.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    15-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/04/2012

    vwf.JPG








    Zondag 15 april - Burst (9420)

    A-reeks
    1 Peter VAN DAMME

    2 Steven Bogaert
    3 Lode Van Impe
    4 Jarno Verhofstadt
    5 Tom Van Uffel
    6 Andy De Backer
    7 Gino De Clercq
    8 Tim Deneef
    9 Bart Heirewegh (Hamme)
    10 Bjorn Lison
    VWF 15-4-2012-burst 208.JPG
                             Winnaar reeks A met Peter Van Damme.
    VWF 15-4-2012-burst 185.JPG
                                                      Aankomst reeks A.
     VWF 15-4-2012-burst 160.JPG VWF 15-4-2012-burst 169.JPG
                    Bart Heirewegh uit Hamme.                                        Steven Goossens aan de leiding van het peloton.
    VWF 15-4-2012-burst 156.JPG  VWF 15-4-2012-burst 159.JPG
                  Gino De Clercq en Wim Maes                                  Jelle Van Riet uit Merchtem

    C-reeks
    1 Frank VAGENENDE
    2 Willem Van Der Heyden
    3 Stefan Verhaeghe
    4 Danny Saelens
    5 Pascal Kestemont
    6 Bruno Bruyere
    7 Arena Lorenzo
    8 Peter Vermassen
    9 Dirk De Schrijver
    10 Dave De Swert en Eddy Merckx (Bornem)
    VWF 15-4-2012-burst 151.JPG
    Winnaar reeks C Frank Vangenende en winnaar reeks D Patrick Jacobs met de
    bloemen van frituur Karine.
    VWF 15-4-2012-burst 148.JPG
                                    Winnaar reeks C Frank Vangenende.
    VWF 15-4-2012-burst 114.JPG
                                                 Aankomst reeks C

    D-reeks
    1 Patrick JACOBS

    2 Herman Proost
    3 Arie De Moor
    4 Rene De Brucker
    5 Didier Turcksin
    6 Peter Neckebroeck
    7 Francis De Ridder
    8 Willy Van Herreweghe
    9 Hedwig Henderickx
    10 Dirk Van Hove
    VWF 15-4-2012-burst 121.JPG VWF 15-4-2012-burst 120.JPG
               Winnaar reeks D Patrick Jacobs.                                                                Aankomst reeks D

    E-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Rudy Van De Velde
    3 Freddy Vlerick
    4 Danny Polfliet
    5 Paul Casteleyn
    6 Yvan Camphijn
    7 Frank Suys (Hingene)
    8 Ronny Paridaens
    9 Joost Pieters
    10 Eddy Van Der Steen
    VWF 15-4-2012-burst 055.JPG
                                  Winnaar reeks E Joseph Devits.
    VWF 15-4-2012-burst 014.JPG
                                                Aankomst reeks E

    F-reeks

    1 Jean Pierre BROOTHAERTS
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Roland Hellebaut
    4 Marc Vervondel
    5 Jose Hoebeke
    6 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    7 Pierre Remory
    8 Rene Mertens
    9 Willy Wouters
    10 Andre Devadder
    VWF 15-4-2012-burst 061.JPG
    Winnaar reeks F Jean Pierre Broothaerts en winnaar reeks G Andre Ceurens.
    VWF 15-4-2012-burst 039.JPG
                                                      Aankomst reeks F
    VWF 15-4-2012-burst 043.JPG VWF 15-4-2012-burst 042.JPG
                 Dirk Blommaert uit St.Niklaas.                                            De spurt met Jean Blommaert die 2de eindigt.

    G-reeks
    1 Andre CEURENS

    2 Viktor Van Den Eynde
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Willy Teirlinck
    5 Herman Van Den Borre
    6 Paul Otter
    7 Guido Cornet
    8 William De Cremer
    9 Aad Vingerling
    10 Hubert D'Hondt
    VWF 15-4-2012-burst 035.JPG
                           Aankomst reeks G


    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    15-04-2012 om 23:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/04/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg
    Zondag 15 April – Roborst (9630)

     

    Catg.A

    1 Dries Echelpoels (Parike)

    2 Kristof Gryson

    3 Kristof Wielfaert (Lokeren)

    4 Gregory De Munster

    5 Mario Van Den Broecke

    6 Kristof Muys 7 Davy Versichel 8 Dries De Smet 9 Koen Maris (Kruibeke) 10 Guillaume De Coninck

     

    Catg.B

    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2 Danny De Bruyne

    3 Dirk Verbinnen

    4 Nico Debaes (Desselgem)

    5 Franky De Tremerie

    6 David Vroman 7 Alex Goossens (Vrasene) 8 Benny Dupont 9 Bart Deckers 10 Geert Van Speybroeck

     

    Catg.C

    1 Noël Willems (Sleidinge)

    2 Martin Durant

    3 Patrick Van Renterghem

    4 Marc Goossens

    5 Ivo Vanherle

    6 Frank De Pelsmaker 7 Hilair Heye 8 Jozef De Naeghel 9 Ko Harms 10 Geert De Spiegeleer

     

    Catg.D

    1 Jozef Deneef (Denderleeuw)

    2 Helmuth Tas

    3 José Dezegher

    4 Robert Maldrie

    5 Luc Cocquyt

    6 Jan Pagé 7 Louis Moens 8 Leo Thyssen 9 Frankie Van Hoecke 10 Verkinderen Luc

     

    Catg.E

    1 Luc Snels (Minderhout)

    2 Mathieu Mercken

    3 Roger Hoof (St.Niklaas)

    4 Theo Coudyzer

    5 Werner Dullaert (St.Gillis)

    6 Freddy De Blick (Beveren) 7 Robert Robijns

     

    Catg.F

    1 Gerard Mariën (Hoogstraten)

    2 Clement Saelens

    3 Joseph D'Hont

    4 Roger De Breuker

    5 Gerrit Hairwassers

    6 Peter Ryalls 7 Hervé Verstuyft 8 Pierre Verberckmoes (Belsele) 9 Huib Klip 10 Christiaan Vandevoorde

     

    Toeristen

    1 Denis Andries (Duffel)

    2 Erik Van Wijk

    3 Arno De Wispelaere

    4 Niels Reynaert

    5 Mathias Debacquer

    6 Erwin Vandaele 7 Dieter Vercauter 8 Jelle Andries 9 Frederic Bogaert 10 Benny Fets

    15-04-2012 om 23:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/04/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 15/04 - Turnhout

    Cat. A

    1 Engelen Ruben

    2 Diels Pieter

    3 Rombouts Stijn

    4 Krijnen Rob

    5 Stijnen Klaas

    6 Wouters Tim – 7 Vanden Wyngaerd Bart – 8 Michiels Andy – 9 Claes Jorg – 10 De Knaep Jorg

     

    Cat. B

    1 Nuyens Hans

    2 Boenders Yves

    3 Wilmsen Tom

    4 Geysen Bart

    5 Klaasen Gunter

    6 Paeshuyse Davy – 7 Witvrouwen Kris – 8 Vanhove Raf – 9 Van loock Jim – 10 De Vree Rik

     

    Cat. C

    1 Dockx Peter

    2 Blockx David

    3 Verdonck Patrick

    4 Hermans Stefan

    5 Vekemans Marc

    6 Keim Luc – 7 Bogaerts Patrick – 8 Van Der Mieren Daniel – 9 De Baat Matty – 10 Dockx Bert

     

