.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    18-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Cordeel Sander 2011 2.jpg
    Zondag 18/09/2011 - KAMPENHOUT (VB) - Men Elite UCI - Topcom -27 - 177 km - 03h57min

    GP IMPANIS - VAN PETEGEM - Aantal deelnemers: 180
    1 SANDER CORDEEL uit Stekene CMD COLBA - MERCURY
    2 CRAEGHS Maarten
    ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
    3 POZDNYAKOV Kirill
    CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 2"
    4 HOLLANDERS Dries
    SKT AN POST - SEAN KELLY
    5 DE WINTER Walt
    JVB JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT
    6 HEGREBERG Roy
    SPV SPAREBANKEN VEST - RIDLEY
    7 VAN MEIRHAEGHE Jef
    CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
    8 VERMEER Tom
    CMD COLBA - MERCURY
    9 VAN STAEYEN Michaël uit Schoten
    TSV TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 6"
    10 SCHETS Steve
    QCT DONCKERS KOFFIE - JELLY BELLY
    26 DRUYTS Gerry uit Wilrijk ROCK WERCHTER CYCLING TEAM
    30 NAESEN Oliver uit Berlare
    VAN DER VURST CYCLING TEAM
    31 VANDYCK Niels uit Puurs JVB JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT
    55 STEELS Stijn uit Westerlo JVB JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT
    97 FRANCKAERT Gregory uit Kallo VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 31"
    105 POELMAN Laurens uit Kalken
    BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 39"
    118 GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.
    TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 2’43"


    18/09/2011 HAALTERT (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 96

    1 GUNS Jurgen (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    2 VLASSELAER Maarten (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    3 BAEYENS Tommy
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 59"
    4 WUYTENS Kim
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 1’04"
    5 BILLEMON Sam
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 SUAREZ Kevin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 1’16"
    7 DE MESMAEKER Kevin
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 VERBEEK Dieter (VAN EYCK SPORT) op 1’26"
    9 VAN CLEEMPUTTE Timmy
    (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    10 DE ROOZE Niels
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    18 DE DEYN Jürgen uit Aalter (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM) op 1’36"
     

    18/09/2011 PASSENDALE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 81

    1 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 ORBIE Stephen (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    3 BAERT Jasper (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    4 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    5 NEIRYNCK Kevin (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    6 NAUWYNCK Stijn (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 VERVERKEN Gerdy (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM) op 57"
    8 SEYNAEVE Lander
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    9 TAILLIEU Mike (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    10 DELIE Kevin (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
     

    18/09/2011 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 115,9 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 70

    1 INDEKEU Nico (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    2 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    3 LINTEN Tom (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    4 KERKHOFS Mathias (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    6 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    7 DEMUYNCK Koen (ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM)
    8 VANHAVERBEKE Jurgen
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    9 CORDEEL Pieter uit Stekene (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW) op 1’40"
    10 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    11 COOMANS Björn uit Willebroek (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    12 DE GREYT Willem uit Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    13 BOEYKENS Gertjan uit Stekene (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    14 PERSOON Joeri uit Stekene (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    15 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    16 VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    17 VAN DE VELDE Koen uit Stekene
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    18 CALLEBAUT Kevin (PWC ALIPLAST) op 6’00"
    20 VERCAUTEREN Tim uit Belsele
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    21 MARTENS Valentijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    23 HEIRBAUT Tony uit Belsele (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    25 DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai (MIRMIL CYCLING TEAM)
    26 GIDÉ Stijn uit Waasmunster (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    27 VERGEYLEN Timothy uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
     

    18/09/2011 EKEREN (ANTWERPEN) (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c. - 96 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 51

    1 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    2 DREESEN Guido (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    3 VAN ELST Jonathan (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    4 ENGELEN Ruben (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    5 BRUYNDONCKX Stijn (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    6 AERTS Peter (VAN DER ELST - LIVING STONE CYCLING TEAM)
    7 VENNINCX DAVE (DV)
    8 GOUWKENS Patrick (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    9 DE FEYTER Ken (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    10 VAN REETH Ken uit Mariekerke (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
     

    18/09/2011 MUIZEN (MECHELEN) (A) - Dames Elite - 80,6 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 56

    1.KOEDOODER Vera

    2.HENRION Ludivine-LOTTO HONDA TEAM

    3.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.GRANDON PAOLA Munoz

    5.GASS Daniela

    6.KIRCHMANN Leah

    7.LARSEN Cecilie

    8.THOMAS Claire

    9.CEULEMANS Dunja-RSC DE ZUIDWESTHOEK

    10.VERCAMER Elien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    13.NOBUS Anja uit Waardamme-GKV CYCLING TEAM

    25.DE RIDDER Amy uit Grembergen-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    29.WERNER Laure uit Duffel-LOTTO HONDA TEAM


    18/09/2011 KOKSIJDE - KEIZER DER JUNIORES (W) - UCI - Juniores

    Rit: 91,3 km - 02h18min – Aantal deelnemers:

    1.PYFFEROEN Miel -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VALLEE Boris -TEAM WALLONIE op 1"

    3.BROES Michiel -WSC HAND IN HAND BAAL

    4.NOMMELA Aksel - ESTLAND

    5.ROINAS Fridtjof - NOORWEGEN

    6.DERYCKE Giorgio -JONGE RENNERS ROESELARE

    7.JULIUS Jayde -CUBE-FINTRO CT

    8.FARAZIJN Maxime -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.LEEMANS Rob -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.VAN DEN ENDEN Rob -RESTORE CYCLING

    24.GEERINCK Jens uit Grembergen -AVIA CYCLING TEAM

    18-09-2011 om 21:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 10°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Proficiat aan WOUTER PERSOON met zijn 1°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!
    Druyts Jessy KOP 2011.jpg    Persoon Wouter KOP 2011.png

            Jessy Druyts                  Wouter Persoon

    Zondag 18/09/2011 HOESELT (LB) - Juniores - 85 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 64

    1 PANIS Maxim (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 RAMAEKERS Jochen (SPORT EN MOEDIG GENK)
    3 FRANCOIS Christopher (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
    4 PERRY Benjamin
    5 VAN CALDENBORGH RICK
    (UCS CRABBE PERFORMACE)
    6 CARNEVALI Jean-Albert (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
    7 DUSOLEIL Jasper (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    8 DE VOS Adam
    9 SCHEPMANS Brecht
    (LIMBURGSE AFDELING)
    10 JACOBS Vincent (SPORT EN MOEDIG GENK) op 1’30"
    11 VAN DER LINDEN Olivier
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    34 VAN DAM Tom (RUDYCO CYCLING TEAM) op 1’45"
    36 RELAES Damiaan
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    18/09/2011 HOOGSTRATEN (MEERLE) (A) - Juniores - 84 km - hmin

    Aantal deelnemers: 48

    1 TUSVELD Martijn (WV DE JONGE RENNER)
    2 KOREVAAR MERLIJN (ORCJANVANARCKEL)
    3 SPRANGERS BRAM (WVDE JONGERENNER)
    4 KOPECKY Seppe (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    5 SINT NICOLAAS TRISTAN (DRC DE MOL)
    6 VERTOMMEN Jeff (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    7 RICHARDS IAN (DCR DE MOL)
    8 BONNE Diego (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    9 VAN DALEN JASON (WESTLAND WIL VOORUIT)
    10 GEERTS Moreno (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    26 GOEDEFROY Jago (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
     

    18/09/2011 RAVELS-EEL (A) - Juniores - 88 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 25

    1 VAN GESTEL Dries (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    2 KASTELIJN IAN (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    3 ROOSEN Timo (TWC PIJNENBURG)
    4 DE KLEIJN ARVID (UWTC DE VOLHARDING) op 27"
    5 SAVICKIS MARTINS
    (RSK TANDEMS MSG)
    6 VAN BEYLEN Jens (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    7 PIJNAPPELS Bram (SCHIJNDEL)
    8 VAN IERSEL Dennis (TWC Pijnenburg) op 2’54"
    9 VAN DIESSEN robin
    (TWC DE KEMPEN) op 4’32"
    10 GEERDING KOEN
    (UWTC DE VOLHARDING)
     

    18/09/2011 VICHTE (W) - Juniores - 94,5 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 103

    1 VAN DER HAEGHEN Ruben (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    2 BENOOT Tiesj (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 LIPSCOMB Mathew
    4 LYNCH Paul
    5 VERMEULEN Alexey
    6 DE SY Gertjan
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    7 PUT Timothy (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 42"
    8 VERMEIRE Jordy
    (K.V.C. DEINZE VZW) op 44"
    9 SERGOORIS Kenneth
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    10 SCHOONHEYT Steve (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY) op 46"
    23 COUSSENS Ruben
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    48 DE BOCK Stef (ISOREX CYCLING TEAM) op 2’20"
    64 PETROV Servaas
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
     

    18/09/2011 KONTICH (A) - Dames Jeugd - 60 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: Juniores

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk  TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.BOGAERT Lisa  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.NIJNS Nathalie uit Lille  SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    4.VERWULGEN Julia uit Moerbeke  SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    5.WINTGENS Marlène  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO              

    6.VAN DE KLUNDERT ROWENA  RSC DE ZUIDWESTHOEK

    7.COPPENS KRISTEN  ZUIDWESTHOEK

    8.ROELEN Evy  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.SCARLATA Gina  TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    10.ROCKX Simone  RSC DE ZUIDWESTHOEK


    Aantal deelnemers: Nieuwelingen

    1.VAN DER MEULEN Kaat  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.KOPECKY Lotte  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.DOLMAN HALIEGH  WCL BERGKLIMMERS

    4.VANDENBULCKE Jesse  CT FORCE VZW

    5.LOWIE Lydwine  CYCLING TEAM COLFONTAINE          

    6.DE JONG JAMIE  ZRTC THEO MIDDELKAMP

    7.DE JONG DEMI  RSC DE ZUIDWESTHOEK

    8.HERMANS Anka  EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    9.HELDERWEIRT Alicia  ISOREX CYCLING TEAM           

    10.PIETERS Eva  VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    18/09/2011 BACHTE-MARIA-LEERNE (O) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 43

    1 WOUTER PERSOON uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

    2 DE MOOR Gilles (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    3 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM) op 28"
    4 WYTINCK Gianni
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 VERBANCK Kevin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 VAN DEN BOSSCHE Timothy (AFD OOST-VL)
    7 BUYSSE Jos (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    8 OLIEBOS Jordy (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    9 HEYTENS Maxim (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 TIMMERMANS Tom (THOMPSON)
    26 VAN OSSELAER Jonas (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    29 BAEYENS Nathan (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    31 LEEMAN Emmanuel (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
     

    18/09/2011 HOOGSTRATEN (MEERLE) (A) - Nieuwelingen - 54 km - 01h25min

    Aantal deelnemers: 26
    1 HENDRICKX MAX (TWC HET SNELLE WIEL)
    2 DE VISSCHER Stijn (WSC HAND IN HAND BAAL) op 40"
    3 BLEIKSLOOT SEM
    (RESTORE)
    4 VERMONDEN Jonas (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 VORSSELMANS Jan (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    6 TALEN JORDI (DE MOL)
    7 HELSEN Jeffry (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 VAN RIEL Brent (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    9 KRAMER Patrick (DRC De Mol)
    10 JACOBS Dieter (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R)

    18-09-2011 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ARNE VAN ROOSBROECK met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Proficiat aan MATTHIAS OSEÏ VERTEZ met zijn 4°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Roosbroeck Arne KOP 2011.jpg       Oseï Vertez Matthias KOP 2011.jpg
     Arne Van Roosbroeck        Matthias Oseï Vertez


    Zondag 18/09/2011 KONTICH (A) - Nieuwelingen - 64,8 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 46

    1 ARNE VAN ROOSBROECK uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    2 OOMEN SAM (TWC PIJNEBURG)
    3 BROOS CHRISTOPHE (TWC PIJNENBURG)
    4 VAN BEETHOVEN Matthias (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 WIDAR Wesley (ucs crabbe)
    6 OSEÏ VERTEZ Matthias (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    7 VAN BEERS MARCEL (TWC PIJNENBRUG)
    8 CUYVERS Jurian (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    9 VERHULST Pauwel (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    10 FIGORILLI Christian (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    18 RELAES Jacob (RUDYCO CYCLING TEAM)
    26 MECHANT Benjamin (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    EINDKLASSEMENT
    Aantal deelnemers: 23
    1 MATTHIAS OSEÏ VERTEZ uit St.Niklaas
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    2 OOMEN Sam
    (TWC PIJNEBURG)
    3 WIDAR Wesley (ucs crabbe)
    4 VAN IERSEL YOURI (PIJNENBURG)
    5 BROOS CHRISTOPHE (TWC PIJNENBURG)
    6 DE DECKER Alfdan
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    7 VAN RENTERGHEM Boris (WK NOORD WEST BRABANT)
    8 FIGORILLI Christian (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    9 RELAES Jacob (RUDYCO CYCLING TEAM)
    10 HEEMSKERK Pim
     

    18/09/2011 RUNKELEN /SINT-TRUIDEN (LB) - Nieuwelingen - 68,8 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    18/09/2011 TIEGEM (W) - Nieuwelingen - 66 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 42

    1 DHONT Seppe (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 BIERMANS Jenthe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 20"
    3 PLANCKAERT Edward
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 CLAUW John Ross (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    5 BATEN Gianni (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    6 BYTEBIER Nils (TIELTSE RENNERSCLUB)
    7 FEYS Laszlo
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    8 DECRAENE Igor (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    9 BRAL Lowie (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 DE POORTER Maxime (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
     

    18/09/2011 VOSSEM (VB) - Nieuwelingen - 61 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 50

    1 VERVOORT Seppe (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 CUYPERS Senne (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.) op 36"
    3 VANDER ELST Kjell
    (VZW DE DEMERSPURTERS)
    4 ARIMONT Charlie (WSC HAND IN HAND BAAL) op 41"
    5 HOFMANS Brent
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    6 WILLEMS Thimo (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    7 DE VILLE Jelle (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    8 PHILIPS Stijn (WSC HAND IN HAND BAAL)
    9 DELANGHE Jelle (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    10 SOMERS Robin (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    24 MEERSSCHAERT Jeroen (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    18/09/2011 WERKEN-KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 63,8 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 35

    1 NOBUS Kevin (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    2 BURTON GERMAIN (DE VER)
    3 THORE Floris (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    4 DELMOTTE Dennis (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    5 DEFREYNE Cedric (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    6 VERSLUIJS Remy (WV ZEEUWS VLAANDEREN)
    7 BOUTTÉ Jordy (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    8 BRACKEZ Massimo (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 55"
    9 VANDEWALLE Kenneth
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 LEGRAND Django (JONGE RENNERS ROESELARE)
     

    18/09/2011 DENDERHOUTEM (O) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:


    18/09/2011 KASTERLEE (A) - Aspiranten

    18/09/2011 LANDEN (CENTRUM) (VB) - Aspiranten

    18-09-2011 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 18/09/2011 ERPE-MERE - STEENBERGCROSS (O) - Veldrijden Klasse 2 UCI - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.PAUWELS Kevin  SUNWEB-REVOR

    2.NYS Sven  LANDBOUWKREDIET op 11"

    3.VANTORNOUT Klaas  SUNWEB-REVOR op 29"

    4.VANTHOURENHOUT Dieter  BKCP – POWERPLUS op 51"

    5.ALBERT Niels  BKCP – POWERPLUS op 1’20"

    6.VANTHOURENHOUT Sven  LANDBOUWKREDIET op 1’43"

    7.BAESTAENS Vincent  LANDBOUWKREDIET op 1’57"

    8.ADAMS Joeri  TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 2’04"

    9.SIMUNEK Radomir  BKCP - POWER PLUS op 2’19"

    10.DENUWELAERE Jan  STYLE & CONCEPT        

     

    18/09/2011 KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 36

    1.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA

    2.VAN LEEUWEN Patrick-TWC De Kempen

    3.WELLENS Geert-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    4.CANT Kevin-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    5.GELUYKENS Kenny-ASFRA RACING TEAM

    6.BEELEN Sven-SUNWEB-REVOR

    7.CANT Jelle-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.DE CLEYN Dave-SCOTT USA CYCLING TEAM

    9.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    10.OOKELOEN JASPER-DONKERS KOFFIE JELLY BELLY

     

    18/09/2011 ERPE-MERE - STEENBERGCROSS (O) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu  ISOREX CYCLING TEAM

    2.JAUREGUI Quentin  LA POMME MARSEILLE op 10"

    3.SOETE Daan  TELENET FIDEA op 11"

    4.VAN AERT Wout  TELENET FIDEA op 39"

    5.HOEYBERGHS Daan  KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’06"

    6.JOSE MANUEL Ribera  ASFRA op 1’43"

    7.WIJKEL Stan  TELENET FIDEA op 1’45"

    8.HUYGEN Tijs  K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 3’18"

    9.AMEEL Alexander  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 3’40"

    10.VANDEKERCKHOVE Thibaut  TIELTSE RENNERSCLUB op 3’42"

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers:

    1.PEETERS Yannick  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.ISERBYT Eli  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 7"

    3.JOSEPH Thomas  CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 16"

