.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    06-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD VWF VAN ZATERDAG 06/05/2012 TE SINT GORIKS OUDENHOVE
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    06-05-2012 om 23:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 06/05/2012 CIRCUIT DE WALLONIE - LOTTO-TOPC. - ME1.2 - 04h14min
    Aantal deelnemers:

    1.JANSE VAN RENSBURG Reinardt -MTN QHUBEKA

    2.VANBILSEN Kenneth -AN POST - SEAN KELLY

    3.CLAEYS Kevin -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY

    4.WELLENS Tim -LOTTO BELISOL U23

    5.NYS Sven -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY

    6.CLAEYS Dimitri -VAN DER VURST CYCLING TEAM

    7.SPRENGERS Thomas -LOTTO BELISOL U23

    8.DE TROYER Tim -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    9.HOORNE Jeroen -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    10.EVRARD Laurent -WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    11.VANDYCK Niels uit Puurs -JONG VLAANDEREN CYCLING TEAM

    31.DRUYTS Gerry uit Wilrijk -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP  14"

    67.DE BOCK Robby uit Melsele -TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE  1’31"

    71.NAESEN Oliver uit Berlare -VAN DER VURST CYCLING TEAM  1’41"

    74.FRANCKAERT Gregory uit Kallo -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    79.POELMAN Laurens uit Kalken -BCV WORKS CT INGELMUNSTER  1’48"

    109.VAN GUYSE Jarno uit Stekene -MELBOTECH PRORACE CT  4’15"

    110.SCHEIRE Ruben uit Beervelde -BCV WORKS CT INGELMUNSTER  4’30"

     

    06/05/2012 WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 80 km

    Aantal deelnemers:

    1.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    2.WUYTENS Kim-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3.VANHUFFEL Wim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    4.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    6.GODDAERT Sander-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    7.DE BOSSCHER Koen uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    8.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    9.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    10.VAN CAMP Jeroen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

     

    06/05/2012 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

     1.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    3.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    4.DECLERCQ Thibault-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    5.BUYSSE Lennert-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW

    7.DEMEYER Niels-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    8.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    9.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    10.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
     

    06/05/2012 MEIGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HOLDERBEKE Mathias-COLBA SUPERANO HAM

    2.DUFRASNE Aurélien-VC HAUT PAYS - MULTISPORT

    3.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    4.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.VAN COPPERNOLLE Francesco-JONG VLAANDEREN

    6.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST

    7.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.BLANCKE Kristof-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.VANVEERDEGHEM Giel-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    14.STERCK Gunter uit Klein Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    15.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    25.MAES Vincent uit St.Gillis-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    06/05/2012 MERCHTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    2.DE KERF Erwin-TEAM-THIELEMANS & CO

    3.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM

    4.WILLEMS Kenny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.VAN DER BURG Joost-RESTORE CYCLING

    6.HEYNS Nils-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    7.SUAREZ MARTINEZ Kevin-COLBA SUPERANO HAM

    8.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    9.COOMANS Bjorn uit Willebroek-TEAM-THIELEMANS & CO

    10.LEYS Birger-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    16.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme-LUCA TEAM BELGIUM

    19.GEERINCK Jens uit Grembergen-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    28.ONGHENA Matthias uit Kieldrecht-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    32.DE WAEL Aaron uit Uitbergen-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    44.ROSKAM Andy uit Ruisbroek-TEAM-THIELEMANS & CO

    68.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    86.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas-MIRMIL CYCLING TEAM

    87.BAEYENS Dennis uit Berlare-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    88.DE RIDDER Michael uit Berlare-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    06/05/2012 HERENTHOUT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VRIES Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM

    3.MERTENS Tom-ROCK WERCHTER CT

    4.CANT Kevin-PRIMATOR CYCLING TEAM

    5.THYS Nico-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6.FREDERICKX Jens-MELBOTECH PRORACE

    7.PUTTENAERS Roy-APK-Q JOBS&SELECT CT VZW

    8.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9.PIET Sullyvan-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    10.KOPECKY Seppe-CYCLING 2011

    14.DREESEN Guido uit Deurne-ILLI-BIKES CT HEMIKSEM

    20.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    35.VANHOVE David uit Beverlo-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    65.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    85.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg-STAR CYCLING TEAM

    06-05-2012 om 23:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Rotty Glenn KOP 2011.jpg 

             Glenn Rotty


    Zondag 06/05/2012 SINAAI (O) - Dames Elite - 80,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.KING Danielle-MATRIX FITNES

    2.BELMANS Els-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    3.DUTRIAUX Fiona-PEDALE MADELEINOISE

    4.D`HOORE Jolien-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    5.DRUYTS Kelly uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    6.DE BAAT Kim-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7.DOM Annelies-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8.BUYL Kimberly-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    9.NIJNS Nathalie uit Lille-LOTTO BELISOL LADIES

    10.THONON Marie-pierre-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    18.ROBERT Valerie uit Vrasene-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    21.DE RIDDER Amy uit Grembergen-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    30.WERNER Laure uit Duffel-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    39.CROKET Gilke uit Bornem-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    44.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    51.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    56.NOBUS Anja uit Waardamme-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

     

    06/05/2012 EIZER - OVERIJSE (VB) - Juniores - 83 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN CRUYCE Andoni-THOMPSON

    2.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT

    3.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.KERREMANS Niels-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    6.BOSMANS Tom-CUBE-FINTRO-SPIE CT

    7.VERHEYEN Jelle-WK NOORD WEST BRABANT

    8.HOFMANS Brent-CUBE-FINTRO-SPIE CT

    9.PERRY Ben-TEAM CHCH

    10.JANSSENS Hendrik-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    27.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    06/05/2012 MOL EZAART (A) - Juniores - 86,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.COOLS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.GOYVAERTS Oskar-THOMPSON

    6.VERMONDEN Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL

    7.KEMPEN Marijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.GORIS Robin-WSC HAND IN HAND BAAL

    9.THEUWISSEN Tom-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.BRIENISSEN Marco-VOLHARDING

    15.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    06/05/2012 ROSMEER BILZEN (LB) - Juniores - 78 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDERAERDEN Niels-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK

    5.THOMAS Joren-SPORT EN MOEDIG GENK

    6.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.MERKEN Jasper-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.SCHERPENBERGH Dominique-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    9.VAESEN Arne-SPORT EN MOEDIG GENK

    10.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    06/05/2012 WIJER NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 88 km

    Aantal deelnemers:

    1.LETEN Pieter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.DEMAN Renaud-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    3.BERVOETS Jasper-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.BOLLEN Erik-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5.DE BOEL Stijn-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    6.LETEN Wouter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.GROSEMANS Arno-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    8.GEERTS Jesse-ZANNATA CYCLING TEAM

    9.BLEUS Robin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    10.LAUWERS Senne-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    06/05/2012 ZERKEGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DECLERCQ Benjamin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.DE MEESTERE Martijn-TIELTSE RENNERSCLUB

    5.VAN EECKHOUTTE Niels-JONGE RENNERS ROESELARE

    6.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM

    7.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.DECOSTER Merlijn-CUBE-FINTRO-SPIE CT

    9.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10.BOSTOEN Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    06-05-2012 om 23:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 06/05/2012 SINAAI (O) - Dames Juniores - 57,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    5.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VAN DEN STEEN Kelly-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7.SEGHERS Nele-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8.BYTEBIER Leen-K.V.C. DEINZE VZW

    9.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    06/05/2012 SINAAI (O) - Dames Nieuwelingen - 46 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    6.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT

    7.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8.LAMBERINK Kyra-WRV DE PEDDELAARS

    9.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.DE PAUW Ina-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    32.DE BOCK Ellen uit Zele-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    06/05/2012 KAMPENHOUT (VB) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap - 71,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.WALDERS Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2.WILLEMS Thimo-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3.TIMMERMANS Tom-THOMPSON

    4.ARIMONT Charlie-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.REVIERS Jonas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS

    7.HERREMANS Zino-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10.CEURENS Raphaël-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

     

    06/05/2012 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Provinciaal Kampioenschap - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DECOCK Enzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL

    4.BEULLENS Cedric-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6.DE BOECK Matthias-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    7.VAN DEN WOUWER Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.STAPPERS Dries-WSC HAND IN HAND BAAL

    9.JASPERS Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    06/05/2012 OUDENBURG (W) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1e jaars : 63,8 km - Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE

    3.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE

    7.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    8.STOCKX Vital-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    9.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.DECAESSTECKER Gilles-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    18.COURTENS Igor uit Bavikhove-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    2e jaars : 75,4 km - Aantal deelnemers:

    1.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    2.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3.WARLOP Jordi-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.DEVOS Iben-TIELTSE RENNERSCLUB

    7.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.HEYTENS Maxim-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    10.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    23.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.BATEN Gianni-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    38.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    72.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    06/05/2012 VOLKEGEM - OUDENAARDE (O) - Nieuwelingen - Provinciaal Kampioenschap
    1e jaar Nwl: 61 km - Aantal deelnemers:

    1.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM

    2.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3.DE WITTE Sven uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    4.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM

    5.HERPELINCKX Arne-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.MUYS Ayton-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7.NOËL Jordy-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    8.LEYMAN Célestin-ASFRA RACING TEAM

    9.BAEYENS Tom uit Berlare-RUDYCO CYCLING TEAM

    10.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW

    15.JANSSENS Jarrid uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    17.MARIN Glenn uit Beveren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.DE WILDE Arno uit Wachtebeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM

    38.VERBERCKMOES Timo uit Zele-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    41.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    47.THIBAUT Lennert uit St.Niklaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    61.DE LOOSE Arne-RUDYCO CYCLING TEAM

    63.SYMOENS Bradley uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    66.WITTEVRONGEL Wouter uit Beveren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    2e jaar Nwl: 67,1 km - Aantal deelnemers:

    1.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM

    3.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.ABRAHAMS Jasper uit Gentbrugge-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    5.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM

    6.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW

    8.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM

    9.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM

    10.VAN RIJSSELBERGE Louie-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    12.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    14.BAELEN Juul uit Gent-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    15.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    17.PERSOON Wouter uit Stekene-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    26.THIERENS Arne uit St.Gillis-RUDYCO CYCLING TEAM

    41.MOENS Axel uit Baasrode-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    50.WATERSCHOOT Wannes uit Stekene-RUDYCO CYCLING TEAM

    55.VAN DE VEL Scott uit Temse-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    58.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk-RUDYCO CYCLING TEAM

    60.BAERT Atlas uit De Klinge-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    62.SMET Seppe uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    63.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode-RUDYCO CYCLING TEAM

    06-05-2012 om 23:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 06/05/2012

    vwf.JPG






    Zondag 6 Mei - MOERZEKE (9220)

    A-reeks
    1 David MOTTE
    2 Piet Froyen
    3 Tom De Beer (Moerzeke)
    4 Arne Kestens
    5 Gianni Cooman
    6 Steven Van Aken
    7 Benny Van Buynder (Bornem)
    8 Bram De Borre
    9 Kris De Block (Mariekerke)
    10 Bart Baeyens (Berlare)

    C-reeks
    1 Frank VAGENENDE
    2 Tino Teirlinck
    3 Peter Vermassen
    4 Franky Weemaes (Melsele)
    5 Gunther Biesemans
    6 Stefan Hermans
    7 Bart Van de Wiele
    8 Jan Moreels
    9 Peter Van Der Stockt
    10 Nino Bodart

    D-reeks
    1 Herman PROOST
    2 Peter Vos
    3 Jan De Mulder
    4 Henri Hermans
    5 Steven Blommaert (Hamme)
    6 Etienne Claus (Waasmunster)
    7 Peter De Smedt
    8 Dirk De Bondt
    9 Nico De Roeck
    10 Marc Kiesekoms

    E-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Paul Casteleyn
    3 Patrick Mettepenningen
    4 Dirk De Meyer
    5 Luc Witman
    6 Patrick Convents
    7 Alain De Schepper
    8 Wille Kenny
    9 Hugo Van Linden
    10 Eric Depouille

    F-reeks
    1 Jan VAN HOVE
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Willy Wouters
    4 Guy De Bock
    5 Alfons Van Raemdonck (Melsele)
    6 Felix Luyten
    7 Julien De Bock
    8 Johny Van Holen
    9 Jos Vandermeulen
    10 Hugo Tuypens

    G-reeks
    1 Willy MOUS
    2 Roger Hoof (St.Niklaas)

    3 Hubert D'Hondt
    4 Willy Roels
    5 Andre Ceurens
    6 Viktor Van Den Eynde
    7 Etienne Vandenhouwe
    8 William De Cremer
    9 Roger Van Den Eede
    10 Guido Cornet

    06-05-2012 om 19:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 9 MEI 2012 - ELITE Z.C & BELOFTEN TE BEVEREN

    Woensdag 9 Mei wedstrijd voor EZC & Beloften in de Lindenlaan te Beveren.