    Cat. D

    1 Hermans Henri

    2 Van Den Brande Jan

    3 Govers Ronny

    4 Van Roy Luc

    5 Vos Peter

    6 Marc Heulens – 7 Van Craen Jos - 8 Geudens Paul – 9 Govers Kris – 10 De Cock Marc

     

    Cat. E

    1 Van Hove Jan

    2 Peeters Andre

    3 Wijnen Nico

    4 vervoort Evi

    15-04-2012 om 23:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 15/04/2012 ZELLIK-GALMAARDEN (VB) - Men Elite 1.2 UCI - Topcom -27 - 173,9 km - 04h12min

    Aantal deelnemers:
    1 THOME Kevin WBC WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE
    2 KREDER Wesley RB3 RABOBANK CONTINENTAL TEAM
    3 MCNALLY Mark
    SKT AN POST - SEAN KELLY
    4 VAN BAARLE Dylan
    RB3 RABOBANK CONTINENTAL TEAM
    5 BAGDONAS Gediminas
    SKT AN POST - SEAN KELLY
    6 TLEUBAYEV Ruslan AS2 CONTINENTAL TEAM ASTANA
    7 SLIK Ivar
    RB3 RABOBANK CONTINENTAL TEAM
    8 CLAEYS Dimitri
    VAN DER VURST CYCLING TEAM
    9 BRUYNDONCKX Bart
    BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM 9"
    10 DUYN Huub
    RIJ CYCLINGTEAM DE RIJKE 35"
    28 STEELS Stijn uit Westerlo
    EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP 1’17"
    58 NAESEN Oliver uit Berlare
    VAN DER VURST CYCLING TEAM 2’11"
    62 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht
    LOTTO BELISOL
    67 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
    77 GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.
    ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
    113 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    MELBOTECH PRORACE CT 2’51"
    117 PERSOON Joeri uit Stekene
    CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS 3’40"


    15/04/2012 BESELARE-ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 109,2 km

    Aantal deelnemers:

    1.MYNGHEER Daan-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    4.BULTYNCK Kenneth-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    5.DEMUYNCK Koen-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    6.NAUWYNCK Stijn-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    7.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    8.KERKHOF Tim-WV SCHIJNDEL

    9.SOENENS Alessandro-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    10.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

     

    15/04/2012 DILSEN-STOKKEM (LB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM

    2.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM

    3.AURIMAS Varna-DSK FORTUNA

    4.BOGAERTS Guy-MAASLANDSTER

    5.MERTENS Bram-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    6.WERST Raymond-MAASLANDSTER

    7.RAY Alexander-NIEUWE HOOP TIELEN

    8.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    9.VAN THIELEN Jeffrey-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    10.INDEKEU Nico-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

     

    15/04/2012 HEVERLEE (VB) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.LAUWERS Valentijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W

    2.ENNEKENS Stijn AN POST SEAN KELLY TEAM

    3.BLUEKENS Jan BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.WHENMAN Billy Joe PM RACING

    5.LEYS Birger BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    6.VERMANT Wim KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    7.HALL Stefhen TRACK CYCLING

    8.BIERMANS Gregory SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    9.VLASSELAER Maarten ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10.HEYMANS Jeroen MELBOTECH PRORACE CT

     

    15/04/2012 RUKKELINGEN-LOON (HEERS) (LB) - Elite z.c./U23 - 110,7 km

    Aantal deelnemers:

    1.SAVO Michael-VC HAUT PAYS - MULTISPORT

    2.SWINNEN Stef-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    3.GERARD Hophra-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.VAN DEN BRANDE Kay-TEAM-THIELEMANS & CO

    5.GOOS Frederik -UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    6.RAYMACKERS Cedric-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    7.WINTERS Ronald-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    8.SCHEPMANS Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    9.KUYCKX Jan-MARCO POLO CYCLING TEAM

    10.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

     

    15/04/2012 ZELZATE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK

    4.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST

    5.STERCK Gunter-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.DZERVUS Darijus-BIANCHI LOTTO NHT

    7.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.DE WITTE Mathias-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    9.MERTENS Nick-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    10.MARTENS Valentijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.D`HONDT Bram-TEAM ALIPLAST

    17.VERBEKE Stijn-TEAM ALIPLAST

    19.DE ROOS Robby-TEAM ALIPLAST

    22.DHOLLANDER Kristof-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    24.DE VYLDER Jonas-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    44.MAES Vincent-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    46.RYDICHER Mads-LUDO PEETES C.T.

     

    15/04/2012 BUGGENHOUT - OPSTAL (O) - U23 - 109 km

    Aantal deelnemers:

    1.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.DONDERS Jelle-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    3.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    4.DE BONDT Dries-VAN EYCK SPORT

    5.PIET Sullyvan-ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    6.POPPE Rutger-WK NOORD WEST BRABANT

    7.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM

    8.VERHAEGEN Sören-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.GOOSSENS Maarten-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    10.TOPKE Frederik-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    13.DE BOCK Stijn-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    21.DURINCK Sean-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.VERGEYLEN Timothy-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    37.HERREBAUT Jeffrey-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    46.VAN HESE Stijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    51.DE RIDDER Michael-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    56.GOOSSENS Kenny-TEAM ALIPLAST

    60.DE RIDDER Gianni-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM


    15/04/2012 HALLE-BUIZINGEN (VB) - Women Elite 1.2 UCI - 123,8 km - 03h11min

    Aantal deelnemers:
    1 HOSKING Chloe SLU TEAM SPECIALIZED - LULULEMON
    2 JOHANSSON Emma HPU HITEC PRODUCTS - MISTRAL HOME CYCLING
    3 DE VOCHT Liesbet
    BEL BELGIUM NATIONAL TEAM
    4 BIANNIC Aude
    FRA FRANCE NATIONAL TEAM
    5 CARON Joanie
    CAN CANADA NATIONAL TEAM
    6 HANNES Kaat uit Wechelderzande LBL LOTTO BELISOL LADIES
    7 MAJERUS Christine
    GSD TEAM GSD GESTION
    8 GRAUS Andrea
    FUT VIENNE FUTUROSCOPE
    9 ARYS Evelyn
    KLT KLEO LADIES TEAM
    10 BEYEN Ine VLL TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    15-04-2012 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 15/04/2012 GP BATI-METALLO POMMEROEUL - MJ1.1 - Juniores
    Aantal deelnemers:

    1 Haemels Bavo SCH
    2 Dult Jasper THO
    3 Van Der Poel Mathieu MUN
    4 Vanreyten Joachim BAL
    5 Deltombe Kevin AVI
    6 Vanhoutteghem Cedric DEE
    7 Pyfferoen Miel DJM
    8 Luyckx Brent MUN
    9 Leroux Samuel VCR
    23 Osei Vertez Matthias IMM 55
    42 Bryssinck Stef WAA
    43 Rotty Glenn WAA
    50 Bonne Diego CUB
     

    15/04/2012 BACHTE-MARIA-LEERNE (O) - Juniores - 88,4 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIETERS Laurent-CUBE-FINTRO-SPIE CT

    2.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.RICKAERT Jonas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.COOLS Michael-AVIA FUJI

