.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    01-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 01/01/2012

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Chris Van Cleemput vertrokken zondagmorgend om 09h30 thv 
    Buyl Sport te Beveren 7 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    De buienradar had droog weer voorspelt tot 11h30 en dat kwam volledig uit op 1ste trainingsdag van het Nieuwe jaar. Vooraan werd op regelmatige basis gewisseld en dat kwam voor de duurtraining zeer goed van pas. De afstand bedroeg 75 Km en het gemiddelde kwam uit op 31,8 Km/h.

    Reden mee vandaag : Chris Van Cleemput , Walter Meseure , Eric Vermeuelen (MTB) , Michel Thierens , Steven Van Houte (sloot aan op de terugweg) , Jan Meul (in Stekene op de terugweg aangesloten en met de MTB) en Kenny Janssens.

    01-01-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 01/01/2012

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 01/01/2012 BAAL - GP SVEN NYS (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:
    1 Sven Nys (Bel) Landbouwkrediet
    2 Kevin Pauwels (Bel) Sunweb-Revor  46"
    3 Bart Wellens
    (Bel) Telenet-Fidea  1’10"
    4 Zdenek Stybar
    (Cze) Quickstep Cycling Team  1’30"
    5 Rob Peeters
    (Bel) Telenet-Fidea  1’40"
    6 Niels Albert
    (Bel) BKCP-Powerplus  1’46"
    7 Sven Vanthourenhout
    (Bel) Landbouwkrediet  1’50"
    8 Bart Aernouts
    (Bel) Rabobank-Giant Off-Road Team  2’16"
    9 Klaas Vantornout
    (Bel) Sunweb-Revor  2’39"
    10 Jonathan Page
    (USA) Planet Bike-Blue Bicycles  2’44"

     

    01/01/2012 BAAL (VB) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers:
    1 Lars van der Haar (Ned) Rabobank-Giant Off-Road Team
    2 Mike Teunissen (Ned) Rabobank-Giant Off-Road Team  24"
    3 Corne Van Kessel
    (Ned) Telenet-Fidea  46"
    4 Arnaud Grand
    (Swi) Telenet-Fidea  52"
    5 Michiel Van Der Heijden
    (Ned)  58"
    6 Laurens Sweeck
    (Bel) Landbouwkrediet - KDL
    7 Micki Van Empel
    (Ned) Telenet-Fidea  1’23"
    8 Jens Adams
    (Bel) BKCP-Powerplus  1’34"
    9 Floris De Tier
    (Bel) Baboco  1’47"
    10 Wietse Bosmans
    (Bel) BKCP-Powerplus  1’57"
    16 Gianni Vermeersch uit Roeselare
    (Bel) BKCP-Powerplus  3’50"


    01/01/2012 BAAL (VB) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers:
    1 Daphny van den Brand (Ned) AA Drink - Leontien.nl
    2 Sanne Cant (Bel) BOXX Veldritacademie  17"
    3 Nikki Harris
    (GBr) Telenet-Fidea Cycling Team  25"
    4 Sanne van Paassen
    (Ned) Brainwash  54"
    5 Sophie de Boer
    (Ned) Telenet-Fidea Cycling Team  1’04"
    6 Gabriella Day
    (GBr) Renner Custom Cyclocross Team  1’36"
    7 Pauline Ferrand-Prevot
    (Fra)  2’23"
    8 Pavla Havlikova
    (Cze) Telenet-Fidea Cycling Team  2’27"
    9 Hilde Quintens
    (Bel) Van Goethem - Prorace Cycling Team  3’08"
    10 Reza Hormes-Ravenstijn
    (Ned) Orange Babies Cycling Team  4’07"

     

    01/01/2012 BAAL (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers:

    1 Mathieu Van Der Poel BOXX Veldritacademie
    2 Quentin Jauregui BOXX Veldritacademie
    3 Daan Soete
    VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
    4 Matthias Van De Velde uit Hamme
    BOXX Veldritacademie
    5 Yorben Van Tichelt
    Landbouwkrediet-KDL
    6 Toon Wouters
    Isorex Cycling Team
    7 Jelto Veroft
    Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek
    8 Braam Merlier
    C.T.- DJ.Matic-Kortrijk
    9 Onno Verheyen
    W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
    10 Nicolas Scheire uit Beervelde
    Isorex Cycling Team 
     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers:
    1 Yannick Peeters Kon. Balen B.C. V.Z.W.
    2 Stijn Caluwe W.A.C. Team Hoboken (Kon.) V.Z.W.
    3 Kobe Goossens Cycling Team 99 V.Z.W. Schriek
    4 Gianni Van Donink Van Goethem - Prorace - cycling team
    5 Vincent Peeters
    DCM-GB Vorselaar Cycling team VZW
    6 Jens Teirlinck
    Cata Bikes-Deratec-Willems.Co
    7 Thomas Joseph Cycling Team Grensland-Westhoek
    8 Jelle Schuermans Van Goethem - Prorace - cycling team
    9 Martin Palm
    10 Eli Iserbyt
    KVC de Zeemeeuw Oostende
    18 Thomas Van De Velde uit Hamme Isorex Cycling Team

