.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    02-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STEFAN ADRIAENSSENS met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan DANNY VAN OYEN met zijn 11°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Adriaenssens Stefan KOP 2011-1.png    Van Oyen Danny KOP 2011.JPG
    Stefan Adriaenssens        Danny Van Oyen

    Zondag 02 Oktober 2011 – WESTKERKE (8460)
    Cat A/B:
    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    2.Jan Dauwens

    3.Christopher Vanneste (Pittem, winnaar cat. B)

    4.Franky Van Oyen (Zulte)

    5.Luc De Duytsche

    6.Wouter De Fauw 7.Kris Verhooghe 8.Alex Goossens (Vrasene) 9.Gino Seynaeve 10.Tom Vandenbussche 11.Mario Van Den Broecke 12.Geoffrey Luyssen 13.Sil Meeus 14.Bruno Timmerman 15.Kurt Heyman 16.Philippe De Vleeschauwer 17.Jarno Vadess 18.Kenny Michiels 19.Clenn Van Hoenacker 20.Kim Van Oost
     

    Cat C/D:

    1.STEFAN ADRIAENSSENS (Burcht, winnaar cat. C)

    2.Dirk Verbinnen

    3.Patrick Vanmaekelbergh

    4.DANNY VAN OYEN (Deinze, winnaar cat. D)

    5.Peter Huycks

    6.Philip Lampaert 7.Rudi Rabout (Heinkenszand) 8.Filip Pattijn 9.Dominic Felde 10.Sven De Vlieger 11.Jan De Witte 12.Dirk Mathijs (Gentbrugge) 13.Carlo Schollaert 14.Michel Bultinck 15.Marc Borghgraef (Zwijndrecht) 16.Benny Fets 17.Freddy Mileesen 18.Peter De Maere (Waasmunster)  19.Philip Wittoek 20.Bart Rombouts (Kallo)

     

    Cat E:

    1.Jos Maes (Herne)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Patrick Watteny

    4.Marc Couckuyt

    5.Martin Durant

    6.Dirk Ampoorter 7.Georges Vergauwe 8.Freddy Vlerick 9.Patrick Buyens 10.Alain Goossens 11.Jean-Pierre Van Maldegem 12.Erwin D'Hondt 13.Wim De Coninck 14.Patrick Bekaert 15.Joeri Van Huffelen 16.Rick Adams 17.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 18.Leo Mares (Beveren) 19.Frans Sarazijn 20.Bruno Cauwelier

     

    Cat F1/F2:

    1.José Hoebeke (winnaar cat. F1)

    2.Luc Snels (Minderhout, winnaar cat. F2)

    3.Daniel Hauttekeete

    4.Dirk Blommaert (St.Niklaas)

    5.Eddie Van Leirberghe

    6.Jozef De Naeghel 7.Tony Baudonck 8.Dirk Caekebeke 9.Julien De Bock 10.Hans Van Lierde 11.Noël Rogge 12.José Dezegher 13.Emmanuël De Loor 14.Marc Steenberghe 15.Peter Buyl 16.Bart Van De Moortele 17.Peter Peleman 18.Dirk Tummeleer 19.Henk Bolle 20.Erik Delys

     

    Cat G:

    1.Andre Ceurens (St Pieters Leeuw)

    2.Hendrik Scheirlinckx

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Julien Vyvey

    5.Theo Coudyzer

    6.Ludo Opdebeek 7.Michel Bousard 8.Roger Den Tijn 9.Roland Van Imschoot 10.Leo Thyssen

    Cat G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Clement Saelens

    4.Freddy De Blick (Beveren)

    5.Freddy Van Impe

    6.Ko Tolhoek 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.François Brouwers 9.Christiaan Vandevoorde 10.Luc Muys

     

    Cat G++:

    1.Louis Simons

    2.André Verslijpe

    3.Georges Michiels

    4.Daniel Cornu

    5.Lucien Van Impe

    6.Raf Luyckx (Belsele) 7.Daniël Nuytinck 8.Edward Battersby 9.Adrien Desmet 10.Jef Verheyen

    02-10-2011 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 3°Seizoenszege bij Amateurs en Masters !!!

    Wielfaert Kristof KOP 2011.jpg
    Zondag 02/10/2011 Circuit Franco-Belge (Bergen-Doornik) – Men Elite UCI – 175 km – 03h52min

    Aantal deelnemers: 179

    1.MCEWEN Robbie TEAM RADIOSHACK - EINDWINNAAR

    2.GUARDINI Andrea  FARNESE VINI - NERI SOTTOLI

    3.CHAVANEL Sébastien  TEAM EUROPCAR

    4.SUTTON Christopher  SKY PROCYCLING

    5.VAN DIJK Stefan  VERANDA'S WILLEMS - ACCENT

    6.VEELERS Tom  SKIL - SHIMANO

    7.MARTIAS Rony  SAUR - SOJASUN

    8.PHINNEY Taylor  BMC RACING TEAM

    9.HENDERSON Gregory  SKY PROCYCLING
    10.VIGANO Davide 
    LEOPARD TREK

    15.VAN HOECKE Gijs  EQUIPE NATIONALE BELG

    21.GODDAERT Kristof  AG2R LA MONDIALE

    26.VAN STAEYEN Michael  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    42.ROBERT Frederique  QUICKSTEP CYCLING TEAM                                                                          

    148.DE PAUW Moreno  EQUIPE NATIONALE BELG
     

    02/10/2011 RUMST (A) - Elite z.c./U23 - 117 km – 02h32min

    Aantal deelnemers: 145
    1 SMEYERS Floris (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    2 TERWEDUWE Kenny (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    3 GOOVAERTS Tom (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    4 LHOTELLERIE CLEMENT (LA ROYALE PEDALE ST MARTIN)
    5 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    6 VINGERLING MICHAEL (UBBINK KOGA CYCLING TEAM)
    7 JANS Roy (USC CRABBE PERFORMANCE)
    8 VERVERKEN Gerdy (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    9 DHAENE Brecht (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    10 TAKAYUKI Abe (JAPAN CYCLING FEDERATION)
    14 IELEGEMS Nico (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    19 WIELANDT Sven (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    21 METTEPENNINGEN Stijn (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    22 VANHOVE David (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    23 DRUYTS Gerry (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    25 VAN REETH Ken (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    26 VAN BUYNDER Benny
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    28 DE KEERSMAEKER Alexander (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    54 VERBRUGGEN Nico (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    64 DAS Jeroen (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    65 VAN ROOSBROECK Patrick (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    79 HERREMANS Kim (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    84 MEERSMANS Bjorn (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)


    02/10/2011 NIEUWRODE (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 92,4 km – 02h03min

    Aantal deelnemers:
    1 COENEN Dennis (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    2 VAN ROY Stijn (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    3 DAKTARIS Janis
    4 PUTSEYS Kevin
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    5 SLEURS Christophe (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    6 HEYMANS Jonas (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    7 DANIELS Wouter (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    8 MERTENS Bram (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    9 VAN GORP Yves (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    10 SCHILS DOMINIC (VAN EYCK SPORT)

    02/10/11 MONTEGNEE (HT) – Amateurs/Masters - 63 km - 01h38min
    Aantal deelnemers: 49
    1.KRISTOF WIELFAERT uit Lokeren
    2.BOLLEN Erwin op 19"
    3.VAN POUCKE Michaël
    4.ACKERMANS Frank (NL) op 29"
    5.BLOCKX David op 35"
    6.DE DECKER Eric op 1’22"
    7.TAVERNIER Jean-Paul
    8.HENRION Jonathan
    9.HOYDONCKX Peter
    10.VANDENHOUYDT Raf

     

    02/10/2011 BOECHOUT (A) - Juniores - 86 km – 02h06min

    Aantal deelnemers: 41
    1 VAN TRIJP Maarten (AVIA CYCLING TEAM)
    2 STUYCK Dieter (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    3 VERTOMMEN Jeff (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    4 ROMMENS Laurens (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    5 DE WEERDT Nick (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    6 VAN LAER Titte (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 39"
    7 GEERTS Jorgen
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 VERVOORT Nick (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    9 BOSMANS Tom (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM)
    10 VERBEKE Benny (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)

     

    02/10/2011 BORLO (GINGELOM) (LB) - Juniores - 84 km – 02h08min

    Aantal deelnemers: 87
    1 VANREYTEN Joachim (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 CAPIOT Amaury (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 GHISTELINCK Paco (AVIA CYCLING TEAM)
    4 LETEN Wouter  (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    5 VAN EMPEL Etienne (UWTC DE VOLHARDING)
    6 RUYTERS Brecht (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 BOONS Ruben (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    8 RAMAEKERS Jochen (SPORT EN MOEDIG GENK)
    9 STERCKX Lowie (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    10 DEGREVE Martijn (AVIA CYCLING TEAM)
    18 GEERINCK Jens (AVIA CYCLING TEAM) op 2’00"

     

    02/10/2011 INGOOIGEM (W) - Juniores - 84 km – 02h02min

    Aantal deelnemers: 35
    1 DECLERCQ Benjamin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 VANBESIEN Thomas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 RICKAERT Jonas (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 TOUQUET Joren (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 42"
    5 DE BOCK Stijn
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 VANDROMME Evert (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 HOUFFLYN Miel (CUBE-FINTRO CT)
    8 FEYS Jelle (JONGE RENNERS ROESELARE)
    9 FLET AXEL op 1’30"
    10 VANDER BEKEN Michiel
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 3’10"
    21 DE BOCK Stef
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 3’26"

     

    02/10/2011 KNESSELARE (O) - Juniores - 78 km – 01h50min

    Aantal deelnemers: 34

    1.PIETERS Laurent  ISOREX CYCLING TEAM

    2.GEERINCKX Ruben  CUBE-FINTRO CT

    3.VERMEIRE Jordy  K.V.C. DEINZE VZW

    4.DE SY Gertjan  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5.DE WITTE Matthias  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6.VAN DYCK Wesley  STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    7.ROS Ruben  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    8.DE MEYERE Jens  THOMPSON

    9.RASSCHAERT Kevin  WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.VAN LAECKE Wouter  TIELTSE RENNERSCLUB

    15.DE RIDDER Michael  RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    26.BONNE Diego  STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    31.ROTTY Glenn  WIELERTEAM WAASLAND VZW

    02-10-2011 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan WOUTER PERSOON met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Persoon Wouter KOP 2011.png
    Zondag 02/10/2011 STALHILLE (W) - Juniores - 83 km – 02h03min

    Aantal deelnemers: 25
    1 LOGIER Jan (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    2 DONDERS Jelle (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 30"
    3 DELTOMBE Kevin
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 VERMEULEN Emiel (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    5 RUTSAERT Jelle (TIELTSE RENNERSCLUB)
    6 CONSTANT Kenny (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    7 ANECA Ciske (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    8 GHELDOF Henry (JONGE RENNERS ROESELARE)
    9 CAUWELIER Glenn (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 VEREECKE Maxim (CUBE-FINTRO CT)

     

    02/10/2011 VOLKEGEM (O) - Juniores - 86 km – 01h58min

    Aantal deelnemers: 56
    1 POLS Ruben (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    2 HOFSTEDE Koen (RESTORE CYCLING) op 18"
    3 DULT Jasper
    (THOMPSON) op 23"
    4 VERBEKEN Cedric
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    5 DEMEYER Jelle (YOUNG SCHELDE CT) op 29"
    6 VAN DER SCHELDEN Jasper
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    7 VERSCHUERE Seppe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 42"
    8 PERSYN Carlo
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    9 VANDEN HEEDE Matthias (CUBE-FINTRO CT)
    10 SIMON Kenn (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    15 TROGH Sven uit Melsele (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    23 PRAET Robin (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 1’00"

     

    02/10/2011 TIELT (W) - Nieuwelingen - Interclub/Beker van België - 79,2 km – 01h56min

    Aantal deelnemers: 147

    1 ARIMONT Charlie  WSC HAND IN HAND BAAL

    2 VAN DER BEKEN Robin  ISOREX CYCLING TEAM

    3 DROESBEKE Niels  WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4 DECRAENE Igor  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    5 VAN DEN PLAS Jelle  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    6 DEMASURE Enzo  TIELTSE RENNERSCLUB

    7 LUYCKX Brent  WSC HAND IN HAND BAAL op 30"

    8 HEMROULLE Johan  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9 VANNEVEL Tuur  JONGE RENNERS ROESELARE op 31"

    10 VAN RENTERGHEM Boris  WK NOORD WEST BRABANT

    26 WITTOUCK Dominick  WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’03"

    46 PAUWELS Robin  RUDYCO CYCLING TEAM op 2’15"

    66 VERSCHAEVE Antoon  WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    02/10/2011 BOECHOUT (A) - Nieuwelingen - 60,2 km – 01h28min

    Aantal deelnemers: 59
    1 DERUETTE THOMAS (CCI DIFFERDANGE)
    2 PETERS WOUTER (RESTORE)
    3 CUYPERS Senne (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    4 BOSCH THOMAS (WV SCHIJNDEL)
    5 WOUTERS Beau (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    6 VERSTRALEN Jef (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 GEERTS Bjarne (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS) op 20"
    8 VAN DRIESSCHE Wannes
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    9 CROONEN Lander (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    10 HELSEN Jeffry (WSC HAND IN HAND BAAL)

