.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    10-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2012.png    Dhollander Kristof KOP 2012.png

               Jeroen Das                 Kristof DHollander

    Zondag 10/06/2012 AARTSELAAR (A) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    2.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23-

    4.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    6.VERMEIREN André-STAR CYCLING TEAM-

    7.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    8.VERMANT Wim-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    9.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    10.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    12.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    15.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST-

    20.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    27.BAEYENS Gert-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    28.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    35.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    43.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    45.VERBRUGGEN Nico-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

     

    10/06/2012 HOKSEM - HOEGAARDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 95

    1.DAVID Tom-LOTTO P.C.W-

    2.VAN DRIESSCHE Kjell-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    3.GOURGUE Benjamin-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    4.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.SUAREZ MARTINEZ Kevin- COLBA SUPERANO HAM 

    6.VANBILSEN Kenneth-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    7.WERST Raymond-MAASLANDSTER-

    8.VALLEE Boris-IDEMASPORT - BIO WANZE-

    9.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    10.DAKTERIS Janis-LOTTO P.C.W-

     

    10/06/2012 LEMBEEK (VB) - Elite z.c./U23 -
    Aantal deelnemers: 66

    1.PEYSKENS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    3.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    4.BROEDERS Garrit-JONG VLAANDEREN-

    5.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    6.DE WORTELAER Serge-IDEMASPORT - BIO WANZE-

    7.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT

    8.BACKAERT Frederik-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    9.DE VOS Gertjan-FUJI TEST TEAM-

    11.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    20.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    39.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

     

    10/06/2012 MEISE WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers:

     

    10/06/2012 WESTOUTER (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.O SHEA Glenn-NORWOOD CYCLING CLUB-

    2.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    3.LEPLA Jeroen-JONG VLAANDEREN-

    4.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.VERRAES Benjamin-JONG VLAANDEREN-

    6.BOUTTE Kenzie-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR
    8.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER
    9.LIGNEEL Brian-
    TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    10.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

     

    10/06/2012 ´S-GRAVENWEZEL (A) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 101,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.ISRAEL Pieter-LUDO PEETERS-

    3.THYS Nico-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.HARTELOH Martijn-RESTORE CYCLING-

    6.VAN ROOY Matthias-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.HARTELOH Maxim-RESTORE CYCLING-

    8.COSTERMANS Randy-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.RASERA Sven-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.ROELEN Jef-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

     

    10/06/2012 MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 98 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.MAERTENS Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.VAN DER HAEGHEN Ruben-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    4.SABO Pedro-DMC- CYCLING TEAM-

    5.DE MERLIER Giovanni-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    6.VLAEMINCK Jonathan-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    7.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.VERHOOGHE Kris-CYCLING TEAM GRILLHUISJE-

    9.DE PAEPE Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    10.POPPE Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    14.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    24.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    32.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    10/06/2012 DRIESLINTER (VB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    2.BLEUS Robin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    3.VAN ECHELPOEL Michiel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.LEYNEN Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.MOENS Jochen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.LIMPENS Gianni-CUBE FINTRO SPIE

    8.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.VAN PETEGEM Nick-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.DE BRUYCKER Yannou-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    32.COOLS Jeffrey-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10-06-2012 om 22:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 10/06/2012 HARINGE (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.BURTON Germain-TEAM DE VER-

    2.RAGAN Jacob-CHAMPION SYSTEM MAXGEAR-

    3.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.BORRA Jules-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    6.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VERSCHUERE Seppe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VAN DEN BERGHE Yentl-K.V.C. DEINZE VZW-

     

    10/06/2012 HERSELT (A) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers: 54

    1.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN TICHELT Yorben-VISTAMEDIA HAMME-

    3.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    4.IVANOV Evgeny-OLIMPIISKY REZERV-

    5.VORSSELMANS Jan-W.A.C. TEAM HOBOKEN

    6.VAN BAKEL Robbie-WV SCHIJNDEL-

    7.DE MEYER Jasper-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    8.VAN DER BRUGGEN Bart-WV SCHIJNDEL-

    9.KIVITS Marc-WV SCHIJNDEL-

    10.KERREMANS Niels-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    37.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.MECHANT Benjamin-ZANNATA CYCLING TEAM-

     

    10/06/2012 WERVIK (W) - Juniores - 98 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.DEPYPERE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VERHULST Sven-TIELTSE RENNERSCLUB-

    4.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.OPSOMER Jan-bart-JONGE RENNERS ROESELARE
    6.BAEYENS James-CUBE FINTRO SPIE CT
    7.PLANCKAERT Edward-
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.PICOUX Maximilien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

     

    10/06/2012 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 60,5 km

    Aantal deelnemers: 41

    1.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.PANIS Thibaut-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VERDONK Brent-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

    5.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    6.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    7.KROONEN Bastien-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    8.FASSIN Raphaël-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    9.HOMRIGHAUSEN Heiko-RC ZUGVOGEL-

    10.SWERTEN Hendrik-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    10/06/2012 BIERBEEK (VB) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    3.REVIERS Jonas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    4.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.TOELEN Alex-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    8.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.SNYERS Jari-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    10.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    15.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    36.VAN NIEUWENHOVE Ward-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

    40.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    41.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    10/06/2012 HERSELT (A) - Nieuwelingen - 68,2 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    3.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.HEYLEN Kevin-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-

    7.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    9.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.WILLEMEN Kristof-SPORT EN MOEDIG GENK-

    22.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    27.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    10/06/2012 WOESTEN (W) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.MOODY Levi-PEDALSPORT CYCLING CLUB-

    2.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.BRAYBROOKE Christiaan-VELOCITY RT-

    4.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5.CLAUW John Ross-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    6.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.COOREVITS Gilles-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.KERCKHOVE Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.QUIEVRE Jules-LIEVINOIS-

    10.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    10-06-2012 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/06/2012

    vwf.JPG






    Zondag 10 Juni - MALDEREN (1840)


    A-reeks
    1 Steven TUYTSCHAEVER
    2 Kevin Van Den Cruijce
    3 Tom Hermans
    4 Bart Heirewegh (Hamme)
    5 Gert Smet (Kruibeke)
    6 Steven Van Aken
    7 Tom De Smet
    8 Jorg Claes
    9 Jens Meersman (Bornem)
    10 Raf Van Den Bossche

    C-reeks
    1 Philip LAMPAERT
    2 Eric Vereecken
    3 Bruno Bruyere
    4 Richard De Ridder
    5 Jimmy De Paepe
    6 Willem Van Der Heyden
    7 Kurt Stevens
    8 Sven Janssens
    9 Alison De Vos
    10 Dirk Verbinnen

    D-reeks
    1 Rudy THOMAS
    2 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    3 Luc Van Looy
    4 Jan De Mulder
    5 Willy Van Herreweghe
    6 Carlo Vermassen
    7 Rene De Brucker
    8 Danny Daems
    9 Bart De Winter
    10 Chris Vrijders

    E-reeks
    1 Patrick CONVENTS
    2 Danny De Backer
    3 Jan Van Den Brande
    4 Ronny Lenie
    5 Andre Praet
    6 Eric Depouille
    7 Hugo Van Linden
    8 Patrick Van Cleemput
    9 Dirck Vermincksel
    10 Luc Van Mol

    F-reeks
    1 Jean Pierre BROOTHAERTS
    2 Marc Vervondel
    3 Willy Wouters
    4 Jos Staes
    5 Guy De Bock
    6 Jan Van Hove
    7 Hugo Tuypens
    8 Jos Vandermeulen
    9 Rene Mertens
    10 Hugo Verjans

    G-reeks
    1 Georges VONCKX
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Willy Teirlinck
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Herman Van Den Borre
    6 Gilbert Vandenheuvel
    7 William De Cremer
    8 Albert Van Den Eede
    9 Guido Cornet
    10 Hubert D'Hondt

    10-06-2012 om 22:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/06/2012

    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan RIKKIE MATTHIJSSENS met zijn 3°Seizoenszege bij de Toeristen en het behalen van de Titel van Vlaams Kampioen 2012 !!!

