.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/05/2012

    waod_3.jpg
    Zondag 20 Mei - RUISELEDE (8755)

    Uitslag WAOD 20-5-2012.png

    20-05-2012 om 23:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/05/2012

    vwf.JPG






    Zondag 20 Mei - LIEDEKERKE (1770) -
    5de rit VWF Geditrofee

    A-reeks
    1 Kevin VAN DEN CRUIJCE
    2 Tom Penninckx
    3 Lode Van Impe
    4 Bart Heirewegh (Hamme)
    5 Tom Van Uffel
    6 Andy Annendijck
    7 Peter Van Damme
    8 Tom De Beer (Moerzeke)
    9 Kevin Selleslagh
    10 Steven Van Aken

    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Geoffrey Luyssen
    3 Steven De Grave
    4 Dirk De Schrijver
    5 Tino Teirlinck
    6 Erik Quina
    7 Danny Saelens
    8 Frank Van Haverbeek
    9 Koen Reyserhove
    10 Andy Van Eesbeeck

    D-reeks
    1 Patrick JACOBS
    2 Herman Proost
    3 Dominique Turcksin
    4 James Michel
    5 Arie De Moor
    6 Andre Aertgeerts
    7 Willy Van Herreweghe
    8 Francis De Ridder
    9 Mike Van Poelvoorde
    10 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)

    E-reeks
    1 Ronny PARIDAENS
    2 Danny De Backer
    3 Jan Van Den Brande
    4 Joseph Devits
    5 Joost Pieters
    6 Luc Van Den Steen
    7 Rudy Berwart
    8 Benny D'Haese
    9 Paul Casteleyn
    10 Mike Vaneberg

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Willy Wouters
    4 Jos Vandermeulen
    5 Guy De Bock
    6 Johny Van Holen
    7 Jozef Deneef
    8 Eddy Cobbaut
    9 Rik Scheirlinckx
    10 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    G-reeks
    1 Willy TEIRLINCK
    2 Viktor Van den Eynde
    3 Willy Roels
    4 Hubert D'Hondt
    5 Jozef De Bruyn
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Alain Messager
    8 Frank Laeremans
    9 Herman Van Den Borre
    10 Etienne Vandenhouwe

    20-05-2012 om 20:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE MERELBEKE VAN ZATERDAG 19/05/2012

    FOTO'S ELITE Z.C & BELOFTEN TE MERELBEKE 
    VAN ZATERDAG 19/05/2012
    wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 315.JPG wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 321.JPG 
                     Davy De Scheemaeker                                  Winnaar Davy De Scheemaeker, Jurgen Guns en Stijn Verbeke.
    wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 314.JPG wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 316.JPG

    19/05/2012 MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 127

    1-DE SCHEEMAEKER Davy  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2-GUNS Jurgen  ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL- 

    3-VERBEKE Stijn  TEAM ALIPLAST- 

    4-VAN DER HAEGHEN Ruben  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN- 

    5-RENTMEESTER Ruud  THEO MIDDELKAMP- 

    6-DHOLLANDER Kristof  KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    7-WAUTERS Willem  LOTTO BELISOL U23- 

    8-LAUWERS Valentijn  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.- 

    9-SEMPELS Aron  WSC HAND IN HAND BAAL- 

    10-DE WINNE Jurgen  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT- 

    13-PENNE Frederik  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT- 

    14-DE DEYN Jürgen  DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM- 

    26-GOOSSENS Kenny  TEAM ALIPLAST- 

    32-VAN DEN BRANDEN Jasper  WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    61-MAES Vincent  WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    68-COLMAN Jeroen  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    72-DE SMIT Joshua  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    79-DE ROOS Patrick  SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI- 

    98-BRAEKEVELDT Pieter  ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM - 
    wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 296.JPG
                                               Aankomst van Davy De Scheemaeker.
    wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 299.JPG wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 301.JPG
                       Jurgen Guns voor Stijn Verbeke.                                             De 4de plaats voor Ruben Van Der Haeghen.
    wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 302.JPG wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 304.JPG
                   Kristof DHollander eindigd op de 6de plaats.
    wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 305.JPG wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 310.JPG
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 034.JPG
                                           Peter Moortgat en Fredje Penne.
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 039.JPG
    Van Waeyenberg en Moortgat hadden meer aan dacht voor het vrouwelijk schoon
    terwijl aan de andere kant Jurgen De Deyn en Davy Van Damme klaar staan.
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 134.JPG wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 234.JPG
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 045.JPG WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 047.JPG
                 De crosser Kendric Van Grembergen op kop.
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 108.JPG WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 191.JPG
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 174.JPG WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 159.JPG
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 004.JPG WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 011.JPG
    Pieter Covents en Jasper Van Den Branden.                                                           Kristof DHollander
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 007.JPG WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 015.JPG
                            Cedric Callebaut
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 001.JPG WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 147.JPG
                             Kristof Marinus                                    Nico Verhoeven, Jeroen Colman en Quincy Vens sluiten de rangen.
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 030.JPG WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 029.JPG
                              Nico Verhoeven                                Jurgen De Deyn met de glimlach na zijn overwinning van vorige week.
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 023.JPG WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 017.JPG
                            Mario Willems                                                                               Joshua De Smit
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 024.JPG WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 018.JPG
      Tony Bracke, even onderhemdje uitdoen.                                                                   Bart Hofman
    WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 025.JPG WBV 19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 020.JPG
                   Tony Bracke nu met shirt.                                                                  Dimitri Van De Perre
    wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 325.JPG wbv19-5-2012-merelbeke-liefhebbers 229.JPG
                                                                                                                   Kenny Goossens en Jasper Van Den Branden.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-05-2012 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME VWF WEDSTRIJD TE AALST VAN ZATERDAG 20/05/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    20-05-2012 om 19:58 geschreven door kenny


    19-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/05/2012

    vwf.JPG






    Zaterdag 19 Mei - AALST (9300) -
    4de rit G Schouppe

    A-reeks
    1 Andy DE BACKER
    2 Jarno Verhofstadt
    3 Gianni Cooman
    4 Tom Penninckx
    5 Kevin Selleslagh
    6 Koen Heirman
    7 Bjorn Lison
    8 Franky Weemaes (Melsele)
    9 Sven Blommaert (Hamme)
    10 Barry Diependaele

    C-reeks
    1 Peter VERMASSEN
    2 Frank Vagenende
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 Danny Borremans
    5 Bruno Bruyere
    6 Frank Geets
    7 Tino Teirlinck
    8 Stefan Verhaeghe
    9 Hans De Wolf
    10 Patrick Van Ransbeeck

    D-reeks
    1 Willy VAN HERREWEGHE
    2 Herman Proost
    3 Patrick Jacobs
    4 Rene De Brucker
    5 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    6 Filip Lievens
    7 Luc Kinnaer
    8 Dirk Goolaerts
    9 Jan De Mulder
    10 Rudy Thomas

    E-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Patrick Van Renterghem
    3 Danny De Backer
    4 Paul Casteleyn
    5 Rudy Van De Velde
    6 Piet Van Vaerenbergh
    7 Chris Somers
    8 Johan Hofmans
    9 Frank Suys (Bornem)
    10 Ronny Paridaens

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Helmuth Tas
    3 Andre Bultinck
    4 Willy Wouters
    5 Alfons Van Raemdonck (Melsele)
    6 Jean Blommaert (Hamme)
    7 Guy De Bock
    8 Julien De Bock
    9 Freddy Vranken
    10 Eddy Cobbaut

    G-reeks
    1 Viktor VAN DEN EYNDE
    2 Andre Ceurens
    3 Willy Teirlinck
    4 Werner Dullaert (St.Gillis)
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Hubert D'Hondt
    7 Roger Hoof (St.Niklaas)
    8 William De Cremer
    9 Albert Van Den Eede
    10 Frank Laeremans


    19-05-2012 om 20:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 19/05/2012 HEIST-OP-DEN-BERG (A) - Elites m.c./z.c./U23 - 175 km

    Aantal deelnemers: 115

    1-VANTOMME Maxime  KATUSHA TEAM-

    2-BRAMMEIER Matt  OMEGA PHARMA-QUICKSTEP- 

    3-LIETAER Eliot  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR- 

    4-ROELANDTS Jurgen  LOTTO-BELISOL- 

    5-KEISSE Iljo  OMEGA PHARMA-QUICKSTEP- 

    6-VAN STAEYEN Michaël  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR- 

    7-PEETERS Kevin  LANDBOUWKREDIET- 

    8-WELLENS Bart  TELENET FIDEA CYCLING TEAM- 

    9-VAN HECKE Preben  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR- 

    10-CHEVALIER Olivier  GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE- 

    25-VAN HOECKE Gijs  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR- 

     

    19/05/2012 AARTRIJKE (W) - Elite z.c./U23 - 117,8 km

    Aantal deelnemers: 46

    1-KERKHOF Tim  WV SCHIJNDEL-

    2-FRANÇOYS Sven  TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE- 

    3-RAEDT Nielsen  DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK- 

    4-MAENE Kevin  CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO- 

    5-MARCHAND Gianni  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI- 

    6-BOONE Diego  KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW- 

    7-CALLEEUW Joeri  BCV WORKS CT INGELMUNSTER- 

    8-DEWILDE Wouter  TRUST MTB TEAM VZW- 

    9-DEMUYNCK Koen  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE- 

    10-NYS Mattias  TEAM ALIPLAST- 

     

    19/05/2012 MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 127

    1-DE SCHEEMAEKER Davy  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2-GUNS Jurgen  ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL- 

    3-VERBEKE Stijn  TEAM ALIPLAST- 

    4-VAN DER HAEGHEN Ruben  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN- 

    5-RENTMEESTER Ruud  THEO MIDDELKAMP- 

    6-DHOLLANDER Kristof  KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM- 

    7-WAUTERS Willem  LOTTO BELISOL U23- 

    8-LAUWERS Valentijn  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.- 

    9-SEMPELS Aron  WSC HAND IN HAND BAAL- 

    10-DE WINNE Jurgen  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT- 

    13-PENNE Frederik  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT- 

    14-DE DEYN Jürgen  DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM- 

    26-GOOSSENS Kenny  TEAM ALIPLAST- 

    32-VAN DEN BRANDEN Jasper  WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    61-MAES Vincent  WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN - 

    68-COLMAN Jeroen  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    72-DE SMIT Joshua  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    79-DE ROOS Patrick  SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI- 

    98-BRAEKEVELDT Pieter  ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM - 

     

    19/05/2012 ROESELARE WIJK "DE RUITER" (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 52

    1-DEGEZELLE Kevin  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2-BORRY Kim  CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS- 

    3-VAN BROEKHOVEN Guy  POORTEN FERYN TEAM- 

    4-DE DECKER Steven  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE- 

    5-HANSEN Jesper  ODDER CK- 

    6-BLONDEEL Charlie  CYCLING TEAM VERMEEREN- 

    7-JACOB Likis  ODDER CK- 

    8-DERYCKE Giorgio  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM- 

    9-DECLERCQ Thierry  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE- 

    10-CLAUWAERT Joeri  CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS- 

     

    19/05/2012 TIELT (W) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 57

    1-DE MESMAEKER Kevin  VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2-DUFRASNE Aurélien  VC HAUT PAYS - MULTISPORT- 

    3-DE PAEPE Johannes  CYCLING 2011- 

    4-BELMANS Rutger  BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW- 

    5-PAULUS Benoît  ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES- 

    6-DOLIN Yuval FUJI TEST TEAM

    7-DE WITTE Mathias  FLEMISH CYCLING PROJECTS- 

    8-PAULUS Jérôme  ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES- 

    9-DENOLF Ritchie  CYCLINGCHAMPS - 

    10-ROSSIGNOL Bryan  FLEMISH CYCLING PROJECTS- 

    22-VAN UYTVANGE Sam  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    42-DE BOCK Stef  FLEMISH CYCLING PROJECTS- 

     

    19/05/2012 BREENDONK (A) - Dames Elite - 96 km

    Aantal deelnemers: 86

    1-BJORNSRUD Miriam  RAUMER RYTTER SK-

    2-DUYCK Ann-sophie  LOTTO BELISOL LADIES- 

    3-D`HOORE Jolien  TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012- 

    4-DUTRIAUX Fiona  PEDALE MADELEINOISE- 

    5-JOHANSSON Emma  HITEC PRODUCTS-MISTRAL HOME CYCLING TEAM- 

    6-DE BAAT Kim  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN- 

    7-JOHNSEN Cecilie  CK VICTORIA

    8-NIJNS Nathalie  LOTTO BELISOL LADIES- 

    9-DOM Annelies  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.- 

    10-ROBERT Valerie  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    20-WERNER Laure  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    23-CROKET Gilke  TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012- 

    30-NOBUS Anja  FEESTCOMITEIT DROGENBOOM- 

    42-DE RIDDER Amy  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    57-VANDERMEULEN Cindy  SENGERS LADIES CYCLING TEAM- 

     

    19/05/2012 GP CRIQUILION - DEUX-ACREN - LOTTO-TOPCOMPETITIE

    Aantal deelnemers: 159

    1-DAVID Tom T PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    2-BREYNE Jonathan LANDBOUWKREDIET - EUPHONY- 4"

    3-WYTINCK Niels AN POST - SEAN KELLY-

    4-STASSEN Julien IDEMASPORT - BIOWANZE- 

    5-CAETHOVEN Steven ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S-

    6-DUYN Huub CYCLINGTEAM DE RIJKE- 8"

    7-THOME Kevin WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE- 

    8-VERHELST Louis EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP- 31"

    9-JANS Roy AN POST - SEAN KELLY- 32"

    10-DRUCKER Jean-Pierre ACCENT JOBS - WILLEMS VERANDA´S- 

    24-VEREECKEN Nicolas LOTTO BELISOL U23- 

    27-PIETERS Andres VAN DER VURST CYCLING TEAM- 

    41-GOUDKET Jeroen ROCK WERCHTER CYCLING TEAM- 

    43-DRUYTS Gerry EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP- 

    49-ONGHENA Matthias OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM- 

    57-FRANCKAERT Gregory OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM- 

    65-POELMAN Laurens BCV WORKS CT INGELMUNSTER- 

    87-NAESEN Oliver VAN DER VURST CYCLING TEAM- 

    143-VAN STEENBERGHEN Jori BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM- 2’10"

     

