.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    03-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 02/06/2012 STROMBEEK-BEVER (VB) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 55 km

    Aantal deelnemers: 30

    1.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    2.DE BUYST Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG-

    3.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    4.DE VOS Gertjan-FUJI TEST TEAM-

    5.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    6.DIERICKX Steven-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    7.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    9.BROEDERS Garrit-JONG VLAANDEREN-

    10.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    15.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

     

    02/06/2012 WAASMUNSTER (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers: 154

    1.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.CASTELIJNS Twan-TWC HET SNELLE WIEL-

    3.VAN DE WAETER Sean-CYCLING 2011-

    4.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT-

    5.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    6.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    7.RUCKERT Patrick-ARC ULYSSES-

    8.RAEYMAEKERS Mattias-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    10.HAYNES Hamish-COLBA-

    12.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    13.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    16.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    18.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    20.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    21.CORDEEL Pieter-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    22.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    25.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    27.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    29.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    31.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    32.VAN RAEMDONCK Kevin-TEAM ALIPLAST-

    34.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM-

    38.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.DE WAEL Aaron-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    52.FRANCKAERT Gregory-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    55.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    57.VAN DER LINDEN Olivier-RUDYCO CYCLING TEAM-

    59.DE MAEYER Bram-ASFRA RACING TEAM-

    60.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    61.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    62.DE RIDDER Michael-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    63.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.LAUREYS Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.DE DOBBELAER Angelo-ZANNATA CYCLING TEAM-

    72.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    73.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    79.ROOSEPARCK Paul-RUDYCO CYCLING TEAM-

    85.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    87.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    89.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    92.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    02/06/2012 ZWEVEZELE (W) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 107

    1.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    2.FRANÇOYS Sven-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE-

    3.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    4.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VANTHOURENHOUT Michael-BKCP - POWERPLUS-

    6.FRIES Steve-UC DIPPACH-

    7.BLONDEEL Charlie-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    8.DAUWENS Jan-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    9.COLAERT Pascal-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    10.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

     

    02/06/2012 ROTSELAAR (VB) - Dames Elite - 89,7 km

    Aantal deelnemers: 63

    1.BRULEE Latoya-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012-

    2.JOHANSSON Emma-HITEC PRODUCTS-MISTRAL HOME CYCLING TEAM-

    3.HENRION Ludivine-LOTTO BELISOL LADIES-

    4.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    5.DE VUYST Sofie-LOTTO BELISOL LADIES-

    6.BRAS Martine-DOLMANS-BOELS CYCLING TEAM-

    7.DE BAAT Kim-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    8.BEKE Davina-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    9.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    10.ROGGEMAN Inge-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

    16.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    19.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES-

    22.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    26.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM-

    49.DE SCHEPPER Cindy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    51.HANNES Kaat-LOTTO BELISOL LADIES-

    53.VANDERMEULEN Cindy-SENGERS LADIES CYCLING TEAM-

     

    02/06/2012 BONHEIDEN (A) - Juniores – Interclub - 123,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERSTREPEN Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.LETEN Wouter -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    3.NOPPE Christophe -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.PYFFEROEN Miel -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.ALLEGAERT Piet -JONGE RENNERS ROESELARE-

    6.COLPAERT Gianni -AVIA FUJI YOUTH TEAM

    7.VAN DALEN Jason -WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    8.ROTTY Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.VANHOUTTEGHEM Cedric -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    10.VAN RUYMBEKE Thieme -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    27.VAN DAM Tom -RUDYCO CYCLING TEAM-

    30.WITTOUCK Dominick -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    43.BRYSSINCK Jeffrey -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.VAN DE MERGEL Jelle -RUDYCO CYCLING TEAM-

    56.VERCAUTEREN Stef -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    96.HUYGHE Yenthell -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    118.SMET Cedric -RUDYCO CYCLING TEAM-  23

    121.THIERENS Sam -RUDYCO CYCLING TEAM-

    129.BONNE Diego -CUBE-FINTRO-SPIE CT-

     

    02/06/2012 GERAARDSBERGEN (OVERBOELARE) (O) - Juniores - 79,8 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    2.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-
    4.BAEYENS James-CUBE FINTRO SPIE CT
    4.BUYSSE Jos-
    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.LUYCKX Brent-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    6.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.HERREGODTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    8.DE SY Vincent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.ROBEET Ludovic-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.VAN DER SCHELDEN Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    24.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    54.COOLS Jeffrey-RUDYCO CYCLING TEAM-

    61.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    02/06/2012 KAPELLE OP DEN BOS (VB) - Juniores - 92 km

    Aantal deelnemers: 79

    1.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL-
    2.DE BACKER Falko-CUBE FINTRO SPEI CT
    3.MOENS Jens-
    WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    4.VAN ARK Marnix-RESTORE CYCLING-

    5.VAN OPSTAL Thomas-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD WEST BRABANT-

    7.VAN DEN DRIESSCHE Din-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.VANDECAUTER Uwe-YOUNG SCHELDE CT-

    9.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.JACOBS Rick-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    15.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    21.RELAES Michiel-RUDYCO CYCLING TEAM-

    34.DE SMEDT Bjarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    02/06/2012 OTEGEM (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.VERSCHUERE Seppe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.BOSSUYT Gianni-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    4.DE KETELE Aron-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.LIVYNS Arjen-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.DE LANGE Thijs-ZRTC THEO MIDDELKAMP-

    7.MAES Glenn-ASFRA RACING TEAM-

    8.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    9.MAES Damon-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.DHONT Seppe-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    36.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    03-06-2012 om 23:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 02/06/2012 REKKEM (W) - Juniores - 93,1 km

    Aantal deelnemers:

     

    02/06/2012 KESTER (VB) - Dames Jeugd - 58,1 km

    Dames Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 16

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    3.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.DEKONINCK Céline-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.DEPUERS Lynn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.SCHURMANN Jessica-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    7.VAN SCHILT Eva-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    8.DE PAEPE Fien-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.VERHOYE Chenice-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    10.PAYEZ Iliana-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

     

    Dames Juniores - Aantal deelnemers: 17

    1.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2.DE JONGH Demi-DE ZUIDWESTHOEK-

    3.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE-

    5.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    6.COPPENS Kirsten-RSC ZUIDWESTHOEK-

    7.VAN DEN STEEN Kelly-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    8.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-

    9.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    10.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

     

    02/06/2012 KOKSIJDE (W) - Nieuwelingen – Interclub - 78 km

    Aantal deelnemers: 145

    1.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    4.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM-

    8.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    10.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    63.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM-

    70.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN

     

    02/06/2012 GERAARDSBERGEN (OVERBOELARE) (O) - Nieuwelingen - 57 km

    Aantal deelnemers: 70

    1.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VERTESSEN Mathias-W.A.C. TEAM HOBOKEN

    3.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    4.VAN DER POEL Tim-RWC AHOY-

    5.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.VAN DEN BOSSCHE Timothy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    7.ABRAHAMS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.AMMERLAAN Feiko-RWC AHOY-

    9.VAN RIJSSELBERGE Louie-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    10.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    11.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    21.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    24.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    31.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN

     

    02/06/2012 KAPELLE OP DEN BOS (VB) - Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers: 80

    1.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK-

    2.KROONEN Bastien-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES-

    3.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    4.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN

    6.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    8.DECOCK Enzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    9.AKKERMANS Lars-RSC DE WESTHOEK-

    10.VAN STEENWINKEL Ward-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    60.WITTEVRONGEL Wouter-W.A.C. TEAM HOBOKEN

     

    02/06/2012 WAKKEN (W) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.VAN DER HAEGHEN Jordy-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.STOCKMAN Michiel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    4.NOËL Jordy-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    5.VANHOUCKE Herman-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-

    6.VANSTEENKISTE Goran-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.OSTYN Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    8.DEQUAE Joran-ISOREX CYCLING TEAM-

    9.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.VANWALLEGHEM Yenco-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

     


    Proficiat aan SYBREN VAN HOUTE met zijn Zege bij de Miniemen 11 jaar !!!



