.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    20-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/11/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 5°Seizoenszege in de reeks B !!!

    De Bock Benny KOP 2011.jpg
    Zondag 20 November - BAARDEGEM
    (9310)

    Cross
    A-reeks
    1 Michael ADRIAENSEN

    2 Gert De Vos
    3 Davy Paeshuyse
    4 Bart De Bondt
    5 Germer Cardon
    VWF 20-11-11--baardegem 205.jpg
                          Winnaar reeks A Michael Adriaensen uit Kalmthout.
    VWF 20-11-11--baardegem 195.jpg
                                                     Mauro Cooman

    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK (Hamme)

    2 Wim Coppens
    3 Johan Myngheer
    4 Erik Myngheer
    5 Gunther Verholen
    VWF 20-11-11--baardegem 203.jpg
                               Winnaar reeks B Benny De Bock uit Hamme.

    C-reeks
    1 Ludwig GLADINES
    2 Rudy Bloemmen
    3 Danny Standaert (Bornem)
    4 Luc Joos (Stekene)
    5 Yvan Coopman
    VWF 20-11-11--baardegem 078.jpg VWF 20-11-11--baardegem 079.jpg
             Ludwig Gladines aan de micro.                      Winnaar reeks C Ludwig Gladines en winnaar reeks D Jose De Clercq.
    VWF 20-11-11--baardegem 064.jpg VWF 20-11-11--baardegem 042.jpg
                 Luc Joos uit Stekene werd 4de.            Net aan de meet met Danny Standaert, Willy De Roos en Roger Van Den Eede.

    D-reeks
    1 Jose DE CLERCQ
    2 Luc Van Wesenbeeck
    3 Willy Corthals
    4 Robert De Vos
    5 Herman Martens
    VWF 20-11-11--baardegem 050.jpg              VWF 20-11-11--baardegem 031.jpg
                      Jacky Van Geeteruyen                         Eric Depouille uit Lebbeke en Dirk Rijmenams uit Baasrode.
    VWF 20-11-11--baardegem 026.jpg
                 Guy Van Parijs in de passage van het plaatselijke café.

               
    MTB

    A -reeks
    1 Sven JANSSENS

    2 Kris Meys (Hamme)
    3 Davy Depaepe
    4 Gianni Cooman
    5 Robin Van Lierde
    VWF M 20-11-11--baardegem 308.jpg
                                       Winnaar reeks A Sven Janssens.
    VWF M 20-11-11--baardegem 284.jpg
                                      Aankomst van Sven Janssens.

    B-reeks
    1 Johan VAN ESBROECK
    2 Patrick Vanmaekelbergh
    3 Pascal Vanmaekelbergh
    4 Dominique Van Den Eede
    5 Erwin De Clercq
    VWF M 20-11-11--baardegem 306.jpg
                                   Winnaar reeks B Johan Van Esbroeck.
    VWF M 20-11-11--baardegem 301.jpg
                                Dimitri Van De Perre en Ronny Kiekens.

    C-reeks
    1 Rudi WILLE

    2 Freddy Depaepe
    3 Jean Luc Rossignol
    4 Dirk Rossignol
    5 Jean Paul De Bruyne
    VWF M 20-11-11--baardegem 244.jpg
              Winnaar C Rudi Wille en winnaar reeks D Luc Van Wesenbeeck.

    D-reeks
    1 Luc VAN WESENBEECK
    2 Paul Hunninck
    3 Johan Martens
    4 Noel Verzele
    5 Rudy Rossignol
    VWF M 20-11-11--baardegem 243.jpg VWF M 20-11-11--baardegem 213.jpg
                                  Eerste dame Martine Van Den Eede.                                                           Inge Joos uit Stekene.


