.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    30-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/06/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan CHRISTOF MARIEN met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Marien Christophe KOP 2012.png
    Zaterdag 30 Juni – MOL WEZEL (2400)

     

    Catg.A – 35 dln.
    1 Christof Marien (Retie)

    2 Bram Vermeulen

    3 Bart Bayens (Overmere)

    4 David Paeshuyse

    5 Bart Peeters

    6 Piet Hereijgers

    7 Kris Bolsens (Kruibeke)

    8 Jeroen Proost

    9 Kris Van Grieken

    10 Davy Stessens

    Catg.B – 8 dln.
    1 Patrick Bogaerts (Overpelt)

    2 David Block

    3 Bart Haccuria

    4 Peter Flach (Zwijndrecht)

    5 Andy Van Loon

    6 Jean Paul Moens

    7 Leon Van Ravenstein

    8 Dennis Szekely

    Catg.C – 20 dln.
    1 Ko Harms (Zuiddorpe)

    2 Leo Mares (Beveren)

    3 Luc Van Looy

    4 Christ de Baat

    5 Tony Reniers

    6 Jozef De Naeghel

    7 Henri Michielsen

    8 Theo Peters

    9 Dirk Verlinden

    10 Eddy Jorissen

    Catg.D – 26 dln.
    1 Felix Luyten(Heusden Zolder)

    2 Jozef De Wever

    3 Marc Dams

    4 Geert Oosterbosch

    5 Jan Ubachs

    6 Jac Roemerman

    7 Jan Vervecken

    8 Jan Van Hove

    9 Andre Peeters

    10 Jos Staes

    Catg.E – 11 dln.
    1 Theo Coudyzer(Balen)

    2 Luc Snels

    3 Gaston Sannen

    4 Piet Achten

    5 Mathieu Mercken

    6 Michel Bousard

    7 Robert Robijns

    8 Hensen Kouwenberg

    9 Frans Bastiaens

    10 Alfons Heijens

    Catg.F – 22 dln.
    1 Armand Mols(Wommelgem)

    2 Gerard Mariën

    3 Gerrit Hairwassers

    4 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5 Roger De Breuker

    6 Frans Timmers

    7 Hervé Verstuyft

    8 Jean-Pierre Heymans

    9 Kamiel Everaert

    10 Denis Keynen

    Toeristen – 22 dln.
    1 Erwin Bogaerts

    2 Francis Heyen

    3 Bob Adriaensens

    4 Melilu Sol

    5 Kristof Gils

    6 Dominique Sleurs

    7 Andre Willekens

    8 Benny Claes

    9 Davy Aerts

    10 Peter Broothaers

    30-06-2012 om 23:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/06/2012

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 5°Seizoenszege in de Reeks E !!!
    Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg
    Zaterdag 30/06/2012 – OOIGEM - LFT

    Reeks A:
    1. Pieter-Jan CLAERHOUT

    2. Kenny De Wilde

    3. Roy Vandenbroucke

    4. Olivier Hellebuyck

    5. Robin Delaere

    Reeks B:
    1. Patrick VANMAEKELBERGH

    2. Kristof Deseure

    3. Tom Saeys

    4. Kurt Heyman

    5. Kurt Bertier

    Reeks C:
    1. Rudy BERTIER

    2. Patrick Raes

    3. Freddy Vlerick

    4. Gino Knockaert

    5. Nico Hellebuyck

    Reeks D:
    1. Patrick WATTENY

    2. Marcel Poelmans

    3. José Hoebeke

    4. Johan Declerck

    5. Tony Taelman

    Reeks E:
    1. JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2. Terry Fremineur

    3. Frans Pyra

    4. Annick Dircx

    5. Eric Van Landschoo

    Reeks F:
    1. Robin SINNAEVE

    2. Jonas Huys

    3. Dylen Verschuere

    4. Nicholas

    30-06-2012 om 23:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MELLE VAN ZATERDAG 30/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MELLE
    VAN ZATERDAG 30/06/2012
    WBV 30-6-2012-melle 378.JPG  WBV 30-6-2012-melle 375.JPG
          De winnaar Jo Maes met de bloemen.                         De burgemeester van Melle kwam de winnaar gelukwensen.
    WBV 30-6-2012-melle 381.JPG  
                                          De winnaar met de inrichters.
    WBV 30-6-2012-melle 316.JPG
                                   Aankomst van winnaar Jo Maes.
    WBV 30-6-2012-melle 320.JPG 
    De spurt voor de 2de plaats was voor Bart Van Speybroek voor Rieno Stofferis en
    Nico Verhoeven.

    30/06/2012 MELLE (O) - Elite z.c./U23 - 131,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.MOTTET Florent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.VANDAMME Davy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.HAMBROOK Kieran-TASMAN WHEELERS-

    14.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    19.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    22.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    29.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    31.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    34.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    35.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    38.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-
     WBV 30-6-2012-melle 001.JPG
                                                     De start te Melle.
    WBV 30-6-2012-melle 313.JPG WBV 30-6-2012-melle 011.JPG

                        Robin Van Lierde                                     
    WBV 30-6-2012-melle 012.JPG
                                   De renners trekken zich op gang.
    WBV 30-6-2012-melle 054.JPG WBV 30-6-2012-melle 029.JPG
    Weer pech voor Guy Smet die reeds in ronde 2                                                  Nick Mertens vooraan.
    werd uitgeschakeld.
    WBV 30-6-2012-melle 073.JPG
                                          Tony Heirbaut en Kurt Pauwels.
    WBV 30-6-2012-melle 081.JPG
                                            Kristof DHollander
    WBV 30-6-2012-melle 086.JPG
    Doortocht van de 6 bruggen en viaducten en dat voor telkens een ronde van 15 km.
    WBV 30-6-2012-melle 335.JPG WBV 30-6-2012-melle 093.JPG
    Koen De Bosscher zeer attent vooraan was                    De 7 leiders waar enkel Jo Maes nog kon standhouden en winnen.
    ontgoocheld.
    WBV 30-6-2012-melle 212.JPG
           De kopgroep van 7 renners die op het einde nog gegrepen werden.
    WBV 30-6-2012-melle 276.JPG
              Het peloton op het lint getrokken en dat met meer dan 100 renners.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-06-2012 om 23:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!!
    Das Jeroen KOP 2012.png
    Zaterdag 30/06/2012 OMLOOP HET NIEUWSBLAD (O) - Men Elite 1.2 UCI - Topcom -27 - 04h22min
    Aantal deelnemers:

    1.HELVEN Sander -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.FRANCKAERT Gregory uit Kallo -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-  15"

    3.CLAEYS Dimitri -VAN DER VURST CYCLING TEAM-  20"

    4.DERNIES Tom -WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE-  22"

    5.LHOTELLERIE Clément -COLBA - SUPERANO HAM-  24"

    6.DE DECKER Bjorn -TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-  28"

    7.GOOVAERTS Tom -COLBA - SUPERANO HAM-  29"

    8.CALLEEUW Joeri -BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    9.VAN DRIESSCHE Kjell -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-  32"

    10.VAN HOECKE Justin -WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE-  34"

    25.DRUYTS Gerry uit Wilrijk -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-  3’49"

    38.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht -LOTTO BELISOL U23-  4’56"

    61.DE GREYT Willem uit Sinaai -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-  11’23"

      

    30/06/2012 MELLE (O) - Elite z.c./U23 - 131,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.MOTTET Florent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.VANDAMME Davy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    8.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.HAMBROOK Kieran-TASMAN WHEELERS-

    14.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    19.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    22.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    29.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    31.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    34.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    35.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    38.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

     

    30/06/2012 WESTMALLE DERNY WEDSTRIJD (A) - Elite z.c./U23 - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    3.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM-

    4.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL-

    5.RISBOURG Raf-KDL CYCLINGTEAM-

    6.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    7.THYS Nico-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.GOOSSENS Maarten-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.COUWELS Andi-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    10.FOUBERT Glen-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    11.VERELST Bert-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    12.DE ROECK Kevin-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    30/06/2012 BOLLEBEEK-MERCHTEM (VB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERBEKEN Cedric-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.HOFSTEDE Lennard-RESTORE CYCLING-

    3.STEPHENSON Will-PRIMERA-

    4.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.ROEGIERS Jochem-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.KELLY Jake-MANX-

    7.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT
    8.BOSMANS Tom-CUBE FINTRO SPIE CT
    9.BAEYENS James-CUBE FINTRO SPIE CT
    10.VAN DEN CRUYCE Andoni-
    THOMPSON
     

    30/06/2012 HERENTHOUT (A) - Juniores - 92,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.MC CORMICK Hayden-SPORTS CYCLING CLUB-

    2.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    3.MIDDELBURG Twan-WESTLAND WIL VOORUIT-

    4.BLOMME Lorenzo-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    5.LETEN Pieter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.LETEN Wouter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    7.VAN NIEUWPOORT Koen-DE WAARDRENNER-

    8.SLOOF Jordi-DE WAARDAMMER-

    9.VANDERVEKEN Yentl-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    10.BUURON Bo - Dylan-RESTORE CYCLING-

    12.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    30/06/2012 STEENOKKERZEEL (VB) - Dames Elite - 82 km

