.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    22-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES WEDSTRIJD VWF TE STEENHUIZE VAN ZATERDAG 21/04/2012
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D
     


    FILM CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten


    22-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 22/04/2012

    vwf.JPG







    Proficiat aan EDDY MERCKX met zijn 1°Seizoenszege in de reeks B !!!

    Merckx Eddy KOP 2012.png
    Zondag 22 april ZOTTEGEM (9620)


    A-reeks
    1 David MOTTE
    2 Tony Bracke
    3 Lode Van Impe
    4 Dries Echelpoels
    5 Kristof Muys
    6 Bart Heirewegh (Hamme)
    7 Jurgen Diependaele
    8 Piet Froyen
    9 Kristof Debboudt
    10 Kris Van Der Massen
    VWF 22-4-2012-zottegem 215.JPG
                                             Aankomst van David Motte.
    VWF 22-4-2012-zottegem 232.JPG VWF 22-4-2012-zottegem 227.JPG
    Vader van David Motte was gelukkig met de bierkorf.                   Winnaar reeks A David Motte met de ploeg.
    VWF 22-4-2012-zottegem 182.JPG
                              Tony Bracke en Bart Heirewegh uit Hamme.
    VWF 22-4-2012-zottegem 121.JPG
       Kevin Van den Cruyccen, Thomas Heuvelmans en Steven Thomas (Temse).

    C-reeks
    1 Eddy MERCKX (Bornem)
    2 Stefan Verhaeghe
    3 Danny Saelens
    4 Willem Van Der Heyden
    5 Bruno Bruyere
    6 Geoffrey Luyssen
    7 Kris D'Haeseleer
    8 Peter Vermassen
    9 Eric Quina
    10 Dirk Goossen
    VWF 22-4-2012-zottegem 172.JPG VWF 22-4-2012-zottegem 125.JPG
                Winnaar reeks C Eddy Marckx.                                                Aankomst van Eddy Merckx uit Bornem.
    VWF 22-4-2012-zottegem 064.JPG
    Gezellige babbel in de reeks C voor de start  over de Communie van de zoon van
    Willem Van Der Heyden.

    D-reeks
    1 Patrick JACOBS
    2 Luc Van Roy
    3 Herman Proost
    4 Andre Aertgeerts
    5 Daniel Van Der Mieren
    6 Alex Ackermans
    7 Dominique Turcksin
    8 Henri Hermans
    9 Francis De Ridder
    10 Hedwig Henderickx
    VWF 22-4-2012-zottegem 170.JPG VWF 22-4-2012-zottegem 151.JPG
              Winnaar reeks D Patrick Jacobs.                                                            Aankomst reeks D.

    E-reeks
    1 Jos MAES
    2 Joseph Devits
    3 Jan Van Den Brande
    4 Andre Praet
    5 Freddy Vlerick
    6 Rudy Van De Velde
    7 Chris Somers
    8 Hugo Van Linden
    9 Jean Pierre Claeys
    10 Frank De Pelsmaeker
    VWF 22-4-2012-zottegem 054.JPG
    Winnaar reeks E Jos Maes, winnaar reeks F Jos Staes en winnaar reeks G Viktor Van Den Eynde.
    VWF 22-4-2012-zottegem 052.JPG VWF 22-4-2012-zottegem 015.JPG
              Winnaar reeks E Jos Maes.                                                                           Aankomst reeks E.
    VWF 22-4-2012-zottegem 013.JPG
                                                        Start reeks E.

    F-reeks
    1 Jos STAES
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Jean Pierre Brothaerts
    4 Marc Vervondel
    5 Willy Wouters
    6 Jef Scheirlinckx
    7 Eddy Cobbaut
    8 Andre Deboelpaep
    9 Rik Scheirlinckx
    10 Roland Hellebaut
    VWF 22-4-2012-zottegem 017.JPG
                    Winnaar reeks F Jos Staes.

    G-reeks
    1 Viktor VAN DEN EYNDE
    2 Andre Ceurens
    3 Herman Van den Borre
    4 Alain Messager
    5 Hubert D'Hondt
    6 Etienne Vandenhouwe
    7 Guido Cornet
    8 William De Cremer
    9 Willy Roels
    10 AM Van Ginderdeuren
    VWF 22-4-2012-zottegem 032.JPG
                             Aankomst reeks G met Viktor Van Den Eynde.


    Foto's: Rita Thianpondt   

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    22-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    21-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/04/2012
    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan PIERRE VERBERCKMOES met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.F !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg      Verberckmoes Pierre.png

           Franky Van Oyen               Pierre Verberckmoes


    Zaterdag 21 April - LOCHRISTI-HYFTE (9080)


    Catg.A - 56 dl.

    1 Kristof Gryson (Landegem)

    2 Renaat Demeter (Lochristi)

    3 Davy Caen

    4 Kenny Vangampelaere

    5 Mario Van Den Broecke

    6 Luc De Duytsche

    7 Olivier Hellebuyck

    8 David Haertjens

    9 Frederic Leeuwerck

    10 Bjorn Vanhoorneweder

     

    Catg.B - 29 dl.

    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2 Danny De Bruyne

    3 Martino Wielfaert

    4 Steven Van Houte (Vrasene)

    5 Chris Devlies

    6 Nico Hellebuyck

    7 Johan Driesen

    8 Jimmy Cools

    9 Mario Desmeytere

    10 Fabien Hanssens

     

    Catg.C - 41 dl.

    1 Philippe Lacquet (Ertvelde)

    2 William Vyncke

    3 Ko Harms

    4 Frank Suys (Hingene)

    5 Etienne Claus (Waasmunster)

    6 Patrick Van Renterghem

    7 Wim De Waal

    8 Dirk Ampoorter

    9 onbekende renner

    10 Steven Blommaert (Hamme)

     

    Catg.D - 32 dl.

    1 Felix Luyten (Heusden-Zolder)

    2 Helmuth Tas

    3 Danny Paridaens

    4 Luc D'Haeseleer

    5 Erik Vandersteen

    6 Willy Mous

    7 Robert Maldrie

    8 Ludo Opdebeek

    9 Jan Pagé

    10 Noël Rogge

     

    Catg.E - 10 dl.

    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Luc Snels

    3 Mathieu Mercken

    4 Julien Vyvey

    5 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6 Herman Van Den Borre

    7 Robert Robijns

    8 Jean-Pierre Heymans

    9 Roger Beelaert (Rupelmonde)

    10 Philippe Rizzo

     

    Catg.F - 24dl.

    1 PIERRE VERBERCKMOES (Belsele)

    2 Joseph D'Hont

    3 Gerard Mariën

    4 Gerrit Hairwassers

    5 Clement Saelens

    6 Armand Mols

    7 Roger De Breuker

    8 Freddy Van Rie

    9 Christiaan Vandevoorde

    10 Frans Timmers

     

    Toeristen - 24 dl.