    01-01-2012 om 00:00 geschreven door kenny


    31-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 30/12/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 30/12/2011 TERVUREN (VB) - Veldrijden Klasse 1 UCI - Klasse 1 - 60´

    Aantal deelnemers: 54

    1.NYS Sven  LANDBOUWKREDIET

    2.PEETERS Rob  TELENET FIDEA CYCLING TEAM  55"

    3.MOUREY FRANCIS  LA FRANCAISE DES JEUX  1’16"

    4.SIMUNEK Radomir  BKCP - POWER PLUS  1’26"

    5.VANTHOURENHOUT Sven  LANDBOUWKREDIET  1’31"

    6.WALSLEBEN Philipp  BKCP – POWERPLUS  2’05"

    7.PAGE Jonathan  PLANET BIKE  2’14"

    8.ADAMS Joeri  TELENET FIDEA CYCLING TEAM  2’26"

    9.MURGOITIO Egoitz  GRUPO HIRUMET TALDEA  2’30"

    10.VAN COMPERNOLLE Kenneth  STYLE & CONCEPT  2’36"

     

    30/12/2011 TERVUREN (VB) - Veldrijden Dames – UCI - 50´
    Aantal deelnemers: 27

    1.VOS Marianne  TEAM BRABANT 2000

    2.VAN DEN BRANDT DAPHNY  AA DRINK - LEONTIEN.NL  2’05

    3.DE BOER SOPHIE  TELENET FIDEA  2’10

    4.HAVLIKOVA Pavla  TELENET FIDEA YOUNG CYCLING  2'22"

    5.CANT Sanne  TEAM CICLISMO MUNDIAL  3'20"

    6.DAY Gabriella  RENNER CUSTUM CX TEA%  3'33"

    7.GRIMBERG Arenda  WV HET STADION  4'16"

    8.VAN LOY Ellen  KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO  5'17"

    9.ARNOUTS Anne  RSC DE ZUIDWESTHOEK  5'26"

    10.QUINTENS Hilde  VAN GOETHEM/PRORACE CT  6'00"

    20.NOBUS Anja uit Waardamme  GKV CYCLING TEAM  9’00"

     

    30/12/2011 TERVUREN (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 34

    1.VAN AERT Wout  VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2.SOETE Daan  VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  9"

    3.JAUREGUI Quentin  LA POMME MARSEILLE    

    4.HERMANS Quinten  VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  39"

    5.CLEPPE Nicolas  VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  1’03"

    6.WIJKEL Stan  YOUNG TELENET FIDEA  1’38"

    7.WHITE Curtis  CLIF BAR DEVELOPMENT CROSS TEAM  2’31"

    8.DEGROOTE Jonas  JONGE RENNERS ROESELARE  2’32"

    9.KOWALSKI Dylan  TEAM WASQUEHAL  2’35"

    10.BOETS Ben  VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  2’39"

    22.CLAUS Dieter uit Hamme  RUDYCO CYCLING TEAM  6’50"

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 33

    1.BERCKMANS Jens  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VAN HECKE Elias uit Hamme  RUDYCO CYCLING TEAM  49"

    3.JACOBS Johan  VC STEINMAUR  1’07"

    4.KLOECK Dario  CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  1’33"

    5.SCHUERMANS Jelle  VAN GOETHEM/PRORACE CT  1’46"

    6.BEULLENS Cedric  DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  2’05"

    7.DE KOSTER Niels  VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  2’29"

    8.VERHEYEN Nick  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  2’43"

    9.BRULEZ Miqélé  TIELTSE RENNERSCLUB  3’15"

    10.COMMISSARIS Robbe  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  3’27"

    20.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme  RUDYCO CYCLING TEAM  5’47"

    25.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk  RUDYCO CYCLING TEAM  7’16"

    31.DE BRUYNE Meg uit Hamme  RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  11’01"

    30/12/2011 GENT (VWEM) - MEMORIAL PETER HARINCK (O) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    Maandag 26/12/2011 WAREMME - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 16

    1.CALLAY Stig
    2.VANDEARDEN Massimo  56"
    3.BERVOETS Gertjan  1’15"
    4.VANDERAERDEN Timothy  1’39"
    5.DUPONT Kévin  2’01"
    6.VANTICHELEN Stijn  3'52"
    7.MARTENS Pepijn uit Stekene  5’01"
    8.LEARTS Jelle
    9.VERHOEVEN Mike
    10. OGER Vincent

    26/12/2011 WAREMME - Veldrijden form. C

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 27

    1.BEECKMANS Jens
    2.LEONARD Sylvain  30"
    3.PALM Martin  45"
    4.LIEVENS Siebe  1’15"
    5.HENNAUX Loïc  1’23"
    6.VANDEVELDE Thomas uit Hamme  2’01"
    7.LEYSEN Senne  2’24"
    8.HELSHOCHT Liam
    9.JANS Dieter
    10.PIP Jérémy  2’43"


    26/09/2011 WAREMME - Veldrijden form. D – 40´
    Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 28

