.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    27-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/11/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ELIAS VAN HECKE met zijn 6°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!
    Van Hecke Elias KOP 2011 1.png 

        Elias Van Hecke

    Zondag 27/11/2011 – GIETEN (NED) – Superprestige Elites

    Aantal deelnemers: 49
    1 Sven Nijs

    2 Kevin Pauwels
    3 Rob Peeters
    4 Klaas Vantornout 
    5 Tom Meeusen
    6 Zdenek Stybar
    7 Bart Aernouts
    8 Radomir Simunek
    9 Dieter Vanthourenhout
    10 Thijs van Amerongen

    27/11/2011 – GIETEN (NED) – Superprestige Beloften

    Aantal deelnemers: 46

    1. Lars van der Haar (Ned/Rabobank)
    2. Stan Godrie (Ned)   30"
    3. Mike Teunissen
    (Ned)   31"
    4. Arnaud Grand
    (Zwi)   35"

    5. Vinnie Braet  38"

    6. Tim Merlier  42"

    7. Corné van Kessel (Ned)  49"

    8. Emiel Dolfsma (Ned)  54"

    9. Wietse Bosmans  57"

    10. Tijmen Eising (Ned)  1’02"

    16. Gianni Vermeersch uit Roeselare  1’23"
     

    27/11/2011 – GIETEN (NED) – Superprestige Dames - 40

    Aantal deelnemers: 36

    1 Marianne Vos
    2 Daphny Van Den Brand
    AA Drink/ Leontien.nl Pro
    3 Helen Wyman
    4 Sanne Van Paassen
    Brainwash wielerploeg
    5 Sanne Cant
    BOXX Veldritacademie
    6 Sabrina Stultiens
    7 Lucie Chainel-Lefevre
    8 Sophie De Boer
    VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
    9 Pavla Havlikova
    VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
    10 Arenda Grimberg

    27/11/2011 – GIETEN (NED) – Superprestige Juniores

    Aantal deelnemers: 49

    1. Mathieu van der Poel (NNox/Ned)
    2. Silvio Herklotz (Dui)  26"
    3. Koen Weijers
    (Ned)  37"
    4. Wout Van Aert  48"

    5. Matthias Van de Velde uit Hamme  58"

    6. Toon Wouters (Ned)  1’08"

    7. Pjotr van Beek (Ned)

    8. Michal Palutaa (Pol)  1’19"

    9. Stan Wijkel (Ned)

    10. Tim Ariesen (Ned)  1’23"

    27/11/2011 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 40

    1.DE BIE Sean-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.WELLENS Geert-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM  33"

    3.CANT Kevin-VAN GOETHEM/PRORACE CT  52"

    4.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW  1’02"

    5.WALSLEBEN Max-SSV Gera 1990  1’13"

    6.PIROTTE Jo-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR  1’48"

    8.RAEYMAKERS Sten-CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK  2’01"

    9.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM  2’16"

    10.VAN NUFFEL Tim-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  2’38"

     

    27/11/2011 MARIA-AALTER (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 42

    1.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS

    2.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  27"

    3.MEURISSE Xandro-CYCLINGCHAMPS  1’00"

    4.DE DECKER Steven-VAN GOETHEM/PRORACE CT  1’28"

    5.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW  1’48"

    6.DE WISPELAERE Bert-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  2’03"

    7.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  2’25"

    8.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS  2’34"

    9.DENOLF Ritchie-CYCLINGCHAMPS  2’45"

    10.ZEGERS Kristof-CYCLINGCHAMPS  2’56"

    17.PENNE Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM  5’11"

    36.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme-LUCA TEAM BELGIUM  8'17"

     

    27/11/2011 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 28

    1.VERHEYEN Onno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN TICHELEN Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  24"

    3.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL  46"

    5.JANSEGERS Jeffrey-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  1’05"

    6.QUINTELIER Gianni-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.VAN DER AUWERA Nigel-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    8.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  1’25"

    9.VANDERAERDEN Timothy-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    10.GOORMANS Stef-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  2’34"

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 30

    1.ELIAS VAN HECKE uit Hamme -RUDYCO CYCLING TEAM

    2.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.  25"

    3.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  40"

    4.SCHUERMANS Jelle-VAN GOETHEM/PRORACE CT  54"

    5.ANDRIES Jordi-VZW DE DEMERSPURTERS  1’30"

    6.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  1’45"

    7.LEONARD Sylvain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY  2’12"

    8.ABE Jonas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  2’18"

    9.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  2’31"

    10.HELSOCHT Liam-LOTTO OLYMPIA TIENEN  2’38"

    14.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk -RUDYCO CYCLING TEAM  3’27"

    27-11-2011 om 20:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/11/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 4°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Smet Ivan KOP 2011 1.jpg 

             Ivan Smet


    Zondag 27/11/2011 MARIA-AALTER (O) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 24

    1.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.AMEEL Alexander-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  25"

    3.POELVOORDE Arne-TIELTSE RENNERSCLUB  1’01"

    4.VANDEKERCKHOVE Thibaut-TIELTSE RENNERSCLUB   1’05"

    5.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE  1’33"

    6.DE KEUKELAERE Bart-KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE  1’40"

    7.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM  1’52"

    8.DE PAEPE Morris-ISOREX CYCLING TEAM  2’03"

    9.VAN WEYMEERSCH Bram-ASFRA RACING TEAM  2’18"

    10.VISPOEL Bryan-ASFRA RACING TEAM  2’28"
     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 31

