.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    13-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 12/05 – PELLENBERG

    Cat. A
    1 De Pauw Stijn

    2 Pitschon Stijn

    3 Heyns Wim

    4 Hendrickx Jorg

    5 Van Nuffelen Sam

    6 Noels Jeroen

    7 Matthew Irvine

    8 De Boel Patrick

    9 Loos Glen

    10 Vrolijkx Bart

    Cat. B
    1 Verbruggen Pepijn

    2 Paeshuyse Davy

    3 Enkels Peter

    4 Berghmans Bart

    5 Peeters Ward

    6 Brees Patrick

    7 Behiels Peter

    8 Ransy Sigi

    9 Cochet Andy

    10 Bocken Peter

    Cat C
    1 Blockx David

    2 Vekemans Marc

    3 Verbinnen Dirk

    4 Lahou Rudy

    5 Van Der Mieren Daniel

    6 Van Looy Wim

    7 Geets Frank

    8 Verdonck Patrick

    9 Jannes Michel

    10 Naessens Michael

    Cat. D
    1 Van Roy Luc

    2 Van Den Brande Jan

    3 Heulens Marc

    4 Van Eyndt Jeff

    5 Haest Eddy

    6 Baptist Francy

    7 Fuchs Dirk

    8 Coremans Ronny

    9 Michielsen Henri

    10 Cortoos Jan

    Cat. E
    1 Vonckx Georges

    2 Vranken Freddy

    3 Wijnen Nico

    4 Koninck Lieve

    5 Van Ende Gitte

    6 Heyens Alfons

    13-05-2012 om 16:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 12/05/2012 TRIPTYQUE ARDENNAIS – Elite z.c./U23 – 138,8 km - 40,133 km/h
    Rit 2 EUPEN – ELSENBORN - Aantal deelnemers:

    1 DAVID Tom

    2 PAAJANEN Paavo FUJ 33"
    3 DEMOITIE Antoine IDE 47"
    4 LEWIS Joseph FUJ
    5 HEYTENS Kess BCV
    6 SMEYERS Floris  OVY
    7 WELLENS Tim LBE
    8 CALLEUW Joeri BCV
    9 COENEN Dennis BOF
    10 ALLEGAERT Matthias OVY
    15 STEELS Stijn EFC
    27 FRANCKAERT Gregory OVY 51"
    35 VAN GUYSE Jarno MEL 1’49"
    44 DRUYTS Gerry  EFC
    50 VANDYCK Niels  JVC
    62 CORDEEL Pieter BLN
    115 POELMAN Laurens * BCV 10’13"

     

    12/05/2012 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km

    Aantal deelnemers:

    1.WALLAYS Jelle-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    2.LHOTELLERIE Clément-COLBA SUPERANO HAM

    3.DE WAELE Bert-LANDBOUWKREDIET

    4.BRAMBILLA Giorgio-LEOPARD - TREK CONTINENTAL TEAM

    5.VERWAEST Kevin-JONG VLAANDEREN

    6.RUDOLPH Malcom-DRAPAC CYCLING

    7.ENNEKENS Stijn-AN POST SEAN KELLY TEAM

    8.VALLEE Boris-IDEMASPORT - BIO WANZE

    9.BARBE Koen-LANDBOUWKREDIET

    10.KUYCKX Jan-MARCO POLO CYCLING TEAM

    81.VAN HECKE Preben-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

     

    12/05/2012 ASSEBROEK (W) - Elite z.c./U23 - 111 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERHAEGEN Christophe-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM

    4.TAMSIN Kenny-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    5.RIABKIN Alexey-KATUSHA

    6.SANGNES Even Dombu

    7.CASIER Arne-FUJI TEST TEAM

    8.DESMET Jani-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

     

    12/05/2012 BREENDONK (A) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.PESTIAUX Loïc-IDEMASPORT - BIO WANZE

    2.DUNNE Conor-VL TECHNICS

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM

    4.KARWOSKI Cameron-CYCLING SOUTHLAND

    5.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    6.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7.STROOSNIJDER Michel-TWC DE KEMPEN

    8.DIELTJENS Gert-WSC HAND IN HAND BAAL

    9.VAN TRIJP Jurgen-LOTTO BELISOL U23

    10.THYSSEN Arno-TEAM-THIELEMANS & CO

    14.ILEGEMS Ken-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    19.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    24.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO

    25.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    30.VAN RAEMDONCK Kevin-TEAM ALIPLAST

    37.ROSKAM Andy-TEAM-THIELEMANS & CO

     

    12/05/2012 SINT-NIKLAAS/PUIVELDE (O) - U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBOGAERDE Jens-JONG VLAANDEREN

    2.VAN COPPERNOLLE Francesco-JONG VLAANDEREN

    3.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT

    4.DE TROYER Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5.VAN ROOY Kenneth-LOTTO BELISOL U23

    6.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.SWINNEN Stef-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    8.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST

    9.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    10.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    15.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST

    19.VAN UYTVANGE Sam-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.VAN STEENBERGHEN Jori-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    39.VAN WALLE Matthias-MIRMIL CYCLING TEAM

    44.DE DOBBELAER Angelo-ZANNATA CYCLING TEAM

    48.MICHILS Tom-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.DE RIDDER Michael-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    55.DE BOCK Stef-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    56.DE SMIT Joshua-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    57.MARIN Biondi-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    58.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    59.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST

    60.SMET Olivier-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    61.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    62.COVENTS Pieter-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    66.SMET Jochem-MIRMIL CYCLING TEAM

     

    12/05/2012 SNAASKERKE (W) - Dames Elite - 95 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELZENNE Elise-PEDALE MADELEINOISE

    2.DRUYTS Kelly-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    3.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.DUTRIAUX Fiona-VIENNE FUTUROSCOPE

    5.MACKIE Emma-ABUS NUTRIXXION

    6.BEYEN Ine-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    7.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8.ROBERT Valerie-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    10.BJORNSRUD Miriam-RAUMER RYTTERSK

    18.NIJNS Nathalie-LOTTO BELISOL LADIES

    22.NOBUS Anja-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    47.WERNER Laure-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    65.VAN DE PONTSEELE Ilse-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    12/05/2012 ZUTENDAAL (LB) - Juniores - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.PERRY Ben-TEAM CHCH

    2.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VANREYTEN Joachim-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.ETZL Brandon-SPIDERTECH POWERED BY POWERWATTS

    5.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7.KLEINLOOG Jordi-TWC TEMPO

    8.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    9.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK

    10.LIPPOK Benjamin-KORMET DELIA

    13-05-2012 om 15:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 12/05/2012 AALBEKE (W) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.CALLENS Miguel-LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    3.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB

    4.LOY Antoine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    5.GLEDHILL Leon