    1 Kevin Semerano (Kortemark)

    2 Guido Spanoghe (Lokeren)

    3 Danny Maris

    4 Keny Wille (Kieldrecht)

    5 Bjorn Joseph

    6 Nico Maes

    7 Ignace Reynaerts

    8 Mathias Debacquer

    9 Steven D'Hont

    10 Tim Heymans

    21-04-2012 om 23:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/04/2012

    vwf.JPG







    Zaterdag 21 april- STEENHUIZE (9550)


    A-reeks
    1 Lode VAN IMPE
    2 Raf Van Den Bossche
    3 Kevin Van Den Cruijce
    4 Tom Penninckx
    5 Wim Maes
    6 Bjorn Lison
    7 David Motte
    8 Steven Bogaert
    9 David Haegeman
    10 Michael Claeys
    VWF 21-4-2012-steenhuize 188.JPG
              Winnaar reeks A Lode Van Impe en 2de Raf Van Den Bossche.
    VWF 21-4-2012-steenhuize 173.JPG
                                           Aankomst van Lode Van Impe.
    VWF 21-4-2012-steenhuize 170.JPG VWF 21-4-2012-steenhuize 182.JPG
     Marnix Geerts en Michiel Vanhauwermeiren.                                    Aankomst van Glenn De Wolf uit Hamme.
    VWF 21-4-2012-steenhuize 169.JPG
       Senne Steegmans, Andy Annendijck en Tom De Beer in de achtervolging.

    C-reeks
    1 Ronny VAN DER VURST
    2 Bruno Bruyere
    3 Eddy Merckx (Bornem)
    4 Peter Vermassen
    5 Danny Saelens
    6 Guy De Coster
    7 Pascal De Wolf
    8 Frank Van Haverbeek
    9 Pascal Kestemont
    10 Frank Geets
    VWF 21-4-2012-steenhuize 147.JPG
                                   Winnaar reeks C Ronny Van Der Vurst.
    VWF 21-4-2012-steenhuize 117.JPG
                                     Aankomst van Ronny Van Der Vurst.
    VWF 21-4-2012-steenhuize 149.JPG
                                    Bruno Bruyere werd 2de in de reeks C.
    VWF 21-4-2012-steenhuize 061.JPG
                                                    Start reeks C.
    VWF 21-4-2012-steenhuize 146.JPG
                                 Steven Bogaert met teamgenoot aan de start.

    D-reeks
    1 Patrick JACOBS
    2 Rudy Thomas
    3 Willy Van Herreweghe
    4 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    5 Bart De Winter
    6 Nico De Roeck
    7 Peter Neckebroeck
    8 Dirk Goolaerts
    9 Eddy De Schepper
    10 Frank D'Hooge
    VWF 21-4-2012-steenhuize 141.JPG
                          Winnaar reeks D Patrick Jacobs en 2de Rudy Thomas.
    VWF 21-4-2012-steenhuize 107.JPG
                                         Aankomst van Patrick Jacobs.
    VWF 21-4-2012-steenhuize 071.JPG
                                                         Start reeks D.

    E-reeks
    1 Ronny PARIDAENS
    2 Joseph Devits
    3 Piet Van Vaerenbergh
    4 Rolans Mersseman
    5 Martin Durant
    6 Paul Casteleyn
    7 Patrick Convents
    8 Joost Pieters
    9 Luc Van Mol
    10 Chris Somers
    VWF 21-4-2012-steenhuize 053.JPG                          VWF 21-4-2012-steenhuize 021.JPG
    Winnaar reeks E Ronny Paridaens en 2de Joseph Devits.                     Aankomst van Ronny en Joseph.

    F-reeks
    1 Jozef DENEEF
    2 Andre Bultinck
    3 Pierre Remory
    4 Marc Vervondel
    5 Willy Wouters
    6 Eddy De Vuyst
    7 Luc Van Damme
    8 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    9 Noel Burggraeve
    10 Jef Scheirlinckx
    VWF 21-4-2012-steenhuize 056.JPG
                          Winnaar reeks F Jozef Deneef en 2de Andre Bultinck.
    VWF 21-4-2012-steenhuize 023.JPG
                                           Aankomst van Jozef Deneef.

    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE
    2 Viktor Van Den Eynde
    3 William De Cremer
    4 Hubert D'Hondt
    5 Kees Sebrechts
    6 Jozef Saerens
    7 AM Van Ginderdeuren
    8 Willy Roels
    9 Luc Hermans
    10 Willy Teirlinck
    VWF 21-4-2012-steenhuize 051.JPG VWF 21-4-2012-steenhuize 026.JPG
         Winnaar reeks G Etienne Vandenhouwe.                                      Aankomst van Etienne Vandenhouwe.

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    21-04-2012 om 23:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 21/04/2012 INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 132

    1.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    2.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    3.LAMPAERT Yves-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    4.VANNEVEL Dries-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    6.DEMEYERE Geoffrey-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO

    8.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    9.PERSOON Joeri uit Stekene-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    10.VERMEIRE Jordy-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

     

    21/04/2012 KALKEN - LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km

    Aantal deelnemers: 135

    1.D CHAUNER Michaek-PURE ENERGY

    2.NAESEN Oliver uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    3.HOEKSTRA Marco-NWV GRONINGEN

    4.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    5.VAN LEEUWEN Cor-NWV GRONINGEN

    6.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    7.STEVENS Timothy-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    8.ONGENA Thomas uit Berlare-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    9.STERCK Gunter uit Klein Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.SABO Pedro-DMC- CYCLING TEAM

    11.POELMAN Laurens uit Kalken-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    18.SCHEIRE Ruben uit Beervelde-BH SUNTOUR-PEISEY VALLANDRY

    21.VERBEKE Stijn uit Sinaai-TEAM ALIPLAST

    28.HERREBAUT Jeffrey uit Zele-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    38.MAES Vincent uit Stekene-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    50.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    51.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    54.GIDÉ Stijn uit Waasmunster-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    21/04/2012 ZONNEGEM (O) - U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.GHISTELINCK Paco-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    3.SORLIE Erik-EIDSVOLL SK

    4.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST

    5.DEWEER Jochen-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    6.LELEU Antoine-IDEMASPORT - BIO WANZE

    7.KRISTOFFERSEN Anders-EIDSVOLL SK

    8.VALIAUGA Arnoldas-KINGSNORTH

    9.VANHEUVERSWIJN Quentin-IDEMASPORT - BIO WANZE

    10.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    18.VERGEYLEN Timothy uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.DURINCK Sean uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    21/04/2012 ZUTENDAAL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km

    Aantal deelnemers: 65

    1.FRANSSEN Wout-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    2.TIJDINK Rob-NSWV MERCURIUS

    3.WILSON Jack-UCS CRABBE PERFORMACE

    4.MERTENS Bram-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    5.PAGNANAWON Jay Bob P

