.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    23-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN CROCODILE TROPHY 2011

    CROCODILE TROPHY 2011
    Crocodile Trophy 2011.png

    6e rit: Mt. Mulligan - Mt. Mulgrave (189 km/2000 hm)
    1 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing team 6:07:05 (30,89 km/h)
    2 Josef Benetseder (AUT) Team Eybl +6:21
    3 Urs Huber (SUI) Stöckli Pro Team +11:10
    4 Christoph Sokoll (AUT) Team Eybl +23:27
    5 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +23:28
    6 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +23:29
    7 Yong Choi Geeni (Kor) Team Korea +26:39
    8 Arnott Graeme (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +36:29
    9 Ashley Hayat (Aus) The Fitzroy Revolution +36:38

    10 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +36:59

    Suys Roeland Etappe 5 Crocodile 2011.jpg 
                                 Roeland Suys

    Belgen:

    11 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +40:21
    12 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +40:22

    20 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +1:20:59
    25 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +1:21:36
    27 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +1:29.31

    29 Patrick Mensch (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +1:33:13

    31 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +1:34:45

    32 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +1:46:17
    33 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +1:46:17
    40 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +2:01:09

    43 Peter Roelens (Bel) +2:07:44

    45 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +2:12:41
    49 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +2:46:41
    50 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +2:46:41

    51 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +2:46:41
    61 Christophe Demeyere (Bel) +4:18:57

    62 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +4:25:48

    Opgave:  Ronny Potter (Bel) Ronny Potter

     

    Stand na 6e rit

    1 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing team 18:22:53 (20,51 km/h)
    2 Urs Huber (SUI) Stöckli Pro Team +7:25
    3 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +44:43
    4 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +49:52
    5 Josef Benetseder (AUT) Team Eybl +53:32
    6 Christoph Sokoll (AUT) Team Eybl +1:21:30
    7 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +1:40:35
    8 Arnott Graeme (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +1:42:35

    9 Justin Morris (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +1:46:19
    10 Mark Griffin (Aus) Ashfield Cycles & Rocky Trail +1:47:56

     

    Belgen:

    13 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +2:12:57
    18 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +2:39:55
    22 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +3:28:52
    24 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +3:46:55

    29 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +5:20:54
    30 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +5:27:52

    31 Patrick Mensch (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +5:29:42
    33 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +5:38:21

    34 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +5:39:56
    35 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +5:39:57
    40 Peter Roelens (Bel) +6:28:24
    46 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +7:11:59

    48 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +7:53:10

    49 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +7:53:13
    50 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +7:53:15
    61 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +12:24:33
    62 Christophe Demeyere (Bel) +12:39:32


    Uitslag 5e rit: Irvinebank - Mt. Mulligan (105 km/1200 hm)

    1 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing team 3:14:47 (32,34 km/h)
    2 Urs Huber (SUI) Stöckli Pro Team +0:01

    3 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +7:21
    4 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +7:21
    5 Ashley Hayat (Aus) The Fitzroy Revolution +17:05

    6 Brad Davies (Aus) +17:05

    7 Arnott Graeme (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +17:06

    8 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +17:18
    9 Yong Choi Geeni (Kor) Team Korea +17:34
    10 Mark Griffin (Aus) Ashfield Cycles & Rocky Trail +17:35

     

    Belgen:

    13 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +17:38
    14 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +19:26
    17 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +26:35
    23 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +27:27
    29 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +45:22
    31 Patrick Mensch (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +49:56
    32 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +50:28

    35 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +50:31
    42 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +1:00:03

    44 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +1:01:59

    45 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +1:02:01
    46 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +1:02:01

    49 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +1:09:01

    50 Peter Roelens (Bel) +1:09:01

    51 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +1:09:02
    61 Ronny Potter (Bel) Ronny Potter +2:11:11

    62 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +2:22:02
    66 Christophe Demeyere (Bel) +2:47:02

     

    4e rit: Gunnawarra Lagoon - Irvinebank (106 km/1200 hm)

    1 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing team 2:34:38 (31,43 km/h)
    2 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +0:01
    3 Urs Huber (SUI) Stöckli Pro Team +0:01
    4 Josef Benetseder (AUT) Team Eybl +0:05
    5 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +0:15
    6 Christoph Sokoll (AUT) Team Eybl +0:44
    7 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +0:44
    8 Justin Morris (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +3:47
    9 Brad Davies (Aus) +4:07

    10 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +4:07

     

    Belgen:

    16 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +8:15
    20 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +17:54

    25 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +18:30
    29 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +29:15
    30 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +29:15
    32 Patrick Mensch  (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +29:28

    33 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +29:28

    36 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +30:49

    37 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +32:32
    38 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +36:07
    39 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +36:08
    40 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +36:09

    49 Peter Roelens (Bel) +42:55
    53 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +50:17

    64 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +1:06:10
    67 Christophe Demeyere (Bel) +1:17:21
    68 Ronny Potter (Bel) Ronny Potter +1:35:07
     


    Bron: Frank Suys

    23-10-2011 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ELIAS VAN HECKE met zijn 5°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan MEG DE BRUYNE met haar Zege bij de Dames Jeugd !!!

    Proficiat aan BENNY DE BOCK met zijn 2°Veldritzege bij de Masters B !!!

    Van Hecke Elias KOP 2011 1.png  De Bruyne Meg KOP 2011.png  De Bock Benny 2010.jpg

            Elias Van Hecke              Meg De Bruyne          Benny De Bock

    23/10/11 World Cup Series Veldrijden - TABOR (Tsj)

    JUNIOREN

    1 Mathieu Van Der Poel BOXX Veldritacademie
    2 Quentin Jauregui La Pomme Marseille
    3 Daan Hoeyberghs BOXX Veldritacademie
    4 Romain Seigle
    5 Daan Soete VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
    6 Gioele Bertolini
    7 Wout Van Aert VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
    8 Marco König
    9 Pjotr Van Beek
    10 Quinten Hermans VZW Young Telenet Fidea Cycling Team
    11 Hugo Robinson
    12 Tim Ariesen
    13 Jan Brezna
    14 Matthias Van De Velde uit Hamme BOXX Veldritacademie

    BELOFTEN
    1 Lars Van Der Haar Rabo - Giant Offroad Team
    2 Elia Silvestri
    3 Mike Teunissen Rabo - Giant Offroad Team
    4 Wietse Bosmans BKCP-Powerplus
    5 Arnaud Grand Telenet Fidea Cycling Team
    6 David Van Der Poel BKCP-Powerplus
    7 Vojtech Nipl
    8 Vinnie Braet Sunweb Revor
    9 Gert-Jan Bosman Rabo - Giant Offroad Team
    10 Zach McDonald Team Rapha-Focus
    11 Jan Nesvadba
    12 Karel Hnik Telenet Fidea Cycling Team
    13 Gianni Vermeersch uit Roeselare BKCP-Powerplus
    Vermeersch Gianni en Stefaan fiets salon utrecht 2011 016.jpg
    Belofte Gianni Vermeersch samen met vader en ex-renner Stefaan op
    Bike Motion te Utrecht.