    12.05.05 aank koers GUIDO GEEFT BEKER op 800 101.jpg 

    Het podium vorig jaar: vlnr de Nieuw- Zeelander Shane Archbold (3de) winnaar
    Ongena en Kristof Blancke (2de)

     

    Op Woensdag 9 Mei wordt in Beveren de traditionele wedstrijd voor elite zonder contract en beloften gereden in de Lindenlaan. De wedstrijd kadert in de Meikermis en de Puitenslagersfeesten op de Onze-Lieve Vrouwparochie. Gezien er op die dag slechts nog een wedstrijd is in Wondelgem (15u) is er weinig concurrentie. Dat hoog aantal deelnemers is trouwens bijna altijd zo, voor deze midweekkoers die pas om 18 u van start gaat.

    12.05.05 aank koers thomas 4 meiop600 105.jpg 

          De winnaar van vorig jaar: Thomas Ongena. Er waren 140 deelnemers.

     

    Vorig jaar stonden 140 renners aan de start en de zege was voor Thomas Ongena. Tweede Kristof Blancke en de Nieuw-Zeelander Shane Archbold mocht als 3de mee op het podium.

    Voor CHW is het de 576 ste wedstrijd uit het bestaan. Het parcours (6,1 km) is hetzelfde dat ook de juniores eind April reden, maar de EZC/U23 moeten het wel 19 keer afleggen om aan de 115,9 km te komen.

    Alle koersformaliteiten vinden plaats in café Lindenhof in de Lindenlaan. Het vertrek wordt gegeven vooraan in de Elzestraat en de aankomstlijn ligt in de Lindenlaan ter hoogte van huisnummer 163.

    Het is in Beveren de wedstrijd waar meest premies worden gegeven door het Feestcomité van de Nieuwe Parochie. En dat zullen de renners ook wel weten.

     

    Bron: Flor Van de Velde

    06-05-2012 om 16:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 28 MEI - FIETSTOCHTEN VOOR IEDEREEN !!!

    FIETSTOCHTEN VOOR IEDEREEN !!!

    Klimop.png 

    Op maandag 28 mei van 8 tot 20u organiseren OC De Klimop en WTC Sportief St-Gillis-Waas een fietshappening.

    Wielertoeristen en MTB: tussen 8 en 10u30:  MTB parcours 37 - 51 of 63 km.

    Voor  wielertoeristen op de weg: 50 - 80 of 123 km.

    Er is ook een Gezins- en fotozoektocht tussen 13 en 14u30: van 9 - 15 of 21 km.

    Onderweg is er bevoorrading voorzien en bij aankomst een versnapering.

    Praktisch

    Inschrijven: aan de start.  Vertrek: De Klimop, Kerkstraat 91 Sint-Gillis-Waas.

    Prijs: 3,5€ per persoon  niet-leden VWB ( + verzekering 0,5€ ) 3€  leden VWB. 

    5€ per gezin ( + verzekering 2€ )

     

    Bron: fvdv

    06-05-2012 om 16:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KOERS OP ROLLEN TE ST.NIKLAAS VAN VRIJDAG 04/05/2012

    LUC JOOS EN GLENN WOUTERS WINNEN KOERS OP ROLLEN !!!

    12.05.04 Rollen 14 st n 032.jpg 

    De topploegen in een hulde: vlnr: Gaspard Van Peteghem, Burgemeester Geerts,
    Glenn Wouters, Luc Joos, Steve Oste en Gino Van Broeck.

    12.05.04 Rollen 15 st n lle deelnemers 034.jpg 

    Alle deelnemers bij de huldiging met links schepen Van Peteghem en
    burgemeester Geerts en rechts gemeenteraadslid De Wilde.


    Op de Meikermis te Sint-Niklaas.

     

    - Ter gelegenheid van de Meikermis te Sint-Niklaas werd vrijdagavond in de tent voor het stadhuis, een competitie ‘Koers op rollen’ afgewerkt. Dat verliep in een passend geheel met de stadsmountainbiketocht van 35 en 65 km die van 17 tot 20.30 u, met vertrek op de Grote Markt, kon gereden worden. In de tent werd fel aan ‘aprés MTB’ gedaan en kon eveneens de koers op rollen worden gevolgd. Er was zelfs mogelijkheid voor de bikers om op de ‘hoge snelheidfiets’ boven de 200 km/u te rijden. Dit kermisonderdeel was een initiatief van schepen Gaspard Van Peteghem en mee uitgewerkt door Marleen Van Bogaert.
    12.05.04 Rollen 01 st n.jpg

    Sportschepen Gaspard Van Peteghem werd nog als invaller in wedstrijd gebracht
    als ploegmaat van Angie Claeys. Links: Conny Quintelier en Marleen Van Bogaert.

     

    - Er namen 9 ploegen van twee renners deel aan de koers op rollen en wat opmerkelijk was: er waren vier damesploegen bij. Er moest eerste een spurt over 400 meter gereden worden. De reekswinnaars waren Luc Joos, Sigrid De Wilde (gemeenteraadslid), Sofie De Keersmaeker, Gino Van Hoof en Steve Oste. In de afvalling scoorden twee teams het maximum of 8 op 8, door elk hun reeks te winnen: Luc Joos en Glenn Wouters, Steven Oste en Gino Van Broeck. Na twee disciplines stond het duo Joos-Wouters.aan de leiding met 15p punten tegen 14 voor Oste – Van Broeck. Gino Van Hoof en Dirk Rombaut volgden met 13p.

    - De ploegentijdrit over 800 m was bepalend voor  de kwalificering voor de finale ploegkoers voor de plaatsen 1,2 en 3.Er waren immers 20 punten te verdienen voor de snelste tijd. Die ging naar Steve Oste-Gino Van Broeck in 37.86 sec. Joos-Wouters zetten 38.75 sec neer en werd 2de. De derde beste tijd ging naar Marco Wijns –Kjell Verleysen met 41.59 sec. Met 41.72 sec werden Geert Smet – Shani Goossens 4de.

    - Voor de finale voor de eerste drie plaatsen klasseerden zich: Steve Oste-GinoVan Broeck 34p, Luc Joos-Glenn Wouters 33p en met 25p waren er twee ploegen doch door een betere tijdrit konden Marco Wijns-Kjell Verleysen hun concurrenten Gino Van Hoof – Dirk Rombaut naar de B-finale zenden. In die B-finale voor de plaatsen 4, 5 en 6 zaten ook nog Smet-Goossens en Angie Claeys-Sofie De Keersmaeker (werd vervangen door Gaspard Van Peteghem).

    12.05.04 Rollen 04 st n LUC JOOS & GLENN WOUTERS 015.jpg    12.05.04 Rollen 05 st n MARCO WIJNS & KJEL VERLEYSEN 016.jpg

    Luc Joos en Glenn Wouters geselecteerd voor de grote finale.         Marco Wijns en Kjell Verleysen geselecteerd voor
                                                                                                                de grote finale.

    12.05.04 Rollen 03 st n G VAN BROECK & STEVE OSTE 014.jpg    12.05.04 Rollen 02 st n.jpg

    Gino Van Broeck en Steve Oste geselecteerd voor        De sportieve sportschepen Van Peteghem met Angie Claeys
    de grote finale.                                                                
    in een ploegentijdrit.

     

    - De finales werden gereden in een boeiende ploegkoers over drie ronden van 300 m. Het beste team werd uiteindelijk toch Luc Joos-Glenn Wouters. 2. Steve Oste-Gino Van Broeck en 3. Marco Wijns-Kjell Verleysen.
    12.05.04 Rollen 13 st n 030.jpg

    De winnaars, Glenn Wouters en Luc Joos,  kregen de gelukwensen van
    burgemeester Christel Geerts.

    12.05.04 Rollen 12 st n 029.jpg 

                               Steve Oste en Gino Van Broeck werden 2de.

    12.05.04 Rollen 11 st n 028.jpg 

                                Marco Wijns en Kjell Verleysen als 3de

     

    Verder: 4. Geert Smet-Shani Goossens 5. Gino Van Hoof-Dirk Rombaut 6. Angie Claeys – Gaspard van Peteghem 7. Conny Quintelier-Marleen Van Bogaert 8. Liesbeth Van Damme- Pathy Boni 9. Inge Joos-Sigrid De Wilde.
    12.05.04 Rollen 10st n 027.jpg   12.05.04 Rollen 09 S t n 026.jpg

          Geert Smet en Shani Goossens werden 4de.                      Dirk Rombaut en Gino Van Hoof die 5de eindigden.

    12.05.04 Rollen 08 st n 023.jpg      12.05.04 Rollen 07 st nLiesbeth v Damme 021.jpg

    7de plaats voor Marleen Van Bogaert en Conny Quintelier.         Liesbeth Van Damme die met Pathy Boni 8ste werd.

    12.05.04 Rollen 06 st n020.jpg 

    Gemeenteraadslid Sigrid De Wilde en Nationaal Kampioen
    Veldrijden bij de VWF Inge Joos met Schepen Van Peteghem
    na hun 9de plaats.

     

    AAN HOGE SNELHEID

    12.05.04 Rollen 21 st n Kristof verb043.jpg 12.05.04 Rollen 22 St NVERBERCKMOES & Gaspard 045.jpg

    Met de winnaar op de foto: Inge Joos, Kristof Verberckmoes en                Ook de schepen van sport, Gaspard Van Peteghem,
    Sigrid De Wilde.
                                                                                              wilde op de foto met de recordhouder op vlak van 
                                                                                                                        hoge snelheid op een fiets op rollen.

     

    De race op de hoge snelheidsfiets werd geopend met een demonstratie van schepen Van Peteghem. Groot was de verrassing bij het publiek toen Gaspard zomaar een snelheid van 232 km/u reed. De trend was gezet want er werd alles aan gedaan om die snelheid te verbeteren. Maar dat lukte niet zo gauw. Gunther Daman sneuvelde op 230 km/u en Wouter De Maere en Robby Meul bleven op 231 steken. Toen nadien Kris Heynderickx de fiets met een versnelling van 114 X 7 besteeg, was het raak: hij reed 235 km/u. Doch drie kandidaten verder zorgde Steve Oste ook voor 235 km/u. Spannend. Kris Hertssens plaatste de top nu op 237 km/u en het zag er naar uit dat hij wel de eindlaureaat zou worden.

    Kwam dan de allerlaatste kandidaat. Dat was Kristof Verberckmoes. Luid aangemoedigd door zijn collega-mountainbikers begon hij rustig op te bouwen om dan te ontploffen ! Er verscheen op de snelheidsmeter in rode cijfers, het getal 245. Kristof werd de eindlaureaat. En het was deze keer wel correct van te zeggen ‘de lesten is de besten’.

    De prijzen werden uitgereikt door burgemeester Christel Geerts, schepen Gaspard Van Peteghem, gemeenteraadslid Sigrid De Wilde en Marleen Van Bogaert.
    12.05.04 Rollen 16 st nGASPARD HOGE SNELH 012.jpg         12.05.04 Rollen 17 St nKris Heyderickx juicht.008.jpg

    Gaspard Van Peteghem die geruime tijd op                   Kris Heynderickx stapt tevreden af nadat hij
    nummer 1 stond met een snelheid van 232 km/u.          
    met 235 km/u een knappe prestatie leverde.

    12.05.04 Rollen 18 st n STEVE OSTE hoge snelh 235 018.jpg    12.05.04 Rollen 19 st nKRIS HERTSENS 237 038.jpg

    Steve Oste die eveneens de 235 km/u bereikte.    Kris Hertsens bekijkt de ‘machine’ waaruit hij 237 km/u haalde.