    1.WILLEMS Jurgen
    2.BORGERS Tim  28"
    3.DAVID Nicky uit Beveren  43"
    4.VERSTRAETE Pieter  1’21"
    5.COLLARD Simon  1'35"
    6.FURTADO Miguel  2’04"
    7.VAN ROEY Kévin  2’10"
    8.FIEVEZ Benoit  3'40"
    9.CLAES Philip  4’01"
    10.NIJS Bart  5’00"


    Masters B - Aantal deelnemers: 19

    1.JANSSEN Wim
    2.SMET Ivan uit Hamme  52"
    3.KRIECKMANS Wim  2’17"
    4.MERTENS Dirk  2’26"
    5.COLOMBO Lino  2’35"
    6.VERHAEGEN Guido  3’25"
    7.MELLAERTS Bert  3’47"
    8.SZEKELY Dennis  3’52"
    9.DELISSE Philippe  4’33"
    10.NAESSENS Michaël  4’54"

    Masters C - Aantal deelnemers: 20

    1.VANDERAERDEN Johan
    2.PANIS André  9"
    3.VAN OOSTERWIJK Daniel  1’37"
    4.SWINNEN René  3’00"
    5.VAN SINAY Dirk  3’16"
    6.GEUDENS Jan-Guido  3’27"
    7.SCHUTTERS Alfons  4’11"
    8.POTARGENT Pierrot  4’35"

    31-12-2011 om 18:00 geschreven door kenny


    29-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/12/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 4°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Van de Velde Matthias KOP 2012.png
    Donderdag 29/12/2011 BREDENE (W) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´
    SYLVESTERCYCLO-CROSS - Aantal deelnemers: 55

    1 DENUWELAERE Jan STYLE & CONCEPT
    2 STYBAR Zdenzk QUICK STEP
    3 VANTHOURENHOUT Dieter
    BKCP – POWERPLUS  12"
    4 ALBERT Niels
    BKCP – POWERPLUS  25"
    5 VANTHOURENHOUT Michael
    CYCLINGCHAMPS  27"
    6 VAN COMPERNOLLE Kenneth
    STYLE & CONCEPT  31"
    7 BRAET Vinnie
    SUNWEB-REVOR  45"
    8 BOULO Matthieu
    ROUBAIX LILLE METROPOLE  48"
    9 VOGEL Florian  51"
    10 MERLIER Tim
    SUNWEB-REVOR  1’05"
     

    29/12/2011 BREDENE - SYLVESTERCYCLO-CROSS (W) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 33

    1 MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme TEAM CICLISMO MUNDIAL
    2 DEGROOTE Jonas
    JONGE RENNERS ROESELARE  15"
    3 AMEEL Alexander
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  27"
    4 MERLIER Braam
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  33"
    5 VAN DEN DRIESSCHE Din
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    6 VANDERAERDEN Timothy PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT  45"
    7 COUCKUYT Jens
    TIELTSE RENNERSCLUB  55"
    8 MAES Glenn
    ASFRA RACING TEAM
    9 KIRKHAM Joe
    VC LONG EATON  1’00"
    10 O KEEFE Samuel
    CHARM CITY CYCLING  1’37

    23 VERBERCKMOES Arno uit Zele VA-CYCLING TEAM ZELE  5’00"
    27 VAN MIEGHEM Jeffrey
    WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM  7’38"

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 33

    1 VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
    2 DUNLEA Sean CYCLOS UNO  1"
    3 JACOBS Johan
    VC STEINMAUR
    4 FRY Joseph
    WELEWYN WHLS CC
    5 BOSMANS Arne
    KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  17"
    6 DELMOTTE Dennis
    MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  24"
    7 DE VISSCHER Glenn
    K.V.C. DEINZE VZW
    8 PLANCKAERT Emiel
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  36"
    9 LIEDTS Yenn
    WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  40"
    10 EECKMAN Bert
    KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE  48"
    12 VERBERCKMOES Timo uit Zele
    VA-CYCLING TEAM ZELE  57"
     

    29/12/2011 GENT (VWEM) - MEMORIAL PETER HARINCK (O) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    29-12-2011 om 18:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIT - BEERNEM VAN MAANDAG 26/12/2011
    FOTO'S VELDRIT - BEERNEM VAN MAANDAG 26/12/2011

    ELITE Z.C. & BELOFTEN
    WBV 26-12-2011 Beernem 4.jpg 
               Winnaar Beloften Ritchie Denolf en winnaar EZC Jelle Brackman.
    WBV 26-12-2011 Beernem 2.jpg             WBV 26-12-2011 Beernem 3.jpg
                             Jelle Brackman                                                                      Ritchie Denolf
    WBV 26-12-2011 Beernem 5.jpg
                          Aankomst Ritchie Denolf en meteen zijn 1ste zege.
    WBV 26-12-2011 Beernem 14.jpg WBV 26-12-2011 Beernem 15.jpg
              Jelle Brackman voor het vertrek.                                                De Beloften en Elite z.c. voor de start.
    WBV 26-12-2011 Beernem 13.jpg
                                            Start Beloften en Elite z.c.
    WBV 26-12-2011 Beernem 1.jpg WBV 26-12-2011 Beernem 6.jpg
       De 2 Britten Lee Westwood en Bruce Dalton.                                          Kevin Neirynck uit Knesselare.
    WBV 26-12-2011 Beernem 8.jpg WBV 26-12-2011 Beernem 7.jpg
          Wouter Van Den Abeele uit Beernem.                                     Jelle Brackman in aktie langs het kanaal.
    WBV 26-12-2011 Beernem 10.jpg WBV 26-12-2011 Beernem 9.jpg
                        Tom Criel uit Eeklo.                                                                Rutger La Haye uit Tervuren.
    WBV 26-12-2011 Beernem 11.jpg WBV 26-12-2011 Beernem 12.jpg
               Zico Waeytens binnenkort Prof.                                                 Niels Schittecatte uit Oudenaarde.



