.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    26-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 9°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Rotty Glenn KOP 2011.jpg
    Zondag 26/08/2012 OMLOOP VLAAMSE GEWESTEN (A) - Men Juniors UCI - 125 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE GENDT Aimé-AVIA FUJI YOUTH TEAM-

    2.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN BC-

    3.JEPPESEN Matthias-TEAM CHJ GROUP-COMENTOR-

    4.VAN HOOYDONCK Nathan-WAC TEAM HOBOKEN-

    5.VAN PETEGEM Nick-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO
    6.LUND Christian-TEAM DESINGNA
    7.LETEN Wouter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.COOLS Michael-AVIA FUJI YOUTH

    9.VERMEULEN Alexey-USA CYCLING TEAM-

    10.NOPPE Christophe-C.T DJ MATIC KORTRIJK VZW-

    25.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CYCLING CLUB-

     

    26/08/2012 DIEST (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRAMER Erik-RWC AHOY-

    2.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.AERDEN Koen-SPORT EN MOEDIG GENT
    4.HILL Brendan - SUNSHINE COAST
    5.VAN MOL Caine-THOMPSON-

    6.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.PARMENTIER Thibault-VÉLO CLUB ROUBAIX

    8.MICHIELS Marnix-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.NIJS Jorg-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    26/08/2012 GAVERE-VURSTE (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.VAN HECKE Stijn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.DEVRIENDT Damon-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    4.BALCAEN Manolito-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    5.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.WERNIMONT Laurent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VAN DER SCHELDEN Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.VANDERBEKEN Bjarne-AVIA FUJI YOUTH

    10.THIENPONT Simon-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    26/08/2012 MELSELE (O) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.WITTOUCK Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.HEILIG Bas-DE BATAAF-

    4.THIERENS Sam-RUDYCO CYCLING TEAM-

    5.MASURE Brent-WK NOORD WEST BRABANT-

    6.VAN DAM Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    7.SCHUT Elroy-WV ZEEUWS VLAAND-

    8.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.MECHANT Benjamin-ZANNATA CYCLING TEAM-

    12.BRYSSINCK Jeffrey-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.HUYGHE Yenthell-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

    24.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.COOLS Jeffrey-RUDYCO CYCLING TEAM-

    26.TIMMERMANS Ward-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    30.VAN CAUTEREN Jonas-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    32.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

     

    26/08/2012 VOSSEM (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.VERBRAEKEN Niels-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.ROBEET Ludovic-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD WEST BRABANT-

    5.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT-

    6.DE RIJCK Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    8.REYNAERTS Wim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.DESTANBERG Mathieu-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    10.BREMS Yolan-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

     

    26/08/2012 WOUBRECHTEGEM (O) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.POLS Ruben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
    3.BAEYENS James-CUBE FINTRO
    4.VAN DE WALLE Goran-THOMPSON-

    5.LIMPENS Gianni-CUBE FINTRO

    6.MOENS Jens-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    7.SCHOTTE Lauwrence-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.VAN IMPE Joachim-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.VAN DE KERKHOVE Brent-THOMPSON-

    10.DE DAPPER Maxim-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    26/08/2012 ZWEVEZELE ( VANNEKE ) (W) - Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.DESPLENTER Tjorven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VERMEULEN Baptist-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.PICOUX Maximilien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DE RUYSSCHER Dante-RIJSCHOOL AH GENTSE VELOSPORT-

    6.LEVROUW Jelle-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.PINEDA Hendrik-UCS CRABBE PERFORMANCE-

    9.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.LANNOO Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    26-08-2012 om 22:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 26/08/2012 MERKSEM (A) - Dames Jeugd - 58,6 km

    Juniores - Aantal deelnemers:

    1.DOLMAN Haliegh-UWTC DE VOLHARDING-

    2.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.VAN DE KLUNDERT Rowena-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    5.DE JONGH Jamie-THEO MIDDELKAMP-

    6.VERMEIRE Lisa-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.VAN DEN STEEN Kim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.ROCKX Simone-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.LIESENS Karolien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-


    Nieuwelingen - Aantal deelnemers:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VAN GELOOF Marjolein-RWC AHOY-

    3.VAN SCHILT Eva-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.VAN VLIET Anouk-DE ZUIDWESTHOEK-

    5.HAGEMAN Diedeke-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.DOLMAN Jessica-UWTC DE VOLHARDING-

    7.GUNST Denise-JAN VAN ARCKEL-

    8.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.VERREYDT Celine-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.DE POTTER France-YOUNG SCHELDE CT-

     

    26/08/2012 DENDERWINDEKE (O) - Nieuwelingen - Topcompetitie - 70,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.ARIMONT Charlie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.WILLEMS Thimo -YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    4.CRAS Steff -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.ROGIER Stef -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    6.DE DECKER Alfdan -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.VAN DER BEKEN Arno -ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DEMOLDER Thomas -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    9.HEYTENS Maxim -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.VASTMANS Dries -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    20.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.RELAES Jacob -RUDYCO CYCLING TEAM-

    47.DEJONGHE Bram -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.PERSOON Wouter -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    61.VERSCHAEVE Antoon -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.HOLVOET Martijn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    26/08/2012 BERLARE (UITBERGEN) (O) - Nieuwelingen - 69 km

    Aantal deelnemers:

    1.TALEN Jordi-DRC DE MOL-

    2.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.WALSCHAP Jonas-WK NOORD WEST BRABANT-

    4.AKKERMANS Lars-RSC DE WESTHOEK-

    5.LAMBRECHT Bjorg-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    10.GHIJSELINCK Bjorn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    17.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    25.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    26.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN

    27.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    36.DE RAEVE Jordy-RUDYCO CYCLING TEAM-

      

    26/08/2012 LENNIK (VB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    2.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK-

    3.LAUWEREYS Aron-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    4.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.DE COSTER Dean-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    6.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    7.DE VOS Jens-MIRMIL CYCLING TEAM-

    8.JACOBS Jente-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    9.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.DE WINTER Jeroen-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    26/08/2012 LINT (A) - Nieuwelingen - 64,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    4.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VAN STEENWINKEL Ward-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    6.BRAET Dieter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.JANSSENS Jochen-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    8.VAN DOLLEWEERD Tim-WV SCHIJNDEL-

    9.BOL Bjarne-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.KOENIG Sam-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

     

    26/08/2012 VICHTE (W) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    2.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    3.KERCKHOVE Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.DEWAEGEMAEKER Tonnino-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    7.DE GROOTE Arne-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.DEHEM Arno-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    26/08/2012 WAANRODE (VB) - Nieuwelingen - 64,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.HASPESLAGH Lander-VZW DE DEMERSPURTERS-

    2.PAASSCHENS Mathijs-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.DEBONTRIDDER Dylan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    4.ABE Jonas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VANGORP Gill-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.NAGELS Bertrand-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.VERHEYLENWEGHEN Sean-SPORT EN MOEDIG GENK-

    26-08-2012 om 21:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 26/08/2012 ZWEVEZELE ( VANNEKE ) (W) - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.LAURYNAS Juchsas-KINGSNORTH-

    3.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    4.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.VERMET Joran-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.OOGHE Jonas-CYCLING TEAM AVIA FUJI

    8.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA FUJI

    9.DECLEIR Gianni-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.DECOCK Alex-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

     

    26/08/2012 BEERNEM (W) - Aspiranten

     

    26/08/2012 BOVELINGEN (HEERS) (LB) - Aspiranten

    26/08/2012 HAKENDOVER (VB) - Aspiranten

    26/08/2012 NUKERKE - MAARKEDAL (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    26/08/2012 WOMMELGEM (A) - Aspiranten

    26/08/2012 IZEGEM (W) - Miniemen

     

    26/08/2012 MOERZEKE (O) - Miniemen

    26/08/2012 BOVELINGEN (HEERS) (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    26/08/2012 HAKENDOVER (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    26/08/2012 WOMMELGEM (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    26-08-2012 om 21:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 26/08/2012

    vwf.JPG








    Zondag 26 Augustus - OUWEGEM (9750) -
    11de rit VWF Geditrofee

    A-reeks
    1. Kristof DEBBOUT
    2. Stefaan Paridaens
    3. Kristof Muys
    4. Kristof Gryson
    5. Lode Van Impe
    6. Mario Van Der Sickel
    7. Jurgen Viane
    8. Cowie Liam (IRL)
    9. Drie De Smet
    10. Jeroen Van Geyte

    C-reeks
    1. Frank VAGENENDE
    2. Bruno Bruyere
    3. Philippe Lampaert
    4. Gaetan Debroux
    5. Danny Saelens
    6. Danny Borremans
    7. Pascal Raes
    8. Peter Maes (Bornem)
    9. Franky De Tremerie
    10. Stefan Verhaeghe

    D-reeks
    1. Arie DE MOOR
    2. Dirk Van Hove
    3. Dominique Turcksin
    4. Jerry De Reuse
    5. Ronny Paridaens
    6. Rene De Brucker
    7. Bart De Winter
    8.
    John Cosgove (Gbr)
    9. Patrick Grammens
    10. Herman Proost

    E-reeks
    1. Danny DE BACKER
    2. Joost Pieters
    3. Marc Cockuyt
    4. Wim De Coninck
    5. Benny D'Haese
    6. Chris Somers
    7. Jos Maes
    8. Wim Va
    n Obbergen
    9. Luc Van Mol
    10. Rudy Van De Velde

    F-reeks
    1. Felix LUYTEN
    2. Willy Wouters
    3. Marc Vervondel
    4. Jos Vandermeulen
    5. Alan Kemp (Gbr)
    6. Florent De Leersnyder
    7. Julien De Bock
    8. Eddy Cobbaut
    9. Noel Rogge
    10. Johny Van Holen