    6.CRAENEN Rick-TWC DE KEMPEN

    7.JONGEN Tim-TWC MAASLANDSTER

    8.DALING Robin

    9.WOUTERS Rutger-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10.SMITS Florian-ARC ULYSSES

     

    21/04/2012 GELUVELD (ZONNEBEKE) (W) - Juniores - 93 km

    Aantal deelnemers: 55

    1.NOPPE Christophe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.FEYS Jelle-JONGE RENNERS ROESELARE

    3.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.DEPYPERE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    5.COLPAERT Gianni-AVIA FUJI YOUTH TEAM

    6.VAN EECKHOUTTE Niels-JONGE RENNERS ROESELARE

    7.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.COOLS Gilles-JONGE RENNERS ROESELARE

    10.BLONDEEL Simon-JONGE RENNERS ROESELARE

    46.HUYBRECHT Michael-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    21/04/2012 HERFELINGEN (VB) - Juniores - 98 km

    Aantal deelnemers: 57

    1.SIMON Kenn-THOMPSON

    2.SIX Niels-WK NOORD WEST BRABANT

    3.VAN DYCK Wesley-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.VANCUTSEM Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.HERREGODTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.VAN DE WALLE Goran-THOMPSON

    7.VAN DE KERKHOVE Brent-THOMPSON

    8.SERGOORIS Kenneth-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    9.VAN HECKE Stijn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    10.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    16.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.VAN DAM Tom uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    50.MANNAERT Boris-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    21/04/2012 OVERPELT (LB) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 47

    1.HENDRIKX Max-ZANNATA CYCLING TEAM

    2.MOELEKER Ivan-LOTTO TEAM

    3.LODEWYCKX Jeroen-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5.VAN DEN BERG Naud-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    6.HURKMANS Martyn-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.PIJNAPPELS Bram-WV SCHIJNDEL

    8.HEYNS Dennis-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9.GROFFI Dario-SPORT EN MOEDIG GENK

    10.SMET Michiel-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

     

    21/04/2012 SINT-JORIS-WEERT (VB) - Juniores - 85,8 km

    Aantal deelnemers: 71

    1.TUBBAX Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.SOETE Daan-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.VERBRAEKEN Niels-WSC HAND IN HAND BAAL

    4.TRAPPENIERS Brent-WSC HAND IN HAND BAAL

    5.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    6.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    7.MOENS Jochen-WSC HAND IN HAND BAAL

    8.MEYS Joran-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    10.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    21-04-2012 om 22:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 21/04/2012 VARSENARE (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 36

    1.ANECA Ciske-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    2.VANDEWALLE Kenneth-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.DEFREYNE Cedric-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN VZW

    4.BALCAEN Manolito-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN VZW

    5.RYCKOORT Brent-TIELTSE RENNERSCLUB

    6.COREELMAN Giani-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.HOUSSOULLIEZ Marcel-TIELTSE RENNERSCLUB

    8.CLARYSSE Diego-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    9.DE GREVE Maxim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.GEIJSELS Jordy-TEAM CATA BIKES

     

    21/04/2012 ZINGEM (O) - Juniores - 85 km

    Aantal deelnemers: 100

    1.SCHMIDT Petter-GLAMDAL SK

    2.EVENSEN Henrik-EIDSVOLL SK

    3.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4.VAN DER SCHELDEN Jasper-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.VANDECAUTER Uwe-YOUNG SCHELDE CT

    6.SOBERON Zowe-THOMPSON

    7.OLSEN Mats-GLAMDAL SK

    8.DEGROEVE Tanguy-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.BUYSSE Jos-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM

    21.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    26.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    31.CLAUS Dieter uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    40.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke-RUDYCO CYCLING TEAM

    49.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    21/04/2012 KLEMSKERKE (W) - Dames Juniores - 67 km

    Aantal deelnemers: 24

    1.MEYVISCH Molly-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    2.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    3.BYTEBIER Leen-K.V.C. DEINZE VZW

    4.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5.DE DECKER Laura-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6.EDOY Solveig-TROMSO CK

    7.MAHIEU Jolly-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    8.VANELVERDINGHE Celine-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    9.VERMEIRE Lisa-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10.OMDAHL Karoline-RAUFOSS & GJOVIK SK

     

    21/04/2012 KLEMSKERKE (W) - Dames Nieuwelingen - 56 km

    Aantal deelnemers: 35

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VAN GELOOF Marjolein-RWC AHOY

    3.RIJFF Anouk-TWC DE KEMPEN

    4.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5.OOSTERMAN Esmee-WRV DE PEDDELAARS

    6.HOMMES Daphne-WRV DE PEDDELAARS

    7.KOSTER Paulien-WRV DE PEDDELAARS

    8.BAKKER Minke-RWC AHOY

    9.VAN HOUTUM Céline-WV SCHIJNDEL

    10.VANHOUTTE Fenna-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    21/04/2012 GELUVELD (ZONNEBEKE) (W) - Nieuwelingen - 62 km

    Aantal deelnemers: 92

    1.EVANS Joe-VELOCITY

    2.PERSOON Wouter uit Stekene-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.CLOSE Fabio-VELOCITY

    4.HOUTTEMAN Nico-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5.VAN CAENEGHEM Gregory-ISOREX CYCLING TEAM

    6.VERSCHAEVE Antoon-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    7.BRAYBROOKE Alexander-VELOCITY

    8.DE POORTER Maxime-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    9.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    29.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    31.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode-RUDYCO CYCLING TEAM

    48.OTTEVAERE Niels-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    55.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    21/04/2012 ZUTENDAAL (LB) - Nieuwelingen - 64 km

    Aantal deelnemers: 68

    1.PANIS Thibaut-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.CUYVERS Jurian-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3.VERBIST Gilles-VZW DE DEMERSPURTERS

    4.CROONEN Lander-WSC HAND IN HAND BAAL

    5.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    7.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM ZEMST VZW

    9.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.RELAES Jacob uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    12.VAN RIEL Brent uit Nieuwkerken-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    21/04/2012 DORNE-OPOETEREN (LB) - Tijdrit - Testtijdrit alle categorieën

    Dames Nieuwelingen

    1.EIJSSEN Alitcia -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  23’33”55

    2.ZEGERS Kato -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  4”85

    3.DRUYTS Lenny uit Wilrijk -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  20”93

    4.PALM Eva Maria -LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES  25”82

    5.ROES Maxime -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  55”25

     

    Dames Juniores

    1.ROELEN Evy -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN  24’10”26

    2.WELSCH Ludovica -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO  11”91

    3.SEGHERS Nele -DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  18”68

    4.VAN DEN STEEN Kim -WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT  53”20

    5.REYNAERT Ganaelle -WK NOORD WEST BRABANT  1’07”09

     