    6.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    7.FOX Danny

    8.BRAL Lowie-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW

    10.MOLLY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    17.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    21.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    44.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    12/05/2012 LOMMEL (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL

    2.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG

    3.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.WIDAR Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG

    6.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG

    7.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

    8.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.DEBY Quentin - ARDENNES MOUNTAIN BIKE

    10.THIERENS Arne-RUDYCO CYCLING TEAM

    20.SMET Seppe-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    12/05/2012 NIEUWRODE (VB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3.BILLEN Gilles-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    4.HERMANS Steff-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    5.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    6.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL

    8.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS

    9.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

     

    12/05/2012 RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE (W) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers:

    1.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.DEVOLDERE Thibault-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    4.SEYE Guillaume-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.BRACKEZ Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE

    9.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.VERMET Joran-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    21.VAN DE VEL Scott-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    48.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    50.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM

    51.SYMOENS Bradley-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    12/05/2012 SINT-MARTENS-BODEGEM (VB) - Nieuwelingen - 70 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.ABRAHAMS Jasper-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM

    4.DE MUYNCK Jarich-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6.DEHERDER Stijn-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    8.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM

    10.MORTIER Julien-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    23.VERSCHAEVE Antoon-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    29.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    35.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM

    36.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM

    37.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    12/05/2012 IZEGEM (W) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    12/05/2012 OPDORP - BUGGENHOUT (O) - Aspiranten
    MEISJES 12 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.MICHIELSEN-STEVENS Sarah-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.SLOCK Liam-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZ

    2.CHRISTIAENS Régis-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3.DELCOMMUNE Martin-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4.SENRAME Arthur-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.VAN SCHOOR Matthew-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.DE WILDE Luca-RUDYCO CYCLING TEAM

    28.VAN DE VELDE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29.COOLS Wannes-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    31.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE

    2.BROOS Alain-TWC PIJNENBURG

    3.NOPPE Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.DEWIT Jordi-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks

    1.NEVENS Tibo-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    2.D´HEYGERE Gil-ISOREX CYCLING TEAM

    3.STEYAERT Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.VAN LAER Laurens-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.DE BEULE Jordi-RUDYCO CYCLING TEAM

    21.VERMEULEN Entse-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    13-05-2012 om 15:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2012

    vwf.JPG






    Zaterdag 12 Mei - BAASRODE (9200)


    A-reeks
    1 Tom HERMANS
    2 Piet Froyen
    3 Kevin Van Den Cruijce
    4 Tom De Beer (Moerzeke)
    5 Philippe Dellisse
    6 David Haegeman
    7 Bjorn Lison
    8 Mario Van Gucht
    9 Christophe Van Gucht
    10 Michael Claes

    C-reeks
    1 Franky VERHULST

    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Jan Moreels
    4 Danny Saelens
    5 Eric Vereecken
    6 Peter Vermassen
    7 Franky Weemaes (Melsele)
    8 Bruno Bruyere
    9 Peter Maes (Bornem)
    10 Wim Krieckemans

    D-reeks
    1 Patrick JACOBS

    2 Matti De Baat
    3 Christianus De Baat
    4 Herman Proost
    5 Luc Van Looy
    6 Mike Van Poelvoorde
    7 Willy Van Herreweghe
    8 Henri Hermans
    9 Rene De Brucker
    10 Peter Vos

    E-reeks

    1 Danny DE BACKER
    2 Rudy Van De Velde
    3 Paul Casteleyn
    4 Marc Jacobs
    5 Norbert Van Nuffel
    6 Luc Van Mol
    7 Dirk De Meyer
    8 Jean Pierre Claeys
    9 Yvan Camphijn
    10 Danny Paridaens

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL

    2 Willy Wouters
    3 Jean Blommaert (Hamme)
    4 Johny Van Holen
    5 Felix Luyten
    6 Guy De Bock
    7 Andre Bultinck
    8 Jos Vandermeulen
    9 Rene Mertens
    10 Hugo Tuypens

    G-reeks
    1 Frank LAEREMANS

    2 William De Cremer
    3 Viktor Van Den Eynde
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Willy Teirlinck
    6 Guido Cornet
    7 Willy Roels
    8 Hubert D'Hondt
    9 Jozef Saerens
    10 Roger Van den Eede

    13-05-2012 om 15:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN LFT RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 12/05/2012

    LFT Bond Banner

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks C !!!

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks E !!!

    Suys Frank KOP 2012.png   Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg 

            Frank Suys             John Heyndrickx


    Zaterdag 12/05/2012 – POEKE - LFT

     

    Reeks A:
    1.Sven DE MEYDTS

    2.Wouter De Fauw

    3.Jonas Vandendaele

    4.Wim D'hooghe

    5.Dominique Feys.

    Reeks B:
    1.Geoffrey LUYSSEN

    2.Martino Wielfaert

    3.Tom Saeys

    4.Bart Van Nieuwenhuyse

    5.Diederik Ampe.

    Reeks C:
    1.FRANK SUYS (Bornem)

    2.Wim Braet

    3.Marc Versluys

    4.Patrick Raes

    5.Mario Lammens.

    Reeks D:
    1.Patrick WATTENY

    2.Paul Hunninck

    3.Jean Vanhaeverbeke

    4.Tony Taelman

    5.Ruddy Stockman.

    Reeks E:
    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.Frans Pyra

    3.Wilfried Steen

    4.Jolien Verschueren

    5.Hilaire Vanhove.

    Reeks F:

    1.Jeffrey HUTSEBAUT

    2.Spencer Tack

    3.Cedric Viaene

    4.Bart Pijson

    5.Daan Delva

    13-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    12-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 13 MEI - 2° GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS VOOR PROFS TE VERREBROEK !!!

    Tweede GP van de Wase Polders met mooie affiche

     

    Nick Nuyens  en Aidis Kruopis trekpleisters in Verreboek

     

    VERREBROEK -  De 2de Grote Prijs van de Wase Polders belooft zondag een pittige wedstrijd te worden. Het Wase polderlandschap zal meer dan ooit een speeltuin worden voor renners die graag een waaier trekken. De kans dat het in het dorpscentrum van Verrebroek tot een massaspurt komt lijkt klein.

    “Behalve de wind, die hier altijd waait, zijn er geen natuurlijke hindernissen. Maar dat het daarom niet boeiend kan worden hebben we vorig jaar tijdens de eerste uitgave al gezien. Ook toen waren het de sterke renners die een kloof konden slaan. Wie de boot had gemist mocht het vergeten om terug te komen. Vraag dat maar een Greg Van Avermaet die op het moment dat de kopgroep weg reed met een lekke band kostbare tijd verloor en de kloof nadien niet meer kon dichten,” aldus organisator Erik Van Goethem.

