.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    09-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 4°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Avermaet Greg KOP 2011.JPG   Das Jeroen KOP 2011.png
    Greg Van Avermaet             Jeroen Das

    Zondag 09/10/11 PARIJS - TOURS - Elites UCI – 230,5 km – 05h21min

    Aantal deelnemers:

    1 GREG VAN AVERMAET uit Hamme BMC RACING TEAM
    2 Marco MARCATO VACANSOLEIL-DCM op 2"
    3 Kasper KLOSTERGAARD-LARSEN
    SAXO BANK SUNGARD op 15"
    4 Ian STANNARD
    SKY PROCYCLING
    5 Laszlo BODROGI
    TEAM TYPE 1
    6 Mickaël DELAGE
    FDJ op 22"
    7 Geoffroy LEQUATRE
    TEAM RADIOSHACK
    8 Stuart O'GRADY
    TEAM LEOPARD-TREK
    9 Roy CURVERS
    SKIL-SHIMANO
    10 Arnaud GERARD
    FDJ op 26"
    70 Kristof GODDAERT uit St.Gillis 
    AG2R LA MONDIALE op 2’14"


    09/10/2011 BOOM (A) - Elite z.c./U23 - 115,6 km – 02h34min

    Aantal deelnemers:
    1 JEROEN DAS uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    2 DE KERF Erwin (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 PIETERS Sibrecht (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    4 PEYSKENS Dimitri (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    5 DE JONGHE Kevin (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    6 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    7 BAEYENS Tommy (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    8 ROELANDTS Rutger (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    9 THYS Nico (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    10 STUYVEN Jasper (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    12 DRUYTS Gerry uit Wilrijk (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    18 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    23 IELEGEMS Nico uit Rumst (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    24 TORFS Robby uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    25 PERSOON Joeri uit Stekene (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)

     

    09/10/2011 DEERLIJK (BELGIEK) (W) - Elite z.c./U23 - 108 km – 02h33min

    Aantal deelnemers: 72
    1 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 VANDRIESSCHE Dieter (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    3 THEUNS Edward (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    4 SYS Klaas (VC ROUEN 76) op 15"
    5 CALLEEUW Joeri
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    6 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS) op 25"
    7 MAERTENS Jelle
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    8 KUYPERS Bart (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    9 VERHAEGEN Christophe (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    10 STOFFERIS Rieno (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    13 POELMAN Laurens uit Kalken (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)

     

    09/10/2011 WOMMELGEM (A) - Elite z.c./U23 - 100 km – 02h07min

    Aantal deelnemers: 33
    1 VERBEEK Dieter (VAN EYCK SPORT)
    2 VAN GOETHEM Brian (TML DOMMELSTREEK)
    3 VERMEIREN Tom (STAR CYCLING TEAM)
    4 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST)
    5 VAN DYCK Kevin (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    6 LAUWERS Valentijn (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    7 ISRAEL Pieter (DE HOEKSE RENNERS)
    8 BLUEKENS Jan (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    9 RAEYMAEKERS Mattias (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW) op 2"
    10 GOOVAERTS Tom
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    17 GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    25 VAN STAEYEN Kevin uit Schoten (PWC ALIPLAST) op 5"

     

    09/10/2011 ALKEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km – 02h17min

    Aantal deelnemers: 74
    1 SLEURS Christophe (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    2 VAN ROY Stijn (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) op 3"
    3 COENEN Dennis
    (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    4 DANIELS Wouter (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    5 JANSSEN Yannick (TWC Maaslandster)
    6 VAN THIELEN Jeffrey (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    7 WINTERS Ronald (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC)
    8 SEUTENS Nick (APK-QUALITY TEAM VZW)
    9 TAKAYUKI Abe (Rooding CT) op 23"
    10 SEGERS Joren
    (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 1’17"
    21 VANHOVE David uit Beverlo
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)


    09/10/2011 ZWEVEGEM-KNOKKE (W) - Juniores - 84 km – 02h07min

    Aantal deelnemers: 56

    1.VAN DER HAEGHEN Ruben-WIMI-GAMES-ST MARTINUS CT-KERKSKEN

    2.DECLERCQ Benjamin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.DE BOCK Stijn uit Zele-ISOREX CYCLING TEAM op 5"

    4.DELTOMBE Kevin-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 25"

    5.VERSCHUERE Seppe-KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 38"

    6.STUYCK Dieter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7.COOLS Michael-THOMPSON

    8.DEMULDER Jonas-ISOREX CYCLING TEAM

    9.VANDROMME Evert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 58"

    10.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    20.COUSSENS Ruben uit Appels-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.TROGH Sven uit Melsele-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    33.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren-RUDYCO CYCLING TEAM op 3’45"

     

    09/10/2011 AFFLIGEM (VB) - Nieuwelingen- Topcompetitie - 72 km – 01h49min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN BRANDE Julien -CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.VERSTREPEN Dries -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.HEMROULLE Johan -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 24"

    4.VERVOORT Seppe -WSC HAND IN HAND BAAL

    5.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.MERTZ Remy -TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    7.BIERMANS Jenthe -KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 50"

    8.VAN RENTERGHEM Boris -WK NOORD WEST BRABANT op 53"

    9.VAN GOMPEL Mathias -KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1'03"

    10.ARIMONT Charlie -WSC HAND IN HAND BAAL

    12.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas -CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

     

    09/10/2011 ALKEN (LB) - Nieuwelingen - 52 km – 01h04min

    Aantal deelnemers: 46
    1 BLEUS Robin (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    2 VANDIKKELEN Mathias (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    3 AERDEN Koen (SPORT EN MOEDIG GENK)
    4 VAN DEN BERGHE Jeroen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 RELAES Jacob uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)
    6 JACOBS Robin (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    7 LEENAERS Sven (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    8 GRENIER THOMAS (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    9 HAGELSTEENS Laurens (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    10 HURKMANS Martijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)

    09-10-2011 om 21:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 09/10/2011 HEIST OP DEN BERG (GOOR) (A) - Nieuwelingen - 55 km – 01h30min

    Aantal deelnemers: 45
    1 CUYPERS Senne (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    2 GUNST Davy (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    3 VAN HOUT Maxim (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 VAN HERCK Glen (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    5 BRUYNS Lotar (VZW DE DEMERSPURTERS)
    6 DEMOLDER Thomas (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    7 CROONEN Lander (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    8 CUYVERS Jurian (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    9 VERBIST Gilles (VZW DE DEMERSPURTERS)
    10 DE VISSCHER Stijn (WSC HAND IN HAND BAAL)

     

    09/10/2011 LENDELEDE (W) - Nieuwelingen - 63,7 km – 01h35min

    Aantal deelnemers: 71
    1 PYFFEROEN Matthias (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    2 MEHEUS Gill (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 PLOVIE Wiebren (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 DECRAENE Igor (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    5 GOETHALS Brent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE) op 11"
    6 DE POORTER Maxime
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    7 DHONT Seppe (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    8 FEYS Laszlo (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    9 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 LAMB Ben
    20 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

     

    09/10/2011 WOMMELGEM (A) - Nieuwelingen - 60 km – 01h30min

    Aantal deelnemers: 40
    1 WYTINCK Gianni (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 VAN REEK Timon (RTV De Bollenstreek)
    3 BOSCH THOMAS (WV SCHIJNDEL)
    4 GEERTS Jari
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 22"
    5 MAAS JAN
    6 DE DECKER Alfdan
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    7 JANS Noah (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R)
    8 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    9 VERHULST Pauwel (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    10 VAN DEN PLAS Jelle (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    13 PERSOON Wouter uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    19 WITTOUCK Dominick uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    20 VERCAUTEREN Stef uit Sinaai (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    22 PAUWELS Robin uit Temse (RUDYCO CYCLING TEAM)
    31 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)


    Proficiat aan ELLEN DE BOCK met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    De Bock Ellen KOP 2011.png 

    09/10/2011 DRONGEN (O) – Aspiranten

    Meisjes 12 jaar
    1 CASTRIQUE Alana
    (ARMENTIEROIS)
    2 DHONT Glacia (ARDILLES CYCLING TEAM)
    3 DE WAELE Lynn (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    4 PIRARD Audrey (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)

    Meisjes 13 Jaar
    1 PIETERAERENS Dorien
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    2 WATERREUS Kylie (TWC DE KEMPEN)
    3 STRUYF Lize (RUDYCO CYCLING TEAM)
    4 BRANDWAGT Maaike (HANZERENNERS ZWOLLE)
    5 BAX Jennifer (WESTLAND WIL VOORUIT)

    Meisjes 14 jaar
    1 DE BOCK Ellen uit Hamme
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    2 CORYN Louise
    (ARDILLES CYCLING TEAM)

