.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    29-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 1°Seizoenszege en de Titel van Provinciaal Kampioen van Oost-Vlaanderen bij de Elite z.c. !!!

    Ongena Thomas KOP 2011.jpg
    Zondag 29/04/2012 KORTESSEM (LB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 137,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.CAROLUS Jorne-LOTTO BELISOL U23

    2.JANS Roy-AN POST SEAN KELLY TEAM

    3.WELLENS Tim-LOTTO BELISOL U23

    4.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    5.VROLIJKX Jeroen-LOTTO BELISOL U23

    6.ENNEKENS Stijn-AN POST SEAN KELLY TEAM

    7.CRAEGHS Maarten-LOTTO BELISOL U23

    8.SEGERS Joren-AN POST SEAN KELLY TEAM

    9.FRANSSEN Wout-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    10.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM


    29/04/2012 ARDOOIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.FORD Martin-IN GEAR QUICKVIT

    3.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    4.KERKHOF Tim-WV SCHIJNDEL

    5.PAAJANEN Paavo-FUJI TEST TEAM

    6.CUNNINGHAM Joshua-VIASPORT

    7.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    8.WELVAERT Michael-EC VIEUX CONDEEN

    9.VANDRIESSCHE Dieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10.DUPONT Timothy-JONG VLAANDEREN

     

    29/04/2012 SCHELDERODE - MERELBEKE (O) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 138 km

    Aantal deelnemers:

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    3.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.VANDAMME Davy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    7.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8.VANHUFFEL Wim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    9.WAUTERS Willem-LOTTO BELISOL U23

    10.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    13.DE BOSSCHER Koen uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    14.DE DEYN Jürgen uit Aalter-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    16.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    17.VAN GUYSE Jarno uit Stekene-MELBOTECH PRORACE CT

    19.ONGHENA Matthias uit Kieldrecht-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    23.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST

    28.DE ROOS Robby uit Moerbeke-TEAM ALIPLAST

    30.DE GREYT Willem uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    32.CORDEEL Pieter uit Stekene-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

     

    29/04/2012 WEZEMBEEK-OPPEM (VB) - Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap - 145 km

    Aantal deelnemers:

    1.STUYVEN Jasper-BONTRAGER-LIVESTRONG

    2.DANIELS Wouter-MELBOTECH PRORACE CT

    3.VAN ROY Stijn-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.PEYSKENS Dimitri-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    5.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    6.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    7.DE VOS Gertjan-FUJI TEST TEAM

    8.DIERICKX Steven-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9.BROEDERS Garrit-JONG VLAANDEREN

    10.PIETERS Sibrecht-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

     

    29/04/2012 POLLARE - NINOVE (O) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 140,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.DE TROYER Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23

    3.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    4.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5.VAN DEN ABEELE Arnaud-JONG VLAANDEREN

    6.HAERS Joris-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    7.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    8.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST

    9.VERHELST Louis-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    10.VAN BREUSSEGEM Elias-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    11.GEERINCK Jens uit Grembergen-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    12.POELMAN Laurens uit Kalken-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    15.PERSOON Joeri uit Stekene-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    17.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht-LOTTO BELISOL U23

    22.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    23.NAESEN Oliver uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    32.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    42.DE BOCK Stijn uit Zele-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    54.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    55.VERGEYLEN Timothy uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    62.BAEYENS Dennis uit Berlare-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    65.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme-LUCA TEAM BELGIUM

    73.DE WAEL Aaron uit  Uitbergen-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    77.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    85.GOOSSENS Kenny uit Sinaai-TEAM ALIPLAST

    86.DE BOEY Jonas uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    87.HERREBAUT Jeffrey uit Zele-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    91.PIETERS Andres uit Grembergen-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    94.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    99.MARTENS Valentijn uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    29/04/2012 PULLE (A) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 144,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.SMEYERS Floris-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.FRANKEN Marc-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    3.VAN ZUMMEREN Stef-LOTTO BELISOL U23

    4.BOONS Ruben-LOTTO BELISOL U23

    5.FRISON Frederik-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    6.DIELTJENS Gert-WSC HAND IN HAND BAAL

    7.VAN DEN VONDER Stef-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    8.BROECKX Stig-LOTTO BELISOL U23

    9.SPRENGERS Thomas-LOTTO BELISOL U23

    10.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23

    15.DRUYTS Gerry uit Wilrijk-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    27.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    43.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-TEAM ALIPLAST

    44.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    29/04/2012 HEIST OP DEN BERG (A) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 97,2 km

    Aantal deelnemers:

     

    29/04/2012 FLOREFFE - BVB/CDB - Nieuwelingen - 01h43min
    Aantal deelnemers:

    1.DECRAENE Igor -TIELTSE RENNERSCLUB

    2.DONCK Lowie -JONGE RENNERS ROESELARE  11"

    3.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  18"

    4.VAN DINGENEN Jordi -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.WOUTERS Enzo -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  31"

    6.PLANCKAERT Emiel -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.ARIMONT Charlie -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.HERREMANS Zino -ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9.BUNTINX Auxence -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    10.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    16.ABRAHAMS Jasper uit Gentbrugge -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    27.PERSOON Wouter uit Stekene -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    28.BAELEN Juul uit Gent -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    42.VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    47.VERSCHAEVE Antoon uit Burcht -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    69.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode -RUDYCO CYCLING TEAM

    72.DEJONGHE Bram uit Zwevegem -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    75.DE WITTE Sven uit Hamme -WIELERTEAM WAASLAND VZW  1’04"

    29-04-2012 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar Titel van Provinciaal Kampioen van Antwerpen bij de Dames Juniores !!!

    Proficiat aan JACOB RELAES met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Titel van Provinciaal Kampioen van Antwerpen bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Druyts Jessy KOP 2011.jpg   Relaes Jacob Kop 2012.png Druyts Lenny KOP 2011.jpg

             Jessy Druyts                       Jacob Relaes                            Lenny Druyts

    Zondag 29/04/2012 KORBEEK-LO (VB) - Juniores - Interclub
    Aantal deelnemers:

    1.PYFFEROEN Miel -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VERSCHUERE Seppe -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.LETEN Wouter -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.HOUFFLYN Miel -CUBE-FINTRO

    5.SMITS Jeroen -WV VIKING-WATERLAND

    6.DECLERCQ Benjamin -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.PIETERS Laurent -CUBE-FINTRO

    8.DEBRUYNE Glenn -WK NOORD WEST BRABANT

    9.COOLS Michael -AVIA FUJI YOUTH

    10.VAN REEK Timon -WV DE JONGE RENNER

    26.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  2’27"

    31.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.CLAUS Dieter uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    42.DEZWARTE Tom -RUDYCO CYCLING TEAM

    45.THIERENS Sam uit St.Gillis -RUDYCO CYCLING TEAM

    48.SINOY Fabio uit Mariekerke -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    57.VAN DAM Tom uit Melsele -RUDYCO CYCLING TEAM

    71.SMET Cedric uit Rupelmonde -RUDYCO CYCLING TEAM

    104.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  3’20"

     

    29/04/2012 HARINGE (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers:

    1.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    2.CARR Frazier-PALMER PARK VELO

    3.BOUVRY Kenny-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.DE SMAELS Cil-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.RAGAN Jacob-CHAMPION SYSTEM MAXGEAR

    6.BOXUS Arthur-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7.VANDERPLAETSEN Wietse-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8.GOOSSENS Glenn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9.BALCAEN Manolito-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.DE GREVE Maxim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

     

    29/04/2012 KLUISBERGEN - ZULZEKE (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.JAUREGUI Quentin-CL NEUTRE NORD PAS

    2.L CURRAN Geoffrey-USA TEAM

    3.HEYLEN Wannes-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.DE PLUS Laurens-THOMPSON

    5.A VERMEULEN Alexey-USA TEAM

    6.SCHOTTE Lauwrence-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7.SOBERON Zowe-THOMPSON

    8.L DESSAU Michael-USA TEAM

    9.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT

     

    29/04/2012 MOLENSTEDE (VB) - Juniores - 72 km

    Aantal deelnemers:

    1.PERRY Ben-TEAM CHCH

    2.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4.MEYS Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.ESSELAAR Remco-WCL BERGKLIMMERS

    6.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    7.VANDERAERDEN Timothy-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    8.VANDIKKELEN Mathias-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.ETZL Brandon-SPIDERTECH POWERED BY POWERWATTS