     

    02/10/2011 LOTENHULLE (O) - Nieuwelingen - 54,4 km – 01h22min

    Aantal deelnemers: 79
    1 GOETHALS Brent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    2 DE VYLDER Lindsay (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 MEHEUS Gill (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 DEFREYNE Cedric (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    5 DE SY Vincent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    6 DEOLET Kenny (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    7 DOBBELAERE Joachim (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    8 DE MUYNCK Jarich
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    9 BARTELS Arnout (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    10 DE BOECK James (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)

     

    02/10/2011 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Nieuwelingen - 40 km – 58min

    Aantal deelnemers: 26
    1 WOUTER PERSOON uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 OSEÏ VERTEZ Matthias (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    3 VAN MEIRVENNE Eloy (RUDYCO CYCLING TEAM)
    4 MICHIELS Thomas (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    5 DE SMEDT Bjarne (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    6 VERTENTEN Jens (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 VAN STEENBERGHEN Geoffrey
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    8 RELAES Jacob
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    9 VAN OSSELAER Jonas (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    10 DE MOOR Gilles (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    11 THIERENS Arne (RUDYCO CYCLING TEAM)
    13 VERCAUTEREN Stef (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    14 VERSCHUEREN Steve (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    16 MEERSSCHAERT Jeroen (RUDYCO CYCLING TEAM)
    17 DE OST Jarne (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    18 LEEMAN Emmanuel (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    19 HAENTJENS Yornie (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    20 VAN DE VEL Scott (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    21 SINOY Fabio (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    22 BAERT Atlas (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    23 VAN CAUTEREN Jonas (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    24 DECKERS Cisse (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    25 DE BEULE Mathias (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    02/10/2011 VLAMERTINGE (W) - Nieuwelingen - 63,2 km – 01h33min

    Aantal deelnemers: 46
    1 VAN HAVERBEKE Julien (FRA)
    2 VANSTEENKISTE Bright (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 2"
    3 DELMOTTE Dennis
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 20"
    4 CALLENS Miguel
    (LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI)
    5 DE SMAELS Cil (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 22"
    6 FEYS Laszlo
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    7 CLAUW John Ross (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    8 BRACKEZ Massimo
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 DENYS Sven (JONGE RENNERS ROESELARE)
    10 VERMET Joran
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    36 MECHANT Benjamin (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    02-10-2011 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 
    02/10/2011 KALMTHOUT (A) - Veldrijden Klasse 1 UCI -60´

    VLAAMSE INDUSTRIEPRIJS BOSDUIN – Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels  BKCP - POWERPLUS

    2.WELLENS Bart  TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 13"

    3.MEEUSEN Tom  TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 22"

    4.MOUREY Francis

    5.BAESTAENS Vincent  LANDBOUWKREDIET op 37"

    6.NYS Sven  LANDBOUWKREDIET op 43"

    7.PAUWELS Kevin  SUNWEB-REVOR op 46"

    8.AERNOUTS Bart  RABO-GIANT OFFROAD TEAM

    9.VANTHOURENHOUT Dieter  BKCP – POWERPLUS op 54"

    10.ADAMS Joeri  TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 1’13"

    02/10/2011 KALMTHOUT (A) - Veldrijden U23 – UCI - 50´

    VLAAMSE INDUSTRIEPRIJS BOSDUIN – Aantal deelnemers:

    1.VAN DER HAAR Lars  UWTC De Volharding

    2.EISING TIJMEN  SUNWEB-REVOR op 15"

    3.JOUFFROY Arnaud  BIKE ADVENTURE TELENET FIDEA op 23"

    4.TEUNISSEN Mike  WV Schijndel op 30"

    5.SWEECK Laurens  KDL CYCLINGTEAM op 39"

    6.VERMEERSCH Gianni  BKCP – POWERPLUS op 41"

    7.VAN EMPEL MICKI  TELENET FIDEA 

    8.BOSMAN Gert-Jan  RABOBANK

    9.BRAET Vinnie  SUNWEB-REVOR

    10.VAN DER POEL David  BKCP – POWERPLUS op 52"

     

    02/10/2011 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 48

    1.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3.SCHEIRE Ruben-MPL - SPECIALIZED TEAM op 5"

    4.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    5.BASSEZ Patrick-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R op 10"

    6.BAELEN Pedro-CYCLINGCHAMPS

    7.DE DECKER Steven-VAN GOETHEM/PRORACE CT op 30"

    8.DIELEMAN Michiel-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 34"

    9.BRACKMAN Jelle-VAN DER VURST CYCLING TEAM op 40"

    10.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 49"

    22.BAEYENS Dennis-FLEMISH CYCLING PROJECTS op 3’28"

    41.VAN MEIRVENNE Jan-LUCA TEAM BELGIUM op 7’00"

     

    02/10/2011 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 32

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.MAES Glenn-ASFRA RACING TEAM op 2"

    3.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 3"

    4.DE KEUKELAERE Bart-KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 5"

    5.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.DE PAEPE Morris-ISOREX CYCLING TEAM op 8"

    7.VISPOEL Bryan-ASFRA RACING TEAM

    8.DUPONT Kevin-WSC HAND IN HAND BAAL

    9.MORTIER Lenny-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.CLAUS Dieter-RUDYCO CYCLING TEAM op 22"

    16.MARTENS Pepijn-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’10"

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 49

    1.VAN DONINK Gianni-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    2.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    3.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.BERCKMANS Jens-KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 20"

    5.VAN HECKE Elias-RUDYCO CYCLING TEAM

    6.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 27"

    7.DIEPENDAELE Tom-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 32"

    8.TEIRLINCK Jens-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 42"

    9.BEULLENS Cedric-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 50"

    10.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    42.VERMEIREN Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM op 5’48"

    44.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM op 6’03"

    45.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM

    46.DE BRUYNE Meg-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 7’39"

     

    02/10/2011 MOERBEKE-WAAS (O) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 36

    1.TRAEN Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM

    3.DAVID Nicky-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    4.DIELS Koen-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    5.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6.DE MEULENEIRE Laurenz-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL

    8.DE NYS Kris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    9.DEBACQUER Joris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    10.MYNGHEER Johan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    12.VAN GAEVER Stefaan-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 23

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 12"

    3.SMET Ivan - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    4.DE BOCK Benny-DAG

    5.KYNDT Hans-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM

    6.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 26"

    7.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE op 41"

    8.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE op 1’22"

    9.DHOOGE Tom-ARDILLES CYCLING TEAM

    10.NOLLET Stefaan-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM op 2’00"

    16.JOOS Luc-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 4’30"

    18.ROGIERS Benny - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN op 5’26"

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 26

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VANDERAERDEN Johan-LIMBURGSE AFDELING op 58"

    3.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL op 1’34"

    6.BLOEMMEN Rudy-VAN GOETHEM/PRORACE CT op 3’14"

    7.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    9.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
    10.VANBRUAENE Ghislain-young schelde ct


    02/10/2011 KALMTHOUT (A) - Veldrijden Dames – UCI - 40´

    VLAAMSE INDUSTRIEPRIJS BOSDUIN – Aantal deelnemers:

    1.VAN PAASSEN Sanne  DSB BANK

    2.VAN DEN BRAND DAPHNY  RWC AHOY op 10"

    3.HAVLIKOVA Pavla  APB CYCLING TEAM

    4.HARRIS NIKKI  SCOT CONTESSA op 1’38"

    5.CANT Sanne  TEAM CICLISMO MUNDIAL op 1’42"

    6.VANDERBEKEN Joyce  CYCLING TEAM VERMEEREN op 2’49"

    7.BOBER Nancy  STYLE & CONCEPT CYCLINGG TEAM VZW op 3’03"

    8.VAN LOY Ellen  KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 3’04"

    9.VAN NIEUWPOORT Tessa  GRTC Excelsior op 3’07"

    10.KUYPERS EVY  RTC BUITENLUST op 3’15"

    16.NOBUS Anja  GKV CYCLING TEAM op 4’35"

    21.GELDHOF Anja  WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM

     

    02/10/2011 KALMTHOUT (A) - Veldrijden Juniors UCI - 40´

    VLAAMSE INDUSTRIEPRIJS BOSDUIN – Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu  ISOREX CYCLING TEAM

    2.JAUREGUI Quentin  TEAM CYCLING CAUDRY-La Pomme Marseille op 1"

    3.SOETE Daan  APB - CYCLING TEAM

    4.VAN AERT Wout  APB - CYCLING TEAM

    5.HOEYBERGHS Daan  KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 35"

    6.HERMANS Quinten  APB - CYCLING TEAM

    7.VAN DE VELDE Matthias  ISOREX CYCLING TEAM

    8.VAN BEEK Pjotr  JVR de Batauwers

    9.VAN TICHELT Yorben  KDL Cyclingteam op 46"

    10.BUDDING Martijn  VALLEIRENNERS op 1’30"

    02-10-2011 om 21:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag
    01/10/2011 Circuit Franco-Belge (Antoing-Ichtegem) – Men Elite UCI – 154 km – 03h21min

    Aantal deelnemers: 189

    1.VEELERS Tom  SKIL - SHIMANO

    2.SUTTON Christopher  SKY PROCYCLING

    3.CHAVANEL Sébastien  TEAM EUROPCAR

    4.MCEWEN Robbie  TEAM RADIOSHACK           

    5.SELIG Rudiger  LEOPARD TREK

    6.BLYTH Adam  OMEGA PHARMA-LOTTO
    7.LABORIE Christophe 
    SAUR - SOJASUN

    8.PETIT Adrien  COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE

    9.SUMMERHILL Daniel  TEAM GARMIN-CERVELO          

    10.VAN STAEYEN Michael  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    16.VAN HOECKE Gijs  EQUIPE NATIONALE BELGE

    28.GODDAERT Kristof  AG2R LA MONDIALE

    42.ROBERT Frederique  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    115.DE PAUW Moreno  EQUIPE NATIONALE BELGE

    01/10/2011 HOOGLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 110 km – 02h27min

    Aantal deelnemers: 154
    1 NEIRYNCK Kevin (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    2 CLAEYS Kevin (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    3 DUPONT Timothy (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    4 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    5 STUYVEN Jasper (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    6 VERHAEGHE Sander (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 LAMPAERT Yves (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    8 BORRY Kim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    9 MARCHAND Gianni (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 VANDAELE Philip (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)

     

    01/10/2011 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km – 02h28min

    Aantal deelnemers: 186

    1 SUAREZ Kevin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 GOOVAERTS Tom (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    3 DHOLLANDER Kristof (PWC ALIPLAST)
    4 COCQUYT Patrick (JOHN SAEY CYCLING TEAM) op 6"
    5 VANKERCKHOVEN Jochen
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 7"
    6 BROECKX Stig
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    7 VERWAEST Kevin (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    8 VERBEEK Dieter (VAN EYCK SPORT)
    9 CALLEBAUT Kevin (PWC ALIPLAST)
    10 COENEN Dennis (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    12 VEREECKEN Nicolas (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    14 DE ROOS Robby (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    19 VAN GUYSE Jarno (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 53"
    21 VANHOVE David
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    28 VAN STEENBERGHEN Jori (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    29 VAN STAEYEN Kevin (PWC ALIPLAST)
    33 PERSOON Joeri (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    37 DE KEERSMAEKER Alexander (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    50 SMET Olivier (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    51 GOUDKET Jeroen (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    62 CORDEEL Pieter
    (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    65 SMET Guy (PWC ALIPLAST)
    66 TEN HARTOG Guy (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    67 VAN HEURCK Timothy (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    68 VERBEKE Stijn (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    69 VAN OSSELAER Karl (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    71 BOEYKENS Gertjan (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    79 WIELANDT Sven (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    83 THYS Steven (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    88 VAN LOMMEL Cedric (STAR CYCLING TEAM)
    94 NEELS Peter (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    95 VAN ROOSBROECK Patrick (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    99 DEMETER Renaat (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    100 DE ROOS Patrick (SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA)
    103 VAN LANDEGHEM Kurt
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    104 MARTENS Valentijn (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    105 CHRISTIAENS Sam (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    108 HEIRBAUT Tony (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    109 VERCAUTEREN Tim (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
     

    01/10/2011 ZAVENTEM - RANDCRITERIUM (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 69 km – 01h38min

    Aantal deelnemers: 43
    1 STASSEN Julien (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 VAN DE WAETER Sean (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 9"
    3 VAN AERT Jan
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    4 NAESSENS MICHAEL (ROYAK VELO_CLUB OTTIGNIES)
    5 VAN DEN NOORTGATE Kevin (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    6 ISRAEL Pieter (ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    7 MARS LAURENT (VERANDA WILLEMS)
    8 ROELANDTS Rutger (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    9 DURINCK Sean (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    10 COOREMAN Stijn (SCOTT USA CYCLING TEAM)

    01/10/11 ORROIR (HT) – Juniores – 81 km – 02h34min
    Aantal deelnemers: 58

    1.BALLET Mathias  YOUNG SCHELDE CT

    2.VERGAERDE Otto  CUBE-FINTRO CT
    3.RUYTERS Brecht   
    UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.BENOOT Tiesj  IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.VANDESIEN Thomas  MENIN

