.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/07/2012 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 176,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.AMORISON Frédéric-LANDBOUWKREDIET-

    2.PAAJANEN Paavo-FUJI TEST TEAM-

    3.PLANCKAERT Baptiste-LANDBOUWKREDIET-

    4.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    5.DRUYTS Gerry-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.HATANAKA Yusuke-SHIMANO RACING TEAM -

    7.VANTHOURENHOUT Sven-LANDBOUWKREDIET-

    8.DEVOLDER Stijn-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    9.GARDEYN Gorik-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM-

    10.DE WAELE Bert-LANDBOUWKREDIET-

    27.VAN STAEYEN Michaël-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

     

    08/07/2012 BREENDONK (PUURS) (A) – Interclub – Elite z.c./U23 - 160 km

    Aantal deelnemers:

    1.MC LAY Daniel-LOTTO BELISOL U23-

    2.KERKHOF Tim-RUCANOR-LINE C.T.-

    3.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    4.CLAES Gert-SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG-

    5.PENNE Frederik-WETTEREN DAKWERKEN CT-

    6.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    7.VAN DE MAELE Glenn-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    8.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.FAUVILLE Dimitri-MELBOTECH PRORACE CT

    16.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    27.PIETERS Andres-VANDERVURST CYCLING T.-

    29.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    32.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    35.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    36.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W ROYAL ANTWERP BC

    50.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    64.PENNE Stijn-WETTEREN DAKWERKEN CT-

    86.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    08/07/2012 HARELBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers:

    1.MANSILLA Luis Miguel-CHILI-

    2.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.VANLERBERGHE Bert-BOFROST-STERIA-

    4.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.SEYNAEVE Lander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.VANDAELE Philip-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.DEVROYE Kim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

     

    08/07/2012 HERDEREN (LB) - Elite z.c./U23 - 103 km

    Aantal deelnemers:

    1.GERARD Hophra-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.JANS Roy-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    3.SCHEPMANS Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    4.SCHOOLMEESTERS Atse-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.MORTIER Steven-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.RAYMACKERS Cedric-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.ENNEKENS Stijn-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    8.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.PANIS Maxim-CYCLINGCHAMPS-

    10.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

     

    08/07/2012 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.VAN COPPERNOLLE Francesco-BOFROST-STERIA-

    4.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    5.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    6.DE SCHUYTER Arne-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    7.DAUWENS Jan-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    8.TVARDOVSYI Michael-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    9.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-

    10.VALIAUGA Arnoldas-KINGSNORTH-

     

    08/07/2012 RAMSDONK (KAPELLE OP DEN BOS (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.DE WINTER Walt-BOFROST-STERIA-

    3.GIAUX Jerôme-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.PIETERS Sibrecht-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    5.HEYMANS Jeroen-MELBOTECH PRORACE CT-

    6.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.SANNEN Ivan-HAGELAND CYCLING TEAM-

    9.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    10.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    11.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    15.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    20.BAEYENS Bart-POORTEN FERYN TEAM-

    28.ROSKAM Andy-TEAM-THIELEMANS & CO-

    53.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    54.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

     

    08/07/2012 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.KINCH Llewellyn-TERRA FOOTWEAR-

    2.DE DECKER Bjorn-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    3.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    5.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    6.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    7.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    8.DE ZUTTER Kristof-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    10.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT

    11.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    35.D`HONDT Bram-TEAM ALIPLAST-

    44.VAN DE VYVER Greg-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/07/2012 ROZEBEKE (O) - U23 - 104 km

    Aantal deelnemers:

    1.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    2.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.RAMIREZ Brayan-UNITED C.T. SINT-TRUIDEN-

    4.DESMET Jeroen-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    5.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    6.BACKAERT Frederik-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    7.DURANT Joaquim-BOFROST-STERIA-

    8.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    22.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    36.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    08-07-2012 om 22:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/07/2012 BULSKAMP (W) - Dames Elite - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLANGIER Elke-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.LABONTE Veronique-CSM EPINAY SUR SEINE-

    3.TORP Linn - EIDSVOLL

    4.ORTMÜLLER Madeleine-RSG BUCHENAU-

    5.SILVERSIDES Emma-SENGERS LADIES TEAM-

    6.ARYS Evelyn-KLEO LADIES TEAM-

    7.DELZENNE Elise-PEDALE MADELEINOISE-

    8.DEBBOUDT Sylvia-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    10.DOM Annelies-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    18.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    27.DE RIDDER Amy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    37.VANDERMEULEN Cindy-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

     

    08/07/2012 KONTICH (SINT-MARTINUSPRIJS) (A) - Men Juniors 2.1 - UCI
    Ploegentijdrit: 22,7 km

     

    Rit in lijn – 120 km

    1.VERSTREPEN Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.KILSGAARD Lukas -TEAM ROSKILDE JUNIOR

    3.GOEREE Niels -WSV EMMEN-

    4.BUCHENER Jochum -WV VIKING-WATERLAND-

    5.VAN ROOSBROECK Arne -MIXTE TEAM 1-

    6.VAN AERT Wout -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.PEDERSEN Mads -TEAM ROSKILDE JUNIOR

    8.DU PLOOY Rohan -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.TEER Jorn -UWTC DE VOLHARDING-
    10.BURTON Germain - SOUTH EAST CT
    29.ROTTY Glenn -
    WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.WITTOUCK Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.HUYGHE Yenthell -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/07/2012 HALEN (LB) - Juniores - 89 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.VAN DEN BOSCH Thomas-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.AERDEN Koen-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.ROELS Ignace-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    8.PEETERS Thomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.NUYTS Lode-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.VAN OPSTAL Thomas-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

     

    08/07/2012 IZEGEM (W) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.GUNST Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.LIVYNS Arjen-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.THORE Floris-AVIA FUJI YOUTH

    5.DECLERCQ Benjamin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VERBEKEN Cedric-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.PYFFEROEN Miel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.LAMPAERT Constantijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DE GENDT Aimé-AVIA FUJI YOUTH

    10.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    08/07/2012 OOSTKERKE/DAMME (W) - Juniores - 82 km

    Aantal deelnemers:

    1.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    3.SOBERON Zowe-THOMPSON-

    4.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    5.D´HOORE Giorgio-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.DEFREYNE Cedric-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    7.VANDEVOORDE Niels-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.VERMEULEN Baptist-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    08/07/2012 SINT GILLIS WAAS WIJK ´T KALF (O) - Juniores - 94,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN TICHELT Yorben-VISTAMEDIA HAMME-

    2.DE BOECK Eward-WK NOORD WEST BRABANT-

    3.VAN REEK Timon-WV DE JONGE RENNER-
    4.OLIEBOS Jordy-YOUNG SCHELDE CT
    5.THIERENS Sam-
    RUDYCO CYCLING TEAM-

    6.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.SCHUT Elroy-WV ZEEUWS VLAAND-

    8.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    9.VAN DE WALLE Goran-THOMPSON-

    10.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT-

    11.VAN DAM Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.BRYSSINCK Jeffrey-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    27.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    30.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.DE SMEDT Bjarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

     

    08/07/2012 BREENDONK (A) - Nieuwelingen - 53,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    2.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.LEIJS Bjarne-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.JANSSENS Jochen-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    6.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    7.THIERENS Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    8.LOOMANS Gertjan-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    10.DECOCK Enzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    16.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VAN NIEUWENHOVE Ward-RUDYCO CYCLING TEAM-

    30.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    08/07/2012 ERPE MERE (O) - Nieuwelingen - 66,95 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    3.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.PERNA Jeffrey-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.VERSCHAEVE Antoon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.DE KOSTER Niels-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    7.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    10.DE WINTER Jeroen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    12.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.MOENS Axel-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/07/2012 GINGELOM (MONTENAKEN) (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMEN Kristof-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.VERHAEGEN Tom-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    3.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VERHEYLENWEGHEN Sean-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT

    9.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.DEMOLDER Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    08-07-2012 om 22:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 08/07/2012 HEULE (HEULE-WATERMOLEN ) (W) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.HEYTENS Maxim-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.D´HAENE Austin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    11.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/07/2012 OOSTKERKE/DAMME (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    3.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    4.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DONCK Lowie-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.PIETERS Justin-JONGE RENNERS ROESELARE-

    9.POLFLIET Jan-baptist-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    10.JOCQUE Jelle-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    11.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/07/2012 PARIKE (O) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.GHIJSELINCK Bjorn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN TILBORGH Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.WALDERS Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    9.VAN DER POEL Tim-RWC AHOY-

    10.CARDOEN Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    15.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    08/07/2012 ULBEEK-WELLEN (LB) - Nieuwelingen - 68,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VRIENS Nathan-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.KOTZE Jandrich-MR PRICE CYCLING TEAM-

    3.HERMANS Steff-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    4.DRENT Dylan-W.C.L. BERGBEKLIMMERS-

    5.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.CEUPPENS Piet-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    08/07/2012 DENDERHOUTEM (O) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    MEISJES 12 JAAR TIJDRIT

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    MEISJES 13 JAAR TIJDRIT

    1.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.DE WAELE Lynn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.CLAUS Marjon-RUDYCO CYCLING TEAM-

    5.MEERPOEL Tibourah-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    MEISJES 14 JAAR TIJDRIT

    1.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    2.STRUYF Lize-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR TIJDRIT

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.DE VYLDER Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.WALRAED Jesper-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.DE SAEDELEIRE Tom-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    11.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.DE WILDE Luca-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN DE VELDE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.VERHOEVEN Thibo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 13 JAAR TIJDRIT

    1.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.DE VRIENDT Niels-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.PLETINCKX Yarno-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.DE PELSMAEKER Sam-YOUNG SCHELDE CT-

    7.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM-

    11.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.SMET Jonas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    20.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.VAN PASSEL Jolan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.DE BOCK Stijn-RUDYCO CYCLING TEAM-

    40.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    47.MAES Bjorn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 14 JAAR TIJDRIT

