.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    13-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 2/12/2011 - OPEN BK KOERS OP ROLLEN
    NGMT rollen 2011.png

    Bron: Gino Van Broeck

    13-11-2011 om 20:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/11/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 4°Veldritzege in de reeks B !!!

    Proficiat aan ANDY DE MAESSCHALCK met zijn 1°MTB zege in de reeks B !!!

    De Bock Benny KOP 2011.jpg     De Maesschalck Andy KOP 2011.png

         Benny De Bock         Andy De Maesschalck

    Zondag 13 November – NIEL (2845) - 2de proef BK Cross
     

    Cross
    A-reeks
    1 Gert DE VOS
    2 Kris Meys (Hamme)
    3 Germer Cardon
    4 Rik Noens
    5 Mauro Cooman

    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK (Hamme)
    2 Timmy Maes
    3 Wim Coppens
    4 Johan Myngheer
    5 Erik Myngheer

    C-reeks
    1 Ludwig GLADINES
    2 Walter Marijnissen
    3 Luc Joos (Stekene)
    4 Rudy Bloemmen
    5 Danny Standaert (Bornem)

    D-reeks
    1 Luc VAN WESENBEECK
    2 Jose De Clercq
    3 Robert De Vos
    4 Willy Corthals
    5 Michel Vanhonsebrouck

               
    MTB
    A -reeks
    1 Christophe SMITS
    2 Sven Janssens (Mechelen)
    3 Sven Janssens (Nieuwerkerken)
    4 Joost Van Gils
    5 Tim Van der Bracht

    B-reeks
    1 ANDY DE MAESSCHALCK (Sinaai)
    2 Marnic De Waele
    3 Erwin De Clercq
    4 Wim Tollenaere
    5 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)

    C-reeks
    1 Rudi WILLE
    2 Jean Luc Rossignol
    3 Freddy Depaepe
    4 Patrick Van Eyndt
    5 Jean Paul De Bruyne

    D-reeks
    1 Luc VAN WESENBEECK
    2 Johan Martens
    3 Theo Verheyden (Moerzeke)
    4 Karel Heirbaut (Belsele)
    5 Noel Verzele

    13-11-2011 om 20:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/11/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 13/11/2011 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 25

    1.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL

    5.BOECKX Thomas-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM

    6.BORGERS Tim-APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    7.RAEYMAKERS Sven-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.BAJOREK Michel-THE BARRACUDA COMPANY

    9.VETS Jelle-ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.

    10.VAN ROEY Kevin-VAN GOETHEM/PRORACE CT

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 15

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.KRIECKEMANS Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.JANSEN Wim

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.COOLEN Marc-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8.VERTESSEN Johnny-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    9.BECKERS Eddy-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10.MEYS Mark-AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 18

    1.VANDERAERDEN Johan-LIMBURGSE AFDELING

    2.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL

    4.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    5.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.BENS Rudy-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    7.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN

    10.VAN SINAY Dirk-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

     

    13/11/2011 ZINGEM - ZINGEM (O) - Veldrijden Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 3

    1.ROMBOUTS Tine-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.ANTHONISSEN Elise-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.VERMEERSCH Eva-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

     

    MEISJES 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 7

    1.ROTMAN Lotte-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM

    4.VAN ROMPAY Anke-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    5.VANNESTE Soetkin-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE SLACHMUYLDER Yara-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 11

    1.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.CLAUWAERT Maarten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  2"

    4.DEWULF Maxim-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  8"

    5.DEJONGHE Len-BMX TEAM BEKAF VZW  17"

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 24

    1.SCOPONI Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL

    4.VERMEERSCH Florian-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.VANDEBOSCH Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 23

    1.DHOORE Alessio-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.VANDEBOSCH Victor-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.PAUWELS Tijl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.TIELEMANS Jente-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    20.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.VAN GOETHEM Darryl-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    13-11-2011 om 19:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 13/11/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 
    13/11/2011 HAMME-ZOGGE - SUPERPRESTIGE (O) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    Aantal deelnemers: 48