    1.TEIRLINCK Jens-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  43"

    3.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  1’10"

    4.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE  1’22"

    5.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW  1’26"

    6.DUNLEA Sean  1’32"

    7.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    8.VERBERCKMOES Timo-VA-CYCLING TEAM ZELE  2’04"

    9.DEGRYSE Tibo-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK  2’13"

    10.LIEDTS Yenn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  2’17"

    27.D`HAESE Mathias uit Zele-RUDYCO CYCLING TEAM  8’32"

    28.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  8’55"

     

    Veldrijden Dames Elite - Aantal deelnemers: 4

    1.ARDAVA Lelde

    2.FURMANE Madara

    3.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM

    4.LA HAYE Caitlyn-HAGELAND CYCLING TEAM

     

    Veldrijden Dames Jeugd  - Aantal deelnemers: 3

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    27/11/2011 – GIETEN (NED) – Nieuwelingen - 30

    Aantal deelnemers: 31

    1. Pascal Eenkhoorn (Ned)
    2. Max Gulickx  26"
    3. Rogier Kalvenhaar (Ned)  31"
    4. Fabio Jakobsen (Ned)  58"
    5. Bram Welten (Ned)
    6. Vincent Kip (Ned)
    7. Maik van der Heijden (Ned)
    8. Tom Wijkel (Ned)
    9. Perry van den Bos (Ned)
    10. Alex Mengoulas (Ned)  1’29"
    13. Thomas Van de Velde uit Hamme  1’46"


    27/11/2011 HOEGAARDEN (VB) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 16

    1.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM  51"

    3.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN – WBV  1’25"

    4.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  2’06"

    5.BORGERS Tim-APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW  2’23"

    6.COLLARD Simon-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  2’42"

    7.DIELS Koen-VAN GOETHEM/PRORACE CT  2’54"

    8.WOUTERS Stijn-VZW GOORBIKERS LANGDORP  3’14"

    9.VAN DEN BOSCH Jens-KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  3’39"

    10.MEULDERS Filip-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 16

    1.JANSEN Wim

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL  45"

    3.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  1’14"

    4.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  2’05"

    5.COOLEN Marc-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  2’33"

    6.NAESSENS MICHAEL-ROYAK VELO_CLUB OTTIGNIES  3’10"

    7.ABE Peter

    8.MEYS Mark-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    10.PAUWELS Mario-VAN GOETHEM/PRORACE CT

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 16

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VANDERAERDEN Johan-LIMBURGSE AFDELING  26"

    3.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN – WBV  1’09"

    4.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  1’40"

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL  2’10"

    6.VERDEYEN Jos  2’25"

    7.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.BLOEMMEN Rudy-VAN GOETHEM/PRORACE CT  3’58"

    10.VAN SINAY Dirk-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

     

    27/11/2011 MARIA-AALTER (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 23

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM

    2.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    3.LAMMENS LAUDELINO-DV  23"

    4.VAN ASSCHE Nico-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  1’06"

    5.LEWIS Daniel  1’30"

    6.DEBACQUER Joris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  1’33"

    7.DE NEVE KRISTOF-DV  1’36"

    8.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK  1’37"

    9.BOELENS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  1’47"

    10.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY  2’15"

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 18

    1.IVAN SMET uit Hamme-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  31"

    3.DE BOCK Benny uit Hamme-DV  1’09"

    4.HEYMANS Michael-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING  1’24"

    5.KYNDT Hans-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM  1’32"

    6.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  1’43"

    7.VANDECAUTER Nick-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  2’01"

    8.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  2’26"

    9.VANDAELE Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  2’43"

    10.DHOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM  3’04"

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 19

    1.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.PANIS Andre  2"

    3.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  1’00"

    4.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE  1’40"

    5.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT  2’06"

    6.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  2’10"

    7.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  2’20"

    8.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN

    9.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  2’42"

    10.FUNK Colin  2’49"

    27-11-2011 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 27/11/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 27/11/2011 BK ASPIRANTEN TREMELO (VB) - Aspiranten - Belgisch Kampioenschap

    Meisjes 12 Jaar

    1.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.SIEMONS Sara -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.VERMEERSCH Eva -WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    4.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.VANDECAVEYE Fleur -TIELTSE RENNERSCLUB

     

    Meisjes 13 Jaar

    1.NOËL Jara -RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.ROTMAN Lotte -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  28"

    3.GOOSSENAERTS Chloë -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  34"

    4.DUQUENNOY Kimberlay -ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY  44"

    5.BEECKMANS Sara -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  1’14"

    6.LOUCHAERT Justine -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  1’57"

    7.DHONT Glacia -ARDILLES CYCLING TEAM  2’01"

    8.VANNESTE Soetkin -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW  2’05"

    9.VAN ROMPAY Anke -K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM VZW  2’13"

     

    Meisjes 14 Jaar

    1.HEYNS Joyce -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.STRUYF Lize -RUDYCO CYCLING TEAM

    3.DE SLACHMUYLDER Yara -ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL  2’40"

     

    Jongens 12 Jaar

    1.VAN AERT Senne -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.DE VET Sander -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  4"

    3.VANDEPUTTE Niels -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  39"

    4.DANIELS Lars -SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG  44"

    5.VANDEN BUSSCHE Wannes -MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  46"

    6.VAN RILLAER Witse -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    7.VERDONCK Andres -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  49"

