.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    25-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 25/09/2011 HOOGSTRATEN (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Dernycriterium - 96 km - hmin

    Aantal deelnemers: 12

    1.PAUWELS Kevin-SUNWEB-REVOR

    2.TRAKSEL Bobbie-WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3.GHYSELINCK Jan-HTC-HIGHROAD

    4.DOCKX Gert-OMEGA PHARMA-LOTTO

    5.ADAMS Joeri-TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    6.BOUCHER David-OMEGA PHARMA-LOTTO

    7.BOECKMANS Kris-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    8.PEETERS Kevin-LANDBOUWKREDIET

    9.DE WILDE Sjef-VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    10.JACOBS Pieter-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

     

    25/09/2011 GOOIK (VB) - Elite z.c./U23 – Interclub - 165,6 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.VERRAES BENJAMIN --JONG VLAANDEREN BAUWKNECHT

    2.DUPONT TIMOTHY --JONG VLAANDEREN BAUWKNECHT

    3.SCHETS STEVE --DONKERS KOFFIE - JELLY BELLY

    4.VERBEEK DIETER --VAN EYCK SPORT

    5.THEUNS EDUARD --VL TECHNICS ABUTRIEK

    6.VERMOTE ALPHONSE --EFC QUICK STEP

    7.REYNVOET NIELS --OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    8.ONGENA THOMAS uit Berlare --PROFEL-BOFROST PRORACE

    9.CALLEEUW JOERI --BCV WORKS

    10.CASIER ARNE --GEOX-FUJI TEST TEAM

    20.NAESEN OLIVIER uit Berlare --VAN DER VURST CT

    28.CORDEEL PIETER uit Stekene --BIANCHI LOTTO NHT

    32.FRANCKAERT GREGORY uit Kallo --VL TECHNICS ABUTRIEK

    69.GOUDKET JEROEN uit St.Anna L.O. --TERRA FOODWEAR -BT

    72.STEEL STIJN uit Westerlo--JONG VLAANDEREN BAUWKNECHT

    83.VAN DEN BOSSCHE HENDRIK uit Grembergen--DONKERS KOFFIE - JELLY BELLY

    94.WIELANDT SVEN uit Beveren --ASB PARREIN-ROGELLI

    101.POELMANS LAURENS uit Kalken --BCV WORKS

    109.CORDEEL SANDER uit Stekene --COLBA - MERCURY

    133.PERSOON JOERI uit Stekene --SOENENS-CONSTRUCT GLAS

    134.STERCK GUNTHER uit Klein-Sinaai --ARTEVELDE WSV

    141.PENNE FREDERIEK --ASB PARREIN-ROGELLI


    25/09/2011 HARELBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 105 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 55

    1.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 18"

    4.MAERTENS Jelle-FLEMISH CYCLING PROJECTS

    5.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    6.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    7.TAKENOUCHI YU-CT TOMACC op 23"

    8.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 30"

    9.DELMARQUETTE Remi-ESEG DOUAI op 1’10"

    10.DECRU Wesley-CYCLING TEAM LUTHO op 1’50"

     

    25/09/2011 HERZELE - RESSEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 77

    1.CALLEBAUT Kevin-PWC ALIPLAST

    2.PRÉMONT Christophe-GS WALLONIE-BRUXELLES CREDIT AGRICOLE op 6"

    3.KESTELEYN Maarten-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 10"

    4.SAVO Michael-VC HAUT PAYS op 27"

    5.SAELENS Andres-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6.REMORY Stijn-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    7.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    8.VANDAMME Davy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    9.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    10.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    13.VANDYCK Niels uit Puurs-JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    15.DE DEYN Jürgen uit Aalter-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    29.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-CYCLING TEAM M. PINTE

    31.THYS Steven uit Zelzate-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    39.GOOSSENS Kenny uit Sinaai-PWC ALIPLAST op 3’07"

    40.HERREBAUT Jeffrey uit Zele-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 3’20"

     

    25/09/2011 HOOGSTRATEN (A) - Elite z.c./U23 - 105 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 115

    1.VERWAEST Kevin-JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    2.MARTENS Valentijn uit Stekene -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3.VAN DER POEL David-BKCP - POWERPLUS

    4.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    6.SEGERS Joren-OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    7.DIELTJENS Gert-WSC HAND IN HAND BAAL

    8.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    9.VERDONCK Patrick-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10.CLAES Gert-V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC

    20.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-PWC ALIPLAST

    44.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-PWC ALIPLAST

     

    25/09/2011 KOEKELARE (CENTRUM BOVEKERKE) (W) - Elite z.c./U23 - 102,4 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 36

    1.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM op 1"

    3.RAEDT Nielsen-BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 20"

    4.CHAMON Alexander-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    5.NAUWYNCK Stijn-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.KERKHOF Stefaan-CT COVEMAECKER - BALANS

    7.KUYPERS Bart-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 2’35"

    8.POLLIN Chris-WIELERCLUB WIJNENDALE SPORTIEF op 2’42"

    9.DEBRUYNE Giovanni-CYCLING TEAM LUTHO op 3’15"

    10.SMET Guy uit Kruibeke-PWC ALIPLAST

     

    25/09/2011 MERELBEKE - SCHELDERODE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 50

    1.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    3.GALLE PIETER-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
    4.NICOLSON Michael-Asfra

    5.SCHITTECATTE Niels-CYCLING TEAM M. PINTE

    6.HAERS Joris-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    7.DE ROOS Robby uit Moerbeke-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 13"

    8.LEGLEY Matthias-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 3’02"

    9.COUSIN SAINT REMI Julien-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10.TEN HARTOG Guy uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    11.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    25.COOMANS Björn uit Willebroek-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 6'05"

    35.DE ROOS Patrick uit Moerbeke-SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA

    38.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    25-09-2011 om 20:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 25/09/2011 Jemeppe - Juniores – Interclub – km - 02h50min

    Aantal deelnemers:

    1.VLIEGEN Loïc -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.BOONS Ruben -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VANBESIEN Thomas -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.TUSVELD Martijn -WV de Jonge Renner op 23"

    5.RUYTERS Brecht -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 26"

    6.DECLERCQ Benjamin -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’04"

    7.GHISTELINCK Paco -AVIA CYCLING TEAM op 1’08"

    8.LOGIER Jan -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’14"

    9.VAN DEN HENGEL Bob -UWTC de Volharding op 1’17"

    10.HOPER Quentin -SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    38.PRAET Robin uit Zele -WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’24"

    59.VAN DAM Tom uit Melsele -RUDYCO CYCLING TEAM op 2’45"

    68.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke -WIELERTEAM WAASLAND VZW op 4’03"

    25/09/2011 KRAAINEM (VB) - Juniores - 88 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 48

    1.VANDAELE Thijs-TIELTSE RENNERSCLUB

    2.DE WEERDT Nick-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 19"

    3.SCHOONHEYT Steve-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    4.SCHEPMANS Brecht -LIMBURGSE AFDELING

    5.SLEEUWAGEN Robin-THOMPSON

    6.DE TROCH Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7.HOOL Glenn-WC Midden Limburg

    8.DECOSTER Gert-jan-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    9.WARNIER Antoine-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.DEZWARTE Tom-STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    20.GOEDEFROY Jago-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    25/09/2011 MALDEGEM (O) - Juniores - 84 km - 02h00min

    Aantal deelnemers: 59

    1.PIETERS Laurent-ISOREX CYCLING TEAM

    2.DE MEYERE Jens-THOMPSON

    3.DE WITTE Matthias-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.STUYCK Dieter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.OPSOMER Jan-bart-JONGE RENNERS ROESELARE

    6.RICKAERT Jonas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.SIMON Kenn-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8.DE SY Gertjan-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9.POPPE Stef-WC DON FREDO

    10.PYFFEROEN Miel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    12.DE BOCK Stijn uit Zele-ISOREX CYCLING TEAM

    20.DE BOCK Stef uit Zele-ISOREX CYCLING TEAM

     

    25/09/2011 ICHTEGEM (W) - Dames Jeugd - 60 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 23 Nieuwelingen

    1.KOPECKY Lotte-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VERDONSCHOT Laura-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.VANDENBULCKE Jesse-CT FORCE VZW

    6.HERMANS Anka-EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLI

    7.VERHAEST Sara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8.BERNAGIE Laura-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT

    10.VANELVERDINGHE Celine-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE


    Aantal deelnemers: 23 Juniores

    1.BOGAERT Lisa-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3.VAN GLABEKE Shana-K.V.C. DEINZE VZW

    4.NIJNS Nathalie uit Lille-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    5.BYTEBIER Leen-K.V.C. DEINZE VZW

    6.CORTHOUT Shauni-WAC HOBOKEN

    7.DALVING Shana-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    8.ROELEN Evy-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.VAN DEN HAUTE Steffy-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10.VERMEIRE Lisa-K.V.C. DEINZE VZW

    14.VERWULGEN Julia uit Moerbeke-SENGERS LADIES CYCLING TEAM
     

    25/09/2011 Jemeppe – Topcompetitie -  Nieuwelingen - 01h54min

    Aantal deelnemers:

    1.LUYCKX Brent -WSC HAND IN HAND BAAL

    2.AERDEN Koen -SPORT EN MOEDIG GENK op 1’34"

    3.ALLEGAERT Piet -JONGE RENNERS ROESELARE op 1’38"

    4.PLANCKAERT Edward -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.ROEGIERS Jochem -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VAN GOMPEL Mathias -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.HEMROULLE Johan -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.VERVOORT Seppe -WSC HAND IN HAND BAAL

    10.PERSOON Gerben -LOTTO OLYMPIA TIENEN op 1’44"

    24.RELAES Jacob -RUDYCO CYCLING TEAM op 1’51"

    47.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    64.PAUWELS Robin uit Temse -RUDYCO CYCLING TEAM op 4’07"

     

    25/09/2011 AALTER (O) - Nieuwelingen - 40 km - 01h04min

    Aantal deelnemers: 31

    1.DELMOTTE Dennis-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    3.DESTATSBADER Roy-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.DERUYCK Arno-TIELTSE RENNERSCLUB op 8"

    5.SENESAEL Axel-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6.PYFFEROEN Matthias-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 17"

    7.OLIEBOS Jordy-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    8.ROS Dieter-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    9.VANDEVIJVER Laurens-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10.BRACKEZ Gianni-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 43"

    17.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

     

    25/09/2011 BAVEGEM (O) - Nieuwelingen - 68,4 km - 01h44min

    Aantal deelnemers:

    1.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai-
    3.VAN DYCK Robbe-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 9"

    4.GOEMAN Jasper-WC DON FREDO

    5.VAN IMPE Joachim-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 40"

    6.BUYSSE Quinten-THOMPSON

    7.WYTINCK Gianni-IMMO DEJAEGHER-LOTTO

    8.ADAMS Jason-ISOREX CYCLING TEAM

    9.DEOLET Kenny-WIMI-GAMES-ST.MARTINUS

    10.HIMPE Bern-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    26.PERSOON Pieter uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    27.VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas-WAC HOBOKEN

