Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.A !!!
Proficiat aan DANNY VAN OYEN met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.B !!!
Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 14°Seizoenszege in de Catg.C !!!
Proficiat aan RIKKIE MATTHIJSSENS met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.Toeristen !!!
Renaat Demeter Danny Van Oyen Frank Suys Rikkie Matthijssens
Vrijdag 03/08/2012 - BEVEREN - GROTE PRIJS MARCO SMET
Catg.A - 32 dln
1 RENAAT DEMETER (Lochristi)
2 Michel Le Blon
3 Pim Vermeulen
4 Kevin Van Roey
5 Eric Vereecken
6 Steven Van Rijckeghem
7 Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
8 Paul Rooseparck
9 Bryan Ryelandt
10 Gert Smet (Kruibeke)
Winnaar Catg.A Renaat Demeter en winnaar Catg.B Danny Van Oyen samen met Wim Heyndrickx en Rudi Rabout.
Aankomst van winnaar Renaat Demeter in de Catg.A
Doortocht Catg.A
Catg.B - 20 dln
1 DANNY VAN OYEN (Deinze)
2 Rudi Rabout (Heinkenszand)
3 Carlo Schollaert
4 Johan Driesen
5 Peter Flach (Zwijndrecht)
6 Wim Rombaut (Stekene)
7 Michel Bultinck
8 Filip Vandamme
9 Michiel Thierens (Elversele)
10 Wim Heyndrickx (Vrasene)
De spurt in de Catg.B met Danny Van Oyen voor Rudi Rabout.
Peter De Maere met Michel Thierens en Sven Blommaert.
Catg.C - 32 dln
1 FRANK SUYS (Bornem)
2 Etienne Claus (Waasmunster)
3 Ko Harms
4 Jean-Pierre Van Maldegem
5 Marc Couckuyt
6 Siegfried Vanoverberghe
7 Georges Vergauwe
8 Christ de Baat
9 Tony Reniers
10 Evert Eckhardt
Winnaar Catg.C Frank Suys en winnaar Toeristen Rikkie Matthijssens.
Spurt tussen Frank Suys en Etienne Claus.
Doortocht Catg.C
De ploeg van winnaar Frank Suys.
Start in de Catg.C
Toeristen - 46 deelnemers
1 RIKKIE METTHIJSSENS (Zwijndrecht)
2 Kris Smet (St.Niklaas)
3 Alain Calle (Evergem)
4 Lieven Van De Perre (De Clinge)
5 Benny Moens
6 Kurt Bertier
7 Wim Vanberghen
8 Peter Ryken
9 Bart Mertens
10 Dennis Mijnsbergen
11 Kenny Janssens (Melsele) 12 Wim Coppens 13 Niels De Wit 14 Jan Heyrman (Zwijndrecht) 15 Kris Waelput 16 Robby Van Raemdonck (St.Pauwels) 17 Frederik Seynaeve 18 Tijs Bauwens 19 Didier Vereecken 20 Davy Debruyne
Aankomst van Rikkie Matthijssens voor Kris Smet en Alain Calle. Kenny Janssens en Wim Ryckaert. Start van de Toeristen.
Na de aankomst Kenny Janssens en Steven Van Houte.
De ploeg van winnaar Rikkie Matthijssens.
Kenny Janssens
Veel pogingen maar geen enkele lukte bij de Toeristen, hier Kenny Janssens en Steven Van Houte.
Catg.D - 27 dln
1 Wim De Waal (Axel)
2 Joop Ribbens
3 Jan Van Hove
4 Willy Mous
5 Marc Dams
6 Fred de Kinkelder
7 Dick Van Loon
8 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
9 Robert Maldrie
10 Jos Vandermeulen
Winnaar Catg.D Wim De Waal, winnaar Catg.E Luc Snels en winnaar Catg.F Armand Mols.
Aankomst van Wim De Waal.
Catg.E - 14 dln
1 Luc Snels (Minderhout)
2 Roger Hoof (St.Niklaas)
3 Roger Beelaert (Rupelmonde)
4 Jean Ronsmans
5 Werner Dullaert (St.Gillis)
6 John Heyndrickx (Nieuwkerken)
7 Theo Coudyzer
8 Michel Bousard
9 Piet Achten
10 Herman Hensen
Aankomst van Luc Snels.
Ex-Prof Jean Ronsmans Start Catg.E en Catg.D
Catg.F - 25 dln
1 Armand Mols (Wommelgem)
2 Guy Soil
3 Joseph D'Hont (Desteldonk)
4 Gerard Mariën
5 Pierre Verberckmoes (Belsele)
6 Gerrit Hairwassers
7 Clement Saelens
8 Roger De Breuker
9 Joseph Boone
10 Frederik (Frits) Knoops Aankomst Armand Mols. Start Catg.F
Foto's: Rita Thianpondt
|