    8.DEWULF Maxim -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  1’01"

    9.CRIJNS Michiel -SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG  1’07"

    10.CLAUWAERT Maarten -RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  1’10"

     

    Jongens 13 Jaar

    1.SCOPONI Dante -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VERMEERSCH Florian -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.VERDONCK Loeka -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  8"

    4.BEKAERT Yentl -JONGE RENNERS ROESELARE  19"

    5.VRACHTEN Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.HILLEN Michiel -WSC HAND IN HAND BAAL

    7.GOEMAN Andreas -KSC DENDERSTREEK LABIEKES  40"

    8.VANDEBOSCH Toon -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  46"

    9.ARKESTEYN Aron -HAGELAND CYCLING TEAM  51"

    10.VERBERCKMOES Fabio -VA-CYCLING TEAM ZELE  57"

    14.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  1’31"

    27.STUER Kwinten uit Belsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW  2’14"

    37.VAN GOETHEM Fabio -RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Jongens 14 Jaar

    1.VANDEBOSCH Victor -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3.DRIESEN Jarne -HAGELAND CYCLING TEAM

    4.PAUWELS Tijl -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  13"

    5.PEETERS Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.OVERMEIRE Louis -KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE  19"

    7.EESTERMANS Glenn -KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    8.ROMBOUTS Seppe -AFDELING ANTWERPEN – WBV  21"

    9.DE BEULE Jordi uit Zele -WIELERTEAM WAASLAND VZW  23"

    10.PHILIPSEN Jasper -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  27"

    13.DIELEMAN Stan uit Hamme -TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW  35"

    30.WEEMAES Sasha uit Melsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW  2’24"

    33.HAEGEMAN Wannes uit Kruibeke -WIELERTEAM WAASLAND VZW  3’01"

    36.VAN DE VOORDE Lennert uit Lokeren -WIELERTEAM WAASLAND VZW  3’26"

     

    27/11/2011 LOMMEL (LB) - Mountainbike Provinciaal - XCO

    27-11-2011 om 18:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KWARTEEUW WAOD IN BEVEREN !!!

    KWARTEEUW WAOD IN BEVEREN

    WAOD bestuur voor kasteel 26.11.11 008.jpg 

                  De jubilarissen en genodigden voor het kasteel Cortewalle.

     

    In het kasteel Cortewalle vierde de WAOD Beveren het 25-jarig bestaan. Gedurende al die jaren stond de plaatselijke afdeling van deze wielerbond in voor de organisaties van wielerwedstrijden in de gemeente Beveren. Het bestuur aangevoerd door voorzitter Linda De Rudder, werd ontvangen door schepen van sport Dirk Van Esbroeck. De verwelkoming gebeurde door de Beverse belleman Roland en zijn gade Christel.

    BESTUUR VERLATZAAL A 26.11.11 001.jpg 

    Het bestuur van de WAOD in de Verlatzaal van Cortewalle. Vooraan rechts
    Nationaal WAOD-voorzitter Rik Vandeputte.

     

    Aanvankelijk werd de WAOD op gang gebracht door wijlen Marco Smet maar nadien nam Linda De Rudder de afdeling over nadat ze zelf nog koerste en het Kampioenschap der Beide Vlaanderen WAOD had gewonnen. De huidige WAOD-voorzitter, Rik Vandeputte uit Zottegem, sprak een gelegenheidswoord uit en wees er op hoe destijds WAOD-stichter Fons Verbraeken had geprobeerd om de Beverse afdeling lid te laten worden in de gemeentelijke sportraad. Wat ook lukte.

    Voorzitter Vandeputte dankt het gemeentebestuur dat de afdeling ook subsidies toekent. Linda De Rudder zette volgens hem de WAOD op de kaart in het Waasland en meer bepaald in Beveren.
    LINDA Ontvangt TROFEE 26.11.11 005.jpg

    Linda De Rudder ontvangt de trofee van de gemeente uit handen van
    Sportschepen van Esbroeck.

     

    Schepen van Esbroeck had het over de goede samenwerking van de WAOD met het gemeentebestuur. Hij zag deze liefhebbersbond als een aanvulling op de K.B.W.B. waarvan CHW de vertegenwoordiger is. WAOD was er volgens de schepen voor de liefhebbers van de fiets, die graag een koers rijden. De wedstrijden hebben interesse uit gans het Waasland.

    “Beveren investeert veel in de Wielersport”, benadrukte Van Esbroeck.
    Hij verwees naar de wielerpiste die er gekomen is om de sport te ondersteunen. Hij deed dan ook een oproep tot het team van Linda De Rudder om verder te doen met de organisaties. Hij vond dat het iets was om te koesteren.
    SCHEPEN & BELLEMAN 26.11.11 003.jpg
    De schepen hield een toespraak waarin hij lof zond naar de organisatoren van
    de WAOD-wielerwedstrijden in de gemeente. De Belleman Roland en zijn dame
    waren de eregasten.

     

     

    Tekst en foto’s: Fvdv

    27-11-2011 om 10:09 geschreven door kenny


    26-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/11/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan NICK DAVID met zijn 2°Veldritzege in de reeks A !!!

    Proficiat aan ANNEMIE VAN NESPEN met haar 1°MTB zege bij de Dames !!!