    31.DE OST Jarne uit Bornem-WAC HOBOKEN

    36.LEEMAN Emmanuel-WAC HOBOKEN

    37.DECKERS Cisse-WAC HOBOKEN

    25-09-2011 om 20:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 25/09/2011 BERLAAR (A) - Nieuwelingen - 68 km - 01h42min

    Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Sander-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    2.DEBOUDT Kelvin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.GEERTS Bjarne-VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    4.ROELANTS Laurenz-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.CROONEN Lander-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6.HELSEN Jeffry-WSC HAND IN HAND BAAL

    7.JANS Noah-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    8.VAN HERCK Maarten-WSC HAND IN HAND BAAL

    9.SINOY FABIO

    10.LAUWERS Jordy-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    25/09/2011 HOOGSTRATEN (A) - Nieuwelingen - 67,5 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 53

    1.BISSCHOPS Niels-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2.VERMONDEN Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL

    3.ARNOLD Thomas-WILLEBRORD WIL VOORUIT op 20"

    4.PEETERS Lars-WILLEBRORD WIL VOORUIT op 23"

    5.VAN DE KLUNDERT Pim-RSC DE ZUIDWESTHOEK

    6.VAN IERSEL Youri-PIJNENBURG

    7.VAN BEERS Marcel-TWC PIJNENBRUG

    8.VAN BAARDEWIJK Koen-DE ZUIDWESTHOEK

    9.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL

    10.VAN DE KLUNDERT Koen-RSC DE ZUIDWESTHOEK

     

    25/09/2011 MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 41

    1.VLUYMANS Janic-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM

    3.DHONT Seppe-NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    4.VAN DER BEKEN Robin-ISOREX CYCLING TEAM

    5.VANNEVEL Tuur-JONGE RENNERS ROESELARE

    6.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM op 2’13"

    7.BUYSSE Jos-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8.DOBBELAERE Joachim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9.DE KETELE Angelo-ISOREX CYCLING TEAM

    10.BARTELS Arnout-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    29.VERTENTEN Jens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    25/09/2011 POLLARE (O) - Nieuwelingen - 69,3 km - 01h48min

    Aantal deelnemers:

    1.PIETTE Julien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    2.TIMMERMANS Tom - THOMPSON
    3.PERNA Jeffrey-WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN op 2"

    4.GOESSENS Cedric-WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN
    5.DE PLUS Laurens-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    6.FAUTE Robin-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    7.ALMEY Jens-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8.VERSYP Karel-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.HULSMANS Thomas-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.PERSOON Wouter uit Stekene-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    13.VERSCHAEVE Antoon uit Burcht-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    25/09/2011 BOTTELARE (O) – Aspiranten - hmin

    MEISJES 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 10

    1.ROTMAN Lotte-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.CASTRIQUE Alana-ARMENTIEROIS

    3.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.MICHIELSEN-STEVENS Brent- WAC HOBOKEN

    5.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM

     

    MEISJES 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 3

    1.PIETERAERENS Dorien-WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    2.STRUYF Lize-RUDYCO CYCLING TEAM

    3.STROOBAND Lauren-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 10

    1.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DE PAUW Ina-WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    3.WOUTERS Lauren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.DE BOCK Ellen uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    5.SEMPELS Sarah- LOTTO TIENEN

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 31

    1.BAEYENS Yorgo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene- WAC HOBOKEN

    3.MOL Wesley-THEO MIDDELKAMP

    4.BASTIAEN Jonas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.ADAM Aime-WK NOORD WEST BRABANT

    10.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 42

    1.NEVENS Tibo-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    2.LORIES Quinten-ASFRA RACING TEAM

    3.VAN HAUWERMEIREN Michiel-VA-CYCLING TEAM ZELE

    4.MOBACH Jarno-ZEEUWS VLAANDEREN

    5.DE BROUWER Martijn-W.V. ZEEUWS VLAANDEREN

    13.COLMAN Alex-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    27.APERS Ruben- WAC HOBOKEN

    29.LIESSENS Jarno-WIELERTEAM WAASLAND VZW-

    30.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 67

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM

    3.SCHEEPERS Jeroen -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.JASPERS Ward-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM

    9.JANSSENS Jarrid uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    15.DE WITTE Sven uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM

    53.DE LOOSE Arne-RUDYCO CYCLING TEAM

    54.WITTEVRONGEL Wouter uit Beveren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    57.DE RAEVE Jordy-RUDYCO CYCLING TEAM

    63.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM

    25-09-2011 om 20:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 25/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 2°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan ELIAS VAN HECKE met zijn 2°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Van de Velde Matthias KOP 2011.png   Van Hecke Elias KOP 2011.png

     Matthias Van de Velde          Elias Van Hecke


    Zondag 25/09/2011 DE PINTE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 65

    1.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR

    2.VERMEERSCH Gianni-BKCP - POWERPLUS

    3.BRACKMAN Jelle-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    4.LAPERE Kris-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5.DE TIER Floris-CYCLINGCHAMPS

    6.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.MERLIER Tim-SUNWEB-REVOR

    8.MEURISSE Xandro-CYCLINGCHAMPS

    9.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    10.KOYEN Niels-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    54.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme-LUCA TEAM BELGIUM

     

    25/09/2011 DE PINTE (O) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 50

    1.MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme -TEAM CICLISMO MUNDIAL

    2.KOWALSKI Dylan-Team Wasquehal

    3.RIBERA FRANCES Jose Manuel-Equip ciclista Moixent

    4.DE PAEPE Morris-ISOREX CYCLING TEAM

    5.AMEEL Alexander-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.MERLIER Braam-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.MAES Glenn-ASFRA RACING TEAM

    8.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.POELVOORDE Arne-TIELTSE RENNERSCLUB

    10.DEGROOTE Jonas-JONGE RENNERS ROESELARE

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 51

    1.ELIAS VAN HECKE uit Hamme -RUDYCO CYCLING TEAM

    2.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.TEIRLINCK Jens-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    5.EECKMAN Bert-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    6.JANSSEN Tim-ZRTC Theo Middelkamp

    7.VAN DE KERCKHOVE Nick-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    8.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM

    9.DECLERCK Mathias-TIELTSE RENNERSCLUB

    10.HENNAUX Loïc-RED BIKERS

    15.ALLEMAN Wout-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW

    35.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    25/09/2011 DE PINTE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 44

    1.TRAEN Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    3.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL

    5.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM

    6.DAVID Nicky uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    7.DE BACKER Kurt-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    8.DEBACQUER Joris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    9.DE MEULENEIRE Laurenz-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10.VAN ASSCHE Nico-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 32

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.KRIECKEMANS Wim-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4.SMET Ivan uit Hamme-WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    5.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6.DE BOCK Benny uit Hamme

    7.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    8.RAES Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    9.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL

    10.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 26

    1.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.HOUWEN Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    6.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL

    7.WILLE Rudi

    8.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    25-09-2011 om 17:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 25/09/2011
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

      Janssens Kenny KOP 2010 2.jpg
                Kenny Janssens

    Onder leiding van Kenny Janssens en Gino Verhulst vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    4 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen en dat bij schitterend weer. Kenny Janssens, Gino Verhulst enTheo De Prekel waren de renners die gans de weg bleven ronddraaien met Danny De Smedt die als hij kon even voor een aflosbeurt zorgde. Op de terugweg kregen we steun van 'de Kerels' uit Haasdonk die meteen begonnen rond te draaien en dat tot Emmadorp, dan was het terug de beurt aan Gino Verhulst, Theo De Prekel en Kenny Janssens. In de finale probeerde Gino Verhulst tot 5 maal toe de spurt te ontlopen maar telkens werd hij bijgehaald door Theo De Prekel of Kenny Janssens. Aan de meet zette Gino Verhulst de spurt in maar werd direct gecounterd door Kenny Janssens die als eerste over de meet reed gevolgd door Gino Verhulst, Danny De Smedt en Theo De Prekel. We kunnen weeral spreken van een zeer geslaagde training !!! 

    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 37,9 Km/h. Met de extra lus naar Melsele, Den Es en terug naar Melsele bedroeg de afstand 105 Km.
    Reden mee: Gino Verhulst , Theo De Prekel , Danny De Smedt en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    25-09-2011 om 17:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 24 September - RESSEGEM (9551)

    A-reeks
    1 Gianni COOMAN
    2 Stephane Wins
    3 Gino De Clercq
    4 David Motte
    5 Christophe Smits
    6 Andy De Backer
    7 Peter Van Damme
    8 Pieter Braekeveld
    9 Niels Van Doorslaer
    10 Danny Saelens
    VWF 24-9-11-ressegem 211.jpg
            Winnaar Catg.A Gianni Cooman en winnaar Catg.C Guy De Coster.
    VWF 24-9-11-ressegem 163.jpg
                                        Aankomst Gianni Cooman
    VWF 24-9-11-ressegem 075.jpg
                                            Start Catg.A en Catg.C

    C-reeks
    1 Guy DE COSTER
    2 Bruno Bruyere
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 Rudy Thomas
    5 Nico Debaes (Desselgem)
    6 Frank Potvin
    7 Steven Van Aken
    8 Dirk De Schrijver
    9 Michael Heymans
    10 Dirk Goossen
    VWF 24-9-11-ressegem 218.jpg
                Winnaar Catg.C Guy De Coster

    D-reeks
    1 John DE CROOCK
    2 Danny De Backer
    3 Patrick Jacobs
    4 Filip Lievens
    5 Peter Neckebroeck
    6 Willy Van Herreweghe
    7 Rudy Berwart
    8 Luc De Muynck
    9 Geert De Spiegeleer
    10 Rudy Van De Velde
    VWF 24-9-11-ressegem 087.jpg
      Winnaar Catg.D John De Croock en winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem.
    VWF 24-9-11-ressegem 040.jpg
           Aankomst van John De Croock die na 2 jaar nog eens kon winnen.

    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Jos Maes
    3 Joost Pieters
    4 Roger Schouppe
    5 Wim De Waal
    6 Patrick Convents
    7 Luc Van Mol
    8 Hilaire Heye
    9 Johnny Van Holen
    10 Andre Bultinck
    VWF 24-9-11-ressegem 037.jpg  VWF 24-9-11-ressegem 022.jpg
        Aankomst van Patrick Van Renterghem.                                                            Start Catg.E

    F-reeks
    1 Rik SCHEIRLINCKX
    2 Guido Cornet
    3 Marc Vervondel
    4 Freddy Vranken
    5 Willy Teirlinck
    6 Hugo Tuypens
    7 Omer Debecker
    8 Hubert D'Hondt
    9 William De Cremer
    10 Alfons Volckaert
    VWF 24-9-11-ressegem 035.jpg
      Winnaar Catg.F Rik Scheirlinckx met zijn broers en Herman Van Den Borre.