    Matthijssens Rikkie KOP 2011 1.jpg      Matthijssens Rikkie winst 10-06-2012.png

    Zondag 10/06/2012 - ZWIJNDRECHT - TTC Vlaams Kampioenschap 2012 - 90 km
    Uitslag - 65 dln.
    1.RIKKIE MATTHIJSSENS (Zwijndrecht)

    2.Frank Suys (Bornem)

    3.Wim Bas

    4.Johan Blancke

    5.Jelle Andries

    6.Dennis Mijnsbergen

    7.Wim Beyens

    8.Kenny Janssens (Melsele)

    9.Patrick Van Eyndt

    10.Roel Hannes

    11.Denis Lecluyse 12.Stefan Van Den Brande 13.Kurt Sarens 14.Bram Derboven 15.Vincent Bogaerts 16.Geert Braeckman 17.Karel Peelman 18.Tom Saeys 19.Erik van Wijk 20.Bram Kesteleyn 21.Geert Heremans 22.Mario Bolssens 23.Bjorn Berek 24.Freddy Van Camp 25.Werner Van de Zande 26.Bart Verschueren 27.Guido Spanoghe 28.Jan Stuyck 29.Lieven De Breucker 30.Peter Hoskens 31.Jonathan Van Kerchove 32.Robby Van Raemdonck 33.Marnix De Roos 34.Wim Kras 35.Wietse Coen 36.Jurgen Van Den Driessche 37.Jean-Paul Maes 38.Maarten Van Raemdonck 39.Franky De Fijn 40.Kris Smet 41.Boris Van Passel 42.Peter Flach 43.Patrick De Beule 44.Philip Van Havenbergh 45.Danny Maris 46.Steven Van Houte 47.Gino Smet 48.Bram Van Neck 49.Franky Boel 50.Kurt Verhoeven 51.Bert De Coster 52.Dean Bolssens 53.Jeroen Bartels 54.Rudi Van Dam 55.Frederic Stevens 56.Dirk Bryssinckx 57.Jeroen Proost 58.Kevin Vercauteren 59.Peter Dierks 60.Filip Van Buynder 61.Steven Van den Heuvel 62.Toon Mertens 63.Philip Van Hoof 64.Thibaut Logghe

    10-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/06/2012
    waod_3.jpg
    Proficiat aan WIM HEYNDRICKX met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!
    Heyndrickx Wim KOP 2012.png
    Zaterdag 09/06/2012 - EKSAARDE
    Uitslag WAOD 09-06-2012 1.png
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 358.JPG
                        
      Aankomst van Catg.A met Paul Rooseparck.
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 369.JPG
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 376.JPG
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 331.JPG
                                             Kopgroep Catg.A
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 364.JPG
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 186.JPG WAOD 9-6-2012-eksaarde 187.JPG
              Dave Van Roeyen uit Zwijndrecht.                                                      De start van de Catg.A

    Uitslag WAOD 09-06-2012 2.png
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 339.JPG
                     Aankomst van winnaar Wim Heyndrickx uit Vrasene.
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 341.JPG WAOD 9-6-2012-eksaarde 351.JPG
           Aankomst van Andy Van Loon (2de).
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 185.JPG   WAOD 9-6-2012-eksaarde 191.JPG
                   Alex Goossens uit Vrasene.
    Uitslag WAOD 09-06-2012 3.png
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 183.JPG
                                     Winnaar Catg.C Tony Reniers.
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 146.JPG
                                                  Aankomst Catg.C
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 108.JPG
                               Kopgroep Catg.C met o.a. Leo Mares.
    Uitslag WAOD 09-06-2012 4.png
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 092.JPG WAOD 9-6-2012-eksaarde 093.JPG
                                          Belgisch kampioen Catg.D Roland Boulard.
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 084.JPG
         Winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem.
    Uitslag WAOD 09-06-2012 5.png
    Uitslag WAOD 09-06-2012 6.png
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 082.JPG
                                    Winnaar Catg.F Clement Saelens.
    Uitslag WAOD 09-06-2012 7.png
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 149.JPG
                                Aankomst van Tom Saeys uit Kortrijk.
    WAOD 9-6-2012-eksaarde 119.JPG
                    Kopgroep toeristen met o.a. Mario Bolssens en Alain Calle.


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE BELSELE VAN VRIJDAG 08/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE BELSELE 
    VAN VRIJDAG 08/06/2012
    WBV 8-6-2012-belsele 397.JPG  
              Het podium met Pieter Cordeel, Valentijn Martens en Marc Ryan.
    WBV 8-6-2012-belsele 395.JPG 
                                    Het podium en de inrichters. 
    WBV 8-6-2012-belsele 401.JPG WBV 8-6-2012-belsele 400.JPG 
                         De 3de Marc Ryan.                                               Pieter Cordeel aan het woord bij Ivan Elegeert.
    WBV 8-6-2012-belsele 404.JPG 
                             De 2de Valentijn Martens met de supporters.
    WBV 8-6-2012-belsele 369.JPG
                                        De aankomst van Pieter Cordeel.
    WBV 8-6-2012-belsele 371.JPG
                         Rechts spurt Valentijn Martens zich naar een 2de plaats.
    WBV 8-6-2012-belsele 385.JPG
                                              Aankomst van het peloton.
    WBV 8-6-2012-belsele 391.JPG
                                   De bloemen voor het podium.

    08/06/2012 BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 99,2 km

    Aantal deelnemers: 84
    1.PIETER CORDEEL uit Stekene-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    2.MARTENS Valentijn uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.RYAN Marc-KINGSNORTH-

    4.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.GARDIAS Dexter-ZAPPI´S CYCLING CLUB-

    6.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST-

    8.WIELANDT Sven uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    9.VERCAUTEREN Tim uit Belsele-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    11.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    13.DE BEER Tom-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    14.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    15.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    20.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    21.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    23.VAN RAEMDONCK Kevin-TEAM ALIPLAST-

    24.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT
    25.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN AUTOGLAS WETTEREN CT
    27.MELS Fabrice-
    SALCANO FACTORY TEAM-

    35.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    40.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    42.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.VERGEYLEN Timothy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.MEUL Robby-TEAM NOMADESK-NARVIFLEX-

    50.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    53.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-
    WBV 8-6-2012-belsele 343.JPG
      Op 3 ronden van het einde probeerde Robby De Roos nog een solonummer.
    WBV 8-6-2012-belsele 001.JPG WBV 8-6-2012-belsele 010.JPG
                   Pieter Cordeel schreef als laatste in !!!                                                               De start te Belsele.

    WBV 8-6-2012-belsele 026.JPG WBV 8-6-2012-belsele 030.JPG
    WBV 8-6-2012-belsele 033.JPG WBV 8-6-2012-belsele 163.JPG
                                                                                                                             Greg Van De Vijver uit Waasmunster.
    WBV 8-6-2012-belsele 306.JPG WBV 8-6-2012-belsele 225.JPG
                         Stef De Bock uit Zele.
    WBV 8-6-2012-belsele 231.JPG
    WBV 8-6-2012-belsele 249.JPG
              De kopgroep van 9 waar later nog 5 renners konden aansluiten.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    10-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJDEN VWF TE AALST VAN ZATERDAG 09/06/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E (finish E ontbreekt)



    FILMOPNAME: CHRIS VAN DER STRAETEN

    10-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 09/06/2012 MENEN-MOORSELE (W) – Elite z.c./U23 – Interclub - 166 km

    Aantal deelnemers:

    1.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2.LEGLEY Matthias-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    3.VAN DRIESSCHE Kjell-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    7.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    8.JOSEPH Stijn-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    9.MANIUSIS Martynas-FUJI TEST TEAM-

    10.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    16.NAESEN Oliver-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    29.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    33.STEELS Stijn-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    38.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-


    09/06/12 – RONDE VAN ZEELAND – 205 km

    Aantal deelnemers:

    1 Reinardt Janse Van Rensburg Team MTN Qhubeka
    2 Lars Boom Rabobank Cycling Team
    3 Gijs Van Hoecke uit Zaffelare Topsport Vlaanderen - Mercator  3"
    4 Mark Renshaw
    Rabobank Cycling Team  39"
    5 Kenny Van Hummel
    Vacansoleil - DCM Pro Cycling Team
    6 Sven Vandousselaere
    Topsport Vlaanderen - Mercator
    7 Bobbie Traksel
    Landbouwkrediet - Euphony  41"
    8 Luca Ascani Farnese Vini -
    Selle Italia  47"
    9 Dennis Van Winden
    Rabobank Cycling Team  1’19"
    10 Tim Declercq
    Topsport Vlaanderen - Mercator
    21 Michael Van Staeyen uit Schoten
    Topsport Vlaanderen - Mercator

     

    09/06/2012 AALST (O) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers: 40

    1.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    2.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.BECKING Hans-MILKA - SUPERIOR RACING TEAM-

    4.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.EL AMMOURY Mohamed Said-ACCC-

    7.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.VAN BOVEN Frederik-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.DE PAEPE Pieter-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    10.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

     

    09/06/2012 OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.DUPONT Timothy-JONG VLAANDEREN-

    2.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.DESMET Jani-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    4.VANDAELE Philip-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    5.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    6.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.ARDEEL Hans-ARDILLES CYCLING TEAM-

     