    G-reeks
    1. Tim KRABBE (NL)
    2. Viktor Van den Eynde
    3. Julien Vyvey
    4. Etienne Vandenhouwe
    5. Lucas Vangoidsenhoven
    6. William De Cremer
    7. Alain Messager
    8. Willy Roels
    9. Hubert D'Hondt
    10. Freddy De Blick (Beveren)

    26-08-2012 om 21:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/08/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Proficiat aan CHRISTOF MARIËN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Mariën Christof KOP 2010

    Zaterdag 25/08 – BERLAAR


    Cat.A
    1 CHRISTOF MARIËN (Retie)

    2 De Weerdt Nick

    3 Delcroix Gert

    4 Vleugels Steven

    5 Engelen Ruben

    Cat.B
    1 Bocken Peter

    2 Adams Christophe

    3 De Wyngaert Filip

    4 Cuylits Gunther

    5 Gouwkens Patrick

    Cat.C
    1 Hoydonckx Peter

    2 Tursi Mauro

    3 Van Loy Eddy

    4 Van Den Eynde Wim

    5 Van Bael Hans

    Cat.D
    1 Vos Peter

    2 Van Looy Luc

    3 Claessens Joseph

    4 Haest Eddy

    5 Van Den Brande Jan

    Cat.E
    1 Vonckx Georges

    2 Van Herck Willy

    3 De Bakker Ludo

    4 De Wever Jos

    26-08-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    25-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OVERMERE VAN ZATERDAG 25/08/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OVERMERE
    VAN ZATERDAG 25/08/2012
    WBV 25-8-2012-overmere 170.JPG
               Winnaar Jori Van Steenberghen met de bloemen en zijn ouders.
    WBV 25-8-2012-overmere 167.JPG 
                        De winnaar met zijn 2de bloementuil en de inrichters.                                                                  
    WBV 25-8-2012-overmere 161.JPG WBV 25-8-2012-overmere 162.JPG
      De Burgemeester van Berlare Katja Gabriëls.                      Een woordje uitleg van de winnaar Jori Van Steenberghen.
    WBV 25-8-2012-overmere 146.JPG      
                  Aankomst van Jori Van Steenberghen voor Koen Demuynck.                                     
    WBV 25-8-2012-overmere 150.JPG
          De spurt om de 3de plaats met Rieno Stofferis voor Thomas Ongena.
    WBV 25-8-2012-overmere 115.JPG
    De kopgroep van 11 met o.a. Matthias Ongena, Robby De Roos, Jori Van Steenberghen,
    Thomas Ongena en Patrick Cocquyt.
    WBV 25-8-2012-overmere 070.JPG
    De 4 leiders met Patrick Cocquyt, Thomas Ongena, Jurgen Guns en Thomas
    Vernaeckt (later verdwenen uit de wedstrijd). Zij reden een halve wedstrijd vooraan.
    WBV 25-8-2012-overmere 158.JPG
                                          Spurt van de rest van het peloton.

    25/08/2012 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    7.HAMMERSLAND Nicholas-BERGEN CYKLEKLUBB-

    8.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    9.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    16.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    19.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    25.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    26.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.TRICARICO Anthony-MELBOTECH PRORACE CT

    33.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    34.VAN DE WIELE Tim-RUDYCO CYCLING TEAM-

    WBV 25-8-2012-overmere 028.JPG
                                                    De start te Overmere.
    WBV 25-8-2012-overmere 025.JPG
                         Stijn Verbeke op kop en vandaag goed voor plaats 19.
    WBV 25-8-2012-overmere 024.JPG
                                                  Aaron De Wael uit Berlare.
    WBV 25-8-2012-overmere 016.JPG
                     Paul Rooseparck uit Overmere en Pieter Clement uit Zele.
    WBV 25-8-2012-overmere 012.JPG 
    De ploeg uit Nederland was na Sombeke terug aanwezig in Overmere.
    Alex De Lange was na zijn val te Sombeke terug paraat.                                            
    WBV 25-8-2012-overmere 008.JPG
                                           Nog een ploeg uit Nederland.
    WBV 25-8-2012-overmere 142.JPG
                                   Einde wedstrijd voor Pieter De Paepe.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-08-2012 om 23:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 9°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JORI VAN STEENBERGHEN met zijn 2°Seizoenszege bij
    de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2012.png   Van Steenberghen Jori KOP 2012.png
                 Jeroen Das             Jori Van Steenberghen

    Zaterdag 25/08/2012 MEULEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Dernycriterium - 93 km

    Aantal deelnemers:

    1.GHYLLEBERT Pieter-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    2.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    3.VERKINDEREN Frederik-LOTTO BELISOL U23-

    4.GHYSELINCK Jan-COFIDIS. LE CREDIT EN LIGNE-

    5.AMORISON Frédéric-LANDBOUWKREDIET-

    6.CAETHOVEN Steven-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    7.GODDAERT Kristof-AG2R LA MONDIALE-

    8.COMMEYNE Davy-LANDBOUWKREDIET-

    9.VANOVERBERGHE Arthur-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    10.DRON Boris-GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE-

    14.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-


    25/08/2012 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE DECKER Bjorn-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    2.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    3.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    4.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.REMORY Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    6.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.DE VREESE Vincent-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.KOOLS Jos-DE RUPELSPURTES-

    9.DIEPENDAELE Jurgen -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    23.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    28.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    34.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.BAEYENS Gert-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    25/08/2012 GIJZENZELE (O) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    3.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    4.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.VAN DER HAEGHEN Ruben-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    6.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.BUYLE Pieter-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.VANDEWIELE Frederik-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

     

    25/08/2012 HERENTALS (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.RAY Alexander-NIEUWE HOOP TIELEN-

    3.SLEURS Christophe-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.JANSSENS Jimmy-LOTTO BELISOL U23-

    5.NIETVELT Bert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    6.DE WINTER Walt-BOFROST-STERIA-

    7.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS-

    8.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

     

    25/08/2012 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.JORI VAN STEENBERGHEN uit De Klinge-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    7.HAMMERSLAND Nicholas-BERGEN CYKLEKLUBB-

    8.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    9.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    16.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    19.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    25.GEERINCKX Ruben-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    26.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.TRICARICO Anthony-MELBOTECH PRORACE CT

    33.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    34.VAN DE WIELE Tim-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    25/08/2012 VERREBROEK (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    5.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    6.BOGAERT Sammy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    7.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.VAN DE KLUNDERT Ricardo-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    11.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    13.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    15.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    18.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    20.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    21.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    22.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    25.SMET Geert-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    25/08/2012 NIJLEN  (A) - Women Elite UCI - 99,7 km

    LOTTO-DECCA TOUR - Aantal deelnemers:

    1.WILD Kirsten -AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM

    2.VAN DIJK Eleonora -TEAM SPECIALIZED - LULULEMON-

    3.D`HOORE Jolien -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    4.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    5.KANIS Janneke -SKIL ARGOS

    6.GILMORE Rochelle - AUSTRALIA NATIONAL TEAM

    7.DE VOCHT Liesbet -RABOBANK WOMAN CYCLING TEAM-

    8.GASS Daniela -MIX2 NORWAY-ABUS NUTRIXXION-

    9.MACLEAN Jessie - AUSTRALIA NATIONAL TEAM

    10.MARKUS Kelly -SKIL ARGOS

    21.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-

    66.WERNER Laure -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    82.NIJNS Nathalie -LOTTO BELISOL LADIES-

    114.ROBERT Valerie -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    25/08/2012 OMLOOP MANDEL-LEIE-SCHELDE (W) - Men Juniors UCI - 135 km

    Aantal deelnemers:

    25-08-2012 om 23:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 4°Seizoenszege en de Titel van Kampioen van Vlaanderen bij de Juniores !!!
    Druyts Jessy KOP 2011.jpg
    Zaterdag 25/08/2012 BOORTMEERBEEK-SCHIPLAKEN (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETTE Julien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    3.PERRY Ben-TEAM CHCH-

    4.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT-

    5.SCHEERENS Jorgen-MTB TEAM LANGDORP VZW-

    6.CUYPERS Senne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.MICHIELS Killian-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VAN MOL Caine-THOMPSON-

    9.MEYS Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    10.DEGHELDERE Jory-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    26.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    25/08/2012 HAALTERT (O) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.COOLS Michael-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    2.MOENS Jens-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    3.WILLIAMS Noah-SLIPSTREAM - GRADDOCK-

    4.CULLEN Jordan-SLIPSTREAM - GRADDOCK-

    5.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    6.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    8.DE KETELE Aron-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.MILLER Imari-SLIPSTREAM - GRADDOCK-

    10.D´HAEYER Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    25/08/2012 KALKEN - LAARNE (O) - Juniores - 64,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERSTRAETEN Joni-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    2.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VLASBLOEM Sijmen-ONDER ONS PARIKE-

    5.SOBERON Zowe-THOMPSON-

    6.THIENPONT Simon-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    7.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    8.VERHAEGHE Senne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.VAN LAECKE Dominique-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    18.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VERBERCKMOES Arno-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    25/08/2012 LENNIK (VB) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.ROEGIERS Jochem-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE GENDT Aimé-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    3.STAPLETON Oliver-TOP CLUB INTELLIBUS-

    4.VANCUTSEM Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.DE BACKER Falko-CUBE FINTRO

    6.SPRUYT Joren-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.PARIDAENS Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.JACOBS Joeri-THOMPSON-

    9.SCHOTTE Lauwrence-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.VAN VAERENBERGH Beau-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    25.MEERSSCHAERT Jeroen-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

     

    25/08/2012 PUURS (A) - Juniores - 98 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD WEST BRABANT-

    2.DE BOECK Eward-WK NOORD WEST BRABANT-

    3.HUYBRECHTS Michiel-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    6.MASURE Brent-WK NOORD WEST BRABANT-

    7.JACOBS Rick-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    8.JANSSENS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.BRECKX Kevin-WK NOORD WEST BRABANT-