    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE
    2 Vic Van Den Eynde
    3 Jozef De Bruyn
    4 Willy Roels
    5 Albert Van Den Eede
    6 Julien Vyvey
    7 Mathieu Mercken
    8 Francois Van De Vijver
    9 Clement Saelens
    10 Jozef Saerens

    25-09-2011 om 17:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STEVEN DE LANDTSHEER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    De Landtsheer Steven KOP 2011.png
    Zaterdag 24/09/2011 BISSEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 02h41min

    Aantal deelnemers:

    1 NEIRYNCK Kevin (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    2 LAPIERE Ward (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE) op 5"
    3 VAN HOLDERBEKE Mathias
    (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 7"
    4 VAN SPEYBROEK Bart
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 9"
    5 LIGNEEL Brian
    (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    6 VANOVERBERGHE Arthur (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    7 GELDHOF David
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    8 DEBRABANDERE Thomas (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    9 HAUGARD Phan Age
    10 COUSINS JACK
    (WILLSWHEELS) op 1’25"
    16 SMET Olivier uit Belsele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
     
     

    24/09/2011 VARSENARE (W) - Elite z.c./U23 - 111 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 73

    1 MINNE Stijn (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    2 DEMUYNCK Koen (ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM)
    3 VANDENBOGAERDE Jens (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    4 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    5 RAEDT Nielsen (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 8"
    6 CASTELEYN Piet
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    7 MARCHAND Gianni (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    8 FIERS Davy (ARDILLES CYCLING TEAM)
    9 NAUWYNCK Stijn (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    10 MAENE Kevin (CYCLING TEAM LUTHO)
     

    24/09/2011 TIENEN (VB) - Elite - 145 km - 03h02min

    Aantal deelnemers: 185

    1 COMMEYNE Davy (LANDBOUWKREDIET)
    2 VERBIST Evert (VERANDA´S WILLEMS-ACCENT) op 1"
    3 DUYN Huub
    (DONKERS KOFFIE JELLY BELLY) op 6"
    4 HONIG Reinier
    (LANDBOUWKREDIET) op 27"
    5 BAUGNIES Jérôme
    (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR)
    6 CLAEYS Dimitri
    (TEAM NETAPP)
    7 WELLENS Tim (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    8 VROLIJKX Jeroen (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    9 DE NEEF Steven (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    10 ISTA Kevyn (COFIDIS)
    42 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    51 GODDAERT Kristof uit St.Gillis (AG2R LA MONDIALE)
    70 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    77 VAN GUYSE Jarno uit Stekene (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    121 VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg
    (STAR CYCLING TEAM)
    142 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
     

    24/09/2011 WETTEREN (TEN-EDE) (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 98 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 99

    1 STEVEN DE LANDTSHEER uit Kalken (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    2 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    3 DE BONDT Dries
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    4 EECKHOUT Kurt (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    5 VAN DE MIEROOP Sam (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    6 VERHOEVEN Nico (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    7 HEIRBAUT Tony uit Belsele (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    8 VAN DEN EECKHOUT Kevin (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    9 VAN DAMME Bart uit Lokeren (ASFRA RACING TEAM)
    10 MARIN Biondi uit St.Niklaas (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    11 DE BOSSCHER Koen uit Kalken
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    13 VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    16 DEMETER Renaat uit Lochristi (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 13"
    21 VAN BUYNDER Benny uit Bornem
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    35 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    37 VERGEYLEN Timothy uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    39 DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    40 COVENTS Stein uit Stekene (DAGVERGUNNING)
    51 OTT Stefan uit Waasmunster (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    55 COLMAN Sven uit Waasmunster (DAGVERGUNNING)
    57 MAES Vincent uit Stekene (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    59 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    60 CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    63 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai (MIRMIL CYCLING TEAM)
    64 BAEYENS Gert uit Overmere (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    65 CLEMENT Pieter uit Zele (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)

     

    24/09/2011 LUBBEEK (VB) - Dames Elite - 85 km - 01h40min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN PAASSEN Sanne  DSB BANK

    2.VAN DEN BRAND Daphny  ZZPR op 15"

    3.HARRIS Nikki  R en TC GROENENWOUD op 26"

    4.CANT Sanne  TEAM CICLISMO MUNDIAL op 59"

    5.DE BOER Sophie

    6.HAVLIKOVA Pavla  APB CYCLING TEAM op 1’33"

    7.VAN RIJEN Linda op 2’21"

    8.HORMES-RAVENSTIJN Reza  WV SCHIJNDEL op 2’40"

    9.DE BIE-LEYTEN Nicolle  APB - CYCLING TEAM op 3’26"

    10.VAN LOY Ellen  KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 3’31"

    25-09-2011 om 16:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 5°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Geerinck Jens KOP 2011 1.jpg
    Zaterdag 24/09/2011 GEEL (A) - Juniores - 86,4 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 111
    1 DELFOSSE Florent (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    2 VAN LAER Titte (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    3 LETEN Pieter (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    4 VERTOMMEN Jeff (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    5 ROOSEN Timo (TWC PIJNENBURG)
    6 VAN IERSEL Dennis
    (TWC Pijnenburg)
    7 VANDERVEKEN Yentl (VZW DE DEMERSPURTERS)
    8 MORENO Nicolas (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    9 THEUNISSEN Jordi (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    10 KOEKEN NELIS (WILLEBRORDVOORUIT)

    24/09/2011 BERLARE (O) - Juniores - 95,25 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 61
    1 JENS GEERINCK uit Grembergen (AVIA CYCLING TEAM)
    2 NAVEZ François (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL) op 15"
    3 KOREVAAR MERLIJN
    (ORCJANVANARCKEL)
    4 PYFFEROEN Miel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 17"
    5 HOFLAND Fausto
    (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    6 RICHARDS IAN
    (DRC DE MOL)
    7 ROTTY Glenn uit Verrebroek (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    8 BOLLÉ Yenzo
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    9 DE WAEL Aaron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO CT)
    10 DE BOCK Stijn uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM)
    17 VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas (ISOREX CYCLING TEAM)
    21 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    28 VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    29 DE RIDDER Michael uit Berlare (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    33 DE BOCK Stef uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM)
    35 PRAET Robin uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    24/09/2011 HERNE (VB) - Juniores - 96 km - hmin

    Aantal deelnemers: 37

    1 DE BUYST Jasper (AVIA CYCLING TEAM)
    2 VANDER BEKEN Michiel (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    3 SIMON Kenn (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    4 DE LANGE Thijs
    (THEO MIDDELKAMP)
    5 DECOSTER Gert-jan (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    6 SCHEPMANS Brecht (LIMBURGSE AFDELING)
    7 VERBEKEN Cedric (TIELTSE RENNERSCLUB)
    8 DE TROCH Thomas (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    9 POCKET Sammy (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    10 SCHOONHEYT Steve (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
     

    24/09/2011 WERVIK (W) - Juniores - 94,5 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 33

    1 TRIO Niels (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 RUTSAERT Jelle (TIELTSE RENNERSCLUB) op 1’29"
    3 VANDAELE Gregory
    (JONGE RENNERS ROESELARE) op 1’31"
    4 VANGHELUWE Robbe
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    5 AZOU Niels (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    6 VAN OOSTHUYZE Mathias (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    7 CAUWELIER Glenn (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 VANDERBEKEN Bjarne (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    9 TRIO Bjarne (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 1’45"
    10 DERYCKE Giorgio
    (JONGE RENNERS ROESELARE) op 2’20"
     

    24/09/2011 ZWIJNAARDE (O) - Juniores - 90,75 km - 02h14min

    Aantal deelnemers:

    1.DE BOSSCHER Thomas  RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.VENNEMAN Robin  CUBE-FINTRO CT op 10"

    3.VERGAERDE Otto  CUBE-FINTRO CT

    4.BENOOT Tiesj  IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.VAN DER HAEGHEN Ruben  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6.PIETERS Laurent  ISOREX CYCLING TEAM

    7.DULT Jasper  THOMPSON

    8.WEGGE Romeo  KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9.CZECH Keanu  WC DON FREDO

    10.PERSYN Carlo  STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

     

    24/09/2011 LUBBEEK (VB) - Dames Jeugd - 49,7 km - 01h23min

    Aantal deelnemers: Nieuwelingen

    1.VERSTRATEN Daniëlla  RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2.VANDENBULCKE Jesse  CT FORCE VZW op 30"

    3.VAN DER MEULEN Kaat  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.DELBAERE Fien  YOUNG SCHELDE CT

    5.VERHAEST Sara  VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    6.DE JONG Demi  RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7.DEPUERS Lynn  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.BERNAGIE Laura  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9.PIETERS Eva  VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10.VANDENBROUCKE Saartje  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    14.DE RIDDER Ivy uit Grembergen  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN


    Aantal deelnemers: Juniores

    1.BOGAERT Lisa  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VERSCHELDEN Nathalie  VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    3.ARNOUTS Lauren  WV DE JONGE RENNER

    4.VAN DEN HAUTE Steffy  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 52"

    5.NIJNS Nathalie uit Lille  SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    6.CORTHOUT Shauni WAC Hoboken

    7.HELLEMONS Ashley  WV DE JONGE RENNER

    8.DEMEY Valerie  KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9.ROELEN Evy  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.ROCKX Simone  RSC DE ZUIDWESTHOEK

    25-09-2011 om 16:27 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 24/09/2011 BERLARE (O) - Nieuwelingen - 69,85 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 83

    1 DE VYLDER Lindsay (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 PAUWELS Robin (RUDYCO CYCLING TEAM)
    3 WITTOUCK Dominick (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    4 VAN DEN BOSSCHE Angelo (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    5 MARTENS Jins (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 DE SMEDT Bjarne (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    7 BOUSSAER Bryan (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 DROESBEKE Niels (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    9 GOOSSENS Glenn (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    10 VAN CANEGEM Timo (ISOREX CYCLING TEAM)
    12 VAN MEIRVENNE Eloy (RUDYCO CYCLING TEAM) op 2’45"
    20 VAN OSSELAER Jonas
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    21 DE DONDER Wito (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    24 PERSOON Wouter (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    26 SMET Seppe (RUDYCO CYCLING TEAM)
    32 DE OST Jarne (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    39 THIERENS Arne (RUDYCO CYCLING TEAM)
    40 PERSOON Pieter (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    42 VAN DOOREN Francies (RUDYCO CYCLING TEAM)
    44 DEBEULE Gillian (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    54 BAEYENS Nathan (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    58 VAN DE VEL Scott
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    59 COOLS Jeffrey (RUDYCO CYCLING TEAM)
    63 VAN NIEUWENHOVE Ward
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    24/09/2011 GEEL (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 60

    1 VAN GOMPEL Mathias (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 KELDERMANS JORDY (WILLEBRORD VOORUIT)
    3 VAN IERSEL YOURI (PIJNENBURG) op 46"
    4 VAN BOUWEL Ruben
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 OSEÏ VERTEZ Matthias (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    6 HURKMANS Martijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    7 VAN DEN BERGHE Jeroen
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 CUYVERS Yves (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    9 LAUWERS Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    10 VERSTRALEN Jef (WSC HAND IN HAND BAAL)
    13 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
     

    24/09/2011 LICHTERVELDE (W) - Nieuwelingen - 64,35 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 56