    02/06/2012 ZAFFELARE (O) - Miniemen

    Aantal deelnemers: 22 - Reeks 11 jaar
    1.SYBREN VAN HOUTE (Vrasene)

     Van Houte Sybren 02-06-2012 Sybren tijdrit.JPG Van Houte Sybren 02-06-2012 Sybren wegrit.JPG
    Van Houte Sybren 02-06-2012 Overwinning Sybren.JPG Van Houte Sybren 02-06-2012 Podium Sybren.JPG

    02/06/2012 ZAFFELARE (O) - Aspiranten

     

    03-06-2012 om 23:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/06/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 2/06 – KONINGSHOOIKT

    Cat. A

    1 Noels Jeroen

    2 Van Eyndt Sven

    3 Krijnen Rob

    4 Meyvis Vincent

    5 Vercammen Sven

    6 Evers Dries

    7 Janssens Koen

    8 Verbert Christof

    9 Pitschon Stijn

    10 Wouters Anton

     

    Cat. B

    1 De Visscher Walter

    2 Paeshuyse Davy

    3 De Vree Rik

    4 Adams Christophe

    5 Van Wersch Vincent

    6 Witvrouwen Kris

    7 Gendarme Bart

    8 Hereijgers Piet

    9 Diels Koen

    10 Van Rompaey Werner

     

    Cat C

    1 Verbinnen Dirk

    2 Naessens Michaël

    3 Hoydonckx Peter

    4 Fets Benny

    5 Verdonck Patrick

    6 Van Der Mieren Daniel

    7 Lahou Rudy  

    8 Van Looy Wim

    9 Vekemans Marc

    10 Aerts Peter

     

    Cat. D

    1 Van Roy Luc

    2 Heulens Marc

    3 Geudens Paul

    4 Ackermans Alex

    5 Baptist Francy

    6 Van Looy Luc

    7 Van Craen Jos

    8 Haest Eddy

    9 Dams Danny

    10 Van Den Brande Jan

     

    Cat. E

    1 Peeters Andre

    2 Vonckx Georges

    3 De bakker Ludo

    4 De Wever Jos

    5 Van Herck Willy

    6 Bastiaens Frans

    7 Knoops Frederik

    03-06-2012 om 11:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 31/05/2012 - RIT 5 TTC RONDE 2012 - PROSPERPOLDER

    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan STEVEN VAN HOUTE met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van Houte Steven KOP 2012.png  Van Houte Steven winst Prosperpolder 03-06-2012.jpg

    Donderdag 31/05/2012 - PROSPERPOLDER - TTC Ronde 2012 - Rit 5 - 61 km
    Uitslag - 51 dln.
    1.STEVEN VAN HOUTE (Vrasene)

    2.Tom Saeys
    3.Frank Suys

    4.Wim Bas

    5.Karel Peelman

    6.Niko Cools

    7.Bart Mertens

    8.Maarten Van Raemdonck

    9.Kenny Janssens (Melsele)

    10.Sven Van Hoey

    11.Dimitri Van Puyvelde

    12.Lieven Van De Perre

    13.Dennis Mijnsbergen

    14.Lieven De Breucker

    15.Marnix De Roos

    16.Jan Peirsman

    17.Mario Bolssens

    18.Bram Kesteleyn

    19.Patrick De Beule

    20.Kristof Descheemaeker

    21.Tomas Neyt

    22.Wim Kras

    23.Peter Dierks


    03-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/06/2012

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan PETER DE MAERE met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks +45 jaar !!!

    Proficiat aan NIELS DHONDT met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks -45 jaar !!!

    De Maere Peter KOP 2012.png  Dhondt Niels KOP 2012.png

             Peter De Maere                      Niels Dhondt

    Zaterdag 02 Juni - WAASMUNSTER (9250)

     

    REEKS A  + 45 JAAR

    WAOD 2-6-2012-waasmunster 619.JPG WAOD 2-6-2012-waasmunster 594.JPG
    Het podium met Peter De Maere, Kenny Janssens                                  Aankomst van Peter De Maere.
    en Etienne Claus.

    1-PETER DE MAERE (Waasmunster)

    2-Kenny Janssens (Melsele)

    3-Etienne Claus

    4-Wim Heyndrickx

    5-Freddy Van Camp op 1'20"

    6-Frank Dhooghe

    7-Eric Van Pottelbergh

    8-Luc Witman

    9-Geert Smet

    10-Patrick De Beule

    11-Kenny Wille 12-Patrick Jacobs 13-Jurgen van Havere 14-Jan Heirman 15-Marnix De Roose 16-Johan Vermorgen 17-Dirk De Cauwer 18-Paul Van Puymbroeck 19-Jeffrey De Jonghe 20-Patrick Elegeer
    WAOD 2-6-2012-waasmunster 595.JPG
           Aankomst van Kenny Janssens, Etienne Claus en Wim Heyndrickx.
    WAOD 2-6-2012-waasmunster 557.JPG
    De kopgroep werd door toedoen van Wim Heyndrickx en Kenny Janssens in de
    2de ronde tot stand gebracht. Etienne Claus sloot kortelings aan en Peter De Maere
    moest alles uit de benen schudden om de aansluiting te maken.
    Meteen was er een zeer goede verstandhouding en reden de rest van de wedstrijd
    op kop met als resultaat meer dan 1'20" voorsprong.

    WAOD 2-6-2012-waasmunster 620.JPG
    Kenny Janssens met een dankwoord aan de inrichters, met een speciale vermelding
    aan André De Maere.
    WAOD 2-6-2012-waasmunster 524.JPG
                                          De start te Waasmunter.
     

    REEKS B  - 45 JAAR

    WAOD 2-6-2012-waasmunster 623.JPG 
                   Het podium met Niels Dhondt, Andy Bonnaerens en Wim Bas.

    1-DHONDT NIELS (Waasmunster)

    2-Bonnaerens Andy

    3-Bas Wim

    4-Geets Jan

    5-Verschaffelt Jens

    6-Van Raemdonck Robby

    7-Poppe Bart

    8-De Geyter Benjamin

    9-Scholliers Filip

    10-Michiels Peter

    11-Blommaert Steven 12-De Fijn Franky 13-Heirman Steven 14-Boon Stefan 15-Rabaey Manu 16-Van Wijck Erik 17-Bisback Frederick 18-Van Belle Koen 19-Kerckhove Jonathan 20-Van De Vijver Greg 21-Vincke Ivan 22-Boel Franky 23-Rombaut Maarten 24-De Geyter Sebastiaan 25-Everaert Glenn 26-Van Vlierberghe Bart 27-De Maesschalck Johan 28-Van Houte Steven 29-Van Goethem Peter 30-De Plucker Stefan 31-Luyckx Dave 32-Michiels  Christophe 33-Gerlo Tom 34-Maes Dimitri 35-Van Eynde Gunther
    WAOD 2-6-2012-waasmunster 600.JPG
                                     De spurt met Niels Dhondt als winnaar.
    WAOD 2-6-2012-waasmunster 586.JPG
    WAOD 2-6-2012-waasmunster 556.JPG
    WAOD 2-6-2012-waasmunster 532.JPG
                                         De start van de - 40 jaar renners.

     Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    03-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/06/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 15°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Van Oyen Franky KOP 2012.png
    Zaterdag 02 Juni – RUISELEDE

     

    Catg.A
    1 Kristof Gryson (Landegem)

    2 Kristof De Baets

    3 Isaak Bultynck

    4 Dries De Smet

    5 Kenny Vangampelaere

    6 Steven Martens

    7 Kim Van Oost

    8 Kris Verhooghe

    9 Denny Lannoo

    10 Bart Vral

    Catg.B
    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2 Patrick Vanhoolandt

    3 Didier De Lannoy

    4 Bart Rombouts (Kallo)

    5 Carlo Schollaert

    6 Wim Braet

    7 Michel Bultinck

    8 Franky De Tremerie

    9 Geert Van Speybroeck

    10 Peter Ballet

    Catg.C
    1 Patrick Joos (Heusden)

    2 Martin Durant

    3 Dirk De Meyer

    4 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5 Wim De Coninck

    6 Jean-Pierre Van Maldegem

    7 Hilair Heye

    8 Denis Lust

    9 Patrick Decaestecker

    10 Georges Vergauwe

    Catg.D
    1 Roland Boulard (Drongen)

    2 Patrick Van Renterghem

    3 Alan Kemp

    4 Tom Wilson

    5 José Dezegher

    6 Luc Cocquyt

    7 Paul Allen

    8 Marc Colpaert

    9 Noël Rogge

    10 Jan Pagé

    Catg.E
    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Luc Snels

    3 Mathieu Mercken

    4 Julien Vyvey

    5 Michel Bousard

    6 Robert Robijns

    7 Robert Vanlancker

    Catg.F
    1 Roger De Breuker (Wijnegem)

    2 Hervé Verstuyft

    3 Gerard Mariën

    4 Joseph D'Hont

    5 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6 Gerrit Hairwassers

    7 Peter Ryalls

    8 Clement Saelens

    9 Jean-Pierre Heymans

    10 Luc Muys

    Toeristen
    1 Erwin Vandaele (Maarkedal)

    2 Nico De Vrient

    3 Arno De Wispelaere

    4 Lieven Bauters

    5 Pieter Bauters

    6 Nico Maes

    7 Bart Ally

    8 Andrzej Semkowisz

    9 Koen Van Parys

    10 Bart Van den Berghe

    03-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 02/06/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 6°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Proficiat aan JEAN BLOMMAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks F !!!