    10.VAN OPSTAL Thomas-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    25/08/2012 ST.JAN IEPER (W) - Juniores - 86 km

    Aantal deelnemers:

    1.DHONT Seppe-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    2.ADAM Alexis-LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI-

    3.COREELMAN Giani-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.GRUSON Antoine-SPRINT 2000 CHARLEROI

    5.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.DEMEERSSEMAN Bert-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER-

    7.DEJONCKHEERE Jonas-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    8.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VERVOORT Matthias-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER-

    10.DE SMAELS Cil-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    25/08/2012 LEBBEKE (O) - Dames Juniores - 66,32 km

    KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN - Aantal deelnemers:

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    2.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    4.DRUYTS Demmy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    5.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    9.VAN DEN STEEN Kelly-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    32.DE RIDDER Ivy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    25/08/2012 LEBBEKE (O) - Dames Nieuwelingen - 58,03 km

    KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN - Aantal deelnemers:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    6.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING
    8.DE POTTER France-YOUNG SCHELDE CT
    9.DE PAUW Ina-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    10.LOIX Laura-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    28.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM-

    25-08-2012 om 23:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven KOP 2012.png
    Zaterdag 25/08/2012 GENT-OOSTAKKER (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.MUYS Ayton-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    4.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    5.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.GOEMAN Jasper-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.BASTIAENS Ayco-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    13.THIERENS Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    15.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    18.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.VERMEIREN Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    36.SYMOENS Bradley-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.DE LOOSE Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    38.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    44.VERBERCKMOES Timo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

     

    25/08/2012 HERENTALS (A) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VERHEES Joep-RTC BUITENLUST-

    4.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    7.BRAET Dieter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.JACOBS Jarne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.JANSEN Brent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.HERMANS Steff-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

     

    25/08/2012 KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VERMET Joran-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.WYDOOGHE Jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DECLEIR Gianni-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.POLFLIET Jan-baptist-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    9.VANDENBUSSCHE Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    25/08/2012 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 56 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.LEGRAND Django-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.PIETERS Gregory-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    9.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    25/08/2012 OTTERGEM (O) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.VAN HECKE Elias-VISTAMEDIA HAMME-

    5.CEURENS Raphaël-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    6.GOOSSENS Anko-WK NOORD WEST BRABANT-

    7.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.NAGELS Bertrand-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.VAN DAMME Maxel-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    14.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    25/08/2012 RIJKEVORSEL (A) - Nieuwelingen - 69,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.VAN DEN BORNE Tom-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    8.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    25/08/2012 ERPE-MERE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    25-08-2012 om 22:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/08/2012

    waod_3.jpg
    Zaterdag 25 Augustus - 4585 HENGSTDIJK (Ned)

     

    Catg.A - 27 dln
    1 Bart Velghe (Merelbeke)

    2 Kenny De Wilde & Kristof Gryson

    3 Kevin Vleurinck

    4 Renaat Demeter (Lochristi)

    5 James Larmer

    6 Hans Vergauwen (Nieuwkerken)

    7 Jonas Timbreur

    8 Danny Schaut

    9 Jan Trenson

    10 Steven Van Rijckeghem

    Catg.B - 14 dln
    1 Eric Vereecken (Hulst)

    2 Alex Goossens (Vrasene)

    3 Patrick Vanhoolandt

    4 Danny De Bruyne

    5 Karel Warnier

    6 Jean Paul Reunis

    7 Peter De Maere (Waasmunster)

    8 Wim Rombaut (Stekene)

    9 Jean-Pierre Van Maldegem

    10 Ronald De Scheemaeker

    Catg.C - 18 dln

    1 Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2 Ko Harms

    3 Danny Van Oyen (Deinze)

    4 Dirk Goolaerts

    5 Ronny Cosijn

    6 Frank Gommers

    7 Geert Bultick

    8 Jozef De Naeghel

    9 Philippe Lacquet

    10 Steve Horsey

    Catg.D - 18 dln
    1 Wim De Waal (Axel)

    2 Florent De Leersnyder

    3 Robin Van Kerschaver

    4 Jan Vervecken

    5 Helmuth Tas

    6 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    7 Willy Mous

    8 Frans Aerts

    9 Louis Moens

    10 Ludo Opdebeek

    Catg.E - 5 dln
    1 Luc Snels (Minderhout)

    2 Theo Coudyzer

    3 Julien Vyvey

    4 Luc Muys

    5 Herman Hensen

    Catg.F - 13 dln
    1 Clement Saelens (Herzele)

    2 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3 Ko Tolhoek

    4 Clement De Smedt

    5 Hervé Verstuyft

    6 Daniel Cornu

    7 François Brouwers

    8 Rene Van Reeth

    9 Jef Verheyen

    10 Willy Voorbraeck

    Toeristen - 13 dln
    1 Dieter Vercauter (Assenede)

    2 Kurt Victor

    3 Benny Moens

    4 Freddy Van Camp (Stekene)

    5 Marnix De Roos

    6 Thomas Bonamie

    7 Tim Heymans

    8 Guido Kramer

    9 Johnny de Kok

    10 Sven Gommers

    25-08-2012 om 22:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 25/08/2012

    vwf.JPG








    Zaterdag 25 Augustus - ASBEEK (1730) -
    10de rit VWF Geditrofee

    A-reeks
    1. Jarno VERHOFSTADT
    2. Lode Van Impe
    3. Tom Penninckx
    4. Andy De Backer
    5. Peter Van Damme
    6. Senne Steegmans
    7. Thomas Heuvelmans
    8. Kevin Van Den Cruijce
    9. Jeroen Van Geyte
    10. Bjorn Lison

    C-reeks
    1. Pascal KESTEMONT
    2. Pascal De Wolf
    3. Bruno Bruyere
    4. Danny Borremans
    5. Stefan Hermans
    6. Danny Saelens
    7. Kris D'Haeseleer
    8. Ronny Van Der Vurst
    9. Lucien Van Den Brande
    10. Franky Verhulst

    D-reeks
    1. Patrick JACOBS
    2. Francis De Ridder
    3. Patrick De Craene
    4. Arie De Moor
    5. Luc Kinnaer
    6. Daniel Villers
    7. Rene De Brucker
    8. Willy Van Herreweghe
    9. Geert De Spiegeleer
    10. Christophe Brieau

    E-reeks
    1. Rudy VAN DE VELDE
    2. Danny De Backer
    3. Joseph Devits
    4. Joost Pieters
    5. Patrick Convents
    6. Frank Van der Perre
    7. Hugo Van Linden
    8. Luc Van Mol
    9. Chris Somers
    10. Frank De Pelsmaeker

    F-reeks
    1. Alan KEMP (UK)
    2. Wily Wouters
    3. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4. Marc Vervondel
    5. Julien De Bock
    6. Jozef Deneef
    7. Johny Van Holen
    8. Hugo Tuypens
    9. Jean Pierre Broothaerts
    10. Noel Burggraeve

    G-reeks
    1. Jef EVERAERTS
    2. Frank Laeremans
    3. Viktor Van den Eynde
    4. Roger Hoof (St.Niklaas)
    5. Hubert D'Hondt
    6. Etienne Vandenhouwe
    7. William De Cremer
    8. Guido Cornet
    9. Tim Krabbé
    10. Cor Berkouwer

    25-08-2012 om 22:32 geschreven door kenny


    24-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 24/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 24/08/2012 ST. JAN IEPER (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.FONDARD Romain-OLYMPIQUE DIJON-

    2.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    4.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    5.VANDEWIELE Frederik-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    6.ELFERINK Arjan-WV DE KANNIBAAL-

    7.BOUTTE Kenzie-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.LAPEIRE Simon-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    9.VERVERKEN Gerdy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.WASTYN Emiel-BOFROST-STERIA-

     

    24/08/2012 SPIERE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.CONVENS Louis-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    2.BOSSAER Gatien-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    5.DEBRABANT Fabrice-VC AMANDINOIS-

    6.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DESCAMPS Joris-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.VANLUCHENE Stijn-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    9.VANDENBUSSCHE Tom-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    10.DE WAELE Wim-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    24-08-2012 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SOMBEKE VAN DONDERDAG 23/08/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SOMBEKE 
    VAN DONDERDAG 23/08/2012
    WBV 23-8-2012-sombeke 376.JPG 
                        De winnaar met zijn 5de bloementuil en de inrichters.                                                                 
    WBV 23-8-2012-sombeke 387.JPG
                             De broers Pieter en profrenner Sander Cordeel.
    WBV 23-8-2012-sombeke 384.JPG
                      Pieter Cordeel geeft nog een intervieuw weg aan de krant.
    WBV 23-8-2012-sombeke 348.JPG      
                                 Aankomst van Pieter Cordeel te Sombeke.                                     
    WBV 23-8-2012-sombeke 362.JPG
                 De spurt van het peloton voor plaats 8 was voor Nick Mertens.
    WBV 23-8-2012-sombeke 204.JPG
                                      Kristof Dhollander en Pieter Cordeel.

    23/08/2012 WAASMUNSTER (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETER CORDEEL uit Stekene-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    6.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    7.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    9.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    10.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    12.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    13.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    14.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    15.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    17.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    19.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    20.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    23.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    24.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.DE BEER Tom-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    29.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    32.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    33.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    37.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    39.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    44.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    51.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    WBV 23-8-2012-sombeke 040.JPG
                                                       De start te Sombeke-Waasmunster.