    5.DE SY Vincent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
    7.HOUFFLYN Miel-CUBE FINTRO
    8.DE SY Gertjan-
    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM

    10.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    15/04/2012 LEBBEKE (O) - Juniores - 92 km

    Aantal deelnemers:

    1.BLOMME Lorenzo-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM

    2.VAN DEN PLAS Jelle-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.ODDLI Anders-GLAMDAL SK

    4.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB

    5.THIENPONT Simon-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    6.HUYGHE Yenthell-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    7.DE PLUS Laurens-THOMPSON

    8.VAN RENTERGHEM Boris-WK NOORD WEST BRABANT

    9.THEODORSEN Petter-GLAMDAL SK

    10.UNNESTAD Sigurd-GLAMDAL SK

    12.VAN ROOSBROECK Arne-WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    32.SINOY Fabio-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    44.VERCAUTEREN Stef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    45.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM

    53.VAN DE MERGEL Jelle-RUDYCO CYCLING TEAM

    58.PERSOON Pieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    62.VAN VEIRDEGEM Quinten-RUDYCO CYCLING TEAM

    66.LEEMAN Emmanuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    15/04/2012 TESSENDERLO (LB) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers:

    1.GOOLAERTS Michael-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.LETEN Wouter-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.GOYVAERTS Oskar-THOMPSON

    5.VAN LAER Titte-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VAN GOMPEL Mathias-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL

    8.VANDERAERDEN Timothy-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    9.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.ESSELAAR Remco-WCL BERGKLIMMERS

     

    15/04/2012 NIEUWMOER-KALMTHOUT (A) - Nieuwelingen - Topcomp. - 79,5 km - 02h02min 

    Aantal deelnemers:
    1 ARIMONT Charlie KON. BALEN B.C. V.Z.W. Vlaams Brabant
    2 WOUTERS Enzo C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK Antwerpen
    3 WILLEMS Thimo YOUNG CYCLING TEAM VZW Vlaams Brabant
    4 VAN DER BEKEN Arno ISOREX CYCLING TEAM Oost-Vlaanderen
    5 DE DECKER Alfdan WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. Antwerpen
    6 SCHEEPERS Jeroen UCS CRABBE PERFORMANCE VOO Liège
    7 ROGIER Stef WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW Vlaams Brabant
    8 BOUCKAERT Thierry
    RWC AHOY RWC Ahoy (Ned)
    9 CRAS Steff KON. BALEN B.C. V.Z.W. Antwerpen
    10 WIDAR Wesley
    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW Limburg

     

    15/04/2012 TESSENDERLO (LB) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Sander-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    2.NIJS Yente-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL

    4.POETS Jorre-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    5.VAN DEN BORNE Tom-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    6.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

    7.COMMISSARIS Robbe-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.DAMEN Marnicq-WSC HAND IN HAND BAAL

    9.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.MICHIELS Mathieu-WIELERCLUB NOORD-LIMBURG

    15-04-2012 om 22:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 15/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JACOB RELAES met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan GIANNI BATEN met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Relaes Jacob Kop 2012.png  Baten Gianni Kop 2012.jpg

                Jacob Relaes                         Gianni Baten


    Zondag 15/04/2012 VELDEGEM (W) - Nieuwelingen - 54 km

    Aantal deelnemers:
    1.BRAYBROOKE Christiaan-VELOCITY RT

    2.VANACKER Bjarne-JONGE RENNERS ROESELARE

    3.FEYS Laszlo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.D´HONDT Jari-JONGE RENNERS ROESELARE

    6.JAECQUES Simon-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.BRAYBROOKE Alexander-VELOCITY RT

    9.CROMBEZ Jonas-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    10.LAMBRECHT Bjorg-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    15/04/2012 RUKKELINGEN-LOON (HEERS) (LB) - Nieuwelingen - 61,5 km

    Aantal deelnemers:

    1.JACOB RELAES uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    2.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT

    3.VAN HERCK Glen-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    4.VAN SNICK Florian

    5.WILLEMET Maxime-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    6.DEMARQUE Fabien

    7.HEYLEN Kevin-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.FRANSSEN Martin-LOTTO-PREDICTOR VC ARDENNES

    9.DE WACHTER Brent-WK NOORD WEST BRABANT

    10.VOETS Céderic-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN
     

    15/04/2012 WIELSBEKE (W) - Nieuwelingen - 61 km

    Aantal deelnemers:

    1.GIANNI BATEN uit Deerlijk-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.PIETERAERENS Wouter-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.GAILLEZ Ryan-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4.VANDENBOSSCHE Cedric-YOUNG SCHELDE CT

    5.DESMET Tom-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    6.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW

    7.VERVAEKE Aäron-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8.VANNIEUWENHUYZE Zeger-TIELTSE RENNERSCLUB

    9.DEMEULEMEESTER Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.BLANCKE Vincent-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    22.LAUREYS Robin-RUDYCO CYCLING TEAM

    26.JANSSENS Jarrid-RUDYCO CYCLING TEAM

    30.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    38.DECKERS Cisse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    46.COURTENS Igor-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    15/04/2012 HERZELE (O) - Aspiranten
    MEISJES 12 JAAR

    1.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.VERLEYSEN Kyenta-ASFRA RACING TEAM

    3.HENDRIKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    MEISJES 13 JAAR

    1.SCHOKKAERT Febe-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.DE WAELE Lynn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.HEYNDRICKX Laura-ISOREX CYCLING TEAM

     

    MEISJES 14 JAAR

    1.DE SLACHMUYLDER Yara-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    2.GOESSENS Brenda-ISOREX CYCLING TEAM

     

    JONGENS 12 JAAR

    1.DE MEESTER Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.VAN ROY Yannick-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    3.DE LANGHE Luca-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.VAN DEN BOSSCHE Fabio-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    5.VAN BIESEN Stijn-WK NOORD WEST BRABANT

    13.VERHOEVEN Thibo-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 13 JAAR - A reeks

    1.VANOVERBERGHE Jens-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    2.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.VERCAMST Wesley-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5.WUYTS Siebe-WSC HAND IN HAND BAAL

    21.DE BOCK Stijn-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    JONGENS 13 JAAR - B reeks

    1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE

    2.VERMEERSCH Florian-VA-CYCLING TEAM ZELE

    3.MOL Wesley-KON. BALEN B.C. V.Z.

    4.CASSAERT Loran-JONGE RENNERS ROESELARE

    5.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks

    1.DE WEVER Merten-K.V.C. DEINZE VZW

    2.DHOOGE Niels-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3.NEVENS Tibo-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    4.VESTENS Basile-ISOREX CYCLING TEAM

    5.COPPENS Jan-WK NOORD WEST BRABANT

    13.APERS Ruben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks

    1.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.CLAUWAERT Jari-VA-CYCLING TEAM ZELE

    3.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD WEST BRABANT

    4.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    17.WILLAERTS Niels-RUDYCO CYCLING TEAM

    18.MOREELS Ruben-RUDYCO CYCLING TEAM

    19.CORNU Maxime-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    15/04/2012 GEEL TEN AART (A) - Aspiranten

     

    15/04/2012 KUMTICH - TIENEN (VB) - Aspiranten

    15/04/2012 LENDELEDE (W) - Aspiranten

    15-04-2012 om 22:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 15/04/2012
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.
    Van De Perre Lieven KOP 2012.png

       Lieven Van de Perre

    Onder leiding van Kenny Janssens en Wim Ryckaert vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    11 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.