    09/06/2012 HERSELT (A) - Elite z.c./U23 - 117,8 km

    Aantal deelnemers: 141

    1.ARCHBOLD Shane-CYCLING TIMARU-

    2.VAN HOOVELS Kevin-VERSLUYS TEAM-

    3.GATE Aaron-AUCKLAND CENTRAL CYCLING CLUB-

    4.BENNETT Sam-AN POST-

    5.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    6.JANSSENS Jimmy-LOTTO BELISOL U23-

    7.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    8.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    10.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

     

    09/06/2012 WERVIK (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 81

    1.O´SHEA Glenn-NORWOOD CYCLING-

    2.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-
    3.HEYTENS Kess-BCV WORKS CT INGELMUNSTER
    4.WILLEMS Mario-
    KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS-

    5.VANDRIESSCHE Dieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    6.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.WASTYN Emiel-JONG VLAANDEREN-

    8.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.VUYLSTEKER Pieter-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.VANDENBOGAERDE Jens-JONG VLAANDEREN-

    32.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    40.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    09/06/2012 BELSELE (O) - Dames Elite - 80,6 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.KOEDOODER Vera-WV NOORD HOLLAND-

    2.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    3.POLSPOEL Maaike-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-

    4.VAN DER BREGGEN Anna-SINGERS-

    5.DE VUYST Sofie-LOTTO BELISOL LADIES-

    6.BRULEE Latoya-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    7.DE BAAT Kim-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    8.CEULEMANS Dunja-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    9.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    10.LODEWYKS Steffi-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    14.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    15.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    22.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    41.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

     

    09/06/2012 AALST (O) - Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.TONDELEIR Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    2.DELBAERE Tijs-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.VAN DER PERRE Adriano-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    4.DE RUYSSCHER Dante-RIJSCHOOL AH GENTSE VELOSPORT-

    5.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM
    6.BAEYENS James- CUBE FINTRO CT
    7.NOTREDAME Thybo-
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.VERTONGHEN Maxim-WK NOORD WEST BRABANT-

    9.VAN DER BEKEN Robin-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.PIETERS Bart-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    09/06/2012 BELSELE (O) - Juniores - 80,6 km

    Aantal deelnemers: 89

    1.VANDEVOORDE Niels-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.ARNOLD Thomas-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    3.DE LAETER Saimen-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    4.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA-

    5.SOBERON Zowe-THOMPSON-

    6.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.SIMON Kenn-THOMPSON-

    8.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    9.VLASBLOEM Sijmen-ONDER ONS PARIKE-

    10.BUYSSE Jos-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    18.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    20.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    21.WITTOUCK Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    33.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    34.RELAES Michiel-RUDYCO CYCLING TEAM-

    36.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    42.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 09/06/2012 BILZEN (LB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers: 89

    1.GOOLAERTS Michael-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VANNESTE Laurens-THOMPSON-

    3.LEROUX Samuel-NORD DE CAMAIS-

    4.BLEUS Robin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    5.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.CREMERS Paul-WV DE JONGE RENNER-

    7.GROFFI Dario-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.BOLLEN Erik-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.AERDEN Koen-SPORT EN MOEDIG GENK-

     

    09/06/2012 GEEL - KIEVERMONT (A) - Juniores - 96,8 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN PETEGEM Nick-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.VERTOMMEN Jeff-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.VAN BAARDEWIJK Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    5.HENDRIKX Max-ZANNATA CYCLING TEAM-

    6.VAN DIJK Jasper-TWC PIJNENBURG-

    7.BURMISTROV Aleksey-OLIMPIISKY REZERV-

    8.VAN OPSTAL Thomas-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    9.HEYLEN Wannes-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    09/06/2012 WOESTEN (W) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2.STEPHENSON Will-PRIMERA-

    3.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    4.THORE Floris-AVIA FUJI YOUTH

    5.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK
    6.FELGATE Ryan-CUBE FINTRO CT
    7.KELLY Jake-
    MANX VIKING-

    8.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.BLOMME Lorenzo-AVIA FUJI YOUTH

    10.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    09/06/2012 HERSELT (A) - Dames Jeugd - 55,8 km

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 54

    1.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DRUYTS Lenny-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.SCHURMANN Jordan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    9.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

     

    09/06/2012 BELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 58,8 km

    Aantal deelnemers: 80

    1.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.MOODY Levi-PEDALSPORT CYCLING TEAM-

    3.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    4.ABRAHAMS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    6.CALLENS Miguel-LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI-

    7.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    8.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    18.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    25.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    27.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    70.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    09/06/2012 GEEL -KIEVERMONT (A) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 86

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.LOENDERS Glenn-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    7.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VANGORP Gill-ZANNATA CYCLING TEAM-

    9.VAN DONINCK Tom-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    18.SMET Seppe-RUDYCO CYCLING TEAM-

    19.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    31.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM-

    31.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    31.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    09/06/2012 ZERKEGEM (W) - Nieuwelingen - 68 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    3.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    6.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE-

    9.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM-

    10.VERMET Joran-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    10-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/06/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 9/06 – KEERBERGEN


    Cat. A
    1 Diels Pieter

    2 Pitschon Stijn kamp. V. VL. Brabant

    3 Krijnen Rob  

    4 Van Kerkhoven Niels

    5 Jonkers Kris

    Cat. B
    1 Vanhove Raf

    2 Rentmeester laurent

    3 Bocken Peter
    4 Adams Christophe Kamp. V. VL. Brabant
    5 Willems Danny

    Cat C
    1 Laureyn Hans
    2 Verbinnen Dirk Kamp. V. VL. Brabant
    3 Bogaerts Patric

    4 Verdonck Patrick

    5 Hermans Stefaan

    Cat. D
    1 Van den Brande Jan
    2 Van Roy Luc Kamp. V. VL. Brabant
    3 Geudens Paul

    4 Ackermans Alex

    5 Baptist Francy

    Cat. E
    1 Vonckx Georges
    2 Vranken Freddy Kamp. V. VL. Branbant
    3 Peeters Abdre

    4 De Bakker Ludo

    5 Voordendag Ton

    10-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 09/06/2012

    vwf.JPG






    Zaterdag 9 Juni - AALST (9300) -
    5de rit G Schouppe

    A-reeks
    1 Dries ECHELPOELS
    2 Kristof Muys
    3 Bart Heirewegh (Hamme)
    4 Lode Van Impe
    5 Steven Van Aken
    6 Andy De Backer
    7 Bjorn Lison
    8 Jerry Cooman
    9 Tom De Beer (Moerzeke)
    10 Kevin Van Den Cruijce

    C-reeks
    1 Ronny VAN DER VURST
    2 Franky Verhulst
    3 Danny Borremans
    4 Sven Janssens
    5 Richard De Ridder
    6 Pascal Raes
    7 Danny Saelens
    8 Alain Goolaerts
    9 Patrick Van Ransbeeck
    10 Peter Maes (Bornem)

    D-reeks
    1 Rudy THOMAS
    2 Bart De Winter
    3 Dominique Turcksin
    4 Christophe Brieau
    5 Willy Van Herreweghe
    6 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    7 Rene De Brucker
    8 Geert De Spiegeleer
    9 Herman Proost
    10 Patrick Jacobs

    E-reeks
    1 Ronny PARIDAENS
    2 Joseph Devits
    3 Danny De Backer
    4 Rudy Van De Velde
    5 Dirk De Meyer
    6 Norbert Van Nuffel
    7 Alain De Schepper
    8 Hendrik Caethoven
    9 Yvan Camphijn
    10 Patrick Convents

    F-reeks
    1 Felix LUYTEN
    2 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    3 Andre Deboelpaep
    4 Jean Pierre Broothaerts
    5 Roland Hellebaut
    6 Marc Dams
    7 Willy Wouters
    8 Jean Blommaert (Hamme)
    9 Julien De Bock
    10 Guy De Bock

    G-reeks
    1 Guido CORNET
    2 Andre Ceurens
    3 Freddy De Blick (Beveren)
    4 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    5 William De Cremer
    6 Erik Van Der Steen
    7 Roger Hoof (St.Niklaas)
    8 Willy Roels
    9 Gaston Sannen
    10 Etienne Vandenhouwe

    10-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    09-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 08/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan PIETER CORDEEL met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan NIELS VANDYCK met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Cordeel Pieter KOP 2012.png    Vandyck Niels.jpg 

          Pieter Cordeel                Niels Vandyck


    Vrijdag 08/06/2012 BORNEM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 85 km

    Aantal deelnemers: 22

    1.NIELS VANDYCK uit Puurs-JONG VLAANDEREN-

    2.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    3.DE WINTER Walt-JONG VLAANDEREN-