    Suys Frank KOP 2012.png   Blommaert Jean KOP 2009

              Frank Suys                    Jean Blommaert


    Zaterdag 2 Juni - WINTAM (2880)

     

    A-reeks
    1 Ruben ENGELEN
    2 Kevin Van Den Cruijce
    3 Jarno Verhofstadt
    4 Michel Vereecken
    5 Tom Hermans
    6 Kris De Block (Mariekerke)
    7 Tom De Smet
    8 Senne Steegmans
    9 Steven Thomas (Temse)
    10 David Motte
    VWF Wintam 02-06-2012 3.jpg
    C-reeks
    1 Stefan VERHAEGHE
    2 Peter Maes (Bornem)
    3 Jimmy De Paepe
    4 Alain Goolaerts
    5 Nino Bodart
    6 Ronny Van Der Vurst
    7 Dirk De Schrijver
    8 Eddy Merckx (Bornem)
    9 Danny Saelens
    10 Franky Weemaes (Melsele)
    VWF Wintam 02-06-2012 2.jpg
    D-reeks
    1 Rudy THOMAS
    2 Herman Proost
    3 Rene De Brucker
    4 Yvan Van Der Slagmolen
    5 Danny Poelmans
    6 Johan Driesen
    7 Eddy Vermeir
    8 Luc Kinnaer
    9 Peter Dierks (Bornem)
    10 Hedwig Henderickx

    E-reeks
    1 FRANK SUYS (Bornem)
    2 Roland Mersseman
    3 Danny De Backer
    4 Paul Casteleyn
    5 Hugo Van Linden
    6 Jos Maes
    7 Patrick Van Cleemput
    8 Alain De Schepper
    9 Patrick Convents
    10 Eric Depouille
    VWF Wintam 02-06-2012 1.jpg
    F-reeks
    1 JEAN BLOMMAERT (Hamme)
    2 Guy De Bock
    3 Willy Wouters
    4 Marc Vervondel
    5 Jos Vandermeulen
    6 Julien De Bock
    7 Alfons Van Raemdonck (Melsele)
    8 Jan Van Hove
    9 Jean Pierre Broothaerts
    10 Hugo Tuypens

    G-reeks
    1 Willy Mous
    2 Willy Roels
    3 Viktor Van Den Eynde
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Andre Ceurens
    6 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    7 Roger Hoof (St.Niklaas)
    8 William De Cremer
    9 Guido Cornet
    10 Hubert D'Hondt

    03-06-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    01-06-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 01/06/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 01/06/2012 GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 105 km

    Aantal deelnemers: 116

    1.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    4.CHAMON Thomas-FUJI TEST TEAM-

    5.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    7.KUYPERS Bart-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.BOUTTE Kenzie-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.VANHOUTTEGHEM Vincent-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    10.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    01/06/2012 KONTICH (A) - Elite z.c./U23 - 110,7 km

    Aantal deelnemers: 94

    1.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23-

    2.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    3.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    4.VAN DEN EYNDE Nick-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    5.WILLEMS Kenny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    7.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    9.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.THYS Nico-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    14.ILEGEMS Ken uit Hemiksem-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    19.DRUYTS Gerry uit Wilrijk-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    28.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-TEAM ALIPLAST-

    29.VANHOVE David uit Beverlo-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    34.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    49.HERREMANS Kim uit Schelle-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

      

    01/06/2012 AALTER (O) - Mountainbike Intern. - Trial

    01-06-2012 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 31/05/2012

    vwf.JPG








    Proficiat aan FRANKY WEEMAES met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan PAUL VAN PUYENBROECK met zijn 1°Seizoenszege in de
    Reeks D !!!

    Weemaes Franky KOP 2011 03.jpg       Van Puyenbroeck Paul Kop 2012.png

           Franky Weemaes                 Paul Van Puyenbroeck


    Donderdag 31 Mei - PROSPERPOLDER (9130) - Ronde van het Waasland 
    Reeks A/C/D
    1 Jerry COOMAN
    2 Lorenzo Arena
    3 FRANKY WEEMAES (1C - Melsele)
    4 Gianni Cooman
    5 Kevin Selleslagh
    6 Jimmy De Paepe
    7 Dirk De Schrijver
    8 Steven Van Aken
    9 Dave Van Roeyen (Zwijndrecht)
    10 Kristof Reniers
    11 PAUL VAN PUYENBROECK (1D - Hamme)
    12 Tom Verhoeven
    13 Frank Geets
    14 Steven Verschelden
    15 Peter Maes (Bornem)
    16 Tom De Beer (Moerzeke)
    17 Jerry Janssens
    18 Giovanni Van Drom (Kruibeke)
    19 Kris Bolsens (Kruibeke)
    20 Bart Vanden Wyngaerd
    21 Alain Provoost
    22 Pieter Covents (Stekene)
    23 Sammy Bogaert (Kalmthout)
    24 Steven Thys
    25 Wim Van Lancker
    26 Nico Verwee
    27 Ben Van Baelen
    28 Tim Plasman
    29 Rudy Thomas
    30 Carrera Coppens    

    01-06-2012 om 12:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 31/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 31/05/2012 BEGIJNENDIJK (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.CAMPENAERTS Victor-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    2.VAN NUFFELEN Sam-CYCLING TEAM TREMELANDERS-

    3.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT-

    4.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    5.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    6.ABE Takayuki-SHIMANO RACING-

    7.TORFS Jef-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.VAN ELST Jonathan-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    9.VAN AERT Jan-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    10.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

    11.VAN LOOY Roel-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    27.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg-STAR CYCLING TEAM-

    32.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-TEAM ALIPLAST-

    33.SMET Guy uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST-

    01-06-2012 om 12:40 geschreven door kenny


    31-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GLENN ROTTY PAKT 4° ZEGE TE TEMSE VELLE

    Glenn Rotty pakt 4de zege te Temse Velle in de Zannata Ronde 2012 !!!

    Zannata Ronde 29-05-2012 6.jpg 
    Onder een stralende zon gingen 58 renners van start in Temse Velle in de 2de rit van de Zannata-ronde.  Al in de 3de ronde werd het peloton serieus uitgedund door een jammerlijke valpartij op de kasseistrook van 700 m.  Goed halfweg koers gingen Glenn Rotty, Sam Thierens, Dieter Annaert, Dieter Claus en James Baeyens aan de haal.  Een lekke band maakte James Baeyens kansloos.  In de 9de ronde ging het niet snel genoeg voor Glenn Rotty; hij ging er alleen vandoor. De sterke man van Wielerteam Waasland fietste een voorsprong van 1’36” bijeen en finishte solo. De spurt voor de 2de plaats werd gewonnen door Dieter Claus. Sam Thierens werd 3de. Joachim Van Impe was 10de in deze wedstrijd en hij wordt de nieuwe leider in de tussenstand van de Zannata-ronde.
    Zannata Ronde 29-05-2012 2.jpg Zannata Ronde 29-05-2012 5.jpg
    Temse 01-07-2011 1 Juniores.jpg Zannata Ronde 29-05-2012 3.jpg
    Zannata Ronde 29-05-2012 4.jpg Zannata Ronde 29-05-2012 7.jpg
    Zannata Ronde 29-05-2012 8.jpg


    De volgende wedstrijd in de Zannata-ronde wordt gereden op 23 juni in Elversele
    Het belooft nog heel spannend te worden !!!

     

     

    Tekst en foto’s: Nancy Heirbaut

    31-05-2012 om 13:38 geschreven door kenny


    30-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WAOD WEDSTRIJD TE WAASMUNSTER VAN ZONDAG 27/05/2012
    A-Categorie:



    B-Categorie:




    Filmopname: Gino Van Broeck

    30-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 30/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 30/05/2012 OOSTERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    2.MOTTE David-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    3.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    4.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    5.VERHOEVEN Nico-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    6.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23-

    7.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    8.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    9.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.WUYTENS Kim-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    35.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    45.VAN GUYSE Jarno-MELBOTECH PRORACE CT-

    50.LAUREYS Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    30/05/2012 WILRIJK - WIELERCENTRUM PROV. KAMPIOENSCHAP (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    30-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 29/05/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 14°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Van Oyen Franky KOP 2012.png
    Dinsdag 29 Mei - IJZENDIJKE (Nederland)

     

    Catg.A
    1 Kristof Muys (Oudenaarde)
    2 Dries Echelpoels
    3 Kenny De Wilde
    4 Kenny Vangampelaere
    5 Christian Kik
    6 Mathijs Buzeijn
    7 Isaak Bultynck
    8 Nico Ringelberg
    9 Bart Vantorre
    10 Vincent Brunel

    Catg.B
    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte)
    2 Alex Goossens (Vrasene)
    3 Andy Van Loon
    4 Wim Braet
    5 Mario Lammens
    6 Rudi Rabout (Heinkenszand)
    7 Sjaco Hoondert
    8 Frank Gommers
    9 Tommy Heyse
    10 Didier De Lannoy

    Catg.C
    1 Wim De Waal (Axel, NL)
    2 Martin Durant
    3 Paul Van Puyenbroeck (Hamme)
    4 Jean-Pierre Van Maldegem
    5 Georges Vergauwe
    6 Andrew Donaldson
    7 Florent De Leersnyder
    8 Danny De Coninck
    9 Paul Hunninck
    10 Leo Mares (Beveren)

    Catg.D
    1 Patrick Van Renterghem (Bellem)
    2 Jose Hoebeke
    3 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    4 Jozef Deneef
    5 Tom Wilson
    6 Helmuth Tas
    7 Daniel Indekeu
    8 Karel Heirbaut (Belsele)
    9 Jan Pagé
    10 Ludo Opdebeek

    Catg.E
    1 Theo Coudyzer (Balen)
    2 Luc Snels
    3 Mathieu Mercken
    4 Julien Vyvey

    Catg.F
    1 Joseph D'Hont (Desteldonk)
    2 Gerard Mariën
    3 Pierre Verberckmoes (Belsele)
    4 Clement Saelens
    5 Armand Mols
    6 Daniel Cornu
    7 Jean-Pierre Heymans
    8 Boris Bombaerts
    9 Gerrit Hairwassers
    10 Germaine Meulders