    Voor de 2de editie hadden de mensen van het Vliegend Wiel het niet makkelijk om de affiche te vullen. “De concurrentie is enorm. In Frankrijk de Ronde van Picardië, in Nederland is er Olympia’s Tour en verder is er nog de Ardense Triptiek voor beloften. Om renners uit de Pro Tour te strikken zaten we dan weer met de Giro en de Ronde van Californië waardoor ondermeer Thomas De Gendt en Greg Van Avermaet moesten afzeggen. Sven Nys wou ook wel maar hij zit net als Kevin Pauwels in Tsjechië. Maar de man die we absoluut wilden hebben komt wel. Met Nick Nuyens hebben we een prachtrenner op de affiche. De winnaar van de ronde van Vlaanderen 2011 komt bij ons zijn conditie verder opbouwen alvorens naar de ronde van Noorwegen te trekken. Het zal het enige optreden van Nuyens in een kermiswedstrijd zijn dit jaar. Daarnaast hebben we met Aidis Kruopis een topspurter. Komt het toch tot een massaspurt dan is hij dé grote favoriet,” aldus Van Goethem.

    Deelnemende ploegen en voornaamste renners:

    Nick Nuyens (winnaar Ronde van Vlaanderen 2011, Dwars door Vlaanderen 2011), Aidis Kruopis (5 overwinningen in 2011 waaronder ritzege in Ronde van België),   Accent Jobs – Willems Veranda’s: (Cappelle, De Vocht, Van Dijk), Topsport-Vlaanderen – Mercator (De Ketele, Serry, Van Asbroeck, Van Hecke), An Post- Sean Kelly Team (Bagdonas, Eeckhout, Ghyllebert, McNally), Wallonie Bruxelles – Crédit Agricole (Prémont, Van Hoecke),  BKCP-Powerplus (Vanthourenhout), Telenet – Fidea (Wellens, Peeters, Meeusen, Adams), Colba – Superano (Haynes, Lhotellerie, Francois), Drapac (Goessinen), Geofco-Ville d’Algers (Scheirlinckx), Koga Cycling Team (Schep, Stroetinga), Marco Polo Cycling team (Kuyckx, De Weerdt, Van Bon), Rupelspurters (Dhollander), ASB Parein – Rogelli (Wielandt).

    Technische gegevens:

    Start en aankomst: Verheyenplein en Verrebroekstraat.
    Omloop: Verrebroekstraat, Verheyenplein, Sint-Laurentiusstraat, Walestraat, Zwaantje, Hoge Wilde, Braakstraat, Rijkstraat, Kieldrechtsebaan, Kreek, Marktplein Kieldrecht, Oud-Arenberg, Middenstraat, Blikken, Hoogschoorweg, Schoorhavenweg, Rondpunt, Verrebroekstraat.
    Lengte v/d omloop: 16,8 kilometer.
    Aantal ronden: 10.
    Start: 13u30, aankomst verwacht rond 17u00.

    Zo was het vorig jaar: Gediminas Bagdonas reed in de finale weg uit een grote kopgroep en won met voorsprong. Zijn ploegmaat en kopman Niko Eeckhout won de spurt voor de tweede plaats voor Dries Depoorter.


    Bron: Ivan Elegeert

    12-05-2012 om 17:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 13 MEI - 2° GROTE PRIJS VAN DE WASE POLDERS VOOR PROFS TE VERREBROEK !!!

    Tweede Grote Prijs van de Wase Polders op
    Zondag 13 Mei !!!

     

    Op zoek naar een opvolger voor Gediminas Bagdonas.


     

    De Litouwer Gedimas Bagdonas won vorig jaar de allereerste wielerwedstrijd voor profs in het Polderdorp Verrebroek. Volgende week zondag gaat de tweede editie door. De organisatoren van Het Vliegend Wiel uit Verrebroek zijn zo goed als klaar met de voorbereidingen van hun 2de “Grote Prijs van de Wase Polders.”

    Voorzitter Erik Van Goethem: “Twee jaar geleden rijpte het idee om naar aanleiding van het 50-jarige bestaan van onze club eens iets speciaals te doen. We overwogen heel wat voorstellen maar finaal kwamen we dus uit bij de organisatie van een profwedstrijd. Iets wat in ons dorp nog nooit gebeurd was. Het werd een succes over de hele lijn. Een massa deelnemers, enkele grote namen zoals Greg Van Avermaet, Thomas De Gendt en Björn Leukemans aan de start en ook heel veel publiek. Was het aanvankelijk de bedoeling om het bij een eenmalig evenement te houden dan kregen we zowel vanuit de gemeente Beveren als van tal van sponsors en wielerliefhebbers de vraag om verder te doen. Dat gaan we dus proberen. Vandaar deze tweede editie.”

    Vorig jaar ging de overwinning naar de Litouwer Gediminas Bagdonas. “Misschien niet de grote naam maar wie het wielrennen volgt zal wel weten dat die renner nadien wel de ronde van Ierland won, in de ronde van Groot-Britannië sterk presteerde en tussendoor zijn kopman Niko Eeckhout naar heel veel successen loodste. Hij tekende eind vorig jaar een contract bij de Spaanse ploeg Geox, een team uit de ProTour, maar finaal ging die ploeg niet door en zo rijdt hij dit jaar opnieuw bij de ploeg van Eeckhout,” weet koersdirecteur Dirk Onghena die ook dit jaar de wedstrijd in goede banen zal leiden. De praktische organisatie van de wedstrijd blijft grotendeels ongewijzigd. “We kregen van de wielerbond enkele tips om het nog beter te doen. Met die opmerkingen gaan we dan ook rekening houden. Het gaat hem over kleine zaken zoals beter bereikbare parkings, aanduidingen op het parcours en dat soort zaken. Start en aankomst blijven aan de Kieldrechtsebaan en ook de omloop blijft ongewijzigd.  Na afloop nodigen we onze sponsors en genodigden ook graag uit op een buffet,” aldus de voorzitter. De deelnemerslijst loopt intussen al goed vol. “Nu al staat vast dat er zeker 140 renners aan de start zullen staan. Alle Belgische profploegen schreven in en ook enkele veldritteams komen aan de start. De crossers zijn immers nu al met de voorbereiding van het nieuwe veldritseizoen begonnen. Met enkele grote namen worden nog de laatste gesprekken gevoerd. Wanneer deze namen bekend zijn worden die zeker aan de deelnemerslijst toegevoegd,” aldus nog Onghena en Van Goethem.

    Technische gegevens:

    Start en aankomst: Verheyenplein en Verrebroekstraat.
    Omloop: Verrebroekstraat, Verheyenplein, Sint-Laurentiusstraat, Walestraat, Zwaantje, Hoge Wilde, Braakstraat, Rijkstraat, Kieldrechtsebaan, Kreek, Marktplein Kieldrecht, Oud-Arenberg, Middenstraat, Blikken, Hoogschoorweg, Schoorhavenweg, Rondpunt, Verrebroekstraat.
    Lengte v/d omloop: 16,8 kilometer.
    Aantal ronden: 10
    Start: 13u30, aankomst verwacht rond 17u00.