    Jongens 12 jaar
    1 VERCAMST Wesley (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 VERMEERSCH Florian (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    3 VANOVERBERGHE Jens (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    4 GOEMAN Andreas (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    5 VERHEYEN Maarten (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    7 VAN HOUTE Gerben uit Vrasene (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    14 VAN DE PUTTE Borre (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    Jongens 13 jaar
    1 DE WEVER Merten (K.V.C. DEINZE VZW)
    2 VERHOFSTADT Thibau (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    3 LORIES Quinten
    (ASFRA RACING TEAM)
    4 D´HEYGERE Gil (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 VAN HAUWERMEIREN Michiel (VA-CYCLING TEAM ZELE)
    13 STRUYF Lize (RUDYCO CYCLING TEAM)
    19 WEEMAES Sasha (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    25 VAN PETEGHEM Trifonius (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    35 VAN GOETHEM Darryl (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    41 VAN MOER Brent (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    Jongens 14 jaar
    1 NEIRYNCK Aidan (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 BOLLÉ Maxim (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    3 DE WITTE Sven uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    4 DEHERDER Stijn (ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY)
    5 HAUTEKEETE Justin (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    27 DE RAEVE Jordy (RUDYCO CYCLING TEAM)
    28 DE BOCK Ellen uit Hamme
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    30 ROELS Wannes (RUDYCO CYCLING TEAM)
    35 JANSSENS Jarrid uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)

    09-10-2011 om 21:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Zondag 09/10/2011 OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Klasse 1 UCI - 60´

    SUPERPRESTIGE – Aantal deelnemers:

    1.Niels Albert

    2.Bart Aernouts

    3.Klaas Vantornout

    4.Sven Nys

    5.Bart Wellens

    6.Zdenek Stybar

    7.Tom Meeusen

    8.Sven Vanthourenhout

    9.Steve Chainel

    10.Dieter Vanthourenhout

    09/10/2011 OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    SUPERPRESTIGE – Aantal deelnemers:

    1.VAN DER HAAR Lars
    2.BOSMANS Wietse
    BKCP - POWERPLUS
    3.EISING TIJMEN
    EMMEN
    4.TEUNISSEN MIKE
    SCHIJNDEL
    5.HNIK KAREL
    TELENET FIDEA
    6.BRAET Vinnie
    SUNWEB-REVOR
    7.HANSEN KENNETH
    HADERSLEV
    8.VAN EMPEL MICKI SCHIJNDEL
    9.BEELEN Sven SUNWEB-REVOR
    10.BOSMAN GERT-JAN

     

    09/10/2011 OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden form. C - Nieuwelingen - 30´

    Aantal deelnemers:
    1. CALUWE Stijn W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
    2. PEETERS Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2"
    3. VAN DONINK Gianni VAN GOETHEM/PRORACE CT op 20"
    4. JOSEPH Thomas CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK
    5. ISERBYT Eli KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 38"
    6. EENKHOORN Pascal DE PEDDELAARS op 50"
    7. PEETERS Vincent DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1’27"
    8. GOOSSENS Kobe CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’36"
    9. VAN DE KERCKHOVE Nick MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’50"
    10. AERTS Thijs WAC HOBOKEN op 2’00"
    17. VAN DE VELDE Thomas uit Hamme ISOREX CYCLING TEAM op 2’30"

     

    09/10/2011 OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Dames - UCI - 40´

    SUPERPRESTIGE – Aantal deelnemers:
    1. WYMAN HELEN
    2. HARRIS NIKKI op 15"
    3. CHAINEL LUCIE CC ETUPES op 28"
    4. DE BOER SOPHIE APB op 51"
    5. DOMBROSKI AMY op 1’18"
    6. HORMES REZA LICHT VERZET op 1’27"
    7. CANT Sanne TEAM CICLISMO MUNDIAL op 1’31"
    8. HAVLIKOVA PAVLA TELENET FIDEA op 1’41"
    9. VAN RIJEN LINDA EEMLAND op 2’24"
    10. VANDERBEKEN Joyce CYCLING TEAM VERMEEREN op 3’00"
    23. GELDHOF Anja WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 7’38"
    26. NOBUS ANJA uit Waardamme GKV op 8’32"

     

    09/10/2011 OOSTKAMP-RUDDERVOORDE (W) - Veldrijden Juniors - UCI - 40´

    SUPERPRESTIGE – Aantal deelnemers:
    1. VAN AERT Wout VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
    2. JAUREGUI Quentin TEAM CYCLING CAUDRY op 21"
    3.
    VAN DER POEL Mathieu ISOREX CYCLING TEAM op 1’33"
    4. SOETE Daan
    VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 1’50"
    5. HOEYBERGHS Daan
    KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’55"
    6. VAN BEEK Pjotr
    JVR de Batauwers op 2’01"
    7. WEIJERS Koen
    WV DE VALLEIRENNERS AXA op 2’10"
    8. VAN TICHELT Yorben
    PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op  2’20"
    9. VAN DE VELDE Matthias uit Hamme
    TEAM CICLISMO MUNDIAL op 2’24"
    10. ARIESEN TIM
    WV DE VALLEIRENNERS AXA op 2’37"
    44. CLAUS Dieter uit Hamme
    RUDYCO CYCLING TEAM op 7’15"

    09-10-2011 om 21:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 09/10/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Demeter Renaat KOP 2011.jpg    Rombouts Bart KOP 2011.png
           Renaat Demeter                   Bart Rombouts


    Zondag 09 Oktober 2011 – LOCHRISTI (Wijk Kapelleken) (9080)

    Categorie A/B:
    (31 dln)

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. B)

    2.Peter Schoonjans (B2)

    3.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    4.David De Swert (B3)

    5.Giani Cooman (A2)

    6.Kristof Wielfaert (Lokeren B4) 7.Kenny Michiels (A3) 8.David Motte (A4) 9.Jerry Cooman (B5) 10.Kris Verhooghe (B6) 11.Jan Vlegels (Kieldrecht A5) 12.Nico Verwee (B7) 13.Luc De Duytsche (B8) 14.Tom Op De Beeck (B9) 15.Tim Burinck (A6) 16.Kurt Heyman (B10) 17.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht B11) 18.Yves Heylen (B12) 19.Steven Heirman (Hamme A7) 20.Dennis Nevejans (A8) 21.Stijn De Lange (A9) 22.Nico Cornelis (A10) 23.Jan Trenson (A11) 24.Giovanni Van Drom (Kruibeke B13) 25.Wim De Wit (A12) 26.Alex Goossens (Vrasene B14) 27.Gerrit Diependaele (A13) 28.Michel Minnaert (A14) 29.Kevin Van Parijs (A15) 30.Stijn Verbeke (Sinaai A16)

    Categorie C/D: (33 dln)

    1.Matti De Baat (NL, winnaar cat. D)

    2.BART ROMBOUTS (Kallo, winnaar cat. C)

    3.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D2)

    4.Fabien Hanssens (C2)

    5.Wim De Waal (D3)

    6.Jimmy De Paepe (C3) 7.Stefaan Hermans (C4) 8.Michel Jannes (C5) 9.Dirk Verbinnen (C6) 10.Wim Van Looy (D4) 11.Eddy Merckx (Bornem C7) 12.Danny De Bruyne (C8) 13.Stefan Adriaenssens (Burcht C9) 14.Peter De Maere (Waasmunster C10) 15.Dominic Felde (C11) 16.Patrick Vanmaekelbergh (C12) 17.Danny Van Oyen (Deinze D5) 18.Ronald De Scheemaeker (D6) 19.Luc Puimege (D7) 20.Peter Hermans (C13) 21.Patrick Joos (D8) 22.Dirk De Schrijver (C14) 23.Rudi Rabout (Heinkenszand C15) 24.Lievin De Meerleer (C16) 25.Luc Wytinck (C17) 26.Patrick Goossens (D9) 27.Eric Slock (C18) 28.Stefaan Lindemans (C19) 29.Rony Verstappen (D10) 30.Patrick Dhaese (D11)

    Categorie E:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Jos Maes

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Georges Vergauwe

    5.Marc Couckuyt

    6.Patrick Bekaert 7.Willy Van Herreweghe 8.Paul Van Puyenbroeck (Hamme) 9.Noël Willems 10.Etienne Claus (Waasmunster) 11.Patrick Watteny 12.Erwin D'Hondt 13.Wim De Coninck 14.Luc Joos (Stekene) 15.Rudy Van De Velde 16.Jean-Paul Moens 17.Geert Smet (St.Niklaas) 18.Patrick Buyens 19.Tom Persyn 20.Joeri Van Hoefjedem

    Categorie F1/F2:

    1.Jan Van Hove (berlaar, winnaar cat. F1)

    2.Jozef Deneef (F1-2)

    3.Paul Hunninck (Helecine, winnaar cat. F2)

    4.Daniel Hauttekeete (F2-2)

