.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    02-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STIJN STEELS met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan OLIVER NAESEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Steels Stijn KOP 2012.png  Naesen Olivier KOP 2012.png  Ongena Matthias KOP 2012.png

             Stijn Steels             Oliver Naesen          Matthias Ongena

    Zondag 02/09/2012 GP J. SCHERENS - LEUVEN (VB) - Men Elite UCI

    Aantal deelnemers

    1.CAETHOVEN Steven -ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S-

    2.NEIRYNCK Stijn -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    3.AMORISON Frédéric -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY-

    4.LEUKEMANS Bjorn -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    5.DUYN Huub -CYCLINGTEAM DE RIJKE-

    6.DEVENYNS Dries -OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.WALLAYS Jelle -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-  3"

    8.GAUDIN Damien -TEAM EUROPCAR-  9"

    9.TRENTIN Matteo -OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-  13"

    10.VANENDERT Jelle -LOTTO BELISOL TEAM-

    22.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-  1’27"

    35.GODDAERT Kristof -AG2R LA MONDIALE-

    38.VERMEERSCH Gianni -BKCP - POWERPLUS-

    83.DE GREEF Francis -LOTTO BELISOL TEAM-

     

    02/09/2012 BAVIKHOVE (HARELBEKE) (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 94,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.SAGAN Peter-LIQUIGAS-CANNONDALE-

    2.CAVENDISH Mark-SKY PROCYCLING-

    3.EECKHOUT Niko-AN POST - SEAN KELLY -

    4.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.GOSS Matthew Harley-GREENEDGE CYCLING TEAM-

    6.DEHAES Kenny-LOTTO-BELISOL-

    7.MAES Nikolas-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    8.HERMANS Ben-RADIOSHACK-NISSAN-

    9.GARDEYN Gorik-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    10.CLAEYS Kevin-LANDBOUWKREDIET -

     

    02/09/2012 IMDE- WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 119,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.MATTHIAS ONGENA uit Zele-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.TERWEDUWE Kenny-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    7.CUNNINGHAM Joshua-VIASPORT-

    8.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    9.POCKET Sammy-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    10.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    14.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    17.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    23.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    27.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    33.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

     

    02/09/2012 MOLENBEEK - WERSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.PEYSKENS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    5.KARWOSKI Cameron-CYCLING SOUTHLAND-

    6.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.LENNERTZ Sam-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.WANTE Melvin-MELBOTECH PRORACE CT

    9.KEMERLINCKX Kristof-STAR CYCLING TEAM-

    10.SUAREZ MARTINEZ Kevin-COLBA SUPERANO HAM-

     

    02/09/2012 NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.OLIVER NAESEN uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.CAMPENAERTS Victor-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.VAN DER MEER Nick-WESTLAND WIL VOORUIT-

    6.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    7.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    10.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    13.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17.BRAEKEVELDT Pieter-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    20.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    22.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    23.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    24.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    29.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    31.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    32.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    42.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    48.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    52.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    56.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    57.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    69.COVENTS Pieter-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    02/09/2012 RUISELEDE KRUISKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.GIBBONS Thomas-UNATTACHED-

    2.COUSINS Jack-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    3.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM-

    6.LIGNEEL Brian-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    7.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    8.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.DESCAMPS Joris-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    12.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    39.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    63.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

     

    02/09/2012 VEURNE ( BULSKAMP) (W) - Elite z.c./U23 - 107 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    3.CASIER Arne-FUJI TEST TEAM-

    4.KUYPERS Bart-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.DAUWENS Jan-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.DEVINNE Mikael-DUNKERQUE LITTORAL CY-

    9.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.VANCRAEYNEST Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

     

    02/09/2012 WESTERLO (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.STIJN STEELS uit Westerlo-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.FRISON Frederik-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.VERMEULEN Stef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.YATES Simon-100%ME-

    6.MERTENS Robin-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    7.CRAMPTON Robbert-FW HEIST ZUIDERKEMPEN-

    8.CLAES Gert-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.MOSES Tom-100%ME

    10.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    02-09-2012 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 10°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Rotty Glenn KOP 2011.jpg
    Zondag 02/09/2012 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Dames Elite - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.FAHLIN Emilia-TEAM SPECIALIZED - LULULEMON -

    2.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.VAN WANROIJ Marieke-AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM -

    5.BUYL Kimberly-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    6.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    7.WOERING Melanie-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    8.DEBBOUDT Sylvia-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.POST Jermaine-LRTV SWIFT-

    10.SCHOONBAERT Kim-LOTTO-BELISOL LADIESTEAM-

    17.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

     

    02/09/2012 HECHTEL-EKSEL (LB) - Amateurs + Masters - Provinciaal Kampioenschap – 80 km
    Am. + M. A: Aantal deelnemers:

    1.CLEEREN Tom-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VANHOVE Joeri-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.VERDONCK Bart-VREDA CYCLING TEAM-

    4.VAN LINDT Hans-TEAM JOVEN-

    5.BIERMANS Jean-CYCLO BIKE LIMBURG-

    6.RANSY Sigi-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.BECKERS Roy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.VLEUGELS Steven-DV-

    9.SPOORMANS Kristof-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.DAELMAN Kristof-LIMBURGSE AFDELING-

     

    M. B: Aantal deelnemers:

    1.KEIM Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.LAUREYN Hans-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.HOYDONCKX Erwin-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.BOLLEN Erwin-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.DAS Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.PENDERS Bart-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.MELCHIADES Benjamin-DV-

    9.SERRON Danny-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    M.C.: Aantal deelnemers:

    1.VANDE KERKHOF Robert-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    2.VANHERLE Ivo-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.VAN EYNDT Jozef-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.RENIERS Tony-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.VANDEKERKHOF Charles-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    02/09/2012 BAVIKHOVE (HARELBEKE) (W) - Juniores - 58,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    2.PYFFEROEN Miel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    5.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.MERLIER Braam-VISTAMEDIA HAMME-

    9.VERGAERDE Otto-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    10.VAN DER PERRE Adriano-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

     

    02/09/2012 BUDINGEN (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

     

    02/09/2012 STEENHUIZE (O) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.BURTON Germain-TEAM DE VER-

    4.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO
    5.PIETERS Laurent-CUBE FINTRO
    6.WITTOUCK Dominick
    -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VAN EMPEL Etienne-VIKING WATERLAND-

    8.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.VAN DER SCHELDEN Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.LIMPENS Gianni-CUBE FINTRO
    38.BONNE Diego-CUBE FINTRO
     

    02/09/2012 SINT-LIEVENS-HOUTEM (O) - Nieuwelingen – Interclub - Beker van België - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.ARIMONT Charlie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.CLAUW John Ross -IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    4.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VAN DEN BERGHE Jeroen -WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.DE POORTER Maxime -CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    7.VAN DER BEKEN Arno -ISOREX CYCLING TEAM-

    8.ABRAHAMS Jasper -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.PAUWELS Robin -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    10.BRAET Dieter -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    17.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.RELAES Jacob -RUDYCO CYCLING TEAM-

    42.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.VAN RIEL Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    53.JANSSENS Jarrid -RUDYCO CYCLING TEAM-

    98.ROELS Wannes -RUDYCO CYCLING TEAM-

    100.VEREECKEN Thomas -RUDYCO CYCLING TEAM-

    102.PERSOON Wouter -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    115.HOLVOET Martijn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    121.BAEYENS Tom -RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    02/09/2012 BELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 64,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.KERCKHOVE Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.PIRARD Maxim-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.LOBBESTAEL Lander-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DEWAEGEMAEKER Tonnino-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.VAN MEERHAEGHE Robin-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

     

    02/09/2012 BILZEN ROSMEER (LB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.GENICOT Lorens-ZANNATA CYCLING TEAM-

    5.VAN DER SLUIJS Okke--

    6.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.PANIS Thibaut-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.POETS Jorre-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    9.BISSCHOPS Niels-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.TREVISANI Lucas-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    02-09-2012 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 02/09/2012 MOORSLEDE-STROBOME (W) - Nieuwelingen - 65,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    4.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VERMET Joran-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.MUYLLE Enrico-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.DEBOOT Bruce-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.BASTIAENS Ayco-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    9.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    10.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    02/09/2012 ZULTE-MACHELEN (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.DE SMIT Alain-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    6.DE MUYNCK Jarich-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN DER BRACHT Kenneth-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.PIETERS Gregory-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    16.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.SMET Seppe-RUDYCO CYCLING TEAM-

    21.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    02/09/2012 APPELTERRE - NINOVE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VERHAEGHE Karen-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    4.MICHELS Laure-YOUNG SCHELDE CT

    5.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS-

    2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.CLAUS Marjon-RUDYCO CYCLING TEAM-

    5.PIRARD Kathy-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.HEYNS Joyce-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.MARIEN Lynn-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    4.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.WALRAED Jesper-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.DE GEYTER Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VAN DE VELDE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.VERBRUGGEN David-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.VERCAMST Wesley-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.FIVE Trystan-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    4.BAEYENS Yorgo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    16.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.DE BOCK Stijn-RUDYCO CYCLING TEAM-

    40.VAN LIPPEVELDE Sander-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.DE WEVER Merten-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.STEYAERT Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.NEVENS Tibo-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    4.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VESTENS Basile-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.DECLEYRE Jens-RUDYCO CYCLING TEAM-

    40.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    52.CORNU Maxime-RUDYCO CYCLING TEAM-

    58.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    59.STAUT Hendrik-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.VAN GOETHEM Darryl-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    02-09-2012 om 20:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/09/2012

    waod_3.jpg

    Zaterdag 1 September   - 9932 RONSELE

     

    Catg.A - 70 dln

    1 Kristof De Baets (Eeklo)

    2 Steven Martens

    3 Michel Le Blon

    4 Kristof Gryson

    5 Geert Van Speybroeck

    6 Kenny Vangampelaere

    7 Steven Van Rijckeghem

    8 Mario Van Der Sichel

    9 Davy Versichel

    10 Dylan De Bruyne

    02-09-2012 om 20:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/09/2012

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 18°Seizoenszege in de Reeks C !!!
    Suys Frank KOP 2012 2.png
    Zaterdag 01/09/2012 – AALTER - LFT


    Reeks A
    1. Roy VANDENBROUCKE

    2. Kim Van Oost

    3. Kenny Michels

    4. Geoffrey Michels

    5. Mattijs Holvoet

    Reeks B
    1. Patrick VANMAEKELBERGH

    2. Jan De Bruycker

    3. Kris Smet (St.Niklaas)

    4. Gianni Dumarey

    5. Vincent Evers

    Reeks C
    1. FRANK SUYS (Bornem)

    2. Patrick Raes

    3. Francky Baert

    4. Rudy Bertier

    5. Anthony Serrijn
    Suys Frank zege 01-09-2012.jpg

    Reeks D
    1. Ronny DE VOS

    2. Patrick Watteny

    3. José Hoebeke

    4. Tony Taelman

    5. Erik Delys

    Reeks E
    1. Terry FREMINEUR

    2. Jolien Verschueren

    3. John Heyndrickx

    4. Eric De Wilde

    5. Willy Moeyaert

    Reeks F
    1. Cedric VIAENE

    2. Jeroen Muylle

    3. Spencer Tack

    4. Robin Sinnaeve

    5. Jorgen Van Herrewege 

    02-09-2012 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE TISSELT VAN ZATERDAG 01/09/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE TISSELT
    VAN ZATERDAG 01/09/2012
    WBV 1-9-2012-tisselt 384.JPG  WBV 1-9-2012-tisselt 381.JPG  
                Sven Wielandt met de bloemen.                                       Het podium met Sven Wielandt en de 2de.
    WBV 1-9-2012-tisselt 375.JPG       WBV 1-9-2012-tisselt 386.JPG
                  Sven Wielandt uit Beveren.                                        Sven Wielandt met zijn vriendin.                
    WBV 1-9-2012-tisselt 349.JPG
    De aankomst van winnaar Sven Wielandt die meteen zijn 1ste zege van het
    seizoen boekt.
    WBV 1-9-2012-tisselt 353.JPG 
                    De spurt voor de 3de plaats, Guy Smet spurt naar plaats 4.
    WBV 1-9-2012-tisselt 363.JPG
              De spurt van de 2de groep werd gewonnen door Tony Heirbaut.
    WBV 1-9-2012-tisselt 144.JPG
                                                         De kopgroep.
    WBV 1-9-2012-tisselt 227.JPG
    Met 20 renners reden ze vooraan enkel Kristof Dhollander viel weg wegens lekke
    band.
     