    30-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    29-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 29/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 29/05/2012 GULLEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 171 km

    Aantal deelnemers: 228

    1-TRENTIN Matteo  OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    2-VAN KEIRSBULCK Guillaume  OMEGA PHARMA-QUICKSTEP- 

    3-DEHAES Kenny  LOTTO-BELISOL- 

    4-LODEWYCK Klaas  BMC RACING TEAM- 

    5-KEISSE Iljo  OMEGA PHARMA-QUICKSTEP- 

    6-BOONEN Tom  OMEGA PHARMA-QUICKSTEP- 

    7-VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem  LOTTO-BELISOL- 

    8-VANLANDSCHOOT James  ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S- 

    9-DEVOLDER Stijn  VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM- 

    10-CAPPELLE Andy  ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S- 

    18-DRUYTS Gerry uit Wilrijk  EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP- 

    77-VAN AVERMAET Greg uit Hamme  BMC RACING TEAM- 

    103-VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR- 

    108-STEELS Stijn uit Westerlo  EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP- 

    117-POELMAN Laurens uit Kalken  BCV WORKS CT INGELMUNSTER- 


    29/05/2012 MOL RAUW (A) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 66

    1-WILLEMS Tom  BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    2-LINTEN Tom  DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL- 

    3-GOOS Frederik    UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN- 

    4-BELMANS Rutger  BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW- 

    5-RAY Alexander  NIEUWE HOOP TIELEN- 

    6-GELUYKENS Kenny  ASFRA RACING TEAM- 

    7-VANWESEMAEL Jurgen  HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN - 

    8-VAN BROEKHOVEN Guy  POORTEN FERYN TEAM- 

    9-CLEEREN Tom  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE- 

    10-GEYSEN Kurt  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM- 

    Maandag 28/05/2012 – INCOURT – Elite z.c./U23 – 115 km – 02h58min – 38,764 km/h

    1 GREMELPONT Axel PROVINCE DE NAMUR
    2 VAN NUFFELEN Sam CYCLING TEAM TREMELANDERS

    3 DE WINTER Ludwig
    TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVI
    4 STIENS Matti VAN EYCK SPORT
      22"
    5 LENNERTZ Sam
    UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDE

    6 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai 
    A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEA
    7 BAEYENS Tommy
    VAN EYCK SPORT
    8 DELFOSSE Florent LOTTO - VC ARDENNES
      40"
    9 SCHEPMANS Niels
    UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDE

    10 KRUFT Olivier
    LOTTO - VC ARDENNES

    29-05-2012 om 23:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM - NIEUWSBRIEF MEI 2012
    Rudyco 29-05-2012 1.png
    Rudyco 29-05-2012 2.png
    Rudyco 29-05-2012 3.png
    Rudyco 29-05-2012 4.png
    Rudyco 29-05-2012 5.png
    Rudyco 29-05-2012 6.png

    Bron: Bestuur Rudyco Cycling Team vzw
    Contact:
    rudycocyclingteam@hotmail.com
    Website: www.rudycocyclingteam.be

    29-05-2012 om 21:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 26 MEI & ZONDAG 27 MEI & MAANDAG 28 MEI 2012

    WAC Waasland.png
    MINIEMEN

    Zondag 27 Mei - Gavere Vurste

    Van Houte Sybren – 4°

     

    ASPIRANTEN

    Zaterdag 26 Mei - Wortegem Petegem

    12 jaar - 28 dln

    Michielse Danny – 7°

    Cools Wannes – 16°

    Verbruggen David – 27°

     

    13 jaar - 40 dln

    Van Houte Gerben – 2°

    Franssens Yannick – 23°

     

    14 Jaar - 31 dln

    Beck Cedric – 8°

    Apers Ruben – 18°

     

    Zondag 27 Mei - Gavere

    13 Jaar - Meisjes - 5 dln

    2 Michielsen-Stevens Sarah – 2°

     

    12 jaar - 28 dln

    13 Petrus Pieter – 13°

     

    14 jaar - 55 dln

    Milliau Vince - lek gereden

     

    NIEUWELINGEN

    TWEEDAAGSE OOSTERZELE

    27 Mei - 126 dln                                                       28 Mei - 92 dln

    Verscheuren Steve – 3°                                            Verscheuren Steve – 3°      

    Klassement Verscheuren Steve 1° Proficiat !!!

    Deckers Robin – 30°                                                 Van Den Broeck Jordi – 17°

    Baert Atlas – 43°                                                       Deckers Robin - 19°

    Deckers Cisse – 52°                                                 Baert Atlas – 31°

    Van den Broeck Jordi – 68°                                       Deckers Cisse – 56°

    Wittevrongel Wouter                                                  Vercauteren Toon Ziek

      

    JUNIOREN

    Zaterdag 26 Mei - Kieldrecht - 87 dln

    Vercauteren Stef – 44°

    De Ost Jarne

    Leeman emmanuel

      

    Maandag 28 Mei - Temse-Velle - 58 dln

    Leeman Emmanuel – 22°

    De Ost Jarne gevallen

    Jansegers Jeffrey

     

     

    Data om te onthouden 15 September eetfestijn Wac Waas !!!


     

    Bron: Nancy Cappelle

    29-05-2012 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 19/05 EN ZONDAG 20/05/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 29-05-2012 1.png
    Vanomobil 29-05-2012 2.png
    Vanomobil 29-05-2012 3.png

    Bron: Raf & Lydia

    29-05-2012 om 20:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE WAASMUNSTER VAN MAANDAG 28/05/2012
    FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE WAASMUNSTER 
    VAN MAANDAG 28/05/2012
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 220.JPG  
             Winnaar Robby De Roos, 2de Joris Haers en 3de Stijn Verbeke.  
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 204.JPG
                           Aankomst van Robby De Roos uit Moerbeke.
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 205.JPG
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 216.JPG WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 223.JPG
         Een woordje uitleg van Robby De Roos.                                          Het podium te Waasmunster de Ruiter.
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 206.JPG
                          Joris Haers werd 2de voor Stijn Verbeke.
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 037.JPG
             De 3 koplopers met Joris Haers, Stijn Verbeke en Robby De Roos.
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 208.JPG
      Mattias Nys werd knap 4de voor Jurgen Vanhaverbeke en Jarno Van Guyse.


    28/05/2012 WAASMUNSTER (RUITER) (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers: 42

    1-ROBBY DE ROOS uit Moerbeke  TEAM ALIPLAST-

    2-HAERS Joris  UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN- 

    3-VERBEKE Stijn  TEAM ALIPLAST- 

    4-NYS Mattias  TEAM ALIPLAST- 

    5-VANHAVERBEKE Jurgen  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT- 

    6-VAN GUYSE Jarno  MELBOTECH PRORACE CT- 

    7-VERGEYLEN Timothy  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    8-FRUYTIER James  TEAM ALIPLAST- 

    9-HEIRBAUT Tony  WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    10-VAN RAEMDONCK Kevin  TEAM ALIPLAST- 

    11-DHOLLANDER Kristof  KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    12-VAN ROOSBROECK Patrick  WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    13-PEIRSMAN Davy  LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT- 

    14-MAES Vincent  WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    15-GIDÉ Stijn  A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    16-TEN HARTOG Guy  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT- 

    17-DE SMIT Joshua  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    18-COLMAN Jeroen  WIELERTEAM WAASLAND VZW

    20-VAN DEN BRANDEN Jasper  WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    22-LAUREYS Simon  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    23-OTT Stefan  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    24-CHRISTIAENS Sam  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT- 

    25-HEYNS Kristoff  TEAM ALIPLAST- 

    28-SMET Jochem  MIRMIL CYCLING TEAM- 

    29-DE ROOS Patrick  SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI- 

    33-RYDICHER Mads  LUDO PEETERS C.T.- 
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 210.JPG
    De spurt voor plaats 7 met Timothy Vergeylen, James Fruytier en Tony Heirbaut.
    Iets verder komt Kevin Van Raemdonck de top-10 binnen gereden.

    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 190.JPG
    Aankomst van Kristof DHollander voor plaats 11 voor Patrick Van Roosbroeck,
    Davy Peirsman en Vincent Maes.
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 215.JPG WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 146.JPG
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 001.JPG WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 193.JPG
        Jarno Van Guyse uit Stekene werd 6de.                                                   Guy Ten Hartog uit Sinaai.
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 008.JPG WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 197.JPG
                      Vincent Maes uit St.Gillis.                                              Aankomst van Jeroen Colman uit Waasmunster.
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 021.JPG WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 076.JPG
                    Sam Christiaens uit St.Gillis.                                 Patrick Van Roosbroeck, Davy Peirsman en Mathieu Bogaert.
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 030.JPG WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 175.JPG
                     Jochem Smet uit Kemzeke.
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 146.JPG WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 048.JPG
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 079.JPG WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 094.JPG
    WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 134.JPG WBV 28-5-2012-waasmunster -el.zc 167.JPG

     
    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-05-2012 om 11:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK BK JUNIORES TE HEUSDEN ZOLDER

    Terugblik BK JUNIORES te Heusden Zolder.

