Proficiat aan GUY SMET met zijn 21°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
Guy Smet Kristof DHollander
Zaterdag 03/09/2011 MARKE (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h42min
Aantal deelnemers: 106
1.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
2.MIRANDA FIGUEROA GONZALO-FEDERATION CYCLISTA DE CHILI op 20"
3.ALMONACID Luis-FEDERATION CYCLISTA DE CHILI op 41"
4.VERHAEGEN Christophe-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
5.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
6.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
7.CRIEL Tom-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
8.FRANÇOYS Sven-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
9.TANNER Jake-ASFRA RACING TEAM
10.CABRERA TORRES ANTONIO-FEDERATION CYCLISTA DE CHILI
03/09/2011 MOORSLEDE-STROBOME (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h36min
Aantal deelnemers: 42
1.GUY SMET uit Kruibeke-PWC ALIPLAST
2.RAEDT Nielsen-BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 25"
3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 122"
4.DEMUYNCK Koen-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM op 500"
5.DESMET Jani-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
6.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE
7.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
8.BLONDEEL Charlie-CYCLING TEAM VERMEEREN
9.DEBRUYNE Giovanni-CYCLING TEAM LUTHO
10.KERKHOF Stefaan-CT COVEMAECKER - BALANS
28.DE SMIT Joshua uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 730"
03/09/2011 TISSELT (A) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h45min
Aantal deelnemers: 90
1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-PWC ALIPLAST
2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM
3.MCLAY Daniel op 128"
4.DZERVUS DAJIRUS-KLAIPEDOS
5.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg-STAR CYCLING TEAM
6.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 155"
7.VAN HUMBEECK Nick-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
8.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 235"
9.YDENS Andrew-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL
10.AERTS Peter-VAN DER ELST - LIVING STONE CYCLING TEAM
11.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel- WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN
14.HEYNS Kristoff uit Temse-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
15.BAEYENS Bart uit Overmere-VAN GOETHEM/PRORACE CT
23.MARIN Biondi uit St.Niklaas-WSC HOOP OP ZEGEN BEVEREN op 400"
29.COOMANS Björn uit Willebroek-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
30.VERGEYLEN Timothy uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW
03/09/2011 ZUTENDAAL (LB) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h35min
Aantal deelnemers: 112
1.JANS Roy
2.WINTERS Ronald-V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC
3.BLUEKENS Jan-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM
4.COMMINETTE Jean-Michel--CYCLISTE DE WALLONIE
5.COENEN Dennis-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
6.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM
7.THOME Kevin-LOTTO-BODYSOL P.C.W. 8.BUTLER Reynard-MARCO POLO
9.DONNAY Laurent-LOTTO-BODYSOL P.C.W.
10.SCHEPMANS Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN
50.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM
03/09/2011 KEMMEL-HEUVELLAND (W) - U23 - 114 km - 02h43min
Aantal deelnemers: 72
1.REYNVOET Niels-OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO
2.BOUVRY Dieter-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 13"
3.VAN DRIESSCHE Kjell-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 55"
4.LAMPAERT Yves-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 158"
5.LEPLA Jeroen-JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
6.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 206"
7.HAERS Joris-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE
8.BOUTTÉ Kenzie-BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 515"
9.BEKAERT Steve-OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO
10.DESMET Jeroen-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM
17.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 705"
25.CORDEEL Pieter uit Stekene-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW
28.PERSOON Joeri uit Stekene-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS
32.SMET Olivier uit Belsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW
36.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW
39.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-CYCLING TEAM M. PINTE
03/09/2011 WETTEREN (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 72 km - 01h29min
Aantal deelnemers: 43
1.VERHOEVEN Nico-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
2.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
3.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2"
4.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
5.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF BRUSSEL op 7"
6.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
7-DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 124"
8.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
9.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM
10.REMORY Stijn-VAN DER VURST CYCLING TEAM
14.VAN OYEN Franky uit Zulte-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE
15.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
25.DE BOSSCHER Koen uit Kalken-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM
03/09/2011 WENDUINE-AAN-ZEE (W) - Dames Elite - 96 km - 02h33min
Aantal deelnemers: 65
1.MUNOZ GRANDON Paola-FEDERACION CYCLISTA DE CHILI
2.VAN DOORSLAER Annelies-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
3.BEYEN Ine-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012
4.BUYSSE Anja-SENGERS LADIES CYCLING TEAM
5.CANUEL Karol-Ann-VIENNE FUTUROSCOPE
6.DEBBOUDT Evelien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM
7.BOLANGIER Elke-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
8.VANDER MASSEN Hélène-GKV CYCLING TEAM
9.CEULEMANS Dunja-RSC DE ZUIDWESTHOEK op 8"
10.GUAJARDO CORNEJO Daniela-FEDERACION CYCLISTA DE CHILI op 10"
18.WERNER Laure uit Duffel-LOTTO HONDA TEAM
20.NOBUS Anja uit Waardamme-GKV CYCLING TEAM
22.VERDONCK Sofie uit De Klinge-RSC DE ZUIDWESTHOEK
27.CROKET Gilke uit Bornem-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
44.ROBERT Valerie uit Vrasene-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 210"
03/09/2011- WESTERLO-OEVEL (A) - Gentlemen - Dorpelingen
Gentlemens + 40 Jaar
Aantal deelnemers: 49
1.VERMEIREL GUIDO
2.DE KORT Pascal
3.VAN HOUT WIM
4.MEIR WIM
5.VAN LOY LUC
6.EYCKMANS DANNY
7.VAN BERGEN WIM
8.VANDE WATER BART
9.LETENS Wendy
10.VAN BALLAER HARRY
11.VAN OSSELAER MICHEL (Vrasene)
|