    Foto: Raymond De Geest

    Zondag 23/10/2011 LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 37
    1.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.MEURISSE Xandro-CYCLINGCHAMPS

    3.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    4.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5.BRACKMAN Jelle-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    6.TAKENOUCHI YU-CT TOMACC

    7.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS

    8.DE DECKER Steven-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    9.DIELEMAN Michiel uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    12.BAEYENS Dennis uit Berlare-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    15.PENNE Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    34.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme-LUCA TEAM BELGIUM

    Dames Elite

    Aantal deelnemers: 3

    1.VERRIEST Sandie-ASFRA RACING TEAM

    2.ACCOE Joyce-ARDILLES CYCLING TEAM

    3.LA HAYE Caitlyn-HAGELAND CYCLING TEAM

     

    Dames Jeugd

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    23/10/2011 LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 21

    1.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.VISPOEL Bryan-ASFRA RACING TEAM

    3.DE KEUKELAERE Bart-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.MERLIER Braam-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.MAES Glenn-ASFRA RACING TEAM

    6.MORTIER Lenny-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM

    8.DECOSTER Jorgen-CT COVEMAECKER - BALANS

    9.VANDECAUTER Uwe-ASFRA RACING TEAM

    10.VAN DER BEKEN Robin-ISOREX CYCLING TEAM

    18.VERBERCKMOES Arno uit Zele - VA-CYCLING TEAM ZELE 


    Nieuwelingen : 30´
    - Aantal deelnemers: 25

    1.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    2.TEIRLINCK Jens-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    3.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM

    4.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.DE VISSCHER Glenn-K.V.C. DEINZE VZW

    6.MOENAERT Mathias-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    7.DEGRYSE Tibo-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    8.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM

    9.DECLERCK Mathias-TIELTSE RENNERSCLUB

    10.VERBERCKMOES Timo uit Zele-VA-CYCLING TEAM ZELE

    23.DE BRUYNE Meg uit Hamme-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    23/10/2011 WILRIJK (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36

    1.VERSCHUEREN Bart-CHAMPION SYSTEM LBS TEAM

    2.PIROTTE Jo-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    3.AERTS Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.GELUYKENS Kenny-SCOTT USA CYCLING TEAM

    5.COP Kristof-APB - CYCLING TEAM

    6.WELLENS Geert-ASB PArein-Rogelli CT

    7.UYTDEWILLIGEN Ingmar-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.RISBOURG Raf-KDL CYCLINGTEAM

    9.PEPERMANS Lorenzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10.HEYLEN Dries-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

     

    23/10/2011 TESSENDERLO-SCHOOT (LB) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 14

    1.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2.BERVOETS Gertjan-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    4.VEESTRAETEN Gillian-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5.VANDERAERDEN Massimo-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    6.VANDERAERDEN Timothy-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    7.GOORMANS Stef-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    8.KOCKAERTS Jorne-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    9.CELEN Dennis-LIMBURGSE AFDELING

    10.APPELEN Steven-KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 37

    1.GOOSSENS Kobe-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VAN DONINK Gianni-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    4.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.BEULLENS Cedric-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8.CROLLET Yari-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9.VERBRAKEN Jorn-HAGELAND CYCLING TEAM

    10.PALM Martin-VC ARDENNES

     

    23/10/2011 WILRIJK (A) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 36

    1.CLEPPE Nicolas-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2.VEROFT Jelto-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4.VAN DEN DRIESSCHE Din -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.VERHEYEN Onno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6.VAN TICHELEN Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.DE PROOST Kyle-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.CLOOSTERMANS Mathias-MTB RUDI HERENTALS

    9.DE VOCHT Jochen-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW

    10.SPRUYT Joren-VZW DE DEMERSPURTERS

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 31

    1.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    3.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.AERTS Thijs-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.SCHUERMANS Jelle-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.KLOECK Dario-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7.JORIS Ward-RACING TEAM SMOUT BOECHOUT

    8.BAERT Andries-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    9.ANDRIES Jordi-VZW DE DEMERSPURTERS

    10.DE KOSTER Niels-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    26.DRUYTS Lenny uit Wilrijk-AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    23/10/2011 LOCHRISTI (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 21

    1.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM

    2.BOGAERT Nico-ARDILLES CYCLING TEAM

    3.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.VAN ASSCHE Nico-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    5.LIPPENS Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6.MOULIN Vincent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    7.DEBACQUER Joris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    8.BOELENS Kristof-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    9.DEGRYSE Wim-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    10.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    13.DE VOS Gert uit Berlare - DV 

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 15

    1.BENNY DE BOCK uit Hamme-DV

    2.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    3.KYNDT Hans-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM

    4.HEYMANS Michael-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    5.VANDAELE Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    6.DHOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM

    7.VANDECAUTER Nick-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    8.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    9.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10.DE ROOSE Kurt-DV

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 15

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    4.DE CLERCQ José-YOUNG SCHELDE CT

    5.VENS Dirk-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    6.DAVID Theo uit Kruibeke-DV

    7.VANBRUAENE Ghislain-YOUNG SCHELDE CT

    8.VAN WAMBEKE Lucien-FUNNY BIKERS KLUISBERGEN
    9.COBBAUT Eddy-YOUNG SCHELDE CT
    10.GOETHALS Ronny-
    KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    23-10-2011 om 20:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 23/10/2011 - WILRIJK (A) - Veldrijden form. D

     Masters B - Aantal deelnemers: 12

    1.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    2.SMET Ivan uit Hamme-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.GLADINES LUDWIG-IND

    5.COOLEN Marc-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    6.ROGIERS Benny-WIMI GAMES ST MARTINUS KERKSKEN
    7.MEYS Mark-
    AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.LAFORGE Eric-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    9.DE GRAEF Eric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.HEREMANS Ronny-AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

     MASTERS C - Aantal deelnemers: 15

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL

    3.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.SPRUYT Alex-WK NOORD WEST BRABANT

    6.VAN SINAY Dirk-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    7.VERDEYEN JOS-DV

    8.JACOBS Jos-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.DE BUSSER Leo-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    10.MARTENS Herman -AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 16

    1.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    2.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    3.BORGERS Tim-APK-QUALITY TEAM VZW

    4.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL

    5.THIELEMANS Bart-TEAM-THIELEMANS & CO

    6.MEULDERS Filip-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.BAJOREK Michel-THE BARRACUDA COMPANY

    8.THIJS Dennis-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.RAEYMAKERS Sven-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    10.DUBIN Bart-WK NOORD WEST BRABANT

     

    23/10/2011 TESSENDERLO-SCHOOT (LB) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 21

    1.VAN EYNDT Sven-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.WILLEMS Jurgen-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4.PORTERS Robin-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    5.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6.COLLARD Simon-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7.KIMPEN Bert-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    8.DE SCHUTTER Rik-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9.WOUTERS Chris-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    10.WOUTERS Stijn-VZW GOORBIKERS LANGDORP

     

    Masters B - Aantal deelnemers: 8

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.JANSEN Wim

    3.MELLAERTS Bert-KCT KNOET CYCLING TEAM

    4.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL

    5.HULSMANS Johnny-LIMBURGSE AFDELING

    6.ALLELEIJN Pascal

    7.VERTESSEN Johnny-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    8.SPIRITUS Mario-VAN GOETHEM/PRORACE CT

     

    MASTERS C - Aantal deelnemers: 18

    1.VANDERAERDEN Johan-LIMBURGSE AFDELING

    2.PANIS André-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.VERHESTRAETEN Danny-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5.BLOEMMEN Rudy-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    7.PAUWELS Luc-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    8.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN

    9.VAES Guido-LIMBURGSE AFDELING

    10.SWINNEN René-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    23-10-2011 om 20:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 23/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan ALEX COLMAN met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!

    Proficiat aan LIZE STRUYF met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!
    Colman Alex.png   Struyf Lize KOP 2011 1.jpg

              Alex Colman                   Lize Struyf


    23/10/2011 LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Aspiranten

    MEISJES12 JAAR

    Aantal deelnemers: 2

    1.VERMEERSCH Eva-WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    2.VANDECAVEYE Fleur-TIELTSE RENNERSCLUB

     

    MEISJES 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 4

    1.SCHOKKAERT Febe-IMMO NLVK CYCLING TEAM

    2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.VANNESTE Soetkin-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 2

    1.STRUYF Lize-RUDYCO CYCLING TEAM

    2.DE SLACHMUYLDER Yara-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 13

    1.VANDEN BUSSCHE Wannes-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2.DECOSTER Louis-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    3.VERDONCK Andres-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4.DEWULF Maxim-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5.ROOSE Matteo-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 22

    1.VERDONCK Loeka-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2.VERMEERSCH Florian-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.VAN HOUTE Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.VANOVERBERGHE Jens-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    5.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    9.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM

    13.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 22

    1.COLMAN Alex uit Moerzeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.DHOORE Alessio-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3.OVERMEIRE Louis-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.DE BEULE Jordi-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    5.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    10.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    15.HAEGEMAN Wannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    18.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW



    23/10/2011 LANDSKOUTER (O) - Veldrijden Miniemen
    MEISJES 9 JAAR

    Aantal deelnemers: 1

    1.VAN SAEN Thessa-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    MEISJES 10 JAAR