    1 DESPLENTER Tjorven (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 MEHEUS Gill (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 BOUTTÉ Jordy (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    4 DONCK Lowie (JONGE RENNERS ROESELARE) op 6"
    5 VANSTEENKISTE Bright
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 22"
    6 VERSCHAEVE Lounes (
    JONGE RENNERS ROESELARE)
    7 VERSLUJS Remy (WV ZEEUWS VLAANDEREN)
    8 DACHY Mattijs (JONGE RENNERS ROESELARE) op 35"
    9 NOBUS Kevin
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 46"
    10 VANDEWALLE Kenneth
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
     

    24/09/2011 ROTSELAAR (VB) - Nieuwelingen - 69 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 61

    1 PIETTE Julien (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    2 CUYVERS Jurian (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    3 LEENAERS Sven (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    4 VERVOORT Seppe (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 WILLEMS Thimo (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    6 CREMERS Paul (TWC Maaslandster Zuid Limburg)
    7 PHILIPS Stijn (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 AERDEN Koen (SPORT EN MOEDIG GENK)
    9 DEGHELDERE Jory (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    10 VERBIST Gilles (VZW DE DEMERSPURTERS)
     

    24/09/2011 OUDENAARDE - LEUPEGEM (O) – Miniemen


    24/09/2011 RAVELS (A) - Mountainbike Kids - XCO

    25-09-2011 om 16:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 24/09/2011 NEERPELT (LB) - Veldrijden Klasse 2 UCI – 60’

    Aantal deelnemers:

    1.NYS Sven  LANDBOUWKREDIET

    2.PAUWELS Kevin  TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.ALBERT Niels  BKCP - POWERPLUS

    4.VANTORNOUT Klaas  SUNWEB-REVOR

    5.AERNOUTS Bart  RABO-GIANT OFFROAD TEAM

    6.VANTHOURENHOUT Sven  SUNWEB-REVOR

    7.SIMUNEK Radomir  BKCP - POWER PLUS

    8.VANTHOURENHOUT Dieter  BKCP - POWERPLUS

    9.WALSLEBEN Philipp  BKCP - POWERPLUS

    10.BAESTAENS Vincent  KDL CYCLING TEAM

     

    24/09/2011 NEERPELT (LB) - Veldrijden Dames - UCI
    Aantal deelnemers:

    1.VAN PAASSEN Sanne  DSB BANK

    2.VAN DEN BRAND Daphny  ZZPR op 15"

    3.HARRIS Nikki  R en TC GROENENWOUD op 26"

    4.CANT Sanne  TEAM CICLISMO MUNDIAL op 59"

    5.DE BOER Sophie

    6.HAVLIKOVA Pavla  APB CYCLING TEAM op 1’33"

    7.VAN RIJEN LINDA op 2’21"

    8.HORMES-RAVENSTIJN Reza  WV SCHIJNDEL op 2’40"

    9.DE BIE-LEYTEN Nicolle  APB - CYCLING TEAM op 3’26"

    10.VAN LOY Ellen  KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 3’31"

     

    24/09/2011 STABROEK (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.SWEECK Laurens  KDL CYCLINGTEAM

    2.BEELEN Sven  SUNWEB-REVOR

    3.WELLENS Geert   A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM 

    4.CANT Kevin  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    5.SWEECK Diether  KDL CYCLINGTEAM

    6.VAN DEN BRANDE Kay  APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    7.UYTDEWILLIGEN Ingmar  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.COP Kristof  CYCLING TEAM KESSEL

    9.GELUYKENS Kenny  ASFRA RACING TEAM

    10.LACROIX DANY  velo club de l´espoir


    24/09/2011 NEERPELT (LB) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.JAUREGUI Quentin

    2.SOETE Daan  APB - CYCLING TEAM

    3.VAN AERT Wout  APB - CYCLING TEAM

    4.VAN DER POEL Mathieu  ISOREX CYCLING TEAM

    5.HOEYBERGHS Daan  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.HERMANS Quinten  APB - CYCLING TEAM

    7.VAN TICHELT Yorben  PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    8.VERHEYEN Onno  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.             

    9.HUYGEN Tijs  K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10.BERVOETS Gertjan  SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.CALUWE Stijn  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.JOSEPH Thomas  CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    4.VAN DONINCK Gianni

    5.GOOSSENS Kobe  CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    6.LIEVENS Siebe  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.VERBRAEKEN Jorn

    8.VAN DINGENEN Jordi  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.JANS Dieter   SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10.BEULLENS Cedric  DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 

     

    24/09/2011 STABROEK (A) - Veldrijden form. C
    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.WOUTERS Toon  WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2.VAN ROMPAEY Jens  GOEMAN SCOTT CYCLING TEAM

    3.RIBERA FRANCES Jose Manuel  Equip ciclista Moixent

    4.CLOOSTERMANS Mathias  MTB RUDI HERENTALS

    5.VAN LAER Ward  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 

    6.VAN TICHELEN Stijn  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.DE PROOST Kyle  KON. BALEN B.C. V.Z.W. 

    8.VAN DEN BOSCH Brent  KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. 

    9.YSENBAARDT Kevin  K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R 

    10.DE BRAUWER Brend  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    17.CLAUS Dieter  RUDYCO CYCLING TEAM

    22.MARTENS Pepijn uit Stekene  WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Vincent  DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.AERTS Thijs  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.KLOECK Dario  CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.VAN ROOSBROECK Pieter  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    5.ANDRIES Jordi  VZW DE DEMERSPURTERS

    6.VAN BELLE Jef  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.JORIS Ward  RACING TEAM SMOUT BOECHOUT

    8.DE MEYER Senne  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 

    9.COMMISSARIS Robbe WAC HOBOKEN

    10.JACOBS Sybren WAC HOBOKEN

     

    24/09/2011 STABROEK (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.DE WIT Edwin  KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    2.SCHROYEN Nico  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.BORGERS Tim  APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    4.SNELS Kris  AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.GOOSEN Wouter  AFDELING ANTWERPEN - WBV 

    6.DIELS Koen  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.MAES Timmy  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8.PORTERS Robin  KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO 

    9.VETS Jelle  ATLETIEK HULSHOUT V.Z.W. 

    10.WESSELING Marco

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.MERTENS Dirk  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONI

    2.TECK Erik   VREDA CYCLING TEAM

    3.KRIECKEMANS Wim  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE 

    4.VAN STAEYEN Benny  AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.GLADINES Ludwig  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6.VERHAEGEN Guido  AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.SMET Ivan uit Hamme WIMI-GAMES ST.MARTINUS CT KERKSKEN

    8.VAN DEN BERGH Luc  CYCLING TEAM KESSEL

    9.COOLEN Marc  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10.COLOMBO Lino  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    14.JOOS Luc uit Stekene  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers:

    25-09-2011 om 13:52 geschreven door kenny


    24-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 24/09/2011
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 24/09 ST.JOZEF OLEN

    Cat. A
    1 Tom De Feyter

    2 Stijn Rombouts

    3 Bert Dockx (B)

    4 Niels Van Kerkhoven

    5 Davy Paeshuyse

    Cat. C
    1 Patrick Verdonck

    2 Vingerhoets Rudi

    3 Herman Proost

    4 Jan Van den Brande

    5 Marc de Cock

    Cat. D
    1 Francy Baptist

    2 Marc Heulens

    3 Staf Lievens

    4 Theo Poorters

    5 Walter Thienpont

    Cat. E

    1 Georges Vonckx

    2 Willy Van Herck

    3 Andre Peeters

    4 Nico Wijnen

    5 Jef Everaerts

    6 Frans Bastiaens

    24-09-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    23-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE M.C., Z.C. EN BELOFTEN TE STEKENE VAN DONDERDAG 22/09/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE M.C./Z.C. EN BELOFTEN TE 
    STEKENE VAN DONDERDAG 22/09/2011

    WBV 22-9-11-stekene 349.jpg WBV 22-9-11-stekene 342.jpg
                   Niko Eeckhout aan de micro.                                            Het podium met de winnaar Niko Eeckhout.  
    WBV 22-9-11-stekene 310.jpg
    WBV 22-9-11-stekene 311.jpg  
        De spurt voor de eerste plaats tussen Niko Eeckhout en Tommy Nankervis.

    Donderdag 22/09/2011 STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157 km - 03h29min

    Aantal deelnemers: 112

    1.EECKHOUT Niko  AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.NANKERVIS Tommy  REAL CYCLIST 

    3.RABOU Thomas  REAL CYCLIST op 1"

    4.GHYSELINCK Jan  HTC-HIGHROAD op 3"

    5.CAPPELLE Dieter  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT op 19"

    6.BREYNE Jonathan  LANDBOUWKREDIET op 21"

    7.COENEN Johan  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR           

    8.DE WILDE Sjef  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    9.SCHULTING Peter  JO PIELS

    10.SUAREZ Kevin  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    16.VAN HECKE Preben uit Berlare  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    17.STEELS Stijn uit Westerlo  JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    25.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM 

    26.DE GREYT Willem uit Sinaai  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT 

    28.DE ROOS Robby uit Moerbeke  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    35.PERSOON Joeri uit Stekene  CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS 

    40.CALLEBAUT Kevin  PWC ALIPLAST

    43.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    45.VAN GUYSE Jarno uit Stekene  EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    47.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge  PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    49.VERCAUTEREN Tim uit Belsele  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    50.BOEYKENS Gertjan uit Stekene  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    53.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    WBV 22-9-11-stekene 317.jpg WBV 22-9-11-stekene 319.jpg
    WBV 22-9-11-stekene 321.jpg WBV 22-9-11-stekene 301.jpg

                                                                                                          Preben Van Hecke probeert om bij de vier vluchters te geraken 
                                                                                                           in de laatste ronde.

    WBV 22-9-11-stekene 300.jpg WBV 22-9-11-stekene 282.jpg
                   De 4 koplopers gaan de laatste ronde in.
    WBV 22-9-11-stekene 271.jpg WBV 22-9-11-stekene 264.jpg
                       Stijn Verbeke met Kristof Goddaert.
    WBV 22-9-11-stekene 259.jpg WBV 22-9-11-stekene 214.jpg
    WBV 22-9-11-stekene 189.jpg WBV 22-9-11-stekene 185.jpg
                           Koen Van de Velde op kop.                                                             Sander Cordeel in 2de positie.
    WBV 22-9-11-stekene 183.jpg WBV 22-9-11-stekene 171.jpg
                       Preben Van Hecke in 2de positie.                                                               Jarno Van Guyse op kop.
    WBV 22-9-11-stekene 118.jpg WBV 22-9-11-stekene 048.jpg
    WBV 22-9-11-stekene 046.jpg WBV 22-9-11-stekene 045.jpg

                                                                                        De eerste doortocht.
    WBV 22-9-11-stekene 030.jpg WBV 22-9-11-stekene 035.jpg

                            Staf Scheirlinckx                                                             Flor Van de Velde met Richard Bukacki.
    WBV 22-9-11-stekene 019.jpg WBV 22-9-11-stekene 025.jpg 

                              Tony Heirbaut                                                       Bart Van Damme uit Lokeren. (Flanders)
    WBV 22-9-11-stekene 011.jpg WBV 22-9-11-stekene 022.jpg

                          Stijn Verbeke                                                    De afgevaardigden maken zich klaar voor de start.
    WBV 22-9-11-stekene 353.jpg WBV 22-9-11-stekene 016.jpg

    De 2de en 3de van de uitslag Tommy Nankervis                                  De gebroeders Thomas en Matthias Ongena.
    en Thomas Rabou.