    WBV 23-8-2012-sombeke 061.JPG WBV 23-8-2012-sombeke 072.JPG
    Na  2 ronden pech voor de Noor Nicho Hammersland                                        Links Nick Mertens.
    en Simon Laureys.
    WBV 23-8-2012-sombeke 062.JPG WBV 23-8-2012-sombeke 076.JPG
                               Simon Laureys                                                           Vincent Maes, Robby De Roos en Jeroen Das.
    WBV 23-8-2012-sombeke 096.JPG
    WBV 23-8-2012-sombeke 117.JPG
    WBV 23-8-2012-sombeke 124.JPG
    WBV 23-8-2012-sombeke 172.JPG
    WBV 23-8-2012-sombeke 189.JPG 
      Nico Ielegems in 2de positie, Kris De Block, Tony Heirbaut en Tom De Beer.
    WBV 23-8-2012-sombeke 222.JPG 
              Michel Vereecken aan de leiding, in 3de positie Robby De Roos.
    WBV 23-8-2012-sombeke 259.JPG
                                          Stijn Verbeke en Mattias Nys.
    WBV 23-8-2012-sombeke 293.JPG
    WBV 23-8-2012-sombeke 311.JPG 
                                    De Rupelspurters waren talrijk aanwezig.
    WBV 23-8-2012-sombeke 380.JPG WBV 23-8-2012-sombeke 342.JPG
          Sam Thierens kwam een kijkje nemen.                                              Aan de leiding Sam Christiaens.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-08-2012 om 09:13 geschreven door kenny


    23-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 23/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan PIETER CORDEEL met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Cordeel Pieter KOP 2012.png
    Donderdag 23/08/2012 ERPE MERE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DIJK Stefan-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    2.GHYLLEBERT Pieter-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    3.HANSON Kenneth-TEAM OPTUM PRESENTED BY KELLY BENEFIT STRATEGIES -

    4.JANS Roy-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    5.DE WAELE Bert-LANDBOUWKREDIET-

    6.EISING Tijmen-SUNWEB - REVOR -

    7.GOOVAERTS Tom-COLBA SUPERANO HAM-

    8.AERNOUTS Jim-SUNWEB-REVOR-

    9.DRANCOURT Pierre-ROUBAIX LILLE METROPOLE

    10.AMORISON Frédéric-LANDBOUWKREDIET-

     

    23/08/2012 AARSCHOT (VB) - Elite z.c./U23 - Criterium
    Aantal deelnemers:

    1.MC LAY Daniel-LOTTO BELISOL-

    2.BOS Jan-WC DE WAARDRENNER-

    3.FRANSSEN Wout-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    5.VAN DER SANDEN Mathias-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    6.DANIELS Wouter-MELBOTECH PRORACE CT-

    7.BATS Didier-MTB TEAM LANGDORP VZW-

    8.HALL Stefhen-TRACK CYCLING-

    9.FRAME Alex-PEGASUS CYCLING-

    10.CRAMPTON Robbert-FW HEIST ZUIDERKEMPEN-

     

    23/08/2012 EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.DE VRIENT Matthias-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    5.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    6.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    7.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.SABO Pedro-DMC- CYCLING TEAM-

    11.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    19.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    23/08/2012 WAASMUNSTER (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETER CORDEEL uit Stekene-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    6.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    7.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    9.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    10.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    12.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    13.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    14.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    15.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    17.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    19.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    20.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    23.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    24.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.DE BEER Tom-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    29.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    32.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    33.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    37.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    39.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    44.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    51.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

     

    23/08/2012 AARSCHOT (VB) - Juniores - Criterium
    Aantal deelnemers:

    1.VAN TICHELT Yorben-VISTAMEDIA HAMME-

    2.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.CUYPERS Senne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VAN DER PERRE Adriano-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    5.VAN HOUT Maxim-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.VEROFT Jelto-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.VERHOEVEN Mike-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.CARELS Jasper-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    23/08/2012 KORTEMARK-EDEWALLE (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.OPSOMER Jan-bart-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.LOETERS Laurens-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    3.D´HOORE Giorgio-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.VANDERBEKEN Bjarne-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    5.DHONT Seppe-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.DESPLENTER Tjorven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    8.BORRA Jules-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DEBLOCK Christophe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    23/08/2012 AFFLIGEM (VB) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    23-08-2012 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/08/2012

    vwf.JPG








    Woensdag 22 Augustus - GIJZEGEM (9308)

    A-reeks
    1. Kristof MUYS

    2. Steven Bogaert
    3. Peter Van Damme
    4. Lode Van Impe
    5. Renaat Demeter (Lochristi)
    6.Tom Penninckx
    7. Christophe De Grom
    8. Gianni Cooman
    9. Steven Tuytschaever
    10. Jarno Verhofstadt

    C-reeks
    1. Dirk DE SCHRIJVER
    2. Danny Borremans
    3. Bruno Bruyere
    4. Ronny Van Der Vurst
    5. Danny Saelens
    6. Rudi Rabout (Heinkenszand)
    7. Wim Braet
    8. Andy Van Eesbeeck
    9. Dieter Roman
    10. Benny De Bock (Hamme)

    D-reeks

    1. Dirk VAN HOVE
    2. Herman Proost
    3. Willy Van Herrweghe
    4. Patrick Jacobs
    5. Marc Kiesekoms
    6. Didier Turcksin
    7. Jerry De Reuse
    8. Dominique Turcksin
    9. Willy De Backer
    10. Alex Ackermans

    E-reeks
    1. Jan VAN DEN BRANDE
    2. Danny De Backer
    3. Alain Renard
    4. Wim De Waal
    5. Patrick Van Renterghem
    6. Joost Pieters
    7. Marc Van Damme
    8. Eddy Van Den Abeele
    9. Hendrik Caethoven
    10. Patrick Convents

    F-reeks

    1. Felix LUYTEN
    2. Marc Vervondel
    3. Johny Van Holen
    4. Jan Van Hove
    5. Eddy Cobbaut
    6. Jozef Deneef
    7. Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    8. Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    9. Helmuth Tas
    10. Florent De Leersnyder

    G-reeks
    1. Allan RAMSAY (UK) en Andre CEURENS
    3. Roger Hoof (St.Niklaas)
    4. Etienne Vandenhouwe
    5. Hubert D'Hondt
    6. Luc Snels
    7. Guido Cornet
    8. Viktor Van den Eynde
    9. Roger Beelaert (Rupelmonde)
    10. William De Cremer

    23-08-2012 om 09:30 geschreven door kenny


    22-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 22/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 22/08/2012 OVERIJSE - DRUIVENKOERS (VB) - Men Elite UCI - 199 km - 04h38min

    Aantal deelnemers:

    1.LEUKEMANS Bjorn -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    2.MURAVYEV Dmitriy -ASTANA PRO TEAM-  6"

    3.HOOGERLAND Johnny -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    4.MARCATO Marco -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    5.GAVAZZI Francesco -ASTANA PRO TEAM-

    6.DOCKX Gert -LOTTO BELISOL TEAM-

    7.VOSS Paul -ENDURA RACING-

    8.HUZARSKI Bartosz -TEAM NETAPP-

    9.HONIG Reinier -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY-

    10.ARMEE Sander -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    34.VERMEERSCH Gianni -BKCP - POWERPLUS-

    62.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    75.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    90.VAN DER SANDE Tosh -LOTTO BELISOL TEAM-  4’56"

     

    22/08/2012 TORHOUT (W) - Elite zc/U23 - Provinciaal Kampioenschap - 138 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.NACHTERGAELE Niels-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VERHAEGHE Sander-ESEG

    4.DUPONT Timothy-BOFROST-STERIA-

    5.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.VANDRIESSCHE Dieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    8.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    9.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    59.STEELS Stijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

     

    22/08/2012 ERPE MERE (O) - Juniores - 98,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOSMANS Tom CUBE FINTRO
    2.LIMPENS Gianni   CUBE FINTRO

    3.VAN DER SCHELDEN Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.MOENS Jens-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.VAN EMPEL Etienne-VIKING WATERLAND-

    6.DIERICKX Anthony-THOMPSON-

    7.DE KETELE Angelo-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    9.VAN MOL Caine-THOMPSON-

    10.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

     

    22/08/2012 GEETBETS (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.LETEN Wouter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT

    4.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.RASSART Jorick-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    6.WINANDY Fabian-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    7.DU PLOOY Rohan-UCS CRABBE PERFORMACE-

    8.MICHIELS Marnix-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.WOUTERS Toon-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.NUYTS Kenn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    22/08/2012 RUISELEDE (W) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    5.LAURYNAS Juchsas-KINGSNORTH-

    6.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    10.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    22/08/2012 WAASMUNSTER (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    2.DE BACKER Falko  CUBE FINTRO
    3.VAN DAM Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-
    4.KELDERMANS Jordy-
    WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.JACOBS Rick-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    6.MORTIERS Mathias-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.DE BOECK Eward-WK NOORD WEST BRABANT-

    8.BRUYNS Lotar-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.VAN ENGELAND Wouter-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    12.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    17.BRYSSINCK Jeffrey-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.VERMEULEN Daan-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    24.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.WITTOUCK Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    32.MEERSSCHAERT Jeroen-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    34.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    22/08/2012 BILZEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.LOENDERS Glenn-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.MERTENS Julian-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    3.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.WILLEMEN Kristof-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.SAUREN Jordy-MAASLANDSTER-

    9.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    10.MICHIELS Mathieu-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

     

    22/08/2012 OVERIJSE (VB) - Nieuwelingen - 51 km

    Aantal deelnemers:

    1.EENKHOORN Pascal-KON BALEN BC-

    2.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.WOUTERS Beau-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    4.WILLEMS Thimo-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.ABRAHAMS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.BUNTINX Auxence-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    7.VAN DEN ENDEN Jesse-WESTLAND-

    8.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    14.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    20.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    30.VERSCHAEVE Antoon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    22/08/2012 RUISELEDE (W) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    5.LAURYNAS Juchsas-KINGSNORTH-

    6.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    10.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22-08-2012 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 22/08/2012

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Jos Vermeulen vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 32 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zeer goed trainingsweer met toch een behoorlijke tegenwind, alle ingrediënten dus aanwezig voor een gesmaakte duurtraining. Vooraan wisselden de kopmannen regelmatig elkaar af zodat het tempo zeer hoog bleef.
    De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 115 km, het gemiddelde was goed voor 36,6 km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Walter Meseure , Valerie Robert , Jos Vermeulen , Eric Vermeulen , Marc De Smedt , Patrick Van Der Vekens , Yves Delhasse , Steven Van Houte , Luc Vermeulen , Jef Caluwaert , Gino Dillen , Koen Maris , Walter Rotthier , Leo Mares , Joris De Jonghe , Jan Heyrman , Michael Apers , Giovanni Van Drom , Saskia Van Overmeire , Wim De Cleen , Peter Neels , Dirk De Pauw , Karel Peelman , Patrick , Franky De Witte , Frank Van Geystelen , Smet , ? ? ? en Kenny Janssens.