    19/05/2012 MICHELBEKE -STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) - Juniores - Rit Interclub - 109,2 km

    Aantal deelnemers: 146

    1-DE SY Gertjan KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2-VEROFT Jelto CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK-  3"

    3-DE VILLE Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE-  4"

    4-VANKEIRSBILCK Berne KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-
    5-BOSMANS Tom CUBE FINTRO SPIE CT
    6-VAN BEETHOVEN Matthias
    CUBE-FINTRO-SPIE CT- 

    7-VERBEKEN Cedric TIELTSE RENNERSCLUB-  27"

    8-DEPYPERE Mathias KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-  30"

    9-VAN AERT Wout VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-  32"

    10-SIMON Kenn THOMPSON- 

    17-THIERENS Sam RUDYCO CYCLING TEAM-  33"

    21-VAN DE MERGEL Jelle RUDYCO CYCLING TEAM-  51"

    25-ROTTY Glenn WIELERTEAM WAASLAND VZW-  1’01"

    29-VAN ROOSBROECK Arne WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    30-VAN DAM Tom RUDYCO CYCLING TEAM- 

    32-SMET Cedric RUDYCO CYCLING TEAM- 

    36-CLAUS Dieter RUDYCO CYCLING TEAM- 

    38-VERTENTEN Jens WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    58-DEZWARTE Tom RUDYCO CYCLING TEAM- 

     

    19/05/2012 DESTELBERGEN (O) - Juniores - 88,4 km

    Aantal deelnemers: 4

    1-VERWILST Dieter  AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    2-VERVAET Jerome  ISOREX CYCLING TEAM- 

    3-VAN DER AUWERA Sander  WSC HAND IN HAND BAAL- 

    19-05-2012 om 20:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 19/05/2012 SINT-BAAFS-VIJVE (WIELSBEKE) (W) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 27

    1-VAN BETSBRUGGE Jonathan  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    2-NOTREDAME Thybo  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    3-VERHULST Sven  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    4-ASLICK Wesley  TOP CLUB ASG- 

    5-VAN OOTEGHEM Thomas  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    6-VANDERAERDEN Massimo  DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW - 

    7-VERBANCK Kevin  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    8-CAUWELIER Glenn  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    9-RYCKOORT Brent   TIELTSE RENNERSCLUB- 

    10-VANNESTE Pieter-jan  ISOREX CYCLING TEAM- 

    20-COOLS Jeffrey  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    27-VANMEENEN Sander  WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    19/05/2012 ZWEVEGEM (W) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers: 30

    1-PLANCKAERT Edward  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2-RUTSAERT Jelle  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    3-SCOTT Jacob  PLANET X- 

    4-BOUVRY Kenny  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    5-MERLIER Braam  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    6-VANNEVEL Tuur  JONGE RENNERS ROESELARE- 

    7-KIRKHAM Joe  HANGROVES- 

    8-BOSTOEN Gianni  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    9-VANDERPLAETSEN Wietse  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI- 

    10-MECHANT Benjamin  ZANNATA CYCLING TEAM- 

     

    19/05/2012 BREENDONK (A) - Dames Jeugd - 57,6 km

    Juniores Aantal deelnemers: 34

    1-VAN DEN STEEN Kelly  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    2-VAN DER MEULEN Kaat  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    3-VAN DER MEER Janine  DELTA- 

    4-KOPECKY Lotte  TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012- 

    5-VERSCHELDEN Nathalie  VZW LOTTO-LADIESCYCLING- 

    6-GARNER Lucy  NODE4 GIORDANA- 

    7-ROBERT Amy  SCOTT CONTESSA EIC CARDIFF AJAX CC

    8-MEYVISCH Molly  SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE- 

    9-DOLMAN Haliegh  DE VOLHARDING- 

    10-LODEWYKS Dana  KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 


    NieuwelingenAantal deelnemers: 38
    1-DELBAERE Fien  YOUNG SCHELDE CT-

    2-LOWIE Lydwine  ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY- 

    3-VERDONSCHOT Laura  VZW LOTTO-LADIESCYCLING- 

    4-VAN DEN DRIESSCHE Femke  VZW LOTTO-LADIESCYCLING- 

    5-DE PAUW Ina  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN- 

    6-OP DEN BROUN Celesta  DE ZUIDWESTHOEK- 

    7-DEPUERS Lynn  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK- 

    8-HERMANS Anka  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    9-VAN SCHILT Eva  RSC DE ZUIDWESTHOEK- 

    10-BOONS Yenthe  WSC HAND IN HAND BAAL- 

    12-DE BOCK Ellen  RUDYCO CYCLING TEAM- 
     

    19/05/2012 DE HAAN-VOSSESLAG (W) - Nieuwelingen - 65,7 km

    Aantal deelnemers: 37

    1-BEULLENS Cedric  YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    2-CROMBEZ Jonas  WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE- 

    3-VERMET Joran  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM- 

    4-KERCKHOVE Maxim  KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW- 

    5-DECOCK Enzo  DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.- 

    6-VERKERKEN Miel  K.V.C. DEINZE VZW- 

    7-DERAMMELAERE Joren  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    8-STOCKX Vital  CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK- 

    9-VAN DEN ABBEELE Stijn  WK NOORD WEST BRABANT- 

    10-VERSCHAEVE Antoon  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

     

    19/05/2012 EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers: 37

    1-DE MUYNCK Jarich  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    2-BOUSSAER Bryan  ISOREX CYCLING TEAM- 

    3-BASTIAENS Ayco  CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO- 

    4-HEYSE Jari  K.V.C. DEINZE VZW- 

    5-VAN DE SANDE Kenneth  WV ZEEUWSVLAANDEREN- 

    6-ADAMS Jason  ISOREX CYCLING TEAM- 

    7-DE MAN Jarne  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN- 

    8-VAN DE KERCKHOVE Nick  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM- 

    9-JOCQUE Jelle  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE- 

    10-KELLENS Kenneth  TIELTSE RENNERSCLUB- 

    14-DE WILDE Arno  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    18-VERCAUTEREN Toon  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    24-AERSSENS Kevin  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    29-SYMOENS Bradley  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

     

    19/05/2012 MEIGEM - DEINZE (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 38

    1-VANDEVYVERE Stijn  K.V.C. DEINZE VZW-

    2-DE BLAERE Diego  K.V.C. DEINZE VZW- 

    3-HAUTEKEETE Justin  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE- 

    4-DE POURCQ Omar  ISOREX CYCLING TEAM- 

    5-DE GROOTE Thomas  WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW- 

    6-VAN CAENEGHEM Gregory  ISOREX CYCLING TEAM- 

    7-SEYE Guillaume  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE- 

    8-DHONDT Zoran  ISOREX CYCLING TEAM- 

    9-NOËL Jordy  RIJSCHOOL AH - GENTSE VS- 

    10-DE WOLF Timothy  CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE - 

     

    19/05/2012 PEPINGEN (VB) - Nieuwelingen - 72 km

    Aantal deelnemers: 49

    1-TIMMERMANS Tom  THOMPSON-

    2-VANCAMPENHOUT Ignace  YOUNG CYCLING TEAM VZW- 

    3-VAN DE KLUNDERT Pim  RSC DE WESTHOEK- 

    4-RELAES Jacob  RUDYCO CYCLING TEAM- 

    5-VAN DEN BOSSCHE Timothy  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    6-MAAS Jan  ZUIDWESTHOEK- 

    7-VAN OUDENHOVE Jovany  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    8-WALDERS Kevin  WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW- 

    9-DEHERDER Stijn  YOUNG CYCLING TEAM VZW- 

    10-DE COSTER Dean  CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO- 

    11-DEKKERS Robin  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    12-VAN RIEL Brent  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

     

    19/05/2012 TESSENDERLO-HULST (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 29

    1-GHYS Robbe  SPORT EN MOEDIG GENK-

    2-DE PROOST Jasper  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.- 

    3-VERMEYEN Jens  WIELERCLUB NOORD-LIMBURG- 

    4-VERBRAKEN Jorn  MELBOTECH PRORACE CT- 

    5-NOYENS Daan  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.- 

    6-DRIESEN Siebe  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.- 

    7-BRISE Benjamin  BLANCS GILETS- 

    8-STAPPERS Dries  WSC HAND IN HAND BAAL- 

    9-NYSSEN Kevin  TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY- 

    10-FRANSEN David  TEAM NATACHA BASSE-MEUSE- 

    19/05/2012 WAMBEEK-TERNAT (VB) - Aspiranten
    Aspiranten 12 jaar - AANTAL DEELNEMERS: 15

    1-VAN ROY Yannick  JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    2-VAN MULDERS Brent  WK NOORD WEST BRABANT- 

    3-SEELS Brent  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    4-DE GEYTER Jelle  JONGE RAKKERS VOLLEZELE- 

    5-STYLEMANS Mattis  RIJSCHOOL AH - GENTSE VS- 

     

    Aspiranten 13 jaar - AANTAL DEELNEMERS: 29

    1-VERBIST Alexander  VZW DE DEMERSPURTERS-

    2-SCHEPENS Dylan  WSC HAND IN HAND BAAL- 

    3-CASSAERT Loran  JONGE RENNERS ROESELARE- 

    4-DELANGHE Niels  LOTTO OLYMPIA TIENEN- 

    5-FIVE Trystan  IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW- 

    25-VAN PASSEL Jolan  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

     

    Aspiranten 14 jaar - AANTAL DEELNEMERS: 36

    1-NEVENS Tibo  VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    2-DELBAEN Michael  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.- 

    3-VAN DE WILLE Nick  WK NOORD WEST BRABANT- 

    4-DELAET Robbe  WK NOORD WEST BRABANT

    5-COLMAN Alex  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    7-VAN MOER Brent  WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    8-BECK Cedric  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    25-DE BEULE Jordi  RUDYCO CYCLING TEAM- 

     

    Meisjes 13 jaar - AANTAL DEELNEMERS: 1

    1-MICHIELSEN-STEVENS Sarah  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Meisjes 14 jaar - AANTAL DEELNEMERS: 2

    1-DE SLACHMUYLDER Yara  ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    2-DE DECKER Hannelore  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W-

    19-05-2012 om 19:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 18/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 18/05/2012 BEGIJNENDIJK (VB) - Dames Elite - 98 km

    Aantal deelnemers: 68

    1-CORAZZA Martina KLEO TEAM

    2-HENRION Ludivine LOTTO BELISOL LADIES- 

    3-VAN LOY Ellen KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO- 

    4-VAN DER BREGGEN_SCHREURS Geerike NOORD-WESTHOEK- 

    5-PAWLOWSKA Katarzyna JEDYNKA LIMARO KORNIK- 

    6-DRUYTS Kelly uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012- 

    7-BUYL Kimberly SENGERS LADIES CYCLING TEAM- 

    8-THOMAS Claire ASPTT DIJON

    9-JOHNSEN Cecilie CK VICTORIA- 

    10-BOGAERT Lisa WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    11-ROBERT Valerie uit Vrasene KEUKENS REDANT CYCLING TEAM- 

    17-NOBUS Anja uit Waardamme FEESTCOMITEIT DROGENBOOM- 

    31-DE RIDDER Amy uit Grembergen WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN- 

    32-VANDERMEULEN Cindy uit Stekene SENGERS LADIES CYCLING TEAM- 

    42-NIJNS Nathalie uit Lille LOTTO BELISOL LADIES- 

    56-DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT- 

    57-DE NYS Sofie uit Gentbrugge SENGERS LADIES CYCLING TEAM- 

     

    18/05/2012 ERWETEGEM (STER DER VLAAMSE ARDENNEN) (O) - Juniores - Rit Interclub
    Tijdrit: 10 km - Aantal deelnemers:

     

    Rit: 93,6 km - Aantal deelnemers: 157

    1-POLS Ruben WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    2-VAN NIEROP Glenn WV DE JONGE RENNER- 

    3-GEUENS Alexander KON. BALEN B.C. V.Z.W.- 

    4-ROTTY Glenn uit Verrebroek WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    5-DE LAETER Saimen CUBE-FINTRO-SPIE CT- 

    6-WIJKEL Stan VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM- 

    7-HERMANS Quinten VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM- 

    8-DULT Jasper THOMPSON- 

    9-DEGROEVE Tanguy KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI- 

    10-CLAUS Dieter uit Hamme RUDYCO CYCLING TEAM- 

    15-VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN- 

    21-VERTENTEN Jens uit St.Niklaas WIELERTEAM WAASLAND VZW- 

    28-SMET Cedric uit Rupelmonde RUDYCO CYCLING TEAM- 

    48-VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke RUDYCO CYCLING TEAM- 

    59-VAN DAM Tom uit Melsele RUDYCO CYCLING TEAM- 

    61-THIERENS Sam uit St.Gillis RUDYCO CYCLING TEAM- 

    93-DEZWARTE Tom RUDYCO CYCLING TEAM- 

    111-BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren WIELERTEAM WAASLAND VZW- 21"

    136-PERSOON Pieter uit Stekene WIELERTEAM WAASLAND VZW- 12’58"

    145-HUYGHE Yenthell uit Kruibeke WIELERTEAM WAASLAND VZW- 18’30"

    Donderdag 17/05/2012 - CAHOTTES – ECW - Amateurs - Masters A

    1. COLLARD Simon

    2. WIELFAERT Kristof (Lokeren)

    3. ARITS Steven

    4. HERMANS Jérôme

    5. ENGELEN Ruben

    6. DEFOSSE Sébastien

    7. SIJEN Danny (NL)

    8. CANDEL Yannic (NL)

    9. WOLKOWICZ Romain

    10. MELON Quentin

    19-05-2012 om 12:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/05/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 19/05 - HERENTHOUT

    Categorie A
    1--Van Nuffelen Sam
    2--Krynen Rob
    3--Van Eyndt Sven
    4--Noels Jeroen
    5--Iwens Koen
    6--Van Opstal Philippe
    7--Vercammen Sven
    8--Fret Jens
    9--Duchene Kris
    10--Beullens Tom

    Categorie B
    1--De Vree Rik
    2--Behiels Peter
    3--Stessens Davy
    4--Vogels Gunther
    5--De Visscher Walter
    6--Van Dingenen Walter
    7--Meuris Gerry
    8--Witvrouwen Kris
    9--Ceulemans Kris
    10--Adams Christophe

