.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/06/2012

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 7°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 4°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Suys Frank KOP 2012.png    Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg

              Frank Suys                John Heyndickx

     

    Zondag 17/06/2012 – BREDENE - LFT

    Reeks A:
    1. Gino DE CLERCQ

    2. Kevin Velle

    3. Pedro Michels

    4. Dominiek Ranson

    5. Roy Vandenbroucke.

    Reeks B:
    1. Hendrik BOGAERT

    2. John Deschilder

    3. Pedro Vandendriessche

    4. Kurt De Backer

    5. Rudi Rabout (Heinkenszand)

    Reeks C:

    1. Frank SUYS (Bornem)

    2. Mario Lammens

    3. Patrick Raes

    4. Marc Versluys

    5. Pascal Vanmaekelbergh.

    Reeks D:
    1. José HOEBEKE

    2. Willy Wouters

    3. Erik Delys

    4. Robert Standaert

    5. Paul Hunninck.

    Reeks E:
    1. JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2. Eric De Wilde

    3. Terry Fremineur

    4. Willy Moeyaert

    5. Eric Van Landschoot.

    Reeks F:

    1. Jonas VERSCHOOT

    2. Stijn Deruyter

    3. Nicholas Braet

    4. Dries Cornillie

    5. Spencer Tack

    17-06-2012 om 23:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/06/2012 BAVEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

    1.CAMPENAERTS Victor-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    2.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.SCHEIRLINCKX Bert-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    6.COOMAN Gianni-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    7.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    8.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    9.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.DE ROOZE Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    11.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    21.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    24.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    25.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    38.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    41.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    45.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    53.HERREBAUT Jeffrey-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    68.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    77.D`HOLLANDER Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    78.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    81.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    17/06/2012 HALEN (LB) - Elite z.c./U23 - 117,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.SAVO Michael-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    2.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.RAY Alexander-NIEUWE HOOP TIELEN-

    4.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.DE VRIES Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    6.BERDEN Ben-HET DRAAIEND WIEL NEEROETEREN-

    7.HAYNES Hammish-COLBA-

    8.SEGERS Joren-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    9.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.VAN NUFFEL Tim-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    18.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    76.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM-

     

    17/06/2012 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 109 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.VANDAELE Philip-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    6.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.VANCRAEYNEST Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    9.VAN DER HEYDEN Andrew-ST ANDREWS-

    10.LELEU Antoine-IDEMASPORT - BIO WANZE-

     

    17/06/2012 OEDELEM (W) - Elite z.c./U23 - 118,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    4.VANDRIESSCHE Dieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.DE ZUTTER Kristof-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.VANLAERE Kenny-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    7.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.LAMBRECHT Martijn-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    18.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    28.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    40.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    41.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

     

    17/06/2012 ZEDELGEM (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    2.MANIUSIS Martynas-FUJI TEST TEAM-

    3.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    5.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.COLAERT Pascal-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.SABBE Enzo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    10.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    22.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

     

    17/06/2012 FLECHE ARDENNAISE (TOPCOMPETITIE)- UCI
    Aantal deelnemers:

    1.LHOTELLERIE Clément -COLBA - SUPERANO HAM

    2.JANSSENS Jimmy -LOTTO BELISOL U23-

    3.HELVEN Sander -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM  12"

    4.STEELS Stijn -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP  19"

    5.PODZNYAKOV Kirill -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM  46"

    6.HOORNE Jeroen -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.CALLEEUW Joeri -BCV WORKS CT INGELMUNSTER  49"

    8.ANCIAUX Maxime -IDEMASPORT – BIOWANZE  51"

    9.BROECKX Stig -LOTTO BELISOL U23-

    10.PEYSKENS Dimitri -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM  55"

    17.VANDYCK Niels -JONG VLAANDEREN CYCLING TEAM  1’26"

    21.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP- 1’33"

    26.FRANCKAERT Gregory -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-  1’36"

    51.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM- 12’30"

    52.GOUDKET Jeroen -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    17/06/2012 GRAMMENE - DEINZE (O) - Juniores - 82,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VANDERAERDEN Niels-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.MOENS Jens-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.COUCKUYT Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    7.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VAN DEN BERGHE Yentl-K.V.C. DEINZE VZW-

    9.VANDECAUTER Uwe-YOUNG SCHELDE CT-

    10.DELBAERE Tijs-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    31.COOLS Jeffrey-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17-06-2012 om 23:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/06/2012 INGOOIGEM (W) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:
    1.BREYE Florent - VC ROUBAIX LILLE METRO
    2.FLET Axel-
    VC ROUBAIX LILLE METRO

    3.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC KORTIJK

    4.VANNESTE Laurens-THOMPSON-

    5.WAELBROECK Indy-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    6.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    7.MAES Glenn-ASFRA RACING TEAM-

    8.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.CLEMENT Arnold-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    10.HERREGODTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    22.THIERENS Sam-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    17/06/2012 PASSENDALE (W) - Juniores - 85,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.BILLE Matthias-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    4.DE RUYSSCHER Dante-RIJSCHOOL AH GENTSE VELOSPORT-

    5.LEWIS Adam-WOLVERHAMPTON WHILS-

    6.SPRUYTTE Simon-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.FELGATE Ryan-CUBE FINTRO CT-

    9.VAN EECKHOUTTE Niels-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.DEQUIDT Frederik-CT COVEMAECKER DOVY IEPER

     

    17/06/2012 BRECHT (A) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    3.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    4.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    5.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    6.GOOSSENAERTS Auren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7. VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.TIMMERS Daan-WV BREDA-

    9.MOL Max-WV BREDA-

    10.VAN TILBORGH Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    18.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    17/06/2012 LIERDE DEFTINGE (O) - Nieuwelingen - 69,3 km

    Aantal deelnemers:

    1.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.KERCKHOVE Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    3.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    8.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    9.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    10.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

    13.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    17/06/2012 NIEUWERKERKEN (LB) - Nieuwelingen - 66,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMEN Kristof-SPORT EN MOEDIG GENK-

    2.BISSCHOPS Niels-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.TASSET Marvin-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    6.FLEBUS Kristof-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.JANSEN Brent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    8.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    9.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    10.VERHEYDEN Jess-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    17/06/2012 POEKE (O) - Nieuwelingen - 63,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    3.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.HEYTENS Maxim-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    6.DERMAUT Mike-CT COVEMAECKER DOVY IEPER

    7.VANDENBUSSCHE Jari-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.DEKOCKER Ruben-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.DECLEIR Gianni-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    19.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    25.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    54.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    66.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/06/2012 TIELT-WINGE (VB) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.DEMOLDER Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-

    6.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    8.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    10.MAHO Adrien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    17-06-2012 om 23:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RONDE GAUMAISE 2012 - UITSLAGEN

    RONDE GAUMAISE 2012

    Ronde Gaumaise 2012.png
    Vrijdag 15/06/2012 – SAINT-VINCENT – TIJDRIT – 5,7 km – Rit 1

    1.DION Raphaël  ESP

    2.VANDENBUSSCHE Tom  IND  4"

    3.ENGLEBERT Richard  RED   7"

    4.SZEKELYBORBARA Dennis  HST

    5.LEONARD David  SUI

    6.LOKATE Rob  DEL

    7.HEYDENS Michel  COP

    8.GILLARDIN Christophe  PGT

    9.RAAS Bas  PRI  25"

    10.BORST René  DEL

    32.WIELFAERT Kristof uit Lokeren  RED  38"

    Zaterdag 16/06/2012 – FLORENVILLE – 94 km – Rit 2 - 137 dln

    1 THIJS Rik HST

    2 DION Raphaël ESP

    3 HEYDENS Michel COP  15

    4 WIESENER JeanLuc SUI  20

    5 MORETTE Axel LIE

    6 LEGAND Sébastien SUI

    7 HENRION Jonathan RED

    8 DEFOSSE Sébastien VCE

    9 PENNINCKX Tom COP

    10 VAN OOST Kim VCT

    11 WIELFAERT Kristof uit Lokeren RED


    Zondag 17/06/2012 – CHINY – 99 km – Rit 3

    1-HEYDENS Michel-COP-

    2-WIESENER Jean-Luc-SUI-  7

    3-DE NIET Erik-RCT-

    4-THIJS Rik-HST-

    5-COSYN Joris-COP-  12

    6-JONKER Dirk-DEL-

    7-NOELS Jeroen-HST-

    8-LOKATE Rob- DEL

    9-PENNINCKX Tom-COP-

    10-VAN OOST Kim-VCT-

    12-WIELFAERT Kristof uit Lokeren-RED-

    17-06-2012 om 23:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/06/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 16/06/2012 – KONINGSHOOIKT


    Cat. A
    1 Bruylandts Dave

    2 Van Bael Ben

    3 Engelen Ruben

    4 Stijnen Klaas

    5 Van kerkhoven Niels

    6 Marien Christof (Retie)

    7 Beullens Tom

    8 Vlegels Jan (Kieldrecht)

    9 Van Hove Joeri

    10 Duchene Kris

    Cat. B
    1 De Vree Rik

    2 Van Der Auwera Benny

    3 Helsen Tim

    4 Roskam Andy (Ruisbroek)

    5 Meuris Gerry

    6 De Visscher Walter

    7 Berghmans Bart

    8 De Coster Steven

    9 Adams Christophe

    10 Bocken Peter

    Cat C
    1 Bogaerts Patric

    2 Van Loon Andy

    3 De Ridder Richard

    4 Agneesen Hugo

    5 Brabants Bruno

    6 Van Den Brande Lucien

    7 Verbinnen Dirk

    8 Van Looy Wim

    9 Bak Erwin

    10 Verdonck Patrick

    Cat. D
    1 Aertgeerts Andre

    2 Van Roy Luc

    3 Van Den Brande Jan

    4 Fuchs Dirk

    5 De Kock Marc

    6 Dams Danny

    7 De Schepper Alain

    8 Vangenechten Freddy

    9 Van Craen Jos

    10 Eyselberghs Marc

    Cat. E
    1 Vonckx Georges

    2 Snels Luc

    3 Peeters Andre

    4 Wijnen Nico

    5 Van Herck Willy

    6 Van Ende Gitte

    7 Bastiaens Frans

    8 Verdeyen Tine

    17-06-2012 om 09:54 geschreven door kenny


    16-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WETTEREN TEN EDE VAN ZATERDAG 16/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WETTEREN TEN EDE
    VAN ZATERDAG 16/06/2012
    WBV 16-6-2012-wetteren 561.JPG  
                       Het podium met Jasper De Buyst en Quincy Vens.
    WBV 16-6-2012-wetteren 563.JPG WBV 16-6-2012-wetteren 566.JPG
                Jasper De Buyst aan het woord.                                                       De bloemen voor de winnaar.                         
    WBV 16-6-2012-wetteren 554.JPG
                                              De 2de Quincy Vens.
    WBV 16-6-2012-wetteren 516.JPG 
                      Aankomst van winnaar Jasper De Buyst voor Quincy Vens.     
    WBV 16-6-2012-wetteren 522.JPG                        
      De spurt voor de 3de plaats met Nicky Cocquyt voor Jori Van Steenberghen.