    Veel wind in de polders en niet veel volk om de strijd aan te gaan op 'DEN DIJK', de sterke mannen tot Walsoorden die constant tegen de wind ronddraaiden waren Wim Ryckaert, Kenny Janssens, Lieven Van de Perre en Jurgen Goossens. De rest sprong geregeld bij om de ketting draaiende te houden, toch moesten voor het keerpunt reeds 4 renners de rol lossen. Vanaf de Zorgdijk te Kieldrecht werden de eerste aanvallen gelanceerd maar telkens kwam alles terug samen en dat tot het Deurganckdok waar 4 renners wegreden. Het waren Wim Ryckaert, Kenny Janssens, Lieven Van de Perre en Timmy De Boes gevolgd door Alain Verbeke en Tom Heirbaut en iets verder nog Jurgen Goossens en Chris Heirwegh. Vooraan was het 'Wim Ryckaert' die vandaag de sterkste renner was op Den Dijk en die keer op keer demarreerde maar telkens kwamen de 3 terug tot op zijn wiel en kregen we een spurt. Het was Lieven Van de Perre die het haalde voor Timmy De Boes, Kenny Janssens en Wim Ryckaert. De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op +/- 39 Km/h vanaf de Tabaknatie. Met de extra lus naar Den Es en terug naar Melsele bedroeg de afstand 110 Km.
    Reden mee: Wim Ryckaert , Joeri Heyrman , Lieven Van de Perre , Timmy De Boes , Alain Verbeke , Jurgen Goossens , Tom Heirbaut , Chris Heirwegh , ?? en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    15-04-2012 om 14:33 geschreven door kenny


    14-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 14/04/2012 LIEGE-BASTOGNE-LIEGE - U23 - ME1.2 - 04h35min
    Aantal deelnemers:

    1 ANDERSEN Michael GLU
    2 BOSWELL Ian BON 15"
    3 BERRY Joshua USA 52"
    4 BOUVRY DIETER EFC 58"
    5 TURGIS Jimmy NOG
    6 SPOKES Samuel EFC 1’02"
    7 KIMMINCE Ethan EFC 1’04"
    8 OLIVIER Daan RB3
    9 LECUISINIER Pierre-Henri VEN 1’07"
    10 DYRNES Kristian OST
    19 DRUYTS Gerry uit Wilrijk EFC 2’40"
    57 VANDYCK Niels uit Puurs JVB 11’34"

     

    14/04/2012 HALLE - BUIZINGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 108,9 km

    Aantal deelnemers: 109

    1.DE DEYN Jürgen-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2.LHOTELLERIE Clément-COLBA SUPERANO HAM

    3.PRÉMONT Christophe-GS WALLONIE-BRUXELLES CREDIT AGRICOLE

    4.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.OERLEMANS Tom-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    6.CRIEL Tom-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    8.ONGENA Thomas uit Berlare-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    9.ROUET Rudy-T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON

    10.BARATTO Jonathan-LC TETANGE

    19.ONGHENA Matthias uit Kieldrecht-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    29.PENNE Frederik-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

     

    14/04/2012 IEPER-DIKKEBUS (W) - Elite z.c./U23 - 116,1 km

    Aantal deelnemers: 117

    1.VANDENBUSSCHE Jens-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.MINNE Stijn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    4.VANDRIESSCHE Dieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    5.MAENE Kevin-CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO

    6.RAEDT Nielsen-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    7.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    8.CHAMON Thomas-FUJI TEST TEAM

    9.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    10.DE MAREZ Ruben-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

     

    14/04/2012 ASPELARE (O) - U23 - 113,7 km

    Aantal deelnemers: 112

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2.CALLEBAUT Kevin-TEAM ALIPLAST

    3.BAEYENS Tommy-VAN EYCK SPORT

    4.KESTELEYN Maarten-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    5.GHISTELINCK Paco-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    6.DIELEMAN Michiel uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    7.SWINNEN Stef-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    8.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    9.BILLEMON Sam-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.DE CLERCQ Angelo-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    13.DE BOCK Stijn uit Zele-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    35.DE BOEY Jonas uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    62.GEERINCK Jens uit Grembergen-EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

     

    14/04/2012 LEOPOLDSBURG (LB) - Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën
    Nieuwelingen: 15 km.

    Dames Jeugd: 15 km.

    Dames Elite: 22 km.

    Juniores: 22 km.

    Elite z.c./U23: 32 km

     

    14/04/2012 BEERST (W) - Juniores - 74,25 km

    Aantal deelnemers: 107

    1.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.COLIN Joyce-HOT TUBES

    3.PLANCKAERT Edward-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.VANDERBEKEN Bjarne-AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM

    5.DEJONCKHEERE Jonas-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    6.DEMEERSSEMAN Bert-CT COVEMAECKER - DOVY IEPER

    7.SCHMIDT Petter-GLAMDAL SK

    8.VANNEVEL Tuur-JONGE RENNERS ROESELARE

    9.DEMASURE Enzo-TIELTSE RENNERSCLUB

    10.DHONT Seppe-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    14/04/2012 HAKENDOVER (VB) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers: 49

    1.HERMANS Steff-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.VAN DER AUWERA Gilles-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.BLAMPAIN Maxime-ROUBAIX LILLE METRO

    4.DE HAES Jorden-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.VANDERVEKEN Yoran-CYCLING TEAM ZEMST VZW

    6.VAN DE WIJGAART Axel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.DEBONTRIDDER Dylan-LOTTO OLYMPIA TIENEN

    8.VANCAMPENHOUT Ignace-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9.DRIESEN Siebe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10.LEAERTS Yordy-CYCLING TEAM ZEMST VZW

     

    14/04/2012 WAMBEEK-TERNAT (VB) - Nieuwelingen - 59 km

    Aantal deelnemers: 114

    1.DE BOECK James-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.LEYSEN Senne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.HARTVIG Daniel-GREVE CC

    4.CASIER Robbe-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.ALBRECHTSEN Mathias-DCR BALLERUP

    6.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7.JASPERS Ward-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8.HERREMANS Zino-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9.VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.NAGELS Bertrand-YOUNG CYCLING TEAM VZW

    11.DE WITTE Sven uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    21.VERSCHAEVE Antoon uit Burcht-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode-RUDYCO CYCLING TEAM

    27.VEREECKEN Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM

    29.DEJONGHE Bram-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    42.DEJONGHE Simon-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    44.VAN LENT Vic-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    14/04/2012 WATERVLIET (O) - Aspiranten
    Aantal deelnemers:

     

    14/04/2012 WATERVLIET (O) - Miniemen (afwachtingsproef)

    14-04-2012 om 21:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/04/2012

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 14/04 - Meer Hoogstraten

    Cat. A

    1 Krijnen Rob

    2 Van Pelt David

    3 De Knaep Kevin

    4 Vercammen Sven

    5 Engelen Ruben

    6 Rombouts Stijn – 7 Heyns Wim – 8 Meyvis Vincent – 9 Thys Steven – 10 Couwels Andy

     

    Cat. B

    1 Witvrouwen Kris

    2 Meuris Gerry

    3 De Vree Rik

    4Hereijgers Piet

    5 Verbinnen Mario

    6 Adams Christophe – 7 Sitarski Marcin – 8 Berghmans Bart – 9 Van De Poel Tom – 10 Discart Jan

     

    Cat C

    1 Verdonck Patrick

    2 Hermans Stefan

    3 Bogaerts Patric

    4 Vekemans Marc

    5 Van Gansen Benny

    6 Rens David – 7 Haccuria Bart – 8 Brabants Bruno – 9 Vermeiren David – 10 Maes Harry

     

    Cat. D

    1 Van Roy Luc

    2 Govers Kris

    3 Wouters Bert

    4 De baat Christ

    5 Vos Peter

    6 Van Craen Jos – 7 Christiaens Kees – 8 Vangenechten Freddy – 9 Aarts Freddy – 10 Govers Ronny

     

    Cat. E

    1 Vonckx Georges

    2 Snels Luc

    3 De Bakker Ludo

    4 Peeters Andre

    5 Bastiaens Frans

    6 Dierks Jos

    14-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 14/04/2012

    vwf.JPG








    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 2°Seizoenszege in de Reeks A !!!