    Categorie C
    1--Bogaerts Patric
    2--Keim Luc
    3--Vekemans Marc
    4--Blockx David
    5--Thoelen Nico
    6--Hermans Stefan
    7--Van Looy Wim
    8--Van Der Mieren Daniel
    9--Verscheuren Ivan
    10--Brabants Bruno

    Categorie D
    1--Aertgeerts Andre
    2--Vos Peter
    3--De Baat Christophe
    4--Van Roy Luc
    5--Heulens Marc
    6--Hermans Henri
    7--Van Den Brande Jan
    8--Haest Eddy
    9--Baptist Francy
    10--Geudens Paul

    Categorie E
    1--Vonckx Georges
    2--Peeters Andre
    3--Van Herck Willy
    4--Wijnen Nico
    5--Coels Kathleen
    6--Bastiaens Frans

    19-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    18-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/05/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan JONAS PFAFF met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Pfaff Jonas KOP 2012.png   Suys Frank KOP 2012.png
            Jonas Pfaff                         Frank Suys

    Donderdag 17 Mei – ZWIJNDRECHT (2070) - Inwoners

    Inwoners Reeks - 45 jaar
    1.JONAS PFAFF (Beveren)
    2.Stefan Adriaenssens (Burcht)
    3.Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht)
    4.Timmy De Boes
    5.Koen Maris
    6.Kurt Van Raemdonck
    7.Bart Van Der Veken
    8.Niels D'hondt
    9.Kurt Thoen
    10.Joeri Verbruggen

    Zwijndrecht 17-05-2012 3.jpg

    Inwoners Reeks + 45 jaar

    1.FRANK SUYS (Bornem)
    2.Freddy Van Camp (Stekene)
    3.Dirk Bryssinckx (Melsele)
    4.Kenny Janssens (Melsele)
    5.Peter Flach
    6.Mark Brysinckx
    7.Jan Heyrman
    8.Patrick De Beule
    9.Herbert De Coster
    10.Kris Heirwegh
    Zwijndrecht 17-05-2012 2.jpg
    Zwijndrecht 17-05-2012 1.jpg 

     

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 12°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Van Oyen Franky KOP 2012.png 

    Donderdag 17 Mei - OOSTEEKLO (9968)
    Uitslag WAOD 17-05-2012 A Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 475.JPG
                                                                                                         Winnaar Catg.A Kristof Muys.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 455.JPG
                                      Aankomst van Kristof Muys.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 241.JPG
                                                          Start Catg.A
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 403.JPG WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 301.JPG
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 328.JPG WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 297.JPG
    Uitslag WAOD 17-05-2012 B Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 467.JPG
                                                                                                  Winnaar Catg.B Philip Lampaert.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 439.JPG
      Aankomst van Catg.B met winnaar Philip Lampaert, links Alex Goossens.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 305.JPG WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 300.JPG
    Uitslag WAOD 17-05-2012 C Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 225.JPG
                                                            Winnaar Toeristen Giovanni Vandamme en winnaar Catg.C Franky Van Oyen.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 197.JPG
                                       Aankomst van Franky Van Oyen.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 153.JPG
                                           De kopgroep Van Catg.C.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 110.JPG WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 106.JPG
                                                                                                Start Catg.C
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 104.JPG
                         Start Catg.C en Toeristen met 112 deelnemers.
    Uitslag WAOD 17-05-2012 D Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 099.JPG
                                                                      Winnaar Catg.D Jose Hoebeke en winnaar Catg.E Luc Snels.
                                                                               Fons Van Raemdonck mocht mee op de foto.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 085.JPG
                           Aankomst winnaar Catg.D Jose Hoebeke.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 086.JPG
    Aankomst van Fons Van Reamdonck (3de) en Adrien Maes (4de).
    Uitslag WAOD 17-05-2012 E Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 088.JPG
                                                                                                Aankomst winnaar Catg.E Luc Snels.
    Uitslag WAOD 17-05-2012 F Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 083.JPG
                                                                                                            Winnaar Catg.F Jef D'Hont.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 059.JPG
    Uitslag WAOD 17-05-2012 1 Destelbergen.png WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 199.JPG
                                                                                  Aankomst Toeristen met Giovanni Vandamme.
    WAOD 17-5-2012-oosteeklo-waod 115.JPG
                                              Start van de Toeristen.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    18-05-2012 om 13:00 geschreven door kenny


    17-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 17/05/2012 RONDE VAN LIMBURG (LB) - Men Elite 1.2 UCI
    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Kevin -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY

    2.ZABEL Rick -RABOBANK CONTINENTAL TEAM-

    3.VANTORNOUT Klaas -SUNWEB - REVOR-

    4.TEUNISSEN Mike -WV SCHIJNDEL-

    5.VAN STAEYEN Michaël -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    6.DUPONT Timothy -REGIO TEAM VLAANDEREN-

    7.VANBILSEN Kenneth -AN POST - SEAN KELLY-

    8.BAERT Jasper -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.PEETERS Kevin -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY-

    10.TERWEDUWE Kenny -MELBOTECH PRORACE CT-

    22.VERMEERSCH Gianni -BKCP - POWERPLUS-

    93.CORDEEL Pieter -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    104.VAN HECKE Preben -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

     

    17/05/2012 DESTELBERGEN (O) - Elite z.c./U23 - 116,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    2.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    4.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    5.PIET Sullyvan-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES-

    6.DE DUYTSCHE Luc-CYCLING TEAM GRILLHUISJE-

    7.VAN CRAEN Toshoni-CYCLING 2011-

    8.BUYSSE Lennert-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    9.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    10.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM-

    12.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    23.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    46.PEIRSMAN Davy-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    49.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    56.VAN DER LINDEN Olivier-RUDYCO CYCLING TEAM-

    59.DE DOBBELAER Angelo-ZANNATA CYCLING TEAM-

    67.COVENTS Pieter-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    68.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    71.DE RIDDER Michael-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    73.GOSSELIN Nicolai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    79.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    86.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    89.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    93.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST-

    96.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    97.VERGEYLEN Timothy-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    98.COLMAN Jeroen-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    102.VAN REETH Ken-TEAM-THIELEMANS & CO-

    113.HERREMANS Kim-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    114.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    119.HEIRBAUT Tony-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    122.GOOSSENS Shani-TEAM ALIPLAST-

     

    17/05/2012 HERK-DE-STAD (LB) - Elite z.c./U23 - 112,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM-

    2.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    3.DE VRIES Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.DREESEN Guido-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    6.SAVO Anthony-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    7.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    8.PUTTENAERS Roy-APK-Q JOBS & SELECT CT VZW-

    9.BROES Michiel-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.SAVO Michael-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    13.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    17/05/2012 KUMTICH-TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Kenny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    2.DAS Jeroen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    3.GOURGUE Benjamin-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON-

    4.PUTSEYS Kevin-ZANNATA CYCLING TEAM-

    5.ARNAUD Grand-TELENET-FIDEA-

    6.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM-

    7.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    8.RAEYMAEKERS Jacob-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    9.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.VAN CALSTER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

     

    17/05/2012 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM-

    2.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    3.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    4.ELPERS Elroy-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.CUNNINGHAM Joshua-VIASPORT-

    6.WUYTENS Kim-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    7.POELMAN Laurens-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    8.VANHUFFEL Wim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    9.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    10.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    13.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    14.SMET Guy-TEAM ALIPLAST-

    16.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    36.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.D`HOLLANDER Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    67.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    70.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    71.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

     

    17/05/2012 SINT-MARTENS-BODEGEM (VB) - Elite z.c./U23 - 127 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    2.VLASSELAER Maarten-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    3.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    4.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    5.RAMIREZ Brayan-SUROIENTE-

    6.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    7.VAN BROEKHOVEN Bram-APK-Q JOBS & SELECT CT VZW-

    8.TEUGELS Lennert-WK NOORD WEST BRABANT-

    9.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    10.FOUQUET Kevin-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    17.VAN GOETHEM Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    36.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    48.VAN DER STOCK Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/05/2012 WIELSBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    2.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    3.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    6.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    7.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    8.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN-

    9.BULTYNCK Kenneth-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    10.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

     

    17/05/2012 GOOIK (VB) - Women Elite UCI - 137,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VOCHT Liesbet -STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM-

    2.LAWS Sharon -AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM-  3"

    3.LONGO BORGHINI Elisa -MIX5 HITEC-

    4.ARMITSTEAD Elizabeth -AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM-  1’23"

    5.JOHANSSON Emma -MIX5 HITEC-

    6.GRACIE Elvin - AUSTRALIA NATIONAL TEAM-  1’25"

    7.DE VRIES Marijn -AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM-

    8.CROMWELL Tiffany - AUSTRALIA NATIONAL TEAM-

    9.POOLEY Emma -AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM-  1’33"

    10.DIJKMAN Petra -KLEO LADIES TEAM-  2’54"

    12.DRUYTS Jessy - BELGIUM NATIONAL TEAM-  3’10"

    13.DRUYTS Kelly -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012-  3’11"

    16.HANNES Kaat -LOTTO BELISOL LADIES-

    46.WERNER Laure -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN-


    17/05/2012 OPBRAKEL - STER DER VLAAMSE ARDENNEN (O) - Juniores - Rit Interclub - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.POLS Ruben -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW-

    2.ROTTY Glenn -WIELERTEAM WAASLAND VZW-  11"

    3.GEUENS Alexander -KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.VAN ROOSBROECK Arne -WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.VAN RENTERGHEM Bram -ISOREX CYCLING TEAM-

    6.BOETS Ben -VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM-

    7.DULT Jasper -THOMPSON-

    8.VAN REEK Timon -WV DE JONGE RENNER-

    9.MENSINK Rick -HANZERENNERS ZWOLLE-

    10.VAN RUYMBEKE Thieme -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    39.CLAUS Dieter -RUDYCO CYCLING TEAM-

    51.VERTENTEN Jens -WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    55.BAEYENS James -CUBE-FINTRO SPIE CT

    56.SMET Cedric -RUDYCO CYCLING TEAM-

    59.THIERENS Sam -RUDYCO CYCLING TEAM-

    67.VAN DAM Tom -RUDYCO CYCLING TEAM-

    17-05-2012 om 23:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 17/05/2012 ALKEN (LB) - Juniores - 87,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.LETEN Wouter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.BLEUS Robin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    3.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    4.THOMAS Joren-SPORT EN MOEDIG GENK-

    5.VANDERAERDEN Niels-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.CUYPERS Senne-WSC HAND IN HAND BAAL-

    7.LETEN Pieter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK-

    9.GROFFI Dario-SPORT EN MOEDIG GENK-

    10.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG-

     

    17/05/2012 HARELBEKE (W) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.VAN BAARDEWIJK Koen-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    5.LOETERS Laurens-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    6.NOTREDAME Thybo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.VANDEPUTTE Nicolas-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

    8.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI-

     

    17/05/2012 PEPINGEN (VB) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    2.MERTENS Thomas-THOMPSON-

    3.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT

    4.GOYVAERTS Oskar-THOMPSON-

    5.VAN ECHELPOEL Michiel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.DESPLENTER Tjorven-JONGE RENNERS ROESELARE-

    7.VAN DEN BRANDE Julien-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    8.SCHOTTE Lauwrence-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW-

    9.ROBEET Ludovic-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    10.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    44.MANNAERT Boris-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    17/05/2012 SLEIDINGE (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.JANSSENS Hendrik-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    2.GEERTS Jari-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    3.DE RYCK Roy-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    4.DE VINCK Sam-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    5.BOLLAERT Anthony-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DIERICKX Yorne-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    7.JANSSENS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL-

    8.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    9.LANNOO Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE-

    10.SOBERON Zowe-THOMPSON-

    31.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/05/2012 ZWIJNDRECHT (A) - Juniores - 57 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN TICHELT Yorben-VISTAMEDIA HAMME-

    2.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    3.VEGTER Jeroen-RTC DE HOEKSE RENNERS-

    4.COOLS Brent-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    5.VORSSELMANS Jan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    6.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.VISPOEL Bryan-ASFRA RACING TEAM-

    8.SEYMUS Jason-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.HAGEMANS Sem-HET STADION-

    10.CLEREBOUT Jorn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    12.VAN STEELANDT Senne-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    17.VERMEULEN Daan-RUDYCO CYCLING TEAM-

    18.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    19.RELAES Michiel-RUDYCO CYCLING TEAM-

    21.COOLS Jeffrey-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.BUYL Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    23.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

     

    17/05/2012 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 51,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.PANIS Thibaut-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    2.DE LOUWERE Stef-TWC HET SNELLE WIEL-

    3.BISSCHOPS Niels-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.PETIT Tomas-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    5.JANS Dieter-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    6.LECLERC Gaëtan-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    7.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    8.DRENT Dylan--

    9.LIJNEN Marnix-WSC HAND IN HAND BAAL-

    10.PAQUOT Nicolas-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY-

    19.SMET Seppe-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    17/05/2012 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.GENICOT Lorens-ZANNATA CYCLING TEAM-

    2.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL-

    3.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    4.BRAET Dieter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    5.FASSIN Raphaël-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    6.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    7.GARDIER Remy-TEAM NATACHA BASSE MEUSE

    8.MAHO Adrien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE-

    9.ABE Jonas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    10.MERTENS Julian-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

     

    17/05/2012 HOBOKEN (A) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG-

    2.ALKEMADE Flip-TRV BOLLENSTREEK-

    3.AKKERMANS Lars-RSC DE WESTHOEK-

    4.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG-

    5.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    6.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    7.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    8.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.VAN ARK Alexander-WC DE WAARDRENNER-

    10.VAN DEN ENDEN Jesse-WESTLAND-

    23.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM-

    42.BAERT Atlas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    43.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    17-05-2012 om 23:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn Zege bij de Aspiranten 13 jaar !!!