    WBV 22-9-11-stekene 010.jpg
             Sander Cordeel werd voor de start gehuldigd door de burgemeester.


     
                                     
    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    23-09-2011 om 22:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 23/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Jessy Druyts kaapt zilver weg op WK wielrennen !!!

    Druyts Jessy zilver WK wielrennen 2011.jpg
    Vrijdag 23/09/2011 – WK Wielrennen KOPENHAGEN - Dames Juniores - 70 km - 01h46min
    1 GARNER Lucy GBr
    2 DRUYTS Jessy Bel
    3 SIGGAARD Christina Den
    4 SOUYRIS Manon Fra
    5 PERCHTOLD Christina Oos
    6 GUTIERREZ RUIZ Sheyla Spa
    7 KÜLLMER Lisa Dui
    8 BARTELLONI Beatrice Ita
    9 MARKUS Kelly Ned
    10 LATOZAITE Silvija Lit

    Vrijdag 23/09/2011 – WK Wielrennen KOPENHAGEN - Beloften – 168 km – 03h52min

    1.Arnaud Demare (Fra)

    2.Adrien Petit (Fra)       

    3.Andrew Fenn (GBr)    

    4.Rudiger Selig (Dui)    

    5.Marco Haller (Oos)     

    6.Filippo Fortin (Ita)

    7.Wouter Wippert (Ned)            

    8.Alexey Tsatevitch (Rus)         

    9.Tosh Van Der Sande uit Wijnegem (Bel)        

    10.Andris Smirnovs (Let)
    Van Der Sande Tosch WK wielrennen 2011.jpg
                       Tosch Van Der Sande

    23/09/2011 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 95,2 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 55

    1.MINNE Stijn-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 2"

    3.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 33"

    4.LAMPAERT Yves-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.VERHAEGHE Kengy-CYCLING TEAM VERMEEREN

    7.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    8.VINCKE Matthias-K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    9.DE MERLIER Giovanni-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    10.VANTHOURNOUT Brecht-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O

    24.PEIRSMAN Davy uit Temse-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 51"
     

    23/09/2011 HULSHOUT (A) - Piste - Jeugd - Met motoren

    23-09-2011 om 20:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET TREK KMC TRADE TEAM

    Trek KMC banner 2011.jpg
    Foto’s van het Wereldkampioenschap in Champéry, Zwitserland.

    Trek KMC 22-09-2011 1.png 
    Trek KMC 22-09-2011 2.png

    - 5e manche Flanders cup van 28 Augustus 2011:

    Voor de 5e manche van de Flanders cup vormde de Bosberg in Langdorp traditioneel het decor voor deze mountainbikewedstrijd.

    3e plaats Sander Elen

    3e plaats Petra Mermans

    5e plaats Kenneth Coomans, 2e plaats Provinciaal Kampioenschap Vlaams Brabant

    6e plaats Jarno Weemaes

    8e plaats Wout Alleman

    Trek KMC 22-09-2011 3.png 
    Trek KMC 22-09-2011 4.png

    - MTB cup Steenwijk Nederland van 28 augustus 2011:

    4e plaats Githa Michiels

    Trek KMC 22-09-2011 5.png 

     - Bundesliga Heubach Duitsland van 11 september 2011:

    19e plaats Pieter Geluykens

     

    - Vulkanbike Eifel Marathon 85 km, Duitsland van 11 september 2011:

    1e plaats Mark Donné (101 masters, ook 1e algemeen op 320 starters)

     

    - 6e manche Flanders cup (finale) in Beringen van 18 september 2011:

    Op en rond de Limburgse mijnterril van Beringen werd de laatste van de Flanders cup reeks afgewerkt. Alle insiders waren het er over eens dat dit een parcours was om “U” tegen te zeggen. De terril van enkele kanten redelijk steil beklimmen, afgewisseld met mooie afdalingen en een spectaculaire drop was een lust voor de toeschouwers.

    1e plaats Kenneth Coomans + Vlaams Kampioen

    4e plaats Jarno Weemaes

    8e plaats Wout Alleman

    2e plaats Kevin Panhuyzen

    5e plaats Pieter Geluykens

    3e plaats Githa Michiels

    8e plaats Petra Mermans

    6e plaats Mark Donné

    13e plaats Sander Elen, 2e plaats Vlaams kampioenschap

    24e plaats Sven Berthels

    Trek KMC 22-09-2011 6.png 

    Trek KMC 22-09-2011 7.png 
    Trek KMC 22-09-2011 8.png

    - BBQ in Beringen:

    Trek KMC 22-09-2011 9.png 

    - Kids:

    Kidschallenge en Kids trophy.

    Trek KMC 22-09-2011 10.png 

    Trek KMC 22-09-2011 11.png 
    Trek KMC 22-09-2011 12.png


    Een mooi seizoen wordt volgend weekend afgesloten in Zoetermeer, Nederland.

    Daar wordt het Benelux Kampioenschap gereden.

     

     

     

    TREK KMC trade team vzw

    Teammanager: De Staebel Liliane

    www.trekteambenelux.com

    Bewerking: Kenny Janssens

    23-09-2011 om 20:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 22/09/2011

    waod_3.jpg
    Donderdag 22 September 2011 – LANDEGEM (9850)

    Categorie A/B: (69 dln)

    1.Luc De Duytsche (Oostakker, winnaar cat. B)

    2.Kristof Muys (B2)

    3.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    4.Andy De Backer (B3)

    5.David Motte (A2)

    6.Vincent Brunel (B4) 7.Wouter De Fauw (A3) 8.Andy Van Eesbeeck (B5) 9.David De Swert (B6) 10.Niet Ingevuld (B7) 11.Tom De Beer (Moerzeke B8) 12.Kevin Vleurinck (A4) 13.Erwin Bollen (B9) 14.Kris Verhooghe (B10) 15.Kenneth Mercken (B11) 16.Jerry Cooman (B12) 17.Eric Vereecken (B13) 18.Tom De Maesschalck (Sinaai A5) 19.Steven Landuyt (B14) 20.Jonas De Vlieger (A6) 21.Didier Van Lommel (B15) 22.Dries Echelpoels (B16) 23.Sander Rubben (A7) 24.Frans Sebregts (B17) 25.Peter Neels (Kruibeke B18) 26.Bart Velghe (B19) 27.Nico Van Bever (A8) 28.Nico De Vrient (B20) 29.Vincent Van Houthehem (A9) 30.Yves Heylen (B21)

    Categorie C/D: (45 dln)

    1.Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne, winnaar cat. D)

    2.Stefan Hermans (winnaar cat. C)

    3.Stefan Adriaenssens (Burcht C2)

    4.Rudy Bertier (D2)

    5.Peter Kerckaert (D3)

    6.Arie De Moor (D4) 7.Jan Muis (C3) 8.Patrick Baeyens (C4) 9.Pascal Raes (C5) 10.Bart Rombouts (Kallo C6) 11.Carlo Schollaert (C7) 12.Dirk Mathijs (Gentbrugge D5) 13.Franky De Tremerie (C8) 14.Patrick Vanmaekelbergh (C9) 15.Wim De Waal (D6) 16.Danny Van Oyen (Deinze D7) 17.Filip Pattijn (C10) 18.Stefan Verhaeghe (C11) 19.Dominic Felde (C12) 20.Marc Vanparrys (C13) 21.Sven De Vlieger (C14) 22.Mario Lammens (D8) 23.Rudi Rabout (Heinkenszand C15) 24.Luc Wytinck (C16) 25.Wim Braet (C17) 26.Marc Goossens (D9) 27.Fabien Hanssens (C18) 28.Idesbald Nevejans (D10) 29.Olivier Vaerewyck (C19) 30.Philip Wittoek (D11)

    Categorie E:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Freddy Vlerick

    3.Rudy Van De Velde

    4.Serge Van Daele

    5.Patrick Watteny

    6.Danny De Coninck 7.Martin Durant 8.Georges Vergauwe 9.Ronie De Vos 10.Marc Couckuyt 11.Wim De Coninck 12.Hilair Heye 13.Philippe Lacquet 14.Wouter De Roeve 15.Ghislain Vanbruaene 16.Jean-Pierre Van Maldegem 17.Erwin D'Hondt 18.Johan Martens 19.Guy Verstraeten 20.Marc De Vos 21.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 22.Werner Bastijn 23.Geert Smet (St.Niklaas) 24.Robin Van Leerde 25.Patrick Van Peteghem 26.Paul Van Puyenbroeck (Hamme) 27.Roy Baudonck 28.Patrick Bekaert 29.Jean-Pierre Van Hove 30.Simon De Baets

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.José Hoebeke (F1-2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    4.Helmuth Tas (F1-3)

    5.Julien De Bock (F2-2)

    6.Jozef De Naeghel (F1-4) 7.Dirk Caekebeke (F1-5) 8.Marc Colpaert (F2-3) 9.Paul Hunninck (F2-4) 10.Noël Verzele (F2-5) 11.Robert Maldrie (F2-6) 12.Tony Baudonck (F1-6) 13.Antoine Hooreweghe (F2-7) 14.Emmanuël De Loor (F1-7) 15.Chris Somers (F1-8) 16.Eddie Van Leirberghe (F1-9) 17.William Govaert (Waasmunster F1-10) 18.Noël Rogge (F2-8) 19.Bart Van De Moortele (F1-11) 20.Peter Buyl (F1-12) 21.Roland Van Imschoot (F2-9) 22.Marc Steenberghe (F1-13) 23.Staf Lievens (F1-14) 24.Daniel Hauttekeete (F2-10) 25.Willy De Sutter (F1-15) 26.Sven Scul (F2-11) 27.Bart Delagrange (F1-16) 28.Wim Van Den Heuvel (F1-17) 29.Jos Lissens (F1-18) 30.Amedi Bonnaerens (F2-12)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.André Ceurens

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Julien Vyvey

    5.Marc Vervondel

    6.Willy Mous 7.Raymond De Meester 8.Etienne Van Den Haute 9.Victor Van Den Eynde 10.Roger Hoof (St.Niklaas) 11.Leo Thijssen 12.Herman Van Den Borre 13.Theo Coudyzer 14.Willy Roels 15.Ludo Opdebeek 16.Luc Cocquyt 17.Etienne Van Hecke 18.André Namane 19.David Orford 20.François De Leener 21.Maurice Van Ginderdeuren 22.Luc Hermans 23.Henk Bolle 24.José Demeyere 25.Jos Vandermeulen 26.Hendrik Scheirlinckx 27.Eric De Wilde 28.Eddy De Clercq 29.Firmin De Zutter 30.Erik Vandersteen