    12.05.04 Rollen 20 st nKristof Verberckmoes juicht 039.jpg  12.05.04 Rollen 23 st nSIGRID DE WILDE op hoge snelh 037.jpg

    Kristof Verberckmoes juicht. Hij heeft zonet 245 km/u gereden                Het dient zeker een vermelding dat slechts één dame
    en is daarmee de eindlaureaat op de hoge snelheidsfiets.                      op de hoge snelheidsfiets kwam rijden.
    Rollenspecialst, Ronny Van de Vijver, geniet mee.                                 
    Dat was gemeenteraadslid Sigrid De Wilde.
                                                                                                                      Ze reed aan een maximumsnelheid van 183 km/u.

     

     

    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde

    06-05-2012 om 15:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.LEO MARTENS OVERLEDEN !!!

    Leo Martens overleden.

     

    In Stekene overleed Leo Martens, ex-renner en vader van Valentijn en Pepijn Martens, beiden momenteel aangesloten bij het Wielerteam Waasland. Leo werd 56 jaar. Polderrenners biedt aan de familie welgemeende deelneming aan en troost bij de droevige dagen die nu volgen.
    12.05.03 LEO martens sportlaur.jpg

    In 2010 kreeg Leo de prijs van de “Sportverdienste” van de gemeente Stekene voor zijn vele jaren inzet voor de wandelclub “De Smokkelaars”, waarvan hij de medestichter was. Hij was gedurende 24 jaar voorzitter en spande zich grenzeloos in voor de wandelsport in en buiten Stekene. In zijn jongere jaren was hij ook wielrenner die vooral in het veld zijn mannetje kon staan.

    De overledene is ook de broer van Réno Martens, schepen van sport in Stekene.

    Bron: Flor Van de Velde

    Leo Martens.png


    06-05-2012 om 14:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MAANDAG 28 MEI EN ZATERDAG 2 JUNI - ELITE Z.C. & BELOFTEN TE WAASMUNSTER

    Wielertweedaagse voor elites zonder contract en beloften in Waasmunster !!!

     

    De organisatoren van de wielerwedstrijden voor elites zonder contract en beloften van Waasmunster-Ruiter (Maandag 28 Mei) en Waasmunster-Heiken (Zaterdag 2 Juni) slaan de handen in elkaar en tekenen dit seizoen voor een tweedaagse. In het officieel bondsblad staat één en ander niet vermeld maar organisator Willy De Maere bevestigde dat er een klassement na de twee wedstrijden wordt opgemaakt waaraan 500 euro als extra prijzengeld is verbonden. Alvast een leuk extraatje voor de renners die eerder dit seizoen hun prijzengeld naar beneden aangepast zagen. De wedstrijd op 28 Mei (start om 15u00) wordt gereden met start en aankomst aan de kerk van Waasmunster-Ruiter, op Zaterdag 2 Juni (start om 14u30) liggen start- en aankomst aan de Groenselstraat. De organisatie is telkens in handen van “Veloclub Vlug en Vrij – Waasmunster”.

     

    Bron: Ivan Elegeert

    06-05-2012 om 14:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 06/05/2012
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.
    Neyt Thomas KOP 2011.png

      Thomas Neyt

    Onder leiding van Kenny Janssens en Tom Heirbaut vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    7 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Zeer veel wind in de Polders en dus was goed ronddraaien de boodschap en dat deden ze tot de meet in Kallo. Enkel Wim Ryckaert probeerde in de finale eens solo te gaan maar veel ruimte kreeg hij niet. Uiteindelijk geraakte Thomas Neyt en Wim Ryckaert in de laatste kilometer nog licht voorop en was het Thomas Neyt die het haalde voor Wim Ryckaert en Kenny Janssens. De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 38 Km/h vanaf de 't Witte Huis, vanaf Buyl Sport stond de teller op 36,6 Km/h. Met de extra lus naar Den Es en terug naar Melsele bedroeg de afstand 106 Km.
    Reden mee: Tom Heirbaut , Wim Ryckaert , Dirk Bryssinckx , Thomas Neyt , Wim Kras , Serge Meyvis (ligfiets) en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    06-05-2012 om 13:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE SINAAI VAN ZATERDAG 05/05/2012
    FOTO'S JUNIORES TE SINAAI VAN ZATERDAG 05/05/2012
    WBV 5-5-2012-sinaai 061.JPG
                            De winnaar Stan Wijkel omringd met de supporters.
    WBV 5-5-2012-sinaai 067.JPG WBV 5-5-2012-sinaai 068.JPG
            Stan Wijkel aan de micro.
    WBV 5-5-2012-sinaai 043.JPG
         De spurt voor de overwinning tussen Stan Wijkel en Gianni Limpens.
    WBV 5-5-2012-sinaai 045.JPG
    WBV 5-5-2012-sinaai 046.JPG
    De spurt voor de 3de plaats gewonnen door Jens Moens voor Matthias Oseï Vertez.
    WBV 5-5-2012-sinaai 050.JPG
    WBV 5-5-2012-sinaai 053.JPG
    WBV 5-5-2012-sinaai 008.JPG WBV 5-5-2012-sinaai 055.JPG
    WBV 5-5-2012-sinaai 011.JPG WBV 5-5-2012-sinaai 024.JPG
        Matthias Oseï Vertez eindigde 4de.
    WBV 5-5-2012-sinaai 012.JPG WBV 5-5-2012-sinaai 026.JPG
        Geoffrey Van Steenberghen uit de Klinge.
    WBV 5-5-2012-sinaai 013.JPG WBV 5-5-2012-sinaai 038.JPG
    WBV 5-5-2012-sinaai 017.JPG WBV 5-5-2012-sinaai 016.JPG
    WBV 5-5-2012-sinaai 002.JPG WBV 5-5-2012-sinaai 019.JPG
    WBV 5-5-2012-sinaai 003.JPG WBV 5-5-2012-sinaai 020.JPG
       Tom Van Dam uit Melsele eindigde 7de.                                               Matthias Oseï Vertez uit St.Niklaas.
    WBV 5-5-2012-sinaai 004.JPG WBV 5-5-2012-sinaai 001.JPG
    WBV 5-5-2012-sinaai 005.JPG WBV 5-5-2012-sinaai 007.JPG WBV 5-5-2012-sinaai 010.JPG
                                                       De renners van Rudyco Ripa CT waren goed vertegenwoordigd.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-05-2012 om 00:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/05/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STEFAN BOON met zijn Zege in de reeks A !!!

    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 2°Seizoenszege in de reeks B !!!

    Proficiat aan ERIC VAN POTTELBERG met zijn Zege bij de Inwoners !!!

    Boon Stefan KOP 2012.png  Claus Etienne KOP 2012.png  Van Pottelberg Eric KOP 2012.png
            Stefan Boon                  Etienne Claus           Eric Van Pottelberg


    Zaterdag 5 Mei - SINAAI
    Reeks A

    1.STEFAN BOON (Elversele)

    2.Freddy Van Camp

    3.Niels Dhondt

    4.Steven Goossens

    5.Kenny Janssens (Melsele)

    6.Chris Van Goethem

    7.Ivan Vincke

    8.Patrick Ten Hartog

    9.Kevin Wullaert

    10.Dave Van Roeyen

    11.Ringo Van Hende 12.Jonathan Van Kerkhove 13.Stephan Michiels 14.Joeri Van Hoyweghe 15.Patrick De Beule 16.Pieter Suy 17.Gerrit Volckerijck 18.Steven Mannens 19.Giovanni Van Drom 20.Jan Heyrman

    Toeristen 5-5-2012-sinaai 088.JPG
                                           Winnaar Stefan Boon uit Elversele.
    Toeristen 5-5-2012-sinaai 078.JPG
    De spurt tussen de 2 koplopers gewonnen door Stefan Boon voor Freddy Van Camp.
    Toeristen 5-5-2012-sinaai 080.JPG
    De spurt voor de 3de plaats gewonnen door Niels Dhondt voor Steven Goossens
    en Kenny Janssens.
    Toeristen 5-5-2012-sinaai 083.JPG
                                   De 5de plaats voor Kenny Janssens.
    Toeristen 5-5-2012-sinaai 072.JPG
                                   De start van de A Reeks te Sinaai.
    Toeristen 5-5-2012-sinaai 070.JPG Toeristen 5-5-2012-sinaai 071.JPG
                          Kenny Janssens                                                        Dave Van Roeyen
    Toeristen 5-5-2012-sinaai 073.JPG

    Reeks B

    1.ETIENNE CLAUS (Waasmunster)

    2.Geert Smet

    3.Kris Smet

    4.Gino Van Broeck

    5.Tommy Goossens
    Toeristen 5-5-2012-sinaai 111.JPG
                       Winnaar Etienne Claus en winnaar Eric Van Pottelberg.

    Toeristen 5-5-2012-sinaai 097.JPG
        De aankomst van Etienne Claus die voor de 2de maal wint in 3 dagen tijd.
     

    INWONERS

    1.ERIC VAN POTTELBERG (Belsele)

    2.Stephen De Plucker

    3.Gunter Colman

    4.Andy Annaert

    5.Gerry Vermeulen
    Toeristen 5-5-2012-sinaai 099.JPG
                  Aankomst van winnaar Eric Van Pottelberg bij de Inwoners.
    Toeristen 5-5-2012-sinaai 110.JPG Toeristen 5-5-2012-sinaai 093.JPG
                        Speaker Ivan Elegeert                                                De start met Reeks B en Inwoners te samen.

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    06-05-2012 om 00:04 geschreven door kenny


    05-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/05/2012

    vwf.JPG






    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2011.jpg
    Zaterdag 5 Mei – ST GORIKS OUDENHOVES (9620)

    A-reeks
    1 KRISTOF WIELFAERT (Lokeren)
    2 Dries Echelpoels
    3 Peter Van Damme
    4 Tom Penninckx
    5 Jarno Verhofstadt
    6 Bjorn Lison
    7 David Haegeman
    8 Kevin Van den Cruijce
    9 Tim Deneef
    10 Timmy Diependaele

    C-reeks
    1 Guy DE COSTER
    2 Ronny Van Der Vurst
    3 Bruno Bruyere
    4 Danny Saelens
    5 Eddy Merckx (Bornem)
    6 Peter Ballet
    7 Frank Van Haverbeek
    8 Jimmy De Paepe
    9 Peter Vermassen
    10 Pascal De Wolf

    D-reeks
    1 Patrick JACOBS
    2 Rudy Thomas
    3 Francis De Ridder
    4 Christophe Brieau
    5 Willy Van Herreweghe
    6 Arie De Moor
    7 Bart De Winter
    8 Dominique Turcksin
    9 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    10 Johan Driesen

    E-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Ronny Paridaens
    3 Danny De Backer
    4 Frank De Pelsmaeker
    5 Rudy Berwart
    6 Patrick Convents
    7 Luc Van Mol
    8 Chris Somers
    9 Yvan Camphijn
    10 Jean Pierre Claeys

    F-reeks
    1 Jozef DENEEF
    2 Roland Hellebaut
    3 Helmuth Tas
    4 Andre Bultinck
    5 Felix Luyten
    6 Marc Vervondel
    7 Guy De Bock
    8 Willy Wouters
    9 Rik Scheirlinckx
    10 Noël Burggraeve

    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE
    2 Andre Ceurens
    3 Viktor Van Den Eynde
    4 William De Cremer
    5 Guido Cornet
    6 Jozef Saerens
    7 Alain Messager
    8 Frank Laeremans
    9 Willy Roels
    10 Roger van den Eede

    05-05-2012 om 22:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan PIETER CORDEEL met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Cordeel Pieter KOP 2012.png
    Zaterdag 05/05/2012 VILVOORDE (VB) - Elite zc/U23 - 139 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETER CORDEEL uit Stekene-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    2.SUAREZ MARTINEZ Kevin-COLBA SUPERANO HAM

    3.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT

    4.SCHEIRLINCKX Bert-GEOFCO VILLE D´ALGER

    5.SLEURS Christophe-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    6.DUNNE Conor-VL TECHNICS

