.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    29-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/10/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 3°Veldritzege in de B-reeks !!!

    Proficiat aan INGE JOOS met haar 1°Zege bij de Dames !!!

    De Bock Benny 2010.jpg   Joos Inge Kop 2011.png
        Benny De Bock               Inge Joos

    Zaterdag 29 Oktober - LUBBEEK (3210) - 1ste proef BK Cross
     

    Cross
    A-reeks
    1 Gert DE VOS
    2 Benny De Boot
    3 Bart Thielemans
    4 Nick Vermunicht
    5 Michael Van Den Eede

    VWF CROSS 29-10-11-lubbeek 010.jpg 

            Winnaar reeks A Gert De Vos en winnaar reeks B Benny De Bock.

    B-reeks
    1 BENNY DE BOCK (Hamme)
    2 Timmy Maes
    3 Wim Coppens
    4 Jelle Vets
    5 Benny Rogiers

    C-reeks
    1 Ludwig GLADINES
    2 Rudy Bloemmen
    3 Danny Standaert
    4 Luc Joos (Stekene)
    5 Rudi Baeyens
    VWF CROSS 29-10-11-lubbeek 004.jpg
       Winnaar reeks C Ludwig Gladines en winnaar reeks D Luc Vanwesenbeeck.

    D-reeks
    1 Luc VANWESENBEECK
    2 Robert De Vos
    3 Michel Vanhonsebrouck
    4 Willy Corthals
    5 Herman Martens

     

               
    MTB
    A -reeks
    1 Sven JANSSENS
    2 Stan Bovijn
    3 Jo Maes
    4 Robin Van Lierde
    5 Toby Nguyen

    VWF CROSS 29-10-11-lubbeek 025.jpg 

                                Winnaar reeks A Sven Janssens.

    B-reeks
    1 Erwin DE CLERCQ
    2 Patrick Vanmaekelbergh
    3 Geert De Moyer
    4 Dominique Van Den Eede
    5 Pascal Vanmaekelbergh

    VWF CROSS 29-10-11-lubbeek 032.jpg 

          Winnaar reeks B Erwin De Clercq.

    C-reeks
    1 Freddy DE PAEPE
    2 Jean Paul De Bruyne
    3 Marc De Vos
    4 Jean Luc Rossignol
    5 Patrick Van Eyndt

    VWF CROSS 29-10-11-lubbeek 023.jpg 

        Winnaar reeks C Freddy De Paepe.

    D-reeks
    1 Johan MARTENS
    2 Roger Wauters
    3 Noel Verzele
    4 Paul Hunninck
    5 Geert Bovijn

    VWF CROSS 29-10-11-lubbeek 018.jpg 

                                       Winnaar reeks D Johan Martens.

    Dames
    1 INGE JOOS (Stekene)
    2 Tinneke September
    3 Martine Vanden Eede

    VWF CROSS 29-10-11-lubbeek 015.jpg 

    Winnaar Dames Inge Joos, 1ste dame MTB in de reeks C.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    29-10-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 29/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 3°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Van de Velde Matthias KOP 2011.png 

    Zaterdag 29/10/2011 ALSEMBERG (BEERSEL) (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 38

    1.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.PIROTTE Jo-VAN GOETHEM/PRORACE CT op 18"

    3.VAN GREMBERGEN Kendric-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 34"

    4.CANT Kevin-VAN GOETHEM/PRORACE CT op 48"

    5.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 1’05"

    6.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL op 1’16"

    7.DE CLERCQ Angelo-SUNWEB-REVOR op 1’20"

    8.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN – EEKLO op 1’24"

    9.RAEYMAKERS Sten-CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK op 1’32"

    10.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS op 1’46"

    16.DIELEMAN Michiel uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 4’20"

    28.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene-ASFRA RACING TEAM op 6’57"

     

    29/10/2011 ALSEMBERG (BEERSEL) (VB) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 30

    1.MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3.VAN DEN DRIESSCHE Din -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.VAN DEN BOSCH Brent-KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    5.DUPONT Kevin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    6.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8.QUINTELIER Gianni-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9.HANQUET Alexander-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    10.ROELS Ignace-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    11.MARTENS Pepijn uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.GELDHOF Anja-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 43