    Aantal deelnemers: 2

    1.DE CLERCQ Katrijn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.MAES Sara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    MEISJES 11 JAAR

    Aantal deelnemers: 1

    1.VAN ASSCHE Nele-VA-CYCLING TEAM ZELE

     

    JONGENS 9 JAAR

    Aantal deelnemers: 5

    1.PAUWELS Pieter-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    2.CLAUWAERT Dries-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.STERCKX Raven-PROVINCIE OOST VLAANDEREN

    4.DIAS Niels-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5.ROOSE Mauro-PROVINCIE WEST VLAANDEREN

     

    JONGENS 10 JAAR

    Aantal deelnemers: 15

    1.ORINS Robin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.LAURYSSEN Yorben-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3.BEECKMAN Gauthier-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    4.VANPRAET Ruben-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.TRIO Victor-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

     

    JONGENS 11 JAAR

    Aantal deelnemers: 10

    1.VANDAELE Laurens-JONGE RENNERS ROESELARE

    2.VAN HOUTE Sybren uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.DE BAENE Lance-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4.VERSTRAETE Aaron-CT FORCE VZW

    5.DE PAUW Robbe-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.STRUYF Robbe-RUDYCO CYCLING TEAM


    23/10/2011 KONTICH (A) - Veldrijden Aspiranten


    23/10/2011 TESSENDERLO-SCHOOT (LB) - Veldrijden Aspiranten

    23/10/2011 KONTICH (A) - Veldrijden Miniemen

    23-10-2011 om 17:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S VELDRITWEDSTRIJDEN TE ZWIJNDRECHT VAN ZATERDAG 22/10/2011

    FOTO'S VELDRITWEDSTRIJDEN TE ZWIJNDRECHT
    VAN ZATERDAG 22/10/2011
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 229.jpg WBV 22-10-11-zwijndrecht 234.jpg
    Podium met Geert Wellens, Kevin Cant, Bart Verschueren, Kenny Geluykens en Ingmar Uytdewilligen.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 216.jpg WBV 22-10-11-zwijndrecht 169.jpg
                                 Aankomst Geert Wellens.                                                         Vincent Van Hooste uit Stekene.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 145.jpg 
                                       Start Elite z.c. en Beloften.

    WBV 22-10-11-zwijndrecht 130.jpg
    De Burgemeester van Zwijndrecht was aanwezig bij de huldiging van de junioren.
    Op het podium Alexander Ameel, Brent Van Looy, Kenneth Van Dessel en Yves Coolen.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 125.jpg WBV 22-10-11-zwijndrecht 124.jpg
                                                     Start Junioren.                                                                           Dieter Claus uit Hamme.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 129.jpg WBV 22-10-11-zwijndrecht 127.jpg
                           Aankomst Junioren met winnaar Yves Coolen.                                               Jeffrey Cools uit Zwijndrecht.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 134.jpg
    Podium meisjes Junioren met Katrien Thijs, Valerie Boonen en Marijke De Pauw.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 120.jpg
    Podium met Stijn De Caluwe, Jelle Schuermans, Vincent Peeters en Joseph Thomas
    als de pechvogel.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 076.jpg         WBV 22-10-11-zwijndrecht 074.jpg
               Thomas Van de Velde uit Hamme.                                              Elias Van Hecke uit Hamme. 
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 079.jpg
                                                  Start Nieuwelingen.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 090.jpg WBV 22-10-11-zwijndrecht 105.jpg
                 Jacob Relaes uit Zwijndrecht.                                                               Winnaar Stijn De Caluwe.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 107.jpg WBV 22-10-11-zwijndrecht 108.jpg
                                    Aankomst van Elias Van Hecke.                                                             Elias Van Hecke uit Hamme.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 112.jpg     
                   Gianni Van Havermaet uit Zele.                                             
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 121.jpg
    Podium meisjes Nieuwelingen met Shana Maes, Keshia Verbeeck en Yenthe Boons.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 128.jpg
                                        Maaike Lanssens uit St.Pauwels.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 066.jpg
    Podium Masters A en Amateurs met Edwin De Wit, Timmy Maes en Nico Schroyen.
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 051.jpg
                                          Aankomst Edwin De Wit. 
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 029.jpg WBV 22-10-11-zwijndrecht 035.jpg
                                       Start Masters A en Amateurs.                                              Edwin De Wit die gans de cross domineerde.   
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 038.jpg   WBV 22-10-11-zwijndrecht 059.jpg
                                  Timmy Maes                                                     Timmy Maes en zijn supporters. 
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 016.jpg
    Podium Masters B met Ivan Smet die de prijs van de stijdlustigste kreeg samen
    met de winnaar Dirk Mertens.                                                                                                     
    WBV 22-10-11-zwijndrecht 004.jpg
                                           Erwin Mertens uit Zwijndrecht.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    23-10-2011 om 15:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITREIKING ZANNATA - RONDE VAN GROOT-TEMSE 2011

    UITREIKING ZANNATA - RONDE VAN GROOT-TEMSE 2011

    Temse 1.jpg 

    Wim Van Rossen, Edwin De Saegher, Michiel Van Echelpoel, Sander Van Dingenen,
    Stijn De Bock, Etienne Wullaert en schepen van sport Patrick Vermeulen.


    - De Zannata Ronde van Groot-Temse voor juniors is stilaan een begrip aan het worden in het Waasland. De 4 wedstrijden werden het afgelopen wielerseizoen betwist over selectieve parcoursen, denken we maar aan de beklimming van de Veldstraat, de Kerkstraat in Tielrode, de Gelaagstraat in Steendorp en de kasseistrook op de Velle. Een echte Flandrien-in-spé wordt daar alleen maar sterker van.

    - De prijzenpot die aan het regelmatigheidscriterium vasthangt is dan ook niet min: Michiel Van Echelpoel ging met een paar DT Swiss wielen naar huis voor zijn 3de plaats, Stijn De Bock uit Zele kreeg een Zannata alu-kader en Sander Van Dingenen ontving als hoofdprijs een Zannata carbonkader uit handen van Schepen van Sport Patrick Vermeulen.

    Temse 2.jpg
    - Startpunten bij elke wedstrijd zorgden ervoor dat ook pechvogels of jongens met een mindere dag nog met een mooie geldprijs naar huis konden, met dank aan Zannata, Akanta & Partners, Houtshop Van Der Gucht en Filip Van Walle.

    De uitreikingsavond van 21 oktober was een heus succes, mede dankzij de interessante tips die David Bombeke, verzorger van Cadel Evans, gaf aan de Juniores.

    - De plannen om de Ronde van Groot-Temse uit te breiden naar het Waasland krijgen stilaan meer vorm. De organisatie van de junioreswedstrijd in Moerzeke stapt alvast mee in ons project. Ook andere geïnteresseerde Wase gemeenten kunnen steeds contact met ons opnemen om er in 2012 een echte Ronde van het Waasland voor juniors van te maken.  Wielerbelangen Temse heeft er in elk geval zin in.

    Temse 3.jpg Temse 4.jpg Temse 5.jpg
                 Sander Van Dingenen                                           Stijn De Bock                                        Michiel Van Echelpoel            



    Tekst en foto’s: Nancy Heirbaut

    23-10-2011 om 12:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EERSTE RESULTATEN WIELRENNEN VAN SPORT K.A. BEVEREN

    KA Beveren 1.png
    KA Beveren 2.png

    Bron: Dieter De Clercq

    23-10-2011 om 11:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S TROFEEËNFEEST VWF TE WIEZE

    Vrijdag 21 Oktober – Wieze – Foto's Trofeeënfeest VWF 

    VWF 21-10-11-vwf feest 001.jpg
                           Alle kampioenen van elke reeks met hun geschenk.
    VWF 21-10-11-vwf feest 005.jpg
    Patrick Van Renterghem werd Wereldkampioen in zijn reeks en Dirk Van Hove
    werd 3de op het WK in zijn reeks. Beiden kregen hiervoor een geschenk.
    VWF 21-10-11-vwf feest 008.jpg
    De inrichters van de Ronde van het Waasland kwamen de 2 laureaten hun trui
    overhandigen. Kevin Van De Cruijce kreeg de blauwe trui en Kristof Muys de
    gele trui.
    VWF 21-10-11-vwf feest 028.jpg
    Achiel De Witte had een beetje last met de grote trofee terwijl Werner Dullaert
    er plezier in heeft.
    VWF 21-10-11-vwf feest 031.jpg
    De ploeg van Cibel werd 1ste in de Gedi-Trofee, de ploeg van Andre Ceurens 2de
    en de 3de plaats was voor het Vedisys team van Chris Van Der Straeten.
    VWF 21-10-11-vwf feest 036.jpg
    Alle Cibelrenners mochten op het podium met hun trofee en dat samen met hun
    sponsor Achiel De Witte en zijn dame Maria.
    VWF 21-10-11-vwf feest 051.jpg VWF 21-10-11-vwf feest 065.jpg
    Patrick Van Renterghem mocht even de handtas    Irina Cleemput met haar echtgenoot die als enige dame zoveel mogelijk 
    bijhouden.                                                                wedstrijden heeft beslist en dat met 3 kindjes !!!