    6.LELEU Antoine  CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    7.CARNEVALI Jean-Albert  TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    8.VAN DER HAEGHEN Ruben  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.SIMON Kenn  JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    10.TROGH Sven uit Melsele  WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    24.VAN DAM Tom uit Melsele  RUDYCO CYCLING TEAM op 44"


    01/10/2011 DONK / HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 93 km – 02h13min

    Aantal deelnemers: 78
    1 KLEINJAN Arno (GRTC EXCELSIOR)
    2 LETEN Wouter (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 WOUTERS Lennaert (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK) op 5"
    4 VALLEE Boris
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    5 VAN LAER Titte (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    6 NAVEZ François (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    7 VAN GESTEL Dries (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    8 THEUNISSEN Jordi (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    9 BROES Michiel (WSC HAND IN HAND BAAL)
    10 VANDERAERDEN Niels (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

    02-10-2011 om 19:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 01/10/2011 HEESTERT (W) - Juniores - 83 km – 01h58min

    Aantal deelnemers: 67
    1 PIETERS Laurent (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 MAES Alexander (AVIA CYCLING TEAM) op 10"
    3 TOUQUET Joren
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 DELTOMBE Kevin
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 DERYCKE Giorgio (JONGE RENNERS ROESELARE)
    6 FARAZIJN Maxime (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 GHELDOF Henry (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 D´HONDT Maarten (JONGE RENNERS ROESELARE)
    9 CAUWELIER Glenn
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 VERSCHUERE Seppe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 22"
    13 DE BOCK Stijn
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    31 DE BOCK Stef (ISOREX CYCLING TEAM)

     

    01/10/2011 LONDERZEEL- SINT JOZEF (VB) - Juniores - 85 km – 01h54min

    Aantal deelnemers: 114
    1 VENNEMAN Robin (CUBE-FINTRO CT)
    2 GEERINCKX Ruben (CUBE-FINTRO CT)
    3 KERF Jérôme (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    4 HOFLAND Fausto (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    5 LIMPENS Gianni (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 WAUTERS Stef (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    7 SINT NICOLAAS TRISTAN (DRC DE MOL)
    8 TEUGELS Lennert (WK NOORD WEST BRABANT)
    9 VERBEIRENS Pieter (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    10 BOSMANS Tom (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R)
    37 VAN DEN BRANDEN Brecht (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    40 VAN WALLE Matthias
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    88 GOEDEFROY Jago (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    01/10/2011 LONDERZEEL - SINT JOZEF (VB) - Nieuwelingen - 63 km – 01h25min

    Aantal deelnemers: 111

    1 PAUWELS Sander (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    2 BIERMANS Jenthe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 VAN DEN BRANDE Julien (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    4 LA ROSE Dimitri (*) (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    5 DE VINK Bart-Jan (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    6 PAUWELS Robin (RUDYCO CYCLING TEAM)
    7 PERSOON Wouter (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 FASSIN Raphaël (SELECTION LIEGEOISE)
    9 ROELANTS Laurenz (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    10 PARMENTIER Thibault (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    36 DE SMEDT Bjarne (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    42 MECHANT Benjamin (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    61 MEERSSCHAERT Jeroen (RUDYCO CYCLING TEAM)
    70 VAN DE VEL Scott (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    71 SINOY FABIO (WIELTEAM WAASLAND)
    72 DE OST Jarne (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

     

    01/10/2011 BASSEVELDE (HOGE VORST) (O) – Aspiranten

    Meisjes 12 jaar
    1 DE WAELE Lynn
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    2 DHONT Glacia (ARDILLES CYCLING TEAM)
    3 PIRARD Audrey (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    4 SCHEPERS Yana (WSC HAND IN HAND BAAL)

    Meisjes 13 jaar
    1 PIETERAERENS Dorien
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    2 WATERREUS Kylie (TWC DE KEMPEN)
    3 DIRKS Marissa (TWC DE KEMPEN)
    4 GOESSENS Brenda (ISOREX CYCLING TEAM)

    Meisjes 14 jaar
    1 OP DEN BROUW Celesta
    (ZUIDWESTHOEK)
    2 DE BOCK Ellen (RUDYCO CYCLING TEAM)
    3 CORYN Louise (ARDILLES CYCLING TEAM)

    Jongens 12 jaar
    1 BEKAERT Yentl
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 VANOVERBERGHE Jens (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    3 CASSAERT Loran (JONGE RENNERS ROESELARE)
    4 BOUCKAERT Louis (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 DE WAELE Bjarne (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    8 VAN HOUTE Gerben (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    14 VAN DE PUTTE Borre (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    18 CAETHOVEN Kenneth (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    24 BAERT Ajax (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    28 DE GRAEVE Brian (VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM)

    Jongens 13 jaar
    1 VAN HAUWERMEIREN Michiel
    (VA-CYCLING TEAM ZELE)
    2 DE WEVER Merten (K.V.C. DEINZE VZW)
    3 PIETERAERENS Dorien (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    4 DE BROUWER Martijn (W.V. ZEEUWS VLAANDEREN)
    5 LORIES Quinten (ASFRA RACING TEAM)
    16 BECK Cedric (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    24 VAN PETEGHEM Trifonius (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    29 D´HOOGE Thomas (RUDYCO CYCLING TEAM)
    34 APERS Ruben (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    41 RYCKAERD Tibo (VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM)
    45 VAN GOETHEM Darryl (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    Jongens 14 jaar
    1 BOLLÉ Maxim
    (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    2 CLAEYS Simon (TIELTSE RENNERSCLUB)
    3 DHONDT Zoran (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 MORTIER Julien (ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY)
    5 JANSSENS Jarrid (RUDYCO CYCLING TEAM)
    7 DE WITTE Sven (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    32 ROELS Wannes (RUDYCO CYCLING TEAM)
    45 DE KEVER Gerben (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    46 DE RAEVE Jordy (RUDYCO CYCLING TEAM)
    47 DE BOCK Ellen (RUDYCO CYCLING TEAM)
    48 WITTEVRONGEL Wouter (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    51 D`HAESE Mathias (RUDYCO CYCLING TEAM)

    02-10-2011 om 19:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 01/10/2011 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.HUYS Stijn  CHAMPION SYSTEM LBS TEAM

    2.COP Kristof  CYCLING TEAM KESSEL

    3.WELLENS Geert  A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    4.OOKELOEN JASPER  DONKERS KOFFIE JELLY BELLY

    5.VERSCHUEREN Bart  KDL CYCLINGTEAM

    6.CANT Kevin  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.UYTDEWILLIGEN Ingmar  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.RAEYMAKERS Sten  CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK

    9.HOFMAN Bart  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    10.DE KORT Tom  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    01/10/2011 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VERHEYEN Onno  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.BERVOETS Gertjan  SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3.HAEMELS Bavo  CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.VEROFT Jelto  CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.DE PROOST Kyle  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VAN LAER Ward  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7.COOLEN Yves  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8.VAN TICHELEN Stijn  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    9.VAN DESSEL Kenneth  CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    10.JANSEGERS Jeffrey  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers:

    1.CALUWE Stijn  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.GOOSSENS Kobe  CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.AERTS Thijs  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.PEETERS Vincent  DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    5.JACOBSEN FABIO  GRC JAN VAN BRABANT

    6.PEETERS Yannick  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.LIEVENS Siebe  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.VERBRAKEN Jorn  HAGELAND CYCLING TEAM

    9.KLOECK Dario  CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    10.VAN DINGENEN Jordi   KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    12.VAN DE VELDE Thomas  ISOREX CYCLING TEAM

     

    01/10/2011 HOBOKEN (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.SCHROYEN Nico  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.SNELS Kris  AFDELING ANTWERPEN - WBV

    3.DE WIT Edwin  KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    4.BORGERS Tim  APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    5.GOOSEN Wouter  AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.SLUYTS Glenn  CYCLING TEAM KESSEL

    7.DIELS Koen  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.MEULDERS Filip  AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.VETS Jelle  ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W.

    10.COLLARD Simon  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark  DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VAN DEN BERGH Wim  K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3.VANDERAERDEN Johan  LIMBURGSE AFDELING

    4.SELS Rudy  AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.DE KORT Pascal  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6.SLUYTS Patrick  CYCLING TEAM KESSEL

    7.MERTENS François  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8.VAN OOSTERWYCK Daniel  VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    9.GEUDENS Jan Guido  AFDELING ANTWERPEN - WBV

    10.DEPAEPE Freddy  CYCLOCROSSTEAM FREDDY SPORT DILBEEK

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.JANSEN Wim  Entente cycliste de wallonie

    3.NERINCKX Stefan  ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4.VERHAEGEN Guido  AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.TECK Erik  VREDA CYCLING TEAM

    6.VAN STAEYEN Benny  AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.VAN DEN BERGH Luc  CYCLING TEAM KESSEL

    8.SNOEREN RENE  PIJNENBURG

    9.COOLEN Marc  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10.HULSMANS Johnny  LIMBURGSE AFDELING

    02-10-2011 om 19:48 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/10/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Rombouts Bart KOP 2011.png
    Zaterdag 01 Oktober 2011 – ERTVELDE Tervenen (9940) -
    Kampioenschap van België Catg.G+

    Categorie A/B: (59 dln)

    1.Bart Velghe (Merelbeke, winnaar cat. B)

    2.Pieter Van De Veire (Ertvelde, winnaar cat. A)

    3.Franky Van Oyen (B2)

    4.Erwin Bollen (B3)

    5.Alex Goossens (Vrasene B4)

    6.Eric Vereecken (B5) 7.Glenn De Wolf (Hamme A2) 8.Mario Van Den Broecke (B6) 9.Jan Vlegels (Kieldrecht A3) 10.Steven Martens (A4) 11.C. Bakker (A5) 12.Kevin Vleurinck (A6) 13.Jurgen Goossens (Kieldrecht B7) 14.Dennis Nevejans (A7) 15.Andy Van Eesbeeck (B8) 16.Leon Hardijk (B9) 17.Steven Landuyt (B10) 18.Steven Van Ryckeghem (B11) 19.Pieter Vette (A8) 20.Kris Verhooghe (B12) 21.Gerard Van Haalter (A9) 22.Michel Minnaert (A10) 23.Tom Rouan (Merelbeke A11) 24.Maarten Burm (A12) 25.Gerrit Diependaele (A13) 26.Bjorn Smet (A14) 27.Devies Vervaet (A15) 28.Bas Haegaert (A16) 29.Arna Van Geldhof (A17) 30.Braem Tuymen (A18)

     

     Categorie C/D: (50 dln)

    1.BART ROMBOUTS (Kallo, winnaar cat. C)

    2.Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne, winnaar cat. D)

    3.Marc Goossens (D2)

    4.Peter Mol (C2)

    5.Sven De Vlieger (C3)

    6.Peter Kerckaert (D3) 7.Dirk Mathijs (Gentbrugge D4) 8.Wim De Waal (D5) 9.Olivier Vaerewyck (C4) 10.Geert Verween (C5) 11.Danny Van Hoof (D6) 12.Xavier De Wolf (D7) 13.Nico Ryckaert (C6) 14.Hendrik Bogaert (C7) 15.Dirk Verbinnen (C8) 16.Rudi Rabout (Heinkenszand C9) 17.Luc De Muynck (D8) 18.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D9) 19.Tommy Heyse (C10) 20.Geert Van Speybroeck (C11) 21.Wim Braet (C12) 22.Jan Reubens (C13) 23.Gino De Leersnyder (C14) 24.Patrick Joos (D10) 25.Philip Wittoek (D11) 26.Peter Flach (Zwijndrecht C15) 27.Frank Hare (C16) 28.Nick Labio (C17) 29.Pascal Vanmaekelbergh (C18) 30.Wim Roan Balst (C19)

    Categorie E:

    1.Hilair Heye (Evergem)

    2.Etienne Claus (Waasmunster)

    3.Philippe Lacquet

    4.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    5.Ronny De Vos

    6.Marc Couckuyt 7.Georges Vergauwe 8.Patrick Watteny 9.Wim De Coninck 10.Siegfried Van Overberghe 11.Jean-Pierre Van Maldegem 12.Paul Van Puyenbroeck 13.Patrick Bekaert 14.Geert Smet (St.Niklaas) 15.J-P Noens 16.Jan Bauwens 17.Guy Verstraeten 18.Marino Cneut 19.Marc Van Ryssel 20.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 21.Serge De Wever 22.Leo Mares (Beveren) 23.Daniël Standaert 24.Johan Martens 25.Simon De Baets

    Categorie F1/F2:

    1.Jan Van Hove (Berlaar, winnaar cat. F1)

    2.Jozef De Naeghel (F1-2)

    3.Dirk Caekebeke (F1-3)

    4.Noël Sonck (F1-4)

    5.Jozef Deneef (F1-5)

    6.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-6) 7.Frans Aerts (Meer, winnaar cat. F2) 8.Erik Delys (F1-7) 9.André Bal (F2-2) 10.Emmanuël De Loor (F1-8) 11.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-3) 12.Roland Boulard (F2-4) 13.Tony Baudonck (F1-9) 14.Julien De Bock (F2-5) 15.Noël Rogge (F2-6) 16.Paul Hunninck (F2-7) 17.Noël Verzele (F2-8) 18.Dirk De Cauwer (Hamme F1-10) 19.Dirk Tumeleer (F1-11) 20.Pascal Cornand (F2-9) 21.Eric Pauwels (F2-10) 22.Kurt Wille (F2-11) 23.William Govaert (Waasmunster F1-12) 24.Jos Lissens (F1-13) 25.Henk Bolle (F2-12) 26.Philip Marechal (F1-14) 27.Ronny Bauters (F1-15) 28.Bart Van De Moortele (F1-16) 29.Jos Dierks (F2-13) 30.Marc Steenberghe (F1-17)