    David Nick KOP 2011.png    Van Nespen Annemie KOP 2011.png 

               Nick David              Annemie Van Nespen

    Zaterdag 26 November - AAIGEM (9420)

    Cross
    A-reeks
    1 NICK DAVID (Beveren)
    2 Roel Reigel
    3 Bart De Bondt
    4 Gert De Vos
    5 Michael Van Den Eede

    VWF 26-11-11-aaigem 056.jpg VWF 26-11-11-aaigem 071.jpg

                Winnaar reeks A Nick David.                                     Theo David was blij met de bloemen van zoon Nick.

             

    B-reeks
    1 Wim Coppens
    2 Johan Myngheer
    3 Erik Myngheer
    4 Pascal Raes
    5 Gunther Verholen

    VWF 26-11-11-aaigem 062.jpg
                                       Winnaar reeks B Wim Coppens.

    VWF 26-11-11-aaigem 069.jpg 

           Veel supporters voor winnaar Wim Coppens na de vele 2de plaatsen.

    C-reeks
    1 Hans DE KEYSER
    2 Danny Standaert (Bornem)
    3 Luc Joos (Stekene)
    4 Walter Marynissen
    5 Rene Mertens

    VWF 26-11-11-aaigem 031.jpg

      Winnaar reeks C Hans De Keyser en winnaar reeks D Luc Van Wesenbeeck.


    D-reeks
    1 Luc VAN WESENBEECK
    2 Robert De Vos
    3 Michel Vanhonsebrouck
    4 Willy Corthals
    5 Herman Martens (1ste +65j)


    MTB

    A -reeks
    1 Sven JANSSENS
    2 Wim Maes
    3 Tim Van Der Bracht
    4 Kevin Van Den Cruijce
    5 Gianni Cooman

    VWF 26-11-11-aaigem 159.jpg

    Winnaar reeks A Sven Janssens en winnaar Reeks B Patrick Vanmaekelbergh.

    VWF 26-11-11-aaigem 134.jpg 

                                   Aankomst reeks A met Sven Janssens.

    B-reeks
    1 Patrick VANMAEKELBERGH
    2 Erwin De Clercq
    3 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    4 Geert De Moyer
    5 Pascal Vanmaekelbergh

    VWF 26-11-11-aaigem 161.jpg
                       Winnaar reeks B Patrick Vanmaekelbergh met familie.


    C-reeks
    1 Rudi WILLE
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Jean Paul De Bruyne
    4 Freddy Depaepe
    5 Patrick Van Ransbeeck

    VWF 26-11-11-aaigem 100.jpg 

    Winnaar reeks C Rudi Wille, winnaar reeks D Luc Van Wesenbeeck en winnaar
    Dames Annemie Van Nespen.


    D-reeks
    1 Luc VAN WESENBEECK
    2 Paul Hunninck
    3 Johan Martens
    4 Noel Verzele
    5 Rudy Rossignol

    VWF 26-11-11-aaigem 092.jpg VWF 26-11-11-aaigem 097.jpg
           Aankomst reeks D met Luc Van Wesenbeeck voor Paul Hunninck.                                 
    Erik Van Geyte uit Hamme.

    Dames
    1 ANNEMIE VAN NESPEN (Vrasene)
    2
    VWF 26-11-11-aaigem 075.jpg  VWF 26-11-11-aaigem 102.jpg

    Winnaar bij de Dames Annemie Van Nespen      Eerste dame Annemie Van Nespen met haar zoon Aspirant Steven Beck.

    uit Vrasene. 


    Foto's: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    26-11-2011 om 22:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TOUR OF RWANDA 2011

    TOUR OF RWANDA 2011

    Rwanda 2011.JPG 
    Zaterdag 26/11/2011 – KARONGI – KIGALI – 131,1 km – 2831 htm – 03h34min

    Etappe 7 - Aantal deelnemers: 42

    1.Joseph Biziyaremye (RWA)

    2.Kiel Reijnen (USA) – Sanofi  9"

    3.Joey Rosskopf (USA) - Sanofi

    4.Tedros Redae (ETH)  13"

    5.Alem Abebe (ETH)  14"

    6.Abraham Ruhumuriza (RWA)

    7.Nathan Byukusenge (RWA)  16"

    8.Emanuel Rudahunga (RWA)  18"

    9.Dylon Girdlestone (ZAF) – MTN Qhubeka  19"

    10.Richard Laizer (TAN)

    24.Guy Smet uit Kruibeke  17’22"

    33.Diego Van Looy  18’14"

    37.Bram Delie  30’05"

    39.Jeremy Burton

    Rwanda 1 Etappe 7 2.JPG 
    Rwanda 1 Etappe 7.JPG

    EINDKLASSEMENT

    1.Kiel Reijnen (USA) - Sanofi

    2.Joey Rosskopf (USA) – Sanofi   2"

    3.Dylon Girdlestone (ZAF) – MTN Qhubeka  40"

    4.Nathan Byukusenge (RWA)  1’28"

    5.Abraham Ruhumuriza (RWA)  2’20"

    6.Adrien Niyonshuti (RWA) - MTN Qhubeka  3’33"

    7.Alexis Chenevier (FRA)  4’09"

    8.Tedros Redae (ETH)  4’23"

    9. Emanuel Rudahunga (RWA)  4’28"

    10.Gasore Hategeka (RWA)  5’15"

    29.Guy Smet uit Kruibeke  1h00’34"

    30.Bram Delie  1h07’56"

    36.Diego Van Looy  1h40’34"