    10.SCHERPENBERGH Dominique-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    29/04/2012 TEMSE (O) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.VAN BEUSICHEM Jaco-WESTLAND WIL VOORUIT

    4.BONNE Diego uit De Klinge-CUBE-FINTRO-SPIE CT

    5.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    6.DELBAERE Tijs-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7.VANDECAUTER Uwe-YOUNG SCHELDE CT

    8.WITTOUCK Dominick uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    10.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    12.DE VRIESE Jannes uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19.PERSOON Pieter uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.DE OST Jarne uit Bornem-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    28.VERMEULEN Daan-RUDYCO CYCLING TEAM

    30.ANNAERT Dieter uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    35.HAENTJENS Yornie uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    29/04/2012 HEIST OP DEN BERG (A) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap - 59 km

    Juniores - Aantal deelnemers:

    1.MACKAIJ Floortje-WTC WOERDEN

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5.ROHDE Lysanne-RSC DE ZUIDWESTHOEK

    6.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.KLEMENT Melanie-DE PEDDELAARS

    8.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    9.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    10.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

     

    Nieuwelingen – Aantal deelnemers:

    1.KOREVAAR Jeanne-GRC JAN VAN ARCKEL

    2.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3.STOUGJE Chanella-AHOY

    4.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5.GUNST Denise-JAN VAN ARCKEL

    6.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT

    8.QUAADEN Kinga-WCL BERGKLIMMERS

    9.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.KOSTER Paulien-WRV DE PEDDELAARS

     

    29/04/2012 KRUISHOUTEM (O) - Nieuwelingen
    Wegrit: 63 km – Aantal deelnemers:

    1.CULLAIGH Gabriel-CYCLE SHACK

    2.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG

    3.CHAPMAN Ben-CYCLE SHACK

    4.EVANS Joe-CYCLE SHACK

    5.JASPERS Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG

    7.SHAW James-CYCLE SHACK

    8.KERCKHOVE Maxim-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.BLAMPAIN Maxime-ROUBAIX LILLE METRO

    27.JANSSENS Jarrid uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    29.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    58.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Tijdrit: 6 km - Aantal deelnemers:

    1.DEVOLDERE Thibault-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    2.SHAW James-CYCLE SHACK

    3.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.EVANS Joe-CYCLE SHACK

    5.VAN IERSEL Youri-TWC PIJNENBURG

    6.CULLAIGH Gabriel-CYCLE SHACK

    7.CHAPMAN Ben-CYCLE SHACK

    8.WELTEN Bram-TWC PIJNENBURG

    9.TANFIELD Charlie-CYCLE SHACK

    10.WALDERS Kevin-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    30.BATEN Gianni uit Deerlijk-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    32.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    43.WATERSCHOOT Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM

    68.JANSSENS Jarrid uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    74.OTTEVAERE Niels uit Hulste-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    29/04/2012 MOLENSTEDE (VB) - Nieuwelingen - 50 km

    Aantal deelnemers: 76

    1.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT

    4.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL

    5.VANGORP Gill-ZANNATA CYCLING TEAM

    6.DRIESEN Siebe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7.LOENDERS Glenn-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    9.ABE Jonas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10.HERMANS Briek-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    19.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    29/04/2012 SINT-JORIS BEERNEM (W) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers:

    1.JACOB RELAES uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    2.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3.VAN HECKE Elias uit Moerzeke-RUDYCO CYCLING TEAM

    4.DECEUNINCK Guillaume-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE

    6.TIMMERMANS Tom-THOMPSON

    7.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE

    8.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.PYFFEROEN Hannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10.JOCQUE Jelle-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    22.HOLVOET Martijn uit Bavikhove-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.COURTENS Igor uit Bavikhove-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29-04-2012 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 29/04/2012

    vwf.JPG







    Zondag 29 april HOFSTADE (9308)


    A-reeks
    1 Gianni COOMAN
    2 Dries Echelpoels
    3 Dave Venninckx
    4 Siegfried De Nauw
    5 Kristof Muys
    6 Peter Bocken
    7 Kevin Van Den Cruijce
    8 Jerry Cooman
    9 Geert Ceulemans
    10 Michel Vereecken

    C-reeks
    1 Danny SAELENS

    2 Bruno Bruyere
    3 Bert Dockx
    4 Willem Van der Heyden
    5 Eddy Merckx (Bornem)
    6Stefan Hermans
    7 Sven Janssens
    8 Peter Maes (Bornem)
    9 Pascal Kestemont
    10 Mario Verbinnen

    D-reeks
    1 Dominique TURCKSIN
    2 Herman Proost
    3 Dirk Van Hove
    4 Rene De Brucker
    5 Christophe Brieau
    6 Daniel Van Der Mieren
    7 John De Croock
    8 Danny Poelmans
    9 Peter Vos
    10 Didier Turcksin

    E-reeks
    1 Paul CASTELEYN
    2 Marc Heulens
    3 Frank Suys (Bornem)
    4 Joseph Devits
    5 Joost Pieters
    6 Patrick Van Cleemput
    7 Luc Van Mol
    8 Hugo Van Linden
    9 Patrick Convents
    10 Alain De Schepper

    F-reeks
    1 Rene MERTENS
    2 Freddy Vranken
    3 Guy De Bock
    4 Alfons Van Raemdonck (Melsele)
    5 Julien De Bock
    6 Willy Wouters
    7 Eddy Cobbaut
    8 José Meyere
    9 Karel Heirbaut (Belsele)
    10 Marc Vervondel

    G-reeks

    1 Viktor VAN DEN EYNDE
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Roger Beelaert (Rupelmonde)
    5 Hubert D'Hondt
    6 Willy Teirlinck
    7 Guido Cornet
    8 AM Van Ginderdeuren
    9 Jozef Saerens
    10 William De Cremer

    29-04-2012 om 20:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 29/04/2012
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.
    Janssens Kenny KOP 2010 1.jpg

         Kenny Janssens

    Onder leiding van Kenny Janssens en Koen Van Laere vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    10 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Gans de rit droog en dat was voor deze week het goede nieuws wat betreft het weer, vanaf Tabaknatie werd het ronddraaien gestart en iedereen probeerde zijn steentje bij te dragen. Er werd vlot rondgedraaid tot het keerpunt in Walsoorden waar we even steun kregen van oud renner Luc De Moor. Op de terugweg werd meteen de ketting terug opgestart en dat bleef zo tot de Doel waar Kenny Janssens de eerste maal demarreerde met het gevolg dat nog 9 renners het tempo volgden. Thomas Neyt en Jan Peirsman waren de volgende aanvallers maar telkens kwam alles terug samen. Voor het ronde punt in Kallo waren het opnieuw Thomas Neyt en Kenny Janssens die fors doortrokken en meteen een gat sloegen. Enkel Wim Kras, Tom Heirbaut en Tom Middelkamp konden later nog de aansluiting maken en ditmaal was de kopgroep gevormd. Vooraan draaiden ze goed rond tot 800 meter voor de meet, Tom Middelkamp probeerde hard weg te rijden maar kreeg Kenny Janssens op zijn wiel en iets later Wim Kras. Wim Kras trok de laatste honderden meters en Kenny Janssens maakte het vooraan af.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op +/- 40 Km/h vanaf de Tabaknatie, vanaf Buyl Sport stond de teller op 38 Km/h. Met de extra lus naar Den Es en terug naar Melsele bedroeg de afstand 106 Km.
    Reden mee: Koen Van Laere , Kurt Van Raemdonck , Tom Middelkamp , Jan Peirsman , Tom Heirbaut , Filip Weemaes , Thomas Neyt , Wim Kras (lek en later op de terugweg terug aangesloten) , Serge Meyvis (ligfiets) en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    29-04-2012 om 16:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.PLOEGVOORSTELLING J EN C TEAM TE BERLARE

    PLOEGVOORSTELLING J EN C TEAM TE BERLARE

    J en C team 28-4-2012 267.JPG 

    Volgende renners rijden o.a. bij J en C :

    Johan Dhont uit Zele

    Patrick Lauwereys

    Chris Michiels uit Grembergen

    Wilfried Lenssens uit Wanzele

    Gino Goetmaekers

    Greg Snoek uit Hamme-Zogge en zoon van Marnik

    Marnik Snoeck uit Hamme-Zogge
    J en C team 28-4-2012 287.JPG
    J en C team 28-4-2012 292.JPG
    J en C team 28-4-2012 318.JPG