    Demeter Renaat KOP 2011.jpg
    Zaterdag 14 april - Buggenhout (925)


    A-reeks

    1 RENAAT DEMETER (Lochristi)
    2 Paul Roosenparck
    3 Christophe Van Gucht
    4 Peter Neels (Kruibeke)
    5 Raf Van Den Bossche
    6 Gianni Cooman
    7 Luc De Duytsche
    8 Benny Van Buynder (Bornem)
    9 Mario Van Gucht
    10 Danny Schaut
    VWF 14-4-2012-buggenhout 267.JPG
    Podium reeks met winnaar Renaat Demeter, Paul Roosenparck en Christophe Van Gucht.
    VWF 14-4-2012-buggenhout 236.JPG
                                     Aankomst van Renaat Demeter.

    C-reeks
    1 Danny SAELENS
    2 Jerry Cooman
    3 Frank Vagenende
    4 Dirk De Schrijver
    5 Peter Vermassen
    6 Willem Van Der Heyden
    7 Pascal De Wolf
    8 Ronny Van Der Vurst
    9 Tino Teirlinck
    10 Bruno Bruyere
    VWF 14-4-2012-buggenhout 159.JPG
    Podium reeks C met winnaar Danny Saelens, Jerry Cooman en Frank Vangenende.
    VWF 14-4-2012-buggenhout 106.JPG
                                         Aankomst van Danny Saelens.

    D-reeks
    1 Rudy THOMAS

    2 Patrick Jacobs
    3 Frank D'Hooge (Hamme)
    4 Eddy De Schepper
    5 Jannes Michel
    6 Willy Van Herreweghe
    7 Wim Van Looy
    8 Hans Van Nieuwenhuyse
    9 Bart Delplanque
    10 Luc Van Looy
    VWF 14-4-2012-buggenhout 164.JPG
                        Winnaar reeks D Rudy Thomas met Patrick Jacobs.
    VWF 14-4-2012-buggenhout 131.JPG
                                        Aankomst van Rudy Thomas.
    VWF 14-4-2012-buggenhout 189.JPG
                                           Frank D'Hooge werd knap 3de.

    E-reeks

    1 Jan VAN DEN BRANDE
    2 Joseph Devits
    3 Patrick Van Renterghem
    4 Wim De Waal
    5 Martin Durant
    6 Frank Suys (Hingene)
    7 Hugo Van Linden
    8 Francy Baptist
    9 Patrick Van Cleemput
    10 Eddy Van De Voorde
    VWF 14-4-2012-buggenhout 055.JPG
    Podium reeks E met winnaar Jan Van Den Brande, Joseph Devits en Patrick Van Renterghem.
    VWF 14-4-2012-buggenhout 013.JPG
                                Aankomst van Jan Van Den Brande.

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL

    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Willy Wouters
    4 Freddy Vranken
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Helmuth Tas
    7 Jozef De Wever
    8 Marc Colpaert
    9 Jan Van Hove
    10 Andre Bultinck
    VWF 14-4-2012-buggenhout 065.JPG
    Podium reeks F met winnaar Marc Vervondel, Jean Blommaert en Willy Wouters.
    VWF 14-4-2012-buggenhout 035.JPG
                                       Aankomst van Marc Vervondel.

    G-reeks
    1 Willy TEIRLINCK

    2 Viktor Van den Eynde
    3 Andre Klep
    4 Andre Ceurens
    5 Theo Coudyzer
    6 William De Cremer
    7 Jozef Saerens
    8 Jean Ronsmans
    9 Kees Sebrechts
    10 Fons Volckaerts
    VWF 14-4-2012-buggenhout 059.JPG
    Podium reeks G met winnaar Willy Teirlinck, Viktor Van den Eynde en Andre Klep.
    VWF 14-4-2012-buggenhout 039.JPG
                                         Aankomst van Willy Teirlinck.

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    13-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 13/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 13/04/2012 HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers: 166

    1.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM

    2.VAN DEN VONDER Stef-SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    3.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    4.COOMANS Bjorn-TEAM-THIELEMANS & CO

    5.SAVO Michael-VC HAUT PAYS - MULTISPORT

    6.SEGERS Joren-AN POST SEAN KELLY TEAM

    7.VAN DEN EYNDE Nick-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    8.KOPECKY Seppe-CYCLING 2011

    9.VAN DE MIEROOP Sam-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.DE LANDTSHEER Nick-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    17.VAN ROOSBROECK Patrick-WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN
    Vermeiren Tom 13-4-12-heist 353.JPG Vermeiren Tom 13-4-12-heist 317.JPG

    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    13-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    11-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 11/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JARNO VAN GUYSE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!!

    Van Guyse Jarno zege 12-04-2012.jpg
    Woensdag 11/04/2012 DE BRABANTSE PIJL (VB) - Men Elite 1.HC - 194,9 km - 04h49min

    Aantal deelnemers:

    1.VOECKLER Thomas -TEAM EUROPCAR

    2.FREIRE GOMEZ Oscar -KATUSHA TEAM  1’11"

    3.SERRY Pieter -TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    4.DUARTE AREVALO Fabio Andres - COLOMBIA COLDEPORTES  1’14"

    5.VAN AVERMAET Greg uit Hamme -BMC RACING TEAM  1’17"

    6.HOWES Alex -GARMIN-BARRACUDA

    7.VANENDERT Jelle -LOTTO BELISOL TEAM

    8.DEVENYNS Dries -OMEGA PHARMA-QUICKSTEP

    9.TEN DAM Laurens -RABOBANK CYCLING TEAM  1’27"

    10.MATTHEWS Michael -RABOBANK CYCLING TEAM  1’54"


    11/04/2012 HERZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.JARNO VAN GUYSE uit Stekene -MELBOTECH PRORACE CT

    2.VAN DE WAETER Sean-CYCLING 2011

    3.VAN MEIRHAEGHE Jef-LOTTO BELISOL U23

    4.VAN BRAECKEL Kenny-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    5.HOFFMANN Erik-TAEM BAIER LANDSHUT

    6.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.DESMECHT David-LOTTO BELISOL U23

    8.DELMARQUETTE Remi-ESEG DOUAI

    9.DE MESMAEKER Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    10.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    14.DE DEYN Jürgen uit Aalter-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    30.D`HONDT Bram-TEAM ALIPLAST