    Nieuwelingen

    1.LEYSEN Senne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  20’01”40

    2.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  44”45

    3.PLOVIE Wiebren -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  47”06

    4.DECRAENE Igor -TIELTSE RENNERSCLUB  52”97

    5.LOY Antoine -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY  56”79

    27.WATERSCHOOT Wannes uit Stekene -RUDYCO CYCLING TEAM  2’35”82

     

    Juniores

    1.VAN HOOYDONCK Nathan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  38’40”54

    2.BIERMANS Jenthe -KON. BALEN B.C. V.Z.W.   40”58

    3.VAN GOMPEL Mathias -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  1’21”35

    4.LUYCKX Brent -TEAM CICLISMO MUNDIAL  1’32”49

    5.DE GENDT Aimé -AVIA - FUJI - YOUTH – TEAM  1’47”18

    16.ROTTY Glenn uit Verrebroek -WIELERTEAM WAASLAND VZW  3’09”19

    40.DEZWARTE Tom -RUDYCO CYCLING TEAM  5’18”09

     

    U23

    1.DE JONGHE Kevin -TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR  38’27”65

    2.SLEURS Christophe -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM  19”63

    3.WALLAYS Jens -EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP  36”13

    4.FRISON Frederik -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM  38”97

    5.BREYNE Jonathan –LANDBOUWKREDIET  1’08”88

    21-04-2012 om 22:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/04/2012

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn Zege bij de Aspiranten 13 jaar !!!

    Van Houte Gerben KOP 2011 1.jpg       Van Houte Gerben 21-04-2012 4 zege.JPG

    21/04/2012 ZOMERGEM (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR 
    1.VERMEERSCH Eva-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN VZW - LOTTO

    2.SMET Lisa-RUDYCO CYCLING TEAM
     

    MEISJES 13 JAAR

    1.CASTRIQUE Alana-CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    2.D´HONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM

    3.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VANNESTE Soetkin-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN VZW

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.SCHOONBROODT Clara-LOTTO-PREDICTOR VC ARDENNES

    3.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM

    4.DE DECKER Hannelore-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.VERVLOESEM Xandres-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3.DELCOMMUNE Martin-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    4.VOSTERS Dieter-VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    5.CHRISTIAENS Régis-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    18.NOENS Yarne-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.DE WILDE Aquill-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 13 JAAR - A reeks

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN EECKHOUT Len-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3.COCKAERT Kelvin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.DELANGHE Niels-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    5.DESAL Ceriel-JONGE RENNERS ROESELARE

    11.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.SMET Jonas-RUDYCO CYCLING TEAM

    21.FRANSSENS Yannick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    Van Houte Gerben 21-04-2012 1 zege.JPG 
    Van Houte Gerben 21-04-2012 2 zege.JPG
    Van Houte Gerben 21-04-2012 3 zege.JPG

    JONGENS 13 JAAR - B reeks

    1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE

    2.PLYSIER Thibault-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    3.NOPPE Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.VAN DER EYCKEN Brent-WSC HAND IN HAND BAAL

    5.STEVENS Matthias-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM

    12.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    16.DE BOCK Stijn-RUDYCO CYCLING TEAM

    23.VAN HAUTE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.MAES Bjorn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 14 JAAR

    1.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2.CLAUWAERT Jari-VA-CYCLING TEAM ZELE

    3.TIMMERMANS Tim-THOMPSON

    4.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    9.DECLEYRE Jens-RUDYCO CYCLING TEAM

    16.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    18.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    43.VAN NUNEN Lukas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    21-04-2012 om 22:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK OP WK BAANWIELRENNEN AUSTRALIË 2012

    Terugblik WK Baanwielrennen - Australië 2012
    WK Baan Australie 2012.JPG
    De Ketele en Van Hoecke pakken goud voor België !!!

    WK Baan Australie 2012 3.jpg 

    Zondag 08/04/2012

    Veertien jaar na Matthew Gilmore en Etienne De Wilde is België opnieuw wereldkampioen ploegkoers. Kenny De Ketele en Gijs Van Hoecke uit Zaffelare klopten in Melbourne de ijzersterke concurrentie.

    200 rondjes of 50 kilometer met tien tussensprints, dat is de ploegkoers, nota bene geen olympische discipline. De Belgen begonnen rustig, maar konden de op papier snellere Britten (Ben Swift en Geraint Thomas) en Australiërs (Cameron Meyer en Leigh Howard) toch bijhouden. De zesde, zevende en negende sprint leverden zelfs de volle buit op voor De Ketele en Van Hoecke. Met alle toplanden pakte het duo ook een ronde terug op Oostenrijk om de leiding over te nemen. In het slot werd de permanente Australische dreiging in de kiem gesmoord en staken de Belgen de wereldtitel op zak.

    Voor België is het de derde medaille op dit kampioenschap. De Ketele pakte zaterdag al brons in de puntenkoers. Een dag eerder haalde ook Kelly Druyts de derde plaats in de scratch.

    WK Baan Australie 2012 2.jpg 

    De Ketele: "Revanche genomen"

    "Ik heb revanche genomen voor mijn puntenkoers", zegt Kenny De Ketele, kersvers wereldkampioen ploegkoers.

    "Ik was wat nerveus, omdat de koers niet wou openbarsten, maar op het einde hebben we vuurwerk gekregen. We hebben de wedstrijd bepaald. Dat was doodgaan. Toen de Australiërs gingen, heb ik moeten doorbijten om in het wiel te blijven. We zijn blijven rijden om de wereldtitel te pakken. Die staat erg mooi op mijn palmares."

    Gijs Van Hoecke: "De ervaring van De Ketele heeft me flink geholpen. Ik moest gewoon doen wat hij zei."

     

    Kelly Druyts pakt brons op WK baanwielrennen

    WK Baan Australie 2012 4.jpg
    Vrijdag 06/04/2012

    Kelly Druyts uit Wilrijk heeft het brons veroverd in de scratch op het WK baanwielrennen in Melbourne. De Belgische ging als eerste de laatste bocht in, de Poolse Kataryna Pawlowska en de Australische Melissa Hoskins gingen er nog over. 40 rondjes of tien kilometer en wie als eerste finisht, die wint. Dat is de scratch bij vrouwen. Het is wel geen olympische discipline. Druyts heeft ondanks haar 22 al een pak ervaring in dit onderdeel, zo won ze dit jaar ook al de wereldbeker scratch. De Nederlandse Vera Koedooder probeerde een paar keer weg te rijden, maar vergeefs. Druyts zette alles op de eindspurt en met succes: ze zette zich op kop en pakte de eerste Belgische medaille op dit WK.

    Jos Smets, directeur Sport van de Belgische Wielrijdersbond (KBWB), was blij met het brons. "Kelly heeft een heel knappe wedstrijd gereden. In de sprint was het erg nipt, de wereldtitel was echt niet ver weg voor Kelly."

    WK Baan Australie 2012 5.jpg 

    "Zonder botsing haal ik misschien goud"

    Druyts glunderde op het podium en voor de Sporza-microfoon: "Brons is ongelooflijk. Maar er had meer ingezeten, als je nagaat wat er in de slotfase gebeurd is."