    VWF 21-10-11-vwf feest 088.jpg
    Burgemeester Ilse Uytersprot van Aalst wou persoonlijk de prijzen van de
    Roger Schouppetrofee komen overhandigen in de verschillende reeksen.
    De Burgemeester samen met Danny De Backer, René De Brucker en Francis De Ridder.
    VWF 21-10-11-vwf feest 095.jpg VWF 21-10-11-vwf feest 101.jpg
                         Alfons Van Raemdonck en zijn dame.                      Rudy Thomas met een trouwe supporter uit Nederland die
                                                                                     
    150 km met de auto moest afleggen om naar het feest te komen.

    Wielerploeg Cibel-Cebon wint de VWF-ploegentrofee 2011.

    De Cibel-ploeg heeft een prachtig jaar achter de rug, de ploeg startte dit jaar met 30 renners en met grote ambities. Er werd gekoerst in 3 nevenbonden: V.W.F, WAOD en LFT.
    Sponsor Achiel De Witte wou dit jaar zo graag de grote beker van het ploegenklassement van de V.W.F. winnen. De ploeg werd in 2009 3de en in 2010 2de.
    En dit seizoen is het gelukt !  Er namen 22 ploegen deel aan deze competitie.

    De einstand van de eerste 6 ploegen :
    1.Cibel-Cebon               2924 punten
    2.Fabelec (Halle)            2620
    3.Vedisys                        2395
    4.Fivez                            2309
    5.D.S.C.                          2276
    6.Cops 1                         2251

    Ploegleider Werner Dullaert was niet weinig fier deze reuze-beker in de lucht te mogen steken. De ploeg die deze overwinning behaalde zag er als volgt uit: Werner Dullaert, Theo Coudyzer, Freddy De Blick, Roger Hoof, Fons Van Raemdonck, J. Hoebeke, Lucien Van Goethem, M. Mercken, F.VD.Vijver, J. Vyvey, L. De Cock en
    D. Polfliet.
    In totaal behaalden 18 renners van de Cibel-ploeg liefst 91 overwinningen en honderden ereplaatsen. Proficiat !

    De winnaars in 2011 :
    T. Coudyzer – 16 ; P. Hunninck – 11 ; R. Colman – 10 ; W. Dullaert – 9 ; F. De Blick – 8 ; J. Hendricks – 6 ;
    F. V. Raemdonck – 5 ; R. Hoof – 4 ; J. Hoebeke – 4 ; R. Luyckx – 4 ; M. Mercken – 4 ; J. Vyvey – 2 ;
    P. Verberckmoes – 2 ; L. Opdebeeck – 2 ; H. verstuyft – 1 ; L. De jong – 1 ; M. Thierens – 1 ; K. De Laet - 1
     
    P. Hunnunck werd Kampioen van België - WAOD in Catg.F2 en H. Verstuyft Kampioen van België - WAOD Catg.G+




    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    23-10-2011 om 11:11 geschreven door kenny


    22-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 22/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 22/10/2011 BREDENE (W) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.DEVENYNS Toon  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VANTHOURENHOUT Michael  CYCLINGCHAMPS

    3.DE DECKER Steven  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    4.BRACKMAN Jelle  VAN DER VURST CYCLING TEAM

    5.RONDELEZ Bjorn  LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    6.LAPERE Kris  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7.NEIRYNCK Kevin  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8.VAN GREMBERGEN Kendric  CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    9.GRUWIER Steve  ASFRA RACING TEAM

    10.BAELEN Pedro  CYCLINGCHAMPS

    16.BAEYENS Dennis  FLEMISH CYCLING PROJECTS

    29.VAN MEIRVENNE Jan  LUCA TEAM BELGIUM

     

    22/10/2011 ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.WELLENS Geert  A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    2.VERSCHUEREN Bart  KDL CYCLINGTEAM

    3.GELUYKENS Kenny  ASFRA RACING TEAM

    4.RISBOURG Raf  KDL CYCLINGTEAM

    5.PIROTTE Jo  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.COP Kristof  CYCLING TEAM KESSEL

    7.CANT Kevin  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.CANT Jelle  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    9.PEPERMANS Lorenzo  DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10.UYTDEWILLIGEN Ingmar  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    24.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene  ASFRA RACING TEAM      

     

    22/10/2011 BREDENE (W) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VANKEIRSBILCK Berne  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.VAN DEN DRIESSCHE Din   KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.NOTREDAME Thybo  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.DEGROOTE Jonas  JONGE RENNERS ROESELARE 

    5.MERLIER Braam  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.VISPOEL Bryan  ASFRA RACING TEAM

    7.DE BRAUWER Brend  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    8.DELAERE Robin  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE 

    9.DE PAEPE Morris  ISOREX CYCLING TEAM 

    10.DE KEUKELAERE Bart  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers:

    1.TEIRLINCK Jens  CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.ISERBYT Eli  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    3.BOSMANS Arne  KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4.MONTAIGNE Jorn  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    5.DIEPENDAELE Tom  WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.LIEDTS Yenn  WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7.VAN DE KERCKHOVE Nick  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8.PLANCKAERT Emiel  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.DECLERCK Mathias  TIELTSE RENNERSCLUB

    10.BRULEZ Miqélé  TIELTSE RENNERSCLUB

    29.DE BRUYNE Meg  RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    22/10/2011 ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers:

    1 COOLEN Yves DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    2 AMEEL Alexander C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    3 VAN DESSEL Kenneth
    CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK
    4 VAN LAER Ward DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    5 MERTENS Joran
    VZW IJSKLOKJE - CYCLING
    6 VANDEN DRIES Jelle TEAM CICLISMO MUNDIAL
    7 CLAEYS Stef
    C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK
    8 GORRENS Seppe
    VZW IJSKLOKJE - CYCLING
    9 DE PROOST Kyle
    KON. BALEN B.C. V.Z.W.
    10 QUINTELIER Gianni
    DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
    11 CLAUS Dieter uit Hamme
    RUDYCO CYCLING TEAM
    23 MARTENS Pepijn uit Stekene
    WIELERTEAM WAASLAND VZW
    29 COOLS Jeffrey uit Zwijndrecht
    RUDYCO CYCLING TEAM
     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers:

    1.CALUWE Stijn  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.PEETERS Vincent  DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.JOSEPH Thomas  CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    4.JACOBSEN FABIO  GRC JAN VAN BRABANT

    5.VAN HECKE Elias uit Hamme  RUDYCO CYCLING TEAM

    6.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme  ISOREX CYCLING TEAM

    7.VAN DINGENEN Jordi  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.BERCKMANS Jens  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.SCHUERMANS Jelle  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.JORIS Ward  RACING TEAM SMOUT BOECHOUT 

    14.RELAES Jacob uit Zwijndrecht  RUDYCO CYCLING TEAM 

    17.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk  RUDYCO CYCLING TEAM 

    28.VAN HAVERMAET Gianni uit Zele  RUDYCO CYCLING TEAM

     

    22/10/2011 BREDENE (W) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers:

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.GLADINES Ludwig  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.LAMMENS Mario  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 

    3.KYNDT Hans  ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM

    4.DEWITTE Wim  CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5.VANDECAUTER Nick  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.BALLET Peter  CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7.VANDAELE Johan  PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    8.NOLLET Stefaan  ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM

    9.MYNGHEER Erik  PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    10.GRAMMENS Patrick  ASFRA RACING TEAM

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BERGH Wim  K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.PANIS André  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.HOUWEN Jan  PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    5.COOPMAN Ivan  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.DE CLERCQ José  YOUNG SCHELDE CT

    7.VENS Dirk  PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV
    8.VABRUAENE Ghislain  young schelde ct
    9.VAN WAMBEKE Lucien 
    FUNNY BIKERS KLUISBERGEN

    10.BLOEMMEN Rudy  VAN GOETHEM/PRORACE CT

     

    22/10/2011 ZWIJNDRECHT (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers:

    1 DE WIT Edwin KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM
    2 SCHROYEN Nico ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
    3 MAES Timmy
    C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
    4 BORGERS Tim APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW
    5 SNELS Kris
    AFDELING ANTWERPEN - WBV
    6 SLUYTS Glenn
    CYCLING TEAM KESSEL
    7 DIELS Koen
    VAN GOETHEM/PRORACE CT
    8 GOOSEN Wouter
    AFDELING ANTWERPEN - WBV
    9 VAN DEN BOGAERT Hans
    DV
    10 VETS Jelle ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W. 
     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers:

    1 MERTENS Dirk ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
    2 JANSEN Wim
    3 VAN STAEYEN Benny
    AFDELING ANTWERPEN - WBV
    4 SMET Ivan uit Hamme
    WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN
    5 VERHAEGEN Guido
    AFDELING ANTWERPEN - WBV
    6 NERINCKX Stefan ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
    7 VAN DEN BERGH Luc
    CYCLING TEAM KESSEL
    8 COOLEN Marc
    DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
    9 OOMS GUNTER
    DAGVERGUNNING
    10 MEYS Mark
    AFDELING ANTWERPEN - WBV 
     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers:
    1 VERLOO Mark DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL
    2 VANDERAERDEN Johan LIMBURGSE AFDELING
    3 SLUYTS Patrick CYCLING TEAM KESSEL
    4 SELS Rudy
    AFDELING ANTWERPEN - WBV
    5 GOOR Patrick
    AFDELING ANTWERPEN - WBV
    6 VAN OOSTERWYCK Daniel VLAAMS-BRABANTSE AFDELING
    7 MERTENS François
    ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
    8 GEUDENS Jan Guido
    AFDELING ANTWERPEN - WBV
    9 VAN STEERTEGHEM Eric
    AFDELING ANTWERPEN - WBV
    10 PAUWELS Luc
    VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    22-10-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    21-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.MELDING OVERLIJDEN VAN WIELERMECENAS STAF PIETERS !!!
    Pieters Staf 1.png
    Pieters Staf 2.png

    Bron: Flor Van de Velde

    21-10-2011 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ROBBY DE BOCK 4° IN OOSTENRIJK !!!

    Robby De Bock 4de in Internationale topkoers te Oostenrijk !!!

    De Bock Robby 3.png 

    Zondag 16/10/2011 – SAALFELDEN (Oos)

    Het seizoen zit er op voor Robby De Bock dat hij in schoonheid afsloot in het Oostenrijkse Saalfelden. Daar werd een C1-koers gereden als generale repetitie voor het wereldkampioenschap van volgend jaar. Aan de start stonden o.a. Kulhavy, Kevin Van Hoovels, Alban Lakata, Karl Markt enz…. Robby De Bock uit Melsele reed te Saalfelden een indrukwekkende wedstrijd en finishte als 4de.

    De wedstrijd bij de Elites werd gewonnen door de Belg Kevin Van Hoovels voor de Italiaan Gerhard Kerschbaumer en de Zwitser Fabian Giger. Bij de Beloften ging de zege naar de Belg Sebastian Carabin voor Ruben Scheire uit Beervelde.

     

    Uitslag:

    1.Kevin Van Hoovels

    2.Gerhard Kerschbaumer (Ita)

    3.Fabian Giger (Zwi)

    4.Robby De Bock uit Melsele

    5.Karl Markt (Oos)

    De Bock Robby 2.png 

    Zondag 9/10/2011 – EIJSDEN (Nl) - BK Marathon – Bart Brentjens Challenge

    Net als 2 jaar geleden vond het BK-marathon plaats op de grens van Belgisch en Nederlands Limburg met een parcours van 100 km in de modder.

    Na een inhaalrace van de 30ste positie viel Robby De Bock net naast het podium met een 4de plaats. Meteen weer een gemiste kans voor het podium na een 4de plaats te Beringen en Zoetermeer.

    De Bock Robby 1.png 

    Zondag 2/10/2011 – REPPEL – LMTB

    Hier behaalde Robby De Bock zijn 1ste Zege bij de Elites nadat hij in de sprint nipt Belofte Fabrice Mels uit Sinaai moest laten voorgaan. Het was een snelle wedstrijd aan 30 km/h.

    21-10-2011 om 19:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG OPEN KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN TE ZEEUWS-VLAAMSE PERKPOLDER

    OPEN KAMPIOENSCHAP TIJDRIJDEN

     

    Zaterdag 15/10/2011 - Zeeuws-Vlaamse Perkpolder – 27 km

    UITSLAG:

    1.Wim Van Verre – 37’08 – 44,436 km/h

    2.Gert-Jan Boeykens (Stekene) – 37’34

    3.John Antens – 38’01

    4.Dries Echelpoels – 38’08

    5.Sven Trogh (Melsele) – 38’14

    6.Serge Meijvis (Burcht) – 38’53 – ligfiets

    7.Dieter Roman – 39’14

    8.Jordy Meerman – 39’15

    9.Senne Van Goethem – 39’17

    10.Ismael Segers – 39’18

    21-10-2011 om 19:28 geschreven door kenny


    20-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN CROCODILE TROPHY 2011

    Crocodile Trophy 2011.png
    CROCODILE TROPHY 2011

    Uitslag 1e rit: Cairns - Lake Tinaroo (102 km/1800 hm)

    De eerste rit van de Crocodile Trophy werd geneutraliseerd wegens onophoudelijke tropische regens. Het was de natste oktoberdag in 48 jaar in deze regio !
    Suys Roeland Roelandrit2.jpg
                        Roeland Suys

     

    Uitslag 2e rit: Lake Tinaroo - Koombooloomba Dam (98 km/1500 hm)

    1 Urs Huber (SUI) Stöckli Pro Team 3:16:30 (29,92 km/h)
    2 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing team +3:56
    3 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +11:43
    4 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +17:56
    5 Justin Morris (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +19:49
    6 Christoph Sokoll (AUT) Team Eybl +19:49
    7 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +19:50
    8 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +19:50
    9 Josef Benetseder (AUT) Team Eybl +19:51
    10 Yong Choi Geeni (Kor) Team Korea +19:52

     

    De andere Belgen:

    15 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +34:47

    27 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +50:15

    28 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +1:01:08
    32 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +1:08:49
    35 Patrick Mensch (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +1:16:08
    36 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +1:17:22

    37 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +1:17:24

    38 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +1:17:25
    39 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +1:17:25

    43 Peter Roelens (Bel) +1:20:35
    48 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +1:48:30

    55 Christophe Demeyere (Bel) +2:07:16
    58 Marc Desender (Bel) Team Marc Desender +2:12:58

    60 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +2:17:34

    62 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +2:17:35
    63 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +2:17:35
    64 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +2:23:50
    69 Ronny Potter (Bel) Ronny Potter +2:39:50
    Opgave Dirk Abeloos (dijbeenbreuk)

    Uitslag 3e rit: Koombooloomba - Laura (93 km/1600 hm)

    1 Urs Huber (SUI) Stöckli Pro Team 3:06:56 (31,46 km/h)
    2 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing team +0:06
    3 Josef Benetseder (AUT) Team Eybl +2:52
    4 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +3:24
    5 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +5:22
    6 Christoph Sokoll (AUT) Team Eybl +13:00
    7 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +13:03
    8 Min Park Chang (Kor) Team Korea +14:45
    9 Brad Davies (Aus) +14:46

    10 Justin Morris (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +17:55

     