    Aantal deelnemers:

    1.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    2.HOGAN Joanne-ST KILDA-

    3.DOM Annelies-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    5.ARYS Evelyn-KLEO LADIES TEAM-

    6.DE JONG Thalita-UCI WT RABOBANK-

    7.KOEDOODER Vera-WV NOORD HOLLAND-

    8.VAN DOORSLAER Annelies-KLEO LADIES TEAM-

    9.VAN SEVEREN Celine-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    10.BRAAM Joukje-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    23.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    25.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    45.MERMANS Petra-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM-

    49.DE RIDDER Amy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    30/06/2012 STEENOKKERZEEL (VB) - Dames Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    3.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.VAN DEN STEEN Kelly-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.THILL Laurence-VV TOOL TIME PREIZENDAUL-

    6.REYNAERT Ganaelle-WK NOORD WEST BRABANT

    7.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8.WELSCH Ludovica-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    9.VERHAEST Sara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    10.VERMEIRE Lisa-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    18.DE RIDDER Ivy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    30/06/2012 STEENOKKERZEEL (VB) - Dames Nieuwelingen - 50 km

    Aantal deelnemers:

    30-06-2012 om 22:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 30/06/2012 GEEL OOSTERLO (A) - Nieuwelingen - 58,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.PANIS Thibaut-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.TASSET Marvin-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    6.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.VERHEYDEN Jess-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.AERTS Thijs-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    10.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    27.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    30/06/2012 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    3.ALKEMADE Flip-RTV DE BOLLENSTREEK-

    4.WOUTERS Beau-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.VAN BRAGT Daan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VERBRAKEN Jorn-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    9.VAN ARK Alexander-WC DE WAARDRENNER-

    10.BRISE Benjamin-BLANCS GILETS-

    22.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    50.SMET Seppe-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    30/06/2012 KERKSKEN (O) - Nieuwelingen - 66,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.PERNA Jeffrey-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    3.WILLEMEN Kristof-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.LAUWEREYS Aron-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    6.WILLEMS Thimo-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    8.DE BOECK James-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    9.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    30/06/2012 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Nieuwelingen - 65,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    2.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.DEHEM Arno-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.QUIEVRE Jules-LIEVINOIS-

    6.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.BRACKEZ Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DEGRANDE Arne-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.LANNOO Seppe-CT FORCE VZW-

    10.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!
    Weemaes Sasha KOP 2012.png
    30/06/2012 TEMSE (O) - Aspiranten

    MEISJES 14 JAAR

    1.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    2.DIRKS Marissa-RWC AHOY-

    3.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.HOFMAN Merel-RWC AHOY-

    5.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.DE WAELE Lynn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.PIRARD Audrey-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    MEISJES 12 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.CHRISTIAENS Régis-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    3.WALRAED Jesper-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    5.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    11.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    17.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.VERBRUGGEN David-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.NASSEL Tibo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.NOWÉ Simon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.DELANGHE Niels-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    6.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.VAN PASSEL Jolan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    37.VAN DEN BAERE Wout-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.DE BROUWER Martijn-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    4.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.DECLEYRE Jens-RUDYCO CYCLING TEAM-

    11.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    18.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.VENNENS Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.VERMEULEN Entse-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    51.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    56.STAUT Hendrik-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    30/06/2012 ICHTEGEM (W) - Miniemen

    30/06/2012 HAASRODE (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    30/06/2012 PAAL (LB) - Mountainbike Kids - XCO

    30-06-2012 om 21:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/06/2012

    vwf.JPG







    Zaterdag 30 Juni – ST LIEVENS ESSE (9550)

    A-reeks
    1 Krijn VERSCHRAEGEN
    2 Steven Van Aken
    3 Bart Heirewegh (Hamme)
    4 Gino De Clercq
    5 Kris De Block (Mariekerke)
    6 Renaat Demeter (Lochristi)
    7 Tom De Beer (Moerzeke)
    8 Joris Cosyn
    9 Lode Van Impe
    10 Wim Maes

    C-reeks
    1 Pascal RAES
    2 Bart Beerens
    3 Willem Van Der Heyden
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Danny Saelens
    6 Jimmy De Paepe
    7 Jens De Roose
    8 Peter Ballet
    9 Danny Borremans
    10 Eric Vereecken

    D-reeks
    1 Rudy THOMAS
    2 Patric Jacobs
    3 Willy Van Herreweghe
    4 Bart De Winter
    5 John De Croock
    6 Dirk Van Hove
    7 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    8 Rene De Brucker
    9 Filip Lievens
    10 Francis De Ridder

    E-reeks
    1 Ronny PARIDAENS
    2 Danny De Backer
    3 Joseph Devits
    4 Joost Pieters
    5 Piet Van Vaerenbergh
    6 Paul Casteleyn
    7 Wim Van Obbergen
    8 Yvan Camphijn
    9 Frank Suys (Bornem)
    10 Georges Vergauwe

    F-reeks
    1 Jozef DENEEF
    2 Marc Vervondel
    3 Helmuth Tas
    4 Willy Wouters
    5 Rik Scheirlinckx
    6 Noël Burggraeve
    7 Andre Bultinck
    8 Daniel Hauttekeete
    9 Paul Allen
    10 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    G-reeks
    1 Herman VAN DEN BORRE
    2 Guido Cornet
    3 Alain Messager
    4 Andre Ceurens
    5 Wily Teirlinck
    6 Etienne Vandenhouwe
    7 Roger Hoof (St.Niklaas)
    8 Lucas Vangoidsenhoven
    9 William De Cremer
    10 Hubert D'Hondt

    30-06-2012 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIOREN TE TEMSE - TIELRODE VAN VRIJDAG 29/06/2012
    FOTO'S JUNIOREN TE TIELRODE - TEMSE
    VAN VRIJDAG 29/06/2012
    JUN 29-6-2012-tielrode 247.JPG  
                                    De winnaar Brent Trappeniers.
    JUN 29-6-2012-tielrode 250.JPG  
    Winnaar Brent Trappeniers en de leider van de Zannata Ronde van het Waasland Jens Moens.
    JUN 29-6-2012-tielrode 252.JPG
                                              De winnaar met zijn familie.
    JUN 29-6-2012-tielrode 202.JPG 
                                           Aankomst van Brent Trappeniers.
    JUN 29-6-2012-tielrode 206.JPG         
                De spurt voor de 2de plaats met Elroy Schut voor Rick Jacobs.
    JUN 29-6-2012-tielrode 213.JPG
    Aankomst van het peloton met Matthias Oseï Vertez voor Arne Van Roosbroeck.

    Vrijdag 29/06/2012 TIELRODE (TEMSE) (O) - Juniores - 73,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.TRAPPENIERS Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.SCHUT Elroy-WV ZEEUWS VLAAND-

    3.JACOBS Rick-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.WITTOUCK Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.YSENBAARDT Kevin-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    10.MOENS Jens-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    11.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    12.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    18.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    21.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

    23.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    25.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    26.RELAES Michiel-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.HUYGHE Yenthell-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.DE SMEDT Bjarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    37.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.THIERENS Sam-RUDYCO CYCLING TEAM-

    44.BRYSSINCK Jeffrey-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.VAN DAM Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    50.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    JUN 29-6-2012-tielrode 243.JPG JUN 29-6-2012-tielrode 006.JPG
                                                                                                                                         De start te Tielrode.
    JUN 29-6-2012-tielrode 002.JPG JUN 29-6-2012-tielrode 051.JPG
    George King uit Zuid Afrika, logeert bij vrienden
    en rijdt ondertussen wedstrijden in België.
    JUN 29-6-2012-tielrode 048.JPG JUN 29-6-2012-tielrode 063.JPG
                  Yenthell Huyghe uit Kruibeke.
    JUN 29-6-2012-tielrode 176.JPG JUN 29-6-2012-tielrode 096.JPG
    JUN 29-6-2012-tielrode 178.JPG JUN 29-6-2012-tielrode 114.JPG
    JUN 29-6-2012-tielrode 141.JPG
    JUN 29-6-2012-tielrode 162.JPG
    JUN 29-6-2012-tielrode 184.JPG
    JUN 29-6-2012-tielrode 189.JPG


     


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    30-06-2012 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 01/07/2012 - TTS-BEDRIJVENKAMPIOENSCHAP TE TEMSE - WAOD

    waod_3.jpg
    TTS-bedrijvenkampioenschap op 1/07/2012.

     

    Een wedstrijd voor niet-vergunninghouders over 40 km op volledig gesloten parcours. Deelnemen kan bij voorkeur in ploegjes van 1 tem 5 renners in functie van bedrijf of KMO. Het deelnemersaantal zal beperkt worden tot 40 renners. De wedstrijd wordt geleid door de mensen van WAOD, die ook zorgen voor een ééndagsverzekering.

    Zondag 1 juli 2012 start om 17u, inschrijving vanaf 16u.

     

    Inschrijving in gebouwen van Gert Maes, Frankrijkstraat 3 in Temse.

    13 ronden van 3,1 km (gesloten omloop) totaal 40,3 km.

    Start Frankrijkstraat – Laagstraat – Nederlandstraat – Hoogkamerstraat – Walgoedstraat – Laagstraat Haverheidelaan – Italiëstraat – Frankrijkstraat.