    "In de laatste twee ronden kwam ik in aanraking met de Oekraïense, die uit haar klikpedalen schoot. Zonder die botsing had er misschien goud ingezeten of zilver."

    "Ik reed al heel de winter constant op de scratch. Ik won ook de Wereldbeker. Dat gaf vertrouwen. Maar een WK is helemaal anders. In de sprint focuste ik op de eerste en probeerde ik zo snel mogelijk naar de finish te gaan. Ik heb het maximum eruitgehaald."


    Bron: Sporza

    21-04-2012 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES WEDSTRIJD VWF VAN 7/04/2012 TE BAASRODE
    FILM CAT.A



    FILM CAT.C



    FILM CAT.D




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    21-04-2012 om 20:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZONDAG 01/04/2012
    Vanomobil 20-04-2012 1.jpg
    Vanomobil 20-04-2012 2.jpg
    Vanomobil 20-04-2012 3.jpg

    Bron: Raf & Lydia

    21-04-2012 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC TEAM VAN ZONDAG 01/04/2012 EN ZATERDAG 08 & ZONDAG 0904/2012

    Wallonia cup 3e manche in Archennes Grez-Doiceau


    Zondag 1 april 2012.

     

    Wout Alleman: 1e plaats

    Kenneth Coomans: 2e plaats

    Sander Elen: 4e plaats

    Trek 20-04-2012 1.JPG 

    Wielerbond Vlaanderen in Vielsalm en Houffalize

    Zoals elk jaar organiseert Wielerbond Vlaanderen een stage voor de nieuwelingen en juniors tijdens het paasverlof.

    Geselecteerde renners Trek–KMC: Kevin Panhuyzen -  Wout Alleman – Joren Alleman – Kenneth Coomans

    Ook de aspiranten waren op stage in Houffalize

    Trek-KMC: Wout Roggeman – Timo Kielich – Dieleman Stan

    Trek 20-04-2012 2.JPG 

    De nog steeds werkende korenmolen “EMMA”. Nieuwkuijk is een plaats in de gemeente Heusden, Noord Brabant.

     

    Weekend 8-9 april 2012 - Paasbike Nieuwkuijk Nederland

     

    De Paasbike in Nieuwkuijk is in 2012 onderdeel van de Nederlandse Dyna Sys MTB Topcompetitie, een serie van 5
    wedstrijden binnen Nederland met een internationale status, namelijk een UCI Internationaal Klasse 2 status.
    Het prijzenschema is tevens gebaseerd op het UCI C2 schema. Doordat de Paasbike een internationale status
    heeft worden de wedstrijden door de duur en enkele bijevenementen verspreid over twee dagen, 8 en 9 april.

    Op eerste paasdag (8 april) komt alle jeugd in actie en de funklasse categorieën. Ook komen de Amateurs op
    zondag al in actie. Op tweede paasdag komen alle internationale categorieën in actie. De wedstrijden zullen over
    het algemeen een kwartier langer duren dan een normale nationale wedstrijd in Nederland. Maandag komen naast
    de vele buitenlandse renners (inschrijvingen uit Duitsland, België,Noorwegen, Zweden, Polen en Engeland, maar ook
    uit de Filippijnen, Japan en de Verenigde Staten) ook de plaatselijke bekendheden, zoals Jeroen Boelen (Elite en
    winnaar MTB topcompetitie 2011), Michiel van der Heijden (Wereldkampioen bij de junioren in 2010) en
    Maikel Govaarts (Nederlands Kampioen Masters 30+) uit Drunen aan de start .

    Trek 20-04-2012 6.JPG 

    1e Kevin Panhuyzen

    9e Jarno Weemaes

    7e Wout Alleman

    9e Kenneth Coomans

    Trek 20-04-2012 3.JPG
    Trek 20-04-2012 4.JPG
    Trek 20-04-2012 5.JPG


    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    21-04-2012 om 20:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 21/04/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 21/04 - KEERBERGEN


    Catg. A
    1 Krijnen Rob

    2 Iwens Koen

    3 Vanden Wyngaerd Bart

    4 Stijnen Klaas

    5 Hendrickx Jorg

    6 De Knaep Kevin

    7 Beullens Tom

    8 Vandermaesen Nick

    9 Van Nimmen Jasper

    10 Thys Steven

    Catg. B
    1 Behiels Peter

    2 Rentmeester Laurent

    3 Adams Christophe

    4 Covents Wouter

    5 Tubbax Tim

    6 Vanhove Raf

    7 Haest Christophe

    8 Christiaens Dave

    9 Witvrouwen Chris

    10 Ceulemans Geert

    Catg. C
    1 Verdonck Patrick

    2 Verbinnen Dirk

    3 Wauters Philippe

    4 Rens David

    5 Hermans Stefan

    6 Bogaerts Patrick

    7 Van Looy Wim

    8 Lahou Rudy

    9 Van Der Mieren Daniel

    10 De Smedt Peter

    Catg. D
    1 Heulens Marc

    2 Van Den Brande Jan

    3 Van Looy Luc

    4 Aertgeerts Andre

    5 Dams Danny

    6 Croonenborghs Wim

    7 De Schepper Alain

    8 Haest Eddy

    9 Fuchs Dirk

    10 Verschoren Dirk

    Catg. E
    1 Vonckx Georges

    2 De Bakker Ludo

    3 De Wever Jos

    4 Vranken Freddy

    5 Van Hove Jan

    6 Poels Vera

    7 Vercammen Saskia

    21-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    19-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WAOD OOSTAKKER VAN 09/04/2012
    Oostakker A-categorie (09/04/2012):



    Oostakker B-categorie (09/04/2012):



    Filmopname: Gino Van Broeck

    19-04-2012 om 22:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WAOD TE BEVEREN VAN 31/03/2012
    Beveren A-categorie (31/03/2012):



    Beveren B-categorie (31/03/2012):



    Filmopname: Gino Van Broeck

    19-04-2012 om 22:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VANOMOBIL CYCLING TEAM VAN ZATERDAG 14 EN ZONDAG 15/04/2012
    Vanomobil 19-04-2012 1.png
    Vanomobil 19-04-2012 2.png

    Bron: Raf en Lydia

    19-04-2012 om 20:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAC HOBOKEN VAN ZATERDAG 14 EN ZONDAG 15 APRIL 2012

    WAC Waasland.png
    UITSLAGEN

     

    JUNIORES

    15/04/2012 - Lebbeke - 108 renners

    Van De Plas Jelle – 2°

    Vorsselmans Jan – 28°

    Vercauteren stef – 44°

    De Ost Jarne

     

    NIEUWELINGEN

    15/04/2012 - Wambeek - Ternat – 114 renners

    Verscheuren Steve – 9°

    Hofkens Maikel

    Wittevrongel Wouter

    Vercauteren Toon

     