    7.DEBRABANT Fabrice-VC AMANDINOIS

    8.DE PAUW Stijn-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9.DEBUSSCHERE Nick-WK NOORD WEST BRABANT

    10.PHILIPS Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL

    15.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-TEAM ALIPLAST

    26.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    45.BRAEKEVELDT Pieter uit Herzele-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    83.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    85.WIELANDT Sven uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    91.D`HOLLANDER Mathias uit Zele-FLEMISH CYCLING PROJECTS

     

    05/05/2012 BRUGGE-DUDZELE (W) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    2.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    3.DHIEDT Bram-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    4.PAPWORTH Joshua-FUJI TEST TEAM

    5.VANTHOURNOUT Brecht-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6.TAILLIEU Mike-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7.SABBE Enzo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.WHEATCROFT Matt-CT TOMACC

    10.DE WITTE Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    23.D`HONDT Bram-TEAM ALIPLAST

    40.NYS Mattias uit Nieuwkerken-TEAM ALIPLAST

    76.DE GREYT Willem uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    81.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    05/05/2012 BREDENE (W) - Women Elite 1.2 UCI - 112,6 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE VOCHT Liesbet -STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM

    2.BELMANS Els -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.POLSPOEL Maaike -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    4.KNETEMANN Roxane -STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM  5"

    5.DÜSTER Sarah -STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM   19"

    6.BRULEE Latoya -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    7.KITCHEN Lauren -STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM

    8.ZWICK Martina -KOGA LADIES CENTRAL RHEDE

    9.DRUYTS Kelly uit Wilrijk -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    10.ARYS Evelyn -KLEO LADIES TEAM

    12.HANNES Kaat uit Wechelderzande -LOTTO BELISOL LADIES

    33.WERNER Laure uit Duffel -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    45.DRUYTS Jessy uit Wilrijk -BELGIUM NATIONAL TEAM  8’15"

    48.ROBERT Valerie uit Vrasene -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    66.DE NYS Sofie uit Gentbrugge -SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    80.CROKET Gilke uit Bornem -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

     

    05/05/2012 WORTEGEM KOERSE (O) - Juniores 1.14 NAT - Interclub - 116 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEGROEVE Tanguy -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.MERTZ Remy -TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY  2"

    3.VANREYTEN Joachim -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  8"

    4.POUILLY Felix -TEAM WASQUEHAL

    5.DE LAETER Saimen -CUBE-FINTRO-SPIE CT

    6.VANHOUTTEGHEM Cedric -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.FARAZIJN Maxime -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.VAN RUYMBEKE Thieme -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9.NOPPE Christophe -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  10"

    10.VAN RENTERGHEM Bram -ISOREX CYCLING TEAM

    17.VERTENTEN Jens uit St.niklaas -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.CLAUS Dieter uit Hamme -RUDYCO CYCLING TEAM

    38.ROTTY Glenn uit Verrebroek -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    40.THIERENS Sam uit St.Gillis -RUDYCO CYCLING TEAM

    78.DEZWARTE Tom -RUDYCO CYCLING TEAM  19"

     

    05/05/2012 DEINZE-VINKT (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.DEFREYNE Cedric-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    2.BUYSSE Jos-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5.DECOSTER Jorgen-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.BYTEBIER Nils-TIELTSE RENNERSCLUB

    7.POELVOORDE Arne-TRUST MTB TEAM VZW

    8.TEMBUYSER Jens-MORGAN BLUE C.T. VZW

    9.DE SY Vincent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10.PERSYN Niels-WIMI-GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

     

    05/05/2012 NIEUWRODE (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
    3.DUMONT François-sportclub velocipedique
    4.VEROFT Jelto-
    CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.TIMMERMANS Niels-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    6.KEMPEN Marijn-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.VANCUTSEM Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8.PARIDAENS Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9.SOETE Daan-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

     

    05/05/2012 SINAAI (O) - Juniores - 80,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.WIJKEL Stan-TELENET FIDEA

    2.LIMPENS GIANNI-CUBE FINTRO SPIE

    3.MOENS Jens-WIMI-GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    4.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    5.SERGOORIS Kenneth-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO
    6.VANDECAUTER Uwe- YOUNG SCHELDE
    7.VAN DAM Tom uit Melsele-
    RUDYCO CYCLING TEAM

    8.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke-RUDYCO CYCLING TEAM

    10.DE BRUYCKER Yannou-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    15.VAN VEIRDEGEM Quinten-RUDYCO CYCLING TEAM

    17.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    19.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    20.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    21.RELAES Michiel uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    23.DE OST Jarne uit Bornem-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    24.VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.PERSOON Pieter uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    27.ANNAERT Dieter uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29.MANNAERT Boris-RUDYCO CYCLING TEAM

    30.SMET Cedric uit Rupelmonde-RUDYCO CYCLING TEAM

    33.DE DONDER Wito uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    40.HUYBRECHT Michael uit St.Niklaas-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    05/05/2012 ZWEVEGEM (KAPPAERT) (W) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers:

    1.HERREGODTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2.VAN DER SCHELDEN Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3.MAES Damon-TIELTSE RENNERSCLUB

    4.DE SMAELS Cil-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.DUQUENNOY Jimmy-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    6.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.HIMPE Bern-TIELTSE RENNERSCLUB

    8.BOUTTÉ Jordy-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    9.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    05-05-2012 om 22:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 05/05/2012
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 5/05 - PUTTE

    Cat. A
    1 Van Eyndt Sven

    2 Vercammen Sven

    3 Thys Edwin

    4 Schellens Gianni

    5 Rombouts Stijn

    6 Wouters Stijn 7 Diels Pieter 8 Van Opstal Philippe 9 Vanden Wijngaerd Bart 10 Thys Steven

    Cat. B
    1 Vennicx Dave

    2 Dela Montagne Philippe

    3 Covents Wouter

    4 Hereijgers Piet

    5 Bocken Peter

    6 Nuyens Hans 7 Brees Patrick 8 Jordoens Bart 9 Meuris Gerry 10 Wijckmans Kristof

    Cat C
    1 Blockx David

    2 Geets Frank

    3 Bogaerts Patrick

    4 Brabants Bruno

    5 Hermans Stefan

    6 Vekemans Marc 7 De Cuyper Kurt 8 Dockx Peter 9 Verbinnen Dirk 10 Rens David

    Cat. D
    1 Van Roy Luc

    2 Hermans Henri

    3 Van Looy Luc

    4 Heulens Marc

    5 De Cock Marc

    6 Ackermans Alex 7 Baptist Francis 8 Dams Danny 9 Govers Kris 10 Van craen Jos

    Cat. E
    1 Vonckx Georges

    2 de Wever Jos

    3 De Bakker Ludo

    05-05-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    04-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PETER NEELS EN GLENN DE WOLF KOMEN ZWAAR TEN VAL IN BEVEREN !!!

    Peter Neels en Glenn De Wolf breken sleutelbeen in VWF wedstrijd te Beveren !!!

    Neels Peter KOP 2011.png   De Wolf Glenn KOP 2011 1.png

            Peter Neels                      Glenn De Wolf

    Beveren 3 mei 2012 – wedstrijd VWF

    Donderdag 3 Mei in de avondwedstrijd van de VWF te Beveren kwam het in de spurt tot een valpartij. Peter Neels uit Kruibeke was hierbij betrokken en werd afgevoerd naar het ziekenhuis met een breuk aan het sleutelbeen en verschillende schaafwonden aan armen en benen evenals een kneuzing aan de wervelkolom.

    Eerder in de wedstrijd kwam Glenn De Wolf uit Hamme ten val en brak eveneens zijn sleutelbeen.

    Ze werden vrijdag 4 Mei geopereerd en liggen beiden in het ziekenhuis op dezelfde kamer.

    Pierre Neels vader van Peter wil bij deze zijn dank betuigen aan Franky Weemaes (meegereden met ambulance) en Chris Bolssens (thuisbezorging fiets) voor hun bereidwillige hulp na de wedstrijd.

    BIJ DEZE WENSEN WE BEIDE RENNERS EEN VOORSPOEDIGE REVALIDATIE TOE EN HOPEN HEN SNEL TERUG TE ZIEN IN HET PELOTON !!!

    04-05-2012 om 23:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 03/05/2012

    vwf.JPG






    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 1°Seizoenszege in de Reeks D !!!

    Claus Etienne KOP 2012.png
    Donderdag 3 Mei – BEVEREN (9120)
    VWF 03-05-2012 Beveren 6.JPG
    Winnaar reeks A Kristof Muys, winnaar reeks C Bruno Bruyere en winnaar
    reeks D Etienne Claus.

    A/C/D-reeks (110 dln)
    1 Kristof MUYS
    2 Gianni Cooman
    3 Bruno Bruyere (1C)
    4 Ben Suykerbuyk (Essen)
    5 Kurt De Ryck
    6 Kris Witvrouwen
    7 Christophe De Grom
    8 Steven Thys
    9 Gunther Biesemans
    10 Etienne Claus (Waasmunster - 1D)
    11 Eric Vereecken
    12 Steven Verschelden
    13 Jimmy De Paepe
    14 Benny Van Buynder (Bornem)
    15 Bart Heirewegh (Hamme)
    16 Franky Weemaes (Melsele)
    17 Jerry Janssens
    18 Benny Van Goethem
    19 Steven Thomas (Temse)
    20 Jef Vanhout
    21 Kurt Leuntjes
    22 Kristof De Baes
    23 Patrick Pauwels
    24 Wim Rombaut (Stekene)
    25 Bart Baeyens (Overmere)
    26 Stefan Van Praet
    27 Dirk De Bondt
    28 Gerry Maes
    29 Davy Reniers (Kruibeke)
    30 Jerry Cooman
    VWF 03-05-2012 Beveren 7.JPG
                                          De winnaars van de 3 reeksen.
    VWF 03-05-2012 Beveren 9.JPG
                         Kristof Muys aan het woord bij Gerry Van Gasse.
    VWF 03-05-2012 Beveren 5.JPG
                            Bruno Bruyere neemt de bloemen in ontvangst.
    VWF 03-05-2012 Beveren 1.JPG
                           De spurt tussen Kristof Muys en Gianni Cooman.
    VWF 03-05-2012 Beveren 10.JPG
                        Links Peter Neels die later in de spurt zwaar ten val kwam.
    VWF 03-05-2012 Beveren 11.JPG
                                              Rechts Bart Heirewegh.
    VWF 03-05-2012 Beveren 13.JPG
                                     Pieter Covents in het midden.
    VWF 03-05-2012 Beveren 14.JPG
    VWF 03-05-2012 Beveren 4.JPG
    VWF 03-05-2012 Beveren 12.JPG
    VWF 03-05-2012 Beveren 3.JPG

    Foto's: Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg
        
       

    04-05-2012 om 23:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG TTC RONDE 2012 - RIT 3 BEVEREN - 03/05/2012
    TTC 2012 Banner.png
    Donderdag 03/05/2012 - BEVEREN - TTC Ronde 2012 - Rit 3 - 61 km - 42 km/h
    Uitslag - 81 dln.
    TTC uitslag 03-05-2012 1.png
    TTC uitslag 03-05-2012 2.png TTC uitslag 03-05-2012 3.pngTTC uitslag 03-05-2012 4.png
    TTC 03-05-2012 Beveren 1.JPG  TTC 03-05-2012 Beveren 2.JPG
                      Winnaar Wim Meir
    TTC 03-05-2012 Beveren 3.JPG
                               De spurt tussen Wim Meir en Roel Hannes.
    TTC 03-05-2012 Beveren 4.JPG
    TTC 03-05-2012 Beveren 5.JPG
    TTC 03-05-2012 Beveren 6.JPG

    Foto's: Pierre Maes
    Maes Pierre KOP.jpg

    04-05-2012 om 22:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 03/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 03/05/2012 KORTENAKEN-STOK (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 131

    1.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.BENNETT Sam-AN POST

    3.MOTTET Florent-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    4.PIET Sullyvan-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    5.SAVO Anthony-VC HAUT PAYS - MULTISPORT

    6.VAN LIERDE Kevin-VAN EYCK SPORT

    7.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    8.SAVO Michael-VC HAUT PAYS - MULTISPORT

    9.TISSINK Ruben-THEO MIDDELKAMP

    10.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    04-05-2012 om 19:50 geschreven door kenny


    03-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC TEAM VAN ZATERDAG 28/04/2012

    Trek KMC Banner 2012.png
    Kris Janssens uit Stekene wint Grand Prix te Stoumont bij de Masters !!!
    Janssens Kris KOP 2012.png Janssens Kris KOP 2012 1.png
    Zaterdag 28 april 2012 :

     

    Eerste manche van de Belgacom Grand Prix cup te Stoumont. Na vijf manches kennen we op 4 augustus de eindwinnaar van dit klassement.