    5.José Dezegher (F2-3)

    6.Jozef De Naeghel (F1-3) 7.Tony Baudonck (F1-4) 8.Julien De Bock (F2-4) 9.Noël Sonck (F1-5) 10.Bart Van De Moortele (F1-6) 11.Noël Rogge (F2-5) 12.José Hoebeke (F1-7) 13.Marc Jacobs (F1-8) 14.Dirk Tumeleer (F1-9) 15.André Bal (F2-6) 16.Eddie Van Leirberghe (F1-10) 17.Noël Verzele (F2-7) 18.Peter Buyl (F1-11) 19.Victor Lenaers (F2-8) 20.Bart Delagrange (F1-12) 21.Emmanuël De Loor (F1-13) 22.Kurt Wille (F2-9) 23.Robin Van Kerschaver (F2-10)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Julien Vyvey

    3.Hendrik Scheirlinckx

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Victor Van Den Eynde

    6.Cor Berkhouwer 7.Theo Coudyzer 8.Willy Mous 9.Ludo Opdebeek 10.Roland Van Imschoot 11.Willy Roels 12.Michel Bousard 13.Roger Den Tijn 14.Eric De Wilde 15.Robert Robijns 16.Adri Van Loon 17.Henk Bolle 18.Firmin De Zutter 19.Jos Vergult 20.Marinus Lockefeir 21.Roland Pieters 22.Luc Van Robbroeck 23.David Orford 24.Eddy De Clercq 25.Jaak Nys

    Categorie G+:

    1.Ko Tolhoek (NL)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Werner Dullaert (St.Gillis)

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Aad Vingerling

    6.Clement Saelens 7.Roger De Breuker 8.Hervé Verstuyft 9.Guy Soil 10.Guus Schuller 11.Willy Vereecken 12.Christiaan Vandevoorde 13.Luc Muys 14.François Brouwers 15.Denis Keynen 16.Freddy Van Impe 17.Gérard Raes 18.Freddy De Jaeger 19.Patrick De Jaeger

    Categorie G++:

    1.Daniël Nuytinck (Assenede)

    2.Lucien Van Impe

    3.Daniel Cornu

    4.Geoffrey Michels

    5.Armand Mols

    6.Clement De Smedt (Wilrijk) 7.Daniël Jooris 8.Joseph Boone 9.Edward Battersby

    09-10-2011 om 21:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET TREK KMC TRADE TEAM

    Trek KMC banner 2011.jpg
    UCI Teams : aanvraag 2012
    De Nationale MTB commissie heeft na onderzoek van de bezorgde documenten de intentieaanvragen voor de erkenning van de volgende MTB UCI Trade teams 2012 ontvankelijk verklaard :

    §  GOEMAN-SCOTT CYCLING TEAM

    §  TEAM VERSLUYS-EVENZA

    §  TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM

    §  WINDOSE-GRANVILLE TEAM

    Nadat aan alle verdere voorschriften, bepaald in de licentievoorwaarden 2012, wordt voldaan, zullen de aanvraagdossiers worden bekrachtigd met het afleveren van een aanbevelingsbrief aan de UCI.

     

    - Eindklassement Flanders cup 2011

    Trek KMC 08-10-2011 2.png 

    1e plaats Kenneth Coomans + Vlaams kampioen

    3e plaats Sander Elen

    2e plaats Petra Mermans

    6e plaats Githa Michiels

    5e plaats Mark Donné

    4e plaats Jarno Weemaes

    7e plaats Wout Alleman

     

    - 22 september 2011 : Belgisch Kampioenschap militairen te Hechtel

    4e plaats Sander Elen

    2e plaats Elise Marchal

     

    - 25 september 2011 : Benelux Kampioenschap te Zoetermeer Nederland

    2e plaats Jarno Weemaes

    4e plaats Kenneth Coomans

    7e plaats Pieter Geluykens

    10e plaats Githa Michiels

    11e plaats Petra Mermans

     

    Verslag van Jarno Weemaes :

    "Het parcours in Zoetermeer was best wat veranderd tegen vorig jaar, ze hadden geprobeerd het wat technischer te maken met wat stenen, wat het niet heel moeilijk maakte maar toch zeker leuker. Ik bleef ronde na ronde proberen om dichter te komen. In de voorlaatste ronde kreeg ik het even moeilijk maar gaf het niet op en werd zeer tevreden tweede. Dit resultaat had ik niet verwacht maar hiermee sluit ik het seizoen gerust af en kan ik een tijdje lekker rusten. Ook wil ik Liliane en Marc en alle anderen bedanken die dit mooie seizoen mede mogelijk gemaakt hebben en natuurlijk ook onze privé fotografe", aldus Jarno Weemaes.

    Trek KMC 08-10-2011 1.png 

    Trek KMC 08-10-2011 3.png
    Trek KMC 08-10-2011 4.png
    - 2 oktober 2011 Hondsrug Classic plaats in Gieten Nederland

    Deze wedstrijd speelde zich af in de Drentse Staatsbossen van Gielen. Hier werd reeds voor de 15e keer de Hondsrug Classic mtb gereden. Alle renners, alle categorieën, stonden samen aan de start. Het parcours ging over 2 rondes van 27 km. Een totaal van 1.003 deelnemers !

    7e plaats Githa Michiels (82e algemeen op 1003)

    5e plaats Petra Mermans (73e algemeen op 1003)

     

    - LMTB, de Limburg mountainbike races zijn van start gegaan op 2 oktober 2011 te Reppel

    1e plaats Kenneth Coomans

    2e plaats Sander Elen

    3e plaats Mark Donné

     

    Verslag Sander Elen :

    “Zaterdag het parcours gaan verkennen en het trok op niet veel, het was een snelweg! Zondag zag ik toch wat grote tegenstanders als Fabrice Mels, Robby de Bock, Jan Dams. In de start was ik als eerste weg, op de brede dreef (één van de velen) ging ik niet op kop hangen omdat het tempo hoog lag. De heuveltjes kon ik als 2de nemen zodat ik goed boven geraakte. De volgende ronden was het juist een baankoers waarbij ik, Dams, de Bock en Mels kop trokken om de beurt. Maar tevergeefs konden we geen kloof slaan. In de 4de ronde had Maarten Wauters een kloof geslagen, we lieten hem rijden en volgden op een afstand, in de hoop dat hij zichzelf zou opblazen. Met veel beuken en sleuren aan onze fietskes konden we hem toch in de laatste ronde inhalen, maar ik kreeg kramp het laatste rechte stuk en ik kon niet meegaan voor de sprint, helaas. Ik eindigde als 5de en een 2de plaats bij de beloften”, aldus Sander Elen.  Gem Hartslag: 169 -Max Hartslag: 183 - Hoogtemeters: 40

     

    Verslag Kenneth Coomans : moutaibike Lily

    Onder een stralende hemel stonden afgelopen zondag in Reppel 11 nieuwelingen aan de start, waarvan 2 jongens van de weg; snelle mannen dus, met kans op de dagzege ..
    Vlaams kampioen Kenneth Coomans kwam extra gemotiveerd aan de start en pakte in de eerste manche van de LMTB serie, de zege voor Wendelen en Nyssen.

    "Ik was als eerste weg en ben een kilometer alles gaan geven om de rest  er meteen af te kletsen. Enkel Robin Wendelen  en Kevin Nyssen uit Kelmis  konden volgen. Ik vroeg Robin  om over te nemen en hij zei meteen om rond te draaien. Met het idee om als eerste de single track in te gaan, nam ik terug over. Ik had me echter 2 km misrekend en sleurde 2 km op kop  met in de verte de juniores. Voor de single tracks kwam Robin er dan weer over en moest Nyssen lossen. Enkele honderden meters later kwam er een stuk zand, dat ik niet had verkend, dus zette ik me terug op kop. Ik kon 3 meter nemen en daardoor zaten we beiden met de neus in de wind. Ik trok stevig door en reed steeds verder weg. Nog eens 3 ronden later kon ik alleen aankomen met een half minuutje voorsprong op Wendelen en Nyssen." aldus de Trek KMC biker uit Schaffen.

    Trek KMC 08-10-2011 5.png 

     

    Nog op het programma : Roc d’Azur , Belgisch kampioenschap marathon , LMTB

     

    Wordt vervolgd …..



    De Staebel Liliane: Teammanager

    TREK KMC trade team vzw

    www.trekteambenelux.com

    Bewerking: Kenny Janssens

    09-10-2011 om 13:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    UITSLAGEN WAC TEAM WAASLAND

     

    MINIEMEN

    Zondag 2/10/2011 - OOSTERZELE

    MINIEMEN 10 JAAR

    VAN HOUTE Sybren (Vrasene)

    Tijdrit: 8ste na kettingprobleem

    Wegrit: 1ste plaats (solo) – 8ste overwinning op de wegrit dit seizoen.