    15/04/2012 - Wielsbeke - 90 renners

    Deckers Cisse – 38°

     

    ASPIRANTEN

    14/04/2012 - Watervliet

    Meisjes 13 Jaar

    Goossenaerts Chloé – 1°

     

    Jongens 12 Jaar

    Seels Brent – 2°

    Michielse Danny – 10°

    Apers Indy – 20°

     

    Jongens 13 Jaar

    Franssens Yannick – 26°

     

    Jongens 14 Jaar

    Beck Cedric – 4°

    Quintelier Yannick – 25°

     

    15/04/2012 - Herzele

    12 Jaar - 32 renners

    Petrus Pieter – 24°

     

    13 Jaar A - 30 renners

    Van Houte Gerben – 2°

    WAC 19-04-2012 Gerben Podium Herzele.JPG  WAC 19-04-2012 Gerben sprint Herzele.JPG
    WAC 19-04-2012 Herzele Gerben.JPG

    14 Jaar A - 33 renners

    Apers Ruben – 13°

    Milliau Vince – 23°

     

    MINIEMEN

    15/04/2012 - Kumtich

    10 Jaar - 23 renners

    Bleyenberg Jado – 1° Proficiat !!!

     

    11 jaar - 26 renners

    Van Houte Sybren – 5°

    WAC 19-04-2012 Sybren Kumtich.JPG 


    Nog enkele foto’s van Sybren in Oosterzele en Gerben in Nederzwalm.

    WAC 19-04-2012 Gerben Nederzwalm.JPG WAC 19-04-2012 Podium Gerben Nederzwalm.JPG

    WAC 19-04-2012 Sprint Gerben Nederzwalm.JPG WAC 19-04-2012 Sybren Oosterzele.JPG

    Zo weer mooie resultaten, proficiat aan alle renners !!!!

     


    Tekst en foto’s: Nancy Cappelle

    Bewerking: Kenny Janssens

    19-04-2012 om 20:36 geschreven door kenny


    18-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TREK KMC TEAM VAN ZATERDAG 14 EN ZONDAG 15/04/2012
    Trek April 7.jpg

    Na één jaar afwezigheid, verwelkomt Houffalize dit weekend opnieuw een manche van de UCI Wereldbeker MTB. Met niet minder dan 750 deelnemers uit 39 verschillende landen verdeeld over de verschillende categorieën, vestigt Houffalize tevens een nieuw deelnamerecord aan een WB-manche XCO.
    Vrijdag wordt eveneens voor de tweede maal in de geschiedenis een WB-manche Cross-country Eliminator (XCE) georganiseerd, waarvoor er meer dan 150 deelnemers geregistreerd werden. Deze spectaculaire discipline leunt dicht aan bij de 4X, waarbij 4 rijders strijden tegen elkaar op een parcours van zo’n 1 km waarbij de eerste 2 rijders van elke reeks zich rechtstreeks kwalificeren voor de volgende ronde.
    De organisatie is in handen van de heren John Linstad “Monsieur World Cup” (organisator van de Wereldbekermanches in Spa, Francorchamps en de afgelopen jaren in Houffalize) en Gérard Otto, die samen een vernieuwd parcours hebben uitgebouwd van zo’n 5,3 km, waarbij de deelnemers per ronde zo’n 300m hoogteverschil moeten overwinnen. Zo werd er een nieuwe start- en aankomstzone voorzien en dienen de renners zich te wagen aan een duizelingwekkende afdaling voorzien van verschillende haarspeldbochten. De nadruk werd hierbij gelegd op de toegankelijkheid voor het publiek met de aanleg van een 15-tal voetgangerspassages over het parcours.

    Bij de heren elite wordt het vooral uitkijken naar Schurter, Absalon, Kulhavy en Hermida, degenen die het podium bekleedden van de wedstrijd te Houffalize van 2011 (wedstrijd verreden buiten de WB MTB): de Zwitser Nico Schurter (winnaar van de openingsmanche in Zuid-Afrika afgelopen maart), de tweevoudige Olympische kampioen Julien Absalon en de Tsjech Jaroslav Kulhavy, regerend wereldkampioen en eindwinnaar van de Wereldbeker 2011. Fumic, Stander, Flückiger, Fontana, Vogel en José Hermida (die bovendien kans maakt om voor de 3de maal deze wedstrijd op zijn palmares te schrijven en hierdoor mederecordhouder kan worden samen met Julien Absalon) vormen samen de belangrijkste tegenstanders..
    Trek April 1.JPG

    Junioren : 140 starters – 9 uur

    In tegenstelling tot de voorgaande jaren bleef de zon weg in de voormiddag uit Houffalize en was het behoorlijk fris in het Ardens dorpje. Rond de 140 juniores stonden aan de start van de tweede World Cup van het seizoen, onder wie een tiental Belgen. Alle ogen waren gericht op de plaatselijke Boris Cara van team Houffalize Granville en op de Limburger Kevin Panhuyzen van het Trek KMC team. De 2 Belgen vertrokken vanop de eerste rij en waren allebei vrij goed weg. De juniores gingen voor de aanloop plus 3 grote ronden. De Amerikaan Kegan Svenson, wereldkampioen Victor Korzetzky en de Noor Fredrik Liand voerden aanvankelijk het grote veld aan. In de eerste ronde reed Kevin op een derde plaats, maar ging overkop. Deze valpartij was bepalend voor de rest van de wedstrijd. Zijn rug sputterde tegen , maar dat belette de Limburger niet om onverbeten verder te knokken en zich in het internationale gezelschap te handhaven. In de tweede ronde plaatste Andri Frischknecht een aanval. Ook de Fransman Romain Seigle kwam sterk opzetten en ging in de voorlaatste ronde over Koretzky, Svenson en Frishknecht. Seigle bouwde een behoorlijke voorsprong uit en bleef buiten schot. In de eindfase kon Andri Frischknecht de Amerikaan Svenson nog verschalken en legde zo beslag op de tweede plaats. De Amerikaan werd naar de derde plaats verwezen, terwijl Victor Koretzky vrede moest nemen met de vijfde stek. Ondanks de rugpijn zette Panhuyzen een uitstekende prestatie neer en eindigde als zesde,terwijl de Waal Boris Cara als 8 ste finishte.

    reacties :
    Kevin Panhuyzen : " Het ging goed; als ik niet gevallen was in de eerste ronde had er meer in gezeten. Na die val blokkeerde mijn rug . Als ik die laat behandelen komt het weer wel goed. Ik hoop in Tsjechie op het podium te staan", zei de Limburger bij zijn aankomst.