    Foto's: Rita Thienpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-04-2012 om 16:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG JUNIORES TE BEVEREN VAN ZATERDAG 28/04/2012
    Beveren Juniores 28-04-2012 1.jpg
    Beveren Juniores 28-04-2012 2.jpg
    Beveren Juniores 28-04-2012 3.jpg
    Beveren Juniores 28-04-2012 4.jpg
    Beveren Juniores 28-04-2012 5.jpg

    Tekst en foto's: Flor Van de Velde

    29-04-2012 om 16:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD JUNIORES TE BEVEREN VAN ZATERDAG 28/04/2012
    FOTO'S WEDSTRIJD JUNIORES TE BEVEREN VAN ZATERDAG 28/04/2012
    12.04.28 PODIUM & Kurt & Dirk Ong.jpg
    Kurt Van Meirvenne, Dirk Onghena, Diego Bonne, Ricardo van Dongen en Ciske Aneca.
    12.04.28 juniores beveren champ28.04 119.jpg
    12.04.28 juniores bevguido aan Bonne 28.04 108.jpg 12.04.28 juniores bevTrof & champ brievenbus.jpg
    12.04.28 Juniores bev RICARDO VAN DONGEN.jpg        12.04.28 juniores bev Ciske Aneca 28.04 106.jpg
    12.04.28 juniores KURT & bloemenmeisje 28.04 101.jpg 12.04.28 juniores bev Sandra spreekt renners toe.jpg
         Kurt Van Meirvenne van Jartazi Sport Design.
    12.04.28 juniores b DIRK ONGHENA 28.04 113.jpg 12.04.28 juniores b Klaar voor de aankomst 28.04 091.jpg
      Dirk Onghena, Nationale coach van de Juniores.      Sandra voor WBV, Franky met het fluitje, Gerry aan de Micro. Erik aan de
                                                                        aan de camera
    12.04.28 juniores bev Ordehandhavers pol & sg.jpg 12.04.28 juniores bev w dewael erik fransH lieven.jpg

    Foto's: Flor Van de Velde

    29-04-2012 om 16:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/04/2012
    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    28/04/2012- KRUISHOUTEM (ZANDVLOOI) (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.BOSSUYT Shari-JONGE RENNERS ROESELARE

    3.VERHAEGHE Karen-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW

    4.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.MICHELS Laure-YOUNG SCHELDE CT

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.DE WAELE Lynn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.DUQUENNOY Kimberlay-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.DE DECKER Hannelore-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.MOREAU Marjolein-ISOREX CYCLING TEAM

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.DESTATSBADER Thibo-TIELTSE RENNERSCLUB

    3.WALRAED Jesper-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.SEELS Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    13.JANSSENS Siebe-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    23.VERHOEVEN Thibo-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 13 JAAR

    1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE

    2.VERSTRAETE Jens-CT FORCE VZW

    3.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.CASSAERT Loran-JONGE RENNERS ROESELARE

    5.DUPON Arthur-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    Van Houte Gerben Kruishoutem 28-04-2012 Kruishoutem podium 3de.JPG
       Podium 13 jaar met Yentl Bekaert, Jens Verstraete en Gerben Van Houte.
    Van Houte Gerben Kruishoutem 28-04-2012 SPRINT naar 3de plaats.JPG 
                                     Aankomst van Gerben Van Houte.

    JONGENS 14 JAAR

    1.DE WEVER Merten-K.V.C. DEINZE VZW

    2.CLAUWAERT Jari-VA-CYCLING TEAM ZELE

    3.THIJSSEN Gerben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4.VESTENS Basile-ISOREX CYCLING TEAM

    5.D´HEYGERE Gil-ISOREX CYCLING TEAM

    30.HAEGEMAN Wannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    38.VAN GOETHEM Darryl-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29-04-2012 om 16:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STIJN STEELS met zijn 2°Seizoenszege en de titel van Provinciaal Kampioen van Antwerpen bij de Elite z.c. !!!

    Steels Stijn KOP 2012.png
    Zaterdag 28/04/2012 MIDDELKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km

    Aantal deelnemers: 58

    1.CHAMON Thomas-FUJI TEST TEAM

    2.VANHAECKE Thomas-FUJI TEST TEAM

    3.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    5.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    6.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW

    7.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO

    8.KERKHOF Tim-WV SCHIJNDEL

    9.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    10.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    33.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk-JOHN SAEY CYCLING TEAM

     

    28/04/2012 HEIST OP DEN BERG (A) - Elite zc/U23 - Provinciaal Kampioenschap - 138,7 km

    Aantal deelnemers: 100

    1.STIJN STEELS uit Westerlo-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.VERWAEST Kevin-JONG VLAANDEREN

    3.JANSSENS Jimmy-LOTTO BELISOL U23

    4.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM

    5.LINTEN Tom-DE OEKOMSTVRIENDEN BAAL

    6.DAEMS Nick-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    7.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    9.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    10.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    15.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    17.COOMANS Bjorn uit Willebroek-TEAM-THIELEMANS & CO

    19.ILEGEMS Ken uit Hemiksem-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    26.HERREMANS Kim uit Schelle-ILLI-BIKES CYCLING

    39.VAN REETH Ken uit Mariekerke-TEAM-THIELEMANS & CO

    54.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    57.LEMBRECHTS Nicolaas uit Zanhoven-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    59.DAS Jeroen uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

      

    28/04/2012 DADIZELE (W) - U23 - Provinciaal Kampioenschap - 146 km

    Aantal deelnemers: 136

    1.LAMPAERT Yves-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.VANLERBERGHE Bert-JONG VLAANDEREN

    3.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    4.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.MEURISSE Xandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    7.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    8.VIANE Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    9.BOUTTE Kenzie-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    10.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

     

    28/04/2012 BEVEREN (O) - Juniores - 97,6 km

    Aantal deelnemers: 61

    1.VAN DONGEN Ricardo-WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2.BONNE Diego uit De Klinge-CUBE-FINTRO-SPIE CT

    3.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4.ROTTY Glenn uit Verrebroek-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    5.GIESKENS Nicky-RBC DE PEDAALRIDDERS

    6.VAN NIEUWPOORT Koen-DE WAARDRENNER

    7.SOBERON Zowe-THOMPSON

    8.DE KLEYN Arvid-LOTTO CYCLING TEAM

    9.HAGEMANS Sem-HET STADION

    10.BRIENISSEN Marco-VOLHARDING

    13.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    16.WITTOUCK Dominick uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    35.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    36.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    40.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    43.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    46.MAES Hannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    51.COOLS Jeffrey-RUDYCO CYCLING TEAM

    52.HUYBRECHT Michael-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    54.SMET Cedric uit Rupelmonde-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    28/04/2012 MERCHTEM (VB) - Juniores - 94 km

    Aantal deelnemers: 31

    1.HUYBRECHTS Michiel-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.JANSSENS Hendrik-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    3.DE BOECK Eward-WK NOORD WEST BRABANT

    4.BLEUS Robin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    5.MOELEKER Ivar-LTTO CYCLING TEAM MENEN

    6.WINANDY Fabian-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.LAUWERS Senne-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    8.SERGOORIS Kenneth-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    9.VAN DER PERRE Adriano-CUBE-FINTRO-SPIE CT

    10.MOENS Jens-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    23.MANNAERT Boris-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    28/04/2012 PETEGEM - WORTEGEM PETEGEM (O) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers: 77

    1.DULT Jasper-THOMPSON

    2.RAGAN Jacob-CHAMPION SYSTEM MAXGEAR

    3.GEOGHEGAN HART Tao-CYCLING CLUB HACKNEY

    4.BURTON Germain-TEAM DE VER

    5.SCHUURMANS Sander-WV SCHIJNDEL

    6.THORE Floris-AVIA FUJI YOUTH

    7.LEVROUW Jelle-JONGE RENNERS ROESELARE

    8.OGEZ Rubben-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.DE KETELE Aron-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    28/04/2012 ROTSELAAR (VB) - Juniores - 96 km

    Aantal deelnemers:

    1.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.MICHIELS Killian-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VEROFT Jelto-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.CLEMENT Arnold-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    5.GRENIER Thomas-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    6.WOUTERS Ruben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7.GRIFNEE Loïc-LOTTO-PREDICTOR VC ARDENNES