    1.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.DE WEVER Merten-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
    5.GUYONNAUD Jonathan-YOUNG SCHELDE CT
    12.DECLEYRE Jens-
    RUDYCO CYCLING TEAM-

    14.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    34.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.CORNU Maxime-RUDYCO CYCLING TEAM-

    49.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.STAUT Hendrik-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    69.D´HOOGE Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    71.VAN GOETHEM Darryl-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    MEISJES 12 JAAR WEGRIT

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    MEISJES 13 JAAR WEGRIT

    1.CLAUS Marjon-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.PIRARD Audrey-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    MEISJES 14 JAAR WEGRIT

    1.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    2.STRUYF Lize-RUDYCO CYCLING TEAM-

    3.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR WEGRIT

    1.SENRAME Arthur-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.DE GEYTER Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    5.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    11.VERHOEVEN Thibo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    12.VAN DE VELDE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.DE WILDE Luca-RUDYCO CYCLING TEAM-

    26.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 13 JAAR WEGRIT

    1.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.FIVE Trystan-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    4.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.BASTIAEN Jonas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    17.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.SMET Jonas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.DE BOCK Stijn-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.VAN PASSEL Jolan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    40.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.MAES Bjorn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 14 JAAR WEGRIT

    1.DE WEVER Merten-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    4.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    5.LORIES Quinten-ASFRA RACING TEAM-

    8.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.CORNU Maxime-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    26.DECLEYRE Jens-RUDYCO CYCLING TEAM-

    32.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.HAEGEMAN Wannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.STAUT Hendrik-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    54.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    63.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    64.D´HOOGE Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    68.VAN GOETHEM Darryl-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    08/07/2012 HAKENDOVER (VB) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

     

    08/07/2012 KASTERLEE (A) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    08/07/2012 LEOPOLDSBURG (LB) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    08/07/2012 ZWEVEZELE (W) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    08/07/2012 MOORSLEDE (W) - Miniemen

    08/07/2012 LEOPOLDSBURG (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    08-07-2012 om 22:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/07/2012

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 6°Seizoenszege in de Reeks E !!!
    Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg

    Zaterdag 07/07/2012 – INGELMUNSTER - LFT


    Reeks A:
    1. Kim VAN OOST

    2. Geoffrey Michels

    3. Robin Delaere

    4. Kobe Nachtergaele

    5. Steven Staelens.

    Reeks B:
    1. Patrick VANMAEKELBERGH

    2. Vincent Evers

    3. Kurt Heyman

    4. Pedro Vandendriessche

    5. Marnic De Waele.

    Reeks C:
    1. Mario LAMMENS

    2. Patrick Raes

    3. Martin Surmont

    4. Frank Gommers (Ned)

    5. Wim De Coninck.

    Reeks D:
    1. José HOEBEKE

    2. Tony Taelman

    3. Ruddy Stockman

    4. Erik Delys

    5. Paul Hunninck.

    Reeks E:
    1. JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2. Terry Fremineur

    3. Eric Van Landschoot

    4. Willy Moeyaert

    5. Dany Debondt.

    Reeks F:
    1. Junior SERGOORIS

    2. Jonas Verschoot

    3. Spencer Tack

    4. Dries Cornillie

    5. Jorgen Van Herrewege

    08-07-2012 om 22:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/07/2012

    vwf.JPG







    Zondag 8 Juli - LIERDE (9570) - 
    7de proef VWF Geditrofee

    A-reeks
    1 Tom PENNINCKX
    2 David Motte
    3 Dries Echelpoels
    4 Piet Froyen
    5 Jurgen Diependaele
    6 Steven Tuytschaever
    7 Marcin Sitarski
    8 Laurenz De Meuleneire
    9 Kristof Muys
    10 Tom De Smet

    C-reeks
    1 Danny BORREMANS
    2 Peter Maes (Bornem)
    3 Stefan Verhaeghe
    4 Bruno Bruyere
    5 Frank van Haverbeek
    6 Andy Van Eesbeeck
    7 Jimmy De Paepe
    8 Mark Van Homwegen
    9 Danny Saelens
    10 Richard De Ridder

    D-reeks
    1 Luc VAN ROY
    2 Patrick Jacobs
    3 Andre Aertgeerts
    4 Dirk Van Hove
    5 Francis De Ridder
    6 Rudy Thomas
    7 Rene De Brucker
    8 Marnic De Waele
    9 Herman Proost
    10 Willy Van Herreweghe

    E-reeks
    1 Danny DE BACKER
    2 Joseph Devits
    3 Jan Van Den Brande
    4 Ronny Paridaens
    5 Martin Durant
    6 Wim Van Obbergen
    7 Hugo Van Linden
    8 Luc Podevin

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Jos Vandermeulen
    3 Rene Mertens
    4 Jef Scheirlinckx
    5 Eddy De Vuyst
    6 Andre Devadder
    7 Paul Allen
    8 Roland Hellebaut
    9 Felix Luyten
    10 Willy Wouters

    G-reeks
    1 Herman VAN DEN BORRE
    2 Andre Ceurens
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Jef Everaerts
    5 Gaston Van De Plas
    6 Willy Teirlinck
    7 Frank Laeremans
    8 Alain Messager
    9 Jozef Saerens
    10 Lucas Vangoidsenhoven

    08-07-2012 om 22:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 07/07/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI
    VAN ZATERDAG 07/07/2012
    WBV 7-7-2012-sinaai 359.JPG  
                                       De winnaar Ritchie Motke te Sinaai.
    WBV 7-7-2012-sinaai 361.JPG  
                                      Een woordje uitlag van Ritchie Motke.
    WBV 7-7-2012-sinaai 363.JPG
                                      De 2de Miguel Luis Mansilla uit Chili.
    WBV 7-7-2012-sinaai 323.JPG 
    Het werd een massaspurt te Sinaai en het was Ritchie Motke die het haalde voor
    Miguel Louis Mansilla.
    WBV 7-7-2012-sinaai 289.JPG         
                     Ingaan van de de laatste ronde en het stopte met regenen.
    WBV 7-7-2012-sinaai 248.JPG
     Nog 2 ronden te gaan en gans het peloton nog samen, op kop Tony Heirbaut.

    07/07/2012 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOTKE Ritchie-BERGKLIMMERS-

    2.MANSILLA Luis Miguel-CHILI-

    3.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.VERWAEST Kevin-BOFROST-STERIA-

    5.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    8.VIERLING Gijs-TWC TEMPOTEAM-

    9.DIELTJENS Gert-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    12.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    14.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    18.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    23.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    26.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    29.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    33.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    36.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    39.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    48.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    49.GOSSELIN Nicolai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    51.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    52.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    56.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    57.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    60.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    61.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-
    WBV 7-7-2012-sinaai 008.JPG
                                               Klaar voor de start te Sinaai.
    WBV 7-7-2012-sinaai 002.JPG
               Ook te Sinaai weer heel wat buitenlanders met enkele Litouwers.
    WBV 7-7-2012-sinaai 170.JPG
                                             James Fruytier en Guy Smet.       
    WBV 7-7-2012-sinaai 141.JPG                            
                              In 2de positie Koen Van de Velde uit Stekene.
    WBV 7-7-2012-sinaai 121.JPG
     WBV 7-7-2012-sinaai 085.JPG
                                      Robby De Roos en Guy Ten Hartog.
    WBV 7-7-2012-sinaai 095.JPG
                   Willem De Greyt uit Sinaai en Jonas De Boey uit St.Gillis.
    WBV 7-7-2012-sinaai 198.JPG
                                               Bart Heirewegh uit Hamme.
    WBV 7-7-2012-sinaai 246.JPG
    Op 2 ronden van het einde nog een poging van Guy Ten Hartog en Robby De Roos.
    WBV 7-7-2012-sinaai 174.JPG
                        De net afgestudeerde Stijn Verbeke uit Sinaai.

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    08-07-2012 om 10:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/07/2012

    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan KENNY JANSSENS met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Janssens Kenny KOP 2010 2.jpg
    Zaterdag 07/07/2012 - ST.GILLIS-WAAS - TTC 2012 Rit 10 - 64 km
    Uitslag:

    1.KENNY JANSSENS (Melsele)

    2.Kris Smet

    3.Bart Mertens

    4.Benjamin De Baere

    5.Niels D'hondt

    6.Lieven Van De Perre

    7.Bruno Haemers

    8.Mario Bolssens

    9.Geert Braeckman

    10.Sammy Cappaert

    11.Tom Middelkamp 12.Mario Roegiest 13.Wim Ryckaert 14.Patrick De Beule 15.Maarten Van Raemdonck 16.Peter Dierks 17.Dean Bolssens 18.Kenneth Silverans
    Janssens Kenny Zege St.Gillis 07-07-2012 2.png Janssens Kenny Zege St.Gillis 07-07-2012 6.png Janssens Kenny Zege St.Gillis 07-07-2012 5.png

    Recreanten

    1Benny Vermeulen
    2Stefaan Van Mossevelde

    3Jan Heyrman

    4Eddy Vanopstal

    5Ludwig De Block

    6Manuel Elst

    7Danny Van de Perre

    8Peter Vispoel

    9Wim Franckaert

    10Yannick Vertenten

    11Peter Broothaers12Maarten Van Mieghem13Johan Holmans14Tom Gerlo15Steven Bruyninckx16Jurgen Dhooge17Dave Verley18Jurgen Herwegh19Rudi Coppens20Steven De Geynst21Tom Van Osselaer22Kevin Vercauteren23Tim De Bock24Wilfried Behiels25Tom De Bock26Wim Vanderveken27Wim Ornelis28Steven Douwen29Davy Theunis30Johan Maes31Wim Van den Berghe32Joeri Verley33Dimitri Maes34Koen Van Strijthem35Danny Bogaert36Koen De Maesschalck37Willy De Roos38Kurt De Roeck39Ivo Van Hul40Alain Van Dorsselaere41Rudy Van de Perre42Erwin Van Ouyvelde43Serge Dons44Sven Petein45Timothy Maes46David Backx
    St.Gillis recreanten 07-07-2012.png