    1.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    4.BEULLENS Cedric-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.SCHUERMANS Jelle-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    7.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM

    8.ABE Jonas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9.RELAES Jacob uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    10.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    14.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    29/10/2011 KOEKELARE (W) - Veldrijden form. C - Provinciaal Kampioenschap
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 20

    1.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE

    3.AMEEL Alexander-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.DELAERE Robin-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    5.DE BRAUWER Brend-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    6.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.VANDEKERCKHOVE Thibaut-TIELTSE RENNERSCLUB

    8.COUCKUYT Jens-TIELTSE RENNERSCLUB

    9.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB

    10.VAN WEYMEERSCH Bram-K.V.C. DEINZE VZW

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 30

    1.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    2.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    3.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    4.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    5.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    6.BOSMANS Arne-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7.DELMOTTE Dennis-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8.PALM Martin-VC_ARDENNES

    9.DECLERCK Mathias-TIELTSE RENNERSCLUB

    10.VAN DEN BOSSCHE Angelo-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    29/10/2011 ALSEMBERG (BEERSEL) (VB) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 19

    1.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.VAN EYNDT Sven-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    3.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL

    4.BORGERS Tim-APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    5.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    7.RAEYMAKERS Sven-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.MEULDERS Filip-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.FIEVEZ Benoît-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10.DUBIN Bart-WK NOORD WEST BRABANT

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 16

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.SMET Ivan uit Hamme-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL

    5.VANDAELE Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    6.COOLEN Marc-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8.NAESSENS Michael-Bruss Wall

    9.VANDENBOSCH Didier-Individueel

    10.MYNGHEER Erik-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 17

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VANDERAERDEN Johan-LIMBURGSE AFDELING

    3.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    4.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL

    5.PAUWELS Luc-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    6.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.HARRIS Peter-PEARCE Cycles

    9.JACOBS Jos-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    10.SPRUYT Alex-WK NOORD WEST BRABANT

    29-10-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    28-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EINDUITSLAG CROCODILE TROPHY 2011

    CROCODILE TROPHY 2011
    Crocodile Trophy 2011.png

    10e rit:Munburra - Cooktown (124 km/900 hm)
    1 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing team 2:48:42 (29,16 km/h)
    2 Josef Benetseder (AUT) Team Eybl +0:06
    3 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +0:09
    4 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +0:16
    5 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +0:25
    6 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +0:39
    7 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +0:43

    8 Brad Davies (Aus) +0:43

    9 René Haselbacher (AUT) Nakita +0:45

    10 Justin Morris (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +0:45

     

    Belgen:

    14 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +2:19
    15 Patrick Mensch (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +2:22

    16 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +3:03
    17 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +3:03
    23 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +5:01

    27 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +8:53
    30 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +14:15

    32 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +14:17
    41 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +20:19

    42 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +20:38
    43 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +20:39

    44 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +20:39
    49 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +22:34
    54 Peter Roelens (Bel) +23:14
    63 Christophe Demeyere (Bel) +45:40

    Eindstand Crocodile Trophy 2011

    1 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing team 34:50:14 (29,74 km/h)
    2 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +56:32
    3 Josef Benetseder (AUT) Team Eybl +1:04:35
    4 Graeme Arnott (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +1:52:08

    5 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +2:00:22
    6 Mark Griffin (Aus) Ashfield Cycles & Rocky Trail +2:25:46
    7 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +2:33:19

    8 Brad Davies (Aus) +2:53:58

    9 Justin Morris (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +2:57:46
    10 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +3:34:00

    Boelen Jeroen.jpg
                              Jeroen Boelen
     

    Belgen:

    11 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +3:36:23
    12 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +3:38:40
    19 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +4:43:05
    26 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +7:04:21
    27 Patrick Mensch (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +7:37:08
    28 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +7:54:16
    30 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +8:43:18
    31 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +8:43:35
    36 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +9:50:46
    37 Peter Roelens (Bel) +10:26:40