    01/09/2012 TISSELT (A) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:
    1.SVEN WIELANDT uit Beveren

    2.Yari Verstraeten
    3.Andres Pieters
    4.Guy Smet uit Kruibeke
    5.Kay Welten
    6.Kevin Suarez Martinez
    7.James Fruytier
    8.Rutger Roelants
    9.Jan Van Aert
    10.Yoeri Hofman
    12.Moreno De Pauw
    20.Tony Heirbaut

    WBV 1-9-2012-tisselt 016.JPG
                                                        De start te Tisselt.
    WBV 1-9-2012-tisselt 372.JPG
                                                        Moreno De Pauw
    WBV 1-9-2012-tisselt 014.JPG
                                    Sean Durinck uit Hamme met zijn ouders.
    WBV 1-9-2012-tisselt 143.JPG WBV 1-9-2012-tisselt 059.JPG
           Kristof Dhollander reed lek te Tisselt.                               Romain Vainstaen, Sven Wielandt en Pieter Cordeel.
    WBV 1-9-2012-tisselt 088.JPG
                                       James Fruytier en Kristoff Heyns.
    WBV 1-9-2012-tisselt 089.JPG
                   Kevin Selleslagh, Patrick Van Roosbroeck en Tony Heirbaut.
    WBV 1-9-2012-tisselt 230.JPG
                            Dit groepje reed in 2de stelling na de kopgroep.
    WBV 1-9-2012-tisselt 331.JPG
                        De laatste groep mocht een ronde vroeger stoppen.
    WBV 1-9-2012-tisselt 343.JPG



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    02-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 02/09/2012 KESSEL-FORT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

     

    02/09/2012 KESSEL-FORT (A) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ Aantal deelnemers:

     

    Nieuwelingen : 30´ Aantal deelnemers:

     

    02/09/2012 KESSEL-FORT (A) - Veldrijden form. D - 40´
    AM./Ma A : Aantal deelnemers:

     

    Ma B : Aantal deelnemers:

     

    Ma C : Aantal deelnemers:

    02-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SVEN WIELANDT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Wielandt Sven KOP 2012.jpg
    Zaterdag 01/09/2012 WORLD PORTS CLASSIC (A) - Men Elite UCI – 163 km - 03h30min

    Aantal deelnemers:

    1. BOS Théo RABOBANK CYCLING TEAM

    2. GREIPEL André LOTTO-BELISOL TEAM
    3. BOONEN Tom
    OMEGA PHARMA-QUICK STEP
    4. KRISTOFF Alexander
    KATUSHA TEAM
    5. BLYTHE Adam
    BMC RACING TEAM
    6. VAN DIJK Stefan ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA’S
    7. BAZZANA Alessandro
    TEAM TYPE 1-SANOFI
    8. VAN HUMMEL Kenny Robert
    VACANSOLEIL-DCM
    9. BENFATTO Marco LIQUIGAS-CANNONDALE
    10. PETIT Adrien COFIDIS LE CREDIT EN LIGNE
    19. VAN STAEYEN Michael TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
    29. VAN HOECKE Gijs
    TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR  4"
    35. VAN AVERMAET Greg
    BMC RACING TEAM
    74. VAN DER SANDE Tosh
    LOTTO-BELISOL TEAM  40"
    87. ROBERT Fréderique
    LOTTO-BELISOL TEAM  1'33"
     

    01/09/2012 MARKE (W) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.ORBIE Stephen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    6.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.DERYCKE Lorenzo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.RAEYMAEKERS Jacob-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.DESMET Sébastien-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

     

    01/09/2012 MOORSLEDE-STROBOME (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2.KERKHOF Stefaan-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    3.BERNATONIS Marius-FUJI TEST TEAM-

    4.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.BLONDEEL Charlie-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    6.SCHIETGAT Pedro-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    7.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    8.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    9.HOORNE Jeroen-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.LIGNEEL Brian-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

     

    01/09/2012 TISSELT (A) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:
    1.SVEN WIELANDT uit Beveren

    2.Yari Verstraeten
    3.Andres Pieters
    4.Guy Smet uit Kruibeke
    5.Kay Welten
    6.Kevin Suarez Martinez
    7.James Fruytier
    8.Rutger Roelants
    9.Jan Van Aert
    10.Yoeri Hofman
    12.Moreno De Pauw
    20.Tony Heirbaut
     

    01/09/2012 ZUTENDAAL (LB) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE GREEF Robbert-TWC DE KEMPEN-

    2.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.VERBOVEN Sven-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.KOOIJMAN Jaap-WCL BERGKLIMMERS-

    5.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.MULKENS Mike-LIMBURGSE AFDELING-

    8.YATES Simon-100%ME

    9.HELVEN Sander-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.SEGERS Joren-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    50.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

     

    01/09/2012 KEMMEL (W) - U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEPLA Jeroen-BOFROST-STERIA-

    2.CAMPENAERTS Victor-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    3.VANDENBOGAERDE Jens-BOFROST-STERIA-

    4.BAERT Jasper-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    6.VAN DER HAEGHEN Ruben-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    7.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.VAN GUCHT Sten-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    10.JULIUS Jayde-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    17.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    32.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/09/2012 KUMTICH-TIENEN (VB) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.AERTS Toon-KDL CYCLINGTEAM-

    4.DANIELS Wouter-MELBOTECH PRORACE CT

    5.PIETERS Sibrecht-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    6.TOOTH Niels-MELBOTECH PRORACE CT

    7.PHILIPS Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT

    9.JOGI Joonas-ZANNATA CYCLING TEAM-

    10.TERWEDUWE Kenny-MELBOTECH PRORACE CT

     

    01/09/2012 WETTEREN (O) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.ECHELPOELS Dries-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.VAN DE WAETER Sean-CYCLING 2011-

    6.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.LIEVENS Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.REMORY Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    15.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    16.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    30.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-

    32.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    02-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/09/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.A !!!
    Marien Christophe KOP 2012.png
    Zaterdag 1/09 – PUTTE (Grasheide)

    Categorie A
    1—CHRISTOF MARIËN (Retie)
    2--Heyns Wim
    3--Vercammen Sven
    4--Hendrickx Jorg
    5--Verdonck Bart
    6--Leysen Tom
    7--Van Eyndt Sven
    8--Diels Pieter
    9--Engelen Ruben
    10--Noels Jeroen

    Categorie B
    1--Stessens Davy
    2--Diels Kurt
    3--Van Uffel Wim
    4--Van Dingenen Kim
    5--Berghmans Bart
    6--De Visscher Walter
    7--Adams Christophe
    8--Meuris Gerry
    9--Van Der Auwera Benny
    10--Gouwkens Patrick

    Categorie C
    1--Bogaerts Patric
    2--Brabants Bruno
    3--Buts Eddy
    4--Van Looy Wim
    5--Hoydonckx Peter
    6--Vekemans Marc
    7--Van looy Gerry
    8--Wouters Patrick
    9--Lintermans Stefaan
    10--Van Bael Hans

    Categorie D
    1--Vande kerkhof Robert
    2--Vos Peter
    3--Geudens Paul
    4--Claessens Joseph
    5--Haest Eddy
    6--Van Den brande Jan
    7--Verschoren Dirk
    8--De Cock Marc
    9--Kenis Rudi
    10--Vandekerkhof Charles

    Categorie E
    1--Georges Vonckx
    2--Everaerts Jef

    02-09-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    01-09-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/09/2012

    vwf.JPG








    Zaterdag 1 September - MOERZEKE (9220) -
    12de rit VWF Geditrofee

    A-reeks
    1. Andy DE BACKER
    2. Renaat Demeter (Lochristi)
    3. Steven Bogaert
    4. Bart De Baere
    5. Peter Van Damme
    6. Sigfried De Nauw
    7. Steven Tuytschaever
    8. Bart Heirewegh (Hamme)
    9. Jeroen Van Geyte
    10. Christophe Van Gucht

    C-reeks

    1. Frank VAGENENDE
    2. Dirk De Schrijver
    3. Kurt Stevens
    4. Eddy Merckx (Bornem)
    5. Tino Teirlinck
    6. Danny Saelens
    7. Steven Verschelden
    8. Andy Van Eesbeeck
    9. Jimmy De Paepe
    10. Johan Van Esbroeck

    D-reeks
    1. Herman PROOST
    2. Bart De Winter
    3. Patrick Jacobs
    4. Jerry De Reuse
    5. Dirk Van Hove
    6. Christophe Brieau
    7. Etienne Claus (Waasmunster)
    8. Marc Kiesekoms
    9. Rudy Thomas
    10. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)

    E-reeks
    1. Frank VAN DER PERRE
    2. Patrick Convents
    3. Patrick Van Renterghem
    4. Dirk Vermincksel
    5. Freddy Vlerick
    6. Benny D'Haese
    7. Alain De Schepper
    8. Hendrik Caethoven
    9. Dirk Caekebeke
    10. Dirk Mathijs (Gentbrugge)

    F-reeks
    1. Florent DE LEERSNYDER
    2. Helmuth Tas
    3. Willy Wouters
    4. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5. Marc Vervondel
    6. Johny Van Holen
    7. Roland Boulard
    8. Felix Luyten
    9. Julien De Bock
    10. Jos Vandermeulen

    G-reeks
    1. Luc SNELS
    2. Frank Laeremans
    3. Roger Van Den Eede
    4. Jean Ronsmans
    5. Hubert D'Hondt
    6. Viktor Van Den Eynde
    7. Omer Debecker
    8. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    9. Tim Krabbé
    10. Roger Hoof (St.Niklaas)

    01-09-2012 om 21:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar 3°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!
    Druyts Kelly KOP 2012.png
    Zaterdag 01/09/2012 WENDUINE-AAN-ZEE (W) - Dames Elite - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.KELLY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    2.VAN DER BREGGEN Anna-SENGERS LADIES CYCLING TEAM -

    3.JANKUTE Gabriele-PANEVEZIO-

    4.BUYL Kimberly-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    5.VAN DOORSLAER Annelies-KLEO LADIES TEAM-

    6.ARYS Evelyn-KLEO LADIES TEAM-

    7.DELZENNE Elise-PEDALE MADELEINOISE-

    8.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.KOEDOODER Vera-SENGERS LADIES CYCLING TEAM -

    10.DE BAAT Kim-SPECIALIZED DPD SRAM-

    37.DE RIDDER Amy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    40.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    01/09/2012 EVERBERG (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.HASPESLAGH Willem-VZW DE DEMERSPURTERS
    3.ELLSAY Nigel-COMOX VALLEY CC
    4.VAN DYCK Robbe-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.PIETTE Julien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.HEMROULLE Johan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    7.CREMERS Paul-WV DE JONGE RENNER-