    Van Houte Gerben KOP 2011 1.jpg
    Donderdag 17/05/2012 MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen
    1e Jaars: 63 km - Aantal deelnemers:

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    2.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK-

    3.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    4.JASPERS Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    5.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.SNYERS Jari-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG-

    9.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE-

    10.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    25.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    36.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    37.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM-

    41.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM-

    50.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    2e Jaars: 72 km - Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    3.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    4.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.ABRAHAMS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    6.TEIRLINCK Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    7.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW-

    8.TIMMERMANS Tom-THOMPSON-

    9.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    10.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM-

    12.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    19.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.VAN HECKE Elias-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    17/05/2012 MOORSLEDE (W) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHEGGE Jari Andy-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    2.DELERUE Pieterjan-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    3.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.DEWULF Stan-CT COVEMAECKER DOVY IEPER

    5.TAMINIAUX Lionel-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.CREVITS Benjamin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    7.VERSCHAEVE Corneel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.BRACKEZ Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.D´HAENE Austin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    10.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB-

    14.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/05/2012 SLEIDINGE (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEVOLDERE Thibault-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    2.GOEMAN Jasper-K.V.C. DEINZE VZW-

    3.PERNA Jeffrey-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    4.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK-

    5.DE SMIT Alain-WV ZEEUWS VLAANDEREN-

    6.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    7.DEQUAE Joran-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK-

    9.DE WOLF Timothy-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE-

    10.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT KERKSKEN

    14.VERMEIREN Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    17.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    28.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM-

    30.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    38.AERSSENS Kevin-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    50.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

     

    17/05/2012 ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    2.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.INKELAAR Kevin-PRC DELTA-

    4.VANGHELUWE Seppe-TIELTSE RENNERSCLUB-

    5.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB-

    6.LECLAIRE Lancelot-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    7.DE POURCQ Omar-ISOREX CYCLING TEAM-

    8.VAN HERPE Florent-VC HAUT PAYS - MULTISPORT-

    9.MOERMAN Thomas-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    10.VANDREPOTTE Anthony-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY-

    14.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    16.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    17/05/2012 ERPE MERE (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    17/05/2012 HOBOKEN (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    Aspiranten 12 jaar

    1.BAETENS Branko-WK NOORD WEST BRABANT-

    2.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    3.KUYL Sietze-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    4.VANDEPUTTE Niels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.BRUYNS Lennerd-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.VAN DEN PLAS Jasper-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    9.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    13.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Aspiranten 13 jaar

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    2.STICKENS Robin-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    3.MERTENS Neel-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    4.GEERTS Bjorn-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    5.VERHEYEN Maarten-YOUNG CYCLING TEAM VZW-

    9.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    10.VAN LAER Jan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    15.BAERT Ajax-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    16.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-
    Van Houte Gerben 17-05-2012 podium.JPG
                                         Winnaar Aspiranten 13 jaar Gerben Van Houte.

    Van Houte Gerben 17-05-2012 terug in peleton.JPG Van Houte Gerben 17-05-2012 in de aanval.JPG

    Aspiranten 14 jaar

    1.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.-

    2.LEFEBER Mathias-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.-

    3.COMMISSARIS Lucas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    5.STEYNEN Reno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    Aspiranten 13 jaar Meisjes

    1.VAN HAAFTEN Kirstie-WV HET STADION-

    2.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    3.VAN ROMPAY Anke-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW-

     

    Aspiranten 12 jaar Meisjes

    1.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.- 

    Van Houte Sybren 17-05-2012 podium Sybren.JPG Van Houte Sybren 17-05-2012 Aankomst Sybren.JPG 
                                            Sybren Van Houte behaalde bij de Miniemen 11 jaar een 3de plaats.

    17/05/2012 LEDEGEM (W) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    17/05/2012 HOBOKEN (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    17-05-2012 om 23:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN & FOTO'S VAN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 16/05/2012

    FOTO'S PROFS TE PUIVELDE VAN WOENSDAG 16/05/2012

    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 425.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 421.JPG
                   Winnaar Gediminas Bagdonas.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 431.JPG
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 399.JPG
                Gediminas Bagdonas voor Matthias Allegaert en Matt Brammeier.
    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 16/05/2012 PUIVELDE - SINT-NIKLAAS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km

    Aantal deelnemers: 126

    1.BAGDONAS Gediminas-AN POST - SEAN KELLY -

    2.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    3.BRAMMEIER Matt-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    4.BOL Jetse-RABOBANK CYCLING TEAM-

    5.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    6.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS-

    7.LHOTELLERIE Clément-COLBA SUPERANO HAM-

    8.EECKHOUT Niko-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    9.CAETHOVEN Steven-ACCENT JOBS-WILLEMS VERANDA´S-

    10.ENNEKENS Stijn-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    18.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    25.DE ROOS Robby uit Moerbeke-TEAM ALIPLAST-

    34.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST-

    35.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 057.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 056.JPG
                    Guy Ten Hartog uit Sinaai.                                         De gebroeders Pieter en Sander Cordeel uit Stekene.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 067.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 080.JPG
               Gunter Sterck uit Klein Sinaai.                                                    De start te Puivelde met 126 deelnemers.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 006.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 003.JPG
                                       Kevin Pauwels                                                                   De wedstrijdafgevaardigden.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 014.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 012.JPG 
                                      Koen Barbe                                                               De gebroeders Dieter en Michael Vanthourenhout.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 024.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 035.JPG
                                   Philippe  Walsleben                                                        De renners van de Sean Kelly ploeg van Kurt Eeckhout.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 027.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 081.JPG
                         Preben Van Hecke uit Berlare.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 030.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 082.JPG
                           Niko Eeckhout                                                                    Kristof DHollander en Stijn De Bock.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 053.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 118.JPG
                         Rusli Amir uit Maleisië.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 038.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 086.JPG
                           Jerome Baugnies
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 414.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 120.JPG
                      Jetse Bol werd 4de.                                                                  Vooraan Kevin Van Raemdonck.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 147.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 143.JPG
                           Deze 31 renners mochten het gaan uitmaken.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 136.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 245.JPG
                                                                                                                                                                    Kristof DHollander en Niels Albert.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 239.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 194.JPG
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 191.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 187.JPG
                                                                                                                                                                                    De kopgroep van 31 renners.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 338.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 330.JPG
             De renners van Topsport Vlaanderen in de aanval.                                         Bart Wellens en Niels Albert.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 307.JPG WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 247.JPG
                                                                                                                           Iljo Keisse neemt het peloton op sleeptouw.
    WBV 16-5-+2012-profs -puivelde 439.JPG
    Gaspard Van Peteghem, de vrouw van sponsor Achiel De Witte (Cibel) en sponsor Gunther (Aliplast).

    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-05-2012 om 13:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 12/05 EN ZONDAG 13/05/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Vanomobil 17-05-2012 1.png
    Vanomobil 17-05-2012 2.png
    Vanomobil 17-05-2012 3.png
    Vanomobil 17-05-2012 4.png
    Vanomobil 17-05-2012 5.png

    Bron: Raf & Lydia

    17-05-2012 om 13:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TWEEDE GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS WERD EEN SUCCES !!!

    Tweede grote prijs van de Wase Polders werd een succes !!!

     

    Aidis Kruopis wint de massaspurt !!!

    WBV 13-05-2012 28-PMA_9511.jpg
    WBV 13-05-2012 27-PMA_9515.jpg
    WBV 13-05-2012 29-PMA_9510.jpg
    WBV 13-05-2012 26-_PMA9790.jpg
    Kruopis Aidis 2012.png 

    De Litouwer Aidis Kruopis, vorig jaar bij Landbouwkrediet nog goed voor een reeks spurtzeges waaronder een rit in de ronde van België, kon dit seizoen bij Orica-Green Edge nog niet veel potten breken. Maar gisteren liet hij in de wedstrijd in Verrebroek zien dat hij nog altijd heel snel is. In een massaspurt klopte hij er meer dan 100 renners.

    Terwijl Nick Nuyens en Iljo Keisse zich een hele wedstrijd lieten meedrijven in het peloton toonden Kenny De Ketele en Klaas Lodewijck zich wel aanvalslustig. Samen met Laurens De Vreese, Niko Eeckhout, Kenneth Vanbilsen, Jurgen Francois, Timothy Dupont, de Waal Chevaloioer, de Nederlanders Thijs Al, Flavio Pasquino en de Australiër Phelan gingen ze halfweg voorop rijden. De voorsprong steeg tot maximaal anderhalve minuut. Maar hoewel vrijwel alle ploegen vooraan mee waren bleek dat niet genoeg. In een superspannende finale kwam het peloton terug. Op 3 kilometer van de streep volgde de hergroepering, Aidis Kruopis kwam van ver aan de leiding en stond die niet mee af. “Ik was lang ziek maar voel nu eindelijk weer snelheid in de benen. De ronde van Noorwegen wordt het volgende objectief, later dit seizoen staat de Vuelta op het programma. Winnen is voor mij het enige wat telt,” klonk het ambitieus bij de Litouwer die zijn landgenoot Bagdonas (winnaar vorig jaar) en  Pieter Van Speybroeck voorafging.

    Bestuur van Het Vliegend Wiel in de wolken

    Het bestuur van het Vliegend Wiel toonde zich bijzonder tevreden met de 2de editie van de grote Prijs van de Wase Polders.

    "We hadden ook dit jaar weer moeite gedaan om een knappe affiche samen te stellen en heimelijk hoop je dan natuurlijk dat één van die vedetten ook zijn rol kan waarmaken. Met Kruopis was dat het geval. We hadden hem op de affiche gezet als spurter en hij heeft hier getoond dat hij inderdaad de snelste was," stelde secretaris Guido Moorthamers na afloop tevreden vast. De andere vedetten Iljo Keisse en Nick Nuyens hielden zich gedeisd maar hadden wel een verontschuldiging. Keisse sukkelde met een blessure aan de pols en Nuyens moest toegeven dat het herstel aan de barst in de heup veel trager loopt dan verwacht. Nuyens hoopt in de ronde van Noorwegen verder de weg naar boven in te zetten. Klaas Lodewyck, ploegmakker van Philippe Gilbert, liet zich wel opmerken. Hij reed een hele koers in de aanval en fietste nadien ook nog met de fiets naar huis.

    Van Wase zijde kwam Sander Cordeel (Stekene) in extremis ook aan de inschrijvingstafel langs. "Na de klassiekers lag ik enkele dagen stil. De voorbije week trainde ik in Frankrijk. Deze wedstrijd vormt samen met de wedstrijd van volgende woensdag in Puivelde de aanhef naar de ronde van België, de volgende grote opdracht." In Puivelde zal ook Pieter Cordeel, broer van Sander, aan het vertrek staan. Kristof Dhollander, nog een Stekenaar, kwam met 4 ploegmakkers van de Boomse Rupelspurters aan de start. "Voor onze ploeg was het een eer om de grote prijs van de Wase Polders te mogen starten. We hebben met Steven Doms ook iemand tussen de prijzen en dat is voor een ploeg van ons niveau al een succes op zich," vertelde Dhollander die woensdag in Puivelde opnieuw aan de start verschijnt met een wild-card. Het slotwoord was voor voorzitter Erik Van Goethem die de slotbalans maakte. "Hier staat een tevreden voorzitter. Ook de reacties van onze partners waren positief, de kans dat we volgend jaar een derde Grote Prijs van de Wase Polders organiseren is zeker niet onbestaande. De steun van de gemeente Beveren is daarbij uiteraard heel belangrijk. We zijn dan ook blij dat onze sportieve burgemeester hier vandaag weer van de partij was,” besloot de voorzitter.
    WBV 13-05-2012 06-_PMA9382.jpg

    Bloemen voor de start voor Kenny De Ketele.

    Dat ze in Verrebroek hun kampioenen kennen werd al voor de start bewezen. Het bestuur van Het Vliegend Wiel had voor Kenny De Ketele immers een mooie bloemtuil laten aanrukken. De Ketele kroonde zich eerder deze maand samen met Gijs Van Hoecke tot wereldkampioen ploegkoers op de piste in het Australische Melbourne. Later dit jaar zal De Ketele ook op de Olympische Spelen van de partij zijn. Het bestuur van Het Vliegend Wiel maakte dan ook van de gelegenheid gebruik om samen met de wereldkampioen en ook met de vedetten Nick Nuyens en Iljo Keisse samen op de foto te gaan.
    WBV 13-05-2012 01-_PMA9306.jpg WBV 13-05-2012 02-_PMA9307.jpg
    WBV 13-05-2012 03-_PMA9338.jpg WBV 13-05-2012 04-_PMA9340.jpg
    WBV 13-05-2012 05-_PMA9380.jpg WBV 13-05-2012 07-_PMA9381.jpg
    WBV 13-05-2012 08-_PMA9400.jpg
    WBV 13-05-2012 09-_PMA9423.jpg WBV 13-05-2012 25-_PMA9740.jpg
    WBV 13-05-2012 24-_PMA9728.jpg WBV 13-05-2012 23-_PMA9709.jpg
    WBV 13-05-2012 10-_PMA9434.jpg WBV 13-05-2012 11-_PMA9442.jpg
    WBV 13-05-2012 13-_PMA9498.jpg WBV 13-05-2012 14-_PMA9527.jpg
    WBV 13-05-2012 15-_PMA9530.jpg WBV 13-05-2012 16-_PMA9557.jpg
    WBV 13-05-2012 17-_PMA9601.jpg WBV 13-05-2012 18-_PMA9634.jpg
    WBV 13-05-2012 19-_PMA9666.jpg WBV 13-05-2012 20-_PMA9696.jpg
    WBV 13-05-2012 21-_PMA9698.jpg WBV 13-05-2012 22-_PMA9700.jpg

     

    Tekst: Ivan Elegeert
    Foto's: Pierre Maes (Cycling News Nu)
    Maes Pierre KOP.jpg

    17-05-2012 om 10:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 17/05/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Donderdag 17/05 – HEIST-GOOR

    Cat. A

    1 Van Nuffelen Sam

    2 Heyns Wim

    3 Vanden Wyngaerd Bart

    4 Krijnen Rob

    5 De Weerdt Nick

    6 Van Pelt David

    7 Sels Nick

    8 Vercammen Sven

    9 Loos Glen

    10 Van Opstal Philippe

     

    Cat. B

    1 Boenders Yves

    2 Brees Patrick

    3 Diels Kurt

    4 Adams Christophe

    5 Vangenechten Gert

    6 Van Rompaey Werner

    7 Nuyens Hans

    8 Sitarski Marcin

    9 Jordoens Bart

    10 De Wyngaert Filip

     

    Cat. C

    1 Verdonck Patrick

    2 Bogaerts Patric

    3 Van Der Mieren Daniel

    4 Agneesen Hugo

    5 De Cuyper Kurt

    6 Vekemans Marc

    7 Aerts Peter

    8 Goossens Rene

    9 Verbinnen Dirk

    10 Van Poelvoorde Mick

     

    Cat. D

    1 De Cock Marc

    2 Verhaegen Barend

    3 Aertgeerts Andre

    4 Van Looy Luc

    5 Turcksin Dominique

    6 Van Roy Luc

    7 Couvents Patrick

    8 Fuchs Dirk

    9 Heulens Marc

    10 Hermans Henri

     

    Cat. E

    1 Vonckx Georges

    2 Vranken Freddy

    3 Degeest Roland

    4 Van Loy Ellen

    5 Van herck Willy

    6 Bastiaens Frans

    7 Oosterbosch Geert

    17-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    16-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 17 MEI - JUNIORES TE ZWIJNDRECHT

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    DONDERDAG 17 MEI – JUNIORES TE ZWIJNDRECHT

     

    De Goddaertvrienden richten te Zwijndrecht op donderdag 17 mei een wedstrijd in voor Juniores.

