.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    29-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 28/07/2012 WOLVERTEM (VB) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium
    Aantal deelnemers:

    1.ZUBELDIA AGUIRRE Haimar-TEAM RADIOSHACK--NISSAN-

    2.DE GENDT Thomas-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    3.DE GREEF Francis-LOTTO-BELISOL-

    4.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    5.BOUHANNI Macer-FDJ BIG MAT-

    6.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.JODTS Sven-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    8.MERTENS Tim-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    9.BUEKEN Joeri-LANDBOUWKREDIET-

    10.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

     

    28/07/2012 WILSELE (VB) – Interclub - Elite z.c./U23 - 146 km - 03h16min - 44,68 km/h

    RONDE VAN VLAAMS-BRABANT - RIT 4 - Aantal deelnemers: 166

    1 STEVENS Timothy OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2 DUPONT Timothy BOFROST - STERIA

    3 VERRAES Benjamin BOFROST - STERIA

    4 NEVENS Sven ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5 LODEWIJKS Gert UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6 DANIELS Wouter MELBOTECH PRORACE CT

    7 MOTTET Florent ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    8 MAES Alexander CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLA

    9 VEREECKEN Nicolas LOTTO BELISOL U23

    10 VAN MEIRHAEGHE Jef LOTTO BELISOL U23

    13 VAN STEENBERGHEN Jori BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    17 DOMS Steven KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    45 STERCK Gunter WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GEN

    62 VERMANT Wim KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    93 VAN GOETHEM Kevin A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    117 DHOLLANDER Kristof KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM   17"

    118 WIELANDT Sven A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    125 PERSOON Joeri CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLA

    126 DE GREYT Willem WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GEN

    145 BOEYKENS Gertjan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.   10’38"

    148 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB   14’28"

     

    28/07/2012 BAMBRUGGE (O) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers: 172

    1 Yu Takenouchi

    2 Gerry Druyts

    3 Thomas Ongena

    4 Tom Vermeiren

    5 Nico Verhoeven

    6 Kevin Callebaut

    7 Frederik Van De Wiele

    8 Rob Leemans

    9 Gaetan Pons

    10 Jade Julius

    12 Laurens Poelman

    18 Koen De Bosscher

     

    28/07/2012 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 118

    1 Ritchie Motke

    2 Tom Leysen

    3 Jeroen Goudket

    4 Pieter Cordeel

    5 Kristof De Zutter

    6 Nick Mertens

    7 Tony Heirbaut

    8 Jonas De Vylder

    9 James Fruytier

    10 Matthias Onghena

    13 Guy Smet

    16 Gregory Franckaert

    18 Glenn De Ridder

    20 Jonas De Permentier

    Zaterdag 28/07/2012 WOLVERTEM (VB) - Dames Elite - Criterium
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DOORSLAER Annelies-KLEO LADIES TEAM-

    2.ARYS Evelyn-KLEO LADIES TEAM-

    3.ARNOUTS Anne-KLEO LADIES TEAM-

    4.HOFFMANN Chantal-DE SPRINTERS MALDEREN-

    5.INGHELBRECHT Sarah-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.DE VESTELE Adeline-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.CORAZZA Martina-KLEO TEAM-

    8.POSTMA Mary Rose-NWV GRONINGEN-

    9.DERGENT Eveline-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    10.DE ROOVER Eline-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    14.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

     

    28/07/2012 BORCHTLOMBEEK (VB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

     

    28/07/2012 BORCHTLOMBEEK (VB) - Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers:

     

    28/07/2012 OUTRIJVE (W) - Nieuwelingen - 63,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.G MOSTOV Zeke-SLIPSTREAM-

    2.CULLAIGH Gabriel-CYCLE SHACK-

    3.GLEDHILL Leon-PLANET X-

    4.BROOKSHIRE Grayson--

    5.MOODY Levi-PEDALSPORT CYCLING CLUB-

    6.GIBSON Mathew-WARRINGTON RC-

    7.EVANS Joe-CYCLE SHACK-

    8.OOGHE Jonas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    9.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DEKOCKER Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    31.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    28-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 28/07/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI
    VAN ZATERDAG 28/07/2012
    WBV 28-7-2012-sinaai 434.JPG  WBV 28-7-2012-sinaai 432.JPG
       De winnaar de Nederlander Ritchie Motke.                                                 Ritchie Motke aan het woord.
    WBV 28-7-2012-sinaai 387.JPG 
    De massaspurt werd gewonnen door Ritchie Motke voor Tom Leysen en Jeroen Goudket.
    WBV 28-7-2012-sinaai 391.JPG
                Jeroen Goudket spurt naar een 3de plaats voor Pieter Cordeel.          
    WBV 28-7-2012-sinaai 351.JPG  
                         Guy Smet probeert het met Jarno Van Guyse in het wiel.
    WBV 28-7-2012-sinaai 165.JPG  

    WBV 28-7-2012-sinaai 087.JPG

    WBV 28-7-2012-sinaai 084.JPG

    28/07/2012 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 118

    1.MOTKE Ritchie (Nl)

    2.LEYSEN Tom

    3.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.
    4.
    5.

    WBV 28-7-2012-sinaai 047.JPG                              
                                      Jarno Van Guyse en Kristoff Heyns.
    WBV 28-7-2012-sinaai 045.JPG                      
    WBV 28-7-2012-sinaai 039.JPG
                                  Veel streekrenenrs aanwezig te Sinaai.
    WBV 28-7-2012-sinaai 037.JPG                                  
    WBV 28-7-2012-sinaai 036.JPG 
    WBV 28-7-2012-sinaai 033.JPG
              Stijn Verbeke (gevallen in de 4de ronde) en Koen Van de Velde.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-07-2012 om 22:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/07/2012

    vwf.JPG







    Zaterdag 28 Juli – HENGSTDIJK (NL)

    A/C-reeks klassieker
    1 David MOTTE
    2 Johny Van De Klooster
    3 Jacques Schuit
    4 Nico Verwee
    5 Gert Delcroix
    6 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    7 Andy De Backer
    8 Eric Vereecken 1C
    9 Sammy Bogaert (Kalmthout)
    10 Thomas E Gibbons
    11 Maarten Burm
    12 Renaat Demeter (Lochristi)
    13 Christiaan De Meyer
    14 Bart Heirewegh (Hamme)
    15 Stefaan Laureyssen
    16 Alex Goossens (Vrasene)
    17 Sven Henrion
    18 Jonathan Henrion
    19 Christophe Van Gucht
    20 Bart Rombauts (Kallo)
    21 Tom Hermans
    22 Tom De Beer (Moerzeke)
    23 Jimmy De Bruyn
    24 Kevin Vleurinck
    25 Dieter Roman
    26 Wim Braet
    27 Isman Segers
    28 Olivier Dedeckel
    29 Mario Van Der Sickel
    30 Kevin Van Den Cruijce

    Ploegenklassement
    1 Princenhage
    2 Arrow CT 1
    3 Cops - Englebert
    4 Snacky CT
    5 Arrow CT 2

    D-reeks
    1 Herman PROOST
    2 Jan De Mulder
    3 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4 Francis De Ridder
    5 Paul De Leeuw
    6 Dirk Goolaerts
    7 Frank D'Hooge
    8 Luc Perdaens
    9 Gerry Maes
    10 Johnny De Kok

    E -reeks
    1 Danny DE CONINCK
    2 Joseph Devits
    3 Martin Durant
    4 Patrick Van Renterghem
    5 Dirk Vermincksel
    6 Walter Marijnissen
    7 Eric Depouille
    8 Luc Van Mol
    9 Rudy Van De Velde
    10 Hugo De Wit

    F-reeks
    1 Jos STAES

    2 Roland Boulard
    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Jan Van Hove
    5 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    6 Jan Vervecken
    7 Marc Vervondel
    8 Julien De Bock
    9 Jean Pierre Broothaerts
    10 Willy Wouters

    G-reeks
    1 Luc SNELS
    2 Viktor Van den Eynde
    3 Theo Coudyzer
    4 Julien Vyvey
    5 Aad Vingerling
    6 Erik Van Der Steen
    7 Willy Mous
    8 Roger Hoof (St.Niklaas)
    9 Etienne Vandenhouwe
    10 Gilbert Vandenheuvel

    28-07-2012 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S NA-TOURCRITERIUM TE ST.NIKLAAS VAN VRIJDAG 27/07/2012
    FOTO'S NA-TOURCRITERIUM TE ST.NIKLAAS
    VAN VRIJDAG 27/07/2012
    WBV 27-7-2012-st niklaas 237.JPG  
                        Aankomst van de winnaar Alessandro Petacchi.
    WBV 27-7-2012-st niklaas 240.JPG 
                    Thomas De Gendt werd 2de voor Jurgen Van den Broeck. 
    WBV 27-7-2012-st niklaas 242.JPG
         Alessandro Ballan werd 4de voor Robbie McEwen en Kris Boeckmans.          
    WBV 27-7-2012-st niklaas 115.JPG  
                     Fredrik Kessiafoff, Iljo Keisse en Stijn De Bock uit Zele.
    WBV 27-7-2012-st niklaas 147.JPG
                                             Klaas Vantornout.