    8.VAN DEN BROEK Seppe-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9.GEERTS Jesse-ZANNATA CYCLING TEAM

    10.HENDRIKX Max-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    28/04/2012 TOLLEMBEEK (VB) - Juniores - 95 km

    Aantal deelnemers:54

    1.BENOOT Tiesj-AVIA FUJI YOUTH

    2.VAN HOOYDONCK Nathan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.JACOBS Joeri-THOMPSON

    4.VAN GESTEL Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.HOFSTEDE Lennard-RESTORE CYCLING

    6.VAN DE KERKHOVE Brent-THOMPSON

    7.DE SMET VAN DAMME Lode-THOMPSON

    8.LIMPENS Gianni- CUBE FINTRO-CUBE

    9.LUYCKX Brent-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    10.SIMON Kenn-THOMPSON

     

    28/04/2012 SINT-JORIS-WEERT (VB) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 90

    1.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2.TIMMERMANS Tom-THOMPSON

    3.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.DOFFERHOFF Roy-TRV DE BOLLENSTREEK

    5.VAN BOUWEL Ruben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.NOYENS Daan-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    8.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

    22.MARIN Glenn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    47.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    48.VERMEIREN Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM

    29-04-2012 om 16:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/04/2012

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.B !!!
    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg
    Zaterdag 28 April – DIKKELE (9630)

     

    Catg.A (35 dln)
    1 Dries Echelpoels (Parike)

    2 Tim Vercauteren (Belsele)

    3 Kristof Gryson

    4 Lode Van impe

    5 Andy Michielsen

    6 Mario Van Den Broecke

    7 Isaak Bultynck

    8 Kevin Vleurinck

    9 Dries De Smet

    10 Thijs Cauwelier

    Catg.B (14 dln)
    1 Franky Van Oyen (Zulte)

    2 Erwin Bollen

    3 Eddy Gyselinck

    4 Danny De Bruyne

    5 Geert Van Speybroeck

    6 Ashley Holding

    7 Jason Edwards

    8 Steven Van Houte (Vrasene)

    9 David De Swert

    10 Bart Penders

    Catg.C (25dln)
    1 Joseph Devits (Geraardsbergen)

    2 Francis De Ridder

    3 Ronny Paridaens

    4 Hilair Heye

    5 Jeff Van Eyndt

    6 Jo Montforts

    7 Ko Harms

    8 Joeri Van Huffelen

    9 Jozef De Naeghel

    10 Philippe Lacquet

    Catg.D (10 dln)
    1 Rik Scheirlinckx (Geraardsbergen)

    2 Robert Maldrie

    3 Karel Heirbaut (Belsele)

    4 Noël Rogge

    5 Jan Pagé

    6 Jozef Scheirlinckx

    7 Jos Vergult

    8 Ludo Opdebeek

    9 Willy Corthier

    10 Marinus Lockefeir

    Catg.E (4 dln) 
    1 Luc Snels (Minderhout)

    2 Mathieu Mercken

    3 Theo Coudyzer

    4 Christian Lecluyse

    Cag.F (12dln)
    1 Clement Saelens (Steenhuize)

    2 Gerard Mariën

    3 Joseph D'Hont

    4 Peter Ryalls

    5 Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6 Gerrit Hairwassers

    7 Roger De Breuker

    8 François Brouwers

    9 Hervé Verstuyft

    10 Jan Van Boxtel

    Toeristen
    1 Geert Heremans (Lier)

    2 Mathias Debacquer

    3 Dieter Vercauter

    4 Frederic Bogaert

    5 Joost Vanoverbeke

    6 Rudolf Cornelis

    7 Jimmy Cools

    8 Pieter Bauters

    9 Tim Vanrenterghem

    10 Tim Heymans

    29-04-2012 om 15:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD VWF TE WIEZE VAN 28/04/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    29-04-2012 om 13:53 geschreven door kenny


    28-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 28/04/2012

    vwf.JPG







    Zaterdag 28 april WIEZE (9280)


    A-reeks
    1 Luc DE DUYTSCHE
    2 Mario Van Gucht
    3 Christophe Adams
    4 Kris De Block (Mariekerke)
    5 Wim Maes (Bornem)
    6 Gianni Cooman
    7 Tom Penninckx
    8 Kevin Van Den Cruijce
    9 Glenn De Wolf (Hamme)
    10 Peter Neels (Kruibeke)

    C-reeks
    1 Frank VAGENENDE
    2 Bruno Bruyere
    3 Dirk De Schrijver
    4 Pascal De Wolf
    5 Franky Verhulst
    6 Willem Van Der Heyden
    7 Ronny Van Der Vurst
    8 Bert Dockx
    9 Philippe Wauters
    10 Gunther Biesemans

    D-reeks
    1 Andre AERTGEERTS
    2 Patrick Jacobs
    3 Luc Van Roy
    4 Daaf Van Der Maas
    5 Patrick Verdonck
    6 Rudy Lahou
    7 Rudy Thomas
    8 Etienne Claus (Waasmunster)
    9 Henri Hermans
    10 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)

    E-reeks
    1 Jan VAN DEN BRANDE
    2 Paul Casteleyn
    3 Patrick Van Renterghem
    4 Patrick Convents
    5 Mick Van Poelvoorde
    6 Rudy Van De Velde
    7 Jos Maes
    8 Hugo Van Linden
    9 Luc Van Mol
    10 Hendrick Caethoven

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Willy Wouters
    3 Jean Blommaert (Hamme)
    4 Guy De Bock
    5 Johny Van Holen
    6 Jan Van Hove
    7 Andre Bultinck
    8 Jos Vandermeulen
    9 Felix Luyten
    10 Andre Deboelpaep

    G-reeks
    1 Viktor VAN DEN EYNDE
    2 Jean Ronsmans
    3 Kees Sebrechts
    4 Hubert D'Hondt
    5 Willy Mous
    6 Roger Van Den Eede
    7 Willy Roels
    8 Herman Van Den Borre
    9 Jozef Saerens
    10 Etienne Vandenhouwe

    28-04-2012 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME MTB RONDE V/H WAASLAND VAN 15/04/2012 TE WAASMUNSTER
    MTB RONDE V/H WAASLAND VAN 15/04/2012 TE WAASMUNSTER



    Filmopname: Willy Marin

    28-04-2012 om 21:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC TEAM VAN ZONDAG 01/04/2012 EN ZATERDAG 21 & ZONDAG 22/04/2012

    Weekend 21-22 april 2012

     

    Zondag 22 april : Wallonia cup te Cuesmes Mons

     

    Nieuwelingen:

    3e Kenneth Coomans

    7e Wout Alleman

    13e Joren Alleman

    Trek KMC 28-04-2012 1.jpg 

    Trek KMC 28-04-2012 2.jpg
    Juniores:

    3e Jarno Weemaes

    Trek KMC 28-04-2012 3.jpg 

    Masters en Elite’s:

    3e Kris Janssens

    7e Sander Elen

    Trek KMC 28-04-2012 4.jpg 

    Trek KMC 28-04-2012 5.jpg 

    Zaterdag 21 april : Kidstrophy Cuesmes Mons

    Stan Dieleman 2e – Decoster Louis 2e

    Vincent Berden 10e – Sander Kielich 5e – Wout Roggeman 9e – Owen Valcke 10e – Timo Kielich 4e – Seppe Bogaert 15e

    Het was een koud, nat en drassig weekend, met veel buien en wind. Tentjes dienden extra beveiligd te worden. Toch gingen de wedstrijden gewoon door. Ook de kids hadden daarvoor karakter om hun wedstrijd tot het einde uit te rijden. Door de slechte weersomstandigheden kon het podium jammer genoeg niet doorgaan.

    Trek KMC 28-04-2012 6.jpg 

    Trek KMC 28-04-2012 7.jpg 

    Zondag 22 april Munsingen Duitsland

    - Githa Michiels 14e plaats

    Verslag mtb.be:

    Na de lichamelijke problemen in Houffalize trok de Antwerpse Githa Michiels dit weekend als enige Belgische dame richting Munsingen voor de eerste manche van de Bundesliga.