    41 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +11:00:40

    47 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +13:26:31
    48 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +13:26:39

    49 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +13:26:43

    61 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +20:59:57
    62 Christophe Demeyere (Bel) +21:07:54


    Bron: Frank Suys

    28-10-2011 om 20:53 geschreven door kenny


    27-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN CROCODILE TROPHY 2011

    CROCODILE TROPHY 2011
    Crocodile Trophy 2011.png

    9e rit: Kalpowar - Munburra (148 km/600 hm)

    Niet vertrokken: Urs Huber (SUI)

    1 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing  5:25:43 (27,26 km/h)
    2 Graeme Arnott (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +7:10

    3 Yong Choi Geeni (Kor) Team Korea +7:30
    4 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +10:44
    5 Josef Benetseder (AUT) Team Eybl +10:44
    6 Marc Baechli (SUI) terre Active +13:53

    7 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +13:53
    8 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +16:38
    9 Mark Griffin (Aus) Ashfield Cycles & Rocky Trail +22:47
    10 Brad Davies (Aus) +26:52

     

    Belgen:

    13 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +36:22
    15 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +40:55

    16 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +59:52
    19 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +1:08:03

    20 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +1:09:49
    24 Patrick Mensch (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +1:11:27

    25 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +1:11:29
    32 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +1:36:19
    33 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +1:36:38
    40 Peter Roelens (Bel) +2:02:05
    41 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +2:05:16

    43 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +2:16:40
    44 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +2:16:48
    45 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +2:16:48

    57 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +3:11:49
    63 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +3:54:28
    66 Christophe Demeyere (Bel) +4:10:24

    Stand na 9e rit:

    1 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing team 32:01:37 (29,79 km/h)
    2 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +55:48
    3 Josef Benetseder (AUT) Team Eybl +1:04:34
    4 Graeme Arnott (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +1:50:33

    5 Yong Choi Geeni (Kor) Team Korea +1:59:42
    6 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +2:00:01
    7 Mark Griffin (Aus) Ashfield Cycles & Rocky Trail +2:20:43
    8 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +2:28:13

    9 Brad Davies (Aus) +2:53:10

    10 Justin Morris (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +2:56:56

     

    Belgen

    11 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +3:33:12

    12 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +3:35:53
    13 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +3:38:31
    21 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +4:40:41
    27 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +6:49:59
    28 Patrick Mensch (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +7:34:41
    29 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +7:39:56

    31 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +8:40:10
    32 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +8:40:27
    37 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +9:41:48
    38 Peter Roelens (Bel) +10:03:21

    41 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +10:40:16

    48 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +13:05:48
    49 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +13:05:55

    50 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +13:05:59

    62 Christophe Demeyere (Bel) +20:22:09

    63 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +20:37:18


    8e rit: Laura - Kalpowar (89 km/200 hm)
    1 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 2:46:28 (32,08 km/h)
    2 Josef Benetseder (AUT) Team Eybl +0:00
    3 Justin Morris (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +0:10
    4 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing team +1:09
    5 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +1:09
    6 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +1:09
    7 Urs Huber (SUI) Stöckli Pro Team +1:10
    8 Yong Choi Geeni (Kor) Team Korea +1:10
    9 Brad Davies (Aus) +1:10
    10 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +1:12
     
     

    Belgen:

    12 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +1:16
    14 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +2:24

    19 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +8:00
    25 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +23:17

    26 Patrick Mensch (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +23:17
    28 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +23:18
    29 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +23:19

    31 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +23:20
    32 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +23:21
    33 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +23:22
    38 Peter Roelens (Bel) +23:26
    50 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +49:32
    51 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +49:33
    52 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +49:34

    63 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +1:08:29
    65 Christophe Demeyere (Bel) +1:11:22

    7e rit: Mt. Mulgrave - Laura (151 km/1100 hm)
    1 Christoph Sokoll (AUT) Team Eybl 5:24:05 (34,99 km/h)
    2 Urs Huber (SUI) Stöckli Pro Team +1:23
    3 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing team +1:39
    4 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +1:40
    5 Yong Choi Geeni (Kor) Team Korea +1:40