    Vrijdag 27/07/2012 SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 90 km - 01h37min

    Aantal deelnemers:

    1. Alessandro Petacchi (Ita)
    2. Thomas De Gendt uit Beveren
    3. Jurgen Van den Broeck
    4. Alessandro Ballan (Ita)
    5. Robbie McEwen (Aus)
    6. Kris Boeckmans
    7. Iljo Keisse
    8. Kristof Goddaert uit St.Gillis
    9. Guillaume Van Keirsbulck
    10. Nick Nuyens
    11. Bert Scheirlinckx
    12. Joeri Stallaert
    13. Sam Christiaens uit St.Gillis
    14. Stijn De Bock uit Zele
    WBV 27-7-2012-st niklaas 045.JPG
                                       Maxime Monfort en Fredrik Kessiakoff.

    WBV 27-7-2012-st niklaas 048.JPG
                                           Nick Nuyens en Robbi McEwen.
    WBV 27-7-2012-st niklaas 054.JPG
                                      Haimar Zubeldia en Allesandro Ballan.
    WBV 27-7-2012-st niklaas 061.JPG
                                                Allesandro Petacchi.
    WBV 27-7-2012-st niklaas 056.JPG
                                 Thomas De Gendt en Jan Ghyselinck.
    WBV 27-7-2012-st niklaas 068.JPG 
                                           Bram De Mol uit Lokeren.
    WBV 27-7-2012-st niklaas 092.JPG
                                                 Jan Ghyselinck.
    WBV 27-7-2012-st niklaas 072.JPG 
                                              Stijn Verbeke uit Sinaai.
    WBV 27-7-2012-st niklaas 101.JPG
                                          Nick Nuyens met Nele Van Assche.
    WBV 27-7-2012-st niklaas 075.JPG
                                       Matthias Onghena uit Kieldrecht.
     WBV 27-7-2012-st niklaas 076.JPG                                  
                                   Tom Van Den Bosch in nieuwe outfit. 
    WBV 27-7-2012-st niklaas 084.JPG
             Preben Van Hecke uit Berlare won de tijdrit met deze jonge knaap .
    WBV 27-7-2012-st niklaas 079.JPG 
                                                     Joeri Stallaert.
    Van Houte Sybren 27-07-2012 1.JPG
                       Sybren Van Houte won de wegwedstrijd bij de miniemen.
    Van Houte Sybren 27-07-2012 2.JPG
    Sybren Van Houte met Allesandro Ballan op het podium voor de 3de plaats in
    het tijdrijden bij de miniemen 10 en 11 jaar.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-07-2012 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 27/07/2012

    vwf.JPG







    Vrijdag 27 juli - BELLINGEN (1674)


    A-reeks
    1 Peter VAN DAMME
    2 Kristof Lauwereys
    3 Kris De Block (Mariekerke)
    4 Senne Steegmans
    5 Jerry Cooman
    6 Tom Penninckx
    7 Michel Vereecken
    8 Lode Van Impe
    9 Jeroen Van Geyte
    10 Roel Reigel

    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Andy Van Eesbeeck
    3 Jimmy De Paepe
    4 Danny Saelens
    5 Danny Borremans
    6 Peter Vermassen
    7 Erwin Bollen
    8 Michael Naessens
    9 Willem Van der Heyden
    10 Patrick Van Ransbeeck

    D-reeks
    1 Rudy THOMAS
    2 Patrick Jacobs
    3 Dirk Van Hove
    4 Michel Jannes
    5 Willy Van Herreweghe
    6 Francis De Ridder
    7 Jerry De Reuse
    8 Kris Thomas
    9 Danny Poelmans
    10 Candy Deboelpaep

    E-reeks
    1 Ronny PARIDAENS
    2 Danny De Backer
    3 Joseph Devits
    4 Danny De Coninck
    5 Joost Pieters
    6 Paul Casteleyn
    7 Yvan Camphijn
    8 Manu De Coninck
    9 Frank De Pelsmaeker
    10 Wim Van Obbergen

    F-reeks
    1 Jozef DENEEF
    2 Helmuth Tas
    3 Willy Wouters
    4 Andre Bultinck
    5 Noel Burggraeve
    6 Jean Pierre Broothaerts
    7 Marc Vervondel
    8 Robert Emonds
    9 Freddy Schelfhout
    10 Jose De Clercq

    G-reeks
    1 Herman VAN DEN BORRE
    2 Lucas Vangoidsenhoven
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Roger Hoof (St.Niklaas)
    5 Andre Ceurens
    6 Willy Teirlinck
    7 Frank Laeremans
    8 William De Cremer
    9 Jozef Saerens
    10 Erik Van der Steen

    28-07-2012 om 21:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 27/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIANNI VERMEERSCH met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Vermeersch Gianni KOP 2012.png
    Vrijdag 27/07/2012 SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 90 km - 01h37min

    Aantal deelnemers:

    1. Alessandro Petacchi (Ita)
    2. Thomas De Gendt uit Beveren
    3. Jurgen Van den Broeck
    4. Alessandro Ballan (Ita)
    5. Robbie McEwen (Aus)
    6. Kris Boeckmans
    7. Iljo Keisse
    8. Kristof Goddaert uit St.Gillis
    9. Guillaume Van Keirsbulck
    10. Nick Nuyens
    11. Bert Scheirlinckx
    12. Joeri Stallaert
    13. Sam Christiaens uit St.Gillis
    14. Stijn De Bock uit Zele

     

    27/07/2012 LINTER-ORSMAAL (VB) – Interclub -  Elite z.c./U23 - Tijdrit - 9,4 km
    RONDE VAN VLAAMS-BRABANT - RIT 3 - Aantal deelnemers: 168

    1 GEYSEN Kurt OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING in 11’53”723

    2 VERRAES Benjamin BOFROST - STERIA   1"

    3 FRISON Frederik OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING

    4 DEWEY Douglas TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE  8"

    5 BILLEMON Sam WIELERSPORTVER. ARTEVELDE V  13"

    6 MC LAY Daniel LOTTO BELISOL U23

    7 VAN EMPEL Micki KDL CYCLINGTEAM  14"

    8 PIETERS Sibrecht TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE  16"

    9 CAROLUS Jorne LOTTO BELISOL U23  21"

    10 VEREECKEN Nicolas LOTTO BELISOL U23  23"

    17 PERSOON Joeri CYCLING TEAM SOENENS-CONSTR  28"

    32 VAN STEENBERGHEN Jori BOFROST-PRORACE CYCLING TEA  42"

    35 VERMANT Wim KON. W.C. DE RUPELSPURTERS B  44"

    38 DHOLLANDER Kristof KON. W.C. DE RUPELSPURTERS B  45"

    54 WIELANDT Sven A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING T  56"

    69 BOEYKENS Gertjan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.  1’02"

    84 STERCK Gunter WIELERSPORTVER. ARTEVELDE V  1’08"

    92 VAN GOETHEM Kevin A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING T  1’12"

    121 DOMS Steven KON. W.C. DE RUPELSPURTERS B  1’32"

    138 DE GREYT Willem WIELERSPORTVER. ARTEVELDE V  1’45"

    144 COOMANS Bjorn TEAM-THIELEMANS & CO  1’51"

    152 DE KEERSMAEKER Alexander V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE  2’05"

     