    Kernbestuur Het Vliegend Wiel

    Voorzitter: Erik Van Goethem, secretaris: Guido Moorthamers, penningmeester: Christian Huysveld. Leden: Marcel De Smit, Geert Franssens, Rudi Van Dorsselaer en Kristof Cleys.

     

    Nog meer koersen in 2012

    Wielerclub Het Vliegend Wiel tekent later dit jaar nog voor de organisatie van 3 wielerwedstrijden. Op Woensdag 16 Mei is er een rit in de TTC ronde van het Waasland voor wielertoeristen (18u00) en op Zondag 20 Mei zijn de nieuwelingen te gast (start om 15u00). Op Zaterdag 25 Augustus wordt dan de jaarlijkse kermiswedstrijd voor elites, beloften en open categorie gereden.

     

    Bron: Ivan Elegeert

    12-05-2012 om 17:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN WOENSDAG 09/05/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN 
    VAN WOENSDAG 09/05/2012
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 409.JPG 
                              De winnaar Kristof Blancke met zijn supporters.     
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 403.JPG  
                        Kristof Blancke met de burgemeester van Beveren.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 386.JPG
                     Aankomst van Kristof Blancke net voor het peloton.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 388.JPG
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 385.JPG
              De spurt van het peloton maar de winnaar bleef net uit de greep.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 210.JPG
                                        De kopgroep van 20 renners.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 235.JPG
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 003.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 257.JPG
                  Guy Smet uit Kruibeke.       
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 013.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 155.JPG
                  Kenny Goossens uit Sinaai.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 015.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 178.JPG
                    Vincent Maes uit St.Gillis.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 112.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 283.JPG
                                Tony Bracke
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 017.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 378.JPG
                   Kristoff Heyns uit Temse.                                          Kevin Van de Keer probeerde in de laatste ronde.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 021.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 092.JPG
              Davy Peirsman uit Verrebroeck.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 026.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 214.JPG
              Gunter Sterck uit Klein Sinaai.                                                               Kevin Van Goethem uit Sinaai.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 027.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 084.JPG
              Koen Van de Velde uit Stekene.                                            Links Kevin Van Raemdonck uit Nieuwkerken.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 031.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 100.JPG
                     Tom De Beer uit Moerzeke.                                                  Vooraan Stijn Verbeke uit Sinaai.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 035.JPG WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 146.JPG
                     Matthias Ongena uit Zele.                                               Kristoff DHollander uit Stekene op kop.
    WBV 9-5-2012-beveren -liefhebbers 349.JPG
                                             Matthias Ongena uit Zele.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    12-05-2012 om 16:38 geschreven door kenny


    11-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 11/05/2012 VLAMERTINGE (W) - Elite z.c./U23 - 110,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANLERBERGHE Bert-JONG VLAANDEREN

    2.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    3.FRANCOIS Jurgen-COLBA SUPERANO HAM

    4.KUYPERS Bart-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    5.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    6.CHAMON Thomas-FUJI TEST TEAM

    7.DEBUSSCHERE Maxim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    8.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC

    9.LEFEVER Nico-SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE

    10.DEVOLDERE Niki-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
     

    11/05/2012 TRIPTYQUE ARDENNAIS – Elite z.c./U23 – 142,3 km
    Rit 1 SAINT-VITH – LA CALAMINE - Aantal deelnemers:

    1.Thomas Sprengers -Lotto-Ridley Espoirs

    2.Matthias Allegaert – Ovyta Eijssen Acrog Allegaert

    3.Kenzie Boutte -Soenens-Construkt Glas

    4.Joeri Calleeuw -Bcv Works Ct Ingelmunster

    5.Gerry Druyts uit Wilrijk -EFC-OmegaPharma - Quick.Step

    6.Tim Wellens -Lotto-Ridley Espoirs

    7.Mike Teunissen -Rabobank-Giant Offroad Team

    8.Denis Delon -Team Bonnat 91

    9.Chris Jory -Vl Technics Abutriek

    10.Emiel Wastyn -Jong Vlaanderen-Bauknecht

    19.Niels Vandyck uit Puurs -Jong Vlaanderen-Bauknecht

    37.Gregory Franckaert uit Kallo -Ovyta-Eijssen Acrog

    38.Stijn Steels uit Westerlo -EFC-OmegaPharma-Quick.Step

    65.Laurens Poelman uit Kalken -Bcv Works Ct Ingelmunster

    79.Jarno Van Guyse uit Stekene -Melbotech-Prorace Cycling Team

    97.Pieter Cordeel uit Stekene -Bianchi-Lotto-Nieuwe Hoop Tielen

    154.Matthias Onghena uit Kieldrecht -Ovyta-Eijssen Acrog

    11-05-2012 om 23:57 geschreven door kenny


    10-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE BEVEREN VAN WOENSDAG 09/05/2012
    EZC Beveren 09-05-2012 1.png
    EZC Beveren 09-05-2012 2.png

    Tekst en foto's: Flor Van de Velde


    EXTRA FOTO'S VOLGEN NOG VAN ONZE FOTOGRAAF RITA THIENPONDT

    10-05-2012 om 20:16 geschreven door kenny


    09-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 09/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 09/05/2012 BEVEREN (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km

    Aantal deelnemers:118

    1.BLANCKE Kristof-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.MERTENS Nick uit Dendermonde-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    4.VAN DER NIET Rob-RTV DE BOLLENSTREEK

    5.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23

    6.CRAMPTON Robbert-FW HEIST ZUIDERKEMPEN

    7.WELTEN Kaay-TWC PIJNENBURG

    8.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER

    9.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    14.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    16.DE GREYT Willem uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    25.GOOSSENS Kenny uit Sinaai-TEAM ALIPLAST

    26.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    28.STERCK Gunter uit Klein Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    34.VAN RAEMDONCK Kevin uit Nieuwkerken-TEAM ALIPLAST

    40.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    41.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    45.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    46.TEN HARTOG Guy uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    47.DE BOEY Jonas uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    52.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.COOMANS Bjorn uit Willebroek-TEAM-THIELEMANS & CO

    56.ILEGEMS Ken uit Hemiksem-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    57.MAES Vincent uit St.Gillis-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    60.NYS Mattias uit Nieuwkerken-TEAM ALIPLAST

    62.DE BEER Tom uit Moerzeke-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    65.FRUYTIER James uit Wachtebeke-TEAM ALIPLAST

    68.WIELANDT Sven uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    69.SMET Guy uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST

    70.BOEYKENS Gertjan uit Stekene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    75.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST

     

    09/05/2012 WONDELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.BAGDONAS Gediminas-AN POST SEAN KELLY CYCLING TEAM

    2.DE MERLIER Giovanni-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23

    4.MUYS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    5.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO

    6.DE MUNSTER Gregory-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO

    10.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM

     

    09/05/2012 HULSHOUT - PISTE - PK NIEUWELINGEN + DAMES (A) - Jeugd - Zonder motoren
    Aantal deelnemers:

    09-05-2012 om 22:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 08/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIANNI VERMEERSCH met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Vermeersch Gianni KOP 2012.png
    Dinsdag 08/05/2012 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 117,5 km

    Aantal deelnemers: 81

    1.GIANNI VERMEERSCH uit Klerken-BKCP - POWERPLUS

    2.LHOTELLERIE Clément-COLBA SUPERANO HAM

    3.TAKENOUCHI Yu-TEAM EURASIA

    4.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    5.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    6.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    7.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM VERMEEREN

    8.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    9.VANDENBOGAERDE Jens-JONG VLAANDEREN

    10.DE BIE Mike-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
    Vermeersch Gianni en Stefaan fiets salon utrecht 2011 016.jpg
                         Gianni zoon van ex-renners Stefaan Vermeersch.

    09-05-2012 om 00:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 07/05/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI 
    VAN MAANDAG 07/05/2012
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 239.JPG WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 234.JPG
                  De winnaar Rieno Stofferis.                                   Winnaar Rieno Stofferis en de 2de Stijn Verbeke uit Sinaai.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 230.JPG WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 233.JPG 
                                                                                                     Stijn Verbeke en Rieno Stofferis werden gehuldigd.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 238.JPG
                                 Stijn Verbeke aan de micro bij Ivan Elegeert.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 205.JPG
                       De spurt voor de overwining tussen Rieno en Stijn.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 206.JPG
                                 Rieno Stofferis haalt het van Stijn Verbeke.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 208.JPG
    De spurt voor de 3de plaats gewonnen door Moreno De Pauw uit St.Pauwels
    voor Darijus Dzervus en Kevin Van Staeyen uit Schoten.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 210.JPG
        Mattias Nys werd 8ste, Jeroen Das 10de en Patrick Van Roosbroeck 11de.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 183.JPG
                            De laatste ronde met Stijn Verbeke in de aanval.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 080.JPG
    De eerste aanval van de dag met Robby De Roos en Koen De Bosscher, Stijn Verbeke
    sloot later aan en dat was dan de vlucht van de dag. Stijn Verbeke kon nog wegspringen
    in de laatste ronde maar werd op de meet gegrepen door Rieno Stofferis die won.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 093.JPG
    De 3 vluchters werkten goed samen maar spijtig dat geen van hen kon winnen te Sinaai.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 013.JPG WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 016.JPG
                  James Fruytier uit Wachtebeke.                                     Kristof DHollander en James Fruytier aan de start.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 005.JPG WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 021.JPG
         Michael Vanthourenhout (cyclocrosser).                                                  Stijn Verbeke en Stijn Gidé.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 032.JPG WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 031.JPG
         Kevin Van Raemdonck uit Nieuwkerken.                                                    Tim Vercauteren uit Belsele.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 245.JPG WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 037.JPG
            Jens Geerinck uit Grembergen.                                            Koen Van de Velde uit Stekene en Peter Moortgat.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 087.JPG
     Guy Smet na enkele weken afwezigheid door valpartij terug in het peloton.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 194.JPG
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 088.JPG
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 143.JPG
                         Sam Christiaens uit St.Gillis aan het commando.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 157.JPG
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 168.JPG
                                     Jens Geerinck uit Grembergen op kop.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 066.JPG
                    Kevin Van Raemdonck neemt het peloton op sleeptouw.
    WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 012.JPG WBV 7-5-2012-liefh-sinaai 243.JPG
                   Fotograaf Pierre Maes.                                                         Pierre Maes en fotograaf Alain Sennesael.

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    09-05-2012 om 00:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 07/05/2012
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 7/05 – PUTTE (Grasheide)

    Cat. A
    1 Van Nuffelen Sam

    2 Diels Pieter

    3 Van Eyndt Sven

    4 Wens Koen

    5 Van Kerkhoven Niels

    6 De Knaep Kevin

    7 Engelen Ruben

    8 Rombouts Stijn

    9 Mevis Vincent

    10 Loos Glen

    Cat. B
    1 Van Dingenen Kim

    2 De Vries Ronny

    3 Meuris Gerry

    4 Boenders Yves

    5 Behiels Peter

    6 Discart Jan

    7 Van Den Acker Jan

    8 Van Uffel Wim

    9 Witvrouwen Kris

    10 De Visscher Walter

    Cat C
    1 Verdonck Patrick

    2 Bogaerts Patrick

    3 Van Den Broeck Luc (Herentals)

    4 Dockx Bert

    5 Brabants Bruno

    6 Herzet Andre

    7 Van De Plas Kurt

    8 Wauters Philippe

    9 Lahou Rudy

    10 Hermans Stefaan

    Cat.
    D
    1 Vangenechten Freddy

    2 Van Roy Luc

    3 Baptist Francy

    4 Marc Heulens

    5 Van Looy Luc

    6 Ackermans Alex

    7 De Cock Marc

    8 Knockaert Gino

    9 Coppers François (Lokeren)

    10 Van Bael Omer

    Cat. E
    1 Van den Eynde Vic

    2 Vonckx Georges

    3 Vranken Freddy

    4 De Wever Jos

    5 De Bakker Ludo

    09-05-2012 om 00:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD WAOD TE SINAAI VAN ZATERDAG 05/05/2012
    Toeristen te Sinaai - Zaterdag 05/05/2012



    Filmopname: Gino Van Broeck

    09-05-2012 om 00:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERSCHOOL BEVEREN LEIDT JONGEREN OP !!!

    In Beveren leidt een wielerschool de jongeren op.

    12.05.09 Wielerschool 5.jpg 

    Beveren heeft een afdeling wielrennen op de Sportschool Waasland die is gevestigd in het Koninklijk Atheneum. Reeds vanaf het eerste middelbaar biedt men er de mogelijkheid om volwaardige ASO/TSO studies te combineren met wielrennen zonder verlies van theoretisch algemene vakken ! De leerlingen hoeven geen theorievakken te missen om hun favoriete sport optimaal uit te bouwen. Deze school is reeds 1 jaar bezig met dit project en wil nu volop verder werken aan de uitbouw van deze richting.