    08-07-2012 om 10:12 geschreven door kenny


    07-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/07/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan LUC VAN CLAPDORP met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks D !!!
    Van Clapdorp Luc KOP 2012.png
    Zaterdag 7 Juli - BAVEGEM (9520)

    A-reeks
    1 Jerry COOMAN

    2 Kurt Eeckhout
    3 Peter Van Damme
    4 Steven Bogaert
    5 Lode Van Impe
    6 Krijn Verschraegen
    7 Kris Van Der Massen
    8 Kristof Debboudt
    9 Senne Steegmans
    10 Bart Vral

    C-reeks
    1 Patric BOGAERTS
    2 Frank Vagenende
    3 Peter Vermassen
    4 Danny Saelens
    5 David Blockx
    6 Jimmy De Paepe
    7 Dirk De Schrijver
    8 Bruno Bruyere
    9 Kurt Stevens
    10 Alain Buggenhout

    D-reeks
    1 Luc VAN CLAPDORP (Nieuwkerken)

    2 Etienne Claus (Waasmuster)
    3 Bart De Winter
    4 Richard Fraipont
    5 Dirk Goolaerts
    6 Johan De Bruyn
    7 Rudy Thomas
    8 Dirk Van Hove
    9 Patrick Jacobs
    10 Danny Poelmans

    E-reeks
    1 Ronny PARIDAENS
    2 Joseph Devits
    3 Danny De Backer
    4 Frank Van Der Perre
    5 Joost Pieters
    6 Jos Maes
    7 Yvan Camphijn
    8 Luc Van Den Steen
    9 Frank De Pelsmaeker
    10 Benny D'Haese

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Helmuth Tas
    3 Jean Blommaert (Hamme)
    4 Julien De Bock
    5 Willy Wouters
    6 Guy De Bock
    7 Florent De Leersnijder
    8 Jos Vandermeulen
    9 Andre Bultinck
    10 Johny Van Holen

    G-reeks
    1 Willy TEIRLINCK
    2 Frank Laeremans
    3 William De Cremer
    4 Theo Coudyzer
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Willy Mous
    7 Julien Vyvey
    8 Lucas Vangoidsenhoven
    9 Angelo La Paglia
    10 Andre Ceurens

    07-07-2012 om 23:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Vandyck Niels.jpg
    Zaterdag 07/07/2012 POELKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 115,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    2.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.KERKHOF Tim-WV SCHIJNDEL-

    4.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.LAPERE Steven-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.BULTYNCK Kenneth-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    07/07/2012 SINAAI - WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.MOTKE Ritchie-BERGKLIMMERS-

    2.MANSILLA Luis Miguel-CHILI-

    3.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.VERWAEST Kevin-BOFROST-STERIA-

    5.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    8.VIERLING Gijs-TWC TEMPOTEAM-

    9.DIELTJENS Gert-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    12.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    14.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    18.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    23.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    26.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    29.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    33.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    36.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    39.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    48.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    49.GOSSELIN Nicolai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    51.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    52.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    56.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    57.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    60.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    61.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-

     

    07/07/2012 RELEGEM-ASSE (VB) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.NIELS VANDYCK uit Puurs-BOFROST-STERIA-

    2.DE WINTER Ludwig-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    3.BROEDERS Garrit-BOFROST-STERIA-

    4.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    5.BROERS Erwin-UWTC DE VOLHARDING-

    6.JULIUS Jayde-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.DE PAEPE Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    10.SCHILS Dominic-WIELER TEAM VAN EYCK-

    11.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    30.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    07/07/2012 KONTICH (A) - Dames Elite - 74,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VUYST Sofie-LOTTO BELISOL LADIES-

    2.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    3.LAMBORELLE Nathalie-LP 07 SCHIFFLNGE-

    4.VAN DOORSLAER Annelies-KLEO LADIES TEAM-

    5.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.SILVERSIDES Emma-SENGERS LADIES TEAM-

    7.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    8.ARYS Evelyn-KLEO LADIES TEAM-

    9.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

    10.DOM Annelies-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    19.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    26.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    30.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    58.VANDERMEULEN Cindy-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

     

    07/07/2012 KONTICH (SINT-MARTINUSPRIJS) (A) - Men Juniors UCI - 130,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.BURTON Germain - SOUTH EAST CT
    2.GOOLAERTS Michael -
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BUCHENER Jochum -WV VIKING-WATERLAND-

    4.BOS Maikel -DISTRICT OOST NEDERLAND-

    5.VAN ROOSBROECK Arne -MIXTE TEAM 1-

    6.GIESKENS Nicky -COMBINATIE ZUID HOLLAND-

    7.ARIESEN Tim -UWTC DE VOLHARDING-

    8.LEYGRAAFF Thijs -RWC AHOY-

    9.BOETS Ben -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.LETEN Wouter -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    17.ROTTY Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.WITTOUCK Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.HUYGHE Yenthell -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    80.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/07/2012 BERLAAR - HEIKANT (A) - Juniores - 89,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.VAN GESTEL Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN EMPEL Etienne-VIKING WATERLAND-

    4.HEYNS Dennis-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.HEMROULLE Johan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.BRUYNS Lotar-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.HOLLEVOET Maarten-VZW DE DEMERSPURTERS-

    8.MERCKX Niels-VZW DE DEMERSPURTERS-

    9.BROOS Christophe-TWC PIJNENBURG-

    10.GEERTS Jesse-ZANNATA CYCLING TEAM-

     

    07/07/2012 DESSELGEM (W) - Juniores - 86,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    3.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.LOETERS Laurens-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    5.COREELMAN Giani-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.MAES Damon-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.BOSSUYT Gianni-AVIA FUJI YOUTH

    8.NOPPE Christophe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VAN DER BEKEN Robin-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    07-07-2012 om 23:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 07/07/2012 DESTELBERGEN (O) - Juniores - 89 km

    Aantal deelnemers:

    1.RASSCHAERT Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.POLS Ruben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.SIMON Kenn-THOMPSON-

    4.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VLASBLOEM Sijmen-ONDER ONS PARIKE-

    7.DE RUIJTER Ivo-RESTORE CYCLING-

    8.VAN DER SCHELDEN Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.KING George-ROAG-

    10.WAELBROECK Indy-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

     

    07/07/2012 KEERBERGEN (VB) - Juniores - 88,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BACKER Falko-CUBE FINTRO
    2.LODEWYCKX Jeroen-
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BOLLEN Erik-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT-

    5.GEERTS Bjarne-ZANNATA CYCLING TEAM-

    6.VANDIKKELEN Tom-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    7.VAN DER AUWERA Sander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.MICHIELS Killian-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.VANDERVEKEN Yentl-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    10.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    11.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    07/07/2012 MOERZEKE (HAMME) (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANCUTSEM Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    4.MAES Bram-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    6.VAN IMPE Joachim-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.JANSSENS Hendrik-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    8.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.DAS Stefan-TWC TEMPO-

    10.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    23.VAN DAM Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    30.MANNAERT Boris-RUDYCO CYCLING TEAM-

    31.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.VERMEULEN Daan-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.DE NAEYER Jonas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    40.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    42.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    07/07/2012 TORHOUT (W) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.LOGIER Jan-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.DELTOMBE Kevin-AVIA FUJI YOUTH

    3.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.BORRA Jules-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    5.PYFFEROEN Miel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.FEYS Jelle-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.DE RUYSSCHER Dante-RIJSCHOOL AH GENTSE VELOSPORT-

    9.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.BILLE Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    32.DEBEULE Gillian-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    07/07/2012 TIELRODE (TEMSE) (O) - Dames Jeugd - 53,6 km

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    6.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.GUNST Denise-JAN VAN ARCKEL-

    8.DOLMAN Jessica-UWTC DE VOLHARDING-

    9.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.BAKKER Minke-RWC AHOY-

    17.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM-

    35.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    Dames Juniores - Aantal deelnemers:

    1.COPPENS Kirsten-RSC ZUIDWESTHOEK-

    2.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    4.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    5.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    7.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    9.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    10.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    26.DRUYTS Demmy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    35.DE RIDDER Ivy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    07/07/2012 KAMPENHOUT (VB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.GENICOT Lorens-ZANNATA CYCLING TEAM-

    2.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    3.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    5.REYNAERTS Jan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.TAMOSIUNAS Paulius-KST UTENA-

    8.DRIESEN Siebe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.VERLINDEN Jordy-VZW DE DEMERSPURTERS-

    32.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    43.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    45.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    54.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    07/07/2012 LANGEMARK (SINT JULIAAN) (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    2.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC

    3.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC

    4.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    5.DERMAUT Mike-CT COVEMAECKER - DOVY

    6.CREVITS Benjamin-KVC DE ZEEMEEUW

    7.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC

    8.QUIEVRE Jules-LIEVINOIS-

    9.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC

    10.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    28.SYMOENS Bradley-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    07/07/2012 PITTEM (W) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.MUYLLE Enrico-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW-

    6.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA FUJI

    8.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA FUJI

    9.ALMEY Jens-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.MAES Aïden-TIELTSE RENNERSCLUB-

    12.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    61.MAES Bryan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    07-07-2012 om 23:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/07/2012

    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan MARIO BOLSSENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!


