.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    04-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan DANNY VAN OYEN met zijn 10°Seizoenszege in de Catg.D !!!
    Van Oyen Danny KOP 2011.JPG

    Zondag 04 September 2011 – OOSTEEKLO (9968)

    Cat A/B:

    1.Nico Savat (Eeklo, winnaar cat. B)

    2.Vincent Brunel

    3.Kevin Vleurinck (Zelzate, winnaar cat. A)

    4.Mario Van Den Broecke

    5.Maarten De Muynck

    6.Jan Trenson 7.Luc De Duytsche 8.Jens Daems 9.Wim Bas 10.Alex Goossens (Vrasene) 11.Dennis Nevejans 12.Jonas De Vlieger 13.Peter De Corte 14.Adilson De Koster 15.Kevin Andries 16.Tom De Maesschalck (Sinaai) 17.Michel Minnaert 18.Kristof De Scheemaeker 19.Wim De Wit 20.Bjorn Smet

     

    Cat C/D:

    1.DANNY VAN OYEN (Deinze, winnaar cat. D)

    2.Didier De Lannoy

    3.Philip Lampaert (Bellem, winnaar cat. C)

    4.Stefan Adriaenssens (Burcht)

    5.Philip Wittoek

    6.Patrick Vanhoolandt 7.Fabien Hanssens 8.Wim Heyndrickx (Vrasene) 9.Chris Fraeyman 10.Rudi Rabout (Heinkenszand) 11.Peter Flach (Zwijndrecht) 12.Giovanni Baert (Belsele) 13.Jan De Witte 14.Dominic Felde 15.Luc Wytinck 16.Idesbald Nevejans 17.Sven De Vlieger 18.Marc Cossyns 19.Pedro Michels 20.Michel Bultinck

     

    Cat E:

    1.Jean-Pierre Van Maldegem (Maldegem)

    2.Georges Vergauwe

    3.Hilair Heye

    4.Johan Martens

    5.Geert Smet

    6.Philippe Lacquet 7.Siegfried Van Overberghe 8.Patrick Watteny 9.Patrick Buyens 10.Guy Verstraeten 11.Patrick Bekaert 12.Mario Geirnaert 13.Patrick Van Peteghem 14.Etienne Claus (Waasmunster) 15.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 16.Jean-Paul Moens

     

    Cat F1/F2:

    1.Marcel Poelmans (Heers, winnaar cat. F1)

    2.Jozef Deneef

    3.Luc Snels

    4.Emmanuël De Loor

    5.José Dezegher

    6.Hans Van Lierde 7.Tony Baudonck 8.Bart Van De Moortele 9.Julien De Bock 10.Pascal Cornand 11.Luc Verkinderen 12.Noël Rogge 13.Eric Pauwels 14.Dirk Caekebeke 15.Eddie Van Leirberghe 16.Dirk De Cauwer (Hamme) 17.Dirk Tumeleer 18.Philip Marechal 19.Marc Steenberghe 20.Luc Ribbens

     

    Cat G:

    1.Jan Vervecken (Herentals)

    2.Adrien Maes (Melsele)

    3.Ludo Opdebeek

    4.Roland Van Imschoot

    5.André Klip

    6.Adri Van Loon 7.Marinus Lockefeir 8.Erik Vandersteen 9.Louis Moens 10.Piet Achten

     

    Cat G+:

    1.Ko Tolhoek (Yerseke, NL)

    2.Roger De Breuker

    3.Freddy Van Impe

    4.Gerard Mariën (Schoten)

    5.Werner Dullaert (St.Gillis)

    6.Gerrit Hairwassers 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Denis Keynen 9.Clement Saelens 10.Gérard Raes

     

    Cat G++:

    1.Daniël Nuytinck (Assenede)

    2.Georges Michiels

    3.Raf Luyckx (Belsele)

    4.Daniel Cornu

    5.Joseph Boone

    6.Willy Voorbraeck 7.Daniël Jooris 8.Jan Van Boxtel 9.Trevor Fenwick 10.Edward Battersby

    04-09-2011 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 04/09/2011 KESSEL-FORT (A) - Veldrijden form.
    B - 60´

    Aantal deelnemers: 38

    1.GAUDY Patrick-THE BARRACUDA COMPANY

    2.TIELENS Jimmy-TEAM DW BIKES

    3.COP Kristof-CYCLING TEAM KESSEL

    4.WELLENS Geert-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    5.HOFMAN Bart-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.CANT Kevin-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.MORTELMANS Stijn-KON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK

    8.GONZALEZ Mauro

    9.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM

    10.HUYS Stijn-CHAMPION SYSTEM LBS TEAM

     

    04/09/2011 KESSEL-FORT (A) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 56

    1.VERHEYEN Onno-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.RIBERA FRANCES Jose Manuel

    3.BERVOETS Gertjan-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    4.DE BRAUWER Brend-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    5.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    6.GOORMANS Stef-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    7.VEESTRAETEN Gillian-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.CLOOSTERMANS Mathias-MTB RUDI HERENTALS

    9.MORTIER Lenny-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.QUINTELIER Gianni-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 57

    1.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.GOOSSENS Kobe-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.VAN DONINK Gianni-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    4.PEETERS Yannick-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.TEIRLINCK Jens-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    6.PEETERS Vincent-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    7.SCHUERMANS Jelle-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.JACOBSEN FABIO-GRC JAN VAN BRABANT

    9.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.VERHEYEN Nick-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    29.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    04/09/2011 KESSEL-FORT (A) - Veldrijden form. D

    Amateurs/Masters A: 40´ - Aantal deelnemers: 35

    1.SLUYTS Glenn-CYCLING TEAM KESSEL

    2.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.DE WIT Edwin uit Terhagen-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    4.PORTERS Robin-KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    5.BORGERS Tim-APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    6.MOTSHAGEN MATTIJN

    7.DIELS Koen-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.VERSTRAETE Peter-TEAM DW BIKES

    9.VAN DEN HEUVEL PETER-TML DOMMELSTREEK

    10.GOOSEN Wouter-AFDELING ANTWERPEN - WBV

     

    Masters B: 40´ - Aantal deelnemers: 23

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    3.VAN BOUWEL Eddy-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.TECK Erik-VREDA CYCLING TEAM

    5.COLOMBO Lino-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.VERHAEGEN Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.COOLEN Marc-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    9.VAN DEN BERGH Luc-CYCLING TEAM KESSEL

    10.HEYMANS Michael-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

     

    Masters C: 40´ - Aantal deelnemers: 29

    1.SLUYTS Patrick-CYCLING TEAM KESSEL

    2.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    3.VANDERAERDEN Johan-LIMBURGSE AFDELING

    4.DE KORT Pascal-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    6.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    7.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.BLOEMMEN Rudy-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    9.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    10.LIEVENS Edward-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    04-09-2011 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Hoecke Gijs KOP 2011.jpg
    Zondag 04/09/2011 RONDOM LEUVEN (VB) - Men Elite UCI - 183,3 km - 04h21min

    44° GP JEF SCHERENS - Aantal deelnemers:

    1.PINEAU Jérôme  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    2.DEHAES Kenny  OMEGA PHARMA-LOTTO

    3.VAN KEIRSBULCK Guillaume  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    4.VAN DIJK Stefan  VERANDA´S WILLEMS - ACCENT

    5.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    6.MATTHEWS Michaël  RABOBANK CYCLING TEAM

    7.SIEBERG Marcel  MEGA PHARMA-LOTTO

    8.DE NEGRI Pier Paolo  FARNESE VINI - NERI SOTTOLI

    9.VANBILSEN Kenneth  DONCKERS KOFFIE - JELLY BELLY

    10.SCHMIDT Fabian  FDJ

    82.VANDYCK Niels uit Puurs JONG VLAANDEREN – BAUKNECHT op 1’55"

    84.DE GENDT Thomas uit Beveren  VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM op 2’49" 

    04/09/2011 BAVIKHOVE (HARELBEKE) (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 94,5 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 35
    1 HUSHOVD Thor (TEAM GARMIN CERVELO)
    2 GILBERT Philippe (OMEGA PHARMA-LOTTO)
    3 MC EWEN Robert (TEAM RADIOSHACK)
    4 GARDEYN Gorik (VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM)
    5 EECKHOUT Niko (AN POST SEAN KELLY TEAM) op 5"
    6 VANLANDSCHOOT James
    (VERANDA´S WILLEMS-ACCENT)
    7 GHYSELINCK Jan (HTC-HIGHROAD)
    8 BARBE Koen (LANDBOUWKREDIET)
    9 JOSEPH Stijn (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR)
    10 DE BACKER Bert (SKIL-SHIMANO)
    24 STEURS Geert uit Schoten (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR) op 1’30"

     

    04/09/2011 IMDE - WOLVERTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 119,7 km - 02h49min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN HUMBEECK Nick-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    2.ALMONACID MANSILLA luis miguel-USSA PAVILLY

    3.CABRERA TORRES ANTONIO-BIO BIO

    4.GOOVAERTS Tom-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    5.VERBEEK Dieter-VAN EYCK SPORT

    6.VERHAEGEN Christophe-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.SUAREZ Kevin-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.TERWEDUWE Kenny-AN POST SEAN KELLY TEAM

    9.DE POTTER Kjell-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10.COOMANS Björn uit Willebroek-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    16.WIELANDT Sven uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    18.MEERSMANS Bjorn uit Bornem-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    22.GOOSSENS Kenny uit Sinaai-PWC ALIPLAST op 2’32"

    24.VAN GUYSE Jarno uit Stekene-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    31.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

     

    04/09/2011 MOLENBEEK - WERSBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 70
    1 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    2 COENEN Dennis (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    3 JOIRET Julien (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 14"
    4 SOCQUET Jeroen
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    5 COLLAERS Cedric
    (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    6 POPPE Olivier (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 FEIEREISEN Kevin (CYCLING TEAM M. PINTE)
    8 STASSEN Julien
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    9 DONNAY Laurent (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    10 SANNEN Ivan (HAGELAND CYCLING TEAM)

     

    04/09/2011 NIEL (A) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 59
    1 GIJS VAN HOECKE uit Zaffelare (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    1 DOMS Steven (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    3 VAN DEN BOSCH Tom (AA DRINK/ LEONTIEN.NL)
    4 DE PAUW Moreno uit St.Pauwels (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    5 GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    6 VAN DE MIEROOP Sam (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    7 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    8 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    9 BRUYNDONCKX Stijn (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    10 DRUYTS Gerry uit Wilrijk (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    17 IELEGEMS Nico uit Duffel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    18 TORFS Robby uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    22 VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    23 BEIRNAERT Wim uit Schoten
    (Kon WC De rupelspurters Boom)
    25 VAN REETH Ken uit Mariekerke (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    34 VERCAUTEREN Roberto uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    35 COVENTS Pieter uit Stekene (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    36 VERBRUGGEN Nico uit Aartselaar (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

     

    04/09/2011 RUISELEDE KRUISKERKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 60
    1 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 VANNEVEL Dries (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    3 VERMOOTE Geert (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) op 11"
    4 CLAEYS Timothy
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 15"
    5 VANLAERE Kenny
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 32"
    6 VANHAECKE Thomas
    (GEOX FUJI TEST TEAM)
    7 TRAEN Bjorn
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    8 MEURISSE Xandro
    (CYCLINGCHAMPS)
    9 VAN OYEN Franky uit Zulte
    (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    10 DEPOORTER Dries
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 2’52"
    47 NYS Mattias uit Nieuwkerken
    (PWC ALIPLAST) op 4’32"