    4.TEIRLINCK Jens  CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 24"

    5.VAN DONINK Gianni  VAN GOETHEM/PRORACE CT op 46"

    6.JACOBSEN FABIO  GRC JAN VAN BRABANT op 55"

    7.GOOSSENS Kobe  CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’11"

    8.VAN DE VELDE Thomas  ISOREX CYCLING TEAM op 1’29"

    9.BAKX Kelvin  RSC ZUIDWESTHOEK op 2’01"

    10.JANSSEN TiM  THEO MIDDELKAMP op 2’46"

    26.VERMEIREN Gianni  RUDYCO CYCLING TEAM op 6’13"

     

    18/09/2011 KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 41

    1.HERMANS Quinten-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2.BOETS Ben-VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    3.VEROFT Jelto-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5.COOLEN Yves-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6.CALLAY Stig-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    7.MERTENS Joran-VZW IJSKLOKJE - CYCLING

    8.GORRENS seppe-vzw ijsblokje-cycling

    9.BERVOETS Gertjan-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10.VEESTRAETEN Gillian-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 44

    1.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.AERTS Thijs-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.LIEVENS Siebe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.KLOECK Dario-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    8.VERBRAKEN Jorn-HAGELAND CYCLING TEAM

    9.SCHUERMANS Jelle-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    18/09/2011 KONINGSHOOIKT (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 33

    1.DE WIT Edwin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    2.VAN DEN HEUVEL Peter-TML DOMMELSTREEK

    3.MOTSHAGEN Mattijn

    4.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL

    6.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.BORGERS Tim-APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    9.DIELS Koen-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.DE SCHUTTER Rik-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 28

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.DE KORT Pascal-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL

    6.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.VAN STEERTEGHEM Eric-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.MERTENS François-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    10.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 27

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.RAATS Edwin-NOORD LIMBURG

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4.VAN BOUWEL Eddy-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.COLOMBO Lino-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    10.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    18-09-2011 om 21:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 18/09/2011
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 18/09 MERKSPLAS

    Categorie A/B:
    A = deelnemers: 40
    B = deelnemers: 11
    1--Meyvis Vincent
    2--Yves Boenders (B)
    3--Klaas Stijnen
    4--Anton Wouters
    5--Stefan Hormans

    6--Erik Wellens (B) 7--Stijn Rombouts 8--Jan Discart 9--Christophe Adams (B) 10--Filip de Wijngaert 11--Kristof Martens 12--Kristof Verscheuren 13--Andy Michielsen 14--Raf Van Hove (B) 15--Rik De Vree (B) 16--Tom Van De Poel (B) 17--Kim Van Dingenen 18--Walter De Visscher (B) 19--Tom Wilmsen 20--Kristof Brockmans 21--Peter Bocken (B) 22--Sven Verstraeten 23--Edwin Thys 24--Jef Vanhout 25--Bart Peeraer 26--Hans Mertens 27--David Janssen (B) 28--Guido Vermeiren 29--Jan Van Rompaey 30--Lorenz Lambrechts

     

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 22
    1--Patrick Verdonck
    2--M De Baat
    3--Peter Vos
    4--Bert Kremer
    5--Marc Vekemans

    6--Benny Van Gansen 7--Henri hermans 8--Kris Govers 9--Marc Kiesekoms 10--Danny Dams 11--Herman Proost 12--Wim Van Thielen 13--Alex Ackermans 14--Bruno Brabants 15--Rudi Kenis 16--Ronny Govers 17--Danny Van Hoof 18--Dirk De Wijngaert 19--Maurice Laruelle 20--Gunther juliens

    Categorie D:

    Aantal deelnemers: 12
    1--Marc Heulens
    2--Francy Baptist
    3--Paul Geudens
    4--Andre Volkaerts
    5--Etienne Peeters
    6--Frans Aerts 7--Joseph Claessens 8--François Coppers (Lokeren) 9--Eddy mertens 10--Chris Geerts 11--Staf Lievens 12--Karel Severijns

    Categorie E:
    Aantal deelnemer: 5
    1--Georges Vonckx
    2--Jan Van Hove
    3--Andre peeters
    4--Willy Mous
    5--Frans Bastiaens

    18-09-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    17-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ADRIEN MAES met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan RAF LUYCKX met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    Maes Adrien KOP 2011 3.png  Marien Gerard.jpg
            Adrien Maes                 Gerard Marien


    Zaterdag 17 September 2011 – ERTVELDE RIEME (9940)
    Categorie C/D:
    (28 dln)

    1.Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne, winnaar cat. D)

    2.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    3.Dirk Verbinnen (C2)

    4.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C3)

    5.Franky De Tremerie (C4)

    6.Eric Slock (C5) 7.Peter De Maere (Waasmunster C6) 8.Mario De Kesel (C7) 9.Peter Kerckaert (D2) 10.Bart Rombouts (Kallo C8) 11.Fabien Hanssens (C9) 12.Stefan Adriaenssens (Burcht C10) 13.Danny De Bruyne (C11) 14.Geert Van Speybroeck (C12) 15.Sven De Vlieger (C13) 16.Jimmy Cools (D3) 17.Tommy Heyse (C14) 18.Luc Wytinck (C15) 19.Patrick Joos (D4) 20.Kris De Waele (C16) 21.Niet Ingevuld (C17) 22.Willem Van Oosten (C18) 23.Philip Wittoek (D5) 24.Hans Heeynens (C19) 25.Dominic Felde (C20) 26.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D6) 27.Niet Ingevuld (C21) 28.Jan De Witte (C22)

     

     Categorie E:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Hilair Heye

    3.Marc Couckuyt

    4.Jean-Pierre Van Maldegem

    5.Patrick Watteny

    6.Etienne Claus (Waasmunster) 7.Wim De Coninck 8.Patrick Buyens 9.Geert Smet (St.Niklaas) 10.Philippe Lacquet 11.Johan Martens 12.Siegfried Van Overberghe 13.Georges Vergauwe 14.Alain Goossens 15.Guy Verstraeten 16.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 17.Tom Dossche 18.Frederik Blervacq 19.Robert Craft 20.Erwin D'Hondt 21.Niet Ingevuld 22.Tom Persyn 23.Dirk Breugelmans 24.Paul Van Cleemput (St.Niklaas)

    Categorie F1/F2:

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    2.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    3.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-2)

    4.Daniel Hauttekeete (F2-3)

    5.Jozef De Naeghel (F1-2)

    6.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-3) 7.Marc Colpaert (F2-4) 8.Noël Rogge (F2-5) 9.Robert Maldrie (F2-6) 10.Wim Van Den Heuvel (F1-4) 11.Pascal Cornand (F2-7) 12.Noël Sonck (F1-5) 13.André Bal (F2-8) 14.Niet Ingevuld (F1-6) 15.Roger Janssens (F2-9) 16.Emmanuël De Loor (F1-7) 17.William Govaert (Waasmunster F1-8) 18.Julien De Bock (F2-10) 19.Helmuth Tas (F1-9) 20.Tony Baudonck (F1-10 21.Jos Lissens (F1 - 11) 22.Eddy Romagnolie (F2-11) 23.Eddie Van Leirberghe (F1-12) 24.Noël Verzele (F2-12) 25.Rudy Lammens (F1-13) 26.Hans Van Lierde (F1-14) 27.Roger Janssens (F2-13) 28.Willy De Sutter (F1-15) 29.Jos Dierks (F2-14)

    Categorie G:

    1.ADRIEN MAES (Melsele)

    2.Luc Snels

    3.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    4.Etienne Van Hecke

    5.Louis Moens

    6.Albert Huysmans 7.Adri Van Loon 8.Luc Cocquyt 9.Ludo Opdebeek 10.Roger Den Tijn 11.Willy Mous 12.Etienne De Clercq 13.Eddy De Clercq 14.Eric De Wilde 15.Jean-Paul Van Oudenhove 16.Henk Bolle 17.Roland Van Imschoot 18.David Orford 19.Robert Robijns 20.Alain Messager 21.Jaak Nys 22.Erik Vandersteen 23.Firmin De Zutter 24.Leo Thijssen 25.Marinus Lockefeir 26.Eric Stevens 27.François De Leener 28.Willy Corthier

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Roger De Breuker

    4.Ko Tolhoek

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Freddy Van Impe 7.Luc Muys 8.Daniel Meirlaen 9.Herman Dias 10.Ferdinand Moerman 11.Anton Van Poecke 12.Armand Mols 13.Clement Saelens 14.Christiaan Vandevoorde 15.Denis Keynen 16.Hervé Verstuyft 17.François Brouwers 18.Guus Schuller 19.René Van Reeth 20.Jean-Pierre Heymans 21.Freddy De Jaeger 22.Joseph D'Hont 23.Willy Vereecken 24.Leon Vervaet

    Categorie G++:

    1.RAF LUYCKX (Belsele)

    2.Peter Ryalls

    3.Lucien Van Impe

    4.Daniel Cornu

    5.Clement De Smedt (Wilrijk)

    6.Daniël Nuytinck 7.Daniël Jooris 8.Willy Voorbraeck 9.Jef Verheyen 10.Geoffrey Michels 11.Trevor Fenwick 12.Jasmien De Boeck 13.Edward Battersby

     

    Zaterdag 17 September 2011 – NAZARETH (9810) – Kampioenschap van België Catg.A/B

    Categorie A/B: (82 dln)

    1.Michael Nicolson (Schotland, winnaar cat. A)

    2.Kristof Muys (Winnaar cat .B)

    3.Dries Echelpoels (B2)

    4.Bart Velghe (Merelbeke,Kampioen van België cat. B (B3)

    5.Nico Savat (B4)

    6.Franky Van Oyen (Zulte B5)

    7.Krijn Verschraegen (B6)

    8.Frederik Ghyselen (B7)

    9.Peter Neels (Kruibeke B8)

    10.Hennie Morel (A2)

    11.Peter De Corte (B9) 12.Vincent Brunel (B10) 13.Mario Van Den Broecke (B11) 14.Steven Martens (Lotenhulle, Kampioen van België cat. A (A3) 15.Alex Goossens (Vrasene B12) 16.Dirk Mathijs (Gentbrugge B13) 17.Gert Van Assche (A4) 18.Glenn De Wolf (Hamme A5) 19.Michel Minnaert (A6) 20.Nico Van Bever (A7) 21.David De Swert (B14) 22.Paul Rooseparck (A8) 23.Nico Verwee (B15) 24.Stijn Laureys (A9) 25.Adilson De Koster (B16) 26.Graham Hamish (A10) 27.Steven Landuyt (B17) 28.Kristof Dhondt (B18) 29.Jan Trenson (A11) 30.Andy Bonnaerens (Zele A12)

    17-09-2011 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 17/09/2011 DILBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km – 02h48min

    Aantal deelnemers: 101

    1 VROLIJKX Jeroen (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    2 COENEN Dennis (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    3 KESTELEYN Maarten
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    4 SCHEPMANS Niels (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    5 COMMINETTE Jean-Michel (CYCLISTE DE WALLONIE)
    6 BERTHOLET Quentin (LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI)
    7 VAN DE WAETER Sean (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    8 DE MESMAEKER Kevin (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 LENNERTZ Sam (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    10 TOOTH Niels (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    27 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    30 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai (CYCLING TEAM M. PINTE)
    39 SMET Olivier uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    71 PEIRSMAN Davy uit Temse (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    78 VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
     

    17/09/2011 EERNEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 116 km – 02h46min

    Aantal deelnemers: 81

    1 VERMOOTE Geert (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    2 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    3 NAUWYNCK Stijn
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 7"
    4 WILLEMS Mario
    (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    5 VAN LERBERGHE Bert (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    6 DEMUYNCK Koen (ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM)
    7 DUPONT Timothy (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    8 RAEDT Nielsen (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    9 MAENE Kevin (CYCLING TEAM LUTHO)
    10 MINNE Stijn (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    28 D`HONDT Bram (PWC ALIPLAST) op 6’12"
     

    17/09/2011 MEERHOUT (A) - Elite z.c./U23 - 117,8 km – 02h42min

    Aantal deelnemers: 117

    1 DAVID Tom (USC CRABBE PERFORMANCE)
    2 JANS Roy (USC CRABBE PERFORMANCE)
    3 ENNEKENS Stijn (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    5 VAN ZUMMEREN Stef (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    6 VERBEEK Dieter (VAN EYCK SPORT)
    7 CASTELIJNS TWAN (TWC HET SNELLE WIEL)
    8 SEGERS Joren (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    9 RAEYMAEKERS Mattias (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    10 SAVO Michael
    (VC HAUT PAYS)
    15 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    17 VAN STAEYEN Kevin uit Schoten (PWC ALIPLAST)
    20 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    29 IELEGEMS Nico uit Rumst (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    41 WIELANDT Sven uit Beveren (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
     

    17/09/2011 SLEIDINGE (O) - Elite z.c./U23 - 108 km – 02h38min

    Aantal deelnemers: 76

    1 ALMONACID Luis (USSA PAVILLY BARENTIN)
    2 MIRANDA FIGUEROA Gonzalo (CHILI)
    3 STOFFERIS Rieno (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 VAN DE KLUNDERT Ricardo (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    5 EECKHOUT Kurt (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    6 VANDEWIELE Frederik (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 VAN SPEYBROEK Bart (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    8 FRANÇOYS Sven (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    9 DE POTTER Kjell (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    10 VERHOEVEN Nico
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    16 CORDEEL Pieter uit Stekene
    (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    45 DE GREYT Willem uit Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    54 DE SMIT Joshua uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    59 DE BOSSCHER Koen uit Kalken
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    60 THYS Steven uit Zelzate (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    61 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
     

    17/09/2011 BREENDONK (A) - Women Elite UCI - 125,3 km - 03h02min

    FINALE LOTTO CYCLING CUP – Aantal deelnemers:

    1.VERBEKE Grace  TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM

    2.GUNNEWIJK Loes  NEDERLAND BLOEIT op 3"

    3.VAN VLEUTEN Annemiek  NEDERLAND BLOEIT

    4.HENRION Ludivine  LOTTO HONDA TEAM

    5.BRULEE Latoya  TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM

    6.BRUINS Regina  SKIL - KOGA CYCLING TEAM

    7.MUNOZ GRANDON Paola  CHILI

    8.MUSTONEN Sara   MIX HITEC NOORWEGEN

    9.SPOOR Winanda   MIX SINT MARTINUS VIENNE DOLMANS

    10.POLSPOEL Maaike  TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM

    14.CROKET Gilke uit Bornem  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 13"

    30.Werner Laure uit Duffel  LOTTO HONDA TEAM op 2’08"

    69.NOBUS Anja uit Waardamme TEAM WALLONIE

    78.HANNES Kaat uit Wechelderzande  TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM

    85.VERDONCK Sofie uit De Klinge  MIX DURA VERMEER - AA DRINK

    102.VERWULGEN Julia uit Moerbeke  BELGIE – BELGIQUE op 3’02"

     

    17/09/2011 KOKSIJDE (W) - Men Juniors UCI - 96,2 km - 02h18min

    KEIZER DER JUNIORES - Etappe 1 – Aantal deelnemers:

    1 CAPIOT Amaury (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 GEERINCK Jens uit Grembergen (AVIA CYCLING TEAM)
    3 LEEMANS Rob (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 DERYCKE Giorgio (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 NOMMELA Aksel
    (ESTLAND)
    6 BAKKER Dennis (SINNIGEBOUW WIELERTEAM)
    7 VERMEULEN Emiel (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    8 DECLERCQ Benjamin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 BRUSSELMAN Twan (VACANSOLEIL BHV MAAS)
    10 POT Sebastiaan (SINNIGEBOUW WIELERTEAM)
    22 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke (CUBE-FINTRO CT) op 1’06"

    92 DE BOCK Stijn uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM) op 6’45"
     

    17/09/2011 ALVERINGEM (W) - Juniores - 89 km – 02h17min

    Aantal deelnemers: 23
    1 VANDROMME Evert (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 NOPPE Christophe (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 CONSTANT Kenny (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    4 VAN EECKHOUTTE Niels (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 CAUWELIER Glenn (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 CAILLIAU Robin (CT COVEMAECKER - BALANS) op 5"
    7 VERMEIRE Jordy
    (K.V.C. DEINZE VZW) op 4’00"
    8 VEREECKE Maxim
    (CUBE-FINTRO CT)
    9 VANSPRANGHE Michiel (CT FORCE VZW)
    10 MORTIER Guillaume (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)

    17-09-2011 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 17/09/2011 BOOISCHOT (A) - Juniores - 87 km – 02h00min

    Aantal deelnemers: 75

    1 PERRY Benjamin
    2 ROOSEN Timo (TWC PIJNENBURG)
    3 DE VOS ADAM op 10"
    4 SINT NICOLAAS TRISTAN
    (DRC DE MOL)
    5 BONNE Diego uit De Klinge (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    6 SAVICKIS MARTINS
    7 VERVOORT Nick
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    8 WILLEMS Robby (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    9 JASPERS Dylan (AVIA CYCLING TEAM)
    10 GOYVAERTS Oskar (WSC HAND IN HAND BAAL)
    19 ROTTY Glenn uit Verrebroek (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    33 ANNAERT Dieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    39 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
     