    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-12-2011 om 18:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIT - BEERNEM VAN MAANDAG 26/12/2011
    FOTO'S VELDRIT - BEERNEM VAN MAANDAG 26/12/2011

    AMATEURS & MASTERS A 
    WBV 26-12-2011 Beernem 27.jpg                                  
      Winnaar Masters A Timmy Maes en winnaar Amateurs Laudelino Lammens.
    WBV 26-12-2011 Beernem 26.jpg
                     Vader en zoon Lammens, beiden winnaar in hun reeks.
    WBV 26-12-2011 Beernem 28.jpg
                                    Start van de Amateurs en de Masters A.

    MASTERS B
    WBV 26-12-2011 Beernem 31.jpg     
                              Aankomst van Mario Lammens bij Masters B. 

    MASTERS C
    WBV 26-12-2011 Beernem 29.jpg
         Winnaar Masters C Mark Verloo en winnaar Masters B Mario Lammens.  
    WBV 26-12-2011 Beernem 30.jpg
                                Aankomst Mark Verloo bij de Masters C.   
                                           

    JUNIORES 
    WBV 26-12-2011 Beernem 16.jpg
                                          Winnaar bij de Dames Anja Geldhof.
    WBV 26-12-2011 Beernem 17.jpg      WBV 26-12-2011 Beernem 18.jpg
                                                  Winnaar Juniores Berne Vankeirsbilck.
    WBV 26-12-2011 Beernem 19.jpg
                                    Aankomst van Berne Vankeirsbilck.
    WBV 26-12-2011 Beernem 24.jpg
                                                      Start Juniores.

    NIEUWELINGEN
    WBV 26-12-2011 Beernem 21.jpg 
    Winnaar 2de jaars Nieuwelingen Nick Van De Kerckhove met Timo Verberckmoes
    en 1ste meisje.
    WBV 26-12-2011 Beernem 22.jpg
                                      Aankomst van Nick Van De Kerckhove.
    WBV 26-12-2011 Beernem 20.jpg
    Timo Verberckmoes werd winnaar bij de 1ste jaars Nieuwelingen en mocht op
    de foto met zijn trouwste supporters.
    WBV 26-12-2011 Beernem 23.jpg WBV 26-12-2011 Beernem 25.jpg
               Stefano Museeuw, zoon van Johan.                                                           Start Nieuwelingen.



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    29-12-2011 om 18:21 geschreven door kenny


    28-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 28/12/2011

    vwf.JPG








    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 10°Veldritzege in de Reeks B !!!

    Proficiat aan INGE JOOS met haar titel van Belgisch Kampioen bij de Dames !!!
    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 2°MTB zege in de Reeks A !!!

    Smet Ivan KOP 2011-1.jpg   Joos Inge Kop 2011 1.png   Meys Kris KOP 2011.png
              Ivan Smet                            Inge Joos                         Kris Meys
                 
    Woensdag 28 December – AFFLIGEM BELLEKOUTER (1790)

    Cross
    A-reeks
    1 Jurgen WILLEMS
    2 Jeroen Bauwens
    3 Bart Thielemans
    4 Gert De Vos
    5 Kenny Van Campenhout

    VWF 28-12-2011 Affligem 11.jpg
               Winnaar reeks B Ivan Smet en winnaar reeks A Jurgen Willems.

    B-reeks
    1 IVAN SMET (Hamme)
    2 Benny De Bock (Hamme)
    3 Wim Kriekemans
    4 Wim Coppens
    5 Mario Lammens
    VWF 28-12-2011 Affligem 12.jpg
                                     Aankomst van Ivan Smet in de reeks B.
    VWF 28-12-2011 Affligem 14.jpg
                                            Benny De Bock voor Ivan Smet.

    C-reeks
    1 Ludwig GLADINES
    2 Danny Standaert (Bornem)
    3 Rudy Bloemmen
    4 Luc Joos (Stekene)
    5 Ivan Coopman
    VWF 28-12-2011 Affligem 15.jpg
           Winnaar reeks D Jose De Clercq en winnaar reeks C Ludwig Gladines.
    VWF 28-12-2011 Affligem 13.jpg
                                  Michael Naessens en Marnik Snoeck.

    D-reeks
    1 Jose DE CLERCQ
    2 Robert De Vos
    3 Willy Corthals
    4 Michel Vanhonsebrouck
    5 Andre Devadder
    VWF 28-12-2011 Affligem 1.jpg  VWF 28-12-2011 Affligem 16.jpg
                        Ronny Goethals                          Fantastische spurt tussen Rudy Bloemen en Luc Joos.