    1.STYBAR ZDENEK-QUICK STEP

    2.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR  9"

    3.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET

    4.ALBERT Niels-BKCP – POWERPLUS  31"

    5.SIMUNEK Radomir-BKCP - POWER PLUS  33"

    6.AERNOUTS Bart-RABO-GIANT OFFROAD TEAM

    7.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM  41"

    8.GIL Mariusz-BABOCO

    9.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    10.VANTHOURENHOUT Dieter-BKCP – POWERPLUS  49"

    13/11/2011 HAMME-ZOGGE - SUPERPRESTIGE (O) - Veldrijden U23 - 50´

    Aantal deelnemers: 48

    1.TEUNISSEN Mike-WV Schijndel

    2.VAN DER HAAR Lars-RABOBANK  2"

    3.BOSMANS Wietse-BKCP - POWERPLUS

    4.VAN EMPEL MICKI-TELENET FIDEA

    5.VERMEERSCH Gianni uit Roeselare-BKCP - POWERPLUS

    6.BOSMAN Gert-Jan-RABOBANK  15"

    7.ADAMS Jens-BKCP – POWERPLUS  45"

    8.GODRIE Stan-WILLEBRORD WIL VOORUIT

    9.DOLFSMA Emiel-RABOBANK  47"

    10.SWEECK Laurens-KDL CYCLINGTEAM

    25.DIELEMAN Michiel uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW  2’13"

     

    13/11/2011 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 28

    1.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES

    2.DE CLEYN Dave-SCOTT USA CYCLING TEAM  25"

    3.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM  51"

    4.PAUWELS Dries-VAN GOETHEM/PRORACE CT  1’20"

    5.VAN ZEEBROECK Jan-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM  1’35"

    6.PIROTTE Jo-VAN GOETHEM/PRORACE CT  1’50"

    7.PEPERMANS Lorenzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  2’00"

    8.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS  2’05"

    9.MELLEMANS Jeffrey-HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN  2’10"

    10.MORTELMANS Stijn-KON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK  2’27"

    18.PENNE Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM  4’52"

     

    13/11/2011 HAMME-ZOGGE - SUPERPRESTIGE (O) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 31

    1.VAN DEN BRAND Daphny-ZZPR

    2.FERRAND Prevot-AC BAZANCOURT  18"

    3.CANT Sanne-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4.STULTIENS Sabrina-RTC BUITENLUST

    5.DE BOER SOPHIE-YOUNG TELENET FIDEA

    6.HARRIS NIKKI-YOUNG TELENET  43"

    7.VAN LOY Ellen-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO  1’16"

    8.VANDERBEKEN Joyce-CYCLING TEAM VERMEEREN

    9.DOMBROSKI AMY-PRIMUS MOOTRY  1’20"

    10.VAN NIEUWPOORT Tessa-GRTC Excelsior  1’35"

    26.GELDHOF Anja uit Evergem-WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM  7’06"

     

    13/11/2011 HAMME-ZOGGE - SUPERPRESTIGE (O) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    Aantal deelnemers: 66

    1.VAN DER POEL Mathieu-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2.VAN AERT Wout-TELENET FIDEA  1"

    3.VAN TICHELT Yorben-KDL  4"

    4.VAN BEEK Pjotr-JVR DE BATAUWERS

    5.JAUREGUI Quentin-LA POMME MARSEILLE

    6.HERKLOTZ Silvio-HARVESTEHUDER

    7.SOETE Daan-TELENET FIDEA  13"

    8.HOEYBERGHS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.  15"

    9.HERMANS Quinten-APB - CYCLING TEAM  20"

    10.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme-TEAM CICLISIMO MUNDIAL  23"

    34.CLAUS Dieter uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM  2’28"