    39.Jeremy Burton  1h51’00"
    Rwanda 1 Etappe 7 1.JPG

    Vrijdag 25/11/2011 – HUYE – KARONGI – 152,9 km – 3145 htm – 04h06min

    Etappe 6 (Koninginnenrit) - Aantal deelnemers: 44

    1.James Tennent (ZAF) – MTN Qhubeka

    2.Msgena Kindeya  (ETH)  2"

    3.Tedros Redae (ETH)  1’30"

    4.Kiel Reijnen (USA) – Sanofi  1’42"

    5.Dylon Girdlestone (ZAF) - MTN Qhubeka  1’48"

    6.Joey Rosskopf (USA) - Sanofi

    7.Nathan Byukusenga (RWA)

    8.Alem Abebe (ETH)  1’53"

    9.Abraham Ruhumuriza (RWA)  1’55"

    10.Adrien Niyonshuti (RWA) - MTN Qhubeka  1’58"

    29.Bram Delie  11’01"

    34.Guy Smet uit Kruibeke  24’13"

    41.Jeremy Burton

    42.Diego Van Looy
    Rwanda 1 Etappe 6.JPG

    26-11-2011 om 19:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/11/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 26/11/2011 KOKSIJDE UCI WORLD CUP 3 (W) - Veldrijden form. A - World Cup - 60´

    Aantal deelnemers:

    1 NYS Sven LANDBOUWKREDIET
    2 PAUWELS Kevin
    SUNWEB - REVOR  1"
    3 AERNOUTS Bart
    RABOBANK - GIANT OFF-ROAD TEAM  6"
    4 STYBAR Zdenek
    QUICKSTEP CYCLING TEAM  45"
    5 MEEUSEN Tom
    TELENET - FIDEA  51"
    6 VANTORNOUT Klaas
    SUNWEB - REVOR  57"
    7 MOUREY Francis
    FDJ  1’08"
    8 WELLENS Bart
    TELENET - FIDEA  1’32"
    9 VANTHOURENHOUT Sven
    LANDBOUWKREDIET  2’00"
    10 BAZIN Nicolas
    BIG MAT - AUBER 93  2’34"
     

    26/11/2011 KOKSIJDE (W) - Veldrijden U23 - UCI World Cup - 50´

    Aantal deelnemers:

    1 BOSMAN Gert-Jan NED
    2 GODRIE Stan
    NED  5"
    3 VAN EMPEL Micki
    NED  7"
    4 VAN DER HAAR Lars
    NED  11"
    5 TEUNISSEN Mike
    NED  11"
    6 BOSMANS Wietse
    BEL  12"
    7 BRAET Vinnie
    BEL  13"
    8 VAN DER HEIJDEN Michiel
    NED  13"
    9 ADAMS Jens
    BEL  26"
    10 JOUFFROY Arnaud
    FRA  36"
    18 VERMEERSCH Gianni uit Roeselare
    BEL  1’16"
     

    26/11/2011 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 35

    1.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  13"

    3.DE DECKER Steven-VAN GOETHEM/PRORACE CT  24"

    4.BECKING Hans-MBC.BAR END APELDOORN 33"
    5.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN – EEKLO  48"

    6.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW  1’01"

    7.PENNE Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM  1’04"

    8.BASSEZ Patrick-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R  1’08"

    9.GRUWIER Steve-ASFRA RACING TEAM  1’29"

    10.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  1’56"

    14.BAEYENS Dennis uit Berlare-FLEMISH CYCLING PROJECTS  3’26"

    30.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme-LUCA TEAM BELGIUM  5’34"

     

    26/11/2011 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 33

    1.WELLENS Geert-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    2.CANT Kevin-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    3.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL

    4.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR

    5.DE CLEYN Dave-SCOTT USA CYCLING TEAM

    6.UYTDEWILLIGEN Ingmar-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM

    8.HUYS Stijn-CHAMPION SYSTEM LBS TEAM

    9.PEPERMANS Lorenzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10.RAEYMAKERS Sten-CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK

     

    26/11/2011 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Dames - UCI World Cup - 40´

    Aantal deelnemers:
    1 VAN DEN BRAND Daphny NED 
    2 VOS Marianne
    NED  13"
    3 COMPTON Katherine
    USA  31"
    4 VAN PAASSEN Sanne
    NED  1’07"
    5 CANT Sanne
    BEL  1’34"
    6 WYMAN Helen
    GBR  1’44"
    7 HARRIS Nikki
    GBR  1’57"
    8 DE BOER Sophie
    NED  2’06"
    9 CHAINEL-LEFEVRE Lucie
    FRA  2’31"
    10 DAY Gabriella
    GBR  2’48"

     

    26/11/2011 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers:
    1 VAN DER POEL Mathieu NED
    2 SOETE Daan BEL  2"
    3 VAN AERT Wout 
    BEL  2"
    4 HERKLOTZ Silvio 
    DUI  59"
    5 VAN TICHELT Yorben 
    BEL  1’04"
    6 SEIGLE Romain 
    FRA  1’04"
    7 JAUREGUI Quentin 
    FRA  1’49"
    8 HOEYBERGHS Daan 
    BEL  1’55"
    9 VAN DE VELDE Matthias uit Hamme 
    BEL  1’58"
    10 HERMANS Quinten 
    BEL  2’15"

    26/11/2011 KOKSIJDE (W) - Veldrijden Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 22

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE  35"

    3.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM  44"

    4.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  1’20"

    5.AERTS Thijs-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  1’40"

    6.SPENGLER Mario-RRC DIESENHOFEN  2’30"

    7.BOSMANS Arne-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW  2’40"

    8.JACOBS Johan-VC STEINMAUR  3’30"

    9.VANDEN HAESEVELDE Rob-ISOREX CYCLING TEAM  3’45"

    10.DUNLEA Sean-CYCLOS UNO  4’08"

    26-11-2011 om 19:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 26/11/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan IVAN SMET met zijn 3°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Proficiat aan MEG DE BRUYNE met haar 2°Veldritege bij de Dames Jeugd !!!