    Mario Bolssens KOP 2010.jpg















    Donderdag 05/07/2012 - VRASENE - TTC 2012 Rit 9 - 54 km
    Uitslag - 33 dln. - 41 km/h

    1.MARIO BOLSSENS (St.Gillis)

    2.Kris Smet

    3.Frank Suys

    4.Wim Bas

    5.Kenny Janssens (Melsele)

    6.Benjamin De Baere

    7.Lieven Van De Perre

    8.Peter Dierks

    9.Tom Vercammen

    10.Niels D'hondt

    11.Koen Van Laere 12.Sven Goffaux 13.Mario Roegiest 14.Marco Lambin 15.Alain Calle 16.Franky Boel 17.Patrick De Beule 18.Keny Wille 19.Steven Van Houte 20.Franky De Fijn 21.Robby Van Raemdonck 22.Jonathan Van Kerchove 23.Wim Ryckaert 24.Bruno Van de Veken 25.Peter Van Goethem 26.Dennis Mijnsbergen 27.Maarten Van Raemdonck 28.Yannick Vertenten 29.Xavier De Wulf 30.Dean Bolssens 31.Philip Van Havenbergh 32.Kevin Vercauteren
    Bolssens Mario Zege Vrasene 05-07-2012.png

    07-07-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    06-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 06/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 06/07/2012 KONTICH (SINT-MARTINUSPRIJS) (A) - Men Juniors UCI - Proloog - 8,1 km

    Aantal deelnemers: 167

    1.PEDERSEN Mads -TEAM ROSKILDE JUNIOR- in 10’10"

    2.RODENBURG Tim -RWC AHOY-  15"

    3.GOOLAERTS Michael -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-  18"

    4.Emil VINJEBO -TEAM ROSKILDE JUNIOR  21"

    5.LEIJS Joeri -WILLEBRORD WIL VOORUIT-  23"

    6.JANSSEN Adriaan -DISTRICT OOST NEDERLAND-  27"

    7.VERSTREPEN Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-
    8.BURTON Germain - SOUTH EAST CT  28"
    9.BOS Maikel -DISTRICT OOST NEDERLAND-  30"

    10.SCHWARTZ Tyler -ABOVE CATEGORY RACING-

    17.ROTTY Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW  37"

    57.WITTOUCK Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  59"

    77.HUYGHE Yenthell -WIELERTEAM WAASLAND VZW- 1’04"

    78.VAN ROOSBROECK Arne -MIXTE TEAM 1-  1’05"

    101.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  1’16"

    06-07-2012 om 23:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TST.NIKLAAS VAN WOENSDAG 04/07/2012
    FOTO'S ELITE M.C. & ELITE Z.C. & BELOFTEN TE
    ST.NIKLAAS VAN WOENSDAG 04/07/2012
      
    WBV 4-7-2012-prrofs- 496.JPG
    Het podium met winnaar Egidijus Juodvalkis, Bertjan Lindeman en Timothy Stevens
    WBV 4-7-2012-prrofs-493.JPG WBV 4-7-2012-prrofs-498.JPG
                Winnaar Egidijus Juodvalkis.                                                           Het podium met de inrichters.
    WBV 4-7-2012-prrofs- 491.JPG WBV 4-7-2012-prrofs-467.JPG
                       De 2de Bertjan Lindeman.                                              Aankomst van winnaar Egidijus Juodvalkis.
    WBV 4-7-2012-prrofs-492.JPG WBV 4-7-2012-prrofs-490.JPG
                     De 3de Timothy Stevens.                                             De Burgemeester met ere-gast Francesco Moser.
    WBV 4-7-2012-prrofs-468.JPG 
                      Aankomst voor de 4de plaats met Clément Lhotellerie.
    WBV 4-7-2012-prrofs-471.JPG         
     Aankomst van Willem De Greyt na een prachtige koers waarin hij 5de werd.
    WBV 4-7-2012-prrofs-377.JPG
                           De 8 leiders na een fel uitgedund peloton.
    WBV 4-7-2012-prrofs- 401.JPG
                                    De 8 leiders op 2 ronden van het einde.
    WBV 4-7-2012-prrofs-480.JPG
                                   Joeri Stallaert spurt naar een 10de plaats,

    Woensdag 04/07/2012 SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168,5 km

    Aantal deelnemers: 98

    1.JUODVALKIS Egidijus-LANDBOUWKREDIET -

    2.LINDEMAN Bertjan-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    3.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.LHOTELLERIE Clément-COLBA SUPERANO HAM-

    5.DE GREYT Willem uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.BOL Jetse-RABOBANK CYCLING TEAM-

    7.AMORISON Frédéric-LANDBOUWKREDIET-

    8.HOVELIJNCK Kurt-LANDBOUWKREDIET-

    9.MATTHEWS Michaël-RABOBANK PROTEAM-

    10.STALLAERT Joeri-LANDBOUWKREDIET-

    17.SMET Guy uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    24.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST-

    25.DE ROOS Robby uit Moerbeke-TEAM ALIPLAST-

    WBV 4-7-2012-prrofs- 351.JPG 
                                             Willem De Greyt uit Sinaai.
    WBV 4-7-2012-prrofs-485.JPG                            
                           Aankomst van Stijn Verbeke en Robby De Roos.
    WBV 4-7-2012-prrofs233.JPG
                                                        Lars Boom
    WBV 4-7-2012-prrofs-327.JPG
    Landbouwkrediet was goed vertegenwoordigd vooraan, achteraan Guy Smet.
    4-7-2012-prrofs- 083.JPG
                                   Francesco Moser samen met de inrichters.
    4-7-2012-prrofs-080.JPG
    4-7-2012-prrofs- 089.JPG
                                                         Start te Sinaai.
    4-7-2012-prrofs- 104.JPG
                               Doortocht van het peloton na 1 ronde.
    4-7-2012-prrofs-075.JPG
                                        Preben Van Hecke en Joeri Stallaert.
    4-7-2012-prrofs-210.JPG
                                                        Bart Hofman



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-07-2012 om 23:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/07/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Weemaes Franky KOP 2011.jpg   Claus Etienne KOP 2012.png

       Franky Weemaes              Etienne Claus

    Donderdag 5 Juli – VRASENE – A/C/D (9120) - 66 km


    1 Gianni COOMAN
    2 Luc De Duytsche
    3 Dave Venninckx
    4 Seppe Kopecky
    5 Kristof Muys
    6 FRANKY WEEMAES (1C - Melsele)
    7 Gianni Van Calster
    8 Marcin Sitarski
    9 Carrera Coppens
    10 ETIENNE CLAUS (1D - Waasmunster)
    11 Dave Van Roeyen
    12 Kris De Block
    13 Steven Verschelden
    14 Kevin Van Roey
    15 Giovanni Van Drom
    16 Kris Bolsens
    17 Willem Van Der Heyden
    18 Gert Smet
    19 Jery Cooman
    20 Alain Provoost
    21 Stefan Motmans
    22 Dries Echelpoels
    23 Stefan Van Praet
    24 Pieter Covents
    25 Steve Ferguson
    26 Dirk Van Hove
    27 Hans Vergauwen
    28 Wim Heynderickx
    29 Pieter Van Hoof
    30 Bram Donckers      

    06-07-2012 om 23:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 05/07/2012 MELLE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 160,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOOM Lars-RABOBANK CYCLING TEAM-

    2.CAETHOVEN Steven-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    3.FENN Andrew-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    4.KREDER Wesley-RABOBANK CONTINENTAL TEAM -

    5.AMORISON Frédéric-LANDBOUWKREDIET-

    6.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DE BACKER Bert-TEAM ARGOS-SHIMANO-

    8.STALLAERT Joeri-LANDBOUWKREDIET-

    9.BOS Theo-RABOBANK CYCLING TEAM-

    10.VAN COPPERNOLLE Francesco-BOFROST-STERIA-

    16.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    35.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    58.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    65.SCHEIRE Ruben-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY-

    73.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    75.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    05/07/2012 POPERINGE (W) - Elite z.c./U23 - 68 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERRAES Benjamin-BOFROST-STERIA-

    2.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.LAMPAERT Yves-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    5.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    6.BOUTTE Kenzie-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

     

    05/07/2012 ELEWIJT (ZEMST) (VB) - Piste - Aspiranten / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    06-07-2012 om 23:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/07/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BART HEIREWEGH met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Heirewegh Bart KOP 2012.png    Van Raemdonck Fons KOP 2010.jpg

         Bart Heirewegh           Fons Van Raemdonck

     

    Woensdag 04 Juli – ST.GILLIS (9170)

    Catg.A
    1 Kevin Vleurinck (Zelzate)
    2 Renaat Demeter (Lochristi)
    3 Luc De Duytsche
    4 Kenny De Wilde
    5 Gert Smet (Kruibeke)
    6 Bart Velghe
    7 Bart Bayens (Overmere)
    8 Koen Van De Velde (Stekene)
    9 Peter Enckels
    10 Jonas Timbreur
    4-7-2012-waod 595.JPG
                                             Winnaar Kevin Vleurinck.
    4-7-2012-waod 573.JPG
                                     Aankomst van Kevin Vleurinck.
    4-7-2012-waod 576.JPG
                         Spurt voor de 2de plaatse met Renaat Demeter.
    4-7-2012-waod 584.JPG
    4-7-2012-waod 619.JPG
                                    Chris Bolssens en Gert Smet.

    Catg.B

    1 BART HEIREWEGH (Hamme)
    2 Stefan Hermans
    3 Eric Vereecken
    4 Vincent Brunel
    5 Marnic De Waele
    6 Peter Maes (Bornem)
    7 Rudi Rabout (Heinkenszand)
    8 Peter Mol
    9 Wim Braet
    10 Fabien Hanssens
    4-7-2012-waod 617.JPG
                                             Winnaar Bart Heirewegh.
    4-7-2012-waod 599.JPG
                          Aankomst van Bart Heirewegh voor Stefan Hermans.