    4.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    5.COSTERMANS Randy-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    6.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    7.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    8.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    9.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    10.VERWAEST Kevin-JONG VLAANDEREN CYCLING TEAM -

    12.VERBRUGGEN Nico-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    14.BRAEKEVELDT Pieter-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    16.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    22.MEERSMANS Bjorn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

     

    08/06/2012 BELSELE (O) - Elite z.c./U23 - 99,2 km

    Aantal deelnemers: 84
    1.PIETER CORDEEL uit Stekene-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    2.MARTENS Valentijn uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.RYAN Marc-KINGSNORTH-

    4.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.GARDIAS Dexter-ZAPPI´S CYCLING CLUB-

    6.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    7.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST-

    8.WIELANDT Sven uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    9.VERCAUTEREN Tim uit Belsele-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    10.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    11.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    12.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    13.DE BEER Tom-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    14.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    15.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    20.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    21.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    23.VAN RAEMDONCK Kevin-TEAM ALIPLAST-

    24.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT
    25.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN AUTOGLAS WETTEREN CT
    27.MELS Fabrice-
    SALCANO FACTORY TEAM-

    35.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    39.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    40.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    42.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.VERGEYLEN Timothy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    46.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.MEUL Robby-TEAM NOMADESK-NARVIFLEX-

    50.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    53.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    09-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    07-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 07/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Donderdag 07/06/2012 EEKLO (O) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.VERRAES Benjamin-JONG VLAANDEREN-

    2.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM-

    3.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    5.VLEURINCK Kevin-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    6.WUYTENS Kim-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    8.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.DE ZUTTER Kristof-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    10.DE VLIEGER Jonas-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

     

    07/06/2012 BIERBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.PETRUS Lubomir-BLCP POWER PLUS-

    2.LEQUEUX Renaud-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    3.VANKERCKHOVEN Jochen-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    4.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.DE WINTER Ludwig-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    6.COMMINETTE Jean-Michel-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    7.SAVO Michael-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    8.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    9.PENNINCKX Tom-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

     

    07/06/2012 DRONGEN (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    3.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-

    5.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    7.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    9.VINCKE Matthias-MELBOTECH PRORACE CT

    10.VAN COPPERNOLLE Francesco-JONG VLAANDEREN-

    07-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    06-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 06/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 06/06/2012 LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 - 115,6 km

    Aantal deelnemers: 91

    1.KONDROTAS Simas-KINGSNORTH-

    2.KINCH Llewellyn-TERRA FOOTWEAR-

    3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    4.ECHELPOELS Dries-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    5.DAS Jeroen uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    6.DEBRABANT Fabrice-VC AMANDINOIS-

    7.BERNATONIS Marius-FUJI TEST TEAM-

    8.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM-

    10.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    13.ONGENA Thomas uit Berlare-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    21.SMET Guy uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    28.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    06/06/2012 NIEUWRODE-HOLSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 107

    1.SUAREZ MARTINEZ Kevin-COLBA SUPERANO HAM-

    2.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS-

    3.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.JULIUS Jayde-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.DE PAUW Stijn-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    6.DANIELS Wouter-MELBOTECH PRORACE CT-

    7.PETRUS Lubomir-BLCP POWER PLUS-

    8.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.BAKER Nicholas-ZAPPI´S CYCLING TEAM-

    10.VANKERCKHOVEN Jochen-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    23.VANHOVE David uit Beverlo-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    06-06-2012 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 06/06/2012

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Koen Maris vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 25 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    De weersvoorspellingen waren ons ditmaal goed gezind en buiten een klein spatje regen thv Absdale bleef het gans de rit droog.
    De kopmannen zorgden voor een zeer goed en strak tempo, ook op de felle tegenwind zodat we van een geslaagde duurtraining mogen spreken. De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 116 km, het gemiddelde was goed voor 35,5 km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Walter Meseure , Koen Maris (lek en later terug aangesloten) , Chris Bolsens , Geoffrey Van Steenberghen , Adrien Maes , Eric Vermeulen , Fons Van Raemdonck , Steven Van Houte , Marc De Smedt , Frank Van Geystelen , Jef Caluwaert (lek en later terug aangesloten) , Jonas De Boey , Jan Meul , Sam Christiaens , Kristoff Heyns , Michel Van Osselaer , Luc Vermeulen , Freddy De Blick , Tom Michils , ???? en Kenny Janssens.

    06-06-2012 om 19:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 02/06 EN ZONDAG 03/06/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 06-06-2012 1.png
    Vanomobil 06-06-2012 2.png

    Bron: Raf & Lydia

    06-06-2012 om 19:50 geschreven door kenny


    05-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 05/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 05/06/2012 WAKKEN (W) - Elite z.c./U23 - 108 km

    Aantal deelnemers: 103

    1.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.VIANE Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.VANBESIEN Thomas-LOTTO BELISOL U23-

    4EBRABANDERE Thomas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    5.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC-

    6.NICOLSON Michael-INDIVIDUEEL-

    7.MAES Alexander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    9.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.VAN ACKER Kevin-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    17.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    52.BAEYENS Bart-POORTEN FERYN TEAM-

    Zaterdag 03/06/2012 - ELLIGNIES SAINTE-ANNE – 120 km – 02h57min

    Aantal deelnemers: 47         

    1.Matti Stiens

    2.Bert Scheirlinckx

    3.Ludwig De Winter

    4.David Desmecht

    5.Alessandro De Waele  10"

    6.Stéphane Léveillé  28"

    7.Thomas Vernaeckt   47"

    8.Joren Touquet

    9.Wim De Waele

    10.Thomas Crombez  50"

    11.Perry Bowater (G-B)   2’00"

    12.Arne Opsomer   3’10"

    13.Mikaël Stilite

    14.Kevin Van Goethem uit Sinaai  6’10"

    05-06-2012 om 21:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE STEKENE VAN MAANDAG 04/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE STEKENE 
    VAN MAANDAG 04/06/2012
    WBV 4-6-2012-kemzeke 368.JPG  
                       Winnaar Davy De Scheemaeker met de supporters.
    WBV 4-6-2012-kemzeke 358.JPG WBV 4-6-2012-kemzeke 356.JPG
              Davy De Scheemaeker aan het woord bij Gerry.     
    WBV 4-6-2012-kemzeke 325.JPG 
                Davy De Scheemaeker sprong de laatste kilometer nog weg.   
    WBV 4-6-2012-kemzeke 320.JPG 
                         De spurt van het peloton voor de 2de plaats ingezet.
    WBV 4-6-2012-kemzeke 327.JPG
       Pieter Cordeel voor Bjorn Coomans, Darijus Dzervus en Maarten Himpens.

    04/06/2012 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 114,9 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    3.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    4.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    5.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.FRAZER Mauricio-START CYCLINGBTEAM ATACAMA-

    7.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DEBOEL Kevin-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.POLAK Thomas-WV SCHIJNDEL-

    10.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    11.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    12.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    13.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    14.VAN RAEMDONCK Kevin-TEAM ALIPLAST-

    16.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    17.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    18.LAUREYS Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    22.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    23.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    25.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    27.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    30.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    31.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    33.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    35.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    37.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    39.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    40.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    41.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    44.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    47.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    WBV 4-6-2012-kemzeke 005.JPG
                              De start te Stekene met 57 deelnemers.
    WBV 4-6-2012-kemzeke 006.JPG WBV 4-6-2012-kemzeke 009.JPG
                                       Kristof DHollander.                                                James Fruytier uit Wachtebeke en Bart Hofman.
    WBV 4-6-2012-kemzeke 017.JPG WBV 4-6-2012-kemzeke 058.JPG
        Gregory Franckaert uit Kallo werd 12de.                                   Guy Smet neemt het peloton op sleeptouw.
    WBV 4-6-2012-kemzeke 055.JPG WBV 4-6-2012-kemzeke 164.JPG
           Pieter Cordeel uit Stekene werd 2de.             Kenny Goossens uit Sinaai met de Argentijn Mauricio Frazert, Bjorn Coomans
                                                                                    uit Ruisbroek en Mendi Tigrine uit Gent.
    WBV 4-6-2012-kemzeke 318.JPG WBV 4-6-2012-kemzeke 283.JPG
    Kendric Van Grembergen reed lek in de laatste ronde.      Guy Smet zeer attent vooraan en de goede benen zijn op komst.
    WBV 4-6-2012-kemzeke 286.JPG
                 Koen Van de Velde, Kenny Goossens en Gregory Franckaert.
    WBV 4-6-2012-kemzeke 175.JPG WBV 4-6-2012-kemzeke 183.JPG
         Gertjan Boeykens uit Stekene met Rafhael Vercammen.               Jochem Smet uit Kemzeke met pech uit de wedstrijd.
    WBV 4-6-2012-kemzeke 231.JPG
    Weer een demarrage van Guy Smet maar toch bleef alles samen tot de laatste kilometer.
    WBV 4-6-2012-kemzeke 227.JPG WBV 4-6-2012-kemzeke 300.JPG
              In 2de stelling Gunter Sterck uit Klein Sinaai.                      Rechts Kristof DHollander met achter hem Robby De Roos en
                                                                                                            Kevin Van Raemdonck
    WBV 4-6-2012-kemzeke 309.JPG
                 De laatste ronde en Pieter Cordeel pakt nog een premie mee.


     Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    05-06-2012 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 04/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 04/06/2012 KESTER (VB) - Elite z.c./U23 - 116,2 km

    Aantal deelnemers: 51

    1.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    2.SCHEIRLINCKX Bert-GEOFCO VILLE D´ALGER-

    3.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT-

    4.UYTTERSPROT Dieter-VAN EYCK SPORT-

    5.GRIETEN Kevin-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    6.MOTTE David-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    7.VANDAMME Davy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.VANDENBERGH Wouter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    9.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    10.SAELENS Andres-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    18.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    19.WIELFAERT Kristof uit Lokeren-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    04/06/2012 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 114,9 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    3.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    4.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    5.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.FRAZER Mauricio-START CYCLINGBTEAM ATACAMA-

    7.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.DEBOEL Kevin-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.POLAK Thomas-WV SCHIJNDEL-

    10.FRUYTIER James-TEAM ALIPLAST-

    11.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    12.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    13.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    14.VAN RAEMDONCK Kevin-TEAM ALIPLAST-

    16.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    17.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    18.LAUREYS Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    19.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    22.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    23.IELEGEMS Nico-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    24.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    25.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    27.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    30.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    31.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    33.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    35.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    37.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    39.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    40.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    41.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    44.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    47.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    05-06-2012 om 13:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 10/06/2012 - JAN BOGAERT CLASSIC
    Jan Bogaert Classic 2012.jpg

    Bron: Alain

    05-06-2012 om 13:03 geschreven door kenny


    04-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 02 JUNI & ZONDAG 03 JUNI 2012

    WAC Waasland.png
    MINIEMEN

    Zaterdag 02/06/2012 - Zaffelare

    Van Houte Sybren - Weg en tijd 1 Proficiat !!!

    Van Houte Sybren 02-06-2012 Podium Sybren.JPG 

    Filmpje aankomst Sybren


    http://www.youtube.com/watch?v=0P9ax4UITAM&feature=youtube_gdata_player

     

    ASPIRANTEN

    Zaterdah 02/06/2012 - Zaffelare

    Meisjes 12 jaar - 4 dln

    Anthonissen Elise 1° Proficiat !!!

     

    12 Jaar - 34 dln

    Cools Wannes – 26°

    Apers Indy – 27°

    Verbruggen David – 33°

     

    13 jaar - 43 dln

    Franssens Yannick – 29°

     

    14 jaar - 58 dln

    Steynen Reno – 6°

    Vaerewijck Bram – 42°

     

    Zondag 3/06/2012 - Sint Kornelis-Horebeke

    13 jaar B

    Van Houte Gerben – 11°

     

    14 jaar - 58 dln

    Beck Cedric – 10°

    Apers Ruben – 23°

    Milliau Vince – 34°

     

    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 02/06/2012 - Geraardsbergen - 70 dln

    Vertessen Mathias – 2°

    Verscheuren Steve – 31° (last van de knie dokter bezoek ligt als vast, beterschap gewenst)

     

    Zaterdag 02/06/2012 - Koksijde – 145 dln

    Van Braagt Daan – 43°

    Commissaris Robbe – 45°

    Baert Atlas – 70°

    Dekkers Cisse (gevallen veel beterschap gewenst)

    Corthout Geoffrey

    Michielsen-Stevens Brent

     

    Zaterdag 02/06/2012 - Kapelle op den Bos – 81 dln

    Van Riel Brent – 5°

    Goossenaerts Auren – 23°

    Brughmans Robbert – 37°

    Wittevrongel Wouter – 60°

    De Kever Gerben

     

    JUNIOREN

    Zaterdag 2/06/2012 - Bonheiden - 160 dln

    Vorselmans Jan – 23°

    Van Echelpoel Michiel – 45°

    Vercauteren Stef – 56°

    Van Hooydonck Dante – 85°

    Van Hooydonck Nathan – 110°

    Van  De Plas Jelle – 115°

     

    Zondag 3/06/2012 - Schellebele - 72 dln

    De Ost Jarne

     

    Steven Van Houte onze begeleider heeft gewonnen, Donderdag 31 Mei te Prosperpolder, Proficiat !!!

     

    Aan al onze renners die stilaan in den blok zitten, veel succes !!!

     

    Mededeling, begeleider Mon is opgenomen in het ziekenhuis, wij wensen hem veel beterschap !!!

    Wat de volgwagen betreft zal Marnik achter de Nieuwelingen en Junioren rijden.

     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    04-06-2012 om 16:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE WOLVERTEM VAN ZONDAG 03/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE WOLVERTEM 
    VAN ZONDAG 03/06/2012
    WBV 3-6-2012-wolvertem 352.JPG  
                             Winnaar Niels Schepmans met de supporters.
    WBV 3-6-2012-wolvertem 349.JPG
                                        Niels Schepmans aan het woord.     
    WBV 3-6-2012-wolvertem 355.JPG 
                Bjorn Coomans uit Ruisbroek met de trofee voor de 2de plaats.    
    WBV 3-6-2012-wolvertem 300.JPG 
                                                  De spurt van de kopgroep.
    WBV 3-6-2012-wolvertem 302.JPG
               Niels Schepmans voor Bjorn Coomans en Christopher Deguelle.
    WBV 3-6-2012-wolvertem 311.JPG
                      Nick Mertens spurt naar een 18de plaats met het peloton.

    03/06/2012 WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 115

    1.SCHEPMANS Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    2.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    3.DEGUELLE Christopher-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    4.GRIETEN Kevin-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    5.POPPE Olivier-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    6.JANSSENS Roel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.VANDERBORGHT Laurent-VAN EYCK SPORT-

    9.HEYMANS Jeroen-MELBOTECH PRORACE CT-

    10.JORY Chris-VL TECHNICS-

    18.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    24.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    29.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    49.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    51.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    54.D`HOLLANDER Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    72.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    99.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

    WBV 3-6-2012-wolvertem 008.JPG WBV 3-6-2012-wolvertem 011.JPG
                                                               De start van de 115 deelnemers te Wolvertem.
    WBV 3-6-2012-wolvertem 020.JPG
    WBV 3-6-2012-wolvertem 237.JPG WBV 3-6-2012-wolvertem 296.JPG
             Kenneth Kieckens uit Denderleeuw.                                             Roberto Vercauteren uit Beveren.
    WBV 3-6-2012-wolvertem 264.JPG WBV 3-6-2012-wolvertem 255.JPG
                                          Jan Van Zeebroeck.
    WBV 3-6-2012-wolvertem 243.JPG
            Bjorn Coomans op kop in de kopgroep met nog 4 ronden te rijden.
    WBV 3-6-2012-wolvertem 241.JPG WBV 3-6-2012-wolvertem 032.JPG
                                                                                                                                     Het peloton na de 1ste doortocht.
    WBV 3-6-2012-wolvertem 044.JPG WBV 3-6-2012-wolvertem 046.JPG
    WBV 3-6-2012-wolvertem 059.JPG WBV 3-6-2012-wolvertem 094.JPG
    WBV 3-6-2012-wolvertem 096.JPG WBV 3-6-2012-wolvertem 171.JPG
                                           Peter Moortgat.                                                                Links Kris De Block uit Mariekerke.



     Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-06-2012 om 15:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 29 EN ZATERDAG 30/06/2012 - EETFESTIJN RUPELSPURTERS
    Eetfestijn Rupelspurters 2012.png

    Bron: Rita Thienpondt

    04-06-2012 om 15:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC TEAM VAN 19 / 20 / 26 / 27-05-2012

    Trek KMC Banner 2012.png
    Verslag weekends: 19/20 mei 2012 en 26/27 mei 2012 – 10 podiums !!

     

    Zaterdag 19 mei : Wereldbeker in La Bresse Frankrijk

    10e Kevin Panhuyzen

    70e Jarno Weemaes

    49e Githa Michiels

     

    Kevin reed voor de 3de plaats met de Fransman Koretsky Victor en de Zwitser Frisknecht Andri, maar reed lek in de laatste ronde. Toch nog fantastisch teruggekomen voor een 10e plaats.