    04/09/2011 VEURNE (W) - Elite z.c./U23 - 107 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 42
    1 HEYTENS Kess (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    2 NAUWYNCK Stijn
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 40"
    3 MARCHAND Gianni
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    4 RAEDT Nielsen (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 2’07
    5 ORBIE Stephen
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    6 DECRU Wesley
    (CYCLING TEAM LUTHO) op 3’00"
    7 TEMPELAERE Maarten
    (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    8 TOORTELBOOM Frederik (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    9 MAENE Kevin
    (CYCLING TEAM LUTHO) op 4’00"
    10 KUYPERS Bart
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)

    04-09-2011 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 04/09/2011 WESTERLO (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 84
    1 SPRENGERS Thomas (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    2 MCLAY Daniel
    3 VERWAEST Kevin
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    4 ROBSON BRADLEY (NORTHERN DISTRICTS WA)
    5 LINTEN Tom
    (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    6 WINTERS Ronald (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC)
    7 WILLIAMSON JAMES (CENTRAL OTAGO)
    8 VAN DYCK Kevin
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    9 SCHEPERS Jelle (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    10 GOUWKENS Patrick (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    19 DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)

     

    04/09/2011 ASPELARE (O) - U23 - 105 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 48
    1 DESMECHT David (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    2 VERBEKE Stijn uit Sinaai
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 8"
    3 VAN ASBROECK Tom
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM) op 42"
    4 DE TROYER Tim
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    5 BACKAERT Frederik (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 POLS Thibaut (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 NECKEBROECK Sven
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    8 BAEYENS Tommy (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 49"
    9 DE MESMAEKER Kevin
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 ROELANDTS Rutger (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    11 VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    12 CALLEBAUT Kevin (PWC ALIPLAST)
    13 ONGENA Matthias uit Zele (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    19 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    22 POELMAN Laurens uit Kalken (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 8’00
    37 VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    04/09/2011 HECHTEL-EKSEL P.K. (LB) - Amateurs + Masters – 72 km - 01h42min

    Amateurs/Masters A – Aantal deelnemers:

    1 SZEKELY Dennis (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    2 BOLLEN Erwin (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE) op 8"
    3 MULKENS Mike
    (KCT KNOET CYCLING TEAM)
    4 CLEEREN Tom (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    5 VERDONCK Bart
    (VREDA CYCLING TEAM)
    6 PENDERS Francis (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE) op 26"
    7 ROUSSEL Rens
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE) op 1’21"
    8 PAESHUYSE Davy
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    9 DOUHA Peter (VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM)
    10 VANDERMAESEN Nick (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
     

    Masters B – Aantal deelnemers:

    1 LAUREYN Hans
    2 BOGAERTS Patric (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    3 DAS Patrick
    4 HOYDONCKX PETER op 25"
    5 QUINTENS PASCAL
    6 BELIEN Frank
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    7 BLOCKX DAVID (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    8 PENDERS Bart
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    9 RAMAEKERS Brice (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    10 HACCURIA Bart (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
     

    Masters C – Aantal deelnemers:
    1 VAN EYNDT Jozef (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    2 VANHERLE Ivo (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    3 VANDE KERKHOF Robert (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)

     

    04/09/2011 TURNHOUT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 – 82,5 km - 01h56min

    Aantal deelnemers: 24
    1 VERDAASDONCK NICKY (ROYAL ANTWERP BICYCLE)
    2 GYS Jens (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    3 JANSSEN Michiel (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    4 ENGELEN Ruben (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    5 WAGEMANS Joris (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    6 GOOSSENS Jeff (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    7 VAES Jeff
    (APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW)
    8 VAN DE KLUNDERT Ricardo (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    9 VAN ZUMMEREN Stef
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    10 AERTS Peter
    (VAN DER ELST - LIVING STONE CYCLING TEAM)

    04/09/2011 MEER (HOOGSTRATEN) (A) - Dames Elite - 90 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.LAMBORELLE NATHALIE

    2.VAN DE REE MONIQUE  RSC DE ZUIDWESTHOEK

    3.DE BAAT Kim  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    4.MARKUS Kelly  HSC DE BATAAF

    5.HANNES Kaat uit Wechelderzande TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    6.EVERSDIJK ANNE  WV ZEEUWS VLAANDEREN

    7.SKJOLDEN MARTHE

    8.DEBBOUDT Lensy  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9.DOM Annelies  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.VERHESTRAETEN Karen  SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    31.DRUYTS Jessy uit Wilrijk  TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

     

    04/09/2011 REMOUCHAMPS-FERRIERES-REMOUCHAMP – Juniores 120 km - 03h06min

    Aantal deelnemers: 182

    1 CAPIOT Amaury  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2 JULIUS Jayde  CUBE-FINTRO op 3"
    3 RUYTERS Brecht  
    UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4 VLIEGEN Loïc  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 9"

    5 VAN ROOY Kenneth  PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 16"

    6 TUSVELD Martijn  WV de Jonge Renner op 20"

    7 HOPER Quentin  SPRINT 2000 CHARLEROI op 1’07"

    8 PANIS Maxim IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN op 1’09"

    9 JANSSEN Dick  DISTRICT Limburg (NED) op 1’13"

    10 TEUGELS Lennert   WK NOORD WEST BRABANT op 1’19"

    23 GEERINCK Jens uit Grembergen  AVIA CYCLING TEAM op 2’15"

    48 THIERENS Sam uit St.Gillis  RUDYCO CYCLING TEAM op 2’52"

    53 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke CUBE FINTRO CT op 3’22"

    66 PRAET Robin uit Zele  WIELERTEAM WAASLAND VZW op 4’15"

    04/09/2011 BAVIKHOVE (HARELBEKE) (W) - Juniores - 58,8 km - 01h26min

    Aantal deelnemers: 31
    1 VANHOUTTEGHEM Cedric (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 CONSTANT Kenny (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK) op 20"
    3 SOENENS Alessandro
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    4 DELTOMBE Kevin (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 VANDEWALLE Matthias (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 VANTHOURENHOUT Michael (CYCLINGCHAMPS)
    7 VAN DE VELDE Matthias uit Hamme (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 CRAEYMEERSCH Brecht (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    9 MOREEL Tom (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 MAERTENS Jens (ISOREX CYCLING TEAM) op 2’40"

    04-09-2011 om 21:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Rotty Glenn KOP 2011.jpg
    Zondag 04/09/2011 BOEKHOUTE (O) - Juniores - 96 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 34
    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    2 COOLS Michael
    (THOMPSON)
    3 VERSTRAETEN Joni (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    4 DEVELTERE Pieter (CT FORCE VZW) op 4"
    5 DE WITTE Matthias
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    6 DE SY Gertjan
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    7 DE LAETER Saimen (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    8 DE WAEL Aaron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO CT)
    9 POPPE Stef (WC DON FREDO)
    10 DE MEYERE Jens (THOMPSON)

     

    04/09/2011 BUDINGEN (VB) - Juniores - 88 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 75
    1 GOUGH Fraser (ZANNATA CYCLING TEAM)
    2 VAN CALDENBORGH RICK (UCS CRABBE PERFORMACE)
    3 DUSOLEIL Jasper
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    4 SMITH Dion
    (NORTH HARBOUR CYCLING CLUB)
    5 MCCORMICK Hayden (ZANNATA CYCLING TEAM)
    6 ORAM James (NORTH HARBOUR CYCLING CLUB)
    7 STERCKX Lowie
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    8 PATRY Yohan (ROCKY MOUNTAIN) op 1’15"
    9 SCHOONHEYT Steve
    (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
    10 DECOSTER Gert-jan
    (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)

     

    04/09/2011 HECHTEL-EKSEL (LB) - Juniores - 86,4 km - 02h04min

    Aantal deelnemers:
    1 STEVENS Andy (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    2 LETEN Wouter (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 GEUENS Alexander (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 VANDERAERDEN Niels (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 THEUNISSEN Jordi (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    6 HERREMANS Jamie (CUBE-FINTRO CT)
    7 BOLLEN Pieter-Jan (USC CRABBE PERFORMANCE)
    8 SEREXHE Robin (UCS CRABBE PERFORMAN)
    9 THEUWISSEN Tom (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    10 LODEWYCKX Jeroen (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)

     

    04/09/2011 MESEN (W) - Juniores - 83 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 31
    1 LELEU Antoine (CYCLO CLUB ARMENTIEROIS)
    2 CAUWELIER Glenn (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 12"
    3 CLEMENT Xavier
    (ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY) op 30"
    4 OPSOMER Jan-bart
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 VAN EECKHOUTTE Niels
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    6 DE MEESTERE Martijn (TIELTSE RENNERSCLUB)
    7 DONY Kevin (LOTTO OLYMPIA TIENEN) op 2’15"
    8 CAILLIAU Robin
    (CT COVEMAECKER - BALANS)
    9 VANDROMME Evert (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 4’30"
    10 VANHOVE Jonas
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)

     

    04/09/2011 STEENHUIZE-WIJNHUIZE (O) - Juniores - 90 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 72

    1 VAN DER HAEGHEN Ruben (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    2 HOFSTEDE Koen (RESTORE CYCLING)
    3 TRIO Niels
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 8"
    4 VERBEKEN Cedric
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 22"
    5 JAUREGUI QUENTIN
    (VC. LA POMME MARSEILLE) op 47"
    6 DE WINNE Jens
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    7 VAN DEN BORRE Corneille (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    8 CAPPELLE Gauthier (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    9 BALLET Mathias
    (YOUNG SCHELDE CT)
    10 VEKEMAN Maxime (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
     

    04/09/2011 SINT LIEVENS HOUTEM (O) - Nieuwelingen – Interclub Beker van België - 75 km - 01h52min

    Aantal deelnemers: 153

    1 WOUTERS Enzo  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2 HEMROULLE Johan  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3 ROEGIERS Jochem  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 WARLOP Jordi  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5 VERWILST Dieter  IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6 THORE Floris  CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    7 DROESBEKE Niels  WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8 VAN RENTERGHEM Bram  ISOREX CYCLING TEAM

    9 REVIERS Jonas  SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10 DEBRUYNE Glenn   WK NOORD WEST BRABANT

    25 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas  IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 2’01"

    38 WITTOUCK Dominick uit Zele  WIELERTEAM WAASLAND VZW

    43 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren  WIELERTEAM WAASLAND VZW

    69 VERCAUTEREN Stef uit Sinaai  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    89 VAN OSSELAER Jonas uit Belsel  WIELERTEAM WAASLAND VZW

    98 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde  WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’17"

     

    04/09/2011 BELLEGEM (W) - Nieuwelingen - 64,5 km - 01h43min

    Aantal deelnemers:
    1 FEYS Laszlo (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    2 DEGROOTE Jonas (JONGE RENNERS ROESELARE)
    3 PLANCKAERT Emiel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 VERHULST Sven (TIELTSE RENNERSCLUB) op 16"
    5 DEVOS Iben
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 1’05"
    6 RAAS Jesse
    (Theo Middelkamp) op 2’25"
    7 DEGREVE Florian
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 2’27"
    8 VANDEVOORDE Gauthier
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 2’30"
    10 CALLENS Leonard
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)