    17/09/2011 HAALTERT (O) - Juniores - 94,4 km – 02h15min

    Aantal deelnemers:

    1 BENOOT Tiesj (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 TEUGELS Lennert (WK NOORD WEST BRABANT)
    3 COOLS Michael (THOMPSON)
    4 DE WITTE Matthias (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE) op 5"
    5 TRIO Niels
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 8"
    6 DE CLERCQ Ide
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 10"
    7 SCHOONHEYT Steve
    (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY) op 1’00"
    8 DE LAETER Saimen
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    9 VAN DER HAEGHEN Ruben (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    10 ELPERS Elroy (THOMPSON)
    12 DE WAEL Aaron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO CT)
    22 GEERINCK Ken (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    23 BOURLEE Felicien (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
    24 VAN DEN DRIESSCHE Niels (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    25 HEIRBRANDT Laurens (ISOREX CYCLING TEAM)
    34 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    48 PRAET Robin uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    52 GOEDEFROY Jago (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    61 THIERENS Sam uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)
    62 MICHILS Sander uit Moerbeke (CUBE-FINTRO CT)
     

    17/09/2011 KORTIJS (GINGELOM) (LB) - Juniores - 84 km – 02h19min

    Aantal deelnemers: 65

    1 PANIS Maxim (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 HERREMANS Jamie (CUBE-FINTRO CT)
    3 SCHEPMANS Brecht (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 SEREXHE Robin (UCS CRABBE PERFORMAN)
    5 BOLLEN Pieter-Jan (USC CRABBE PERFORMANCE)
    6 PEPINSTER Jean (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    7 SCHERPENBERGH Dominique (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    8 STEVENS Andy (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    9 MERKEN Jasper (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    10 WARNIER Antoine (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    18 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 46"
     

    17/09/2011 SINT-DENIJS (W) - Juniores - 85,8 km – 02h07min

    Aantal deelnemers: 65

    1 VERMEULEN Alexey
    2 DELTOMBE Kevin
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 3"
    3 DE LANGE Thijs
    (THEO MIDDELKAMP) op 13"
    4 DULT Jasper
    (THOMPSON) op 47"
    5 LIPSCOMB Mathew
    6 CONVENS Louis
    (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    7 BOSSUYT Gianni (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 55"
    8 TROGH Sven uit Melsele
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 1’30"
    9 VANDAELE Thijs
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    10 CARETTE Florent (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    13 DE BOCK Stef uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM) op 4’50"
    32 VAN DAM Tom uit Melsele
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 6’00"
     

    17/09/2011 MUIZEN (MECHELEN) (A) - Dames Jeugd – 60 km – 01h42min

    Aantal deelnemers: Nieuwelingen

    1.VANDENBROUCKE Saartje  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VERDONSCHOT Laura  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VAN DER MEULEN Kaat  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.KOPECKY Lotte  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VANDENBULCKE Jesse  CT FORCE VZW

    6.VAN T GELOOF Marjolein  RTC DE HOEKSE RENNERS

    7.DELBAERE Fien  YOUNG SCHELDE CT

    8.LOWIE Lydwine

    9.VANDEWALLE Isabel  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.MEYVISCH Molly  GKV CYCLING TEAM


    Aantal deelnemers: Juniores

    1.DELTOMBE Evelien  VZW DE DEMERSPURTERS

    2.VAN BAARLE Ashlynn  RESTORE

    3.DRUYTS Jessy uit Wilrijk  TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    4.NIJNS Nathalie uit Lille SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    5.BOGAERT Lisa  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.ARNOUTS LAUREN  WV DE JONGE RENNER

    7.HELLEMONS Ashley  WV DE JONGE RENNER

    8.VERSCHELDEN Nathalie  VZW LOTTO-LADIESCYCLING          

    9.ROELEN Evy  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.DREXEL CLOUTHIER Ingrid  NUEVO LEON


    17/9/2011 DOTTIGNIES – Nieuwelingen – 77 km – hmin

    Aantal deelnemers: 148

    1 PLANCKAERT Edward  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2 BIERMANS Jenthe  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 ALLEGAERT Piet   JONGE RENNERS ROESELARE

    4 WARLOP Jordi  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5 HEMROULLE Johan  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6 LUYCKX Brent  WSC HAND IN HAND BAAL

    7 VAN RENTERGHEM Bram  ISOREX CYCLING TEAM

    8 VERSTREPEN Dries  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9 LEYSEN Senne  DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    10 MERTZ Remy  TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    31 RELAES Jacob uit Zwijndrecht  RUDYCO CYCLING TEAM

    35 PAUWELS Robin uit Temse  RUDYCO CYCLING TEAM

    41 WITTOUCK Dominick uit Zele WIELERTEAM WAASLAND VZW

    56 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren  WIELERTEAM WAASLAND VZW

    57 PERSOON Wouter uit Stekene  IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    17/09/2011 BOOISCHOT (A) - Nieuwelingen - 64 km – 01h35min

    Aantal deelnemers: 46
    1 PETERS Wouter (RESTORE)
    2 WOUTERS Beau (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    3 CRAS Steff (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    4 VERVOORT Seppe (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 DEMOLDER Thomas (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    6 CUYPERS Senne (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    7 JUNLE Maarten (WV DE IJSSELSTREEK)
    8 HAVERMANS Glenn (WILLEBRORD)
    9 VAN DYCK Robbe (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 20"
    10 VAN MOL Caine
    (THOMPSON) op 50"


    17/09/2011 BRAKEL (O) - Nieuwelingen - km – 01h53min

    Aantal deelnemers: 67
    1 ROELS Ignace (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    2 DE RIJCK Mathias (KSC DENDERSTREEK LABIEKES) op 10"
    3 TIMMERMANS Tom
    (THOMPSON)
    4 BUYSSE Jos (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) op 1’00"
    5 VAN IMPE Joachim
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    6 TIMMERMANS Niels (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    7 VAN BEETHOVEN Matthias (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    8 VAN DEN BRANDE Julien (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    9 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 DE PLUS Laurens
    (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    56 DEBEULE Gillian uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    17-09-2011 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 17/09/2011 EVERGEM-BELZELE (O) - Nieuwelingen - 70 km – 01h43min

    Aantal deelnemers: 27

    1 VAN HAVERBEKE Julien (PEDALE MADELEINOISE)
    2 ROS Dieter (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE) op 3"
    3 ROELANTS Laurenz
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.) op 7"
    4 GOETHALS Brent
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    5 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    6 SOBERON Zowe (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    7 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    8 BUYSSE Quinten (THOMPSON)
    9 BOUSSAER Bryan (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 ADAMS Jason (ISOREX CYCLING TEAM)
    16 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
     

    17/09/2011 MEERHOUT (A) - Nieuwelingen - 68,2 km – 01h43min

    Aantal deelnemers: 48

    1 VAN GOMPEL Mathias (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 VAN BAARDEWIJK KOEN (DE ZUIDWESTHOEK)
    3 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    4 HURKMANS Martijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    5 GOOSSENAERTS Auren (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    6 GEERTS Jesse (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    7 LOENDERS Lennert (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 45"
    8 KELDERMANS Jordy
    (WILLEBRORD VOORUIT)
    9 LYBEERT Kobe (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    10 MERTENS Thomas (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 1’52"
     

    17/09/2011 NAZARETH (O) - Nieuwelingen - 58,4 km – 01h29min

    Aantal deelnemers: 40

    1 GHYSELS Pieter (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    2 DEFREYNE Cedric (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 3"
    3 DENYS Sven
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    4 GUNST DAVY (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    5 CLAUW John Ross (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    6 PYFFEROEN Matthias
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    7 MOONS Steven (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    8 NIELS Evraert (YOUNG SCHELDE CT)
    9 DIERICKX Anthony (THOMPSON)
    10 MECHANT Benjamin uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
     

    17/09/2011 WAREGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km – 01h42min

    Aantal deelnemers: 37

    1 BURTON Germain (DE VER)
    2 DE SMAELS Cil (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 VANDEWALLE Kenneth (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 52"
    4 TROLOVE Alan
    5 VAN MEERHAEGHE Robin
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    6 BYTEBIER Nils (TIELTSE RENNERSCLUB)
    7 LAMB BEN
    8 VERBANCK Kevin
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 HIMPE Bern (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 VAN OOTEGHEM Thomas (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
     

    17/09/2011 SINT-LIEVENS-HOUTEM (O) – Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 4

    1.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.DE WAELE Lynn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 2

    1.CORYN Louise-ARDILLES CYCLING TEAM

    2.PAYEZ Iliana-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

     

    JONGENS 12 JAAR

    Aantal deelnemers: 36

    1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE

    2.VANOVERBERGHE Jens-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    3.BASTIAEN Jonas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.NOPPE Matthias-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    20.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 30

    1.STEYAERT Bjarne-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    2.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.DE BROUWER Martijn-W.V. ZEEUWS VLAANDEREN

    4.DHOOGE Niels-KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5.DELBAEN Michael-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    12.DE BEULE Jordi-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    16.VERSCHAEVE Viktor-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.VAN MOER Brent-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.CAP Kyle-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    27.VAN GOETHEM Darryl-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 45

    1.VAN DER POEL Tim-RWC AHOY

    2.DE WITTE Sven uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3.NYSSEN Kevin-LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES

    4.JANSSENS Jarrid uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    5.GOEBEERT Pierre-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    16.MARIN Glenn uit Beveren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19.VERWILST Aaron-TIELTSE RENNERSCLUB

    20.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM

    38.DE LOOSE Arne-RUDYCO CYCLING TEAM

    39.DE KEVER Gerben-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    40.DE RAEVE Jordy-RUDYCO CYCLING TEAM

    17-09-2011 om 23:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS VAN DE VELDE met zijn 1°Veldritzege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan ELIAS VAN HECKE met zijn 1°Veldritzege bij de Nieuwelingen !!!

    Van de Velde Matthias KOP 2011.png    Van Hecke Elias KOP 2011.png

     Matthias Van de Velde          Elias Van Hecke

    Zaterdag 17/09/2011 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers:

    1.BRACKMAN Jelle  VAN DER VURST CYCLING TEAM

    2.DE TIER Floris  CYCLINGCHAMPS

    3.VANTHOURENHOUT Michael  CYCLINGCHAMPS op 19"

    4.WELLENS Geert  CHAMPION SYSTEM LBS TEAM op 28"

    5.LAPERE Kris  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 34"

    6.RONDELEZ Bjorn  LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW op 40"

    7.GELUYKENS Kenny  SCOTT USA CYCLING TEAM op 52"

    8.DENOLF Ritchie  CYCLINGCHAMPS op 1’05"

    9.BASSEZ Patrick  K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R op 1’06"

    10.NEIRYNCK Kevin  KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 1’08"

    25.PENNE Stijn  A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 2’25"

    27.BAEYENS Dennis uit Berlare  FLEMISH CYCLING PROJECTS op 3’01"

     

    17/09/2011 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.MATTHIAS VAN DE VELDE uit Hamme  ISOREX CYCLING TEAM

    2.VANKEIRSBILCK Berne  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 21"

    3.DE BRAUWER Brend  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 42"

    4.VANDEKERCKHOVE Thibaut  TIELTSE RENNERSCLUB op 45"

    5.DEGROOTE Jonas  JONGE RENNERS ROESELARE op 1'29"

    6.CLEPPE Nicolas  VZW YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM op 1'49"

    7.VAN DESSEL Kenneth  CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 2'02"

    8.DE KEUKELAERE Bart  KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE          

    9.MORTIER Lenny  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE   

    10.MAES Glenn  ASFRA RACING TEAM op 2'15"

    16.MARTENS Pepijn uit Stekene  WIELERTEAM WAASLAND VZW op 4'32"

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers:

    1.ELIAS VAN HECKE uit Hamme  RUDYCO CYCLING TEAM

    2.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme ISOREX CYCLING TEAM op 45"

    3.VAN DE KERCKHOVE Nick  MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 1’04"

    4.MONTAIGNE Jorn  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 1’16"

    5.DEGRYSE Tibo  CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 1’21"

    6.JANSSEN TIM  ZRTC THEO MIDDELKAMP op 1’52"

    7.EECKMAN Bert  KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 2’09"

    8.DECLERCK Mathias  TIELTSE RENNERSCLUB   

    9.DERIJCKE Rutger  PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 2’30"

    10.LIEDTS Yenn  WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 2’51"

    18.VAN HAVERMAET Gianni uit Meerdonk  RUDYCO CYCLING TEAM op 4’02"

    30.D`HAESE Mathias uit Zele RUDYCO CYCLING TEAM    

     

    17/09/2011 KNESSELARE (O) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.TRAEN Bjorn  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.MAES Timmy  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2"

    3.HEYLENS Jochen  ARDILLES CYCLING TEAM op 21"

    4.DAVID Nicky uit Beveren  A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 34"

    5.VAN ASSCHE Nico  PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’26"

    6.DE MEULENEIRE Laurenz  CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7.DE BACKER Kurt  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’28"

    8.DE NYS Kris  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’56"

    9.BOGAERT Nico  ARDILLES CYCLING TEAM op 2’03"

    10.DEBACQUER Joris  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 2’41"

    17.VAN GAEVER Stefaan  DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS op 3’41"

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.GLADINES Ludwig  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.SMET Ivan uit Hamme  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 7"

    3.DE BOCK Benny uit Hamme  DV op 20"

    4.NERINCKX Stefan  ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 36"

    5.KYNDT Hans  ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM op 46"

    6.LAMMENS Mario  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 1’18"

    7.RAES Patrick  PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV op 1’50"

    8.BALLET Peter  CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE    

    9.DEKEERLE Dirk  FEESTCOMITEIT DROGENBOOM op 2’07"

    10.DEWITTE Wim  CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE op 2’19"

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark  DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VAN DEN BERGH Wim  K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 1’29"

    3.DE SCHEEMAEKER Ronald  KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 2’25"

    4.COOPMAN Ivan  AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 4’21"

    5.WILLIE RUDI  DV op 4’26"

    6.GEUDENS Jan Guido  AFDELING ANTWERPEN – WBV op 4’47"

    7.BLOEMMEN Rudy  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.PAUWELS Luc  VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    9.DE CLERCQ José  YOUNG SCHELDE CT

    10.VENS Dirk  PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    17-09-2011 om 21:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FIETSEN LANGS FILMLOCATIES

    Fietsen langs filmlocaties.


    Er zijn altijd mensen die wel eens graag een fietsroute volgen. Goed voor de conditie maar ook om eens iets aparts te zien. Dit is zoiets.
    Schellebelle 1919, de film van Johan Heldenbergh, toont Scheldeland op zijn mooist: de rustgevende Schelde geflankeerd door groene weilanden, open kouters, broeken en polders, slikken, schorren en meersen. Met de nieuwe gelijknamige fietsroute bij de hand kan je nu zelf kennis maken met het prachtige landschap en de lokale attracties.

    De fietsroute neemt ons in 42 kilometer mee langsheen enkele filmlocaties gelegen in Wichelen, Wetteren, Lede en Berlare. In de folder vindt men ook toeristische informatie en leuke tips, aangevuld met allerlei weetjes over de film.

    Men kan de fietsroute gratis ophalen in de gemeentehuizen van Wichelen, Wetteren, Lede en Berlare.
    Alle info op www.okafilm1919.be/fietsroute 


    Tekst: fvdv

    17-09-2011 om 11:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VAN 16 T.E.M. 22 SEPTEMBER - FIETSEN EEN FEEST

    Fietsen een feest.


    Van 16 tot en met 22 september is het ‘Week van de Mobiliteit’. Over heel Europa wordt dan aandacht gevraagd voor duurzame mobiliteit.Op woensdag 21 september om 19u30 komt op vraag van de Fietsersbond hoog bezoek naar Sint-Niklaas.  Klaus Bondam is de huidige directeur van het Deens Cultureel Instituut in Brussel en was tot 2009 de ‘fietsende burgemeester’ van de wereldfietsstad Kopenhagen.
    Klaus Bondam is een fervent pleitbezorger van het ‘Kopenhageniseren’ van Europa en de wereld (www.copenhagenize.com). Wat dat precies wil zeggen, maakt hij die avond duidelijk in de voordracht ‘Fietsen, een feest!’, die doorgaat in de vredeszaal van het stadhuis.

    Toegang gratis voor alle geïnteresseerden.

    De voordracht gaat door in het Engels, met vertaalhulp en een ruim aanbod aan sprekend beeldmateriaal.

    Inschrijven voor de infoavond is noodzakelijk. Dit kan via een mailtje naar info@fietsersbond.be (met vermelding Bondam – Sint-Niklaas) of telefonisch naar Fietsersbond Nationaal op 03 231 92 95 (tijdens de kantooruren). Het aantal plaatsen is beperkt tot 60.


