.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    08-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 08/04/2012 STASEGEM-DEERLIJK VLAANDERENS 2-D VD GAVERSTREEK (W) – Elite z.c./U23 - Interclub - 143 km

    Aantal deelnemers: 133

    1-GOOVAERTS Tom COLBA - SUPERANO HAM

    2-DE BIE Mike OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM  6

    3-VERMOTE Alphonse EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP  7

    4-PIETERS Sibrecht TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    5-LAMPAERT Yves EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP 17

    6-VANDRIESSCHE Dieter KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7-DRUYTS Gerry EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    8-HEYTENS Kess BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    9-CLAEYS Dimitri VAN DER VURST CYCLING TEAM

    10-POSTHUMA Jelle RUCANOR-LINE CYCLING TEAM

     

    08/04/2012 ERPE (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km

    Aantal deelnemers: 167

    1-CALLEBAUT Kevin TEAM ALIPLAST

    2-DE BUYST Jasper BONTRAGER-LIVESTRONG

    3-DEGREVE Martijn EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    4-MEURISSE Xandro CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5-VERHAEGEN Christophe WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6-DOMS Steven KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    7-SEGHERS Tim LUCA TEAM BELGIUM

    8-VANHUFFEL Wim WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    9-VABO Kristoffer Aase SANDNES SK

    10-PREVOST Yannick  VAN EYCK SPORT

     

    08/04/2012 TIELT (W) - Juniores - 87 km

    Aantal deelnemers: 45

    1-VAN HAVERBEKE Julien PEDALE MADELAINOISE

    2-OPSOMER Jan-bart JONGE RENNERS ROESELARE

    3-VANDEWALLE Matthias C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4-VERMEULEN Baptist WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5-LISSON Christoffer

    6-VAN BETSBRUGGE Jonathan KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7-FRANDSEN Jakob TEAM DESIGNA

    8-SANDSTROM Thomas

    9-FELDHEIM Erik

    10-CLAUS Dieter RUDYCO CYCLING TEAM

     

    08/04/2012 DEERLIJK (W) - Nieuwelingen - 58 km

    Aantal deelnemers: 49

    1-VAN DER BEKEN Arno ISOREX CYCLING TEAM

    2-BATEN Gianni WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3-DENYS Sven JONGE RENNERS ROESELARE

    4-DEVOLDERE Thibault CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    5-VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6-CALLENS Miguel LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    7-VERSCHAEVE Corneel WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8-KERCKHOVE Maxim KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9-DEHEM Arno TIELTSE RENNERSCLUB

    10-VANNIEUWENHUYZE Zeger TIELTSE RENNERSCLUB

     

    08/04/2012 BORLO (GINGELOM) STER VAN ZUID LIMBURG (LB) - Juniores - Interclub - 116,4 km

    Aantal deelnemers: 168

    1-GEUENS Alexander KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2-BENOOT Tiesj AVIA FUJI YOUTH TEAM
    3-PIETERS Laurent UCS CRABBE Performace
    4-HEMROULLE Johan
    UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5-ALLEGAERT Piet JONGE RENNERS ROESELARE

    6-DARVILLE Alex USA NATIONAL TEAM
    7-DE LAETER Saimen Cube Fintro
    8-HAVIK Piotr
    AVIA FUJI YOUTH TEAM

    9-NOPPE Christophe C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10-DUMONT Francois SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

     

    08/04/2012 NEDERZWALM - ZWALM (O) - Aspiranten

    08/04/2012 WESTERLO - TONGERLO (A) - Aspiranten

    08/04/2012 WINGENE SINT-JAN (W) - Aspiranten

    08/04/2012 OOSTERZELE (O) - Miniemen

    08/04/2012 WESTERLO - TONGERLO (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    08-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 08/04/2012

    waod_3.jpg


    Proficiat aan PIERRE VERBERCKMOES met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.F !!!