    04-09-2011 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 04/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 04/09/2011 MOORSLEDE-STROBOME (W) - Nieuwelingen - 65,6 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 22
    1 ALLEGAERT Piet (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 DEFREYNE Cedric (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 5"
    3 DELMOTTE Dennis
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 10"
    4 BRACKEZ Massimo
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 DEMASURE Enzo (TIELTSE RENNERSCLUB)
    6 PYFFEROEN Hannes (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    7 LEGRAND Django (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 MECHANT Benjamin uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    9 DACHY Mattijs (JONGE RENNERS ROESELARE)
    10 VERMET Joran (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)

     

    04/09/2011 OVERBOELARE (O) - Nieuwelingen - 69 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 36
    1 DE PLUS Laurens (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    2 DE SMET VAN DAMME Lode (THOMPSON) op 8"
    3 VAN IMPE Joachim
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    4 ROELANTS Laurenz (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    5 DEOLET Kenny (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    6 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    7 BAELEN Juul
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    8 HEYMANS Matthias (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    9 VAN DE VELDE Yanni (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    10 BYTEBIER Jay
    (LINDOR OFF ROAD TEAM OUDENAARDE)
    19 WATERSCHOOT Django uit Temse
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    26 DE OST Jarne uit Bornem (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.) op 42"
    29 MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 1’20"

     

    04/09/2011 ROSMEER BILZEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 78
    1 VLUYMANS Janic (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    2 MENTEN Milan (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 VAN DEN BOSCH Thomas (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.)
    4 HOFMANS Brent
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    5 HURKMANS Martijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    6 GEERTS Jari (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 GROFFI Dario (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)
    8 BERTRAM Stan (TWC Maaslandster)
    9 BLEUS Robin (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    10 HOEFKENS Lennert (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)

     

    04/09/2011 TURNHOUT (A) - Nieuwelingen - 66 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 44
    1 BROOS Christophe (TWC Pijnenburg)
    2 VAN IERSEL YOURI (PIJNENBURG)
    3 OSEÏ VERTEZ Matthias (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    4 VAN DEN BERGHE Jeroen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    5 BOONS Laurens (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 SCHELLEKENS GINO (TWC PIJNENBURG)
    7 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    8 WIDAR Wesley (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    9 LUYCKX Brent (WSC HAND IN HAND BAAL)
    10 DEMOLDER Thomas (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)

     

    04/09/2011 ZULTE - MACHELEN (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 45
    1 GOETHALS Brent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    2 DE SMUL Guust (YOUNG SCHELDE CT)
    3 NEIRYNCK Axel (ISOREX CYCLING TEAM) op 7"
    4 BUYSSE Quinten
    (THOMPSON) op 8"
    5 FARINON Jeno
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 OLIEBOS Jordy (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    7 VAN DE WIJGAART Axel (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    8 COOLENS Maxim (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 HEYMAN Jonas (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    10 VERBANCK Kevin
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    24 DE DONDER Wito uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    26 SINOY Fabio uit Mariekerke (WIELERTEAM WAASLAND)

     

    04/09/2011 ZELE HEIKANT (O) – Aspiranten - hmin

    Meisjes 12 jaar
    1 MICHIELSEN-STEVENS Sarah
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    2 SCHOKKAERT Febe (IMMO NLVK CYCLING TEAM)
    3 HEYNDRICKX Laura (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    4 DHONT Glacia (ARDILLES CYCLING TEAM)
    5 PIRARD Audrey (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)

    Meisjes 13 jaar
    1 PIETERAERENS Dorien
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)

    2 STRUYF Lize (RUDYCO CYCLING TEAM)
    3 DE SLACHMUYLDER Yara (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)

    Meisjes 14 jaar
    1 ROES Maxime
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 DE BOCK Ellen (RUDYCO CYCLING TEAM)
    3 DE PAUW Ina (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    4 CORYN Louise (ARDILLES CYCLING TEAM)
    5 VERHOYE Chenice (TIELTSE RENNERSCLUB)

    Jongens 12 jaar
    1 VERMEERSCH Florian
    (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    2 VAN HOUTE Gerben (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    3 VAN DE PUTTE Borre (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    4 KESTENS Donovan (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    5 LANDRIEU Thibaut (ISOREX CYCLING TEAM)
    19 CAETHOVEN Kenneth (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    20 SMET Jonas
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    21 DE BOCK Stijn (RUDYCO CYCLING TEAM)
    23 STUER Kwinten (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    30 VAN HAUTE Jens (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    32 VAN GOETHEM Fabio (RUDYCO CYCLING TEAM)
    34 BAERT Ajax (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    Jongens 13 jaar
    1 PEETERS Arne
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 PIETERAERENS Dorien (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    3 VAN HAUWERMEIREN Michiel (VA-CYCLING TEAM ZELE)
    4 VERHOFSTADT Thibau (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    5 NEVENS Tibo (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    11 BECK Cedric (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    14 APERS Ruben (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    16 VAN DE VOORDE Lennert (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    22 CAP Kyle (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    23 LIESSENS Jarno (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    24 DECLEYRE Jens (RUDYCO CYCLING TEAM)
    25 D´HOOGE Thomas (RUDYCO CYCLING TEAM)
    26 DIELEMAN Stan
    (TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW)
    27 STRUYF Lize (RUDYCO CYCLING TEAM)
    30 DE BEULE Jordi (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    36 WEEMAES Sasha (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    Jongens 14 jaar
    1 VAN DER POEL Tim
    (RWC AHOY)
    2 VAN DEN WOUWER Jens (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 BOLLÉ Maxim (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    4 VAN BRAGT Daan (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    5 STEVENS Maarten (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    6 DE WITTE Sven (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    14 JANSSENS Jarrid (RUDYCO CYCLING TEAM)
    23 ROELS Wannes (RUDYCO CYCLING TEAM)
    25 SYMOENS Bradley (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    27 DE KEVER Gerben (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    30 DE LOOSE Arne (RUDYCO CYCLING TEAM)
    32 DE BOCK Ellen (RUDYCO CYCLING TEAM)
    33 DE RAEVE Jordy (RUDYCO CYCLING TEAM)
    36 VAN HAVERMAET Gianni (RUDYCO CYCLING TEAM)
    41 WITTEVRONGEL Wouter (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    53 D`HAESE Mathias (RUDYCO CYCLING TEAM)
    54 VAN HOYE Vincent (RUDYCO CYCLINGTEAM)


    04/09/2011 BREENDONK (A) - Aspiranten

    Jongens 14 jaar
    1 PEETERS Ferre
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    2 VAN DER AUWERA Gilles (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 DE WEERDT Dries (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    4 MARIN Glenn (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    5 LEAERTS Yordy (WSC HAND IN HAND BAAL)

    04-09-2011 om 19:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan KAREL HEIRBAUT met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.F !!!

    De Beer Tom KOP 2010 1.jpg  Heirbaut Karel KOP 2011.png 

             Tom De Beer                      Karel Heirbaut

    Zaterdag 3 September - MOERZEKE (9220)

    A-reeks
    1 TOM DE BEER (Moerzeke)
    2 David Motte
    3 Tom Penninckx
    4 Benny van Buynder (Bornem)
    5 Dave De Swert
    6 Frederik Christiaens
    7 Mathieu Bogaert
    8 Peter Neels (Kruibeke)
    9 Peter Vermassen
    10 Andy Bonnaerens (Zele)

    VWF 3-9-11-moerzeke 215.jpg 

                                       Winnaar Catg.A Tom De Beer.

    VWF 3-9-11-moerzeke 186.jpg 

                               Aankomst Tom De Beer en dat voor eigen volk.

    VWF 3-9-11-moerzeke 149.jpg 

                       Benny Van Buynder


    C-reeks
    1 Jerry COOMAN
    2 Frank Geets
    3 Eddy Merckx (Bornem)
    4 Dieter Roman
    5 Ronny Van Der Vurst
    6 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    7 Johan Kerremans
    8 Patrick Heirewegh
    9 Olivier Mulders
    10 Giovanni Baert (Belsele)
    VWF 3-9-11-moerzeke 218.jpg

                Winnaar Catg.C Jerry Cooman en winnaar Catg.A Tom De Beer.

    VWF 3-9-11-moerzeke 203.jpg 

                                   Aankomst Catg.C met Jerry Cooman.

    VWF 3-9-11-moerzeke 138.jpg 

                                                      Start Catg.C


    D-reeks
    1 Jan MOREELS
    2 Dirk Van Hove
    3 Gerry Maes
    4 John De Croock
    5 Dirk Goolaerts
    6 Yvan Camphijn
    7 Eddy Mertens
    8 Etienne Claus (Waasmunster)
    9 Patrick Jacobs
    10 Peter De Smedt
    VWF 3-9-11-moerzeke 123.jpg

                                            Winnaar Catg.D Jan Moreels.

    VWF 3-9-11-moerzeke 092.jpg 

                                         Aankomst Catg.D met Jan Moreels.

    VWF 3-9-11-moerzeke 033.jpg 

                            Steven Blommaert en Paul Van Puyenbroeck.


    E -reeks
    1 Jos MAES
    2 Roger Schouppe
    3 Patrick Van Renterghem
    4 Wim De Waal
    5 Patrick Convents
    6 Jean Blommaert (Hamme)
    7 Andre Praet
    8 Curt Maes
    9 Johny Van Holen
    10 Luc Van Mol

    VWF 3-9-11-moerzeke 125.jpg 

                                                 Winnaar Catg.E Jos Maes.

    VWF 3-9-11-moerzeke 043.jpg 

                  Luc Van Britsom uit Belsele.

    F-reeks

    1 KAREL HEIRBAUT (Belsele)
    2 Roland Hellebaut
    3 Florent De Leersnyder
    4 Willy Teirlinck
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 Jos Vandermeulen
    8 Alfons Volkaert
    9 Hubert D'Hondt
    10 William De Cremer

    VWF 3-9-11-moerzeke 022.jpg 

          Winnaar Catg.F Karel Heirbaut en winnaar Catg.G Vic Van Den Eynde.

    VWF 3-9-11-moerzeke 023.jpg  VWF 3-9-11-moerzeke 004.jpg 

    Winnaar Catg.F Karel Heirbaut en zijn dame.                                     Aankomst Catg.F met Karel Heirbaut.