    Tekst: fvdv

    17-09-2011 om 11:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 17 September – ST.MARTENS BODEGEM (1700) -
    12de rit VWF GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Peter VAN DAMME
    2 Andy De Backer
    3 Philippe Delisse
    4 Raf Van Den Bossche
    5 Joris Cosyn
    6 Dries Vreven
    7 Tom De Maesschalck (Sinaai)
    8 Tom Penninckx
    9 Kevin Van Den Cruyce
    10 Michel Naessens
    VWF 17-9-11-st mart-.bodegem 203.jpg
                                   Winnaar Catg.A Peter Van Damme.
    VWF 17-9-11-st mart-.bodegem 110.jpg  VWF 17-9-11-st mart-.bodegem 098.jpg
    De laatsten zullen de 1ste zijn met Peter Van                                                               Start Catg.A
    Damme die als voorlaatste startte.
    VWF 17-9-11-st mart-.bodegem 180.jpg
                                   Aankomst van Tom De Maesschalck.

    C-reeks
    1 Ronny VAN DER VURST
    2 Willem Van Der Heyden
    3 Patrick Van Ransbeeck
    4 Francis De Ridder
    5 Jimmy De Paepe
    6 Eddy Merckx (Bornem)
    7 Bart De Wever
    8 Guy De Coster
    9 Dominique Van Den Eede
    10 Dirk De Schrijver
    VWF 17-9-11-st mart-.bodegem 200.jpg   VWF 17-9-11-st mart-.bodegem 112.jpg
         Winnaar Catg.C Ronny Van Der Vurst.                                                              Start Catg.C

    D-reeks
    1 Joseph DEVITS

    2 Patrick Jacobs
    3 Danny De Backer
    4 Willy Van Herreweghe
    5 Rudy Berwart
    6 Ronny Paridaens
    7 Rudy Van De Velde
    8 Hedwig Henderickx
    9 Philippe Roelandts
    10 Eddy De Schepper
    VWF 17-9-11-st mart-.bodegem 094.jpg
              Winnaar Catg.D Joseph Devits en winnaar Catg.E Joost Pieters.
    VWF 17-9-11-st mart-.bodegem 026.jpg
                                                       Start Catg.D

    E-reeks
    1 Joost PIETERS
    2 Roland Mersseman
    3 Roger Schouppe
    4 Juan Steeman
    5 Frank De Pelsmaker
    6 Andre Bultinck
    7 Rene Mertens
    8 José Hoebeke
    9 Jos Maes
    10 Jean Blommaert (Hamme)
    VWF 17-9-11-st mart-.bodegem 035.jpg
                                                  Start Catg.E
    VWF 17-9-11-st mart-.bodegem 029.jpg
                         Ex Prof Jan Baeyens die terug zin heeft in de koers.

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL

    2 Roger Hoof (St.Niklaas)
    3 Freddy Vranken
    4 Willy Teirlinck
    5 Jef Everaerts
    6 Frank Laeremans
    7 Guido Cornet
    8 Andre Devadder
    9 Luc Hermans
    10 Omer Debecker
    VWF 17-9-11-st mart-.bodegem 020.jpg
             Winnaar Catg.F Marc Vervondel en winnaar Catg.G Andre Ceurens.

    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Theo Coudyzer
    3 Vic Van den Eynde
    4 Willy Roels
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Kees Sebrechts
    7 Jozef De Bruyn
    8 Francois Van De Vijver
    9 Mathieu Mercken
    10 Albert Van Den Eede

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    17-09-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 17/09/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 17/9 KASTERLEE

    Categorie A/B:
    A aantal deelnemers: 62
    B aantal deelnemers: 21
    1--Philippe Van Opstal
    2--Bert Nietvelt

    3--Jimmy Peeters

    4--Davy Paeshuyse

    5--Tom Linten

    6--Yves Boenders (B) 7--Rob Krijnen 8--Kjell Peeters 9--Walter De Visscher (B) 10--Bart Vanden Wyngaerd (B) 11--Klaas Stijnen 12--Kris Jonkers 13--Nick Verwimp 14--Patrick De Boel 15--Tom Op De Beeck (B) 16--Erik Wellens (B) 17--Christophe Adams (B) 18--Gert Delcroix 19--Sven Verstraeten 20--Rik De Vree (B) 21--Peter Bocken (B) 22--Stefan Hermans 23--Patrick Brees 24--Steven De Coster (B) 25--Filip De Wijngaert 26--Pieter Molenberghs 27--Andy Dubois 28--Glenn Van Laer 29--Andy Van Dyck (B) 30--Jef Van Olmen

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 44
    1--Marc Vekemans
    2--Peter Vos
    3--Jan Van Den Brande
    4--Luc Raeymaekers
    5--Bruno Brabants
    6--Rudi Vingerhoets 7--Luc Van Roy 8--Herman Proost 9--Luc Verwimp 10--Patrick Wouters 11--Pascal De Kort 12--Freddy Vangenechten 13--Henri Hermans 14--Dirk Fuchs 15--Paul Fierens 16--Alex Ackermans 17--Bert Kremer 18--Luc Van Looy 19--Govers Ronny 20--Harry Vertessen

    Categorie D:
    Aantal deelnemers: 11
    1--Paul Geudens
    2--Andre Volkaerts
    3--Marc Heulens
    4--Etienne Peeters
    5--Francy Baptist
    6--Theo Poorters 7--François Coppers (Lokeren) 8--Walter Thienpont 9--Charles Vandekerkhof 10--Staf Lievens 11--Dennis Van Tendelo

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 6
    1--Vonckx Georges
    2--Jos de Wever
    3--Willy Van Herck
    4--Andre Peeters
    5--Frans Bastiaens
    6--Jan Van Hove

    17-09-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    16-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 16/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 16/09/2011 OEKENE-ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 69 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 50

    1.DIEPENDAELE Jurgen -CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.VERVERKEN Gerdy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    3.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    4.CALLEWAERT Rodric-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O

    5.LAMPAERT Yves-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    6.VUYLSTEKER Pieter-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O

    7.DESMET Jani-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    8.VANDRIESSCHE Dieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.DEVOLDERE Niki-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    13.SMET Guy uit Kruibeke-PWC ALIPLAST

     

    16/09/2011 KOOLSKAMP (W) - Men Elite UCI - 192,3 km - 04h16min

    KAMPIOENSCHAP VAN VLAANDEREN  - Aantal deelnemers:

    1.KITTEL Marcel  SKIL - SHIMANO

    2.GREIPEL André   OMEGA PHARMA-LOTTO

    3.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten   TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    4.MC EWEN Robert  TEAM RADIOSHACK           

    5.HUTAROVICH Yauheni   FDJ

    6.PORSEV Alexander   KATUSHA TEAM

    7.KRISTOFF Alexander   BMC RACING TEAM

    8.VAN DIJK Stefan   VERANDA´S WILLEMS - ACCENT

    9.STALLAERT Joeri   LANDBOUWKREDIET

    10.PEETERS Kevin   LANDBOUWKREDIET

    39.ROBERT Frederique uit Mol   QUICKSTEP CYCLING TEAM

    47.STEURS Geert uit Schoten  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    16-09-2011 om 20:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 16/09/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan RAF VAN NIEUWENHOVE met zijn Zege !!!

     

    Vrijdag 17/09/2011 – BORNEM - Inwoners

    1.RAF VAN NIEUWENHOVE

    2.Marc Saey

    3.Rik Van De Voorde

    4.Peter Dierks (Bornem)

    5.Mike De Clercq

    6.Steven Geerinckx 7.Dennis Bernaerts 8.Steven Thierens 9.Nick Vleminck 10.Stef Heyns 11.Jan Koekelbergh 12.Niet Ingevuld 13.Kristof Verhelst 14.Hans Van Hoye 15.Herman De Dekker 16.Jan Roskam 17.Luc De Pauw 18.Gino De Bock 19.Staf De Prins 20.Dirk De Bruyn 21.Leo Dherdeilt 22.Ivan Michels 23.Maarten Vuyt 24.Johan De Roover 25.Herman Vercauteren 26.Alex Thomas 27.Juan Diaz 28.Bart Scheureweg 29.Tony Stevens 30.Kevin Thierens

    16-09-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    15-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 15/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 15/09/2011 KOKSIJDE (OOSTDUINKERKE) (W) - Elite z.c./U23 - 118,4 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 43

    1.VANDRIESSCHE Dieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.BOUVRY Dieter-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 13"

    3.BULTYNCK Kenneth-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 32"

    4.VERHELST Louis-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’05"

    5.HEYTENS Kess-AN POST SEAN KELLY TEAM

    6.MANSILLA Christopher

    7.DECAESTEKER Frederik-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    8.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9.VAN CAUWENBERGHE Christophe-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    10.WALLAYS Jens-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

     

    15/09/2011 WESTKERKE (OUDENBURG) (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 67

    1.VANHAECKE Thomas-GEOX FUJI TEST TEAM

    2.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    3.VERRAES Benjamin-JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    4.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    5.VANNEVEL Dries-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    6.VANTOMME Davy-CYCLING TEAM LUTHO

    7.VANDENBOGAERDE Jens-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    8.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    9.HOLT Ian-GEOX FUJI TEST TEAM

    10.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    14.DE BOSSCHER Koen uit Kalken-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    15-09-2011 om 19:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE ST.PAUWELS VAN WOENSDAG 14/09/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE 
    ST.PAUWELS VAN WOENSDAG 14/09/2011

    BWB 14-9-11-st-pauwels 138.JPG
                          De aankomst van Kristof DHollander te St.Pauwels.     
    BWB 14-9-11-st-pauwels 166.JPG
    Kristof DHollander met de bloemen en vele supporters voor zijn 4de seizoenszegen.
    BWB 14-9-11-st-pauwels 169.JPG         BWB 14-9-11-st-pauwels 171.JPG
                    Kristof met de bloemen.                             Een woordje uitleg voor de micro met Ivan Elegeert.

    14/09/2011 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 80

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    2 CORDEEL Sander uit Stekene
    (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    op 2"
    3 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST)
    4 COOMANS Björn uit Willebroek (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    op 7"
    5 DE SCHEEMAEKER Davy
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 DE GREYT Willem uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    7 HEIRBAUT Tony uit Belsele
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    8 CORDEEL Pieter uit Stekene
    (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    9 CALLEBAUT Kevin
    (PWC ALIPLAST)
    10 BEULENS David
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    11 VERCAUTEREN Tim uit Belsele
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    13 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    14 VAN DE VELDE Koen uit Stekene
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    15 IELEGEMS Nico uit Duffel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    16 GOOSSENS Kenny uit Sinaai
    (PWC ALIPLAST)
    17 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    op 20"
    19 BOEYKENS Gertjan uit Stekene
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    21 VERBEKE Stijn uit Sinaai (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    op 2’05"
    22 VAN BUYNDER Benny uit Bornem
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    25 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    op 2’10"
    27 MARTENS Valentijn uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    28 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    29 GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    30 DURINCK Sean uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    33 DE RIDDER Glenn uit Stekene
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    34 SEELDRAEYERS Tom uit Stekene
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    35 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    36 HEYNS Kristoff uit Temse
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    37 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai
    (CYCLING TEAM M. PINTE)
    38 VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    41 FRUYTIER James uit Moerbeke (PWC ALIPLAST)
    op 2’30"
    42 NEELS Peter uit Kruibeke
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    43 VAN REETH Ken uit Mariekerke
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    44 TEN HARTOG Guy uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    45 VAN HESE Stijn uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    op 3’00"
    BWB 14-9-11-st-pauwels 139.JPG
                                    Sander Cordeel uit Stekene werd 2de.
    BWB 14-9-11-st-pauwels 140.JPG
                            Zegekampioen Guy Smet uit Kruibeke werd 3de.
    BWB 14-9-11-st-pauwels 141.JPG
                                Björn Coomans uit Willebroek werd 4de.
    BWB 14-9-11-st-pauwels 175.JPG
                  Guy Smet samen met de gebroers Sander en Pieter Cordeel.
    BWB 14-9-11-st-pauwels 005.JPG
                           De start van de 80 deelnemers te St.Pauwels.
    BWB 14-9-11-st-pauwels 025.JPG BWB 14-9-11-st-pauwels 037.JPG
        Stijn Verbeke uit Sinaai en Joris Haers uit Bassevelde.                                   Gino Van Broeck en Patrick Cocquyt.
    BWB 14-9-11-st-pauwels 131.JPG  BWB 14-9-11-st-pauwels 067.JPG
                               Tony Bracke                                                                           Ken Van Reeth uit Mariekerke.
    BWB 14-9-11-st-pauwels 158.JPG BWB 14-9-11-st-pauwels 161.JPG
                                    James Fruytier uit Zaffelare.                         De 2 Japanners Gunja Masaki en Nishisawa Lyori die beiden
                                                                                                           hun wedstrijd uitreden.
    BWB 14-9-11-st-pauwels 035.JPG BWB 14-9-11-st-pauwels 027.JPG
                         Kevin Van Goethem uit Sinaai.                                                                Nico Illegems uit Rumst.
    BWB 14-9-11-st-pauwels 164.JPG
                        Kristof DHollander na de aankomst.

                                      
    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    15-09-2011 om 15:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.16° EDITIE RONDE VAN HET WAASLAND IS KLAAR

    16de EDITIE RONDE VAN HET WAASLAND IS KLAAR

    11.09.12 Ronde vh WL foto.jpg 

    In september gaat alweer de Ronde van het Waasland voor mountainbikers van start. Voor de 16de keer al. De Ronde is ontstaan omdat de sponsors van het toenmalig “Mountainbike competitieteam” lokale promotie wilden. De eerste organisatie in de winter ’95 – ’96 telde minder dan 300 deelnemers over 4 ritten.

    Organisator Dirk Cornu keek even terug naar dat verleden:

    -“Een mountainbiketocht organiseren was toen nog simpel. We namen onze trainingstrajecten en we hadden een omloop – bvb. aan de Geul in Sint-Gillis-Waas reden we kilometers op en af de dijken – een schuur was toen de startplaats. Vanaf het millenium moest aan diverse instanties toelating gevraagd worden voor het inrichten van een tocht en diende de betreffende regelgevingen gevolgd.”

    Ondertussen was de populariteit van het mountainbiken sterk toegenomen. Ook de organisaties schoten als paddenstoelen uit de grond. Veel organisatoren volgden de regelgeving niet (bepijlden met verf, organiseerden zonder toelatingen, zonder verzekeringen, …) en maakten elkaar het leven zuur.

    -“De instanties hebben ons dan gevraagd de organisaties in het Waasland te overkoepelen en ze te laten werken volgens de Ronde “huisstijl”. Op die manier werden de concurrenten organisatoren en medewerkers.”

    Dit hield in dat de Ronde zorgde voor de promotie, de logistiek, de coaching, de verzekeringen, de bepijling en signaletica. Tevens coördineert de Ronde de kalender met wandel- , ruiter- en andere wielerfederaties. Tevens werden de toelatingsaanvragen opgevolgd en is de Ronde het aanspreekpunt voor klachten.

    Zo is de Ronde een bundeling geworden van éénmalig bewegwijzerde kwalitatieve bosveldfietstochten. De deelnemers hebben een afstandskeuze voor een 25, 40 of 50 km rit en rijden hoofdzakelijk op mountainbikes over veld- , heide- en bospaden. Op jaarbasis is deze Ronde anno 2011 uitgegroeid tot een 38-tal recreatieve tochten met een zomer- en wintereditie met bijna 35.000 deelnemers uit NW en Centraal België en Zuidwest Nederland !

    Deze recreatiesport blijft een opmerkelijke groei kennen en spreekt alle bevolkingslagen aan zowel qua leeftijd, geslacht en klasse. Deze tochten bieden de mogelijkheid verrassende natuurgebieden te ontdekken welke voor de gewone weggebruiker verscholen blijven, terwijl men de lichaamsconditie onderhoudt of op peil brengt. Iedereen kan deelnemen door zich aan te bieden aan de inschrijving tussen de voorziene starturen om dan op eigen tempo de omloop af te fietsen met de afstandskeuze volgens eigen mogelijkheden. Halverwege is er een bevoorradingspost waar de nodige energievoorraad kan aangevuld worden met een koek, sportdrank en fruit. Voor wie onderweg lichamelijke of technische problemen krijgt is er een pechdienst. Bij de aankomst zijn er douches voorzien en staan er glazen boterhammen klaar voor de après – bike - het sociale luik van de Ronde.

    ZOMEREDITIE SLUIT AF.

     

    De zomereditie waarvan de 4de editie momenteel nog loopt wordt weer een voltreffer met bijna 12.000 deelnemers.

    Wist u dat  een Ronderit in het kader van een kermisprogramma voor de grootste volkstoeloop op die kermis zorgt, dat via de Ronde er een nieuwe aardrijkskundige streek is ontstaan in het Waasland nl. de “Wase Ardennen” dit na de Wase Ardennenrit te Elversele.

    Op zondag 18 september zullen de organisatoren deze zomereditie tevreden kunnen afsluiten met een eindhappening in het Provinciaal Domein te Wachtebeke en de fantastische organisatie van mountainbikeclub “De Trotinetten”. Tussen 8u en 10u30 kan gestart worden voor 28, 37 of 53 km met 90 % off road.

    De opbrengst gaat ook ieder jaar naar een goed doel: gehandicaptencentrum “De Sperwer” uit Lokeren, diabetiscentrum Vlaanderen en “Het Veer” in Sint-Niklaas kwamen reeds aan beurt. Van deze 4de editie gaat de opbrengst naar de “Christoforusgemeenschap te Munte” voor begeleid wonen. De eindhappening start om 12u30 met verloting van 3 prachtige mountainbikefietsen “Thompson” onder de deelnemers.