    22-08-2012 om 19:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC TEAM

    Trek KMC Banner 2012.png
    - 14 tot 17 augustus 2012 : UEC European Youth Mountainbike Championships te Graz Oostenrijk

     

    Dit was een EK voor de jeugd. Ook in deze tweede editie was ons landje goed vertegenwoordigd. De Limburger Nick Vanpol verdedigde samen met Kenneth Coomans en Michelle Verstrepen de kleuren van Wielerbond Vlaanderen in de XCO Team Relay in de reeks U17. Stan Dieleman, Lize Struyf en Emile Verhulst verdedigden de kleuren van Wielerbond Vlaanderen in de reeks U15 jaar. Op de slotdag werd uitgekeken naar de XCO wedstrijd waarin de renners zich kunnen meten met de Europese top.

    Programma :
    > 14 augustus: Cross Country Team Relay, Opening Ceremony
    > 15 augustus : Mountainbike Combined
    > 16 augustus : Cross Country X-Large
    > 17 augustus : Cross Country Olympic, Slot Ceremony

     

    Verslag Kenneth Coomans :

    -Dag 1 (tijdrit en team-relay) : in de tijdrit (950m, 40hm) (die 1 persoon per team moest doen) was de start enorm slecht en kon ik moeilijk in mijn pedaal geraken, al de rest ging wel goed en zo kon ik de 25e van de 66 tijd neerzetten. Dit werd ook meteen de startpositie van de team-relay (elk lid van een team moet 1 ronde op het XCO parcour doen, een soort aflossing koers) later die dag. In de start ging het nu wel goed en ik kon van positie 25 naar 5 opschuiven in mijn ronde (3.9km, 220hm) maar na het aflossen van Michelle (met pech) hingen we maar 50e meer in de 3e ronde (nick) door konden we gelukkig terug opschuiven tot pos. 36.

    -Dag 2 (proeven en XCO combined) : vanaf nu was het individueel en hing de start positie af van wat je bij de proeven deed. 8 proeven met telkens 3 punten te verdienen. Elk strafpunt kost je 20sec. straftijd bij de XCO combined, ik maakte 1 fout en mocht dus in box 2 starten, 20sec. na de eerste box van ong. 9 man. In mijn box waren we met ong. xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />12. In de start was ik goed mee en voor het ingaan van de single track hing ik al top 10 algemeen. Bij het ingaan van de 2e (van 3) ronde hing ik al 3e maar bij het ingaan van de laatste ronde waren we met 4 voor die 3e plaats. In de eerste klim viel 1 van de 2 Duitsers aan alleen ik kon het tempo volgen maar in de afdaling kwamen ze allemaal terug. De volgende klim net hetzelfde maar ik kon als eerste de afdaling ingaan (met enkele korte explosieve klimmetjes ertussen). Maar weer kwamen ze terug. op de korte klimmetjes kon ik wegrijden en leek ik even op weg naar het podium, maar in de wei voor de finish kwamen de 2 Duitsers weer aansluiten en 10m achter ons reed nr.6 (Oostenrijk). Met de wedenschap in het hoofd om top 5 te rijden was het speculeren op de sprint geen optie meer en reed ik gewoon alles leeg om dan in de sprint wel geklopt te worden door de 2 Duitsers… MAAR de top 5 was wel binnen

    -Dag 3 (XC X-large) : In de algemene rangschikken sprong ik van 36 naar 17 en stond zo toch op de 3e rij. Op het asfalt kon ik (langs links )opschuiven tot de eerste 10 maar in de laatste 200m werd er langs rechts plots enorm hard versneld en zo begon ik als 35e ong. aan de klim. Na de eerste 5km klimmen hing ik top 20 in een groepje van 7-8. voor ons hing nog zo een groepje met daar ook Nick in. In het laatste deel van de klim kon ik naar het groepje rijden en kwam (na 7km klimmen) ong 15e boven met Nick in het wiel. In ronde 2 (enkel de eerste 5km klimmen en afdalen) ging het wat minder en zakte ik terug naar pos. 20 in de laatste km klimmen kon ik er nog 3 inhalen maar in de afdaling moest ik dan weer 1 plaats toegeven en werd ik 18, duidelijk een off day !!!

    -Dag 4 (XCO) : de laatste dag… de benen waren zo goed als kapot en de motivatie was ook wat verdwenen. Maar ik wou wel nog zo een mooi trofeetje (eerste 3)… in de start kon ik van pos. 19 snel opschuiven naar de top 10 aan de voet van de eerste klim. En ik kon al bij de eerste 5 boven komen. In de afdaling kwam ik Simon Andreassen tegen (eerste jaars en op weg naar de titel) met een gebroken ketting (hij zou pas 70e worden en de eerste plaats in het klassement moeten afstaan). Na de eerste (van 3) ronde hing ik in een groepje met een 2 Oostenrijkers en een Hongaar voor de 3e plaats. In de eerste (wat technischere) klim kon ik wegrijden. Bij het ingaan van de laatste ronde kwam een van Oostenrijkers bijna aansluiten. In de laatste ronde kon ik mijn voorsprong nog uitbouwen om zo, enorm blij, 3e te worden en die trofee mee naar huis te nemen.

    Trek 22-08-2012 2.jpg Trek 22-08-2012 1.jpg 
    Trek 22-08-2012 5.jpg Trek 22-08-2012 3.jpg
    Trek 22-08-2012 4.jpg

    - Zaterdag 11 augustus 2012 : Topcompetitie VOR Kids lotto challenge te Bütgenbach

     

    2e plaats Louis Decoster

    10e plaats Wout Roggeman

     

     

    - Zondag 12 augustus 2012 : La Bataille des Ardennes – Gomzé Andoumont

     

    1e plaats Mark Donné

    Trek 22-08-2012 6.jpg 
    Trek 22-08-2012 7.jpg

    Teammobilhome van het jeugdteam met de nieuwe bestickering !

     

     

    Tekst en foto’s: Teammanager De Staebel Liliane

    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    www.trekteambenelux.com

    22-08-2012 om 12:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 11/08/2012 & ZONDAG 12/08/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Vanomobil 22-08-2012 1.png
    Vanomobil 22-08-2012 2.png
    Vanomobil 22-08-2012 3.png

    Bron: Raf & Lydia

    22-08-2012 om 09:52 geschreven door kenny


    21-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 21/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Dhollander Kristof KOP 2012.png
    Dinsdag 21/08/2012 GP STAD ZOTTEGEM (O) - Men Elite UCI - 181,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRANDLE Matthias -TEAM NETAPP

    2.DRUCKER Jean-Pierre -ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S-

    3.WIPPERT Wouter -LOTTO BELISOL TEAM-

    4.GUARNIERI Jacopo -ASTANA PRO TEAM-

    5.JUODVALKIS Egidijus -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY-

    6.BOZIC Borut -ASTANA PRO TEAM-

    7.MAYKIN Roman -RUSVELO-

    8.BENNETT Sam -AN POST - SEAN KELLY-

    9.RADOCHLA Steffen -TEAM NSP - GHOST-

    10.MCNALLY Mark -AN POST - SEAN KELLY-

    17.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    23.ROBERT Frederique -LOTTO BELISOL TEAM-

     

    21/08/2012 WERVIK (W) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 166 km

    Aantal deelnemers:

    1.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.JANSSEN Yannick-MIX 1 DE DOMMELSTREEK-

    3.VERHELST Louis-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    5.MEURISSE Xandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.PESTIAUX Loic-IDEMASPORT - BIOWANZE -

    7.HARMSEN Bart-RUCANOR-LINE CYCLING TEAM-

    8.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.KUYPERS Bart-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-
    10.NIEWOLD Frank  SWABO CT
    16.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    63.DE PAUW Moreno-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    65.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    95.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

     

    21/08/2012 BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.FRAME Alex-PEGASUS CYCLING-

    2.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.DE BIE Mike-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.VERMEULEN Stef-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    8.MORIS Sven-STAR CYCLING TEAM-

    9.LE BLON Michel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    26.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    27.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    28.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    31.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    58.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    21/08/2012 EVERGEM WIPPELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.SCHOONJANS Peter-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.GIBBONS Thomas-UNATTACHED-

    4.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.VYNCKE Marco-DMC- CYCLING TEAM-

    6.BARETT Jack-VELOCITY-

    7.VAN COPPERNOLLE Francesco-BOFROST-STERIA-

    8.LATIMER Henry-DREAM CYCLING-

    9.LAPIERRE Stijn-LUCA TEAM BELGIUM-

    10.RATCLIFF Alister-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    19.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    29.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    21/08/2012 DE KLINGE SINT GILLIS WAAS (O) - Juniores - 93,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.THIERENS Sam-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VERSTRAETEN Joni-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.HUYGHE Yenthell-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.MERTENS Thomas-THOMPSON-

    7.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.HAGEMANS Sem-HET STADION-

    9.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    10.VAN DYCK Robbe-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    14.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.WITTOUCK Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

     

    21/08/2012 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.NOPPE Christophe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VANNEVEL Tuur-JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.DEGROEVE Tanguy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.LOETERS Laurens-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    8.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.BLONDEEL Simon-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    21/08/2012 WERVIK (W) - Amateurs + Masters – 56 km
    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers:

    1.FEYS Dominique-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    2.VANHOENACKER Glenn-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    3.MILLEVILLE Vincent-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    4.WAGEMANS Koen--

    5.SONNEVILLE Jarno-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    6.COOPMAN Yoeri-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.VANTOMME Frederic--

    8.BUYCK Mike-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    9.VANCOMPERNOLLE Jan-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    10.VERHAEST Rik--

     

    Masters B: Aantal deelnemers:

    1.BERTIER Rudy--

    2.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.MICHELS Pedro-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    4.HERREMAN Piet--

    5.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    6.DEVLIES Chris--

    7.SOETAERT Dion--

    9.DELBART Vincent--

    10.VANDAELE Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VAN EYNDT Jozef-MELBOTECH PRORACE CT-

    2.LUST Denis--

    3.ZOIZISLAW Lwiezchiewski--

    4.KNOCKAERT Gino--

    5.MORTIER Luc--

     

    21/08/2012 WILRIJK - WIELERCENTRUM (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    21/08/2012 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    21-08-2012 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GERRY DRUYTS WINT DERNYWEDSTRIJD TE 'S-GRAVENWEZEL BIJ DE ELITE Z.C. !!!