    "Als 31ste kwam ik boven, mijn wedstrijd kon beginnen. Al snel begon ik in te halen en na de eerste ronde kwam ik door op de 18de plaats, de omloop droogde verder op tot in de helft van de wedstrijd een hevige regenbui de hele omloop omtoverde in een glibberige slijkpartij. Hier kwam mijn cyclocross ervaring die ik de voorbije winter opdeed weer bovendrijven en zo kon ik toch verder opschuiven naar de 14de plaats. Ik had iets meer van deze wedstrijd verwacht, al is een 14de plaats ook niet slecht te noemen, aangezien de concurrentie die in Munsingen aan de start kwam. Zo is deze wedstrijd weer wat extra bagage met het oog op mijn volgende wedstrijden", aldus de Trek KMC bikester.

     

    - Kevin Panhuyzen werd door Frischknecht letterlijk in het decor geduwd, met als gevolg een open kniewond en schouderblessure.

    Verslag mtb.be:

    Wat voor onze landgenoot Kevin Panhuyzen een bevestiging moest worden voor zijn uitstekende prestatie in Houffalize, draaide uit op een sisser. De Trek KMC biker uit Peer reed de wedstrijd voor juniores niet uit. De Zwitser Andri Frischkecht bewees andermaal tot het kruim van de jongere generatie te behoren en won in Munsingen voor de Duitser Martin Frey en de Zweed Emil Linde. Het feit dat Andri Frischnecht gewonnen heeft en onze landgenoot Kevin Panhuyzen moest opgeven deed in Belgische rangen nogal wat stof opwaaien. Nadat Panhuyzen in de beginfase ten val kwam, slaagde de biker uit Peer er in om terug aansluiting te krijgen bij Frischknecht. De Zwitser voelde nattigheid en heeft de Belg  van zijn fiets geduwd. Panhuyzen heeft nog een paar rondes proberen door te rijden, maar heeft door pijn in de schouder en knieën de strijd moeten staken.

    Bij de UCI werd een klacht ingediend !!!

     

    Dit weekend trekken ze naar Stoumont voor de eerste manche van de Belgacom Grand Prix.

     

     

    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    28-04-2012 om 21:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 21 EN ZONDAG 22/04/2012
    Vanomobil 28-04-2012 1.JPG
    Vanomobil 28-04-2012 2.JPG
    Vanomobil 28-04-2012 3.JPG

    Vanomobil 28-04-2012 4.JPG
    Vanomobil 28-04-2012 5.JPG
    Vanomobil 28-04-2012 6.JPG

    Bron: Raf & Lydia

    28-04-2012 om 20:18 geschreven door kenny


    26-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZANNATA-RONDE 2012

    ZANNATA-RONDE 2012

    Zannata Ronde 2012.jpg 

    Voor de organisatie van de Zannata-ronde 2012 heeft Wielerbelangen Temse de handen in mekaar geslagen met de koerscomités van Temse-Velle, Elversele, Tielrode, Steendorp en de Vlaamse Pedaalridders. De 6 ritten zijn gespreid over het grondgebied van alle deelgemeenten van Temse en in buurgemeente Moerzeke. Alle soorten parcoursen komen aan bod : vlak, hellend en eentje met een strook kasseien, mooi voor Flandriens-in-spé. Voor de winnaar en de tweede in de eindstand van het algemeen klassement van de Zannata-ronde staat een gloednieuw Zannata-kader klaar. Voor de andere renners in het klassement hebben we een geldsom van € 2000 klaarliggen. Ook renners die buiten het klassement vallen, maar alle wedstrijden hebben gereden, krijgen nog een mooie geldprijs.

    De eerste wedstrijd heeft, zoals vanouds, plaats aan het Lindenhof in Temse op 29 april. De andere wedstrijden zijn op 28 mei (Velle), 23 juni (Elversele), 29 juni (Tielrode), 7 juli (Moerzeke) en slotrit op 19 augustus in Steendorp.

    De Zannata-ronde is te volgen op de facebookpagina van Wielerbelangen Temse of op
    www.wielerbelangentemse.be.

     

    Bron: Nancy Heirbaut

    26-04-2012 om 22:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD WAOD CATG.A/B TE BEVEREN VAN DINSDAG 24/04/2012
    CATG.A
     


    CATG.B




    Filmopname: Gino Van Broeck

    26-04-2012 om 22:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JUNIORES EN ASPIRANTEN TE BEVEREN !!!

    Wielerwedstrijden in Beveren.

    Juniores en aspiranten komend weekend.

     

    Het Comité ter Heropleving van de Wielersport organiseert op zaterdag 28 april een wedstrijd voor juniores en op zondag 29 april worden de aspiranten uitgenodigd.

    De junioreswedstrijd wordt gereden op de Nieuwe Parochie met aankomst in de Lindenlaan. De wedstrijd was de voorbije jaren voor nieuwelingen en wordt mogelijk gemaakt door Jartazi Sport Design, de zaak van Kurt Van Meirvenne, de vader van renner Eloy Van Meirvenne. Nu deze junior is, wordt ook voor deze categorie georganiseerd.

    Deze Grote Prijs Jartazi – Ereprijs Metalen Van Meirvenne start om 15u. De inschrijving en uitbetaling  vinden plaats ‘De Kring’ in de Pastoor Steenssensstraat. De afstand bedraagt 97,6 km of 16 ronden langs de Lindenlaan, Elzestraat, Zillebeek, Mosselbank (Vrasene), Windmolenstraat, Brandstraat, Veldhoekdam, Boerenstraat en Lindenlaan met aankomst ter hoogte van huisnummer 163.

    Het vertrek zal officieus worden gegeven aan Jartazi Sport Design op de hoek van de Pastoor Steenssensstraat – Onze-Lieve-Vrouwstraat. Achter de wagen gaat het dan ruim 500 meter tot aan de Elzestraat waar dan de officiële start volgt. Er zijn 25 seingevers nodig.

     

    De wedstrijden voor aspiranten vinden opnieuw plaats in de Gaverlandwijk. Om 13.30 u starten de 12-jarigen voor 12 ronden van 1,600 km (19,2 km), om 14.45u de 13-jarigen voor 15 ronden (24 km) en om 16.15u de 14-jarigen voor 21 ronden (33,6 km). De omloop werd uitgetekend langs Van Eepoelstraat, Gaverlanddam, Azalealaan, Leliestraat, Floralaan, Schuttershofstraat, Molenstraat en weer Van Eepoelstraat.

    Alle koersformaliteiten vinden plaats in Café Kolenhof, Luitenant Van Eepoelstraat 167, waar ook het vertrek wordt gegeven en de aankomstlijn ligt.

     

     

    Tekst: Flor Van de Velde

    26-04-2012 om 18:54 geschreven door kenny


    25-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 24/04/2012
    waod_3.jpg
         

    Proficiat aan TIM VERCAUTEREN met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan FRANK SUYS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!


    Vercauteren Tim KOP  Suys Frank KOP 2009 2 

           Tim Vercauteren                  Frank Suys


    Dinsdag 24 April - BEVEREN-WAAS (9120)


    Catg.A
    1 TIM VERCAUTEREN  (Belsele)
    2 Wesley Legrand
    3 Mario Van Den Broecke
    4 Dimitri Himbrecht
    5 Bart Vanden Bogaerd
    6 Sven Van Eyndt
    7 Bart Velghe
    8 Jonas Pfaff (Beveren)
    9 David Paeshuyse
    10 Kristof Muys
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 327.JPG
                 Spurt in de Catg.A gewonnen door Tim Vercauteren uit Belsele.
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 160.JPG
                                                         Start Catg.A

    Catg.B
    1 Arie De Moor (Gontrode)

    2 Eric Vereecken
    3 Andy Van Loon
    4 Bart Rombouts (Kallo)
    5 Eddy Merckx (Bornem)
    6 Kurt Leuntjens
    7 Stefan Adriaenssens (Burcht)
    8 Peter Mol
    9 Steven Van Houte (Vrasene)
    10 Kees De Wijze
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 354.JPG WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 339.JPG
             Winnaar Catg.B Arie De Moor.                                                             Aankomst van Arie De Moor.
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 156.JPG
                      Start Catg.B met rechts Wim Heyndrickx uit Vrasene.
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 356.JPG
                                        Na de wedstrijd Eddy Merckx.