     

    Verslag Githa :

    Tijdens de verkenning werd al snel duidelijk dat het een moeilijke en zware wedstrijd zou worden. De omloop bestond uit een hele lange en soms toch wel technische klim waarin je bijna geen kans had om voorbij te steken. Vanuit het hoogste punt daalde we dan weer af naar het centrum van La Bresse over single trails en rotspartijen. Ook hier stonden weer heel wat rensters aan de start, in de start heb ik me met mijn val van voorbije week in gedachten wat afzijdig gehouden zodat ik toch heel wat plaatsen verloor. Zodra het peloton wat op een lint kwam ben ik aan mijn wedstrijd begonnen en zo kon ik al snel wat plaatsen goedmaken zodat ik na de startloop als 73ste aan de moordende klim kon beginnen. Het was aanschuiven en regelmatig voet aan grond zetten door de vele rensters op de omloop, toch kon ik nog verder opschuiven. Jammer genoeg moest ik vroegtijdig de wedstrijd verlaten door de 80% regel die werd toegepast. Zo werd ik 49ste, ik verwachtte meer van deze wedstrijden en ik hoop op revanche in de volgende wedstrijden.

    Trek KMC 04-06-2012 1.png 

    Trek KMC 04-06-2012 2.png
    Trek KMC 04-06-2012 3.png 
    Trek KMC 04-06-2012 4.png

    Zondag 20 mei Wallonia cup te Eupen

    2e Kenneth Coomans

    5e Wout Alleman

    5e Mark Donne

     

    Verslag Kenneth :

    De startklim was in het begin heel steil en ging dan over in een slingerende vals plat stuk. De start volgorde klopte van geen kanten maar ik stond gelukkig nog op de eerste rij en was ong. als 3 weg. Het ging verrassend traag in het begin. Op het vals platte stuk ging ik wat versnellen en ging als 2e het bos in. In de singletrack nam ik over en trok een beetje door. We waren met ong. 4-5 man aan het begin van de langere klim. Niels V. trok hier stevig door en na de afdaling waren we nog met 3  (Niels, Jeremy en ik). Op de steile klim gingen we bijna met 3 op een rij naar boven. Ik kon als eerste de afdaling in en op het gras nam Jeremy over. Hij trok zo hard door dat Niels moest lossen en ik kon maar nipt volgen. Net voor de singletrack nam ik over en deed teken om samen te werken. Op de langere klim nam hij over en weer moest ik diep gaan om te volgen. De afdaling nam ik op kop maar op de asfalt klim nam hij over en reed enorm snel omhoog. Ik kon het wiel houden maar moest enorm diep gaan. In de eerst volgende klim moest ik hem laten gaan. In de volgende ronde moest ik even bekomen en kwam Niels V. terug. In een afdaling wou een gedubbelde niet aan de kant gaan en zo kwam ook Nick V. terug samen met de eerste FUN A.  Op de asfalt klim kwam deze, Nick de Vries erover (FUN) we gingen alle drie in het wiel zitten en aan het einde van de 3e ronde reed hij een beetje weg. Ik sprong snel op het wiel en bleef daar de laatste ronde op plakken. We reden beetje bij beetje weg van Niels en Nick, zo werd ik toch nog 2e.

    Volgende week Malmedy, NOG zwaarder maar VEEL mooier.

    Trek KMC 04-06-2012 5.png 

     

    Zondag 27 mei : Grand Prix uci cup Malmédy

    2e Githa Michiels

    4e Kenneth Coomans

    5e Wout Alleman

    13e Joren Alleman

    5e Mark Donné

    9e Sander Elen

     

    Verslag Githa :

    Na de wereldbekers was het vandaag de wedstrijd in Malmedy waaraan in al enkele jaren deelneem, dat het is een omloop die me wel ligt heb ik reeds in het verleden bewezen, ik werd er namelijk Belgisch kampioen. Van bij de start wou ik het tempo hoog leggen en zo viel ik reeds aan op de startklim, aan het einde van de startronde had ik enkel Anne Terpstra nog bij me. Ik moest even bekomen van de stevige inspanning en op die manier verloor ik de aansluiting met Anne. Daar ik niet echt een superdag had en nog veel last heb van mijn rug na de zware val in Tsjechie mag ik best tevreden zijn met deze 2de plaats, ook had ik het geluk om een nieuwe band van Michelin (Wild racer Ultimate) te testen voor droge omstandigheden die alvast goedgekeurd is met deze 2de plaats. 

    Na een drukke periode met heel erg zware wedstrijden ga ik nu wat gas terug nemen met het oog op het tweede gedeelte van het seizoen waarin ik mijn beste beentje wil voorzetten. Toch kan ik reeds met een tevreden gevoel terugkijken naar mijn eerste helft van het mountainbike seizoen, ik heb weer een stap in de goede richting gezet ondanks de hele sterke internationale concurrentie in de XCO.

    1e Nederlandse Anne Terpstra – 2e Githa Michiels – 3e Zweedse Asa Erlandson

    Trek KMC 04-06-2012 6.png 


    Maandag 28 mei : Ardennes Trophy La Reid – Theux

    Afstand 50 km nieuwelingen : 2e Wout Alleman – 3e Joren Alleman – 5e Kenneth Coomans

    Afstand 90 km masters 1 : 5e Mark Donné  (251 masters in de start)

    Trek KMC 04-06-2012 7.png 

     

    KIDS :

     

    Zaterdag 19 mei : BK Aspiranten in Eupen.

    In totaal 172 kinderen verschenen aan de start van alle categorieën van de Kids Trophy. Want naast het Belgisch Kampioenschap, telde deze manche ook mee voor het eindklassement van het Waalse regelmatigheidcriterium waardoor ook de allerjongsten van 8 tot en met 11 van de partij waren.

     

    10 jarigen : 3e Sander Kielich

    12 jarigen : 4e Louis Decoster – 21e Ward Samoy

    13e jarigen : 8e Timo Kielich – 9e Owen Valcke

    14e jarigen : 5e Stan Dieleman – 16e Wout Roggeman – 23e Seppe Bogaert

     

     

    Zaterdag 26 mei : kidschallenge te Kortenaken

    Kortenaken ligt midden het groene en heuvelende Hageland. Op de Noordelijke lob van de Velpe is een helling met een niveauverschil van 30 meter genaamd de “De Klitsenberg”.

    Laat net daar elk jaar met Pinksteren een tent opgetrokken worden voor de plaatselijke feesten. Het exclusieve Klitsenbergbier en de MTB-wedstrijd voor de jeugd zijn hier elk jaar de welgekomen gasten.

     

    3e Stan Dieleman

    2e Timo Kielich – 6e Owen Valcke

    3e Sander Kielich – 18e Noah Vandamme

    15e Ward Samoy

    Trek KMC 04-06-2012 8.png 

     

    Zondag 27 mei : Kidstrophy La Reid – Theux

    2e Louis Decoster

    2e Timo Kielich – 11e Wout Roggeman

    10e Vincent Berden

    INFO/ EUROPEES KAMPIOENSCHAP MOSKOU MTB

    De Sporttechnische Commissie bevestigde de door de bondscoaches Filip Meirhaeghe en Rudy De Bie geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen MTB Cross-Country, die zullen plaatsvinden van donderdag 7 juni tot zondag 10 juni 2012 in Moskou (Rusland):

    Juniores :
    Boris CARA
    Mathieu DEHAEZE
    Kevin PANHUYZEN

    Heren U23 :
    Didier BATS
    Jonas DE BACKER
    Bart DE VOCHT
    Jeff LUYTEN
    Ruben SCHEIRE

    Heren Elite :
    Sven NYS

     

    Weekend 02-03/06/2012: Antwerpen voor de Belgacom Grand Prix en de kidschallenge.

     

     

    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    04-06-2012 om 15:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE WAASMUNSTER VAN ZATERDAG 02/06/2012
    FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE WAASMUNSTER 
    VAN ZATERDAG 02/06/2012
    WBV 2-6-2012-waasmunster 511.JPG  
    Het podium met winnaar Davy De Scheemaeker, Twan Castelijns en Sean Van De Waeter.
    WBV 2-6-2012-waasmunster 513.JPG
         De Nederlander Twan Castelijns met het geschenk voor de 2de plaats.           
    WBV 2-6-2012-waasmunster 516.JPG WBV 2-6-2012-waasmunster 493.JPG
    Kristof DHollander kreeg een fles wijn als winnaar                       Davy De Scheemaeker maakt het zegegebaar.
    van de 2-daagse van Waasmunster.

    WBV 2-6-2012-waasmunster 492.JPG
    De spurt om de eerste plaats tussen Davy De Scheemaeker en Twan Castelijns.
    WBV 2-6-2012-waasmunster 498.JPG
                                    Aankomst van Jonas De Vylder.