    6e plaat voor Kevin Panhuyzen (1e belg)

    60e plaats voor Jarno Weemaes (1e Nederlander)
    Trek April 2.JPG
    Trek April 3.JPG
    Trek April 4.JPG

    www.youtube.com/watch?gl=BE&v=yLg1AVXrHC4

    Op deze link kan je Kevin in derde positie zien met zijn valpartij

     

    Dames : 90 starters

    Verslag Githa :

    Na een goede periode voorafgaande aan de wereldbeker in Houffalize , hoopte ik vandaag om iets mooi's te laten zien voor eigen volk. De week was goed verlopen en ook de verkenning verliep vlot. Door mijn 64 ste start positie wist ik dat ik in het eerste deel van de wedstrijd hinder zo ondervinden van de vele deelneemsters die hier aanwezig waren.

    In de start stond ik dan ook onmiddellijk stil op de startklim en moest al lopend verder , toen ik weer op de fiets kon was er het gebruikelijk duwen en trekken zodat ik enkele plaatsjes terug viel .. Eens ik dan goed vrije baan had kon ik beginnen aan mijn wedstrijd , in de eerste volledige ronde kreeg ik last van aan verkrampte rechter onderarm , ik probeerde deze wat te ontlasten en te stretchen wat op deze loodzware omloop niet gemakkelijk was. Ronde per ronde werd de kramp in mijn arm erger , zodat ik nog amper kon schakelen of remmen , verder opschuiven was niet gemakkelijk. Toch wou ik deze wedstrijd helemaal uitrijden , ik had hier weken voor gewerkt en naartoe geleefd. Uiteindelijk werd ik 58 ste en ben ik wel teleurgesteld , er had meer ingezeten zonder de krampen in mijn arm. We gaan nu opzoek naar de reden van deze krampen en ik hoop volgende week in het Duitse Munsingen weer verder te kunnen gaan op de manier waarop in dit seizoen gestart ben.

     

    58e plaats Githa Michiels (1e Belgische)
    Trek April 5.JPG

    In de open wedstrijd op zaterdag :

    4e plaats Kris Janssens
    Trek April 6.JPG


    Volgende week naar Münsingen Duitsland en Merida Wallonia cup Cuesmes Mons


    TREK - KMC mountainbiketeam vzw

    Teammanager  - De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    18-04-2012 om 21:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM - NIEUWSBRIEF APRIL 2012
    Rudyco April 1.JPG
    Rudyco April 2.JPG
    Rudyco April 3.JPG
    Rudyco April 4.JPG
    Rudyco April 5.JPG
    Rudyco April 6.JPG
    Rudyco April 7.JPG


    Bestuur Rudyco Cycling Team vzw
    Contact:
    rudycocyclingteam@hotmail.com 
    Website: www.rudycocyclingteam.be

    18-04-2012 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 17 MEI 2012 - 2° KAMPIOENSCHAP VAN ZWIJNDRECHT VOOR WIELERTOERISTEN

    Beste toeristen-renners, De Goddaertvrienden–Zwijndrecht, nodigen U uit voor onze wielerwedstrijd

     

    Donderdag 17 mei 2012 te 18u00

    2é Kampioenschap van Zwijndrecht voor wielertoeristen


    - Voorbehouden aan inwoners van Zwijndrecht, leden van Zwijndrechtse clubs en uitgenodigde oud-Zwijndrechtenaren.


    Maximaal 60 deelnemers.


    - Afstand: 1u15.

    - Volledig afgesloten parkoers.

    - Renners toegelaten vanaf 17 jaar.

    - Koersfiets en helm verplicht. Alle vormen van opzetstuur zijn verboden.

    - Prachtige palm aan de overwinnaar 17 tot 44 jaar  en aan de winnaar + 45 jaar.

    - Aan de overwinnaars wordt eveneens een kampioenentrui overhandigd.

    - Deze winnaars zijn dan ook de kampioen van Zwijndrecht ook al is hij geen inwoner van onze gemeente.

    - Bekers aan de 2é en 3é van iedere reeks.

    - Eerste 5 ronden achter de auto à 27Km per uur. Wie de officiële wagen voorbijsteekt tijdens de verkenningsronden wordt uit de wedstrijd gesloten.

    - Bij lek rijden of pech en na aanmelden bij de aankomstleiders, krijgt de pechvogel 2 ronden compensatie om de fiets te herstellen. Hij herneemt zijn positie in de koers, op de plaats, waar hij zich bevond op het moment van de pech. Dit wordt toegelaten tot op 5 ronden van het einde.

    - De deelnemers van + 45 jaar krijgen een rugnummer vanaf nr.60

    - Alle renners zijn verzekerd tegen lichamelijke ongevallen en voor burgerlijke aansprakelijkheid tegenover derden.

    - Indien nodig worden de gedubbelde renners uit koers genomen. Beslissing aan de koersleiders van dienst.

    Voorinschrijving verplicht bij via mail aan: Gilbert.de.paepe@telenet.be

    Naam, voornaam, adres, geboortedatum, telefoonnummer en mailadres. Eventueel Zwijndrechtse Club waarbij U bent aangesloten.

     

    Indien de inschrijving wordt aanvaard, krijgt U bevestiging en rugnummer.

    Uiterste datum van inschrijven: 10 mei 2012

    - aanmelden met bevestiging van inschrijving en vertrek: Café Machuit, Dorp–West 9 vanaf 16u30.
    - iedere deelnemer betaald 11€ voor verzekering tegen lichamelijke ongevallen + garantie rugnummer

    - Prijsuitdeling: Café Machuit Dorp – West 9.

    - Iedere deelnemer ontvangt 3 bierbonnetjes + boterhammen

      + 5€ garantie tegen inruilen rugnummer.

    - Lokaal voor eventuele dopingcontrole: Sportcomplex Sporthall Zwijndrecht.

     

    Met sportieve groeten

    Goddaertvrienden Zwijndrecht

    18-04-2012 om 21:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 18/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 18/04/2012 BEVER (VB) - Elite z.c./U23 - 113 km

    Aantal deelnemers: 83

    1.MOTTE David-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    2.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23

    3.LEEMANS Rob-LOTTO BELISOL U23

    4.NECKEBROECK Sven-CYCLING 2011

    5.BACKAERT Frederik-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    6.VAN DE KEER Kevin-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    7.VERHAEGEN Christophe-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.GYUROV Spas-NESSEBAR

    9.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    10.VAN DEN HOUTE Sven-COLBA SUPERANO HAM

    45.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-TEAM ALIPLAST

     

    18/04/2012 DE HAAN (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 81

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.REYNVOET Niels-LOTTO BELISOL U23

    3.BAGDONAS Gediminas-AN POST - SEAN KELLY 

    4.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT

    5.CHAMON Thomas-FUJI TEST TEAM

    6.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.MANIUSIS Martynas-FUJI TEST TEAM

    10.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    24.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    18/04/2012 LA FLECHE WALLONNE - Heren Elite - PT - 04h45min
    Aantal deelnemers:

    1.RODRIGUEZ OLIVER Joaquin--KATUSHA TEAM

    2.ALBASINI Michael--GREENEDGE CYCLING TEAM  4"