    16/06/2012 WETTEREN (TEN-EDE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 130

    1.DE BUYST Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-

    2.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    3.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    7.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VERWEE Nico-CYCLING TEAM GRILLHUISJE-

    9.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    10.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    11.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    13.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    25.BRAEKEVELDT Pieter-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    30.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    44.DE DOBBELAER Angelo-ZANNATA CYCLING TEAM-

    WBV 16-6-2012-wetteren 257.JPG WBV 16-6-2012-wetteren 216.JPG
    De valpartij heeft slachtoffers gemaakt met o.a.                              Kenny De Wulf uitgschakeld door de valpartij.
    Timothy Vergeylen en Bart Nonneman.
    WBV 16-6-2012-wetteren 289.JPG
    De 10 leiders met o.a. Nick Mertens, Jori Van Steenberghen, Kevin Vleurinck,
    Van Couter, Verwee, Van Der Stockt en Vernaeckt. Later sloot nog een groepje
    renners aan met o.a. Koen De Bosscher en Quincy Vens.
    WBV 16-6-2012-wetteren 354.JPG
                 Quincy Vens en Koen De Bosscher op weg naar de kopgroep.
    WBV 16-6-2012-wetteren 457.JPG
                        De kopgroep bij het ingaan van de voorlaatste ronde.
    WBV 16-6-2012-wetteren 548.JPG WBV 16-6-2012-wetteren 020.JPG
                  Thomas Ongena uit Berlare.                                                             Peter Moortgat in aktie.
    WBV 16-6-2012-wetteren 021.JPG WBV 16-6-2012-wetteren 022.JPG 
                                                                                                  De start.
    WBV 16-6-2012-wetteren 030.JPG
                         De start te Wetteren Ten Ede met 130 deelnemers.
    WBV 16-6-2012-wetteren 049.JPG WBV 16-6-2012-wetteren 054.JPG
                 Pierre Maes was van de partij.                                                        Tony Heirbaut uit Belsele.
    WBV 16-6-2012-wetteren 058.JPG
                                           Valentijn Martens uit Stekene.
    WBV 16-6-2012-wetteren 184.JPG WBV 16-6-2012-wetteren 066.JPG
                              Bram D'Hondt
    WBV 16-6-2012-wetteren 097.JPG WBV 16-6-2012-wetteren 083.JPG
                          Gianni Cooman                                                                                Ken Van Reeth


    WBV 16-6-2012-wetteren 001.JPG
             Winnaar bij de toeristen te Wetteren Ten Ede was Kristof Debbaut.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-06-2012 om 22:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 16/06/2012 NIEUWERKERKEN (LB) - Elite z.c./U23 - 116,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.SAVO Michael-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    2.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.MOTKE Ritchie-BERGKLIMMERS-

    4.SAVO Anthony-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    5.THEUNISSEN Jordi-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    6.MOTTET Florent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    8.ZLAMALIK Martin-KDL TRANS LANDBOUWKREDIET-

    9.RIECKMANN Felix-JENA-

    10.KLEIN Lennart-BLITZ SPICH-

    11.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

     

    16/06/2012 OOSTNIEUWKERKE (SLEIHAGE) (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.VIANE Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    6.GHISTELINCK Paco-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    7.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    8.CASIER Arne-FUJI TEST TEAM-

    9.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

     

    16/06/2012 WETTEREN (TEN-EDE (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 130

    1.DE BUYST Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-

    2.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    3.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    4.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    7.VAN COUTER Stein-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VERWEE Nico-CYCLING TEAM GRILLHUISJE-

    9.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    10.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    11.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    13.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    25.BRAEKEVELDT Pieter-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    30.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    44.DE DOBBELAER Angelo-ZANNATA CYCLING TEAM-

     

    16/06/2012 SINT KATELIJNE WAVER (A) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 96 km

    Aantal deelnemers: 80

    1.WILLEMS Kenny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VAN NUFFELEN Sam-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    4.STUYCK Dieter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.SCHOEP Glenn-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.ZEGERS Kristof-CYCLINGCHAMPS-

    8.LAMBRECHTS Joeri-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    10.LEMBRECHTS Nicolaas-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    48.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

     

    16/06/2012 PASSENDALE (W) - Dames Elite - 84 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.NOSTVOLD Lise-HITEC PRODUCTS-

    2.DUTRIAUX Fiona-PEDALE MADELEINOISE-

    3.DELZENNE Elise-PEDALE MADELEINOISE-

    4.ROBERT Amy-SCOTT CONTESSA EIC CARDIFF AJAX CC

    5.ZWICK Martina-KOGA-

    6.KOSTER Anouska-DOLMANS BOELS WT-

    7.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    8.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    9.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.FENNEL Esther-KOGA-

    12.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    22.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    25.DE RIDDER Amy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    41.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    49.VANDERMEULEN Cindy-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    16-06-2012 om 21:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 16/06/2012 BEIGEM-GRIMBERGEN (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 27

    1.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL-

    2.GIBBONS Ryan-UCS CRABBE PERFORMANCE-

    3.SCHERPENBERGH Dominique-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    5.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD WEST BRABANT-

    6.BLEUS Robin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    7.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    8.MOENS Jens-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.KEMPEN Marijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    12.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    15.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    16/06/2012 DENDERHOUTEM (O) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers: 42

    1.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    2.SIMON Kenn-THOMPSON-

    3.VAN HECKE Stijn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    4.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM
    5.BAEYENS James-CUBE FINTRO SPIE CT
    6.DE SY Vincent-
    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    7.ROEGIERS Jochem-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.LIMPENS Gianni-CUBE FINTRO SPIE CT

    10.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    27.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    16/06/2012 OOIGEM (W) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-
    2.FELGATE Ryan-CUBE FINTRO CT
    3.VANDEWALLE Matthias-
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.BLONDEEL Simon-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    8.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DESTATSBADER Roy-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.LAMPAERT Constantijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    16/06/2012 SINT KATELIJNE WAVER (A) - Juniores - 83,2 km