    55.MARTENS Pepijn uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW  6’04"

     

    13/11/2011 HAMME - ZOGGE - SUPERPRESTIGE (O) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers: 50

    1.EENKHOORN Pascal-Kon Balen BC

    2.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.TEIRLINCK Jens-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    6.AERTS Thijs-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE  10"

    8.VAN DONINK Gianni-VAN GOETHEM/PRORACE CT  15"

    9.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    10.KALVENHAAR Rogier-AWV DE ZWALUWEN  1’17"

    16.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM

    29.RELAES Jacob uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM  2’20"

    40.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk-RUDYCO CYCLING TEAM  3’30"

    43.VAN HAVERMAET Gianni uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM  4’25"

    49.D`HAESE Mathias uit Zele-RUDYCO CYCLING TEAM  7’10"

     

    13/11/2011 HOUTHALEN-HELCHTEREN (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 25

    1.BERVOETS Gertjan-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2.DE VOCHT Jochen-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW  22"

    3.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  33"

    4.VANDERAERDEN Massimo-PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT  34"

    5.VANDERAERDEN Timothy-PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT  45"

    6.VAN DEN BOSCH Brent-KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.  1’16"

    7.VEESTRAETEN Gillian-SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG  1’35"

    8.DEGHELDERE Jory-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  2’22"

    9.VAN DESSEL Kenneth-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  2’34"

    10.JACOBS Dieter-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R  2’40"

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 31

    1.GOOSSENS Kobe-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.BEULLENS Cedric-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.ANDRIES Jordi-VZW DE DEMERSPURTERS

    9.JANS Dieter -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10.HENNAUX Loïc-RED BIKERS

    13-11-2011 om 19:33 geschreven door kenny


    11-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIT ELITES - NIEL VAN VRIJDAG 11/11/2011
    FOTO'S VELDRIT ELITES - NIEL VAN VRIJDAG 11/11/2011
    WBV 11-11-11-niel 221.jpg  WBV 11-11-11-niel 220.jpg
                  Sven Nys gaf een woordje uitleg.                             Het podium met Sven Nys, Niels Albert en Kevin Pauwels.
    WBV 11-11-11-niel 217.jpg WBV 11-11-11-niel 115.jpg
                                                 Podium te Niel.                                                                                        Sven Nys
    WBV 11-11-11-niel 130.jpg WBV 11-11-11-niel 096.jpg
                               Sven Nys met de Fransman Matthieu Boulo.                                                           Matthieu Boulo
    WBV 11-11-11-niel 168.jpg WBV 11-11-11-niel 031.jpg
                              Niels Albert had pech met een lekke band.                                                              Joeri Adams
    WBV 11-11-11-niel 134.jpg WBV 11-11-11-niel 120.jpg
                     Kevin Pauwels met Sven Vanthourenhout en Gil Mariusz.                                            Vincent Bastaens
    WBV 11-11-11-niel 222.jpg WBV 11-11-11-niel 126.jpg
                           De politie hield de massa tegen voor het podium.                                                        Rob Peeters
    WBV 11-11-11-niel 149.jpg WBV 11-11-11-niel 026.jpg
                 Corne Van Kessel, Emil Olsen, Kevin Cant en Yannick Mayer.                                    Eddy Van Ijzendoorn
    WBV 11-11-11-niel 113.jpg  WBV 11-11-11-niel 111.jpg WBV 11-11-11-niel 103.jpg
                     Tom Van Den Bosch                                     Eddy Van Ijzendoorn                                        Aurelien Duval
    WBV 11-11-11-niel 109.jpg  WBV 11-11-11-niel 101.jpg  WBV 11-11-11-niel 094.jpg
                  Thijs Van Amerongen                                           Jim Aernouts                                           Jonathan Page
    WBV 11-11-11-niel 095.jpg  WBV 11-11-11-niel 092.jpg
                      Radomir Simunek                                              Gil Mariusz