    12.05.09 Wielerschool 1.jpg 

    De optie wielrennen als keuze-sportvak geeft de mogelijkheid tot 4 uur extra training én begeleiding per week in de 1ste graad en tot 6 uur extra training én begeleiding in de 2de graad van het secundair onderwijs. Deze trainingen gaan vooral door op de buitenwielerpiste te Beveren, op het MTB-parcours én in de omgeving van de school. Voor de hele richting is er een sportkledijpakket voorzien via het kledijmerk DOLTCINI. De leerlingen ontvangen schooleigen tenue gebaseerd op een modern ontwerp met een veilig print in alle weersomstandigheden. Het eerste middelbaar start nu ook voor het 2de jaar op rij met een ‘netbook/laptop’ voor alle eerstejaars !

    http://www.kabeveren.net/brochure/Promofolder%202012-2013.pdf

    lessenpakket: http://www.kabeveren.net/brochure/Promofolder%202012-2013.pdf

    12.05.09 Wielerschool 4.jpg  12.05.09 Wielerschool 3.jpg

    Naast de wekelijkse begeleiding waarvan de jonge renners op school kunnen genieten zijn er ook een aantal workshops gepland:

    Veldrijden – techniek (workshop door Mario De Clercq)

    3D-lasermeting fietspositie (i.s.m. MG Sports – Michel Geerinck – contact: GSM: 0486/28.62.55)

    ‘core stability’ training

    Begeleid bezoek aan VELOFOLLIES (i.s.m. Ridley Bikes – Jan Guedens)

    Uitwisselingsproject WIELERSCHOOL RONSE – Vlaamse Ardennen

    12.05.09 Wielerschool 2.jpg 

    De doelstellingen binnen de Sportschool zijn:

    Individuele begeleiding/training

    EHBO en verkeersveiligheid

    Aangepast programma veldrijden/piste-renners/Mountainbikers

    Fietsonderhoud & techniek

    Trainingsmethodes & jaarplanning

    Trainingsfysiologie (hartslag, lactaatmetingen,... – 2de graad)

     

    Dus wie als wielrenner een opleiding wenst te volgen leiden alle wegen naar de Beverse Donkvijverstraat.

     

     

    Tekst en foto’s: fvdv

    09-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    08-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 07/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 07/05/2012 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 115 km

    Aantal deelnemers:

    1.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST

    3.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    4.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT

    5.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-TEAM ALIPLAST

    6.EECKHOUT Kevin-FIETSEN REMORY CYCLING TEAM

    7.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.NYS Mattias uit Nieuwkerken-TEAM ALIPLAST

    9.VERNAECKT Thomas-GEOFCO VILLE D´ALGER

    10.DAS Jeroen uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    11.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    16.DE GREYT Willem uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    18.VERCAUTEREN Tim uit Belsele-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    19.GEERINCK Jens uit Grembergen-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    25.DE BOCK Stijn uit Zele-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    26.HEYNS Kristoff uit Temse-TEAM ALIPLAST

    27.VAN RAEMDONCK Kevin uit Nieuwkerken-TEAM ALIPLAST

    28.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    30.GOOSSENS Kenny uit Sinaai-TEAM ALIPLAST

    31.GIDÉ Stijn uit Waasmunster -A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    33.MICHILS Tom uit -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    36.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    37.LEMBRECHTS Nicolaas uit -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    38.MEUL Robby uit Eksaarde-TEAM NOMADESK-NARVIFLEX

    39.SMET Guy uit Kruibeke-TEAM ALIPLAST

    40.DE BOEY Jonas uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    41.FRUYTIER James uit Wachtebeke-TEAM ALIPLAST

    43.OTT Stefan uit Waasmunster-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    44.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    46.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    47.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    48.WIELANDT Sven uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    50.DE ROOS Robby uit Moerbeke-TEAM ALIPLAST

    51.TEN HARTOG Guy uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    52.BOEYKENS Gertjan uit Stekene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    53.DE BOSSCHER Koen uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    60.GOSSELIN Nicolai uit Waasmunster-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    62.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai-MIRMIL CYCLING TEAM

    63.VAN DE VELDE Koen uit Stekene-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    64.DE ROOS Patrick uit Moerbeke-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

     

    07/05/2012 TONGEREN (MAL) (LB) - Elite z.c./U23 - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.STRONKS Ivo-KANJERS VOOR KANJERS

    2.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    4.IDAN Sharpira-CCC

    5.DALING Robin

    6.SAVO Anthony-VC HAUT PAYS - MULTISPORT

    7.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    8.SHAKED Frank-CCC

    9.DAVIS Anton-HEYLEN MEUBELCENTRALE

    10.BERDEN Ben-HET DRAAIEND WIEL NEEROETEREN

    16.VANHOVE David uit Beverlo-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    08-05-2012 om 12:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 05 EN ZONDAG 06 MEI 2012

    WAC Waasland.png
    Miniemen

    Hoogerheide – 10 jaar – 14 dln

    Rowdy – 9°

     

    Aspiranten

    Zondag 06 Mei – Geetbets – 13 jaar – 26 dln

    Van houte Gerben – 3°

     

    Zondag 06 Mei – Merelbeke

    12 jaar - 27 dln

    Verbruggen David – 26°

     

    13 jaar Reeks A  - 25 dln

    Baert Ajax – 15°

     

    13 jaar B

    Van de Bosch Toon – 14°

     

    14 jaar 54 deel.

    Van De Bosch Victor – 12°

    Milliau Vince – 22°

     

    Nieuwelingen

    Zondag 06 Mei - Volkegem – Provinciaal Kampioenschap

    1° Jaars - 79 dln

    Vercauteren Toon – 41°

    Wittevrongel Wouter – 66°

     

    2° Jaars – 60 dln

    Baert Atlas – 60°

    Deckers cisse - ziek

    Verscheuren Steve - gevallen

     

    Juniores

    Zaterdag 05 Mei - Sinaai - 48 dln

    De Ost Jarne – 23°

    Michielsen Kurt – 35°

    Vercauteren Stef - materiaal pech

     

     

    Nieuwtje Steven Van Houte is BK Toeristen gaan rijden in Wijgmaal en is knap derde geworden !!!

     

    Mooie resultaten, jammer voor de pechvogels maar volgende week kan het weer helemaal anders zijn !!!

     


    Bron: Nancy Cappelle

    08-05-2012 om 12:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZEGE NUMMER 3 VOOR GLENN ROTTY TE MOL-EZAART !!!

    Nummer drie voor Glenn Rotty in Mol-Ezaart !!!

    Rotty Glenn 12.05.06 ROTTY uitleg speaker.jpg  Rotty Glenn 12.05.06 ROTYY met bloemen.jpg

        Nog een woordje uitleg bij de speaker.                                        Glenn met de bloemen in Mol Ezaart.