    Dit jaar werd het parcours licht gewijzigd, maar de spectaculaire afdaling bleef erin.

    De nacht van vrijdag op zaterdag viel de regen met bakken uit de hemel. Gelukkig bleven de sluizen dicht op zaterdag, maar het parcours lag er sowieso vrij technisch bij.

    Het parcours werd vorig jaar door Julien Absalon als José Hermida enorm geprezen, “wereldbekerwaardig” klonk het.

    Trek KMC 03-05-2012 1.png 

    Absalon outstanding in Stoumont !!!

    Grote namen aan de start. Orbea biker Julien Absalon heeft de eerste manche van de Belgacom MTB GP in Stoumont gewonnen. De tweevoudige Olympische kampioen reed van start tot aankomst aan de leiding. Julien Absalon ging als een speer uit een boog er vandoor in de eerste ronde. De Fransman sloeg dadelijk een behoorlijke kloof op Maxime Marotte. Ook de Deen Klaus Nielsen volgde op luttele afstand. De posities van de eerste drie renners blijven de hele wedstrijd ongewijzigd. Hij had meer dan tweeënhalf minuut voorsprong op zijn landgenoot Maxime Marotte. In een seizoen waarin de Olympische spelen in Londen centraal staan, heeft Absalon twee weken geleden al z’n visitekaartje afgegeven in de wereldbeker manche in het naburige Houffalize.
    De Deen Klaus Nielsen werd derde. De Zuid-Afrikaan Rourke Croeser werd vierde en daarmee eerste belofte. Kevin Van Hoovels werd na heel wat tegenslag mooi vijfde als 1e Belg.

     

    Masters :

    1e plaats Kris Janssens (Stekene)

    16e Mark Donne

    Trek KMC 03-05-2012 2.png 

    Kris reed van start to finish aan de leiding

    Verslag Kris Janssens :

    “Afgelopen donderdag heb ik een eerste rit gemaakt op de nieuwe 29”-er, de tweede rit is meteen een stevige test: het lastige parcours van Stoumont. Door de hevige regenval werden enkele onmogelijke stukken er van tussen geknipt… de halsbrekende stukken bleven over. Dit keer geen compromis met de banden, maar direct zwaar modderprofiel en bij de verkenning bleek dat geen overbodige luxe. Ik had maar een stukje van het parcours kunnen verkennen, maar voldoende om te weten dat de startklim zo steil en technisch was dat enkel de eersten boven zouden geraken zonder af te stappen, idem voor de daaropvolgende afdaling. Mijn plan was dus simpel: bij de eerste 3 het veld in. Voor een trage starter, een hele uitdaging dus, zeker met alle toppers aan de start. Maar na mijn lesje van vorige week, was ik niet van plan om me zomaar opzij te laten zetten. Dat verhaal van die ezel en zo… Zo gezegd, zo gedaan: op het einde van de baan in de buitenbocht 4 man voorbij en als eerste de klim op, volle gas en blijven gaan! Achter mij werd het gezucht en gerammel steeds stiller, waardoor ik -tot mijn verbazing- voelde dat er een stevig gat viel. Niet achterom kijken: keihard blijven gaan was de boodschap! De daaropvolgende afdaling was opnieuw goed voor een extra bonus van een 100-tal meter. Genoeg voorsprong dus om een tandje terug te schakelen en mijn tempo te zoeken, want de conditie is nog niet wat het moet zijn en op zo’n technisch parcours moet je “fris” zijn om de afdalingen in te gaan. Het boeferke van vorige week zal het geweten hebben: op de lange, geleidelijke klim (eigenlijk mijn specialiteit) komt hij over mij, maar gaat 3 keer de struiken in, in de volgende smalle technische passage. Motorke opgeblazen in de klim... De vierde keer dat hij de kant in duikelt, kan ik er eindelijk terug voorbij en laat hem achter. Ik had genoeg gezien: als al die gasten zo sukkelen op de technische passages kon het wel eens mijn dagje worden. De gedachte gaf me vleugels: terug 2 tanden bij! Trouwens nu ik eindelijk met een Trek rij, hoefde ik me niet langer in te houden om in de picture te rijden. Nog in de eerste ronde klapte ik echter in een wortelpassage hard op de achterkant van mijn zadel dat ik bij het afstellen blijkbaar niet hard genoeg had aangedraaid. Met de zadeltip richting weersgoden moest ik nog een tijdje verder, wegens geen sleuteltjes op zak. Ondertussen was ik desondanks vree dikke vrienden aan het worden met mijn nieuwe bike, hij begreep mij, ik hem... Alle afdalingen bleef ik rijden, terwijl de concurrentie de meeste afdalingen te voet deed en zo reed ik telkens een beetje verder weg van de rest. Goed voor een klinkende overwinning: aan de finish had ik zelfs 2’30” voor op de tweede! Met dank aan TREK-KMC en DEBO-bikes!”, aldus Kris Janssens.

     

    Nieuwelingen
    4e Kenneth Coomans

    7e Wout Alleman

    22e Joren Alleman

    Trek KMC 03-05-2012 3.png 

    Dames Elite
    4e Githa Michiels

     

    Verslag Githa Michiels :

    "De eerste keer dat ik zou deelnemen aan deze wedstrijd.Tijdens de verkenning maakte ik kennis met de zeer zware en technische omloop. Daar ik niet echt fris zat, en me niet zo goed voelde voor de start, vatte ik deze wedstrijd aan zonder te veel verwachtingen. Ik kende een redelijke start, na een halve startloop begonnen de juniors ons voorbij te komen en verloor de kopgroep uit het oog. Ik reed mijn eigen wedstrijd en kwam uiteindelijk als 4de over de meet. Ik hou aan deze wedstrijd een goed gevoel over en ik ben blij dat de fysieke problemen waarmee ik de voorbije wedstrijden te maken had verleden tijd zijn, ik kijk alvast uit naar de wereldbekers in Tsjechië en Frankrijk die in het verschiet liggen", besloot de Antwerpse Trek KMC bikester.

    Trek KMC 03-05-2012 4.png 

    Juniores
    7e Kevin Panhuyzen

     

    Verslag Kevin Panhuyzen :

    "Ik had gewoon geen goeie benen. Zoiets heb ik nog nooit voorgehad. Maar het kan gebeuren. Ik vond het wel plezant”, aldus de Trek KMC biker.

     

    Heren Elite
    19e Sander Elen

     

    Volgend weekend wordt er door enkele renners de Dyna Sys MTB Cup te Apeldoorn Nederland gereden. De kidschallenge zaterdag is in Opglabbeek.

     

    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    03-05-2012 om 15:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 28 EN DINSDAG 01/05/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil 01-05-2012 1.jpg

    Vanomobil 01-05-2012 2.jpg
    Vanomobil 01-05-2012 3.jpg

    Vanomobil 01-05-2012 4.jpg

    Bron: Raf & Lydia

    03-05-2012 om 15:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZONDAG 29 APRIL EN DINSDAG 01 MEI 2012

    WAC Waasland.png
    MINIEMEN

    Dinsdag 01/05 - LEUPEGEM

    10 Jaar 33 dln.

    Bleyenberg Jado - Weg 1° - Tijdrit 1°

    Proficiat met je overwinning op de weg en de tijdrit !!!

    Bleyenberg Jado KOP 2011.png 

    11 Jaar 25 dln.

    Van Houte Sybren - Weg 4° - Tijdrit 1°

    Proficiat met je overwinning in de tijdrit !!!

    Van Houte Sybren KOP 2012.png 

    Meisjes 11 jaar 4 dln.

    Van Bellen Nicolien - Weg 4° - Tijdrit 4°


    ASPIRANTEN

    Dinsdag 01/05 – DRONGEN – 29 dln.

    Pieter Petrus – 20° (12 jarigen)

     

    NIEUWELINGEN

    Dinsdag 01/05 - BORNEM - 50 dln.

    Verscheuren Steve – 10°

    Deckers Cisse – 19°

    Baert Atlas – 24°

    Vercauteren Toon – 28°

    Drumont Frederik – 36°

    Wittevrongel Wouter

    Van Laere Robby

     

    Zondag 29/04 - MOLENSTEDE

    Vercauteren Toon

     

    JUNIORES
    Dinsdag 01/05 – BORNEM - 50 dln.

    Vercauteren Stef – 20°

    De Ost Jarne – 22°

    Drumont Matthijs – 42°

     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    03-05-2012 om 14:36 geschreven door kenny


    02-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.THOMAS DE GENDT OVER SEMMERZAKE EN BEVEREN

    Thomas De Gendt over Semmerzake en Beveren.
    De Gendt Thomas KOP 2012.png
    De Gendt Thomas Artikel 2012.png

    Tekst en foto: Flor Van de Velde

    02-05-2012 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANOMOBIL OP STAGE IN SPANJE - BENIDORM
    Banner Vanomobil Cycling 2010
    Vanomobil Stage Spanje 2012.png

    Bron: Raf & Lydia

    02-05-2012 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD VWF TE OUDEGEM VAN DINSDAG 01/05/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    02-05-2012 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO’S ASPIRANTEN TE BEVEREN VAN ZONDAG 29/04/2012

    FOTO’S ASPIRANTEN TE BEVEREN VAN ZONDAG 29/04/2012
    12.04.29 ASPI bev 13 j dhont &heyndrickx .JPG 12.04.29 ASPI bev genieten van podium 032.jpg
    12.04.29 ASPI bev 13J Florian 054.jpg 12.04.29 ASPI bev 13j horloge kiezen.jpg
    12.04.29 ASPI Bev 13j Florian vermeersch na afloop.jpg 12.04.29 ASPI bev 13j geschenkmand florian.jpg
    12.04.29 ASPI bev 13j WOUT V DEN BAERE.jpg 12.04.29 ASPI bev 13j op weg naar podium floria en rex.jpg
    12.04.29 ASPI bev Gerry.jpg 12.04.29 ASPI bev Willydewaelfotgrafeert.jpg
    12.04.29 ASPI 12j bev. 023.jpg

    Foto's: Flor Van de Velde

    02-05-2012 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG ASPIRANTEN 14 JAAR TE BEVEREN VAN ZONDAG 28/04/2012
    Aspiranten Beveren 14 jaar 28-04-2012 1.png
    Aspiranten Beveren 14 jaar 28-04-2012 2.png

    Verslag en foto's: Flor Van de Velde

    02-05-2012 om 20:38 geschreven door kenny


    01-05-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG ASPIRANTEN 13 JAAR TE BEVEREN VAN ZONDAG 28/04/2012
    Aspiranten Beveren 13 jaar 28-04-2012.jpg
    Aspiranten Beveren 13 jaar 28-04-2012 1.jpg
    Aspiranten Beveren 13 jaar 28-04-2012 2.jpg

    Verslag en foto's: Flor Van de Velde

    01-05-2012 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG ASPIRANTEN 12 JAAR TE BEVEREN VAN ZONDAG 28/04/2012
    Aspiranten Beveren 12 jaar 28-04-2012.jpg
    Aspiranten Beveren 12 jaar 28-04-2012 2.jpg
    Aspiranten Beveren 12 jaar 28-04-2012 3.jpg