     

    Hiermee houdt de bikepret niet op. Zondag 25 september start de 16de Thompson wintereditie van de Ronde met 23 ritten. De openingsrit is van het Mezenstraatcomité t.v.v. Kom op tegen Kanker.

    Deze 16de editie zal weer door de trouwe sponsors ingekleurd worden. De bepijling zal gebeuren met goed zichtbare fluogele “Waassolar” pijlen. Het is een opsteker dat een “groen” bedrijf (zonnepanelen) zich wil associëren met de Ronde terwijl de instanties de mountainbikesport onterecht als harde sport catalogeren in hun groenbeleid. Ook de knappe “Volvo‘s” zullen jullie verder verleiden. De Ronde is er voor iedereen net als “Bond Moyson” ! De uitgebreide bevoorradingen waarvoor de Ronde gekend is blijven. Van de deelnemers vragen ze een rijgedrag dat de wegcode en andere weggebruikers respecteert - deze Ronde is een sociaal, familiaal, recreatief en toeristisch vrijetijdsgebeuren ! Nieuw in de 16de editie is dat die doorgaat tot eind februari. De eindhappening is het weekend van 25 en 26 februari met de Memorial Patrick Meersschaert.

    De rit van Burcht wordt vervangen door “de Wase Ardennenrit” vanuit Sombeke.

    De decembertocht van Sinaai verwisselt van datum met Sint-Pauwels zodat men in Sint-Pauwels kan meewerken aan “het glazen huis” op 18 december.

    Ook zal de mogelijkheid bestaan om met het Rondegezelschap op stage te gaan naar Turkije tussen 12 en 20 januari 2012.

    De goede verstandhouding met de Provincie zal er voor zorgen dat er terug natuurgebieden éénmalig voor de Ronderitten zullen toegankelijk worden.

    De “Ronde van het Waasland” is als wielerfederatie erkend door de provincie.

    Voor deze 16de editie met 23 ritten mikt Dirk Cornu op 23.000 deelnemers ! Er zullen 26 verenigingen meegenieten van de financiële inkomsten.

    Het programma: deelnameprijs: 3,5 of 4 euro (met ritverzekering) (2 euro -16 jarige)

    (douches, bikewas, prijzenpot, bevoorradingen, gezellige voor en na bike, fietsexpo)




    Tekst en foto:fvdv

    15-09-2011 om 14:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RITTEN RONDE VAN HET WAASLAND 2011-2012

    RITTEN RONDE VAN HET WAASLAND 2011-2012

     

    1e rit: Zo. 25 sept. te SINAAI (8u-10u30) (Tel.03/7725747) 5 euro Kom op tegen KANKER

    Mezenstraatcomite (30/50/65 km) (gezin 31 km) Cafetaria FC Herleving , Vleeshouwersstr. 4

    2e rit: Za. 1 oktober te MOERBEKE (8u30-14u)

    (20/30/45/60 en 70 km) Pereboomstwg. 47 (Tel. 09/3466381 - 0478/280116)

    3e rit: Zo. 2 oktober te WAASMUNSTER (8u30-10u30)

    (30/49 km) brandweerkazerne. Nijverheidsln. 50 (Tel. 052/460374)

    4e rit: Zo. 9 oktober te MOERZEKE-KASTEL  (8u30-10u30)

    (30/40/50 km) sportcentra Ter Munken Bosstraat (Tel. 052/380564 - 0475/775541)

    5e rit: Zo. 16 oktober te SINAAI  (8u30-10u30)

    (32/42/49 km) Cafetaria FC Herleving, Vleeshouwersstr. 4 (Tel. 0476/232525)

    6e rit: Zo. 23 oktober te BEVEREN (8u30-10u30)

    (28/50 km) atletiekterrein Klapperstr. (Tel. 0476/232525)

    7e rit: Zo. 30 oktober te BELSELE (8u30-10u30)

    (30/50 km) sporthal De Klavers St-Andriesstr. (Tel.0475/684371)

    8e rit: Di. 1 november te NIEUWKERKEN (8u30-10u30)

    (32/54 km) stedelijke basisschool Gijzelstraat (Tel. 03/7798771)

    9e rit: Zo. 6 november te SINT-NIKLAAS (8u30-10u30)

    (29/54 km) atletiekclubhouse AC Waasland Lange Rekstraat (Tel. 0476/232525)

    10e rit: Vrijd. 11 november te EKSAARDE- Lokeren (8u30-12u)

    (26/44/54 km + Kidstour start 10 u) sporthal Muylaertstr. (Tel. 0474/384031)

    11e rit: Zo. 13 november te SOMBEKE (Waasmunster) (8u30-10u30) Wase Ardennenrit

    (30/42/50 km) voetbal KVV White Star Smoorstraat 23 Z (Tel. 0476/232525)

    12e rit: Zo. 20 november te HULST NL (8u30-10u30)

    (25/50 km) cafetaria atletiekterrein Willem Alexanderstraat (Tel. 0031114315292)

    13e rit: Zo. 27 november te HAASDONK(8u30-10u30)

    (20/30/50 km) Cafetaria Sporthal Ropstraat (Tel. 03/7551880 0475/395305)

    14e rit: Zo. 4 december te BORNEM (8u30-10u30)

    (25/49 km) kult. centrum Ter Dilft Sint-Amandsestwg (Tel. 0473/961935)

    15e rit: Zo. 11 december te DE KLINGE (8u30-10u30)

    (27/49 km) sporthal Kieldrechtstraat 12 (Tel. 0476/232525)

    16e rit: Zo. 18 december te SINT-PAUWELS (8u30-10u30)

    (27/52 km) FC Herleving Vosdreef (Zandstraat) (Tel. 0476/232525)

    17e rit: Zat.. 24 december te STEKENE-POLKEN (8u30-11u30) (28/40/52 km) + begeleide

    Kidstour start 10u Van Hooste, Polken 95 (Tel. 03/7798771)

    18e rit: Zo. 8 januari te GREMBERGEN (8u30-10u30)

    (37/44/54 km) gemeenteschool ’t Kraaiennest, Rootjensweg 76 (Tel. 0496/547840)

    Stage Turkije 12 jan – 20 jan

    19e rit: Zon. 5 febr. HAMME - Zogge "Schelde & Durme-VTT"_(8u – 10u30)

    (25 - 35 - 45 - 50 - 55 – 60 - 65 km), parochiezaal "NEERLANDT", Zoggestraat (tel.0485/080674)

    20e rit: Zon. 12 februari SINT-NIKLAAS Jasmijn-tour 8u - 10u30 (25/35/55 km)

    TC Jasmijn Jasmijnenweg (zijweg Breedstraat) (tel. 0476/232525)

    21e rit: Zon. 19 februari SINAAI 8u – 10u30 (27/36/44/53 km)

    Zwaanaardestr. 137 Tankstation Vercauteren (tel.0486/827843)

    22e rit: Za. 25 februari te SINT-GILLIS-WAAS memorial Patrick Meersschaert (9u30-14u)

    (30/50 km) sportcomplex “De Route” Stationsstraat (Tel. 0476/232525)

    23e rit: Zo. 26 februari EINDHAPPENING te SINT-GILLIS-WAAS (8u30-10u30)

    (25/45 km) sportcomplex “De Route” Stationsstraat (Tel. 0476/232525)
     

     

    Tekst:fvdv

    15-09-2011 om 14:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 25 SEPTEMBER FIETSTOCHT TE SINAAI + OPENINGSRIT RONDE VAN HET WAASLAND

    Mezenstraat Sinaai zet weer jong en oud op de fiets voor het goede doel.

    11.09.12 MEZENSTRAAT foto2011.jpg 
    Het Mezenstraatcomité met de organisatoren van de Ronde van het Waasland
    voor mountainbikers.

     

    Op zondag 25 september organiseert de Mezenstraat in Sinaai haar negende fietstochten. Het programma bestaat uit drie mountainbike-ritten (30, 50 en 65 km) voor de sportieve fietser, een gezinsfietstocht (30 km) waar iedereen aan kan deelnemen, en een avontuurlijke fietsbehendigheidstraining voor kinderen, inclusief deskundige uitleg door de verkeerspolitie.

    De fietstochten draaien – reeds sinds de start in 2004 – volledig rond “Kom op Tegen Kanker”. De acht vorige edities brachten in totaal al 46.300 euro op voor dit goede doel, dit dankzij de sportieve inzet van 9.200 fietsers. Het is hun bescheiden bijdrage voor de initiatieven van de Vlaamse Liga Tegen Kanker (VLK), die met deze opbrengsten onder meer wetenschappelijk onderzoek steunt en een uitgebreide sociale dienst aanbiedt.

    Rond deze tijd pakt de Vlaamse Liga Tegen Kanker ook uit met haar campagne “Nee aan armoede door kanker”. Mensen met kanker gaan er vaak ook financieel onderdoor. Mensen met hoge ziektekosten en een laag inkomen zijn twee keer de dupe. Ze moeten soms hun huis verkopen, of ze stellen een ziekenhuisopname uit omdat ze niet kunnen betalen.

    -“Met onze actie geven we ook steun aan het Kankerfonds van de VLK, welke mits bepaalde voorwaarden financiële steun verleent aan kankerpatiënten”, aldus Mike Nachtegael.

     

    Openingsrit “Ronde van het Waasland”

    De fietstochten van de Mezenstraat zijn ook het startschot voor de populaire “Ronde van het Waasland”, die dit jaar toe is aan haar 16e Wintereditie. Deze ronde bestaat uit 23 mountainbike-ritten doorheen het Waasland, en brengt jaarlijks duizenden mensen op de fiets. In een afzonderlijke perstekst gaat bezieler Dirk Cornu hier dieper op in. De organisatie van de fietstochten van de Mezenstraat is mogelijk dankzij de inzet van ongeveer 60 vrijwilligers, voor het merendeel bewoners van de Mezenstraat, maar ook enkele “externen” die intussen deel uitmaken van de familie. Dat al deze mensen samen de fietstochten organiseren draagt ook bij tot een sterk sociaal weefsel en een aangename buurt. Voor deze 9e editie verwelkomen we overigens 4 nieuwe medewerkers! De opbrengst van de inschrijvingsgelden gaat integraal naar het goede doel. Deelnemen kost 5 euro. Vanaf dit jaar zijn ze verplicht om bijkomend 0,50 euro te vragen indien men zich wil verzekeren (heel wat deelnemers zijn al verzekerd en hoeven geen extra verzekering te nemen). Dit inschrijvingsgeld omvat naast de fietstocht ook de drie ruime bevoorradingen.

     

    Mike Nachtegael:

    -“Nergens zijn de bevoorradingen langs het parcours zo goed als bij ons! We steken de handen uit de mouwen om de deelnemers een ruim assortiment van spijs en drank aan te bieden. De drank varieert van water en fruitsap tot sportdrank, Aquarius, en –last but not least – ons volledig gratis jeneverkraam dat opgesteld staat in de Mezenstraat. De spijs is ook uitgebreid: van koekjes, over fruit, tot zelfgebakken taarten. We koppelen ook een educatief luik aan de fietstochten: op de speelplaats van school “De Zwaan” in de Leebrugstraat organiseren we fietsbehendigheid voor kinderen. We werken hiervoor ook samen met de verkeerspolitie en de Sint-Catharineschool van Sinaai.”

     

    In geval van nood kan een beroep gedaan worden op een nooddienst. Alle

    deelnemers krijgen een noodnummer mee dat ten allen tijde opgeroepen kan

    worden! Men komt dan zo snel mogelijk ter plaatse om hulp te bieden.

    Bij gunstige weersomstandigheden kan er geparkeerd worden op het terrein tussen

    de sporthal en het chiroheem. Op die manier maken ze het de deelnemers makkelijk,

    en verlichten ze de parkeerdruk in de dorpskern.

    Er wordt nu al werk gemaakt van promotie: er is een sponsorboekje gemaakt (waarin ook enkele interessante teksten staan), er werd uitvoerig geflyerd op andere fietstochten, en in Sinaai komt er nog een aparte flyer om de gezinstocht te promoten. Wie een beeldverslag wil zien van vorig jaar kan op woensdagen 14 en 21

    september terecht op TV-Oost, in de rubriek “TV Publiek”.

    En last but not least is er nog de website: www.mezenstraat.net (nieuw adres). Men vindt er alle informatie over de fietstochten en het Mezenstraatcomité. Bijzonder leuk zijn ook de fotoreportages van vorige edities, die perfect de aangename sfeer weergeven.

    Afspraak dus op zondag 25 september. Inschrijven kan van 7u30 tot 10u00 in de kantine van FC Herleving Sinaai, nabij de sporthal van Sinaai.

     

    Tekst: FvdV

    15-09-2011 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg

    MINIEMEN

    Zingem

    9 jaar - 17 dln

    - Jado Bleyenberg: 2de afvalling, 2de wedstrijd, algemeen klassement 2de

    WAC 15-09-2011 DSC01981.jpg  WAC 15-09-2011 DSC01991.jpg
    WAC 15-09-2011 DSC02029.jpg WAC 15-09-2011 DSC01994.jpg

    10 jaar - 18 dln

    - Sybren Van Houte: 1ste plaats na een solorit. Proficiat !!!

    WAC 15-09-2011 DSC02000.jpg WAC 15-09-2011 DSC02032.jpg

    11 jaar - 27 dln

    - Indy Apers 24ste

    - David Verbruggen – 25ste

    WAC 15-09-2011 DSC02007.jpg WAC 15-09-2011 DSC02024.jpg

    ASPIRANTEN

    Zaterdag 10/09 - Ottergem

    13 jaar - 36 dln

    - Beck Cedric 1ste plaats - Proficiat !!!

    - Apers Ruben – 3de

    - Van Steensel Mats – 7de

    - Steynen Reno – 16de
    WAC 15-09-2011 Ottergem 023.jpg WAC 15-09-2011 Ottergem 029.jpg

    WAC 15-09-2011 Ottergem (4).JPG WAC 15-09-2011 Ottergem 1.JPG
    WAC 15-09-2011 Ottergem 011.jpg WAC 15-09-2011 Ottergem 013.jpg
    WAC 15-09-2011 Ottergem 015.jpg WAC 15-09-2011 Ottergem 019.jpg
    WAC 15-09-2011 Ottergem 020.jpg

    14 jaar - 40 dln

    - Vercauteren Toon – 22ste

    - Braem Roeland – 31ste

    - De Kever Gerben – 34ste

     

    Zondag 11/09 – Wortegem Petegem

    12 jaar - 29 dln

    - Van Houte Gerben – 5de

     

    13 jaar - 35 dln

    - Milliau Vince – 4de

    - Vaerewijck Bram – 24ste

    - Pintens Dorinda – 28ste

     

    14 jaar - 60 dln

    - Van Bragt Daan – 8ste

    - Van Tilborgh Brent – 20ste

    - Van Den Broeck Jordi – 32ste

     

    NIEUWELINGEN

    - Stef Vercauteren was geselecteerd voor Interclub in Luxemburg en werd 66ste van 180 dln.

    Van Hooydonck Nathan is daar gevallen.

     

    Zaterdag 10/09 – Boekhoute - 43 dln

    - Baert Atlas gevallen

     

    Zondag 11/09 – Sint-Lenaarts – 60 dln

    - Van Riel Brent – 11de

    - Verscheuren Steve – 18de

    - De Ost Jarne – 19de

    - Van De Wijgaert Axel – 25ste

    - Leeman Emmanuel – 26ste

    - Deckers cisse – 28ste

    - Waterschoot Django – 31ste

    - Van Cauteren jonas – 36ste

    - Timmermans Ward – 38ste

    - Bastiaens Davy – 40ste

     

    JUNIOREN

    Zondag 11/09 – Udegem – 45 dln

    - Huybrecht Michael – 24ste



    Uitslagen en bron foto's: Nancy Cappelle

    Bewerking: Kenny Janssens

    15-09-2011 om 13:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 12/09/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE 
    NIEUWKERKEN VAN MAANDAG 12/09/2011

    BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_9066.JPG
    Guy Smet met de bloemen en zijn vele supporters voor zijn 23ste Seizoenszegen.
    BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_9028.JPG         
                               Aankomst van Guy Smet te Nieuwkerken.                        
    BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_9030.JPG
       Een welverdiend zegegebaar want maar 3 renners reden de wedstrijd uit.
    BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_9085.JPG
                         Guy Smet aan het woord bij Gerry Van Gasse.