    Catg.C
    1 FRANK SUYS (Bornem)

    2 Georges Vergauwe
    3 Etienne Claus (Waasmunster)
    4 Florent De Leersnyder
    5 Christophe Brieau
    6 Gino Knockaert
    7 Dirk Mathys (Gentbrugge)
    8 Jean Vanhaeverbeke
    9 Patrick Buyens
    10 Jos Lissens
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 166.JPG
                                      Winnaar Catg.C Frank Suys.
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 137.JPG
            De spurt in de Catg.C nipt gewonnen door Frank Suys uit Bornem.
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 139.JPG
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 053.JPG
                       Start Catg.C met vooraan Valerie Robert uit Vrasene.

    Catg.D
    1 Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2 Helmuth Tas
    3 Blommaert Dirk (St.Niklaas)
    4 Jozef Scheirlinckx
    5 Felix Luyten
    6 Jozef Deneef
    7 Willy Mous
    8 Robert Maldrie
    9 Ludo Opdebeek
    10 François Coppers (Lokeren)
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 045.JPG
        Winnaar reeks D Marc Vervondel en winnaar reeks E Andre Ceurens.
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 031.JPG
                                   Aankomst van Marc Vervondel.

    Catg.E
    1 Ceurens Andre (Sint-Pieters-Leeuw)
    2 Luc Hermans
    3 Luc Snels
    4 Theo Coudyzer
    5 Robert Robijns
    6 John Heyndrickx (Nieuwkerken)
    7 Freddy De Blick (Beveren)
    8 Mathieu Mercken
    9 Julien Vyvey
    10 Luc Hermans

    Catg.F
    1 Gerard Mariën (Hoogstraten)
    2 Gerrit Hairwassers
    3 Clement Saelens
    4 Joseph D'Hont
    5 Pierre Verberckmoes (Belsele)
    6 Armand Mols
    7 Roger De Breuker
    8 Ko Tolhoek
    9 Jan Van Boxtel
    10 François Brouwers
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 027.JPG
    Toeristen
    1 Frank Mertens (Hoogstraten)
    2 Wim Reyckaert (Zwijndrecht)
    3 Wim Meir
    4 Kurt Van Raemdonck (Beveren)
    5 Rikkie Matthijssens (Zwijndrecht)
    6 Lieven Van De Perre (De Klinge
    7 Kenny Janssens (Melsele)
    8 Benny Fets
    9 Dieter Vercauter
    10 Kenny Wille (Kieldrecht)
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 154.JPG WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 122.JPG
           Winnaar Toeristen Frank Mertens.                    De spurt tussen de 4 koplopers met Frank Mertens die het nipt haalt van
                                                                                     Wim Ryckaert.
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 124.JPG
    De pelotonspurt voor de 5de plaats werd met gemak gewonnen door
    Rikkie Matthijssens voor Lieven Van De Perre en Kenny Janssens.
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 051.JPG
                                           Start reeks Toeristen.
    WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 059.JPG WAOD 24-4-2012-beveren(waod) 093.JPG
                             Kenny Janssens                                                       Kenny Janssens op kop van het peloton.


    Foto's: Rita Thienpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    25-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 25/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 25/04/2012 KUMTICH - TIENEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM

    2.VAN ROY Simon-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    3.FAUVILLE Dimitri-MELBOTECH PRORACE CT

    4.VAN GUYSE Jarno uit Stekene-MELBOTECH PRORACE CT

    5.RAYMACKERS Cedric-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    6.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht-LOTTO BELISOL U23

    7.ODEYN Seppe-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    8.PIETERS Sibrecht-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    9.PONS Gaëtan-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    10.WILLEMS Kenny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    19.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    25/04/2012 LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANHAECKE Thomas-FUJI TEST TEAM

    2.ALLEGAERT Matthias-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    4.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    5.CHAMON Thomas-FUJI TEST TEAM

    6.BOUVRY Dieter-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    7.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23

    8.GODDERIS Niels-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    9.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    10.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    29.DE GREYT Willem uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    37.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-TEAM ALIPLAST

    25-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    24-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD WAOD CATG.A/B TE HEUSDEN VAN ZONDAG 22/04/2012
    WAOD CATG.A/B




    Filmopname: Gino Van Broeck

    24-04-2012 om 15:38 geschreven door kenny


    23-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 21 EN ZONDAG 22 APRIL 2012

    WAC Waasland.png
    MINIEMEN

    Zondag 22/04/2012 -  WEMMEL (Zwaar parkoers van 1 KM met klim en afdaling)

    11 Jaar - 43 renners

    Van Houte Sybren : Tijdrit 7° ; Weg 9° ; Eindstand 7°

     

    10 jaar - 38 renners

    Bleyenberg Jado : Tijdrit 2° ; Weg 2° ; Eindstand 2°

     

    ASPIRANTEN

    Zaterdag 21/04/2012 - ZOMERGEM

    13 Jaar reeks A - 24 renners

    Van Houte Gerben – 1° Proficiat !!!

    Franssens Yannick – 21°

    Van Houte Gerben 21-04-2012 4 zege.JPG 

    14 Jaar 51 renners

    Milliau Vince – 16°

    Apers Ruben – 18°

    Beck Cedric

    Steynen Reno

     

    Zondag 22/04/2012 - ZINGEM

    12 jaar 24 renners

    Seels Brent – 6°

    Janssens Siebe – 7°

    Van de Plas Jasper – 14°

    Petrus Pieter – 19°

     

    14 Jaar 51 renners

    Commissaris Lucas – 4°

    Van Steensel Mats – 16°

     

    NIEUWELINGEN

    Zondag 22/04/2012 – ST.GILLIS-WAAS - 100 renners

    Van De Wijgaert Axel – 22°

    Verscheuren Steve

    Baert Atlas

    Vercauteren Toon

    Drumont Frederik

    Wittevrongel Wouter

    De Kever Gerben

     

    Incidentrijke koers, veel valpartijen en enkele renners afgevoerd naar het ziekenhuis. Gerben en Wouter hebben twee ronden mee gereden, Steve was weg met 4 man en heeft enkele premies gepakt. Atlas, Frederik en Toon zaten goed in het peloton maar door de vele valpartijen hebben de renners hun koers niet kunnen uitrijden, zoals ze wel zouden willen.  Steve en Toon waren ook bij de ongelukkigen maar al bij al valt de schade nog mee. Bleek op het einde dat de PC crashte en de renners opnieuw moesten binnen komen om de uitslag te kunnen bepalen op nummer, waar door de uitslag niet voor alle renners genoteerd staat.

     

    JUNIOREN

    Zaterdag 21/04/2012 – ST.JORIS WEERTS - 71 renners

    Van de Plas Jelle – 16°

    Vorselmans Jan – 20°

    Jansegers Jefrey – 27°

    De Ost Jarne

    Michielsen Kurt

     

    Zaterdag 21/04/2012 – ZINGEM - 1 renners

    Vercauteren Stef – 23°

     

     

    Zondag 22/04/2012 – HAASRODE - 68 renners

    Van De Plas Jelle – 18°

    VOrsselmans Jan

    De Ost Jarne

    Van Hooydonck Dante

     

     

    Bron: Nancy Cappelle

    23-04-2012 om 20:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 22/04/2012 LIÈGE-BASTOGNE-LIÈGE - PT - 250 km - 06h43'52"

    Aantal deelnemers:

    1. IGLINSKIY Maxim ASTANA PRO TEAM
    2.
    NIBALI Vincenzo LIQUIGAS-CANNONDALE  21"
    3. GASPAROTTO Enrico
    ASTANA PRO TEAM   36"
    4. VOECKLER Thomas
    TEAM EUROPCAR
    5. MARTIN Daniel
    GARMIN - BARRACUDA
    6. MOLLEMA Bauke RABOBANK CYCLING TEAM
    7. SANCHEZ Samuel
    EUSKALTEL - EUSKADI
    8. SCARPONI Michele
    LAMPRE - ISD
    9. HESJEDAL Ryder
    GARMIN - BARRACUDA
    10. VANENDERT Jelle LOTTO-BELISOL TEAM
    45. DE GREEF Francis uit Puurs LOTTO-BELISOL TEAM  5'39"
    73. VAN AVERMAET Greg uit Hamme
    BMC RACING TEAM  8'54"
    84. VAN HECKE Preben uit Berlare
    TOPSPORT VLAANDEREN-MERCATOR  12'18"
     