    Criterium in de statiestraat +/- 60 Km, alle formaliteiten in Cafe Centrum.

    € 500 prijzen en € 300 premies.

    Voorinschrijvingen: Schenck Benny (schenck_benny@hotmail.com), Statiestraat 85/2, 2070 Zwijndrecht (0496/860817)
    Café Centrum, Statiestraat 90, 2070 Zwijndrecht (03/7221726).

    16-05-2012 om 12:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 15/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 15/05/2012 AALBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 106 km

    Aantal deelnemers: 39

    1.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    2.LEPLA Jeroen-JONG VLAANDEREN-

    3.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    4.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP-

    6.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    7.OBIA Masatoshi-TEAM EURPASIA-

    8.SANGES Even Dombu-HASLE LOREN IL

    9.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    10.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA-

     

    15/05/2012 LOMMEL (LB) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 44

    1.DE VRIES Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.-

    2.ARITS Steven-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    3.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    4.VERBEEK Wout-APK-Q JOBS & SELECT CT VZW-

    5.LODEWIJKS Gert-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    6.WANTE Melvin-MELBOTECH PRORACE CT

    7.SZEKELY-BORBARA Dennis-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    8.VAN IERSEL Dennis-WILLEBRORD WIL VOORUIT-

    9.CRAENEN Rick-TWC DE KEMPEN-

    10.VAN THIELEN Jeffrey-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    16-05-2012 om 12:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG TTC RONDE 2012 - RIT 4 VERREBROEK - 16/05/2012
    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan TIMMY DE BOES met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!
    De Boes Timmy KOP 2012.png   TTC 16-07-2012.png
    Woensdag 16/05/2012 - VERREBROEK - TTC Ronde 2012 - Rit 4 - 61 km
    Uitslag - 76 dln.
    1.TIMMY DE BOES uit Temse
    Uitslag Verrebroek 2012.png

    Foto: Hugo Meirte

    16-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 16/05/2012

    vwf.JPG






    Proficiat aan STEVEN BLOMMAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Blommaert Steven KOP 2012.png
    Woensdag 16 Mei - VERREBROEK (9130) -
    Ronde van het Waasland


    ACD-reeks
    1 Dries ECHELPOELS
    2 Kevin Van Der Cruijce
    3 Piet Froyen
    4 Bart Heirewegh (Hamme)
    5 Sammy Bogaert (Kalmthout)
    6 Gunther Biesemans (1C)
    7 Gianni Cooman
    8 Geoffrey Luyssen
    9 Franky Weemaes (Melsele)
    10 Jonas Pfaff (Beveren)
    11 Ben Suykerbuyk (Essen)
    12 Nico Van Bever
    13 STEVEN BLOMMAERT (1D - Hamme)
    14 Etienne Claus (Waasmunster)
    15 Kristof Reniers
    16 Steven Thomas
    17 Maarten Brum
    18 Jan Vlegels (Kieldrecht)
    19 Thomas Heuvelmans
    20 Andre Bultinck
    21 Giovanni Van Drom
    22 Stefan Verhaeghe
    23 Wim Rombaut (Stekene)
    24 Bert Peelman
    25 Sven Blommaert (Hamme)
    26 Andy Van Loon
    27 Jurgen Goossens (Kieldrecht)
    28 Gerry Maes
    29 Hans Vergauwen (Nieuwkerken)
    30 Patrick Pauwels

    TTC 16-05-2012.jpg
    Winnaar Reeks A Dries Echelpoels, winnaar Reeks D Steven Blommaert en
    winnaar Reeks C Gunther Biesemans.


    Foto: Raymond De Geest

    16-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    15-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD VWF TE BAASRODE VAN ZATERDAG 12/05/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D
     



    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    15-05-2012 om 22:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD WAOD VAN ZATERDAG 12-05-2012 TE DESTELBERGEN
    Catg.A/B




    Filmopname: Gino Van Broeck

    15-05-2012 om 19:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.HET WIELERLEVEN ZOALS HET IS !!!

    HET WIELERLEVEN ZOALS HET IS !!!

     

    In de Lindenlaan te Beveren bekeek Flor Van de Velde de wedstrijd voor EZC / U23 vanuit een ander oogpunt. Hij bracht in beeld wat hij zag…
    WIELERLEVEN 01 003.jpg

    Op de inschrijving met voor de WBV Marc Maertens en Benny Smet en
    voor CHW Natasja en Leonza die de rugnummers regelden.

    WIELERLEVEN 02 camera's 005.jpg 

    Er waren op deze wedstrijd vijf leerlingen, drie jongens en twee meisjes,
    van een filmschool in Brussel. Zij moesten een opdracht vervullen.
    In het inschrijvingslokaal was hat daardoor en drukke bedoening.
    Er werd voor hen zelfs een inschrijving “gespeeld”.

    WIELERLEVEN 03 JOHAN DE WOLF inschr.jpg 

    Een ernstige Johan De Wolf van WBV, zijn werk aan de laptop werd in beeld gebracht.

    WIELERLEVEN 04 Lindenhof.jpg 

    Supporters kwamen samen in café Lindenhof. Hier vindt elk jaar de inschrijving plaats.
    Vooraan Rita Thienpondt en rechts Gerry Van Gasse.

    WIELERLEVEN 05 eten op straat.jpg 

    Ook dit is het wielerleven zoals het echt is. De wedstrijd begon om 18u
    maar wat dan met het avondeten? Gezellig aan de hoek van de straat, dat moet kunnen.

    WIELERLEVEN 06 voor de start.jpg 

    De deelnemerslijsten zijn reeds verkocht en de toeschouwers wachten
    op de vaste plaats aan het Lindenhof op het kruispunt Lindenlaan-Elzestraat.
    Gerda Koslosky is al volop aan ’t werk in haar geel hamburgerkraam.

    WIELERLEVEN 07 GILB ROBBRECHT.jpg 

    Gilbert Robbrecht, ex-voetballer bij SK Beveren en nog steeds scheidsrechter
    in het liefhebbersvoetbal, komt als een vaste gast naar de wedstrijden kijken.
    Tenminste als hij niet moet ‘blazen’ op ‘t voetbalveld.

    WIELERLEVEN 08 H Beyssens & jef torfs.jpg 

    Ex-prof Herman Beysens smult aan een broodje want ’t was etenstijd.
    Jef Torfs, renner uit Westerlo, kijkt om of zijn lief daar nergens staat.
    Met nummer 14 kijken we op de rug van de Nederlander Kaay Welten.
    Zo’n voornaam heb ik nog nooit gehoord.
    Herman Beysens kende een mooie carrière ook nog als ploegmaat van Eddy Merckx.
    Hij reed zeven keer de Tour en in 1980 won hij de beroepsrennerkoers van Stekene.

    WIELERLEVEN 09 wielandt & nys.jpg 

    Nog even wat bijbabbelen voor het vertrek: Sven Wielandt en Matthias Nys.

    WIELERLEVEN 10 fruytier & goossens.jpg 

    Voor het vertrek: de ploegmaats James Fruytier en
    Kenny Goossens. Let op, Fruytier in typische ‘buiszit’.

    WIELERLEVEN 11 wat een hoop volk.jpg 

    Met 118 deelnemers krijg je natuurlijk wel wat volk bijeen. Een kleurrijk geheel.

    WIELERLEVEN 12 RAF LUYCKX.jpg 

    Aan het stuur van de wagen van de WBV-afgevaardigde Johan De Wolf zit
    Raf Luyckx die al jaren bij CHW op bepaalde wedstrijden van dienst is.
    Raf was vroeger een bekend slager.

    WIELERLEVEN 13 MOTARD.jpg 

    CHW beschikt over ‘Security Bikers” en in de wedstrijd werd er één ingezet
    om zo de veiligheid nog meer te garanderen.

    WIELERLEVEN 14 de palm brengen.jpg 

    Nog een paar ronden te rijden en daar komen ze al met de bloemen aan.
    Het is een deel van ‘het wielerleven zoals het is’.

    WIELERLEVEN 15 herbert smet.jpg 

    Hoeveel koersen zou hij al hebben meegemaakt, deze Herbert Smet wiens zoon Kurt,
    de wedstrijd van Meikermis ooit nog won. Maar bekijk hem, ik bemerk het
    geheim van zijn goede conditie. Hij slaapt terwijl de renners hun rondje rijden.
    Herbert had die avond nog dikke pech toen hij daar plots met een lekke achterband bij mij stond.
    Te voet naar huis! Het was een spiksplinternieuwe band die er op lag, maar volgens hem,
    lag die daar niet goed op.

    WIELERLEVEN 16 fons en trofee.jpg 

    Nog bijna vergeten, Fons brengt nog een prachtige trofee aan,
    geschonken door het feestcomité van de Puitenslagersfeesten. Sjieke dinges…

    WIELERLEVEN 17 Andre van duyse.jpg 

    André Van Duyse kwam ik ook al tegen op de koersen in de jaren zeventig-tachtig
    en nog altijd is hij de wielersport trouw gebleven. Dus, een vaste gast op de koers.

    WIELERLEVEN 18 DE ROOS.jpg 

    Vaste supporter en ex-renner Willy de Roos uit Vrasene. Altijd present.

    WIELERLEVEN 19 regenen.jpg 

    Het begon plots fel te regenen. Aan de aankomstlijn werd alarm geslagen.
    De paraplu ging open en alles werd opzij gezet en de mensen van WBV hielden hun attributen droog.
    Johan De Wolf (links achter de paraplu) moest gaan filmen.
    Wat nu? In het midden beginnen Marc Maertens en Benny Smet te overleggen.
    Guido Van Nauw zit nog wat aan een podiumelement te trekken.. Was dat nu een panieksituatie?

    WIELERLEVEN 20 lieven paraplu.jpg 

    Laat het maar regenen denkt Lieven Verstraeten van het CHW, ik sta lekker droog.
    En ook Chris Engels is verrast van dat plots nat en hij zoekt een veilig plaatsje.
    Lieven staat nu wel droog maar straks moet hij de nadar afbreken en weg zetten,
    en met een paraplu in de hand gaat dat niet.

    WIELERLEVEN 21 uitslag maken.jpg 

    Het opmaken van de juiste uitslag hoort ook bij het wielerleven.
    In de Lindenlaan, gaf de camera maar fletse regenbeelden weer en was
    het wel iets moeilijker. vlnr: Marc Maertens, Benny Smet en Johan De Wolf.

    WIELERLEVEN 22 gaspard & vd vijver.jpg 

    Schepen Gaspard Van Peteghem van Sint-Niklaas en een natte burgemeester
    Marc Van de Vijver in een nakomend gesprek.

     

     

    Foto’s en tekst: Flor Van de Velde

    15-05-2012 om 11:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REGELGEVING MET BETREKKING TOT HET GEBRUIK VAN DE OPENBARE WEG DOOR FIETSERS !!!

    Regelgeving met betrekking tot het gebruik van de openbare weg door fietsers !!!

     

    Met de terugkeer van het goede weer verschijnen ook de wielertoeristen weer massaal op onze wegen. Maar wat zijn de regels als men met verscheidene fietsers samen rijdt ? Mogen twee fietsers naast elkaar rijden ? Mag een groep fietsers de rijbaan gebruiken ? Wanneer moet men wegkapiteins en begeleidende auto’s voorzien ?

    Als u met twee of in kleine groepen (minder dan 15 fietsers) fietst :
    groepstraining 1.png
    • u moet het fietspad gebruiken. U mag er met twee naast elkaar op rijden voor zover u geen andere tweewielers, die u willen inhalen of kruisen, hindert.

    • op de rijbaan met twee naast elkaar rijden is toegelaten, maar let op dat het kruisen met een tegenligger mogelijk blijft. Buiten de bebouwde kom moet u terug achter elkaar gaan rijden als er een achteropkomend voertuig nadert.

    Als u deel uitmaakt van een groep van minstens 15 fietsers :
    groepstraining.png
    • u bent u niet verplicht om het fietspad te volgen.

    • u mag permanent met twee naast elkaar op de rijbaan rijden op voorwaarde dat u gegroepeerd blijft. U mag alleen de rechter rijstrook gebruiken. Als er geen rijstroken zijn, mag u nooit meer dan de helft van de rijbaan innemen.

    • is uw groep niet groter dan 50 fietsers dan mag u zich laten vergezellen door ten minste 2 wegkapiteins en ten hoogste 2 begeleidende auto’s.

    • telt de groep meer dan 50 deelnemers dan moet u vergezeld worden door 2 begeleidende auto’s en minstens 2 wegkapiteins.

     

     

    HCP Leo Mares

    Korpschef lokale politie Beveren

    Gravendreef 1 - 9120 Beveren

    15-05-2012 om 11:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 12 MEI EN ZONDAG 13 MEI 2012

    WAC Waasland.png
    MINIEMEN

    Zondag 13/05/2012 - BALEN

    10 jaar - 34 dln.

    Bleyenberg Jado : Tijdrit 1° -  weg 2°

    11 jaar - 33 dln.

    Van Houte Sybren : Tijdrit 9° - weg 13°

    ASPIRANTEN

    Zaterdag 12/05/2012 – OPDORP BUGGENHOUT

    12 jaar - 36 dln.

    Michielse Danny – 17°

    Cools Wannes – 29°

    Verbruggen David – 32°

    13 jaar - 48 dln.

    Van Houte Gerben – 6°

    Goossenaerts Chloe – 10°

    Michielse-Stevens Sarah – 14°

    14 jaar A 34 deel.

    Beck Cedric – 5°

    Milliau Vince – 7°

    Tielemans Jente 20°

    14 jaar B 33 deel.