     

    Glenn Rotty is, waar hij ook start, steeds een potentieel winnaar. Hij heeft het in zich om als spurter wel meer overwinningen binnen te halen. Het is natuurlijk ook een kwestie om de krachten wat te verdelen en voldoende over te houden voor de eindafrekening. Glenn werkt ook graag in een koers en ook dat maakt van hem een “opgemerkt renner”. 

    In Mol stond hij bij de 60 juniores aan de start. Het liep daar in de beginne al dik fout omdat er in een bocht geen seingever stond en iedereen rechtdoor reed. Enkele renners gingen tegen de vlakte bij het terugdraaien. Eenmaal terug op het parcours begon de koers echt. Er werd al gauw de aanval gepredikt maar succes was er niet bij. Het was pas rond halfkoers dat het echt begon toen acht renners met ook Rotty bij, ten aanval trok. Maar ook de favorieten Mathias Van Gompel, Titte Van Laer en Seppe Van den Broek waren mee.
    Toch was op een drietal ronden van het einde, alles te herdoen. Ze kregen niet meer dan 16 seconden maximale voorsprong. Op twee ronden van het einde begon de strijd voor de overwinning, Van den Broek ging solo en Glenn Rotty reed er bij het ingaan van de laatste ronder alleen naartoe. De achtervolgers kenden geen genade en de twee werden weer ingelopen. Op 2 km van de finish ging Alexander Cools op een goed moment. Nu moest Rotty weer alles uit zijn benen halen om bij de vluchter aan te sluiten. Dat lukte en de twee draaiden goed rond. Met de streep in de verte in zicht begonnen ze te pokeren. Rotty:

    -“Ik probeerde zo lang mogelijk te wachten maar dan zag ik vanuit het peloton Mathias Van Gompel op ‘volle petrol’ naar ons toe stormen. Ik nam geen risico en ging vanop 500 meter vol door. Ik werd niet meer bedreigd en won zo mijn derde wedstrijd van het seizoen voor Cools en Van Gompel.”

    Rotty Glenn 12.05.06 ROTTY spurt.jpg 

    Zo won Glenn Rotty uit Verrebroek zijn derde wedstrijd van 2012. Hij had het
    goed bekeken op tijd aan de eindafrekening te beginnen en had voldoende
    over op zijn belagers.

     

    Tekst en foto’s: Flvdv

    08-05-2012 om 12:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    06/05/2012- WIJGMAAL (B) – Belgisch Kampioenschap - Toeristen

    Aantal deelnemers: 72

    1.VERBRUGGEN Pepijn

    2.D´HONDT Niels (Sombeke)

    3.VAN HOUTE Steven (Vrasene)

    4.SCHITTECATTE Bram

    5.MEYNEN Francis

    6.BAS Wim

    7.FAVEERE Charles

    8.VERHEYDEN Joris

    9.BEYENS Wim

    10.PROOST Jeroen

    11.DEVRIES Jonas 12.VAN NECK Bram 13.TUYLS Robby 14.DIERKS Peter 15.VAN HOOF Senne 16.CRISPEYN Peter 17.VANDEN BERGHE Wouter 18.VAN ROEYEN Dave 19.VAN DROM Giovanni 20.VANBRIEL Michael
    Van Houte Steven BK 2012 2.jpg
    Podium met Pepijn Verbruggen, Niels D'Hondt en Steven Van Houte.
    Van Houte Steven BK 2012 1.jpg
                                De spurt voor de de 2de plaats.


    Foto's: Steven Van Houte

    08-05-2012 om 12:46 geschreven door kenny


    07-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S EX-PROFS TE NEVELE VAN ZONDAG 06-05-2012
    waod_3.jpg
    Ex-Profs en genodigden -
     Verjaardagsprijs Franky Van Oyen
    1 Alfons De Wolf

    2 Jo Planckaert

    3 Franky Van Oyen (Zulte)

    4 Patrick Van Hoolandt

    5 Jackie De Clerck

    6 Joseph D'Hont

    7 Filip Van Vooren

    8 Kenny De Maerteleire

    9 Gino Knockaert

    10 Dany Baeyens

    11 Kristof Gryson 12 Stefaan Vermeersch 13 Patrick Onnockx 14 Yvan Lamote 15 Gunther Vandeputte 16 Marc Goossens 17 Jan Baeyens 18 Guy Nulens 19 Bart Heirewegh (Hamme) 20 Danny Van Oyen 21 onbekende renner 22 Danny Daelman (St.Gillis) 23 Luc Colyn 24 Jos Haex 25 Roger De Cnijf 26 onbekende renner 27 Geert Omloop 28 André Lega 29 Willy Teirlinck 30 Kenny De Ketele 31 Jean Nowe 32 Jan Goessens
    WAOD 6-5-2012--nevele 306.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 297.JPG
       Fons De Wolf winnaar bij de Ex-Profs.                 Podium Ex-Profs met Fons De Wolf, Jo Planckaert en Franky Van Oyen.
    WAOD 6-5-2012--nevele 295.JPG
    WAOD 6-5-2012--nevele 272.JPG
                                           Aankomst van Fons De Wolf.
    WAOD 6-5-2012--nevele 312.JPG
                  De Profs tekenden het controleblad met 50 jaar voor de start.
    WAOD 6-5-2012--nevele 219.JPG
                                      Opa Franky Van Oyen voor de start.
    WAOD 6-5-2012--nevele 200.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 213.JPG
                             Jo Planckaert                                           Kenny De Ketele in zijn WK-trui kreeg al bloemen voor de start.
    WAOD 6-5-2012--nevele 235.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 244.JPG
                     De vader van Jo Planckaert.                                                Walter Godefroot met Rouland Boulard.
    WAOD 6-5-2012--nevele 225.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 242.JPG
                              Gino Knockaert                                                                       Bart Heirewegh uit Hamme.
    WAOD 6-5-2012--nevele 222.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 240.JPG
         Wim De Koninck was speaker van dienst.                                                              Jef D'Hondt
    WAOD 6-5-2012--nevele 208.JPG
                              Sammy Moreels



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-05-2012 om 17:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 06/05/2012 ARENDONK (A) - Aspiranten


    06/05/2012 GEETBETS (VB) - Aspiranten

    Aspiranten 12 jaar Jongens

    1.CHRISTIAENS Régis-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    2.PONSAERTS Thibaut-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    3.DENS Tuur-VZW DE DEMERSPURTERS

    4.LAMBEIR Joachim-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5.VAN OLMEN Siebe-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

     

    Aspiranten 13 jaar Jongens

    1.RADOUX Robin-TEAM NATACHA BASSE-MEUSE

    2.SCHEPENS Dylan-WSC HAND IN HAND BAAL

    3.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5.DELANGHE Niels-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    Van Houte Gerben Geetbets 06-05-2012 2.JPG 
    Podium Aspiranten 13 jaar met Robin Radoux, Dylan Schepens en Gerben Van Houte.
    Van Houte Gerben Geetbets 06-05-2012 1.JPG
    Van Houte Gerben Geetbets 06-05-2012 3.jpg
                       Aankomst massaspurt in Geetbets, Aspiranten 13 jaar.