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-11-2011 om 19:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/11/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 20/11/2011 ASPER-GAVERE - SUPERPRESTIGE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 39

    1.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR

    2.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM  32"

    3.STYBAR Zdenek-QUICK STEP

    4.AERNOUTS Bart-RABO-GIANT OFFROAD TEAM

    5.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET  36"

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR  38"

    7.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM  40"

    8.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWER PLUS  51"

    9.ADAMS Joeri-TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10.WUBBEN Niels-RABOBANK

     

    20/11/2011 ASPER-GAVERE - SUPERPRESTIGE (O) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 62

    1.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK

    2.GODRIE Stan-RABOBANK  22"

    3.GRAND Arnaud-TELENET – FIDEA  29"

    4.ADAMS Jens-BKCP – POWERPLUS  40"

    5.VAN DER HEYDEN Michiel-RABOBANK

    6.HNIK karel-TELENET FIDEA  43"

    7.VERMEERSCH Gianni-BKCP – POWERPLUS  45"

    8.BRAET Vinnie-SUNWEB-REVOR

    9.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR  55"

    10NESVADBA Jan-MADETA FITNES  1’01"

    35.DIELEMAN Michiel uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW  5’01"

     

    20/11/2011 ASPER-GAVERE - SUPERPRESTIGE (O) - Veldrijden Dames UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 26

    1.VAN PAASSEN Sanne-BRAIN WASH

    2.DE BOER Sophie-YOUNG TELENET FIDEA

    3.HARRIS Nikki-YOUNG TELENET  4"

    4.STULTIENS Sabrina-BRIAN WASH  17"
    5.HAVLIKOVA Pavla-TELENET FIDEA  28"

    6.WYMAN Helen-SWIFT RACING TEAM  34"

    7.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL  48"

    8.DOMBROSKI Amy-PRIMUS MOOTRY  1’17"

    9.VANDERBEKEN Joyce-CYCLING TEAM VERMEEREN  1’44"

    10.HANSEN Nikoline-BOV CC  2’13"

    23.GELDHOF Anja uit Evergem-WIMI GAMES  8’37"

     

    20/11/2011 ASPER-GAVERE - SUPERPRESTIGE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 59

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2.HERKLOTZ Silvio-Harvestehuder RSV  16"

    3.SOETE Daan-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  44"

    4.VAN AERT Wout-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  1’13"

    5.HOEYBERGHS Daan-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    6.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    7.WIJKEL Stan-telenet fidea

    8.VAN BEEK Pjotr-JVR DE BATAUWERS

    9.CLEPPE Nicolas-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM  1’25"

    10.VAN ROOYEN Bryan-BOLLENSTREEK  1’32"

     

    20/11/2011 ASPER-GAVERE - SUPERPRESTIGE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 45

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VAN DONINK Gianni-VAN GOETHEM/PRORACE CT  9"

    3.TEIRLINCK Jens-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO  28"

    4.GOOSSENS Kobe-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  38"

    5.AERTS Thijs-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  49"

    6.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM  58"

    7.JAKOBSEN Fabio-GRC Jan Van Arckel  1’13"

    8.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  1’27"

    9.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM   1’34"

    10.LINDENAU Paul-RV Germania Hamburg  1’39"

    20-11-2011 om 19:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 20/11/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JORDI DE BEULE met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!

    De Beule Jordi KOP 2011.png
    Zondag 20/11/2011 SCHOONAARDE (O) - Veldrijden Aspiranten

    MEISJES 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 4

    1.ROTMAN Lotte-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM

    4.VAN ROMPAY Anke-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE SLACHMUYLDER Yara-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 4

    1.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2.CLAUWAERT Maarten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.VAN CRAENENBROECK Gust-BMX DENNENTEAM

    4.PEETERS Jordi-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 16

    1.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2.DE MEYER Jarne-KON. BALEN B.C. V.Z.W.  25"

    3.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  45"

    4.VERBERCKMOES Fabio-VA-CYCLING TEAM ZELE  1’01"

    5.VANOVERBERGHE Jens-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI   1’05"

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 19

    1.DE BEULE Jordi uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  16"

    4.WEEMAES Sasha uit Melsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW  17"

    5.DIELEMAN Stan uit Hamme-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW 18"

    9.LIESSENS Jarno uit Zwijndrecht-WIELERTEAM WAASLAND VZW  1’30"

    10.VAN DE VOORDE Lennert uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.VAN PETEGHEM Trifonius uit Lochristi-WIELERTEAM WAASLAND VZW  3’12"

    18.VAN GOETHEM Darryl uit Dendermonde-WIELERTEAM WAASLAND VZW  3’54"

     

    20/11/2011 WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Aspiranten

     

    20/11/2011 SCHOONAARDE (O) - Veldrijden Miniemen

     