    Voorinschrijving verplicht door mail aan edwin.de.saegher@telenet.be

    Deelname kost €10/renner voor de verzekering en rugnummer.


    PS De Toeristen koers is om 13h30 !!!

    30-06-2012 om 20:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/06/2012
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 30/06 – OOSTERLOO

    Cat. A
    1 Rombouts Stijn  

    2 Leysen Tom

    3 Vercammen Sven

    4 Engelen Ruben

    5 Stijnen Klaas

    Cat. B
    1 Cuylits Gunther

    2 Dela Montagne Philippe

    3 Gouwkens Patrick

    4 Vennicx Dave

    5 Peeters Kjell

    Cat C
    1 Buts Eddy

    2 Szekely Dennis

    3 Vekemans Marc

    4 Verschueren Ivan

    5 Spruyt Nico

    Cat. D
    1 Vangenechten Freddy

    2 Aertgeerts Andre

    3 Geudens Paul

    4 Van Den Brande Jan

    5 Haest Eddy

    Cat. E
    1 Vonckx Georges

    2 Van Herck Willy

    3 De Bakker Ludo

    4 Debecker Omer

    30-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    29-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 29/06/2012 TIELRODE (TEMSE) (O) - Juniores - 73,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.TRAPPENIERS Brent-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.SCHUT Elroy-WV ZEEUWS VLAAND-

    3.JACOBS Rick-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.WITTOUCK Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.YSENBAARDT Kevin-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

    10.MOENS Jens-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    11.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    12.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    18.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    21.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

    23.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    25.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    26.RELAES Michiel-RUDYCO CYCLING TEAM-

    28.HUYGHE Yenthell-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.DE SMEDT Bjarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    37.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.THIERENS Sam-RUDYCO CYCLING TEAM-

    44.BRYSSINCK Jeffrey-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.VAN DAM Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    50.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/06/2012 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    3.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    4.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.HERREMANS Zino-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    7.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.PYFFEROEN Hannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW-

    26.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    41.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    48.VERMEIREN Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    52.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    29/06/2012 ZONHOVEN (LB) - Amateurs + Masters

    Amateurs + Masters A: 50 km

    1.ENGELEN Ruben-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    2.THIJS Rik-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.VERDONCK Bart-VREDA CYCLING TEAM-

    4.DUCHATEAU Filip-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.VAES Niels-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.KNEVELS Jef-CYCLO BIKEL LIMBURG

    7.WILMSEN Tom-MELBOTECH PRORACE CT

    8.WOUTERS Ive--

    9.BULLENS Michael--

    10.NIJS Dimitri-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    Masters B: 50 km

    1.SZEKELY-BORBARA Dennis-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.HOYDONCKX Peter-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.HOYDONCKX Erwin-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.FOLLON Ronny--

     

    Masters C: 50 km

    1.VAN ROY Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.VANDE KERKHOF Robert-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    4.VANDEKERKHOF Charles-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    29-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 28/06/2012 KONTERDAM OOSTENDE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DESMET Jani-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    2.CHAMON Thomas-FUJI TEST TEAM-

    3.BAILLEUL Filip-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    4.VANDROMME Werner-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM-

    5.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    9.DIEPENDAELE Jurgen -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    28/06/2012 (OPLINTER) TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 95

    1.GOURGUE Benjamin-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    2.ODEYN Seppe-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    3.VERBOVEN Sven-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    6.JOIRET Julien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    7.HEYMANS Jeroen-MELBOTECH PRORACE CT-

    8.NIETVELT Bert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    9.MARION Gaëtan-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    10.CLAES Gert-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    15.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    45.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    28/06/2012 ELEWIJT ( ZEMST) (VB) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    29-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    28-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SERSKAMP VAN WOENSDAG 27/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SERSKAMP
    VAN WOENSDAG 27/06/2012
    WBV 27-6-2012-serskamp 243.JPG  
                             De winnaar Kevin Neirynck met de bloemen.
    WBV 27-6-2012-serskamp 248.JPG  
                 Winnaar Kevin Neirynck mocht het uitleggen aan de micro.
    WBV 27-6-2012-serskamp 213.JPG
                                   Aankomst van winnaar Kevin Neirynck.
    WBV 27-6-2012-serskamp 217.JPG 
        Kevin Neirynck uit Machelen Zulte behaalde te Serskamp zijn 2de zege.
    WBV 27-6-2012-serskamp 218.JPG         
                De spurt voor de 2de plaats met Jo Maes voor Mario Willems.
    WBV 27-6-2012-serskamp 221.JPG
               Aankomst van de rest van de kopgroep met Thomas Vernaeckt.


    27/06/2012 SERSKAMP (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 111

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    5.VANDAMME Davy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    6.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    7.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    10.ELPERS Elroy-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    13.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    16.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    21.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    23.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    26.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    27.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    28.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    37.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    43.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    55.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    57.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    WBV 27-6-2012-serskamp 032.JPG WBV 27-6-2012-serskamp 015.JPG
                        Jonas Moens uit Erpe.                                                   Fred Penne en Matthias Onghena uit Kieldrecht.
    WBV 27-6-2012-serskamp 076.JPG WBV 27-6-2012-serskamp 046.JPG
                   Kristoff Heyns met het gezin.                                               Matthias Ongena uit Zele op kop van het peleton.
    WBV 27-6-2012-serskamp 113.JPG WBV 27-6-2012-serskamp 052.JPG
                 Davy Peirsman uit Verrebroek.                                       Kris De Block uit Mariekerke zeer attent vooraan.
    WBV 27-6-2012-serskamp 058.JPG
                           Gregory Franckaert uit Kallo en Sylvain Rolet.
    WBV 27-6-2012-serskamp 072.JPG
                                             Sam Goeman uit Smetlede.
    WBV 27-6-2012-serskamp 089.JPG
    Steven Doms in 2de positie die Dinsdag nog kampioen werd van de studenten.
    WBV 27-6-2012-serskamp 100.JPG
                         Jurgen De Deyn, Kris De Block en Wim Persoons.
    WBV 27-6-2012-serskamp 170.JPG
                 Deze straat mochten de renners als eerste in gebruik nemen.
    WBV 27-6-2012-serskamp 181.JPG
    WBV 27-6-2012-serskamp 122.JPG
                           Een ijsje voor de sportbestuurders kan smaken.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-06-2012 om 16:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD VWF TE HEMELVEERDEGEM VAN WOENSDAG 27/06/2012
    FILM CAT A/C



    FILM CAT D/E



    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    28-06-2012 om 15:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/06/2012

    vwf.JPG







    Woensdag 27 Juni - HEMELVEERDEGEM (9571)

    A-reeks
    1 Jurgen DIEPENDAELE

    2 Gino D'Hondt
    3 David Haegeman
    4 Lode Van Impe
    5 Krijn Verschraegen
    6 Kristof Muys
    7 Antonio Diboittista
    8 Arne Kestens
    9 Marnix Geerts
    10 Michel Vereecken

    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE

    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Dirk De Schrijver
    4 Pascal De Wolf
    5 Willem Van Der Heyden
    6 Richard De Ridder
    7 Danny Saelens
    8 Andy Van Eesbeeck
    9 Jimmy De Paepe
    10 Dominique Turcksin

    D-reeks
    1 Andre AERTGEERTS

    2 Patrick Jacobs
    3 Mike Van Poelvoorde
    4 Arie De Moor
    5 Rudy Thomas
    6 Marc Kiesekoms
    7 Christophe Brieau
    8 Willy Van Herreweghe
    9 Geert De Spiegeleer
    10 Rene De Brucker

    E-reeks
    1 Ronny PARIDAENS
    2 Martin Durant
    3 Frank Van De Perre
    4 Joseph Devits
    5 Patrick Convents
    6 Patrick Van Renterghem
    7 Luc Van Mol
    8 Noël Sonck
    9 Piet Van Vaerenbergh
    10 Johny Van Holen

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Willy Wouters
    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Julien De Bock
    5 Jean Blommaert (Hamme)
    6 Guy De Bock
    7 Andre Bultinck
    8 Marc Colpaert
    9 Rik Scheirlinckx
    10 Eddy Cobbaut

    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Mathieu Mercken
    5 Hubert D'Hondt
    6 Alain Messager
    7 Angelo La Paglia
    8 Jozef De Bruyn
    9 Jef D'Hont
    10 Clement Saelens

    28-06-2012 om 15:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 27/06/2012 IWT OETINGEN (VB) - Men Elite UCI - 168 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECLERCQ Tim -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    2.VAN DRIESSCHE Kjell -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.COMMEYNE Davy -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY-

    4.VAN HOECKE Justin -WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE-

    5.VAN HOOVELS Kevin -BOFROST - STERIA-

    6.VAN VOOREN Steven -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    7.MEEUSEN Tom -TELENET - FIDEA-

    8.VAN HAAREN Bart -KOGA CYCLING TEAM-

    9.VAN ASBROECK Tom -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    10.DE WAELE Bert -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY-

    13.VAN HOECKE Gijs -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    14.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    17.VEREECKEN Nicolas -LOTTO BELISOL U23-

    44.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

     