    Catg.C

    1 Jan Van Den Brande (Putte)
    2 Martin Durant
    3 Patrick Van Renterghem
    4 Frank Suys (Bornem)
    5 Andre Aertsgeerts
    6 Etienne Claus (Waasmunster)
    7 Jean-Pierre Van Maldegem
    8 Frank Gommers
    9 Danny De Coninck
    10 Marc Couckuyt

    Catg.D
    1 FONS VAN RAEMDONCK (Beveren)
    2 Jan Van Hove
    3 Helmuth Tas
    4 Karel Heirbaut (Belsele)
    5 Jean Blommaert (Hamme)
    6 Eddy Van Den Abeele
    7 Jos Vandermeulen
    8 Paul Allen
    9 Robert Maldrie
    10 Jan Pagé

    Catg.E
    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Luc Snels
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 André Klep
    5 John Heyndrickx (Nieuwkerken)
    6 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    7 Roger Van Den Eede
    8 Michel Bousard
    9 Julien Vyvey
    10 Freddy De Blick (Beveren)

    Catg.F
    1 Joseph D'Hont (Desteldonk)
    2 Gerard Mariën
    3 Pierre Verberckmoes (Belsele)
    4 Gerrit Hairwassers
    5 Clement Saelens
    6 Roger De Breuker
    7 Frederik (Frits) Knoops
    8 Peter Ryalls
    9 Ko Tolhoek
    10 Clement De Smedt

    Toeristen
    1 Wim Meir (Morkhoven)

    2 Stefan Van Mosselvelde
    3 Kevin Semerano
    4 Robby Van Raemdonck (St.Pauwels)
    5 Wim Coppens
    6 Freddy Van Camp (Stekene)
    7 Peter Rijken
    8 Nico Rijkaert
    9 Xavier De Wulf
    10 Mario Bolssens (St.Gillis)

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-07-2012 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 06/07/2012

    vwf.JPG







    Vrijdag 6 Juli – BURST (9420) - Dorent 106 - Café 't Bierwinkelken


    D-cat 19h00 - 40 km
    E-cat 19h01 - 40 km
    A-cat 20h15 - 44 km
    C-cat 20h16 - 44 km

    06-07-2012 om 21:09 geschreven door kenny


    04-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 04/07/2012 SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168,5 km

    Aantal deelnemers: 98

    1.JUODVALKIS Egidijus-LANDBOUWKREDIET -

    2.LINDEMAN Bertjan-VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM-

    3.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.LHOTELLERIE Clément-COLBA SUPERANO HAM-

    5.DE GREYT Willem uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.BOL Jetse-RABOBANK CYCLING TEAM-

    7.AMORISON Frédéric-LANDBOUWKREDIET-

    8.HOVELIJNCK Kurt-LANDBOUWKREDIET-

    9.MATTHEWS Michaël-RABOBANK PROTEAM-

    10.STALLAERT Joeri-LANDBOUWKREDIET-

    17.SMET Guy uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    24.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST-

    25.DE ROOS Robby uit Moerbeke-TEAM ALIPLAST-


    04/07/2012 HERENTHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers:

     

    04/07/2012 INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 74

    1.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    2.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.SEYNAEVE Lander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    5.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.KUYPERS Nico-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.DEBRABANT Fabrice-VC AMANDINOIS-

    14.DE BOCK Stijn uit Zele-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    21.VERCAUTEREN Tim uit Belsele-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    04/07/2012 BRAKEL - NEDERBRAKEL (O) - U23 - 109 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.BACKAERT Frederik-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    2.DE WINTER Ludwig-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    3.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    4.DURANT Joaquim-BOFROST-STERIA-

    5.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.RIGAUX Lewis-CYCLING 2011-

    7.DESMET Jeroen-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    8.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    9.BROERS Erwin-UWTC DE VOLHARDING-

    10.VAN GUCHT Sten-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    12.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    34.DE BOCK Stef uit Zele-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    04/07/2012 KLIMKOERS - COURSE DE COTE AYWAILLE JUNIORS - 02h44min
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu -TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2.JAUREGIE Quentin -TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.HOEYBERGHS Daan -TEAM CICLISMO MUNDIAL-  2"

    4.HAVIK Piotr -AVIA FUJI YOUTH  1’17"

    5.KOWALSKI Dylan -TEAM WASQUEHAL JUNIOR-

    6.BOSMANS Tom -CUBE FINTRO SPIE  1’40"

    7.VAN GOMPEL Mathias -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-  2’02"

    8.HONIGH Nino -TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    9.VAN HOOYDONCK Nathan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.POUILLY Félix -TEAM WASQUEHAL JUNIOR-

    17.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme -TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    27.VAN DEN PLAS Jelle -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-  3’24"

    41.VAN DAM Tom uit Melsele -RUDYCO CYCLING TEAM-

    43.SMET Cedric uit Rupelmonde -RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    04/07/2012 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (VB) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BROEK Seppe-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    2.RASSART Jorick-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    3.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.BRUYNS Lotar-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.VERTONGHEN Maxim-WK NOORD WEST BRABANT-

    6.THIART Johannes Nicolas-CYCLE TEAM BLOEMFONTEIN
    7.DE BACKER Falko - CUBE FINTRO CT
    8.STEVENS Andy-
    SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.MOENS Jochen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD WEST BRABANT-

    04-07-2012 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 04/07/2012 IEPER-DIKKEBUS (W) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.DULT Jasper-THOMPSON-

    2.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    3.WAELBROECK Indy-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    4.PYFFEROEN Miel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    6.MAES Damon-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.LOETERS Laurens-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    8.DEMEERSSEMAN Bert-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER-

    9.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANHOUTTE Arn-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

     

    04/07/2012 KLIMKOERS - COURSE DE COTE AYWAILLE - DEBUTANTS - 01h55min
    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Vincent -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.VAN DE POEL Tim -RWC AHOY-  20"

    3.DEMOLDER Thomas -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    4.EENKHOORN Pascal -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN DER BEKEN Arno -ISOREX CYCLING TEAM-  29"

    6.DELMOTTE Dennis -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.GOOSSENS Kobe -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.ARIMONT Charlie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.CRAS Steff -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    31.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  1’36"

    37.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme -ISOREX CYCLING TEAM-  3’20"

    43.DEJONGHE Bram -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    73.DEKKERS Robin -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    76.RELAES Jacob uit Zwijndrecht -RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    04/07/2012 IEPER-DIKKEBUS (W) - Nieuwelingen - 59,4 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.ADAMS Jason-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    4.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    5.BOSMANS Arne-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.QUIEVRE Jules-LIEVINOIS-

    10.PETIT Maxence-WATTIGNIES-

     

    04/07/2012 SCHELDEWINDEKE (O) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DEQUAE Joran-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    6.DEVENIJNS Jasper-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.SMET Seppe uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.DE BRUYN Jeroen-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    18.THIERENS Arne uit St.Gillis-RUDYCO CYCLING TEAM-

    21.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM-

    26.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

    40.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    04/07/2012 PEER (LB) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    04-07-2012 om 21:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 30 JUNI & ZONDAG 01 JULI 2012

    WAC Waasland.png
    MINIEMEN

    01/07/2012 – HEIST O/D BERG

    11 jaar - 25 dln.

    Hans Van Elsaer – 4°

    Nicolien Van Bellen – 14° - 1ste bij de Meisjes  Proficiat !!!

    WAC 04-07-2012 Nicolien_Heist_op_den_berg.JPG 

    01/07/2012 - HERZELE

    10 jaar - 25 dln.

    Jado Bleyenberg weg 2 tijd 7

    Rowdy Reunis weg 16 tijd 11

    WAC 04-07-2012 7.JPG  WAC 04-07-2012 6.JPG
    WAC 04-07-2012 8.JPG

    11 jaar - 19 dln.

    Sybren van Houte - weg 1° - tijd 1°  Proficiat !!!

    WAC 04-07-2012 3.JPG   WAC 04-07-2012 4.JPG  

    ASPIRANTEN

    30/06/2012 - TEMSE

    12 jaar - 24 dln.

    Cools Wannes – 18°

    Verbruggen David – 22°

     

    13 jaar - 37 dln.

    Van Houte Gerben – 3°

    Goossenaerts Chloé – 8° - 1ste meisje Proficiat !!!

    Michielsen Steven Sarah – 19° - 8ste meisje

    Vanden Bosch Toon – 20°

    Franssens Yannick – 31°

    WAC 04-07-2012 1.JPG 

    14 Jaar - 67 dln.

    Commissaris Lucas – 9°

    Beck Cedric – 11°

    Gabriels Senne – 13°

    Steynen Reno – 14°

    Milliau Vince – 15°

    Apers Ruben – 18°

    Quirijnen Pieter – 26°

    Van Den Bosch Victor – 27°

    Paelinckx Mats – 50°

    Thierens Kasper – 52°

    Kockx Cobe – 59°

    Verbraak Lennert – 61°

     

    01/07/2012 - STEKENE

    12 jaar

    Van de Putte Niels – 5°

    Petrus Pieter – 17°

     

    14 jaar - 28 dln.

    Van Steensel Mats – 9°

    Boden Jarne – 14°

    Vaerewijck Bram – 27°

     

    NIEUWELINGEN

    30/06/2012 – GEEL OOSTERLO - 37 dln.

    Van de Wijgaert Axel – 11°

    2Vercauteren Toon – 27°

     

    30/06/2012 – HERENTHOUT – 62 dln.

    Van Bragt Daan – 6°

    Vertessen Mathias – 14°

    Baert Atlas – 22°

    Vandenbroeck Jordi – 26°

    Brughmans Robbert – 27°

    Michielsen-Stevens Brent – 31°

    Dyckhof Pieter – 51°

     

    01/07/2012 – ZINGEM – 72 dln.

    Baert Atlas – 33°

    Scoponi Gianni – 42°

     

    JUNIOREN

    29/04/2012 – TIELRODE – 73 dln.

    De Ost Jarne

     

    Mooie uitslagen van de WAC-renners !!!

     

    Steve Verscheuren zit in de lappenmand.