    20/11/2011 WUUSTWEZEL (A) - Veldrijden Miniemen

    20-11-2011 om 19:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN ZONDAG 20/11/2011

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Walter Meseure en Franky De Witte vertrokken zondagmorgend om 09h30 thv 
    Buyl Sport te Beveren 33 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Terug zacht herfstweer en een winters zonnetje, genoeg kopmannen vandaag om enkele kilometers het tempo te controleren. De duurtraining met de nodige achtzaamheid op de trapfrequentie werd goed gesmaakt in de groep. De afstand bedroeg 75 Km en het gemiddelde kwam uit op 33,2 Km/h, met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 95 Km.

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Franky Weemaes , Marc De Keirsmaeker , Luc De Moor , Chris Van Cleemput , Stefan Van Broeck , Danny Peeters , Walter Govaert , Filip Van Royen , Michel Thierens , Steven Heirman , Modest Smet , Wim Heyndrickx , Dirk Heyrman , Lieven Van De Perre , Joeri Verbruggen , Freddy De Blick , Walter Meseure , Franky De Witte , Werner Van Der Weken , Eugéne Bosman , Walter Rotthier , Patrick Van Der Vekens , Keny Wille , Adrien Maes , Dr.Frank De Winter , Miguel Gonzales , ??????,  en Kenny Janssens.

    20-11-2011 om 19:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIT - ZELZATE VAN ZATERDAG 19/11/2011
    FOTO'S VELDRIT - ZELZATE VAN ZATERDAG 19/11/2011

    ELITE Z.C. & BELOFTEN
    WBV B 19-11-11-zelzate 335.jpg WBV B 19-11-11-zelzate 333.jpg
    Winnaars Mathieu Willemyns en Toon Devenyns.                                    Podium met de inrichters te Zelzate.
    WBV B 19-11-11-zelzate 324.jpg
                       Aankomst winnaar Beloften Mathieu Willemyns.
    WBV B 19-11-11-zelzate 320.jpg
                                     Aankomst Elite z.c. Toon Devenyns.
    WBV B 19-11-11-zelzate 330.jpg WBV B 19-11-11-zelzate 325.jpg
                          Stijn Penne.                                                                                  Jan Van Zeebroeck.
    WBV B 19-11-11-zelzate 310.jpg WBV B 19-11-11-zelzate 264.jpg
                          Jan Van Meirvenne.                                                               Jan Van Meirvenne uit Hamme.
    WBV B 19-11-11-zelzate 262.jpg WBV B 19-11-11-zelzate 208.jpg
                                  Timmy Van Cleemputte.                                                                 Start Elite z.c. en Beloften.
    Huygens Davy 19-11-11-zelzate 244.jpg Huygens Davy 19-11-11-zelzate 245.jpg
                                                                           Davy Huygens uit St.Gillis-Waas.

    JUNIOREN
    WBV Junioren 19-11-11-zelzate 204.jpg WBV B 19-11-11-zelzate 205.jpg
    Winnaar Junioren Din Van Den Driesche en winnaar Dames Steffy Van Den Haute.                Steffy Van Den Haute.
    WBV Junioren 19-11-11-zelzate 195.jpg
         Aankomst Din Van Den Driesche voor Nicolas Scheire en Bryan Vispoel.
    WBV Junioren 19-11-11-zelzate 191.jpg WBV Junioren 19-11-11-zelzate 192.jpg
           Massimo Vanderaerden zoon van Eric.                                                           Start Junioren.

    NIEUWELINGEN
    WBV Nieuwelingen 19-11-11-zelzate 187.jpg 
    Winnaar Nieuwelingen Nick Van De Kerckhove en Jorn Montaigne samen met
    winnaar Meisjes Femke Van Den Driesche.
    WBV Nieuwelingen 19-11-11-zelzate 179.jpg
           Aankomst winnaar Nick Van De Kerckhove voor Tom Diependaele.
    WBV Nieuwelingen 19-11-11-zelzate 188.jpg
             Winnaar Meisjes Femke Van Den Driesche  met haar supporters. 
    WBV Nieuwelingen 19-11-11-zelzate 171.jpg WBV Nieuwelingen 19-11-11-zelzate 164.jpg
                    Bjorn Librecht uit Kalken.                                                          Meg De Bruyne uit Hamme.
    WBV Nieuwelingen 19-11-11-zelzate 152.jpg WBV Nieuwelingen 19-11-11-zelzate 015.jpg
    Femke Van Den Driesche met haar coach en                                                    Matthias D'Haese uit Zele. 
    ex-veldrijder Pascal Van Riet.  
    WBV Nieuwelingen 19-11-11-zelzate 155.jpg
                                                  Start Nieuwelingen.