    Categorie G:

    1.Willy Mous (Stabroek)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Luc Snels

    4.Ludo Opdebeek

    5.Adrien Maes (Melsele)

    6.Roger Den Tijn 7.Adri Van Loon 8.Michel Bousard 9.Roland Van Imschoot 10.Eddy De Clercq 11.Leo Thyssen 12.Etienne Van Hecke 13.Robert Robijns 14.Piet Achten 15.Roger Beelaert (Rupelmonde) 16.Willy Corthier 17.Jan Pagi 18.Marinus Lockefeir 19.Jaak Nys 20.David Orford 21.Luc Cocquyt 22.Eric De Wilde 23.Luc Van Robbroeck 24.Fredien Van Damme 25.Firmin De Zutter 26.Richard Pieten 27.Jos Vergult 28.Albert Huysmans 29.Louis Moens

    Categorie G+:

    1.Hervé Verstuyft (Gent, Kampioen van België)

    2.Roger De Breuker

    3.Freddy Van Impe

    4.Joseph D'Hont

    5.Gerard Mariën (Schoten)

    6.Werner Dullaert (St.Gillis) 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Jos Kloeck 9.Luc Muys 10.Christiaan Vandevoorde 11.Ko Tolhoek 12.Willy Vereecken 13.Clement Saelens 14.Gérard Raes 15.Anja Geldhof 16.Armand Kochuyt 17.René Van Reeth 18.Guus Schuller 19.Armand Mols 20.Jean-Pierre Pepermans 21.Denis Keynen 22.François Brouwers 23.Leon Vervaet 24.Huib Klip 25.Frans Timmers 26.José Devreese 27.Freddy De Jaeger

    Categorie G++:

    1.Daniël Nuytinck (Assenede)

    2.Lucien Van Impe

    3.Georges Michiels

    4.Daniel Cornu

    5.Petrus Jacobs

    6.Joseph Boone 7.Edward Battersby 8.Clement De Smedt (Wilrijk) 9.Daniël Jooris 10.Jef Verheyen 11.Raf Luyckx (Belsele) 

    02-10-2011 om 18:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/10/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 1 Oktober - Nieuwerkerken (9320) -
    Finalerit Klassement Gustaaf Schouppe

    A-reeks
    1 Christophe DE GROM
    2 Tom De Beer (Moerzeke)
    3 Bart Baeyens (Overmere)
    4 Wim Van Verre
    5 Stephen Geldhof
    6 Andy De Backer
    7 David Motte
    8 Krijn Verschraeghen
    9 Michel Vereecken
    10 Gianni Cooman

    VWF 1-10-11-nieuwerkerken 169.jpg 

          Winnaar Catg.A Christophe De Grom en winnaar Catg.C Bruno Bruyere.

    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Jerry Cooman
    3 Pascal Raes
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Willem Van der Heyden
    6 Patrick Van Ransbeeck
    7 Dirk De Schrijver
    8 Emmanuel Hiel
    9 Stefan Verhaeghe
    10 Gino Audenaert

    D-reeks
    1 Patrick JACOBS

    2 Francis De Ridder
    3 Danny De Backer
    4 Hedwig Henderickx
    5 Willy Van Herreweghe
    6 Rene De Brucker
    7 Bart De Winter
    8 Luc Van Roy
    9 Walter Marijnissen
    10 Philippe Roelandts

    VWF 1-10-11-nieuwerkerken 068.jpg 

                                       Winnaar Catg.D Patrick Jacobs.

    VWF 1-10-11-nieuwerkerken 036.jpg 

                                         Aankomst van Patrick Jacobs.

    E-reeks

    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Piet Van Vaerenbergh
    3 Luc Witman
    4 Frank De Pelsmaker
    5 Roger Schouppe
    6 Joost Pieters
    7 Johny Van Holen
    8 Luc Van Mol
    9 Hugo Van Linden
    10 Antoine De Caboter

    VWF 1-10-11-nieuwerkerken 072.jpg 

                                    Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem.

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Willy Teirlinck
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Rik Scheirlinckx
    5 Jean Pierre Broothaerts
    6 Hugo Tuypens
    7 Hubert D'Hondt
    8 Paul Otter
    9 Herman Van Den Borre
    10 Guido Cornet

    VWF 1-10-11-nieuwerkerken 019.jpg VWF 1-10-11-nieuwerkerken 010.jpg

            Winnaar Catg.F Marc Vervondel.                                          Aankomst Catg.F met Marc Vervondel.

    G-reeks
    1 Cor BERKOUWER
    2 Vic Van Den Eynde
    3 Andre Ceurens
    4 Aad Vingerling
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Willy Roels
    7 Jozef De Bruyn
    8 Julien Vyvey
    9 Albert Van Den Eede
    10 Theo Coudyzer

    VWF 1-10-11-nieuwerkerken 022.jpg VWF 1-10-11-nieuwerkerken 013.jpg

           Winnaar Catg.G Cor Berkouwer.                                         Aankomst Catg.G met Cor Berkouwer.

     


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    02-10-2011 om 17:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES WEDSTRIJD VWF TE NIEUWERKERKEN VAN ZATERDAG 01/10/2011
    FILM CAT A
     


    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    02-10-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 02/10/2011 HERSELT (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

     

    02/10/2011 KUMTICH - TIENEN (VB) - Aspiranten

    02/10/2011 LEFINGE (W) - Aspiranten

    02/10/2011 WILRIJK (A) - BMX - Prov. Kampioenschap

    02/10/2011 REPPEL-BOCHOLT (LB) - Mountainbike Provinciaal - XCO

     

    02/10/2011 KLUISBERGEN (O) - Mountainbike Recr.prom.act. - Trial

    02/10/2011 KROMBEKE (W) - Miniemen

    02/10/2011 OOSTERZELE (O) - Miniemen

    02/10/2011 HERSELT (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    02/10/2011 KUMTICH - TIENEN (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    02-10-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 02/10/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 2/10/11 SCHOOT-TESSENDERLO
    Categorie A/B
    1--Bert Dockx (B)

    2--Erik Wellens (B)
    3--Philippe Dela Montagne
    4--Philippe Van Opstal
    5--Pascal Quintens
    6--Davy Baptist 7--Rik De Vree (B) 8--Stijn Pitschon 9--Bram Vermeulen 10--Walter De Visscher (B) 11--Kurt Vandiest 12--Sven Vercammen 13--Mario Verbinnen (B) 14--Tom Op de Beek (B) 15--Kevin De Knaep 16--Stefan Hermans 17--Raf Van Hove (B) 18--Jan Discart 19--Glen Loos 20--Kristof Verschueren 21--Kim Van Dingenen 22--Roy Beckers 23--Bart Heylen 24--Christophe Van Overloop 25--Tom Feyaerts 26--Steven Janssens 27--Dieter Van lommel 28--Wim Kriekemans 29--Ben Suykerbuyk (Essen) 30--Frank Smolders

    Categorie C:
    1--Patrick Verdonck
    2--Luc Verwimp
    3--Freddy Vangenechten
    4--Jos Van Craen
    5--Danny Eyckmans
    6--Marc Vekemans 7--Wim Croonenborghs 8--Luc Van Roy 9--Daniel Van Der Mieren 10--Proost Herman 11--Kiesekoms marc 12--Patrick Wouters 13--Henri Hermans 14--Rudy Lahou 15--Jan Van Den Brande 16--Alex Ackermans 17--Wim Van Thielen 18--Dirk Fuchs 19--Danny Van Hoof 20--Bernard Hakir

    Categorie D:
    1--Francy Baptist
    2--Paul Geudens
    3--Marc Heulens
    4--Louis Van den Broeck
    5--Staf Lievens
    6--Theo Poorters 7--Dennis Van Tendelo 8--Etienne Peeters 9--Daniel Klein 10--Lieve Koninkx 11--Gitte Van Ende 12--Claudia Palinck (Belsele) 13--Kimberley Lambrechts 14--Sharon Sterckx

    Categorie E:
    1--Jos De Wever
    2--Georges Vonckx

    3--Freddy Vranken
    4--Viktor Van den Eynde
    5--Willy Van Herck
    6--Nico Wijnen 7--Raymond De Meester 8--Jef Everaerts 9--Frans Bastiaens

    02-10-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    01-10-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE M.C./Z.C. EN BELOFTEN TE BERLARE VAN WOENSDAG 28/09/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE M.C./Z.C. EN BELOFTEN TE 
    BERLARE VAN WOENSDAG 28/09/2011

    De Haes Kenny KOP 2011.png  
                Kenny Dehaes       

    Woensdag 28/09/2011 BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,4 km - 03h27min

    MEMORIAL FRED DE BRUYNE - Aantal deelnemers:

    1.DEHAES Kenny-OMEGA PHARMA-LOTTO

    2.FENN Andrew-AN POST M DONNELLY

    3.VERNAECKT Thomas-VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    4.HORTON Tobyn-MOTORPOINT

    5.SUAREZ Kevin-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.VANDAELE Philip-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    7.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    8.VERBEEK Dieter-VAN EYCK SPORT

    9.BAEYENS Tommy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10.BOVENHUIS Jasper-CT RABOBANK

    13.ONGENA Thomas uit Berlare-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    15.DRUYTS Gerry uit Wilrijk-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    18.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    34.NAESEN Olivier uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    71.VAN AVERMAET Greg uit Hamme-BMC RACING TEAM

    92.PENNE Frederik-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    98.VAN HECKE Preben uit Berlare-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    102.BAEYENS Gert uit Overmere-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    104.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen-VERANDAS WILLEMS

    115.NONNEMAN Bart uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    116.ONGENA Matthias uit Zele-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    117.VERGEYLEN Timothy uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    118.CLEMENT Pieter uit Zele-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    120.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    129.BOEYKENS Gertjan uit Stekene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 2’07"
    WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 049.jpg WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 051.jpg WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 094.jpg
                Greg Van Avermaet                                                                                                                   Frederik Penne
    WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 052.jpg WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 054.jpg WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 072.jpg
         Bart Nonneman uit Lokeren
    WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 056.jpg WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 068.jpg WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 074.jpg
            Marc De Maar uit Curacao                       Ex-kampioen van Nederland Piet Kuijs
    WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 081.jpg WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 070.jpg
                                                                                                              Piet Kuijs met zijn renners van Rabobank.
    WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 076.jpg WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 096.jpg WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 105.jpg
                                                                                           Kenny Dehaes                                      Preben Van Hecke uit Berlare.
    WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 113.JPG WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 115.JPG
    WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 119.JPG WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 127.JPG
    WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 020.jpg WBV 28-9-11- berl.-kemzeke 130.JPG
                     Kevin Van Impe


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    01-10-2011 om 17:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE KEMZEKE VAN WOENSDAG 28/09/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE 
    KEMZEKE VAN WOENSDAG 28/09/2011
    WBV 28-9-11- kemzeke 408.JPG     WBV 28-9-11- kemzeke 402.JPG
                Guy Smet met vrouwtje Saffia.                           Te kemzeke veel supporters van Guy Smet die op de foto willen.
    WBV 28-9-11- kemzeke 377.JPG
    De spurt van de koplopers en Guy Smet die zijn 25ste Zege wist te boeken.
    WBV 28-9-11- kemzeke 379.JPG
    WBV 28-9-11- kemzeke 380.JPG
    WBV 28-9-11- kemzeke 400.JPG
                                  Ontvangst van de bloemen te Kemzeke.        


    28/09/2011 KEMZEKE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 89

    1.GUY SMET uit Kruibeke-PWC ALIPLAST

    2.SAVO Michael-VC HAUT PAYS

    3.CORDEEL Pieter uit Stekene-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    4.MARTENS Valentijn uit Stekene -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    5.DE HAAN JESSE-WV DE IJSELSTREEK

    6.VERHOEVEN Nico-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7.CORDEEL Sander uit Stekene-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    8.HEIRBAUT Tony uit Belsele-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    10.DESCAMPS Joris-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    12.NEELS Peter uit Kruibeke-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    14.DE RIDDER Glenn uit Stekene-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    17.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    18.VAN DE VELDE Koen uit Stekene-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    19.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-PWC ALIPLAST

    20.DAS Jeroen uit Kalmthout-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    21.VAN GUYSE Jarno uit Stekene-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    25.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    29.DURINCK Sean uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    31.VERBEKE Stijn uit Sinaai-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    36.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    39.HEYNS Kristoff uit Temse-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    40.FRUYTIER James uit Moerbeke-PWC ALIPLAST

    42.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    44.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O.-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    47.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    50.GIDÉ Stijn uit Waasmunster-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    51.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    53.MEUL Robby uit Eksaarde-CYCLING TEAM M. PINTE

    58.DE ROOS Robby uit Moerbeke-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    59.VAN REETH Ken uit Mariekerke-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    62.IELEGEMS Nico uit Duffel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    63.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    66.D`HOLLANDER Mathias uit Zele-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    ?.PEIRSMAN Davy uit Temse-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
    WBV 28-9-11- kemzeke 396.JPG       WBV 28-9-11- kemzeke 385.JPG
    Michael Savo moest tevreden zijn met de 2de plaats.              Valentijn Martens duidelijk de snelste van het peloton.