    27/07/2012 – COMINES – Elite z.c. – 87 km – 44,67 km/h

    1 GIANNI VERMEERSCH uit Roeselare TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2 BORRY Kim CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUK   32"

    3 FRANÇOYS Sven TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTK

    4 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5 BOUVRY Dieter EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    6 DESMECHT David LOTTO BELISOL

    7 LEVEILLE Stéphane  ENTENTE CYCLISTE VIEUX CONDE PE

    8 VAN DEN ABBEELE Yoakim CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUK

    9 DHOLLANDER Mathias FLEMISH CYCLING PROJECTS

    10 KERKHOF Stefaan CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

      

    27/07/2012 LEDE (O) - Elite z.c./U23 - 69 km

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    2.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    3.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.DE PAEPE Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    7.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    11.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    14.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    21.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    33.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    27/07/2012 MOORSELE (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO-

    2.HOELGAARD Daniel-SANDNES SK-

    3.FRANCQ Eamon-CALIFORNIA CYCLING-

    4.LIGNEEL Brian-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    5.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.DESMET Jani-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    9.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

     

    27/07/2012 BAMBRUGGE (O) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 97,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    2.DE VUYST Sofie-LOTTO BELISOL LADIES-

    3.VAN DOORSLAER Annelies-KLEO LADIES TEAM-

    4.BEYEN Ine-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    5.BRULEE Latoya-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    6.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    8.ARYS Evelyn-KLEO LADIES TEAM-

    9.DE BAAT Kim-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    10.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    18.DRUYTS Demmy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    38.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    49.DE RIDDER Amy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    53.GELDHOF Anja-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN


    27/07/2012 LOMMEL-BARRIER (LB) - Amateurs + Masters - 83 km

    Aantal deelnemers:

    Amat + Masters A

    1.PENDERS Francis-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.KNEVELS Jef-CYCLO BIKE LIMBURG-

    3.CLEEREN Tom-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VAN DER HONING Jeroen-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    5.DUCHATEAU Filip-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.THIJS Rik-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.D`EVOLA Fabian-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.D`EVOLA Fabian-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.VAN DINGENEN Kim-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    10.VAN GRIEKEN Kris-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Master B

    1.LAUREYN Hans-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.KEIM Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.POETS Karel-DV-

    5.FOLLON Ronny-DV-

    6.BOGAERTS Erwin-DV-

    7.KOG Geert-DV-

    8.VELTJEN Daniel-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    9.COUDIJZER Ivan-DV-

    10.VAN EYNDT Patrick-DV-

     

    Mast.C

    1.VAN ROY Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.VAN EYNDT Jozef-MELBOTECH PRORACE CT-

    3.VERWIMP Luc-ENTENTE CYCLISTE-

    4.MICHIELSEN Henri-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.GEUDENS Paul-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.SLEURS Dominique-DV-

    7.JORISSEN Eduard-DV-

    8.VANDEKERKHOF Charles-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    28-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    27-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!  

    Proficiat aan KAAT HANNES met haar 1°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!

    Smet Guy KOP 2012.png    Hannes Kaat KOP 2012.png

                 Guy Smet                            Kaat Hannes


    Donderdag 26/07/2012 HERENTALS (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 95 km

    Aantal deelnemers: 34

    1.VAN DEN BROECK Jurgen-LOTTO-BELISOL-

    2.PETACCHI Alessandro-LAMPRE - ISD-

    3.DEVENYNS Dries-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    4.MCEWEN Robbie-GREENEDGE CYCLING TEAM-

    5.BALLAN Alessandro-BMC RACING TEAM-

    6.STYBAR Zdenek-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.LEUKEMANS Bjorn -VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    8.GHYSELINCK Jan-COFIDIS. LE CREDIT EN LIGNE-

    9.VANENDERT Jelle-LOTTO-BELISOL-

    10.HONDO Danilo-LAMPRE - ISD-

    12.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    13.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    17.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    30.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

     

    26/07/2012 RENINGELST (W) – Interclub – Elite z.c./U23 - 170,8 km
    Aantal deelnemers:

     

    26/07/2012 OTTENBURG (VB) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 03h15min 
    RONDE VAN VLAAMS-BRABANT - RIT 2 - Aantal deelnemers:

    1.VERRAES Benjamin -BOFROST - STERIA-

    2.NEVENS Sven -ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    3.PIETERS Sibrecht -TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.CALLEEUW Joeri -BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    6.ODEYN Seppe -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.DZERVUS Darijus -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    8.DEGUELLE Christopher -ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-  2"

    9.VEREECKEN Nicolas -LOTTO BELISOL U23-  6"

    10.DE BONDT Dries -VAN EYCK SPORT-  11"

    13.DE GREYT Willem -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-  16"

    24.STERCK Gunter -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    28.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-   48"

    31.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    58.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-   2’57"

    71.VAN GOETHEM Kevin -A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-  3’37"

    130.BOEYKENS Gertjan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-   9’39"

    145.WIELANDT Sven -A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-  17’50"

    150.COOMANS Bjorn -TEAM-THIELEMANS   19'30"

    151.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS  19’45"

     

    26/07/2012 BOEZINGE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 84 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.GUY SMET uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    2.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    6.MICHELS Pedro-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV-

    7.GHELDOF Henry-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    9.VICTOOR Benito-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.DEBERDT Xavier-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

     

    26/07/2012 HERENTALS (A) - Dames Elite - 38 km

    Aantal deelnemers: 22

    1.KAAT HANNES uit Wechelderzande-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.VAN LOY Ellen-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO-

    3.VORELAND Marie-HITEC PRODUCTS - MISTRAL HOME CYCLING TEAM -

    4.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    5.THOMAS Claire-ASPTT DIJON-

    6.DERGENT Eveline-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    7.HOFFMANN Chantal -DE SPRINTERS MALDEREN-

    8.DOM Annelies-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    10.VARDAROS Chritine-BOBOCO-

     

    26/07/2012 HERENTALS (A) - Nieuwelingen - 38 km

    Aantal deelnemers: 25

    1.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    8.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.BRAET Dieter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

     

    26/07/2012 ELEWIJT (ZEMST) (VB) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    27-07-2012 om 13:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 26/07/2012

    vwf.JPG







    Donderdag 26 Juli - BELLINGEN (1674) - Tweedaagse van Bellingen - Tijdrit in lijn over 8km


    A-reeks
    1 Frederik BACKELANDT

    2 Bram Donckers
    3 Raf Van Den Bossche
    4 Kevin Van Den Cruijce
    5 Seppe Kopecky
    6 Koen Lintermans
    7 Wim Blaton
    8 Jens Deprez
    9 Christopher Snoeck
    10 Roel Reigel

    C-reeks
    1 Erwin BOLLEN

    2 Dieter Roman
    3 Danny Saelens
    4 Danny Borremans
    5 Jimmy De Paepe
    6 Patrick Merckx
    7 Jurge Heymans
    8 Kenneth De Mey
    9 Dirk De Schrijver

    D-reeks
    1 Rudy THOMAS

    2 Eddy Vermeir
    3 Dirk Rijmenams

    E-reeks

    1 Piet VAN VERENBERGH
    2 Rudy Van Laethem
    3 Frank De Pelsmaeker
    4 Jos Maes
    5 Jean Claude Thelis
    6 Dirk Vermincksel
    7 Luc Van Mol

    F-reeks
    1 Luc VANWESENBEECK

    2 Marc Vervondel
    3 Jozef Deneef
    4 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    5 Willy Wouters
    6 Jean Pierre Broothaerts
    7 Hugo Tuypens
    8 Roger Wauters

    G-reeks
    1 Willy TEIRLINCK
    2 Andre Ceurens
    3 Herman Van Den Borre
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Eric van Der Steen
    6 William De Cremer
    7 Hubert D'Hondt
    8 Luc Hermans
    9 Adrien Desmet
    10 Jacques Dubuisson

    27-07-2012 om 13:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TOERISTEN UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/07/2012

    Woensdag 25/07/2012 – ST.KATELIJNE WAVER - Toeristen

    1. Pepijn VERBRUGGEN
    2. Lennaert WOUTERS
    3. Lieve VAN DE PERRE (De Klinge)
    4. Ray RUDOLF
    5. Bart THYS

     

    Na 3 ronden een zeer zware valpartij waarbij één van onze Polderrenners zwaar ten val kwam. Drie renners gingen onderuit, Koen Van Laere uit Beveren kwam mede ten val en werd afgevoerd naar het ziekenhuis. Koen is reeds geopereerd aan de ruggenwervel en ligt in het AZ Nikolaas te St.Niklaas.