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    11-11-2011 om 20:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRIT JUNIOREN EN NIEUWELINGEN - NIEL VAN VRIJDAG 11/11/2011
    FOTO'S VELDRIT JUNIOREN - NIEL
    VAN VRIJDAG 11/11/2011
    WBV JUN 11-11-11-niel 047.jpg WBV JUN 11-11-11-niel 050.jpg
    Podium Junioren met Yorben Van Tichelt, Quentin Jauregui en Dylan Kowalski.      De Fransman Quentin Jauregui werd 2de.
    WBV JUN 11-11-11-niel 038.jpg WBV JUN 11-11-11-niel 041.jpg
                                Aankomst van Yorben Van Tichelt.                                                                      Gianni Quintelier

    WBV JUN 11-11-11-niel 034.jpg
                                        Start van de Junioren te Niel.
    WBV JUN 11-11-11-niel 018.jpg
                             Geert Wellens met een seingever uit Hamme.

    FOTO'S VELDRIT NIEUWELINGEN - NIEL
    VAN VRIJDAG 11/11/2011
    WBV NIEUW 11-11-11-niel 019.jpg
    Podium Nieuwelingen met Fabio Jacobsen, Gianni Van Donink en Stijn Caluwe.
    WBV NIEUW 11-11-11-niel 012.jpg
      De aankomst met Fabio Jacobsen voor Stijn Caluwe en Gianni Van Donink.
    WBV NIEUW 11-11-11-niel 003.jpg
                                Start van de Nieuwelingen te Niel.
    WBV NIEUW 11-11-11-niel 004.jpg
                                  Kampioen van België Stijn Caluwe.
    WBV NIEUW 11-11-11-niel 001.jpg WBV NIEUW 11-11-11-niel 011.jpg
             Gianni Vermeiren uit Meerdonk.                                                         Gianni Vermeiren in aktie.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    11-11-2011 om 20:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/11/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 11/11/2011 FIDEA JAARMARKTCROSS NIEL (A) - Veldrijden Klasse 2 UCI – 60’
    Aantal deelnemers: 36

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET

    2.ALBERT Niels-BKCP – POWERPLUS  22"

    3.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR  38"

    4.BOULO Matthieu-ROUBAIX LILLE METROPOLE  49"

    5.MEEUSEN Tom-TELENET FIDEA CYCLING TEAM  1’05"

    6.GIL Mariusz-BABOCO

    7.DUVAL Aurelien-UV.AUBE

    8.VANTHOURENHOUT Sven-LANDBOUWKREDIET KDL  1’12"

    9.MEISEN MARCEL-BKCP POWERPLUS  1’25"

    10.VAN DEN BOSCH Tom-AA DRINK/ LEONTIEN.NL

     

    11/11/2011 LUMMEN (LB) - Veldrijden form. B - Provinciaal Kampioenschap - 60´

    Aantal deelnemers: 37

    1.GAUDY Patrick-THE BARRACUDA COMPANY

    2.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM

    3.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES

    4.UYTDEWILLIGEN Ingmar-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    5.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    6.PEPERMANS Lorenzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL

    8.LACROIX DANY-velo club de l´espoir

    9.RAEYMAKERS Sten-CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK

    10.PIROTTE Jo-VAN GOETHEM/PRORACE CT

     

    11/11/2011 ZAFFELARE - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 40

    1.HUYS Stijn-CHAMPION SYSTEM LBS TEAM

    2.BRACKMAN Jelle-VAN DER VURST CYCLING TEAM  5"

    3.DE DECKER Steven-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    4.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS  10"

    5.DIELEMAN Michiel uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW  15"

    6.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM  26"

    7.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW   49"

    8.BASSEZ Patrick-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R  57"

    9.TAKENOUCHI YU-CT TOMACC

    10.WILLEMYNS Mathieu-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    11.PENNE Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM  1’02"