    G-reeks
    1 Vic VAN DEN EYNDE
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Julien Vyvey
    4 Jozef Saerens
    5 Albert Van Den Eede
    6 Theo Coudyzer
    7 Willy Roels
    8 Jos Koeck
    9 Piet Achten
    10 Francois Van De Vijver

    VWF 3-9-11-moerzeke 001.jpg 

                                  De wagen met de rode vlag te Moerzeke.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    04-09-2011 om 15:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STEFAN ADRIAENSSENS met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C !!!
    Adriaenssens Stefan KOP 2011-1.png
    Zaterdag 03 September 2011 – DIKKELVENNE (9890)

    Categorie C/D: (34 dln)

    1.Didier De Lannoy (Sint-Martens-Leerne, winnaar cat. D)

    2.STEFAN ADRIAENSSENS (Burcht, winnaar cat. C)

    3.Marc Goossens (D2)

    4.Patrick Vanhoolandt (D3)

    5.Peter Ballet (D4)

    6.Pascal Raes (C2) 7.Danny De Bruyne (C3) 8.Fabien Hanssens (C4) 9.Patrick Goossens (D5) 10.Tom Dhooge (C5) 11.Hedwig Henderickx (C6) 12.Bart Rombouts (Kallo C7) 13.Wim Heyndrickx (Vrasene C8) 14.Luc Puimege (D6) 15.Patrick Van Pachterbeke (C9) 16.Noël Dult (D7) 17.Eric Slock (C10) 18.Geert Van Speybroeck (C11) 19.Idesbald Nevejans (D8) 20.Patrick De Smet (D9) 21.Sven De Vlieger (C12) 22.Marc Cossyns (D10) 23.Rudi Rabout (Heinkenszand C13) 24.Nic Maes (C14) 25.Gunther Hanssen (C15) 26.Frank Hare (C16) 27.Peter De Maere (Waasmunster C17) 28.Kenneth De Mey (C18) 29.Philip Wittoek (D11) 30.Dominic Felde (C19)

    Categorie E:

    1.Willy Van Herreweghe

    2.Hilair Heye

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Leo Mares (Beveren)

    5.Wim De Coninck

    6.Frederik Blervacq 7.Philippe Lacquet 8.Joost Pieters 9.Geert De Spiegeleer 10.Geert Smet (St.Niklaas) 11.Ghislain Vanbruaene 12.Erwin D'Hondt 13.Harmel Van Den Bossche 14.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 15.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 16.Patrick Bekaert 17.Marc De Vos 18.Dirk Breugelmans 19.Alain Goossens

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Roland Boulard (Drongen, winnaar cat. F2)

    3.Jozef Deneef (F1-2)

    4.Paul Hunninck (F2-2)

    5.Eddy De Vuyst (F1-3)

    6.José Hoebeke (F1-4) 7.Luc Verkinderen (F2-3) 8.Tony Baudonck (F1-5) 9.Daniel Hauttekeete (F2-4) 10.Jozef De Naeghel (F1-6) 11.Emmanuel Kallens (F2-5) 12.Emmanuël De Loor (F1-7) 13.Marc Colpaert (F2-6) 14.Jos Lissens (F1-8) 15.Noël Sonck (F1-9) 16.José Dezegher (F2-7) 17.Hans Van Lierde (F1-10) 18.José De Clercq (F2-8) 19.Noël Verzele (F2-9) 20.Ronny Goethals (F1-11) 21.Robin Van Kerschaver (F2-10) 22.Willy De Sutter (F1-12) 23.Noël Rogge (F2-11) 24.Dirk Caekebeke (F1-13) 25.Pascal Cornand (F2-12) 26.Bart Delagrange (F1-14)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Hendrik Scheirlinckx

    3.Luc Cocquyt

    4.André Namane

    5.Alain Messager

    6.Louis Moens 7.Erik Vandersteen 8.Ludo Opdebeek 9.Eric De Wilde 10.Jos Vergult 11.Adri Van Loon 12.Roland Van Imschoot 13.Roger Den Tijn 14.Fredien Van Damme 15.Marinus Lockefeir 16.Jean-Paul Van Oudenhove 17.Willy Corthier 18.Henk Bolle 19.Freddy De Jaeger 20.Jaak Nys

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Werner Dullaert (St.Gillis)

    4.Roger De Breuker

    5.Daniel Meirlaen

    6.Gerard Devleeschauwer 7.Armand Mols 8.Denis Keynen 9.Clement Saelens 10.Luc Muys 11.Hervé Verstuyft 12.Willy Kohlhaas 13.Christiaan Vandevoorde 14.Anton Van Poecke 15.Pierre Verberckmoes (Belsele) 16.Huib Klip 17.Ferdinand Moerman 18.René Van Reeth 19.Philippe Ruzzo 20.Antoine Scheirlinckx 21.Ortaire Stevens 22.Freddy Van Impe

    Categorie G++:

    1.Lucien Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Clement De Smedt (Wilrijk)

    3.Daniel Cornu

    4.Raf Luyckx (Belsele)

    5.Daniël Nuytinck

    6.Trevor Fenwick 7.Joseph Boone 8.Georges Michiels 9.Jasmien De Boeck 10.Jef Verheyen 11.Willy Voorbraeck




    Zaterdag 03 September 2011 – RONSELE (9932)

    Categorie A/B: (76 dln)

    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    2.Nico Savat (Eeklo, winnaar cat. B)

    3.Kristof De Baets (A2)

    4.Vincent Brunel (B2)

    5.Dries De Smet (A3)

    6.Mario Van Den Broecke (B3) 7.Guillaume De Coninck (A4) 8.Kevin Vleurinck (A5) 9.Frederik Ghyselen (B4) 10.Carlo Schollaert (B5) 11.Peter Debucke (B6) 12.Kris Verhooghe (B7) 13.Davy Versichel (A6) 14.Arno De Wispelaere (A7) 15.Patrick De Roos (Moerbeke B8) 16.Stijn Van der Jeught (A8) 17.Tom Rouan (Merelbeke A9) 18.Jasper Dhoore (A10) 19.Kristof Dhondt (B9) 20.Renaat Demeter (Lochristi B10) 21.Hennie Morel (A11) 22.Dominick Ranson (A12) 23.Steven Landuyt (B11) 24.Mathias Roegiers (A13) 25.Nico De Vrient (B12) 26.Gino Van Broeck (Belsele A14) 27.Thijs Goemaere (A15) 28.Simon Rogge (A16) 29.Jurgen Van Daele (A17) 30.Christophe Roman (A18) 

     


    Zaterdag 03 September 2011 – MELSELE (9120)

    Categorie -50 jaar:

    1.Joan Engels

    2.Tom Middelkamp

    3.Theo De Prekel

    4.Wim De Gruyter

    5.Jurgen Maes

    6.Wim Rykaert 7.Gino Dillen 8.Geert Bulteel 9.Danny Heyman 10.Leo Van Puyvelde 11.Marc Janssens 12.Dirk Steenbeke 13.Francis De Baere 14.Geert Smet 15.Marco De Dobbelaer 17.Gilles Van Loon 18.Johan Cleiren 19.Danny Verheyen 20.Olaf Van Osselaer

    Categorie +50 jaar:

    1.Jean-Pierre Pannier

    2.Danny Van Havenbergh

    3.Marc Engels

    4.Eric D'Hooghe

    5.Joost Vercouteren

    6.Paul Van Ossselaer 7.Werner Franssens 8.Bruno Vergauwen 9.Paul Van Der Plas 10.Eugene Bosman 11.Herman Van Hoorick 12.Marc Bosman 13.Marc Amelinckx 14.Freddy Buys 15.Patick De Wit 16.Walter Vyt 17.Renaat De Witte 18.Jan Helincks 19.Arthur Norée 20.Jan D'Hoore 21.Eddy Smet 22.Leo De Meulenaere 23.Luc De Vleeshauwer 24.Marc Staes 25.Lucien Bosman 26.Walter Rotthier 27.Roger Van Roeyen 28.Willy Weckers 29.Frans Van Laere 30.Gino Maes

    04-09-2011 om 15:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2011
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 3/09 PUTTE-GRASHEIDE
    Categorie A/B:
    A aantal deelnemers: 48
    B aantal deelnemers: 28
    1-Sam Van Nuffelen
    2-Kurt Diels
    3-Peter Dockx (B)
    4-Gert Delcroix
    5-Jurgen Willems
    6-Jorg Hendrickx 7-Kris Jonkers 8-Kristof Wijckmans 9-Kris Van Grieken 10-Matthias Wauters 11-Dimitri Nijs 12-Rik De Vree (B) 13-Tom De Meyer 14-Geert Verbraeken (B) 15-David rens (B) 16-Arne Van Gils 17-Steven De Coster (B) 18-Pieter Van Hoof  19-Luc Van Ende (B) 20-Maarten Van Langendijck 21-Benny Van Der Auwera 22-Kristof Frans 23-Piet Hereijgers (B) 24-Hans Mertens 25-Frank Smolders (B) 26-Patrick Vervoort (B) 27-Kenny Vennekens 28-Luc de Keyser (B) 29-Koen Iwens 30-Joeri Broothaerts

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 52
    1-Michel Jannes
    2-Henri Hermans
    3-Jan Van Den Brande
    4-Marc De Cock
    5-Johnny Vertessen
    6-Hans Van Bael 7-Jan Cortoos 8-Marc Vekemans 9-Robert Van de Kerkhof 10-Patrick Vanzwijgenhoven 11-Marc Kiesekoms 12-Patrick Wouters 13-Hugo Van Den Acker 14-Frans Buisink 15-Gunter Juliens 16-Peter Vos 17-Bruno Brabants  18-Eddy Van Looy 19-Luc Aerts 20-Dirk verbinnen

    Categorie D:
    Aantal deelnemers: 10
    1-Francy Baptist
    2-Marc Heulens
    3-Paul Geudens
    4-Andre Volkaerts
    5-Jan Poelmans
    6-Stefaan Verschoren 7-Roger Janssens 8-Walter Thienpont 9-Staf Lievens 10-Rudy Heremans

    Categorie E:
    Aantal deelnemers:9
    1-Georges Vonckx
    2-Jos de Wever
    3-Freddy Vranken
    4-Frank Laeremans
    5-Andre Peeters
    6-Willy Van herck 7-Nico Wijnen 8-Frans Bastiaens 9-Jef Everaerts

    04-09-2011 om 15:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 21°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2011.png   DHollander Kristof KOP 2010.jpg 

                 Guy Smet                         Kristof DHollander


    Zaterdag 03/09/2011 MARKE (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 106

    1.GELDHOF David-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.MIRANDA FIGUEROA GONZALO-FEDERATION CYCLISTA DE CHILI op 20"

    3.ALMONACID Luis-FEDERATION CYCLISTA DE CHILI op 41"

    4.VERHAEGEN Christophe-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.DEGEZELLE Kevin-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    6.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7.CRIEL Tom-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8.FRANÇOYS Sven-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.TANNER Jake-ASFRA RACING TEAM

    10.CABRERA TORRES ANTONIO-FEDERATION CYCLISTA DE CHILI

     

    03/09/2011 MOORSLEDE-STROBOME (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 42

    1.GUY SMET uit Kruibeke-PWC ALIPLAST

    2.RAEDT Nielsen-BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 25"

    3.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’22"

    4.DEMUYNCK Koen-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM op 5’00"

    5.DESMET Jani-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    6.LAPIERE Ward-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    7.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    8.BLONDEEL Charlie-CYCLING TEAM VERMEEREN

    9.DEBRUYNE Giovanni-CYCLING TEAM LUTHO

    10.KERKHOF Stefaan-CT COVEMAECKER - BALANS

    28.DE SMIT Joshua uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 7’30"

     

    03/09/2011 TISSELT (A) - Elite z.c./U23 - 115,2 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 90

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene-PWC ALIPLAST

    2.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM

    3.MCLAY Daniel op 1’28"

    4.DZERVUS DAJIRUS-KLAIPEDOS

    5.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg-STAR CYCLING TEAM

    6.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 1’55"

    7.VAN HUMBEECK Nick-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    8.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 2’35"

    9.YDENS Andrew-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10.AERTS Peter-VAN DER ELST - LIVING STONE CYCLING TEAM

    11.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel- WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    14.HEYNS Kristoff uit Temse-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    15.BAEYENS Bart uit Overmere-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    23.MARIN Biondi uit St.Niklaas-WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 4’00"