    MTB - Belgisch Kampioenschap
    A -reeks
    1 Kris MEYS
    2 Sven Janssens
    3 Kevin Van den Cruijce
    4 Davy Depaepe
    5 Tim Vander Bracht
    VWF 28-12-2011 Affligem 17.jpg
         Podium reeks A met Sven Janssens, Wim Maes en Tim Vander Bracht.
    VWF 28-12-2011 Affligem 2.jpg
                   Aankomst van winnaar Kris Meys. (onvoldoende wedstrijden)

    B-reeks
    1 Danny SLEECKX
    2 Patrick Vanmaekelbergh
    3 Wim Tollenaere
    4 Erwin De Clercq
    5 Geert De Moyer
    VWF 28-12-2011 Affligem 18.jpg
    Winnaar reeks B Danny Sleeckx uit Malle (dagvergunning) en Patrick Vanmaekelbergh.
    VWF 28-12-2011 Affligem 19.jpg
    Podium reeks B met Patrick Vanmaekelbergh, Erwin De Clercq en Geert De Moyer.

    C-reeks
    1 Rudi WILLE
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Jean Paul De Bruyne
    4 Filip Ooghe
    5 Patrick Van Ransbeeck
    VWF 28-12-2011 Affligem 5.jpg
    Podium reeks C met Rudi Wille, Jean Luc Rossignol en Patrick Van Ransbeeck.
    VWF 28-12-2011 Affligem 9.jpg
                 Aankomst van Rudi Wille (reeks C) en Johan Martens (reeks D).

    D-reeks
    1 Johan MARTENS
    2 Paul Hunninck
    3 Luc Vanwesenbeeck
    4 Rudy Rossignol
    5 Roger Wauters
    VWF 28-12-2011 Affligem 6.jpg
      Podium reeks D met Johan Martens, Paul Hunninck en Luc Vanwesenbeeck.
    VWF 28-12-2011 Affligem 8.jpg
                            Johan Martens had er echt veel plezier aan.

    Dames
    INGE JOOS (Stekene)
    VWF 28-12-2011 Affligem 3.jpg
                   Inge Joos uit Stekene werd Belgisch Kampioen bij de Dames.
    VWF 28-12-2011 Affligem 7.jpg VWF 28-12-2011 Affligem 4.jpg
              Aankomst van Inge Joos.
    VWF 28-12-2011 Affligem 10.jpg
                              Kevin De Jaeger uit Gent uit de pedaalridders.




    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    28-12-2011 om 22:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 28/12/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 28/12/2011 AZENCROSS LOENHOUT (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 61

    1.ALBERT Niels-BKCP - POWERPLUS

    2.STYBAR ZDENEK-QUICK STEP  16"

    3.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET  20"

    4.PEETERS Rob-TELENET FIDEA CYCLING TEAM  27"

    5.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM  40"

    6.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR  1’13"

    7.VANTHOURENHOUT Sven-LANDBOUWKREDIET  1’21"

    8.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP – POWERPLUS  1’33"

    9.BOOM LARS-RABO  1’39"

    10.DUVAL AURELIEN-UVAUBE  1’46"

     

    28/12/2011 AZENCROSS LOENHOUT (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 71
    1.BOSMANS Wietse BKCP - POWERPLUS
    2.VAN DER POEL David
    BKCP – POWERPLUS  3"
    3.EISING Tijmen
    SUNWEB
    4.VERMEERSCH Gianni BKCP – POWERPLUS  9"
    5.VAN EMPEL MICKI
    TELENET FIDEA  39"
    6.DOLFSMA Emiel
    KWC KAMPEN
    7.VAN KESSEL Corne
    TELENET FIDEA  51"
    8.SWEECK Laurens
    KDL CYCLINGTEAM  56"
    9.ADAMS Jens
    BKCP – POWERPLUS  57"
    10.BRAET Vinnie
    SUNWEB-REVOR  59"

     

    28/12/2011 AZENCROSS LOENHOUT (A) - Veldrijden Dames – UCI - 40´
    Aantal deelnemers: 39
    1.VOS Marianne RABOBANK
    2.VAN DEN BRAND Daphny AA DRINK  1’17"
    3.CANT Sanne
    BKCP POWERPLUS  1’26"
    4.HARRIS Nikki
    TELENET FIDEA  1’30"
    5.DE BOER Sophie
    TELENET FIDEA  1’37"
    6.DAY Gabriella
    THE CHAINSTAY  1’41"
    7.VAN PAASSEN Sanne
    DSB BANK  2’40"
    8.FERRAND PREVOT Pauline
    AC BAZANCOURT REIMS
    9.HAVLIKOVA Pavla
    TELENET FIDEA  2’45"
    10.HORMES-RAVENSTIJN Reza
    ORANGE BABIES CYCLING TEAM  3’33"
    25.NOBUS Anja uit Waardamme
    GKV CYCLING TEAM  9’29"
    31.GELDHOF Anja uit Evergem
    WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM

     