    13.BAEYENS Dennis uit Berlare-FLEMISH CYCLING PROJECTS  2’18"

    30.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme-LUCA TEAM BELGIUM   6’02"

     

    11/11/2011 FIDEA JAARMARKTCROSS NIEL (A) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 27

    1.VAN TICHELT Yorben-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    2.JAUREGUI Quentin-BOXX  1"

    3.KOWALSKI Dylan-TEAM WASQUEHAL JUNIOR  43"

    4.KRAMER Erik-ORANGE BABIES CYCLING TEAM  45"

    5.VEROFT Jelto-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  59"

    6.VANDENDRIES Jelle-DE TOEKOMSTVRIENDEN  1’12"

    7.GORRENS Seppe-VZW IJSKLOKJE – CYCLING  1’45"

    8.JANSEGERS Jeffrey-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  2’10"

    9.DUPONT Kevin-CT 99 SCHRIEK  2’12"

    10.COUCKUYT Jens-TIELTSE RENNERSCLUB

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 39

    1.JACOBSEN FABIO-GRC JAN VAN BRABANT

    2.VAN DONINK Gianni-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    3.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.WOUTERS sieben-WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7.BEULLENS Cedric-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8.SCHUERMANS Jelle-VAN GOETHEM/PRORACE CT  19"

    9.DEKKER KELVIN-WV DE JONGE RENNER  30"

    10.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    24.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk-RUDYCO CYCLING TEAM  3’42"

     

    11/11/2011 LUMMEN (LB) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 24

    1.BERVOETS Gertjan-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    2.VANDERAERDEN Timothy-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    3.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  8"

    4.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.VEESTRAETEN Gillian-SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG  28"

    6.DE VOCHT Jochen-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW  36"

    7.VANDERAERDEN Massimo-PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT  56"

    8.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.  1’44"

    9.JACOBS Dieter-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM  2’12"

    10.VAN DER AUWERA Nigel-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM  2’48"

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 24

    1.GOOSSENS Kobe-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.VAN DE VELDE Thomas-ISOREX CYCLING TEAM  3"

    3.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.  47"

    4.VASTMANS Dries-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK  57"

    5.ANDRIES Jordi-VZW DE DEMERSPURTERS  1’07"

    6.PALM Martin-LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES

    7.PANIS Thibaut -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO  1’47"

    8.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.REVIERS Jonas-SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG  1’57"

    10.JANS Dieter -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    11/11/2011 ZAFFELARE - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 32

    1.WOUTERS Toon-WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VANDECAUTER Uwe-ASFRA RACING TEAM  5"

    4.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI  8"

    5.SCHEIRE Nicolas uit Beervelde-ISOREX CYCLING TEAM  15"

    6.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE  32"

    7.CLAUS Dieter uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    8.VISPOEL Bryan-ASFRA RACING TEAM

    9.POELVOORDE Arne-TIELTSE RENNERSCLUB  36"

    10.MAES Glenn-ASFRA RACING TEAM

    31.MARTENS Pepijn uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW  8’00"

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 40

    1.TEIRLINCK Jens-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.BOSMANS Arne-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    3.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    4.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    6.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW

    7.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM

    8.RELAES Jacob uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    9.MOENAERT Mathias-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    10.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    32.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  4’27"

    33.D`HAESE Mathias uit Zele-RUDYCO CYCLING TEAM  4’29"

    Dames Elite

    Aantal deelnemers: 3

    1.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    2.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM

    3.LA HAYE Caitlyn-HAGELAND CYCLING TEAM

     

    Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 4

    1.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    2.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.BELLAERT Axelle-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    4.DEFOUR Lara-JONGE RENNERS ROESELARE

    11-11-2011 om 20:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 11/11/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 11/11/2011 LUMMEN (LB) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 27

    1.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN – WBV  6"

    3.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL  44"

    4.BORGERS Tim-APK-QUALITY TEAM VZW  1’03"