    De andere Belgen:

    13 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +19:01

    18 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +30:03
    22 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +44:27
    23 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +44:27
    27 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +53:53
    28 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +53:54

    29 Patrick Mensch (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +53:54
    33 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +57:54

    34 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +1:00:55
    35 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +1:00:56
    42 Peter Roelens (Bel) +1:11:06
    44 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +1:13:44

    46 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +1:13:46
    47 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +1:13:47
    61 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +2:09:40
    62 Christophe Demeyere (Bel) +2:11:53
    63 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +2:19:37
    64 Ronny Potter (Bel) Ronny Potter +2:20:07

    Opgave Marc Desender (Bel) Team Marc Desender


    Stand na 3e rit:
    1 Urs Huber (SUI) Stöckli Pro Team 6:22:57 (29,93 km/h)
    2 Jeroen Boelen (Ned) Milka-Trek Mountain Bike Racing team +4:11
    3 Wolfgang Krenn (AUT) Bike Team Kaiser +17:29
    4 Mike Mulkens (Bel) Kipeo MTB Team +21:49
    5 Josef Benetseder (AUT) Team Eybl +23:07
    6 Christoph Sokoll (AUT) Team Eybl +33:18
    7 Kevin Hulsmans (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +33:22
    8 Brad Davies (Aus) +35:04

    9 Justin Morris (Aus) Subaru/MarathonMTB.com +38:13
    10 Huub Duyn (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +39:20

     

    Belgen:

    17 Jan Verboven (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +1:05:19

    23 Bruno Naessens (Bel) Youngsters +1:35:11
    28 Roeland Suys (Bel) Kipeo MTB Team +1:53:45

    30 Gert Maes (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +1:55:30
    31 Patrick Mensch (Bel) Den Outback 4bikes croc team 2011 +2:10:31

    32 Tim Schepens (Bel) Den Outback 4bikes croc +2:11:48
    33 Guy Van Baelen (Bel) Den Outback 4bikes croc +2:15:45

    35 Sam Van De Gucht (Bel) Youngsters +2:18:49
    36 Sander Van Schuerbeeck (Bel) Youngsters +2:18:49
    43 Peter Roelens (Bel) +2:32:10
    52 Doris Ermens / Lieven Straetmans (Bel) Sheep Trick Team +3:23:56

    55 Stéphane Maitrejean (Bel) Croco Lux Team +3:31:47

    57 Frederic Starck (Bel) Croco Lux Team +3:31:50
    58 Laurent Tesch (Bel) Croco Lux Team +3:31:51
    60 Christophe Demeyere (Bel) +4:19:38

    64 Bram Donckers (Bel) Darrell Lee-Donckers Koffie Cycling 1 +4:33:59
    68 Ronny Potter (Bel) Ronny Potter +5:00:26



    Bron: Frank Suys

    20-10-2011 om 17:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 19/10/2011

    Wintergroepstraining Beveren 2011 1.png
    Onder leiding van Olaf Van Osselaer en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 9 POLDERRENNERS voor de wintertrainingsrit doorheen het 'Soete Waeslant'.
    Meteen een fikse bui bij het vertrek en bliksem maar toch vertrok de groep voor een rustige duurtraining. Kopman van de dag was 'Adrien Maes' die veel kopwerk voor zijn rekening nam. De afstand bedroeg 85 km tot Beveren, het gemiddelde was goed voor 32,1 km/h. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 105 km.
    Reden mee vandaag: Walter Meseure , Sofie Goos , Jurgen Maes , Olaf Van Osselaer , Adrien Maes , Luc Vermeulen , ? ? en Dr.Frank De Winter.

    20-10-2011 om 16:05 geschreven door kenny


    18-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.EEN HERINNERING AAN GUSTAAF PIETERS !!!

    Een herinnering aan Gustaaf  Pieters !!!

    STAF 14 in 2009.jpg 

    - Wat een verrassing. Staf Pieters overleden. Ik wist wel dat hij verwittigd was dat hij moest opletten met de gezondheid maar dat hij zijn gezin, familie, wielerclub, de vele vrienden definitief zou moeten verlaten, neen, daar dacht ik zeker niet aan. Hoelang ik Staf al kende kan ik echt niet bepalen maar ’t is zeer lang. Toen zijn zoon Gaston begon te koersen, was ik al paraat om als persmens hem te volgen.


    - Ik was Staf zijn vaste presentator van de voorstelling van zijn ploeg, begin het jaar. Dat was telkens iets onvergetelijk omdat het altijd in zo’n gemoedelijke sfeer gebeurde en bijna altijd met dezelfde  mensen die kwamen helpen. Dat ik voor 2011 forfait moest geven omdat ik een familiefeest had die namiddag, heeft me pijn gedaan. Hoop op Zegen voorstellen was een gebeuren geworden dat bij mij hoorde. Staf kwam dan altijd een dag of tien vooraf naar mij thuis met de persmap. Ik mocht de voorstelling altijd doen zoals ik wou. Ik heb het zelfs eens volledig op rijm gedaan. Ik heb zelfs nog een videofilm liggen van een voorstelling in de kelder van Scheldeland aan het veer in Kruibeke waar het een echte show was met “echte” missen.

    - Maar telkens vroeg ik me af, hoe doet die Gustaaf Pieters dat toch allemaal? Aanvankelijk had de figuur van Charles Verheggen wel serieuze inbreng.

    Een groot bestuur heeft hij nooit gehad. Hij deed liefst alles zelf maar op een bepaald punt gekomen, werden zijn trouwe medewerkers ingeschakeld. Staf was voorzitter, regelde de administratie, trok naar de sponsors, ontving de renners (altijd met open armen), hij zorgde dat Karel Bryssinck de juiste rennersuitrusting kon overhandigen aan de leden, hij was ploegleider en stapte in de materiaalwagen en wat ik zo uniek vond aan de Staf, dat was dat hij naar zijn renners kon luisteren. Ja, ik weet natuurlijk niet of die jongens en meisjes dat wel beseft hebben, dat Staf Pieters als een wielervader voor hen was.


    - Staf Pieters heeft in de loop der jaren aan veel jongeren kansen gegeven. Wanneer een sterk renner weg wilde, wel dan deed die dat maar. Staf maakte daar geen probleem van. Kristof Goddaert, Dominique Cornu, Guy Smet reden nog bij Hoop op Zegen!
    Ik (ik zeg beter ‘wij’) zullen Staf Pieters missen. In Beveren hoorde hij bij de wielersport, een vast gegeven was hij om deze sport te promoten naar de jeugd toe.


    - Zou het niet kunnen  dat hij hierboven misschien weer met materiaalwagen zal gaan rondrijden als begeleider van Theo Middelkamp, Gerard Buyl, Albert Van Vlierberghe, Stanneke Ockers, Rik Van Steenbergen en misschien zelfs Fausto Coppi die ginds al jaren zijn. En met Robert Roosen hebben ze er nog een goede wedstrijdleider ook.


    - Staf Pieters zal ik nooit vergeten en ik denk dat dit wel voor veel mensen zijn die hier nu achterblijven….Ik hoop dat echtgenote Leona, die er altijd bij was en zelfs de persoonlijke secretaresse was van Staf,  dit zwaar verlies goed mag verwerken samen met de kinderen en kleinkinderen en de ganse familie.

    STAF 1.jpg STAF 2 1988.jpg
                   1999 bij de voorstelling van Hoop op Zegen.                            
    In 1988 bij de overwinning van zijn renner
                                                                                                                      Guy Verberckmoes in Verrebroek.

    STAF 3 jaren 90.jpg   STAF 4 jaren 90 (96).jpg

    In Burcht op de veldrit jaren ’90. Renner is Tom Van Noppen.                                               Staf in 1996

    STAF 5 1996 filip de block.jpg             STAF 6 met Charles jaren '80.jpg

    In 1996 toen Filip De Block de Schaal Van Vaernewijck won en            De twee wielervrienden Staf en Charles (Verheggen)
    HOZ de interclub.                                                                                   
    die vele jaren samenwerkten bij WIK Burcht en HOZ.