    Aantal deelnemers: 80

    1.GOYVAERTS Oskar-THOMPSON-

    2.VAN PETEGEM Nick-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.VAN DIESEN Robin-TWC DE KEMPEN-

    4.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VANDERAERDEN Niels-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VERTOMMEN Jeff-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    7.VAN DEN DRIESSCHE Din-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.COOLS Brent-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    22.RELAES Michiel-RUDYCO CYCLING TEAM-

    55.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    67.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    16/06/2012 ZEDELGEM (W) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 24

    1.LOGIER Jan-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    2.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    3.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    4.DE RUYSSCHER Dante-RIJSCHOOL AH GENTSE VELOSPORT-

    5.D´HOORE Giorgio-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.DEPYPERE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    7.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.DEFREYNE Cedric-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN VZW

    9.DEBEY Glenn-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    10.VERSCHAEVE Lounes-JONGE RENNERS ROESELARE-

     

    16/06/2012 SINT KATELIJNE WAVER (A) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    2.WOUTERS Beau-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    3.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    6.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    7.TASSENON Cedric-WK NOORD WEST BRABANT-

    8.BRAET Dieter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.GARROUSSE Keanu-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    11.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    35.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

    16-06-2012 om 21:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 15/06/2012 GELUWE (W) - Elite z.c./U23 - 112,2 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.KERKHOF Tim-WV SCHIJNDEL-

    3.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC-

    5.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.JOSEPH Stijn-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    7.O´SHEA Glenn-NORWOOD-

    8.VANTHOURNOUT Brecht-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    9.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    10.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA-

     

    15/06/2012 OEDELEM (W) - Dames Elite - 88 km

    Aantal deelnemers: 48

    1.NOSTVOLD Lise-HITEC PRODUCTS-

    2.TROTT Emma-WT DOLMANS-BOELS-

    3.MOBERG Emilie-HITEC PRODUCTS-

    4.STEGINK Ymke-RESTOR CYCLING-

    5.KOSTER Anouska-DOLMANS BOELS WT-

    6.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    7.BUNN Lowri-ABERGAVENNY-

    8.BOGAERT Lisa-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    9.DUTRIAUX Fiona-PEDALE MADELEINOISE-

    10.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    19.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    41.GELDHOF Anja-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    42.VANDERMEULEN Cindy-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    16-06-2012 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/06/2012

    vwf.JPG






    Vrijdag 15 Juni - EREMBODEGEM (9320) -
    Avondcriterium

    A-reeks
    1 Kristof MUYS
    2 Bjorn Lison
    3 Dries Echelpoels
    4 David Motte
    5 Christophe Van Gucht
    6 Kevin Selleslagh
    7 Jeroen Van Geyte
    8 Steven Tuytschaever
    9 Kevin Vanderborght
    10 Wim Blaton

    C-reeks
    1 Danny SAELENS
    2 Bruno Bruyere
    3 Frank Geets
    4 Pascal De Wolf
    5 Jimmy De Paepe
    6 Sven Janssens
    7 Jens Neirinck
    8 Dirk De Schrijver
    9 Frank van Haverbeek
    10 Stefan Van Praet

    D-reeks
    1 Hedwig HENDERICKX
    2 Marnic De Waele
    3 Danny De Bruyne
    4 Rudy Thomas
    5 Christophe Brieau
    6 Gerry Maes
    7 Jerry De Reuse
    8 Jan De Mulder
    9 Kim Putteman
    10 Anthony Sluys

    E-reeks
    1 Danny DE BACKER
    2 Patrick Van Renterghem
    3 Ronny Paridaens
    4 Luc Van Mol
    5 Patrick Convents
    6 Eric Depouille
    7 Hugo Van Linden
    8 Rudy Van De Velde
    9 Rudy Bloemmen
    10 Yvan Camphijn

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Wily Wouters
    3 Jozef Deneef
    4 Guy De Bock
    5 Hugo Tuypens
    6 Julien De Bock
    7 Tom Wilson
    8 Jef Scheirlinckx
    9 Andre Devadder
    10 Luc D'Haeseleer

    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Werner Dullaert (St.Gillis)
    4 Hubert D'Hondt
    5 William De Cremer
    6 Guido Cornet
    7 Jozef Saerens
    8 Clement Saelens
    9 Luc Hermans
    10 Willy Teirlinck

    16-06-2012 om 20:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WAOD WEDSTRIJD KRUIBEKE 12/06/2012
    Toeristen: Kruibeke 12/06/2012



    Bron: Koen Maris

    16-06-2012 om 20:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/06/2012

    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan RIKKIE MATTHIJSSENS met zijn 4°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Matthijssens Rikkie KOP 2012 1.png   Matthijssens Rikkie 14-06-2012 1.png   

    Donderdag 14/06/2012 - NIEUWKERKEN - TTC 2012 Rit 7 - 72 km
    Uitslag - 67 dln. - 41 km/h

    1.RIKKIE MATTHIJSSENS (Zwijndrecht)

    2.Jens Verschaffelt

    3.Tom Saeys

    4.Dennis Mijnsbergen

    5.Peter Dierks

    6.Steven Van Houte

    7.Bart Mertens op > 1min (Spurt peloton)

    8.Kenny Janssens (Melsele)