    5.VERSTRAETE Peter-TEAM DW BIKES  1’23"

    6.DE SCHUTTER Rik-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE  1’26"

    7.VETS Jelle-ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.  1’37"

    8.CLAES Philip-LIMBURGSE AFDELING  1’44"

    9.BOECKX Thomas-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R  1’48"

    10.VAN ROEY Kevin-VAN GOETHEM/PRORACE CT  1’51"

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 12

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.JANSEN Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.KRIECKEMANS Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    5.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.BECKERS EDDY

    7.MEYS Mark-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.JACOBS HANS-DV

    9.DE GRAEF Eric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.VAN GELOVEN Willan-AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 24

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.VANDERAERDEN Johan-LIMBURGSE AFDELING

    3.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    6.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.BLOEMMEN Rudy-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.VAN TICHELT Ludo-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.VERDEYEN jos-DV

    10.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    11/11/2011 ZAFFELARE - LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 23

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM

    2.DAVID Nicky uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM  35"

    3.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM  42"
    4.DEBACQUER Joris-AFDELING OOST VLAANDEREN
    5.VAN ASSCHE Nico-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    6.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK  1’20"

    7.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  1’43"

    8.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY  1’49"

    9.ANDRIES Kevin-PIZZAFOONCYCLINGTEAM.BE  2’32"

    10.DEWAELE Bart-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  2’53"

    20.GOOSSENS Tommy-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS 6’54"

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 22

    1.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    2.DE BOCK BENNY uit Hamme-DV

    3.SMET Ivan uit Hamme-WIMI GAMES ST MARTINUS KERKSKEN  2"

    4.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5.KYNDT Hans-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM

    6.DE ROOSE KURT-DV

    7.VANDECAUTER Nick-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  7"

    8.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE  34"

    9.VANDAELE Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  48"

    10.DHOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM  1’11"

    15.ROGIERS Benny uit Zele-WIMI GAMES ST MARTINUS KERKSKEN  1'57"

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 21

    1.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE  38"

    3.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN – WBV   45"

    4.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  48"
    5.VANBRUAENE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT  1'45"
    6.VANWESENBEECK Luc-WK NOORD WEST BRABANT

    7.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT

    8.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN

    9.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV  1’50"

    10.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  1’53"

    11.BAEYENS Rudi uit Berlare-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW  3’14"

     

    Proficiat aan LIZE STRUYF met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!
    Struyf Lize KOP 2011 1.jpg
    11/11/2011 ZEGELSEM (BRAKEL) (O) - Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen

    Meisjes 12 Jaar

    1.ANTHONISSEN Elise -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.ROMBOUTS Tine -AFDELING ANTWERPEN – WBV  14"

    3.SIEMONS Sara -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  38"

    4.VERMEERSCH Eva -WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE  1’07"

    5.VANDECAVEYE Fleur -TIELTSE RENNERSCLUB  2’41"

     

    Meisjes 13 Jaar

    1.ROTMAN Lotte -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.GOOSSENAERTS Chloë -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  4"

    3.BEECKMANS Sara -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.NOËL Jara -RIJSCHOOL AH - GENTSE VS  23"

    5.SCHOKKAERT Febe -IMMO NLVK CYCLING TEAM  31"

     

    Meisjes 14 Jaar

    1.STRUYF Lize -RUDYCO CYCLING TEAM

    2.HEYNS Joyce -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  48"

    3.DE SLACHMUYLDER Yara -ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL   1’17"

    4.PIETERAERENS Dorien -WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN  1’30"

     

    Jongens 12 Jaar

    1.VANDEN BUSSCHE Wannes -MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2.VAN RILLAER Witse -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  11"

    3.VAN AERT Senne -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW  22"

    4.VAN DEN EYNDE Vince -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.DANIELS Lars -SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG  24"

     