    Smet Ivan KOP 2011 1.jpg    De Bruyne Meg KOP 2011.png 

              Ivan Smet                    Meg De Bruyne


    Zaterdag 26/11/2011 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 35

    1.VERHEYEN Onno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN DESSEL Kenneth-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4.BERVOETS Gertjan-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5.JANSEGERS Jeffrey-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.CLOOSTERMANS Mathias-MTB RUDI HERENTALS

    7.QUINTELIER Gianni-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9.VAN DEN BOSCH Brent-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 47
    1.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.GOOSSENS Kobe-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.SCHUERMANS Jelle-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    9.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.JORIS Ward-RACING TEAM SMOUT BOECHOUT

    29.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk-RUDYCO CYCLING TEAM

    41.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    26/11/2011 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 28

    1.VANDEKERCKHOVE Thibaut-TIELTSE RENNERSCLUB

    2.POELVOORDE Arne-TIELTSE RENNERSCLUB  27"

    3.SCHEIRE Nicolas-ISOREX CYCLING TEAM

    4.COUCKUYT Jens-TIELTSE RENNERSCLUB  49"

    5.VISPOEL Bryan-ASFRA RACING TEAM  1’18"

    6.DE PAEPE Morris-ISOREX CYCLING TEAM  1’22"

    7.DE KEUKELAERE Bart-KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE  1’35"

    8.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM  2’02"

    9.NOTREDAME Thybo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  2’15"

    10.VAN WEYMEERSCH Bram-ASFRA RACING TEAM

    12.MARTENS Pepijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 23

    1.TEIRLINCK Jens-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    3.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB

    5.DEGRYSE Tibo-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    6.JACOBS Sybren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM

    8.VERBERCKMOES Timo-VA-CYCLING TEAM ZELE

    9.DE KOSTER Niels-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    10.VAN DER BRACHT Kenneth-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    19.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    20.D`HAESE Mathias uit Zele-RUDYCO CYCLING TEAM

    DAMES JEUGD - Aantal deelnemers: 2

    1.MEG DE BRUYNE uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE


    DAMES ELITE
    - Aantal deelnemers: 2

    1.VERRIEST Sandy-ASFRA RACING TEAM

    2.LA HAYE Caitlyn-HAGELAND CYCLING TEAM

     

    26/11/2011 BERLARE-UITBERGEN (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 20

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM

    2.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM  33"

    3.DEBACQUER Joris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  40"

    4.VAN ASSCHE Nico-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  1’01"

    5.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY  1’07"

    6.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  1’19"

    7.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK  1’30"

    8.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  1’41"

    9.BOELENS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  1’53"

    10.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  2’05"

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 12

    1.IVAN SMET uit Hamme-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.KYNDT Hans-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM  15"

    3.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  30"

    4.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  40"

    6.VANDAELE Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  43"

    7.VANDECAUTER Nick-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  1’20"

    8.GRAMMENS Patrick-ASFRA RACING TEAM  1’49"

    9.DHOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM  6’51"

    10.NOLLET Stefaan-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 17

    1.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE  44"

    3.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  54"

    4.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT  57"
    5.VANBRUAENE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT  1'10"

    6.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  1’27"

    7.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  1’35"

    8.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN  1’50"

    9.BAEYENS Rudi-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  2’20"
    10.COBBAUT Eddy-YOUNG SCHELDE CT  2'30"

     

    26/11/2011 VORSELAAR (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 30

    1.VAN EYNDT Sven-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    4.BORGERS Tim-APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    5.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL

    8.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9.DIELS Koen-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.SLUYTS Steven-CYCLING TEAM KESSEL

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 16

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.JANSEN Wim

    3.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN – WBV  21"

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL  52"

    5.COOLEN Marc-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  1’24"

    6.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7.CAUENS Pieter  3’13"

    8.MEYS Mark-AFDELING ANTWERPEN – WBV  3’31"

    9.VERBRAEKEN Jeff-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS  3’48"

    10.VAN LOY Eddy-ENTENTECYCLISTE  4’27"

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 19

    1.VANDERAERDEN Johan-LIMBURGSE AFDELING

    2.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    3.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.VERHESTRAETEN Danny-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.DE KORT Pascal-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.BLOEMMEN Rudy-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL

    9.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10.SAS Jos-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    26-11-2011 om 19:35 geschreven door kenny


    24-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TOUR OF RWANDA 2011

    TOUR OF RWANDA 2011

    Rwanda 2011.JPG 

    Guy Smet wint 5de etappe in de Tour Of Rwanda 2011
    en dat na een solo van 45 km !!!