    Eindstand: 2de

    WAC 02-10-2011 Podium Miniemen 10 jaar.JPG WAC 02-10-2011 SYBREN SOLO naar 8ste overwinning.JPG

    ASPIRANTEN

    Zaterdag 1/10/2011 - BASSEVELDE (HOGE VORST) (O)

    JONGENS 12 JAAR – 34 dln

    VAN HOUTE Gerben (Vrasene) – 8ste

    BAERT Ajax – 24ste

     

    JONGENS 13 JAAR – 46 dln

    MILLIAU Vince (Temse) – 11de

    BECK Cedric (Vrasene) – 16de

    WINTERS Jary (Vrasene) – 46ste

     

    JONGENS 14 JAAR – 57 dln

    DE KEVER Gerben (Stekene) – 45ste

     

    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 1/10/2011 - LONDERZEEL - SINT JOZEF (B) – 111 dln

    DE OST Jarne – 72ste   

     

    Zondag 2/10/2011 - SINT-GILLIS-WAAS (O) – 26 dln

    VERCAUTEREN Stef (Sinaai) – 13de

    VERSCHUEREN Steve – 14de

    DE OST Jarne – 17de

    LEEMAN Emmanuel – 18ste

    BAERT Atlas -22ste

    VAN CAUTEREN Jonas – 23ste

    DECKERS Cisse – 24ste
    WAC 02-10-2011 wacteam 2011.jpg

    Uitslagen en foto's: Steven Van Houte
    Bewerking: Kenny Janssens

    09-10-2011 om 11:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/10/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 8 Oktober - Kalfort Puurs (2870) -
    15de rit VWF GEDITROFEE

    A-reeks
    1 David MOTTE
    2 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    3 Raf Van den Bossche
    4 Tom De Beer (Moerzeke)
    5 Gianni Cooman
    6 Seppe Kopecky
    7 Davy Paeshuyse
    8 Glenn De Wolf (Hamme)
    9 Danny Saelens
    10 Peter Vermassen
    VWF 8-10-11-kalfort 162.jpg
                    Winnaat Catg.A David Motte met zijn trouwe supporters.
    VWF 8-10-11-kalfort 083.jpg VWF 8-10-11-kalfort 124.jpg
           Hans Vergauwen uit Nieuwkerken.                     Aankomst Catg.A met David Motte voor Kristof Wielfaert.

    C-reeks
    1 Jerry COOMAN

    2 Franky Weemaes (Melsele)
    3 Philippe Wauters
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Eddy Merckx (Bornem)
    6 Alain Goolaerts
    7 Bruno Bruyere
    8 Rudi Vingerhoets
    9 Dirk De Schrijver
    10 Frank Geets
    VWF 8-10-11-kalfort 164.jpg
                   Winnaar Catg.C Jerry Cooman met zoon Gianni Cooman.
    VWF 8-10-11-kalfort 167.jpg VWF 8-10-11-kalfort 120.jpg
            Jerry Cooman en zoon Gianni.                                                    Aankomst van Jerry Cooman.

    D-reeks
    1 Luc VAN ROY

    2 Rudy Berwart
    3 Herman Proost
    4 Daniel Van Der Mieren
    5 Danny De Backer
    6 Yvan Van Der Slagmolen
    7 Paul Casteleyn
    8 Willy Van Herreweghe
    9 Jan Van den Brande
    10 Marc Borghgraef (Zwijndrecht) 
    VWF 8-10-11-kalfort 080.jpg
               Winnaat Catg.D Luc Van Roy en winnaar Catg.E Wim De Waal.

               
    E-reeks

    1 Wim DE WAAL
    2 Roger Schouppe
    3 Jos Maes
    4 Patrick Convents
    5 Hugo Van Linden
    6 Curt Maes
    7 Juan Steeman
    8 Joost Pieters
    9 Luc Van Mol
    10 Andre Praet
    VWF 8-10-11-kalfort 058.jpg VWF 8-10-11-kalfort 077.jpg
               Aankomst van Wim De Waal.                                                      Wim De Waal en supporter.

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Jos Staes
    3 Rik Scheirlinckx en Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5 Hugo Tuypens
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Jos Vandermeulen
    8 Guido Cornet
    9 William De Cremer
    10 Luc Hermans
    VWF 8-10-11-kalfort 020.jpg
          Winnaat Catg.F Marc Vervondel en winnaar Catg.G Vic Van Den Eynde.

    G-reeks
    1 Vic VAN DEN EYNDE
    2 Theo Coudyzer
    3 Julien Vyvey
    4 Andre Ceurens
    5 Aad Vingerling
    6 Cor Berkouwer
    7 Willy Roels
    8 Kees Sebrechts
    9 Werner Dullaert (St.Gillis)
    10 Michael Bousard

     

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg


    Vrijdag 21 Oktober – Wieze – Trofeeënfeest

     

    Voorinschrijving verplicht - ten laatste op 16 Oktober !!!

    09-10-2011 om 10:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/10/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 19°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg
    Zaterdag 08 Oktober 2011 – LOTENHULLE (9880)

    Categorie A/B: (35 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Andy Van Eesbeeck (B2)

    3.Renaat Demeter (Lochristi B3)

    4.Dries Echelpoels (B4)

    5.Peter Huyge (B5)

    6.Kristof Muys (B6) 7.Bart Velghe (B7) 8.Dries De Smet (Kruishoutem, winnaar cat. A) 9.Stefaan Van Gaever (B8) 10.Pieter Vette (A2) 11.Kristof Gryson (A3) 12.Kris Verhooghe (B9) 13.Kim Van Oost (A4) 14.Nico Verwee (B10) 15.Sander Rubben (A5) 16.Dominik Stofferis (B11) 17.Steven Martens (A6) 18.Hannes Van Der Maere (A7) 19.Tom Rouan (Merelbeke A8) 20.Kristof Sierens (A9) 21.Gino Hoskens (Beveren B12) 22.Christof Roman (A10) 23.Tim Corthals (A11) 24.Kurt Van Hecke (B13) 25.Alex Goossens (Vrasene B14) 26.Luc De Duytsche (B15) 27.Christopher Vanneste (B16) 28.Johan Desseyn (A12) 29.Wim De Wit (A13) 30.Jeroen De Milhano (A14)

    Categorie C/D: (24 dln)

    1.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    2.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    3.Danny Van Oyen (Deinze D2)

    4.Christ De Baat (D3)

    5.Matti De Baat (D4)

    6.Stefan Adriaenssens (Burcht C2) 7.Danny De Bruyne (C3) 8.Michel Jannes (C4) 9.Franky De Tremerie (C5) 10.Mario De Kesel (C6) 11.Dirk Verbinnen (C7) 12.Geert Van Speybroeck (C8) 13.Michel Bultinck (C9) 14.Luc Dierickx (C10) 15.Luc Wytinck (C11) 16.Alex Anemans (C12) 17.Nic Smessaert (C13) 18.Ignace Dierickx (C14) 19.Guy Heyse (C15) 20.Wim Braet (C16) 21.Dirk Mathijs (Gentbrugge D5) 22.Frank Van Haecke (D6) 23.Dominic Felde (C17) 24.Eric Slock (C18)

    Categorie E:

    1.Martin Durant

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Hilair Heye

    4.Jean-Pierre Van Maldegem

    5.Patrick Watteny

    6.Ronny De Vos 7.Wim De Coninck 8.Patrick Bekaert 9.Marc Couckuyt 10.Philippe Lacquet 11.Johan De Clerck 12.Patrick Decaestecker 13.Serge De Wever 14.Erwin D'Hondt 15.Koen Vanderbeke 16.Patrick Buyens 17.Siegfried Van Overberghe 18.Marino Cneut 19.Harmel Van Den Bossche

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Jan Van Hove (F1-2)

    3.Jozef De Naeghel (F1-3)

    4.Paul Hunninck (Helecine, winnaar cat. F2)

    5.Erik Delys (F1-4)

    6.Marcel Poelmans (F1-5) 7.Hans Van Lierde (F1-6) 8.Tony Baudonck (F1-7) 9.Marc Steenberghe (F1-8) 10.Roland Boulard (F2-2) 11.Julien De Bock (F2-3) 12.Henk Bolle (F2-4) 13.Sven Crul (F1-9) 14.Mike Leeman (F2-5) 15.Peter Moongena (F2-6) 16.Bart Van De Moortele (F1-10)

    Categorie G:

    1.Ludo Opdebeek (Balen)

    2.Noël Rogge

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Roland Van Imschoot

    5.Roger Den Tijn

    6.David Orford 7.Marinus Lockefeir 8.Eric De Wilde 9.Willy Corthier 10.Robert Robijns

    Categorie G+:

    1.Ko Tolhoek (NL)