     

    We wensen Koen een voorspoedig herstel toe !!!

    27-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    26-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 4°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 5°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    De Gendt Thomas KOP 2012.png   Rotty Glenn KOP 2011.jpg  

         Thomas De Gendt                   Glenn Rotty

    Woensdag 25/07/2012 PEER (LB) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 72 km

    Aantal deelnemers: 24

    1.THOMAS DE GENDT uit Beveren-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    2.VANENDERT Jelle-LOTTO-BELISOL-

    3.HULSMANS Kevin-FARNESE VINI-

    4.VAN SUMMEREN Johan-GARMIN - BARRACUDA-

    5.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    6.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    7.GHYSELINCK Jan-COFIDIS. LE CREDIT EN LIGNE-

    8.HERMANS Ben-RADIOSHACK-NISSAN-

    9.JANS Roy-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    10.HOVELIJNCK Kurt-LANDBOUWKREDIET-


    25/07/2012 ROTSELAAR (VB) - Interclub - Elite z.c./U23 - 03h25min
    RONDE VAN VLAAMS-BRABANT - RIT 1 - Aantal deelnemers: 198

    1.STEVENS Timothy -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.DUPONT Timothy -BOFROST - STERIA-

    3.VERRAES Benjamin -BOFROST - STERIA-

    4.MC LAY Daniel -LOTTO BELISOL U23-

    5.FOBERT Victor -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.MANNAERTS Jelle -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.CAROLUS Jorne -LOTTO BELISOL U23-

    8.LODEWIJKS Gert -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.VANLERBERGHE Bert -BOFROST - STERIA-

    10.VEREECKEN Nicolas -LOTTO BELISOL U23-

    17.DE KEERSMAEKER Alexander -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    23.DE GREYT Willem -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    31.VERMANT Wim -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    37.VAN STEENBERGHEN Jori -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    38.VAN GOETHEM Kevin -A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    66.STERCK Gunter -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    69.PERSOON Joeri -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    104.DHOLLANDER Kristof -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    116.BOEYKENS Gertjan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    151.WIELANDT Sven -A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    161.COOMANS Bjorn -TEAM-THIELEMANS  7'15"

    184.SEELDRAEYERS Tom -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

     

    25/07/2012 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 152

    1.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.HALL Bradeley-ROUES CHAUDES-

    3.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.SLABINCK Indiana-FUJI TEST TEAM-

    7.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    9.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    17.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    51.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    52.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    25/07/2012 RENINGELST (W) - Juniores - Interclub - 122 km - 02h53min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GESTEL Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VERSCHUERE Seppe -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-  18"

    3.FARAZIJN Maxime -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-  24"

    4.HOFMANS Brent -CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    5.VANDEWALLE Matthias -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.GEERTS Jari -RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    7.VAN DEN BRANDE Julien -AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    8.HOUFFLYN Miel -CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    9.VAN RENTERGHEM Bram -ISOREX CYCLING TEAM-

    10.BOSMANS Tom -CUBE-FINTRO

    33.THIERENS Sam -RUDYCO CYCLING TEAM-

    48.CLAUS Dieter -RUDYCO CYCLING TEAM-

    51.VAN DAM Tom -RUDYCO CYCLING TEAM-

    60.VAN DE MERGEL Jelle -RUDYCO CYCLING TEAM-

    96.SMET Cedric -RUDYCO CYCLING TEAM- 3’40"

     

    25/07/2012 BISSEGEM (W) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 46

    1.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.WILLIAMS Tyler-TEAM SWIFT-

    3.DE SMAELS Cil-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.OLEN Justin--

    6.DEMEERSSEMAN Bert-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER-

    7.MOENS Jens-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    8.BILLE Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.JACOBS Joeri-THOMPSON-

    10.HOLSBEEK Matthias-LOTTO-PREDICTOR

     

    25/07/2012 MALDEGEM (O) - Juniores - 89,6 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.STAPLETON Oliver-TOP CLUB INTELLIBUS-

    4.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.VERLEE Dante-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    6.DE DAPPER Maxim-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.DE SY Vincent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.VANDEVOORDE Niels-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD WEST BRABANT-

    10.DE RUYSSCHER Dante-RIJSCHOOL AH GENTSE VELOSPORT-

    26-07-2012 om 11:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan MATTHIAS VERTEZ OSÊI met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Oseï Vertez Matthias KOP 2011.jpg
    Woensdag 25/07/2012 PEER (LB) - Juniores - 57,6 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.GEERTS Jesse-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    2.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.GIBBONS Ryan-UCS CRABBE PERFORMANCE-

    4.VAN OPSTAL Thomas-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    6.COOLS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.MAES Bram-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.BOLLEN Daan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.VAN NIEKERK Morne-TEAM UCS CRABBE PERFORMANCE-

    10.GROFFI Dario-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    25/07/2012 SINT KATELIJNE WAVER (A) - Juniores - 92,4 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.MATTHIAS OSEÏ VERTEZ uit St.Niklaas-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.CUYPERS Senne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.TUBBAX Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    6.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.DE BRUYCKER Yannou-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    8.VAN MOL Caine-THOMPSON-

    9.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    10.DEGHELDERE Jory-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    11.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.HUYGHE Yenthell-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    25/07/2012 WESTERLO VOORTKAPEL (A) - Juniores - 100 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.VEROFT Jelto-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    2.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.THEUWISSEN Tom-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.VAN DEN BROEK Seppe-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.HOEFKENS Lennert-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VAN DYCK Robbe-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    9.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.SENY Alexandre-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

     

    25/07/2012 BISSEGEM (W) - Nieuwelingen - 54,4 km

    Aantal deelnemers: 77

    1.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.CALLENS Miguel-LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI-

    3.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.O´DONNELL Philip--

    8.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    10.HEYTENS Maxim-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    27.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    25/07/2012 PEER (LB) - Nieuwelingen - 45 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.BONE Tommie--

    3.KROONEN Bastien-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    4.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.LOENDERS Glenn-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.LECLERC Gaëtan-LOTTO-PREDICTOR

    8.VAN GAEL Bart-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    9.JASPERS Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.POETS Jorre-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

     

    25/07/2012 WESTERLO VOORTKAPEL (A) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers: 37

    1.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.WILLEMS Thimo-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.BILLEN Gilles-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    6.DEMOLDER Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    7.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.TASSET Marvin-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    9.WOUTERS Beau-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    16.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26-07-2012 om 11:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN 25/07/2012

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Leo Mares en Joris De Jonghe vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 26 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.

    Uiteindelijk zomerse temperaturen voor de wekelijkse duurtraining, de kopman van dag was ongetwijfeld Joris De Jonghe die bijna gans de rit het kopwerk voor zijn rekening nam. De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 116 km, het gemiddelde was goed voor 34,3 km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Walter Meseure , Eugéne Bosman , Chris Bolsens , Marc De Smedt , Dirk Cleys , Dean Bolssens , Michel Van Osselaer , Kristoff Heyns , Kurt Carpentier , Bert De Coster , Rikkie Matthijssens , Eric Vermeulen , Werner Van Der Weken , Luc Vermeulen , William Despeels , Leo Mares , Joris De Jonghe , Gunther Persoon , Saskia Van Overmeiren , Walter Rotthier , ? ? ? ? en Kenny Janssens.