    29.COOMANS Björn uit Willebroek-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    30.VERGEYLEN Timothy uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    03/09/2011 ZUTENDAAL (LB) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 112

    1.JANS Roy

    2.WINTERS Ronald-V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC

    3.BLUEKENS Jan-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    4.COMMINETTE Jean-Michel--CYCLISTE DE WALLONIE

    5.COENEN Dennis-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    6.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    7.THOME Kevin-LOTTO-BODYSOL P.C.W.
    8.BUTLER Reynard-MARCO POLO

    9.DONNAY Laurent-LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    10.SCHEPMANS Niels-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    50.VANHOVE David-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    03/09/2011 KEMMEL-HEUVELLAND (W) - U23 - 114 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 72

    1.REYNVOET Niels-OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    2.BOUVRY Dieter-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 13"

    3.VAN DRIESSCHE Kjell-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 55"

    4.LAMPAERT Yves-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 1’58"

    5.LEPLA Jeroen-JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    6.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 2’06"

    7.HAERS Joris-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    8.BOUTTÉ Kenzie-BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 5’15"

    9.BEKAERT Steve-OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    10.DESMET Jeroen-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    17.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 7’05"

    25.CORDEEL Pieter uit Stekene-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    28.PERSOON Joeri uit Stekene-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    32.SMET Olivier uit Belsele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    36.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai-CYCLING TEAM M. PINTE

     

    03/09/2011 WETTEREN (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 72 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 43

    1.VERHOEVEN Nico-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    2.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2"

    4.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    5.GUNS Jurgen-ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 7"

    6.EECKHOUT Kurt-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7-DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 1’24"

    8.BEULENS David-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    10.REMORY Stijn-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    14.VAN OYEN Franky uit Zulte-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    15.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    25.DE BOSSCHER Koen uit Kalken-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

     

    03/09/2011 WENDUINE-AAN-ZEE (W) - Dames Elite - 96 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 65

    1.MUNOZ GRANDON Paola-FEDERACION CYCLISTA DE CHILI

    2.VAN DOORSLAER Annelies-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.BEYEN Ine-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    4.BUYSSE Anja-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    5.CANUEL Karol-Ann-VIENNE FUTUROSCOPE

    6.DEBBOUDT Evelien-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.BOLANGIER Elke-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8.VANDER MASSEN Hélène-GKV CYCLING TEAM

    9.CEULEMANS Dunja-RSC DE ZUIDWESTHOEK op 8"

    10.GUAJARDO CORNEJO Daniela-FEDERACION CYCLISTA DE CHILI op 10"

    18.WERNER Laure uit Duffel-LOTTO HONDA TEAM

    20.NOBUS Anja uit Waardamme-GKV CYCLING TEAM

    22.VERDONCK Sofie uit De Klinge-RSC DE ZUIDWESTHOEK

    27.CROKET Gilke uit Bornem-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    44.ROBERT Valerie uit Vrasene-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 2’10"

    03/09/2011- WESTERLO-OEVEL (A) - Gentlemen - Dorpelingen

    Gentlemens + 40 Jaar

    Aantal deelnemers: 49

    1.VERMEIREL GUIDO

    2.DE KORT Pascal

    3.VAN HOUT WIM

    4.MEIR WIM

    5.VAN LOY LUC

    6.EYCKMANS DANNY

    7.VAN BERGEN WIM

    8.VANDE WATER BART

    9.LETENS Wendy

    10.VAN BALLAER HARRY

    11.VAN OSSELAER MICHEL (Vrasene)

    04-09-2011 om 15:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 03/09/2011 HERENTHOUT (A) - Juniores - 94,6 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 96
    1 MCCORMICK Hayden
    2 HOEYBERGHS Daan (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 DE WEERDT Nick (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK) op 37"
    4 ORAM JAMES
    5 SAVICKIS MARTINS
    6 SMITH DION op 45"
    7 VAN TRIJP Maarten
    (AVIA CYCLING TEAM)
    8 WOUTERS Lennaert (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    9 PERRY BENJAMIN
    10 VERTOMMEN Jeff
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)

     

    03/09/2011 KOOIGEM (W) - Juniores - 90 km - 2h19min

    Aantal deelnemers: 46
    1 CARETTE Florent (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    2 CONSTANT Kenny (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    3 VANHOUTTEGHEM Cedric (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 5"
    4 DE BOCK Stijn uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 WEGGE Romeo (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    6 SOENENS Alessandro (TIELTSE RENNERSCLUB)
    7 DE WITTE Matthias (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    8 DERYCKE Giorgio (JONGE RENNERS ROESELARE) op 2’55"
    9 VERSCHUERE Seppe
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 BOSSUYT Gianni (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    21 DE BOCK Stef uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM) op 3’53"

     

    03/09/2011 MOORTSELE (O) - Juniores - 87 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 64

    1.VAN DER HAEGHEN Ruben- WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    2.WILSON Jack-UCS CRABBE PERFORMANCE

     

    03/09/2011 OUDEGEM (O) - Juniores - 65 km - 01h32min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN RUYMBEKE Thieme-AVIA CYCLING TEAM

    2.MOENS Jens - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    3.CLAUS Dieter uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    4.WAUTERS Stef-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    5.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.DE LAETER Saimen -CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 2’37"

    7.LEEMANS Rob-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.COUSSENS Ruben uit Appels-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.DE RIDDER Michael uit Berlare-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    10.VERMEIRE Jordy-K.V.C. DEINZE VZW

     

    03/09/2011 WETTEREN (O) - Juniores - 56 km - 01h18min

    Aantal deelnemers: 26

    1.GOEMAN Jonas-WC DON FREDO

    2.VAN DER PERRE Adriano-ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 2’40"

    3.TEMMERMAN Remco-WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    4.DE BOSSCHER Thomas-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 8’35"

    5.HAVERALS Lars-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    6.BAEYENS James-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.VAN DER PERRE Maureno-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.DE WINNE Jens-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9.VISPOEL Bryan-ASFRA RACING TEAM

    10.SCHOCKAERT Jamie-ISOREX CYCLING TEAM

     

    03/09/2011 HULSTE (W) - Dames Jeugd - 50 km - hmin

    Aantal deelnemers: 32 Nieuwelingen

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.BERNAGIE Laura-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT

    5.VANDENBULCKE Jesse-CT FORCE VZW

    6.VERDONSCHOT Laura-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.KOPECKY Lotte-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.VAN DEN STEEN Kelly-ISOREX CYCLING TEAM

    9.VERHAEST Sara-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO CLUB

    30.DE RIDDER Ivy uit Grembergen-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    Aantal deelnemers: 35 Juniores

    1.SKJOLDEN Marthe

    2.LODEWYKS Steffi-WSC HAND IN HAND BAAL

    3.BOGAERT Lisa-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.ROELEN Evy-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VAN GLABEKE Shana-K.V.C. DEINZE VZW

    6.WILLIAMS Georgia

    7.WILLIAMSSON Sophie

    8.VAN SEVEREN Celine-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    9.NIJNS Nathalie uit Lille-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    10.WERON Marine-TEAM CYCLISTE DE HESBAYEG

    11.VERWULGEN Julia uit Moerbeke-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

     

    03/09/2011 ERPE (O) - Nieuwelingen - 62,4 km - 01h39min

    Aantal deelnemers:

    1.DE VINK BART JAN-ZRTC THEO MIDDELKAMP

    2.GUNST DAVY-ZRTC THEO MIDDELKAMP

    3.VAN DE WALLE Goran-THOMPSON

    4.VAN MOL Caine-THOMPSON

    5.MERTENS Thomas-THOMPSON

    6.DE BOECK James- WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    7.LEYNEN Thomas-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.DE GREEF Jordi-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.TIMMERMANS Niels-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    10.SOBERON Zowe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    27.DE VRIESE Jannes uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    04-09-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    03-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 03/09/2011 HERENTHOUT (A) - Nieuwelingen - 64,5 km - hmin

    Aantal deelnemers: 105
    1 CUYPERS Senne (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    2 WOUTERS Beau (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    3 KERREMANS Niels (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    4 DE SMUL Guust (YOUNG SCHELDE CT)
    5 LEYSEN Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    6 HOEFKENS Lennert (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 CRAS Steff (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    8 DEMOLDER Thomas (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    9 VAN DRIESSCHE Wannes (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    10 DE SY Vincent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    20 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)

     

    03/09/2011 HULSTE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 37
    1 DHONT Seppe (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 MEHEUS Gill (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 DECRAENE Igor (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 4"
    4 CLAEYS Stef
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 21"
    5 NOBUS Kevin
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 31"
    6 ROS Dieter
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE) op 35"
    7 FEYS Laszlo
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 47"
    8 VANDEWALLE Kenneth
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 58"
    9 HOUSSOULLIEZ Marcel
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    10 VERBANCK Kevin
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 1’01"
    16 MECHANT Benjamin uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 4’00"

     

    03/09/2011 WICHELEN (O) - Nieuwelingen - 56,7 km - 01h31min

    Aantal deelnemers:
    1 GEERTS Jari (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 TONDELEIR Niels (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    3 PERSOON Wouter uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 40"
    4 PERSOON Pieter uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    5 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 1’20"
    6 OLIEBOS Jordy
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    7 BOUSSAER Bryan (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 ADAMS Jason (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 COOLENS Maxim (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 BRECKX Kevin (WK NOORD WEST BRABANT)
    22 HAENTJENS Yornie uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    32 DECKERS Cisse uit Temse (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    37 BAERT Atlas uit De Klinge (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

     

    03/09/2011 ZONNEBEKE (W) - Nieuwelingen - 68 km - 01h51min

    Aantal deelnemers: 26

    1 BOUTTÉ Jordy (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)

    2 AMEEL Alexander (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 LOWYCK Jesse (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    4 ROGGE Thomas
    (CT COVEMAECKER - BALANS) op 5"
    5 VAN HAVERBEKE Julien
    (PEDALE MADELEINOISE) op 45"
    6 BLONDEEL Simon
    (JONGE RENNERS ROESELARE) op 55"
    7 ALLEGAERT Piet
    (JONGE RENNERS ROESELARE) op 1’15"
    8 BRACKEZ Massimo
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 VERMET Joran (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    10 LEVROUW Jelle (JONGE RENNERS ROESELARE)

     

    03/09/2011 MEIGEM (O) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:

    03-09-2011 om 19:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 03/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 03/09/2011 STEENHUFFEL (VB) - Veldrijden form. B - 60´

    Aantal deelnemers: 34

    1.RONDELEZ Bjorn-LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    2.MORTELMANS Stijn-KON. WIELERCLUB FEESTCOMITE WILRIJK

    3.CANT Kevin-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    4.VERSCHUEREN Bart-KDL CYCLINGTEAM

    5.VAN DEN BRANDE Kay-APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    6.DE WISPELAERE Bert-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO

    7.PAUWELS Dries-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.GELUYKENS Kenny-SCOTT USA CYCLING TEAM

    9.CANT Jelle-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.KOYEN Niels-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    20.VAN HOOSTE Vincent uit Stekene-ASFRA RACING TEAM

     

    03/09/2011 STEENHUFFEL (VB) - Veldrijden form. C
    Juniores: 40´ - Aantal deelnemers: 41

