Proficiat aan IVAN SMET met zijn 8°Veldritzege bij de Masters B !!!
Zondag 18/12/2011 OPITTER - BREE (LB) - Veldrijden form. C
Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 8
1.VANDERAERDEN Timothy-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
2.JANSEGERS Jeffrey-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
3.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
4.VANDERAERDEN Massimo-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
5.BERVOETS Gertjan-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
6.SPRUYT Joren-VZW DE DEMERSPURTERS
7.VAN DESSEL Kenneth-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
8.HAGELSTEENS Laurens-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
9.MAES Bram-SPORT EN MOEDIG GENK
Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 11
1.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW
2.VERBRAKEN Jorn-HAGELAND CYCLING TEAM 100"
3.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W. 108"
4.LEONARD sylvain-team verandas 200"
5.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. 245"
6.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN 400"
7.VERHEYEN Thomas-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 430"
8.JANS Dieter -SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG 440"
9.DEVOS Han-VZW DE DEMERSPURTERS 605"
10.TIBACKX Lawrence-VAN GOETHEM/PRORACE CT 700"
18/12/2011 MALDEGEM VOSSENHOL (O) - Veldrijden form. D Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers:
Masters B - Aantal deelnemers:
Masters C - Aantal deelnemers:
18/12/2011 OPITTER - BREE (LB) - Veldrijden form. D Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 8
1.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV
2.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
3.VAN EYNDT Sven-VAN GOETHEM/PRORACE CT
4.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
5.BAJOREK Michel-THE BARRACUDA COMPANY
6.MEULDERS Filip-AFDELING ANTWERPEN - WBV
7.CLAES Philip-LIMBURGSE AFDELING
8.MARTHA André-THE BARRACUDA COMPANY
Masters B - Aantal deelnemers: 3
1.JANSEN Wim-Entente
2.MERTENS Dirk-Entente
3.MEYS Mark-AFDELING ANTWERPEN - WBV
Masters C - Aantal deelnemers: 10
1.VANDERAERDEN Johan-LIMBURGSE AFDELING
2.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
3.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN
4.SWINNEN Rene-entente
5.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV
6.MERTENS Francois
7.POTARGENT Pierrot-LIMBURGSE AFDELING
8.WIJNEN Nico
9.HEIJENS Alfons-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
10.VAN DER LEEUW Albert-MAASLANDSTER ZIUD LIMBURG
18/12/2011 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden Aspiranten
Aantal deelnemers:
VELDRIJDEN 12 JAAR
Aantal deelnemers: 9
1.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
2.DEWULF Maxim-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
3.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
4.SANTY Arne-CT FORCE VZW
5.ROOSE Matteo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
VELDRIJDEN 13 JAAR
Aantal deelnemers: 14
1.VERMEERSCH Florian-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
2.VERMEERSCH Arne-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
3.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
4.VANDERMEULEN Niels-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI
5.VANHOUTTE Lars-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE
6.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM
7.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW
VELDRIJDEN 14 JAAR
Aantal deelnemers: 16
1.DHOORE Alessio-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
2.COLMAN Alex uit Moerzeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW
3.BORRA Gilles-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
4.DE BEULE Jordi-WIELERTEAM WAASLAND VZW
5.DEROO Lennart-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
VELDRIJDEN MEISJES 12JAAR
Aantal deelnemers: 2
1.HOUTEKIER Justin-JONGE RENNERS ROESELARE
2.VERMEERSCH Eva-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE
VELDRIJDEN MEISJES 13JAAR
Aantal deelnemers: 1
1.VANNESTE Soetkin-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW
18/12/2011 OPITTER - BREE (LB) - Veldrijden Aspiranten Aantal deelnemers:
18/12/2011 LICHTERVELDE (W) - Veldrijden Miniemen
Aantal deelnemers:
|