    28/12/2011 AZENCROSS LOENHOUT (A) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 77
    1.VAN DER POEL Mathieu TEAM CICLISMO MUNDIAL
    2.VAN AERT Wout VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  4"
    3.BUDDING Martijn
    CICLISMO MUNDIAL  58"
    4.WOUTERS Toon
    WILLEBRORD WIL VOORUIT  1’06"
    5.VAN BEEK Pjotr
    JVR DE BATAUWERS  1’07"
    6.VANKEIRSBILCK Berne
    KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  1’23"
    7.OWEN Logan
    Redline Bicycles  1’29"
    8.HOEYBERGHS Daan
    TEAM CICLISMO MUNDIAL  1’41"
    9.KRAMER Erik
    Orangebabies  2’10"
    10.WIJKEL Stan
    YOUNG TELENET FIDEA  2’23"
    64.MARTENS Pepijn uit Stekene
    WIELERTEAM WAASLAND VZW   8’35"

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 62
    1.EENKHOORN Pascal Kon Balen BC
    2.CALUWE Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  7"
    3.JOSEPH Thomas
    CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK  28"
    4.TEIRLINCK Jens
    CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO  34"
    5.GULICKX Max
    TWC De Kempen  50"
    6.GOOSSENS Kobe
    CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  59"
    7.WOUTERS Sieben
    Willebord wil vooruit  1’00"
    8.ISERBYT Eli
    KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE  1’19"
    9.VAN DONINK Gianni
    VAN GOETHEM/PRORACE CT  1’29"
    10.JACOBSEN FABIO
    GRC JAN VAN BRABANT  1’34"
    11.VAN HECKE Elias uit Hamme
    RUDYCO CYCLING TEAM  1’35"
    54.VERMEIREN Gianni
    RUDYCO CYCLING TEAM  9’31"

    28-12-2011 om 17:17 geschreven door kenny


    26-12-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 26/12/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 26/12/2011 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´
    WERELDBEKER - Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Kevin  SUNWEB - REVOR

    2.STYBAR Zdenek  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    3.NYS Sven  LANDBOUWKREDIET  20"

    4.VANTORNOUT Klaas  SUNWEB – REVOR  32"

    5.MEEUSEN Tom  TELENET – FIDEA  35"

    6.WELLENS Bart  TELENET – FIDEA  38"

    7.BOOM Lars  RABOBANK CYCLING TEAM  48"

    8.ALBERT Niels  BKCP – POWERPLUS  56"

    9.CHAINEL Steve  FDJ  59"

    10.SIMUNEK Radomir  BKCP – POWERPLUS  1’00"

     

    26/12/2011 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    WERELDBEKER - Aantal deelnemers: 29

    1.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS

    2.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR  18"

    3.MCDONALD Zach  49"

    4.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM  53"

    5.ADAMS Jens-BKCP – POWERPLUS  54"

    6.HANSEN Kenneth  55"

    7.VAN DER POEL David-BKCP – POWERPLUS  1’51"

    8.DOLFSMA Emiel  1’54"

    9.VANTHOURENHOUT Michael-CYCLINGCHAMPS  2’21"

    10.DE VOCHT Bart-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW  2’37"

     

    26/12/2011 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´

    WERELDBEKER- Aantal deelnemers:

    1 VOS Marianne NED
    2 VAN DEN BRAND Daphny
    NED  29"
    3 VAN PAASSEN Sanne
    NED  1’11"
    4 CANT Sanne
    BEL  1’21"
    5 FERRAND PREVOT Pauline
    FRA  1’30"
    6 KUPFERNAGEL Hanka
    GER  1’40"
    7 CHAINEL-LEFEVRE Lucie
    FRA  1’43"
    8 HARRIS Nikki
    GBR  1’46"
    9 MANI Caroline
    FRA  1’59"
    10 HAVLIKOVA Pavla
    CZE  2’06"

     

    26/12/2011 HEUSDEN-ZOLDER (LB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´
    WERELDBEKER- Aantal deelnemers: 25

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2.JAUREGUI Quentin  47"

    3.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL  1’03"

    4.WIJKEL Stan-YOUNG TELENET FIDEA  1’06"

    5.OWEN Lagan  1’07"

    6.DILLMAN Andrew   1’34"

    7.KRAMER Erik-DRC De Mol  1’44"

    8.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  1’50"

    9.PALUTA Michal  2’09"

    10.BUDDING Martijn-CICLISMO MUNDIAL  2’33"

     

    26/12/2011 BEERNEM (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 48

    1.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS

    2.BRACKMAN Jelle-VAN DER VURST CYCLING TEAM  29"

    3.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS  40"

    4.MEURISSE Xandro-CYCLINGCHAMPS  51"

    5.BERTHOLET Quentin-LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI  1’18"

    6.DE DECKER Steven-VAN GOETHEM/PRORACE CT  1’31"

    7.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN – EEKLO  1’45"

    8.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  1’50"

    9.PENNE Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM  1’54"

    10.BASSEZ Patrick-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R  2’25"

    17.BAEYENS Dennis uit Berlare-FLEMISH CYCLING PROJECTS  4’11"

    18.HUYGENS Davy uit St.Gillis-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM  4’14"

    43.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme-LUCA TEAM BELGIUM  7’29"

    26-12-2011 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 26/12/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 26/12/2011 BEERNEM (W) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 26