    02/06/2012 WAASMUNSTER (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers: 154

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.CASTELIJNS Twan-TWC HET SNELLE WIEL-

    3.VAN DE WAETER Sean-CYCLING 2011-

    4.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    5.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    7.RUCKERT Patrick-ARC ULYSSES-

    8.RAEYMAEKERS Mattias-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.HAYNES Hamish-COLBA-

    12.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    13.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    16.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    18.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    21.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    22.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    25.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    27.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    29.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    31.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    32.VAN RAEMDONCK Kevin-TEAM ALIPLAST-

    34.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    38.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    52.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    55.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    57.VAN DER LINDEN Olivier-RUDYCO CYCLING TEAM-

    59.DE MAEYER Bram-ASFRA RACING TEAM-

    60.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    61.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    62.DE RIDDER Michael-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    63.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.LAUREYS Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.DE DOBBELAER Angelo-ZANNATA CYCLING TEAM-

    72.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    73.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    79.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    85.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    87.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    89.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    92.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN
    WBV 2-6-2012-waasmunster 355.JPG WBV 2-6-2012-waasmunster 364.JPG
                                                                                                                                         Pieter Cordeel aan de kop.
    WBV 2-6-2012-waasmunster 321.JPG WBV 2-6-2012-waasmunster 303.JPG
    In 2de stelling Koen Van de Velde gevolgd door Stijn Verbeke.                                 Matthias Ongena uit Zele.
    WBV 2-6-2012-waasmunster 286.JPG WBV 2-6-2012-waasmunster 277.JPG
    WBV 2-6-2012-waasmunster 273.JPG WBV 2-6-2012-waasmunster 065.JPG
    WBV 2-6-2012-waasmunster 067.JPG WBV 2-6-2012-waasmunster 086.JPG
                                Kenny Goossens uit Sinaai.                                                             Robby De Roos uit Moerbeke.
    WBV 2-6-2012-waasmunster 088.JPG WBV 2-6-2012-waasmunster 130.JPG
                              Pieter Covents uit Stekene.
    WBV 2-6-2012-waasmunster 133.JPG WBV 2-6-2012-waasmunster 220.JPG
                               Robby De Roos in het peloton.                                                     Kristoff Heyns bekijkt het aandachtig.
    WBV 2-6-2012-waasmunster 265.JPG WBV 2-6-2012-waasmunster 267.JPG
    WBV 2-6-2012-waasmunster 270.JPG


     
    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    04-06-2012 om 13:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 26/05 , ZONDAG 27/05 EN MAANDAG 28/05/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 02-06-2012 1.png
    Vanomobil 02-06-2012 2.png
    Vanomobil 02-06-2012 3.png

    Bron: Raf & Lydia

    04-06-2012 om 13:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME EUROPEES KAMPIOENSCHAP VWF TE LIEDEKERKE VAN ZONDAG 03/06/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopname: Chris Van Der Straten

    04-06-2012 om 12:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/06/2012

    vwf.JPG







    Zondag 3 Juni - LIEDEKERKE EK (1770) -
    Europees Kampioenschap alle reeksen

    A-reeks
    1 David MOTTE
    2 Christophe Adams
    3 Gianni Cooman
    4 Jerry Cooman
    5 Bart Heirewegh (Hamme)
    6 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    7 Peter Van Damme
    8 Renaat Demeter (Lochristi)
    9 Kristof Muys
    10 Kristof Debboudt

    C-reeks
    1 Danny SAELENS
    2 Frank Vagenende
    3 Dirk De Schrijver
    4 Pascal De Wolf
    5 Frank Geets
    6 Frank Van Haverbeek
    7 Stefan Verhaeghe
    8 Bart Van De Wiele
    9 Philip Lampaert
    10 Pascal Raes

    D-reeks
    1 Patrick JACOBS
    2 Rudy Thomas
    3 Willy Van Herreweghe
    4 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    5 Johan De Bruyn
    6 Daniel Van Der Mieren
    7 Christophe Brieau
    8 Herman Proost
    9 Alex Ackermans
    10 Bart De Winter 

                                                             
    E-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Danny De Backer
    3 Jan Van Den Brande
    4 Chris Somers
    5 Rudy Berwart
    6 Marc Marien
    7 Patrick Convents
    8 Luc Van Mol
    9 Hugo Van Linden
    10 Rudy Van De Velde

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Willy Wouters
    3 Tom Wilson (UK)
    4 Eddy Cobbaut
    5 Alan Kemp (UK)
    6 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    7 Felix Luyten
    8 Hugo Tuypens
    9 Noel Burggraeve
    10 Jef Scheirlinckx

    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE
    2 Andre Ceurens
    3 Theo Coudyzer
    4 Roger Hoof (St.Niklaas)
    5 Mathieu Mercken
    6 William De Cremer
    7 Guido Cornet
    8 Jozef Saerens
    9 Clement Saelens
    10 Hubert D'Hondt

    04-06-2012 om 00:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c !!!
    Van Hoecke Gijs KOP 2012 1.png  Das Jeroen KOP 2012.png
         Gijs Van Hoecke                     Jeroen Das

    Zondag 03/06/2012 NINOVE (DERNYCRITERIUM) (O) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium
    Aantal deelnemers: 12

    1.GIJS VAN HOECKE uit Zaffelare-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    2.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET-

    3.VAN ASBROECK Tom-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    4.SCHETS Steve-JONG VLAANDEREN-

    5.TRAKSEL Bobbie-LANDBOUWKREDIET -

    6.BOUCHER David-FDJ-BIG MAT-

    7.VAN DEN HOUTE Sven-COLBA SUPERANO HAM-

    8.AMORISON Frédéric-LANDBOUWKREDIET-

    9.DE WILDE Sjef-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    10.POLAZZI Fabio-GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE-

    11.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    12.DE BUYST Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-

     

    03/06/2012 WAVER-RIJMENAM (A) - Men Elite UCI - Topcompetitie -27 - 182,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.BAGDONAS Gediminas -AN POST - SEAN KELLY-

    2.VERRAES Benjamin -JONG VLAANDEREN CYCLING TEAM-

    3.GODRIE Stan -RABO GIANT OFFROAD TEAM-

    4.LA MONTAGNER Maxime -VERANDA RIDEAU - SUPER U-

    5.JANS Roy -AN POST - SEAN KELLY-

    6.VAN MEIRHAEGHE Jef -LOTTO BELISOL U23-

    7.DRUYTS Gerry -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    8.FOBERT Victor -ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    9.DEMOITIE Antoine -IDEMASPORT - BIOWANZE-

    10.SUAREZ MARTINEZ Kevin -COLBA - SUPERANO HAM-

    16.VEREECKEN Nicolas -LOTTO BELISOL U23-

    58.DE PAUW Moreno -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    91.PIETERS Andres -VAN DER VURST CYCLING TEAM-  5’13

    95.GEERINCK Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    96.NAESEN Oliver -VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    97.VAN STEENBERGHEN Jori -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

     

    03/06/2012 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 140 km
    Aantal deelnemers: 90

    1.KUYPERS Bart-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    2.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    3.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA

    5.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC-

    6.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.VANDROMME Werner-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM-

    8.HAYNES Hamish-COLBA-

    9.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    10.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    03/06/2012 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers: 66

    1.KOOIJMAN Jaap-WCL BERGKLIMMERS-

    2.VALLEE Boris-IDEMASPORT - BIO WANZE-

    3.RAY Alexander-NIEUWE HOOP TIELEN-

    4.KUYCKX Jan-MARCO POLO CYCLING TEAM-

    5.MARTENS Bob-MAASLANDSTER ZUID LIMBURG-

    6.ABE Takayuki-SHIMANO RACING-

    7.WILLEMS Tom-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.MERTENS Tom-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.SCHMITZ Tim-APK Q JOBS-

    10.BRUS Marco-WV SCHIJNDEL-

     

    03/06/2012 POESELE (NEVELE) (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.DE MERLIER Giovanni-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.VANDEWIELE Frederik-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    4.BOONE Diego-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    5.MAERTENS Jens-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.GOEMAN Jonas-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    7.VIDTS Andy-VAN EYCK SPORT-

    8.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.DE MEYERE Jens-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.VAN HYFTE Tom-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

     

    03/06/2012 WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 115

    1.SCHEPMANS Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    2.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    3.DEGUELLE Christopher-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    4.GRIETEN Kevin-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    5.POPPE Olivier-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    6.JANSSENS Roel-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    8.VANDERBORGHT Laurent-VAN EYCK SPORT-