    Vertenten Jens.png 

    Een valpartij en de warmte zorgden dat zowel Glenn Rotty als Jens Vertenten vroegtijdig de wedstrijd moesten verlaten. Jens Vertenten uit St.Niklaas kwam zwaar ten val aan de bevoorradingszone. Dit omdat de organisatie een plaats had uitgekozen die helemaal niet geschikt was om drinkbussen aan te geven. Een lang, redelijk smal recht stuk waar de renners tegen 50 km/u passeerden. Het was daar telkens zo'n chaos dat het een wonder mag heten dat er niet meer renners gevallen zijn. Jens werd afgevoerd naar het ziekenhuis. Men sprak al zeker over een hersenschudding. Hopelijk is het niet te ernstig !!!

    Rotty Glenn KOP 2011.jpg 

    Glenn Rotty uit Verrebroek voelde in de tweede ronde al dat het niet voor dit jaar zou zijn. Verzuring en niet genoeg zuurstof kunnen opnemen, hij werd naarmate de koers vorderde steeds misselijker en de hartslag wilde niet meer onder 180 gaan. De koers uitrijden zou niet verstandig geweest zijn en wat meer is, hij kon niet meer. In de tiende ronde stapte hij uit de koers, Glenn heeft het niet met die warmte... Glenn Rotty behaalde wel Maandag in Temse zijn 4de seizoenszege !!! 

    Een woordje over het parcours: geen BK waardig ! Zo plat als een biljarttafel, geen enkel lastig stuk dat het verschil zou kunnen maken. Enkel de hitte en de afstand maakten het zwaar.

     

    Bron: Flor Van de Velde

    29-05-2012 om 11:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE KIELDRECHT VAN ZATERDAG 26/05/2012
    FOTO'S JUNIORES TE KIELDRECHT VAN
    ZATERDAG 26/05/2012
    Juniores Kieldrecht 14-25-_PMA1411.JPG  
                                              Winnaar Toon Wouters. 
    Juniores Kieldrecht 21-50-24-_PMA1310.JPG
                       Aankomst van Toon Wouters en Ricardo Van Dongen.
    Juniores Kieldrecht 22-25-25-_PMA1260.JPG Juniores Kieldrecht 12-23-_PMA1307.JPG

    De eerste warme zonnestralen zorgde voor een slijtage wedstrijd in de Juniorenwedstrijd te Kieldrecht, drinkbussen vlogen in het rond. Toch werd er flink doorgereden en op een paar ronden van het einde kozen Toon Wouters en Ricardo Van Dongen
    (WILLEBRORD WIL VOORUIT) voor de aanval en reden met twee naar de eindstreep. Uiteindelijk werd het Toon Wouters die als eerste over de meet reed.


    26/05/2012 KIELDRECHT (O) - Juniores - 95 km

    Aantal deelnemers: 86

    1-WOUTERS Toon  WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    2-VAN DONGEN Ricardo  WILLEBRORD WIL VOORUIT- 

    3-HONIGH Nino  CICLISMO MUNDIAL- 

    4-MIDDELBURG Twan  WESTLAND WIL VOORUIT- 

    5-WITTOUCK Dominick  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    6-BUDDING Martijn  CICLISMO MUNDIAL- 

    7-GEERTS Jari  RIJSCHOOL AH - GENTSE VS- 

    8-VAN EMPEL Etienne  VIKING WATERLAND- 

    9-HUYGEN Tijs  K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.- 

    10-KELDERMANS Jordy  WILLEBRORD WIL VOORUIT- 

    11-SMET Cedric  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    17-CLAUS Dieter  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    18-BONNE Diego  CUBE-FINTRO-SPIE CT- 

    31-DE SMEDT Bjarne  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    35-ANNAERT Dieter  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    42-RELAES Michiel  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    44-VERCAUTEREN Stef  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    45-HUYGHE Yenthell  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 
    Juniores Kieldrecht 15-01-01-_PMA0740.JPG Juniores Kieldrecht 01-02-_PMA0781.JPG
    Juniores Kieldrecht 16-06-06-_PMA0749.JPG Juniores Kieldrecht 02-03-_PMA0786.JPG
    Juniores Kieldrecht 17-15-15-_PMA0768.JPG Juniores Kieldrecht 03-04-_PMA0793.JPG
    Juniores Kieldrecht 19-22-22-_PMA0814.JPG Juniores Kieldrecht 04-07-_PMA0800.JPG
    Juniores Kieldrecht 05-08-_PMA0806.JPG
    Juniores Kieldrecht 06-09-_PMA0819.JPG
    Juniores Kieldrecht 07-10-_PMA0835.JPG Juniores Kieldrecht 08-11-_PMA0837.JPG
    Juniores Kieldrecht 09-12-_PMA0839.JPG Juniores Kieldrecht 10-21-_PMA1219.JPG
    Juniores Kieldrecht 11-15-_PMA0927.JPG Juniores Kieldrecht 13-19-_PMA0997.JPG
    Juniores Kieldrecht 20-24-24-_PMA1185.JPG
                  Janine en Hugo Meirte



    Foto's: Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg

    29-05-2012 om 10:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 3 JUNI - BEVEREN FIETST !!!

    BEVEREN FIETST !!!


    Zondag 3 juni 2012 organiseert de gemeente een fietstocht, Beveren Fietst !”.
    Tussen 9.30 en 15 uur kan men vertrekken aan het zwembad  voor een aangename tocht doorheen Groot-Beveren en omstreken. Voor de gemiddelde fietser is er een route voorzien van 45 km. Voor gezinnen met fietsende kinderen is er de kidstour van 18 km, met onderweg leuke spelletjes, drankgelegenheden en speelterreinen.

    Deelnameprijs is 1,5 euro, kinderen tot  8 jaar fietsen gratis. Er zijn heel wat zwemcheques te winnen.

     

    Bron: Flor Van de Velde

    29-05-2012 om 10:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/05/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan THOMAS NEYT met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Suys Frank KOP 2012.png   Neyt Thomas KOP 2012.png

              Frank Suys                    Thomas Neyt


    Zondag 27 Mei - WAASMUNSTER (9250) 

    Catg.A
    1 Jarno Verhofstadt (Oudegem)

    2 Luc De Duytsche

    3 Jurgen Goossens (Kieldrecht)

    4 Kevin Van Den Cruice

    5 Michel Le Blon

    6 Jan Veyt

    7 David Van Den Broeck

    8 Gert Smet (Kruibeke)

    9 Dries De Smet

    10 Hans Vergauwen (Nieuwkerken)
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 431.JPG
        Winnaar Catg.A Jarno Verhofstadt en winnaar Catg.B Philip Lampaert.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 430.JPG
                                   Winnaar Catg.A Jarno Verhofstadt.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 434.JPG
            De 2de van Catg.A Luc De Duytsche en de 2de van Catg.B Peter Mol. 
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 417.JPG
        Spurt voor de 3de plaats gewonnen door Jurgen Goossens uit Kieldrecht.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 286.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 375.JPG
              Laudelino Lammens kwam ten val.                                    In 3de positie Hans Vergauwen en Gert Smet.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 287.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 395.JPG
                 De crosser Michael De Meyer.                                                           Laatste ronde voor de Catg.A
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 289.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 292.JPG
                  Michel Leblon uit Brecht.                                                            Start Catg.A met Linda De Rudder.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 403.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 284.JPG
                Bart Van Vlierberghe uit Lokeren.                                                   Jonas Pfaff samen met zijn vrouw.

    Catg.B
    1 Philip Lampaert (Bellem)

    2 Peter Mol

    3 Didier De Lannoy

    4 Stefan Verhaeghe

    5 Wim Heyndrickx (Vrasene)

    6 Jimmy De Paepe

    7 Dirk De Schrijver

    8 Hans De Wolf

    9 Rudi Rabout (Heinkenszand)

    10 Frank D'Hooge (Hamme)
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 407.JPG
                       Aankomst Catg.B met Philip Lampaert voor Peter Mol.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 388.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 320.JPG
    Rudi Rabout, Peter De Maere, Frank D'Hooghe, Jimmy De Paepe       Philip Lampaert, Stefan Verhaeghe en Wim Heyndrickx.
    en Dirk De Schrijver.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 325.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 298.JPG
                       Marnic De Waele voor Peter De Maere.                                                                   Start Catg.B
                          
    Catg.C
    1 FRANK SUYS (Bornem)

    2 Dirk Goolaerts

    3 Wim De Coninck

    4 Geert Smet (St.Niklaas)

    5 Danny De Coninck

    6 Steven Blommaert (Hamme)

    7 Joost Pieters

    8 Peter De Proft

    9 Frank De Pelsmaker

    10 Patrick Joos
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 278.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 276.JPG
        Steven Blommaert met vrouw en dochter.                                             Winnaar Frank Suys uit Bornem.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 162.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 111.JPG
                                 Doortocht Catg.C                                                                                        Start Catg.C
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 113.JPG
              Dierenarts Peter Buyl in de Catg.C

    Catg.D
    1 Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2 Roland Boulard

    3 Jozef Deneef

    4 Karel Heirbaut (Belsele)

    5 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    6 Jan Van Hove

    7 Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    8 Robert Maldrie

    9 Rene Mertens

    10 Jozef Scheirlinckx
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 104.JPG
         Winnaar Catg.D Patrick Van Renterghem en winnaar Catg.E Luc Snels.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 107.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 029.JPG
                   Roland Boulard werd 2de.                                                                   Doortocht Catg.D

    Catg.E
    1 Luc Snels (Minderhout)

    2 Theo Coudyzer

    3 Willy Roels

    4 Julien Vyvey

    5 Mathieu Mercken

    6 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    7 Robert Robijns

    8 Piet Achten

    9 Freddy De Blick (Beveren)
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 091.JPG
                               Pelotonspurt van de Catg.E en Catg.F
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 001.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 020.JPG
                            Start van de Catg.E en F.                                                                             Doortocht E en F.