    Verberckmoes Pierre.png
    Zondag 08 April – Oosteeklo (9968)

     

    Catg.A
    1 Kevin Vleurinck (Zelzate)

    2 Kenny De Wilde

    3 Renaat Demeter (Lochristi)

    4 Gioffrey Michels

    5 Michel Le Blon

    6 Luc De Duytsche 7 Marcin Sitarski 8 Alexander Clijnmens 9 Mike Van Ryssel 10 Maarten De Muynck

    Catg.B

    1 Stefan Hermans (Oevel)

    2 Pedro Michels

    3 Bart Rombouts (Kallo)

    4 Philip Lampaert

    5 Philip Wittoek

    6 Peter Flach (Zwijndrecht) 7 Wim Heyndrickx (Vrasene) 8 Dirk De Schrijver 9 Andy Van Loon 10 Dirk Verbinnen

    Catg.C
    1 Marc Couckuyt (Nevele)

    2 Marc Goossens

    3 Ko Harms

    4 Jean-Pierre Van Maldegem

    5 Georges Vergauwe

    6 Hilair Heye 7 Wim De Waal 8 Danny De Coninck 9 Dirk Mathys (Gentbrugge) 10 Frank Suys (Bornem)

    Catg.D
    1 Helmuth Tas (Sijsele)

    2 Jan Van Hove

    3 Jozef Deneef

    4 Florent De Leersnyder

    5 Luc D'Haeseleer

    6 Robert Maldrie 7 Ludo Opdebeek 8 Noël Rogge 9 Adri Van Loon 10 Leo Thyssen

    Catg.E
    1 Luc Snels (Minderhout)

    2 Theo Coudyzer

    3 Mathieu Mercken

    4 Julien Vyvey

    5 Robert Robijns

    6 Jean-Pierre Heymans 7 Philippe Rizzo

    Catg.F
    1 PIERRE VERBERCKMOES (Belsele)

    2 Roger De Breuker

    3 Ko Tolhoek

    4 Peter Ryalls

    5 Clement Saelens

    6 Ferdinand Moerman 7 Antoine Van Poecke 8 Hervé Verstuyft 9 Frans Timmers 10 Guus Schuller

    Toeristen

    1 Boris Van Passel (Nossegem)

    2 Lieven Van de Perre (De Klinge)

    3 Dave Renders

    4 Tom Dossche

    5 Benny Moens

    6 Michel Van Osselaer (Vrasene) 7 Kenny Wille (Kieldrecht) 8 Bart Verbeiren 9 Kris Van Ruysevelt 10 Bjorn D'Hoker

    08-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    07-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 07/04/2012 STASEGEM-DEERLIJK VLAANDERENS 2-D VD GAVERSTREEK (W) - Elite z.c./U23 - Rit Interclub -  151 km

    Aantal deelnemers:

    1-LAMPAERT Yves EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2-PARDINI Olivier COLBA - SUPERANO HAM

    3-CLAEYS Dimitri VAN DER VURST CYCLING TEAM

    4-MINNE Stijn C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5-GODDERIS Niels CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    6-DE DECKER Bjorn TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    7-VERRAES Benjamin JONG VLAANDEREN CYCLING TEAM

    8-VAN MEIRHAEGHE Jef LOTTO BELISOL U23

    9-HEYTENS Kess BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    10-VANBRABANT Yannick ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

     

    07/04/2012 RONDE VAN VLAANDEREN (O) – Top Comp. -27 -  Nat.Cup UCI (Coupe des Nations UCI) - 171 km
    Aantal deelnemers:

    1 VANBILSEN Kenneth BEL
    2 DE BIE Sean BEL  11
    3 SBARAGLI Kristian ITA
    4 TRATNIK Jan SLO
    5 DANIEL Maxime FRA
    6 TESTI Nicola IT
    7 AHLSTRAND Jonas SWE
    8 SMIRNOVS Andris LET
    9 SOKOL Jan AUS
    10 EISDHEIM Filip NOR

     

    07/04/2012 TORHOUT (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km

    Aantal deelnemers:

    1-DUPONT Timothy JONG VLAANDEREN

    2-VANDROMME Werner CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    3-VAN GOETHEM Brian TML DOMMELSTREEK

    4-DEMEYERE Geoffrey DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

    5-DENYS Brecht KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6-VAN BROEKHOVEN Guy POORTEN FERYN TEAM

    7-PIRUS Hans BERLINER TSC

    8-VANLERBERGHE Bert JONG VLAANDEREN

    9-CALLEEUW Joeri BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    10-DESMET Jani DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK

     

    07/04/2012 WEVELGEM WIJNBERG (W) - Elite z.c./U23 - 118,75 km

    Aantal deelnemers:

    1-VAN DRIESSCHE Kjell EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2-VAN SPEYBROEK Bart WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3-VAN CLEEMPUTTE Timmy ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4-TOUQUET Joren CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5-BLANCKE Kristof WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6-DE MESMAEKER Kevin VAN DER VURST CYCLING TEAM