    2.Hervé Verstuyft

    3.Clement Saelens

    4.Freddy Van Impe

    5.Gerard Mariën (Schoten)

    6.Roger De Breuker 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Joseph D'Hont 9.Denis Keynen 10.Huib Klip 11.Guus Schuller 12.Leon Vervaet

    Categorie G++:

    1.Lucien Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Armand Mols

    3.Georges Michiels

    4.Daniel Cornu

    5.Daniël Nuytinck

    6.Daniël Jooris 7.André Verslijpe 8.Edward Battersby

    09-10-2011 om 10:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 08/10/2011 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km – 02h31min

    Aantal deelnemers: 63

    1.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.DRANCOURT Pierre op 2"

    3.CLAEYS Kevin-AN POST SEAN KELLY TEAM op 1’20"

    4.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO

    5.MINNE Stijn-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    6.VERRAES Benjamin-JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    7.FRANÇOYS Sven-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    8.SAELENS Andres-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9.DEBUSSCHERE Maxim-AN POST SEAN KELLY TEAM
    10.BURTON Jérémy-DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    08/10/2011 KIELDRECHT (O) - Elite z.c./U23 - 114 km – 02h27min

    Aantal deelnemers: 45
    1 VAN GOETHEM Brian (TML DOMMELSTREEK)
    2 GOOVAERTS Tom (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    3 VAN DYCK Kevin (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 2"
    4 VANKERCKHOVEN Jochen
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 10"
    5 GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    6 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    7 HAERS Joris (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    8 WANTE Melvin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    9 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST) op 25"
    10 ERTVELDT Julien
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    14 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    17 DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB) op 50"
    18 PERSOON Joeri uit Stekene
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    19 DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    22 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    24 VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    25 DE RIDDER Glenn uit Stekene (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)

     

    08/10/2011 REKKEM (W) - U23 - 113 km – 02h42min

    Aantal deelnemers: 53
    1 DESMECHT David (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    2 VAN DE MAELE Glenn (WORLDOFBIKE.GR) op 15"
    3 BRUYNEEL Giel
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    4 LAVA Kevin (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 20"
    5 ROELANDTS Rutger
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    6 ALLEGAERT Matthias (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    7 COUSINS JACK (WILLSWHEELS)
    8 GODDERIS Niels
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 VAN LERBERGHE Bert (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    10 DERYCKE Lorenzo (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    15 DURINCK Sean uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    18 CALLEBAUT Kevin (PWC ALIPLAST)
    19 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai (CYCLING TEAM M. PINTE)
    22 VERBEKE Stijn uit Sinaai (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)


    08/10/2011 LOMMEL (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96,2 km – 02h09min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM

    2.VAN LEEUWEN Cor op 12"

    3.MANNAERTS Jelle-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    4.CRAEGHS Maarten-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    5.LODEWIJKS Gert-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    6.BUEKEN Joeri-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    7.MERTENS Robin-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    8.VAN THIELEN Jeffrey-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    9.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    10.WOUTERS Rutger-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG


    08/10/2011 PLOEGSTEERT (HT) - Juniores - 73,5 km – 01h53min

    Aantal deelnemers: 86

    1.VAN DER HAEGHEN Ruben  WIMI-GAMES-ST MARTINUS CT-KERKSKEN

    2.POLS Ruben  WIELERCLUB ""ONDER ONS-PARIKE"

    3.HOPER Quentin  SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4.TROGH Sven uit Melsele  WSC HOOP OP ZEGEN–BEVEREN

    5.FRANÇOIS Christopher  TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVI

    6.NOPPE Christophe  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.HOFLAND Fausto  WILLEBRORD WIL VOORUIT

    8.RUTSAERT Jelle  TIELTSE RENNERSCLUB

    9.DEMULDER Jonas  ISOREX CYCLING TEAM

    10.COUSSENS Ruben uit Appels  WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    08/10/2011 ALKEN (LB) - Juniores - 88,4 km – 02h04min

    Aantal deelnemers: 86
    1 VANREYTEN Joachim (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 STUYCK Dieter (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.) op 1"
    3 NAVEZ François
    (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    4 VLIEGEN Loïc (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    5 VAN GESTEL Dries (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    6 RUYTERS Brecht (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 VAN CALDENBORGH RICK (UCS CRABBE PERFORMACE)
    8 VAN PETEGEM Nick (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    9 CAPIOT Amaury (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 14"
    10 KERF Jérôme
    (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    19 VAN DAM Tom uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM) op 26"

    09-10-2011 om 10:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Geerinckx Ruben KOP 2011.png
    Zaterdag 08/10/2011 SINT-BAAFS-VIJVE (WIELSBEKE) (W) - Juniores - 85 km – 02h01min

    Aantal deelnemers: 71
    1 RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke (CUBE-FINTRO CT)
    2 VERMEULEN Emiel (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    3 CAUWELIER Glenn (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 CONSTANT Kenny (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    5 DE GENDT Aimé (AVIA CYCLING TEAM) op 10"
    6 VANDEN HEEDE Matthias
    (CUBE-FINTRO CT) op 15"
    7 DECLERCQ Thibault
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 LOGIER Jan (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 1’30"
    9 MAES Alexander
    (AVIA CYCLING TEAM)
    10 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW)
    35 VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas (ISOREX CYCLING TEAM) op 3’50"

     

    08/10/2011 LOMMEL (LB) - Nieuwelingen - 57,4 km – 01h30min

    Aantal deelnemers:

    1 OOMEN SAM (TWC PIJNEBURG)
    2 VERVOORT Seppe (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 HOEFKENS Lennert (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 BOONS Laurens (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 8"
    5 KEKDERMANS JORDY
    (WILLEBRORD VOORUIT) op 19"
    6 VAN BAARDEWIJK KOEN
    (DE ZUIDWESTHOEK) op 35"
    7 RELAES Jacob uit Zwijndrecht
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    8 BRUYNS Lotar (VZW DE DEMERSPURTERS)
    9 FONTAINE Emilien (YOUNG TEAM BASILIO)
    10 BLEUS Robin (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE) op 47"
     

    08/10/2011 SINT-DENIJS (W) - Nieuwelingen - 62,4 km – 01h33min

    Aantal deelnemers: 103
    1 VAN RENTERGHEM Boris (WK NOORD WEST BRABANT)
    2 VAN DER BEKEN Arno (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 PICOUX Maximilien (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    4 LOY Antoine (ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY)
    5 GUNST Davy (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    6 BOUTTÉ Jordy (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    7 DE SMAELS Cil (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 PLANCKAERT Emiel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 VAN DER BEKEN Robin (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 DROESBEKE Niels (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    12 PERSOON Wouter uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    17 PAUWELS Robin uit Temse (RUDYCO CYCLING TEAM)
    52 MECHANT Benjamin uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    08/10/2011 VELDEGEM (W) - Aspiranten

    08/10/2011 VELDEGEM (W) - Miniemen (afwachtingsproef)

    09-10-2011 om 10:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 08/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ELIAS VAN HECKE met zijn 3°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Hecke Elias KOP 2011.png
    Zaterdag 08/10/2011 LAARNE (O) - Veldrijden form. A - 60´

    Aantal deelnemers: 36

    1.NYS Sven-LANDBOUWKREDIET

    2.ALBERT Niels-BKCP – POWERPLUS op 38"

    3.DENUWELAERE Jan-STYLE & CONCEPT op 56"

    4.WELLENS Bart-TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    5.VAN COMPERNOLLE Kenneth-STYLE & CONCEPT op 1’38"

    6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’55"

    7.VAN DEN BOSCH Tom-AA DRINK/ LEONTIEN.NL op 2’02"

    8.POLNICKY Jiri-TELENET FIDEA CYCLING op 2’06"

    9.VAN LEEUWEN Patrick-ORANGE BABIES op 2’13"

    10.BRACKMAN Jelle-VAN DER VURST CYCLING TEAM op 2’18"

    11.SCHEIRE Ruben uit Beervelde-MPL - SPECIALIZED TEAM op 2’26"

    18.DIELEMAN Michiel uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 5’40"

    29.POELMAN Laurens uit Kalken-BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 5’48"

     

    08/10/2011 MEERHOUT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 40

    1.CANT Kevin-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    2.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR op 17"

    3.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM

    4.WELLENS Geert-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 42"

    5.VAN HEESWIJK ROY-WV SCHIJNDEl op 46"

    6.MORTELMANS Stijn-KON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK

    7.RAEYMAKERS Sten-CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK op 1’01"

    8.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 1’07"

    9.RISBOURG Raf-KDL CYCLINGTEAM

    10.DE DECKER Steven-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    24.BAEYENS Dennis uit Berlare-FLEMISH CYCLING PROJECTS
     

    08/10/2011 LAARNE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 14
    1.VISPOEL Bryan-ASFRA RACING TEAM