    38.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    68.HERREBAUT Jeffrey uit Zele-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    69.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    78.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    86.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren-ZANNATA CYCLING TEAM

     

    11/04/2012 OVERIJSE (VB) - Dames Jeugd - 45,6 km

    Aantal deelnemers: Nieuwelingen

    1.RIJFF Anouk-DE KEMPEN

    2.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.VANDENBULCKE Jesse-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5.VERDONSCHOT Laura-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    6.PALM Eva Maria-LOTTO-PREDICTOR VC ARDENNES

    7.GUNST Denise-JAN VAN ARCKEL

    8.KOREVAAR Jeanne-GRC JAN VAN ARCKEL

    9.ROES Maxime-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY


    Aantal deelnemers: Juniores

    1.KOPECKY Lotte-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.ZIJLAARD Nicky-RWC AHOY

    4.MARKUS Riejanne-WTC DE AMSTEL

    5.LODEWYKS Dana-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    7.DIXON Eve-MAXGEAR RT

    8.BECKERINGH Nike-WTC DE AMSTEL

    9.VAN DER ZIJDEN Corine-GRC JAN VAN ARCKEL

    10.VAN DEN STEEN Kelly-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    11-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    10-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 10/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 10/04/2012 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.PIRIUS Hans-BERLINER TSC

    2.DE MERLIER Giovanni-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    3.VALIAUGA Arnoldas-KINGSNORTH

    4.VAN STAEYEN Kevin-TEAM ALIPLAST

    5.SABO Pedro-DMC- CYCLING TEAM

    6.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7.DE FAUW Ken-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8.DEVROYE Kim-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    9.DE CORTE Axel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    10.VAN DER HAEGHEN Ruben-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    24.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM

     

    10/04/2012 HAKENDOVER (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers:

    1.COENEN Dennis-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.HOFFMANN Erik-TAEM BAIER LANDSHUT

    3.CLEEREN Tom-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4.BELLEN Wesley-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.HALL Stephen-TRACK CYCLING WA

    6.HÔBER Benjamin-RV SCHWALBE

    7.VAN DEN DRIESSCHE Niels-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8.TRETTWER Helmut-TAEM BAIER LANDSHUT

    9.DAKTERIS Janis-LOTTO P.C.W

    10.MANNINEN Matti-ZANNATA CYCLING TEAM

    10-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    09-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND VAN MAANDAG 09/04/2012

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2011.jpg 

    09/04/2012 – BOIS-DE-LESSINES - AMICALE CYCLISTE DU HAINAUT

    CAT. A
    1 KRISTOF WIELFAERT (Lokeren)
    2 Bauduin Guillaume
    3 De Ridder Xavier
    4 Fievet Benoît
    5 Fontaine Patrick
    6 Huysemtruyt Jan
    7 Mestdagh Jurden
    8 Foucart Maxime
    9 Vanderdonckt Benoit
    10 Roland Fabrice

    CAT. B
    1 Rousseau Didier
    2 Verplancke Patrick
    3 Thomas Rudy
    4 Debaes Nico (Desselgem)
    5 Meulemans Laurent
    6 Nicodeme Joël
    7 Sciullo Matteo
    8 Dupont Benny
    9 Lampe Thierry
    10 Tabourdon Marc

    CAT. D

    1 Coupillie Roland
    2 Vlerick Freddy
    3 Pieters Joost
    4 Sommers Chris
    5 Van Den Boosche Harmel
    6 Lugowski Léon +60
    7 Devissemer Rudy
    8 Villain Jean Pol +60
    9 Cieplik Bernard +60
    10 Dalla Valle Antonio +60

    09-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 6°Seizoenszege bij de Masters C !!!

    Das Jeroen KOP 2012.png    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg
             Jeroen Das                Franky Van Oyen

    Maandag 09/04/2012 DWARS DOOR HET HAGELAND (VB) - Men Elite 1.2 UCI - 174 km

    Aantal deelnemers:

    1-STEVENS Timothy OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2-COMMEYNE Davy LANDBOUWKREDIET – EUPHONY 2"

    3-EECKHOUT Niko AN POST - SEAN KELLY

    4-VAN BAARLE Dylan RABOBANK CONTINENTAL TEAM

    5-LANDSTROM Johan TEAM CYKELCITY.SE

    6-HELVEN Sander OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    7-DUYN Huub CYCLINGTEAM DE RIJKE

    8-DRON Boris WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    9-FODER Daniel CHRISTINA WATCHES – ONFONE  17"

    10-DYRNES Kristian TEAM OSTER HUS – RIDLEY  20"


    09/04/2012 BERLARE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km

    Aantal deelnemers: 75

    1-VAN DRIESSCHE Kjell EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2-VERHELST Louis EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    3-DIELEMAN Michiel WIELERTEAM WAASLAND VZW

    4-ONGENA Thomas BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    5-MERTENS Nick ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    6-GEERINCK Jens EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    7-HAMMERSLAND Nicholas BERGEN CYKLEKLUBB

    8-NAESEN Oliver VAN DER VURST CYCLING TEAM

    9-ONGENA Matthias VAN DER VURST CYCLING TEAM

    10-VAN CLEEMPUTTE Timmy ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

     

    09/04/2012 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 64

    1-JEROEN DAS uit Kalmthout LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    2-STERCK Gunter WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3-VERCAUTEREN Tim AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4-PERSOON Joeri CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5-DE ROOS Robby TEAM ALIPLAST

    6-VANDERMAST Kevin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    7-COOMANS Bjorn TEAM-THIELEMANS & CO

    8-VAN DEN EYNDE Nick BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    9-VANHAVERBEKE Jurgen WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10-TEN HARTOG Guy WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    11-VERBEKE Stijn TEAM ALIPLAST

    12-VAN HEURCK Timothy W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    13-ONGHENA Matthias OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    14-VAN STEENBERGHEN Jori BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    15-DHOLLANDER Kristof KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    18-NYS Mattias TEAM ALIPLAST

    19-DE BOCK Robby TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

     

    09/04/2012 RETIE (A) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 130

    1-FRISON Frederik OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2-LAUWERS Valentijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3-TOLLES Joachim RRG PORZ 1987

    4-VERMEIREN Tom STAR CYCLING TEAM

    5-TORFS Jef BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    6-VAN IMMERSEEL Gert-jan TEAM RAIKO STÖLTING

    7-LEMBRECHTS Nicolaas ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    8-SZEKELY-BORBARA Dennis ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9-METTEPENNINGEN Stijn KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    10-DURINCK Sean WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    09/04/2012 SCHEPDAAL (VB) - Elite z.c./U23 - 119,9 km

    Aantal deelnemers: 106

    1-DESMECHT David LOTTO BELISOL U23

    2-VENS Quincy WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    3-BACKAERT Frederik UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    4-TEUGELS Lennert WK NOORD WEST BRABANT

    5-VAN DER SCHUEREN Kenny WORLDOFBIKE.GR

    6-VANDYCK Niels JONG VLAANDEREN

    7-VAN LIERDE Kevin VAN EYCK SPORT

    8-STIENS Matti VAN EYCK SPORT

    9-VLASSELAER Maarten ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10-WILLEMS Kenny WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    09/04/2012 ZWEVEZELE ( ZESWEGE ) (W) - Elite z.c./U23 - 120 km