    27/06/2012 DE HAAN (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.CHAMON Thomas-FUJI TEST TEAM-

    4.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    5.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS-

    6.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM-

    9.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    35.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

     

    27/06/2012 HEIST OP DEN BERG (WIEKEVORST) (A) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 136

    1.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    2.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.DE PAUW Stijn-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.SAVO Michael-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    5.KUYCKX Jan-MARCO POLO CYCLING TEAM-

    6.MOTTET Florent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    8.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    9.SEGERS Joren-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    10.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    22.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-


    27/06/2012 SERSKAMP (O) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 111

    1.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    5.VANDAMME Davy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    6.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    7.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    9.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    10.ELPERS Elroy-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    13.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    16.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    21.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    23.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    26.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    27.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    28.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    37.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    43.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    55.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    57.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    27/06/2012 OETINGEN (VB) - Juniores - 51 km

    Aantal deelnemers:

     

    27/06/2012 RAVELS (A) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.VAN GESTEL Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VERTOMMEN Jeff-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    4.POLAK Robert-WV SCHIJNDEL-

    5.MOENS Jochen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    6.VAN DINGENEN Dylan-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.HEYNS Dennis-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    8.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.VERHOEVEN Mike-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VAN DE KLUNDERT Koen-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    42.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    27/06/2012 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 66,3 km

    Aantal deelnemers: 91

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.CASTRIQUE Jonas-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    3.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    9.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    10.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    16.VAN HECKE Elias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    27/06/2012 PEER (LB) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    28-06-2012 om 15:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 27/06/2012

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Roberto Vercauteren vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 33 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Zacht weer en een normale tegenwind dus alles was aanwezig om er een goede duurtraining van te maken. Deze keer een vermelding voor de 4 kopmannen met name Leo Mares, Guy De Jonghe, Gary De Cock en Gunther De Cock zij namen het meeste kopwerk voor hun rekening. De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 116 km, het gemiddelde was goed voor 35,7 km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Walter Meseure , Adrien Maes , Tom Van Raemdonck , Marc De Smedt , Dirk Cleys ,  Frank Van Geystelen , Jonas De Boey , Alexander De Keersmaeker , Roberto Vercauteren , Alex Goossens , Gino Dillen , Thibault Koppen , Cornelis Van Der Haeven , Werner Van Der Weken , Tim Van Daele , William Despeels , Mister X , Mister Y , Leo Mares , Joris De Jonghe , Gary De Cock , Gunther De Cock , Valerie Robert , Jan Vlegels , Pieter Covents , Vincent Maes , Paul Van Der Plas , ? ? ? ? en Kenny Janssens.

    28-06-2012 om 14:04 geschreven door kenny


    26-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan WIM VERMANT met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Vermant Wim KOP 2012.png
    Dinsdag 26/06/2012 STADEN (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.VERMEERSCH Gianni uit Roeselare-BKCP - POWERPLUS-

    4.VERVERKEN Gerdy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    5.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    6.CALLEWAERT Rodric-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    8.CALLEWAERT Cédric-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    9.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    10.LAMBRECHT Martijn-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    26/06/2012 ZOMERGEM (O) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 96 km

    Aantal deelnemers: 137

    1.WIM VERMANT uit Niel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.ECHELPOELS Dries-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    3.DE ZUTTER Kristof-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.MARTENS Steven-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    8.VAN THIELEN Jeffrey-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    10.DE WAELE Dieter-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    11.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.DEMETER Renaat uit Lochristi

    19.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    21.VAN OYEN Franky uit Zulte-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    26.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST-

    57.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.MICHILS Tom uit Moerbeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    65.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    70.GOSSELIN Nicolai uit Waasmunster-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    85.DE LANDTSHEER Steven uit Klaken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    26/06/2012 – SINT JANSTEEN – 96 km

    1.Jeff Vermeulen

    2.Nicky Verdaasdonk

    3.Ronald Roos

    4.Jehudi Schoonacker

    5.Jarno Van Guyse uit Stekene

    6.Gerwin de Regt

    7.Gunter Sterck uit Klein Sinaai

    8.Gertjan Boeykens uit Stekene op 10"

    9.Ramon Vleugel op 14"

    10.Rikkie Dijkxhoorn op 28"

    12.Koen Van de Velde uit Stekene op > 1'00"
    26-6-2012-knwb-hulst 145.JPG
            Het podium met Jeff Vermeulen, Nicky Verdaasdonk en Ronald Roos.
    26-6-2012-knwb-hulst 137.JPG
           Aankomst van Jeff Vermeulen uit Rotterdam voor Nicky Verdaasdonk.
    26-6-2012-knwb-hulst 140.JPG
           Spurt voor de 3de plaats met Ronald Roos voor Jehudi Schoonacker.
    WBV 26-6-2012-knwb-hulst 001.JPG
                                                De start te Sint Jansteen.
    26-6-2012-knwb-hulst 028.JPG
       Jarno Van Guyse en Gunter Sterck zeer attent aanwezig te Sint Jansteen.
    26-6-2012-knwb-hulst 034.JPG
     Na 3 ronden een klapband en valpartij voor de Nederlander Maarten Burm.
    26-6-2012-knwb-hulst 048.JPG
    26-6-2012-knwb-hulst 054.JPG
                                           Jarno Van Guyse op kop.
    26-6-2012-knwb-hulst 063.JPG
                                        Gunter Sterck zeer sterk in het criterium.
    26-6-2012-knwb-hulst 080.JPG
        Onvoorzichtige toeschouwers en de renners kunnen hen net ontwijken.
    26-6-2012-knwb-hulst 084.JPG
    26-6-2012-knwb-hulst 074.JPG
                                      Koen Van de Velde in het peloton.
    26-6-2012-knwb-hulst 120.JPG
    26-6-2012-knwb-hulst 146.JPG
                     Veel volk te Sint Jansteen waar het tevens ook kermis was.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-06-2012 om 23:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME CATG.A/B WAOD TE LOCHRISTI VAN MAANDAG 25/06/2012
    CATG.A



    CATG.B



    Filmopname: Gino Van Broeck

    26-06-2012 om 23:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WACHTEBEKE VAN MAANDAG 25/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WACHTEBEKE
    VAN MAANDAG 25/06/2012
    WBV 25-6-2012 lochristi 769.JPG  
      Het podium te Wachtebeke met Gunter Sterck, Guy Smet en Patrick Cocquyt.
    WBV 25-6-2012 lochristi 762.JPG  WBV 25-6-2012 lochristi 771.JPG
        Winnaar Gunter Sterck met zijn 2 zonen.                                                Gunter Sterck en Guy Smet.
    WBV 25-6-2012 lochristi 740.JPG
                       Aankomst van winnaar Gunter Sterck uit Klein Sinaai.
    WBV 25-6-2012 lochristi 743.JPG 
                     De 2de plaats was voor Guy Smet voor Patrick Cocquyt.
    WBV 25-6-2012 lochristi 749.JPG         
    De spurt voor de 7de plaats met Kenny Govaert voor James Fruytier en Rieno Stofferis.  
    WBV 25-6-2012 lochristi 675.JPG
                                        De kopgroep rijdt de finale in.
    WBV 25-6-2012 lochristi 703.JPG
                              De kopgroep met nog 4 ronden te gaan.
    WBV 25-6-2012 lochristi 725.JPG
                                              Doortocht van de 2de groep.

    25/06/2012 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.GUNTER STERCK uit Klein Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    3.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    5.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    6.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.GOVAERT Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    8.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    9.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    12.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    14.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    15.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    18.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    20.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    21.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    23.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    27.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    28.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    30.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    35.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    37.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    38.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    40.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    43.VAN DE VYVER Greg-WIELERTEAM WAASLAND VZW-
    WBV 25-6-2012 lochristi 669.JPG
    WBV 25-6-2012 lochristi 673.JPG
                                  Greg Van De Vijver uit Waasmunster.
    WBV 25-6-2012 lochristi 718.JPG
          De vele buitenlandse renners die aan de start kwamen te Wachtebeke.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-06-2012 om 12:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Sterck Gunter KOP 2012.png
    Maandag 25/06/2012 ASPELARE (O) - Elite z.c./U23 - 113,7 km
    Aantal deelnemers: 91

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    2.DHAENE Brecht-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    4.MOTTE David-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.DESMET Jeroen-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    6.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    7.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.CARDOEN Henryk-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    9.VANHUFFEL Wim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.BACKAERT Frederik-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    16.HEIREWEGH Bart-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    23.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    38.D`HOLLANDER Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    65.DE BEER Tom-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    25/06/2012 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 64

    1.GUNTER STERCK uit Klein Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    3.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK-

    5.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    6.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    7.GOVAERT Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    8.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    9.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    12.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    14.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    15.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    18.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    20.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    21.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    23.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    27.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    28.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    30.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    35.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    37.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    38.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    40.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    43.VAN DE VYVER Greg-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26-06-2012 om 12:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZONDAG 17/06/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 26-06-2012 1.png
    Vanomobil 26-06-2012 2.png

    Bron: Raf & Lydia

    26-06-2012 om 12:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 23 JUNI & ZONDAG 24 JUNI 2012

    WAC Waasland.png

     

    MINIEMEN

    Zondag 24/06/2012 - VOORDE

    10 jaar - 23 dln.