    Categorie G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Freddy Van Impe

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Mathieu Mercken

    5.Joseph D'Hont

    6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.Daniel Meirlaen 8.Freddy De Blick (Beveren) 9.Ko Tolhoek 10.Ferdinand Moerman 11.Armand Mols 12.Clement Saelens 13.Denis Keynen 14.Gérard Raes 15.Hervé Verstuyft 16.Guy Soil 17.Louis Heremans 18.Gerrit Hairwassers 19.Will Kohlhaas 20.Willy Vereecken

     

    Categorie G++:

    1.Jack Watson (UK)

    2.Lucien Van Impe

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Daniel Cornu

    5.Raf Luyckx (Belsele)

    6.Peter Ryalls 7.Jan Van Boxtel 8.Joseph Boone 9.Daniël Jooris 10.Georges Michiels 11.Adrien Desmet 12.Willy Voorbraeck 13.Edward Battersby

    23-09-2011 om 19:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 22/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 22/09/2011 STEKENE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 157 km - 03h29min

    Aantal deelnemers: 112

    1.EECKHOUT Niko  AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.NANKERVIS Tommy  REAL CYCLIST 

    3.RABOU Thomas  REAL CYCLIST op 1"

    4.GHYSELINCK Jan  HTC-HIGHROAD op 3"

    5.CAPPELLE Dieter  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT op 19"

    6.BREYNE Jonathan  LANDBOUWKREDIET op 21"

    7.COENEN Johan  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR           

    8.DE WILDE Sjef  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    9.SCHULTING Peter  JO PIELS

    10.SUAREZ Kevin  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    16.VAN HECKE Preben uit Berlare  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    17.STEELS Stijn uit Westerlo  JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    25.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM 

    26.DE GREYT Willem uit Sinaai  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT 

    28.DE ROOS Robby uit Moerbeke  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    35.PERSOON Joeri uit Stekene  CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS 

    40.CALLEBAUT Kevin  PWC ALIPLAST

    43.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    45.VAN GUYSE Jarno uit Stekene  EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    47.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge  PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    49.VERCAUTEREN Tim uit Belsele  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    50.BOEYKENS Gertjan uit Stekene  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    53.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

     

    22/09/2011 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 41

    1 DEMUYNCK Koen (ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM)
    2 HEYTENS Kess (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    3 DUPONT Timothy (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    4 VAN LERBERGHE Bert (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    5 RAEDT Nielsen (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    8 CASTELEYN Piet (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    9 TOORTELBOOM Frederik (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE) op 25"
    10 LAUREYNS Robin
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) op 1’02"
    14 DE BOSSCHER Koen uit Kalken
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM) op 4’00"
    17 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai
    (CYCLING TEAM M. PINTE)
     

    22/09/2011 HOUTHULST (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 44
    1 KUYPERS Bart (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    2 VERHAEGHE Sander (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    3 CLAEYS Kevin (AN POST SEAN KELLY TEAM) op 6"
    4 BAERT Jasper
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    5 VANDENBUSSCHE Jens (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    6 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST)
    7 LEFEVER Nico
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    8 BULTYNCK Kenneth
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 TAILLIEU Kristof (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
    10 AVERY Clinton (EFC-QUICKSTEP)

    23-09-2011 om 13:05 geschreven door kenny


    22-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAME WEDSTRIJD ELITE Z.C. TE VIANE VAN MAANDAG 19/09/2011
    FILMOPNAME WEDSTRIJD ELITE Z.C. TE VIANE VAN MAANDAG 19/09/2011




    Filmopname: Chris Van Der Straeten

    22-09-2011 om 16:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 21/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREGORY FRANCKAERT met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Franckaert Gregory KOP 2011.jpg
    Woensdag 21/09/2011 OMLOOP VAN HET HOUTLAND - LICHTERVELDE (W) - Men Elite UCI - 191 km - 04h17min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN KEIRSBULCK Guillaume  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    2.VAN DIJK Stefan  VERANDA´S WILLEMS - ACCENT

    3.MCNALLY Mark  AN POST - SEAN KELLY

    4.SEUBERT Timon  TEAM NETAPP

    5.TANKINK Bram  RABOBANK CYCLING TEAM

    6.MURPHY John  BMC RACING TEAM

    7.VANDOUSSELAERE Sven  OMEGA PHARMA-LOTTO

    8.CURVERS Roy  SKIL - SHIMANO

    9.WEBER Sacha  TEAM DIFFERDANGE - MAGIC-SPORTFOOD.DE op 2"

    10.KRUOPIS Aidis  LANDBOUWKREDIET op 17"

    16.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    53.STEELS Stijn uit Westerlo  JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    60.STEURS Geert uit Schoten  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

     

    21/09/2011 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 28

    1 MINNE Stijn (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    2 DRANCOURT Pierre
    3 TOORTELBOOM Frederik
    (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    4 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    5 MAENE Kevin (CYCLING TEAM LUTHO)
    6 DEWILDE Wouter (TRUST MTB TEAM VZW) op 2’00"
    7 VERHAEGHE Sander
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    8 ROLET Sylvain (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    9 DEVOLDERE Niki (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 DEVADDER Glenn (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
     

    21/09/2011 MALDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 108,8 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 65
    1 GREGORY FRANCKAERT uit Kallo (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    2 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 6"
    3 DAUWENS Jan
    (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV) op 10"
    4 VANDYCK Niels uit Puurs
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 15"
    5 ISRAEL Pieter
    (DE HOEKSE RENNERS) op 25"
    6 VAN DE VELDE Valentijn
    (CYCLINGCHAMPS)
    7 KESTELEYN Maarten (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 1’05"
    8 STOFFERIS Rieno
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 1’10"
    9 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    10 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)

    22-09-2011 om 13:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 21/09/2011

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Pieter Covents en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    +/- 40 POLDERRENNERS
    voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Veel wind in de Polders en dus vielen er achteraan in de groep regelmatig gaten wanneer het tempo te hoog werd opgeschroeft. Op weg naar het keerpunt te Terneurzen werd even het tempo uit de groep gehaald en de gelosten terug bij de groep gebracht. Aan kopmannen geen gebrek en dus werd het tempo goed onderhouden met af en toe een ruk de hoogte maar dat werd snel getemperd !!!
    De afstand bedroeg 96 km tot Beveren, het gemiddelde was goed voor 34,6 km/h. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 125 km.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Kris Bolsens , Eddy Coenen , Walter Meseure , Edwig De Taey , Bart Rombouts , Michel Van Osselaer , Werner Van Der Weken , Koen Vermeulen , Walter Rotthier , William Despeels , Franky De Witte , Freddy Buys , Frank Van Geystelen , Kristoff Heyns , Jeffrey Bryssinck , Patrick Van Der Vekens , Dirk Cleys , Pieter Covents , Jurgen Maes , Adrien Maes , Pascal , Cornelis Van Der Haeven , Patrick Bolssens , Chris Van De Vijver , Werner Van Der Weken , Olaf Van Osselaer , Kurt Van Raemdonck , ???????? en Kenny Janssens.

    22-09-2011 om 13:45 geschreven door kenny


    20-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 20/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 24°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2011.png
    Dinsdag 20/09/2011 VICHTE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 150 km - 03h15min

    Aantal deelnemers: 157

    1.FRANCOIS Jurgen  COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    2.HOVELIJNCK Kurt  DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    3.GHYLLEBERT Pieter  AN POST SEAN KELLY TEAM

    4.EECKHOUT Niko  AN POST SEAN KELLY TEAM

    5.VANTOMME Maxime  KATUSHA TEAM

    6.GHYSELINCK Jan  HTC-HIGHROAD

    7.SMEYERS Floris  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    8.BREYNE Jonathan  LANDBOUWKREDIET

    9.HONIG Reinier  LANDBOUWKREDIET

    10.SPRENGERS Thomas  OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    23.GODDAERT Kristof uit St.Gillis  AG2R LA MONDIALE

    81.POELMAN Laurens uit Kalken BCV WORKS CT INGELMUNSTER

     

    20/09/2011 EVERGEM-BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 29

    1 COCQUYT Patrick (JOHN SAEY CYCLING TEAM)

    2 DE GREYT Willem uit Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    3 DE CLERCQ Gino (CYCLING TEAM M. PINTE)
    4 VAN REETH Ken uit Mariekerke (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    5 THYS Steven uit Zelzate (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    6 NICOLSON Michael (Asfra)
    7 PATTYN Karel (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    8 VAN CAUWENBERGHE Christophe (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 VAN THIELEN Jeffrey (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    10 RYCKAERT Johan (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
     

    20/09/2011 GULLEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 39

    1 GUY SMET uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)

    2 HEYTENS Kess (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 12"
    3 VANLAERE Kenny
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    4 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    5 LEFEBVRE Tanguy
    (EC RAISMES PETITE FORE)
    6 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    7 DEVADDER Glenn (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 42"
    8 VUYLSTEKER Pieter
    (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O) op 1’15"
    9 VERVERKEN Gerdy
    (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM) op 2’19"
    10 TAILLIEU Mike
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 4’10"
     

    20/09/2011 NIEUWERKERKEN (O) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 79
    1 NEIRYNCK Kevin (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    2 WINTERS Ronald (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC) op 7"
    3 VERHAEGEN Christophe
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 CALLEBAUT Kevin
    (PWC ALIPLAST)
    5 SEISDEDOQ PABLO (CHILI)
    6 VEREECKEN Nicolas (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 1’43"
    7 VAN ASBROECK Tom
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    8 GOOVAERTS Tom (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    9 WUYTENS Kim (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    10 COMMINETTE Jean-Michel (CYCLISTE DE WALLONIE)
    12 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) op 1’52"
    25 DE DEYN Jürgen uit Aalter
    (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM) op 2’55"
    55 NAESEN Oliver uit Berlare
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    56 BAEYENS Bart uit Overmere (POORTEN FERYN TEAM)
    57 CLEMENT Pieter uit Zele (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)

    20-09-2011 om 21:45 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG EN FOTO'S ELITE Z.C./BELOFTEN TE STEKENE VAN ZONDAG 18/09/2011

    Nico Indekeu (Olen) was bij de zaak en won zijn eerste koers van 2011 !!!

    WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_0644.JPG 
    WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_0604.JPG
    WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_0602.JPG

    Verslag EZC & U23 te Stekene van Zondag 18/09/2011

    De kermis van Stekene werd zondag extra aantrekkelijk gemaakt door een wielerwedstrijd voor EZC & Beloften. Er schreven 70 renners in en wat ons onmiddellijk opviel was dat er zo weinig buitenlanders de weg hadden gevonden! Dat er Nederlanders waren is al vele jaren een vast gegeven. Ze waren met vijf deze keer. Verder waren er slechts een 20-jarige Brit, Toby Meadows en een 19-jarige Amerikaan, Edison Turner. Dat was het dan, geen Rus, Litouwer of Chileen zoals die de jongste wedstrijden wel te zien waren in de Vlaamse koersen. De deelnemers, die aan Zakenkantoor Van Duyse in de Polenlaan van start gingen, moesten 19 ronden afleggen om aan de 116 km te geraken. Kleine omloopjes waren het, na amper 7 minuten waren ze terug ter hoogte van de aankomstlijn. Dat bracht ook mee dat al wie achterop geraakte uit zijn pijp moest komen om niet uit koers genomen te worden. De politie waakte en als het naar 3 minuten achterstand ging, werd ingegrepen.