    Aspiranten 14 jaar Jongens

    1.DEMOLDER Stijn-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.SERRÉ Stef-VZW DE DEMERSPURTERS

    3.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4.VANDENBERGHE Maxim-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5.VAN BRUMMELEN Clément-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

     

    Aspiranten 13 jaar Meisjes

    1.ROTMAN Lotte-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2.SCHEPERS Yana-WSC HAND IN HAND BAAL

     

    Aspiranten 14 jaar Meisjes

    1.VANDER BRUGGEN Lotte-VZW DE DEMERSPURTERS

     

    06/05/2012 ICHTEGEM (W) - Aspiranten

    06/05/2012 MERELBEKE KWENENBOS (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    06/05/2012 AALBEKE (W) - Miniemen

    06/05/2012 ARENDONK (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    07-05-2012 om 17:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    waod_3.jpg

     

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan FRANCOIS COPPERS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg    Coppers François KOP 2011.png
        Franky Van Oyen              François Coppers

    Zondag 6 Mei - NEVELE (9850) - Verjaardagsprijs Franky Van Oyen


    Catg.A
    1 Bart Velghe (Merelbeke)

    2 Isaak Bultynck

    3 Lars Maes

    4 Lukas Lamberechts

    5 Manuel Serlet

    6 Michel Le Blon

    7 Mario Van Den Broecke

    8 Kenny Vangampelaere

    9 David Haertjens

    10 Laudelino Lammens
    WAOD 6-5-2012--nevele 196.JPG
              Podium Catg.A met Bart Velghe, Isaak Bultynck en Lars Maes.
    WAOD 6-5-2012--nevele 175.JPG
                                         Aankomst van Bart Velghe.
    WAOD 6-5-2012--nevele 126.JPG
                                       Start van de Catg.A en Catg.B
    WAOD 6-5-2012--nevele 121.JPG
                                                     Voor de start.

    Catg.B
    1 Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne)

    2 Giovanni Vandamme

    3 Dirk Verbinnen

    4 Geert Van Speybroeck

    5 Wim Braet

    6 Pedro Michels

    7 Rudi Rabout (Heinkenszand)

    8 Olivier Vaerewyck

    9 Peter Ballet

    10 Vincent Brunel
    WAOD 6-5-2012--nevele 197.JPG
    Podium Catg.B met Didier De Lannoy, Giovanni Vandamme en Dirk Verbinnen.
    WAOD 6-5-2012--nevele 176.JPG
                                   Aankomst van Didier De Lannoy.

    Catg.C
    1 Franky Van Oyen (Zulte)

    2 Frank Suys (Bornem)

    3 Marc Goossens

    4 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    5 Danny Van Oyen

    6 Marc Couckuyt

    7 Patrick Van Renterghem

    8 Georges Vergauwe

    9 Gerrit Vermassen

    10 Ko Harms
    WAOD 6-5-2012--nevele 118.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 105.JPG
    Podium Catg.C met Franky Van Oyen, Frank Suys                                Aankomst van Franky Van Oyen
    en Marc Goossens.
    WAOD 6-5-2012--nevele 086.JPG
                                    Franky Van Oyen solo naar de aankomst.
    WAOD 6-5-2012--nevele 071.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 107.JPG
                 Frank Suys uit Bornem.                                            De sprint voor de 2de plaats gewonnen door Frank Suys.
    WAOD 6-5-2012--nevele 093.JPG
            Patrick Van Renterghem in de achtervolging op Franky Van Oyen.
    WAOD 6-5-2012--nevele 074.JPG
                                                          Start Catg.C

    Catg.D
    1 François Coppers (Lokeren)

    2 Jozef Deneef

    3 Louis Moens

    4 Marc Vervondel

    5 Helmuth Tas

    6 Robert Maldrie

    7 Roland Boulard

    8 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    9 Rik Scheirlinckx

    10 Jan Pagé
    WAOD 6-5-2012--nevele 070.JPG
           Podium Catg.D met François Coppers, Jozef Deneef en Louis Moens.
    WAOD 6-5-2012--nevele 004.JPG
                                       Start van de Catg.D & E & F.

    Catg.E
    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3 Freddy De Blick (Beveren)

    4 Luc Snels

    5 Julien Vyvey

    6 Jozef De Bruyn

    7 Robert Robijns

    8 Jean-Pierre Heymans

    9 Philippe Rizzo
    WAOD 6-5-2012--nevele 066.JPG
    Podium Catg.E met Theo Coudyzer, John Heyndrickx en Freddy De Blick.

    Catg.F
    1 Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3 Gerrit Hairwassers

    4 Joseph D'Hont

    5 Clement Saelens

    6 Roger De Breuker

    7 Guy Soil

    8 François Brouwers

    9 Ferdinand Moerman

    10 Armand Mols
    WAOD 6-5-2012--nevele 065.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 059.JPG
    Podium Catg.F met Gerard Mariën, Pierre                                    Aankomst van winnaar Gerard Mariën.
    Verberckmoes en Gerrit Hairwassers.
    WAOD 6-5-2012--nevele 027.JPG
                                     Het peloton met Luc Muys uit Temse.

    Ex-Profs en genodigden

    1 Alfons De Wolf

    2 Jo Planckaert

    3 Franky Van Oyen (Zulte)

    4 Patrick Van Hoolandt

    5 Jackie De Clerck

    6 Joseph D'Hont

    7 Filip Van Vooren

    8 Kenny De Maerteleire

    9 Gino Knockaert

    10 Dany Baeyens

    11 Kristof Gryson 12 Stefaan Vermeersch 13 Patrick Onnockx 14 Yvan Lamote 15 Gunther Vandeputte 16 Marc Goossens 17 Jan Baeyens 18 Guy Nulens 19 Bart Heirewegh (Hamme) 20 Danny Van Oyen 21 onbekende renner 22 Danny Daelman (St.Gillis) 23 Luc Colyn 24 Jos Haex 25 Roger De Cnijf 26 onbekende renner 27 Geert Omloop 28 André Lega 29 Willy Teirlinck 30 Kenny De Ketele 31 Jean Nowe 32 Jan Goessens
    WAOD 6-5-2012--nevele 306.JPG WAOD 6-5-2012--nevele 297.JPG
       Fons De Wolf winnaar bij de Ex-Profs.                 Podium Ex-Profs met Fons De Wolf, Jo Planckaert en Franky Van Oyen.

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    07-05-2012 om 12:52 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!