    1.VANKEIRSBILCK Berne-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.HUYGEN Tijs-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3.COUCKUYT Jens-TIELTSE RENNERSCLUB

    4.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.VANDEKERCKHOVE Thibaut-TIELTSE RENNERSCLUB

    6.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7.VANDECAUTER Uwe-ASFRA RACING TEAM

    8.VANDERAERDEN Timothy-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    9.QUINTELIER Gianni-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10.TUBBAX Pieter-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    18.MARTENS Pepijn uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Nieuwelingen: 30´ - Aantal deelnemers: 29

    1.JOSEPH Thomas-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    2.VAN DONINK Gianni-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    3.VAN DINGENEN Jordi-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    5.SCHUERMANS Jelle-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme-ISOREX CYCLING TEAM

    7.DEGRYSE Tibo-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    8.MONTAIGNE Jorn-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    9.JANSSEN TIM-ZRTC THEO MIDDELKAMP

    10.VAN ROOSBROECK Pieter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    03/09/2011 STEENHUFFEL (VB) - Veldrijden form. D
    Amateurs/Masters A: 40´
    - Aantal deelnemers: 35

    1.TRAEN Bjorn-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    2.DE WIT Edwin uit Terhagen-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    3.SCHROYEN Nico-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4.MAES Timmy-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.HEYLENS Jochen-ARDILLES CYCLING TEAM

    6.DAVID Nicky uit Beveren-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    7.DEBACQUER Joris-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    8.MOTSHAGEN MATTIJN-W V EEMLAND

    9.DIELS Koen-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.BORGERS Tim-APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW

    24.VAN GAEVER Stefaan-DE BOSBIKERS MOERBEKE WAAS

     

    Masters B: 40´ - Aantal deelnemers: 27

    1.MERTENS Dirk-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.GLADINES Ludwig-ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.NERINCKX Stefan-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4.SMET Ivan uit Hamme-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5.VAN STAEYEN Benny-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.RAES Patrick-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    7.DE BOCK Benny uit Hamme-DV

    8.DEWITTE Wim-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    9.DEKEERLE Dirk-FEESTCOMITEIT DROGENBOOM

    10.LAMMENS Mario-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

     

    Masters C: 40´ - Aantal deelnemers:

    1.VERLOO Mark-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    2.VAN DEN BERGH Wim-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3.VAN TONGELEN Franky-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    4.GEUDENS Jan Guido-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.SELS Rudy-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.COOPMAN Ivan-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.BLOEMMEN Rudy-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    8.VAN OOSTERWYCK Daniel-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    9.SPRUYT Alex-WK NOORD WEST BRABANT

    10.SAS Jos-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    03-09-2011 om 17:43 geschreven door kenny


    02-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 02/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MORENO DE PAUW met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan BJORN MEERSMANS met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    De Pauw Moreno KOP 2011.jpg  Meersmans Bjorn KOP 2011.jpg
         Moreno De Pauw               Bjorn Meersmans


    Vrijdag 02/09/2011 EDEGEM (A) - Elite z.c./U23 - Achter derny´s - 40 km - hmin

    Aantal deelnemers:
     

    02/09/2011 MERCHTEM (VB) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 35

    1.BJORN MEERSMANS uit Bornem - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    2.DIEPENDAELE Jurgen -CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    3.BEIRNAERT Wim uit Schoten-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    4.VAN REETH Ken uit Mariekerke-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    5.STEENACKERS Sven-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    6.COOREMAN Stijn- SCOTT USA CYCLING TEAM

    7.BIJL Gert-TEAM-THIELEMANS & CO

    8.WAUTERS Robin-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    9.ERTVELDT Julien-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10.RENTMEESTERS Benjamin-WK NOORD WEST BRABANT

    11.ROSCAM Andy uit Willebroek-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    13.IELEGEMS Nico uit Duffel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    17.D`HOLLANDER Mathias uit Zele-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    24.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme-LUCA TEAM BELGIUM

     

    02/09/2011 BEVEREN-LEIE (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 42

    1.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    2.VAN LERBERGHE Bert-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.VANDENBUSSCHE Jens-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    4.NEIRYNCK Kevin-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.VANDRIESSCHE Dieter-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.VANHAVERBEKE Jurgen-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 10"

    8.DEWILDE Wouter-TRUST MTB TEAM VZW op 20"

    9.LIGNEEL Brian-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    10.VAN SPEYBROEK Bart-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 25"

     

    02/09/2011 LOCHRISTI (O) - U23 - 59,4 km - 01h28min

    Aantal deelnemers:

    1.MORENO DE PAUW uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    2.WYTINCK Niels-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    3.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    4.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.GOVAERT Kenny-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    6.SLABINCK Anthony-CYCLING TEAM LUTHO

    7.HAERS Joris-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    8.DE PAEPE Pieter-VAN GOETHEM/PRORACE CT op 4"

    9.VAN ACKER Kevin-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 21"

    10.STROOSNIJDER MICHEL-BABY DUMP LEMMENS WT-

    16.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke-V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 43"

    17.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare-OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    20.DE SMIT Joshua uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’18"

    02-09-2011 om 21:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/09/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Neels Peter KOP 2011.png

    Donderdag 1 September – KALFORT PUURS (2870)

    A-reeks
    1 PETER NEELS (Kruibeke)
    2 Christophe Van Gucht
    3 Tom Leysen
    4 Tom De Beer (Moerzeke)
    5 Paul Roosenparck
    6 Angelo Everaert
    7 Andy Roskam (Willebroek)
    8 Benny Van Buynder (Bornem)
    9 Christophe De Grom
    10 Alex Goossens (Vrasene)
    VWF 1-9-11-puurs 182.jpg
                                          Winnaar Catg.A Peter Neels.
    VWF 1-9-11-puurs 156.jpg
                        Aankomst van Peter Neels voor Christophe Van Gucht.
    VWF 1-9-11-puurs 105.jpg
    Alex Goossens, Angelo Everaert, Christophe Van Gucht en Paul Roosenparck.
    VWF 1-9-11-puurs 082.jpg
                                                        Start Catg.A
    VWF 1-9-11-puurs 079.jpg
                                      Hans Vergauwen en Alex Goossens.

    C-reeks
    1 Jimmy DE PAEPE
    2 Bruno Bruyere
    3 Alain Goolaerts
    4 Eddy merckx (Bornem)
    5 Bert Dockx
    6 Patrick Van Ransbeeck
    7 Franky Weemaes (Melsele)
    8 Willem Van Der Heyden
    9 Philippe Devleeschauwer
    10 Emmanuel Hiel
    VWF 1-9-11-puurs 171.jpg VWF 1-9-11-puurs 185.jpg
                  Aankomst van Jimmy De Paepe.                                                Winnaar Catg.C Jimmy De Paepe.
    VWF 1-9-11-puurs 094.jpg
                                                   Doortocht Catg.C

    D-reeks
    1 Patrick VANHOOLANDT
    2 Dirk Van Hove
    3 Herman Proost
    4 Francis De Ridder
    5 Eddy Vermeir
    6 Rudy Berwart
    7 Paul Casteleyn
    8 Ivan Camphyn
    9 Rudy Van De Velde
    10 Luc De Muynck 
    VWF 1-9-11-puurs 073.jpg
         Winnaar Catg.D Patrick Vanhoolandt en winnaar Catg.E Wim De Waal.
               
    E-reeks
    1 Wim DE WAAL
    2 Joost Pieters
    3 Danny De Coninck
    4 Luc Van Mol
    5 Hugo Van Linden
    6 Frank De Pelsmaeker
    7 Roland Mersseman
    8 Andre Praet
    9 Luc De Greef
    10 Patrick Van Hoeymissen
    VWF 1-9-11-puurs 027.jpg
                                                         Start Catg.E

    F-reeks
    1 Jean Pierre BROOTHAERTS

    2 Florent De Leersnyder
    3 Raymond De Meester
    4 Rik Scheirlinckx
    5 Paul Otter
    6 Jos Vandermeulen
    7 Robert Emonds
    8 Guido Cornet
    9 Andre Devadder
    10 Bert Ter Harmsel
    VWF 1-9-11-puurs 020.jpg
    Winnaar Catg.F Jean Pierre Broothaerts en winnaar Catg.G Vic Van Den Eynde.

    G-reeks

    1 Vic VAN DEN EYNDE
    2 Aad Vingerling
    3 Jean Goossens
    4 Julien Vyvey
    5 Cor Berkouwer
    6 Theo Coudyzer
    7 Andre Ceurens
    8 Werner Dullaert (St.Gillis)
    9 Mathieu Mercken
    10 Jozef Saerens


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    02-09-2011 om 00:27 geschreven door kenny


    01-09-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 01/09/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 20°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2011.png
    Donderdag 01/09/2011 RUMMEN (VB) - Elite zc/U23 - 140 km - 03h09min

    Aantal deelnemers: 111

    1.ALMONACID MANSILLA LUIS-USSA PAVILLY

    2.KUYCKX Jan-MARCO POLO CYCLING TEAM

    3.COLLAERS Cedric-LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    4.WILLIAMSON JAMES-CENTRAL OTAGO CYCLING TEAM

    5.MORTIER Steven-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6.VAN THIELEN Jeffrey-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    7.LENNERTZ Sam-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.CLAES Gert-V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC

    9.PUTS LAURENT-SPORT EN MOEDIG GENK

    10.DAVID Tom-USC CRABBE PERFORMANCE

    36.VANHOVE David uit Beverlo-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 1’40"

     

    01/09/2011 BAARDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 74

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    2.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 13"

    3.VEJMELKA DANIEL-LUCA TEAM op 28"

    4.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT

    5.DE DECKER Bjorn-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.VERHOEVEN Nico-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 1’12"

    7.BAEYENS Tommy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8.DIERICKX Steven-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9.DEWORTELAER SERGE-LA ROYALE PEDALE SAINT MARTIN

    10.POLS Thibaut-ISOREX CYCLING TEAM

    16.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 1’20"

    17.ONGENA Matthias uit Zele-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    19.DE ROOS Robby uit Moerbeke-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    26.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’45"

    35.HEIREWEGH Bart uit Hamme-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    42.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten-PWC ALIPLAST

    43.TEN HARTOG Guy uit Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    44.MICHILS Tom uit Moerbeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    47.DE BOEY Jonas uit St.Gillis-CT FORCE VZW

     

    01/09/2011 BLANKENBERGE (W) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 33

    1.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.VANHAECKE Thomas-GEOX FUJI TEST TEAM

    3.VERMOOTE Geert-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4.DEMEYERE Geoffrey-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    5.DUPONT Timothy-JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 8"

    6.DESMET Jani-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    8.WOLSKI Marcin-MULTISPORT CYCLING TEAM

    9.DEBRUYNE Giovanni-CYCLING TEAM LUTHO op 40"

    10.VERVERKEN Gerdy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

     

    01/09/2011 KORTEMARK (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 165,2 km - 03h41min

    Aantal deelnemers: 95

    1.LODEWYCK Klaas-OMEGA PHARMA-LOTTO

    2.COHNEN stefan-DIFFERDANGE op 5"

    3.LHOTELLERIE CLEMENT-LA ROYALE

    4.VAN KEIRSBULCK Guillaume-QUICKSTEP CYCLING TEAM op 15"

    5.BERNATONIS Marius-ATLAS PERSONAL

    6.VANBILSEN Kenneth-DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM op 17"