    GERRY DRUYTS WINT DERNYWEDSTRIJD TE
    'S-GRAVENWEZEL BIJ DE ELITE Z.C. !!!

    Druyts Gerry 20-08-2012 5.png
                        Winnaar Gerry Druyts met zijn gangmaker en de 3 zusjes.
    Druyts Gerry 20-08-2012 2.png Druyts Gerry 20-08-2012 4.png
       Aankomst van winnaar Gerry Druyts uit Wilrijk.                         De gangmaker en de winnaar met de bloemen.
    Druyts Gerry 20-08-2012 7.png
                                                 Gerry Druyts aan het woord.
    Druyts Gerry 20-08-2012 6.png
              De zusjes Demmy, Jessy en Lenny samen met Gerry op de foto.
    Druyts Gerry 20-08-2012 1.png

    Het was een wedstrijd over 30 ronden en in de 10de laatste ronde is Gerry weggereden,
    niemand kon nog tot bij hem komen. Door de overwinning van dit criterium heeft
    Gerry ook een contract beet om te mogen meerijden bij de profwielrenners in de
    volgende editie.

    Druyts Gerry 20-08-2012 8.png
    Druyts Gerry 20-08-2012 9.png
    Druyts Gerry 20-08-2012 3.png

    20/08/2012 ´S-GRAVENWEZEL (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 38 km

    Aantal deelnemers:

    1.GERRY DRUYTS uit Wilrijk-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.ISRAEL Pieter-LUDO PEETERS-

    4.LEPINE Florian-ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE - PERUWELZ-BURY-

    5.FOUBERT Glen-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    7.BRAEKEVELDT Pieter-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    8.COSTERMANS Randy-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.VERHAEGHE Vincent-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    10.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-



    Foto's: Greta Van Dijck

    21-08-2012 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OVERMERE VAN MAANDAG 20/08/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OVERMERE 
    VAN MAANDAG 20/08/2012
    WBV 20-8-2012-overmere 185.JPG WBV 20-8-2012-overmere 188.JPG
                         Kevin Maene                                                                   De winnaar met de bloemen.
    WBV 20-8-2012-overmere 159.JPG      
                                             Aankomst van Kevin Maene.                                     
    WBV 20-8-2012-overmere 204.JPG
                             Kevin Maene met zijn ouders die zeer blij waren.
    WBV 20-8-2012-overmere 163.JPG
    Aankomst voor de 2de plaats met Steven De Landtsheer voor Thomas Ongena,
    Jurgen De Winne, Oliver Naesen en Tim Vercauteren
    WBV 20-8-2012-overmere 172.JPG
    De spurt voor plaats 14 met Matthias Ongena voor Paul Rooseparck en Vincent Maes.
    WBV 20-8-2012-overmere 178.JPG
                Een volgende spurt gewonnen door Jeroen Van Camp uit Schelle.    
    WBV 20-8-2012-overmere 169.JPG
                              Aankomst van Ken Van Reeth uit Mariekerke.

    20/08/2012 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    2.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    3.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DIERICKX Steven-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    9.DE PAEPE Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    10.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    11.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    12.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    14.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    15.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    16.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    19.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    21.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    23.BAEYENS Gert-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    27.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    30.VERGEYLEN Timothy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-
    WBV 20-8-2012-overmere 008.JPG
                                                                  De start te Overmere.

    WBV 20-8-2012-overmere 010.JPG                                               
    WBV 20-8-2012-overmere 028.JPG
    Tim Vercauteren, Guy Van Broekhoven, Nick Mertens en Thomas Vernaeckt.
    WBV 20-8-2012-overmere 025.JPG 
                 Peter Verhofstadt uit Berlare voor Vincent Maes uit St.Gillis.
    WBV 20-8-2012-overmere 037.JPG 
    Oliver Naesen, Matthias Ongena en Pieter De Paepe die na de 1ste ronde reeds
    weg reden en dat hielden zij een halve wedstrijd vol.
    WBV 20-8-2012-overmere 103.JPG
                              Guy Van Broekhoven en Thomas Ongena.
    WBV 20-8-2012-overmere 052.JPG
    WBV 20-8-2012-overmere 194.JPG 
                                                     Tim Vercauteren



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-08-2012 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/08/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 20/08 - GROOT-LO

    Categorie A
    1--De Weerdt Nick
    2--Engelen Ruben
    3--Iwens Koen
    4--Bruylandts Dave
    5--Stijnen Klaas
    6--Van Grieken Kris
    7--Pitschon Stijn
    8--Vercammen Sven
    9--Vanden Wyngaerd Bart
    10--Devos Anthony

    Categoroe B
    1--Van Uffel Wim
    2--Van Dingenen Kim
    3--Neels Peter (Kruibeke)
    4--Bocken peter
    5--Vennix Dave
    6--Rey Rudy
    7--Adams Christophe
    8--Van Buggenhout Joeri
    9--Boenders Yves
    10--Meuris gerry

    Categorie C
    1--Verdonck Patrick
    2--Lahou Rudy
    3--Van Der Mieren Daniel
    4--Hermans Stefan
    5--Wauters Philippe
    6--Vekemans Marc
    7--Van Den Brande Lucien
    8--Buts Eddy
    9--Mauro Tursi
    10--Jannes Michel

    Categorie D
    1--De Cock Marc
    2--Van Roy Luc
    3--Van den Brande Jan
    4--Vande Kerkhof Robert
    5--Baptist Francy
    6--Hermans Henri
    7--Fuchs Dirk
    8--Ackermans Alex
    9--Haest Eddy
    10--Bloemen Rudy

    Categorie E
    1--Georges Vonckx
    2--Van Herck Willy
    3--Vranken Freddy
    4--Voor Den Dag Ton
    5--De Meester Raymond
    6--Wijnen Nico
    7--De Ravet Karolien
    8--Van Zutphen Nan

    21-08-2012 om 23:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN

    WAC Waasland.png

    MINIEMEN

    Zondag 19/8 - BRECHT

    9 jaar

    Van Staay Iben - 1°

    Raes Renzo - 2°

    Van Hooydonck Stef  -4°

    Van Gils Yannick - 5°

     

    10 Jaar

    Bleyenberg Jado (Kieldrecht) - 1°

    Van Laer Renzo - 2°

    Blommaert Renzo - 5°

    Verlinden Jordi - 6°

    Cornelissen Yenzo - 8°

    Van hooydonck Fien - 12°

    WAC 21-08-2012 2.png 

    11 jaar

    Meeussen Witse - 1°

    Van Steensel Mats - 2°

    Van Houte Sybren (Vrasene) - 3°
    Moreel Quinten - 8°
    WAC 21-08-2012 1.png

    ASPIRANTEN

    Zondag 19/08 - KNESSELARE

    12 jaar 16 dln

    Petrus Pieter – 13°

     

    NIEUWELINGEN

    Donderdag 17/08 - ZINGEM

    Stuer Benjamin gevallen

     

    Zaterdag 19/08 – HAASDONK – 26 dln

    Baert Atlas – 5°

    STuer Benjamin – 15°

    Wittevrongel Wouter – 22°



    Op 15 September eetfestijn Wac Team Waasland, mosselen of kip met friet, inschrijven via de site van Wac Team Waasland of bij Nancy Cappelle.