    7-DE MAREZ Ruben WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    8-VAN DORSSELAER Niels VAN DER VURST CYCLING TEAM

    9-NAESSENS Seppe VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    10-VANDERMAST Kevin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    07/04/2012 HOOGLEDE (W) - U23 - 108,1 km

    Aantal deelnemers:

    1-DEMOITIE Antoine IDEMASPORT - BIO WANZE

    2-DESMECHT David LOTTO BELISOL U23

    3-WALLAYS Jens EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    4-MYNGHEER Daan EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    5-GREMELPONT Axel LOTTO-PÔLE CONTINENTAL WALLON

    6-VIANE Jonas OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    7-GEERINCK Jens EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    8-LEGLEY Matthias CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    9-BELMANS Rutger BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    10-DE BOCK Stijn CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

     

    07/04/2012 BORLO (GINGELOM) STER VAN ZUID LIMBURG (LB) - Juniores - Interclub - 113,4 km

    Aantal deelnemers: 187

    1-PEDERSEN Nicklas Boje TEAM ROSKILDE JUNIOR

    2-HEMROULLE Johan UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3-NYGAARD Emil Vinjebo TEAM ROSKILDE JUNIOR

    4-POULSEN Jonas TEAM ROSKILDE JUNIOR

    5-PIETERS Laurent CUBE-FINTRO-SPIE CT  28

    6-DECLERCQ Benjamin C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7-VERBEKEN Cedric TIELTSE RENNERSCLUB

    8-LETEN Wouter UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9-RUTSAERT Jelle TIELTSE RENNERSCLUB

    10-DE LAETER Saimen CUBE-FINTRO-SPIE CT


    07/04/2012 HARELBEKE-STASEGEM (W) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 65

    1-PLANCKAERT Edward C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2-OSEÏ VERTEZ Matthias IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3-DEGROEVE Tanguy KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4-MAES Damon TIELTSE RENNERSCLUB

    5-BALCAEN Manolito IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6-BOSTOEN Gianni C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7-DUQUENNOY Jimmy ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    8-HASPESLAGH Willem VZW DE DEMERSPURTERS

    9-COREELMAN Giani KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10-LAMMENS Jonas C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

     

    07/04/2012 VLADSLO (W) - Juniores - 86,7 km

    Aantal deelnemers: 50

    1-VAN HAVERBEKE Julien PEDALE MADELAINOISE

    2-ANECA Ciske KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    3-BLOMME Lorenzo AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM

    4-DEMASURE Enzo TIELTSE RENNERSCLUB

    5-DEVRIENDT Damon IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6-VANDEWALLE Matthias C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7-DESPLENTER Tjorven JONGE RENNERS ROESELARE

    8-VANDERBEKEN Bjarne AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM

    9-DEPYPERE Mathias KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10-THORE Floris AVIA FUJI YOUTH TEAM

    07-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 07/04/2012 WAMBEEK-TERNAT (VB) - Juniores - 77 km

    Aantal deelnemers: 73

    1-LUYCKX Brent TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2-HAEMELS Bavo CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3-CRISTAEL Tijne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4-HOVLAND Bjorn Alexander STAVANGER SK

    5-BRAUN Christophe UC DIPPACH

    6-QUAEDVLIEG Lars WC MIDDEN LIMBURG

    7-VAN DE WALLE Goran THOMPSON

    8-VERTENTEN Jens WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9-VANCUTSEM Thomas WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10-BERVOETS Jasper UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

     

    07/04/2012 WETTEREN (O) - Juniores - 84 km

    Aantal deelnemers: 119

    1-REGE Even SANDNES SK

    2-VERTOMMEN Jeff UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3-LIMPENS Gianni CUBE FINTRO
    4-BAEYENS James Cube Fintro
    5-TEMMERMAN Remco
    WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    6-BROER Milan RTC DE HOEKSE RENNERS

    7-NEIRINCKX Yannick WIMI-GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    8-HOOG Gustav FRILUFTKLUBBEN TRAMPEN

    9-BONNE Diego CUBE FINTRO

    10-HOEFKENS Lennert KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    07/04/2012 BEVEREN (O) - Nieuwelingen - 59,4 km

    Aantal deelnemers: 95

    1-GOOSSENAERTS Auren W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2-PAUWELS Robin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3-RELAES Jacob RUDYCO CYCLING TEAM