    Jado Bleyenberg – 8°

    WAC 26-06-2012 Jado - Voorde.jpg 
    WAC 26-06-2012 Voorde - Jado.jpg

    Na een val partij heeft Jado toch nog de achtste plaats weten bemachtigen !

     

    11 jaar - 19 dln.

    Van Houte Sybren – 2°

    Meeusen Witse – 19°

    WAC Sybren podium 26-06-2012.JPG WAC 26-06-2012 Sybren - Voorde.jpg
    Podium met een 2de plaats voor Sybren Van Houte.
    WAC 26-06-2012 Voorde 2012 - Sybren.jpg
    WAC 26-06-2012 Voorde - spurt Sybren.jpg
                         In de spurt moest Sybren net de duimen leggen.

    ASPIRANTEN

    Zaterdag 23/06/2012 - VOORDE

    13 jaar A reeks - 27 dln.

    Franssens Yannick – 19°

     

    13 jaar B reeks - 24 dln.

    Van Houte Gerben – 3°

    WAC Gerben 26-06-2012 1.JPG WAC Gerben 26-06-2012 2.JPG
    Podium met Belgisch Kampioen Yentl Bekaert,                                                    De kopgroep.
    Vlaams Kampioen Florian Vermeersch en
    Oost-Vlaams Kamioen Gerben Van Houte. 

     

    14 jaar - 48 dln.

    Beck Cedric – 4°

     

    Zondag 24/06/2012 - ZEVERGEM

    12 jaar - 19 dln.

    David Verbruggen – 18°

     

    14 jaar - 29 dln.

    Vince Milliau – 21°

     

    Zondag 24/06/2012 - BRUGGE

    12 jaar - 24 dln.

    Pieter Petrus – 18°

     

    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 23/06/2012 – SERSKAMP - 93 dln.

    Robert Brughmans – 40°

    Baert Atlas

     

    Zondag 24/06/2012 – LONDERZEEL – 57 dln.

    Baert Atlas – 21°

    Vertessen Mathias – 27°

    Van den Broeck Jordi – 35°

     

    JUNIOREN

    Zaterdag 23/06/2012 - ELVERSELE

    De Ost Jarne materiaalpech.


     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    26-06-2012 om 12:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/06/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan PATRICK MIDDERNACHT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Middernacht Patrick KOP 2012.png
    Maandag 25 Juni – LOCHRISTI (9080)

     

    Catg.A
    1 Paul Rooseparck (Laarne)

    2 Steven Tomas (Temse)

    3 Kris Verhooghe

    4 Jan Trenson

    5 Nico De Vrient

    6 Michel Le Blon

    7 Gert Smet (Kruibeke)

    8 Peter Neels (Kruibeke)

    9 Luc De Duytsche

    10 Antonio Dibattista
    WAOD 25-6-2012 lochristi 650.JPG
    Winnaar Catg.A Paul Rooseparck en winnaar Catg.B Patrick Middernacht en Renaat Demeter.
    WAOD 25-6-2012 lochristi 611.JPG
               Aankomst van Paul Rooseparck voor Steven Thomas uit Temse.
    WAOD 25-6-2012 lochristi 400.JPG
                                                     Start van de Catg.A
    WAOD 25-6-2012 lochristi 440.JPG
                              Steven Thomas, Gino Van Broeck en Peter Neels.

    Catg.B
    1 PATRICK MIDDERNACHT (Lochristi)

    2 Ronny Van Der Vurst

    3 Vincent Brunel

    4 Stefan Hermans

    5 Garry De Cock (Kruibeke)

    6 Michel Jannes

    7 Thierry Folens

    8 Johan Driesen

    9 Richard De Ridder

    10 Peter Mol
    WAOD 25-6-2012 lochristi 629.JPG
                        Aankomst van Patrick Middernacht uit Lochristi.
    WAOD 25-6-2012 lochristi 404.JPG
                                               Start van de Catg.B
    WAOD 25-6-2012 lochristi 460.JPG
                                           Doortocht van de Catg.B

    Catg.C
    1 Danny De Coninck (Eeklo)

    2 Patrick Van Renterghem

    3 Frank Suys (Bornem)

    4 Martin Durant

    5 Marc Goossens

    6 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    7 Jean-Pierre Van Maldegem

    8 Dirk Van Hove

    9 Frank Gommers

    10 Noël Willems
    WAOD 25-6-2012 lochristi 394.JPG
       Winnaar Catg.C met Danny De Coninck en winnaar Toeristen Kurt Heyman.
    WAOD 25-6-2012 lochristi 379.JPG
               Aankomst van Danny De Coninck voor Patrick Van Renterghem.
    WAOD 25-6-2012 lochristi 155.JPG
                        Start Catg.C met vooraan Leo Mares en Frank Suys.
    WAOD 25-6-2012 lochristi 254.JPG
                                                 Kopgroep Catg.C

    Catg.D
    1 Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2 Willy Teirlinck

    3 Jan Vervecken

    4 Roland Boulard

    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    6 Marc Colpaert

    7 Jose Hoebeke

    8 Jos Vandermeulen

    9 Robert Maldrie

    10 Eddy Van Den Abeele
    WAOD 25-6-2012 lochristi 146.JPG
    Winnaar Catg.D Marc Vervondel, winnaar Catg.E Mathieu Mercken en winnaar
    Catg.F Joseph D'Hont.
    WAOD 25-6-2012 lochristi 128.JPG
                                       Aankomst van Marc Vervondel.
    WAOD 25-6-2012 lochristi 005.JPG
                                                               Start Catg.D

    Catg.E
    1 Mathieu Mercken (Genk)

    2 Roger Hoof (St.Niklaas)

    3 André Klep

    4 Freddy De Blick (Beveren)

    5 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6 Willy Roels

    7 Michel Bousard

    8 Robert Robijns

    9 Herman Van Den Borre

    10 Theo Coudyzer
    WAOD 25-6-2012 lochristi 003.JPG
                                          Start van de Catg.E en F.
    WAOD 25-6-2012 lochristi 088.JPG
                                   Karel Heirbaut en Freddy De Blick.

    Catg.F
    1 Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2 Gerrit Hairwassers

    3 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4 Gerard Mariën

    5 Clement Saelens

    6 Luc Muys

    7 Peter Ryalls

    8 Roger De Breuker

    9 Ko Tolhoek

    10 Armand Mols
    WAOD 25-6-2012 lochristi 132.JPG
                                            Aankomst van Jef D'Hondt.

    Toeristen
    1 Kurt Heyman (Tielt)

    2 Kris Smet (St.Niklaas)

    3 Dieter Vercauter

    4 Rudy Bertier

    5 xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />Frederick Vanderhaeghen

    6 Fabricio Degroote

    7 Francesco Degroote

    8 Bill Noterman

    9 Frederic Stevens

    10 Wim Coppens
    WAOD 25-6-2012 lochristi 348.JPG
            Aankomst van Kurt Heyman met Kris Smet die de 2de plaats behaald.
    WAOD 25-6-2012 lochristi 163.JPG
                 Start Toeristen met vooraan Kris Smet en Dean Bolssens.


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-06-2012 om 11:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/06/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 25/06 – VELM


    1 Cuylits Gunther

    2 Vekemans Marc

    3 Gillet Koen

    4 Eyckmans Danny

    5 Hoydonckx Erwin

    6 Hoydonckx Peter

    7 Vangoidsenhoven Mario

    8 Grifnee Michel

    9 Lintermans Stefaan

    10 Fets Benny

    11 Permentier Dave 12 Merkey Bram 13 Kempeneers Kristof 14 Hombroek Kristof 15 Verbruggen Pepijn 16 Rijken Peter 17 Malliet Kurt 18 Pittomvils kris 19 Bullens Michael 20 Motmans Stefan

    26-06-2012 om 11:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MEISE VAN ZONDAG 24/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE MEISE VAN
    ZONDAG 24/06/2012
    De Winter Walt KOP 2012.png  
      Winnaar Walt De Winter.
    WBV 24-6-2012-meise 340.JPG
               De winnaar Walt De Winter en de 2de Glenn Van De Maele.
    wbv 24-6-2012-meise 327.JPG
                             Aankomst van de 2de Glenn Van De Maele.
    WBV 24-6-2012-meise 330.JPG 
         Spurt voor de 3de plaats met Rutger Roelandts en Kristof DHollander.
                   Plaats 5 was voor Erwin De Kerf voor Matthias Onghena.


    24/06/2012 MEISE (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE WINTER Walt-BOFROST-STERIA-

    2.VAN DE MAELE Glenn-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    3.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    6.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    8.VANGHEEL Timothy-COLBA SUPERANO HAM-

    9.DE VOS Gertjan-FUJI TEST TEAM-

    10.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    14.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    15.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    20.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    28.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-
    WBV 24-6-2012-meise 010.JPG
                                                     Net voor de start.
    WBV 24-6-2012-meise 015.JPG
                                                             De start te Meise.
    WBV 24-6-2012-meise 035.JPG
              Na 1 ronde en meteen kregen de renners de regen over zich heen.
    WBV 24-6-2012-meise 044.JPG
                        Matthias Onghena, Stef Boden en Timothy Van Gheel.
    WBV 24-6-2012-meise 225.JPG WBV 24-6-2012-meise 227.JPG
                 Gianni Van Calster  uit Boom.                                                              Wim Vermant uit Niel.
    WBV 24-6-2012-meise 226.JPG
                                              Ken Illegems uit Hemiksem.