    26-07-2012 om 10:54 geschreven door kenny


    25-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/07/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Woensdag 25/07 – GEEL-LARUM

    Cat. A
    1 Pepinster Sebastien

    2 Bruylandts Dave

    3 Stijnen Klaas

    4 De Knaep Kevin

    5 Peeters Bart

    Cat. B
    1 De Vree Rik

    2 Van Dingenen Kim

    3 Proost Jeroen

    4 De Meyer Tom

    5 Van Overloop

    Cat C
    1 Blockx David

    2 Verbinnen Dirk

    3 Hooydonckx Peter

    4 Verdonck Patrick

    5 Eyckmans Danny

    Cat. D
    1 Aertgeerts Andre

    2 Geudens Paul

    3 Auwers Sus

    4 Hermans Henri

    5 Heulens Marc

    Cat. E
    1 Vonckx Georges

    2 De Bakker Ludo

    3 Peeters Andre

    4 Staes Jos

    5 Bastiaens Frans

    25-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/07/2012

    vwf.JPG







    Woensdag 25 juli - AALST (9300)

    A-reeks
    1 Jeroen VAN GEYTE
    2 Steven Van Aken
    3 Peter Van Damme
    4 Lode Van Impe
    5 Steve Bogaert
    7 Bjorn Lison
    8 Jimmy De Doncker
    9 Michel Vereecken
    10 Seppe Kopecky

    C-reeks
    1 Philip LAMPAERT
    2 Jimy De Paepe
    3 Danny Saelens
    4 Willem Van Der Heyden
    5 Ronny Van Der Vurst
    6 Richard De Ridder
    7 Danny Borremans
    8 Tino Teirlinck
    9 Michael Brackmans
    10 Pascal De Wolf

    D-reeks
    1 Patrick JACOBS
    2 Rudy Thomas
    3 Francis De Ridder
    4 Dominique Turcksin
    5 Michel Jannes
    6 Herman Proost
    7 Etienne Claus (Waasmunster)
    8 Rene De Brucker
    9 Dirk Van Hove
    10 Jan De Mulder

    E-reeks
    1 Frank VAN DER PERRE
    2 Joost Pieters
    3 Martin Durant
    4 Danny De Backer
    5 Danny De Coninck
    6 Rudy Van De Velde
    7 Benny D'Haese
    8 Hilaire Heye
    9 Payl Casteleyn
    10 Marc Jacobs

    F-reeks
    1 Jozef DENEEF
    2 Mac Vervondel
    3 Willy Wouters
    4 Helmuth Tas
    5 Marc Colpaert
    6 Andre Bultinck
    7 Jan Van Hove
    8 Luc D'Haeseleer
    9 Eddy Cobbaut
    10 Andre Devadder

    G-reeks
    1 Herman VAN DEN BORRE
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Viktor Van Den Eynde
    4 Frank Laeremans
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Angelo La Paglia
    7 Leo De Vet
    8 Gaston Van De Plas
    9 Erik Van Der Steen
    10 Jef Everaerts

    25-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    24-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 24/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 24/07/2012 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 104,5 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.HESJEDAL Ryder-GARMIN - BARRACUDA-

    2.DE GENDT Thomas uit Beveren-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    3.VAN KEIRSBULCK Guillaume-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    4.GHYSELINCK Jan-COFIDIS. LE CREDIT EN LIGNE-

    5.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.NUYENS Nick-TEAM SAXO BANK-

    7.VANDOUSSELAERE Sven-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    8.VANSUMMEREN Johan-GARMIN-CERVELO-

    9.VERMEERSCH Gianni uit Roeselare-BKCP - POWERPLUS-

    10.HOVELIJNCK Kurt-LANDBOUWKREDIET-

    31.VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem-LOTTO-BELISOL-

     

    24/07/2012 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 110,2 km

    Aantal deelnemers: 84

    1.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    4.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    6.STEELS Stijn uit Westerlo-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    8.VANHAVERBEKE Jurgen-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    11.DAS Jeroen uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    18.DE BOCK Stijn uit Zele-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    42.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    43.VAN REETH Ken uit Mariekerke-TEAM-THIELEMANS & CO-

     

    24/07/2012 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    2.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.SCHIETGAT Pedro-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    4.KUYPERS Nico-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    7.DE NAEGHEL Manuel-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.FISHER Steve-HAGENS BERMAN CYCLING-

    9.PASROISSIEN Pierre-ANNECY CYCLISME COMP-

    10.DE BLOCK Kris uit Mariekerke-POORTEN FERYN TEAM-

     

    24/07/2012 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers: 31

    1.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2.KUYPERS Bart-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.SMET Guy uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    6.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.MASSON Christophe-CC ISBERGUES MOLINGHE-

    8.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.VANCRAEYNEST Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    24/07/2012 ROESELARE (W) - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers: 43

    1.DEHEM Arno-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.VANDENBUSSCHE Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.BOSMANS Arne-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VERMET Joran-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    7.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.KELLY Jacob--

    9.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-


    24/07/2012 ANTWERPEN WILRIJK - WIELERCENTRUM (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    24/07/2012 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    Zaterdag 21 juli – WULVERGEM – OVWF – CATG.A

    Aantal deelnemers: 38

    1 MICHIELS  GEOFFREY

    2 WIELFAERT  KRISTOF (Lokeren)

    3 DEBERDT  XAVIER

    4 DEMOL  DAAN

    5 POTTIET  MIKE

    6 FEYS  DOMINIQUE

    7 FOLENS  THIERRY

    8 JONCKHEERE  MICHAEL

    9 CAEN  DAVY

    10 SCHAPMAN  DRIES

    11 NEYT  ROY

    12 COGHE  TOM    D

    13 WAUTERS  MARC

    14 MOEYAERT  MATHIAS

    15 POPELIER  MARIO

    24-07-2012 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 23/07/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 23/07/2012
    WBV 23-7-2012-sinaai 349.JPG  
                           De winnaar Guy Smet met vrouw en kinderen.
    WBV 23-7-2012-sinaai 347.JPG WBV 23-7-2012-sinaai 345.JPG
                 Het woord is aan Guy Smet.                                      Te Sinaai waar zeer veel supporters zitten van Guy.
    WBV 23-7-2012-sinaai 339.JPG
                               Vader en zoon Smet rijden naar de bloemen.          
    WBV 23-7-2012-sinaai 305.JPG  
    Aankomst van Guy Smet die uit de kopgroep van 7 renners wist te ontsnappen.
    WBV 23-7-2012-sinaai 307.JPG
                                Guy Smet zeer blij met zijn 3de van het seizoen.

    WBV 23-7-2012-sinaai 308.JPG

     Nico Verhoeven wint de spurt voor de 2de plaats voor Jehudi Schoonacker,
    Stijn Verbeke, Ronald Winters, Guido Dreesen en Gerben Vreugdenhil.
    WBV 23-7-2012-sinaai 313.JPG
    De spurt van het peloton voor de 8ste plaats met Frederik Topke voor Enzo Sabbe,
    James Fruytier en op plaats 13 Tony Heirbaut en Tim Vercauteren

    23/07/2012 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 70

    1.GUY SMET (Kruibeke)-TEAM ALIPLAST-

    2.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    5.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    7.VREUGDENHIL Gerben-WESTLAND WIL VOORUIT-

    8.TOPKE Frederik-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.SABBE Enzo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    13.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERSKEN

    14.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    15.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    16.VAN BUYNDER Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.ROSKAM Andy-TEAM-THIELEMANS & CO-

    21.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    23.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    25.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERSKEN

    28.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    31.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    32.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-
    WBV 23-7-2012-sinaai 001.JPG
                                   De start van de 70 renners te Sinaai.
    WBV 23-7-2012-sinaai 018.JPG
                                    Guy Smet meteen zeer attent vooraan.
    WBV 23-7-2012-sinaai 262.JPG
                                           Tony Heirbaut in 3de positie.
    WBV 23-7-2012-sinaai 266.JPG 
                                            Kenny Goossens uit Sinaai.
    WBV 23-7-2012-sinaai 271.JPG 
    WBV 23-7-2012-sinaai 120.JPG
         James Fruytier in 2de positie en Guy Smet maakt terug de aansluiting.
    WBV 23-7-2012-sinaai 104.JPG
                        Tim Vercauteren, Kristoff Heyns en Vincent Maes.
    WBV 23-7-2012-sinaai 050.JPG                                  
    De 5 aanvallers van de dag die meer dan de helft van de wedstrijd voorop reden
    met Pieter Cordeel, Robby De Roos, Stijn Verbeke, Willem De Greyt en Andy Vidts.
    wbv 23-7-2012-sinaai 260.JPG wbv 23-7-2012-sinaai 239.JPG
                   Pieter Cordeel uit Stekene.
    WBV 23-7-2012-sinaai 075.JPG


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    24-07-2012 om 10:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VOORBEREIDING JUNIOREN OP EK TE GOES !!!