    Steynen Reno – 8°

    Apers Ruben – 10°

    Boden Jarne

    Zondag 13/05/2012 - DIEGEM

    12 Jaar - 25 dln.

    Petrus Pieter – 20°

    13 jaar - 39 dln.

    Van de Bosch Toon – 21°

    Baert Ajax – 23°

    14 Jaar - 30 dln.

    Pauwels Tijl – 1° Proficiat !!!

    Commissaris Lucas – 2°

    Vaerewijck Bram – 25°

    14 jaar - 31 dln.

    Van de Bosch Victor – 8°

    Van steensel Mats – 9°

    Petrus Stijn – 29°

    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 12/05/2012 – RUDDERVOORDE -  53 dln.

    Vercauteren Toon – 48°

    Zondag 13/05/2012 - NEDERZWALM

    Verscheuren Steve – 17°

    Scoponi Giani - 23°

    Wittevrongel Wouter

    JUNIOREN

    Zondag 13/05/2012 - PK POLARE

    Vercauteren Stef – 18°

    Leeman Emmanuel – 48°

    Zondag 13/05/2012 - PK ARENDONK

    De Ost Jarne – 63°

     

    Uitslagen: Nancy Cappelle

    15-05-2012 om 10:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MOUNTAIBIKEN TE ZELE OP PINKSTERZONDAG OOK VOOR KINDEREN.

    MOUNTAIBIKEN OP PINKSTERZONDAG OOK VOOR KINDEREN.

     

    Tom De Wilde, de Provinciale coach van de nieuwelingen heeft een aangename uitnodiging klaar.

    -“Op Pinksterzondag 27 mei organiseren wij met onze school in Zele, een mountainbiketocht! Je kan kiezen uit 2 afstanden 57km en 35km. Vrije start tussen 7u30 en 11u. Na de sportieve inspanning kan je genieten van een lekkere Leffe op het terras.”

    Nieuw dit jaar is de kidstoertocht, kinderen vanaf het 3de leerjaar kunnen zich gratis inschrijven via mountainbike@olvi-piusx.be voor een tocht onder begeleiding van de LO - leerkrachten. Zij ontvangen een goodiebag en een drankje achteraf. Start 9u30 speelplaats lagere school. Voor beide tochten is er een ruime bevoorrading onderweg. Tevens maakt men kans om met een leuke tombolaprijs naar huis te gaan.
    12.05.14 MTB Zele 2.jpg
    12.05.14 MTB zele.jpg

     

    Tekst: fvdv

    15-05-2012 om 10:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NICO POLFLIET OOST-VLAAMS KAMPIOEN MTB ASPIRANTEN 12 JAAR !!!

    NICO POLFLIET OOST-VLAAMS KAMPIOEN MTB ASPIRANTEN
    12 JAAR !!!

    Vanomobil 13-05-2012 1.JPG Vanomobil 13-05-2012 3.JPG
    Er was voor Nico Polfliet een drink voorzien voor zijn lentefeest. Dus wat extra supporters opgetrommeld voor zijn wedstrijd te Moerbeke en dat heeft Nico wel nodig, die adrenaline van het supporteren. Op de derde rij gestart maar in de eerste rechte lijn de kop genomen. “Dat zelfs een ander rennertje van de 12 jarigen vroeg aan Nico wat kom jij hier doen?”
    Vanomobil 13-05-2012 2.JPG
    Na een schuiver in de bocht kwamen 4 renners voor hem, hij kwam als 5de door en ronde na ronde bleef hij op de 5de plaats. Meteen de 1ste Oost-Vlaming en teamgenoot Jason De Graeve zat vlak na hem dus een spannende strijd. Laatste ronde nog eens op de brug maar Nico gaf zijn plaats niet meer weg. Nico Polfliet en Jason De Graeve hebben super sterk gereden wetende dat de kop van de wedstrijd normaal 2 min voor hebben op hun en nu maar 8sec. Nico is uiteindelijk dan Oost-Vlaams kampioen geworden. Dubbel feest dus en de ouders super fier. Nog eens bedankt aan de supporters en zeker de sponsor Schepens Bart die de ziel uit zijn lijf geroepen en gelopen heeft.
    Vanomobil 13-05-2012 4.JPG
                   Podium met Nico Polfliet en Jason De Graeve.

     


    Tekst en foto’s: Raf & Lydia

    Bewerking: Kenny Janssens

    15-05-2012 om 10:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN MTB RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    ELIAS VAN HECKE OOST-VLAAMS KAMPIOEN MTB NIEUWELINGEN !!!

    Van Hecke Elias KOP 2011 1.png 

    13/05/2012- MOERBEKE-WAAS (O) - Mountainbike Provinciaal - XCO

    NIEUWELINGEN

    1.ELIAS VAN HECKE uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM-

    2.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM-

    3.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    4.VANDEN HAESEVELDE Rob-ISOREX CYCLING TEAM-

    5.BEECKMAN Arnaud-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    6.SIEMONS Stijn-RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS-

    7.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    8.STALJANSSENS Gianni-TOKA PRINT MOUNTAINBIKE TEAM-

    9.VERMEIREN Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM-

    10.STALPAERT Jonas-TOKA PRINT MOUNTAINBIKE TEAM-

     

    JUNIORES

    1.BYTEBIER Jay-LINDOR UNLIMITED CUBE-

    2.LOQUET Alexander-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW-

    3.VAN MIEGHEM Jeffrey-WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM-

    4.SACK Ignace-WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM-

    5.HEIRBAUT Evert-WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM-

    6.DUFFELEER Joachim-TOKA PRINT MOUNTAINBIKE TEAM-

    7.LAROY Maarten-TOKA PRINT MOUNTAINBIKE TEAM-

    8.VANBELLINGHEN Christophe-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    10.SAEYS Bram-SMART CYCLING MARATHON TEAM-

    MASTERS 1/MASTERS 2/BELOFTEN/ELITE

    1.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT-

    2.BEECKMAN Dylan-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    3.KINDERMANS Ben-TRUST MTB TEAM VZW-

    4.MEUL Robby uit Eksaarde-TEAM NOMADESK-NARVIFLEX-

    5.KINDERMANS Pieterjan-VZW JOLAN MTB TEAM-

    6.VAN HECKE Bart-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW-

    7.BROECKX Pieter-WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM-

    8.VERBERCKMOES Christoph-WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM-

    9.HEIRBAUT Arne-WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM-

     


    Proficiat aan THOMAS NEYT met zijn MTB zege !!!
    Neyt Thomas KOP 2011.png
    Regionale wedstrijd

    1.THOMAS NEYT uit St.Gillis

    2.MERTENS Ward

    3.HERTENS Wouter

    4.STANDAERT Sven

    5.DEPICKERE Bart

    6.TAELMAN Franky

    7.BOELAERT Peter

    8.DE VIJLDER

    9.MANNENS Steven

    10.VAN MIEGHEM Maarten

    15-05-2012 om 09:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STEVIG PK VOOR GLENN ROTTY MAAR GEEN RESULTAAT.

    STEVIG PK VOOR GLENN ROTTY MAAR GEEN RESULTAAT. 

    Rotty Glenn KOP 2011.jpg 

    Glenn Rotty uit Verrebroek heeft in Pollare een sterk PK Juniores gereden. Opvallend,  maar wie hem daar in de uitslag ziet staan als 59ste zal de schouders ophalen. ’t Was weer de Glenn van de aanval, van de werkkracht, van de overmoed die zich aldus in de kijker reed.  Zonder goed resultaat maar feit is wel dat hij een sterk renner is die zijn slag wel zal slaan, misschien de volgende confrontatie al.

    Met 91 stonden ze aan de start in Pollare - Ninove. 9 ronden van elk 12,8 km met telkens de Pollareberg die bedwongen moest worden.
    -“Een serieuze "smeerlap" van 800 meter lang met maximum stijgingspercentage 8%”, zo noemde vader Bart het. We zeggen al heel lang en heel vaak dat hij zich wat moet inhouden. Niet van de eerste ronde wegrijden, zich niet teveel laten opmerken maar Glenn zijn benen zijn sterker dan zijn verstand. Als hij de kriebeltjes voelt dan moet er gereden worden. Allemaal heel knap en je wordt er sterk van maar het afmaken nadat je zo een koers rijdt is zeer moeilijk.” Gelijk heeft vader Rotty.

    Zeker in een kampioenschap als daar in Pollare, moet je een hoop frisheid op het einde nog boven kunnen halen.
    12.05.13 ROTTY ontsn met zeven.jpg

    Reeds in het begon van de wedstrijd was Rotty mee in een vlucht met zeven. (zit in 4de stelling)

     

    Bij het ingaan van de tweede ronde was er een ontsnapping van 7 renners waaronder Glenn. In de vijfde ronde werden ze gegrepen door het peloton. Onmiddellijk terug een aanval van 12 renners, jawel, Glenn er terug bij. Op anderhalve ronde van het einde staat het peloton op het punt de vlucht van 12 te grijpen en toen dacht Glenn, “weet je wat, ik ga er alleen vandoor”. En weg was hij knokkend tegen een peloton dat uiteraard nog vol favorieten zat. Mannen die eigenlijk nog geen trap te veel hadden gedaan. Nog 20 km.  Man toch, dat was dus geen goed idee. Toch ging Glenn Rotty door en kreeg zelfs een maximum voorsprong bijeen van 35 sec. Je moet het maar doen.
    12.05.13 ROTTY l ronde alleen.jpg

    Op 20 km van het einde trok Glenn alleen weg. Hij haalde maximum 35 sec uit
    zijn benen maar dan kwam het peloton terug.

     

    In het peloton werden ze nu wakker en we weten hoe dat gaat, alleen tegen die jagende mannen, haal je het nooit. Ook Rotty niet. Onder de rode vod pakten ze hem terug. De afrekening begon en een renner die men de ganse koers niet in beeld had gezien, werd provinciaal kampioen. Of het wielrennen zoals het is. En zo kwam Glenn als 59ste over de meet, natuurlijk helemaal leeg gereden. Bij getuige Bart Rotty klonk het na afloop:“Zoals gezegd heeft onze Glenn een waanzinnig sterke koers gereden maar om dàt af te maken moet je al Cancellara heten en dan nog... We zijn natuurlijk apetrots op onze coureur maar vinden het jammer dat hij niet een beetje meer zijn verstand laat spreken ipv de benen.”
    Maar dat komt wel, het is ook niet onbelangrijk vast te stellen dat de Verrebroekenaar toch alle ingrediënten in zich heeft om coureur te worden, alleen hij moet ze nog beter leren mengen.

    Tekst en foto’s: fvdv

    15-05-2012 om 09:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DIEGO BONNE MET STEVIG TEAMWORK IN PK.

    DIEGO BONNE MET STEVIG TEAMWORK IN PK.

    Bonne Diego KOP 2012.png 

    Diego Bonne uit De Klinge reed het PK in Pollare-Ninove bij de tweedejaars juniores, samen met acht ploegmaten. Diego kreeg tijdens de wedstrijd te maken met materiaalpech maar hij kon tussen de volgauto's terugkomen bij het peloton. In de laatste ronde kon Glenn Rotty uit Verrebroek ervandoor gaan. Diego en zijn teamgenoten lieten deze man echter niet zijn gang gaan!  Met z'n allen vormden ze een treintje waarbij Diego en zijn teamgenoten beurtelings de kop van het peloton namen. Na dit prachtige teamwork kon het Cube-Fintro-Spie-Cycling-Team de overwinning op naam zetten. Diego kwam na zijn inspanningen voor de ploeg als 58ste over de streep. Maar geen nood, de club juichte want Otto Vergaerde werd de nieuwe provinciale kampioen.

    Tekst: fvdv

    15-05-2012 om 09:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN MAANDAG 14/05/2012
    FOTO'S BELOFTEN TE PUIVELDE VAN MAANDAG 14/05/2012
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 207.JPG WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 209.JPG
      Valentijn Martens zeer emotioneel nadat zijn                             De winnaar Valentijn Martens met zijn supporters.  
    vorige week was overleden.  
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 211.JPG WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 191.JPG  
                                                                                                                   Aankomst van Valentijn Martens
    .
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 201.JPG
                  Tim De Troyer wint de spurt van het peloton voor plaats 19.
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 204.JPG
                                      Aankomst van de rest van het peloton.     
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 055.JPG
    De kopgroep die vrij vlug uit de greep van het peloton bleef en hier zat dus de
    winnaar Valentijn Martens bij.
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 140.JPG
                                                     De kopgroep.                                   
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 113.JPG
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 174.JPG
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 177.JPG
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 043.JPG
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 178.JPG
                                Guy Ten Hartog uit Sinaai in de aanval.
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 172.JPG
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 150.JPG
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 149.JPG
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 139.JPG
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 133.JPG WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 129.JPG
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 002.JPG
                                 De start van de Beloften te Puivelde.  
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 001.JPG WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 003.JPG
               Shani Goossens uit Sinaai.
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 005.JPG WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 008.JPG
                    Pieter Covents uit Stekene.
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 014.JPG WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 016.JPG
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 018.JPG
    WBV 14-5-2012-puivelde-beloften 187.JPG 
    De wedstrijdafgevaardigde met Marc Van Landeghem en Schepen Gaspard Van Peteghem.
                   