    4-VAN DEN BORNE Tom DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    5-MENTEN Milan UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6-VAN DEN BERGHE Jeroen WSC HAND IN HAND BAAL

    7-VERSCHUEREN Steve W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8-OLIESLAGERS Bob TWC PIJNENBURG

    9-WELTEN Bram TWC PIJNENBURG

    10-DRIESEN Siebe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    07/04/2012 ERPE (O) - Nieuwelingen - 61,6 km

    Aantal deelnemers:

    1-KONGSTAD Tobias TEAM CYCLING RINGSTED

    2-MAAS Jan rsc de zuidwesthoek

    3-CRAS Steff KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4-SCHULTZ Jesper TEAM CYCLING RINGSTED

    5-WOUTERS Beau DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    6-DE BOECK James WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7-BOLLÉ Maxim KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8-DE RHO Nicolay ISOREX CYCLING TEAM

    9-VAN CAENEGHEM Gregory ISOREX CYCLING TEAM

    10-BASTIAENS Ayco CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

     

    07/04/2012 GELUWE (W) - Nieuwelingen - 66 km

    Aantal deelnemers: 60

    1-DELMOTTE Dennis KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2-PLOVIE Wiebren C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3-FEYS Laszlo MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4-PYFFEROEN Hannes MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5-VERMET Joran MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6-DEMEULEMEESTER Axel WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7-DE POORTER Maxime CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    8-VERSCHAEVE Corneel WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9-VANACKER Bjarne JONGE RENNERS ROESELARE

    10-D´HONDT Jari JONGE RENNERS ROESELARE

     

    07/04/2012 STEENOKKERZEEL (VB) - Nieuwelingen - 50 km

    Aantal deelnemers: 119

    1-ARIMONT Charlie KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2-JASPERS Ward YOUNG CYCLING TEAM VZW

    3-JACOBS Robin DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4-PEETERS Ferre DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    5-MERTENS Jan VZW DE DEMERSPURTERS

    6-BRIESEN Brent KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7-PAUWELS Sander YOUNG CYCLING TEAM VZW

    8-WILLEMS Thimo YOUNG CYCLING TEAM VZW

    9-BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10-LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    07/04/2012 HAMME (O) - Aspiranten
    Meisjes 12 jaar - 3

    1-VAN WIN Sine DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2-HENDRIKX Laura RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3-SMET Lisa RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Meisjes 13 jaar - 4

    1-CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    2-HEYNDRICKX Laura ISOREX CYCLING TEAM

    3-CLAUS Marjon RUDYCO CYCLING TEAM

    4-LAUWAET Jolien ISOREX CYCLING TEAM

     

    Jongens 12 jaar - 38

    1-DE MEESTER Luca KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2-DELCOMMUNE Martin TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    3-VAN DEN BOSSCHE Fabio JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4-VAN SCHOOR Matthew WIELERTEAM WAASLAND VZW 

    5-DE GEYTER Jelle JONGE RAKKERS VOLLEZELE

     

    Jongens 13 jaar - 33

    1-VERMEERSCH Florian VA-CYCLING TEAM ZELE

    2-PYRA Lorenzo WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    3-VERSTRAETE Jens CT FORCE VZW

    4-PLATTEEUW Robbe VA-CYCLING TEAM ZELE

    5-VERTONGEN Jens VA-CYCLING TEAM ZELE

     

    Jongens 14 jaar - 48

    1-SASHA WEEMAES WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2-DECLEYRE Jens RUDYCO CYCLING TEAM

    3-REYNDERS Jens UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4-RENARD Simon UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5-VAN DE WILLE Nick WK NOORD WEST BRABANT

    07-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/04/2012

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.B !!!
    Proficiat aan PIERRE VERBERCKMOES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.F !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg   Verberckmoes Pierre.png

          Franky Van Oyen          Pierre Verberckmoes

    Zaterdag 07 April – WESTKERKE (8460)

     

    Catg.A

    1 Kristof Gryson (Landegem)

    2 Renaat Demeter (Lochristi)

    3 Gino De Clercq

    4 Mario Van Den Broecke

    5 Xavier Deberdt

    6 Sil Meeus 7 Davy Versichel 8 Bart Vantorre 9 Peter Huyghe 10 Ward Meeus

     

    Catg.B
    1 FRANKY VAN OYEN (Zulte)