    Foto's: Rita Thienpondt
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    20-11-2011 om 13:38 geschreven door kenny


    19-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIT - ZELZATE VAN ZATERDAG 19/11/2011
    FOTO'S VELDRIT - ZELZATE VAN ZATERDAG 19/11/2011

    AMATEURS & MASTERS A
    WBV Amateurs 19-11-11-zelzate 148.jpg WBV Amateurs 19-11-11-zelzate 150.jpg 
                    Winnaar Masters A Kris Snels.                        Winnaar Amateurs Jochen Heylens en winnaar Masters A Kris Snels. 
    WBV Amateurs 19-11-11-zelzate 141.jpg WBV Amateurs 19-11-11-zelzate 140.jpg
                  Aankomst Timmy Maes.                                                                      Aankomst Jochen Heylens.
    WBV Amateurs 19-11-11-zelzate 111.jpg WBV Amateurs 19-11-11-zelzate 085.jpg
            Laudelino Lammens zoon van Mario.                                                  Start Amateurs en Masters A.

    MASTERS B
    WBV Masters B 19-11-11-zelzate 072.jpg WBV Masters B 19-11-11-zelzate 065.jpg
            Winnaar Masters B Mario Lammens.                                          Aankomst Mario Lammens en Ivan Smet.
    WBV Masters 19-11-11-zelzate 005.jpg
                                                  Start Masters B.

    MASTERS C
    WBV Masters 19-11-11-zelzate 070.jpg WBV Masters 19-11-11-zelzate 006.jpg
        Winnaar Masters C Wim Van Den Bergh.                                                         Start Masters C. 



    Foto's: Rita Thianpondt   
    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    19-11-2011 om 19:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 19/11/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 19/11/2011 G.P. HASSELT - GVA-TROFEE (LB) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 43

    1.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR

    2.STYBAR Zdenek-Quick Step

    3.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET  1"

    4.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM  10"

    5.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP – POWERPLUS  28"

    6.VANTORNOUT Klaas-SUNWEB-REVOR  34"

    7.AERNOUTS Bart-RABO-GIANT OFFROAD TEAM

    8.GIL Mariusz-BABOCO  43"

    9.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM  55"

    10.BAESTAENS Vincent-KDL CYCLING TEAM  1’00"

     

    19/11/2011 G.P. HASSELT - GVA-TROFEE (LB) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    Aantal deelnemers: 58

    1.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK

    2.VAN EMPEL Micki-TELENET FIDEA  32"

    3.BOSMANS Wietse-BKCP – POWERPLUS  34"

    4.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM  55"

    5.JOUFFROY Arnaud-TELENET FIDEA  1’00"

    6.HNIK karel-TELENET FIDEA CYCLING

    7.VERMEERSCH Gianni uit Roeselare-BKCP - POWERPLUS

    8.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA

    9.BRAET Vinnie-SUNWEB-REVOR

    10.DOLFSMA Emiel-RABOBANK  1’15"

     

    19/11/2011 ZELZATE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 45

    1.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.GELUYKENS Kenny-SCOTT USA CYCLING TEAM

    3.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    4.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5.DENOLF Gianni-CYCLINGCHAMPS

    6.DE DECKER Steven-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW  15"

    9.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN – EEKLO  30"

    10.BASSEZ Patrick-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R  32"

    15.PENNE Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM  59"

    23.BAEYENS Dennis uit Berlare-FLEMISH CYCLING PROJECTS  3’16"

    28.GOEDEFROY Jago-WIELERTEAM WAASLAND VZW  5’04"

    31.HUYGENS Davy uit St.Gillis-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM  5’39"

    44.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme-LUCA TEAM BELGIUM

     

    19/11/2011 G.P. HASSELT - GVA-TROFEE (LB) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 58