    6 Arnott Graeme (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +2:11
    7 Justin Morris (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +2:28

    8 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +2:28
    9 Marc Baechli (SUI) terre Active +2:43
    10 Josef Benetseder (AUT) Team Eybl +2:56

     

    Belgen:

    11 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +2:56

    15 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +11:36
    16 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +15:57
    23 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +29:55
    26 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +48:12
    27 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +48:12

    28 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +50:23

    30 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +1:02:10

    31 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +1:02:42

    32 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +1:02:42
    33 Patrick Mensch (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +1:02:43

    35 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +1:03:19
    39 Peter Roelens (Bel) +1:11:54
    49 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +2:08:51

    50 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +2:08:51
    51 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +2:08:51
    59 Christophe Demeyere (Bel) +2:23:19
    65 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +3:12:16


    Bron: Frank Suys

    27-10-2011 om 19:05 geschreven door kenny


    26-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 26/10/2011

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Kenny Janssens en Roberto Vercauteren vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 16 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waeslant'.
    Prachtig zacht herfstweer maar wel met de wind als tegenstander, toch kunnen we weeral spreken van een geslaagde duurtraining. Met dank aan onze de 2 sterke kopmannen 'Guy Smet' en 'Adrien Maes' die meer dan de helft van het kopwerk voor hun rekening namen. De afstand bedroeg 85 km tot Beveren, het gemiddelde was goed voor 33,0 km/h. Met de extra lus naar Den Es en Melsele bedroeg de afstand 110 km.
    Reden mee vandaag: Guy Smet , Sofie Goos , Roberto Vercauteren , Michel Thierens , Adrien Maes , Luc Vermeulen , Marc Smet , Alex Goossens , Guy De Jonghe , Chris Van de Vijver , Freddy De Blick , Frank Van Geystelen , Eddy Coenen , Dr.Frank De Winter , ? en Kenny Janssens.

    26-10-2011 om 19:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    WAC HOBOKEN – WAASLAND

     

    ZONDAG 23/10/2011 – CYCLOCROSS - KONTICH

    Miniemen 10 jaar - deelnemers: 18

    Jado Bleyenbergh (Kieldrecht)

    Tijdrit en behendigheid: 1ste plaats

    Cross: 3de plaats

    WAC 26-10-2011 cross jado.JPG WAC 26-10-2011 cross Kontich Jado.jpg
    WAC 26-10-2011 podieum jado behedigheid.JPG WAC 26-10-2011 podium jado cross.JPG

    Aspiranten 14 jaar - deelnemers: 15

    Cedric Beck (Vrasene) - 5de plaats

    Vorige week al mooi 6de in Diksmuide.
    WAC 26-10-2011 CROSS KONTICH CEDRIC BECK 1.jpg

    WAC 26-10-2011 Cedric cross Kontich.jpg WAC 26-10-2011 Sart Cedric Kontich.jpg

    ZONDAG 23/10/2011 – CYCLOCROSS - LANDSKOUTER

    Miniemen 11 jaar - deelnemers: 10

    Sybren Van Houte (Vrasene) - 2de plaats

    WAC 26-10-2011 Sybren Cross Landskouter.JPG WAC 26-10-2011 Sybren Podium Landskouter.JPG

    Aspiranten 13 jaar - deelnemers: 22

    Gerben Van Houte (Vrasene) - 3de plaats

    WAC 26-10-2011 Gerben Landskouter Ge schud medgezellen af.JPG WAC 26-10-2011 Landskouter Podium Gerben.JPG

     

    Zondag 30 Oktober het Provinciaal Kampioenschap voor Aspiranten in Koekelare !!!