    Verslag en foto's: Flor Van de Velde

    01-05-2012 om 22:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S JUNIORES TE BERLARE VAN DINSDAG 01/05/2012
    FOTO'S JUNIORES TE BERLARE VAN DINSDAG 01/05/2012
    1-5-2012-berlare-junioren 101.JPG
            De winnaar Jens Vandenhoudt druk omringd met de supporters.
    1-5-2012-berlare-junioren 097.JPG 1-5-2012-berlare-junioren 096.JPG
            Jens Vandenhoudt aan de micro.
    1-5-2012-berlare-junioren 076.JPG
                                     De spurt mooi in beeld gebracht.
    1-5-2012-berlare-junioren 078.JPG
    Jens Vandenhoudt voor Robin Van Der Beken, Niels Droesbeke en Ludovic Robeet.
    1-5-2012-berlare-junioren 080.JPG
                                          Jorick Rassart eindigde 5de.
    1-5-2012-berlare-junioren 081.JPG
                Thomas De Bosscher uit Kalken (zoon van Koen) werd knap 6de.
    1-5-2012-berlare-junioren 083.JPG
                           Edward De Boeck werd 7de voor Frank Vermue.
    1-5-2012-berlare-junioren 085.JPG
               Bram Van Renterghem won de pelotonspurt voor de 9de plaats.
    1-5-2012-berlare-junioren 001.JPG
                              Start van de 104 Juniores te Berlare.
    1-5-2012-berlare-junioren 003.JPG
                                     Thomas Ongena volgde de koers.
    1-5-2012-berlare-junioren 109.JPG 1-5-2012-berlare-junioren 094.JPG
       Thomas en Koen De Bosscher uit Kalken.
    1-5-2012-berlare-junioren 075.JPG 1-5-2012-berlare-junioren 033.JPG
    Jens De Roock uit Liedekerke reed zijn 1° wedstrijd.
    1-5-2012-berlare-junioren 099.JPG 1-5-2012-berlare-junioren 105.JPG
    1-5-2012-berlare-junioren 092.JPG 1-5-2012-berlare-junioren 013.JPG
    1-5-2012-berlare-junioren 010.JPG
    1-5-2012-berlare-junioren 007.JPG
    1-5-2012-berlare-junioren 071.JPG
    1-5-2012-berlare-junioren 072.JPG


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-05-2012 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 01/05/2012 GROTE PRIJS 1 MEI – HOBOKEN (A) - Men Elite 1.2 UCI - 180 km - 04h01min

    Aantal deelnemers:

    1.PRÉMONT Christophe -WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    2.PEETERS Kevin -LANDBOUWKREDIET – EUPHONY  14"

    3.PLANCKAERT Baptiste -LANDBOUWKREDIET - EUPHONY

    4.DAKTERIS Janis -T-PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON

    5.VAN DEN BERG Jim -KOGA CYCLING TEAM

    6.CRAEGHS Maarten -LOTTO BELISOL U23

    7.GOOVAERTS Tom -COLBA - SUPERANO HAM

    8.HOLLANDERS Dries -METEC CONTINENTAL CYCLINGTEAM

    9.VAN HOECKE Justin -WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    10.GEYSEN Kurt -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM  22"

    11.DE TROYER Tim -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM  24"

    26.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht -LOTTO BELISOL U23

    29.MERTENS Nick uit Dendermonde -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    31.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten -TEAM ALIPLAST

    32.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge -BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    35.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    59.ILEGEMS Ken uit Hemiksem -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    114.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  55"

    116.BRAEKEVELDT Pieter uit Herzele -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM  01’02"

    121.DHOLLANDER Kristof uit Stekene -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  1’17"

    124.GOOSSENS Kenny uit Sinaai -TEAM ALIPLAST  1’19"

    135.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM  01’30"

     

    01/05/2012 GLABBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 116,7 km

    Aantal deelnemers: 137

    1.ENNEKENS Stijn-AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.VANBILSEN Kenneth-AN POST SEAN KELLY TEAM

    3.VROLIJKX Jeroen-LOTTO BELISOL U23

    4.GREMELPONT Axel-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    5.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6.TERWEDUWE Kenny-MELBOTECH PRORACE CT

    7.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    8.DANIELS Wouter-MELBOTECH PRORACE CT

    9.BIERMANS Gregory-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10.BEYENS Yoeri-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    12.WIELANDT Sven uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    15.VAN GUYSE Jarno uit Stekene-MELBOTECH PRORACE CT

    22.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg-STAR CYCLING TEAM

    31.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    01/05/2012 KORTESSEM (LB) - Elite z.c./U23 - 121,5 km

    Aantal deelnemers: 128

    1.CAPIOT Amaury-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    2.JANS Roy-AN POST SEAN KELLY TEAM

    3.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    4.KERKHOFS Mathias-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    5.VANBRABANT Yannick-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    6.THIJS Rik-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7.VAN LEUKEN Mike

    8.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9.PONS Gaëtan-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    10.DONNAY Laurent-MELBOTECH PRORACE CT

    13.VANHOVE David uit Beverlo-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    24.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai-MIRMIL CYCLING TEAM

    53.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren-RUDYCO CYCLING TEAM

    98.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    01/05/2012 VELDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km

    Aantal deelnemers: 154

    1.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.BULTYNCK Kenneth-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    3.LAMPAERT Yves-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    4.MEURISSE Xandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5.KERKHOF Tim-WV SCHIJNDEL

    6.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7.VANDEN BAK Laurent-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    8.DELIE Kevin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.HAERINCK Steven-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10.POELMAN Laurens uit Kalken-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    65.DE BOCK Stijn uit Zele-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    76.STERCK Gunter uit Klein Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

     

    01/05/2012 BOORTMEERBEEK (VB) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 88,4 km

    Aantal deelnemers: 91

    1.POLSPOEL Maaike -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.VAN DOORSLAER Annelies -KLEO LADIES TEAM

    3.HOFFMANN Chantal -DE SPRINTERS MALDEREN

    4.DUTRIAUX Fiona-PEDALE MADELEINOISE

    5.DRUYTS Kelly uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    6.CONEY Sarah-LOCAL RIDE

    7.BOGAERT Lisa-WIMI GAMES ST. MARTINUS KERKSKEN

    8.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9.BREMMERS Ingeborg-TWC HER SNELLE WIEL

    10.BUYL Kimberly -SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    16.NIJNS Nathalie uit Lille-LOTTO BELISOL LADIES

    24.ROBERT Valerie uit Vrasene-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    29.WERNER Laure uit Duffel-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    34.NOBUS Anja uit Waardamme-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    43.DE RIDDER Amy uit Grembergen-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    58.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinghe-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    64.DE NYS Sofie uit Gentbrugge-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    66.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    68.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

     

    01/05/2012 HOBOKEN (A) - Juniores 1.14 NAT – Interclub - 100 km

    Aantal deelnemers:

    1.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    2.GOEREE Niels-EMMEN WSV

    3.MC CORMICK Hayden-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.PERRY Benjamin-CANADIAN NATIONAL TEAM

    5.DEKKER Sjors-VIKING-WATERLAND

    6.SOETE Daan-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7.CRISTAEL Tijne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    9.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.BUCHENER Jochum-VIKING-WATERLAND

    19.BONNE Diego uit De Klinge-CUBE-FINTRO-SPIE CT

    25.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    88.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    01/05/2012 BERLARE (O) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 104

    1.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.VAN DER BEKEN Robin-ISOREX CYCLING TEAM

    3.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.ROBEET Ludovic-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5.RASSART Jorick-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    6.DE BOSSCHER Thomas uit Kalken-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.DE BOECK Eward-WK NOORD WEST BRABANT

    8.VERMUE Frank-WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM

    10.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    22.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    37.DE VRIESE Jannes uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.DE DONDER Wito uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    47.MANNAERT Boris-RUDYCO CYCLING TEAM

    51.PERSOON Pieter uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    59.MAES Hannes uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    60.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    01/05/2012 BORNEM (A) - Juniores - 60 km

    Aantal deelnemers:

    01-05-2012 om 22:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Druyts Jessy KOP 2011.jpg 

            Jessy Druyts


    Dinsdag 01/05/2012 GULLEGEM (W) - Juniores - 93,5 km

    Aantal deelnemers: 59

    1.DHONT Seppe-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VLASBLOEM Sijmen-ONDER ONS PARIKE

    4.DULT Laurens-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM

    6.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.DEGROEVE Tanguy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8.BALCAEN Manolito-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    01/05/2012 ZONNEBEKE (W) - Juniores - 91 km

    Aantal deelnemers: 54
    1.HOUFFLYN Miel-CUBE FINTRO SPIE CT

    2.DE SMAELS Cil-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.BILLE Matthias-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    4.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VAN BETSBRUGGE Jonathan-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.VANNESTE Laurens-THOMPSON

    7.NOPPE Christophe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.PYFFEROEN Miel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.VANNEVEL Tuur-JONGE RENNERS ROESELARE

    10COREELMAN Giani-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

     

    01/05/2012 BOORTMEERBEEK (VB) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap
    Dames Nieuwelingen : 36,4 km - Aantal deelnemers: 44

    1.STOUGJE Chanella-AHOY

    2.GUNST Denise-JAN VAN ARCKEL

    3.LAMBERINK Kyra-WRV DE PEDDELAARS

    4.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5.KOSTER Paulien-WRV DE PEDDELAARS

    6.DE PAEPE Fien-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.VAN HOUTUM Céline-WV SCHIJNDEL

    9.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10.HERMANS Anka -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    14.DE BOCK Ellen uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Dames Junioren : 52 km - Aantal deelnemers: 31

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.STUMMEL Michelle-DE PEDDELAARS

    3.ROCKX Simone-DE ZUIDWESTHOEK

    4.MEYRING Mareille-DE PEDDELAARS

    5.COPPENS Kirsten-RSC ZUIDWESTHOEK

    6.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    7.DE VRIES Simone-WRV DE PENDELAARS

    8.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK

    9.MULDER Mascha-RESTORE CYCLING

    10.VANELVERDINGHE Celine-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    29.DE RIDDER Ivy uit Grembergen-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    01/05/2012 BORNEM (A) - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers: 50

    1.VAN DER MEER Noah-WESTLAND WIL VOORUIT

    2.RELAES Jacob uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    3.THIERENS Arne uit St.Gillis-RUDYCO CYCLING TEAM

    4.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    5.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

    7.KROONEN Bastien-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    8.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    9.PAUWELS Robin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM

    13.SMET Seppe uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    14.BAEYENS Tom uit Berlare-RUDYCO CYCLING TEAM

    15.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode-RUDYCO CYCLING TEAM

    19.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    20.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM

    21.WATERSCHOOT Wannes uit Stekene-RUDYCO CYCLING TEAM

    22.VAN OSSELAER Jonas uit Belsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.BAERT Atlas uit De Klinge-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    25.MOENS Axel uit Baasrode-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    27.THIBAUT Lennert uit St.Niklaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.VERCAUTEREN Toon uit Sinaai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    30.D`HAESE Mathias uit Zele-RUDYCO CYCLING TEAM

    31.VAN HAVERMAET Gianni uit Zele-RUDYCO CYCLING TEAM

    36.DRUMONT Frederik uit Temse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    01/05/2012 GISTEL (W) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 48

    1.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.KERCKHOVE Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    6.VERFAILLIE Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    7.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE

    8.VERMET Joran-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9.VERHEGGE Jari-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    10.SIMOENS Jens-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    01/05/2012 LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 68,6 km

    Aantal deelnemers: 67

    1.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    2.DE MUYNCK Jarich-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM

    4.DEBOOT Bruce-TIELTSE RENNERSCLUB

    5.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6.CLICTEUR Arne-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE

    9.FARRAZIJN Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.HEYTENS Maxim-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    23.HOLVOET Martijn uit Bavikhove-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    30.MARIN Glenn uit Beveren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    61.AERSSENS Kevin uit Sinaai-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    01/05/2012 NEERWINDEN (LANDEN) (VB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 56

    1.WILLEMS Thimo-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.BISSCHOPS Niels-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4.VANDERHEYDEN Jens-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5.TASSET Marvin-LOTTO-PREDICTOR VC ARDENNES

    6.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.MAHO Adrien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    8.ABE Jonas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9.DE WEERDT Dries-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10.SCIABICA Lorenzo-SPRINT 2000 CHARLEORI ASBL

     

    01/05/2012 NINOVE (O) - Nieuwelingen - 40 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.MOONS Steven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    2.ROELS Laurens-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    3.WALDERS Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.CARDOEN Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.PENNINCK Jens-TIELTSE RENNERSCLUB