    Juniores in voorbereiding op EK in Goes (Nederland) 

    Koers Goes EK 036.jpg 

    Momenteel bereiden onze juniores van de nationale selectie zich voor op de Europese kampioenschappen op de weg, die dit jaar van donderdag 9 tot en met zondag 12 augustus worden betwist in Goes (Nederland). Hun uitvalsbasis gedurende twee weken is Kieldrecht, waar ze verblijven in de gastenkamers van de Arenberghoeve. Een wat vergelijkbaar parcours als in en rond Goes vinden ze in de Wase polders en omgeving. Het Europees kampioenschap is erg belangrijk voor de Belgen en ze willen dan ook de sterkst mogelijke ploeg afvaardigen.

    Tot de selectie voor de wegrit behoren Piet Allegaert, Jenthe Biermans, Kevin Deltombe, Michael Goolaerts (ook voor de tijdrit), Edward Planckaert, Nathan Van Hooydonck, Joachim Vanreyten en Dries Verstrepen. Onder hen vijf eerstejaars juniores en een selectie met zowel aanvallers als sprinters. Ze staan onder de begeleiding van nationaal trainer-coach Dirk Onghena, die op zijn beurt wordt bijgestaan door mechanieker Walter Oerlemans, en de soigneurs Crétien Gerrits en Giljan Jacobs. 

    Het parcours van de tijdrit is zeer technisch. Optimale kennis van het parcours, die over mooie dijken door de zak van Zuid-Beveland slingert, zal zeer belangrijk zijn. De volledige route bekijken en in zich opnemen is erg belangrijk. Bij de wegwedstrijd van 129 km wordt vooral veel van de Nederlanders en de Belgen verwacht. Zij zouden hier in het voordeel moeten zijn met viaducten en dijken, maar zeker geen heuvelachtig terrein. De wind zal zeker een belangrijke rol kunnen spelen. 

    Onze landgenoten testen in de eerste week op efficiëntie, want technische bagage is erg belangrijk. Zo trokken ze op verkenning langs het parcours. Efficiënt schakelen wordt zeker een belangrijke factor. Het is een kwestie van het parcours visueel in je op te nemen en het is ook continu nadenken. Parcourskennis biedt een meerwaarde in zo’n EK. Bovendien is de vorm van de dag erg belangrijk.  In de tweede week wordt de trainingsduur gestaag opgedreven om zo tot 90% wedstrijdritme te komen. 

    Voor de junioren is er een individuele tijdrit van 24,9 km op donderdag 9 augustus vanaf 10 uur en de wegwedstrijd van 129 km of 6 ronden op zaterdag 11 augustus om 9 uur. 

    Meer informatie op www.zeeland2012.nl of www.ecroad2012.com.
    Omroep Zeeland heeft een reportage van de voorbereiding van onze Belgen gemaakt en die kan je bekijken via volgende links:


    video

     

    http://www.omroepzeeland.nl/nieuws/2012-07-19/170044/belgen-verkennen-parcours-ek-wielrennen#.UAhmgm9rerg.email

     

    radiofragment

     

    http://www.omroepzeeland.nl/audio/2012-07-18/169297/sport-parcoursverkenning-ek-junioren#.UAhmQDNDeFo.email

     

     

    Bron: Flor Van de Velde

    24-07-2012 om 10:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WAOD WEDSTRIJD VAN ZONDAG 22/07/2012 TE MERELBEKE
    A/B-categorie:
     


    Filmopname: Gino Van Broeck

    24-07-2012 om 10:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WAOD WEDSTRIJD VAN ZATERDAG 21/07/2012 TE DESTELDONK
    A/B-categorie:

     

    Filmopname: Gino Van Broeck

    24-07-2012 om 10:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 14/07/2012 & ZONDAG 15/07/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 14-07-2012.png

    Bron: Petra Mermans

    24-07-2012 om 10:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 07/07/2012 & ZONDAG 08/07/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 24-07-2012 1.png
    Vanomobil 24-07-2012 2.png

    Bron: Petra Mermans

    24-07-2012 om 10:19 geschreven door kenny


    23-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg


    Proficiat aan MICHAEL VAN STAEYEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Staeyen Michael KOP 2012.png   Smet Guy KOP 2012.png
        Michael Van Staeyen                      Guy Smet     

    Maandag 23/07/2012 AALST (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 114 km

    Aantal deelnemers: 33

    1.SAGAN Peter-LIQUIGAS-CANNONDALE-

    2.DE GENDT Thomas-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    3.ZUBELDIA AGIRRE Haimar-RADIOSHACK-NISSAN-

    4.BOECKMANS Kris-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    5.KESSIAKOFF Fredrik Carl Wilhelm-ASTANA PRO TEAM-

    6.DEVENYNS Dries-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    7.NUYENS Nick-TEAM SAXO BANK-

    8.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    9.SCHEIRLINCKX Staf-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    10.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

     

    23/07/2012 WESTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 157,5 km

    Aantal deelnemers: 114

    1.MICHAEL VAN STAEYEN uit Schoten-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    2.ROBERT Frederique-LOTTO-BELISOL-

    3.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.BILLE Gaetan-LOTTO-BELISOL-

    5.STALLAERT Joeri-LANDBOUWKREDIET-

    6.VERMELTFOORT Coen-RABOBANK CYCLING TEAM-

    7.MCNALLY Mark-POST-

    8.BACQUET Fabien-AUBER 93 -

    9.ZABEL Rick-RABOBANK CONTINENTAL TEAM -

    10.FENN Andrew-OMEGA PHARMA QUICKSTEP-

    45.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    91.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

     

    23/07/2012 BOEZINGE (W) - Elite z.c./U23 - 68 km

    Aantal deelnemers: 28

    1.BRADBURY Stephen-CT TOMACC-

    2.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    3.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC-

    4.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    5.CARRINGTON Mitchell-TEAM DESCHUYTTER-

    6.LANGEDOCK Mathieu-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

    8.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    9.KANG Jiyong-TEAM DESCHUYTTER-

    10.VANTOMME Davy-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

     

    23/07/2012 LIERDE (ST.MARIA-LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 107 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    2.PALMA Guido-JAMIS SUTTER HOME PRO CYCLING TEAM-

    3.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    5.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    6.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.ECHELPOELS Dries-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    8.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.MOTTE David-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    10.EYSKENS Jeroen-CYCLING 2011-

    19.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    23/07/2012 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 70

    1.GUY SMET (Kruibeke)-TEAM ALIPLAST-

    2.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    5.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    7.VREUGDENHIL Gerben-WESTLAND WIL VOORUIT-

    8.TOPKE Frederik-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.SABBE Enzo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    13.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERSKEN

    14.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    15.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    16.VAN BUYNDER Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    20.ROSKAM Andy-TEAM-THIELEMANS & CO-

    21.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    23.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    25.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERSKEN

    28.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    31.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    32.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

     

    23/07/2012 IZEGEM-BOSMOLENS (W) - Juniores - 108 km

    Aantal deelnemers: 22

    1.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.FANWICK Ryan-GALA CICLING CLUB-

    3.VANNEVEL Tuur-JONGE RENNERS ROESELARE
    4.FELGATE Ryan-CUBE FINTRO CT
    5.HANSSENS Steve-
    JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.DESPLENTER Tjorven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.COOLS Gilles-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.DE SMAELS Cil-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.REGELBRUGGE Dylan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    23-07-2012 om 21:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 23/07/2012

    vwf.JPG







    Maandag 23 Juli - Waasmunster (9250)

    A-reeks
    1 Ruben ENGELEN
    2 Gert Delcroix
    3 Luc De Duytsche
    4 Bart Heirewegh (Hamme)
    5 Christophe De Grom
    6 Tom De Beer (Moerzeke)
    7 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    8 Gianni Cooman
    9 Jeroen Van Geyte
    10 Peter Bocken

    C-reeks
    1 Andy VAN EESBEECK
    2 Danny Saelens
    3 Jimmy De Paepe
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Eric Vereecken
    6 Richard De Ridder
    7 Danny Borremans
    8 Lucien Van Den Brande
    9 Dieter Roman
    10 Dirk De Schrijver