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-05-2012 om 00:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan VALENTIJN MARTENS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Martens Valentijn KOP 2012.png
    Maandag 14/05/2012 SINT-NIKLAAS/PUIVELDE (O) - U23 - 101 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.VALENTIJN MARTENS uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    2.ROELANDTS Rutger-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    3.VAN COPPERNOLLE Francesco-JONG VLAANDEREN-

    4.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST-

    5.DE PAEPE Johannes-CYCLING 2011-

    6.GOVAERT Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    7.DE BOCK Stijn uit Zele-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    8.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    9.VALIAUGA Arnoldas-KINGSNORTH-

    10.SCHOEP Glenn-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    14.NAESEN Oliver uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    18.GOOSSENS Kenny uit Sinaai-TEAM ALIPLAST-

    19.DE TROYER Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM- (Pelotonspurt)

    24.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB-

    33.TEN HARTOG Guy uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    38.MICHILS Tom uit Moerbeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    44.DE BOEY Jonas uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    47.COLMAN Jeroen uit Waasmunster-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    49.DE BOCK Stef uit Zele-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    50.SMET Olivier uit Belsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    57.COVENTS Pieter uit Stekene-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    58.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai-MIRMIL CYCLING TEAM-

    62.D`HOLLANDER Mathias uit Zele-FLEMISH CYCLING PROJECTS-

    Zondag 13/05/2012 – WALHAIN – Elite z.c. / U23 – 114 Km – 45 km/h

    Aantal deelnemers: 54

    1.Jetten Roel

    2.Willems Kenny

    3.Comminette Jean-Michel

    4.Van Goethem Kevin uit Sinaai

    5.Gremelpont Axel

    6.Van Broekhoven Guy

    7.Teugels Lennert

    8.Stiens Matti

    9.Willemyns Mathieu

    10.Vlasselaer Maarten

    15-05-2012 om 00:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 14/05/2012

    vwf.JPG






    Maandag 14 Mei - GRIMBERGEN (1850)


    A/C-reeks
    1 David MOTTE
    2 Tom Penninckx
    3 Bruno Bruyere (1C)
    4 Jarno Verhofstadt
    5 Christophe Adams
    6 Kevin Van Der Cruijce
    7 Peter Van Damme
    8 Bert Van Der Trappen
    9 Bjorn Lison
    10 Bart Baeyens (Berlare)
    11 Dirk Verbinnen
    12 Dries Evers
    13 Peter Bocken
    14 Peter Mol
    15 Kenny Van Campenhout
    16 Mehdi Tigrine
    17 Kris Witvrouwen
    18 Eddy Merckx (Bornem)
    19 Peter Van Der Stock
    20 Danny Borremans
    21 Paul Roosenparck
    22 Gert Muyshondt
    23 Jeroen Van Geyte
    24 Yorick Lison
    25 Patrick Van Ransbeeck
    26 Frank Van Haverbeek
    27 Kris D'Haeseleer
    28 Filip De Wyngaert
    29 Bram De Koker
    30 Christophe Brieau

     

    D/E-reeks
    1 Rudy THOMAS
    2 Patrick Jacobs
    3 Danny De Coninck (1E)
    4 Matti De Baat
    5 Michel Jannes
    6 Marc Kiesekoms
    7 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    8 Joost Pieters
    9 Alain De Schepper
    10 Patrick Convents
    11 Mike Van Poelvoorde
    12 Nico De Roeck
    13 Luc Van Mol
    14 Frank Van Den Berge
    15 Etienne Claus (Waasmunster)
    16 Chris Somers
    17 Patrick Van Pachterbeke
    18 Dirk Goolaerts
    19 Bart De Winter
    20 Paul Casteleyn
    21 Stefaan Speltens
    22 Luc Perdaens
    23 Rik Scheirlinckx
    24 Peter Schoepen
    25 Peter De Proft
    26 Koen Oliebos
    27 Jos Maes
    28 Patrick Van Derven
    29 Eric Troniseck
    30 Louis Van den Broeck

    15-05-2012 om 00:21 geschreven door kenny


    14-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RIKKIE MATTHIJSSENS met zijn 2°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Matthijssens Rikkie KOP 2012.png
    Zondag 13 Mei - ZAFFELARE (9080)

    Catg.A (16 dln.)
    1 Kristof Muys (Oudenaarde)

    2 Luc De Duytsche

    3 Kristof Gryson

    4 Renaat Demeter (Lochristi)

    5 Kris Verhooghe

    6 Steven Martens

    7 Ruben Van Raepenbusch

    8 Laudelino Lammens

    9 Nathan Verschuren

    10 Steven Van Rijckeghem
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 252.JPG
                                       Winnaar Catg.A Kristof Muys.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 235.JPG
                                   Aankomst Catg.A met Kristof Muys.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 203.JPG
    De 4 koplopers met Kristof Muys, Kristof Gryson, Luc De Duytsche en Renaat Demeter.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 161.JPG
                                          Start Catg.A en B.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 153.JPG WAOD 13-5-2012-zaffelare 158.JPG
                               Kevin Andries                                       Renaat Demeter en Dries Echelpoels, Alex Goossens op de 2de rij.

    Catg.B (11 dln.)
    1 Peter Roelands (Kapellen)

    2 Geert Van Speybroeck

    3 Robbert van Megen

    4 Alex Goossens (Vrasene)

    5 Luc Wytinck

    6 Michel Bultinck

    7 Chris Fraeyman

    8 Wim Kras (Vrasene)

    9 Idesbald Nevejans

    10 Danny Mertens
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 256.JPG WAOD 13-5-2012-zaffelare 243.JPG
             Winnaar Catg.B Peter Roelands.                                                 Aankomst Catg.B met Peter Roelands.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 185.JPG
                                In 2de positie Alex Goossens uit Vrasene.

    Catg.C (21 dln.)
    1 Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2 Hilair Heye

    3 Ko Harms

    4 Wim De Coninck

    5 Marc Couckuyt

    6 Jean-Pierre Van Maldegem

    7 Martin Durant

    8 Florent De Leersnyder

    9 Frank Gommers

    10 Etienne Claus (Waasmunster)
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 145.JPG
    Winnaar Catg.C Patrick Van Renterghem en winnaar Toeristen Rikkie Matthijssens.
    WAOD13-5-2012-zaffelare 133.JPG
                   Aankomst van de Catg.C met Patrick Van Renterghem.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 090.JPG
                                                      Start Catg.C
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 100.JPG
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 098.JPG
    Catg.D (23 dln.)
    1 Jozef Deneef (Denderleeuw)

    2 Helmuth Tas

    3 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    4 Ludo Opdebeek

    5 Rene Mertens

    6 Bart Delagrange

    7 Robert Maldrie

    8 Luc Meheus

    9 Noël Rogge

    10 Eric De Wilde
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 083.JPG
             Winnaar Catg.D Jozef Deneef en winnaar Catg.E Theo Coudyzer.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 070.JPG
                                Aankomst Catg.D met Jozef Deneef.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 035.JPG
    Catg.E (11 dln.)
    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Herman Van Den Borre

    3 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4 Willy Roels

    5 Christian Lecluyse

    6 Julien Vyvey

    7 Mathieu Mercken

    8 Robert Robijns

    9 Jean-Pierre Heymans

    10 Patrick Elegheer
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 073.JPG
                                  Aankomst Catg.E met Theo Coudyzer.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 018.JPG WAOD 13-5-2012-zaffelare 042.JPG
                       Freddy De Jaeger

    Catg.F (26 dln.)
    1 Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2 Gerrit Hairwassers

    3 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4 Gerard Mariën

    5 Bernard Vanthuyne

    6 Georges Michiels

    7 Joseph Boone

    8 Denis Keynen

    9 Clement Saelens

    10 François Brouwers
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 027.JPG WAOD 13-5-2012-zaffelare 023.JPG
                                                                                                                   Jef D'Hont winnaar Catg.F
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 014.JPG
                                          Aankomst van Jef D'Hont.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 005.JPG
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 001.JPG
                                        Start Catg.F met Freddy Luyckx.

    Toeristen (16 dln.)
    1 RIKKIE MATTHIJSSENS (Zwijndrecht)

    2 Kris De Cock

    3 Denis Lecluyse

    4 Jens Verschaffelt

    5 Marnix De Roos

    6 Kurt Heymans

    7 Dave Renders

    8 Morris Vingerhoets

    9 Rudi Van Dam

    10 Eelco Smet
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 136.JPG
                           Aankomst Toeristen met Rikkie Matthijssens.
    WAOD 13-5-2012-zaffelare 106.JPG


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-05-2012 om 23:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC TEAM VAN ZATERDAG 05/05/2012

    Trek KMC Banner 2012.png
    Zaterdag 5 mei 2012:  Dyna Sys mtb topcompetitie in Apeldoorn Nederland

     

    2e  Githa Michiels

    5e Wout Alleman

    9e Kenneth Coomans

    33e Joren Alleman
    Trek KMC 12-05-2012 1.JPG

    Verslag Wout Alleman:

    “Samen met nog 5 nieuwelingen was ik geselecteerd voor de UCI wedstrijd in Apeldoorn.

    Tot mijn verbazing lag alles hier zo goed als kurkdroog, een parcours met lange snelle stukken, korte klimmetjes, single tracks, zandstukken en een knap aangelegde afdaling met boomstammen ! Van in de start probeerde ik goed voorop te blijven om de snelle Milan Vader goed in het vizier te houden. Heel even had ik het moeilijk om het razendsnelle tempo van Milan en co bij te houden en zat ik rond de 5de plaats. Ik had mijn tempo gevonden, reed weg van Bovendorp en Bax en reed zo naar het wiel van de koploper. Een tijdje reden we samen op kop,  maar ik begreep al gauw dat hij vroeg of laat nog een extra  versnelling zou plaatsen. Dat deed hij dan ook en het ging allemaal een beetje snel voor mij ( met een gemiddelde van +/- 30 km /u ....) Al gauw kwamen Bovendorp en Van den Bosch terug, ik probeerde hen een tijdje te volgen maar moest uiteindelijk ook lossen. Ik zat nu vierde maar moest halfweg de laatste ronde ook nog die plaats afgeven aan Bax. Ik was super tevreden met mijn 5de plaats en 1ste van onze Belgische selectie.”
    Trek KMC 12-05-2012 2.JPG

    Zaterdag 5 mei 2012: 3e kidschallenge te Opglabbeek.

     

    Om de verschoven wedstrijd van Antwerpen op te vangen zorgde de “Outerse MTB school” in sneltempo voor een alternatief. Weinig tijd voor maar des te meer inzet van de organisatoren. De renners toonden zich dankbaar met een opkomst van 169 kids als resultaat. De niet-vergunninghouders (27) openden waarna de 142 vergunninghouders het beste van zichzelf gaven. Op de zanderige omloop geen moddertoestanden maar toch een fysiek veeleisend parcours dat in de smaak viel van bikers en toeschouwers.

    Uitslagen:

    U11 : 5e Sander Kielich – 15e Vincent Berden – 21e Noah Vandamme

    U13 : 2e Louis Decoster – 15e Ward Samoy

    U15 : 1e Timo Kielich – 6e Stan Dieleman – 9e Owen Valcke – 13e Seppe Bogaert
    Trek KMC 12-05-2012 3.JPG

    Op het programma:

    12 – 13/5 Kevin Panhuyzen – Jarno Weemaes en Githa Michiels : World cup te Novo Mesto Tsjechië

    12/5 Kidschallenge + provinciaal kampioenschap te Moerbeke Waas

    13/5 Provinciaal kampioenschap Moerbeke Waas

    13/5 Wallonia cup te Ouren


    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    14-05-2012 om 18:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag13/05/2012 TRIPTYQUE ARDENNAIS – Elite z.c./U23 – 161,2 km - 03H51min - 41,711 km/h
    Rit 3 LIERNEUX – LIERNEUX - Aantal deelnemers:

    1 Antoine DEMOITIE  IDE    
    2 Kenny TERWEDUWE   MEL
    3 Floris SMEYERS  OVY
    4 Mike TEUNISSEN  RAB
    5 Frederik VERKINDEREN  LBE
    6 Tom OERLEMANS  SOE
    7 Stijn STEELS  EFC
    8 Gerry DRUYTS  EFC
    9 Stefan GANSER  NOR
    10 Matthias ALLEGAERT  OVY
    22 Jarno VAN GUYSE   MEL
    24 Niels VANDYCK  JVC
    34 Gregory FRANCKAERT  OVY
    79 Laurens POELMAN  BCV   8’27
    92 Pieter CORDEEL  BLN

    EINDKLASSEMENT
    1 Tom DAVID PCW 
    2  Paavo PAAJANEN FUJ   33
    3  Antoine DEMOITIE  IDE  47
    4  Matthias ALLEGAERT OVY
    5  Mike TEUNISSEN RAB
    6  Joeri CALLEUW BCV
    7  Kess HEYTENS BCV
    8  Tim WELLENS LBE
    9  Stijn STEELS EFC
    10  Floris SMEYERS OVY
    17  Gregory FRANCKAERT  OVY   51
    24  Gerry DRUYTS  EFC   1’49
    31  Niels VANDYCK  JVC
    39  Jarno VAN GUYSE  MEL
    76  Pieter CORDEEL BLN   10’16
    90  Laurens POELMAN  BCV   18’40

     

    13/05/2012 VERREBROEK (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km

    Aantal deelnemers:

    1.KRUOPIS Aidis-GREENEDGE CYCLING TEAM-

    2.BAGDONAS Gediminas-AN POST - SEAN KELLY -

    3.VANSPEYBROUCK Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    4.STENUIT Robin-GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE-

    5.VAN DER WEIJST Geert-CYCLINGTEAM JO PIELS -

    6.PALMER Thomas-DRAPAC CYCLING -

    7.WYTINCK Niels-AN POST SEAN KELLY TEAM-

    8.VAN HOECKE Justin-GS WALLONIE-BRUXELLES * CREDIT AGRICOLE-

    9.WALLAYS Jelle-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

    10.KEISSE Iljo-OMEGA PHARMA-QUICKSTEP-

    19.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS-

    31.ONGHENA Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM-

    37.CORDEEL Sander-LOTTO-BELISOL-

    50.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    70.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM-

    81.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR-

     

    13/05/2012 LAARNE (O) - Elite zc/U23/BCP - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.BLANCKE Kristof-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    2.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    3.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    4.ONGENA Matthias-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    5.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL-

    6.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM-

    7.DE DECKER Steven-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    8.VAN CAMP Jeroen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    9.BUYSSE Lennert-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    10.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    13.HERREBAUT Jeffrey-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    17.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    25.DE BOSSCHER Koen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    34.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT-

    59.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

     

    13/05/2012 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE DECKER Bjorn-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE-

    2.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM-

    3.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM-

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN LIERDE Kevin-VAN EYCK SPORT-

    6.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23-

    7.ELPERS Elroy-VAN DER VURST CYCLING TEAM-

    8.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    9.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    10.DE TIER Floris-KDL CYCLINGTEAM-

    43.DE LANDTSHEER Steven-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    47.DE MAESSCHALCK Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/05/2012 OOSTNIEUWKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 116,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    2.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO-

    3.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW-

    6.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    7.VERVERKEN Gerdy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM-

    8.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE-

    9.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS-

    10.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

     

    13/05/2012 TEMSE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    2.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN-

    3.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST-

    4.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
    5.HOF Thomas-WSC HAND IN HAND BAAL
    6.GYS Jens-
    BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    7.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM-