     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    04-07-2012 om 21:18 geschreven door kenny


    03-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BUGGENHOUT-OPDORP VAN DINSDAG 03/07/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BUGGENHOUT-OPDORP VAN DINSDAG 03/07/2012
    WBV 3-7-+2012-opdorp 460.JPG  
           De winnaar Jeroen Das met Guy Van Broekhoven en Niels Vandyck.
    WBV 3-7-+2012-opdorp 412.JPG  
                            Aankomst van winnaar Jeroen Das uit Kalmthout.
    WBV 3-7-+2012-opdorp 414.JPG
             Aankomst van de 2de Guy Van Broekhoven voor Niels Vandyck.
    WBV 3-7-+2012-opdorp 419.JPG 
      David Beulens uit Oudegem, Wim Beirnaert uit Merchtem en Maarten Impens.
    WBV 3-7-+2012-opdorp 421.JPG         
    De spurt met Seppe Kopecky uit Schelle, Gianni Van Calster uit Boom, Jeri Hofman
    uit Lebbeke en Thijssen.
    WBV 3-7-+2012-opdorp 425.JPG
                                                    De pelotonspurt.
    WBV 3-7-+2012-opdorp 403.JPG
    WBV 3-7-+2012-opdorp 436.JPG
                             Aankomst van Kris De Block uit Mariekerke.

    Dinsdag 03/07/2012 BUGGENHOUT-OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 75

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.VANDYCK Niels uit Puurs-BOFROST-STERIA-

    4.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    5.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.COOMANS Bjorn uit Ruisbroek-TEAM-THIELEMANS & CO-

    7.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.SMEYERS Floris-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DE WINTER Walt-BOFROST-STERIA-

    12.BEIRNAERT Wim uit Merchtem-TEAM-THIELEMANS & CO-

    15.VAN CALSTER Gianni uit Boom-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    25.ROSKAM Andy uit Ruisbroek-TEAM-THIELEMANS & CO-

    54.VAN REETH Ken uit Mariekerke-TEAM-THIELEMANS & CO-

    56.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    58.DE BLOCK Kris uit Mariekerke-POORTEN FERYN TEAM-

    WBV 3-7-+2012-opdorp 190.JPG WBV 3-7-+2012-opdorp 001.JPG
       Nick Van Den Eynde uit Duffel had pech vandaag.                                De start te Buggenhout-Opdorp.
    WBV 3-7-+2012-opdorp 441.JPG WBV 3-7-+2012-opdorp 020.JPG
                                 Gert Bijl
    WBV 3-7-+2012-opdorp 060.JPG
                    Benny Van Der Auwere doet het nog steeds bij de Elite z.c.
    WBV 3-7-+2012-opdorp 265.JPG
                           De kopgroep die halfweg koers voorgoed weg was.
    WBV 3-7-+2012-opdorp 427.JPG
         Een volgende groep met Andy Roskam en Michel Vereecken uit Wieze.
    WBV 3-7-+2012-opdorp 351.JPG


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2012 om 23:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 03/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2012.png
    Dinsdag 03/07/2012 BUGGENHOUT-OPDORP (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 75

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.VANDYCK Niels uit Puurs-BOFROST-STERIA-

    4.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    5.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.COOMANS Bjorn uit Ruisbroek-TEAM-THIELEMANS & CO-

    7.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.DE BLOCK Nick-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.SMEYERS Floris-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DE WINTER Walt-BOFROST-STERIA-

    12.BEIRNAERT Wim uit Schoten-TEAM-THIELEMANS & CO-

    15.VAN CALSTER Gianni uit Boom-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    25.ROSKAM Andy uit Ruisbroek-TEAM-THIELEMANS & CO-

    54.VAN REETH Ken uit Mariekerke-TEAM-THIELEMANS & CO-

    56.VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    58.DE BLOCK Kris uit Mariekerke-POORTEN FERYN TEAM-

     

    03/07/2012 KNESSELARE (O) - Elite z.c./U23 - 104 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    9.VANSIELEGHEM Jasper-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    10.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

      

    03/07/2012 KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 101,2 km

    Aantal deelnemers:

     

    03/07/2012 BRUGGE (W) - Piste - Aspiranten / zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    03-07-2012 om 23:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN VAN DE SCHAAL SCHOETERS TE BEVEREN VAN MAANDAG 02/07/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN VAN DE SCHAAL SCHOETERS TE BEVEREN VAN MAANDAG 02/07/2012
      
    WBV 2-7-2012-beveren 640.JPG WBV 2-7-2012-beveren 632.JPG
             Winnaar Dries Vannevel met de Miss.             Het podium met Dries Vannevel, Jeroen Goudket en Kenny Terweduwe.
    WBV 2-7-2012-beveren 628.JPG
                       Het podium waar de drank blijkbaar goed smaakte.
    WBV 2-7-2012-beveren 540.JPG  
                    Winnaar Dries Vannevel komt solo aan te Beveren.
    WBV 2-7-2012-beveren 538.JPG
                                   Aankomst van winnaar Dries Vannevel.
    WBV 2-7-2012-beveren 543.JPG 
     Spurt voor de 2de plaats plaats met Jeroen Goudket voor Kenny Terweduwe.
    WBV 2-7-2012-beveren 548.JPG         
         De spurt voor de 10de plaats met Kristof DHollander voor Steven Doms.
    WBV 2-7-2012-beveren 554.JPG
                       Aankomst van het peloton dat nog 133 renners bevatte.
    WBV 2-7-2012-beveren 615.JPG       WBV 2-7-2012-beveren 618.JPG

    Guy Smet kreeg een aandenken uit de handen van de Burgemeester voor zijn 20ste deelname aan de Schaal
    Schoeters te Beveren die hij reeds vorig seizoen al had bereikt.

    Maandag 02/07/2012 BEVEREN (SCHAAL SCHOETERS) (O) – Interclub - Elite z.c./U23 - 149,7 km

    Aantal deelnemers: 181

    1.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.TERWEDUWE Kenny-MELBOTECH PRORACE CT

    4.HAYNES Hamish Robert-COLBA - SUPERANO HAM -

    5.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.SCHREURS Leander-DRC DE MOL-

    8.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    14.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    15.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    17.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    20.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    21.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    25.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    26.PIETERS Andres-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    31.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    32.VAN BUYNDER Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    34.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    38.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    65.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    67.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    70.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    77.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    80.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    86.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    87.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    88.DE MAEYER Bram-ASFRA RACING TEAM-

    90.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    91.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    106.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    107.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    111.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    112.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    113.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    114.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    115.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    120.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    124.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    126.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    128.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    131.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    133.VERCAUTEREN Roberto-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-
    WBV 2-7-2012-beveren 227.JPG
    Een deel van de kopgroep want in totaal waren ze met 28 renners weg en
    zij bleven gans de koers vooruit.
    WBV 2-7-2012-beveren 235.JPG
                      De 1ste doortocht in de Kasteeldreef van het peloton.
    WBV 2-7-2012-beveren 241.JPG
                              Doortocht van de 2de ronde van het peloton.
    WBV 2-7-2012-beveren 287.JPG
                               De kopgroep bij de 2de doortocht te Beveren.
    WBV 2-7-2012-beveren 331.JPG
                           Guy Smet en in 3de positie Benny Van Buynder.
    WBV 2-7-2012-beveren 361.JPG
    WBV 2-7-2012-beveren 374.JPG
    WBV 2-7-2012-beveren 396.JPG
    WBV 2-7-2012-beveren 404.JPG
    WBV 2-7-2012-beveren 123.JPG
          De start van het peloton bij het indraaien op de Grote baan te Beveren.
    WBV 2-7-2012-beveren 512.JPG
    WBV 2-7-2012-beveren 638.JPG
                                  Twee fotografen met het bloemenmeisje !!!



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2012 om 23:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 6°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Druyts Lenny KOP 2011.jpg
    Maandag 02/07/2012 BEVEREN (SCHAAL SCHOETERS) (O) – Interclub - Elite z.c./U23 - 149,7 km

    Aantal deelnemers: 181

    1.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    3.TERWEDUWE Kenny-MELBOTECH PRORACE CT

    4.HAYNES Hamish Robert-COLBA - SUPERANO HAM -

    5.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.SCHREURS Leander-DRC DE MOL-

    8.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    10.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    11.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    14.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    15.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    17.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    20.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    21.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    25.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    26.PIETERS Andres-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    31.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    32.VAN BUYNDER Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    34.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    38.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    65.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    67.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    70.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    77.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    80.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    86.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    87.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    88.DE MAEYER Bram-ASFRA RACING TEAM-

    90.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    91.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    106.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    107.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    111.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    112.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    113.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    114.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    115.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    120.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    124.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    126.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    128.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    131.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    133.VERCAUTEREN Roberto-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

     

    02/07/2012 DENDERWINDEKE (O) - Elite z.c./U23 - 115,7 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.CARDOEN Henryk-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    2.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    3.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    4.DURANT Joaquim-BOFROST-STERIA-

    5.VANHUFFEL Wim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.DE WORTELAER Serge-IDEMASPORT - BIO WANZE-

    7.SLEURS Christophe-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.VAN DER SCHUEREN Kenny-WORLDOFBIKE.GR-

    9.GRIETEN Kevin-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    10.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    14.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    24.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    31.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    35.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    02/07/2012 WATERVLIET (O) - Dames Elite - 84 km

    Aantal deelnemers: 53

    1.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    2.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    3.VEKEMANS Anisha-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    4.MICHIELS Githa-TREK - KMC TRADE TEAM-

    5.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    6.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    7.GOOSSENS Veerle-RESTORE CYCLING-

    8.DE ROOVER Eline-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    9.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.CEULEMANS Dunja-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    12.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    17.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    21.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    41.GELDHOF Anja-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    48.DRUYTS Demmy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    02/07/2012 WATERVLIET (O) - Dames Nieuwelingen - 48 km

    Aantal deelnemers: 21

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN VLIET Anouk-DE ZUIDWESTHOEK-

    5.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.GUNST Denise-JAN VAN ARCKEL-

    7.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    8.DE PAUW Ina-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.DE PAEPE Fien-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    10.BOONS Yenthe-WSC HAND IN HAND BAAL-

      