    7.DEBUSSCHERE Jens-OMEGA PHARMA-LOTTO op 21"

    8.GHYLLEBERT Pieter-AN POST SEAN KELLY TEAM

    9.SCHEIRLINCKX Staf-VERANDA´S WILLEMS-ACCENT op 23"

    10.MEGENS Brian-CY JO PIELS

    01-09-2011 om 20:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD WAOD CATG.A/B EN CATG.E/F1/F2 TE BEVEREN VAN DINSDAG 30/08/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD WAOD CATG.A/B EN CATG.E/F1/F2
    TE BEVEREN VAN DINSDAG 30/08/2011

    WAOD AB 30-08-2011 PMA_5777.JPG WAOD CD 30-08-2011 PMA_5814.JPG
                  Jarno Verhofstadt winnaar Catg.A                   Patrick Vermaekelbergh, Mario Lammens en Nico Savat (Catg.B)

    WAOD AB 30-08-2011 PMA_5716.JPG
    30/08/2011 BEVEREN (O) - WAOD CATG.A/B - 60 km

    Categorie A/B: (49 dln)

    1.Nico Savat (Eeklo, winnaar cat. B)

    2.Alex Goossens (Vrasene B2)

    3.Jarno Verhofstadt (winnaar cat. A)

    4.Mario Van Den Broecke (B3)

    5.Jens Daems (A2)

    6.Luc De Moor (B4) 7.Kevin Van Roey (A3) 8.Peter Neels (Kruibeke B5) 9.Danny Schaut (B6) 10.Luc De Duytsche (B7) 11.Tom Rouan (Merelbeke A4) 12.Simon Rogge (A5) 13.Bjorn Smet (A6) 14.Stijn Pitschon (A7) 15.Geoffrey Van Steenlandt (Haasdonk A8) 16.Nico Verwee (B8) 17.Gert Smet (B9) 18.Kris Verhooghe (B10) 19.Renaat Demeter (Lochristi B11) 20.Nick Vanneste (A9) 21.Kris Bolsens (B12) 22.Stijn Verbeke (Sinaai A10) 23.Kevin Vleurinck (A11) 24.Erik Rombauts (A12) 25.Jonas Pfaff (Beveren A13) 26.Gino Van Broeck (Belsele A14) 27.Ben Van Baelen (A15) 28.Kurt Heyman (B13) 29.Andy Van Loon (B14) 30.Kurt Diependaele (B15)
    WAOD AB 30-08-2011 PMA_5453.JPG WAOD AB 30-08-2011 PMA_5049.JPG
    WAOD AB 30-08-2011 PMA_5424.JPG WAOD AB 30-08-2011 PMA_5169.JPG
    WAOD AB 30-08-2011 PMA_5260.JPG WAOD AB 30-08-2011 PMA_5176.JPG
    WAOD AB 30-08-2011 PMA_5075.JPG

    Categorie E:

    1.Danny De Coninck (Eeklo)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    4.Philippe Lacquet

    5.Erwin D'Hondt

    6.Patrick Bekaert 7.Etienne Claus (Waasmunster) 8.Georges Vergauwe 9.Patrick Buyens 10.Walter Thienpont 11.Siegfried Van Overberghe 12.Werner Bastijn 13.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 14.Stefan De Landtsheer
    WAOD AB 30-08-2011 PMA_4971.JPG
                                  Winnaar Catg.E Danny De Coninck.
    WAOD AB 30-08-2011 PMA_4912.JPG WAOD AB 30-08-2011 PMA_5071.JPG
    WAOD AB 30-08-2011 PMA_4926.JPG WAOD AB 30-08-2011 PMA_4910.JPG
    WAOD AB 30-08-2011 PMA_4921.JPG WAOD AB 30-08-2011 PMA_4987.JPG
    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Marc Dams (winnaar cat. F2)

    3.Daniel Hauttekeete (F2-2)

    4.Staf Lievens (F1-2)

    5.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-3)

    6.Helmuth Tas (F1-3) 7.Jozef De Naeghel (F1-4) 8.Luc Verkinderen (F2-4) 9.Willy De Sutter (F1-5) 10.Robert Maldrie (F2-5) 11.Paul Hunninck (F2-6) 12.Julien De Bock (F2-7) 13.Dirk Caekebeke (F1-6) 14.André Bal (F2-8) 15.Pascal Cornand (F2-9) 16.François Coppers (Lokeren F1-7) 17.Bart Delagrange (F1-8) 18.Noël Rogge (F2-10) 19.Marc Steenberghe (F1-9) 20.Tony Baudonck (F1-10) 21.Dirk Tumeleer (F1-11) 22.Emmanuël De Loor (F1-12) 23.Wim Van Den Heuvel (F1-13) 24.William Govaert (Waasmunster F1-14) 25.Eddie Van Leirberghe (F1-15) 26.Kurt Wille (F2-11) 27.Marc Colpaert (F2-12)
    WAOD AB 30-08-2011 PMA_4919.JPG  WAOD AB 30-08-2011 PMA_5067.JPG


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    01-09-2011 om 19:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD WAOD CATG.C/D TE BEVEREN VAN DINSDAG 30/08/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD WAOD CATG.C/D TE BEVEREN VAN DINSDAG 30/08/2011

    WAOD CD 30-08-2011 PMA_5814.JPG
             Patrick Vermaekelbergh, Mario Lammens en Nico Savat (Catg.B)

    WAOD CD 30-08-2011 PMA_5739.JPG 

    De massaspurt gewonnen door Patrick Vanmaekelbergh voor Mario Lammens.
    WAOD CD 30-08-2011 PMA_5746.JPG

    30/08/2011 BEVEREN (O) - WAOD CATG.C/D - 60 km - 42,8 km/h

    Categorie C/D: (60 dln)

    1.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    2.Mario Lammens (Maldegem, winnaar cat. D)

    3.Patrick Vanhoolandt (D2)

    4.Dirk Van Capellen (C2)

    5.Peter Dockx (C3)

    6.Patrick Verdonck (D3) 7.Danny De Bruyne (C4) 8.John Ackermans (C5) 9.Johan De Bruyn (C6) 10.Benny De Bock (C7) 11.Rikki Matthyssen (Zwijndrecht C8) 12.Rudi Rabout (Heinkenszand C9) 13.Stefan Adriaenssens (Burcht C10) 14.Patrick Nauwelaers (C11) 15.Peter Mol (C12) 16.Kurt Van Raemdonck (Beveren C13) 17.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C14) 18.Sven De Vlieger (C15) 19.Philip Wittoek (D4) 20.Koen Van Laere (Beveren C16) 21.Kenny Janssens (Melsele D5) 22.Danny Van Hoof (D6) 23.Luc Verwimp (D7) 24.André Diedonck (C17) 25.Fabien Hanssens (C18) 26.Geert Van Haute (C19) 27.Marc Cossyns (D8) 28.Wim Rombaut (Stekene C20) 29.Peter Flach (Zwijndrecht C21) 30.Franky Weemaes (Melsele D9)
    WAOD CD 30-08-2011 PMA_5057.JPG WAOD CD 30-08-2011 PMA_5055.JPG
    WAOD CD 30-08-2011 PMA_5118.JPG WAOD CD 30-08-2011 PMA_5134.JPG
    WAOD CD 30-08-2011 PMA_5150.JPG WAOD CD 30-08-2011 PMA_5224.JPG
    WAOD CD 30-08-2011 PMA_5293.JPG WAOD CD 30-08-2011 PMA_5393.JPG
    WAOD CD 30-08-2011 PMA_5492.JPG WAOD CD 30-08-2011 PMA_5125.JPG
    WAOD CD 30-08-2011 PMA_5211.JPG WAOD 01-09-2011.jpg




    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    01-09-2011 om 18:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL MTB TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    DIVERSE VANOMOBILSPROKKELS!

     

    CITY CHALLENGE – WIELSBEKE + BLEGNY

     

    Nico Polfliet:

    Nico heeft een super wedstrijd gereden, waarschijnlijk door zijn goede trainer Patric (papa Tibo).

    Het was nochtans heel warm waar hij normaal niet tegen kan maar behaalde 12de plaats van de 30 renners en was 5de van zijn categorie. Heeft vorige week in Wielsbeke de City challenge meegereden en de 2de plaats behaald van ongeveer 25 kinderen.

    Vanomobil 01-09-2011 P1010959.JPG Vanomobil 01-09-2011 P1010960.JPG Vanomobil 01-09-2011 P1010964.JPG

    MARATHON ACHOUFFE

     

    Filip Van Hecke:

    “Net voor de vakantie nog even naar Achouffe om er aan de marathon deel te nemen. Het was een beetje afwachten want veel marathontraining had ik niet in de benen wegens de XC's... Door de regen was er echter veel modder en dat ligt me wel... Ik nam een vrij rustige start en kwam rond de 35ste plaats boven op de startklim. Ik nestelde me in een klein groepje van wie het tempo me wel lag. Naar het einde toe zat ik nog vrij fris en haalde er nog vele in. Ik kwam na 04.40 uur zwoegen aan als 21ste algemeen en 8ste Master 1."

    Vanomobil 01-09-2011 boom6.jpg    Vanomobil 01-09-2011 geraardsbergen1.jpg

     

    Jeroen Van De Vijver, Steve Dewitte en Glenn Everaert kwamen aan de slag in de 45 km. Jeroen werd er mooi 2de , Steve 7de !

     

     

     

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Bewerking: Kenny Janssens

    01-09-2011 om 18:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    MINIEMEN

    Zondag 28/08 - MOERZEKE

    9 jaar - 24 dln

    Afvalling, wedstrijd en algemeen klassement 2de Jado Bleyenberg.

    WAC 01-09-2011 DSC01691 - kopie.JPG WAC 01-09-2011 Jado aankomst.jpg

    WAC 01-09-2011 Jado podium.jpg
    10 jaar - 28 dln

    1ste afvalling, 3de wedstrijd en algemeen 3de Van Houte Sybren.

    WAC 01-09-2011 Sybren aankomst.jpg WAC 01-09-2011 Sybren podium.jpg

    WAC 01-09-2011 Sybren wedstrijd (2).jpg WAC 01-09-2011 Sybren wedstrijd.jpg
    28ste afvalling, 27ste weg en algemeen 28ste Nicoline Van Bellen.

    WAC 01-09-2011 Nicolien wedstrijd.jpg 

    11 Jaar - 31 dln

    29ste afvalling, 18de wedstrijd en algemeen 25ste Apers Indy.

    WAC 01-09-2011 Indy wedstrijd.jpg WAC 01-09-2011 Inrijden WAC.jpg

    ASPIRANTEN

    Zaterdag 27/08 - ERPE- MERE

    13 jaar - 53 dln

    Styenen Reno – 12de

    Arnouts Brent – 21ste

    Verbraak Lennert – 23ste

     

    14 Jaar - 52 dln

    Vercauteren Toon – 13de

    Hofkens Maikel – 35ste

    Wittevrongel Wouter – 37ste

     

    Zondag 28/08 - HOMBEEK

    12 jaar - 21 dln

    Boeckx Jens – 5de

    Goossenaerts Chloe – 6de

    Van Gils Max – 8ste

    Michielsen-Stevens Sarah – 21ste

     

    13 Jaar - 29 dln

    Milliau Vince – 3de

    Van Dael Roel – 18ste

     

    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 27/08 - OTTERGEM – 33dln

    Vercauteren Stef – 6de

    Van Hooydonck Dante – 10de

    Leeman Emmanuel – 20ste

     

    Zaterdag 27/08 - BOORTMEERBEEK-SCHIPLAKEN - 37 dln

    Waterschoot Django – 11de

    Verscheuren Steve – 12de

    De Ost Jarne – 13de

     

    Zondag 28/08 – HERZELE – 23dln

    Frederik Drumont werd 19de

     

    Weer al mooie resultaten !!!