    Catg.F

    1 Clement Saelens (Herzele-Steenhuize)

    2 Roger De Breuker

    3 Guy Soil

    4 Gerrit Hairwassers

    5 Joseph D'Hont

    6 Willy Kohlhaas

    7 Gerard Mariën

    8 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    9 Frederik Knoops

    10 Denis Keynen

    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 078.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 100.JPG
               Aankomst van Clement Saelens.                     Winnaar Catg.F Clement Saelens, 2de Roger De Breuker en Raf Luyckx.

    Toeristen

    1 THOMAS NEYT (Sint-Gillis-Waas)

    2 Bart Van Der Veken (St.Jan Steen)

    3 Filip Weemaes (Verrebroek)

    4 Jens Meersmans (Bornem)

    5 Lieven Van Erdeghem

    6 Kurt Bertier

    7 Francesco De Groote

    8 Kenny Janssens (Melsele)

    9 Rikkie Matthyssens (Zwijndrecht)

    10 Dirk Bryssinckx (Melsele)
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 272.JPG
    Podium Toeristen met winnaar Thomas Neyt, Bart Van Der Veken en Filip Weemaes.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 240.JPG
                       Aankomst van Thomas Neyt voor Bart Van Der Veken.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 244.JPG
                            Spurt voor de 4de plaats met Jens Meersmans.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 245.JPG
    De 7de plaats was voor Francesco De Groote en de 8ste plaats voor Kenny Janssens.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 249.JPG
    De pelotonspurt werd gewonnen door Rikkie Matthijssens voor Dirk Bryssinckx.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 117.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 128.JPG
                                      Start Toeristen.                                                                           Doortocht Toeristen.
    WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 175.JPG WAOD 27-5-2012-waasmunster -waod 197.JPG
                De 3 leiders waren vanaf de start weg.                            Kenny Janssens, Francesco De Groote en Lieven Van De Perre.


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-05-2012 om 09:10 geschreven door kenny


    28-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ROBBY DE ROOS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    De Roos Robby KOP 2012.png
    Maandag 28/05/2012 BORSBEEK (A) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km

    Aantal deelnemers: 122

    1 BARBE Koen LANDBOUWKREDIET
    2 CAETHOVEN Steven ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S
    3 VAN DER SANDE Tosh
    LOTTO-BELISOL
    4 DANIELS Wouter MELBOTECH PRORACE CT
    5 LHOTELLERIE Clément COLBA SUPERANO HAM
    6 SCHEIRLINCKX Staf ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S
    7 STEVENS Timothy
    OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
    8 DONNAY Laurent
    MELBOTECH PRORACE CT
    9 VERBIST Evert ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S
    10 SCHEIRLINCKX Bert GEOFCO VILLE D´ALGER
    22 GOUDKET Jeroen ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
    24 IELEGEMS Nico KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
    35 DRUYTS Gerry EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP 
     

    28/05/2012 ADINKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 69,75 km

    Aantal deelnemers: 27

    1 CALLEBAUT Cédric WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    2 CALLEEUW Joeri BCV WORKS CT INGELMUNSTER
    3 DE DECKER Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    4 CONSTANT Kenny DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
    5 LANGEDOCK Mathieu
    WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
    6 TAILLIEU Kristof DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
    7 KUYPERS Nico
    CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
    8 DE KOKER Mario VAN EYCK SPORT
    9 HIMPENS Maarten
    WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    10 CRAEYMEERSCH Brecht CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS 
     

    28/05/2012 LOVENDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 70 km

    Aantal deelnemers: 27

    1-COCQUYT Nicky  ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2-MUYS Kristof  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW- 

    3-WILLEMS Mario  KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS- 

    4-GRYSON Kristof  CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE - 

    5-DURINCK Sean  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    6-VERSICHEL Davy  CYCLING TEAM GRILLHUISJE- 

    7-VALIAUGA Arnoldas  KINGSNORTH- 

    8-LAVA Kevin  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT- 

    9-ARDEEL Hans  ARDILLES CYCLING TEAM- 

    10-ROSSIGNOL Bryan  FLEMISH CYCLING PROJECTS- 

    15-D`HOLLANDER Mathias  FLEMISH CYCLING PROJECTS- 

     

    28/05/2012 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 51

    1 WUYTENS Kim DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
    2 ONGENA Thomas BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
    3 NAESEN Oliver
    VAN DER VURST CYCLING TEAM
    4 VERHOEVEN Nico WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    5 DE MEYERE Jens
    WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    6 BEULENS David
    WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    7 DE DEYN Jürgen DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
    8 EECKHOUT Kurt WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    9 DE PAEPE Pieter TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
    10 LIEVENS Niels
    VAN DER VURST CYCLING TEAM
    14 ONGENA Matthias
    VAN DER VURST CYCLING TEAM
    18 DE LANDTSHEER Steven WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    19 DE WAEL Aaron
    KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
    20 BAEYENS Dennis FLEMISH CYCLING PROJECTS
    26 DE RIDDER Michael RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
    36 DE BOCK Stef FLEMISH CYCLING PROJECTS

     

    28/05/2012 BESELARE-ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23  - 114 km

    Aantal deelnemers: 75

    1-DEGEZELLE Kevin  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2-NEIRYNCK Kevin  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE- 

    3-VANDENBOGAERDE Jens  JONG VLAANDEREN- 

    4-DEWILDE Wouter  TRUST MTB TEAM VZW- 

    5-GELDHOF David  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE- 

    6-GODERIS Jelle  FUJI TEST TEAM

    7-JOSEPH Stijn  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM- 

    8-COLAERT Pascal  DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK- 

    9-RAEDT Nielsen  DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    10-SABBE Enzo  KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW- 

     

    28/05/2012 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers: 76

    1-BRACKE Tony  JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    2-DE MESMAEKER Kevin  VAN DER VURST CYCLING TEAM- 

    3-VAN DORSSELAER Niels  VAN DER VURST CYCLING TEAM- 

    4-VAN BRAECKEL Kenny  A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM- 

    5-FRANÇOYS Sven  TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE- 

    6-GELDHOF Stephen  TEAM FUGA MTB- 

    7-TOPKE Frederik  VAN DER VURST CYCLING TEAM- 

    8-DE NAEGHEL Manuel  ARDILLES CYCLING TEAM- 

    9-WAUTERS Willem  LOTTO BELISOL U23- 

    10-SABO Pedro  DMC- CYCLING TEAM- 

    18-PENNE Stijn  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT- 

     

    28/05/2012 WAASMUNSTER (RUITER) (O) - Elite z.c./U23 - 117,6 km

    Aantal deelnemers: 42

    1-ROBBY DE ROOS uit Moerbeke  TEAM ALIPLAST-

    2-HAERS Joris  UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN- 

    3-VERBEKE Stijn  TEAM ALIPLAST- 

    4-NYS Mattias  TEAM ALIPLAST- 

    5-VANHAVERBEKE Jurgen  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT- 

    6-VAN GUYSE Jarno  MELBOTECH PRORACE CT- 

    7-VERGEYLEN Timothy  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    8-FRUYTIER James  TEAM ALIPLAST- 

    9-HEIRBAUT Tony  WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    10-VAN RAEMDONCK Kevin  TEAM ALIPLAST- 

    11-DHOLLANDER Kristof  KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    12-VAN ROOSBROECK Patrick  WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    13-PEIRSMAN Davy  LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT- 

    14-MAES Vincent  WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    15-GIDÉ Stijn  A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    16-TEN HARTOG Guy  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT- 

    17-DE SMIT Joshua  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    18-COLMAN Jeroen  WIELERTEAM WAASLAND VZW

    20-VAN DEN BRANDEN Jasper  WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    22-LAUREYS Simon  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    23-OTT Stefan  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    24-CHRISTIAENS Sam  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT- 

    25-HEYNS Kristoff  TEAM ALIPLAST- 

    28-SMET Jochem  MIRMIL CYCLING TEAM- 

    29-DE ROOS Patrick  SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI- 

    33-RYDICHER Mads  LUDO PEETERS C.T.- 

     

    28/05/2012 HOEGAARDEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km

    Aantal deelnemers: 69

    1-ODEYN Seppe  BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    2-VAN EYNDT Sven  MELBOTECH PRORACE CT- 