    2 Didier De Lannoy

    3 Alex Goossens (Vrasene)

    4 Nico Debaes (Desselgem)

    5 Philip Lampaert

    6 David Vroman 7 Geert Van Speybroeck 8 Michel Bultinck 9 Fabien Hanssens 10 Chris Fraeyman

     

    Catg.C

    1 Wim De Waal (Axel, NL)

    2 Roland Coupillie

    3 Patrick Van Renterghem

    4 Patrick Verplancke

    5 Marc Goossens

    6 Jean-Pierre Van Maldegem 7 Leo Mares (Beveren) 8 Ko Harms 9 Marc Couckuyt 10 Marc Mariën

     

    Catg.D

    1 Jose Hoebeke (Bredene)

    2 Helmuth Tas

    3 Luc D'Haeseleer

    4 Florent De Leersnyder

    5 Jozef Deneef

    6 Ludo Opdebeek 7 Rene Verheirstraeten 8 François Coppers (Lokeren) 9 Jean-Paul Van Oudenhove 10 Erik Delys

     

    Catg.E

    1 Theo Coudyzer (Balen)

    2 Mathieu Mercken

    3 Robert Robijns

     

    Catg.F

    1 PIERRE VERBERCKMOES (Belsele)

    2 Gerard Mariën

    3 Gerrit Hairwassers

    4 Armand Mols

    5 Roger De Breuker

    6 Guus Schuller 7 Peter Anthony Ryalls 8 Georges Michiels 9 Christiaan Vandevoorde 10 Hervé Verstuyft

     

    Toeristen

    1 Giovanni Vandamme

    2 Rudy Bertier

    3 Filip Pattyn

    4 Stijn Bekaert

    5 Glenn Ryckelynck

    6 Eelco Smet (Zwijndrecht) 7 Federick Vanderhaeghen 8 Wesley Mestdagh 9 Jürgen Spillebeen 10 Xavier Dewulf

    07-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 07/04/2012

    vwf.JPG








    Zaterdag 7 april - Baasrode (9200)


    A-reeks
    1 Kristof MUYS
    2 Piet Froyen
    3 Dries Echelpoels
    4 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    5 Christophe Van Gucht
    6 Kris De Block (Mariekerke)
    7 Steven Bogaert
    8 Nick Mertens
    9 David Motte
    10 Lode Van Impe

    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Danny Saelens
    3 Willem Van Der Heyden
    4 Thierry Lampe
    5 Jerry Cooman
    6 Frank Vagenende
    7 Erwin Bollen
    8 Frank Geets
    9 Stefan Hermans
    10 Peter Vermassen

    D-reeks
    1 Daniel VAN DER MIEREN
    2 Patrick Verdonck
    3 Herman Proost
    4 Luc Van Roy
    5 Henri Hermans
    6 Rudy Thomas
    7 Willy Van Herreweghe
    8 Gerry Maes
    9 Dirk Goolaerts
    10 Rudy Lahou

    E-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Norbert Van Nuffel
    3 Mick Van Poelvoorde
    4 Marc Heulens
    5 Joost Pieters
    6 Rudy Bloemmen
    7 Rudy Van De Velde
    8 Jan Van Den Branden
    9 Roland Mersseman
    10 Alain De Schepper

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Willy Wouters
    4 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5 Guy De Bock
    6 Jan Van Hove
    7 Eddy Cobbaut
    8 Ludo De Bakker
    9 Andre Bultinck
    10 Johny Van Holen

    G-reeks
    1 Willy TEIRLINCK

    2 Viktor Van den Eynde
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Andre Ceurens
    5 Hubert D'Hondt
    6 Herman Van Den Borre
    7 Andre Klep
    8 Jozef Saerens
    9 Kees Sebrechts
    10 Werner Dullaert (St.Gillis)

    07-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    06-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 06/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 06/04/2012 BORLO (GINGELOM) STER VAN ZUID LIMBURG (LB) - Juniores – 5 km

    Aantal deelnemers: 184

    1-RICKAERT Jonas KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2-WANG Emil ARBEJDEMES BICCKLE CLUB

    3-DULT Jasper THOMPSON

    4-NYGAARD Emil Vinjebo TEAM ROSKILDE JUNIOR
    5-VERGERDE Otto - Cube Fintro
    6-DE GENDT Aimé
    AVIA FUJI YOUTH TEAM