    2.DE KEUKELAERE Bart-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3.VAN DEN DRIESSCHE Din -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.DUPONT Kevin-WSC HAND IN HAND BAAL

    5.VANDERMEIRSCH Aaron-ASFRA RACING TEAM

    6.DE PAEPE Morris-ISOREX CYCLING TEAM

    7.MARTENS Pepijn uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    8.VANDENHEEDE Brecht-TIELTSE RENNERSCLUB

    9.VERBERCKMOES Arno-VA-CYCLING TEAM ZELE

    10.BREMS Yolan-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R


    Nieuwelingen : 30´
    - Aantal deelnemers: 16
    1.ELIAS VAN HECKE uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    2.VERBERCKMOES Timo-VA-CYCLING TEAM ZELE op 56"

    3.JANSSEN Tim-THEO MIDDELKAMP op 1'04"

    4.BRULEZ Miqélé-TIELTSE RENNERSCLUB op 1'33"

    5.VAN DEN BOSSCHE Angelo-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1'41"

    6.HENNAUX Loïc-RED BIKERS

    7.BOTHUYNE Jorden-ISOREX CYCLING TEAM

    8.LIBRECHT Bjorn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1'50"

    9.NOËL Jordy-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 3'00"

    10.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 3'48"

    15.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 5’07"

     

    08/10/2011 MEERHOUT (A) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 39

    1.VAN TICHELT Yorben-KDL CYCLINGTEAM

    2.VEESTRAETEN Gillian-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4.DE VOCHT Jochen-NODRUGS CONCEPT TEAM VZW

    5.VAN ROMPAEY Jens-GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM

    6.GOORMANS Stef-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    7.CLOOSTERMANS Mathias-MTB RUDI HERENTALS

    8.QUINTELIER Gianni-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    10.VANDEN DRIES Jelle-TEAM CICLISMO MUNDIAL

    33.COOLS Jeffrey-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 42

    1.VAN DONINK Gianni-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    2.VAN DIJCKE Koen-TBC- het snelle wiel op 7"

    3.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 31"

    4.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 54"

    5.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’02"

    6.ANDRIES Jordi-VZW DE DEMERSPURTERS

    7.VERBRAKEN Jorn-HAGELAND CYCLING TEAM op 1’28"

    8.VAN BELLE Jef-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.BAERT Andries-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    10.COMMISSARIS Robbe-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    08/10/2011 MEERHOUT (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 30

    1.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    2.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3.BORGERS Tim-APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    4.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.DIELS Koen-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.KIMPEN Bert-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    8.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.DE SCHUTTER Rik-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10.VAN ROEY Kevin-VAN GOETHEM/PRORACE CT

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 23

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    3.JANSEN Wim

    4.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.SMET Ivan uit Hamme-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    8.MELLAERTS Bert-KCT KNOET CYCLING TEAM

    9.COOLEN Marc-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10.HULSMANS Johnny-LIMBURGSE AFDELING

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 29

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VANDERAERDEN Johan-LIMBURGSE AFDELING

    3.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4.DE KORT Pascal-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL

    6.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    9.SCHUTTERS Alfons-DE KURINGER SPORTVRIENDEN KURINGEN

    10.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    09-10-2011 om 10:21 geschreven door kenny


    08-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 07/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 07/10/2011 ZWEVEZELE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 144 km – 03h13min

    Aantal deelnemers: 123

    1.EECKHOUT Niko  AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.HAVIK Yoeri  CT DE RIJCKE

    3.STALLAERT Joeri  LANDBOUWKREDIET
    4.HOFLAND MORENO  RABOBANK CT
    5.GARDEYN Gorik  VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    6.CAMMAERTS Edwig  LANDBOUWKREDIET

    7.VANBILSEN Kenneth  DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    8.VAN BAARLE Dylan  RABOBANK CT

    9.VAN DER LIJKE Nick  RABOBANK CT

    10.DUPONT Timothy  JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    08-10-2011 om 17:38 geschreven door kenny


    06-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VRIJDAG 07/10/2011 - VOORSTELLING NIEUWE COLLECTIE SOMEC RACEFIETSEN 2012
    VRIJDAG 07 OKTOBER 2011 VOORSTELLING VAN DE NIEUWE COLLECTIE SOMEC RACEFIETSEN 2012 BIJ BUYL SPORT TE BEVEREN!!!
    Somec 3.png
    Deze voorstelling zal ondersteunt worden door het manegement team van SOMEC die speciaal vanuit Italië naar Beveren komen.
    Somec 1.png
    http://www.somec.com/

    Kom gerust een kijkje nemen naar de nieuwe modellen van SOMEC !!!

    Zoals gewoonlijk brengen wij dit in een aangename sfeer met een hapje en een drankje !!!

    Wij hopen u te mogen ontmoeten op deze dag !!!


    BUYL SPORT
    KASTEELDREEF 211
    9130 BEVEREN

    06-10-2011 om 20:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WINTERGROEPSTRAINING OP WOENSDAG VANAF 12/10/2011


           WINTERGROEPSTRAINING OP WOENSDAG 
    Sinaai.jpg  Moerbeke viaduct.jpg
    NET ALS VORIG SEIZOEN STARTEN WE WOENSDAG 12/10/2011 MET DE
    WINTERTRAININGSRIT DOORHEEN 'T SOETE WAESLAND !!!

    We zullen de eerste weken telkens nog tot het keerput Overslag rijden !!!

    06-10-2011 om 11:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE M.C./Z.C. EN BELOFTEN TE ZELE VAN WOENSDAG 05/10/2011

    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE M.C./Z.C. EN BELOFTEN TE 
    ZELE VAN WOENSDAG 05/10/2011
    WBV 5-10-11-zele 238.jpg 
                            Chris Macic haalde het van Matti Helminen.
    WBV 5-10-11-zele 270.jpg    WBV 5-10-11-zele 275.jpg
              Chris Macic aan de micro.                                                         De winnaar tussen de supporters.
    WBV 5-10-11-zele 260.jpg
    Het podium met Chris Macic, Matti Helminen, Joeri Stallaert en schepen van sport De Mey.

    05/10/2011 ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 152 km – 03h30min

    Aantal deelnemers: 94
    1 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 HELMINEN Matti
    (LANDBOUWKREDIET)
    3 STALLAERT Joeri (LANDBOUWKREDIET)
    op 8"
    4 FENN Andrew
    (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    5 REYNVOET Niels
    (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    6 VERNAECKT Thomas
    (VERANDA´S WILLEMS-ACCENT)
    7 GHYLLEBERT Pieter
    (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    8 DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    9 BREYNE Jonathan
    (LANDBOUWKREDIET)
    10 NANKERVIS TOMMY
    (REAL CYCLISTE ;COM)
    18 STEELS Stijn uit Westerlo
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    26 VAN HECKE Preben uit Berlare
    (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR)
    WBV 5-10-11-zele 241.jpg
           Aankomst achtervolgende groep met Joeri Stallaert die de spurt won.
    WBV 5-10-11-zele 005.jpg WBV 5-10-11-zele 007.jpg WBV 5-10-11-zele 008.jpg
           Glenne Van De Maele uit Erpe.                          Kevin Van De Noortgate                                       Serge Pauwels
    WBV 5-10-11-zele 028.jpg WBV 5-10-11-zele 029.jpg WBV 5-10-11-zele 032.jpg
                  Pieter Clement uit Zele                                     Bert Scheirlinckx                                     Steven De Neef uit Asse.
    WBV 5-10-11-zele 037.jpg WBV 5-10-11-zele 253.jpg WBV 5-10-11-zele 255.jpg
                             
    Kevin Van Impe                                               Matti Helminen                                           Joeri Stallaert
    WBV 5-10-11-zele 015.jpg    WBV 5-10-11-zele 020.jpg
        Sven Van Den Houte uit Oetingen.                                                         Klaas Lodewyck
    WBV 5-10-11-zele 023.jpg WBV 5-10-11-zele 205.jpg
                       Matthias Ongena en Glenn Van De Maele                                                       Wim Vermant uit Niel.
    WBV 5-10-11-zele 035.jpg WBV 5-10-11-zele 041.JPG
                                                                         De start te Zele van de 94 renners.
    WBV 5-10-11-zele 091.JPG WBV 5-10-11-zele 124.JPG
    WBV 5-10-11-zele 154.JPG WBV 5-10-11-zele 218.JPG
    WBV 5-10-11-zele 230.JPG 
     

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    06-10-2011 om 11:00 geschreven door kenny


    05-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 05/10/2011

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 23 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    De wind was vandaag weer van de partij, meteen wind op kop bij het vertrek en dat tot het keerpunt te Terneuzen. Gelukkig genoeg renners die kopwerk wilden doen en dus was het alweer een geslaagde duurtraining aan een goede trapfrequentie.
    De afstand bedroeg 96 km tot Beveren, het gemiddelde was goed voor 34,0 km/h. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 120 km.

