Berchem)                        1.Sam van der AA (Melsele)

    2.Danny Verheyen                                                         2.Wim De Gruyter

    3.Eric D' Hooge                                                                3.Marc Janssens

    4.Rudi Franssens                                                            4.Theo De Prekel

    5.William Van Domburg                                             5.Les Van Puyvelde

    6.Werner Franssens                                                     6.Eriv Verley

    7.Marc Van Bossuyt                                                      7.Tom Middelkamp

    8.Paul Van Der Plas                                                       8.Jan Peirsman

    9.Leo De Meulenaere                                                  9.Geert Bulteel

    10.Herman Van Hoorick                                              10.Joris De Meulenaere

    11.Chantal Bracke                                                          11.Gino Dillen

    12.J P Pannier                                                                  12.Danny Heyrman

    13.Marc Engels                                                                13.Yves Delhasse

    14.Walter Vijt                                                                  14.Jorn Engels

    15.Carl De Wilde                                                            15.Steven Bryninckx

    16.Joost Vercauteren                                                   16.Francis De Baere

    17.Andre Apers                                                               17.Gunter van Den Hende

    18.Michel Van Mulder                                                 18.Dirk Machiels

    19.Bruno Vergauwen                                                    19.Koenraad Verhelst

    20.Jan Helincks                                                                20.Gunther Van Mieghem
    melsen koerse 446.jpg
    melsen koerse 428.jpg
    melsen koerse 372.jpg

    Foto's: Raymond De Geest

    04-09-2012 om 16:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/09/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 3/9 – BOOISCHOT (Pijpelheide)

    Categorie A
    1--Van Nuffelen Sam
    2--Marien Christof (Retie)
    3--Engelen Ruben
    4--Krijnen Rob
    5--Hendrickx Jorg
    6--Thys Rik
    7--Bellew Wesley
    8--Plasman Tim
    9--Mondelaers Jens
    10--Loos Glen

    Categorie B
    1--Behiels Peter
    2--De Visscher Walter
    3--Meuris Gerry
    4--De Vree Rik
    5--Hereijgers Piet
    6--Adams Christophe
    7--Verbinnen Mario
    8--Verbraeken Geert
    9--Berghmans Bob
    10--Berghmans Bart

    Categorie C

    1--Dockx Bert
    2--Verbinnen Dirk
    3--Van Looy Wim
    4--Bollen Erwin
    5--Rens David
    6--Van den Eynde Wim
    7--Vekemans Marc
    8--Van Der Mieren Daniel
    9--Follon Ronny
    10--Dockx Peter

    Categorie D
    1--Van Roy Luc
    2--Ackermans Alex
    3--De Cock Marc
    4--Croonenborghs Wim
    5--Dams Danny
    6--Van Den Broeck louis
    7--Van Dijck Willy
    8--Verschoren Luc

    9--Geerts Cis
    10--De Wyngaert Dirk

    Categorie E
    1--Georges Vonckx
    2--Everaerts Jef

    04-09-2012 om 11:59 geschreven door kenny


    03-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 03/09/2012 WETTEREN (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Dernycriterium - 79,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.WIGGINS Bradley-SKY PROCYCLING-

    2.VAN AVERMAET Greg-BMC RACING TEAM-

    3.VANMARCKE Sep-GARMIN - BARRACUDA-

    4.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET -

    5.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    6.GODDAERT Kristof-AG2R LA MONDIALE-

    7.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    8.CAETHOVEN Steven-ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S -

    9.MAES Nikolas-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    10.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO BELISOL TEAM-

     

    03/09/2012 WAKKEN (W) - Elite z.c./U23 - 69 km

    Aantal deelnemers:

    1.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    2.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    4.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.BALCAEN Wesley-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    7.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    8.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA
    10.DECOUTTERE Jonas-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    03/09/2012 DENDERHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    2.DE TROYER Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.FOUQUET Kevin-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
    4.VANHUFFEL Wim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    5.NEVENS Sven-
    ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    6.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    7.VAN DER SCHUEREN Kenny-WORLDOFBIKE.GR-

    8.PETERSON Kennett-ASFRA RACING TEAM-

    9.OP´T EYNDE Thomas-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    11.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    03/09/2012 ERPE MERE (O) - Elite z.c./U23 - 114,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE MESMAEKER Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.VAN DORSSELAER Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT

    7.PIETERS Sibrecht-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    8.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    9.LIEVENS Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    17.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    03/09/2012 NEVELE (O) - Elite z.c./U23 - 102 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.D CHAUNER Michael-NWV GRONINGEN-

    5.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    6.VAN COPPERNOLLE Francesco-BOFROST-STERIA-

    7.VAN LUYCK Sven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.VAN HYFTE Tom-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    9.HUNT Joshua-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    10.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-

    16.BOGAERT Sammy-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    03/09/2012 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    2.VANHAECKE Thomas-FUJI TEST TEAM-

    3.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    5.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    8.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.BAERT Mathieu-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.BREYE Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    03/09/2012 DENDERWINDEKE (O) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.SEGHERS Tim-LUCA TEAM