    Reeds in de eerste ronde kwamen er pogingen om een vluchtje op te zetten. Voor de Nederlander Dick Van der Klis (19) was dat er al te veel aan en volgde niet meer. Guy Ten Hartog (Sinaai) van zijn kant moest er snel uit met een platte band achteraan. Da’s zuivere pech hebben natuurlijk. Het bleef vooraan onrustig en een probeersel, geleid door Koen Demuynck uit Oostkamp die de eerste premie van 10 euro meepikte, leidde naar een eerste belangrijke ontsnapping in de 3de ronde. Met zes reden ze weg: Demuyncvk, Tom Linten (Balen), Mathias Kerkhofs (Kessel), Jurgen Van Haverbeke (Grammene), Robby De Roos (Moerbeke) en Nico Indekeu (Olen). Zij gaven alles om er iets van te maken dat succesvol was. Maar kom, het gebeurt zo dikwijls dat in de aanvangsronden een groepje wegfietst maar daarna terug wordt gegrepen.

    Toen twee zeer bedrijvige Waaslanders, Kurt Van Landeghem en Kristof Dhollander, zagen hoe mooi de zes leiders afstand namen, bundelden zij ook de krachten samen en haalden er een bijzonder harde achtervolging bij. In de 6de ronde sloten zij aan. Acht leiders.
    WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_0463.JPG

    Na een kilometer of 50 wedstrijd waren er in het peloton nog wat renners die het gevaar zagen van wat er in de spits allemaal gebeurde. Ze keken op naar 40 sec. toen ze met tien gingen achtervolgen. We wisten niet wat we zagen toen we dat achtervolginggroepje bekeken hadden: zes van de tien waren Stekenenaars. Inderdaad: Koen Van de Velde, Gertjan Boeykens, Pieter Cordeel, Jarno Van Guyse, Joeri Persoon en Gunter Sterck reden voor eigen volk. Om het tiental rond te maken reden ook de Nederlander Laurens Gijsbers, Bjorn Coomans, Willem de Greyt en Jasper Van den Branden mee. Zo zien we maar dat Stekene een stevige wielergemeente was en blijft.
    WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_0470.JPG
    Voor het publiek werd het nu erg boeiend want het was de vraag of de acht kopmannen de strijd konden winnen tegen de tien achtervolgers. Gedurende meerdere ronden bleef de voorsprong op ongeveer 30 sec staan. Maar toen in de 13de ronde het plots naar 40 sec. ging en de Nederlander Gijsbers moest lossen, kwam er een ommezwaai. De negen kraakten en  het werd klaar en duidelijk: de winnaar zat bij de acht vluchters. Tussendoor gezegd, Kenny Goossens (Sinaai–Aliplast) was ten val gekomen en ter verzorging naar de Polenlaan gebracht. Maar er was niets aan de hand.

    Aan de aankomstlijn mochten we Guido Haentjens begroeten, de ex-Wase renner die momenteel in Turkije fietsvakanties aanbiedt. Hij is nu in België maar half oktober start het programma daar weer tot in mei. De Guido organiseert er begeleide fietstochten voor iedereen, zowel geoefende - als gelegenheidsfietsers. Hij heeft daar ook een BikeFunTurkije-team met naast hem ook nog José De Cauwer en Hilde De Troyer. Nu bolde hij met de mountainbike over het parcours van deze Stekense koers. Guido en fietsen, dat is een ondeelbaar geheel.

    11.09.18 STEKENE GUIDO HAENTJENS 007.jpg 

    Guido Haentjens is even terug in het Waasland.
    Half oktober keert hij weer naar Turkije waar
    hij prettige fietstochten organiseert en begeleidt.

     

    Ondertussen ging het in het peloton van kwaad naar erger en al wie het bevolkte werd vroegtijdig uit koers genomen. Guy Smet had toen het zinkend schip al verlaten. Vooraan wijzigde de situatie niet meer en met acht zoefden ze naar de finish. En paar honderden meter van de streep viel het wat stil. Voor een ervaren coureur als Nico Indekeu (hij is er 33 en is aan zijn 17de seizoen bezig) moet je dat niet doen. Hij haalde alles wat er nog in zijn benen zat er uit en nam bij verrassing een paar lengtes voorsprong. De kopgroep lag helemaal in stukken. Goed bekeken van Nico, al moest hij toch nog opletten want Kristof Dhollander kwam nog dichter en dichter maar wel te laat. Indekeu won zowaar zijn eerste koers van dit seizoen. En hoe gelukkig was hij daar mee.

    Tom Linten werd 3de, Mathias Kerkhofs 4de en Kurt Van Landeghem 5de. Zonder enige tegenstand pakte Pieter Cordeel de 9de plaats voor een andere Stekenenaar Jarno Van Guyse.

    WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_9884.JPG

    18/09/2011 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 70

    1 INDEKEU Nico (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    2 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST)
    3 LINTEN Tom
    (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    4 KERKHOFS Mathias
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    6 DE ROOS Robby uit Moerbeke
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    7 DEMUYNCK Koen (ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM)

    8 VANHAVERBEKE Jurgen
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    9 CORDEEL Pieter uit Stekene (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    op 1’40"
    10 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    11 COOMANS Björn uit Willebroek
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    12 DE GREYT Willem uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    13 BOEYKENS Gertjan uit Stekene
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    14 PERSOON Joeri uit Stekene
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    15 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    16 VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

    17 VAN DE VELDE Koen uit Stekene
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    18 CALLEBAUT Kevin (PWC ALIPLAST)
    op 6’00"
    20 VERCAUTEREN Tim uit Belsele
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    21 MARTENS Valentijn uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    23 HEIRBAUT Tony uit Belsele
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    25 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai
    (MIRMIL CYCLING TEAM)
    26 GIDÉ Stijn uit Waasmunster
    (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    27 VERGEYLEN Timothy uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_9894.JPG WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_9935.JPG
    WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_9950.JPG WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_9957.JPG
    WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_9969.JPG WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_0130.JPG
    WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_0099.JPG WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_0071.JPG
    WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_0151.JPG WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_0153.JPG
    WBV 18-09-2011 Stekene EZC PMA_0158.JPG 

     

    Tekst: Flor Van de Velde
    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)

    20-09-2011 om 12:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 15 TTC RONDE 2011 - ZATERDAG 17/09/2011 TE MEERDONK

    Waaslandse TTC Ronde 2011.jpg

    Proficiat aan PATRICK BOLSSENS met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KOEN MARIS met de eindwinst in de Waaslandse Ronde !!!

    Bolssens Patrick KOP 2010 1.jpg         Maris Koen KOP 2011.png
        Patrick Bolssens                         Koen Maris

    Bolssens Patrick zege Meerdonk 17-9-2011.png
    Zaterdag 17/9 - MEERDONK - Sluitingsprijs TTC Ronde 2011
     

    UITSLAG

    1.PATRICK BOLSSENS (Kieldrecht)

    2.Koen Van Laere op 15"

    3.Rikkie Matthijssens (Groene trui)

    4.Lieven Van De Perre

    5.Jerry Janssens

    6.Glenn Van Hille

    7.Dirk Bryssinckx

    8.Guido Spanoghe (Blauwe trui)

    9.Keny Wille

    10.Niels D'hondt

    11.Kenny Janssens (Melsele) 12.Jan Vlegels 13.Kurt Van Raemdonck 14.Mario Bolssens 15.Egwin Raes 16.Giovanni Van Drom 17.Filip Van Buynder 18.Koen Maris 19.Alain Calle 20.Dave Van Roeyen 21.Lambin Marco 22.Renders Dave 23.Raf Van Nieuwenhove 24.Driessens Johan 25.Sven Goffaux 26.Eelco Smet 27.Steven Van Houte 28.Franky Boel 29.Peter Dierks 30.Jonathan Van Kerchhove


    EINDKLASSEMENT

    1.KOEN MARIS (Kruibeke)

    2.KENNY JANSSENS (Melsele) op 11"

    3.STEVEN VAN HOUTE (Vrasene) op 17"

    4.Guido Spanoghe op 22"

    5.Rikkie Matthijssens op 22"

    6.Koen Van Laere op 24"

    7.Peter Dierks op 33"

    8.Jerry Janssens op 49"

    9.Lieven Van De Perre op 1'05"

    10.Thomas Neyt op 1'23"

    SNB10003.jpg   

    SNB10001.jpg
    SNB10004.jpg
    SNB10005.jpg
    SNB10007.jpg
    SNB10008.jpg


    Foto's: Walter Meseure

    20-09-2011 om 11:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan EDDY MERCKX met zijn Titel van Provinciaal Kampioen van Antwerpen !!!

    Merckx Eddy KOP 2011.png
    Zondag 18 September - BOOM (2850) -
    PK Antwerpen - 13de rit VWF GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Gianni COOMAN
    2 Piet Froyen (PK)
    3 Dennis Andries
    4 Michel Vereecken
    5 Kenneth Mercken
    6 Gregory Camerlinckx
    7 Kevin Selleslagh
    8 Top Op De Beeck
    9 Koen Vertommen
    10 Nick Van De Voorde
    VWF 18-9-11-boom 207.jpg
            Winnaar Catg.A Gianni Cooman en winnaar Catg.C Bruno Bruyere.
    VWF 18-9-11-boom 189.jpg
                                                  Aankomst Catg.A
    VWF 18-9-11-boom 211.jpg  VWF 18-9-11-boom 221.jpg
                      Piet Froyen                                                                 Piet Froyen en Eddy Merckx

    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Eddy Merckx (PK)
    3 Bert Dockx
    4 Franky Weemaes (Melsele)
    5 Jerry Cooman
    6 Stefan Verhaeghe
    7 Dirk De Schrijver
    8 Pascal De Wolf
    9 Jan De Mulder
    10 Frank Geets
    VWF 18-9-11-boom 219.jpg
              Eddy Merckx met Frank Geets, Rudi Thomas en Franky Weemaes.
    VWF 18-9-11-boom 217.jpg
                                   Frank Geets en Eddy Merckx.

    D-reeks
    1 Luc VAN ROY
    2 Danny De Backer
    3 Daniel Van Der Mieren (PK)
    4 Peter Neckebroeck
    5 Rudy Van De Velde
    6 Dirk Goolaerts
    7 Jan Van Den Brande
    8 Yvan Camphijn
    9 Willy Van Herreweghe
    10 Paul De Leeuw
    VWF 18-9-11-boom 106.jpg
           Winnaar Catg.D Luc Van Roy
    VWF 18-9-11-boom 113.jpg
    Podium Catg.D met Daniel Van der Mieren, Dirk Goolaerts en Jan Van Den Branden.