    8.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.SENY Alexandre-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    10.PERRY Ben-TEAM CHCH-

    13.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    01/09/2012 GERAARDSBERGEN - OVERBOELARE (O) - Juniores - 96,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.BURTON Germain-TEAM DE VER-

    2.PARIDAENS Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.THIERENS Sam-RUDYCO CYCLING TEAM-

    5.HULSMANS Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.THIENPONT Simon-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    7.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.VAN VAERENBERGH Beau-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    9.VAN DAMME Indy-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.VAN DE KERKHOVE Brent-THOMPSON-

     

    01/09/2012 HERENTHOUT (A) - Juniores - 94,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DIERICKX Anthony-THOMPSON-

    2.KRAMER Erik-RWC AHOY-

    3.VAN BAKEL Robbie-WV SCHIJNDEL-

    4.CUYPERS Senne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.VAN DE KLUNDERT Koen-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.MEYS Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.KIVITS Marc-WV SCHIJNDEL-

    9.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.BROCATUS Arno-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    40.DE SMEDT Bjarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    58.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    65.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/09/2012 IZEGEM (W) - Juniores - 95,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    2.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VAN DUREN Brent-WK NOORD WEST BRABANT-

    5.VAN EECKHOUTTE Niels-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.NOPPE Christophe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.RYCKOORT Brent-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.D´HOORE Giorgio-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    18.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/09/2012 KOOIGEM (W) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.SAVELON Arne-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    2.DE MEESTERE Martijn-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.LEVROUW Jelle-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.COREELMAN Giani-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.EVRAERT Niels-YOUNG SCHELDE CT-

    7.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.BOSTOEN Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VANNESTE Laurens-THOMPSON-

    10.SCHOTTE Lauwrence-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

     

    01/09/2012 MOORTSELE (O) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.RASSCHAERT Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    5.VANLERBERGHE Quinten-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DE RUYSSCHER Dante-RIJSCHOOL AH GENTSE VELOSPORT-

    7.PIETERS Bart-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    8.D´HAEYER Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.TAGHON Laurens-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.FRANCOIS Kilian-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    20.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

    23.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    01-09-2012 om 19:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 5°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!
    Druyts Jessy KOP 2011.jpg
    Zaterdag 01/09/2012 HULSTE (W) - Dames Jeugd - 50 km

    Aantal deelnemers: Juniores

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    2.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    3.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    5.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.VERLINDEN Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.DE JONGH Jamie-THEO MIDDELKAMP-

    8.DRUYTS Demmy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    9.VAN DEN STEEN Kim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    Aantal deelnemers: Nieuwelingen

    1.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    7.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM-

    9.HELDERWEIRT Alicia-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

      

    01/09/2012 ERPE-MERE (O) - Nieuwelingen - 62,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VAN DER BRACHT Kenneth-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    4.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.DE BOECK James-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    6.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    7.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.NOËL Jordy-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    9.CARDOEN Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DE SMIT Alain-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

     

    01/09/2012 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 64,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.VAN DIJKE Koen-TWC HET SNELLE WIEL-

    3.WOUTERS Sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    5.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.VAN DOLLEWEERD Tim-WV SCHIJNDEL-

    7.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.BOSCH Thomas-WV SCHIJNDEL-

    9.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    01/09/2012 HULSTE (W) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    4.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.VANWALLEGHEM Yenco-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.VANDENBOSSCHE Cedric-YOUNG SCHELDE CT-

    9.D´HAENE Austin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VERHEES Joep-RTC BUITENLUST-

    30.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/09/2012 WICHELEN (O) - Nieuwelingen - 56,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.LIBRECHT Bjorn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    3.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    4.MICHIELS Thomas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    5.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.THIERENS Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    7.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.GOEMAN Jasper-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.GHIJSELINCK Bjorn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    11.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    23.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    25.SMET Cèdric-AFDELING OOST-VLAANDEREN-

    27.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.WITTEVRONGEL Wouter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    35.SYMOENS Bradley-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DE RAEVE Jordy-RUDYCO CYCLING TEAM-

    39.DE LOOSE Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    40.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    01/09/2012 ZONNEBEKE (W) - Nieuwelingen - 68,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    2.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.DECLEIR Gianni-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.DEMARQUE Fabien-NORD PAS DE CALAIS-

    5.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    6.JOSEPH Thomas-VISTAMEDIA HAMME-

    7.POLFLIET Jan-baptist-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    8.CREVITS Benjamin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    9.DEWULF Stan-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    10.MAELEGHEER Justin-JONGE RENNERS ROESELARE-

    01-09-2012 om 19:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/09/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 01/09/2012 STEENHUFFEL (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

     

    01/09/2012 STEENHUFFEL (VB) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers:

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers:

     

    01/09/2012 STEENHUFFEL (VB) - Veldrijden form. D - 40´
    AM./Ma A: Aantal deelnemers:

     

    Ma B: Aantal deelnemers:

     

    Ma C: Aantal deelnemers:

    01-09-2012 om 18:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 31/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag
    31/08/2012- WORLD PORTS CLASSIC (A) - Men Elite UCI – Rit 1 - 201 Km - 03h56min

    1. BOONEN Tom OMEGA PHARMA-QUICK STEP
    2. GREIPEL André LOTTO-BELISOL TEAM
    3. KRISTOFF Alexander KATUSHA TEAM
    4. JARC Blaz TEAM NETAPP
    5. RENSHAW Mark RABOBANK CYCLING TEAM
    6. VON HOFF Steele
    GARMIN - SHARP
    7. CANTWELL Jonathan
    TEAM SAXO BANK-TINKOFF BANK
    8. VAN STAEYEN Michael
    TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
    9.
    BOIVIN Guillaume SPIDERTECH POWERED BY C10
    10. SCHORN Daniel TEAM NETAPP
    13.
    VAN AVERMAET Greg BMC RACING TEAM
    30. VAN HOECKE Gijs TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR
    41. VAN DER SANDE Tosh
    LOTTO-BELISOL TEAM  9"
    61. ROBERT Fréderique
    LOTTO-BELISOL TEAM   11'19"

    31/08/2012 EDEGEM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 60 km

    Aantal deelnemers:

    Carines Gouden fiets

    1.THIJS Wim-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    2.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    3.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    4.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    5.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.DE WINTER Walt-BOFROST-STERIA-

    7.COUWELS Andi-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    8.VERWAEST Kevin-JONG VLAANDEREN CYCLING TEAM -

    9.FOUBERT Glen-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.LEPINE Florian-ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE - PERUWELZ-BURY-

     

    Egilabo kristallen derny

    1.DE WINTER Walt-BOFROST-STERIA-

    2.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    3.COUWELS Andi-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    4.VERWAEST Kevin-JONG VLAANDEREN CYCLING TEAM -

    5.FOUBERT Glen-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    8.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    9.THIJS Wim-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    10.WILLEMS Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    WBV 31-8-2012-edegem 002.JPG WBV 31-8-2012-edegem 006.JPG
                            Walt De Winter                                                             Stijn Bruyndonckx en Tom Van Den Bosch
    WBV 31-8-2012-edegem 008.JPG WBV 31-8-2012-edegem 069.JPG
    Ludwig Gladines reed zijn afscheidskoers in zijn
    WK-trui van de ICF.
    WBV 31-8-2012-edegem 100.JPG
                                                       Jeroen Das
    WBV 31-8-2012-edegem 105.JPG
                                                   Tom Van Den Bosch

    31/08/2012 MERCHTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.FAUVILLE Dimitri-MELBOTECH PRORACE  CT

    2.DANIELS Wouter-MELBOTECH PRORACE CT

    3.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    4.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    6.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    7.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.BRUYERE Bruno-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    9.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    10.VAN DER TRAPPEN Bert-TEAM-THIELEMANS & CO-

    15.DE BOCK Robby-WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM-

    17.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    21.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    34.D`HOLLANDER Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    31/08/2012 BELLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 111,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    3.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    4.SEYNAEVE Lander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    8.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    31/08/2012 BEVEREN-LEIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.VANLERBERGHE Bert-BOFROST-STERIA-

    3.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    7.VERHELST Louis-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    9.SLABINCK Anthony-FUJI TEST TEAM-

    10.VAN OOSTHUYZE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    31.BOGAERT Sammy-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    31/08/2012 LOCHRISTI (O) - U23 - 59,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR-

    4.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    8.COUSINS Jack-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    9.GOVAERT Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    10.VANSTAEN Roman-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    13.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    17.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    18.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-09-2012 om 18:54 geschreven door kenny


    31-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB VANOMOBIL CYCLING TEAM
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 31-08-2012 1.png
    Vanomobil 31-08-2012 2.png

    Bron: Raf & Lydia

    31-08-2012 om 11:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 30/08/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 17°Seizoenszege in de Reeks E !!!
    Suys Frank KOP 2012.png
    Donderdag 30 Augustus – KALFORT (2870)


    A-reeks
    1. Raf VAN DEN BOSSCHE
    2. Jeroen Van Geyte
    3. Tom De Beer (Hamme)
    4. Kris Jonckers
    5. Sven Steenackers
    6. Yves Heylen
    7. Jurgen Driesen
    8. Tom Op De Beeck
    9. Tim Deneef
    10. Joeri Vaerewyck

    C-reeks
    1. Bart BOGAERT
    2. Willem Van der Heyden
    3. Kurt Stevens
    4. Stefan Verhaeghe
    5. Frank Geets
    6. Tino Teirlinck
    7. Rudi Rabout (Heinkenszand)
    8. Lieven Van De Perre (De Klinge)
    9. Stany Blockx
    10. Stephan Fierens

    D-reeks
    1. Kurt LEUNTJES
    2. Dirk Van Hove
    3. Dominique Turcksin
    4. Wim Van Looy
    5. Etienne Claus (Waasmunster)
    6. Herman Proost
    7. Luc De Muynck
    8. Dirk de Bondt
    9. Yves Loncke
    10. Luc Van Looy

    E-reeks
    1. FRANK SUYS (Bornem)
    2.Joost Pieters en Patrick Convents
    4. Alain De Schepper
    5. Hugo Van Linden
    6. Benny D'Haese
    7. Wim De Waal
    8. Johan Hofmans
    9. Dirk Vermincksel
    10. Marc Jacobs

    F-reeks
    1. Marc VERVONDEL
    2. Julien De Bock
    3. Willy Wouters
    4. Felix Luyten
    5. Florent de Leersnyder
    6. Jos Vandermeulen
    7. Roland Hellebaut
    8. Marc Colpaert
    9. Jean Pierre Broothaerts
    10. Robin Van Kerschaever

    G-reeks
    1. Guido CORNET
    2.Theo Coudyzer
    3. Roger Hoof (St.Niklaas)
    4. Viktor Van Den Eynde
    5. Jean Ronsmans
    6. Willy Roels
    7. Etienne Vandenhouwe
    8. Roger Van Den Eede
    9. Hubert D'Hondt
    10. Freddy De Blick (Beveren)

    31-08-2012 om 10:26 geschreven door kenny


    30-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 30/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JARNO VAN GUYSE met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Van Guyse Jarno KOP 2011.png
    Donderdag 30/08/2012 KORTEMARK (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 165,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.AMORISON Frédéric-LANDBOUWKREDIET-

    2.WALLAYS Jelle-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    3.AVERY Clinton Robert-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM -

    4.BIALOBLOCKI Marcin-NODE 4 - GIORDANA RACING -

    5.DE WAELE Bert-LANDBOUWKREDIET-

    6.HOWARD Leigh-GREENEDGE CYCLING TEAM-

    7.CAETHOVEN Steven-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    8.KEUKELEIRE Jens-GREENEDGE CYCLING TEAM-

    9.JACOBS Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    10.COMMEYNE Davy-LANDBOUWKREDIET-

    55.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

     

    30/08/2012 RUMMEN (GEETBETS) (VB) - Elite zc/U23

    Aantal deelnemers:

    1.JARNO VAN GUYSE uit Stekene-MELBOTECH PRORACE CT-

    2.YATES Simon-100%ME

    3.MC LAY Daniel-LOTTO BELISOL-

    4.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    6.RAY Alexander-NIEUWE HOOP TIELEN-

    7.FRISON Frederik-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.HALL Stefhen-TRACK CYCLING-

    9.CAROLUS Jorne-LOTTO BELISOL U23-

    10.KERF Jérôme-IDEMASPORT - BIO WANZE-

     

    30/08/2012 BAARDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    3.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.DE BUYST Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-

    7.TERWEDUWE Kenny-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.VANDROMME Evert-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    20.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    24.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    27.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    29.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    30.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    35.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    42.BRAEKEVELDT Pieter-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

     

    30/08/2012 BREDENE (W) - Juniores - 44 km

    Aantal deelnemers:

    1.NOPPE Christophe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.THIENPONT Simon-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.PINEDA Hendrik-UCS CRABBE PERFORMANCE-

    6.DEFREYNE Cedric-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    7.CALLENS Leonard-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.CLARYSSE Diego-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    9.BLANCKAERT Victor-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    10.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

     

    30/08/2012 ADINKERKE (W) - Tijdrit -
    Nieuwelingen : 16,8 km - Aantal deelnemers:

    1.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  in 22’37”71

    2.DECRAENE Igor -TIELTSE RENNERSCLUB-   4”22

    3.PALM Martin -LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-  5”81

    4.BEULLENS Cedric -YOUNG CYCLING TEAM VZW-  16”18

    5.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-  29”44

    6.CALLENS Miguel -LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI-  35”70

    7.CRAS Steff -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-  39”35

    8.CASIER Robbe -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-  40”10

    9.HOULMONT Matthias -CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK  42”07

    10.VAN DEN BERGHE Jeroen -WSC HAND IN HAND BAAL-  48”33

    25.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  1’12”81

    28.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  1’19”51

    34.PERSOON Wouter -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-  1’28”16

    81.ROELS Wannes -RUDYCO CYCLING TEAM-  2’41”99

    85.THIBAUT Lennert -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  2’51”94

    89.WATERSCHOOT Wannes -RUDYCO CYCLING TEAM-  2’58”37

    98.VAN RIEL Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-  3’11”69

    121.VEREECKEN Thomas -RUDYCO CYCLING TEAM-  4’37”27

     

    Juniores : 19,1 km - Aantal deelnemers:

    1.MULLEN Ryan -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO- in 24’03"

    2.RASSCHAERT Kevin -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-  54"

    3.VERSCHUERE Seppe -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-  56"

    4.POLS Ruben -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-  1’03"

    5.LOGIER Jan -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-  1’22"

    6.DUPLOOY Rohan -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-  1’23"

    7.RUTSAERT Jelle -TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.DE GENDT Aimé -AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-  1’24"

    9.BOSMANS Tom -CUBE-FINTRO-SPIE CT-  1’27"

    10.FARAZIJN Maxime -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-  1’31"

    16.OSEÏ VERTEZ Matthias -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-  1’38"

    19.ROTTY Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  1’49"

    54.WITTOUCK Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  3’06"

    59.HUYGHE Yenthell -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  3’16"

    64.DEZWARTE Tom -RUDYCO CYCLING TEAM-  3’26"

    68.VAN DAM Tom -RUDYCO CYCLING TEAM-  3’36"

    69.DE SMEDT Bjarne -WIELERTEAM WAASLAND VZW  3’39"

    97.DE NAEYER Jonas -RUDYCO CYCLING TEAM-  7’52"

     

    30/08/2012 BREDENE (W) - Nieuwelingen - 44 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.VANHAVERBEKE Pieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.PIETERS Justin-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.DECLEIR Gianni-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    10.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    30/08/2012 WAANRODE (VB) - Nieuwelingen - 64,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.HASPESLAGH Lander-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.BRIESEN Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.DONDERS Jelle-HAGELAND CYCLING TEAM-

    8.VANDERHEYDEN Jens-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.POETS Jorre-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.SAUREN Jordy-MAASLANDSTER-

     

    30/08/2012 AFFLIGEM (VB) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    30-08-2012 om 21:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C/Z.C. & BELOFTEN TE GERAARDSBERGEN VAN WOENSDAG 29/08/2012
    FOTO'S ELITE M.C/Z.C. & BELOFTEN TE 
    GERAARDSBERGEN VAN WOENSDAG 29/08/2012
    WBV 29-8-2012-g'bergen 400.JPG  
    Het podium met Greg Van Avermaet, Bjorn Leukemans en Johnny Hoogerland.
    WBV 29-8-2012-g'bergen 402.JPG WBV 29-8-2012-g'bergen 341.JPG
            Een woordje uitleg van de winnaar.                    De spurt op de muur tussen Bjorn Leukemans en Greg Van Avermaet.
    WBV 29-8-2012-g'bergen 396.JPG WBV 29-8-2012-g'bergen 350.JPG
                            Bjorn Leukemans                                                           De winnaar wordt naar het podium gebracht.
    WBV 29-8-2012-g'bergen 395.JPG WBV 29-8-2012-g'bergen 353.JPG
              Koen Barbe was 1ste streekrenner.                           Greg Van Avermaet na de aankomst met Tosh Van Der Sande. 
    WBV 29-8-2012-g'bergen 386.JPG WBV 29-8-2012-g'bergen 020.JPG
    Intervieuw met Bert Scheirlinckx die zijn laatste    Sean Van de Waeter moest verzorgd worden en dat reeds voor de wedstrijd, 
    wedstrijd reed en afscheid nam.                              hij kreeg een reclamepaneel over zich heen.    

    Woensdag 29/08/2012 STADSPRIJS GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km

    Aantal deelnemers: 227

    1.LEUKEMANS Bjorn -VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    2.VAN AVERMAET Greg-BMC RACING TEAM-

    3.HOOGERLAND Johnny-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    4.WAUTERS Willem-VACANSOLEIL-DCM-

    5.DRUCKER Jean-Pierre-ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S -

    6.JACOBS Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    7.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

    8.LHOTELLERIE Clément-COLBA SUPERANO HAM-

    9.BARBE Koen-LANDBOUWKREDIET-

    10.SCULLY Thomas-CHIPOTLE DEVELOPMENT TEAM -

    53.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    60.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    WBV 29-8-2012-g'bergen 073.JPG
                                           De start te Geraardsbergen.
    WBV 29-8-2012-g'bergen 184.JPG
            Greg Van Avermaet was van bij de start zeer attent vooraan te vinden.
    WBV 29-8-2012-g'bergen 274.JPG

    WBV 29-8-2012-g'bergen 271.JPG                                                                    
    WBV 29-8-2012-g'bergen 310.JPG
                                                     Kevin Callebaut
    WBV 29-8-2012-g'bergen 114.JPG
    WBV 29-8-2012-g'bergen 156.JPG
    WBV 29-8-2012-g'bergen 164.JPG
    WBV 29-8-2012-g'bergen 169.JPG
    WBV 29-8-2012-g'bergen 173.JPG
    WBV 29-8-2012-g'bergen 223.JPG
    WBV 29-8-2012-g'bergen 213.JPG
    WBV 29-8-2012-g'bergen 179.JPG
    WBV 29-8-2012-g'bergen 183.JPG
    WBV 29-8-2012-g'bergen 190.JPG


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-08-2012 om 11:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 29/08/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!
    Coomans Bjorn KOP 2012 1.png
    Woensdag 29 Augustus - KALFORT (2870) -
    PK Antwerpen


    A-reeks
    1. BJORN COOMANS (Ruisbroek)
    2.
    Jarno Verhofstadt
    3. Christophe Van Gucht
    4. Steven Van Aken
    5. Pieter Diels
    6. Tom Penninckx
    7. Tom Op De Beeck
    8. Jarno Sonneville
    9. Jeroen Uyttersprot
    10. Carrera Coppens
    11. Dany Baeyens
    12. Tim Plasman

    C-reeks
    1. Frank VAGENENDE
    2. Bart Bogaert
    3. Dirk De Schrijver
    4. Gunther Biesemans
    5. Ronny Van Der Vurst
    6. Kurt Diependaele
    7. Bert Dockx
    8. Stephan Fierens
    9. Willem Van Der Heyden
    10. Dieter Roman
    15. Alain Goolaerts

    D-reeks
    1. Dominique TURCKSIN
    2. Etienne Claus (Waasmunster)
    3. Daniel Van Der Mieren
    4. Henri Hermans
    5.Jerry De Reuse
    6. Dirk Van Hove
    7. Peter De Smedt
    8. Nico De Roeck
    9. Kris Thomas
    10. Gerry Maes

    E-reeks
    1. Jan VAN DEN BRANDE
    2. Danny De Backer
    3. Paul Casteleyn
    4. Patrick Convents
    5. Frank Van Der Perre
    6. Eric Depouille
    7. Dirk Vermincksel
    8. Frank Suys (Bornem)
    9. Rudy Bloemmen
    10. Marc Van Dam

    F-reeks
    1. Marc VERVONDEL
    2. Alan Kemp (Gbr)
    3. Alfons Van Raemdonck (Beveren) en Jose Hoebeke
    5. Julien De Bock
    6. Willy Wouters
    7. Eric Delys
    8. Jos Vandermeulen
    9. Robert Emonds
    10. Jan Van Hove

    G-reeks
    1. Etienne VANDENHOUWE
    2. Theo Coudyzer
    3. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    4. Lucas Vangoidsenhoven
    5. Jean Ronsmans
    6. Jef Everaerts
    7. Viktor Van den Eynde
    8. Julien Vyvey
    9. Frank Laeremans
    10. William De Cremer

    30-08-2012 om 11:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 02/09/2012 - WIELERWEDSTRIJD VOOR MINIEMEN TE STEKENE
    Stekene 02-09-2012.png

    Bron: Filip Apers
    Het Vliegend Wiel Klein-Sinaai

    30-08-2012 om 09:49 geschreven door kenny


    29-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 29/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 29/08/2012 STADSPRIJS GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEUKEMANS Bjorn -VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    2.VAN AVERMAET Greg-BMC RACING TEAM-

    3.HOOGERLAND Johnny-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    4.WAUTERS Willem-VACANSOLEIL-DCM-

    5.DRUCKER Jean-Pierre-ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S -

    6.JACOBS Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    7.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

    8.LHOTELLERIE Clément-COLBA SUPERANO HAM-

    9.BARBE Koen-LANDBOUWKREDIET-

    10.SCULLY Thomas-CHIPOTLE DEVELOPMENT TEAM -

    53.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    60.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

     

    29/08/2012 OUDENBURG (W) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHELST Louis-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.STASSEN Julien-IDEMASPORT - BIOWANZE -

    3.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.SEYNAEVE Lander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.PESTIAUX Loic-IDEMASPORT - BIOWANZE -

    7.VANHAECKE Thomas-FUJI TEST TEAM-

    8.VAN DE VALL Lars-RUCANOR-LINE CYCLING TEAM-

    9.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VAN HEUVERSWIJN Quentin-IDEMASPORT - BIOWANZE -

    52.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

     