    Smet Guy KOP 2011.png  Rwanda 1 Etappe 5 1.JPG

    Donderdag 24/11/2011 – MUHANGA – HUYE – 72,4 km – 1284 htm - 01h50min

    Etappe 5 – Aantal deelnemers: 44

    1.GUY SMET uit Kruibeke

    2.Obedi Ruvogera (RWA)  1’08"

    3.Adrien Muffat (FRA)  2’53"

    4.Weldmikael Gjewergif (ETH)

    5.Rafiki Uwimana (RWA)  3’24"

    6.Getachew Atsbha (ETH)  3’52"

    7.Tedros Redae (ETH)  3’56"

    8.Dylon Girdlestone (ZAF) – MTN Qhubeka

    9.Joey Rosskopf (USA) - Sanofi

    10.Adrien Niyonshuti (RWA) - MTN Qhubeka

    30.Bram Delie  4’36"

    34.Diego Van Looy

    40.Jeremy Burton  5’19"

    Rwanda 1 Etappe 5.JPG

    24-11-2011 om 19:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 23/11/2011

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Franky De Witte en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 18 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waeslant'.

    Geen wind en heel positieve temperaturen nodigden uit voor toch een wel wat hoger tempo dan de vorige weken, het meeste kopwerk werd verricht door Walter Meseure en Adrien Maes. (waarschijnlijk goed getraind in Tunesië)
    De afstand bedroeg 77 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 100 Km, het gemiddelde was goed voor 33,6 Km/h.

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Freddy De Blick , Kristoff Heyns , Franky De Witte , Fons Van Raemdonck , Dirk Cleys , Mark Smet , Jurgen Maes , Adrien Maes , Franky Wielandt , Luc Vermeulen , Eric Vermeulen , Benny Vercauteren , Steven Van Osselaer ,  Michel Van Osselaer , Dr.Frank De Winter , ? en Eddy Coenen.


    Met dank aan onze vliegende reporter: Eddy Coenen

    24-11-2011 om 17:20 geschreven door kenny


    23-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN TOUR OF RWANDA 2011

    Rwanda 2011.JPG

    Woensdag 23/11/2011 – RUBAVU – MUHANGA – 140,8 km – 2658 htm – 04h03min
    Etappe 4 – Aantal deelnemers: 47

    1.Kiel Reijnen (USA) - Sanofi

    2.Dylon Girdlestone (ZFA) - MTN Qhubeka

    3.Nathan Byukusenge (RWA)

    4.Weldmikael Gjewergif (ETH)  6"

    5.Antonin Azam (FRA)  2’24"

    6.Joey Rosskopf (USA) - Sanofi  2’31"

    7.Nicodem Habiyambere (RWA)

    8.Tedros Redae (ETH)

    9. Alexis Chenevier (FRA)

    10.Msgena Kindeya (ETH)

    25.Guy Smet uit Kruibeke  4’19"

    35. Bram Delie  11’49"

    24.Jeremy Burton  39’18"

    39.Diego Van Looy  40’28"
    Rwanda 1 Etappe 4.JPG
    Dinsdag 22/11/2011 – KIGALI – RUBAVU – 151,3 km – 2545 htm – 04h18min
    Etappe 3 – Aantal deelnemers: 51

    1.Joey Rosskopf (USA) - Sanofi

    2.Gasore Hategeka (RWA)  47"

    3.Abraham Ruhumuriza (RWA)  1’00"

    4.Kiel Reijnen (USA) – Sanofi  3’04"

    5.Alexis Chenevier (FRA)  3’06"

    6.Adrien Niyonshuti (RWA) – MTN Qhubeka

    7.Suleiman Kangangi (KEN)

    8.Dylon Girdlestone (ZFA) - MTN Qhubeka

    9.Janvier Hadi (RWA)

    10.William Dugan (USA) - Sanofi

    23. Bram Delie  17’36"

    24.Jeremy Burton

    27.Guy Smet uit Kruibeke

    39.Diego Van Looy  19’21"

     

    Opgave: Karel Pattyn
    Rwanda 1 Etappe 3.JPG

    Maandag 21/11/2011 – RWAMAGANA – KIGALI – 86,5 km – 646 htm - 02h05min

    Etappe 2 - Aantal deelnemers: 56

    1.Kiel Reijnen (USA) - Sanofi

    2.Dylon Girdlestone (ZFA) - MTN Qhubeka  2"

    3.Adrien Niyonshuti (RWA) – MTN Qhubeka

    4.Alem Abebe (ETH)  5"

    5.Kbrom Giday (ETH)  9"

    6.Kipchumba Benjamin Kogo (KEN)

    7.Weldemikael Weyo (ETH)  11"

    8.Alexis Chenevier (FRA)  15"

    9.Nicodem Habiyambere (RWA)

    10.Emanuel Rudahunga (RWA)

    26.Diego Van Looy  49"

    30.Karel Pattyn  53"

    32.Bram Delie  1’04"

    33.Guy Smet uit Kruibeke  1’09"

    37.Jeremy Burton  1’28"
    Rwanda 2 Etappe 2.JPG

    Maandag 21/11/2011 – KIGALI – RWAMAGANA – 48,2 km – 499 htm - 01h11min

    Etappe 1 - Aantal deelnemers: 56

    1.Kiel Reijnen (USA) – Sanofi

    2.Adrien Niyonshuti (RWA) – MTN Qhubeka

    3.Alexey Shmidt (RUS) – Sanofi  2"

    4.Ty Magner (USA) - Sanofi

    5.Nicodem Habiyambere (RWA)

    6.Getachew Atsbha (ETH)

    7.Msgena Kindeya (ETH)

    8.Janvier Hadi (RWA)

    9.Alem Abebe (ETH)

    10.Antonin Azam (FRA)

    18.Bram Delie  6"