    8.GOOSSENS Maarten-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

    9.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST-

    10.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST-

    13.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    15.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO-

    19.GOUDKET Jeroen-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    20.WIELFAERT Kristof-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE-

    21.VAN BUYNDER Benny-RUDYCO CYCLING TEAM-

    27.VAN DEN BRANDEN Jasper-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    28.BEIRNAERT Wim-TEAM-THIELEMANS & CO-

    29.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN-

    32.OTT Stefan-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    34.HEYNS Kristoff-TEAM ALIPLAST-

    36.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    41.CHRISTIAENS Sam-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT-

    45.DE DOBBELAER Angelo-ZANNATA CYCLING TEAM-

    47.VAN DER LINDEN Olivier-RUDYCO CYCLING TEAM-

    51.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI-

    54.VAN DE VELDE Koen-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-


    13/05/2012 PITTEM (W) - U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANLERBERGHE Bert-JONG VLAANDEREN-

    2.VANNESTE Evert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM-

    3.TAILLIEU Mike-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE-

    4.SEYNAEVE Lander-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    5.O´LEARY Conner--

    6.CLAEYS Timothy-ISOREX CYCLING TEAM-

    7.VUYLSTEKER Pieter-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK-

    8.VANDROMME Evert-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    9.HEYTENS Falko-BCV WORKS CT INGELMUNSTER-

    10.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS-

    14-05-2012 om 14:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2012.png
    Zondag 13/05/2012 BOUTERSEM (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km

    Aantal deelnemers:

    1.CUPPENS Tjarco--

    2.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL-

    3.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT-

    4.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING-

    5.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO-

    6.ZEGERS Kristof-CYCLINGCHAMPS-

    7.LODEWIJKS Gert-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO-

    8.HEYMANS Jeroen-MELBOTECH PRORACE CT-

    9.RAYMAEKERS Niels-APK-Q JOBS & SELECT CT VZW-

    10.HEYNS Nils-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW-

     

    13/05/2012 SCHOTEN (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.JEROEN DAS uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    2.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23-

    3.GEYSELS Geoffrey-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    4.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM-

    5.DE FEYTER Tom-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    6.DE BEER Luuk-TWC HET SNELLE WIEL-

    7.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    8.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    9.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.-

    10.THIJS Edwin-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

    17.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM-

    39.SUYKERBUYK Ben-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    48.WAELKENS Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT-

    53.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM-

    58.BOGAERT Sammy-AFDELING ANTWERPEN - WBV-

     

    13/05/2012 ARENDONK (A) - Juniores - 119 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GESTEL Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    3.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    4.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    5.GOOLAERTS Michael-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    6.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    7.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    8.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL
    9.BOSMANS Tom - CUBE FINTRO SPIE CT
    10.NUYTS Kenn-
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    63.DE OST Jarne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

     

    13/05/2012 ASSE (VB) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 113,1 km

    Aantal deelnemers:

    1.JACOBS Joeri-THOMPSON-

    2.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT

    3.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD WEST BRABANT-

    4.VAN LAER Joris-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW-

    5.VERTONGHEN Maxim-WK NOORD WEST BRABANT-

    6.HASPESLAGH Willem-VZW DE DEMERSPURTERS-

    7.DELANGHE Jelle-LOTTO OLYMPIA TIENEN-

    8.MICHIELS Killian-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    9.NUYTS Lode-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    10.VAN DEN CRUYCE Andoni-THOMPSON-

    12.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

      

    13/05/2012 POLLARE - NINOVE (O) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap
    Eerstejaars: 102,4 km - Aantal deelnemers:

    1.VERWILST Dieter-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    2.TONDELEIR Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    3.DE VYLDER Lindsay-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    4.BUYSSE Jos-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE-

    5.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM-

    6.DE SMET VAN DAMME Lode-THOMPSON-

    7.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    8.ROEGIERS Jochem-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    9.DE VILLE Jelle-JONGE RAKKERS VOLLEZELE-

    10.DE RIJCK Mathias-KSC DENDERSTREEK LABIEKES-

    18.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    22.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    29.BRYSSINCK Jeffrey-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    37.DE DONDER Wito-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    41.VAN STEENBERGHEN Geoffrey-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO-

    42.MECHANT Benjamin-ZANNATA CYCLING TEAM-

    44.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    48.LEEMAN Emmanuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.-

    53.VERSTRAETEN Matthijs-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    60.OSEÏ VERTEZ Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW-

    63.WITTOUCK Dominick-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    66.HAENTJENS Yornie-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    67.VAN MEIRVENNE Eloy-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

     

    Tweedejaars: 115,2 km - Aantal deelnemers:

    1.VERGAERDE Otto-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    2.DULT Jasper-THOMPSON-

    3.SIMON Kenn-THOMPSON-

    4.DE LAETER Saimen-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    5.MERLIER Braam-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.VAN DER SCHELDEN Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW-

    7.VAN RUYMBEKE Thieme-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    8.VAN DE KERKHOVE Brent-THOMPSON-

    9.VANDEVOORDE Niels-TIELTSE RENNERSCLUB-

    10.PIETERS Laurent-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    15.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM-

    22.VAN DE VELDE Matthias-TEAM CICLISMO MUNDIAL-

    29.HUYGHE Yenthell-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    31.VAN DAM Tom-RUDYCO CYCLING TEAM-

    34.THIERENS Sam-RUDYCO CYCLING TEAM-

    37.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS-

    39.SMET Cedric-RUDYCO CYCLING TEAM-

    58.BONNE Diego-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    59.ROTTY Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

     

    13/05/2012 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Juniores - Provinciaal Kampioenschap - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERSCHUERE Seppe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.-

    2.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    3.NOPPE Christophe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    4.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM-

    5.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK-

    6.LOGIER Jan-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE-

    7.ALLEGAERT Piet-JONGE RENNERS ROESELARE-

    8.DECOSTER Merlijn-CUBE-FINTRO-SPIE CT-

    9.DEJONCKHEERE Jonas-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE-

    10.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB-

    14-05-2012 om 14:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 13/05/2012 GROOT-BIJGAARDEN (VB) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOSSENAERTS Auren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.TIMMERMANS Tom-THOMPSON

    3.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.VAN HASSEL Jonas-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    7.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    10.MAESEN Dries-WK NOORD WEST BRABANT

    13.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    13/05/2012 HOELEDEN (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers:

    1.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS

    3.WOUTERS Beau-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.BRIESEN Brent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT

    6.MICHIELSEN Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.DENORRE Steve-SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    9.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL

     

    13/05/2012 JESSEREN (BORGLOON) (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.LEMMENS Ward-SPORT EN MOEDIG GENK

    2.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK

    6.BRAET Dieter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7.TASSET Marvin-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    8.LECLERC Gaëtan-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    9.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10.SAUREN Jordy-MAASLANDSTER

     

    13/05/2012 TORHOUT (W) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers:

     

    13/05/2012 ZWALM - NEDERZWALM (O) - Nieuwelingen - 56,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.DECRAENE Igor-TIELTSE RENNERSCLUB

    2.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    6.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM

    8.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.DE BOECK James-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    17.VERSCHUEREN Steve-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    32.VAN NIEUWENHOVE Ward-RUDYCO CYCLING TEAM

    47.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    13/05/2012 BALEN (A) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    13/05/2012 DIEGEM (VB) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    13/05/2012 MARIA AALTER (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    13/05/2012 BALEN (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    14-05-2012 om 14:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/05/2012

    vwf.JPG






    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 3°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Suys Frank KOP 2012.png
    Zondag 13 Mei - BREENDONK (2870)


    A-reeks
    1 David MOTTE
    2 Bart Heirewegh (Hamme)
    3 Kris De Block (Mariekerke)
    4 Steven van Aken
    5 Tom Hermans
    6 Jan Vlegels (Kieldrecht)
    7 Raf Van Den Bossche
    8 Stefaan Paridaens
    9 Rik De Vree
    10 Vincent Van Wersch

    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Geoffrey Luyssen
    3 Bert Dockx
    4 Frank Geets
    5 Danny Saelens
    6 Kenny Van Campenhout
    7 Kristof Reniers
    8 Lucien Van Den Brande
    9 Gunther Biesemans
    10 Eddy Merckx (Bornem)

    D-reeks
    1 Arie DE MOOR
    2 Herman Proost
    3 Rene De Brucker
    4 Rudy Thomas
    5 Peter Neckebroeck
    6 Yves Verlinden
    7 Didier Turcksin
    8 Gunter Verholen
    9 Dominique Turcksin
    10 Jan De Mulder

    E-reeks
    1 FRANK SUYS (Bornem)
    2 Patrick Convents
    3 Joost Pieters
    4 Jan Van Den Brande
    5 Alain De Schepper
    6 Patrick Van Cleemput
    7 Juan Steeman
    8 Hugo Van Linden
    9 Benny D'Haese
    10 Dirk Vermincksel

    F-reeks
    1 Andre DEVADDER
    2 Willy Wouters
    3 Jose Hoebeke
    4 Johny Van Holen
    5 Jos Staes
    6 Jean Blommaert (Hamme)
    7 Jos Vandermeulen
    8 Rik Scheirlinckx
    9 Andre Peeters
    10 Julien De Bock

    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Viktor Van den Eynde
    3 Willy Mous
    4 Roger Hoof (St.Niklaas) en Roger Van Den Eede
    6 Hubert D'Hondt
    7 Etienne Vandenhouwe
    8 Guido Cornet
    9 Freddy De Blick (Beveren)
    10 Gilbert Vandenheuvel

    14-05-2012 om 14:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2012

    waod_3.jpg

     

    Proficiat RENAAT DEMETER met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat FRANKY VAN OYEN met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat DANNY VAN OYEN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Demeter Renaat KOP 2012 1.png   Van Oyen Franky KOP 2012.png  Van Oyen Danny KOP 2012.png

         Renaat Demeter               Franky Van Oyen                Danny Van Oyen


    Zaterdag 12 Mei - DESTELBERGEN (9070)
     

    Catg.A

    1 RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2 Kristof Gryson

    3 Dries Echelpoels

    4 Jurgen Diepedaele

    5 Kenny De Wilde

    6 Kenny Vangampelaere

    7 Michel Le Blon

    8 Jimmy De Bruyn

    9 Jan Trenson

    10 Lieven Soens (St.Niklaas)
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 368.JPG
                                    Renaat Demeter winnaar Catg.A
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 356.JPG
                              Aankomst van Renaat Demeter in de Catg.A
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 227.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 221.JPG
          Steven Heirman en Kenny De Wilde.                                                          De start van de Catg.A
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 352.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 282.JPG
                  Tony Heirbaut en vader Karel.                                                    Renaat Demeter in de kopgroep van 6.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 262.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 298.JPG
                                                                                                                      Jonas Pfaff aan het commando.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 240.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 251.JPG
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 304.JPG
    Catg.B
    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2 Luc Wytinck

    3 Sven De Vlieger

    4 Tommy Heyse

    5 Koen Oliebos

    6 David De Swert

    7 Lieven De Meerleer

    8 Olivier Vaerewyck

    9 David Vroman

    10 Philip Wittoek
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 353.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 335.JPG
              Franky Van Oyen winnaar Catg.B                                             Aankomst van Franky Van Oyen in de Catg.B

    Catg.C
    1 DANNY VAN OYEN (Deinze)

    2 Franky Van Oyen (Zulte)

    3 Patrick Vanhoolandt

    4 Peter Schoepen

    5 Noël Willems

    6 Marc Couckuyt

    7 Marc Goossens

    8 Etienne Claus (Waasmunster)

    9 Jo Montforts

    10 Georges Vergauwe
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 218.JPG
      Winnaar Catg.C Danny Van Oyen en winnaar Toeristen Fredrik Devolder.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 192.JPG
                          Aankomst van de broers Danny en Franky Van Oyen.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 174.JPG
                             De 3 leiders in de Catg.C en de Toeristen.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 097.JPG
                                      Start van de Catg.C en de Toeristen.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 111.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 126.JPG
                                                                             Toeristen en de Catg.C samen.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 109.JPG
    Catg.D
    1 Helmuth Tas (Sijsele)

    2 Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    3 Willy Mous

    4 Robert Maldrie

    5 Noël Rogge

    6 Rik Scheirlinckx

    7 José Demeyere

    8 Jean-Paul Van Oudenhove

    9 Dick Van Loon

    10 Karel Heirbaut (Belsele)
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 093.JPG
    Winnaar Catg.D Helmuth Tas, winnaar Catg.E André Klep en winnaar Catg.F
    Joseph D'Hont.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 075.JPG
                          Aankomst van winnaar Catg.D Helmuth Tas.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 056.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 028.JPG
    Catg.E
    1 André Klep (Oud Gastel, NL)

    2 Mathieu Mercken

    3 Roger Beelaert (Rupelmonde)

    4 Theo Coudyzer

    5 Julien Vyvey

    6 Piet Achten

    7 Robert Robijns

    8 Herman Van Den Borre

    9 Freddy De Blick (Beveren)

    10 Jean-Pierre Heymans
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 082.JPG
                    Aankomst Roger Beelaert en Jean Paul Van Oudenhove.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 005.JPG
    Freddy De Blick, Karel Heirbaut en Jef D'Hondt aan de start te Destelbergen
    waar de WAOD een bijdrage gaf voor 'Kom Op Tegen Kanker'.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 014.JPG
    Catg.F
    1 Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2 Gerrit Hairwassers

    3 Freddy Van Rie

    4 Clement Saelens

    5 Gerard Mariën

    6 Christiaan Vandevoorde

    7 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    8 Antoine Van Poecke

    9 François Brouwers

    10 Frans Timmers
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 081.JPG
                                          Aankomst van Joseph D'Hont.
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 078.JPG
    Toeristen
    1 Frederik Devolder (Gits)

    2 Kevin Semerano

    3 Nick Vlamynck

    4 Nico De Vrient

    5 Bjorn Joseph

    6 Geert Braeckman

    7 Pascal Tiers

    8 Giovanni Vandamme

    9 Bart Van Der Veken (Zwijndrecht)

    10 Keny Wille (Kieldrecht)
    WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 188.JPG WAOD 12-5-2012-destelbergen waod 151.JPG
    Winnaar Toeristen Frederik Devolder. 


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg       

    14-05-2012 om 14:20 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!