    WBV 24-6-2012-meise 265.JPG
                                                         Stijn Penne reed lek.
    WBV 24-6-2012-meise 160.JPG
    WBV 24-6-2012-meise 165.JPG
         Julien Ertveldt kwam ten val en gelukkig voor hem enkel schaafwonden.
    WBV 24-6-2012-meise 056.JPG
                                               Stijn Mettepenningen
    WBV 24-6-2012-meise 060.JPG
                                                       Kristof DHollander
    WBV 24-6-2012-meise 050.JPG


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-06-2012 om 09:55 geschreven door kenny


    25-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2012

    waod_3.jpg
    Zondag 24 Juni – LOMMEL - KERKHOVEN (3920) – Kampioenschap Van België Categorie B

     

    Catg.A - 8 dln
    1 Piet Hereijgers (Wortel)

    2 Christof Marien (Retie)

    3 Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)

    4 Bart Van Donck

    5 Dries Van Gompel

    6 Geert Heremans

    7 Sebastian Deceuninck

    8 Timo Ooms

    Catg.B - 10 dln
    1 Patrick Vanhoolandt BELGISCH KAMPIOEN

    2 Bart Rombouts (Kallo)

    3 Andy Van Loon

    4 Alex Goossens (Vrasene)

    5 Dirk Mertens

    6 Didier De Lannoy

    7 Wim Heyndrickx (Vrasene)

    8 Michael Van Poelvoorde

    9 Eric Slock

    10 Jan Peeters

    Catg.C - 13 dln
    1 Luc Van Roy (Langdorp)

    2 Tony Reniers

    3 Daniel Van Der Mieren

    4 Andre Aertsgeerts

    5 Robert Vande Kerkhof

    6 Marcel Poelmans

    7 Ko Harms

    8 Geert Bultick

    9 Wim Van Thielen

    10 Jozef De Naeghel

    Catg.D - 10 dln
    1 Jan Vervecken (Herentals)

    2 Felix Luyten

    3 Helmuth Tas

    4 Nicolaas Wijnen

    5 Robert Maldrie

    6 Andre Peeters

    7 Jan Ubachs

    8 Ludo Opdebeek

    9 Marinus Lockefeir

    10 Robert Emonds

    Catg.E - 7 dln
    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Mathieu Mercken

    3 Luc Snels

    4 Alfons Heijens

    5 François Mertens

    6 Frans Bastiaens

    7 Ferdinand Werckx

    Catg.F - 11 dln
    1 Gerrit Hairwassers (Den Dungen, NL)

    2 Joseph D'Hont

    3 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4 Gerard Mariën

    5 Armand Mols

    6 Roger De Breuker

    7 Jan Van Boxtel

    8 Gérard Raes

    9 Rene Van Reeth

    10 Willy Voorbraeck

     

    Toeristen - 5 dln

    1 Geert Heremans (Lier)

    2 Brecht Defeyter

    3 Stefan Van Den Brande

    4 Geert Scheveneels

    5 Rudy Defeyter


    25-06-2012 om 22:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/06/2012 BK GEEL (A) - Men Elite mc - Belgisch Kampioenschap - 05h59min

    Aantal deelnemers:

    1 BOONEN Tom OPQ OMEGA PHARMA-QUICKSTEP
    2 GODDAERT Kristof
    ALM AG2R LA MONDIALE
    3 VANDOUSSELAERE Sven
    TSV TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
    4 BAKELANTS Jan
    RNT RADIOSHACK-NISSAN  2"
    5 VERMOTE Julien
    OPQ OMEGA PHARMA-QUICKSTEP  4"
    6 VAN HOECKE Gijs
    TSV TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR   11"
    7 BOECKMANS Kris
    VCD VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM  16"
    8 JACOBS Pieter
    TSV TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
    9 EECKHOUT Niko
    SKT AN POST - SEAN KELLY
    10 VAN ASBROECK Tom
    TSV TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
    11 VAN STAEYEN Michaël
    TSV TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR
    27 VAN AVERMAET Greg
    BMC BMC RACING TEAM
    50 SEELDRAEYERS Kevin
    AST ASTANA PRO TEAM
    65 VAN DER SANDE Tosh LTB LOTTO BELISOL TEAM  4’58"
    66 ROBERT Frederique
    LTB LOTTO BELISOL TEAM
    69 VAN HECKE Preben
    TSV TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    24/06/2012 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Elite z.c./U23 - Beker van Belgïe - 170 km

    Aantal deelnemers:

    1.HELVEN Sander  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
    2.VAN ZUMMEREN Stef  
    LOTTO BELISOL U23   15"
    3.DE TROYER Tim  
    OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM   25"
    4.STEVENS Timothy  
    OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM    
    5.GELDHOF David   
    WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE   28"
    6.WILLEMS Kenny  
    WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.   38"
    7.MEINTJES Louis  
    LOTTO BELISOL U23   39"
    8.CAMPENAERTS Victor  
    BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW   40"
    9.DE SCHUYTER Arne   
    TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE    
    10.ZLAMALIK Martin  
    KDL CYCLINGTEAM   41"
    31.DE BOEY Jonas  
    WIELERTEAM WAASLAND VZW  53"
    75.MICHILS Tom  
    WIELERTEAM WAASLAND VZW   1’07"
    83.VAN UYTVANGE Sam  
    WIELERTEAM WAASLAND VZW    1’17"
    118.BOEYKENS Gertjan  
    W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  5’31"
     

    24/06/2012 MEISE (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE WINTER Walt-BOFROST-STERIA-

    2.VAN DE MAELE Glenn-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    3.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO-

    6.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    8.VANGHEEL Timothy-COLBA SUPERANO HAM-

    9.DE VOS Gertjan-FUJI TEST TEAM-

    10.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    14.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    15.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    20.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    28.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

     

    24/06/2012 OOSTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.NACHTERGAELE Niels-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    5.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    6.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    7.VANDEN BAK Laurent-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    9.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURA SIA

    10.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    46.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

     

    24/06/2012 OPLINTER (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2.JANS Roy-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    3.SUAREZ MARTINEZ Kevin - COLBA SUPERANO HAM-

    4.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.PIETERS Sibrecht-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    6.DANIELS Wouter-MELBOTECH PRORACE CT-

    7.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-

    8.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    9.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.VAN HERCK Pieter-BOFROST-STERIA-

     

    24/06/2012 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.OP´T EYNDE Thomas-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    2.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.NIETVELT Bert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    4.MERTENS Tom-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.VAN EYNDT Sven-MELBOTECH PRORACE CT-

    6.THEUNISSEN Jordi-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    7.CLEEREN Tom-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.VANGENECHTEN Rob-MELBOTECH PRORACE CT

    9.RAYMAEKERS Niels-APK-Q JOBS & SELECT CT VZW-

    10.JAME Stefan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    24/06/2012 BK GEEL (A) - Dames Elite - Belgisch Kampioenschap - 119 km - 03h01min
    Aantal deelnemers:

    1. D'HOORE Jolien TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
    2. HENRION Ludivine
    LOTTO BELISOL LADIES  
    3. DAAMS Jessie AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM  
    4. POLSPOEL Maaike TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012   4"
    5. DRUYTS Kelly
    TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012  38"
    6. ARYS Evelyn
    KLEO LADIES TEAM  
    7. DE VUYST Sofie LOTTO BELISOL LADIES  
    8. VAN LOY Ellen KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO  
    9. BRULEE Latoya
    TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012  
    10. HANNES Kaat
    LOTTO BELISOL LADIES  
    27. ROBERT Valerie
    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  
    32. WERNER Laure WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  
    40. CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012  
    48. NIJNS Nathalie LOTTO BELISOL LADIES  
    49. DE RIDDER Amy WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  

    25-06-2012 om 21:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/06/2012 HANSBEKE (O) - Juniores - 92 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    2.BENOOT Tiesj-AVIA FUJI YOUTH TEAM
    3.HOUFFLYN Miel-CUBE FINTRO SPIE
    4.VERBEKEN Cedric-
    TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.RASSCHAERT Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.VAN HYFTE Nathan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.MARTENS Jins-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    9.DOBBELAERE Joachim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.BARTELS Arnout-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    25.COOLS Jeffrey-RUDYCO CYCLING TEAM-

    27.BRYSSINCK Jeffrey-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    24/06/2012 VELM (LB) - Juniores - 86 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT-

    2.DE MEYER Jasper-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    3.WOLLENHAUPT Lucas-RCC LE LOUP-

    4.PIETTE Julien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.GOOLAERTS Michael-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    7.VAN DEN BROEK Seppe-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    10.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    24/06/2012 WINGENE (SINT-JAN) (W) - Juniores - 94,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.BURTON Germain-TEAM DE VER-

    2.D´HOORE Giorgio-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-
    3.FERGUSON Callum-HALESOWEN A & CC
    4.OPSOMER Jan-bart-
    JONGE RENNERS ROESELARE-