    1.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE  32"

    3.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.  1’17"

    4.VAN WEYMEERSCH Bram-K.V.C. DEINZE VZW  1’30"

    5.MAES Glenn-ASFRA RACING TEAM  1’34"

    6.VISPOEL Bryan-ASFRA RACING TEAM  1’36"

    7.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  2’04"

    8.VANDECAUTER Uwe-ASFRA RACING TEAM  2’08"

    9.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM  2’13"

    10.DE PAEPE Morris-ISOREX CYCLING TEAM

    12.CLAUS Dieter uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    17.VERBERCKMOES Arno uit Zele-VA-CYCLING TEAM ZELE  5’34"

    23.GELDHOF Anja uit Evergem-WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 29

    1.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  28"

    3.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW  40"

    4.MOENAERT Mathias-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE  42"

    5.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM  45"

    6.BOSMANS Arne-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  52"

    7.VERBERCKMOES Timo uit Zele-VA-CYCLING TEAM ZELE  1’00"

    8.DELMOTTE Dennis-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  1’12"

    9.JAECQUES Simon-TIELTSE RENNERSCLUB

    10.DECLERCK Mathias-TIELTSE RENNERSCLUB

    26.D`HAESE Mathias uit Zele-RUDYCO CYCLING TEAM  6’39"

     

    Maandag 26/12/2011 BEERNEM (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 19

    1.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.DEBACQUER Joris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  29"

    3.LAMMENS Laudelino  34"

    4.CLARYSSE Nico  47"

    5.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  1’05"

    6.VAN ASSCHE Nico-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  1’12"

    7.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  1’16"

    8.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM  1’19"

    9.BOELENS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  1’32"

    10.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY  1’54"

     

    Masters B - Aantal deelnemers: 15

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL  1"

    3.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  27"

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  44"

    5.DHOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM  54"

    6.VANDAELE Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  1’08"

    7.BOUDREAU Marc-STEVENS RACING  1’12"

    8.VANDECAUTER Nick-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  2’07"

    9.NOLLET Stefaan-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM  3’05"

    10.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM  3’54"

     

    Masters C - Aantal deelnemers: 16

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL  2’15"

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE  2’20"

    4.VAN OYEN Franky uit Zulte-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  2’40"

    5.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  3’21"

    6.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  3’52"

    7.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  4’27"

    8.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT  4’57"

    9.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN  5’12"

    10.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE  5’36"


    26/12/2011 JABBEKE (W) - Veldrijden Aspiranten

    Aantal deelnemers: 12

    1.FRIJTERS Perry

    2.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3.VAN DEN PLAS Jasper-KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    4.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5.DEWULF Maxim-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

     

    Aantal deelnemers: 1

    1.VERMEERSCH Eva-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

     

    Aantal deelnemers: 18

    1.VERMEERSCH Florian-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.SCOPONI Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.VERMEERSCH Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    4.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Aantal deelnemers: 1

    1.VANNESTE Soetkin-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    Aantal deelnemers: 18

    1.DHOORE Alessio-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.COLMAN Alex uit Moerzeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    4.DRIESEN Jarne-HAGELAND CYCLING TEAM

    5.BORRA Gilles-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.DE BEULE Jordi-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.DIELEMAN Stan uit Hamme-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW

    18.VAN GOETHEM Darryl-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    26/12/2011 JABBEKE (W) - Veldrijden Miniemen

    Aantal deelnemers:

    26-12-2011 om 20:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/12/2011

    vwf.JPG








    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 9°Veldritzege in de Reeks B !!!

    Smet Ivan KOP 2011-1.jpg 

    Zondag 25 December - BAARDEGEM (9310)

    Cross
    A-reeks
    1 Laudelino LAMMENS
    2 Gert De Vos
    3 Rik Noens
    4 Kenny van Campenhout
    5 Bart Thielemans
    VWF 25-12-2011 Baardegem 108.png
           Winnaar reeks A Laudelino Lammens en winnaar reeks B Ivan Smet.
    VWF 25-12-2011 Baardegem 099.png VWF 25-12-2011 Baardegem 110.png
             Aankomst van Laudelino Lammens.                                                              Laudelino Lammens

    B-reeks
    1 IVAN SMET (Hamme)
    2 Benny De Bock (Hamme)
    3 Wim Coppens
    4 Johan Myngheer
    5 Erik Myngheer
    VWF 25-12-2011 Baardegem 093.png
                                    Aankomst van Ivan Smet uit Hamme.

    C-reeks
    1 Ludwig GLADINES
    2 Danny Standaert (Bornem)
    3 Luc Joos (Stekene)
    4 Rene Mertens
    5 Ivan Coopman
    VWF 25-12-2011 Baardegem 037.png
      Winnaar reeks C Ludwig Gladines en winnaar reeks D Luc Vanwesenbeeck.
    VWF 25-12-2011 Baardegem 015.png
                                      Aankomst van Ludwig Gladines.