    3.MOTTE David-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    4.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    5.DE MOOR Arie-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.REMORY Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    7.PARDAENS Ronny-DAG VERGUNNING-

    8.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    9.DE BACKER Danny-DAG VERGUNNING-

    10.VERHAEGHE Stefan-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    24.DEMETER Renaat-DAG VERGUNNING-

    03-09-2012 om 23:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/09/2012

    vwf.JPG








    Maandag 3 September - GRIMBERGEN (1850)

    1. Tom PENNINCKX
    2. Kevin Van Den Cruijce
    3. Peter Van Damme
    4. Danny Saelens (1C)
    5. Kevin Selleslagh
    6. Tom Verhoeven
    7. Bruno Bruyere
    8. Koen Van Geyt
    9. Rudy Thomas (1D)
    10. Christophe Brieau
    11. Tom Hermans
    12. Lucien Van Den Brande
    13. Koen Van Kerckhoven
    14. Rudi Rabout (Heinkenszand)
    15. Christof Heynderickx
    16. Steven Goossens (St.Niklaas)
    17. Daniel Villers
    18. Mehdi Tigrine
    19. Kurt Stevens
    20. Steven Verschelden

    03-09-2012 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC TEAM

    WAC Waasland.png

    MINIEMEN

    Zondag 02/09/2012 - STEKENE
    10 jaar 23 dln

    Bleyenberg Jado: Tijd 1 - Weg 1  Proficiat !!!

    Reunis Rowdy: Tijd 13 - Weg 11

    WAC 02-09-2012 1.png 

    11 jaar 24 dln

    Van Houte Sybren: Tijd 4 - Weg 1 Proficiat !!!

    WAC 02-09-2012 2.png
     

    ASPIRANTEN
    Zondag 02/09/2012 – NINOVE-APPELTERRE

    12 jaar - 34 dln

    Verbruggen David – 33°

     

    13 jaar - 49 dln

    Van Houte Gerben – 5°

     

    Meisjes 13 jaar - 11 dln

    Michielsen-Stevens Sarah – 7°

     

    Zondag 02/09/2012 - GEEL
    12 jaar - 35 dln

    Seels Brent - 1° Proficiat !!!

    Van de Putte Niels – 2°

    Janssens Siebe – 10°

    Michielsen Danny – 12°

    Petrus Pieter – 16°

    Apers Indy – 32°

     

    13 jaar - 34 dln

    Van Gils Maxim – 13°

    Van Laer Jan – 15°

    Goossenaerts Chloe – 18°  - 1° Meisje Proficiat!!!!!!!!!!!!

    Schillemans Jonas – 25°

    Franssens Yannick – 28°

    Boeckx Jens

     

    14 jaar - 56 dln

    Steynen Reno – 8°

    Beck Cedric – 10°

    Milliau Vince – 12°

    Apers Ruben – 18°

    Van Steensel Mats - 24°

    Quirynen Pieter – 25°

    Poppe Kenneth – 37°

    Palinckx Mats – 44°

    Verbraak Lennert – 48°

    Van Dael Roel – 52° 

     


    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 01/09/2012 – WICHELEN - 50 dln

    Deckers Cisse – 23°

    Vercauteren Toon – 29°

    Wittevrongel Wouter – 31°

     

    Zondag 02/09/2012 – ZULTE MACHELEN - 44 dln

    Verscheuren Steve – 16°

    Van Bragt Daan – 29°

     



    Op 15 September eetfestijn Wac Team Waasland, mosselen of kip met friet, inschrijven via de site van Wac Team Waasland of bij Nancy Cappelle.

     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    03-09-2012 om 18:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD VWF VAN ZATERDAG 01/09/2012
    FILM MOERZEKE CAT A



    FILM MOERZEKE CAT C



    FILM MOERZEKE CAT D



    FILM MOERZEKE CAT E



    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    03-09-2012 om 18:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/09/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan DIRK BLOMMAERT met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Blommaert Dirk KOP 2012.png
    Zondag 2 September - 9890 DIKKELVENNE

     

    Catg.A - 42 dln

    1 Lode Van Impe (St Lievens-Esse)

    2 Johnny Van der Klooster

    3 Kristof Gryson

    4 Luc De Duytsche

    5 Franky Van Oyen (Zulte)

    6 Stefaan Paridaens

    7 Gregory De Munster

    8 Steven Tuytschaever

    9 Christophe De Grom

    10 Kristof Muys
    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 593.JPG
                                  Winnaar Catg.A Lode Van Impe.
    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 573.JPG
      Aankomst van de Catg.A met Lode Van Impe voor Johnny Van der Klooster.

    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 325.JPG
                                                                 Start Catg.A
     

    Catg.B 34 dln

    1 Vincent Brunel (Oostkerke)

    2 Bart Rombouts (Kallo)

    3 Willy Den Haese

    4 Danny Borremans

    5 Jimmy De Paepe

    6 Danny Van Oyen (Deinze)

    7 Dirk De Schrijver

    8 Peter Ballet

    9 Geert Van Speybroeck

    10 Rudi Rabout (Heinkenszand)

    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 570.JPG
                                     Winnaar Catg.B Vincent Brunel.
    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 541.JPG
             Aankomst van de Catg.B met Vincent Brunel voor Bart Rombouts.
    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 379.JPG
                                   Bart Rombouts en Peter De Maere. 