     
    Tekst en foto’s: Steven Van Houte

    Bewerking: Kenny Janssens

    26-10-2011 om 19:31 geschreven door kenny


    24-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRITWEDSTRIJDEN TE LOCHRISTI VAN ZONDAG 23/10/2011
    FOTO'S VELDRITWEDSTRIJDEN TE LOCHRISTI
    VAN ZONDAG 23/10/2011
    WBV 23-10-11-lochristi 159.jpg Onghena Dirk 23-10-11-lochristi 318.jpg
                De speaker en de medehelpers van de Vlaamse Crosscup.                      Wielercoach Dirk Onghena was een aandachtig
                                                                                                                                   toeschouwer.
    WBV 23-10-11-lochristi 348.jpg
           Winnaar Elite z.c. Toon Devenyns en 1ste Belofte Xandro Meurisse.
    WBV 23-10-11-lochristi 339.jpg WBV 23-10-11-lochristi 239.jpg
                                    Aankomst van Toon Devenyns.                                               Michiel Dieleman uit Hamme die meteen na de
                                                                                                                                    start in de aanval ging.
    WBV 23-10-11-lochristi 166.jpg WBV 23-10-11-lochristi 164.jpg
                                Start van Elite z.c. en Beloften te Lochristi.                                               Michiel Dieleman uit Hamme.
    WBV 23-10-11-lochristi 161.jpg WBV 23-10-11-lochristi 163.jpg WBV 23-10-11-lochristi 162.jpg
                             Bjorn Rondelez                    De Japanner Yu Takenouchi werd 6de.                         Steven De Decker.
    WBV 23-10-11-lochristi 160.jpg
                                    Stijn Penne en Timmy Van Cleemputte.
    WBV 23-10-11-lochristi 157.jpg
           Winnaar bij de Junioren Ben Boets en eerste Dame Sandie Verriest.
    WBV 23-10-11-lochristi 154.jpg
                                      Aankomst Junioren met Ben Boets.
    WBV 23-10-11-lochristi 148.jpg WBV 23-10-11-lochristi 146.jpg
                                        Start Junioren te Lochristi.                                                  Arno Verberckmoes (Junior) uit Zele broer van
                                                                                                                                    Timo. (Nieuweling)
    WBV 23-10-11-lochristi 142.jpg
    Elias Van Hecke had veel supporters meegebracht om zijn 5de zege te vieren
    bij de Nieuwelingen.
    WBV 23-10-11-lochristi 138.jpg
    Podium Nieuwelingen met Elias Van Hecke, Tibo Degryse (Aspirant) en Meg De Bruyne.
    WBV 23-10-11-lochristi 127.jpg WBV 23-10-11-lochristi 107.jpg
                                       Aankomst Elias Van Hecke.                                                             Jens Teirlinck en Elias Van Hecke.
    WBV 23-10-11-lochristi 087.jpg   WBV 23-10-11-lochristi 081.jpg
                 Timo Verberckmoes uit Zele.                                                                 Start Nieuwelingen.
    WBV 23-10-11-lochristi 080.jpg     WBV 23-10-11-lochristi 076.jpg
                    Mathias D'Haese uit Zele.                                   Meg De Bruyne uit Hamme.
    WBV 23-10-11-lochristi 068.jpg
              Winnaar Masters A Nico Bogaert en Amateur Jochen Heylens.
    WBV 23-10-11-lochristi 062.jpg    WBV 23-10-11-lochristi 049.jpg
              Master A Gert De Vos uit Berlare.                                                   Aankomst Nico Bogaert als Master A.
    WBV 23-10-11-lochristi 047.jpg
                                     Aankomst 1ste Amateur Jochen Heylens.
    WBV 23-10-11-lochristi 031.jpg
                                 Start wedstrijd Amateurs en Masters A.
    WBV 23-10-11-lochristi 030.jpg
    Winnaar Masters B Benny De Bock en winnaar Masters C Wim Van Den Bergh.
    WBV 23-10-11-lochristi 018.jpg
                     Aankomst van winnaar Masters C Wim Van Den Bergh.
    WBV 23-10-11-lochristi 015.jpg
                  Aankomst van winnaar Masters B Benny De Bock uit Hamme.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    24-10-2011 om 12:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 5 NOVEMBER - 3° SMETJES ZAALVOETBALTORNOOI
    Smetjes voetbal 2011.png

    Bron: Kris Smet

    24-10-2011 om 12:53 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!