    7-EISENHART Taylor USA NATIONAL TEAM

    8-CAUWELIER Glenn C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9-VERWILST Dieter AVIA FUJI YOUTH TEAM

    10-DARVILLE Alex USA NATIONAL TEAM

    06-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    05-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 05/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 05/04/2012 BELLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers: 87

    1-HOELGAARD Daniel SANDNES SK

    2-FRANÇOYS Sven TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE 

    3-GELDHOF David WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    4-JOSEPH Stijn OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5-SOENENS Alessandro CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    6-TOUQUET Joren CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    7-PODZNYAKOV Kirill VL. TECHNICS ABUTRIEK

    8-VAN GINNEKEN Sjoerd WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9-VANLUCHENE Stijn SPORTVRIENDEN DRIES WIELSBEKE

    10-HAMMERSLAND Nicholas BERGEN CYKLEKLUBB

     

    05/04/2012 G.P. PINO CERAMI – WASMUEL - ME1.1 - 195,4 km - 04h52min
    Aantal deelnemers:

    1 BILLE Gaëtan
    2 FEILLU Romain VCD
    3 VANGENECHTEN Jonas LTB
    4 BOIVIN Guillaume SPI
    5 ANDERSON Ryan SPI
    6 LABORIE Christophe SAU
    7 HOFLAND Moreno RB3
    8 BOZIC Borut AST
    9 DRUCKER  Jean-Pierre ACC
    10 MINAARD Marco RB3

    05-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    04-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 04/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 04/04/2012 SCHOTEN (SCHELDEPRIJS) (A) - Men Elite 1.HC
    Aantal deelnemers:

     

    04/04/2012 BREDENE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km

    Aantal deelnemers:

    1 JOSEPH Stijn OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
    2 DEPOORTER Dries
    OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
    3 DEVROYE Kim
    WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
    4 OLSAN Martin
    LILLEHAMMER CK
    5 DEMUYNCK Koen WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
    6 WHEATCROFT Matt
    CT TOMACC
    7 VERMOOTE Geert
    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    8 DESMET Jani
    DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LANGEMARK
    9 MEEUS Sil
    PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
    10 VALIAUGA Arnoldas
    KINGSNORTH
    14 VERCAUTEREN Tim
    AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
    53 NYS Mattias
    TEAM ALIPLAST 
     

    04/04/2012 HERNE (VB) - Elite z.c./U23 - 119,9 km

    Aantal deelnemers:

    1.HOELGAARD Daniel SANDNES SK

    2.LANDA Oscar STAVANGER

    3.STIENS Matti VAN EYCK SPORT 

    4.BACKAERT Frederik UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    5.VENS Quincy WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    6.VERHAEGEN Christophe WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.GRASHEV Martin NESSEBAR 

    8.ENNEKENS Stijn AN POST SEAN KELLY TEAM

    9.VAN COPPERNOLLE Francesco JONG VLAANDEREN

    10.DESMECHT David LOTTO BELISOL U23

    11.STEELS Stijn EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP 

    27.DE GREYT Willem WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    41.GOOSSENS Kenny TEAM ALIPLAST

    42.VANDYCK Niels JONG VLAANDEREN

     

    04/04/2012 SCHOTEN (A) - Elite z.c./U23 - 110 km

    Aantal deelnemers:

    1.VERWAEST Kevin JONG VLAANDEREN

    2.DUSCHESNE Antoine GARNEAU-QUEBECOR 

    3.ECHELPOELS Dries AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW  

    4.GOOVAERTS Tom COLBA SUPERANO HAM

    5.COCQUYT Patrick JOHN SAEY CYCLING TEAM

    6.VAN AERT Jan V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 

    7.FRANKEN Marc BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    8.STERCK Gunter WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.DRUYTS Gerry EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    10.VAN DIEMEN Jurgen WV DE JONGE RENNER

    17.VAN ROOSBROECK Patrick WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    34.GOUDKET Jeroen ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    35.EELDRAEYERS Tom V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    52.VAN WALLE Matthias MIRMIL CYCLING TEAM

    04-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    03-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 03/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STIJN STEELS met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 2°Seizoenszege bij de Dames Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Steels Stijn KOP 2012.png Druyts Lenny KOP 2011.jpg De Witte Sven KOP 2012.png
               Stijn Steels                          Lenny Druyts                   Sven De Witte 

    Dinsdag 03/04/2012 MALLE (A) - Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën

    Elite z.c.: 9

    1-STIJN STEELS uit Westerlo EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    2-DAS Jeroen LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    3-GOOVAERTS Tom COLBA SUPERANO HAM

    4-LAUWERS Valentijn WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5-GEYSEN Kurt OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    6-VERELST Bert V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    7-VANKERCKHOVEN Jochen OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    8-VAN ECHELPOEL Pieter W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9-GEYSEN Bart AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Beloften: 34

    1-FRISON Frederik OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2-CAMPENAERTS Victor BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    3-LEEMANS Rob LOTTO BELISOL U23

    4-VAN ZUMMEREN Stef LOTTO BELISOL U23

    5-VAN ROOY Kenneth LOTTO BELISOL U23

    6-RAEYMAEKERS Mattias BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    7-VAN CALSTER Gianni KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8-DONDERS Jelle KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9-DRUYTS Gerry EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    10-PEELAERS Jeff ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

     

    Dames Elite: 5

    1-DE VOCHT Liesbet STICHTING RABO WOMEN CYCLING TEAM

    2-VEKEMANS Anisha TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    3-BELMANS Els TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012

    4-LODEWYKS Steffi WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN

    5-NIJNS Nathalie LOTTO BELISOL LADIES

     

    Dames Juniores: 3

    1.KOPECKY Lotte TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.LODEWYKS Dana KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.ROELEN Evy WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    Dames nieuwelingen: 7

    1-LENNY DRUYTS uit Wilrijk KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2-EIJSSEN Alitcia KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3-ZEGERS Kato KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4-ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5-BOONS Yenthe WSC HAND IN HAND BAAL

    6-NYS Hanne DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7-JANSSENS Sarah KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    Nieuwelingen: 7

    1-LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2-BOONS Laurens KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3-VAN DEN BERGHE Jeroen WSC HAND IN HAND BAAL

    4-CRAS Steff KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5-BEULLENS Cedric YOUNG CYCLING TEAM VZW

    6-WOUTERS Enzo C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7-VAN BOUWEL Ruben KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8-DEMOLDER Thomas DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    9-JESPERS Seppe DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10-BISSCHOPS Niels DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    Juniores: 34

    1-VAN HOOYDONCK Nathan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2-GOOLAERTS Michael KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3-LUYCKX Brent TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4-BIERMANS Jenthe KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5-VERSTREPEN Dries KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6-VAN GESTEL Dries KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7-VAN LAER Titte KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8-VAN GOMPEL Mathias KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9-VAN BEETHOVEN Matthias CUBE-FINTRO-SPIE CT

    10-COOLS Alexander KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    03/04/2012 URSEL - KNESSELARE (O) - Tijdrit - Prov.Kamp. Alle categorieën
    Dames Nieuwelingen: 10

    1-VAN DEN DRIESSCHE Femke VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2-HELDERWEIRT Alicia ISOREX CYCLING TEAM

    3-DE PAUW Ina WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4-HERMANS Anka WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    5-DELBAERE Fien YOUNG SCHELDE CT

    6-DE PAEPE Fien WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    7-MISMAN Karen ARDILLES CYCLING TEAM

    8-CORIJN Louise ARDILLES CYCLING TEAM

    9-PETIT Lana RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    Dames Juniores: 6

    1-VAN DER MEULEN Kaat KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2-VAN DEN STEEN Kelly WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    3-VERSCHELDEN Nathalie VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4-PIETERS Eva VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5-DE VLIEGER Larissa WK NOORD WEST BRABANT

    6-DE DECKER Laura WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

     

    Dames Elite: 6

    1-DE VUYST Sofie LOTTO BELISOL LADIES

    2-VAN DEN HAUTE Steffy WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    3-VYNCKE Miek VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    4-ACCOE Joyce ARDILLES CYCLING TEAM

    5-DE BOECK Jasmien WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

     

    Nieuwelingen 1°Jaars: 29

    1-SVEN DE WITTE uit Hamme WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2-NEIRYNCK Aidan ISOREX CYCLING TEAM

    3-TAS Robbert WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4-GHIJSELINCK Bjorn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5-PIRARD Maxim K.V.C. DEINZE VZW

    6-VAN DAMME Robbe WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7-VANDERSTRAETEN Cedric CUBE-FINTRO-SPIE CT