    9.Kris Smet

    10.Rudi Geeraert

    11.Alain Calle 12.Bruno Haemers 13.Guido Spanoghe 14.Tom Vercammen 15.Patrick De Beule 16.Xavier De Wulf 17.Mario Bolssens 18.Wouter Van Breusegem 19.Filip Van Buynder 20.Benny Eloot 21.Dirk Vermincksel 22.Philip Van Havenbergh 23.Jonathan Van Kerchove 24.Marco Lambin 25.Kurt Thoen 26.Jan Peirsman 27.Marnix De Roos 28.Bram Kesteleyn 29.Rudi Van Dam 30.Robby Van Raemdonck 31.Peter Hoskens 32.Geert Vanlandeghem 33.Jan Stuyck 34.Tom Middelkamp 35.Geert Braeckman 36.Vincent Bogaerts 37.Benjamin De Baere 38.Bert De Coster 39.Johan De Rop 40.Mathias D'Hooghe 41.Dean Bolssens 42.Franky De Fijn 43.Lieven Van De Perre 44.Maarten Van Raemdonck 45.Dirk Bryssinckx 46.Danny Maris 47.Peter Van Goethem 48.Tom Frederickx 49.Franky Boel
    Matthijssens Rikkie 14-06-2012 2.png

    Foto's: Hugo Meirte

    16-06-2012 om 17:57 geschreven door kenny


    15-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERKALENDER HAMME-MOERZEKE - ZOMER 2012
    Kalender Hamme 2012.png
    Bron: Freddy Moortgat

    15-06-2012 om 12:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 14/06/2012 OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.O´SHEA Glenn-NORWOOD-

    2.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    4.VANHAECKE Thomas-FUJI TEST TEAM-

    5.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    8.VANBECELAERE Tom-COLBA SUPERANO HAM-

    9.NACHTERGAELE Niels-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    15-06-2012 om 12:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/06/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 5°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Demeter Renaat KOP 2012 1.png
    Donderdag 14 Juni - NIEUWKERKEN (9100) -
    Ronde van het Waasland


    ACD-reeks

    1 RENAAT DEMETER (Lochristi)
    2 Vincent Meyvis
    3 Rob Krijnen
    4 Eric Vereecken (1C)
    5 Sammy Bogaert
    6 Gianni Cooman
    7 Pieter Diels
    8 Bart Heirewegh
    9 Luc De Duytsche
    10 Frank Geets
    11 Stef Diels
    12 Davy Versichel
    13 Jimmy De Paepe
    14 Kris De Block
    15 Wim Braet
    16 Gert Smet
    17 Mario Van Der Sickel
    18 Tom Seeldraeyers
    19 Bart Baeyens
    20 Kenny De Wilde
    21 Jerry Cooman
    22 Patrick Jacobs (1D)
    23 Paul Roosenparck
    24 Hans Nuyens
    25 Franky Weemaes
    26 Jan Vlegels
    27 Davy Roeyen
    28 Benny Van Buynder
    29 Dirk De Schrijver
    30 Hans Vergauwen en Kevin De Knaep

    15-06-2012 om 12:40 geschreven door kenny


    14-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE KRUIBEKE VAN WOENSDAG 13/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE KRUIBEKE 
    VAN WOENSDAG 13/06/2012
    WBV 13-6-2012-kruibeke 325.JPG  
                                        Patrick Cocquyt met de bloemen.
    WBV 13-6-2012-kruibeke 320.JPG WBV 13-6-2012-kruibeke 294.JPG
                          Patrick Cocquyt                                Aankomst van Patrick Cocquyt die op 52 jarige leeftijd het nog steeds doet !!!
    WBV 13-6-2012-kruibeke 296.JPG
              Aankomst van de 2de Guy Van Broekhoven ook reeds 39 jaar.
    WBV 13-6-2012-kruibeke 303.JPG
         De spurt van het peloton met Kevin Martinez Suarez voor Florent Mottet.

    Woensdag 13/06/2012 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 96

    1.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.SUAREZ MARTINEZ Kevin-COLBA SUPERANO HAM-

    4.MOTTET Florent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.VAN CAMP Jeroen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.GRONUM Waldo-ASB PAREIN ROYELLI-

    8.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.LODEWIJKS Gert-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    19.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    21.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    22.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    27.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    29.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    32.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    34.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT

    36.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    38.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    39.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    42.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    44.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    45.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    46.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    47.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-
    WBV 13-6-2012-kruibeke 016.JPG
                                  De start van de 96 deelnemers te Kruibeke.
    WBV 13-6-2012-kruibeke 044.JPG
                                   Pieter Covents en Stijn Mettepenningen.
    WBV 13-6-2012-kruibeke 034.JPG
                              Links Kristoff Heyns en Matthias Onghena.
    WBV 13-6-2012-kruibeke 084.JPG
                                          Guy Smet op kop in eigen Kruibeke.
    WBV 13-6-2012-kruibeke 116.JPG
                                         Gunter Sterck rechts in volle aktie.
    WBV 13-6-2012-kruibeke 118.JPG
                 Kris De Block uit Mariekerke met James Fruytier uit Zaffelare.
    Pech voor James Fruytier die later uit de wedstrijd verdween met een zadelbreuk.
    WBV 13-6-2012-kruibeke 201.JPG
          Gunter Sterck en Guy Van Broekhoven probeerden nog een aanval.
    WBV 13-6-2012-kruibeke 191.JPG
    Jarno Van Guyse nog wat stijfjes na de val te Belsele van Dinsdag, Jeroen Van
    Camp volgt in 4de stelling.
    WBV 13-6-2012-kruibeke 274.JPG WBV 13-6-2012-kruibeke 290.JPG
    Wim Vermant uit Niel kwam ten val toen Sven                               De supporters wachten op de aankomst.
    Wielandt uit Beveren in aanraking kwam met een auto.
    WBV 13-6-2012-kruibeke 111.JPG
                      Het was blijkbaar leuk in de wagen van de groene vlag.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-06-2012 om 12:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE BELSELE VAN DINSDAG 12/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BELSELE 
    VAN DINSDAG 12/06/2012
    WBV 12-6-2012-Belsele 501.JPG  
    Het podium met winnaar Rutger Roelandts, Wouter Daniels en Joeri Calleeuw.
    WBV 12-6-2012-Belsele 498.JPG
                      Het podium met vooraan de inrichters van de wedstrijd.
    WBV 12-6-2012-Belsele 487.JPG WBV 12-6-2012-Belsele 491.JPG
              Winnaar Rutger Roelandts.                                                     Rutger Roelandts met de tevreden inrichter.
    WBV 12-6-2012-Belsele 503.JPG
                 Belgisch kampioen Joeri Calleeuw en Gaspard Van Peteghem.
    WBV 12-6-2012-Belsele 442.JPG
                              Aankomst van Rutger Roelandts te Belsele.
    WBV 12-6-2012-Belsele 444.JPG
                                     Kristof DHollander eindigde op plaats 15.
    WBV 12-6-2012-Belsele 454.JPG
                          Links de aankomst van Mattias Nys uit Nieuwkerken.
    WBV 12-6-2012-Belsele 037.JPG
    De ploeg van Nicolas Vereecken, Lotto Belisol U23 werd 1ste in het ploegklassement.
    WBV 12-6-2012-Belsele 047.JPG
                  De ploeg van Rupelspurters Boom werd 4de in de Interclub.