    Reden mee vandaag : Jan Meul , Walter Meseure , Michel Van Osselaer , Werner Van Der Weken , Franky De Witte , Patrick Van Der Vekens , Jurgen Maes , Adrien Maes , Marc Borghgraef , Freddy De Blick , Franky Weemaes , Pieter Covents , Alex Goossens , Frank Van Geystelen , Kris Bolssens , Hans Vergauwen , Koen Van Laere , Fons Van Raemdonck , Olaf Van Osselaer , Benny Vercauteren , ?? en Kenny Janssens.

    05-10-2011 om 20:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 05/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 05/10/2011 ICHTEGEM (W) - Elite zc/U23/ - 124,8 km – 02h37min

    Aantal deelnemers: 54
    1 VANDRIESSCHE Dieter (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 LHOTELLERIE CLEMENT (LA ROYALE)
    3 DRANCOURT PIERRE (ESEG DOUAI)
    4 MAENE Kevin (CYCLING TEAM LUTHO)
    5 BORRY Kim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 4"
    6 HEYTENS Kess
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 14"
    7 MARCHAND Gianni
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    8 WINTERS Ronald (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC) op 17"
    9 TOORTELBOOM Frederik
    (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    10 DECLERCQ Tim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 23"
    16 WIELFAERT Kristof
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE) op 3’26"

     

    05/10/2011 LOTENHULLE (O) - Elite z.c./U23 - 108,8 km – 02h32min

    Aantal deelnemers: 74
    1 CLAUWAERT Joeri (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    2 VERHAEGEN Christophe (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 9"
    3 WILLEMS Mario
    (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    4 VAN MEIRHAEGHE Jef (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    5 VAN HOLDERBEKE Mathias (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    6 HAERS Joris (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    7 VERMOOTE Geert (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    8 THYS Steven uit Zelzate
    (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    9 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST) op 24"
    10 MINNE Stijn
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    11 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 2’03"
    13 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST) op 3’35"
    15 DAS Jeroen uit Kalmthout
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    19 MARTENS Valentijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 5’40"
    22 DURINCK Sean uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    26 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

     

    05/10/2011 ZELE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 152 km – 03h30min

    Aantal deelnemers: 94
    1 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 HELMINEN Matti
    (LANDBOUWKREDIET)
    3 STALLAERT Joeri (LANDBOUWKREDIET) op 8"
    4 FENN Andrew
    (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    5 REYNVOET Niels (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    6 VERNAECKT Thomas (VERANDA´S WILLEMS-ACCENT)
    7 GHYLLEBERT Pieter (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    8 DRUYTS Gerry uit Wilrijk (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    9 BREYNE Jonathan (LANDBOUWKREDIET)
    10 NANKERVIS TOMMY (REAL CYCLISTE ;COM)
    18 STEELS Stijn uit Westerlo (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    26 VAN HECKE Preben uit Berlare (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR)

    05-10-2011 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 8 OKTOBER - OPEN KAMPIOENSCHAP KOPPELTIJDRIJDEN !!!

    Open Kampioenschap

    Koppeltijdrijden

    In overleg met Delta Terneuzen die dit evenement jarenlang hebben georganiseerd hebben

    wij in overleg besloten dat het stokje dit jaar aan Arrow Cyclingteam overgedragen wordt.

    Arrow Cyclingteam organiseert een open koppeltijdritwedrijd.

    Waarbij men start in het Zeeuws-Vlaamse Terneuzen en een route richting Perkpolder fietst.

    Datum : 8 oktober 2011

    Inschrijving: Vanaf 9.30u tot 10.30u te Delta (N.J. Hartestraat 2  Terneuzen)

    Kosten: bij inschrijving op voorhand €6,-  per koppel Inschrijving ter plaatsen €8,- per koppel

    Inschrijving per mail via: arrowcyclingteam@hotmail.com

    Afstand: Ca. 38 km

    Categorieën:  Leeftijd tot 40,  40+, ID-Renners en Dames  
    ( Prijzen 1ste plaats : € 100,-  
    2de plaats € 75,-   3de plaats € 50,-)
    Tevens bloemen (Gesponsord door Flowershop Oudeman in Hulst)  en bijbehorende trofeeën.

    Organisator: Arrow Cycling Team

    Voor meer info:www.arrowcyclingteam.com; arrowcyclingteam@hotmail.com

    Tel: BE Gunther Adriaans: 0032 475 673 521 NL Betsie Schut: 0031 655 767 535

    05-10-2011 om 13:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 04/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 04/10/2011 Binche-Tournai-Binche – Men Elite UCI - 202 km – 04h21min

    Aantal deelnemers: 170

    1.SELIG Rudiger  LEOPARD TREK

    2.COOKE Baden  SAXO BANK SUNGARD

    3.PETIT Adrien  COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE

    4.VIGANO Davide  LEOPARD TREK

    5.KLUGE Roger  SKIL - SHIMANO

    6.HERMANS Ben  TEAM RADIOSHACK

    7.VAN AVERMAET Greg uit Hamme  BMC RACING TEAM

    8.SARAMOTINS Aleksejs  COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE

    9.VERNAECKT Thomas  VERANDA'S WILLEMS - ACCENT

    10.ENGOULVENT Jimmy  SAUR - SOJASUN

    11.VAN STAEYEN Michael uit Schoten  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    92.ROBERT Frederique uit Mol  QUICKSTEP CYCLING TEAM op 6’22"

    04/10/2011 SINT-LIEVENS-HOUTEM (O) - Elite z.c./U23 - 112 km – 02h36min

    Aantal deelnemers: 80

    1.WALLAYS Jens  EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    2.DHOLLANDER Kristof uit Stekene  PWC ALIPLAST op 3"

    3.VERBEEK Dieter  VAN EYCK SPORT

    4.COCQUYT Patrick  JOHN SAEY CYCLING TEAM

    5.SAELENS Andres  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6.DE TROYER Tim  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.CALLEBAUT Kevin  PWC ALIPLAST

    8.SAVO Michael  VC HAUT PAYS        

    9.WUYTENS Kim  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    10.EECKHOUT Kurt  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    14.DE DEYN Jürgen uit Aalter  DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    19.VERBEKE Stijn uit Sinaai  WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 34"

    52.DE BOSSCHER Koen uit Kalken  CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM op 37"

    53.NAESEN Oliver uit Berlare  VAN DER VURST CYCLING TEAM

    05-10-2011 om 13:28 geschreven door kenny


    04-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG EN FOTO'S TOERISTEN ST.GILLIS VAN ZONDAG 02/10/2011

    De Waaslandse Wielerbond.png
    Proficiat aan RIKKIE MATTHIJSSENS  met zijn 5°Seizoenszege !!!

    Toeristen St.Gillis 02-10-2011 10.JPG Toeristen St.Gillis 02-10-2011 7.JPG
             Rikkie Matthijssens aan de micro.                   De spurt van de kopgroep met Rikkie Matthijssens voor Luc de Moor.

    Zondag 02/10/2011 – ST.GILLIS-WAAS – Toeristen – Criterium – 01h00 + 5 ronden - 41,95 km/h

    Aantal deelnemers: 40

    UITSLAG:

    1.RIKKIE MATTHIJSSENS (Zwijndrecht)

    2.Luc De Moor

    3.Kenny Janssens (Melsele)

    4.Jan Vlegels

    5.Johan Nijs

    6.Lieven Van De Perre op 5"

    7.Niels D'hondt

    8.Dirk Bryssinckx

    9.Patrick Bolssens

    10.Koen Van Laere 11.Jan Peirsman 12.Tomas Neyt 13.Dave Renders 14.Steven Van Houte 15.Lieven De Breucker 16.Raf Van Nieuwenhove 17.Johan Driesen 18.Freddy Van Camp 19.Mario Bolssens 20.Kurt Thoen 21.Giovanni Van Drom 22.Michel Van Osselaer 23.Keny Wille 24.Franky Boel 25.Sander Vertenten 26.Michel Vercauteren 27.Patrick De Beule 28.Peter Hoskens 29.Marnix De Roos
    Toeristen St.Gillis 02-10-2011 11.JPG Toeristen St.Gillis 02-10-2011 13.JPG
                     De start van het criterium te St.Gillis.                                           Rikkie Matthijssens en Kenny Janssens.
    Toeristen St.Gillis 02-10-2011 12.JPG Toeristen St.Gillis 02-10-2011 1.JPG
          Jan Vlegels zeer bedrijvig en constant in de aanval.                                                    Els en Nico Lauwaert.
    Toeristen St.Gillis 02-10-2011 16.JPG Toeristen St.Gillis 02-10-2011 15.JPG
                                De renners van Fusion.                                                   Thuisrijder Luc De Moor zeer attent vooraan.
    Toeristen St.Gillis 02-10-2011 17.JPG Toeristen St.Gillis 02-10-2011 18.JPG
    Toeristen St.Gillis 02-10-2011 19.JPG Toeristen St.Gillis 02-10-2011 20.JPG
    Toeristen St.Gillis 02-10-2011 21.JPG Toeristen St.Gillis 02-10-2011 23.JPG
                Patrick Bolssens probeerde nog een solo.                            De juiste aanval met alweer Jan Vlegels met in zijn wiel
                                                                                                              Rikkie Matthijssens.
    Toeristen St.Gillis 02-10-2011 24.JPG Toeristen St.Gillis 02-10-2011 14.JPG
           Luc De Moor zet een aanval op naar de 2 vluchters.                   Kenny Janssens in de achtervolging op de 3 leiders.
    Toeristen St.Gillis 02-10-2011 25.JPG Toeristen St.Gillis 02-10-2011 27.JPG
                                                    De kopgroep van 5 is gevormd met Johan Nijs die nog net kon aansluiten.
    Toeristen St.Gillis 02-10-2011 26.JPG Toeristen St.Gillis 02-10-2011 28.JPG