    D-reeks
    1 Michel JANNES
    2 Willy Van Herreweghe
    3 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4 Etienne Claus (Waasmunster)
    5 Henri Hermans
    6 Marc Kiesekoms
    7 Noel Willems
    8 Michael Heymans
    9 Nico De Roeck
    10 Freddy Van Camp (Stekene)

    E-reeks
    1 Danny DE BACKER
    2 Joseph Devits
    3 Danny De Coninck
    4 Joost Pieters
    5 Luc Van Mol
    6 Benny D'Haese
    7 Hugo Van Linden
    8 Manu De Coninck
    9 Hendrik Caethoven
    10 Wim Van Obbergen

    F-reeks
    1 Felix LUYTEN
    2 Marc Vervondel
    3 Jan Vervecken
    4 Jozef Deneef
    5 Willy Wouters
    6 Jan Van Hove
    7 Andre Devadder
    8 Julien De Bock
    9 Marc Colpaert
    10 Robert Emonds

    G-reeks
    1 Willy MOUS
    2 Andre Ceurens
    3 Viktor Van Den Eynde
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Hubert D'Hondt
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Frank Laeremans
    8 Roger Van Den Eede
    9 Julien Vyvey
    10 Werner Dullaert (St.Gillis)

    23-07-2012 om 21:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Suys Frank KOP 2012.png
    Zondag 22 Juli - MERELBEKE (9820)

     

    Catg.A - 44 dln

    1 Lode Van Impe (Sint-Lievens-Esse)

    2 Krijn Verschraegen

    3 Gino De Clercq

    4 Luc De Duytsche

    5 Grant Bayton

    6 Steven Van Rijckeghem

    7 Gert Smet (Kruibeke)

    8 Gerrit Diependaele

    9 Mario Van Den Broecke

    10 Jakob Coussement

    WAOD 22-7-2012-merelbeke 409.JPG
                      Winnaar Catg.A Lode Van Impe samen met zijn ouders.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 403.JPG
            Winnaar Catg.B Philip Lampaert en winnaar Catg.A Lode Van Impe.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 368.JPG
                                    Aankomst van Lode Van Impe.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 235.JPG
                                         Start van de Catg.A en Catg.B
     

    Catg.B - 25 dln

    1 Philip Lampaert (Bellem)

    2 Martin Durant

    3 Eddy Gyselinck

    4 Patrick Vanhoolandt

    5 Rudi Rabout (Heinkenszand)

    6 Geert Van Speybroeck

    7 Philippe De Vleeschauwer

    8 Wim Braet

    9 Didier De Lannoy

    10 Patrick Goossens

    WAOD 22-7-2012-merelbeke 410.JPG
    De winnaar Catg.B Philip Lampaert zocht snel een terras op met de supporters.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 379.JPG
                           Aankomst van Philip Lampaert in de Catg.B
     

    Catg.C - 50 dln

    1 FRANK SUYS (Bornem)

    2 Etienne Claus (Waasmunster)

    3 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4 Ko Harms

    5 Marc Goossens

    6 Joost Pieters

    7 Patrick Watteny

    8 Gerrit Vermassen

    9 Jozef De Naeghel

    10 Jean-Pierre Van Maldegem

    WAOD 22-7-2012-merelbeke 215.JPG 
               Winnaar Catg.C Frank Suys en winnaar Toeristen Stijn Declercq.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 193.JPG
                             Aankomst van Frank Suys voor Etienne Claus.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 077.JPG
                                         Doortocht Catg.C en de Toeristen.
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 056.JPG
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 045.JPG
                                         Start Catg.C en de Toeristen.

    Toeristen - 20 dln

    1 Stijn Declercq (Oudenaarde)

    2 Sven Crul

    3 Kurt Heyman

    4 Benny Moens

    5 Nico Maes

    6 Denis Lecluyse

    7 Francesco Degroote

    8 Bram Markey

    9 Fabricio Degroote

    10 Kevin D'Hoe
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 200.JPG
                                           Aankomst van Stijn Declercq.

    Catg.D - 25 dln

    1 Helmuth Tas (Sijsele)

    2 Paul Allen

    3 Willy Teirlinck

    4 Jan Pagé

    5 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    6 Dick Van Loon

    7 Jozef Van Istendael

    8 Florent De Leersnyder

    9 Robert Maldrie

    10 Marc Colpaert
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 012.JPG
                                         Aankomst van Helmuth Tas.

    WAOD 22-7-2012-merelbeke 043.JPG
    Winnaar Catg.F Jef D'Hont, winnaar Catg.E Theo Coudyzer en winnaar Catg.D Helmuth Tas.

     

    Catg.E - 12 dln

    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Luc Snels

    3 Herman Van Den Borre

    4 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5 Robert Robijns

    6 Jean Ronsmans

    7 Roger Beelaert (Rupelmonde)

    8 Julien Vyvey

    9 André Klep

    10 Michel Bousard
    WAOD 22-7-2012-merelbeke 011.JPG
                  Aankomst van Theo Coudyzer.


    Catg.F - 26 dln

    1 Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3 Gerard Mariën

    4 Gerrit Hairwassers

    5 Clement Saelens

    6 Denis Keynen

    7 Ko Tolhoek

    8 Joseph Boone

    9 Peter Ryalls

    10 Daniel Cornu

    WAOD 22-7-2012-merelbeke 031.JPG
                         Aankomst van Jef D'Hont die vandaag wel kon winnen. 


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2012 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/07/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan ALAIN CALLE met zijn 2°Seizoenszege en met zijn Titel van Europees Kampioen bij de Toeristen !!!
    Calle Alain KOP 2012.png
    Zaterdag 21 Juli - DESTELDONK (9042)

     

    Cat A - 72,8 Km

    Aantal deelnemers: 29
    1 Anton Wouters (Geel)

    2 Luc De Duytsche

    3 Eric Vereecken

    4 Kenny Vangampelaere

    5 Mathieu Bogaert

    6 Mehdi Tigrine

    7 Steven Martens

    8 Tom Vandenbussche

    9 Mike Van Ryssel

    10 Kris Bolsens (Kruibeke)

    WAOD 21-7-2012-desteldonk 578.JPG
                                          Winnaar Catg.A en Catg.B
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 540.JPG
                                     Aankomst van de winnaar Catg.A
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 401.JPG
                                             Start Catg.A en Catg.B

    Cat B - 72,8 Km

    Aantal deelnemers: 16
    1 Ruud Havermans (NL)

    2 Patrick Vanhoolandt

    3 Peter Mol

    4 Arie De Moor

    5 Bart Rombouts (Kallo)

    6 Franky De Tremerie

    7 Mario De Kesel

    8 Fabien Hanssens

    9 Rudi Rabout (Heinkenszand)

    10 Olivier Vaerewyck

    WAOD 21-7-2012-desteldonk 544.JPG
                                       Aankomst van de winnaar Catg.B

    Cat C - 57,2 Km
    Aantal deelnemers: 36
    1.Geert Van Speybroeck

    2 Joseph Devits

    3 Noël Willems

    4 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5 Ronny Paridaens

    6 Wim De Coninck

    7 Jean-Pierre Van Maldegem

    8 Jozef De Naeghel

    9 Evert Eckhardt

    10 Ko Harms

    WAOD 21-7-2012-desteldonk 388.JPG
                                Winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 339.JPG
                         Aankomst van winnaar Catg.C Geert Van Speybroeck.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 241.JPG
                                               Kopgroep van de Catg.C

    Toeristen 57,2 Km - Europees Kampioenschap Toeristen

    Aantal deelnemers: 61
    1.ALAIN CALLE (Evergem)
    2.Lorenzo De Pauw
    3.Kenny Janssens uit Melsele

    4 Bruno Haemers

    5 Kurt Bertier

    6 Nils Van Daele

    7 Glenn Ryckelynck

    8 Steven De Groote (spurt peloton)

    9 Johan Blancke

    10 Wim Bas

    11 Dennis Mijnsbergen 12 Lieven Van De Perre (De Klinge) 13 Alain Buggenhout 14 Nico Maes 15 Michaël Semeese 16 Stijn Bekaert 17 Geert Braeckman 18 Erik Van De Gehuchte

    19 Dimitri Baert 20 Peter Vispoel 21 Bram Markey 22 Kris Waelput 23 Frederic Bogaert 24 Kristof De Neve 25 Koen Van Laere (Beveren) 26 Mario Bolssens (St.Gillis) 27 Jo Van Eecke 28 Johnny Naessens 29 Bjorn De Vrieze 30 Philippe D'Hooghe
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 392.JPG
    Podium Toeristen met winnaar Alain Calle, ? en Kenny Janssens. Samen op de
    foto met inrichter Jef D'Hont en voorzitter Rik Van De Putte.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 395.JPG
                                          Podium van de Toeristen.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 353.JPG
                 Aankomst van winnaar Alain Calle voor ? en Kenny Janssens.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 264.JPG
                                                Doortocht Toeristen.