    3-VAN DEN BRANDE Kay  TEAM-THIELEMANS & CO - 

    4-MORIS Sven  STAR CYCLING TEAM

    5-BIERMANS Gregory  SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    6-VERBRUGGEN Wesley  SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    7-RAYMAEKERS Niels  APK-Q JOBS & SELECT CT VZW- 

    8-DE BAERDEMAEKER Kjell  ZANNATA CYCLING TEAM- 

    9-VAN ELST Jonathan  SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT- 

    10-VAN DER SANDEN Mathias  SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT- 

    28-05-2012 om 22:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 3°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Druyts Lenny KOP 2011.jpg
    Maandag 28/05/2012 AVERBODE (VB) - Dames Jeugd - 63 km

    Juniores -  Aantal deelnemers: 11

    1-VAN DER MEULEN Kaat  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM-

    2-VERSCHELDEN Nathalie  VZW LOTTO-LADIESCYCLING- 

    3-MEYVISCH Molly  SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE- 

    4-ROELEN Evy  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    5-VERMEIRE Lisa  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    6-REYNAERT Ganaelle  WK NOORD WEST BRABANT- 

    7-DE DECKER Laura  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN- 

    8-GILLIS Marlies  WSC HAND IN HAND BAAL -

     

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 37

    1-LENNY DRUYTS  KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2-VANDENBULCKE Jesse  VZW LOTTO-LADIESCYCLING- 

    3-VERDONSCHOT Laura  VZW LOTTO-LADIESCYCLING- 

    4-EIJSSEN Alitcia  KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    5-DEKONINCK Céline  KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    6-VANDENBROUCKE Saartje  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    7-LOWIE Lydwine  ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY- 

    8-VAN DEN DRIESSCHE Femke  VZW LOTTO-LADIESCYCLING- 

    9-DEFOUR Lara  JONGE RENNERS ROESELARE- 

    10-HERMANS Anka  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    15-DE BOCK Ellen  RUDYCO CYCLING TEAM- 

     

    28/05/2012 BEGIJNENDIJK (VB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 77

    1-VANGORP Gill  ZANNATA CYCLING TEAM-

    2-TASSET Marvin  LOTTO-PREDICTOR VC ARDENNES

    3-MERTENS Jan  VZW DE DEMERSPURTERS- 

    4-VERHEYDEN Jess  KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    5-SCHOL Bram   VZW DE DEMERSPURTERS

    6-MERTENS Julian  DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW - 

    7-CEUPPENS Piet  KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    8-GOOSSENS Kobe  VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM- 

    9-BERCKMANS Jens  KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    10-VERBIST Gilles  VZW DE DEMERSPURTERS- 

     

    28/05/2012 MERCHTEM (VB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 39

    1-GHYS Robbe  SPORT EN MOEDIG GENK

    2-ROELS Laurens  ROYAL CUREGHEM SPORTIF BRUSSEL 

    3-TASSENON Cedric  WK NOORD WEST BRABANT 

    4-VAN MULDERS Jarne  WK NOORD WEST BRABANT 

    5-DE COSTER Dean  CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO- 

    6-DE WACHTER Brent  WK NOORD WEST BRABANT 

    7-JORIS Ward  RACING TEAM SMOUT BOECHOUT 

    8-WALSCHAP Jonas  WK NOORD WEST BRABANT 

    9-DE KOSTER Niels  ROYAL CUREGHEM SPORTIF BRUSSEL 

    10-MAESEN Dries  WK NOORD WEST BRABANT 

     

    28/05/2012 MOORSELE (W) - Nieuwelingen - 66,5 km

    Aantal deelnemers: 61

    1-TIMMERMANS Tom  THOMPSON-

    2-MOLLY Kenny  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    3-DECOCK Alex  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM- 

    4-SEAN Noon  EDINBOURGH

    5-DELERUE Pieterjan  CT COVEMAECKER - DOVY IEPER- 

    6-DECEUNINCK Guillaume  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    7-VANGHELUWE Seppe  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    8-CLAUW John Ross  IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW- 

    9-FEYS Laszlo  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM- 

    10-DESMET Tom  CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK- 

     

    28/05/2012 OOSTERZELE (O) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 92

    1-WOUTERS Enzo  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2-VAN DER BEKEN Arno  ISOREX CYCLING TEAM- 

    3-VERSCHUEREN Steve  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    4-BOTHUYNE Jorden  ISOREX CYCLING TEAM- 

    5-SEYE Guillaume  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE- 

    6-DE GREEF Jordi  KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    7-DE MUYNCK Jarich  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE- 

    8-VANDEVYVERE Stijn  K.V.C. DEINZE VZW- 

    9-NEIRYNCK Aidan  ISOREX CYCLING TEAM- 

    10-VAN DEN BOSSCHE Timothy  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    19-DEKKERS Robin  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    23-JANSSENS Jarrid  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    30-LAUREYS Robin  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    31-BAERT Atlas  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    32-DE WILDE Arno  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    36-OTTEVAERE Niels  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    41-VEREECKEN Thomas  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    45-MARIN Glenn  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    55-VAN DE VEL Scott  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    56-DECKERS Cisse  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    61-VERMEIREN Gianni  RUDYCO CYCLING TEAM- 

     

    28/05/2012 STENE OOSTENDE (W) - Nieuwelingen - 59,5 km

    Aantal deelnemers: 40

    1-WARLOP Jordi  C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    2-ISERBYT Eli  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    3-CROMBEZ Jonas  WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    4-BRACKEZ Massimo  C.T.- DJ.MATIC KORTIJK

    5-DECLEIR Gianni  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6-DECLERCK Mathias  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7-BOSMANS Arne  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    8-LAMBRECHT Bjorg  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 

    9-VERWILST Aaron  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    10-BRACKEZ Gianni  C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

     

    28/05/2012 BANNEUX (LOTTO RIDLEY TOUR) (LG) - Nieuwelingen - Interclub - 67,3 km

    Aantal deelnemers: 144

    1-WILLEMS Thimo YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2-DE POORTER Maxime CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK-  1"

    3-JASPERS Ward YOUNG CYCLING TEAM VZW- 

    4-SHAW James GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM

    5-PEETERS Vincent DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW- 

    6-BILLEN Gilles TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY- 

    7-MENTEN Milan UCS CRABBE PERFORMANCE VOO- 

    8-VAN RIJSSELBERGE Louie WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW- 

    9-DEMOLDER Thomas DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW- 

    10-REVIERS Jonas SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG- 

    15-VERSCHAEVE Antoon WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    18-VAN HECKE Elias RUDYCO CYCLING TEAM- 

    20-ABRAHAMS Jasper WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    24-BAELEN Juul WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    26-PERSOON Wouter IMMO DEJAEGHER – LOTTO CT MENEN

    35-DE WITTE Sven WIELERTEAM WAASLAND VZW- 9’15

    43-THIERENS Arne RUDYCO CYCLING TEAM- 

    51-RELAES Jacob RUDYCO CYCLING TEAM- 

    57-DEJONGHE Bram WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    68-VAN RIEL Brent  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

     

    28/05/2012 KROMBEKE (W) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    28/05/2012 KROMBEKE (W) - Miniemen (afwachtingsproef)

    28-05-2012 om 22:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/05/2012

    vwf.JPG








    Maandag 28 Mei - PEISEGEM (1785)

    A-reeks
    1 Tom PENNINCKX
    2 Andy De Backer
    3 Bart Heirewegh (Hamme)
    4 Bjorn Lison
    5 Piet Froyen
    6 Tom Hermans
    7 Lode Van Impe
    8 Steven Tuytschaver
    9 Mario Van Der Sickel
    10 Kurt De Rijck

    C-reeks
    1 Frank VAGENENDE
    2 Bruno Bruyere
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 Emmanuel Hiel
    5 Peter Maes (Bornem)
    6 Wim De Smet
    7 Sven Janssens
    8 Richard De Ridder
    9 Gunther Biesemans
    10 Pascal De Wolf

    D-reeks
    1 Patrick JACOBS
    2 Andre Aertgeerts
    3 Jan De Mulder
    4 Rene De Mulder
    5 Jannes Michel
    6 Dominique Turcksin
    7 Daniel Van Der Mieren
    8 Steven Blommaert (Hamme)
    9 Ronny Paridaens
    10 Johan Driesen

    E-reeks
    1 Jan VAN DEN BRANDE
    2 Danny De Backer
    3 Ronny Paridaens
    4 Rudy Van De Velde
    5 Bruno Ballius
    6 Patrick Convents
    7 Hugo Van Linden
    8 Patrick Van Cleemput
    9 Alain De Schepper
    10 Frank Van De Perre

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Guy De Bock
    4 Johny Van Holen
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Freddy Vranken
    7 Eddy Cobbaut
    8 Andrew Donaldson
    9 Rene Mertens
    10 Noel Burggraeve

    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Viktor Van Den Eynde
    3 Guido Cornet
    4 Roger Hoof (St.Niklaas)
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Jozef Saerens
    7 Freddy De Blick (Beveren)
    8 William De Cremer
    9 Willy Roels
    10 Frank Laeremans

    28-05-2012 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/05/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 27/05 – MORKHOVEN

    Cat. A

    1 Wouters Anton

    2 Krynen Rob

    3 Diels Pieter

    4 Thys Rik

    5 Engelen Ruben

    6 Vercammen Sven

    7 Thys Edwin

    8 Vanden Wyngaerd Bart

    9 Smolderen Christof

    10 Van Opstal Philippe

     