    D-reeks
    1 Luc VANWESENBEECK
    2 Robert De Vos
    3 Willy Corthals
    4 Alain Messanger
    5 Andre Devadder  

    VWF 25-12-2011 Baardegem 019.png
                                      Willy De Roos
               
    MTB
    A -reeks
    1 Sven JANSSENS
    2 Tim Vander Bracht
    3 Wim Maes
    4 Bjorn Fackaert
    5 Dieter Luypaert
    VWF 25-12-2011 Baardegem 176.png
                                           Winnaar reeks A Sven Janssens.

    B-reeks
    1 Patrick VANMAEKELBERGH
    2 Wim Tollenaere
    3 Erwin De Clercq
    4 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    5 Geert De Moyer
    VWF 25-12-2011 Baardegem 178.png
                                 Winnaar reeks B Patrick Vanmaekelbergh.

    C-reeks
    1 Rudi WILLE
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Jean Paul De Bruyne
    4 Filip Ooghe
    5 Marc De Vos
    VWF 25-12-2011 Baardegem 141.png
                        Winnaar reeks c Rudi Wille en 1ste Dame Inge Joos.

    D-reeks
    1 Johan MARTENS
    2 Paul Hunninck
    3 Noel Verzele
    4 Rudy Rossignol
    5 Roger Wauters
    VWF 25-12-2011 Baardegem 145.png
                    Winnaar reeks D Johan Martens met de 2de Paul Hunninck.


    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-12-2011 om 19:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/12/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 25/12/2011 BALEGEM (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 51

    1.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DE DECKER Steven-VAN GOETHEM/PRORACE CT  18"

    3.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM  25"

    4.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN – EEKLO  30"

    5.MEURISSE Xandro-CYCLINGCHAMPS  37"

    6.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  39"

    7.BECKING Hans-MBC.BAR END APELDOORN  41"

    8.VAN HOOVELS Kevin-VERSLUYS-EVENZA TEAM  59"

    9.PENNE Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM  1’07"

    10.THIELEMANS Mike-TEAM-THIELEMANS & CO  1’29"

    20.BAEYENS Dennis uit Berlare-FLEMISH CYCLING PROJECTS  4’17"

    25.DIELEMAN Michiel uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW  7’08"

    37.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme-LUCA TEAM BELGIUM  8’55"

     

    25/12/2011 BALEGEM (O) - Veldrijden form. C

    Junioren : 40´ - Aantal deelnemers: 39

    1.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE  48"

    3.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde-ISOREX CYCLING TEAM  1’02"

    4.COUCKUYT Jens-TIELTSE RENNERSCLUB  1’33"

    5.VERHEYEN Onno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  1’48"

    6.PALUTA Michal  2’40"

    7.VANDECAUTER Uwe-ASFRA RACING TEAM  2’55"

    8.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM  3’30"

    9.VANDEKERCKHOVE Thibaut-TIELTSE RENNERSCLUB

    10.MAES Glenn-ASFRA RACING TEAM

    23.MARTENS Pepijn uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW  5’17"

    26.VERBERCKMOES Arno uit Zele-VA-CYCLING TEAM ZELE  6’45"

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 29

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK  34"

    3.TEIRLINCK Jens-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO  1’08"

    4.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  1’44"

    5.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM  1’56"

    6.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    7.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM  2’04"

    8.LIEDTS Yenn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  2’32"

    9.DE KOSTER Niels-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  2’55"

    10.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  3’09"

    13.VERBERCKMOES Timo uit Zele-VA-CYCLING TEAM ZELE  4’04"

    18.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM  6’44"

    26.D`HAESE Mathias uit Zele-RUDYCO CYCLING TEAM  8’05"

    27.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    28.DELOBELLE Kay-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    29.DE RAEVE Jordy-RUDYCO CYCLING TEAM

    DAMES JEUGD

    Aantal deelnemers: 2

    1.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE

    2.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    DAMES ELITE

    Aantal deelnemers: 3

    1.FURMANE Madara

    2.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM

    3.LA HAYE Caitlyn-HAGELAND CYCLING TEAM

     

    25/12/2011 BALEGEM (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 28

    1.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM  42"

    3.VAN EYNDT Sven-VAN GOETHEM/PRORACE CT  1’59"

    4.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN – WBV  2’01"

    5.DEBACQUER Joris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW   2’57"

    6.VAN ASSCHE Nico-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  3’14"

    7.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM  3’44"

    9.MOULIN Laurent-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES  3’54"

    10.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  4’11"

     

    Masters B - Aantal deelnemers: 15

    1.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    2.KYNDT Hans-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM  22"

    3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  53"

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  1’18"

    5.VANDECAUTER Nick-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  1’42"

    6.BOUDREAU Marc-STEVENS RACING  2’02"

    7.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  2’36"

    8.VANDAELE Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  2’51"

    9.FOLENS Thierry-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  3’16"

    10.TURSI Mauro-ASD BIKE  3’52"

     

    Masters C - Aantal deelnemers: 15

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE  2’01"

    3.HARRIS Peter  2’05"

    4.VENS Dirk  3’37"

    5.VERDEYEN Jos-DAGVERGUNNING  4’06"

    6.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN – WBV  4’48"

    7.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT  5’06"

    8.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN  6’22"

    9.PERRIN Michael  6’32"

    10.GOETHALS Ronny-KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE  8’13"

    26-12-2011 om 13:19 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!