    Cat.D - 52 km
    Aantal deelnemers: 22

    1 Roland Boulard (Drongen)

    2 Patrick Van Renterghem

    3 Helmuth Tas

    4 Jan Van Hove

    5 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    6 Luc Verkinderen

    7 Willy Mous

    8 Ludo Opdebeek

    9 Luc Cocquyt

    10 Robert Maldrie

    WAOD 21-7-2012-desteldonk 130.JPG
    Aankomst winnaar Catg.D Roland Boulard voor Patrick Van Renterghem

    Cat. E - 52 Km - Europees Kampioenschap voor 65+
    Aantal deelnemers: 10

    1 Luc Snels (Minderhout)

    2 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3 Mathieu Mercken

    4 Roger Hoof (St.Niklaas)

    5 Julien Vyvey

    6 Werner Dullaert

    7 Herman Hensen

    8 Robert Robijns

    9 Fons Moors

    10 Theo Coudyzer
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 166.JPG
    Podium +65 met winnaar Luc Snels, John Hendrickx en Mathieu Mercken.
    Samen op de foto met de Burgemeester en de voorzitter Rik Van De Putte.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 136.JPG
                                             Aankomst van Luc Snels.

    Cat.F - 52 Km -
    Europees Kampioenschap voor 70+
    Aantal deelnemers: 33

    1 Clement Saelens (Herzele-Steenhuize)

    2 Denis Keynen

    3 Theo Van Mook (Europees Kampioen)

    4 Jean-Pierre Heymans

    5 Joseph D'Hont

    6 Gerrit Hairwassers

    7 Gerard Mariën

    8 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    9 Aloïs Torfs

    10 Armand Mols
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 152.JPG
    Podium +70 met winnaar Theo Van Mook, Jef D'Hont en Gerrit Hairwassers.
    Samen op de foto met de Burgemeester en de voorzitter Rik Van De Putte.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 114.JPG
                          Aankomst van de Europees Kampioen +70 jaar.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 161.JPG
                                Winnaar Catg.F Clement Saelens.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 109.JPG
                                Aankomst winnaar Catg.F Clement Saelens.
    WAOD 21-7-2012-desteldonk 178.JPG
    De Burgemeester Termont mocht van de medeinrichter Jef D'Hont en zijn vrouw
    een attentie ontvangen.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    23-07-2012 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JELLE VAN DE MERGEL met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Van De Mergel Jelle KOP 2012.JPG
    Zondag 22/07/2012 IZEGEM-BOSMOLENS (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    4.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    5.VANCRAEYNEST Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    9.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    22/07/2012 KERNIEL (LB) - Elite z.c./U23 - 109,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.SERRY Florent-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    2.POPPE Olivier-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    3.PANIS Maxim-CYCLINGCHAMPS-

    4.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    5.AOYANAGI Kazuki-SHIMANO RACING-

    6.GOURGUE Benjamin-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    7.ABE Takayuki-SHIMANO RACING-

    8.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    9.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.JETTEN Roel-MAASLANDSTER-

    35.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

     

    22/07/2012 LANDSKOUTER (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.PERRETT Joseph-CICLOS UNO-

    2.RANGEL Zamarron-DEPREDADORES-

    3.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    4.DE TIER Floris-KDL CYCLINGTEAM-

    5.TERWEDUWE Kenny-MELBOTECH PRORACE CT-

    6.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    8.VAN DER HAEGHEN Ruben-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.VAN DE KEER Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    10.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    21.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    25.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    27.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    55.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    73.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    22/07/2012 MAARKEDAL (O) - U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    2.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.GHISTELINCK Paco-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.DEBAENE Martijn-LOTTO BELISOL U23-

    6.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    7.SLEEUWAGEN Robin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.D´HONDT Maarten-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.VANDEN HEEDE Matthias-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    19.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    34.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

     

    22/07/2012 BOEZINGE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    2.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.VERVERKEN Pieter-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    4.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.DEBERDT Xavier-CYCLING TEAM DE BEVOORRADING-

    6.KERKHOF Stefaan-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER-

    7.LIEFOOGHE Bert-CT TOMACC-

    8.GHELDOF Henry-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.VANDENBROUCKE Roy--

    10.VELLE Glenn-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

     

    22/07/2012 OMLOOP HET NIEUWSBLAD - BOEKHOUTE (O) - Juniores NAT - 116,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.EWAN Caleb-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    2.JOHANSSON Mathis-ABC JUNIOR-

    3.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN DONGEN Ricardo-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    6.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VAN RUYMBEKE Thieme-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.LINFIELD Brandley-WV DE JONGE RENNER OOSTERHOUT-

    9.BUURON Bo-Dylan-DISTRICT ZUID WEST-

    10.VERTOMMEN Jeff-CRABBE PERFORMANCE VOO-

    25.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    27.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

     

    22/07/2012 LEBBEKE (O) - Juniores - 91,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.JELLE VAN DE MERGEL uit Moerzeke-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.HEMROULLE Johan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VANDECAUTER Uwe-YOUNG SCHELDE CT-

    5.DEOLET Kenny-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    7.DE BRUYCKER Yannou-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    8.HEYNS Dennis-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.TEMMERMAN Remco-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    10.MEYS Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

     

    22/07/2012 SINAAI (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.DIELLISSEN Bart-BREDA-

    3.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    4.VERBRAEKEN Niels-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.POLAK Robert-WV SCHIJNDEL-

    6.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.KLAJNBLAT Jake-DCM GB VORSELAAR-

    8.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VAN ECHELPOEL Michiel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    12.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    24.PERSOON Gerben-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    26.THIERENS Sam-RUDYCO CYCLING TEAM-

    30.VERSTRAETEN Matthijs-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.BRYSSINCK Jeffrey-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    51.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.DE NAEYER Jonas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    59.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    23-07-2012 om 20:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 22/07/2012 TIELT ( KANEGEM ) (W) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.ALLEGAERT Piet-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DE KETELE Aron-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.DEVRIENDT Damon-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    8.COUCKUYT Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.BOUTTÉ Jordy-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    10.ROMMEL Vincent-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    20.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    22/07/2012 BOUTERSEM KERKOM (VB) - Dames Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    2.COPPENS Kirsten-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    3.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    4.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    5.VAN DE KLUNDERT Rowena-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    6.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.ARNOUTS Lauren-WV DE JONGE RENNER-

    10.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

     

    22/07/2012 BOUTERSEM KERKOM (VB) - Dames Nieuwelingen - 50 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.GUNST Denise-JAN VAN ARCKEL-

    4.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.VAN GELOOF Marjolein-RWC AHOY-

    7.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.DE PAUW Ina-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    10.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    18.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    22/07/2012 LIERDE (ST. MARIA-LIERDE) (O) - Nieuwelingen - 62,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    3.DE BOECK James-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    4.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.WILLEMS Thimo-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    32.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    46.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    22/07/2012 WESTROZEBEKE (W) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    4.GLEDHILL Leon-PLANET X-

    5.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6.CASTRIQUE Jonas-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    7.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM  AVIA FUJI WESTHOEK

    8.ALLARY Pieter-jan-CYCLING TEAM  AVIA FUJI WESTHOEK

    9.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.SCHELDEMAN Arne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    33.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    39.VERSCHAEVE Antoon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    22/07/2012 DEINZE (O) - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    6.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.ALIZADE Elqum-CCYS SCHOOL-

    9.COOREVITS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    17.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    34.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    65.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23-07-2012 om 20:14 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!