    1.VAN DER POEL Mathieu-ISOREX CYCLING TEAM

    2.HOEYBERGHS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.  37"

    3.VAN BEEK Pjotr-JVR de Batauwers  44"

    4.HERMANS Quinten-APB - CYCLING TEAM  54"

    5.WEIJERS Koen-WV DE VALLEIRENNERS AXA  1’26"

    6.ARIESEN TIM-WV DE VALLEIRENNERS AXA  1’34"

    7.KRAMER Erik-DRC De Mol  1’42"

    8.GRUNER Yannick  1’55"

    9.SUAREZ Kevin-CLUB CICLISTE BESAYA

    10.VEROFT Jelto-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

     

    19/11/2011 G.P. HASSELT - GVA-TROFEE (LB) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 58

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.GOOSSENS Kobe-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  11"

    3.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  13"

    4.VAN DONINK Gianni-VAN GOETHEM/PRORACE CT  33"

    5.TEIRLINCK Jens-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    6.JACOBSEN Fabio-GRC JAN VAN BRABANT

    7.EENKHOORN Pascal  45"

    8.BAKX Kelvin-RSCDE ZUIDWESTHOEK

    9.AERTS Thijs-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM

     

    19/11/2011 ZELZATE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 39

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde-ISOREX CYCLING TEAM

    3.VISPOEL Bryan-ASFRA RACING TEAM

    4.DE PAEPE Morris-ISOREX CYCLING TEAM

    5.VANDECAUTER Uwe-ASFRA RACING TEAM

    6.CAMPO PERNIA Jaime  10"

    7.VANDERAERDEN Massimo-PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT  20"

    8.COUCKUYT Jens-TIELTSE RENNERSCLUB

    9.BILBAO GARAIZAR Jonathan

    10.CLAUS Dieter uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    25.MARTENS Pepijn uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW  4’00"

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 37

    1.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    3.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE  3"

    4.KLOECK Dario-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  5"

    5.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.COMMISSARIS Robbe-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.VAN ROOSBROECK Pieter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.  10"

    8.DE MEYER Senne-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  20"

    9.VERBERCKMOES Timo-VA-CYCLING TEAM ZELE  24"

    10.DEGRYSE Tibo-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK  34"

    31.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  4’17"

    32.D`HAESE Mathias uit Zele-RUDYCO CYCLING TEAM  4’40"

    DAMES JEUGD

    Aantal deelnemers: 5

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2.COMMISSARIS Caren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.VAN TICHELT Ynske-MEYBO BENSINK BMX GATES TEAM

    5.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

     

    DAMES ELITE

    Aantal deelnemers: 5

    1.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2.BOONEN Valerie-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM

    4.LA HAYE Caitlyn-HAGELAND CYCLING TEAM

    5.ACCOE Joyce-ARDILLES CYCLING TEAM

     

    19/11/2011 ZELZATE (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 37

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM

    2.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN – WBV  14"

    3.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  35"

    4.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN – WBV  45"

    5.DAVID Nicky uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM  52"

    6.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM  57"

    7.DEBACQUER Joris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  1’16"

    8.DIELS Koen-VAN GOETHEM/PRORACE CT  1’24"

    9.BOECKX Thomas-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM  1’30"

    10.LAMMENS Laudelino-DAGVERGUNNING  1’35"

    35.GOOSSENS Tommy-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS  5’21"

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 23

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    2.SMET Ivan uit Hamme-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.DE BOCK Benny uit Hamme-DAGVERG

    5.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.KYNDT Hans-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM  14"

    8.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  18"

    9.VANDAELE Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  22"

    10.VANDECAUTER Nick-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  50"

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 21

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    5.BLOEMMEN Rudy-VAN GOETHEM/PRORACE CT  2’05"

    6.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  2’18"

    7.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN  3’07"

    8.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT

    9.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    10.SPRUYT Alex-WK NOORD WEST BRABANT  4’02"

    19-11-2011 om 17:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS VAN ZATERDAG 19/11/2011

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Walter Meseure vertrokken Zaterdagmorgend om 09h30 thv 
    't Ster te St.Niklaas 28 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Bij het vertrek 4°C en mistig maar snel was de zon van de partij en kregen we zeer zacht herfstweer. Genoeg kopmannen zodat we van een geslaagde duurtraining kunnen spreken. De afstand bedroeg 82 Km en het gemiddelde kwam uit op 32,4 Km/h, met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 100 Km.