    STAF 7 2004.jpg 

    2004-Staf had na al die jaren een enorme ervaring.
    Goede raad voor Cris Bryssinck i.v.m. de opleiding van jonge renners in de
    Sportschool van CHW.

                                             STAF 8 en zijn renners in 2005.jpg 

                                                                                       Staf en zijn renners in 2005

    STAF 9 2005 Karel andre & staf.jpg STAF 10 in 2006.jpg

    2005: de Drievuldigheid van HOZ Karel Bryssinck, André Coenen en Staf Pieters.                      Foto uit 2006

                                     STAF 11 zijn renners 2007.jpg 
                                                                            2007: Staf stelt zijn renners voor.

    STAF 12 staf andre karel 2008.jpg                STAF 13 in 2008.jpg

                      Nog eens de Drievuldigheid van HOZ: Staf, Andre en Karel.                                               Uit 2008.

    STAF 14 in 2009.jpg STAF 15 inschr sch sch 2010.jpg

                                       In 2009.                                                                 Inschrijving Schaal Schoeters juli 2010.

    STAF 16 2010 ploegleiders Staf en willy.jpg STAF 17 Insch sch sch 2011.jpg

    Twee Beverse ploegleiders in 2010: Staf (HOZ) en Willy De                            Inschrijving op de Schaal Schoeters 2011.

    Wael (WT Waasland)

    Hoop Op Zegen 2011 Groepsfoto 2.jpg
                                                          Staf en zijn renners bij de voorstelling in 2011. 



    Tekst en foto’s: Flor Van de Velde

    18-10-2011 om 11:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 23/10/2011 - TIM VAN DAELE OP HET WK XTERRA

    Tim Van Daele zondag op het WK Xterra

    Van Daele Tim 2011.jpg 

    Komende zondag 23 oktober staat Burchtenaar Tim Van Daele weer aan de start van het WK Xterra. Vorig jaar werd hij voor de tweede keer wereldkampioen bij de amateurs. Xterra is een proef als triatlon maar voor het fietsen komt er een loodzware Mountainbiketocht. Eerst 1,5 km zwemmen dan 29,5 km mountainbiken en om af te sluiten nog eens 9,8 km lopen op een parkoers dat helemaal niet vlak is.

     

    Dit jaar wordt het WK Xterra voor het eerst georganiseerd in Kapalua, Hawaii. Het nieuwe parkoers is heel zwaar: tijdens het zwemmen op DT Fleming Beach zullen er meer golven zijn dan de voorbije jaren. Tijdens het mountainbiken moeten er behoorlijk wat hoogtemeters worden overwonnen. De eerste kilometers zijn ook heel technisch. Volgens de meeste deelnemers is dit het zwaarste mountainbike-parkoers ooit in de Xterra. Het loopparkoers is ook al veel zwaarder dan de voorbije jaren. Na de wissel (fietsen-lopen) gaat het 1,5 km omhoog. Nadien gaat het veel op en neer met heel veel bochten, het is nauwelijks 2 meter rechtdoor. Na het hoogste punt, gaat het over een smal paadje naar beneden. Juist voor de finish moet er nog over het strand van DT Fleming Beach gelopen worden.
    Tim Van Daele:

    -“Het doel is om mijn tweevoudige wereldtitel bij de amateurs zo goed mogelijk te verdedigen. Bij de pro's staan er een heleboel toppers aan de start. Niet alleen uit het Xterra-circuit, maar ook enkele toppers op de Olympische afstand, zoals Jan Frodeno (Olympisch kampioen) en Ivan Rana (Wereldkampioen Olympische afstand). Het grote nieuws is echter dat Lance Armstrong start. Hij was op het Amerikaanse kampioenschap Xterra 5de. Vorig weekend won hij nog een offroad-triatlon”.

     

    Tekst en foto: Flor Van de Velde

    18-10-2011 om 11:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET TREK KMC TRADE TEAM

    Trek KMC banner 2011.jpg
    - Op 9 oktober 2011 werd het Belgisch Kampioenschap marathon gereden:

    Trek KMC 18-10-2011 3.png 

    BELGISCH KAMPIOEN : Petra Mermans !!


    3e plaats Githa Michiels

    6e plaats Mark Donné

    Trek KMC 18-10-2011.png
    Trek KMC 18-10-2011 2.png 

    Artikel uit het Nieuwsblad :

    RETIE - Petra Mermans veroverde in het Nederlandse Eijsden voor het eerst in haar carrière de nationale titel marathon. 'Na de pech die ik vorig jaar kende tijdens het BK, is dit een enorme opsteker', zegt ze. 'Ik was enorm gemotiveerd om in Eijsden een gooi te doen naar de Belgische titel op de lange afstand', opent Petra Mermans.
    'Afgelopen jaar eindigde het Belgisch kampioenschap voor mij op een anticlimax. Nadat ik haast de hele wedstrijd op kop lag, kreeg ik in de slotfase af te rekenen met materiaalpech. Ik wilde dan ook kost wat kost die nare ervaring van vorig seizoen uitwissen.
    'Ik ging in Eijsden rustig van start', schetst ze het koersverhaal. 'Ik had vooraf besloten om in de eerste wedstrijdhelft de kat uit de boom te kijken en in het slot stevig door te duwen.
    'Maar dat bleek niet nodig te zijn. Kim Saenen, mijn grootste concurrente en titelverdedigster, moest al vrij vroeg in de race opgeven wegens een kettingbreuk.
    'Maar het duurde een hele poos alvorens ik op de hoogte werd gebracht van haar opgave. Ik dacht immers dat Saenen al die tijd voor mij uit reed.
    Ontlading
    'Dat vergemakkelijkte mijn opdracht', zegt Mermans. Ik kon zelfs voor het einde beginnen genieten van de overwinning want de andere rensters hadden meerdere minuten achterstand.
    'Maar de échte ontlading kwam er toch bij het overschrijden van de finishlijn', vertelt de renster uit Retie.
    'Eindelijk mocht ik mij Belgisch kampioene marathon noemen. Het werk van de afgelopen zeven jaar werd beloond. Dit is zonder twijfel het hoogtepunt uit mijn carrière
    Het BK marathon was meteen de afsluiter van het seizoen. Om de nationale driekleur te showen, zal ze nog even geduld moeten uitoefenen.
    'Jammer dat het er geen wedstrijden meer volgen', besluit ze.
    'Met mijn huidige vorm had ik nog mooie dingen kunnen laten zien Maar het is nu niet anders. De titel geeft mij alvast extra motivatie om tijdens de winter keihard te trainen

    - zondag 9 oktober 2011 : ROC D’AZUR Frankrijk

    3e plaats Pieter Geluykens (150 starters)

    Trek KMC 18-10-2011 4.png 
    Trek KMC 18-10-2011 5.png

    - zondag 16 oktober 2011 : Limburg MTB Trophy

    Op en rond de mijn terril van As werd de 2de manche van de Limburg mountainbike trophy gereden

     

    1e plaats Sander Elen

    1e plaats Mark Donné

    Trek KMC 18-10-2011 6.png 

    - Het voorbije weekend was Kevin Panhuyzen mee geselecteerd door de wielerbond om het wedstrijd parcours van het volgende wereldkampioenschap 2012 te verkennen. Dit kampioenschap vindt plaats in 2012 in Saalfelden, Oostenrijk.

     

     

    De Staebel Liliane: Teammanager

    TREK KMC trade team vzw

    www.trekteambenelux.com

    Tekst en fotobewerking: Kenny Janssens

    18-10-2011 om 11:14 geschreven door kenny


    17-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DINSDAG 18/10/2011 START CROCODILE TROPHY 2011

    Crocodile Trophy 2011

     

    Dinsdag 18 oktober gaat in het Australische Queensland de 17e Crocodile Trophy van start. Van Belgische zijde nemen maar liefst 23 renners de start, met op kop Mike Mulkens, de nummer 3 van de laatste twee edities. Net als in 2009 en 2010 zal hij ook nu af te rekenen hebben met de Zwitser Urs Huber en de Nederlander Bart Brentjens. In het Kipeo MTB Team kan hij op steun rekenen van Roeland Suys uit Bornem. De derde man van het team had Christoph Mariën moeten zijn, maar Christophe moest afhaken na een sleutelbeenbreuk begin september. Nog opmerkelijke deelnemers zijn de profs van Team Donckers: Wilfried Cretskens, Kevin Hulsmans en Huub Duyn.