    Jongens 13 Jaar

    1.SCOPONI Dante -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VERMEERSCH Florian -CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK  4"

    3.BEKAERT Yentl -JONGE RENNERS ROESELARE  18"

    4.VERDONCK Loeka -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE  23"

    5.VRACHTEN Arne -KON. BALEN B.C. V.Z.W.  48"

    17.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  2’28"

    18.STUER Kwinten -WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Jongens 14 Jaar

    1.DRIESEN Jarne -HAGELAND CYCLING TEAM

    2.COLMAN Alex uit Moerzeke -WIELERTEAM WAASLAND VZW  3"

    3.PAUWELS Tijl -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  6"

    4.VANDEBOSCH Victor -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  12"

    5.DHOORE Alessio -C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE  34"

    7.DE BEULE Jordi -WIELERTEAM WAASLAND VZW  42"

    18.DIELEMAN Stan uit Hamme -TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW  1’32"

    33.WEEMAES Sasha -WIELERTEAM WAASLAND VZW  3’30"

    37.HAEGEMAN Wannes -WIELERTEAM WAASLAND VZW  3’48"

    39.LIESSENS Jarno -WIELERTEAM WAASLAND VZW  4’00"

    46.VAN DE VOORDE Lennert -WIELERTEAM WAASLAND VZW  4’28"

    49.VAN PETEGHEM Trifonius -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    11-11-2011 om 19:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN VRIJDAG 11/11/2011

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Marc De Keirsmaeker vertrokken Vrijdagmorgend om 09h30 thv 
    Buyl Sport te Beveren 21 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit.

    Droog en grijs herfstweer met na het keerpunt de wind op kop, ditmaal niet veel vrijwilligers om kopwerk te doen maar de duurtraining werd toch weer gesmaakt. De afstand bedroeg 83 Km en het gemiddelde kwam uit op
    31,8 Km/h, met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 105 Km.

    Reden mee vandaag : Guy SmetMattias Nys , Marc De Keirsmaeker , Alain Verbeke , Kurt Carpentier , Robby Van Raemdonck , Franky Weemaes , Kevin Van Raemdonck , Eddy Merckx , Modest Smet , Wim Heyndrickx , Wim De Cleen , Kristoff Heyns , Joeri Verbruggen , Rudy Franssens , Franky De Fijn , Franky De Witte , Werner Van Der Weken , ? ?  en Kenny Janssens.

    11-11-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    10-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.STAND ZEGEKONING ELITE Z/C & BELOFTEN 2011 !!!
    PROFICIAT AAN GUY SMET MET HET BEHALEN VAN DE TITEL ZEGEKONING SEIZOEN 2011 !!!
                     BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_9030.JPG
                                   De 7de titel van Zegekoning voor Guy Smet. (2003/2005/2006/2007/2008/2009/2011)

    STAND ZEGEKONING ELITE Z/C & BELOFTEN 2011 !!! 
    Smet Guy KOP 2011.png  Willems Mario KOP 2011.png  Van Broeckhoven Guy KOP 2011.png
                  Guy Smet                              Mario Willems              Guy Van Broeckhoven

    26       Guy Smet (Kruibeke)

    19       Mario Willems (Lotenhulle)

    12       Guy Van Broeckhoven (Mol)
    10       Kurt Van Goidsenhoven (Glabbeek)       
      8       Tosh Van Der Sande (Wijnegem)
      8       David Geldhof (Moorsele)
      7       Kevin De Jonghe (Schelle)
      7       Patrick Cocquyt (Ertvelde)

      7       Joeri Calleeuw (Zedelgem)
     
     7       Thomas Ongena (Berlare)

      6       Jeroen Das (Kalmthout)
      5       Sander Cordeel (Stekene)  
      5       Bjorn Meersmans (Bornem)
      4       Nicolas Vereecken (Kieldrecht) 
      4       Kristof Dhollander (Stekene)
      4       Steven Thys (Zelzate)
      4       Gijs Van Hoecke (Zaffelare)