    WBV 28-9-11- kemzeke 153.JPG WBV 28-9-11- kemzeke 155.JPG
                 De start van de 89 renners te Kemzeke.                                    Pieter Covents uit Stekene aanwezig te Kemzeke.
    WBV 28-9-11- kemzeke 189.JPG WBV 28-9-11- kemzeke 175.JPG
                     Kristof DHollander aan het commando.                                         Nicolas Vereecken liet zich ook opmerken.
    WBV 28-9-11- kemzeke 228.JPG WBV 28-9-11- kemzeke 309.JPG
    WBV 28-9-11- kemzeke 310.JPG WBV 28-9-11- kemzeke 314.JPG
    WBV 28-9-11- kemzeke 409.JPG
    Tony Heirbaut met vader Karel Heirbaut uit Belsele.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    01-10-2011 om 10:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 01/10/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 1/10/11 LOMMEL
    Categorie A/B:
    1--Anton Wouters
    2--Philippe Van Opstal
    3--Klaas Stijnen
    4--Frederik Goos
    5--Peter behiels

    6--Patric Bogaerts 7--Ken De Feyter 8--Christophe Adams (B) 9--Steven Arits (Kampioen Van Limburg) 10--Stijn De Pauw 11--Patrick Brees 12--Andy Cochet (B) (Kampioen Van Limburg) 13--Gunther Cuylits (B) 14--Tom Cleeren 15--Jimmy Peeters 16--Gert Vangenechten 17--Peter Bocken (B) 18--Bart Geysen 19--Stijn Rombouts 20--Dennis Szekkely 21--Stijn Pitschon 22--Raf Van Hove (B) 23--Andy Van Dyck (B)
    24--Rik De Vree (B) 25--Steven De Coster (B) 26--Willy Van Kessel 27--Joeri Van Hove 28---Jan Discart 29--Arne Van Gils 30--Dieter Van Lommel

    Categorie C:
    Aantal deelnemers:
    1--Patrick Verdonck
    2--Henri Hermans
    3--Christ de Baat
    4--Wim Van looy
    5--Bart Haccuria (Kampioen Van Limburg)
    6--Ronny Follon 7--Luc Van Roy 8--Ivan Coudyzer 9--Daniel Van der Mieren 10--Wim Van Thielen 11--Peter Vos 12--Marc De Cock 13--Patrick Wouters 14--Herman proost 15--Bruno Brabants 16--Jos Van Craen 17--Alex Ackermans 18--Kris Govers 19--Hubert Goossens 20--Robert Vande Kerkhof

    Categorie D:
    1--Marc Heulens
    2--Etienne Peeters (Kampioen Van Limburg)
    3--Walter Thienpont
    4--Theo Poorters
    5--Francy baptist
    6--Charles Vandekerkhof 7--Staf Lievens 8--Paul Geudens

    Categorie E:
    1--Georges Vonckx

    2--Andre Peeters
    3--Freddy Vranken
    4--Jos de Wever
    5--Nico Wijnen (Kampioen Van Limburg)

    6--Willy Van Herck 7--Gaston Sannen 8--Frans Bastiaens

    01-10-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    30-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 30/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 30/09/2011 Circuit Franco-Belge (Menen-Poperinge) – Men Elite UCI – 159 km - 03h27min

    Aantal deelnemers: 191

    1.SUTTON Christopher  SKY PROCYCLING

    2.VEELERS Tom  SKIL - SHIMANO

    3.PETIT Adrien  COFIDIS, LE CREDIT EN LIGNE

    4.HUTAROVICH Yauheni  FDJ  

    5.DOWNING Russell  SKY PROCYCLING

    6.COOKE Baden  SAXO BANK SUNGARD

    7.BOUHANNI Nacer  FDJ

    8.VAN STAEYEN Michael  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    9.VIGANO Davide  LEOPARD TREK

    10.VANMARCKE Sep  TEAM GARMIN-CERVELO

    46.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare  EQUIPE NATIONALE BELGE

    82.GODDAERT Kristof uit St.Gillis  AG2R LA MONDIALE

    156.ROBERT Frederique uit Mol  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    165.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels  EQUIPE NATIONALE BELGE op 39"

    30-09-2011 om 22:39 geschreven door kenny


    29-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RECORDSEIZOEN VOOR TEAM VEDISYS !!!

    Recordseizoen voor Team Vedisys !!!

    Team Vedisys 2011.jpg 

    Foto v.l.n.r : Frank Decock (Colora Aalst), Francis De Ridder, Ronny Paridaens, Jef Devits, Roger Schouppe,
    Pascal Raes en Danny Saelens.

     

    Team Vedisys is een Amateurwielerteam uit Denderleeuw wiens renners voornamelijk in de nevenbonden zoals de VWF rijden. Het team dat 4 jaar geleden werd opgestart telt 15 renners die uitkomen in 4 verschillende leeftijdscategoriëen.

    Dit seizoen werd er een recordaantal van 65 overwinningen geboekt. Daaronder ook maar liefst 5 kampioenentruien. Uitblinker was Jef Devits (Geraardsbergen) die eind jaren zeventig nog wielerprof was aan de zijde van Lucien Van Impe en Roger De Vlaeminck.
    Jef, die de wielerhobby nog met veel passie en toewijding beoefent, boekte maar liefst 29 overwinningen, waaronder het Oostvlaams en bondskampioenschap VWF en kampioen in de Henegouwse wielerbond Amicale Cycliste.

    Andere sterkhouder van het team dit seizoen was Ronny Paridaens (Denderhoutem) met 8 overwinningen, tevens mede-oprichter en drijvende kracht van het team.

    Reden verder ook een sterk seizoen: Danny Saelens (Steenhuize), met 7 overwinningen, Francis De Ridder (Asse) met 8 overwinningen en kampioen Vlaams Brabant, Roger
    Schouppe
    (Ninove), met 5 overwinningen en bondskampioen VWF, en Pascal Raes (Haaltert) 1 overwinning.

     

    Website : www.team-vedisys.be/wp/



    Tekst en foto: Chris Van Der Straeten

    Bewerking: Kenny Janssens

    29-09-2011 om 21:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 29/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 29/09/2011 Circuit Franco-Belge (Moeskroen-Péruwelz) – Men Elite UCI – 175 km - 04h03min

    Aantal deelnemers: 193

    1.MCEWEN Robbie  TEAM RADIOSHACK

    2.BLYTH Adam  OMEGA PHARMA-LOTTO

    3.SELIG Rudiger  LEOPARD TREK

    4.BOUHANNI Nacer  FDJ

    5.VAN STAEYEN Michael uit Schoten TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    6.VANMARCKE Sep  TEAM GARMIN-CERVELO

    7.VEELERS Tom  SKIL - SHIMANO

    8.DOWNING Russell  SKY PROCYCLING

    9.DE KORT Koen  SKIL - SHIMANO

    10.MAES Nikolas  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    38.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare  EQUIPE NATIONALE BELGE

    42.ROBERT Frederique uit Mol QUICKSTEP CYCLING TEAM

    86.GODDAERT Kristof uit St.Gillis  AG2R LA MONDIALE

    29/09/2011 TIELT (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 111
    1 VANDRIESSCHE Dieter (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 BUEKEN Joeri (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    3 DUPONT Timothy (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    4 BULTYNCK Kenneth (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    5 BOUTTÉ Kenzie (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    6 CLAUWAERT Joeri (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    7 LAMPAERT Yves (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    8 VERHAEGHE Sander (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 CASTELEYN Piet (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    10 VANDENDRIESSCHE Ibe (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)

    29-09-2011 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    ASPIRANTEN

    Zaterdag 24/09/2011 - RAVELS (A) - Mountainbike Kids – XCO

    13 jaar – Cedric Beck – 8ste


    Zondag 25/09/2011 - BOTTELARE

    Meisjes 12 jaar: aantal deelnemers 10

    Sarah Michielsen-Stevens – 4de

     

    Jongens 12 jaar: aantal deelnemers 31

    Gerben Van Houte (Vrasene) – 2de

    WAC 26-09-2011 Bottelare 25 september 2011 006.JPG WAC 26-09-2011 Bottelare 25 september 2011 030.JPG
                        Gerben Van Houte

    Jongens 13 jaar: Aantal deelnemers 42

    Vince Millau – 7de

    Ruben Apers – 27ste

     

    Jongens 14 jaar : Aantal deelnemers 67

    Brent Van Tilborgh – 11de

    Brent Michielsen-Stevens – 42ste

    Roeland Braem – 52ste

    Wouter Wittevrongel – 54ste

     

    Zondag 25/09/2011 - GEEL

    Aspiranten 12 jaar: aantal deelnemers 37

    Maxim Van Gils – 14de

    Jens Boeckx – 19de

    Rune Smits – 28ste

    Juno Smits – 35ste

     

    Aspiranten 13 jaar: aantal deelnemers 57

    Reno Steynen – 6de

    Jente Tielemans  - 13de

    Maarten Van Staeyen – 14de

    Dorinda Pintens – 24ste

    Roel Vandael – 29ste

    Mats Vansteensel – 104de

    Lucas Commissaris – 107de

    Frits Konings – 112de

    Pieter Quirijnen – 120ste

    Lennert Verbraak – 123ste

     

    Aspiranten 14 jaar: aantal deelnemers 42

    Daan Van Bragt – 4de

    Robin Dekkers – 19de

    Maikel Hofkens – 43ste


    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 24/9/2011 - BERLARE – 83 dln

    Jarne De Ost – 32ste

     

    Zaterdag 24/09/2011 – NEERPELT – veldrijden – 25 dln

    Stijn Caluwe – 2de

     

    Zaterdag 24/09/2011 – STABROEK – veldrijden – 30 dln

    Thijs Aerts – 2de

    Jef Van Belle – 6de

    Senne De Meyer – 8ste

    Robbe Commissaris – 9de

    Sybren Jacobs – 10de

    Roelandts Jens – 11de

    Geoffrey Corthout – 12de

    Laurens Boden – 13de

    Axel Van de Wijgaart – 14de

    Arno Matheyssen – 24ste

    Caren Commissaris – 25ste

     

    Zondag 25/09/2011 – DE PINTE – veldrijden – 51 dln

    Lennert Van Hasselt – 2de

     

    Zondag 25/09/2011 –  HOOGTRATEN – 53 dln

    Brent Van Riel – 16de

    Michiel Anthonissen – 26ste


    Zondag 25/09/2011 –  BAVEGEM

    Stef Vercauteren – 2de

    Steve Verschueren – 27ste

    Jarne De Ost – 31ste

    Emmanuel Leeman – 36ste

    Cisse Deckers – 37ste

    WAC 26-09-2011 bavegem 019.jpg
                                      Stef Vercauteren werd knap 2de. 

    Zondag 25/09/2011 –  HOOGSTRATEN – 53 dln

    Brent Van Riel – 16de

    Michiel Anthonissen – 26ste

     

    Zondag 25/09/2011 – JEMEPPE

    Jelle Van Den Plas – 26ste

    Jan Vorsselmans – 75ste


    JUNIOREN

    Zaterdag 24/09/2011 – NEERPELT – veldrijden – 31 dln

    Onno Verheyen – 8ste

    Jeffrey Jansegers – 14de

     

    Zaterdag 24/09/2011 – STABROEK – veldrijden – 34 dln

    Stijn Van Tichelen – 6de

    Lars Van Giels – 31ste

    Perry Vorsselmans – 32ste 

     

    Zaterdag 24/09/2011 – GEEL – 111 dln

    Bert Bergmans – 16de

    Niels Verdijck – 19de

     

    Zondag 25/09/2011 – JEMEPPE

    Michael Huybrecht – 17de


    DAMES JEUGD

    Zaterdag 24/9/2011 - LUBBEEK – 18 dln

    Shauni Corthout – 6de

     

    Zondag 25/9/2011 - ICHTEGEM – 23 dln

    Shauni Corthout – 6de

     

    ELITE Z.C.

