Proficiat aan NICK DAVID met het behalen van de zilveren medaille bij de Masters A en tevens ook een dikke proficiat met het behalen van de Provinciale Titel te Lebbeke !!!
Zaterdag 21/01/2012 KASTEELCROSS - ZONNEBEKE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
Aantal deelnemers:
1.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM
2.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP - POWERPLUS
3.VANTHOURENHOUT Sven-LANDBOUWKREDIET
4.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET
5.ZLAMALIK Martin-KDL TRANS
6.VAN COMPERNOLLE Kenneth-STYLE & CONCEPT
7.BERDEN Ben-HET DRAAIEND WIEL NEEROETEREN
8.TREBON Ryan-CT LTS
9.WELLENS Geert-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM
10.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
21/01/2012 ZONNEBEKE (W) - Veldrijden form. C
Juniores : 40´ - Aantal deelnemers:
1.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
2.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
3.AMEEL Alexander-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
4.MERLIER Braam-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
5.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE
6.COUCKUYT Jens-TIELTSE RENNERSCLUB
7.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
8.POELVOORDE Arne-TRUST MTB TEAM VZW
9.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING
10.VANDENBOSSCHE Quinten-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers:
1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.
2.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM AVIA FUJI WESTHOEK
3.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
4.SCHUERMANS Jelle-MELBOTECH PRORACE CT
5.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
6.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
7.VAN DONINK Gianni-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
8.VERBRAKEN Jorn-MELBOTECH PRORACE CT
9.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM
10.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
21.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk-RUDYCO CYCLING TEAM
21/01/2012 BILSTAIN - Belgisch kampioenschap Veldrijden form. D Amateurs: 40´ - Aantal deelnemers:
1.HEYLENS Jochen -ARDILLES CYCLING TEAM
2.WILLEMS Jurgen -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 154"
3.COLLARD Simon -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 246"
4.WOUTERS Stijn -VZW GOORBIKERS LANGDORP 308"
5.VAN DEN BOGAERT Hans -AFDELING ANTWERPEN - WBV
6.THIJS Dennis -AFDELING ANTWERPEN - WBV
7.KERZMANN Sebastien -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
Masters A : 40´ - Aantal deelnemers:
1.SNELS Kris -MELBOTECH PRORACE CT
2.DAVID Nicky uit Beveren -A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM 117"
3.MAES Timmy -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 224"
4.VERSTRAETE Peter -TEAM DW BIKES 245"
5.VETS Jelle -STAR CYCLING TEAM 356"
6.MOULIN Vincent -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ BURY 447"
7.BORGERS Tim -APK-Q JOBS & SELECT CT VZW 523"
8.DIELS Koen -MELBOTECH PRORACE CT 533"
9.MEULDERS Filip -AFDELING ANTWERPEN WBV 719"
10.CLAES Philip -CYCLO BIKE LIMBURG
PS Nick David behaalde zilver op het BK nadat hij vorige week reeds Provinciaal Kampioen werd bij de Masters A.
Masters B : 40´ - Aantal deelnemers:
1.JANSEN Wim -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
2.KRIECKEMANS Wim -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 58"
3.MERTENS Dirk -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 142"
4.VERHAEGEN Guido -AFDELING ANTWERPEN WBV 236"
5.NERINCKX Stefan -ROYAL CUREGHEM SPORTIF BRUSSEL 326"
6.SMET Ivan uit Hamme -WIMI-GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN 427"
7.COLOMBO Lino -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 532"
8.BALLET Peter -CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE 642"
9.SZEKELY-BORBARA Dennis -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 735"
10.COOLEN Marc -DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 818"
Masters C : 40´ - Aantal deelnemers:
1.VERLOO Mark -DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
2.VAN DEN BERGH Wim -K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
3.VANDERAERDEN Johan -CYCLO BIKE LIMBURG
4.PANIS André -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
5.VAN OOSTERWYCK Daniel -VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
6.SCHUTTERS Alfons -DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN
7.SWINNEN René -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
8.VERDEYEN Jos -VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
9.VAN SINAY Dirk -ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
10.VAN TONGELEN Franky -AFDELING ANTWERPEN - WBV
|