    Dinsdag 12/06/2012 BELSELE (KAMPIOENSCHAP V/H WAASLAND) (O) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 148,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.DANIELS Wouter-MELBOTECH PRORACE CT-

    3.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    4.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht-LOTTO BELISOL U23-

    6.NICHOLSON Michael-ASFRA RACING TEAM-

    7.VAN DE VALL Lars-RUCANOR-LINE CYCLING TEAM-

    8.DE MESMAEKER Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.WILLEMS Kenny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    15.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    32.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    43.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    56.PIETERS Andres-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    57.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    61.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    65.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    66.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    67.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    69.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    76.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    79.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    83.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    94.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    97.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    98.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-
    WBV 12-6-2012-Belsele 061.JPG
                    De start van het kampioenschap v/h Waasland te Belsele.
    WBV 12-6-2012-Belsele 063.JPG
                             Net voor de start met Mattias Nys en Stijn Gidé.
    WBV 12-6-2012-Belsele 050.JPG
                                     Tony Heirbaut en Koen Van de Velde.
    WBV 12-6-2012-Belsele 482.JPG
                                                 Geert Wellens
    WBV 12-6-2012-Belsele 170.JPG
    Links Stijn Verbeke uit Sinaai met rechts van hem de latere winnaar Rutger Roelandts.
    WBV 12-6-2012-Belsele 201.JPG
                           Doortocht te Waasmunster in de gietende regen.
    WBV 12-6-2012-Belsele 234.JPG
                                            Pech voor Tony Heirbaut.
    WBV 12-6-2012-Belsele 267.JPG
    WBV 12-6-2012-Belsele 280.JPG
                                      Stijn Gidé en Paul Roosenparck.
    WBV 12-6-2012-Belsele 509.JPG WBV 12-6-2012-Belsele 301.JPG
    Oud burgemeester Freddy Willockx kwam een kijkje nemen.               Schuilen was de boodschap.
     


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-06-2012 om 12:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC TEAM VAN 02 - 03 - 10/06/2012

    Trek KMC Banner 2012.png
    Verslagen 2/6–3/6/2012, 10/6/2012 en Europees Kampioenschap in Moskou.

     

    Van donderdag 7 tot en met zondag 10 juni vond in Moskou het Europees kampioenschap cross-country plaats.

    Tweevoudig Olympisch kampioen Absalon verschijnt alvast zonder zorgen aan de start. De Fransman realiseerde met WB-winst in zijn eigen La Bresse alvast één van de twee grote doelen die hij zich dit jaar gesteld heeft en is zeker één van de kanshebbers op eremetaal. Wereldkampioen Kulhavy van zijn kant kan na Haifa in 2010 en Dohnany in 2011 zijn derde Europese titel op rij behalen. Een opportuniteit die de lange Tsjech zeker niet zal laten liggen, ook al staat diens seizoen volledig in het teken van Londen en het behalen van Olympisch goud.

    Van Belgische zijde is het uitkijken naar de prestatie van Sven Nys, die als enige landgenoot aan de start verschijnt bij de elites. Bij de Juniors komen ook nog Kevin Panhuyzen, Boris Cara en Mathieu Dehaeze in actie.

     

    11e plaats voor Kevin Panhuyzen


    Verslag : "Het parcours was super zwaar, allemaal steile klimmetjes die toch wel redelijk lang waren. Het parcours was wel niet zo technisch maar er zaten enkele mooie stukjes in".

     

    Zaterdag 2/6/2012 Belgacom Grand Prix te Antwerpen.

     

    Nieuwelingen : 2e plaats Wout Alleman

                                 3e plaats Kenneth Coomans

                               24e plaats Joren Alleman

     

    1e plaats Kevin Panhuyzen

    8e plaats Jarno Weemaes

    2e plaats Githa Michiels + Provinciaal Kampioen van Antwerpen

    4e plaats Kris Janssens

    13e plaats Sander Elen

    Trek KMC 14-06-2012 1.png 
    Trek KMC 14-06-2012 2.png

    Zondag 3/6/2012 kwamen de Kids  aan de start.

     

    1e plaats Decoster Louis

    Vincent Berden – Sander Kielich – Noah Vandamme

    Ward Samoy – Stan Dieleman – Timo Kielich

    Wout Roggeman – Seppe Bogaert -  Owen Valcke

    Trek KMC 14-06-2012 3.png 
    Trek KMC 14-06-2012 4.png

     

    Zondag 3/6/2012: 2e editie 6 uur Lakebike challenge te Best Eindhoven Nederland.

     

    1e plaats Mark Donné als solo MTB rijder.

