1.GIANNI BATEN uit Deerlijk-WIELERTEAM WAASLAND VZW
2.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
3.GAILLEZ Ryan-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
4.VANDENBOSSCHE Cedric-YOUNG SCHELDE CT
5.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK
6.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW
7.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
8.VANNIEUWENHUYZE Zeger-TIELTSE RENNERSCLUB
9.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
10.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.
22.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM
26.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM
30.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW
38.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
46.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW
15/04/2012 HERZELE (O) - Aspiranten
MEISJES 12 JAAR
1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
2.VERLEYSEN Kyenta-ASFRA RACING TEAM
3.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
MEISJES 13 JAAR
1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
3.DE WAELE Lynn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
4.HEYNDRICKX Laura-ISOREX CYCLING TEAM
MEISJES 14 JAAR
1.DE SLACHMUYLDER Yara-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
2.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM
JONGENS 12 JAAR
1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
2.VAN ROY Yannick-JONGE RAKKERS VOLLEZELE
3.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
4.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM
5.VAN BIESEN Stijn-WK NOORD WEST BRABANT
13.VERHOEVEN Thibo-WIELERTEAM WAASLAND VZW
JONGENS 13 JAAR - A reeks
1.VANOVERBERGHE Jens-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK
2.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
3.VERCAMST Wesley-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
4.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES
5.WUYTS Siebe-WSC HAND IN HAND BAAL
21.DE BOCK Stijn-RUDYCO CYCLING TEAM
JONGENS 13 JAAR - B reeks
1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE
2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE
3.MOL Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.
4.CASSAERT Loran-JONGE RENNERS ROESELARE
5.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM
JONGENS 14 JAAR - A reeks
1.DE WEVER Merten-K.V.C. DEINZE VZW
2.DHOOGE Niels-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
3.NEVENS Tibo-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
4.VESTENS Basile-ISOREX CYCLING TEAM
5.COPPENS Jan-WK NOORD WEST BRABANT
13.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
JONGENS 14 JAAR - B reeks
1.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS
2.CLAUWAERT Jari-VA-CYCLING TEAM ZELE
3.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD WEST BRABANT
4.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
5.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW
17.WILLAERTS Niels-RUDYCO CYCLING TEAM
18.MOREELS Ruben-RUDYCO CYCLING TEAM
19.CORNU Maxime-RUDYCO CYCLING TEAM