     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    21-08-2012 om 10:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/08/2012
    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan TOM MIDDELKAMP met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Middelkamp Tom KOP 2012.png
    Maandag 20/08/2012 - HAASDONK - TTC 2012 Rit 12 - 60 km
    Uitslag - 51 dln. - 42 km/h

    1.TOM MIDDELKAMP (Kieldrecht)

    2.Etienne Claus (Waasmunster)

    3.Lieven Van De Perre (De Klinge)

    4.Kenny Janssens (Melsele)

    5.Bruno Haemers

    6.Dirk Bryssinckx (Melsele)

    7.Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht) op 36" (1ste pelotonspurt)

    8.Dennis Mijnsbergen

    9.Frank Suys (Bornem)

    10.Nico De Roeck

    11.Sam Van der Aa 12.Alain Calle 13.Kurt Thoen 14.Mario Bolssens 15.Lieven De Breucker 16.Mark Bryssinckx 17.Johan De Rop 18.Joris De Wilde 19.Kenneth Silverans 20.Marnix De Roos 21.Franky Boel 22.Filip Van Coninckxloey 23.Sven Goffaux 24.Benny Eloot 25.Bram Kesteleyn 26.Geert Braeckman 27.Jonathan Van Kerchove 28.Jan Peirsman 29.Werner Van de Zande 30.Rudi Van Dam 31.Patrick De Beule 32.Jente Samson 33.Johan Hofmans 34.Philip Van Havenbergh 35.Peter Hoskens 36.Michiel Van der Sande 37.Maarten Van Raemdonck 38.Roel Hannes 39.Dean Bolssens 40.Erik Verley 41.Peter Dierks 42.Peter Van Goethem 43.Paul Van Puyenbroeck 44.Frank D'Hooge 45.Steven Van Houte 46.Geert Vanlandeghem 47.Chris Vercammen 48.Gino Smet 49.Rudi Geeraert 50.Keny Wille 51.Youri Robard

    21-08-2012 om 09:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 20/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERRY DRUYTS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Druyts Gerry KOP 2012.png
    Maandag 20/08/2012 ´S GRAVENWEZEL (A) - Elites m.c./z.c./U23 - Dernycriterium

    Aantal deelnemers:

    1.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    2.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

    3.GODDAERT Kristof-AG2R LA MONDIALE-

    4.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    5.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS-

    6.DE GANS Joop-TEAM EDDY MERCKX - INDELAND -

    7.NEYENS Maarten-LOTTO-BELISOL-

    8.SCHETS Steve-BOFROST-STERIA-

    9.AMORISON Frédéric-LANDBOUWKREDIET-

    10.SIMUNEK Radomir-BKCP-POWERPLUS-

     

    20/08/2012 ´S-GRAVENWEZEL (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 38 km

    Aantal deelnemers:

    1.GERRY DRUYTS uit Wilrijk-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.ISRAEL Pieter-LUDO PEETERS-

    4.LEPINE Florian-ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE - PERUWELZ-BURY-

    5.FOUBERT Glen-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    7.BRAEKEVELDT Pieter-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    8.COSTERMANS Randy-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.VERHAEGHE Vincent-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    10.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    20/08/2012 GEETBETS (VB) - Elite zc/U23 - 144 km

    Aantal deelnemers:

    1.DAKTERIS Janis-LOTTO P.C.W-

    2.CUPPENS Tjarco-MAASLANDSTER-

    3.ODEYN Seppe-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    4.DE VRIES Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    6.CLAES Gert-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.VAN WEVERENBERGH Kevin-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.HALL Stefhen-TRACK CYCLING-

    9.WERST Raymond-MAASLANDSTER-

    10.RANSY Sigi-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    20/08/2012 BALEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUNNE Conor-VL TECHNICS-

    2.DE DECKER Bjorn-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    3.MOTTE David-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    4.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    6.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.VANHUFFEL Wim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.CUNNINGHAM Joshua-VIASPORT-

    9.VAN DAMME Bart-ASFRA RACING TEAM-

    10.VANDAMME Davy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    15.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

     

    20/08/2012 ERPE MERE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.PIETERS Andres-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.DE MESMAEKER Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    6.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    7.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.BECKING Hans-MILKA - SUPERIOR RACING TEAM-

    9.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.DE PAEPE Johannes-CYCLING 2011-

    11.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    16.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERSKEN

     

    20/08/2012 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    2.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    3.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DIERICKX Steven-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    9.DE PAEPE Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    10.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    11.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    12.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    14.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    15.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    16.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    19.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    21.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    23.BAEYENS Gert-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    27.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

    30.VERGEYLEN Timothy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    20/08/2012 WAMBEEK-TERNAT (VB) - Elite z.c./U23 - 110,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    2.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    3.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    4.PATTEN Daniel-SOENENS CONSTRUKT GLAS-

    5.FINDERS Dirk-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN-

    6.DE TROCH Thomas-VAN EYCK SPORT-

    7.SCHILS Dominic-WIELER TEAM VAN EYCK-

    8.VAN BYLEN Jens-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.DONY Kevin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    10.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

     

    20/08/2012 HELKIJN (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 95 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANLUCHENE Stijn-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    2.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.BALCAEN Wesley-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DE WAELE Wim-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.DESMET Sébastien-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.HENRION Sven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.LAMBRECHT Martijn-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    9.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.VANDENDRIESSCHE Frederik-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    19.MATHYS Dirk--

    21-08-2012 om 09:30 geschreven door kenny


    20-08-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM BELZELE VAN ZONDAG 19/08/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM BELZELE 
    VAN ZONDAG 19/08/2012
    WBV 19-8-2012-evergem 137.JPG
                                           Mario Willems met de supporters.                                                 
    WBV 19-8-2012-evergem 114.JPG
    WBV 19-8-2012-evergem 115.JPG 
                                         Mario Willems haalde het vlot.
    WBV 19-8-2012-evergem 118.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Joeri Persoon voor Matthias Dierickx, Kurt Eeckhout
    en Dieter De Waele.          


    19/08/2012 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.DIERICKX Matthias-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.DE WAELE Dieter-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    6.CADRON Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.HAMMERSLAND Nicholas-BERGEN CYKLEKLUBB-

    9.KINCH Llewellyn-TERRA FOOTWEAR-

    10.KARANDASHEV Petr-KINGSNORTH WHEELER-
    WBV 19-8-2012-evergem 001.JPG WBV 19-8-2012-evergem 007.JPG
               Joeri Persoon uit Stekene.                                                  Kurt Eeeckhout en Jens De Meyere.
    WBV 19-8-2012-evergem 013.JPG WBV 19-8-2012-evergem 020.JPG
         Tim De Schuyter uit Knesselare.
    WBV 19-8-2012-evergem 014.JPG WBV 19-8-2012-evergem 083.JPG
          De Poolse veldrijder Gil Mariusz.
    WBV 19-8-2012-evergem 105.JPG WBV 19-8-2012-evergem 094.JPG
    Kenny De Wilde zat mee in de kopgroep                                                       Joeri Persoon
    maar kreeg pech wegens zadelbreuk.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-08-2012 om 11:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SEAN DURINCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Durinck Sean KOP 2012.png

    Zondag 19/08/2012 - WIELSBEKE (W) – Belgisch Kampioenschap – Elite z.c. – 03h29’40

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy -BOFROST-STERIA

    2.MERTENS Nick -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    3.STEVENS Timothy -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.SUAREZ MARTINEZ Kevin -COLBA - SUPERANO HAM-

    5.MAES Jo -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.CALLEEUW Joeri -BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    7.CORDEEL Pieter -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.MINNE Stijn -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.VERNAECKT Thomas -GEOFCO - VILLE D´ALGER-

    10.YDENS Andrew -T-PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    13.VANHOVE David -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    18.DOMS Steven -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    25.FRANCKAERT Gregory -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    26.STEELS Stijn -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    30.ONGHENA Matthias -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    33.MEERSMANS Bjorn -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    40.DE GREYT Willem -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    70.VAN GUYSE Jarno -MELBOTECH PRORACE CT-

    114.VAN HEURCK Timothy -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    119.ONGENA Matthias -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    128.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    135.PENNE Frederik -WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    142.DAS Jeroen -LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    19/08/2012 - WIELSBEKE (W) – BelgischvKampioenschap – U23 – 03h45’52

    1.CAROLUS Jorne -LOTTO BELISOL U23-

    2.DE TROYER Tim -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.JANS Roy -AN POST - SEAN KELLY-

    4.VAN DE WAETER Sean -CYCLING 2011-

    5.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.BAEYENS Tommy -VAN EYCK SPORT-

    7.REYNVOET Niels -LOTTO BELISOL U23-

    8.RIGAUX Lewis -CYCLING 2011-

    9.SMEYERS Floris -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.VEREECKEN Nicolas -LOTTO BELISOL U23-

    40.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    43.DE BOCK Stijn -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    51.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-  19"

    55.POELMAN Laurens -BCV WORKS CT INGELMUNSTER-  1'15"

    57.VAN STAEYEN Kevin -TEAM ALIPLAST-  2’09"

    60.VAN STEENBERGHEN Jori -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    74.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    94.VANDYCK Niels -BOFROST-STERIA-

    116.GOUDKET Jeroen -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-  5’03"

    122.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-  7’00"

    19/08/2012 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.PERSOON Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.DIERICKX Matthias-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.DE WAELE Dieter-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    6.CADRON Julien-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.HAMMERSLAND Nicholas-BERGEN CYKLEKLUBB-

    9.KINCH Llewellyn-TERRA FOOTWEAR-

    10.KARANDASHEV Petr-KINGSNORTH WHEELER-
     

    19/08/2012 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    2.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    3.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    4.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    5.KERKHOF Stefaan-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER-

    6.VICTOOR Benito-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VANDER MEIREN Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    8.LERMINEZ Mathieu-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    9.DESMET Jani-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

     

    19/08/2012 ONZE LIEVE VROUW WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

     

    19/08/2012 ULBEEK-WELLEN (LB) - Elite z.c./U23 - 102 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAES Gert-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.STÖPLER Nick-CT KOGA-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.SCHMITZ Tim-APK Q JOBS-

    5.KOOIJMAN Jaap-WCL BERGKLIMMERS-

    6.VAN THIELEN Jeffrey-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.DAVID Tom-LOTTO P.C.W-

    8.RAYMACKERS Cedric-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.CARNEVALI Jean-Albert-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    10.MELLEMANS Jeffrey-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

     

    19/08/2012 KORTRIJK (W) - U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.RIABKIN Alexey-KATUSHA-

    2.MEZHECHEV Aleksandr-KATUSHA-

    3.BEREZKIN Aleksandr-KATUSHA-

    4.SLABINCK Indiana-FUJI TEST TEAM-

    5.CLAEYS Timothy-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.ALEKHIN Sergey-KATUSHA-

    7.WILSON Jack-UCS CRABBE PERFORMACE-

    8.VERDOOLAEGHE Bryan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DELITTE Maxime-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    10.DENNY Rupert-GWR TEAM-

    19.DE RIDDER Glenn-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    37.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

     