    9.HEYMANS Jeroen-MELBOTECH PRORACE CT-

    10.JORY Chris-VL TECHNICS-

    18.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    24.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    29.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.PENNE Stijn-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    49.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    51.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM-

    54.D`HOLLANDER Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    72.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    99.DE BLOCK Kris-POORTEN FERYN TEAM-

     

    03/06/2012 ZWIJNDRECHT (A) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.GOOSSENS Maarten-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    4.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.VAN TRIJP Maarten-LOTTO BELISOL U23-

    6.AERTS Peter-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    7.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.ADAMS Jens-BKCP - POWERPLUS-

    9.VAN DINGENEN Sander-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    10.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    17.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    21.HERREBAUT Jeffrey-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    27.VAN OSSELAER Karl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    28.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    31.DE MAEYER Bram-ASFRA RACING TEAM-

    33.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

     

    03/06/2012 ZAVENTEM - RANDCRITERIUM (VB) - Am./Mast./Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers: 14

    1.VAN NUFFELEN Sam-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    2.VAN DEN VONDER Stef-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    3.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    4.ODEYN Seppe-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.WAERZEGGERS Glenn-LC TETANGE-

    7.DIEPENDAELE Jurgen-IND.-

    8.VANMOLECOT Steven-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN-

    9.VERDIJCK Niels-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.VANDEN WYNGAERD Bart-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    11.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    04-06-2012 om 00:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 4°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Druyts Lenny KOP 2011.jpg                                     

            Lenny Druyts

    Zondag 03/06/2012 KIELDRECHT - PROSPERPOLDER (O) - Dames Elite - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE BAAT Kim-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    2.WOERING Melanie-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    3.CLAESSEN Marjolein-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    4.DUTRIAUX Fiona-PEDALE MADELEINOISE-

    5.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    6.DE ROOVER Eline-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    7.DOM Annelies-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.CORTHOUT Shauni-WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN-

    9.CEULEMANS Dunja-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    10.BAMELIS Sanne-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    12.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    20.CROKET Gilke-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    30.VANDERMEULEN Cindy-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    37.GELDHOF Anja-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN


    03/06/2012 OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters
    Amateurs + Masters A: 76 km

    1.CLEEREN Tom-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.KIMPEN Bert-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.ARITS Steven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.VERCAMMEN Sven-MELBOTECH PRORACE CT

    5.PAESHUYSE Davy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    6.PENDERS Francis-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    7.VAN OLMEN Jef-DV-

    8.VANHOUT Jefke--

    9.WEYTJENS Roland-CYCLO BIKE LIMBURG-

    10.THIJS Edwin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    Masters B: 76 km

    1.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    2.BLOCKX David-MELBOTECH PRORACE CT

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    4.MOTMANS Stefan-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    5.BOGAERTS Erwin-DV-

    6.KLEINE Patrick-TWC DE KEMPEN-

    7.BOGAERTS Patric-MELBOTECH PRORACE CT
     

    Masters C: 76 km

    1.VAN ROY Luc-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

     

    03/06/2012 BIERBEEK (VB) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOFSTEDE Lennard-RESTORE CYCLING-

    1.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    3.VAN PETEGEM Nick-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.SOETE Daan-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    6.PIETTE Julien-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    7.VAN EMPEL Etienne-VIKING WATERLAND-

    8.PERSOON Gerben-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    9.DERUETTE Thomas-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    10.CORNELIS Jonas-LOTTO OLYMPIA TIENEN

     

    03/06/2012 RAVELS (WEELDE) (A) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.HENDRIKX Max-ZANNATA CYCLING TEAM-

    3.KRAMER Erik-RWC AHOY-

    4.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.DE JONG Martijn-WC DE WAARDRENNER-

    6.VAN DINGENEN Dylan-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.HUYBRECHTS Michiel-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    8.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING-

    9.VERHOEVEN Mike-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.VAN TICHELT Yorben-VISTAMEDIA HAMME-

     

    03/06/2012 SCHELLEBELLE (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.OPSOMER Jan-bart-JONGE RENNERS ROESELARE-

    2.VLASBLOEM Sijmen-ONDER ONS PARIKE-

    3.DULT Jasper-THOMPSON-

    4.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.LIMPENS Gianni-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    6.TEMMERMAN Remco-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    7.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    8.NEIRINCKX Yannick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    9.MORTIER Guillaume-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.DE BRUYCKER Yannou-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    11.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    03/06/2012 SINT-TRUIDEN (KERKOM) (LB) - Juniores - 81,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.NUYTS Kenn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.AERDEN Koen-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.IVANOV Evgeney--

    5.ESSELAAR Remco-WCL BERGKLIMMERS-

    6.BERTRAM Stan-TWC MAASLANDSTER-

    7.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    8.HAGELSTEENS Laurens-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.GROFFI Dario-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.VAN DEN BROEK Seppe-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

     

    03/06/2012 BAMBRUGGE (O) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap - 60 km

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers:

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT-

    4.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    5.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DE PAUW Ina-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    7.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM-

    8.DE PAEPE Fien-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
    9.DE POTTER France-YOUNG SCHELDE CT
    10.WERNIMONT Catherine-
    VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    26.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    Dames Juniores - Aantal deelnemers:

    1.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING-

    3.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    4.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    6.VAN DEN STEEN Kelly-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    7.DOLMAN Haliegh-DE VOLHARDING-

    8.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.THILL Lautrner-TOOL TEAM FREIZEDOUR-

    10.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    18.DE RIDDER Ivy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    04-06-2012 om 00:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JACOB RELAES met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Relaes Jacob Kop 2012.png
    Zondag 03/06/2012 BONHEIDEN (A) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

     

    03/06/2012 HOKSEM - HOEGAARDEN (VB) - Nieuwelingen - 50 km

    Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.DEMOLDER Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    3.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.BRIESEN Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    6.DEVOS Han-CYCLING TEAM ZEMST VZW-

    7.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.ABE Jonas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    9.GENICOT Lorens-ZANNATA CYCLING TEAM-

    10.VAN NUFFELEN Glen-WSC HAND IN HAND BAAL-

     

    03/06/2012 JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.LOENDERS Glenn-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    2.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.PANIS Thibaut-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    4.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    5.FASSIN Raphaël-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.WILLEMEN Kristof-SPORT EN MOEDIG GENK-

    7.VERHEYLENWEGHEN Sean-SPORT EN MOEDIG GENK-

    8.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    9.KROONEN Bastien-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    10.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

     

    03/06/2012 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen - 62,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM-

    4.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    5.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.KERCKHOVE Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    8.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    9.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM-

    10.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    32.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    03/06/2012 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VANHAVERBEKE Pieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.DE GROOTE Arne-K.V.C. DEINZE VZW-

    5.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    7.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.ROSSEEUW Robin-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.OOGHE Jonas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    10.ROLAND Scotty-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    13.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    03/06/2012 LENNIK (VB) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.CEURENS Raphaël-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    2.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    4.DE WINTER Jeroen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    5.VAN HASSEL Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    6.DE WACHTER Brent-WK NOORD WEST BRABANT-

    7.GOOSSENS Anko-WK NOORD WEST BRABANT-

    8.THIERENS Arne-RUDYCO CYCLING TEAM-

    9.JACOBS Jente-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    10.BAELE Glenn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

     

    03/06/2012 LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.JACOB RELAES uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.DEVOLDERE Thibault-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    3.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    5.BASTIAENS Ayco-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    6.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM-

    8.SMET Seppe-RUDYCO CYCLING TEAM-

    9.DE SMET Michael-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    10.LAGNEAUX Yoni-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    14.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM-

    23.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    03/06/2012 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.WYDOOGHE Jaron-JONGE RENNERS ROESELARE-

    4.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    5.DEBOOT Bruce-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VANCRAEYNEST Kevin-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    9.VANDEKERCKHOVE Bram-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.MAELEGHEER Justin-JONGE RENNERS ROESELARE-

    04-06-2012 om 00:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 03/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 03/06/2012 RAVELS (WEELDE) (A) - Nieuwelingen - 58,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL-

    4.VAN DELFT Elden--

    5.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG-

    7.VERSTRALEN Jef-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.VAN BOUWEL Ruben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL-

    18.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    03/06/2012 KERSBEEK-MISKOM (VB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    03/06/2012 LOMMEL (LB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    03/06/2012 SINT KORNELIS HOREBEKE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    03/06/2012 WIELSBEKE (W) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    03/06/2012 DESSEL (A) - BMX - Topcompetitie

    03/06/2012 KERSBEEK-MISKOM (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    03/06/2012 LOMMEL (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    03/06/2012 WIELSBEKE (W) - Miniemen (afwachtingsproef)

    04-06-2012 om 00:34 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!