    3.GILBERT Philippe--BMC RACING TEAM

    4.VANENDERT Jelle--LOTTO-BELISOL TEAM

    5.KISERLOVSKI Robert--ASTANA PRO TEAM  7"

    6.MARTIN Daniel--GARMIN – BARRACUDA  9"

    7.MOLLEMA Bauke--RABOBANK CYCLING TEAM

    8.NIBALI Vincenzo--LIQUIGAS-CANNONDALE

    9.ULISSI Diego--LAMPRE - ISD

    10.VAN DEN BROECK Jurgen--LOTTO-BELISOL TEAM  11"

    40.VAN AVERMAET Greg uit Hamme--BMC RACING TEAM  37"

    75.DE GREEF Francis uit Puurs--LOTTO-BELISOL TEAM  57"

     

    18/04/2012 LA FLECHE WALLONNE - DAMES - 03h26min
    Aantal deelnemers:

    1.STEVENS Evelyn--TEAM SPECIALIZED LULULEMON

    2.VOS Marianne--STICHTING RABO WOMEN  4"

    3.VILLUMSEN SERUP Linda--GREENEDGE – AIS  20"

    4.BRAND Lucinda--AA DRINK-LEONTIEN.NL  27"

    5.MOOLMAN Ashleigh--LOTTO BELISOL LADIES  41"

    6.ARNDT Judith--GREENEDGE - AIS

    7.GUARNIER Megan--TIBCO-TO THE TOP  44"

    8.HUGHES Clara--TEAM SPECIALIZED LULULEMON  48"

    9.JOHANSSON Emma--HITEC PRODUCTS-MISTRAL HOME

    10.CANUEL Karol-Ann- VIENNE FUTUROSCOPE  51"

    18-04-2012 om 20:16 geschreven door kenny


    17-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.REEKS A - VWF BUGGENHOUT VAN ZATERDAG 14/04/2012
    REEKS A - VWF BUGGENHOUT VAN ZATERDAG 14/04/2012



    Filmopname: Gino Van Broeck

    17-04-2012 om 17:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MTB RONDE V/H WAASLAND TE BELSELE VAN 25/03/2012

    MTB Ronde V/H Waasland van 25/03/2012 te Belsele - GoPro Hero 2



    Filmopname: Willy Marin

    17-04-2012 om 17:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S ELITE Z.C. TE ST.GILLIS VAN MAANDAG 16/04/2012
    FOTO'S ELITE Z.C. TE ST.GILLIS VAN MAANDAG 16/04/2012
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 233.JPG
    De winnaar druk omringd met de supporters en de notabelen van de gemeente.
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 210.JPG
                                       Aankomst van Jos Kools.
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 240.JPG WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 242.JPG
     De familie van Jos Kools en de vader van Kristof Dhollander.     Jos Kools uit Putte met zijn jarige moeder. Hij behaalde tevens
                                                                                                          zijn 1ste zege bij de EZC ooit. Jos was 24 jaar toen hij begon
                                                                                                          bij de EZC en is nu 10 jaar bezig als renner.
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 229.JPG
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 218.JPG
    De spurt voor de 2de plaats gewonnen door Marco Brus voor Patrick Van Roosbroeck,
    Stijn Mettepenningen, Tim Vercauteren, Willem De Greyt, Nicky Cocquyt en Alexander
    De Keersmaeker.

    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 220.JPG
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 226.JPG
                                                      Aankomst van Robby De Roos.
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 227.JPG
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 075.JPG
                              Cedric Van Lommel, Stijn Gidé en Andy Roskam.
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 006.JPG WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 007.JPG WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 008.JPG
                                                                                           Kristof Dhollander                                       Tim Vercauteren
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 108.JPG     WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 012.JPG
                         Peter Moortgat                                                           Kevin Van Raemdonck en Stijn Verbeke.
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 015.JPG
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 020.JPG
                Patrick Van Roosbroeck, Guy Van Broekhoven , Kristoff Heyns.
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 049.JPG
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 064.JPG
    WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 111.JPG  WBV 16-4-2012-st gilllis -waas 109.JPG
                                                                  Fotograaf Pierre Maes.


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    17-04-2012 om 13:41 geschreven door kenny


    16-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 16/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 16/04/2012 OUTER (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 73

    1.HOORNE Jeroen-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.GRIETEN Kevin-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    3.VAN DER HAEGHEN Ruben-WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    4.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT

    5.ONGENA Thomas-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    6.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    7.KINCH Llewellyn-TERRA FOOTWEAR

    8.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    9.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    10.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23

    14.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    18.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    37.DE WOLF Glenn-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    16/04/2012 SINT GILLIS WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 52

    1.KOOLS Jos-DE RUPELSPURTES

    2.BRUS Marco-WV SCHIJNDEL

    3.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    4.METTEPENNINGEN Stijn-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    5.VERCAUTEREN Tim-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.DE GREYT Willem-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.COCQUYT Nicky-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    8.DE KEERSMAEKER Alexander-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    9.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM

    10.DE FEYTER Tom-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    11.DE BOEY Jonas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    12.NYS Mattias-TEAM ALIPLAST

    14.WIELANDT Sven-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    16.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST

    18.TEN HARTOG Guy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    19.RYDICHER Mads-LUDO PEETERS C.T.

    20.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST

    23.VAN RAEMDONCK Kevin-TEAM ALIPLAST

    24.VAN HEURCK Timothy-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    25.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    26.VAN LOMMEL Cedric-STAR CYCLING TEAM

    27.DE PERMENTIER Jonas-MIRMIL CYCLING TEAM

    28.ROSKAM Andy-TEAM-THIELEMANS & CO

    29.SEELDRAEYERS Tom-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BC

    30.GIDÉ Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    31.BAEYENS Bart-VAN EYCK SPORT

    32.DE ROOS Patrick-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI

    35.COVENTS Pieter-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    36.BOEYKENS Gertjan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    16-04-2012 om 19:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 12/04/2012
    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan LUC VAN CLAPDORP met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    TTC 12-4-2012-temse-velle 024.JPG
    DONDERDAG 12/04/2012 - TEMSE-VELLE - TOERISTEN TTC
    TTC 12-04-2012 Uitslag 1.png  TTC 12-04-2012 Uitslag 2.png
    TTC 12-4-2012-temse-velle 001.JPG

     

    Filmopname: Willy Marin

    Foto's: Rita Thianpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    16-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TTC RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/04/2012
    TTC 2012 Banner.png

    Proficiat aan KOEN VAN LAERE met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Van Laere Koen winst Meerdonk 2012.jpg
    Donderdag 05/04/2012 - MEERDONK - Toeristen TTC
    TTC 05-04-2012 Uitslag 1.png     TTC 05-04-2012 Uitslag 2.png



    Filmopname: Willy Marin

    Foto: Raymond De Geest

    16-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!