    19/08/2012 ´S-GRAVENWEZEL (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 101,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.SEAN DURINCK uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE FEYTER Tom-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.CUYLITS Gunther-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    5.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    6.SCHEPERS Jelle-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.COVENTS Stein-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.JANSSEN David-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.COVENS Wouter-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    10.STEVENS Senne-ZANNATA CYCLING TEAM-

     

    19/08/2012 OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters – 76 km
    Amateurs + Masters A: Aantal deelnemers:

    1.VERCAMMEN Sven-MELBOTECH PRORACE CT

    2.NISSEN Luuk-TWC TEMPO-

    3.NOELS Jeroen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VAN LEUKEN Dirk-TWC TEMPO-

    5.LOTZ Stephan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    6.VAES Niels-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VANDERMAESEN Nick-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.KOPS Twan-TWC TEMPO-

    9.HEMELAER Ward-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    10.MAES Jeroen-CYCLO BIKE LIMBURG-

     

    Masters B:  Aantal deelnemers:

    1.BOGAERTS Patric-MELBOTECH PRORACE CT

    2.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.SZEKELY-BORBARA Dennis-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.VANDENHOUDT Raf-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    6.BOLLEN Erwin-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.HOYDONCKX Erwin-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.CINTI Fausto-DV-

    9.HOYDONCKX Peter-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Masters C: Aantal deelnemers:

    1.VAN ROY Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VAN EYNDT Jozef-MELBOTECH PRORACE CT-

    3.DEGEEST Roland-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.DE BEER Johan-WV SCHIJNDEL-

    5.MICHIELSEN Henri-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    20-08-2012 om 11:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 8°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Rotty Glenn KOP 2011.jpg
    Zondag 19/08/2012 DRIESLINTER (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    2.VAN PETEGEM Nick-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.KAISE Julien-SPRINT 2000 CHARLEROI

    4.DERUETTE Thomas-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    5.VLAEYEN Michiel-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.PELGRIMS Max-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    7.DE RIJCK Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-
    8.GORRENS Seppe-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-
    9.DE BACKER Falko-CUBE FINTRO

    10.MICHIELS Marnix-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    19/08/2012 HELKIJN (W) - Juniores - 95 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOSTOEN Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANMEENEN Jordy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.PINEDA Hendrik-UCS CRABBE PERFORMANCE-

    4.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.VANDERBEKEN Bjarne-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    6.DEBEY Glenn-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.REGELBRUGGE Dylan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.DEPREZ Robbe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DEBLOCK Christophe-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.DERIE Matias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    19/08/2012 MEERBEKE (O) - Juniores - 95 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLIAMS Sam-OAKLEY-

    2.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.FAUTE Robin-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.ADAMS Tesley-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DE BRAUWER Mathias-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.VAN DEN CRUYCE Andoni-THOMPSON-

    7.DE VILLE Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.DANNAU Jim-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    9.TIMMERMANS Niels-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    10.DIERICKX Anthony-THOMPSON-

     

    19/08/2012 MINDERHOUT (HOOGSTRATEN) (A) - Juniores - 83,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.WOUTERS Toon-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.VAN HOUT Maxim-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.GRAAT Gijs-TWC TEMPO-

    6.POLAK Robert-WV SCHIJNDEL-

    7.POELEMANS Nick-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    8.ROELANTS Axel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.WOUTERS Dany-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.LAUWERS Jordy-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    19/08/2012 OOIKE - WORTEGEM PETEGEM (O) - Juniores - 81,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.COREELMAN Giani-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.DULT Jasper-THOMPSON-

    4.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.RASSCHAERT Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.DOBBELAERE Joachim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    7.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE
    8.MORTIER Lenny-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.VAN DEN BERGHE Yentl-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.ROMMEL Vincent-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    19/08/2012 STEENDORP (TEMSE) (O) - Juniores - 89,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.VAN MOL Caine-THOMPSON-

    5.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    6.CLOOSTERMANS Mathias-BIKE-INN TEAM HERENTALS-

    7.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    8.MEYS Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    10.HUYGHE Yenthell-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.VERMEULEN Daan-RUDYCO CYCLING TEAM-

    16.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    19.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    22.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    23.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.WITTOUCK Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    19/08/2012 TIELT (W) - Juniores - 87,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.SAVELON Arne-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    3.LANNOO Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.DELIEGE Jérome-VÉLO CLUB ROUBAIX

    5.DERUYCK Arno-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.DE GREVE Maxim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.ROGGE Thomas-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    8.VANRYCKEGHEM Free-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.VERHULST Sven-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.DECLERCK Marijn-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    19/08/2012 VLIERMAAL ( KORTESSEM) (LB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHERPENBERGH Dominique-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    3.MERTENS Thomas-THOMPSON-

    4.TURELUREN Arne-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    5.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.REYNAERTS Wim-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.HENRARD Maxime-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    8.VANDIKKELEN Tom-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    9.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.GROFFI Dario-SPORT EN MOEDIG GENK-

    20-08-2012 om 11:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan TOM VAN RAEMDONCK met zijn Zege !!!

    Van Raemdonck Tom KOP 2012.png
    Zondag 19/08/2012 HAASDONK (O) - Inwoners-Gentlemen
    Aantal deelnemers:

    1.TOM VAN RAEMDONCK uit Haasdonk-DE KASSEIRIJDERS

    2.DE BAERE Francis-WTC DE KADANS-

    3.VAN HAVERE Jurgen-WTC VERCADI-

    4.HEYRMAN Jan-WTC VERCADI-

    5.VAN DE CASTEELE Michael-DE KASSEIRIJDERS-

    6.VAN ACKER Hans--

    7.DE COCK Jan--

    8.DE CLEEN Peter-WTC VERCADI-

    9.COPPENS Rudi--

    10.APERS Bert-WTC VRASENE-

    20-08-2012 om 11:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/08/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 19/08/2012 GRAMMENE (O) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.LAMBRECHT Bjorg-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW-

    7.SONCK Siem-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    19/08/2012 HAASDONK (O) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    2.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK-

    4.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    5.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.GOEMAN Jasper-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    12.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.STUER Benjamin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    16.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.SMET Seppe-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.WITTEVRONGEL Wouter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    24.MAES Bryan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DE RAEVE Jordy-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    19/08/2012 IZEGEM (W) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    5.THERAIN Quentin-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.VERMET Joran-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    7.TAMINIAUX Lionel-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.BISSCHOPS Niels-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.SLAGMULDERS Stef-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.FLAMENT Wouter-CT FORCE VZW-

     

    19/08/2012 MINDERHOUT (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 67,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.JANSSENS Jochen-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    5.VAN GENECHTEN Arno-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN LOON Jordi-WV BREDA-

    7.MERTENS Julian-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    8.MICHIELSEN-STEVENS Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.VERBRAAK Jerom-WILLEBRORD WIL VOOUIT-

    10.DEBEER Samuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    11.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    19/08/2012 WERCHTER (VB) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.SCHOL Bram-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    6.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.AKKERMANS Lars-RSC DE WESTHOEK-

    9.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI

    10.BOUTS Jordy-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

     

    19/08/2012 W-VL CYCLING TOUR - DEERLIJK (W) – Nieuwelingen - Interclub - 69,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.WOUTERS Enzo -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.WELTEN Bram -TWC PIJNENBURG-

    5.FEYS Laszlo -MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.DELMOTTE Dennis -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN BELLE Jef -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.JOSEPH Thomas -CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    9.CLICTEUR Arne -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.OLIESLAGERS Bob -TWC PIJNENBURG-

    11.PERSOON Wouter -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    22.VAN RIEL Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    30.HOLVOET Martijn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.VAN DE VELDE Thomas -ISOREX CYCLING TEAM-

    69.MARIN Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    80.VAN DE VEL Scott -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    109.VERSCHUEREN Steve -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    112.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    113.BATEN Gianni -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20-08-2012 om 10:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 19/08/2012

    vwf.JPG







    Zondag 19 Augustus - AALST (9300)

    A-reeks
    1. David MOTTE

    2. Steven Bogaert
    3. Lode Van Impe
    4. Jarno Verhofstadt
    5. Renaat Demeter (Lochristi)
    6. Bart Heirewegh (Hamme)
    7. Stefaan Paridaens
    8. Jeroen Van Geyte
    9. Michel Vereecken
    10. Sigfried De Nauw

    C-reeks

    1. Bruno BRUYERE
    2. Dirk De Schrijver
    3. Frank Vagenende
    4. Peter Vermassen
    5. Andy Van Eesbeeck
    6. Jimmy De Paepe
    7. Danny Saelens
    8. Willem Van Der Heyden
    9. Danny Borremans
    10. Kristof Reniers

    D-reeks
    1. Michel JANNES
    2. Dirk van Hove
    3. Jerry De Reuse
    4. Patrick Jacobs
    5. Herman Proost
    6. Willy Van Herrweghe
    7. Peter Neckebroeck
    8. Patrick De Craene
    9. Peter Vos
    10. Mike De Croock

    E-reeks
    1. Joost PIETERS
    2. Danny De Backer
    3. Frank van der Perre
    4. Rudy Van De Velde
    5. Paul Casteleyn
    6. Patrick Van Hoeymissen
    7. Wim Van Obbergen
    8. Luc van Mol
    9. Hugo van Linden
    10. Benny D'Haese

    F-reeks

    1. Marc VERVONDEL
    2. Willy Wouters
    3. Johny Van Holen
    4. Jan Van Hove
    5. Julien De Bock
    6. Noel Burggraeve
    7. Pierre Remory
    8. Jozef Deneef
    9. Jean Blommaert (Hamme)
    10. Freddy Cornette

    G-reeks
    1. Frank LAEREMANS
    2. Roger Hoof (St.Niklaas)
    3. Etienne Vandenhouwe
    4. Andre Ceurens
    5. Allan Ramsay
    6. Willy Roels
    7. Jef Everaerts
    8. Erik Van Der Steen
    9. Freddy Vandenberghe
    10. Willy Teirlinck

    20-08-2012 om 09:58 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!