    Cat. B

    1 Adams Christophe

    2 Bocken Peter

    3 Berghmans Bart

    4 Van Rompaey Werner

    5 Van Olmen Jef

    6 Dela Montagne Philippe

    7 De Vre Rik

    8 Meuris Gerry

    9 De Visscher Walter

    10 Vandyck Andy

     

    Cat. C

    1 Bogaerts Patric

    2 Verdonck Patrick

    3 Aerts Peter

    4 Van Den Broeck Luc (Herentals)

    5 Hermans Stefan

    6 De Baat Matti

    7 Wauters Philippe

    8 Van Der Mieren Daniel

    9 Rens David

    10 Kiesekoms Marc

     

    Cat. D

    1 Van Roy Luc

    2 Van Den Brande Jan

    3 Govers Kris

    4 Geudens Paul

    5 Haest Eddy

    6 De Wyngaert Dirk

    7 Bloemmen Rudy

    8 De Craen Jos

    9 Vanden Kerkhof Robert

    10 Corremans Ronny

     

    Cat. E

    1 De Wever Jos

    2 Van Loy Ellen

    3 Roemerman Jac

    28-05-2012 om 20:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan BJORN COOMANS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Coomans Bjorn KOP 2012.png     Rotty Glenn KOP 2011.jpg
           Bjorn Coomans                         Glenn Rotty

    Maandag 28/05/2012 NIEUWENRODE (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km

    Aantal deelnemers: 52

    1-BJORN COOMANS uit Ruisbroek  TEAM-THIELEMANS & CO -

    2-BRUYNDONCKX Stijn  ROCK WERCHTER CYCLING TEAM- 

    3-VAN AERT Jan  V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB - 

    4-VAN BROEKHOVEN Guy  POORTEN FERYN TEAM- 

    5-BEIRNAERT Wim  TEAM-THIELEMANS & CO - 

    6-VAN REETH Ken  TEAM-THIELEMANS & CO - 

    7-NEVENS Sven  ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL- 

    8-THOMAS Rudy  IND.- 

    9-DE BLOCK Kris  POORTEN FERYN TEAM- 

    10-SAELENS Danny  IND.- 

    11-THOMAS Steven  UNIZO- 

    13-BAEYENS Bart  POORTEN FERYN TEAM- 

    16-VERBRUGGEN Nico  ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM - 

    19-WEEMAES Franky  IND.- 

     

    28/05/2012 DE PINTE (O) - Dames Elite - 91 km

    Aantal deelnemers: 69

    1-ARYS Evelyn  KLEO LADIES TEAM-

    2-DE BAAT Kim  WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    3-DUTRIAUX Fiona  PEDALE MADELEINOISE- 

    4-DEBBOUDT Lensy  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    5-DOM Annelies  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.- 

    6-HARRIS Nikki  YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM- 

    7-VERCAMER Elien  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    8-NOBUS Anja  FEESTCOMITEIT DROGENBOOM- 

    9-BOGAERT Lisa WIMI GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    10-DE ROOVER Eline SENGERS LADIES CYCLING TEAM- 

    12-ROBERT Valerie  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    24-DE RIDDER Amy  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    39-WERNER Laure  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    47-CROKET Gilke  TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012- 


    28/05/2012 AVERBODE (VB) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers: 75

    1-MC CORMICK Hayden  SPORTS CYCLING CLUB-

    2-VAN AERT Wout  VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM- 

    3-BOSMANS Tom  CUBE-FINTRO-SPIE CT- 

    4-VEROFT Jelto  CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5-DECOSTER Gert-jan  DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW - 

    6-LUYCKX Brent  TEAM CICLISMO MUNDIAL

    7-VANDERAERDEN Niels  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    8-HEMROULLE Johan  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO- 

    9-NUYTS Lode  IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW- 

    10-SPRUYT Joren  VZW DE DEMERSPURTERS- 

     

    28/05/2012 EERNEGEM- AARTRIJKE (W) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers: 27

    1-DECOSTER Merlijn  CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    2-ANECA Ciske  KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW- 

    3-DEJONCKHEERE Jonas  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE- 

    4-COUCKUYT Jens  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    5-DE RUYSSCHER Dante  RIJSCHOOL AH GENTSE VELOSPORT- 

    6-D´HOORE Giorgio  KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW- 

    7-CLARYSSE Diego  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE- 

    8-AMEEL Alexander  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    9-RYCKOORT Brent  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    10-MORTIER Guillaume  WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    28/05/2012 MUIZEN (MECHELEN) (A) - Juniores - 80,6 km

    Aantal deelnemers: 38

    1-GOYVAERTS Oskar  THOMPSON-

    2-COOLS Alexander  KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    3-DEZWARTE Tom  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    4-IVANOV Evgeny   OLIMPIISKY REZERV- 

    5-VERHULST Pauwel  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.- 

    6-VERTOMMEN Jeff  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO- 

    7-LAUWERS Jordy  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.- 

    8-MAES Jasper  AFDELING ANTWERPEN - WBV- 

    9-BURMISTROV Aleksey  OLIMPIISKY REZERV- 

    10-TUBBAX Pieter  CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK- 

     

    28/05/2012 NEVELE (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 42

    1-VERBEKEN Cedric  TIELTSE RENNERSCLUB-

    2-DE KEUKELAERE Bart  KON. VC ´T MEETJESLAND KNESSELARE 

    3-VANDEWALLE Matthias  C.T.- DJ.MATIC KORTRIJK

    4-GOETHALS Brent  KON. VC ´T MEETJESLAND KNESSELARE

    5-DIERICKX Yorne  CUBE FINTRO SPIE

    6-NEIRYNCK Axel ISOREX CYCLING TEAM- 

    7-SOBERON Zowe  THOMPSON- 

    8-SAVELON Arne KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW- 

    9-VAN VLAENDEREN Arnout  ISOREX CYCLING TEAM- 

    10-VERHAEGHE Senne  KON. VC ´T MEETJESLAND KNESSELARE

    29-DE VRIESE Jannes  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

     

    28/05/2012 TEMSE (VELLE) (O) - Juniores - 89,6 km

    Aantal deelnemers: 58

    1-GLENN ROTTY uit Verrebroek  WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2-CLAUS Dieter  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    3-THIERENS Sam  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    4-ANNAERT Dieter  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    5-VAN RENTERGHEM Boris  WK NOORD WEST BRABANT- 

    6-PERSOON Pieter  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    7-DAS Stefan  TWC TEMPO- 

    8-VAN DE MERGEL Jelle  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    9-VERHEYEN Jelle  WK NOORD WEST BRABANT- 

    10-VAN IMPE Joachim  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    14-HUYGHE Yenthell  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    20-DE DONDER Wito  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    22-LEEMAN Emmanuel  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    23-HAENTJENS Yornie  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    24-BRYSSINCK Jeffrey  WIELERTEAM WAASLAND VZW
    26-BAEYENS James CUBE FINTRO SPIE
    27-BUYL Sam 
    WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

     

    28/05/2012 WAREGEM (W) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers: 64

    1-VANHOUTTEGHEM Cedric  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
    2-FELGATE Ryan CUBE FINTRO
    3-ROELENS Matthias 
    CT COVEMAECKER - DOVY IEPER- 

    4-DESTATSBADER Roy  WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE- 

    5-LOETERS Laurens  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE- 

    6-PLANCKAERT Edward  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    7-YSERBIJT Jesper  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI- 

    8-VANDEPUTTE Nicolas  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI- 

    9-MC PRICE Paul  FOREST ACRES CT

    10-ROMMEL Vincent  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI- 

    28-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 28/05/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 28/05 – BRASSCHAAT


    Cat. A
    1 Van Pelt David

    2 Engelen Ruben

    3 Noels Jeroen

    4 Covents Stein

    5 Van Baelen Ben

    6 Thys Steven

    7 Rombouts Stijn

    8 Herremans Kris

    9 Huybrechts Bart

    10 Smolderen Christof

    Cat. B
    1 Behiels Peter

    2 De Visscher Walter

    3 Lambrechts Jelle

    4 Nuyens Hans

    5 Smits Christophe

    6 Dela Montagne

    7 Snels Kris

    8 Cuylits Gunther

    9 Bocken Peter

    10Leblon Michel

    Cat C
    1 Bogaerts Patrick

    2 Brabants Bruno

    3 Rens David

    4 Verdonck Patrick

    5 Roelands Peter

    6 Wauters Philippe

    7 De Baat Matti

    8 Raeymakers Luc

    9 Aerts Luc

    10 Vekemans Marc

    Cat. D
    1 Geudens Paul

    2 De Baat Chris

    3 Haest Eddy

    4 Fuchs Dirk

    5 Schoepen Peter

    6 Claessens Jos

    7 Wouters Bert

    8 Govers Ronny

    9 Van Craen Jos

    10 Ackerman Alex

    Cat. E
    1 Vonckx Georges

    2 Oosterbosch Geert

    3 Faes Roger

    4 De Bakker Ludo

    5 Wijnen Nico

    6 Glas Gerrie

    28-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!