    12/09/2011 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 27

    1.GUY SMET uit Kruibeke -PWC ALIPLAST

    2.PERSOON Joeri uit Stekene-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 2’02"

    3.PATTYN Karel-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 4’07"

    4.VAN DER POEL David-BKCP – POWERPLUS op 7’25"

    5.VAN DE VELDE Koen uit Stekene-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6.VAN REETH Ken uit Mariekerke-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    7.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    9.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-CYCLING TEAM M. PINTE

    10.HALES JAKE-CORLEY CYCLES op 10’15"

    12.GIDÉ Stijn uit Sinaai-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    13.NYS Mattias uit Nieuwkerken-PWC ALIPLAST

    15.HEYNS Kristoff uit Temse-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    19.BOEYKENS Gertjan uit Stekene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    20.MAES Vincent uit Stekene-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_8697.JPG                       BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_9017.JPG
    BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_8817.JPG BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_9004.JPG
    WBV 12-9-11-nieuwk-waas 036.jpg BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_8936.JPG
    BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_8866.JPG BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_8836.JPG
    BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_8758.JPG BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_8765.JPG
    Freddy Vercauteren, schoonvader van Guy Smet.
    BWB Nieuwkerken van 12-09-2011 EZC PMA_8996.JPG
    De 3 koplopers, Joeri Persoon, Karel Pattyn en Guy Smet die vanaf ronde 4 solo
    wegreed. Deze 3 renners reden als enigsten de wedstrijd uit.
    WBV 12-9-11-nieuwk-waas 039.jpg WBV 12-9-11-nieuwk-waas 003.jpg
              Kevin Van Goethem uit Sinaai.                                        Ken Van Reeth uit Mariekerke en Stijn Gidé uit Sinaai.
    WBV 12-9-11-nieuwk-waas 027.jpg WBV 12-9-11-nieuwk-waas 018.jpg
                   David Van Der Poel                                                        Karel Pattyn en Joeri Persoon uit Stekene.

    Maes Pierre KOP.jpg Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Extra foto’s: Rita Thienpondt
    Bewerking: Kenny Janssens

    15-09-2011 om 12:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN + FOTO'S WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/09/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 18°Seizoenszege in de Catg.B !!!
    Van Oyen Franky BK 2011.png
    Dinsdag 13 September 2011 – NIEUW-NAMEN (NL)

    Categorie A/B: (32 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Bart Velghe (B2)

    3.Christophe De Grom (B3)

    4.Vincent Brunel (B4)

    5.Peter Neels (Kruibeke B5)

    6.Kristof Muys (B6) 7.Didier De Lannoy (B7) 8.Eric Vereecken (B8) 9.Gunther Cuylits (B9) 10.Dave Vennincx (B10) 11.Wim Heyndrickx (Vrasene B11) 12.Andy Van Loon (B12) 13.Stefan Adrianssens (Burcht B13) 14.Alex Goossens (Vrasene B14) 15.Kevin Vleurinck (Zelzate, winnaar cat. A) 16.Sammy Bogaert (Kalmthout A2) 17.Jurgen Goossens (Kieldrecht B15) 18.Nico Verwee (B16) 19.Andy Bonnaeres (Zele A3) 20.Jordy Leenknecht (A4) 21.Wim Rombaut (Stekene B17) 22.Bjorn Smet (A5) 23.Jaap Westrate (B18) 24.Mikey Van Kruiningen (A6) 25.Jean Paul Reunis (B19) 26.Rudie Klaase (B20) 27.Wim Vercruyssen (B21) 28.Jan Trenson (A7) 29.Dave Verley (A8) 30.Davy Reniers (Kruibeke A9)
    WAOD 13-9-11-nieuw namen 088.jpg
            Aankomst van Franky Van Oyen die zijn 18ste zege liet optekenen.
    WAOD 13-9-11-nieuw namen 115.jpg
        Winnaar Catg.B Franky Van Oyen en winnaar Catg.A Kevin Vleurinck.
    WAOD 13-9-11-nieuw namen 091.jpg  WAOD 13-9-11-nieuw namen 092.jpg
      Aankomst van Bart Velghe die 2de werd.                        Aankomst van Christophe De Grom die 3de werd.
    WAOD 13-9-11-nieuw namen 094.jpg
                                  Peter Neels uit Kruibeke werd 5de.
    WAOD 13-9-11-nieuw namen 081.jpg
                                  Bart Veghe en Christophe De Grom.
    WAOD 13-9-11-nieuw namen 121.jpg  WAOD 13-9-11-nieuw namen 105.jpg
      Sammy Bogaert met zijn supporter nr.1                             Winnaar Catg.A Kevin Veurinck met zijn ouders.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    15-09-2011 om 10:34 geschreven door kenny


    14-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 14/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    DHollander Kristof KOP 2010.jpg
    Woensdag 14/09/2011 G.P. de Wallonie – Elites – 203 km - 05h00min

    Aantal deelnemers:

    1.GILBERT PHILIPPE  OLO

    2.SIMON JULIEN  SAU  op 2"

    3.LEUKEMANS BJORN  VCD

    4.DE WAELE BERT  LAN

    5.COMMEYNE  DAVY  LAN

    6.KWIATKOWSKI MICHAL  RSH

    7.FREIRE Oscar  RAB

    8.LEVARLET GUILLAUME  SAU

    9.DENIFL STEFAN  LEO

    10.VANTOMME MAXIME  KAT

    33.VANDYCK NIELS uit Puurs BEL op 14"

    55.STEURS GEERT uit Schoten  TSV op 36"


    14/09/2011 RETIE - GROTE PRIJS J.P. MONSERE (A) - Elite zc/U23 - 139 km - 03h04min

    Aantal deelnemers: 147

    1.GONZALO MIRANDA Figueroa

    2.LINTEN Tom-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL op 5"

    3.DOMS Steven-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    4.WILLIAMSON James

    5.GYS Jens-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    6.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM

    7.VAN DYCK Kevin-JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    8.DE VRIES Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9.VAN KERCKHOVEN Niels-RACING TEAM SMOUT BOECHOUT

    10.COENEN Dennis-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    15.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-PWC ALIPLAST op 30

    20.MEERSMANS Bjorn uit Bornem-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    22.DRUYTS Gerry uit Wilrijk-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    24.VANHOVE David uit Beverlo-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    55.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    94.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg-STAR CYCLING TEAM

     

    14/09/2011 DE PINTE (O) - Elite z.c./U23 - 111,1 km - 02h35min

    Aantal deelnemers:

    1 REYNVOET Niels (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    2 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)

    3 ONGENA Thomas
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    4 VAN MEIRHAEGHE Jef
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    5 VANDAMME Davy
    (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    6 EISAKS Kalvis
    (EC RAISMES PETITE FORE)
    7 SAVAT Nico
    (CYCLING TEAM GRILLHUISJE)
    8 CLAUWAERT Joeri
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    9 MINNE Stijn (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)

    10 BAEYENS Tommy
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    25 PERSOON Joeri uit Stekene
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
     

    14/09/2011 HOEGAARDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 115,8 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 132

    1.GIAUX Jerôme

    2.BECIS ARMANDS-RRS

    3.VAN ROY Stijn-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.COMMINETTE Jean-Michel-CYCLISTE DE WALLONIE

    5.PUTSEYS Kevin-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6.VAN ROY Simon-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    7.NECKEBROECK Sven-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    8.BEKMANIS INDULIS-ISD

    9.DE BONDT Dries-WK NOORD WEST BRABANT

    10.FLAKSIS ANDZS-RRS

    34.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    46.VAN GUYSE Jarno uit Stekene-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    78.PENNE Frederik-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    14/09/2011 SINT-PAUWELS (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 80

    1 KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    2 CORDEEL Sander uit Stekene
    (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    op 2"
    3 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST)
    4 COOMANS Björn uit Willebroek (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    op 7"
    5 DE SCHEEMAEKER Davy
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 DE GREYT Willem uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    7 HEIRBAUT Tony uit Belsele
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    8 CORDEEL Pieter uit Stekene
    (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    9 CALLEBAUT Kevin
    (PWC ALIPLAST)
    10 BEULENS David
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    11 VERCAUTEREN Tim uit Belsele
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    13 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    14 VAN DE VELDE Koen uit Stekene
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    15 IELEGEMS Nico uit Duffel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    16 GOOSSENS Kenny uit Sinaai
    (PWC ALIPLAST)
    17 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    op 20"
    19 BOEYKENS Gertjan uit Stekene
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    21 VERBEKE Stijn uit Sinaai (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    op 2’05"
    22 VAN BUYNDER Benny uit Bornem
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    25 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    op 2’10"
    27 MARTENS Valentijn uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    28 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    29 GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    30 DURINCK Sean uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    33 DE RIDDER Glenn uit Stekene
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    34 SEELDRAEYERS Tom uit Stekene
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    35 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    36 HEYNS Kristoff uit Temse
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    37 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai
    (CYCLING TEAM M. PINTE)
    38 VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    41 FRUYTIER James uit Moerbeke (PWC ALIPLAST)
    op 2’30"
    42 NEELS Peter uit Kruibeke
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    43 VAN REETH Ken uit Mariekerke
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    44 TEN HARTOG Guy uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    45 VAN HESE Stijn uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    op 3’00"
     

    14/09/2011 RETIE (A) - Amateurs + Masters – 63 km - 01h29min

    Amateurs/Masters A - Aantal deelnemers: 63
    1 VAN BAELEN BEN
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    2 VAN OPSTAL Philippe
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    3 GOOS FREDERIK
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    4 VANHOVE Raf
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    5 PAESHUYSE Davy
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    6 BEHIELS Peter
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    7 VANHOVE JOERI (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)

    8 THIJS Rik
    (ENTENTE CYCLISTE BDE WALLONIE)
    9 VAN GILS ARNE
    (WV DE JONGE RENNER)
    10 VAN DINGENEN Kim (AFDELING ANTWERPEN - WBV)


    Masters B  
    - Aantal deelnemers: 26

    1 LAUREYN Hans (BOLLINI)
    2 VERDONCK Patrick
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    3 VAN DE WATER BART
    (DAGVERGUNNING)
    4 DECOSTER Steven
    (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    5 RAEYMAEKERS LUC
    (DAGVERGUNNING)
    6 MUIJS JAN
    (DAGVERGUNNING)
    7 HERMANS STEFAN
    (DAGVERGUNNING)
    8 BERGHMANS Bob
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    9 ADRIAENSEN FRANK
    (DAGVERGUNNING)
    10 SMOLDERS Frank
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
     

    Masters C  - Aantal deelnemers: 9

    1 VAN ROY Luc (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    2 GEUDENS PAUL (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)

    3 VAN DEN BERGH Wim
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    4 PEETERS Etienne
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    5 VAN EYNDT Jozef
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    6 GOVERS Rony
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    7 JORISSEN EDOUARD
    (DAGVERGUNNING)
    8 VERWIMP Luc
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    9 VAN SINAY Dirk (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)

     

    14/09/2011 PEER - P.K. PISTE NIEUW. - JUNIORES - DAMES JEUGD (LB) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    14-09-2011 om 22:35 geschreven door kenny


    13-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 13/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 13/09/2011 GITS (W) - Elite z.c./U23 - 66 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 38

    1.TAILLIEU Kristof-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

    2.DEMEYERE Geoffrey-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 10"

    3.WALLAYS Jens-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    4.VANNEVEL Dries-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 30"

    5.DEPOORTER Dries-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    6.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7.LAMPAERT Yves-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    8.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    9.CALLEWAERT Rodric-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O op 45"

    10.LEFEVER Nico-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 50"

     

    13/09/2011 DESSELGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 155 km - 03h26min

    Aantal deelnemers: 100

    1.VAN KEIRSBULCK Guillaume  QUICKSTEP CYCLING TEAM     

    2.CAPPELLE Andy  QUICKSTEP CYCLING TEAM op 14"

    3.STALLAERT Joeri  LANDBOUWKREDIET op 50"

    4.BARTEAU GREGORY  LANDBOUWKREDIET op 52"

    5.EECKHOUT Niko  AN POST SEAN KELLY TEAM op 1’09"

    6.MEENHORST ALEX  DIFFERDANGE   

    7.DEKKER Thomas  CHIPOTLE DEVELOPMENT TEAM op 1’11"

    8.DE HAAN SIER JAN JO PIELS op 1’14"

    9.PLANCKAERT Baptiste  LANDBOUWKREDIET op 1’17"

    10.CLAEYS Kevin  AN POST SEAN KELLY TEAM op 1’50"

    18.POELMAN Laurens uit Kalken BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 3’39"

    13-09-2011 om 22:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 23°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2011.png
    Maandag 12/09/2011 MASSEMEN - WETTEREN (O) - Elite z.c./U23 - 104 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 46

    1.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 40"

    3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 58"

    4.DE DECKER Bjorn-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    5.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7.THYS Steven uit Zelzate-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    8.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.STOFFERIS Rieno-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.BAEYENS Tommy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    15.DE BOSSCHER Koen uit Kalken-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

     

    12/09/2011 NIEUWKERKEN WAAS (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 27

    1.GUY SMET uit Kruibeke -PWC ALIPLAST

    2.PERSOON Joeri uit Stekene-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 2’02"

    3.PATTYN Karel-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 4’07"

    4.VAN DER POEL David-BKCP – POWERPLUS op 7’25"

    5.VAN DE VELDE Koen uit Stekene-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6.VAN REETH Ken uit Mariekerke-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    7.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    8.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    9.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-CYCLING TEAM M. PINTE

    10.HALES JAKE-CORLEY CYCLES op 10’15"

    12.GIDÉ Stijn uit Sinaai-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    13.NYS Mattias uit Nieuwkerken-PWC ALIPLAST

    15.HEYNS Kristoff uit Temse-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    19.BOEYKENS Gertjan uit Stekene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    20.MAES Vincent uit Stekene-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    12/09/2011 ZWEVEGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 166 km - 04h08min

    Aantal deelnemers:
    1.Baptiste Planckaert Landbouwkrediet
    2.Jonas Ljungblad
    Team Differdange
    3.Aidis Kruopis
    Landbouwkrediet op 23"
    4.Dimitri Claeys
    Team Netapp op 26"
    5.Steven De Neef
    Jong Vlaanderen – Bauknecht op 1’17"
    6.Kurt Hovelijnck
    Donckers Koffie - Jelly Belly Cycling op 1’26"
    7.Kevin Peeters
    Landbouwkrediet
    8.James Spragg
    Donckers Koffie - Jelly Belly Cycling
    9.Kim Borry
    Soenens-Construkt Glas
    10.Chris Macic

    13-09-2011 om 21:59 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 09/09/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan EDDY MERCKX met zijn 8°Seizoenzege in de Catg.C !!!

    Merckx Eddy KOP 2011.png
    VWF 9-9-11-nieuwkerken-waas 256.jpg
    VWF 9-9-11-nieuwkerken-waas 261.jpg
    Vrijdag 9 September - NIEUWKERKEN
    (9100) - Waaslandronde

    A/C-reeks

    1 Kristof MUYS
    2 Peter Neels (Kruibeke)
    3 Christophe De Grom
    4 Alex Goossens (Vrasene)
    5 Nico Ringelberg
    6 Joris Cosyn
    7 Eddy Merckx (Bornem 1C)
    8 Benny Van Buynder (Bornem)
    9 Angelo Everaert
    10 Danny Saelens
    11 Dave Venninckx
    12 Marc Tabourdon
    13 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    14 Dirk De Schrijver
    15 Stein Convents
    16 Raf Martens
    17 Sven Steenackers
    18 Stefan Verhaeghe
    19 Stefan Adriaenssens (Burcht)
    20 Ward Boulaert
    21 Dave De Swert
    22 Jimmy De Paepe
    23 Bjorn Smet
    24 Nathan Verschueren
    25 Toon Rombaut
    26 Frank D'Hooge
    27 Pieter Vette
    28 Paul Roosenparck
    29 Pieter Convents (Stekene)
    30 Koen De Paepe
    VWF 9-9-11-nieuwkerken-waas 234.jpg
                            Kristof Muys haalt het in de spurt van Peter Neels.
    VWF 9-9-11-nieuwkerken-waas 054.jpg
                       Gianni Cooman, Dries Echelpoels en Kristof Muys.
    VWF 9-9-11-nieuwkerken-waas 092.jpg
                                                   Eddy Merckx
    VWF 9-9-11-nieuwkerken-waas 057.jpg
                                                     Steven Goossens
    VWF 9-9-11-nieuwkerken-waas 203.jpg
                                     Luc Van Clapdorp aan de leiding.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    13-09-2011 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 14 TTC RONDE 2011 - VRIJDAG 09/09/2011 TE NIEUWKERKEN

    Waaslandse TTC Ronde 2011.jpg

    Proficiat aan JAN VLEGELS met zijn 1°Seizoenzege !!!