    02/07/2012 WATERVLIET (O) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers: 29

    1.VENTER Ivan-YORKSHIRE CYCLING CLUB-

    2.DE ROO Maxime-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.DEBOEVER Jonas-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.RYCKAERT Thomas-ARDILLES CYCLING TEAM-

    5.BOGAERT Korneel-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    6.TEIRLINCK Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VAN HOOREBEKE Michiel-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.DE SMIT Alain-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    12.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    14.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.DE KEVER Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    03-07-2012 om 23:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/07/2012

    vwf.JPG







    Maandag 2 Juli - HUMBEEK (1851)


    A/C-reeks
    1 Tom PENNINCKX (1A)
    2 Jimmy De Paepe (1C)
    3 Frank Vagenende
    4 Bruno Bruyere
    5 Kevin Van Den Cruijce
    6 Kevin Selleslagh
    7 Tino Teirlinck
    8 Frank Geets
    9 Bjorn Lison
    10 Jeroen Van Geyte
    11 Gunther Biesemans
    12 Tim Deneef
    13 Arne Kestens
    14 Dirk De Schrijver
    15 Hendrik Van Den Driessche
    16 Vincent Chevalier
    17 Edwin De Wit
    18 Koen Van Kerckhoven
    19 Jens Meersmans (Bornem)
    20 Dominique Geldolf

     

    D/E-reeks
    1 Patrick JACOBS (1D)
    2 Danny De Backer (1E)
    3 Michel Jannes
    4 Rudy Thomas
    5 Mike Van Poelvoorde
    6 Danny De Coninck
    7 Wim Van Looy
    8 Frank Van Der Perre
    9 Etienne Claus (Waasmunster)
    10 Marc Kiesekoms
    11 Alain De Schepper
    12 Paul Casteleyn
    13 Patrick Pauwels
    14 Dirk De Bondt
    15 Luc Podevin
    16 Hugo Van Linden
    17 Luc Van Mol
    18 Bart Lauwers
    19 Dirk Vermincksel
    20 Kim Putteman

    03-07-2012 om 23:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/07/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 18°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan NIELS D’HONDT met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van Oyen Franky KOP 2012.png    Dhondt Niels KOP 2012.png

         Franky Van Oyen                 Niels D’Hondt

    Zondag 01 Juli – TEMSE (9140)

     

    Catg.A – 26 dln.
    1 Kristof Muys(Oudenaarde)

    2 Dries Echelpoels

    3 Steven Tomas (Temse)

    4 Kristof Gryson

    5 Renaat Demeter (Lochristi)

    6 Steven Martens

    7 Paul Rooseparck

    8 Benny Van Buynder (Bornem)

    9 Nathan Verschuren

    10 Gianni Cooman
    WAOD 1-7-2012-temse 347.JPG
    Winnaar Catg.A Kristof Muys en winnaar Catg.B Franky Van Oyen samen met
    Dries Echelpoels.
    WAOD 1-7-2012-temse 336.JPG
                            Aankomst van Dries Echelpoels en Kristof Muys.
    WAOD 1-7-2012-temse 352.JPG WAOD 1-7-2012-temse 263.JPG
                           Stijn De Bock uit Zele.                   De koplopers van de wedstrijd Catg.A en Catg.B met name Kristof Muys, Dries
                                                                                 Echelpoels en Franky Van Oyen.
    WAOD 1-7-2012-temse 351.JPG WAOD 1-7-2012-temse 224.JPG
                               Kevin Andries                                      Michel Thierens aan de leiding en in 3de positie Bart Rombouts.
    WAOD 1-7-2012-temse 353.JPG WAOD 1-7-2012-temse 190.JPG
                                                                                                                   Jerry Cooman en Gunther Biesemans.
    WAOD 1-7-2012-temse 355.JPG WAOD 1-7-2012-temse 363.JPG WAOD 1-7-2012-temse 364.JPG
                  Eddy Van De Kerkhove
    WAOD 1-7-2012-temse 367.JPG WAOD 1-7-2012-temse 365.JPG
                                                                                 De Schepen van Sport Dirk De Mey op de foto met gebuur Matthias
                                                                                  D'Hollander uit Zele.

    Catg.B – 21 dln.
    1 FRANKY VAN  OYEN (Zulte)

    2 Jerry Cooman

    3 Vincent Brunel

    4 Wim Heyndrickx (Vrasene)

    5 Didier De Lannoy

    6 Alex Goossens (Vrasene)

    7 Patrick Vanhoolandt

    8 Franky De Tremerie

    9 Gert Muyshondt

    10 Dennis Lust
    WAOD 1-7-2012-temse 181.JPG
                                               Start Catg.A en B

    Catg.C – 28 dln.
    1 Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2 Jan Van Den Brande

    3 Henry Rovers

    4 Frank Suys (Bornem)

    5 Etienne Claus (Waasmunster)

    6 Andre Aertsgeerts

    7 Marc Couckuyt

    8 Dirk Goolaerts

    9 Bart Poppe

    10 Gerrit Vermassen
    WAOD 1-7-2012-temse 173.JPG
    Winnaar Catg.C Patrick Van Renterghem en winnaar Toeristen Niels D'Hondt.
    WAOD 1-7-2012-temse 156.JPG
                             Aankomst van Patrick Van Renterghem.

    Catg.D – 26 dln.
    1 Jan Vervecken (Herenthals)

    2 Paul Allen

    3 Jan Van Hove

    4 Jos Vandermeulen

    5 Felix Luyten

    6 Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    7 Jozef De Wever

    8 Jan Pagé

    9 Noël Rogge

    10 Ludo Opdebeek
    WAOD 1-7-2012-temse 092.JPG
    Winnaar Catg.D Jan Vervecken, winnaar Catg.E Luc Snels en winnaar Catg.F
    Gerrit Hairwassers.
    WAOD 1-7-2012-temse 075.JPG
                                         Aankomst van Jan Vervecken.
    WAOD 1-7-2012-temse 001.JPG
                                                       Start Catg.D en E.

    Catg.E – 8dln.
    1 Luc Snels (Minderhout)

    2 Theo Coudyzer

    3 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4 Freddy De Blick (Beveren)

    5 Mathieu Mercken

    6 Michel Bousard

    7 Julien Vyvey

    8 Robert Robijns
    WAOD 1-7-2012-temse 079.JPG
                                       Aankomst van Luc Snels.
    WAOD 1-7-2012-temse 006.JPG
                                              Start Catg.E en F.

    Catg.F – 25 dln.
    1 Gerrit Hairwassers (Den Dungen)

    2 Gerard Mariën

    3 Clement Saelens

    4 Roger De Breuker

    5 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6 Ko Tolhoek

    7 Peter Ryalls

    8 Torfs Alois

    9 Daniel Cornu

    10 Gérard Raes
    WAOD 1-7-2012-temse 076.JPG
                Aankomst van Gerrit Hairwassers.

    Toeristen – 21 dln.
    1 NIELS D’HONDT (Waasmunster)

    2 Jens Meersmans (Bornem)

    3 Boris Van Passel

    4 Kris Smet (St.Niklaas)

    5 Steven De Mey

    6 Robby Van Raemdonck (St.Pauwels)

    7 Niels De Wit

    8 Kurt Bertier

    9 Patrick De Beule (Nieuwkerken)

    10 Marnix De Roos
    WAOD 1-7-2012-temse 171.JPG
                                       Winnaar Toeristen Niels D'Hondt.
    WAOD 1-7-2012-temse 157.JPG
               De spurt bij de Toeristen met Niels D'Hondt voor Jens Meersmans.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-07-2012 om 23:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD VWF TE HERNE VAN ZONDAG 01/07/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    03-07-2012 om 14:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD WAOD TE MOL WEZEL VAN ZATERDAG 30/06/2012
    A-Categorie:



    Filmopname: Gino Van Broeck

    03-07-2012 om 13:57 geschreven door kenny


    02-07-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS DE GENDT met zijn 3°Seizoenszege bij de Profs !!!

    De Gendt Thomas KOP 2012.png
    Zondag 01/07/2012 DEURNE (DERNYCRITERIUM) (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium

    Aantal deelnemers:

    1.THOMAS DE GENDT uit Beveren-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM-

    2.BOOM Lars-RABOBANK CYCLING TEAM-

    3.VANMARCKE Sep-GARMIN-CERVELO-

    4.BREYNE Jonathan-LANDBOUWKREDIET-

    5.BOUCHER David-FDJ-BIG MAT-

    6.VAN DER SANDE Tosh-LOTTO-BELISOL-

    7.DE KETELE Kenny-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    8.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.GARDEYN Gorik-CHAMPION SYSTEM PRO CYCLING TEAM-

    10.PLANCKAERT Baptiste-LANDBOUWKREDIET-

    11.CORNU Dominique uit Beveren-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

     

    01/07/2012 GP VIC VAN SCHIL NIJLEN (A) - Elite z.c./U23 - 118,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    3.RAY Alexander-NIEUWE HOOP TIELEN-

    4.FRISON Frederik-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    5.GOOSSENS Maarten-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.KUYCKX Jan-MARCO POLO CYCLING TEAM-

    8.LODEWIJKS Gert-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.PUTTENAERS Roy-APK-Q JOBS & SELECT CT VZW-

    10.GATE Aaron-AUCKLAND CENTRAL CYCLING CLUB-

    12.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    25.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    30.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    01/07/2012 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.CHAMON Thomas-FUJI TEST TEAM-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.DEBRABANT Fabrice-VC AMANDINOIS-

    5.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    8.VANDEN BAK Laurent-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.COLAERT Pascal-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

     

    01/07/2012 ZELE HEIKANT (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRACKE Thomas-DMC- CYCLING TEAM-

    2.VERBOVEN Sven-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    4.DE PAEPE Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    5.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.VAN DE MAELE Glenn-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    7.VAN DE KEER Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    8.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    9.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT-

    13.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    16.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    19.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    20.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    25.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    26.D`HOLLANDER Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    39.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    44.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    51.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-