    29/08/2012 PUTTE MECHELEN (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.FRANSSEN Wout-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.STEELS Stijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.DE WINTER Ludwig-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    4.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    6.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    8.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    9.DIJKSCHOON Roeland-RWC AHOY-

    10.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    17.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    18.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    23.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    25.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    29.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    32.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    29/08/2012 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2.LEPLA Jeroen-BOFROST-STERIA-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.VANDENBOGAERDE Jens-BOFROST-STERIA-

    5.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    6.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    7.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-

    8.HOEDT Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DE CORTE Axel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    29/08/2012 BAARDEGEM (O) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE KETELE Angelo-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.COOLS Michael-AVIA FUJI YOUTH

    3.VAN DER SCHELDEN Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    5.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.JACOBS Joeri-THOMPSON-

    7.MOENS Jens-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8.LIMPENS GIANNI CUBE FINTRO SPIE

    9.WINANDY Fabian-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.TUBBAX Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    27.BONNE Diego-CUBE FINTRO SPIE

    31.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/08/2012 MARIA AALTER (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.BUURON Bo - Dylan-RESTORE CYCLING-

    3.COLPAERT Gianni-AVIA FUJI YUOTH

    4.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    5.RYCKOORT Brent-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.BLONDEEL Simon-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.VAN DEN BERGHE Yentl-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.DE SY Vincent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

     

    29/08/2012 BAARDEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.WALSCHAP Jonas-WK NOORD WEST BRABANT-

    2.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.BOGAERTS Stijn-WK NOORD WEST BRABANT-

    4.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    7.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    9.VERSCHAEVE Antoon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.BUNTINX Auxence-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    17.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    25.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    29.THIERENS Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    41.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

    46.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    29/08/2012 BRUGGE (W) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    29-08-2012 om 22:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 29/08/2012

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Roberto Vercauteren en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 31 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Veel wind in de Polders maar toch schitterd trainingsweer om de wekelijkse duurtraining af te werken. De kopmannen zorden dat het tempo niet stil viel en wisselden regelmatig. De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 35,5 km/h.

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Valerie Robert , Eric Vermeulen , Marc De Smedt , Roberto Vercauteren , Luc Vermeulen , Sven Wielandt , Valentijn Martens , Gunther Persoon , Leo Mares , Pieter Covents , Eloy Van Meirvenne , Dirk Heyrman , Werner Van Der Weken , Adrien Maes , Jurgen Maes , Wim De Cleen , William Despeels , Rudy Franssens , Dean Bolssens , Danny De Smedt , Bert De Coster , Frank Van Geystelen , Rikkie Matthijssens , Geert Van Simaeys , Tim Van Daele , Yves Delhasse (lek) , ? ? ? en Kenny Janssens.

    29-08-2012 om 20:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC MOUNTAINBIKETEAM

    Trek KMC Banner 2012.png

    Zondag 19 augustus 2012 : City race te Waregem + BK XCE

     

    1e plaats Githa Michiels + BELGISCH KAMPIOENE XCE

    Trek KMC 29-08-2012 1.jpg 
    Trek KMC 29-08-2012 2.jpg

    Verslag: De successen blijven zich opstapelen voor Githa Michiels.
    De 29 jarige Antwerpse Trek KMC bikester pakte na het goud op het kampioenschap Cross Country in Beringen , ook de Belgische titel Eliminator XCE mee naar huis. In de strijd om de allereerste Belgische titel in het sprintnummer verwees ze in Waregem, Joyce Vanderbeken naar zilver en Kristien Nelen naar brons. "De voorbije week ging ik op stage, we besloten om de wedstrijd van de city mountainbike challange en het kampioenschap xce als explosieve training op te nemen in mijn schema. Na een week zware trainingsarbeid keek ik wel uit naar deze nieuwe uitdaging en het voor de eerste maal uitreiken van de titel “Belgisch kampioen xce dames” was een leuk extraatje. Bij de verkenning kon ik me best goed amuseren in een discipline die voor mij nieuw is, met volle moed startte ik aan de individuele tijdrit en kon de snelste tijd neerzetten bij de dames. Voorafgaande aan de wedstrijd van het kampioenschap reed ik de eigenlijke City Mountainbike Challenge over 7 ronden, doordat dit mijn eerste deelname was moest ik ver naar achter starten. Ik ging niet te hard van start maar kon na enkele rondes vooraan komen postvatten om zo als eerste over de finish te rijden. Ik was door deze wedstrijd goed onder stoom gekomen voor het kampioenschap over 2 rondes, ik besloot om er van bij de start vol voor te gaan en kon van start tot finish op kop rijden om zo als eerste dame Belgisch kampioen XCE te worden. Ik ben zeer tevreden met deze extra titel en ik ben blij dat ik mijn stage onderbroken heb om naar Waregem af te zakken, deze nieuwe discipline is blijkbaar heel populair en ik het was zeker een leuke ervaring! Met deze extra trainingsarbeid in mijn benen zak ik volgend weekend af naar Zoetermeer om de week daarna in Langdorp mijn tot hiertoe succesvol seizoen af te sluiten", aldus de tweevoudige kampioene.

     

    Zaterdag 18 augustus 2012 : 4 uur (solo) Endurance Overpelt. 7e editie Memorial Davy Coenen

     

    1e plaats Sander Elen – Elite

    1e plaats Martk Donné – Master 1

    Trek KMC 29-08-2012 3.jpg Trek KMC 29-08-2012 4.jpg

     

    Zondag 26 augustus 2012 :  Olympic Match mtb cup te Zoetermeer Nederland

     

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    9e plaats Jarno Weemaes

    1e plaats Githa Michiels

    8e plaats Mark Donné

    Trek KMC 29-08-2012 5.jpg Trek KMC 29-08-2012 6.jpg

    Trek KMC 29-08-2012 7.jpg 

    Zaterdag 25 augustus 2012 : Kidstrophy te Blegny

     

    2e plaats Louis Decoster – U13 boys

    8e plaats Sander Kielich – 9e plaats Vincent Berden – U11 boys

    7e plaats Timo Kielich – 12e plaats Seppe Bogaert – U15 boys

    Trek KMC 29-08-2012 8.jpg Trek KMC 29-08-2012 9.jpg

    Trek KMC 29-08-2012 10.jpg 

    Eindklassement topcompetitie kids 2012

     

    U11 boys: 7e plaats Sander Kielich – 8e plaats Vincent Berden

    U13 boys: 1e plaats Louis Decoster

    U15 boys: 7e plaats Timo Kielich – 10e plaats Wout Roggeman – 13e plaats Seppe Bogaert

     

    Verslag Louis Decoster: Kids Topcompetitie 2012

     

    KIDS TOPCOMPETITIE 2012 is de nationale mountainbikecompetitie samengesteld uit 6 wedstrijden, waaronder 3 uit de Vlaamse Kids Challenge, 1 uit de Waalse Kids Trophy, 1 uit de Duitse VOR en 1 Kids Trophy+VOR. De competitie start in maart en loopt tot en met augustus. Verschillende leeftijdscategorieën (U-9, U-11, U-13, U-15), van 7-jarigen tot 14-jarigen), kunnen hier hun fietstalent beproeven. Ik heb aan alle wedstrijden deelgenomen en werd eindoverwinnaar bij de categorie U-13, 12-jarigen.

    17/3/2012 - Thieusies (Kids Trophy) : 1ste plaats
    24/3/2012 - Pepingen (Kids Challenge) : 5de plaats
    3/6/2012 - Antwerpen (Kids Challenge) : 1ste plaats
    30/6/2012 - Paal (Kids Challenge) : 1ste plaats
    11/8/2012 - Butgenbach (VOR) : 2de plaats
    25/8/2012 - Blegny (Kids Trophy+VOR) : 2de plaats

    Podium U-13, jongens 12-jarigen : 1.Louis Decoster, 2.Nathan Massoz, 3.Dries Janssens
    Zaterdag 25/8/2012, na de laatste wedstrijd te Blegny, was er een huldiging van alle winnaars van deze KIDS TOPCOMPETITIE 2012.
    De eerste drie renners uit elke leeftijdscategorie mochten een mooie grote beker in ontvangst nemen. Ook alle andere renners werden beloond met een kleinere beker.

    In het bijzonder dank aan WBV (Wielerbond Vlaanderen, Dhr. André Coppers) en FCWB (Fédération Cycliste Wallonie/Bruxelles, Mr. Jean-Luc Rossignon).
    Trek KMC 29-08-2012 11.jpg

    Tekst en foto’s: Teammanager De Staebel Liliane

    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    www.trekteambenelux.com

    29-08-2012 om 12:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 28/08/2012

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan TOM MIDDELKAMP met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Demeter Renaat KOP 2012 1.png    Middelkamp Tom KOP 2012.png 

         Renaat Demeter                Tom Middelkamp


    Dinsdag 28 Augustus - 9120 BEVEREN
     


    Catg.A -
    50 dln
    1 RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2 Vincent Maes (St.Gillis)

    3 Davy Versichel

    4 Sammy Bogaert (Kalmthout)

    5 Kris Verhooghe

    6 Sven Van Eyndt

    7 Yves Heylen

    8 Michel Le Blon

    9 Tom Jooris

    10 Kristof Muys

    WAOD 28-8-2012-beveren 456.JPG 
                                   Renaat Demeter met Linda De Rudder.
    WAOD 28-8-2012-beveren 425.JPG
                                Aankomst winnaar Catg.A Renaat Demeter.
    WAOD 28-8-2012-beveren 241.JPG
                                              Start van de Catg.A

    Catg.B - 35 dln

    1 Dirk De Schrijver (Nieuwerkerken)

    2 Arie De Moor

    3 Patrick Vanhoolandt

    4 Franky Van Oyen (Zulte)

    5 Danny Van Oyen (Deinze)

    6 Benny Van Gansen

    7 Didier De Lannoy

    8 Kurt Leuntjens

    9 Patrick Van Eyndt

    10 Willy Den Haese

    WAOD 28-8-2012-beveren 452.JPG
                                   Winnaar Catg.B Dirk De Schrijver.
    WAOD 28-8-2012-beveren 403.JPG
    De spurt in de Catg.B met Dirk De Schrijver voor Arie De Moor, Patrick Van Hoolandt,
    Franky Van Oyen en Danny Van Oyen.
    WAOD 28-8-2012-beveren 252.JPG 
                                              Start van de Catg.B

    Catg.C - 28 dln

    1 Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2 Etienne Claus (Waasmunster)

    3 Wim De Waal

    4 Geert Van Speybroeck

    5 Jean-Pierre Van Maldegem

    6 Gerrit Vermassen

    7 Dirk De Pauw (Beveren)

    8 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    9 Ko Harms

    10 Roland Coupillie
    WAOD 28-8-2012-beveren 233.JPG
                 Patrick Van Renterghem, Tom Middelkamp en Jan Heirman.

    WAOD 28-8-2012-beveren 209.JPG 
                             Aankomst van Patrick Van Renterghem.