    E-reeks
    1 Wim DE WAAL
    2 Roger Schouppe
    3 Joost Pieters
    4 Luc Van Mol
    5 Juan Steeman
    6 Danny Paridaens
    7 Rene Mertens
    8 Jean Blommaert (Hamme)
    9 Patrick Convents (PK)
    10 Andre Praet
    VWF 18-9-11-boom 105.jpg
           Winnaar Catg.E Wim De Waal
    VWF 18-9-11-boom 123.jpg
            Podium Catg.E met Patrick Convents, Mersseman en De Maeyer.

    F-reeks
    1 Rik SCHEIRLINCKX
    2 Freddy Vranken
    3 Jos Staes (PK)
    4 Roger Hoof (St.Niklaas)
    5 Jozef De Wever
    6 Alfons Volckaert
    7 Jos Vandermeulen
    8 Jef Everaerts
    9 Guido Cornet
    10 Raymond De Meester
    VWF 18-9-11-boom 029.jpg
           Winnaar Catg.F Rik Scheirlinckx en winnaar Catg.G Andre Ceurens.
    VWF 18-9-11-boom 032.jpg
                        Podium Catg.F met Jos Staes en Hermans.

    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Vic Van Den Eynde (PK)
    3 Julien Vyvey
    4 Francois Van De Vijver
    5 Mathieu Mercken
    6 Kees Sebrechts
    7 Etienne Vandenhouwe
    8 Freddy Van Impe
    9 Willy Roels
    10 Theo Coudyzer
    VWF 18-9-11-boom 035.jpg
    Podium Catg.G met Vic Van Den Eynde en
    Theo Coudyzer.

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    20-09-2011 om 11:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 19/09/2011 VIANE-GERAARDSBERGEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 161 km - 03h44min

    Aantal deelnemers:

    1.DEVOLDER Stijn  VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    2.MOL Wouter  VACANSOLEIL

    3.DE VREESE Laurens  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    4.BYSTROM Sven  SPARREBANKEN

    5.DEGAND Thomas  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    6.BELLEMAKERS Dirk  LANDBOUWKREDIET

    7.VERHEYEN Geert  LANDBOUWKREDIET

    8.HEGREBERG Roy  SPARREBANKEN

    9.HABEAUX Gregory  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    10.HOEM Bjorn Torre  PLUSS BANK CERVELO

    28.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen  EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    45.PENNE Frederik  A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    61.WIELANDT Sven uit Beveren  A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    19/09/2011 HOBOKEN (ANTWERPEN) (A) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h26min

    Aantal deelnemers: 37

    1 CALLEEUW Joeri (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    2 DRUYTS Gerry uit Wilrijk (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    3 VAN AERT Jan (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    4 BRUYNDONCKX Stijn (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    5 FAUVILLE Dimitri (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    6 VERDAASDONCK NICKY (ROYAL ANTWERP BICYCLE)
    7 VAN DYCK Kevin
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    8 WAUTERS Robin (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    9 CAMPENAERTS Victor
    (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    10 MERTENS Robin (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    16 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    18 VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    23 VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
     

    19/09/2011 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h58min

    Aantal deelnemers: 31

    1 MAENE Kevin (CYCLING TEAM LUTHO)
    2 DHIEDT Bram (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE) op 5"
    3 RAEDT Nielsen
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 16"
    4 TOORTELBOOM Frederik
    (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    5 MARCHAND Gianni
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    6 VERHAEGHE Sander
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 FIERS Davy (ARDILLES CYCLING TEAM)
    8 NAUWYNCK Stijn (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 COLAERT Pascal (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O)
    10 TAKENOUCHI YU (CT TOMACC) op 3’00"
     

    19/09/2011 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 32

    1 DEGEZELLE Kevin (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    2 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    3 VANLUCHENE Stijn (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM) op 20"
    4 DEVOLDERE Niki
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    5 DEPREZ Bram (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 2’05"
    6 LEFEVER Nico
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    7 DEBRUYNE Giovanni (CYCLING TEAM LUTHO)
    8 LAPIERE Ward (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE) op 2’10"
    9 WALLAYS Jens
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 2’20"
    10 VANTOMME Davy
    (CYCLING TEAM LUTHO) op 3’40"
     

    19/09/2011 HOEILAART (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c. - 66 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 35
    1 STEVENS Timothy (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    2 VAN SPEYBROEK Bart (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    3 VAN ROY Stijn (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    4 VAN POUCKE Michael (ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES)
    5 BEULENS David (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 VENS Quincy
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    7 PEYSKENS Dimitri (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    8 PHILIPS Jonas (WSC HAND IN HAND BAAL)
    9 ODEYN Seppe (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    10 SOCQUET Jeroen (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    11 DURINCK Sean uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    20-09-2011 om 10:33 geschreven door kenny


    19-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 19/09/2011

    waod_3.jpg
    Maandag 19 September 2011 – LEMBEKE (9971)

    Categorie A/B: (26 dln)

    1.Kevin Vleurinck (Zelzate, winnaar cat. A)

    2.Vincent Brunel (Oostkerke, winnaar cat. B)

    3.Kristof Gryson (A2)

    4.Kristof De Baets (A3)

    5.Andy Van Eesbeeck (B2)

    6.Mario Van Den Broecke (B3) 7.Danny Schaut (B4) 8.Alex Goossens (Vrasene B5) 9.Dennis Nevejans (A4) 10.Tom De Beer (Moerzeke B6) 11.Frederik Ghyselen (B7) 12.Kris Verhooghe (B8) 13.Steven Landuyt (B9) 14.Gert Smet (Kruibeke B10) 15.Kurt Heymans (B11) 16.Maarten De Muynck (A5) 17.Tim Beurms (B12) 18.Michel Minnaert (A6) 19.Kris Bolsens (Kruibeke B13) 20.Dieter Van Lommel (A7) 21.Filip Swinnen (B14) 22.Graham Hamster (A8) 23.Axel Wille (A9) 24.Joeri De Cock (A10 ) 25.Thomas Bonarnie (A11) 26.Frans Sebrechts (B15)

     

    Categorie C/D: (47 dln)

    1.Luc Van Roy (winnaar cat. D)

    2.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    3.Stefan Adriaenssens (Burcht C2)

    4.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C3)

    5.Carlo Schollaert (C4)

    6.Daniel Van Der Mieren (D2) 7.Didier De Lannoy (D3) 8.Bart Rombouts (Kallo C5) 9.Francis De Ridder (D4) 10.Peter Mol (C6) 11.Lieven Van De Perre (De Klinge C7) 12.Luc De Muynck (D5) 13.Stefan Verhaeghe (C8) 14.Tom Dhooge (C9) 15.Jan De Witte (C10) 16.Dirk Mathijs (Gentbrugge D6) 17.Marc Vanparrys (C11) 18.Geert Van Speybroeck (C12) 19.Wim Braet (C13) 20.Rudi Rabout (Heinkenszand C14) 21.Luc Wytinck (C15) 22.Gerrit Vermassen (D7) 23.Ronald De Scheemaeker (D8) 24.Marc Goossens (D9) 25.Idesbald Nevejans (D10) 26.Patrick Joos (D11) 27.Steven De Coster (C16) 28.Peter Kerckaert (D12) 29.Michel Bultinck (C17) 30.Mario Bolssens (Kieldrecht C18)

    Categorie E:

    1.Danny De Coninck (Eeklo)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Hilair Heye

    5.Freddy Vlerick

    6.Joseph Watteny 7.Georges Vergauwe 8.Patrick Buyens 9.Rob Ocraft 10.Erwin D'Hondt 11.Guy Verstraeten 12.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 13.Patrick Bekaert 14.Philippe Lacquet 15.Johan Martens 16.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 17.Werner Bastijn 18.Jean-Pierre Van Hoce 19.Marc De Vos 20.Siegfried Van Overberghe 21.Tom Persyn

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.José Hoebeke (F1-2)

    3.Jos Lissens (F1-3)

    4.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    5.Dirk Caekebeke (F1-4)

    6.Julien De Bock (F2-2) 7.Noël Rogge (F2-3) 8.Marc Colpaert (F2-4) 9.Jozef De Naeghel (F1-5) 10.Roland Boulard (F2-5) 11.Tony Baudonck (F1-6) 12.Robert Maldrie (F2-6) 13.Wim Van Den Heuvel (F1-7) 14.Noël Verzele (F2-7) 15.Daniel Hauttekeete (F2-8) 16.Paul Hunninck (F2-9) 17.Bart Delagrange (F1-8) 18.Robin Van Kerschaver (F2-10) 19.Eddie Van Leirberghe (F1-9) 20.Jozef Deneef (F1-10) 21.Peter Buyl (F1-11) 22.Ronny Bauters (F1-12) 23.William Govaert (Waasmunster F1-13) 24.Chris Somers (F1-14) 25.Willy De Sutter (F1-15) 26.Emmanuël De Loor (F1-16) 27.Marc Steenberghe (F1-17) 28.Jean-Pierre Van Waeyenberghe (F1-18) 29.Pascal Cornand (F2-11) 30.Eric Pauwels (F2-12)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Frank Laeremans

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Ludo Opdebeek

    5.Julien Vyvey

    6.Roger Hoof (St.Niklaas) 7.Willy Roels 8.Hendrik Scheirlinckx 9.Marc Vervondel 10.Victor Van Den Eynde 11.Adrien Maes (Melsele) 12.Luc Snels 13.Louis Moens 14.Roland Van Imschoot 15.Luc De Cock 16.Raymond De Meuter 17.José Demeyere 18.Etienne Van Hecke 19.François De Leener 20.Jos Vergult 21.Willy Gramser 22.Leo Thijssen 23.Freddy Vervenne 24.Jean-Paul Van Oudenhove 25.Eric De Wilde 26.Erik Vandersteen 27.Robert Robijns 28.Marinus Lockefeir 29.Henk Bolle 30.Roger Den Tijn

    Categorie G+:

    1.Freddy Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Joseph D'Hont

    4.Gerrit Hairwassers

    5.Ko Tolhoek

    6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.Roger De Breuker 8.Luc Muys 9.Daniel Meirlaen 10.Freddy De Blick (Beveren) 11.Armand Mols 12.Clement Saelens 13.Ferdinand Moerman 14.Denis Keynen 15.Anton Van Poecke 16.François Brouwers 17.Hervé Verstuyft 18.Guy Soil 19.Louis Heremans 20.Willi Kohlhaas 21.René Van Reeth 22.Guus Schuller 23.Jean-Pierre Heymans 24.Willy Vereecken 25.Leon Vervaet 26.Herman Dias

    Categorie G++:

    1.Lucien Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Peter Ryalls

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Daniel Cornu

    5.Raf Luyckx (Belsele)

    6.Daniël Nuytinck 7.Daniël Jooris 8.Georges Michiels 9.Jan Van Boxtel 10.Adrien Desmet 11.Willy Voorbraeck 12.Jef Verheyen 13.Edward Battersby

    19-09-2011 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!