    5.VANNESTE Laurens-THOMPSON-

    6.DEQUIDT Frederik-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    7.BALCAEN Manolito-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    8.AMEEL Alexander-C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    9.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

     

    24/06/2012 WILRIJK (A) - Dames Jeugd - 50 km

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers:

    1.GEERTS Femke-TML DOMMELSTREEK-

    2.STOUGJE Chanella-AHOY-

    3.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.KOREVAAR Jeanne-GRC JAN VAN ARCKEL-

    5.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    7.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.VAN HOUTUM Céline-WV SCHIJNDEL-

    9.VAN SCHILT Eva-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    10.HELDERWEIRT Alicia-ISOREX CYCLING TEAM-

      

    Dames Juniores - Aantal deelnemers:

    1.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    2.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.DALTON Heidi-ZUZULAND CYCLING CLUB-

    4.DOLMAN Haliegh-DE VOLHARDING-

    5.VAN DE KLUNDERT Rowena-DE ZUIDWESTHOEK-

    6.DE JONGH Demi-DE ZUIDWESTHOEK-

    7.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.ARNOUTS Lauren-WV DE JONGE RENNER-

    9.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    10.SCHOBBEN Julia-GRC JAN VAN ARCKEL-

     

    24/06/2012 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Nieuwelingen - Interclub / Beker van België - 65,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.ARIMONT Charlie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.TEIRLINCK Jens -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.JACOBS Robin -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    4.WIDAR Wesley -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    5.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN DER BEKEN Arno -ISOREX CYCLING TEAM-

    7.MENTEN Milan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.PEETERS Vincent -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    9.DANIELS Simon -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.PLANCKAERT Emiel -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    24.VAN HECKE Elias -RUDYCO CYCLING TEAM-

    36.BAELEN Juul -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    82.VAN OSSELAER Jonas -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    85.PERSOON Wouter -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

     

    24/06/2012 BERTEM (VB) - Nieuwelingen - 64,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    2.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    3.NIJS Yente-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.PARDON Ward-VZW DE DEMERSPURTERS-

    5.GENICOT Lorens-ZANNATA CYCLING TEAM-

    6.AKKERMANS Lars-RSC DE WESTHOEK-

    7.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    8.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.DEBONTRIDDER Dylan-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    10.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

     

    24/06/2012 GRAZEN-GEETBETS (VB) - Nieuwelingen -
    Aantal deelnemers:

    25-06-2012 om 21:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/06/2012 KLUISBERGEN - RUIEN (O) - Nieuwelingen - 69,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DE MUYNCK Jarich-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.DECLEIR Gianni-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    4.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    5.WALDERS Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    6.DEKOCKER Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    8.DE VOS Jens-MIRMIL CYCLING TEAM-

    9.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

     

    24/06/2012 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 66,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    4.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.LEGRAND Django-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.BRACKEZ Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DERMAUT Mike-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER-

    8.PATTYN Jamie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.JOCQUE Jelle-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    20.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

      

    24/06/2012 LONDERZEEL (VB) - Nieuwelingen - 70,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK-

    5.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    6.KNOBEL Davy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    7.THEUNISSEN Wannes-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    8.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    9.WALSCHAP Jonas-WK NOORD WEST BRABANT-

    10.HEYLEN Kevin-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    14.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    43.SYMOENS Bradley-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     


    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Weemaes Sasha KOP 2012.png
    24/06/2012 BRUGGE (W) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    24/06/2012 MECHELEN (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    24/06/2012 MERCHTEM (VB) - Aspiranten

    24/06/2012 ZEVERGEM - DE PINTE (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR

    1.VERMEERSCH Eva-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-
    2.MICHELS Laure-young schelde ct
    3.HENDRIKX Laura-
    RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    2.HEYNDRICKX Laura-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.PIRARD Audrey-K.V.C. DEINZE VZW-

    4.LAUWAET Jolien-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM-

    2.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    2.WERNIMONT Nicolas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.SANTY Arne-CT FORCE VZW-

    4.DE SOMVIELE Quinten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.SENRAME Arthur-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    9.VERHOEVEN Thibo-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.VERCAMST Wesley-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.DUHAMEL Job-ASFRA RACING TEAM-

    3.VERMEERSCH Arne-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.DE NEVE Joerik-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM-

    6.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.SMET Jonas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    20.DE BOCK Stijn-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.DE WEVER Merten-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.LORIES Quinten-ASFRA RACING TEAM-

    4.DHOOGE Niels-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    5.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    10.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    13.CORNU Maxime-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    18.DE PESTEL Sander-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    24/06/2012 VOORDE - NINOVE (O) - Miniemen

    24/06/2012 BRUGGE (W) - Miniemen (afwachtingsproef)

    24/06/2012 MECHELEN (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    24/06/2012 MERCHTEM (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    24/06/2012 MASSENHOVEN (A) - BMX - Flanders Cup

    25-06-2012 om 21:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SAM THIERENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Thierens Sam KOP 2012.png
    Zaterdag 23/06/2012 JEUK- GINGELOM (LB) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.PARDINI Olivier-COLBA SUPERANO HAM-

    2.VANBILSEN Kenneth-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    3.FAUVILLE Dimitri-MELBOTECH PRORACE CT

    4.POPPE Olivier-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    5.SEGERS Joren-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    6.KUYCKX Jan-MARCO POLO CYCLING TEAM-

    7.JANS Roy-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    8.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    9.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    14.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

    24.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    56.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

     

    23/06/2012 LONDERZEEL (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHEIRLINCKX Bert-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    2.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    3.GOOVAERTS Tom-COLBA SUPERANO HAM-

    4.PODZNYAKOV Kirill-VL. TECHNICS ABUTRIEK-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.DE BUYST Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-

    7.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.VAN DEN HOUTE Sven-COLBA SUPERANO HAM-

    9.VAN DRIESSCHE Kjell-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.ZLAMALIK Martin-KDL TRANS LANDBOUWKREDIET-

    13.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    14.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    16.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    18.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    23.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    26.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    31.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    34.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    51.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    54.VERBRUGGEN Nico-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    60.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    81.VAN DER LINDEN Olivier-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    23/06/2012 BACHTE-MARIA-LEERNE (O) - U23 - 108,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    2.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.VAN DE WAETER Sean-CYCLING 2011-

    4.GODERIS Jelle-FUJI TEST TEAM-

    5.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    6.VAN BREUSSEGEM Elias-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    7.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    8.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    9.RAMIREZ Brayan-UNITED C.T. SINT-TRUIDEN-

    10.VAN DER HAEGHEN Ruben-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    18.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    21.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    34.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    36.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    44.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    57.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    Zaterdag 23/06/2012 - EMPTINNE - Elite, Amateurs & Masters A - ECW
    Aantal deelnemers:

    1. DE DECKER Bjorn (Wondelgem)

    2. CHAMPENOIS Aurélien

    3. PIETERS Siebrecht

    4. DEFOSSE Sébastien

    5. BAIOLET Nicolas

    6. POLS Thibaut

    7. VAN GOETHEM Kévin (Sinaai)

    8. RANSY Sigi

    9. DE DECKER Eric

    10. SIJEN Danny (NL)

     

    23/06/2012 TOUR DU CONDROZ -
    Aantal deelnemers:

    1 Otto Vergaerde
    2 Axel Flet
    3 Jochem Roegiers
    4 Jan Logier
    5 Sjors Dekker  3"
    6 Jelle Feys  5"
    7 Martijn Laan  10"
    8 Levi Tindal
    9 Sijmen Vlasbloem
    10 Steve Hanssens
     

    23/06/2012 ELVERSELE (TEMSE) (O) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.SAM THIERENS uit St.Gillis-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.DE BOECK Eward-WK NOORD WEST BRABANT-

    3.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    5.VEGTER Jeroen-RTC DE HOEKSE RENNERS-

    6.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    7.JACOBS Rick-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    8.POLAK Robert-WV SCHIJNDEL-

    9.BLOK Peter-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    10.VAN MOL Caine-THOMPSON-

    12.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    13.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    22.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN DAM Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    24.DE SMEDT Bjarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.WITTOUCK Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.VERMEULEN Daan-RUDYCO CYCLING TEAM-

    38.RELAES Michiel-RUDYCO CYCLING TEAM-

    41.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    42.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-
    Thierens Sam 4.jpg
    Thierens Sam 3.jpg

    Thierens Sam 1.jpg 

    23/06/2012 KOOIGEM (W) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.MAES Glenn-ASFRA RACING TEAM-

    3.ARNSTEIN Tom--

    4.VANDERBEKEN Bjarne-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    5.DHONT Seppe-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.DEGROEVE Tanguy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VERSCHUERE Seppe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VANNESTE Laurens-THOMPSON-

    9.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.BOSTOEN Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

     

    23/06/2012 MEERHOUT (A) - Juniores - 98,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANREYTEN Joachim-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN NIEUWPOORT Koen-DE WAARDRENNER-

    4.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    5.LOENDERS Lennert-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    6.DE MEYER Jasper-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.THEUWISSEN Tom-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.SLOOF Jordi-DE WAARDAMMER-

    9.KELDERMANS Jordy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    10.CLOOSTERMANS Mathias-BIKE-INN TEAM HERENTALS-