    7.TIMMERMANS Tom-THOMPSON

    8.BULCKE Peter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.DE SCHRYVER Jonas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    10.DE BLAERE Diego-K.V.C. DEINZE VZW

    01-05-2012 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIANNI BATEN met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Baten Gianni Kop 2012.jpg
    Dinsdag 01/05/2012 RAMSEL - HERSELT (A) - Nieuwelingen - 67,2 km

    Aantal deelnemers: 86

    1.DEMOLDER Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.VAN LOON Jordi-WV BREDA

    3.VAN ROOSBROECK Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7.OLIESLAGERS Bob-TWC PIJNENBURG

    8.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.GOOSSENS Kobe-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    73.DE BEULE Mathias uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    01/05/2012 ZONHOVEN (LB) - Nieuwelingen - 50 km

    Aantal deelnemers: 60

    1.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    2.VAN DEN BORNE Tom-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.GOOSSENAERTS Auren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL

    5.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.THEUNIS Bram-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    7.POETS Jorre-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    8.DE PROOST Jasper-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9.DANIELS Simon-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW

     

    01/05/2012 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - Nieuwelingen - 67,5 km

    Aantal deelnemers: 86

    1.GIANNI BATEN uit Deerlijk-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.VAN DER POEL Tim-RWC AHOY

    3.HERREMANS Zino-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4.DEVENIJNS Jasper-ISOREX CYCLING TEAM

    5.FARINON Jeno-ISOREX CYCLING TEAM

    6.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    7.ABRAHAMS Jasper uit Gentbrugge-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    8.VAN RIJSSELBERGE Louie-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW

    10.DE BOECK James-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    16.DEJONGHE Bram uit Zwevegem-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.JANSSENS Jarrid uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    53.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk-RUDYCO CYCLING TEAM

    54.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    01/05/2012 GINGELOM (BORLO) (LB) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën
    Aantal deelnemers:

    DAMES NIEUWELINGEN

    1.EIJSSEN Alitcia -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  15’45”76

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  4”11

    3.VANDENBULCKE Jesse -VZW LOTTO-LADIESCYCLING  4”93

    4.VANDENBROUCKE Saartje -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  9”37

    5.ROES Maxime -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  17”41

     

    DAMES JUNIORES

    1.KOPECKY Lotte -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012  14’58”84

    2.VAN DER MEULEN Kaat -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM  7”41

    3.LODEWYKS Dana -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  9”08

    4.DEMEY Valerie -KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  32”96

    5.VAN DEN STEEN Kelly -WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT  33”39

     

    NIEUWELINGEN

    1.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  13’40”80

    2.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  8”80

    3.DECRAENE Igor -TIELTSE RENNERSCLUB  17”96

    4.GHYS Robbe -SPORT EN MOEDIG GENK  25”27

    5.DEVOLDERE Thibault -CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK  26”47

    14.DE WITTE Sven uit Hamme -WIELERTEAM WAASLAND VZW  37”76

    29.PERSOON Wouter uit Stekene -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  54”61

     

    JUNIORES

    1.POLS Ruben -WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  27’24”84

    2.LUYCKX Brent -TEAM CICLISMO MUNDIAL  11”93

    3.DELTOMBE Kevin -AVIA FUJI YOUTH TEAM  24”30

    4.DULT Jasper –THOMPSON  25”72

    5.VERSTREPEN Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  27”58

    16.ROTTY Glenn uit Verrebroek -WIELERTEAM WAASLAND VZW  56”93

    25.DEZWARTE Tom -RUDYCO CYCLING TEAM  1’48”69

     

    DAMES ELITE

    1.DE VOCHT Liesbet -STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM  29’29”49

    2.DAAMS Jessie -AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM  23”84

    3.BRULEE Latoya -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012  40”58

    4.DE MOYER Tessa -RSC DE ZUIDWESTHOEK  57”21

    5.DOM Annelies -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  1’09”99

    10.CROKET Gilke uit Bornem-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012  2’01”77

     

    BELOFTEN

    1.WELLENS Tim -LOTTO BELISOL U23  26’12”64

    2.SLEURS Christophe -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM  6”78

    3.DE JONGHE Kevin -TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR  15”67

    4.FRISON Frederik -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM  26”86

    5.DE BUYST Jasper -BONTRAGER-LIVESTRONG  27”89

     

    01/05/2012 DRONGEN (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    01/05/2012 ZONHOVEN (LB) - Aspiranten

    01/05/2012 LEUPEGEM (O) - Miniemen

    01-05-2012 om 21:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 01/05/2012

    vwf.JPG








    Dinsdag 1 mei OUDEGEM (9200)

    A-reeks
    1 Lode VAN IMPE
    2 Peter Neels (Kruibeke)
    3 Kurt Eeckhout en Bart Heirewegh (Hamme)
    5 Tom Van Uffel
    6 Raf Van Den Bossche
    7 Jarno Verhofstadt
    8 Stephen Geldhof
    9 Tom Hermans
    10 Kris De Block (Mariekerke)

    C-reeks
    1 Willem VAN DER HEYDEN
    2 Danny Saelens
    3 Pater Vermassen
    4 Franky Verhulst
    5 Tino Teirlinck
    6 Dirk De Schrijver
    7 Dieter Roman
    8 Pascal De Wolf
    9 Philippe Wauters
    10 Thierry Lampe

    D-reeks
    1 Henri HERMANS
    2 Rudy Thomas
    3 Daniel Van Der Mieren
    4 Jan De Mulder
    5 Robert Van De Kerkhof
    6 Peter Vos
    7 Dominique Turcksin
    8 Rene De Brucker
    9 Luc Van Roy
    10 Wim Van Looy

    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Wim De Waal
    3 Danny De Backer
    4 Jan Van Den Brande
    5 Piet Van Vaerenbergh
    6 Paul Casteleyn
    7 Yvan Camphijn
    8 Marc Heulens
    9 Alain De Schepper
    10 Marc Jacobs

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Jozef De Wever
    3 Jean Pierre Broothaerts
    4 Luc D'Haeseleer
    5 Helmuth Tas
    6 Jozef Deneef
    7 Jean Blommaert (Hamme)
    8 Guy De Bock
    9 Jose Hoebeke
    10 Johny Van Holen

    G-reeks
    1 Georges VONCKX
    2 Andre Ceurens
    3 Theo Coudyzer
    4 Viktor Van Den Eynde
    5 Willy Roels
    6 Kees Sebrechts
    7 Paul Otter
    8 Frank Laeremans
    9 Aad Vingerling
    10 Hubert D'Hondt

    01-05-2012 om 21:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 28/04/2012
    Banner Vanomobil Cycling 2010

    Vanomobil 29-04-2012.png

    Bron: Lydia & Raf

    01-05-2012 om 13:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 28 EN ZONDAG 29 APRIL 2012

    WAC Waasland.png
    MINIEMEN

    Zaterdag 21/04/2012 - PHILIPPINE 11 dln.

    Rowdy Reunis - 8°

     

    Zaterdag 28/04/2012 - KOEWACHT 15 dln.

    Rowdy Reunis - 4°

     

    ASPIRANTEN

    Zaterdag 28/04/2012 – KRUISHOUTEM

    12 Jaar 31 dln.

    Seels Brent – 5°

    Janssens Siebe – 13°

    Verbruggen David – 29°

     

    13 Jaar 42 dln.

    Van Houte Gerben – 3°

     

    14 Jaar 51 dln.

    Tielemans Jenthe

     

    Zondag 29/04/2012 - BEVEREN

    12 Jaar 19 dln.

    Michielse Danny – 9°

    Petrus Stijn – 14°

    Apers Indy – 15°

     

    13 Jaar 30 dln.

    Baert Ajax – 18°

    Franssesn Yannick – 28°

     

    14 Jaar 48 dln.

    Pauwels Tijl – 4°

    Beck Cedric – 6°

    Apers Ruben – 7°

    Milliau Vince – 12°

    Gabriels Senne – 27°

    Vaerewijck Bram – 34°

    Quintelier Yannick – 39°

     

    Aspiranten in BEVEREN

    De eerste jaars vertrokken in de regen, Indy en Pieter misten hun start waardoor ze de ganse wedstrijd moesten achtervolgen, beiden hebben een mooie koers neer gezet.

    Bij de 13 jarige klaarde het weer uit en was er een stralend zonnetje, er werd van in het begin goed door gereden waar Yannick en Ajax het toch enkele ronden goed vol hielden bij de eerste gelederen van het peloton. Maar een zoveelste versnelling was er te veel aan waar door Ajax en Yannick moesten lossen. Toch hebben ze nog goed vol gehouden en hun koers mooi uitgereden.

    Bij de 14 jarige aspiranten met 48 deelnemers op een bochtig parkoers werd er goed door gevlamd, de eerste ronden waren moordend hard, maar Cedric, Ruben, Vince en Tijl lieten niet begaan en waren goed mee. De Wacers reden een heel mooie koers, steeds goed voorin met knappe resultaten als gevolg. Het was een aangename koers middag met veel Wacers aan de start !

     

    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 28/04/2012 – SINT-JORIS WEERT

    Van Belle Jef – 27°

    Van Braagt Daan – 51°

    Baert Atlas

    De Meyer Senne

     

    Zondag 29/04/2012 – FLOREFFE

    Goossenaerts Auren – 24°

    Verscheuren Steve – 42°

    Van Riel Brent

    Van de Wijgaert Axel

    Van den Broeck Jordi

     

    JUNIORES

    Zaterdag 28 April – BEVEREN 68 dln.

    Leeman Emmanuel – 38°

     

    Zondag 29/04/2012 – KORBEEK LO

    Van Echelpoel Michiel – 56°

    Van De Plas Jelle – 94°

    Van Hooydonck Dante - 96°

    Vercauteren stef – 104°

     

    Zondag 2904/2012 - TEMSE 52 dln.

    De Ost Jarne – 25°

    Drummont Matthijs

    Jansegers Jeffrey

     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    01-05-2012 om 13:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD WAOD TE GAVERE VAN MAANDAG 30/04/2012
    A-categorie:



    B-categorie:



    Filmopname: Gino Van Broeck

    01-05-2012 om 13:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SASHA WEEMAES met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!
    Weemaes Sasha KOP 2012.png
    Zondag 29/04/2012 BEVEREN (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

    MEISJES 13 JAAR

    1.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM

    2.HEYNDRICKX Laura-ISOREX CYCLING TEAM

    Beveren Aspiranten 2012 1.JPG 

    JONGENS 12 JAAR

    1.BAETENS Branko-WK NOORD WEST BRABANT

    2.KEPPENS Arne-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.CLAUWAERT Maarten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.PAUWELS Maxim-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    5.SLOCK Liam-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    8.DEWAELE Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.MICHIELSE Danny-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.VAN DE VELDE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    12.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.PETRUS Pieter-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    15.APERS Indy-KON. HOBOKEN WAC

    16.SCHELFHOUT Gregory-RUDYCO CYCLING TEAM

    Beveren Aspiranten 2012 2.JPG 

    JONGENS 13 JAAR

    1.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE

    2.REX Laurenz-RADSPORTKLUB - EUPEN

    3.KESTENS Donovan-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4.VAN DER EYCKEN Brent-WSC HAND IN HAND BAAL

    5.VERTONGEN Jens-VA-CYCLING TEAM ZELE

    6.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    8.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM

    9.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    13.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    18.BAERT Ajax-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    21.VAN PASSEL Jolan-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.MAES Bjorn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    30.VAN DEN BAERE Wout-WIELERTEAM WAASLAND VZW
    Beveren Aspiranten 2012 3.JPG

    JONGENS 14 JAAR

    1.SASHA WEEMAES uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.DECLEYRE Jens-RUDYCO CYCLING TEAM

    4.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14.STRUYF Lize-RUDYCO CYCLING TEAM

    17.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    21.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.STAUT Hendrik-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.VERMEULEN Entse-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.CAP Kyle-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.MOREELS Ruben-RUDYCO CYCLING TEAM

    27.GABRIELS Senne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    30.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    35.D´HOOGE Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM

    38.VAN DIEREN Christophe-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.QUINTELIER Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    Beveren Aspiranten 2012 5.JPG
    Beveren Aspiranten 2012 4.JPG