    Vlegels Jan KOP 2011.png
    Vrijdag 09/09 - Rit 14 TTC - Nieuwkerken

    Uitslag: 55 dln

    1.JAN VLEGELS (Kieldrecht)

    2.Alain Calle

    3.Thomas Neyt

    4.Wim Vercruyssen

    5.Koen Van Laere op 13"

    6.Rikkie Matthijssens 7.Patrick Bolssens 8.Lieven Van De Perre 9.Glenn Hille 10.Etienne Claus 11.Guido Spanoghe 12.Kenny Janssens (Melsele) 13.Kurt Van Raemdonck 14.Steven Van Houte 15.Keny Wille 16.Dirk Bryssinckx 17.Mario Bolssens 18.Niels D’hondt 19.Sven Goffaux 20.Apers 21.Lieven De Breucker 22.Franky Boel 23.Koen Maris 24.Jan Peirsman 25.Van Osselaer 26.David Torfs 27.Kevin Van Put 28.Peter Hoskens 29.Frederic Sevens 30.Franky De Fijn

    TTC 9-9-11-nieuwkerken-waas 252.jpg
    TTC 9-9-11-nieuwkerken-waas 250.jpg



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    13-09-2011 om 21:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan EDDY MERCKX met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Merckx Eddy KOP 2011.png
    Zondag 11 September – DE KLINGE (9170) -
    11de rit VWF GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Danny SAELENS
    2 Christophe Van Gucht
    3 Frank Vagenende
    4 Stijn Verbeke
    5 Tom De Beer (Moerzeke)
    6 Peter Vermassen
    7 Eric Vereecken
    8 Steven Goossens (St.Niklaas)
    9 Ismaen Segers
    10 Alex Goossens (Vrasene)
    VWF 11-9-11-klinge 160.jpg
                 Winnaar Catg.A Danny Saelens en 2de Christophe Van Gucht.
    VWF 11-9-11-klinge 159.jpg
                     De ploeg van het Arrowteam was gelukkig na de wedstrijd.
    VWF 11-9-11-klinge 096.jpg
                          Alex Goossens

    C-reeks
    1 EDDY MERCKX (Bornem)
    2 Jimmy De Paepe
    3 Emmanuel Hiel
    4 Franky Weemaes (Melsele)
    5 Frank Geets
    6 Lieven Van De Perre (De Klinge, was 3° maar dagvergunning wordt pas op 6 geplaatst)
    7 Stefan Verhaeghe
    8 Gunter Biesemans
    9 Steven Verschelden
    10 Wim Rombaut (Stekene)
    VWF 11-9-11-klinge 165.jpg
                        Winnaar Catg.C Eddy Merckx en 2de Jimmy De Paepe.

    D-reeks
    1 Herman PROOST
    2 Serge De Wever
    3 Jan Moreels
    4 Eddy Mertens
    5 Paul Casteleyn
    6 Dominique Turcksin
    7 Willy Van Herreweghe
    8 Luc De Muynck
    9 Rudy Berwart
    10 Bart Delplanque
    VWF 11-9-11-klinge 079.jpg
           Podium Catg.D met Herman Proost, Serge De Wever en Jan Moreels.
               
    E-reeks
    1 Wim DE WAAL
    2 Roland Mersseman
    3 Norbert Van Nuffel
    4 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    5 Joost Pieters
    6 Jean Blommaert (Hamme)
    7 Antoine De Caboter
    8 Luc Van Mol
    9 Patrick Convents
    10 Jos Maes
    VWF 11-9-11-klinge 072.jpg
    Podium Catg.E met Wim De Waal, Roland Mersseman en Norbert Van Nuffel.
    VWF 11-9-11-klinge 058.jpg
                            Dirk Blommaert

    F-reeks
    1 Jos STAES
    2 Roland Boulard
    3 Jan Van Hove
    4 Marc Vervondel
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Karel Heirbaut (Belsele)
    8 Jos Vandermeulen
    9 Hubert d'Hondt
    10 Andre Devadder
    VWF 11-9-11-klinge 024.jpg
                    Podium Catg.F Jos Staes, Roland Boulard en Jan Van Hove.
    VWF 11-9-11-klinge 006.jpg
                                    Aankomst Catg.F met Jos Staes.

    G-reeks
    1 Theo COUDYZER
    2 Werner Dullaert (St.Gillis)
    3 Vic Van den Eynde
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Aad Vingerling
    6 Andre Ceurens
    7 Jos Kloeck
    8 Julien Vyvey
    9 Kees Sebrechts
    10 Francois Van De Vijver
    VWF 11-9-11-klinge 025.jpg
      Podium Catg.G met Theo Coudyzer, Werner Dullaert en Vic Van den Eynde.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    13-09-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    12-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANK VAN HOEYMISSEN met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Van Hoeymissen Frank KOP 2011.png
    Zondag 11 September 2011 – POESELE (9800)

    Categorie A/B: (37 dln)

    1.Kristof Muys (Eine, winnaar cat. B)

    2.Krijn Verschraegen (B2)

    3.Nico Savat (B3)

    4.Franky Van Oyen (Zulte B4)

    5.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    6.Isaak Bultinck (A2) 7.Andy Van Eesbeeck (B5) 8.Mario Van Den Broecke (B6) 9.Kris Verhooghe (B7) 10.Nico Verwee (B8) 11.Steven Landuyt (B9) 12.Kristof Dhondt (B10) 13.Steven Martens (A3) 14.Guillaume De Coninck (A4) 15.Jonas Timbreur (A5) 16.Michel Minnaert (A6) 17.Bart Velghe (B11) 18.Rudy Bonne (B12) 19.Marino Verpoorten (B13) 20.Filip Vermeersch (B14) 21.Kurt Pauwels (B15) 22.Adilson De Koster (B16) 23.Danny Schaut (B17) 24.Mario Maes (B18) 25.Kristof Gryson (A7) 26.Bruno Haemers (A8) 27.Johan Stevens (A9) 28.Steven Ledoux (B19) 29.Sven De Meyer (A10) 30.Stijn De Lange (A11)

    Categorie C/D: (32 dln)

    1.FRANK VAN HOEYMISSEN (Rupelmonde, winnaar cat. C)

    2.Eric Slock (C2)

    3.Mario Lammens (Maldegem, winnaar cat. D)

    4.Danny Van Oyen (Deinze D2)

    5.Sven De Vlieger (C3)

    6.Jan De Witte (C4) 7.Wim Braet (C5) 8.Peter Mol (C6) 9.Geert Van Speybroeck (C7) 10.Fabien Hanssens (C8) 11.Danny De Bruyne (C9) 12.Dominic Felde (C10) 13.Franky De Tremerie (C11) 14.Philip Wittoek (D3) 15.Stefan Adriaenssens (Burcht C12) 16.Ronald De Scheemaeker (D4) 17.Michel Bultinck (C13) 18.Idesbald Nevejans (D5) 19.Peter De Maere (Waasmunster C14) 20.Wim Heyndrickx (Vrasene C15) 21.Didier De Lannoy (D6) 22.Mario De Kesel (C16) 23.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D7) 24.Geert Bultinck (D8) 25.Peter Hommereney (D9) 26.Patrick Joos (D10) 27.Sven Crul (D11) 28.Jurgen Standaert (C17) 29.Carlo Schollaert (C18)
    Van Hoeymissen Frank 11-09-2011 1.jpg Van Hoeymissen Frank 11-09-2011 2.jpg
    Van Hoeymissen Frank 11-09-2011 3.jpg

    Categorie E:

    1.Patrick Watteny (Ruiselede)

    2.Jean-Pierre Van Maldegem

    3.Patrick Bekaert

    4.Dirk De Meyer

    5.Patrick Buyens

    6.Paul Van Puyenbroeck (Hamme) 7.Frederik Blervacq 8.Johan Martens 9.Philippe Lacquet 10.Marc Couckuyt 11.Erwin D'Hondt 12.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 13.Tom Persyn

    Categorie F1/F2:

    1.Wim Van Den Heuvel (Meerle, winnaar F1)

    2.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    3.Noël Rogge (F2-2)

    4.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-2)

    5.Luc Verkinderen (F2-3) 6.Chris Somers (F1-3) 7.Julien De Bock (F2-4) 8.Tony Baudonck (F1-4) 9.Jozef Deneef (F1-5) 10.Noël Verzele (F2-5) 11.Robin Van Kerschaver (F2-6) 12.Bart Van De Moortele (F1-6) 13.Daniel Hauttekeete (F2-7) 14.Hans Van Lierde (F1-7) 15.Marc Colpaert (F2-8) 16.Dirk Tumeleer (F1-8) 17.Noël Sonck (F1-9) 18.Eddie Van Leirberghe (F1-10) 19.Luc Roelandt (F1-11) 20.Kurt Wille (F2-9) 21.José Dezegher (F2-10) 22.Robert Maldrie (F2-11) 23.Peter Buyl (F1-12) 24.William Govaert (Waasmunster F1-13) 25.Marc Steenberghe (F1-14) 26.Pascal Cornand (F2-12)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Roland Van Imschoot

    3.Hendrik Scheirlinckx

    4.François De Leener

    5.Erik Vandersteen

    6.David Orford 7.Adri Van Loon 8.Roger Den Tijn 9.José Demeyere 10.Ludo Opdebeek 11.Alain Messager 12.Robert Robijns 13.Fredien Van Damme 14.Theo Verheyden 15.Henk Bolle 16.Marinus Lockefeir 17.Willy Corthier

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Freddy Van Impe

    4.Ko Tolhoek

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Ferdinand Moerman 7.Clement Saelens 8.Armand Mols 9.Luc Muys 10.Daniel Meirlaen 11.Roger De Breuker 12.Gérard Raes 13.Denis Keynen 14.Christiaan Vandevoorde 15.Jean-Pierre Heymans 16.Hervé Verstuyft 17.Guy Soil 18.Freddy De Jaeger 19.Philippe Ruzzo

    Categorie G++:

    1.Lucien Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Daniel Cornu

    3.Daniël Nuytinck

    4.Jan Van Boxtel

    5.Raf Luyckx (Belsele)

    6.Georges Michiels 7.Daniël Jooris 8.Willy Voorbraeck 9.Jasmien De Boeck 10.Jef Verheyen 11.Trevor Fenwick 12.Edward Battersby

    12-09-2011 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES WEDSTRIJD VWF TE ST.PIETERS-LEEUW VAN ZATERDAG 10/09/2011
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E



    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    12-09-2011 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 10/09/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    De Beer Tom KOP 2010 1.jpg
    Zaterdag 10 September – ST.PIETERS LEEUW
    (1600) - 10de rit VWF GEDITROFEE
    A-reeks
    1 TOM DE BEER (Moerzeke)
    2 David Motte
    3 Philippe Delisse
    4 Kristof Lauwereys
    5 Danny Saelens
    6 Andy De Backer
    7 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    8 Geoffrey Luyssen
    9 Michael Stippelmans
    10 Christophe De Grom
    VWF 10-8-11-st pieters leeuw 224.jpg
                Winnaar Catg.A Tom De Beer en winnaar Catg.C Jerry Cooman.
    VWF 10-8-11-st pieters leeuw 200.jpg  VWF 10-8-11-st pieters leeuw 198.jpg
                                                        Aankomst Tom De Beer.
    VWF 10-8-11-st pieters leeuw 160.jpg

    Andy De Backer samen met Tom De Beer in de juiste ontsnapping. 
    Andy De Backer kreeg in de finale af te rekenen met krampen. 


    C-reeks
    1 Jerry COOMAN

    2 Bruno Bruyere
    3 Emmanuel Hiel
    4 Gaetan Debroux
    5 Frank Geets
    6 Gregor Schots
    7 Ronny van Der Vurst
    8 Patrick Van Ransbeeck
    9 Gert Muyshondt
    10 John De Croock
    VWF 10-8-11-st pieters leeuw 219.jpg
                                         Winnaar Catg.C Jerry Cooman.
    VWF 10-8-11-st pieters leeuw 101.jpg
    Kampioen Catg.C Emmanuel Hiel uit Dendermonde werd door zijn ploegleiding 
    voor de start in de bloemen gezet.


    D-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Ivan Camphijn
    3 Paul Casteleyn
    4 Herman Proost
    5 Francis De Ridder
    6 Marc De Cock
    7 Jan Moreels
    8 Alex Ackermans
    9 Michel Jannes
    10 Dominique Turcksin  
    VWF 10-8-11-st pieters leeuw 105.jpg
                                     Winnaar Catg.D Joseph Devits.

               
    E-reeks
    1 Jose HOEBEKE
    2 Andre Bultinck
    3 Roland Mersseman
    4 Jos Maes
    5 Piet Van Vaerenbergh
    6 Luc Van Mol
    7 Patrick Van Cleemput
    8 Patrick Convents
    9 Andre Praet
    10 Antoine De Caboter
    VWF 10-8-11-st pieters leeuw 106.jpg
                                         Winnaar Catg.E Jose Hoebeke.
    VWF 10-8-11-st pieters leeuw 074.jpg
                                    Aankomst Catg.E met Jose Hoebeke.

    F-reeks

    1 Jos STAES
    2 Marc Vervondel
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5 Jef Everaerts
    6 Guido Cornet
    7 Lucien Van Goethem (Stekene)
    8 Andre Devadder
    9 Rik Scheirlinckx
    10 Walter Gori 
    VWF 10-8-11-st pieters leeuw 023.jpg
                 Winnaar Catg.F Jos Staes en winnaar Catg.G Andre Ceurens.

    G-reeks
    1 Andre CEURENS

    2 Theo Coudyzer
    3 Jozef De Bruyn
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Julien Vyvey
    6 Willy Roels
    7 Kees Sebrechts
    8 Werner Dullaert (St.Gillis)
    9 Jozef Saerens
    10 Albert Van Den Eede



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    12-09-2011 om 21:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 17 SEPTEMBER - POLDERS VAN ZEEUWS VLAANDEREN
    Polders van Zeeuws Vlaanderen 2011.png

    Bron: Gino Maes

    12-09-2011 om 20:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 11/09/2011 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 42

    1.VAN KESSEL Corne-TELENET FIDEA

    2.WELLENS Geert-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    3.CANT Kevin-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    4.BRACKMAN Jelle-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    5.HUYS Stijn-CHAMPION SYSTEM LBS TEAM

    6.GAUDY PATRICK-THE BARRACUDA COMPANY

    7.GELUYKENS Kenny-SCOTT USA CYCLING TEAM

    8.DEVENYNS Toon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.DE KORT Tom-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10.VAN NUFFEL Tim-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    15.SCHEIRE Ruben uit Beervelde

    28.PENNE Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    11/09/2011 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. C

    Juniores : 40´ - Aantal deelnemers: 61

    1.SOETE Daan-JONG TELENET FIDEA CYCLING TEAM

    2.HOEYBERGHS Daan-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.HERMANS Quinten-APB - CYCLING TEAM

    4.CLEPPE Nicolas-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    5.VEESTRAETEN Gillian-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6.VANDEKERCKHOVE Thibaut-TIELTSE RENNERSCLUB

    7.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8.VEROFT Jelto-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    9.CALLAY Stig-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.VAN DE VEN KOEN-T W C HET SNELLE WIEL

     

    Nieuwelingen : 30´ - Aantal deelnemers: 51

    1.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.SCHUERMANS Jelle-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    3.GOOSSENS Kobe-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.VAN DONINK Gianni-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    5.ISERBYT Eli-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    6.JACOBSEN FABIO-GRC JAN VAN BRABANT

    7.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.KLOECK Dario-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.JANSSEN TIM-ZRTC THEO MIDDELKAMP

     

    11/09/2011 WIEKEVORST (HEIST O/D BERG) (A) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A : 40´ - Aantal deelnemers: 36

    1.Edwin DE WIT-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4.BORGERS Tim-APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    5.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL

    7.SNELS Kris-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.DIELS Koen-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    9.PORTERS Robin-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    10.CEULEMANS Kris-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    Masters B : 40´ - Aantal deelnemers: 26

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.RAATS Edwin-NOORD LIMBURG

    3.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5.VAN BOUWEL Eddy-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.RAES Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    7.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.COLOMBO Lino-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9.BALLET Peter-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

     

    Masters C : 40´ - Aantal deelnemers: 36

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3.VANDERAERDEN Johan-LIMBURGSE AFDELING

    4.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL

    6.DE KORT Pascal-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.BLOEMMEN Rudy-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    9.GOOR Patrick-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    10.BENS Rudy-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    12-09-2011 om 18:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan NICOLAS VEREECKEN met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Vereecken Nicolas KOP 2011.jpg
    Zondag 11/09/2011 WIJNEGEM (A) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km - 03h30min

    Aantal deelnemers:

    1.CLAEYS Dimitri  TEAM NETAPP

    2.GOOVAERTS Tom  TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    3.REYNVOET Niels  OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    4.LJUNGBLAD Jonas  DIFFERDANGE

    5.BURGEL BASTIAN

    6.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.  TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    7.FRANCOIS Jurgen  COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    8.ARVESEN KURT  NESSET CK

    9.VANBRABANT Yannick  OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    10.CARTER JONES  TREK LIVESTRONG

     

    11/09/2011 Mémorial Gilbert Letecheur – ROCHEFORT – Elite z.c. - 165 km - 04h04min

    Aantal deelnemers: 176

    1 SMEYERS Floris  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2 DE BIE Sean  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3 VAN ASBROECK Tom  VAN DER VURST CYCLING TEAM

    4 COENEN Dennis  UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    5 GELDHOF David  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    6 DE WINTER Walt  JONG VLAANDEREN – BAUKNECHT op 8"

    7 VERKINDEREN Frederik  OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 11"

    8 DE TROYER Tim  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 34"

    9 VLASSELAER Maarten  ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10 HOORNE Jeroen  JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    14 VANDYCK Niels  JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    21 CORDEEL Pieter  BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 54"

    54 ONGENA Thomas  PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 4’24"

    89 VAN DER STOCK Dieter  WIELERTEAM WAASLAND VZW op 7’39"

    92 MARTENS Valentijn  WIELERTEAM WAASLAND VZW

    105 BOEYKENS Gertjan  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11/09/2011 HANDZAME (W) - Elite z.c./U23 - 108,8 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 43