    Reden mee vandaag : Dirk Trogh , Franky Weemaes , Stijn Verbeke , Kevin Van Raemdonck , Eddy Merckx , Geoffrey Van Steelandt , Jochem Smet , Kenny Goossens , Shani Goossens , Mattias Nys , Biondi Marin , Pa Marin (MTB) , Dirk Cleys , Mark Smet , Tom Heirbaut , Isabelle , Franky De Witte , Bram Van Hoyweghen , Thieu Heirbaut , Hans Pauwels , Franky De Fijn , Danny Smet , Kurt Van Raemdonck , Raoul Van Roeyen , Filip Van Raemdonck , Walter Meseure , ? en Kenny Janssens.

    19-11-2011 om 17:12 geschreven door kenny


    17-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 16/11/2011

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Franky De Witte en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 23 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waeslant'.

    Bij een temperatuur van 2°C werd de duurtraining afgehaspeld, weer niet veel kopmannen aanwezig zodat de sterkere renners het kopwerk moesten opknappen. Als extra werd vandaag nog de lus naar Overslag genomen en dit tot het te donker wordt !!! De afstand bedroeg 90 Km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km, het gemiddelde was goed voor 32,5 Km/h.

    Reden mee vandaag : Walter Meseure , Freddy De Blick , Walter Rotthier , Guy Smet , Wim Heyndrickx , Kristoff Heyns , Davy Reyniers (spaak stuk) , André Van Geertsom , Franky De Witte , Eugéne Bosman , Fons Van Raemdonck , Dirk Cleys , Jos Vermeulen , Mark Smet , Chris Van De Vijver , Mario Bolssens , Gino De Munck , Leo Mares (lekke band) , Werner Van Der Weken , Eddy Coenen , Guy De Jonghe , ? en Kenny Janssens.

    17-11-2011 om 15:45 geschreven door kenny


    14-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S BOLLEKENSCROSS ELITES - HAMME-ZOGGE VAN ZONDAG 13/11/2011
    FOTO'S BOLLEKENSCROSS ELITES - HAMME-ZOGGE
    VAN ZONDAG 13/11/2011
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 392.jpg  
                   Podium met Zdenek Stybar, Kevin Pauwels en Sven Nys.
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 385.jpg WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 383.jpg
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 358.jpg WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 361.jpg
                                                                    Aankomst van wereldkampioen Zdenek Stybar.
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 363.jpg WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 366.jpg
    De spurt voor de 2de plaats tussen Kevin Pauwels en Sven Nys.                          Aankomst van de 4de Niels Albert.
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 324.JPG WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 326.JPG
                                        Stybar in aktie.                                                                         Sven Nys en Niels Albert.
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 331.JPG WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 310.JPG
              Kevin Pauwels, Tom Meeusen en Bart Wellens.                                          Klaas Vantornhout en Bart Wellens.                
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 370.jpg WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 396.jpg
                            Supporters van Kevin Pauwels.                                       Wilfried Peeters met ex-Italiaans renner Bramati.     
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 412.jpg WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 402.jpg
    Ellen Mettepenningen met winnaar Zdenek Stybar.                            Sven Nys met de man aan de micro Niko.
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 413.jpg WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 012.jpg
     Kevin Pauwels met moeder Mettepenningen.          De afgevaardigden van BWB met o.a. Provinciaal coach Dirk Onghena.
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 189.JPG     WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 148.jpg
                    Bart Hofman uit Elversele.                                                Sven Nys aan het stretchen voor de wedstrijd.
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 194.JPG WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 200.JPG
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 202.JPG WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 204.JPG
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 212.JPG WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 220.JPG
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 225.JPG WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 226.JPG
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 228.JPG WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 230.JPG
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 236.JPG WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 279.JPG
    WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 291.JPG WBV ELITE 13-11-11-bollekenscross 303.JPG

    WBV DAMES 13-11-11-bollekenscross 130.jpg 
    Winnaar bij de Dames Daphny Van Den Brand.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011.jpg

    14-11-2011 om 20:43 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!