    Toeristen - 32 dln - 41,5 km/h

    1 TOM MIDDELKAMP (Verrebroeck)

    2 Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht)

    3 Lorenzo De Pauw

    4 Kurt Victor

    5 Kenny Janssens (Melsele)

    6 Dennis Mijnsbergen

    7 Geert Heremans

    8 Jan Peirsman (Beveren)

    9 Nico De Roeck

    10 Lieven Van De Perre (De Klinge)

    WAOD 28-8-2012-beveren 218.JPG 
    De massaspurt gewonnen door Tom Middelkamp voor Rikkie Matthijssens, Lorenzo
    De Pauw, Kurt Victor en Kenny Janssens.
    WAOD 28-8-2012-beveren 190.JPG
    De kopgroep van 10 renners, zij reden vanaf ronde 2 op kop en dat tot een
    halve ronde van het einde.
    WAOD 28-8-2012-beveren 142.JPG
    De kopgroep met o.a. Jan Heyrman, Lieven Van De Perre, Alain Calle, Patrick
    De Beule, Kenny Janssens, Tom Middelkamp en .................
    WAOD 28-8-2012-beveren 189.JPG
    De kopgroep liep tot meer dan 1 minuut uit en toch werden ze nog gegrepen !!!
    WAOD 28-8-2012-beveren 083.JPG
    Start van de Toeristen te Beveren met o.a. Franky Boel, Kenny Janssens,
    Tom Middelkamp en Jan Peirsman.
    WAOD 28-8-2012-beveren 082.JPG
                              Dean Bolssens op de eerste rij voor de start.

    Catg.D - 31 dln

    1 Florent De Leersnyder (Oostrozebeke)

    2 Helmuth Tas

    3 Roland Boulard

    4 Karel Heirbaut (Belsele)

    5 Jan Van Hove

    6 Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    7 Allen Kem

    8 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    9 Johny Van Holen

    10 Jozef Scheirlinckx
    WAOD 28-8-2012-beveren 077.JPG
                  Gerard Mariën, Florent De Leersnyder en Theo Coudyzer.

    WAOD 28-8-2012-beveren 061.JPG 
                                 Aankomst van Florent De Leersnyder.

    Catg.E - 10 dln

    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Luc Snels

    3 Roger Hoof (St.Niklaas)

    4 Julien Vyvey

    5 Piet Achten

    6 Jean Ronsmans

    7 Freddy De Blick (Beveren)

    8 Luc Muys

    9 Jean-Pierre Heymans

    10 Robert Robijns
    WAOD 28-8-2012-beveren 065.JPG 
                                        Aankomst van Theo Couyzer.

    Catg.F - 21 dln

    1 Gerard Mariën(Hoogstraten)

    2 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3 Clement Saelens

    4 Robert Vanlancker

    5 Ko Tolhoek

    6 Peter Ryalls

    7 Antoine Van Poecke

    8 Paul De Geynst

    9 Gerard Devleeschauwer

    10 Clement De Smedt

    WAOD 28-8-2012-beveren 052.JPG
           De spurt in de Catg.E tussen Pierre Verberckmoes en Gerard Mariën.


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-08-2012 om 10:47 geschreven door kenny


    28-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 28/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 28/08/2012 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.VERRAES Benjamin-BOFROST-STERIA-

    3.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    5.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    6.DE WINTER Ludwig-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    7.TERWEDUWE Kenny-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    45.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

     

    28/08/2012 GIJZENZELE (O) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.KIVITS Marc-WV SCHIJNDEL-

    2.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    3.DULT Jasper-THOMPSON-

    4.THIERENS Sam-RUDYCO CYCLING TEAM-

    5.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.BUURON Bo - Dylan-RESTORE CYCLING-

    7.VAN DER BEKEN Robin-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DIERICKX Anthony-THOMPSON-

    9.VERLEE Dante-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    10.LASSEEL Geoffrey-MORGAN BLUE C.T. VZW-

     

    28/08/2012 LENDELEDE (W) - Juniores - 100,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECOSTER Merlijn-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    2.A VERMEULEN Alexey-USA TEAM-

    3.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DARVILLE Alexandre  SANTA BARBARA

    8.EISENHART Taylor-VELOSPORT RACING-

    9.VANDERBEKEN Bjarne-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    10.DEMEERSSEMAN Bert-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER-

     

    28/08/2012 RIEMST (ZUSSEN) (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.VAN DEN BORNE Tom-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    4.TASSET Marvin-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    5.JANSEN Brent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    6.LOENDERS Glenn-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.DE MAGLIE Maxime-TEAM NATACHA-

    8.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.MEERTENS Mats-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.JESPERS Jannes-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    28/08/2012 WILRIJK - WIELERCENTRUM (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    28/08/2012 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    28-08-2012 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 27/08/2012

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Hoof Roger KOP 2011.png 

    Maandag 27 Augustus - 1755 OETINGEN

    Catg.A
    - 37 dln

    1 Andy De Backer (Denderleeuw)

    2 Lode Van Impe

    3 Peter Van Damme

    4 Jeroen Van Geyte

    5 Kristof Lauwereys

    6 Wim Blaton

    7 Andy Van Eesbeek

    8 Davy Duchau

    9 Krijn Verschraegen

    10 Bert Verstraeten

     

    Catg.B - 27 dln

    1 Stefan Hermans (Oevel)

    2 Patrick Van Pachterbeke

    3 Michel Jannes

    4 Olivier Ledeck

    5 Pascal Kestemont

    6 Pascal Raes

    7 Bart De Wever

    8 François Koen

    9 Stefan Verhaeghe

    10 Michael Heymans

     

    Catg.C - 22 dln

    1 Joseph Devits (Geraardsbergen)

    2 Patrick Jacobs

    3 Jos Maes

    4 Piet Van Vaerenbergh

    5 Geert De Spiegeleer

    6 Chris Somers

    7 Ronny Paridaens

    8 Rik Lintermans

    9 Philippe Roelandts 

    10 Ko Harms

     

    Catg.D - 22 dln

    1 Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2 Alan Kemp

    3 Helmuth Tas

    4 Willy Teirlinck

    5 Jozef Deneef

    6 Oscar Cornet

    7 Noël Burggraeve

    8 Eddy Cobbaut

    9 Jos Lissens

    10 Eddy De Vuyst

     

    Catg.E - 7 dln

    1 ROGER HOOF (St Niklaas)

    2 Etienne Vandenhouwe

    3 Frank Laeremans

    4 Luc Snels

    5 Theo Coudyzer

    6 Jozef Saerens

    7 Mark Thompson

     

    Catg.F  14 dln

    1 Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2 Peter Ryalls

    3 Gerard Devleeschauwer

    4 Clement Saelens

    5 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6 Joseph Boone

    7 François Brouwers

    8 Clement De Smedt

    9 Guy Soil

    10 Hervé Verstuyft

     

    Toeristen - 23 dln

    1 Kris Deurbroeck (Deux Acren)

    2 Gert De Jonghe

    3 Bram De Saedeleer

    4 Jan Van Der Cruys

    5 Dominique Van den Eede

    6 Dieter Vercauter

    7 Tim Heymans

    8 Jurgen Heymans

    9 Jelger Van Den Berg

    10 Matthias Van Cauter

    28-08-2012 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG EN FOTO'S VAN DE WEDSTRIJD ELITE Z.C. TE STEKENE VAN MAANDAG 27/08/2012

    Meesterlijke afwerking van Kristof Dhollander.

    WBV 27-8-2012-stekene 248.JPG 
                              Kristof Dhollander won in zijn eigen Stekene.
    WBV 27-8-2012-stekene 245.JPG
                                    Kristof Dhollander met de supporters.
    WBV 27-8-2012-stekene 251.JPG
                           Een woordje uitleg met speaker Flor Van de Velde.
    WBV 27-8-2012-stekene 243.JPG
                                      De bloemen werden overhandigd.

    Maandag 27/08/2012 - EZC & U23 Stekene –Heikant.

     

    Voor de Grote Prijs Theo Van Steerteghem mocht Nering door Sport en Steun 59 renners inschrijven en dat mocht voor een maandag plus nog drie wedstrijden elders, erg knap genoemd worden. Want draai en keer het zoals je wil, een mens kijkt toch altijd naar het aantal vertrekkers. Bij de inschrijvers ook 4 Britten, 7 Nederlanders en 1 Litouwer. Maar het belangrijkste was toch dat er maar liefst 11 Stekenaars meereden: Koen Van de Velde, Jochem Smet, Glenn De Ridder, Pieter Covents, Valentijn Martens, Gertjan Boeykens, Kristof Dhollander, Gunther Sterck, Jarno Van Guyse en Tony Heirbaut. Welke gemeente in Vlaanderen kan dat zeggen wanneer er een wedstrijd voor EZC en beloften is? ’t Zal ver te zoeken zijn. Het begon met chaos want om 15u was er geen spoor van een rode vlagwagen. Die was er aanvankelijk wel geweest maar die had het rood moeten laten vervangen door groen, zoals was afgesproken. Het was nu wachten en wachten op de oplossing maar een auto die met een rode vlag kan rijden is zomaar niet te vinden want er moet toch een hele installatie op het dak worden gezet. Uiteindelijk kreeg de wagen met de groene vlag terug een rode en Luc Joos hield met sterke hand een groene vlag uit een laatste auto. Opgelost. Verloren tijd: 27 minuten. Dat zette de afgevaardigden van WBV aan om in plaats van 15 maar 14 ronden te rijden.

    Om de wedstrijd te versieren werden heel wat premies geprogrammeerd: acht van 10 € en het OCMW-raadslid Ludwine Rutsaert deed er nog drie bij van 15 €. En premies brengen in de spits van de wedstrijd altijd beweging. Dat was ook zo in de 5de ronde toen Robby De Roos aanzette voor de premie. Daardoor werd een zekere orde geschapen vooraan en er  ontstond een kopgroep van vier met naast Robby De Roos ook nog Oliver Naesen, Glenn De Ridder en Stijn De Bock.

    In het peloton waren er mannen die het een uitval vonden om aandacht aan te besteden. Met vijf zonderden ze zich af en gingen op zoek naar de aansluiting bij de vier. Het waren de Stekense renners Kristof Dhollander, Pieter Cordeel, Gunther Sterck en Jarno Van Guyse plus nog Kenny Goossens uit Sinaai. Het duurde niet lang of dit vijftal had de vier vluchters te pakken. De kopgroep van negen was dus samengesteld uit renners die er wilden en ook konden, voor rijden. Dat zij het mooie weer zouden maken stond vast ook al ging Guy Smet in de 8ste ronden even op de kop van een achtervolgersgroepje sleuren. Er ging wel wat van de voorsprong af maar in de 10de ronde ging die al over de minuut. Amen en uit.

    Op twee ronden van het einde kregen we een vingerwijzing naar de sterkte van Kristof Dhollander want hij ging keihard op kop rijden met Oliver Naesen en Robby De Roos in zijn wiel. Het verbrokkelde wel even bij de negen maar alles werd terug gelijmd. De laatste ronde gingen ze in met 55 sec. op drie achtervolgers: Jonas De Vylder, Guy Smet (die zijn wederoptreden deed) en Tony Heirbaut. Achter hen wilde de plaatselijke Valentijn Martens ook nog wat op gang  brengen maar dat lukte niet.

    Kwam dan de eindspurt. Er waren meerdere pogingen geweest om nog weg te geraken maar toen het even wat stiller werd plaatste Kristof Dhollander toen de spurt op gang kwam een aanval. Pure kracht en macht. Hij nam afstand en de anderen kregen geen enkele kans om nog terug te keren. Dat was toch wel de Dhollander zoals we hem bij de juniores ook al hard zagen rijden. Een pracht van een overwinning voor eigen volk. Iets waar hij had van gedroomd. Zijn derde zege en ’t zal zeker zijn laatste niet zijn voor 2012. De dichtste ereplaatsen waren voor Oliver Naesen uit Berlare en Pieter Cordeel uit Stekene.

    Schepen Nicole Van Duyse, was fier dat ze de bloemen mocht overhandigen aan een dorpsgenoot. Schepenen Réno Martens en Kris Van Duyse genoten mee van zoveel Stekense eer: elf renners uit hun gemeente plus nog een schitterende winnaar.