      3       Greg Van Avermaet (Hamme)
      3       Thomas De Gendt (Beveren)
      
    3       Matthias Ongena (Zele) 

      3       Kevin Van Den Noortgate (Geraardsbergen)
      2       Valentijn Martens (Stekene)
      2       Gregory Franckaert (Kallo)
      2       Moreno De Pauw (St.Pauwels)
      2       Robby De Roos (Moerbeke)
      2       Gunter Sterck (Klein Sinaai)  
      1       Preben Van Hecke (Berlare)
      1       Patrick Van Roosbroeck (Duffel)

      1
           Pieter Cordeel (Stekene)

      1       Koen De Bosscher (Kalken)
      1       Björn Coomans (Willebroek)
      1       Niels Vandyck (Puurs)
      1       Glenn De Ridder (Stekene)
      1       Steven De Landtsheer (Kalken)

    10-11-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    09-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 27/11/2011 - EETFESTIJN MICHAEL GOOLAERTS
    Goolaerts Michael 2011.jpg

    Bron: Kristof Goolaerts

    09-11-2011 om 19:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 09/11/2011

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Dirk Heyrman en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 20 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waeslant'.
    Bij 15°C en een waterige zon konden de renners uit het Waasland weer een duurtraining afwerken, niet veel wind en dus kon iedereen geregeld een kopbeurt voor zijn rekening nemen. De afstand bedroeg 77 km tot Beveren, het gemiddelde was goed voor 33,2 km/h. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 95 km.
    Reden mee vandaag: Walter Meseure , Roberto Vercauteren , Guy Smet , Franky Weemaes , Dirk Cleys , Freddy De Blick , Guy De Jonghe , Walter Rotthier , Dirk Heyrman , Eugéne Bosman , Werner Van Der Weken , Frank Van Geystelen , Jurgen Maes , Davy Reyniers , Raf Van Nieuwenhove , Eddy Coenen , Dirk Batens , ? ? en Dr.Frank De Winter.

    09-11-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    07-11-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZONDAG 06/11/2011 - WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZONDAG MET VERTREKPUNT TE BEVEREN START VANAF
    ZONDAG 06 NOVEMBER !!!


    OOK OP FEESTDAGEN WORDT ER GEREDEN !!!
    SAMENKOMST THV BUYL SPORT EN VERTREK OM 09H30 !!!

     

    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 75 km)

    07-11-2011 om 13:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VANAF ZATERDAG 05/11/2011 - WINTERGROEPSTRAINING ST.NIKLAAS
    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    DE WINTERGROEPSTRAINING OP ZATERDAG MET VERTREKPUNT 'T STER TE ST.NIKLAAS START VANAF ZATERDAG 05 NOVEMBER.

    SAMENKOMST PARKING RESTAURANT REINAERT EN VERTREK OM 09H30 !!!

     


    Het parcours is hetzelfde als andere jaren met als keerpunt het nieuwe viaduct te Moerbeke om zo terug via de Kruisweg op de parallelweg te komen naast de Expressweg of E34. (+/- 90 km)

    07-11-2011 om 13:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen. VANAF 1/11/2011 WINTERTRAINING MACHUIT MET START TE ZWIJNDRECHT

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png

    VANAF 1/11/2011 START DE WINTERTOER VOOR DE GROEPSTRAINING MACHUIT EN RIJDEN ZIJ TERUG NAAR WAASMUNSTER (+/- 60 KM) EN DAT TOT EIND FEBRUARI!!!

    VERTREK OM 09H30 THV CAFE MACHUIT TE ZWIJNDRECHT !!!

    07-11-2011 om 13:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 11/01/2011 - MTB TOERTOCHT TE EKSAARDE
    mountainbike 2011[2].jpg

    Bron: Flor Van de Velde

    07-11-2011 om 10:16 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!