    Toeristen St.Gillis 02-10-2011 29.JPG Nijs Johan 02-10-2011.png
                                                                                                                           De ploeg van St.Pauwels met o.a. Johan Nijs
    Toeristen St.Gillis 02-10-2011 30.JPG Toeristen St.Gillis 02-10-2011 31.JPG
                          Kenny Janssens na de wedstrijd.                                                 Steven Van Houte met gans de familie.

                                    
    Foto's: Hugo Meirte/Walter Meseure/Pierre Maes

    04-10-2011 om 12:11 geschreven door kenny


    03-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 03/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 03/10/2011 KUURNE (W) - Elite z.c./U23 - 67,2 km – 01h28min

    Aantal deelnemers: 46
    1 MAENE Kevin (CYCLING TEAM LUTHO)
    2 DRANCOURT PIERRE (ESEG DOUAI) op 25"
    3 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST)
    4 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    5 VERHAEGHE Sander
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    6 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 2’10"
    7 DEWILDE Wouter
    (TRUST MTB TEAM VZW)
    8 DEGEZELLE Kevin (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    9 LANGEDOCK Mathieu (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 DEBRUYNE Giovanni (CYCLING TEAM LUTHO)

     

    03/10/2011 PETEGEM - DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km – 02h17min

    Aantal deelnemers: 66
    1 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 BORRY Kim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 18"
    3 ECHELPOELS Dries
    (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    4 VAN CAUWENBERGHE Christophe (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    5 WYTINCK Niels (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    6 CASTELEYN Piet (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    7 TOORTELBOOM Frederik (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE) op 1’03"
    8 DE HAAN JESSE
    (WV DE IJSELSTREEK) op 1’11"
    9 LAVA Kevin
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    10 VERHAEGEN Christophe (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)

     

    03/10/2011 OOSTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 100 km – 02h23min

    Aantal deelnemers:

    1.EECKHOUT Niko  AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.VAN KEIRSBULCK Guillaume  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    3.VANLANDSCHOOT James  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT op 4"

    4.NEIRYNCK Stijn  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR          

    5.DE WAELE Bert  LANDBOUWKREDIET

    6.DE NEEF Steven  JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    7.HOVELIJNCK Kurt  DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    8.PLANCKAERT Baptiste  LANDBOUWKREDIET

    9.VANDEWIELE Frederik  EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    10.DECLERCQ Thierry  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 44"

    15.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen  EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    03-10-2011 om 22:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE RUMST VAN ZONDAG 02/10/2011

    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE 
    RUMST VAN ZONDAG 02/10/2011
    WBV 2-10-11-rumst liefh 254.jpg WBV 2-10-11-rumst liefh 253.jpg
               Floris Smeyers aan de micro.                          Winnaar Floris Smeyers met Kenny Terweduwe en Tom Goovaerts.
    WBV 2-10-11-rumst liefh 229.jpg WBV 2-10-11-rumst liefh 230.jpg
                  Aankomst Floris Smeyers.

    02/10/2011 RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 117 km – 02h32min

    Aantal deelnemers: 145
    1 SMEYERS Floris
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    2 TERWEDUWE Kenny
    (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    3 GOOVAERTS Tom
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    4 LHOTELLERIE CLEMENT
    (LA ROYALE PEDALE ST MARTIN)
    5 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    6 VINGERLING MICHAEL
    (UBBINK KOGA CYCLING TEAM)
    7 JANS Roy
    (USC CRABBE PERFORMANCE)
    8 VERVERKEN Gerdy
    (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    9 DHAENE Brecht
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    10 TAKAYUKI Abe
    (JAPAN CYCLING FEDERATION)
    14 IELEGEMS Nico
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    19 WIELANDT Sven
    (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    21 METTEPENNINGEN Stijn
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    22 VANHOVE David
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    23 DRUYTS Gerry
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    25 VAN REETH Ken (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

    26 VAN BUYNDER Benny
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    28 DE KEERSMAEKER Alexander
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    54 VERBRUGGEN Nico
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    64 DAS Jeroen
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    65 VAN ROOSBROECK Patrick
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    79 HERREMANS Kim
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    84 MEERSMANS Bjorn
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    WBV 2-10-11-rumst liefh 234.jpg WBV 2-10-11-rumst liefh 239.jpg
                          De overige vluchters spurten voor plaats 6.                            
                                 De spurt voor de 21ste plaats.
    WBV 2-10-11-rumst liefh 242.jpg WBV 2-10-11-rumst liefh 011.jpg
                                                                                                                                                    
                        De renners staan klaar voor de start.
    WBV 2-10-11-rumst liefh 026.jpg WBV 2-10-11-rumst liefh 028.jpg
                                                                       De start van de 145 deelnemers te Rumst.
    WBV 2-10-11-rumst liefh 069.jpg WBV 2-10-11-rumst liefh 155.jpg
             Gert Bijl, Benny Van Buynder en Kevin Van Staeyen.            Eerst een kopgroep van 11 renners die herleid werd tot 5.
    WBV 2-10-11-rumst liefh 047.JPG WBV 2-10-11-rumst liefh 059.JPG
                              Links Jeroen Das uit Kalmthout.                                 
    WBV 2-10-11-rumst liefh 113.jpg  WBV 2-10-11-rumst liefh 060.jpg
                            
    Koen Vertommen uit Reet.                                                  Patrick Van Roosbroeck en Sven Wielandt.
    WBV 2-10-11-rumst liefh 104.jpg  WBV 2-10-11-rumst liefh 249.jpg WBV 2-10-11-rumst liefh 009.jpg
       
            Johannes De Paepe uit Zele.                            Tom Van Den Bosch                                Matthias D'Hollander uit Zele.
         



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    03-10-2011 om 21:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG EN FOTO'S WEDSTRIJD RENNERS EN TOERISTEN TE HAMME VAN VRIJDAG 30/09/2011

    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan STEVEN BATEN met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Meys Kris KOP 2010.jpg    Baten Steven KOP 2011.png

                Kris Meys                     Steven Baten            

    Toeristen Hamme Vrijdag 30-09-2011 3.jpg 
    Lieven Van Herderghem (1ste Hamme St.Anna), Etienne Claus (3de), winnaar Kris Meys,
    Tom De Beer (2de) , Steven Baten (winnaar Toeristen)

    Vrijdag 30/09/2011 – HAMME ST.ANNA – Renners en Toeristen

    UITSLAG RENNERS

    1.KRIS MEYS

    2.Tom De Beer

    3.Etienne Claus

    4.

    5.

    Toeristen Hamme Vrijdag 30-09-2011 5.jpg Toeristen Hamme Vrijdag 30-09-2011 6.jpg
                              Aankomst Kris Meys                                                         De 2 koplopers Tom De Beer en Kris Meys.

    Toeristen Hamme Vrijdag 30-09-2011 2.jpg Toeristen Hamme Vrijdag 30-09-2011 10.jpg
           De ploeg van Tom De Beer won beide wedstrijden.
    Toeristen Hamme Vrijdag 30-09-2011 1.jpg Toeristen Hamme Vrijdag 30-09-2011 12.jpg
     

    UITSLAG TOERISTEN

    1.STEVEN BATEN (Moerzeke)

    2.

    3.Joris Meersman

    4.

    5.
    Toeristen Hamme Vrijdag 30-09-2011 11.jpg Toeristen Hamme Vrijdag 30-09-2011 4.jpg

     Toeristen Hamme Vrijdag 30-09-2011 7.jpg Toeristen Hamme Vrijdag 30-09-2011 9.jpg
    Toeristen Hamme Vrijdag 30-09-2011 8.jpg 


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    03-10-2011 om 09:57 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!