Vrijdag 11/11/2011 LUMMEN (LB) - Veldrijden form. D Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 27
1.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
2.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN WBV 6"
3.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL 44"
4.BORGERS Tim-APK-QUALITY TEAM VZW 103"
5.VERSTRAETE Peter-TEAM DW BIKES 123"
6.DE SCHUTTER Rik-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 126"
7.VETS Jelle-ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W. 137"
8.CLAES Philip-LIMBURGSE AFDELING 144"
9.BOECKX Thomas-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R 148"
10.VAN ROEY Kevin-VAN GOETHEM/PRORACE CT 151"
Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 12
1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
3.KRIECKEMANS Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
5.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV
6.BECKERS EDDY
7.MEYS Mark-AFDELING ANTWERPEN - WBV
8.JACOBS HANS-DV
9.DE GRAEF Eric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
10.VAN GELOVEN Willan-AFDELING ANTWERPEN - WBV
Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 24
1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
2.VANDERAERDEN Johan-LIMBURGSE AFDELING
3.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
4.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
5.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
6.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV
7.BLOEMMEN Rudy-VAN GOETHEM/PRORACE CT
8.VAN TICHELT Ludo-AFDELING ANTWERPEN - WBV
9.VERDEYEN jos-DV
10.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV
11/11/2011 ZAFFELARE - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. D Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 23
1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM
2.DAVID Nicky uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM 35"
3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM 42" 4.DEBACQUER Joris-AFDELING OOST VLAANDEREN 5.VAN ASSCHE Nico-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
6.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK 120"
7.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV 143"
8.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ BURY 149"
9.ANDRIES Kevin-PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE 232"
10.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV 253"
20.GOOSSENS Tommy-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS 654"
Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 22
1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
2.DE BOCK BENNY uit Hamme-DV
3.SMET Ivan uit Hamme-WIMI GAMES ST MARTINUS KERKSKEN 2"
4.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE
5.KYNDT Hans-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM
6.DE ROOSE KURT-DV
7.VANDECAUTER Nick-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV VZW 7"
8.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE 34"
9.VANDAELE Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV 48"
10.DHOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM 111"
15.ROGIERS Benny uit Zele-WIMI GAMES ST MARTINUS KERKSKEN 1'57"
Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 21
1.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV
2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND KNESSELARE 38"
3.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN WBV 45"
4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV 48" 5.VANBRUAENE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT 1'45" 6.VANWESENBEECK Luc-WK NOORD WEST BRABANT
7.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT
8.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN
9.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV 150"
10.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV VZW 153"
11.BAEYENS Rudi uit Berlare-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV VZW 314"
Proficiat aan LIZE STRUYF met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!
11/11/2011 ZEGELSEM (BRAKEL) (O) - Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen
Meisjes 12 Jaar
1.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN WBV 14"
3.SIEMONS Sara -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 38"
4.VERMEERSCH Eva -WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE 107"
5.VANDECAVEYE Fleur -TIELTSE RENNERSCLUB 241"
Meisjes 13 Jaar
1.ROTMAN Lotte -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
2.GOOSSENAERTS Chloë -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 4"
3.BEECKMANS Sara -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
4.NOËL Jara -RIJSCHOOL AH - GENTSE VS 23"
5.SCHOKKAERT Febe -IMMO NLVK CYCLING TEAM 31"
Meisjes 14 Jaar
1.STRUYF Lize -RUDYCO CYCLING TEAM
2.HEYNS Joyce -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 48"
3.DE SLACHMUYLDER Yara -ROYAL CUREGHEM SPORTIF BRUSSEL 117"
4.PIETERAERENS Dorien -WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT KERKSKEN 130"
Jongens 12 Jaar
1.VANDEN BUSSCHE Wannes -MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
2.VAN RILLAER Witse -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 11"
3.VAN AERT Senne -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 22"
4.VAN DEN EYNDE Vince -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
5.DANIELS Lars -SPORT EN STEUN LEOPOLDSBURG 24"
Jongens 13 Jaar
1.SCOPONI Dante -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
2.VERMEERSCH Florian -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 4"
3.BEKAERT Yentl -JONGE RENNERS ROESELARE 18"
4.VERDONCK Loeka -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE 23"
5.VRACHTEN Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W. 48"
17.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 228"
18.STUER Kwinten -WIELERTEAM WAASLAND VZW
Jongens 14 Jaar
1.DRIESEN Jarne -HAGELAND CYCLING TEAM
2.COLMAN Alex uit Moerzeke -WIELERTEAM WAASLAND VZW 3"
3.PAUWELS Tijl -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 6"
4.VANDEBOSCH Victor -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 12"
5.DHOORE Alessio -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE 34"
7.DE BEULE Jordi -WIELERTEAM WAASLAND VZW 42"
18.DIELEMAN Stan uit Hamme -TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW 132"
33.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW 330"
37.HAEGEMAN Wannes -WIELERTEAM WAASLAND VZW 348"
39.LIESSENS Jarno -WIELERTEAM WAASLAND VZW 400"
46.VAN DE VOORDE Lennert -WIELERTEAM WAASLAND VZW 428"
49.VAN PETEGHEM Trifonius -WIELERTEAM WAASLAND VZW
|