    Aantal deelnemers: 49

    1-RAEDT Nielsen DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    2-DESMET Jani DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    3-JENSEM August TVK SYKKEL

    4-MAENE Kevin CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO

    5-DEMEYERE Geoffrey DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    6-DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7-DEWILDE Wouter TRUST MTB TEAM VZW

    8-VAN CRAEN Toshoni CYCLING 2011

    9-VANLAERE Kenny CYCLING TEAM HELSMOORTEL LUTHO

    10-VANHIE Matthias DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

     

    09/04/2012 MOORSLEDE-VIERKAVEN (W) - U23 - 114 km

    Aantal deelnemers: 59

    1-MARCHAND Gianni KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2-WHEATCROFT Matt COUNTIES MANUKAU

    3-MYNGHEER Daan EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    4-SOENENS Alessandro CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5-LAPEIRE Simon BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    6-DE ROOZE Niels FUJI TEST TEAM

    7-ASHLEY Thomas TASMAN WHEELERS

    8-HOEDT Steven KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9-MUS Aloïs FUJI TEST TEAM

    10-RAEYMAEKERS Thomas BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

     

    09/04/2012 REKKEM (W) - 1.18 Amateurs + Masters – 77 km
    Amateurs & Masters A

    1. GRYSON Kristof

    2. MEEUS Sil

    3. MEEUS Ward

    4. SEYNAEVE Gino

    5. MARTENS Steven

    6. VERCOUILLIE Kristof 7. SONNEVILLE Jarno 8. VAN RIJCKEGHEM Steven 9. NEYT Roy 10. SERLET Manuel
     

    Masters B

    1. FOLENS Thierry

    2. VAN SPEYBROECK Geert

    3. VAN EYNST Patrick

    4. VANHUELE Frank

    5. DEVLIES Chris
     

    Masters C

    1. FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2. VAN EYNDT Jozef

    3. CATTEEUW Hedwig

    4. CAUWELLIER Christ

    09-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS OSEÏ VERTEZ met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Oseï Vertez Matthias KOP 2011.jpg
    Maandag 09/04/2012 BORLO (GINGELOM) STER VAN ZUID LIMBURG (LB) - Juniores – Interclub - 123,2 km

    Aantal deelnemers: 160

    1-RICKAERT Jonas KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2-PIETERS Laurent CUBE-FINTRO-SPIE CT  2"

    3-GEUENS Alexander KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4-NOPPE Christophe C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5-BENOOT Tiesj AVIA FUJI YOUTH TEAM

    6-DECLERCQ Benjamin C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7-BUCHENER Jochum WV VIKING-WATERLAND

    8-NYGAARD Emil Vinjebo TEAM ROSKILDE JUNIOR

    9-HOUFFLYN Miel CUBE-FINTRO-SPIE CT

    10-BAKKER Stephan WV VIKING-WATERLAND

     

    09/04/2012 AARSCHOT (VB) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 108

    1-VERBRAEKEN Niels WSC HAND IN HAND BAAL

    2-VERTOMMEN Jeff UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3-DEBRUYNE Glenn WK NOORD WEST BRABANT

    4-COOLS Alexander KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5-SCHEPMANS Brecht UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6-HAEMELS Bavo CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    7-HOEYBERGHS Daan TEAM CICLISMO MUNDIAL

    8-BIERMANS Jenthe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9-SENY Alexandre LOTTO-PREDICTOR VC ARDENNES

    10-LEYNEN Thomas KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    09/04/2012 HERZELE (O) - Juniores - 74,2 km

    Aantal deelnemers: 95

    1-LUYCKX Brent TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2-ROTTY Glenn WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3-VERSCHUERE Seppe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4-VERTENTEN Jens WIELERTEAM WAASLAND VZW

    5-MOENS Jens WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6-GUNST Davy WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7-VERBEKE Benny WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8-VANCUTSEM Thomas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9-HUYBRECHTS Michiel IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10-PARIDAENS Jasper WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    09/04/2012 OOSTROZEBEKE (DE GINSTE) (W) - Juniores - 87,6 km

    Aantal deelnemers: 55

    1-VAN RUYMBEKE Thieme WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2-DEGROEVE Tanguy KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    3-DEMASURE Enzo TIELTSE RENNERSCLUB

    4-NOTREDAME Thybo C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5-BILLE Matthias IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    6-MEHEUS Gill ISOREX CYCLING TEAM

    7-YSERBIJT Jesper KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8-LOGIER Jan WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9-VANHOUTTEGHEM Cedric KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI 

    10-BLONDEEL Simon JONGE RENNERS ROESELARE

     

    09/04/2012 WAARSCHOOT (O) - Juniores - 90 km

    Aantal deelnemers: 51

    1-MATTHIAS OSEÏ VERTEZ uit St.Niklaas IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2-NEIRYNCK Axel ISOREX CYCLING TEAM

    3-VAN RENTERGHEM Bram ISOREX CYCLING TEAM

    4-VAN DER BEKEN Robin ISOREX CYCLING TEAM

    5-DE SY Gertjan KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6-BLOK Peter WV ZEEUWS VLAANDEREN

    7-VERSLUIJS Remy WV ZEEUWS VLAANDEREN

    8-MICHIELS Killian C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9-VANDECAUTER Uwe YOUNG SCHELDE CT

    10-DE BACKER Falko CUBE-FINTRO-SPIE CT

     

    09/04/2012 WESTKERKE (OUDENBURG) (W) - Juniores - 88,35 km

    Aantal deelnemers: 33

    1-ANECA Ciske KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    2-DEVRIENDT Damon IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3-VANDERBEKEN Bjarne AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM

    4-GEERTS Jari RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5-DEPYPERE Mathias KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6-THIENPONT Simon RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7-VAN HECKE Stijn RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    8-LEVROUW Jelle JONGE RENNERS ROESELARE

    9-MORTIER Guillaume WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10-D´HOORE Giorgio KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

     

    09/04/2012 BORLO (GINGELOM) (LB) - Nieuwelingen – Interclub - 66 km

    Aantal deelnemers: 152

    1-WARLOP Jordi C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2-SCHULTZ Jesper TEAM CYCLING RINGSTED (DK)  6"

    3-WIDAR Wesley WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW  33"

    4-MENTEN Milan UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5-SCHEEPERS Jeroen UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6-DE DECKER Alfdan WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7-KIP Vincent KNWU REGIO OOST (NED)

    8-WILLEMS Thimo YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9-CUYVERS Jurian YOUNG CYCLING TEAM VZW

    10-DE VISSCHER Stijn WSC HAND IN HAND BAAL

     

    09/04/2012 ATTENRODE (VB) - Nieuwelingen - 65 km

    Aantal deelnemers: 72

    1-BRIESEN Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2-LOENDERS Glenn SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3-DEHERDER Stijn YOUNG CYCLING TEAM VZW

    4-DEMOLDER Thomas DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    5-VAN ROOSBROECK Pieter CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    6-CRAS Steff KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7-MERTENS Jan VZW DE DEMERSPURTERS

    8-VANGORP Gill ZANNATA CYCLING TEAM

    9-SAUREN Jordy MAASLANDSTER

    10-HERMANS Steff DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    09/04/2012 KROMBEKE-POPERINGE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km