    WBV 27-8-2012-stekene 210.JPG
                                          Aankomst van Kristof Dhollander.
    WBV 27-8-2012-stekene 213.JPG
                                           Winnaar Kristof Dhollander.
    WBV 27-8-2012-stekene 216.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Oliver Naesen voor Pieter Cordeel en Glenn De Ridder.
    WBV 27-8-2012-stekene 223.JPG
                                         De spurt van het peloton.
    WBV 27-8-2012-stekene 151.JPG
                                       De kopgroep die vooruit bleef.

    27/08/2012 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    6.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    7.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    10.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    11.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    12.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    14.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    15.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    19.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    20.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    24.DE BACKER Jonas-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    27.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    29.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    30.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    33.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    40.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    43.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    47.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    51.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
    WBV 27-8-2012-stekene 001.JPG WBV 27-8-2012-stekene 029.JPG
                            Kevin De Roeck                                           De start te Stekene met Robby De Roos en Gunter Sterck.
    WBV 27-8-2012-stekene 031.JPG
                        Pieter Cordeel, Jarno Van Guyse en Pieter Covents.
    WBV 27-8-2012-stekene 045.JPG
    WBV 27-8-2012-stekene 043.JPG 

    WBV 27-8-2012-stekene 206.JPG
    WBV 27-8-2012-stekene 107.JPG 
          Guy Smet op kop en terug na een hardnekkige blessure aan de knie.
    WBV 27-8-2012-stekene 123.JPG
                                              Koen van de Velde
    WBV 27-8-2012-stekene 133.JPG
                              De kopgroep die voor de overwinning reed.


    Tekst: fvdv
    Van de Velde Flor KOP 2012 1.jpg

    Foto’s: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-08-2012 om 11:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC TEAM VAN ZATERDAG 26/08 EN ZONDAG 27/08/2012

    WAC Waasland.png

    MINIEMEN

    Zondag 26/08/2012 - MOERZEKE

    9 jaar - 12 dln

    Van Gils Maxim: Tijd 9° -  weg 11°

     

    10 jaar - 17 dln

    Bleyenberg Jado: Tijd 2° - weg 3°

    Van Laer Pieter: Tijd 5° - weg 2°

    Blommaert Renzo:Tijd 16° - weg 9°

     

    11 jaar 17 dln

    Van Houte Sybren: Tijd 2° - weg 1° Proficiat !!!

     

    Meisjes 3 dln

    Van Bellen Nicolien: Tijd 3° - weg 3°



    ASPIRANTEN

    Zaterdag 25/08/2012 – ERPE MERE

    12 jaar 25 dln

    Anthonissen Elise 14°

    Verbruggen David 25°

     

    13 jaar 50 dln

    Goossenaerts Chloë – 37°

     

    14 jaar 53 dln

    Apers Ruben – 28°

     

    Zondag 26/08/2012 - MAARKEDAL

    14 jaar 40 dln

    Beck Cedric – 10°

    Milliau Vince – 25°

     

    Zondag 26/08/2012 - WOMMELGEM

    12 jaar 20 dln

    Seels Brent – 3°

    Janssens Siebe – 7°

    Petrus Pieter – 10°

    Cools Wannes – 12°

    Apers Indy – 16°

     

    13 jaar 22 dln

    Van Gils Maxim – 6°

    Michielsen stevens Sarah – 9°

    Boeckx Jens – 12°

    Schillemans Jonas – 17°

     

    14 jaar 41 dln

    Pauwels Tijl – 5°

    Konnings Frits – 13°

    Quirijnen Pieter – 16°

    Van STeensel Mats – 21°

    Van Dael Roel

     

     

    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 25/08/2012 – OOSTAKKER - 46 dln

    Verscheuren Steve – 7°

    Baert Atlas – 26°

     

    Zondag 26/08/2012 – BERLARE – 38 dln

    Verscheuren Steve – 6°

    Baert Atlas – 26°

     



    Op 15 September eetfestijn Wac Team Waasland, mosselen of kip met friet, inschrijven via de site van Wac Team Waasland of bij Nancy Cappelle.

     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    28-08-2012 om 11:05 geschreven door kenny


    27-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 27/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan MORENO DE PAUW met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Dhollander Kristof KOP 2012.png     De Pauw Moreno KOP 2012.png

      Kristof DHollander           Moreno De Pauw


    Maandag 27/08/2012 PUTTE (MECHELEN) (A) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.MORENO DE PAUW uit St.Pauwels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM-

    3.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    4.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.DE BIE Sean-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    7.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM-

    8.YATES Simon-100%ME

    9.VERMEULEN Stef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    17.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    30.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERSKEN

     

    27/08/2012 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    2.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    3.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    5.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    6.TOUQUET Joren-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    8.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.DAUWENS Jan-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    12.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

     

    27/08/2012 OOIGEM (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.MC LAUGHLIN Ronan-IRISH CYCLING TEAM-

    4.VERHAEGHE Kengy-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    5.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.LIGNEEL Brian-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    7.FRANCQ Eamon-CALIFORNIA CYCLING-

    8.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC-

    10.VANDENBOGAERDE Jens-BOFROST-STERIA-

     

    27/08/2012 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    6.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    7.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    10.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    11.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    12.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    14.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    15.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    19.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    20.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    24.DE BACKER Jonas-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    27.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    29.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    30.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    33.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    40.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    43.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    47.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    51.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    27/08/2012 GERAARDSBERGEN (O) - Women Elite UCI - 87 km

    LOTTO-DECCA TOUR - Aantal deelnemers:

    1.VAN DIJK Eleonora -TEAM SPECIALIZED - LULULEMON-

    2.DE VOCHT Liesbet -RABOBANK WOMAN CYCLING TEAM-

    3.BRENNAUER Lisa -TEAM SPECIALIZED - LULULEMON-  7"

    4.COLLINS Emily -MIX5-  55"

    5.MACLEAN Jessie-AUSTRALIA NATIONAL TEAM  58"

    6.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    7.VAN DOORSLAER Annelies -KLEO LADIES TEAM-

    8.DE VUYST Sofie -LOTTO BELISOL LADIES-

    9.KESSLER Nina -DOLMANS - BOELS CYCLINGTEAM-

    10.KNETEMANN Roxane -RABOBANK WOMAN CYCLING TEAM-  1’03"

    32.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-  4’34"

    38.WERNER Laure -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-  4’46"

     

    27/08/2012 TONGEREN (MAL) (LB) - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1.HEMROULLE Johan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.CREMERS Paul-WV DE JONGE RENNER-

    3.NUYTS Kenn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.AERDEN Koen-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.VAESEN Arne-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.SCHERPENBERGH Dominique-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.DE JONG Jaap-DE JAEGHER LOTTO-

    9.BOVERIE Lionel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    10.WOUTERS Ruben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    27/08/2012 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.HERREGODTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DE RUIJTER Ivo-RESTORE CYCLING-

    3.SIMON Kenn-THOMPSON-

    4.VAN ARK Marnix-RESTORE CYCLING-

    5.MILLER Imari-SLIPSTREAM - GRADDOCK-

    6.DE VILLE Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    7.TRAPPENIERS Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.TAS Jorgen-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VAN BEETHOVEN Matthias-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    10.DE VINCK Sam-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    15.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

      

    27/08/2012 PUTTE (MECHELEN) (A) - Dames Jeugd – 44 km
    Aantal deelnemers:

    1.ARNOUTS Lauren-WV DE JONGE RENNER-

    2.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.DOLMAN Haliegh-UWTC DE VOLHARDING-

    5.DE JONGH Jamie-THEO MIDDELKAMP-

    6.VERLINDEN Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    8.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VLEUGELS Jolien-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    10.OP DEN BROUW Celesta-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

     

    27/08/2012 WOUBRECHTEGEM (O) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    2.LAUWEREYS Aron-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    3.NOËL Jordy-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.DE VOS Jens-MIRMIL CYCLING TEAM-

    5.DE BUCK Diego-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.DE CLERCQ Dries-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.PLATIKANOV Hristofor-NESSEBAR-

    9.VAN DAMME Robbe-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.DE BOECK James-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    27-08-2012 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 27/08/2012

    vwf.JPG








    Maandag 27 Augustus - DENDERMONDE (9200) -
    Avondcriterium

    A-reeks
    1. Kristof MUYS
    2. Jarno Verhofstadt
    3. Steven Bogaert
    4. Bart Heirewegh (Hamme)
    5. Bart De Baere
    6. Tom De Beer (Hamme)
    7. Christophe Van Gucht
    8. Steven Goossens (St.Niklaas)
    9. Tom Penninckx
    10. Kevin Van den Cruijce

    C-reeks

    1. Bruno BRUYERE
    2. Dirk De Schrijver
    3. Danny Paridaens
    4. Ronny Van Der Vurst
    5. Franky Verhulst
    6. Peter Van Haverbeek
    7. Jimmy De Paepe
    8. Stefan Van Praet
    9. Gwen Van De Velde
    10.Eddy Merckx (Bornem)

    D-reeks
    1. Dominique TURCKSIN
    2. Etienne Claus (Waasmunster)
    3. Marc Kiesekoms
    4. Kris Thomas
    5. Peter De Proft
    6. Dirk De Bondt
    7. Rudy Van De Velde
    8. Patrick Heirewegh
    9. Patrick Convents
    10. Luc Witman
     
     

    27-08-2012 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.CYCLOSPORTIVE VELOMEDIANE CLAUDE CRIQUIELION VAN ZATERDAG 25/08/2012

    CYCLOSPORTIVE VELOMEDIANE CLAUDE CRIQUIELION
    ZATERDAG 25/08/2012




    UITSLAG
    1.Bart Van Damme - Lokeren - 4h48'24"
    2.Emil Vinjebo (DK) - 4h48'25"
    3.Bart Deurbroeck - 4h50'06"
    4.David Motte - 4h50'06"
    5.Jacques Schuit (Nl) - 4h50'41"
    6.Ludovic Mottet - 4h51'16"
    7.Ralph Diseviscourt (L) - 4h51'16"
    8.Florent Van Deloise - 4h51'17"
    9.Bas Lanoy (Nl) - 4h51'20"
    10.Koen Maris - Kruibeke - 4h53'12"
    22.Kristof Wielfaert - Lokeren - 5h00'48"
    46.Joris Vandenhoeck - Beveren - 5h05'49"

    Bron: Koen Maris

    27-08-2012 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/08/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan BART HEIREWEGH met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan PIERRE VERBERCKMOES met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.F !!!

    Meys Kris KOP 2012.png   Heirewegh Bart KOP 2012 1.png   Verberckmoes Pierre.png

             Kris Meys                  Bart Heirewegh           Pierre Verberckmoes
     

    Zondag 26 Augustus - 9220 HAMME

     

    Cat.A - 16 dln
    1.KRIS MEYS (Hamme)
    2.Tom De Beer (Hamme)
    3.Mario Van Den Broecke
    4.Luc De Duytsche
    5.Glenn De Wolf (Hamme)
    6.Andy Bonnaerens (Zele)
    7.Steven Verschelden
    8.Jules Lambrechts
    9.Kris Verhooghe
    10.Steven Heirman (Hamme)
    WAOD 26-8-2012-hamme 306.JPG
                Winnaar Catg.B Bart Heirewegh en winnaar Catg.A Kris Meys.
    WAOD 26-8-2012-hamme 309.JPG WAOD 26-8-2012-hamme 287.JPG
                                  Kris Meys                                                                  Aankomst winnaar Catg.A Kris Meys.
    WAOD 26-8-2012-hamme 002.JPG WAOD 26-8-2012-hamme 295.JPG
          Speaker van dienst Tom De Beer.                       Aankomst van Tom De Beer die vele ronden solo reed te Hamme.