    8-MARIN Glenn WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9-HAUTEKEETE Justin KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    10-HOUTTEMAN Nico KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    Nieuwelingen 2°Jaars: 33

    1-DEVOLDERE Thibault CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    2-VAN DER BEKEN Arno ISOREX CYCLING TEAM

    3-PERSOON Wouter IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4-WYTINCK Gianni IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5-SEYE Guillaume KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6-VAN DEN BOSSCHE Angelo CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK

    7-DIEPENDAELE Tom WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8-LAUWEREYS Aron WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    9-CARDOEN Tom WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10-LIEDTS Yenn WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

     

    Juniores: 68

    1-VERWILST Dieter AVIA - FUJI - YOUTH - TEAM

    2-RASSCHAERT Kevin WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3-POLS Ruben WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4-DULT Jasper THOMPSON

    5-BENOOT Tiesj AVIA FUJI YOUTH TEAM
    6-DE GENDT Aimé AVIA FUJI YOUTH TEAM

    7-PIETERS Laurent CUBE-FINTRO-SPIE CT

    8-DE VYLDER Lindsay AVIA FUJI YOUTH TEAM

    9-VERBEKEN Cedric TIELTSE RENNERSCLUB

    10-ROTTY Glenn WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Elite z.c.: 13

    1-CLAEYS Dimitri VAN DER VURST CYCLING TEAM

    2-CORDEEL Pieter BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    3-DHOLLANDER Kristof KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    4-FRANCKAERT Gregory OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5-BRACKE Thomas DMC- CYCLING TEAM

    6-VAN GUYSE Jarno MELBOTECH PRORACE CT

    7-BOEYKENS Gertjan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8-DE VREESE Vincent VAN DER VURST CYCLING TEAM

    9-VYNCKE Marco DMC- CYCLING TEAM

    10-DE DECKER Bjorn TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

     

    Beloften: 51

    1-THEUNS Edward VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2-CALLEBAUT Kevin TEAM ALIPLAST

    3-REYNVOET Niels LOTTO BELISOL U23

    4-VAN CAUWENBERGHE Christophe EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    5-WYTINCK Niels AN POST SEAN KELLY TEAM

    6-VEREECKEN Nicolas LOTTO BELISOL U23

    7-GEERINCK Jens EFC-OMEGA PHARMA-QUICK.STEP

    8-VAN MEIRHAEGHE Jef LOTTO BELISOL U23

    9-BILLEMON Sam WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10-VAN DE WAETER Sean CYCLING 2011

    03-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    02-04-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan KRIS SMET met zijn 1°Seizoenszege bij de Toeristen !!!

    Smet Kris KOP 2012.png 

    07/04/2012 – Nieuwkerken – Gentlemen - 43

    1-KRIS SMET uit St.Niklaas ALTEC

    2-PEELMAN Karel FUSION

    3-ROOMS Bart ROOMS

    4-VAN RAEMDONCK Robby ALTEC

    5-COPPENS Rudi KARMELIET

    6-DE BREUKER Lieven LANDBOUWKREDIET

    7-BOLSSENS Dean WTC FUSION

    8-VAN DAMME Bart BRUTBLOEDERS

    9-SMET Phillip ROOMS

    10-VAN DEN BOSCH Gunther FUSION
    Smet Kris zege Nieuwkerken 2012.png

    02-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 02/04/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 02/04/2012 GP de Dottignies - Dames - WE 1.2 - 03h29min

    Aantal deelnemers:

    1 BACCAILLE Monia MCIPOLLINI GIAMBENINI 

    2 JOHANSSON Emma HITEC PRODUCTS - MISTRAL HOME CYCLING TEAM

    3 ANDRUK Alona DIADORA - PASTA ZARA

    4 MAJERUS Christine TEAM GSD GESTION

    5 LELEIVYTE Rasa VAIANO TEPSO

    6 SCANDOLARA Valentina SC MICHELA FANINI ROX

    7 SMALL Carmen USA NATIONAL TEAM

    8 SÖDERBERG Isabelle AA DRINK - LEONTIEN.NL CYCLING TEAM           

    9 LAMBORELLE Nathalie KLEO LADIES TEAM

    10 COOKE Nicole FAREN HONDA TEAM

    17 HANNES Kaat LOTTO BELISOL LADIES

    25 DRUYTS Jessy BELGIUM NATIONAL TEAM

    52 CROKET Gilke TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012               

    74 WERNER Laure WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 

    02-04-2012 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!