    30.Karel Pattyn

    39.Diego Van Looy  1’13"

    41.Jeremy Burton  1’17"

    49.Guy Smet uit Kruibeke  4’23"

    Rwanda 1 etappe 2.JPG 

    Zondag 20/11/2011 - KIGALI -  Proloog 3,8 km – 10 htm

    Aantal deelnemers: 56

    1.Kiel Reijnen (USA) – Sanofi  4’22" - 52,05 km/h

    2.Joey Rosskopf (USA) - Sanofi  8"

    3.Ty Magner (USA) - Sanofi  10"

    4.Adrien Niyonshuti (RWA) – MTN Qhubeka  14"

    5.James Tennent (ZAF) - MTN Qhubeka   17"

    6.Alem Abebe (ETH)

    7.Dylon Girdlestone (ZAF) - MTN Qhubeka  18"

    8.Alexey Shmidt (RUS) – Sanofi  20"

    9.Nicodem Habiyambere (RWA)  22"

    10.Innocent Uwamungu (RWA)

    11.Karel Pattyn

    12.Guy Smet uit Kruibeke 23"

    25.Bram Delie  30"

    29.Diego Van Looy  31"

    33.Jeremy Burton  35"

    23-11-2011 om 20:30 geschreven door kenny


    21-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TOUR OF RWANDA 2011 START OP ZONDAG 20/11/2011

    TOUR OF RWANDA 2011

    Rwanda 2011.JPG 

    Zondag 20/11/2011 - KIGALI -  3,8 km – 32 htm

    Proloog

     

    Maandag 21/11/2011 – KIGALI – RWAMAGANA – 48,2 km – 499 htm

    Etappe 1 (’s morgens)

     

    Maandag 21/11/2011 – RWAMAGANA – KIGALI – 86,5 km – 646 htm

    Etappe 2 (‘s middags)

     

    Dinsdag 22/11/2011 – KIGALI – RUBAVU – 151,3 km – 2545 htm

    Etappe 3

     

    Woensdag 23/11/2011 – RUBAVU – MUHANGA – 140,8 km – 2658 htm

    Etappe 4

     

    Donderdag 24/11/2011 – MUHANGA – HUYE – 72,4 km – 1284 htm

    Etappe 5

     

    Vrijdag 25/11/2011 – HUYE – KARONGI – 152,9 km – 3145 htm

    Etappe 6 (Koninginnenrit)

     

    Zaterdag 26/11/2011 – KARONGI – KIGALI – 131,1 km – 2831 htm

    Etappe 7  

     

    - De Belgische ploeg staat onder leiding van Herman Beyssens (meermaals Tour de France gereden in dienst van Eddy Merckx)
    Smet Guy Rwanda 2011.jpg

    - Samenstelling ploeg:

    Guy Smet uit Kruibeke
    Jeremy Burton
    Bram Delie
    Karel Pattyn
    Laurent Mars

    - Deze renners hebben in hun voorbije jaren reeds al een Africa Ronde erop zitten (Senegal, Burkina Faso, Rwanda)

    Smet Guy Rwanda 2011 1.png
                                         Guy Smet uit Kruibeke.
     

    Nog wat meer informatie over Rwanda: Fysische geografie
    - Rwanda bestaat uitsluitend uit hooglanden. Bergketens, behorend tot de Oost-Afrikaanse Rug, en, in het noordwesten, het vulkanische Virungamassief (met als hoogste top de Karisimbi, 4507 m), rijzen steil op van het Kivumeer in het westen, dalen vervolgens tot een heuvelachtig, door talrijke riviertjes doorsneden centraal plateau van gemiddeld 1500 tot 2000 m, en ten slotte tot een gebied van kleine meren en moerassen (gemiddeld 1200 m hoogte), het stroomgebied van de rivier de Kagera, die de oostgrens vormt. Vrijwel alle rivieren in Rwanda behoren tot het stelsel van deze rivier, via welke de afwatering van het grootste deel van het land plaatsvindt. Door erosie zijn op vele plaatsen oude plooiingsgesteenten aan de oppervlakte gekomen. De in het algemeen steile berghellingen zijn met vrij arme gronden bedekt.
    - Het klimaat vertoont plaatselijk nogal grote verschillen, afhankelijk van de hoogteligging. De temperaturen zijn echter door de ligging, enkele graden bezuiden de evenaar, het gehele jaar door vrij gelijkmatig (Kigali: ca. 26°C). De gemiddelde hoeveelheid neerslag per jaar varieert van ca. 800 mm in het noordoosten tot meer dan 1500 mm in het westen, in Kigali, gelegen op 1550 m boven de zeespiegel, valt gemiddeld ca. 1000 mm per jaar. Er zijn twee regentijden (februari-mei en september-november).
    - De natuurlijke plantengroei is door ontginning voor een groot gedeelte vernietigd. Vroeger waren de lagere hellingen van de bergen met bossen bedekt met daarboven grasland. Op de plateaus kwamen savannen voor. In de ongerepte delen is de dierenwereld zeer rijk: het Kagera nationaal park op de grenzen met Tanzania en Oeganda is zeer rijk aan leeuwen, zebra's en talrijke antilopensoorten. In het gebied van de Virungavulkanen kunnen toeristen zelfs gorilla's in het wild ontmoeten. De ongebreidelde groei van de bevolking vormt de grootste bedreiging voor de natuurbescherming.

    21-11-2011 om 12:52 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!