    Cat.B - 13 dln
    1.BART HEIREWEGH (Hamme)
    2.Didier De Lannoy
    3.Patrick Vanhoolandt
    4.Danny Van Oyen (Deinze)
    5.Ivan Smet (Hamme)
    6.Eddy Merckx (Bornem)
    7.Rudi Rabout (Heinkenszand)
    8.Wim Heyndrickx (Vrasene)
    9.Michel Bultinck
    10.Hans De Wolf
    WAOD 26-8-2012-hamme 312.JPG WAOD 26-8-2012-hamme 285.JPG
                Bart Heirewegh met zijn vader.                                      Aankomst winnaar Catg.B Bart Heirewegh.

    Cat.C - 23 dln

    1.Patrick Van Renterghem
    2.Frank Suys (Bornem)
    3.Tony Reniers
    4.Ko Harms
    5.Geert Smet (St.Niklaas)
    6.Etienne Claus (Waasmunster)
    7.Georges Vergauwe
    8.Frank D'Hooghe (Hamme)
    9.Jozef De Naeghel
    10.Roland Boulard
    WAOD 26-8-2012-hamme 203.JPG
    Winnaar Toeristen Lorenzo De Pauw en winnaar Catg.C Patrick Van Renterghem.
    WAOD 26-8-2012-hamme 174.JPG
                           Aankomst winnaar Catg.C Patrick Van Renterghem.

    Toeristen - 12 dln

    1.Lorenzo De Pauw
    2.Matthias Van Cauter
    3.Benny Moens
    4.Gin Beaper
    5.Francesco Degroote
    6.Guy De Wolf
    7.Kaell D'Hoore
    8.Felipe Garcia
    9.Kevin De Jaeger
    10.Jimmy De Jaeger
    WAOD 26-8-2012-hamme 180.JPG
                              Aankomst winnaar Toeristen Lorenzo De Pauw.

    Cat.D - 11 dln

    1.Helmuth Tas
    2.Wim De Waal
    3.Rene Martens
    4.Jan Vervecken
    5.Robert Maldrie
    6.Roland Van Imschoot
    7.Jos Vergult
    8.David Orford
    9.Marius Lockefeir
    10.Hendrik Cornelis
    WAOD 26-8-2012-hamme 044.JPG
    Winnaar Catg.D Helmuth Tas, winnaar Catg.F Pierre Verberckmoes en winnaar
    Catg.E Theo Coudyzer.
    WAOD 26-8-2012-hamme 028.JPG
                                 Aankomst winnaar Catg.D Helmuth Tas.

    Cat.E - 5 dln

    1.Theo Coudyzer
    2.Luc Snels
    3.Maurice Weyn
    4.Luc Muys
    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    Cat.F - 15 dln

    1.PIERRE VERBERCKMOES (Belsele)
    2.Peter Ryalls
    3.Clement Saelens
    4.Antoine Van Poecke
    5.Gerard Raes
    6.Daniel Cornu
    7.Herve Verstuyft
    8.François Brouwers
    9.Daniel Nuytinck
    10.Frans Timmers
    WAOD 26-8-2012-hamme 034.JPG
                          Aankomst winnaar Catg.F Pierre Verberckmoes.


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    27-08-2012 om 10:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/08/2012
    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
    De Bock Benny KOP 2012 1.png    De Bock Benny winst Moerbeke 2012.png
    Zondag 26/08/2012 - MOERBEKE - TTC 2012 Rit 13 - 66 km
    Uitslag - 35 dln. - 40 km/h

    1.BENNY DE BOCK (Hamme)

    2.Steven Van Houte (Vrasene)

    3.Kenny Janssens (Melsele)

    4.Bruno Haemers

    5.Freddy Van Camp (Stekene)

    6.Niels D'hondt (Waasmunster) op >2'00" (1ste pelotonspurt)

    7.Mario Bolssens (St.Gillis)

    8.Bart Mertens

    9.Philip Van Havenbergh (Burcht)

    10.Marnix De Roos

    11.Wouter Van Breusegem 12.Erik Verley 13.Lieven De Breucker 14.Alain Calle 15.Tijs Bauwens 16.Franky Boel 17.Mark Bryssinckx 18.Kris Waelput 19.Nico De Maesschalck 20.Geert Braeckman 21.Wim Ryckaert 22.Michiel Van der Sande 23.Dean Bolssens 24.Patrick De Beule 25.Kristof Descheemaeker 26.Rudi Van Dam 27.Peter Van Goethem 28.Dirk Bryssinckx 29.Filip Van Goethem 30.Tim Bekaert 31.Theo De Prekel 32.Andy de Maeschalk 33.Sven Gilliaert

    27-08-2012 om 10:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/08/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 26/08 – NIJLEN -
    Europees Kampioenschap


    Categorie A
    1--Van Nuffelen Sam - E.K
    2--Jonkers kris
    3--Heyns Wim
    4--Marien Christof (Retie)
    5--Engelen Ruben
    6--Vanden Wyngaerd Bart
    7--Van Kerkhoven Niels
    8--Vercammen Sven
    9--Van Nimmen Thomas
    10--Verdonck Bart

    Categorie B
    1--Sitarski Marcin - E.K
    2--Vennicx Dave
    3--Bocken Peter
    4--Behiels Peter
    5--Berghmans Bart
    6--De Visscher Walter
    7--Paeshuyse Dave
    8--Van Dyck Andy
    9--De Vree Rik
    10--Lenaerts Pieter

    Categorie C
    1--Lahou Rudi - E.K
    2--Van Der Mieren Daniel
    3--Van Looy Wim
    4--Rens David
    5--Vekemans Marc
    6--Van Den Broeck Luc
    7--Van Gansen Benny
    8--Van De Plas Kurt
    9--Van Den Eynde Wm
    10--Wauters Philippe

    Categorie D
    1--Vos Peter - E.K
    2--Van Den Brande Jan
    3--Hermans Henri
    4--Van Looy Luc
    5--Dams Danny
    6--Geudens Paul
    7--De Schepper Alain
    8--Vandekerkhof Charles
    9--Govers Ronny
    10--Van Tendelo Dennis

    Categorie E
    1--Vonckx Georges - E.K

    27-08-2012 om 10:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LAURENS POELMAN met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Poelman Laurens KOP 2012.png
    Zondag
    26/08/2012- SCHAAL SELS (A) - Men Elite UCI

    1.EECKHOUT Niko-AN POST - SEAN KELLY -

    2.BERTILSSON Christian-TEAM CYKELCITY.SE -

    3.DRUCKER Jean-Pierre-ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S -

    4.JARC Blaz-TEAM NETAPP
    5.ANDERSON Ryan-SPIDERTECH
    6.MAYKIN Roman-RUSVELO -

    7.WAEYTENS Zico-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR -

    8.SCHULZE André-TEAM NETAPP -

    9.STALLAERT Joeri-LANDBOUWKREDIET -

    10.SUAREZ MARTINEZ Kevin-COLBA

    20.VAN HOECKE Gijs-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR -


    26/08/2012 LIEDEKERKE (VB) - Elite z.c./U23 - Beker van Belgïe - 160 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHELST Louis -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.VAN GUYSE Jarno -MELBOTECH PRORACE CT-

    3.BACKAERT Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.DE WINTER Ludwig -TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    5.CAMPENAERTS Victor -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.FRANKEN Marc -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-  4"

    7.FOUQUET Kevin -ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-  7"

    8.STEELS Stijn -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-  17"

    9.TERWEDUWE Kenny -MELBOTECH PRORACE CT-

    10.BAEYENS Tommy -VAN EYCK SPORT-  27"

    38.ONGENA Thomas -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-  2’10"

    48.WIELANDT Sven -A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-  3’22"

    72.GIDE Stijn -A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM- > 10’00"

    73.VAN GOETHEM Kevin -A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

     

    26/08/2012 HAALTERT (O) - Elite z.c./U23 - 109,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    2.LIGNEEL Brian-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    3.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.DE BUYST Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-

    5.JORY Chris-VL TECHNICS ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.VANDEN BAK Laurent-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA

    8.KINCH Llewellyn-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    9.PERRETT Joseph-CICLOS UNO-

    10.DUNNE Conor-VL TECHNICS ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    22.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

     

    26/08/2012 KALKEN - LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - 106,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.LAURENS POELMAN uit Kalken-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    2.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.DE LANGE Alex-WV DE KANIBAAL-

    4.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.DE BRUIN Marc-WV OTO EBENS-

    7.SABO Pedro-DMC- CYCLING TEAM-

    8.DIERICKX Matthias-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    9.RAYMAEKERS Niels-APK QJOBS
    10.BOS Henk-WB OTTO EBBENS-

    11.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    14.HERREBAUT Jeffrey-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    21.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    22.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    26.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    36.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

     

    26/08/2012 MARIA-AALTER (O) - Elite z.c./U23 - 105 km

    Aantal deelnemers:

    1.MEURISSE Xandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    4.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    5.DESCAMPS Joris-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-

    7.MIKHAILOV Anton-TACC-

    8.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    9.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    10.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

     

    26/08/2012 PUURS (A) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    3.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.VAN DEN BOSCH Tom-HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT-

    5.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.VERWEE Nico-CYCLING TEAM GRILLHUISJE-

    7.RUYTERS Brecht-BOFROST-STERIA-

    8.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.LIEVENS Wim-ZANNATA CYCLING TEAM-

    13.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    19.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    33.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    36.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    38.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    39.ROSKAM Andy-TEAM-THIELEMANS & CO-

     

    26/08/2012 HOVE (A) - U23 - 118,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOSES Tom-100%ME

    2.YATES Simon-100%ME

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    4.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    5.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.FRAME Alex-PEGASUS CYCLING-

    7.GÉROMBOUX Arnaud-IDEMASPORT - BIO WANZE-

    8.HEYNS Nils-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.DEBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.HENDRICKX Jorg-STAR CYCLING TEAM-

    11.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    12.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    26/08/2012 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 75 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2.DE PAEPE Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    3.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VAN DORSSELAER Niels-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.DE DONCKER Jimmy-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.HAEGEMAN David-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.GELDHOF Stephen-TEAM FUGA MTB-

    8.DE MUNSTER Gregory-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    9.VANDENBERGH Wouter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.DE GROM Christophe-KUDICO-

     

    26/08/2012 DENDERMONDE-GREMBERGEN (O) - Women Elite UCI - 107 km

    LOTTO-DECCA TOUR - Aantal deelnemers:

    1.WILD Kirsten -AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM-

    2.DE VOCHT Liesbet -RABOBANK WOMAN CYCLING TEAM-

    3.FAHLIN Emilia -TEAM SPECIALIZED - LULULEMON-

    4.PIETERS Amy -SKIL ARGOS

    5.KESSLER Nina -DOLMANS - BOELS CYCLINGTEAM-

    6.COLLINS Emily -MIX5-

    7.VAN DIJK Eleonora -TEAM SPECIALIZED - LULULEMON-

    8.DE BAAT Kim -TEAM SPECIALIZED-DPD-SRAM-

    9.ARYS Evelyn -KLEO LADIES TEAM-

    10.MARKUS Kelly -SKIL ARGOS

    16.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    19.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-

    56.WERNER Laure -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    108.NIJNS Nathalie -LOTTO BELISOL LADIES-

    27-08-2012 om 10:01 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!