    Trek KMC 14-06-2012 5.png 

     

    Zondag 10/6/2012: 3e editie Rursee marathon te Einruhr.

     

    1e plaats Mark Donné voor de 75 km marathon.

     

     

    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager - De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    14-06-2012 om 12:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 09 JUNI & ZONDAG 10 JUNI 2012

    WAC Waasland.png

     

    NIEUWELINGEN

    Zondag 10/06/2012 - Bierbeek - 58 dln

    Van Tilborg Brent - 29°
    Baert Atlas - 40°
     

     

    JUNIOREN

    Zaterdag 09/06/2012 - Belsele - 89 dln

    Jansegers Jeffrey - 24°
    Van Hooydonck Dante - 44°
    De Ost Jarne
    Vercauteren Stef
    Bastiaens Davy 


    Weinig uitslagen veel renners in den blok, succes !!!
     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    14-06-2012 om 11:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 13/06/2012 KRUIBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 96

    1.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    3.SUAREZ MARTINEZ Kevin-COLBA SUPERANO HAM-

    4.MOTTET Florent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    5.VAN CAMP Jeroen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.GRONUM Waldo-ASB PAREIN ROYELLI-

    8.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.LODEWIJKS Gert-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    19.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    21.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    22.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    26.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    27.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    29.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    32.MELS Fabrice-SALCANO FACTORY TEAM-

    34.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT

    36.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    38.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    39.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    42.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    44.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    45.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    46.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    47.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

     

    13/06/2012 ZERKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 81

    1.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    3.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    4.LIGNEEL Brian-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    5.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    6.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    7.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.VANHAECKE Thomas-FUJI TEST TEAM-

    9.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    10.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    14-06-2012 om 09:50 geschreven door kenny


    13-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/06/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan KOEN MARIS met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Maris Koen KOP 2012.png
    Dinsdag 12 Juni - KRUIBEKE (9150)
     


    1.Koen Maris (Kruibeke)

    2.Nick David

    3.Steven Thomas op 1’10

    4.Dave Van Roeyen op 1’30

    5.Alain Calle

    6.Danny Van Oyen

    7.Luc Van Clapdorp
    8.Wim Van Berghem
    9.Wim Meir

    10.Gert Smet

    11.Kenny Janssens (Melsele)
    12.Steven Sluyts
    13.Dieter Vercauter
    14.Karel Peelman
    15.Jan Peersman
    16.Jens Smet
    17.Frank Suys
    18.Jens Meersman
    19.Freddy Van Camp
    20.Tim Van Renterghem

    13-06-2012 om 13:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 12/06/2012 BELSELE (KAMPIOENSCHAP V/H WAASLAND) (O) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 148,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.DANIELS Wouter-MELBOTECH PRORACE CT-

    3.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    4.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    5.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht-LOTTO BELISOL U23-

    6.NICHOLSON Michael-ASFRA RACING TEAM-

    7.VAN DE VALL Lars-RUCANOR-LINE CYCLING TEAM-

    8.DE MESMAEKER Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    9.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.WILLEMS Kenny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    15.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    32.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    43.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    56.PIETERS Andres-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    57.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    61.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    65.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    66.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    67.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    69.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    76.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    79.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    83.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    94.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    97.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    98.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    13-06-2012 om 13:08 geschreven door kenny


    12-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 11/06/2012 KNESSELARE (O) - Elite z.c./U23 - 98 km

    Aantal deelnemers: 80

    1.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    2.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-

    3.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    4.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    8.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    24.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    12-06-2012 om 00:02 geschreven door kenny


    11-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME VLAAMS KAMPIOENSCHAP TTC 2012 VAN ZONDAG 10/06/2012 TE ZWIJNDRECHT
    VLAAMS KAMPIOENSCHAP TTC 2102 - 10/06/2012 - ZWIJNDRECHT



    Filmopname: Willy Marin

    11-06-2012 om 23:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD WAOD TE ZAFFELARE VAN ZONDAG 10/06/2012
    Catg.A/B



    Filmopname: Gino Van Broeck

    11-06-2012 om 23:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE AARTSELAAR VAN ZONDAG 10/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE AARTSELAAR 
    VAN ZONDAG 10/06/2012
    WBV 10-6-2012-aartselaar 293.JPG  
                               Kristof DHollander met de bloemen.
    WBV 10-6-2012-aartselaar 296.JPG  WBV 10-6-2012-aartselaar 294.JPG
                        Kristof DHollander mag het uitleggen aan de micro en was zeer blij met zijn 1ste van het seizoen.
    WBV 10-6-2012-aartselaar 264.JPG
                    Kristof DHollander en Tom Vermeiren vechten de spurt uit.
    WBV 10-6-2012-aartselaar 265.JPG
                           Kristof DHollander net voor Tom Vermeiren.
    WBV 10-6-2012-aartselaar 271.JPG
                          Aankomst van het peloton met Kevin Van Staeyen.

    Zondag 10/06/2012 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    4.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.VERMEIREN André-STAR CYCLING TEAM-

    7.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    8.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    10.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    12.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    15.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    20.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    27.BAEYENS Gert-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    28.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    35.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    43.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    45.VERBRUGGEN Nico-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM- 

    WBV 10-6-2012-aartselaar 299.JPG WBV 10-6-2012-aartselaar 001.JPG
                            Gert Baeyens.                                          De start te Aartselaar met de renners van Rupelspurters Boom.
    WBV 10-6-2012-aartselaar 010.JPG
                         Kristoff Heyns voor de start met Patrick De Roos.
    WBV 10-6-2012-aartselaar 015.JPG
    WBV 10-6-2012-aartselaar 027.JPG
               Guy Smet zeer attent rijdend en op weg naar de goede form !!!
    WBV 10-6-2012-aartselaar 042.JPG
                                    Kristoff Heyns en Stijn Mettepenningen.
    WBV 10-6-2012-aartselaar 062.JPG WBV 10-6-2012-aartselaar 152.JPG
                                                                                                                                      Stijn Huys en Steven Doms.