    Zaterdag 24/09/2011 – NEERPELT – veldrijden – 31 dln

    Onno Verheyen – 8ste

     

    Zaterdag 24/09/2011 – TIENEN – 185 dln

    Kristof Dockx – 53ste

     

    Zaterdag 24/09/2011 – WETTEREN – 99 dln

    Laurens Deconinck – 30ste

     



    Uitslagen en foto’s: Steven Van Houte

    Bewerking uitslagen en foto’s: Kenny Janssens

    29-09-2011 om 20:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 28/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 25°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Smet Guy KOP 2011.png
    Woensdag 28/09/2011 BERLARE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 162,4 km - 03h27min

    MEMORIAL FRED DE BRUYNE - Aantal deelnemers:

    1.DEHAES Kenny-OMEGA PHARMA-LOTTO

    2.FENN Andrew-AN POST M DONNELLY

    3.VERNAECKT Thomas-VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    4.HORTON Tobyn-MOTORPOINT

    5.SUAREZ Kevin-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.VANDAELE Philip-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    7.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    8.VERBEEK Dieter-VAN EYCK SPORT

    9.BAEYENS Tommy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10.BOVENHUIS Jasper-CT RABOBANK

    13.ONGENA Thomas uit Berlare-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    15.DRUYTS Gerry uit Wilrijk-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    18.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    34.NAESEN Olivier uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    71.VAN AVERMAET Greg uit Hamme-BMC RACING TEAM

    92.PENNE Frederik-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    98.VAN HECKE Preben uit Berlare-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    102.BAEYENS Gert uit Overmere-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    104.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen-VERANDAS WILLEMS

    115.NONNEMAN Bart uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    116.ONGENA Matthias uit Zele-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    117.VERGEYLEN Timothy uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    118.CLEMENT Pieter uit Zele-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    120.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    129.BOEYKENS Gertjan uit Stekene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 2’07"

     

    28/09/2011 LANGEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 44

    1.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    2.HIMPENS Maarten-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.POLLIN Chris-WIELERCLUB WIJNENDALE SPORTIEF

    4.LIGNEEL Brian-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    5.BURTON Jérémy-DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    6.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    8.CALLEWAERT Rodric-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O

    9.LEFEVER Nico-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    10.VERHAEGHE Sander-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

     

    28/09/2011 KEMZEKE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 89

    1.GUY SMET uit Kruibeke-PWC ALIPLAST

    2.SAVO Michael-VC HAUT PAYS

    3.CORDEEL Pieter uit Stekene-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    4.MARTENS Valentijn uit Stekene -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    5.DE HAAN JESSE-WV DE IJSELSTREEK

    6.VERHOEVEN Nico-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7.CORDEEL Sander uit Stekene-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    8.HEIRBAUT Tony uit Belsele-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    10.DESCAMPS Joris-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    12.NEELS Peter uit Kruibeke-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    14.DE RIDDER Glenn uit Stekene-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    17.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    18.VAN DE VELDE Koen uit Stekene-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    19.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-PWC ALIPLAST

    20.DAS Jeroen uit Kalmthout-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    21.VAN GUYSE Jarno uit Stekene-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    25.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    29.DURINCK Sean uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    31.VERBEKE Stijn uit Sinaai-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    36.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    39.HEYNS Kristoff uit Temse-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    40.FRUYTIER James uit Moerbeke-PWC ALIPLAST

    42.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    44.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O.-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    47.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    50.GIDÉ Stijn uit Waasmunster-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    51.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    53.MEUL Robby uit Eksaarde-CYCLING TEAM M. PINTE

    58.DE ROOS Robby uit Moerbeke-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    59.VAN REETH Ken uit Mariekerke-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    62.IELEGEMS Nico uit Duffel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    63.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    66.D`HOLLANDER Mathias uit Zele-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    ?.PEIRSMAN Davy uit Temse-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    29-09-2011 om 20:45 geschreven door kenny


    28-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.DONDERDAG 29/09/2011 - 17° LAND VAN WAES-EN REINAERTROUTE

    BPSB

    KPSRA

     

     

     

    17° LAND VAN WAES- EN REINAERTROUTE
    29 september 2011

     

    Beste wielervrienden,

     

    Op 29.09.2011 organiseert de KPSRA voor de 17° keer haar rit
    door het Waasland en Oost-Zeeuws Vlaanderen.

    Ook dit jaar is het de sluitingsrit van het wegseizoen “2011” van de BPSB.

     

    Inschrijving vanaf 08.15 uur aan het clublokaal van Atletiek
    Volharding, Klapperstraat 103 te 9120 Beveren
    (vòòr slagboom Sporthal / Zwembad – links af en op het einde
    rechts – ruime parking).
    Kostprijs : Leden BPSB : 3 €  -  niet BPSB : 5€
    Vertrek in groep (onder begeleiding) om 09.30 uur

    We rijden 145 km met na 75  km een middagstop op
    camping “De Vogel”, Vogelweg 4 te 4585 PL Hengstdijk
    (route zal beschikbaar zijn op GPS)

     

    Voor het derde jaar op rij organiseren we ook nu weer (samen met
     de TC Wielertoerisme) onze sluitings-BBQ .   Aanvang  +/- 17u.
    Voor de prijs van 15 €  wordt ons een kwaliteitsvolle BBQ aangeboden.
    (bedrag te storten op rek. nr. 775-5982541-87 op naam van Pascal Bosman -
    met vermelding van uw naam !!!).  Inschrijving ook bevestigen per mail.

    * BBQ-worst, saté & chateaubriand met pepersaus of bearnaise
    * groentenbuffet, sausjes, brood & aardappelsla
    * gratis consumptie ( … + extra’s voor de leden TC BPSB en/of KPSRA)
    * kinder BBQ mogelijk aan 5 €

    Na de BBQ schuiven we tafels en stoelen opzij om nog een danske te placeren
    en onze plannen te smeden voor het komende seizoen !!!
    Meer info via mail (
    pascal.bosman@telenet.be) of GSM  0475/77.36.79


    Bron:Pascal Bosman

    28-09-2011 om 20:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 02/10/2011 - 13°FAMILIEFIETSTOCHT DER VALLENDE BLADEREN

    13°Familiefietstocht der Vallende Bladeren te Stekene

    Wanneer: Zondag 2 Oktober 2011
    Vertrek: tussen 8.00 uur - 10.30 uur
    Startplaats: aan de feesttent in de Nachtegaalstraat
    Afstand: +/- 25 km of +/- 60 km
    Inschrijving: Leden VWB: 2€
    Niet-leden VWB: 2.5€
    Gratis verschillende versnaperingen !!
    Bij aankomst in de tent is er een gratis boterham voorzien !!
    Organisatie: Kiekenhaagcomité, wtc R.O.D.A. Kemzeke
    Vlaamse Wielrijdersbond


    EEN FIETSTOCHT LANGS RUSTIGE NEDERLANDSE WEGEN !!!
    WIELERTOERISTEN ALLEN DAARHEEN !!!

     


    Bron: Luc Thieleman

    28-09-2011 om 20:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 28/09/2011

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Janssens en Bert De Coster vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Met de wind in de rug vertrokken we richting Terneuzen om vanaf het keerpunt aan de Zeedijk de wind op kop te krijgen. Veel kopmannen waren er niet maar evengoed werd het tempo goed onderhouden. Thv Paal ontstond een breuk in de groep, aan de eerste groep werd medegedeeld dat er achteraan iemand was lek gereden en dus werd er gewoon verder gereden. Nadat de tweede groep terug aansloot te Kieldrecht werd gezegd dat Serge Meyvis met de ligfiets was onderuit gegaan met schaafwonden tot gevolg. Nadat iedereen terug was aangesloten werd het tempo terug genormaliseerd en konden we op deze prachtige zonnige dag alweer van een geslaagde duurtraining spreken buiten die spijtige valpartij natuurlijk.
    De afstand bedroeg 96 km tot Beveren, het gemiddelde was goed voor 35,0 km/h. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 120 km.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Jan Meul , Rudy Franssens , Walter Meseure , Michel Van Osselaer , Werner Van Der Weken , Walter Rotthier , William Despeels , Franky De Witte , Freddy Buys , Patrick Van Der Vekens , Jurgen Maes , Adrien Maes , Cornelis Van Der Haeven , Bert De Coster , Rikkie Matthijssens , Marc Borghgraef , Dirk Bryssinckx , Eugéne Bosman , Steven Van Houte , Wim De Cleen , Danny De Smedt , Freddy De Blick , Romain Vercauteren , Mister X , Franky Weemaes , Serge Meyvis (ligfiets) , ?? en Kenny Janssens.

    28-09-2011 om 20:26 geschreven door kenny


    27-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL MTB TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    FLANDERS CUP - LANGDORP

    De jaarlijkse wedstrijd in Langdorp ging door op Zondag 28 Augustus, georganiseerd door het plaatselijke Langdorp mtb-team. De wedstrijd staat garant voor een pittig en knap rondje, met vele korte nijdige klimmetjes, mooie snelle afdalingen en single tracks. Gelukkig voor de renners bestaat het Langdorpse bos uit zandgrond, want na de hevige regenval eind Augustus viel de berijdbaarheid van het parcours nog heel goed mee. Het einde van het seizoen en de weinige wedstrijden die nog op het programma staan, deden zo goed als iedere mountainbiker besluiten om naar deze Flanderscup af te zakken. Qua bezetting kon zowat iedere reeks wel een Belgisch kampioenschap zijn. Daarbij telde deze Flanderscup tevens als provinciaal kampioenschap van Vlaams Brabant, en deze streek blijkt toch vele sterke mountainbikers in zijn rangen te hebben.

     

    KIDS TROPHY & BK ASPIRANTEN

    's Zaterdags werd er niet alleen een Kids Trophy gereden, er werd zelfs een BK voor Aspiranten georganiseerd.

     

    Tybo Ryckaert:

    Moest 4 ronden rijden en kwam als 16de over de finish.

     

    Brian De Graeve:

    Top 10 in het BK was de doelstelling. Behaalde met een 9de plaats een knap resultaat in een zeer geslaagd seizoen.

     

    Jason De Graeve:

    Jason rijdt ook al een heel seizoen héél sterk en eindigde dit seizoen al 5x
    op het podium. Jason werd 5de op 34 deelnemers.
     
    Vanomobil 26-09-2011 P1010979.JPG Vanomobil 26-09-2011 P1010975.JPG
    FUNKLASSE

    Zondagmorgen reed de Funklasse en in deze reeks was het reeds te zien dat er veel en sterk volk aanwezig was. De strijd vooraan ging voornamelijk tussen Van Den Eynde en Belgisch kampioen Van Den Bulke, het was deze laatste die het haalde voor Van Den Eynde en Cristael. Voor het Vanomobil team stonden Filip Van Hecke, Glenn Everaert en Kevin Messagie aan de start.

     

    Filip Van Hecke:

    “Vanop de eerste rij gestart kon ik me redelijk goed vooraan handhaven hoewel ik weer mocht ondervinden dat de snelle starts er niet beter op worden met de leeftijd…Ik raakte in een groepje rijdend voor de negende plaats, samen met Eli Smeyers van Waasland team. In de laatste ronde maak ik een slipper waardoor ik de twee anderen moest laten rijden. Uiteindelijk kom ik als 11de  aan”, aldus Filip

     

    MASTERS 2

    Bij de Masters 2 streden Marc Van Acker en Johan De Bruyn voor het Vanomobil-Team. Ook hier weer gewoontegetrouw een sterk deelnemersveld, waarin de Vanomobil renners zich goed wisten te handhaven.

    Vanomobil 26-09-2011 6089603585_a8faba33c3_b.jpg 
                            Marc Van Acker

    ELITES & BELOFTEN & MASTERS1

    Bij de Elites en Beloften waren alle ogen op Kevin Van Hoovels gericht, de Versluys-biker die zich in de voorbije wereldbekers telkens in de top-25 wist te rijden, een zeer knappe prestatie. Voor Vanomobil reden Davy Huygens en Maarten Wauters mee, Jeroen Van De Vijver reed bij de Beloften. In de startronde reden Huygens en Wauters onmiddellijk vooraan mee, Van De Vijver volgde verder op. Van Hoovels trok onmiddellijk naar het front en reed met Massaer weg van de rest. Daarachter een groepje met Vermeulen, Claes, Wijnants, Mels en De Backer.  Wauters en Huygens streden dan onder andere tegen Tielens, Flion en Elen. In de tweede ronde begon het dan zeer hard te regenen en veranderde de toestand van het parcours drastisch. Dit had voor een aantal renners grote gevolgen vanwege de bandenkeuze en ook de remmen lieten het bij sommigen afweten. Vooraan ontbond Van Hoovels in de laatste ronde zijn duivels en hield zo soeverein de overwinning binnen voor Massaer en Vermeulen. Bij de Beloften haalde Mels het voor De Backer en Elen. Huygens kreeg opnieuw last van zijn rug en moest de strijd uiteindelijk stake. Ook Jeroen Van De Vijver kampte met hetzelfde probleem en moest opgeven. Maarten Wauters reed de wedstrijd wel uit en eindigde op een mooie 12de plaats, en hield zo zijn rechtstreekse concurrenten in het algemeen klassement van de Flanderscup achter zich.

    Vanomobil 26-09-2011 6090163128_97a38e0481_b.jpg 
                      Jeroen Van De Vijver

    Maarten Wauters:

    Behaalde een 12de plaats scratch en was hier best tevreden mee, hield tevens zijn concurrenten achter zich.

    Vanomobil 26-09-2011 6090118114_0e512361ee_b.jpg 
                                                Maarten Wauters

    Bij de masters stond ook de volledige top aan de start met ondermeer Houben, Maes, Delfosse, Jacobs en Parys. Tel daarbij de Vanomobil toppers Peter Douha, David Hayen en Davy Thienpont en je weet dat er een harde strijd geleverd zou worden. Houben trok onmiddellijk van leer en reed alleen weg, mede doordat Maes viel in de eerste ronde. Douha reed in vierde positie, Hayen, Thienpont en Mario Meert volgden iets verderop in de top 15. Na de hevige regenval pruttelde Douha’s voorrem tegen en verloor druk, waardoor hij niet meer kon remmen. Op het glibberige parcours en met droogweerbanden besloot Peter Douha geen risico’s meer te nemen en staakte de strijd. Vooraan reed Houben naar de overwinning toe, Maes naar de tweede plaats en Henderieckx eindigde als derde. Thienpont eindigde uiteindelijk op een verdienstelijke 15de plaats, Hayen eindigde lichtjes ontgoocheld op de 17de plaats en ook Meert kwam zonder kleerscheuren aan.