    52.VERGEYLEN Timothy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    57.GOSSELIN Nicolai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    70.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    73.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    74.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM-

     

    01/07/2012 ZWEVEGEM (W) - Dames Elite - 83 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VRIES Marijn-UCI WT AA DRINK-

    2.DELZENNE Elise-PEDALE MADELEINOISE-

    3.DE VUYST Sofie-LOTTO BELISOL LADIES-

    4.BRULEE Latoya-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    5.HOFFMANN Chantal Xxx-DE SPRINTERS MALDEREN-

    6.VERHESTRAETEN Karen-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    7.DEBBOUDT Sylvia-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DOM Annelies-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.BOLANGIER Elke-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    15.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    20.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    29.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

     

    01/07/2012 DRIESLINTER (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOLAERTS Michael-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.GIBBONS Ryan-UCS CRABBE PERFORMANCE-

    3.LEYNEN Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN DEN DRIESSCHE Din-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.LETEN Wouter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    7.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-
    9.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
    10.DE BACKER Falko
    -CUBE FINTRO SPIE CT


    01/07/2012 MOL RAUW (A) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers:

    1.KOREVAAR Merijn-ZUID-HOLLAND/WEST-

    2.NUYTS Kenn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.HENDRIKX Max-ZANNATA CYCLING TEAM-

    4.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.SHEIN Michael-TEAM VELOSPORT-

    7.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.WOLLENHAUPT Lucas-RCC LE LOUP-

    9.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    02-07-2012 om 14:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 5°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!
    Druyts Lenny KOP 2011.jpg
    Zondag 01/07/2012 WIELSBEKE (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    2.HOUFFLYN Miel-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    3.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.VANDECAUTER Uwe-YOUNG SCHELDE CT-

    5.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.BALCAEN Manolito-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.VANDEVOORDE Niels-TIELTSE RENNERSCLUB-

    8.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.VAN DEN BERGHE Yentl-K.V.C. DEINZE VZW-

    10.VISPOEL Bryan-ASFRA RACING TEAM-

    11.SCHEIRE Nicolas-ISOREX CYCLING TEAM-

    12.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    33.BRYSSINCK Jeffrey-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/07/2012 RUISELEDE (W) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers:

    1.LOGIER Jan-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.VERBEKEN Cedric-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.VAN RUYMBEKE Thieme-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    4.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.DEJONCKHEERE Jonas-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    7.RASSCHAERT Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.DE GENDT Aimé-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    26.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.BRYSSINCK Stef-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.DEBEULE Gillian-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/07/2012 ZANDVOORDE-ZONNEBEKE (W) - Juniores - 81 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.OPSOMER Jan-bart-JONGE RENNERS ROESELARE-

    3.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VERSCHUERE Seppe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN HAVERBEKE Julien-PEDALE MADELAINOISE-

    6.BURTON Germain-TEAM DE VER-

    7.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.DELTOMBE Kevin-AVIA FUJI YOUTH

    9.FEYS Jelle-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.STEPHENSON Will-PRIMERA-

     

    01/07/2012 DEURNE (A) - Dames Juniores - 48 km

    Aantal deelnemers:

    1.MACKAIJ Floortje-WTC WOERDEN-

    2.DALTON Heidi-ZULULAND CYCLING CLUB-

    3.COPPENS Kirsten-RSC ZUIDWESTHOEK-

    4.DRUYTS Jessy-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    5.RODENBURG Daisy-RWC AHOY-

    6.ARNOUTS Lauren-WV DE JONGE RENNER-

    7.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    9.DE JONG Demi-DE ZUIDWESTHOEK-

    10.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

     

    01/07/2012 DEURNE (A) - Dames Nieuwelingen - 42 km

    Aantal deelnemers:

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN GELOOF Marjolein-RWC AHOY-

    5.STOUGJE Chanella-AHOY-

    6.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    7.VAN HOUTUM Céline-WV SCHIJNDEL-

    8.EIKELENBOOM Lotte-DRC DE MOL-

    9.DOLMAN Jessica-UWTC DE VOLHARDING-

    10.VAN SCHILT Eva-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    19.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    01/07/2012 LAPLAIGNE - BVB/CDB - Nieuwelingen
    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MENTEN Milan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.ARIMONT Charlie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.CASIER Robbe -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.PLANCKAERT Emiel -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.ABE Jonas -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    7.DEBUY Anthony -IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    8.SIX Franklin -SPRINT 2000

    9.VANDREPOTTE Anthony -ROYAL VELO SPORT

    10.VAN HERCK Glen -JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    46.PERSOON Wouter -IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    48.DE WITTE Sven -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    52.VAN HECKE Elias -RUDYCO CYCLING TEAM-

    54.VAN RIEL Brent -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    64.RELAES Jacob -RUDYCO CYCLING TEAM-

    81.THIERENS Arne -RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    01/07/2012 DRIESLINTER (VB) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.ABRAHAMS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.HOULMONT Matthias-CYCLING TEAM AVIA

    4.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.PIETERS Gregory-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.BRIESEN Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.PANIS Thibaut-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.DEBONTRIDDER Dylan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    22.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.VERSCHAEVE Antoon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    32.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    01/07/2012 JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    2.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT-

    4.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.HEYLEN Kevin-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.POETS Jorre-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.HOMRIGHAUSEN Heiko-RC ZUGVOGEL-

    27.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    02-07-2012 om 14:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/07/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 01/07/2012 VICHTE (W) - Nieuwelingen - 69,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.DONCK Lowie-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.NOËL Jordy-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VERMET Joran-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.BRACKEZ Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.DE JAEGER Nick-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.STOCKMAN Abram-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    29.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    01/07/2012 MOL RAUW (A) - Nieuwelingen - 75 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.DRIESEN Siebe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.NAUS Niels-WCL BERGKLIMMERS-

    16.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    01/07/2012 ZINGEM - HUISE (O) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    5.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.DEKOCKER Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG-

    8.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    9.WALDERS Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    12.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    33.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    01/07/2012 HEIST OP DEN BERG (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    01/07/2012 PEER (LB) - Aspiranten

     

    01/07/2012 REKKEM (W) - Aspiranten

     

    01/07/2012 STEKENE (O) - Aspiranten

    MEISJES 13 JAAR

    1.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.CLAUS Marjon-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.BORDON Ruben-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.DELCOMMUNE Martin-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    3.CLAUWAERT Maarten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VOSTERS Dieter-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    5.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    10.DE WILDE Luca-RUDYCO CYCLING TEAM-

    14.VERHOEVEN Thibo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.VAN DE VELDE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.DE VRIENDT Niels-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.SMET Jonas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    4.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM-

    5.DE WAELE Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    6.VAN LIPPEVELDE Sander-RUDYCO CYCLING TEAM-

    8.DE BOCK Stijn-RUDYCO CYCLING TEAM-

    9.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.MAES Bjorn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.DE WEVER Merten-K.V.C. DEINZE VZW-

    2.VAN SCHAEYBROEK Jonas-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.COUHYSDER Neil-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.D´HEYGERE Gil-ISOREX CYCLING TEAM-

    15.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.CORNU Maxime-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.MOREELS Ruben-RUDYCO CYCLING TEAM-

    20.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.WILLAERTS Niels-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    01/07/2012 TOLLEMBEEK (VB) - Aspiranten

    01/07/2012 RAVELS (A) - BMX - Prov. Kampioenschap

    01/07/2012 PAAL (LB) - Mountainbike Regionaal - Flanders Cup

    01/07/2012 HERZELE (O) - Miniemen

    01/07/2012 HEIST OP DEN BERG (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    01/07/2012 PEER (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    01/07/2012 ROESELARE (W) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    02-07-2012 om 14:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/07/2012

    vwf.JPG







    Zondag 1 Juli - HERNE (1540)


    A-reeks:

    1. Lode VAN IMPE

    2. Kevin Van Den Cruijce

    3. Tom Penninckx

    4. Kristof Lauwereys

    5. Steven Bogaert

    6. Gino De Clercq

    7. Jeroen Van Geyte

    8. Seppe Kopecky

    9. Peter Van Damme

    10. Michel Vereecken

     

    C-reeks:

    1. Willem VAN DER HEYDEN

    2. Bruno Bruyere

    3. Pascal Kestemont

    4. Peter Maes (Bornem)

    5. Richard De Ridder

    6. Andy Van Eesbeeck

    7. Danny Borremans

    8. Danny Saelens

    9. Jimmy De Paepe

    10. Dirk Verbinnen

     

    D-reeks:

    1. Patrick JACOBS

    2. Herman Proost

    3. Rene De Brucker

    4. Patrick De Craene

    5. Mike Van Poelvoorde

    6. Dominique Turcksin

    7. Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)

    8. Rudy Thomas

    9. Geert De Spiegeleer

    10. Chris Vrijders

     

    E–reeks:

    1. Joseph DEVITS

    2. Danny De Backer

    3. Joost Pieters

    4. Ronny Paridaens

    5. Patrick Convents

    6. Paul Casteleyn

    7. Benny D'Haese

    8. Jos Maes

    9. Yvan Camphijn

    10. Jean Pierre Claeys

     

    F-reeks:

    1. Jozef DENEEF

    2. Roland Hellebaut

    3. Jean Pierre Broothaerts

    4. Jose Hoebeke

    5. Rene Mertens

    6. Rik Scheirlinckx

    7. Willy Wouters

    8. Jean Blommaert (Hamme)

    9. Eddy Cobbaut

    10.Noël Burggraeve

     

    G-reeks:

    1. Etienne VANDENHOUWE

    2. Guido Cornet

    3. Herman Van Den Borre

    4. Roger Hoof (St.Niklaas)

    5. Willy Roels

    6. Hubert D'Hondt

    7. Omer Debecker

    8. William De Cremer

    9. Jef Everaerts

    10. Jozef Saerens

    02-07-2012 om 13:03 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!