    WBV 10-6-2012-aartselaar 193.JPG
    Kopgroep van 9 renners waar Gianni Van Calster zwaar ten val kwam door een
    dame die op het parcours kwam om een drinkbus aan te reiken voor een andere
    renner, hij werd afgevoerd naar het ziekenhuis.
    WBV 10-6-2012-aartselaar 205.JPG WBV 10-6-2012-aartselaar 240.JPG
    WBV 10-6-2012-aartselaar 209.JPG
       De kopgroep halweg koers, vijf renners kregen zeer laat nog aansluiting.
    De Waaslanders reden sterk in Aartselaar met Gunter Sterck, Kristof DHollander,
    Guy Smet en Robby De Roos.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    11-06-2012 om 19:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/06/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg

    Proficiat aan SAMMY BOGAERTS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!


    Bogaert Sammy KOP 2010 1

    Zondag 10/06 – ESSEN


    Categorie A
    1-Van Baelen Ben

    2-Jenns Fret

    3-Duchene Kris

    4-Thys Steven

    5-Van Nimmen Thomas

    6-Loos Glen

    7-Vanden Wijngaerd Bart

    8-Jespers Jasper

    9-Van Nimmen Jasper

    10-Speltincx Kenneth

    Categorie B
    1-SAMMY BOGAERTS (Kalmthout)

    2-Bocken Peter

    3-Sitarski Marcin

    4-De Vree Rik

    5-Vennicx Dave

    6-Hereijgers Piet

    7-Mattheeusen Rudi

    8-De Visscher Walter

    9-Boenders Yves

    10-Van den Bergh Michel

    Categorie C
    1-Verdonck Patrick

    2-Van der Mieren Daniel

    3-Van loon Andy

    4-Van Looy Wim

    5-Kremer Bert

    6-Maes Harry

    7-Van Thielen Wim

    8-Everaerts Wim

    9-Vertessen Harry

    10-Vermeiren Guido

    Categorie D
    1-Wouters Bert

    2-Govers Ronny

    3-Marijnissen Walter

    4-Geudens Paul

    5-Ackermans Alex

    6-Haest Eddy

    7-Van Rijsbergen John

    Categorie E
    1-De Bakker Ludo

    11-06-2012 om 10:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN ECW RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/06/2012

    ECW Banner 2012.jpg
    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 16°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen MASTERS C ECW !!!

    Van Oyen Franky BK 2011.png
    Zondag 10/06/2012 – MELEN – ECW – Belgisch Kampioenschap

    Amateurs

    1 ENGELEN Ruben

    2 COLLARD Simon

    3 WOLKOWICZ Romain

    4 THIJS Rik

    5 BOMANS Kristof

    6 MEYVIS Vincent

    7 PEPINSTER Sébastien

    8 STYNEN Klaas

    9 ROUSSEL Rens

    10 MELON Vincent

    ECW BK 2012 10-06-2012 2.JPG 

    Masters A

    1 VAN EYNDT Sven

    2 WIELFAERT Kristof (Lokeren)

    3 ADAMS Christophe

    4 DION Raphaël

    5 MULKENS Mike

    6 RANSY Sigi

    7 HENRION Jonathan

    8 CLEEREN Tom

    9 DUCHATEAU Filip

    10 HOUBEN Kristof

    ECW BK 2012 10-06-2012 1.JPG
                           Podium Masters A met Kristof Wielfaert als 2de.
     

    Masters B

    1 ECHELPOELS Dries

    2 HAUTERAT Georges

    3 JANSEN Wim

    4 SZEKELY-BORBARA Dennis

    5 HOYDONCKX Erwin

    6 BLOCKX David

    7 HOYDONCKX Peter

    8 THOELEN Nico

    9 CARGNELLO Michel

    10 SOENEN John

     

    Masters C

    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2 DOYE Eric

    3 BLANCHY Nicolas

    4 VANHERLE Ivo

    5 DOISY Patrick

    6 STEVELER Pierre

    7 THIMISTER Jean-Michel

    8 RENARD Alain

    9 PANIS André

    10 DELFOSSE Joseph

    11-06-2012 om 09:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/06/2012

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan PIERRE VERBERCKMOES met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.F !!!
    Verberckmoes Pierre.png
    Zondag 10 Juni – ZAFFELARE (9080)

    Uitslag WAOD 10-06-2012.png

    11-06-2012 om 09:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/06/2012

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg
    Zondag 10/06/2012 – AARSELE - LFT

    Reeks A:
    1. Geoffrey MICHELS

    2. Nicola Staelens

    3. Kim Van Oost

    4. Sebastiaan Delodder

    5. Pedro Michels.

    Reeks B:
    1. Pedro VANDENDRIESSCHE

    2. Hendrik Bogaert

    3. Marnic De Waele

    4. Kurt Heyman

    5. Kurt De Backer

    Reeks C:
    1. Mario LAMMENS

    2. Wim Braet

    3. Patrick Raes

    4. Freddy Vlerick

    5. Wim De Coninck

    Reeks D:
    1. Robert STANDAERT

    2. Paul Hunninck

    3. Ruddy Stockman

    4. Michel Wynsberghe

    5. Patrick Watteny

    Reeks E:
    1. John HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2. Jolien Verschueren

    3. Naïka Deneef

    4. Eric Van Landschoot

    5. Dany Debondt

    Reeks F:
    1. Dieter COUSSENS

    2. Kenneth Sergooris

    3. Stijn Deruyter

    4. Nicholas Braet

    5. Junior Sergooris

    11-06-2012 om 09:53 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!