    Vanomobil 26-09-2011 6089580549_a57240f9f1_b.jpg Vanomobil 26-09-2011 6089566581_b6c09d1c55_b.jpg
                                          Peter Douha                                                                                     Mario Meert
    Vanomobil 26-09-2011 P1010992.JPG Vanomobil 26-09-2011 P1010988.JPG


    KIDS BURDINNE EN MOERZEKE

     

    Nico Polfliet:

    Was in Burdinne heel goed mee in de start maar moest opgeven na een valpartij.

    Werd in Moerzeke 14de van 33 deelnemers.

     

    Tibo Ryckaerd:

    Behaalde een 11de plaats op een parcours dat hem niet lag..

    Vanomobil 26-09-2011 P1020026.JPG Vanomobil 26-09-2011 P1020030.JPG

    Vanomobil 26-09-2011 P1020023.JPG  Vanomobil 26-09-2011 P1020022.JPG

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Bewerking tekst en foto’s: Kenny Janssens

    27-09-2011 om 21:47 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 27/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 27/09/2011 LONDERZEEL - LINDE (VB) - Elite z.c./U23 - 100 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 106

    1 VERBEEK Dieter (VAN EYCK SPORT)
    2 ROELANDTS Rutger (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    3 VANLOMMEL Raf (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    4 LEYS Birger (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    5 WANTE Melvin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    6 REYNVOET Niels (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    7 HUYBRECHTS Leopold (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    8 GOOVAERTS Tom (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    9 SAVO Michael (VC HAUT PAYS)
    10 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    13 DRUYTS Gerry uit Wilrijk (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    30 VANDYCK Niels uit Puurs (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    39 ROSCAM Andy uit Willebroek (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    79 VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg (STAR CYCLING TEAM)
    87 VAN REETH Ken uit Mariekerke
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    93 BAEYENS Bart uit Overmere (POORTEN FERYN TEAM)
    97 TORFS Robby uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    100 IELEGEMS Nico uit Duffel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
     

    27/09/2011 SINT-LAUREINS (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 49
    1 WALLAYS Jens (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    2 CLAUWAERT Joeri (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    3 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    4 DE BOSSCHER Koen uit Kalken (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    5 VANLAERE Kenny (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    6 CALLEEUW Joeri (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    7 DIERICKX Matthias (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    8 VERMASSEN Jens (LUCA TEAM BELGIUM)
    9 MUS Aloïs (GEOX FUJI TEST TEAM)
    10 THYS Steven uit Zelzate (JOHN SAEY CYCLING TEAM) op 42"
    32 DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)

    27-09-2011 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 2/10/2011 - GROTE PRIJS CEES SINTNICOLAAS TE DORDRECHT

    Grote Prijs Cees Sintnicolaas te Dordrecht !

    Zondag 2 oktober 2011
    verrijden we in Dordrecht de tweede Grote Prijs Cees Sintnicolaas, een nationale veldrit.  Wat betekent dat voor jullie als deelnemer.

    Naast een schitterend parcours en mooie accommodatie bij een oude club met een rijke veldrij historie, pakken we ook extra uit met de prijzen.

    Voor de Amateurs, Masters, Nieuwelingen, Dames, Junioren en Elite/Beloften betekent dat een verhoogd prijzenschema, premie rondes, een snelste ronde premie en alle deelnemers prijs ! 
    Totale prijzenpot  € 4.700,--  en dat exclusief € 25,- euro brandstof vergoeding voor de Elite/Beloften !

    Voor meer info, www.knwu.nl (wedstrijden) of www.drcdemol.nl of stuur een mail naar
    cyclocross@hotmail.nl !


    Bron: Wielerploeg de Mol
    Raijmond van der Vlies
    www.drcdemol.nl
    wielerploegdemol@planet.nl

    27-09-2011 om 13:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF WEDSTRIJD TE OUTER VAN ZONDAG 25/09/2011
    FILM CAT A



    FILM CAT D/E



    FILM CAT C




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    27-09-2011 om 13:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE BERLARE VAN MAANDAG 26/09/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE 
    BERLARE VAN MAANDAG 26/09/2011

    WBV 26-9-11-berlare 228.jpg WBV 26-9-11-berlare 230.jpg 
                                                                                                              Thomas Ongena blij met zijn 7de seizoenszege.
    WBV 26-9-11-berlare 215.jpg WBV 26-9-11-berlare 236.jpg  
      De spurt gewonnen door Thomas Ongena.          Thomas Ongena mocht uitleg geven aan de speaker  met naast hem Daniel
                                                                                    Van Damme (ex-veldrijder en broer van ...)

    Maandag 26/09/2011 BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c. - 95,25 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 85

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.VERHAEGEN Christophe-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.SMET Guy uit Kruibeke-PWC ALIPLAST

    4.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    5.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 9"

    7.ONGENA Matthias uit Zele-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 11"

    8.DE BOSSCHER Koen uit Kalken-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM op 16"

    9.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 25"

    10.DE PAEPE Pieter-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    13.VINCKE Matthias uit Hamme St.Anna-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R op 36"

    23.DE BEER TOM uit Moerzeke-DV op 42"

    24.NAESEN Olivier uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    26.DE WOLF Glenn uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    29.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    44.NONNEMAN Bart uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    46.DE BAERE Bart uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    48.BOEYKENS Gertjan uit Stekene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    49.ROMBOUTS Bart uit Kallo-DV

    50.CLEMENT Pieter uit Zele-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN
    WBV 26-9-11-berlare 211.jpg WBV 26-9-11-berlare 212.jpg 
            De spurt van de 5 koplopers mooi in beeld gebracht.
    WBV 26-9-11-berlare 216.jpg WBV 26-9-11-berlare 219.jpg
                   Koen De Bosscher werd 8ste.                                                         Pelotonspurt met Stijn Remory.
    WBV 26-9-11-berlare 220.jpg 
    WBV 26-9-11-berlare 008.jpg
                       De start te Berlare met afgevaardigde Johan De Wolf.
    WBV 26-9-11-berlare 003.jpg WBV 26-9-11-berlare 006.jpg
            Kurt Diependaele reed eveneens lek.              Koen De Bosscher en Kurt Eeckhoudt. (reed lek op 4 ronden van het einde)
    WBV 26-9-11-berlare 021.jpg WBV 26-9-11-berlare 034.jpg
         Tom De Beer, Peter Verhofstadt en Michel Vereecken.                                                 Links vooraan Geert Smet.
    WBV 26-9-11-berlare 042.jpg WBV 26-9-11-berlare 046.jpg
    Mathieu Bogaert, Thomas Ongena en Koen De Bosscher.                    Tom De Beer zeer attent hier voor Kurt Diependaele.
    WBV 26-9-11-berlare 049.jpg WBV 26-9-11-berlare 057.jpg
                             Guy Smet gaat in de aanval.                                     De Rudyco's Glenn De Wolf en Steven Verschelden met
                                                                                                               Rudy Van de Velde.
    WBV 26-9-11-berlare 154.jpg                 WBV 26-9-11-berlare 203.jpg
    De eerste goed vlucht met Thomas Ongena, Matthias                    Guy Smet kreeg aansluiting bij de koplopers met
    Ongena en Christophe Van Cauwenbergh.                                     Kurt Van Landeghem en Christophe Verhaegen.  

                                                                                               

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    27-09-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 26/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 7°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Ongena Thomas KOP 2011.jpg
    Maandag 26/09/2011 BERLARE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c. - 95,25 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 85

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.VERHAEGEN Christophe-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.SMET Guy uit Kruibeke-PWC ALIPLAST

    4.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    5.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 9"

    7.ONGENA Matthias uit Zele-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 11"

    8.DE BOSSCHER Koen uit Kalken-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM op 16"

    9.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 25"

    10.DE PAEPE Pieter-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    13.VINCKE Matthias uit Hamme St.Anna-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R op 36"

    23.DE BEER TOM uit Moerzeke-DV op 42"

    24.NAESEN Olivier uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    26.DE WOLF Glenn uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    29.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    44.NONNEMAN Bart uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    46.DE BAERE Bart uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    48.BOEYKENS Gertjan uit Stekene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    49.ROMBOUTS Bart uit Kallo-DV

    50.CLEMENT Pieter uit Zele-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN


    FOTO'S VOLGEN NOG VAN DEZE WEDSTRIJD TE BERLARE !!!!
     

    26/09/2011 MOORSLEDE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 174 km - 03h49min

    Aantal deelnemers: 135

    1.VAN DIJK Stefan  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    2.MOL Wouter  VACANSOLEIL

    3.VAN STAEYEN Michaël  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR              

    4.VANMARCKE Sep  TEAM GARMIN-CERVELO

    5.BOUTTÉ Kenzie  BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    6.VAN KEIRSBULCK Guillaume  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    7.VANDOUSSELAERE Sven  OMEGA PHARMA-LOTTO

    8.GHYLLEBERT Pieter  AN POST SEAN KELLY TEAM

    9.PEETERS Kevin  LANDBOUWKREDIET

    10.DUPONT Timothy  JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    62.DE GENDT Thomas uit beveren  VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    63.ROBERT Frederique uit Mol  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    64.VAN HECKE Preben uit Berlare  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    86.STEURS Geert uit Schoten  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR    

    27-09-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    26-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/09/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Dullaert Werner KOP 2011.jpg
    Zondag 25 September - OUTER (9405) -
    14de rit VWF GEDITROFEE

    A-reeks
    1 David MOTTE
    2 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    3 Filip De Wijngaert
    4 Danny Saelens
    5 Andy Van Eesbeek
    6 Andy De Backer
    7 Christophe De Grom
    8 Stefaan Paridaens
    9 Kevin Selleslagh
    10 Bram De Borre
    VWF 25-9-11-outer 191.jpg
                       Winnaar Catg.A David Motte en 2de Kristof Wielfaert.
    VWF 25-9-11-outer 158.jpg
    Spannende spurt tussen de 2 vluchters Kristof Wielfaert en David Motte die de
    koers hard hebben gemaakt.
    VWF 25-9-11-outer 084.jpg
                     Joruylt Vergult uit Bornem

    C-reeks
    1 Willem VAN DER HEYDEN
    2 Frank Geets
    3 Rudy Thomas
    4 Jimmy De Paepe
    5 Emmanuel Hiel
    6 Steven Van Aken
    7 Patrick Van Ransbeeck
    8 Guy De Coster
    9 Pascal Raes
    10 Stefan Debremaeker
    VWF 25-9-11-outer 194.jpg
                                Winnaar Catg.C Willem Van Der Heyden

    D-reeks
    1 Francis DE RIDDER
    2 Danny De Backer
    3 Patrick Jacobs
    4 Paul Casteleyn
    5 Henri Hermans
    6 Joseph Devits
    7 Rudy Berwart
    8 Bart Sorgeloos
    9 Hedwig Henderickx
    10 Alex Ackermans
    VWF 25-9-11-outer 096.jpg
          Winnaar Catg.D Francis De Ridder en winnaar Catg.E Roger Schouppe.

    E-reeks
    1 Roger SCHOUPPE
    2 Jozef Deneef
    3 Jose Hoebeke
    4 Jos Maes
    5 Patrick Van Cleemput
    6 Patrick Convents
    7 Juan Steeman
    8 Joost Pieters
    9 Johny Van Holen
    10 Danny Paridaens
    VWF 25-9-11-outer 050.jpg
                                              Aankomst Roger Schouppe

    F-reeks
    1 Jos STAES
    2 Jozef De Wever
    3 Jan Van Hove
    4 Guido Cornet
    5 Freddy Vranken
    6 Marc Vervondel
    7 Frank Laeremans
    8 Roger Hoof (St.Niklaas)
    9 Willy Teirlinck
    10 Raymond De Meester
    VWF 25-9-11-outer 033.jpg
               Winnaar Catg.F Jos Staes en winnaar Catg.G Werner Dullaert.
    VWF 25-9-11-outer 006.jpg
                                              Start Catg.F en G.