    Aantal deelnemers: 25

    1-JAECQUES Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2-DELMOTTE Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3-MOLLY Kenny C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4-VANACKER Bjarne JONGE RENNERS ROESELARE

    5-BRACKEZ Gianni C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6-BRACKEZ Massimo C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7-VERFAILLIE Arne WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    8-COOREVITS Gilles WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9-CREVITS Benjamin KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    10-KERCKHOVE Maxim KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

     

    09/04/2012 LEDEGEM (W) - Nieuwelingen - 61,2 km

    Aantal deelnemers: 37

    1-PLOVIE Wiebren C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2-FEYS Laszlo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3-DECRAENE Igor TIELTSE RENNERSCLUB

    4-DECOCK Alex MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5-DEBOOT Bruce TIELTSE RENNERSCLUB

    6-DECLEIR Gianni MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7-GAILLEZ Ryan MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8-VERVAEKE Aäron WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9-DEGRANDE Arne MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10-DEHEM Arno TIELTSE RENNERSCLUB

     

    09/04/2012 POLLARE (O) - Nieuwelingen - 61,6 km

    Aantal deelnemers: 74

    1-VAN DER POEL Tim RWC AHOY

    2-BOLLÉ Maxim KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    3-DE BOECK James WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4-TIMMERMANS Tom THOMPSON 

    5-GOESSENS Cedric WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6-AKKERMANS Lars RSC DE WESTHOEK

    7-BASTIAENS Ayco CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    8-HOUTTEMAN Nico KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE 

    9-VAN CAENEGHEM Gregory ISOREX CYCLING TEAM

    10-NIEUWPOORT Jelle WV NOORD HOLLAND

     

    09/04/2012 RETIE (A) - Nieuwelingen - 60 km

    Aantal deelnemers: 61

    1-MOL Max WV BREDA

    2-KROONEN Bastien LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    3-VAN DINGENEN Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4-LECLERC Gaëtan LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    5-JESPERS Seppe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6-VAN LOON Jordi WV BREDA

    7-BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8-SCHUERMANS Jelle MELBOTECH PRORACE CT

    9-VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10-VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    09/04/2012 WAARSCHOOT (O) - Nieuwelingen - 63 km

    Aantal deelnemers: 68

    1-VAN DER BEKEN Arno ISOREX CYCLING TEAM

    2-LINDENBURG Jim RESTORE CYCLING

    3-TOBE Xavier RESTORE CYCLING

    4-NEIRYNCK Aidan ISOREX CYCLING TEAM

    5-MAAS Jan ZUIDWESTHOEK

    6-DENYS Sven JONGE RENNERS ROESELARE

    7-DE RHO Nicolay ISOREX CYCLING TEAM

    8-DE MUYNCK Jarich C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9-CATELIJN Gieljan C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10-PIETERAERENS Wouter WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    09-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/04/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!
    Demeter Renaat KOP 2011.jpg
    Maandag 09 April – Oostakker (9041)

     

    Catg.A
    1 RENAAT DEMETER (Lochristi)

    2 Vincent Neyves

    3 Guillaume De Coninck

    4 Nico Verwee

    5 Paul Rooseparck

    6 Geert Ceulemans 7 Kurt Pauwels 8 Jan Vlegels (Kieldrecht) 9 Kevin Vleurinck 10 Mario Van Den Broecke

    Catg.B
    1 Pedro Michels (Deerlijk)

    2 Didier De Lannoy

    3 Danny De Bruyne

    4 Bart Rombouts (Kallo)

    5 Wim Heyndrickx (Vrasene)

    6 Matti De Baat 7 Alain Mortier 8 Chris Fraeyman 9 Dirk Verbinnen 10 Fabien Hanssens

    Catg.C
    1 Wim De Waal (Axel, NL)

    2 Patrick Van Renterghem

    3 Georges Vergauwe

    4 Steven Blommaert (Hamme)

    5 Gerrit Vermassen

    6 Jozef De Naeghel 7 Dirk Mathys (Gentbrugge) 8 Jean-Pierre Van Maldegem 9 Patrick Joos 10 Moens Jean-Paul

    Catg.D

    1 Helmuth Tas (Sijsee)

    2 Jose Hoebeke

    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    4 José Dezegher

    5 Louis Moens

    6 Eric De Wilde 7 Robert Maldrie 8 Ludo Opdebeek 9 Jean-Paul Van Oudenhove 10 Rene Verheirstraeten

    Catg.E
    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Luc Snels

    3 John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4 Mathieu Mercken

    5 Julien Vyvey

    6 Freddy De Blick (Beveren) 7 Robert Robijns 8 Frank Laeremans 9 Guy Soil

    Catg.F
    1 Gerrit Hairwassers (Den Dungen,NL)

    2 Gerard Mariën

    3 Ko Tolhoek

    4 Jan Van Boxtel

    5 Clement Saelens

    6 Armand Mols 7 Peter Anthony Ryalls 8 Joseph D'Hont 9 Hervé Verstuyft 10 Huib Klip

    Toeristen

    1 Erik Van Wijk (Overijse)

    2 Kris De Cock

    3 Eelco Smet (Zwijndrecht)

    4 Tim Vanrenterghem

    5 Alain Calle (Gent)

    6 Wim Bas 7 Andy Roels 8 Benny Fets 9 Christof Feys 10 Koen Van Belle

    09-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 09/04/2012

    vwf.JPG








    Maandag 9 april - St Kat Lombeek (1742)

    A-reeks
    1 Steven BOGAERT
    2 Jarno Verhofstadt
    3 Gianni Cooman
    4 Peter Van Damme
    5 Piet Froyen
    6 Christophe Van Gucht
    7 Tom Penninckx
    8 Andy De Backer
    9 Yorick Lison
    10 Tom Hermans

    C-reeks
    1 Willem VAN DER HEYDEN
    2 Danny Saelens
    3 Eddy Merckx (Bornem)
    4 Alain Bogaert
    5 Bruno Bruyere
    6 Pascal Raes
    7 Patrick Van Ransbeeck
    8 Peter Vermassen
    9 Pascal Kestemont
    10 Stefan Verhaeghe

    D-reeks
    1 Luc VAN ROY

    2 Patrick Jacobs
    3 Daniel Van Der Mieren
    4 Christophe Brieau
    5 Dirk Van Hove
    6 Henri Hermans
    7 Francis De Ridder
    8 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    9 Willy Van Herreweghe
    10 Hedwig Hendrickx

     

    E-reeks
    1 Joseph DEVITS

    2 Jan Van den Brande
    3 Eddy Mertens
    4 Ronny Paridaens
    5 Patrick Mettepenningen (Hamme)
    6 Rudy Van De Velde
    7 Benny D'Haese
    8 Marc Heulens
    9 Hugo Van Linden
    10 Paul Casteleyn

    F-reeks

    1 Marc VERVONDEL
    2 Jozef Deneef
    3 Jos Staes
    4 Jean Pierre Broothaerts
    5 Roland Hellebaut
    6 Raymond De Meester
    7 Guy De Bock
    8 Freddy Vranken
    9 Eddy Cobbaut
    10 Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    G-reeks
    1 Guido CORNET
    2 Viktor Van den Eynde
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Hubert D'Hondt
    6 Kees Sebrechts
    7 Herman Van den Borre
    8 Jozef Van Isterdael
    9 William De Cremer
    10 AM Van Ginderdeuren

    09-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!