    1 BORRY Kim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    2 NACHTERGAELE Niels (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    3 KERKHOF Stefaan (CT COVEMAECKER - BALANS) op 10"
    4 DEPOORTER Dries
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    5 MAES Jo
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    6 RAEDT Nielsen (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    7 BULTYNCK Kenneth (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    8 DESMET Jani
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    9 ORBIE Stephen (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    10 BAERT Jasper (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
     

    11/09/2011 HEULE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 57

    1 LAMPAERT Yves (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    2 VANHAECKE Thomas (GEOX FUJI TEST TEAM)
    3 VERMOTE Alphonse (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    4 MIRANDA FIGUEROA Gonzalo
    5 HAWKINS Peter
    6 VAN CAUWENBERGHE Christophe
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 VANLUCHENE Stijn (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM) op 10"
    8 VANDEN BAK Laurent
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 15"
    9 DE WINTER Matthew
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 58"
    10 MANSILLA ALMONACIS Cristopher
     

    11/09/2011 KLEIN-SINAAI (STEKENE) (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h00min

    Aantal deelnemers: 40

    1 NICOLAS VEREECKEN uit Kieldrecht (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    2 STOFFERIS Rieno (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    3 VERCAUTEREN Tim (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) op 3"
    4 SCHOONACKER Jehudi
    (ARDILLES CYCLING TEAM)
    5 DHOLLANDER Kristof (PWC ALIPLAST)
    6 DAS Jeroen (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    7 DERILLE Michaël (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    8 DE ROOS Robby (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    9 GUSTAVSSON Niklaas
    10 STERCK Gunter
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    11 SABO Pedro (DMC- CYCLING TEAM)
    12 TEN HARTOG Guy (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    13 HEIRBAUT Tony (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    18 COOMANS Bjorn (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    21 OTT Stefan (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    22 COVENTS Pieter (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    23 DE ROOS Patrick (SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA)
    30 GIDÉ Stijn (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    32 VAN MEIRVENNE Jan (LUCA TEAM BELGIUM)
     

    11/09/2011 MALEIZEN - OVERIJSE (VB) - Elite z.c./U23 - 119,5 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 62

    1 LHOTELLERIE Clement (LA ROYALE PEDALE ST MARTIN TOURNAI)
    2 GIL Mariusz (BABOCO) op 1’28"
    3 VERHAEGEN Christophe
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 1’50"
    4 TERWEDUWE Kenny
    (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    5 EVRARD Laurent (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    6 BAEYENS Tommy (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 2’12"
    7 NECKEBROECK Sven
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    8 FRANCKAERT Gregory uit Kallo (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    9 COMMINETTE Jean-Michel (CYCLISTE DE WALLONIE)
    10 VAN BROEKHOVEN Bram (APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW) op 2’30"
    20 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
     

    11/09/2011 MONTENAKEN (LB) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 43
    1 VAN GOIDSENHOVEN Kurt (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    2 BECIS ARMANDS (RRS)
    3 DAKTARIS Janis (PERFORMENCE) op 20"
    4 GEYSEN Kurt
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    5 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM) op 25"
    6 SUAREZ Kevin
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 3’00"
    7 THOME Kevin
    (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    8 FLAKSIS ANDZS (RRS)
    9 STEVENS Timothy (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    10 PATRON Christian (TEAM EDDY MERCKX-INDELAND)

    12-09-2011 om 18:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 9°Seizoenszege bij Dames Elite !!!

    Druyts Jessy KOP 2011.jpg
    Zondag 11/09/2011 SCHOOT-TESSENDERLO (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 95,4 km - 02h08min

    Aantal deelnemers:

    1 PUTSEYS Kevin (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    2 CLAES Gert (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC)
    3 CLEEREN Tom (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE) op 7"
    4 INDEKEU Nico
    (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL) op 18"
    5 IELEGEMS Nico uit Duffel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    6 BROCKMANS Kristof (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    7 SANNEN Ivan (HAGELAND CYCLING TEAM)
    8 MOLENBERGHS Pieter (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    9 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 34"
    10 PUTTENAERS Roy
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
     

    11/09/2011 LEDE-WANZELE (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 105 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 36

    1 DE WINNE Jurgen (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    2 COOMAN JERRY (DV) op 47"
    3 HEIREWEGH Bart uit Hamme
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    4 WUYTENS Kim (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    5 DE PAEPE Pieter (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    6 BOGAERT STEVE (DV) op 1’03"
    7 MOTTE David
    (PAJOTTENLAND SPORTIEF) op 2’17"
    8 VANDEWIELE Frederik
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 COOMAN Gianni (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 2’55"
    10 VAN UFFEL TOM
    (DV)
     

    11/09/2011 LEEUWERGEM - ZOTTEGEM (O) - Dames Elite - 85 km - 02h18min

    Aantal deelnemers:

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.DE BAAT Kim  WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    3.MUNOZ GRANDON PAOLA  CHILI

    4.DEBBOUDT Lensy  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.KOSTER Anouska WV OTTO EBBENS

    6.VAN SEVEREN Celine  SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    7.BAMELIS Sanne  SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    8.CEULEMANS Dunja  RSC DE ZUIDWESTHOEK

    9.VAN DEN HAUTE Steffy  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    10.ROUSSE Marion

    45.NOBUS Anja uit Waardamme GKV CYCLING TEAM

    52.CROKET Gilke uit Bornem WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    59.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V op 2’14"

     

    11/09/2011 ZEMST-LAAR (VB) - Juniores  - Interclub – Juniores - 114,6 km –hmin

    VLAAMS-BRABANT CLASSIC – Aantal deelnemers:

    1 Vanderhaegen Ruben (Wimi-Games Sint Martinus Kerksken)
    2 Bakker Dennis (Sinnigebouw Wielerteam)
    3 Cools Michael (Thompson CT)
    4 Logier Jan (De Molenspurters Meulebeke)
    5 Piotr Havik (Immo Dejaegher Lotto CT Menen)
    6 Van Der Hoorn Taco (De Jonge Renner)
    7 Vermeulen Emiel (De Molenspurters Meulebeke)
    8 Maes Alexander (Avia Cycling Team)
    9 Vanhoutteghem Cederic (Deerlijk-Gaverzicht-Matexi)
    10 De Vos Adam (Canada-Nieuw Zeeland)
    22 De Wael Aaron (Cube Fintro CT)
    43 Geerinck Jens (Avia Cycling Team)
    73 Petrov Servaas (Stannah Museeuw Test Team)
     

    11/09/2011 AVELGEM (W) - Juniores - 85 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 46

    1 VERSCHUERE Seppe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 VANBESIEN Thomas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 DE BOCK Stijn (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 CARETTE Florent (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    5 HOUFFLYN Miel
    (CUBE-FINTRO CT)
    6 FEYS Jelle (JONGE RENNERS ROESELARE)
    7 CONVENS Louis (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    8 VAN DER SCHELDEN Jasper (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    9 VANHOVE Jonas (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    10 VERZEELE Dillen (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    17 DE BOCK Stef (ISOREX CYCLING TEAM)
     

    11/09/2011 OPHASSELT (O) - Juniores - 85,8 km - 02h12min

    Aantal deelnemers:

    1 VANREYTEN Joachim (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 BENOOT Tiesj (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 45"
    3 DE CLERCQ Ide
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    4 BEELEN Boris (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    5 VAN DEN BORRE Corneille (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    6 PRAET Robin (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    7 DE SY Gertjan (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    8 PIETERS Laurent (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 PUT Timothy (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 1’05"
    10 HERREGODTS Jan
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 1’12"
    20 VAN DE MERGEL Jelle
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 1’29"
    40 VAN WALLE Matthias
    (ISOREX CYCLING TEAM)
     

    11/09/2011 SINT LENAARTS (BRECHT) (A) - Juniores - 83 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 41

    1 SAVICKIS Martins
    2 GEERTS Moreno (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 THYSSEN Arno (WK NOORD WEST BRABANT) op 25"
    4 EISLERS SANDIS
    5 VAN DINGENEN Dylan
    (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.)
    6 WEMMERS Max (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    7 BERGMANS Bert (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    8 VAN ECHELPOEL Michiel (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.) op 35"
    9 PIJNAPPELS Bram
    (SCHIJNDEL)
    10 MICHIELS Killian (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
     

    11/09/2011 TORHOUT - WIJNENDALE (W) - Juniores - 86,4 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 50
    1 ROSSI Oliver (PCA CICLOS UNO)
    2 BOUVRY Kenny (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 9"
    3 FARAZIJN Maxime
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 PYFFEROEN Miel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 PAPWORTH Joshua (CULT RACING)
    6 CONSTANT Kenny (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    7 VANDEWALLE Matthias (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 CAUWELIER Glenn (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 TOWNSHEND Brennan (MID DEVON CC)
    10 VANDROMME Evert (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

    12-09-2011 om 18:08 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 11/09/2011 GITS (W) - Nieuwelingen - 64,4 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 42
    1 THORE Floris (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    2 BLONDEEL Simon (JONGE RENNERS ROESELARE) op 6"
    3 LOWYCK Jesse
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW) op 29"
    4 LEVROUW Jelle
    (JONGE RENNERS ROESELARE) op 32"
    5 PLOVIE Wiebren
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 1’02"
    6 DE VINCK Sam
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    7 BRACKEZ Massimo (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 BOUTTÉ Jordy (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    9 DEFREYNE Cedric (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    10 DELMOTTE Dennis (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)

     

    11/09/2011 HALEN (LB) - Nieuwelingen - 63 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    11/09/2011 KUURNE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 35

    1 WOUTERS Enzo (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 CLAUW John Ross (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    3 DE POORTER Maxime (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    4 BYTEBIER Nils (TIELTSE RENNERSCLUB)
    5 HOUSSOULLIEZ Marcel (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    6 SMITS Jeroen (RRC DE PEDAALRIDDERS)
    7 PLANCKAERT Emiel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 FEYS Laszlo (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    9 GAILLEZ Ryan (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    10 BALCAEN Manolito (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    15 MECHANT Benjamin (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
     

    11/09/2011 POEKE (O) - Nieuwelingen - 63,6 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 47

    1 NOBUS Kevin (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    2 VERWILST Dieter (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 DE SMUL Guust (YOUNG SCHELDE CT)
    5 DE KEULENAER Joris (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    6 BARTELS Arnout (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    7 DE SMEDT Bjarne (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    8 VERBANCK Kevin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 HIMPE Bern (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 DE VYLDER Lindsay (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 1’20"
     

    11/09/2011 SINT LENAARTS (BRECHT) (A) - Nieuwelingen - 62 km - 01h28min

    Aantal deelnemers: 60

    1 PETERS Wouter (RESTORE)
    2 VERMONDEN Jonas (WSC HAND IN HAND BAAL) op 44"
    3 DE VISSCHER Stijn
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 VAN DEN BERGHE Jeroen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 VAN GULCK Sander (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    6 MERTENS Stef (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 VAN MEIRVENNE Eloy (RUDYCO CYCLING TEAM)
    8 GEERTS Jari (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    9 VAN IERSEL YOURI (PIJNENBURG)
    10 DE RUYTER IVO (RESTORE)
    18 VERSCHUEREN Steve (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    19 DE OST Jarne (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    26 LEEMAN Emmanuel (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    28 DECKERS Cisse (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    31 WATERSCHOOT Django (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    36 VAN CAUTEREN Jonas (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    39 SMET Seppe (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    11/09/2011 VOLLEZELE (VB) - Nieuwelingen - 64,8 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 53

    1 VAN DEN BOSCH Thomas (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.)
    2 DE VILLE Jelle (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    3 WILLEMS Thimo (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    4 TIMMERMANS Tom (THOMPSON)
    5 VAN MOL Caine (THOMPSON)
    6 LEYSEN Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    7 VAN HERCK Glen (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    8 FAUTE Robin
    (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    9 DE PLUS Laurens (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    10 ROELANTS Laurenz (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    19 RELAES Jacob (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    11/09/2011 ZOTTEGEM ( LEEUWERGEM ) (O) - Nieuwelingen - 62,4 km - 01h34min

    Aantal deelnemers:
    1 VAN RIJSSELBERGE Louie (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    2 VAN IMPE Joachim (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 4"
    3 VAN DER BEKEN Arno
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 VAN DER BEKEN Robin (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 VAN DE WALLE Goran (THOMPSON)
    6 MERTENS Thomas (THOMPSON)
    7 VAN DEN BOSSCHE Angelo (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    8 PAUWELS Robin (RUDYCO CYCLING TEAM)
    9 DE BOECK James (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    10 VERTENTEN Jens (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    22 PERSOON Pieter
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    38 THIERENS Arne (RUDYCO CYCLING TEAM)
    41 VAN DE VEL Scott (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    12-09-2011 om 17:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan CEDRIC BECK met zijn Zege bij de Jongens 13 jaar !!!

    Beck Cedric KOP 2011.png
    Zondag 11/09/2011 WORTEGEM-PETEGEM (O) – Aspiranten

    Meisjes 12 jaar
    1 NOËL Jara
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    2 DE WAELE Lynn
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    3 DHONT Glacia
    (ARDILLES CYCLING TEAM)
    4 HEYNDRICKX Laura
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    5 SCHEPERS Yana
    (WSC HAND IN HAND BAAL)

    Meisjes 13 jaar
    1 PIETERAERENS Dorien (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)


    Meisjes 14 jaar
    1 DE PAUW Ina (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)

    2 CORYN Louise (ARDILLES CYCLING TEAM)

    Jongens 12 jaar
    1 VERMEERSCH Florian
    (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    2 PLYSIER Thibault
    (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    3 FIVE Trystan
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 VERHEYEN Maarten
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    5 BASTIAEN Jonas
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    12 CAETHOVEN Kenneth
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    18 VAN GOETHEM Fabio
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    22 STUER Kwinten
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    32 VAN HAUTE Jens
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    Jongens 13 jaar
    1 CEDRIC BECK
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    2 BURTON Giovanni (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 APERS Ruben
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    4 PIETERAERENS Dorien
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    5 HAELTERMAN Glen
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    9 HAEGEMAN Wannes
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    35 VAN GOETHEM Darryl
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    Jongens 14 jaar
    1 NEIRYNCK Aidan
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 STOCKX Vital
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    3 MUYS Ayton
    (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    4 DE RHO Nicolay
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 VAN OUDENHOVE Jovany
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    22 VERCAUTEREN Toon
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    34 DE KEVER Gerben
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    11/09/2011 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (VB) - Aspiranten


    11/09/2011 DILSEN-STOKKEM (LB) - Aspiranten

    11/09/2011 MEULEBEKE (W) - Aspiranten

    12-09-2011 om 17:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 11/09/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 11/09 HEMIKSEM

    Categorie A/B:
    A aantal deelnemers: 36
    B aantal deelnemers: 15
    1-Piet Froyen
    2-Rob krijnen
    3-Bart Gendarme (B)
    4-Christophe Adams (B)
    5-David Van pelt
    6-Erik Wellens (B) 7-Rudi Vingerhoets 8-Kim Van Dijck 9-Peter Bocken (B) 10-Bert Verelst 11-Philippe Van Opstal 12-Klaas Stijnen 13-Koen Vertommen 14-Rik De Vree (B) 15-Peter Dockx (B) 16-Walter De Visscher (B) 17-Frank Sels (B) 18-Nick Vanderlaesen 19-Gerry Meuris 20-Gert Vangenechten 21-Stein Covents 22-Andy Michielsen 23-Bart Jordaens 24-Gunther Cuylits (B) 25-Philippe Dela Montagne 26-Hans Nuyens (B) 27-Wouter Covents 28-Raf Van Hove 29-David Janssen 30-Tom Van De Poel

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 40
    1-Patrick verdonck
    2-Luc Van Roy
    3-De Baat
    4-Henri Hermans
    5-Daniel Van Der Mieren
    6-Eddy Van Loy 7-Jan Van Den Brande 8-Marc Vekemans 9-Luc Raeymaekers 10-Jos Van Craen 11-Patrick Wouters 12-Bruno Brabants 13-Jan Cortoos 14-Ronny Goolaerts 15-Peter Vos 16-Robert Vande Kerkhof 17-Wim Croonenborghs 18-Dirk Fuchs 19-Rudy Gooris 20-Gunter Juliens

    Categorie D:
    Aantal deelnemers:9
    1-Francy Baptist
    2-Marc Heulens

    3-Etienne Peeters
    4-Andre Volkaerts
    5-Walter Thienpont
    6-Roger Janssens 7-Charles Vandekerkhof 8-François Coppers (Lokeren) 9-Staf lievens

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 4
    1-Jos De Wever
    2-Ludo De Bakker
    3-Willy Van Herck
    4-Frans Bastiaens

    12-09-2011 om 17:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 12/09/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 12/09 SCHRIEK - Café Den Bierpot – Leokempenaersstraat 29

    C/D/E = 17u00 = 56,5 km = 12 ronden van 4,7 km
    A/B = 18u15 = 75,2 km = 16 ronden van 4,7 km

    12-09-2011 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!