    Catg.C - 31 dln

    1 Patrick Van Renterghem(Bellem)

    2 Patrick Watteny

    3 Jean-Pierre Van Maldegem

    4 Hilair Heye

    5 Frank Suys (Bornem)

    6 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    7 Frank De Pelsmaker

    8 Jos Maes

    9 Ko Harms

    10 Gerrit Vermassen

    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 321.JPG
                                Winnaar Catg.C Patrick Van Renterghem.
    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 313.JPG
           Aankomst van de Catg.C met als winnaar Patrick Van Renterghem.
    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 060.JPG
                                                    Start Catg.C
     

    Toeristen - 51 dln

    1 Dieter Van Simaey (Asper)

    2 Mike Van de Voorde

    3 Benny Moens

    4 Dieter Vercauter

    5 Gino Beauprez

    6 Alain Calle

    7 Tim Bekaert

    8 Marnik Vercruysse

    9 Matthias Debacquer

    10 Simon Van Moorhem

    11 Bram Markey

    12 Bill Noterman

    13 Karel Van Meirhaeghe

    14 Kenny Janssens (Melsele)

    15 Francesco Degroote

    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 296.JPG
                                 Winnaar Toeristen Dieter Van Simaey
    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 270.JPG
                                             Aankomst van de Toeristen.
    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 182.JPG WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 237.JPG
        Kenny Janssens in de aanval in ronde 2.                                    Kenny Janssens en ploegmaat Franky Boel.
     

    Catg.D - 22 dln

    1 DIRK BLOMMAERT (St Niklaas)

    2 Helmuth Tas

    3 Roland Boulard

    4 Eddy Cobbaut

    5 Robert Maldrie

    6 Ludo Opdebeek

    7 Rik Scheirlinckx

    8 Noël Rogge

    9 Hugo Tuypens

    10 Eddy De Vuyst

    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 076.JPG
    Winnaar Catg.E Theo Coudyzer, winnaar Catg.D Dirk Blommaert en winnaar
    Catg.F Gerard Mariën.
     

    Catg.E - 9 dln

    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Viktor Van Den Eynde

    3 Luc Snels

    4 Julien Vyvey

    5 Mathieu Mercken

    6 Freddy De Blick (Beveren)

    7 André Klep

    8 Robert Robijns

    9 Dennis Keyen

    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 040.JPG
                                           Aankomst van Theo Coudyzer.
     

    Catg.F - 18 dln

    1 Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2 Clement Saelens

    3 Roger De Breuker

    4 Peter Ryalls

    5 Guy Soil

    6 Daniel Cornu

    7 Clement De Smedt

    8 Ko Tolhoek

    9 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    10 Hervé Verstuyft

    WAOD 2-9-2012-dikkelvenne 033.JPG
                             Aankomst van Gerard Mariën.


    Foto's: Rita Thianpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-09-2012 om 11:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE VAN HET WAASLAND MTB 2012-2013
    Ronde Van het Waasland 2012.png

    Bron: Flor Van de Velde

    03-09-2012 om 11:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/09/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 2/09 – AARTSELAAR - Kampioenschap Van België

    Categorie A
    1--Van Nuffelen Sam (Kampioen Van België)
    2--Krynen Rob
    3--Vanden Wyngaerd Bart
    4--Pitschon Stijn
    5--Engelen Ruben
    6--Van Nimmen Thomas
    7--Van Baelen Ben
    8--Jonkers kris
    9--Vercammen Sven
    10--Stijnen Klaas
    18--Suykerbuyk Ben

    Categorie B
    1--Vennicx Dave (Kampioen Van België)
    2--Berghmans Bart
    3--Behiels Peter
    4--Van De Poel Tom
    5--Meuris Gerry
    6--De Visscher Walter
    7--Decoster Steven
    8--Patynoxski Piotr
    9--Helsen Tim
    10--Adams Christophe

    Categorie C
    1--Verbinnen Dirk (Kamp. V. België)
    2--Van Looy Wim
    3--Geets frank
    4--Van der Mieren Daniel
    5--Bogaerts Patricc
    6--Rens David
    7--Hooydonckx Peter
    8--Van Den Eynde Wim
    9--Kiesekoms Marc
    10--Wauters Philippe

    Categorie D
    1--Hermans Henri (Kamp. V. België)
    2--Haest Eddy
    3--Vos Peter
    4--Fuchs Dirk
    5--Ackermans Alex
    6--Dams Danny
    7--Van Den brande jan
    8--Claessens Joseph
    9--Govers kris
    10--Croonenborghs Wim

    Categorie E
    1--Vonckx Georges (Kamp. V. België)
    2--Vandenhouwe Etienne
    3--Van Herck Willy
    4--De Bakker Ludo
    5--Everaerts Jef

    03-09-2012 om 10:53 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!