    22/04/2012 G.P. STAD ROESELARE (W) - Women Elite 1.1 UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VAN VLEUTEN Annemiek -STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM

    2.FERRIER-BRUNEAU Christel -HITEC PRODUCTS - MISTRAL HOME CYCLING TEAM  2"

    3.VILLUMSEN Linda Melanie -GREENEDGE - AIS

    4.BRONZINI Giorgia -DIADORA - PASTA ZARA  2’51"

    5.VOS Marianne -STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM

    6.ANDRUK Alona -DIADORA - PASTA ZARA

    7.HOSKING Chloe -TEAM SPECIALIZED - LULULEMON
    8.ARMITSTEAD Elizabeth AA DRINK
    9.JOHANSSON Emma -
    HITEC PRODUCTS - MISTRAL HOME CYCLING TEAM

    10.ARYS Evelyn -KLEO LADIES TEAM

    41.DRUYTS Kelly uit Wilrijk -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    85.WERNER Laure uit Duffel -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  8’22"


    22/04/2012 G.P. AFFLIGEM (VB) – Elite z.c./U23 - Interclub - 151 km

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    2.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    3.DE VOS Gertjan-FUJI TEST TEAM

    4.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23

    5.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT

    6.VERHAEGHE Sander-ESEG DOUAI

    7.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    8.PAAJANEN Paavo-FUJI TEST TEAM

    9.DUPONT Timothy-JONG VLAANDEREN

    10.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    61.DREESEN Guido uit Deurne-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    22/04/2012 ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - Beker van België
    Aantal deelnemers:

    1.SENECHAL Florian -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.BOUVRY Dieter -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP  1’41"

    3.GODDERIS Niels -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    4.VANDRIESSCHE Dieter -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    5.MARCHAND Gianni -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  1’43"

    6.VERHAEGEN Christophe -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT  2’01"

    7.LAUWERS Valentijn -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  2’04"

    8.DE SCHUYTER Arne -TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE  2’05"

    9.BACKAERT Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN  2’09"

    10.HOEDT Steven -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    16.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB  2’15"

    36.DIELEMAN Michiel uit Hamme -WIELERTEAM WAASLAND VZW  4’52"

    44.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai -WIELERTEAM WAASLAND VZW  4’58"

    45.GEERINCK Jens uit Grembergen -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    57.DE BOEY Jonas uit St.Gillis -WIELERTEAM WAASLAND VZW  5’17"

     

    22/04/2012 KRUISHOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 111,8 km

    Aantal deelnemers:

    1.THEUNS Edward-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2.WALLAYS Jens-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    3.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK

    4.DUNNE Conor-VL TECHNICS

    5.DE DEYN Jürgen uit Aalter-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    6.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO

    8.BULTYNCK Kenneth-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    9.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23

    10.VANOVERBERGHE Richard-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    29.SCHEIRE Ruben uit Beervelde-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY

    37.TEN HARTOG Guy uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

     

    22/04/2012 NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 117 km

    Aantal deelnemers:

    1.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    2.DAS Jeroen uit Kalmthout-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    3.VAN DER MEER Nick-WESTLAND WIL VOORUIT

    4.VENNINCX Dave-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    5.HANDGRAAF Sjors-RTV DE BOLLENSTREEK

    6.COOMANS Bjorn uit Ruisbroek-TEAM-THIELEMANS & CO

    7.LEYSEN Tom-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW

    8.KOUWENBERGH Bryan-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.HOEKSTRA Marco-NWV GRONINGEN

    10.VAN EERD David-DRC DE MOL

    12.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    17.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    20.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-TEAM ALIPLAST

    27.ROSKAM Andy uit Ruisbroek-TEAM-THIELEMANS & CO

    28.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN

    46.DURINCK Sean uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    67.D`HOLLANDER Mathias uit Zele-FLEMISH CYCLING PROJECTS

     

    22/04/2012 STOK-KORTENAKEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.VANKERCKHOVEN Jochen-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.HOLLANDERS Dries-METEC-CYCLINGTEAM

    3.FAUVILLE Dimitri-MELBOTECH PRORACE CT

    4.DE VRIES Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.ROOSEN Timo-WV JONGE RENNER

    6.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    7.ODEYN Seppe-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    8.HUYBRECHTS Leopold-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    9.VAN HEMELEN Philip-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10.HOES Ruben-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    23-04-2012 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Rotty Glenn KOP 2011.jpg
    Zondag 22/04/2012 HAASRODE (VB) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN ROTTY uit Verrebroek -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL

    3.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.SCHMIDT Petter

    5.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD WEST BRABANT

    6.EVERSEN Henrik

    7.ODDLI Anders

    8.NUYTS Lode-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.SCHEPMANS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    13.VERTENTEN Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    41.DEZWARTE Tom-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    22/04/2012 HERDEREN RIEMST (LB) - Juniores - 76 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.LETEN Wouter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.VANDIKKELEN Mathias-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.GEERTS Jesse-ZANNATA CYCLING TEAM

    5.VAESEN Arne-SPORT EN MOEDIG GENK

    6.THEUWISSEN Tom-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.VAN UYTSEL Tomas-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.SENY Alexandre-LOTTO-PREDICTOR VC ARDENNES

    9.THOMAS Joren-SPORT EN MOEDIG GENK

    10.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    22/04/2012 RETIE - SCHOONBROEK (A) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers:

    1.PYFFEROEN Miel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VAN GESTEL Dries-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.COOLS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.VERMONDEN Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL

    6.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN

    7.JANS Noah-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW

    8.HUYBRECHTS Michiel-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN CT

    9.VAN HOUT Maxim-WSC HAND IN HAND BAAL

    10.HEYLEN Wannes-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    14.PERSOON Pieter uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

      

    22/04/2012 AFFLIGEM (VB) - Nieuwelingen - 51,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Thimo-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2.CEURENS Raphaël-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    3.PATTYN Jeroen-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    5.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6.TIMMERMANS Tom-THOMPSON

    7.DE BOECK James-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8.ROGIER Stef-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9.DE GREEF Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    15.BAELEN Juul-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.MOENS Axel-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    37.VAN HECKE Elias-RUDYCO CYCLING TEAM

    64.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    22/04/2012 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 64,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Enzo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VAN BOUWEL Ruben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.DRIESEN Siebe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4.PEETERS Ferre-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    5.SCHEEPERS Jeroen-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.VERSTRALEN Jef-WSC HAND IN HAND BAAL

    7.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL

    8.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.MOL Max-WV BREDA

    10.BRAET Dieter-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    19.DEKKERS Robin-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    34.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    22/04/2012 ROESELARE (W) - Nieuwelingen -
    Aantal deelnemers:

    1.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    3.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

    5.GLEDHILL Leon

    6.CLAEYS Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.DELMOTTE Dennis-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.VAN MEERHAEGHE Robin-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    9.CASTRIQUE Jonas-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    10.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE

    20.HOLVOET Martijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    22/04/2012 SCHULEN (LB) - Nieuwelingen - 67 km

    Aantal deelnemers:

    1.GHYS Robbe-SPORT EN MOEDIG GENK

    2.JACOBS Robin-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.CRAS Steff-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.TAMINIAUX Lionel-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS

    8.FASSIN Raphaël-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    9.VAN UDEN Dandy-WV SCHIJNDEL

    10.WILLEMEN Kristof-SPORT EN MOEDIG GENK

    24.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    23-04-2012 om 20:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    De Witte Sven KOP 2012.png
    22/04/2012- HAALTERT (O) - Nieuwelingen - Gesloten omloop

    TIJDRIT

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.SCOPONI Gianni-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM

    4.VAN DER HAEGHEN Jordy-ISOREX CYCLING TEAM

    5.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    6.MAHO Adrien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    7.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.DE WINTER Jeroen-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    9.LEAERTS Yordy-CYCLING TEAM ZEMST VZW

    10.DEBOEVER Jonas-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    PUNTENRIT

    1.SVEN DE WITTE Sven uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.MAHO Adrien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM

    4.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN-

    5.LAMBERTIN Kevin-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERSKEN

    6.LEAERTS Yordy-CYCLING TEAM ZEMST VZW

    7.DE WINTER Jeroen-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8.SCOPONI Gianni-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.VAN DER HAEGHEN Jordy-ISOREX CYCLING TEAM

    10.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

     

    AFVALLING

    1.SVEN DE WITTE Sven uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM

    3.SCOPONI Gianni-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.MAHO Adrien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM

    6.DE WINTER Jeroen-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    7.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8.LAMBERTIN Kevin-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    9.LEAERTS Yordy-CYCLING TEAM ZEMST VZW

    10.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

     

    SCRATCH

    1.SVEN DE WITTE Sven uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    3.MAHO Adrien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4.DE WINTER Jeroen-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.RYCKAERT Thomas-ARDILLES CYCLING TEAM

    6.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM

    7.DE WINTER Jeroen-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9.DEBOEVER Jonas-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10.LAMBERTIN Kevin-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    OMNIUM

    1.SVEN DE WITTE uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.MAHO Adrien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    4.DE WINTER Jeroen-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.SCOPONI Gianni-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.HAUWAERT Kinsey-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    7.LEAERTS Yordy-CYCLING TEAM ZEMST VZW

    8.LAMBERTIN Kevin-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    9.DE CLERCK Matthias-ISOREX CYCLING TEAM

    10.VAN DER HAEGHEN Jordy-ISOREX CYCLING TEAM


    Zondag 22/04/2012 SINT GILLIS WAAS (O) - Nieuwelingen - 68,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN LEEUWEN Dennis-WESTLAND

    2.MAAS Jan-ZUIDWESTHOEK

    3.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM

    4.VAN DEN ENDEN Jesse-WESTLAND

    5.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE WESTHOEK

    7.DE DECKER Alfdan-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8.VAN LOON Jordi-WV BREDA

    9.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW

    10.VAN DEN BOSSCHE Angelo-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    11.RELAES Jacob-RUDYCO CYCLING TEAM

    14.PERSOON Wouter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    15.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM

    18.VAN OSSELAER Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    20.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM

    33.THIBAUT Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    40.BAEYENS Tom-RUDYCO CYCLING TEAM

    42.VERMEIREN Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM 

    23-04-2012 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    22/04/2012- HAALTERT (O) - Dames Jeugd

    TIJDRIT DAMES NIEUWELINGEN

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.HOMMES Daphne-WRV DE PEDDELAARS

    4.OOSTERMAN Esmee-WRV DE PEDDELAARS

    5.STOEL Marleen-WRV DE PEDDELAARS

    6.DEKONINCK Céline-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.KOSTER Paulien-WRV DE PEDDELAARS

    8.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT

    9.ZEGERS Kato-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    15.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM

    18.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    PUNTENKOERS DAMES NIEUWELINGEN+

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.KOSTER Paulien-WRV DE PEDDELAARS

    4.HOMMES Daphne-WRV DE PEDDELAARS

    5.OOSTERMAN Esmee-WRV DE PEDDELAARS

    6.DEKONINCK Céline-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8.STOEL Marleen-WRV DE PEDDELAARS

    9.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT

    10.DE PAUW Ina-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    16.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM

    19.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    AFVALLING DAMES NIEUWELINGEN

    1.KOSTER Paulien-WRV DE PEDDELAARS

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.HOMMES Daphne-WRV DE PEDDELAARS

    5.OOSTERMAN Esmee-WRV DE PEDDELAARS

    6.DE PAUW Ina-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8.DEKONINCK Céline-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT

    10.STOEL Marleen-WRV DE PEDDELAARS

    16.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM

    17.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    SCRATCH DAMES NIEUWELINGEN

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.HOMMES Daphne-WRV DE PEDDELAARS

    4.OOSTERMAN Esmee-WRV DE PEDDELAARS

    5.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.KOSTER Paulien-WRV DE PEDDELAARS

    7.DE PAUW Ina-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    9.STOEL Marleen-WRV DE PEDDELAARS

    10.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    OMNIUM DAMES NIEUWELINGEN+

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.HOMMES Daphne-WRV DE PEDDELAARS

    4.KOSTER Pauline-DE PEDDELAARS

    5.OOSTERMAN Esmee-WRV DE PEDDELAARS

    6.DEKONINCK Céline-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.WERNIMONT Catherine-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8.DE PAUW Ina-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT

    10.STOEL Marleen-WRV DE PEDDELAARS

    12.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM

    16.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    TIJDRIT DAMES JUNIORES

    1.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3.REYNAERT Ganaelle-WK NOORD WEST BRABANT

    4.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    5.PALMEN Whitney

    6.NIEMEGEERTS Nele-YOUNG SCHELDE CT

    7.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

     

    PUNTENKOERS DAMES JUNIORES

    1.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    4.REYNAERT Ganaelle-WK NOORD WEST BRABANT

    5.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    6.PALMEN Whitney

    7.NIEMEGEERTS Nele-YOUNG SCHELDE CT

    8.PIETERS Eva-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    AFVALLING DAMES JUNIORES

    1.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3.REYNAERT Ganaelle-WK NOORD WEST BRABANT

    4.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    6.NIEMEGEERTS Nele-YOUNG SCHELDE CT

    7.PALMEN Whitney

     

    SCRATCH DAMES JUNIORES

    1.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2.PALMEN Whitney

    3.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.REYNAERT Ganaelle-WK NOORD WEST BRABANT
    6.NIEMEGEERTS Nele YOUNG SCHELDE CT
    7.DALVING Shana-
    W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

     

    OMNIUM DAMES JUNIORES

    1.ROELEN Evy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3.REYNAERT Ganaelle-WK NOORD WEST BRABANT

    4.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    5.PALMEN Whitney-DE BERGKLIMMERS

    6.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    7.NIEMEGEERTS Nele-YOUNG SCHELDE CT

    23-04-2012 om 20:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD WAOD VAN ZATERDAG 21/04/2012 TE LOCHRISTI
    CATG.A/B




    Filmopname: Gino Van Broeck

    23-04-2012 om 19:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/04/2012
    waod_3.jpg
    Zondag 22 April - HEUSDEN (9070)

    Catg.A – 36 dl.

    1 Gianni Cooman (Oordegem)

    2 Kristof Gryson

    3 Davy Versichel

    4 Mario Van Den Broecke

    5 Niels Vaes

    6 Jonas De Vlieger

    7 Stijn Van der Jeught

    8 Kristof De Baets

    9 Nico Verwee

    10 Kevin Vleurinck

     

    Catg.B – 12 dl.
    1 Andy Van Loon (Hoogerheide, NL)

    2 Philip Lampaert

    3 Pedro Michels

    4 Rudi Rabout (Heinkenszand)

    5 Marnic De Waele

    6 Franky De Tremerie

    7 Carlo Schollaert

    8 Fabien Hanssens

    9 Geert Van Speybroeck

    10 Mario Geirnaert

    Catg.C – 30 dl.
    1 Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2 Ko Harms

    3 Dirk Mathys (Gentbrugge)

    4 Steven Blommaert (Hamme)

    5 Jozef De Naeghel

    6 Jean-Pierre Van Maldegem

    7 Hedwig Catteeuw

    8 Frank Suys (Hingene)

    9 Joeri Van Huffelen

    10 Patrick Joos

    Catg.D – 25 dl.
    1 Robert Maldrie (Zottegem)

    2 Helmuth Tas

    3 Jan Van Hove

    4 Jozef Deneef

    5 Karel Heirbaut (Belsele)

    6 Roland Van Imschoot

    7 José Dezegher

    8 Marc Colpaert

    9 François Coppers (Lokeren)

    10 Rene Mertens

    Catg.E – 6 dl.
    1 Mathieu Mercken (Genk)

    2 Theo Coudyzer

    3 Luc Snels

    4 Julien Vyvey

    5 Robert Robijns

    6 Jean-Pierre Heymans

    Catg.F – 14dl.
    1 Gerrit Hairwassers (Den Dungen, NL)

    2 Joseph D'Hont

    3 Gerard Mariën

    4 Clement Saelens

    5 Jan Van Boxtel

    6 Roger De Breuker

    7 François Brouwers

    8 Georges Michiels

    9 Guy Soil

    10 Hervé Verstuyft

    Toeristen – 19 dl.
    1 Bart Vantorre (Heist-Aan-Zee)

    2 Kris De Cock

    3 Denis Lecluyse

    4 Eelco Smet (Zwijndrecht)

    5 Bram Van Neck

    6 Dieter Vercauter

    7 Johan Blancke

    8 Alain Calle (Gent)

    9 Wim Bas

    10 Bartje Verbeiren

    23-04-2012 om 19:56 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!