    Foto's: Raymond De Geest

     

    29/04/2012 HALLE (VB) - Aspiranten

    29/04/2012 HERSELT (A) - Aspiranten

    29/04/2012 WAREGEM (W) - Aspiranten

    29/04/2012 HERSELT (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    29/04/2012 WAREGEM (W) - Miniemen (afwachtingsproef)

    29/04/2012 BMX - BELGISCH KAMPIOENSCHAP (A) - BMX - Belgisch Kampioenschap

    01-05-2012 om 13:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD VWF & WAOD VAN ZONDAG 29/04/2011 TE HERZELE
    VWF HOFSTADE FILM CAT A VAN ZONDAG 29/04/2012



    VWF HOFSTADE FILM CAT C VAN ZONDAG 29/04/2012

     

    VWF HOFSTADE FILM CAT D VAN ZONDAG 29/04/2012

     

    WAOD HERZELE FILM CAT A/B VAN 29/04/2012



    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    01-05-2012 om 12:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 30/04/2012

    waod_3.jpg
    Maandag 30 April – GAVERE (9890)

     

    Catg.A (70 dln) 
    1 Kristof Gryson (Landegem)

    2 Dries Echelpoels

    3 Kim Van Oost

    4 Thibaut Derycke

    5 Luc De Duytsche

    6 Steven Martens

    7 Mario Van Den Broecke

    8 Glenn De Wolf (Hamme)

    9 Klaas Stijnen

    10 Peter de Winter
    WAOD 30-4-2012-gavere 273.JPG
                                        Winnaar Catg.A Kristof Gryson.
    WAOD 30-4-2012-gavere 241.JPG
                         Aankomst van Kristof Gryson voor Dries Echelpoels.
    WAOD 30-4-2012-gavere 278.JPG
    Bart Velghe kreeg een aandenken, samen met Dries Echelpoels die 2de werd.
    WAOD 30-4-2012-gavere 252.JPG
                              Aankomst van Glenn De Wolf die 8ste werd.
    WAOD 30-4-2012-gavere 178.JPG
                                                   Start Catg.A

    Catg.B (34 dln)
    1 Andy Van Loon (Hoogerheide, NL)

    2 Patrick Vanhoolandt

    3 Alex Goossens (Vrasene)

    4 Peter Ballet

    5 Geert Van Speybroeck

    6 Danny De Bruyne

    7 Tom Hesters

    8 Eddy Gyselinck

    9 Alain Goolaerts

    10 Rudi Rabout (Heinkenszand)
    WAOD 30-4-2012-gavere 269.JPG
                                   Winnaar Catg.B Andy Van Loon.
    WAOD 30-4-2012-gavere 228.JPG
                          De spurt in de Catg.B met winnaar Andy Van Loon.
    WAOD 30-4-2012-gavere 173.JPG
    De start van Catg.B met Piet Herijgers, Wim Heyndrickx en Bart Rombouts.

    Catg.C (47 dln)
    1 Martin Durant (Wevelgem)

    2 Etienne Claus (Waasmunster)

    3 Marc Goossens

    4 Joost Pieters

    5 Wim De Waal

    6 Marc Couckuyt

    7 Florent De Leersnyder

    8 Hilair Heye

    9 Paul Van Puyenbroeck (Hamme)

    10 Frank De Block
    WAOD 30-4-2012-gavere 210.JPG
                                         Winnaar Catg.C Martin Durant.
     WAOD 30-4-2012-gavere 146.JPG
     Aankomst van de Catg.D met Martin Durant voor Etienne Claus en Marc Goossens.
    WAOD 30-4-2012-gavere 169.JPG WAOD 30-4-2012-gavere 080.JPG
                  Geert Smet uit St.Niklaas.                                                                            Start Catg.C 
    WAOD 30-4-2012-gavere 086.JPG
                             Paul Van Puyenbroeck uit Hamme St.Anna.

    Catg.D (39 dln)
    1 Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2 Jozef Deneef

    3 Jose Hoebeke

    4 Helmuth Tas

    5 Marc Colpaert

    6 Robert Maldrie

    7 Karel Heirbaut (Belsele)

    8 Jan Pagé

    9 onbekende renner

    10 Ludo Opdebeek
    WAOD 30-4-2012-gavere 075.JPG
               Winnaar Catg.D Marc Vervondel, winnaar Catg.E Luc Snels en 
                winnaar Catg.F Gerrit Hairwassers.
    WAOD 30-4-2012-gavere 057.JPG
                                    Winnaar Catg.D Marc Vervondel.

    Catg.E (12 dln)
    1 Luc Snels (Minderhout)

    2 Theo Coudyzer

    3 Ceurens Andre

    4 Mathieu Mercken

    5 Roger Beelaert (Rupelmonde)

    6 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    7 Julien Vyvey

    8 André Klep

    9 Herman Van Den Borre

    10 Freddy De Blick (Beveren)
    WAOD 30-4-2012-gavere 060.JPG
                                        Winnaar Catg.E Luc Snels.

    Catg.F (23 dln)
    1 Gerrit Hairwassers (Den Dungen, NL)

    2 Gerard Mariën

    3 Clement Saelens

    4 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5 Joseph D'Hont

    6 Freddy Van Rie

    7 Peter Ryalls

    8 Armand Mols

    9 Manfred

    10 François Brouwers
    WAOD 30-4-2012-gavere 002.JPG
                     Start Catg.F met Joseph D'Hondt en Chris Vandevoorde.

    Toeristen (46 dln)
    1 Giovanni Vandromme (Koekelare)

    2 Joachim Michels

    3 Frederic Bogaert

    4 Niels D'Hondt (Sombeke)

    5 Bram Van Neck

    6 Alain Calle (Gent)

    7 Joost Vanoverbeke

    8 Geert Braeckman

    9 Nico Maes

    10 Dieter Vercauter
    WAOD 30-4-2012-gavere 190.JPG
                            Winnaar Toeristen Giovanni Vandromme.
    WAOD 30-4-2012-gavere 077.JPG
                                                          Start Toeristen.



    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-05-2012 om 12:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2012

    waod_3.jpg
    Zondag 29 April 9550 – HERZELE (9550)

     

    Catg.A

    1 Lode Van Impe (Sint-Lievens-Esse)

    2 Peter Van Damme

    3 Piet Froyen

    4 David Motte

    5 Stephen Geldhof

    6 Kristof Lauwereys

    7 Kris Van Der Massen

    8 Matthias Hinderdael

    9 onbekende renner

    10 Andy De Backer
    WAOD 29-1-4-2012-herzzele waod 297.JPG
                                       Winnaar Catg.A Lode Van Impe.
    WAOD 29-1-4-2012-herzzele waod 244.JPG
                                  Aankomst winnaar Catg.A Lode Van Impe.

    WAOD 29-1-4-2012-herzzele waod 100.JPG
                                                          Start Catg.A
     

    Catg.B

    1 Jason Edwards (England)

    2 Arie De Moor

    3 Frank Van Haverbeek

    4 Pedro Michels

    5 Eric Vereecken

    6 Ashley Holding

    7 Thierry Folens

    8 Philip Wittoek

    9 Rudi Rabout (Heinkenszand)

    10 Mario De Kesel
    WAOD 29-1-4-2012-herzzele waod 305.JPG
                             Winnaar Catg.B Jason Edwards uit Engeland.
    WAOD 29-1-4-2012-herzzele waod 272.JPG
                     Aankomst Catg.B met Jason Edwards en Arie De Moor.

    WAOD 29-1-4-2012-herzzele waod 094.JPG
                                                        Start Catg.B
     

    Catg.C

    1 Freddy Van Genechten (Westerlo)

    2 Patrick Van Renterghem

    3 Ronny Paridaens

    4 Ko Harms

    5 Wim De Waal

    6 Filip Lievens

    7 Francis De Ridder

    8 Hilair Heye

    9 Jan Cortoos

    10 Frank De Pelsmaker

    WAOD 29-1-4-2012-herzzele waod 085.JPG
      Winnaar Catg.C Freddy Van Genechten en winnaar Toeristen Erik Van Wijk.
    WAOD 29-1-4-2012-herzzele waod 065.JPG
                     Aankomst van winnaar Catg.C Freddy Van Genechten.
     

    Catg.D

    1 Jozef Deneef (Denderleeuw)

    2 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    3 Danny Polfliet

    4 Helmuth Tas

    5 Rik Scheirlinckx

    6 Robert Maldrie

    7 Rene Verheirstraeten

    8 José Dezegher

    9 Daniel Hauttekeete

    10 François Coppers (Lokeren)

    WAOD 29-1-4-2012-herzzele waod 022.JPG
    Winnaar Catg.D Jozef Deneef, winnaar Catg.F Joseph D'Hondt en winnaar Catg.E Luc Snels.
    WAOD 29-1-4-2012-herzzele waod 010.JPG
                             Aankomst van winnaar Catg.D Jozef Deneef.
     

    Catg.E (6 dln)

    1 Luc Snels (Minderhout)

    2 Theo Coudyzer

    3 Herman Van Den Borre

    4 Werner Dullaert (St.Gillis)

    5 Freddy De Blick (Beveren)

    6 Robert Robijns

     

    Catg.F

    1 Joseph D'Hont (Desteldonk)

    2 Clement Saelens

    3 Peter Ryalls

    4 François Brouwers

    5 Georges Michiels

    6 Guy Soil

    7 Joseph Boone

    8 Edward Battersby

    9 Roger De Breuker

    10 Willy Voorbraeck
    WAOD 29-1-4-2012-herzzele waod 026.JPG
      Winnaar Catg.F Joseph D'Hondt samen met de familie van Clement Saelens.

    WAOD 29-1-4-2012-herzzele waod 001.JPG
                      Clement Saelens de winnaar van Zaterdag te Kruishoutem.

    Toeristen

    1 Erik Van wijk (Overijse)

    2 Mike Van de Voorde

    3 Wim Saelens

    4 Bart Van Der Veken (Zwijndrecht)

    5 Frederik Seynaeve

    6 Dirk Stammeleer

    7 Joery Desomer

    8 Bart Van Passel

    9 Gregory Schelfhout

    10 Servaas De Man


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    01-05-2012 om 11:18 geschreven door kenny


    30-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2012

    ECW Banner 2012.jpg
    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Masters A en
    met de Titel van Kampioen van Luik !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2011.jpg
    Zondag 29/04/2012 - BANNEUX – ECW – Kampioenschap van Luik -
    AMATEURS - MASTERS A


    1 WOLKOWICZ Romain (Amateurs)

    2 KRISTOF WIELFAERT uit Lokeren (Masters)

    3 HILGERS Michaël

    4 ARITS Steven

    5 COSYN Joris

    6 HENRION Jonathan

    7 BOURGUIGNON Maxime

    8 COLLARD Simon

    9 RANSY Sigi

    10 BECQ Maxime

    30-04-2012 om 19:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS MAANDAG 30/04/2012

    Nieuws van Jori.

     

    Jori Van Steenberghen gaat  op dinsdag 1 mei van start in Hoboken in de Grote 1 Mei-Prijs  Een koers voor  Men Elite 1.2 UCI over een afstand van 180 km.

    Start om 14u. Afspraak: Extra Time, Louizalei 24, Hoboken.


    Nieuws Van Diego.

     

    Zondag stond Diego Bonne aan de start in Temse met nog 50 junioren. Na de mooie prestatie van zaterdag in Beveren, kon Diego ook nu weer een fantastische wedstrijd rijden! Drie renners, waaronder de Nederlandse veldritkampioen Mathieu van der Poel (zoon van Adrie), gingen er na de 2de ronde vandoor en kregen 30 seconden voorsprong. Diego ging met 6 renners in de achtervolging en na een paar ronden werden de 3 koplopers ingelopen. Het peloton kon nu niet veel meer inbrengen tegen deze groep van 9 junioren die nog tot meer dan 2 minuten zouden uitlopen. Deze jongens streden voor de overwinning. Diego finishte als 4de en kon dit weekend zijn tweede top-5 plaats noteren. Winnaar werd er van der Poel.




    Bron: Flor Van de Velde

    30-04-2012 om 19:28 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!