    G-reeks
    1 WERNER DULLAERT (St.Gillis)
    2 Wily Roels
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Jozef De Bruyn
    5 Albert Van Den Eede
    6 Julien Vyvey
    7 Jozef Saerens
    8 Theo Coudyzer
    9 Andre Ceurens
    10 Clement Saelens
    VWF 25-9-11-outer 015.jpg
                                   Aankomst Catg.G met Werner Dullaert.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    26-09-2011 om 12:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STIJN VERBEKE met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan BART ROMBOUTS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan ETIENNE CLAUS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Verbeke Stijn KOP 2011 1.png Rombouts Bart KOP 2011.png Claus Etienne KOP 2011.png Marien Gerard.jpg
            Stijn Verbeke                    Bart Rombouts                    Etienne Claus                    Gerard Mariën


    Zaterdag 24 September 2011 – KIELDRECHT (9130) - 70 km - 43,5 km/h

    Categorie A/B: (54 dln)

    1.STIJN VERBEKE (Sinaai, winnaar cat. A)

    2.Kevin Vleurinck (A2)

    3.Pieter Vette (A3) op 15"

    4.Peter Mol (Kapelle, Ned, winnaar cat. B)

    5.Gianni Schellers (A4)

    6.David Van den Broeck (B2)

    7.Kristof Gryson (A5) op 1’00"

    8.Peter Neels (Kruibeke B3) 9.Mario Van Den Broecke (B4) 10.Sean Durinck (Hamme A6) 11.Alex Goossens (Vrasene B5) 12.Davy Versichel (A7) 13.Kenny Janssens (Melsele B6) 14.Jurgen Goossens (Kieldrecht B7) 15.Tom Op De Beeck (B8) 16.Lieven Van De Perre (De Klinge B9) 17.Michel Thierens (Elversele B10) 18.Mario Bolssens (St.Gillis B11) 19.Steven Heirman (Hamme A8) 20.Nico Verwee (B12) 21.Gert Smet (Kruibeke B13) 22.Wim Rombaut (Stekene B14) 23.Wim Vercruyssen (B15) 24.Tomas Neyt (Verrebroek A9) 25.Lex Meersman (A10) 26.Maarten Burm (A11) 27.Bjorn Smet (A12) 28.Wim De Wit (A13) 29.Andy Van Loon (B16) 30.Steven Van Houte (Vrasene B17)

     

    Zaterdag 24 September 2011 – SCHOONDIJKE (NL) - 70 km

    ICF Open - 27dln

    1.Christian Kik

    2.Johan Padmos

    3.Jacques Schuit

    4.François Franse 

    5.Vincent Brunel  

    6.Elroy Schut 7.Roelof Tolman 8.Thijmen Braem 9.Kristof De Baets 10.Maarten Padmos 11.Jordy Leenknecht 12.Eric Vereecken 13.Rudi Rabaut (Heinkenszand) 14.Jean Paul Reunis  15.Franky Van Oyen (Zulte) 16.Rene Pyfferoen 17.Mathijs Buzijn 18.Olivier Vernaet 19.Mikey Van Kruiningen 20.Willem Schut 21.Geert van Assche 22.Jeroen De Milliano 23.Jaak Stoosnyder  24.Johnny Van Der klooster 25.Bobby Balk 26.Rudie Klaasse 27.Alex Wille


    AFSCHEID VAN RENNER FRANK VAN HOEYMISSEN UIT RUPELMONDE !!!
    WAOD afscheid Frank Van Hoeymissen 11.jpg
    Frank nam afscheid van het wielrennen met een Duvel.

    Zaterdag 24 September 2011 – TEMSE (9140)

    Categorie C/D: (51 dln)

    1.Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne, winnaar cat. D)

    2.BART ROMBOUTS (Kallo, winnaar cat. C)

    3.Sven De Vlieger (C2)

    4.Koen Maris (Kruibeke C3)

    5.Gert Muyshondt (C4)

    6.Geert Van Speybroeck (C5) 7.Stefan Adriaenssens (Burcht C6) 8.Alain Goolaerts (C7) 9.Jerry Janssens (C8) 10.Christ De Baat (D2) 11.Wim Van Looy (D3) 12.Danny Van Oyen (Deinze D4) 13.Johan Driesen (C9) 14.Gunther Bessemans (C10) 15.Dirk Goolaerts (D5) 16.Dirk Mathijs (Gentbrugge D6) 17.Dirk Bryssinckx (Melsele D7) 18.Luc Van Looy (D8) 19.Koen Van Laere (Beveren C11) 20.Frank Dhooge (C12) 21.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C13) 22.Idesbald Nevejans (D9) 23.Dominic Felde (C14) 24.Bruno Verwulgen (St.Niklaas C15) 25.Giovanni Baert (Belsele C16) 26.Keny Wille (Kieldrecht D10) 27.Werner Keppens (C17) 28.Peter Flach (Zwijndrecht C18) 29.Dave Van Roeyen (Zwijndrecht C19) 30.Stany Blockx (C20)
    WAOD afscheid Frank Van Hoeymissen 8.jpg
    WAOD afscheid Frank Van Hoeymissen 6.jpg WAOD afscheid Frank Van Hoeymissen 9.jpg
    WAOD afscheid Frank Van Hoeymissen 7.jpg WAOD afscheid Frank Van Hoeymissen 5.jpg
    Categorie E:

    1.ETIENNE CLAUS (Waasmunster)

    2.Patrick Buyens

    3.Patrick Van Der Vekens (Nieuwkerken)

    4.Geert Smet (St.Niklaas)

    5.Rob Ocraft

    6.Frederik Blervacq 7.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 8.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 9.Robin Van Lierde
    WAOD afscheid Frank Van Hoeymissen 2.jpg WAOD afscheid Frank Van Hoeymissen 3.jpg  WAOD afscheid Frank Van Hoeymissen 4.jpg
    WAOD afscheid Frank Van Hoeymissen 1.jpg
    Categorie F1/F2:

    1.Dirk Caekebeke (Gentbrugge, winnaar cat. F1)

    2.Marc Colpaert (Wetteren, winnaar cat. F2)

    3.Paul Hunninck (F2-2)

    4.Hugo Van Linden (F2-3)

    5.Jan Van Hove (F1-2)

    6.Julien De Bock (F2-4) 7.Tony Baudonck (F1-3) 8.Noël Rogge (F2-5) 9.Jozef Deneef (F1-4) 10.Jozef De Naeghel (F1-5) 11.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-6) 12.Philip Marechal (F1-7) 13.Daniel Hauttekeete (F2-6) 14.Luc Witman (F1-8) 15.André Bal (F2-7) 16.Wim Van Den Heuvel (F1-9) 17.William Govaert (Waasmunster F1-10) 18.Benny Coen (F1-11) 19.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-8) 20.Dirk De Cauwer (Hamme F1-12) 21.Jos Dierks (F2-9) 22.Louis Van Den Broeck (F2-10) 23.Veronique Schurman (F2-11) 24.Marc Steenberghe (F1-13) 25.Pascal Cornand (F2-12) 26.Cynthia Braecke (F2-13)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    4.Roger Hoof (St.Niklaas)

    5.Karel Heirbaut (Belsele)

    6.Luc Snels 7.Jan Poelmans 8.Willy Mous 9.Ludo Opdebeek 10.Adrien Maes (Melsele) 11.Michel Bousard 12.David Orford 13.Henk Bolle 14.Roland Van Imschoot 15.Willy Corthier 16.Eddy De Clercq 17.Erik Vandersteen 18.Robert Robijns 19.Luc De Cock 20.Piet Achten 21.Roger Beelaert (Rupelmonde) 22.Albert Huysmans 23.Jaak Nys 24.Jos Vergult 25.Louis Moens 26.Adri Van Loon 27.Marinus Lockefeir

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Jos Kloeck

    3.Hervé Verstuyft

    4.Freddy Van Impe

    5.Freddy De Blick (Beveren)

    6.Armand Mols 7.Roger De Breuker 8.Pierre Verberckmoes (Belsele) 9.Ko Tolhoek 10.Gerrit Hairwassers 11.Anton Van Poecke 12.Luc Muys 13.Jean-Pierre Heymans 14.Huib Klip 15.François Brouwers 16.Jean-Pierre Pepermans 17.Denis Keynen 18.René Van Reeth 19.Armand Kochuyt 20.Guus Schuller 21.Joseph D'Hont

    Categorie G++:

    1.Jack Watson (UK)

    2.Peter Ryalls

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Raf Luyckx (Belsele)

    5.Joseph Boone

    6.Daniel Cornu 7.Georges Michiels 8.Willy Voorbraeck 9.Edward Battersby 10.Daniël Jooris


    Foto's: Nancy Heirbaut

    26-09-2011 om 12:41 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF TE RESSEGEM VAN ZATERDAG 24/09/2011
    FILM CAT A&C
     


    FILM CAT D&E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    26-09-2011 om 12:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/09/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg 

    Zondag 25 September 2011 – LOZER (9970)

    Categorie A/B: (27 dln)

    1.David De Swert (Wortegem, winnaar cat. A)

    2.Kristof Gryson (A2)

    3.Luc De Duytsche (Oostakker, winnaar cat. B)

    4.Mario Van Den Broecke (B2)

    5.Kristof Muys (B3)

    6.Alex Goossens (Vrasene B4) 7.Krijn Verschraegen (B5) 8.Karel Van Assche (B6) 9.Sebastiaan Delodder (A3) 10.Rik De Vree (B7) 11.Vincent Brunel (B8) 12.Luc Puimege (B9) 13.Nico Verwee (B10) 14.Kristof Dhondt (B11) 15.Tom Rouan (Merelbeke A4) 16.Dries De Smet (A5) 17.Pieter Van De Kerckhove (A6) 18.Adilson De Koster (B12) 19.Bjorn Smet (A7) 20.Stijn De Lange (A8) 21.Wim De Wit (A9) 22.Gerrit Diependaele (A10) 23.Gino Van Broeck (Belsele A11) 24.Simon Rogge (A12) 25.Jan Trenson (A13) 26.Gregory De Munter (A14) 27.Scot Robertson (A15)


    Zondag 25 September 2011 – EVERGEM BELZELE (9940)

    Categorie C/D: (26 dln)

    1.Dirk Verbinnen (winnaar cat. C)

    2.Patrick Vanmaekelbergh (C2)

    3.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    4.Rudi Rabout (Heinkenszand C3)

    5.Dimmy De Buysse (C4)

    6.Patrick Nauwelaers (C5) 7.Franky De Tremerie (C6) 8.Sven De Vlieger (C7) 9.Danny Van Oyen (Deinze D2) 10.Luc Wytinck (C8) 11.Keny Wille (Kieldrecht D3) 12.Giovanni Baert (Belsele C9) 13.Peter Kerckaert (D4) 14.Fernand Schepers (C10) 15.Fabien Hanssens (C11) 16.Idesbald Nevejans (D5) 17.Jan De Witte (C12) 18.Michel Bultinck (C13) 19.Mario De Kesel (C14) 20.Patrick Van Renterghem (D6) 21.Philip Wittoek (D7) 22.Hans Heynssens (C15) 23.Geert Bultinck (D8) 24.Pedro Michels (C16) 25.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D9) 26.Tim Dekeyser (C17)

     

    Categorie E:

    1.Marc Heulens

    2.Jori Van Huffelen

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Wim De Coninck

    5.Marc Couckuyt

    6.Hilair Heye 7.Paul Van Puyenbroeck (Hamme) 8.Siegfried Van Overberghe 9.Patrick De Smet 10.Erwin D'Hondt 11.Guy Verstraeten 12.Patrick Bekaert 13.Gentil Van Nieuwenhuyse 14.Jean Bauwens 15.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 16.Philippe Lacquet 17.Ivo Van Herlo 18.Tom Persyn 19.Aron Bauwens 20.André Bauwens 21.Luc Van de Walle

    Categorie F1/F2:

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    2.Tony Baudonck (Eeklo, winnaar cat. F1)

    3.Roland Boulard (F2-2)

    4.Noël Rogge (F2-3)

    5.Helmuth Tas (F1-2)

    6.Julien De Bock (F2-4) 7.Dirk Caekebeke (F1-3) 8.Noël Sonck (F1-4) 9.Jozef De Naeghel (F1-5) 10.Daniel Hauttekeete (F2-5) 11.Philip Marechal (F1-6) 12.José Dezegher (F2-6) 13.Kurt Wille (F2-7) 14.Noël Verzele (F2-8) 15.Wim Van Den Heuvel (F1-7) 16.André Bal (F2-9) 17.Pascal Cornand (F2-10) 18.Bart Van De Moortele (F1-8) 19.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-9) 20.Emmanuël De Loor (F1-10) 21.Henk Bolle (F2-11) 22.Willy De Sutter (F1-11) 23.Jos Lissens (F1-12)

    Categorie G:

    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.Luc Snels

    3.Luc Cocquyt

    4.Niet Ingevuld

    5.François De Leener

    6.Firmin De Zutter 7.Willy Mous 8.Ludo Opdebeek 9.Roland Van Imschoot 10.Jean-Paul Van Oudenhove 11.Eric De Wilde 12.Etienne Van Hecke 13.Robert Robijns 14.Marinus Lockefeir 15.David Orford 16.Eddy Iterbeke 17.Roger Den Tijn 18.Jaak Nys 19.Martien Van Hoogstraten

    Categorie G+:

    1.Ko Tolhoek (NL)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Roger De Breuker

    5.Denis Keynen

    6.Christiaan Vandevoorde 7.Freddy De Jaeger 8.René Van Reeth 9.François Brouwers 10.Hervé Verstuyft 11.Guus Schuller 12.Anton Van Poecke 13.Joseph D'Hont 14.Guy Soil 15.Jean-Pierre Heymans 16.Louis Heremans 17.Daniel Meirlaen 18.Willy Vereecken 19.Leon Vervaet 20.Ortaire Stevens

    Categorie G++:

    1.Lucien Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Jack Watson

    3.Georges Michiels

    4.Peter Ryalls

    5.Daniël Jooris

    6.Raf Luyckx (Belsele) 7.Daniël Nuytinck 8.Jef Verheyen 9.Joseph Boone 10.Daniel Cornu 11.Willy Voorbraeck 12.Edward Battersby

    26-09-2011 om 11:56 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!