    De wedstrijd gaat van start in Cairns en zal 10 dagen en 1250 km later aankomen in Cooktown.

    De Belgische deelnemers:

    3.Mulkens Mike - KIPEO MTB TEAM - Elite

    4.Suys Roeland - KIPEO MTB TEAM - Elite

    Cretskens Wilfried - Team Donckers - Elite

    Duyn Huub - Team Donckers - Elite

    Hulsmans Kevin - Team Donckers - Elite

    13.Naessens Bruno - Elite

    18.Donckers Bram - Team Donckers 2 - Elite

    33.Schepens Tim - Den Outback 4bikes croc team 2011  Team 4 - M1

    34.Verboven Jan - Den Outback 4bikes croc team 2011  Team 4 - M1

    35.Maes Gert - Den Outback 4bikes crocteam 2 - M1

    40.Tesch Laurent - M1

    43.Demeyere Christophe - M1

    50.Roelens Peter - M1

    51.Starck Frederic - M1

    55.Van Baelen Guy - Den Outback 4bikes croc team 2 - M2

    56.Mensch Patrick - Den Outback 4bikes croc team 2011  Team 4 - M2

    63.Vertessen David - M2

    67.Abeloos Dirk - M2

    75.Maitrejean Stéphane - M2

    82.Potter Ronny - M3

    83.Desender Marc - Team Marc Desender - M3

    102.Ermens Doris - Tandem2

    102.Straetmans Lieven - Tandem2

    Alle info over deze wedstrijd kan je vinden op  

    http://www.crocodile-trophy.com/trophy/the_race.html

    1. Stage
    Cairns – Lake Tinaroo l  98 km/1800 m  l  Tue., 18. October

    2. Stage
    Lake Tinaroo – Koombooloomboo Dam l 127 km/15000 m l Wed., 19. Oct.

    3. Stage
    Koombooloomboo – Gunnawarra Lagoon l 122 km/1300 m l Thu., 20. Oct.

    4. Stage
    Gunnawarra Lagoon – Irvinebank l 85 km/1200 m  l  Fri, 21. October

    5. Stage
    Irvinebank – Mt. Mulligan l  121 km/1800 m  l  Sat., 22. October

    6. Stage
    Mt. Mulligan – Mt. Mulgrave l 162 km/2000 m  l Sun., 23. October

    7. Stage
    Mt. Mulgrave – Laura l 151 km/1100 m l Mon., 24. Oct.

    8. Stage
    Laura – Kalpowar l 128 km/1400 m l Tue., 25. Oct.

    9. Stage
    Kalpowar – Munburra  l  130 km/1200 m  l Wed., 26. October

    10. Stage
    Munburra – Cooktown l 99 km/900 m  l  Thu., 27. October


    Bron: Frank Suys

    17-10-2011 om 20:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITNODIGING PRIJSUITREIKING RONDE VAN GROOT-TEMSE 2011
    Wielerbelangen Temse 2011.png

    Edwin De Saegher

    Voorzitter Wielerbelangen Temse

    0475/46 99 36

    Nancy Heirbaut

    Secretaris Wielerbelangen Temse vzw

    17-10-2011 om 20:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 21/10/2011 - RENNERSVERGADERING WAC AFDELING WAASLAND
    WAC Rennersvergadering 2011.png

    Bron: Steven Van Houte

    17-10-2011 om 20:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 22 EN ZONDAG 23 OKTOBER - EETFESTIJN WIELRENNER BJÖRN COOMANS

    Wielrenner Coomans Björn nodigt U uit voor zijn

     11* Eetfestijn.

    Coomans Björn KOP 2011.jpg
    In het lokaal “De Jonge Beloften“ te Ruisbroek.

    ST-Katharinastraat 151 -2870 Ruisbroek .
    Tel; 03/866.21.98

    Op Zaterdag 22/10/2011 van 17h00 tot 20h00.
    Of Zondag 23/10/2011 van 11h30 tot 21h00.

    Voorgerecht; Garnaal kroketten Of Kaas kroketten.
    Hoofdmenu; Biefstuk, Kip op Chinese wijze Of Paling in t`groen.
    Nagerecht; IJsje.

    17-10-2011 om 20:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 22 OKTOBER - 6° GROTE PANNENKOEKENBAK JARNO VAN GUYSE

    6de

    grote

    pannenkoekenbak
    van

    Jarno Van Guyse

    Van Guyse Jarno KOP 2011.png

    op 22oktober

    in het gildenhuis

    dorpstraat 42 te stekene


    ook mogelijkheid tot spaghettifestijn in 2 shiften

    shift1: van 12u tot 14u

    shift 2: vanaf 17u

    (gelieve voor spaghetti op voorhand in te schrijven op

    jarnovanguyse1@msn.com of 0479.220.325 )

     

    Iedereen van harte welkom!!!!

    17-10-2011 om 20:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VELDRIJDEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 16/10/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan THEO VERHEYDEN met zijn 1°MTB zege in de reeks D !!!

    Verheyden Theo KOP 2010.jpg
    Zondag 16 Oktober - SERSKAMP
    (9260)

    Cross
    A-reeks
    1 Davy PAESHUYSE
    2 Gert De Vos
    3 Wietse Brackman
    4 Bart Thielemans
    5 Bert De Boeck
    VWF VELD 16-10-11-serskamp 064.jpg
                                    Winnaar reeks A Davy Paeshuyse.

    B-reeks

    1 Timmy MAES
    2 Benny De Bock (Hamme)
    3 Ivan Smet (Hamme)
    4 Michael Heymans
    5 Wim Coppens
    VWF VELD 16-10-11-serskamp 063.jpg
                                           Winnaar reeks B Timmy Maes.

    C-reeks

    1 Ludwig GLADINES
    2 Ivan Coopman
    3 Rudy Bloemmen
    4 Rene Mertens
    5 Luc Joos (Stekene)
    VWF VELD 16-10-11-serskamp 022.jpg
            Winnaar reeks C Ludwig Gladines en winnaar reeks D Robert De Vos.
    VWF VELD 16-10-11-serskamp 008.jpg
            Ludwig Gladines en kampioen van België reeks D Herman Martens.

    D-reeks

    1 Robert DE VOS
    2 Willy Corthals
    3 Michel Vanhonsebrouck
    4 Herman Martens
    5 Daniel Myngheer

               

    MTB
    A -reeks
    1 David MOTTE
    2 Robin Van Lierde
    3 Tim Vander Bracht
    4 Jo Maes
    5 Steven Mollecot
    VWF VELD 16-10-11-serskamp 131.jpg
      Winnaar reeks A David Motte en winnaar reeks B Patrick Vanmaekelbergh.
    VWF VELD 16-10-11-serskamp 113.jpg
                                       Aankomst van David Motte

    B-reeks

    1 Patrick VANMAEKELBERGH
    2 Erwin De Clercq
    3 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    4 Andy De Maesschalck (Sinaai)
    5 Johan De Bruyn 
    VWF VELD 16-10-11-serskamp 115.jpg
                                  Aankomst van Patrick Vanmaekelbergh.

    C-reeks
    1 Rudi WILLE
    2 Freddy Depaepe
    3 Jean Luc Rossignol
    4 Dirk Rossignol
    5 Guy Van Der Maelen
    VWF VELD 16-10-11-serskamp 097.jpg
    Winnaar reeks C Rudi Wille en winnaar reeks D Theo Verheyden met winnaar
    bij de Dames Carla Godeau.
    VWF VELD 16-10-11-serskamp 080.jpg
                                              Aankomst van Rudi Wille.

    D-reeks
    1 Theo VERHEYDEN (Moerzeke)
    2 Noel Verzele
    3 Johan Martens
    4 Roger Wauters
    5 Willy Beeckman
    VWF VELD 16-10-11-serskamp 092.jpg
                                        Aankomst van Theo Verheyden.

     

    Dames
    1 Carla Godeau
    2 Martine Vanden Eede
    3
    Tinneke September
    4
    Inge Joos (Stekene)


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    17-10-2011 om 19:53 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!