    25-06-2012 om 21:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 23/06/2012 ROLLEGEM-KAPELLE (W) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.RICKAERT Jonas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.COLPAERT Gianni-AVIA FUJI YOUTH

    3.LOETERS Laurens-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.BLOMME Lorenzo-AVIA FUJI YOUTH

    9.EDWARDS Jack-PM RACING-

    10.VAN EECKHOUTTE Niels-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    23/06/2012 SERSKAMP (O) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.VAN DER BEKEN Robin-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    4.SIMON Kenn-THOMPSON-

    5.VAN HECKE Stijn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    6.LIMPENS Gianni CUBE FINTRO

    7.DE VYLDER Lindsay-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    8.VAN DEN DRIESSCHE Din-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DE BACKER Falko-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    10.VAN DE KLUNDERT Koen-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    17.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM-

    43.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    23/06/2012 SNELLEGEM (W) - Dames Jeugd - 54 km

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    4.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN-

    5.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    6.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    7.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.DE PAEPE Fien-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    Dames Juniores - Aantal deelnemers:

    1.KUIJPERS Evy-RTC BUITENLUST-

    2.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    4.VAN DEN STEEN Kelly-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    5.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.VERHAEST Sara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    8.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.MILTENBURG Ilse-UWTC DE VOLHARDING-

    10.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    23.DE RIDDER Ivy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

     

    23/06/2012 KROMBEKE - POPERINGE (W) - Nieuwelingen - 64,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    2.BRACKEZ Gianni-C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    3.DEBUY Anthony-IMMO DEJAEGEHER LOTTO CT MENEN

    4.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    5.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    6.DE BUCK Diego-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    7.DECLERCQ Jan-willem-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.LOBBESTAEL Lander-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DELERUE Pieterjan-CT COVEMAECKER DOVY IEPER

     

    23/06/2012 OOSTROZEBEKE (W) - Nieuwelingen - 65,4 km

    Aantal deelnemers:

     

    23/06/2012 SERSKAMP (O) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHEYDEN Jess-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.KOENS Roel-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    4.VANGORP Gill-ZANNATA CYCLING TEAM-

    5.TAMOSIUNAS Paulius-UTENOS KKSC-

    6.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK-

    7.BUNTINX Auxence-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    8.HAUTEKEETE Justin-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    10.GOEMAN Jasper-K.V.C. DEINZE VZW-

    49.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    51.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    62.VAN NIEUWENHOVE Ward-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    23/06/2012 SNELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    5.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.DEGRANDE Arne-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.DECLEIR Gianni-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    9.GAILLEZ Ryan-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10.VANDENBUSSCHE Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    23/06/2012 VOORDE - NINOVE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    Meisjes 12 jaar

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.OP DEN BROUW Myrthe-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    3.VANDECAVEYE Fleur-TIELTSE RENNERSCLUB-

     

    Meisjes 13 jaar

    1.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    2.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.DUQUENNOY Kimberlay-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.VANDEPUTTE Léa-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    5.THEUNIS Tatjana-ASFRA RACING TEAM-

     

    Meisjes 14 jaar

    1.HEYNS Joyce-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    3.DE SLACHMUYLDER Yara-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

     

    Jongens 12 jaar

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DESTATSBADER Thibo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.WALRAED Jesper-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    4.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    13.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.VAN DE VELDE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    Jongens 13 jaar A-reeks

    1.DEBEIR Arno-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.MOL Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.-

    3.CASSAERT Loran-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.BASTIAEN Jonas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.PLATTEEUW Robbe-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    8.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    Jongens 13 jaar B-reeks

    1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.DE VRIENDT Niels-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    14.VAN LIPPEVELDE Sander-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    Jongens 14 jaar

    1.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    2.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    3.CLAUWAERT Jari-VA-CYCLING TEAM ZELE-

    4.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.DECLEYRE Jens-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW-

    24.MOREELS Ruben-RUDYCO CYCLING TEAM-

    25.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    36.VENNENS Thomas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.WILLAERTS Niels-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    23/06/2012 HULSHOUT (A) - Piste - Jeugd - Met motoren

    25-06-2012 om 21:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LONDERZEEL VAN ZATERDAG 23/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE LONDERZEEL
    VAN ZATERDAG 23/06/2012
    WBV 23-6-2012-londerzeel 627.JPG  
             Het podium met Bert Scheirlinckx, Jurgen Guns en Tom Goovaerts.
    WBV 23-6-2012-londerzeel 636.JPG WBV 23-6-2012-londerzeel 625.JPG
                Bert Scheirlinckx aan het woord.                                                  De bloemen voor Bert Scheirlinckx.   
    WBV 23-6-2012-londerzeel 555.JPG
                            De aankomst van winnaar Bert Scheirlinckx.                
    WBV 23-6-2012-londerzeel 563.JPG
         De spurt voor de 5de plaats met Kristof DHollander en Jasper De Buyst.
    WBV 23-6-2012-londerzeel 572.JPG 
                         Aankomst van Sven Wielandt voor Jens Geerinck.     
    WBV 23-6-2012-londerzeel 579.JPG                        
                     De 18de plaats was voor Gregory Franckaert uit Kallo.


    23/06/2012 LONDERZEEL (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.SCHEIRLINCKX Bert-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    2.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    3.GOOVAERTS Tom-COLBA SUPERANO HAM-

    4.PODZNYAKOV Kirill-VL. TECHNICS ABUTRIEK-

    5.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    6.DE BUYST Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-

    7.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.VAN DEN HOUTE Sven-COLBA SUPERANO HAM-

    9.VAN DRIESSCHE Kjell-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.ZLAMALIK Martin-KDL TRANS LANDBOUWKREDIET-

    13.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    14.GEERINCK Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    16.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    18.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    23.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    26.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    31.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    34.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    51.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    54.VERBRUGGEN Nico-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    60.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    81.VAN DER LINDEN Olivier-RUDYCO CYCLING TEAM-
    WBV 23-6-2012-londerzeel 531.JPG
                 Bert Scheirlinckx en Jurgen Guns alleen in de laatste ronde.
    WBV 23-6-2012-londerzeel 393.JPG WBV 23-6-2012-londerzeel 394.JPG
                                                                                                                                           Kristoff Heyns in beeld.
    WBV 23-6-2012-londerzeel 438.JPG WBV 23-6-2012-londerzeel 463.JPG
    WBV 23-6-2012-londerzeel 474.JPG WBV 23-6-2012-londerzeel 483.JPG
       De renners met de duim omhoog naar onze fotograaf Rita.               Deze kopgroep bleef vooraan en dat vanaf half koers.
    WBV 23-6-2012-londerzeel 004.JPG WBV 23-6-2012-londerzeel 007.JPG
                               N°48 Olivier Van Der Linden uit Beveren.                                                    N°105 Matthias Van Walle uit St.Niklaas.
    WBV 23-6-2012-londerzeel 025.JPG WBV 23-6-2012-londerzeel 029.JPG
      De start met 180 renners en zij moesten 15 ronden afleggen.
    WBV 23-6-2012-londerzeel 034.JPG WBV 23-6-2012-londerzeel 091.JPG
    WBV 23-6-2012-londerzeel 369.JPG
                  Kristof Marius, Rutger Roelandt en Benny Van Der Auwera.

    WBV 23-6-2012-londerzeel 614.JPG WBV 23-6-2012-londerzeel 608.JPG
                      De speaker van dienst.                                    Crosser Martin Zlamalik reed vanaf ronde 2 naar de premies.


     


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-06-2012 om 20:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/06/2012

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 8°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen LFT Reeks C !!!

    Suys Frank BK 2012 LFT 3.JPG Suys Frank BK 2012 LFT 2.JPG

    Zaterdag 23/06/2012 – OUDENAARDE – LFT – Belgisch Kampioenschap


    Reeks A:

    1. Bjorn PEERS

    2. Kevin Velle

    3. Roy Vandenbroucke

    4. Sebastiaan Delodder

    5. Kenny Michels

     

    Reeks B:

    1. Steven THYS

    2. Tom Saeys

    3. Hendrik Bogaert

    4. Marnic De Waele

    5. Pedro Vandendriessche

     

    Reeks C:

    1. Frank SUYS (Bornem)

    2. Rudy Bertier

    3. Mario Lammens

    4. Patrick Raes

    5. Rik Vesschemoet

    Suys Frank BK 2012 LFT 1.JPG 

    Reeks D:

    1. Paul HUNNINCK

    2. Jozef Deneef

    3. Johan Declerck

    4. Ruddy Stockman

    5. Patrick Decaestecker

     

    Reeks E:

    1. Frans PYRA

    2. Wilfried Steen

    3. Eric Van Landschoot

    4. Dany Debondt

    5. John Heyndrickx (Nieuwkerken)

     

    Reeks F:

    1. Stijn DERUYTER

    2. Dieter Coussens

    3. Junior Sergooris

    4. Jonas Verschoot

    5. Spencer Tack.

     

    Reeks Dames:

    1. Mieke LEEMAN

    2. Terry Fremineur

    3. Jolien Verschueren

    4. Annick Dircx

    5. Hanne Delanote.

    25-06-2012 om 19:51 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!