    Uitslagen en foto's: Nancy Cappelle en Dave Bleyenderg

    Bewerking: Kenny Janssens

    01-09-2011 om 18:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 31/08/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan EDDY MERCKX met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Merckx Eddy KOP 2011.png

    Woensdag 31 augustus - KALFORT PUURS (2870)

    A-reeks
    1 Gianni COOMAN
    2 Jarno Verhofstadt
    3 Sven Steenackers
    4 Sven Blommaert (Hamme)
    5 Tom De Beer (Moerzeke)
    6 Dave Venninckx
    7 Kristof Muys
    8 Kurt De rijck
    9 Peter Vermassen
    10 Kenneth Mercken
    VWF 31-8-11-kalfort 228.jpg
                                   Winnaar Catg.A Gianni Cooman.

    C-reeks

    1 EDDY MERCKX (Bornem)
    2 Wim Kriekemans
    3 Patrick Van Ransbeeck
    4 Dirk Verbinnen
    5 Jerry Cooman
    6 Marc Tabourdon
    7 Gregor Schots
    8 Kristof Reniers
    9 Frank Geets
    10 Peter Michiels
    VWF 31-8-11-kalfort 231.jpg
                                         Winnaar Catg.C Eddy Merckx.
    VWF 31-8-11-kalfort 204.jpg
                                        Aankomst van Eddy Merckx.
    VWF 31-8-11-kalfort 154.jpg
                          Peter Dierks, Mario Bolssens en Alain Goolaerts.
    VWF 31-8-11-kalfort 120.jpg
                                    Bruno Verwulgen en Mario Bolssens.

    D-reeks
    1 Henri HERMANS

    2 Daniel Van der Mieren
    3 Paul Casteleyn
    4 Dirk Van Hove
    5 Luc Van Roy
    6 Patrick Jacobs
    7 Alex Ackermans
    8 Herman Proost
    9 Gerry Maes
    10 Francis De Ridder 
    VWF 31-8-11-kalfort 119.jpg
          Winnaar Catg.D Henri Hermans en winnaar Catg.E Danny De Coninck.
    VWF 31-8-11-kalfort 074.jpg
                                   Aankomst Catg.D met Henri Hermans.
               
    E-reeks

    1 Danny DE CONINCK
    2 Staf Lievens
    3 Luc Van Mol
    4 Roger Schouppe
    5 Patrick Convents
    6 Jean Blommaert (Hamme)
    7 Patrick Van Renterghem
    8 Antoine De Caboter
    9 Martin Durant
    10 Joost Pieters
    VWF 31-8-11-kalfort 094.jpg
                              Aankomst Catg.E met Danny De Coninck.
    VWF 31-8-11-kalfort 043.jpg
                                                      Start Catg.E

    F-reeks
    1 Jos STAES

    2 Freddy Vranken
    3 Roland Boulard
    4 Hugo Tuypens
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Jan Van Hove
    7 Florent De Leersnijder
    8 Willy Teirlinck
    9 Roland Hellebaut
    10 William De Cremer en Hubert D'Hondt
    VWF 31-8-11-kalfort 038.jpg
                                               Winnaar Catg.F Jos Staes.
    VWF 31-8-11-kalfort 022.jpg
                                                  Aankomst Catg.F

    G-reeks

    1 Theo COUDYZER
    2 Mathieu Mercken
    3 Vic Van den Eynde
    4 Gilbert Vandenheuvel
    5 Aad Vingerling
    6 Etienne Vandenhouwe
    7 Julien Vyvey
    8 Willy Roels
    9 Kees Sebrechts
    10 Francois van de Vijver
    VWF 31-8-11-kalfort 035.jpg
                                   Winnaar Catg.G Theo Coudyzer.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    01-09-2011 om 13:46 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 04/09/2011 - DIJKENTOCHT 2011
    Dijkentocht 2011.png

    Bron: Frederik Ringoot

    01-09-2011 om 13:27 geschreven door kenny


    31-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 31/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 31/08/2011 GERAARDSBERGEN - STADSPRIJS (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 170 km - 03h36min

    Aantal deelnemers: 191

    1.VAN EMDEN Jos  RABOBANK PROTEAM

    2.DE NEEF Steven  JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    3.ROELANDTS Jurgen  OMEGA PHARMA-LOTTO op 5"

    4.DE BIE Sean  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5.DEHAES Kenny  OMEGA PHARMA-LOTTO

    6.VAN DER WEIJST GEERT  CYCLING TEAM JO PIELS

    7.LEUKEMANS Bjorn   VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    8.REYNVOET Niels  OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    9.GARDEYN Gorik  VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    10.KREDER Michel  GARMIN SLIPSTREAM

    12.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    45.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen  EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 25"

    76.VANDYCK Niels uit Puurs  JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 41" 

     

    31/08/2011 OUDENBURG (W) - Elite z.c./U23 – Interclub - 169 km - hmin

    MEMORIAL D. JONCKHEERE - Aantal deelnemers: 191
    1 Maene Kevin (CT Lutho)
    2 Clauwaert Joeri (Soenens - Construct glas)
    3 Heytens Kess (BCV Works Ingelmunster)
    4 Daems Nick (Terra Footweare)
    5 Baert Jasper (Soenens - Construct glas)
    6 Vanhaecke Thomas (Geox Fuji Test Team)
    7 Lampaert Yves (Soenens - Construct glas)
    8 Debrabandere Thomas (Deerlijk Gaverzicht Matexi)
    9 Lhotellerie Clement (La Royale Pedale)
    10 Kuypers Bart (Vl Technics Abutriek)
    16 Poelman Laurens uit Kalken (BCV Works Ingelmunster)
    88 De Ridder Glenn uit Stekene
    (Deerlijk Gaverzicht Matexi)
    104 Van Heurck Timothy uit St.Anna L.O. (Wac Team)

     

    31/08/2011 PUTTE MECHELEN (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 72
    1 SMIRNOYS Andris
    2 BURTON Jérémy (DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME)
    3 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    4 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    5 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST)
    6 VERMANT Wim (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    7 VAN AERT Jan (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    8 BEKMANIS Indulis (ISD)
    9 DE HAAN JESSE (WV DE IJSELSTREEK)
    10 VANBRABANT Yannick (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    16 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    20 BEIRNAERT Wim uit Schoten
    (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
    23 VAN HESE Stijn uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    29 VAN REETH Ken uit Mariekerke (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    54 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    56 CLEMENT Pieter uit Zele (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    57 IELEGEMS Nico uit Duffel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)

     

    31/08/2011 ZONNEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 115,6 km - 02h47min

    Aantal deelnemers: 68
    1 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    2 DESMET Sébastien (ENTENTE CYCLISTE RAISMES PETITE FORET)
    3 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    4 BOUTTÉ Kenzie
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 2’00"
    5 VAN HEUVERSWIJN Quentin
    (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    6 DEVINNE Mikael (DUNKERQUE LITTORAL)
    7 LEPLA Jeroen (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    8 WOLSKI Marcin (MULTISPORT CYCLING TEAM)
    9 HAWKINS PETER
    (WIELERTEAM DECOCK SPORTIVO)
    10 DERUYTER Cedric (DUNKERKE)

     

    31/08/2011 BAARDEGEM (O) - Juniores - 88 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 79
    1 POCKET Sammy (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    2 WAUTERS Stef (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    3 MC CORMICK HAYDEN (ZANATTA)
    4 HOFLAND Fausto (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    5 DE BOECK Vincent (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 DE KETELE Aron
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    7 CARPENTER DANTE (ASFRA RACING TEAM)
    8 PEETERS Daniel (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 15"
    9 DE MEYERE Jens
    (THOMPSON)
    10 DULT Jasper (THOMPSON)
    34 DE RIDDER Michael uit Berlare (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    36 COUSSENS Ruben uit Appels (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    53 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    58 DE RIDDER Gianni uit Buggenhout (WIELERTEAM WAASLAND VZW)


    31/08/2011 ADINKERKE (W) - Tijdrit

    Nieuwelingen : 16,8 km – Aantal deelnemers: 141
    1 BIERMANS Jenthe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) in 22’44”73
    2 PLOVIE Wiebren (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 3”63
    3 HOEFKENS Lennert
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 7”33
    4 DECOSTER Jorgen
    (CT COVEMAECKER - BALANS) op 17”47
    5 PERSOON Gerben
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN) op 24”78
    6 VAN GOMPEL Mathias
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 24”90
    7 TOUSSAINT Louis
    (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY) op 25”84
    8 VERSTREPEN Dries
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 26”76
    9 VAN HOOYDONCK Nathan
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.) op 27”87
    10 VERWILST Dieter
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 30”13
    37 PERSOON Wouter uit Stekene
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 1’15”20
    41 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 1’21”04
    66 MECHANT Benjamin uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 1’55”52
    69 MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 2’00”15
    94 WITTOUCK Dominick uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 2’36”76
    101 WATERSCHOOT Wannes uit Stekene
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 2’43”43
    110 PAUWELS Robin uit Temse
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 3’11”06
    111 VERSCHAEVE Antoon uit Burcht
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 3’11”43
    138 VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 4’27”45

     

    Juniores : 19,1 km – Aantal deelnemers: 106
    1 GOOLAERTS Michael (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) in 24’41”64
    2 VANREYTEN Joachim (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 32”55
    3 VALLEE Boris (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 34”87
    4 GEERINCK Jens uit Grembergen (AVIA CYCLING TEAM) op 35”75
    5 LOGIER Jan
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE) op 39”96
    6 GHISTELINCK Paco
    (AVIA CYCLING TEAM) op 46”32
    7 VAN ROOY Kenneth
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 57”07
    8 TOUQUET Joren
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 1’01”69
    9 KERF Jérôme
    (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL) op 1’04”96
    10 PYFFEROEN Miel
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 1’08”44
    34 BONNE Diego uit De Klinge
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM) op 1’49”37
    38 DE BOCK Stef uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 1’56”54
    42 ROTTY Glenn uit Verrebroek
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 2’02”69
    50 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke
    (CUBE-FINTRO CT) op 2’15”12
    70 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 2’52”14
    74 THIERENS Sam uit St.Gillis
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 3’01”93
    80 VAN DAM Tom uit Melsele
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 3’17”33
    90 RELAES Michiel uit Zwijndrecht
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 3’52”84
    98 RELAES Damiaan uit Zwijndrecht
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 4’07”77
    99 ANNAERT Dieter uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 4’36”21
    104 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 5’10”12

     

    31/08/2011 BAARDEGEM (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 79
    1 CEURENS Raphaël (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    2 DELMOTTE Dennis (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 7"
    3 CLAUW John Ross
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    4 QUINTELIER Gianni (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    5 VAN DEN DRIESSCHE Din (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 WYTINCK Gianni (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 TIMMERMANS Tom (THOMPSON)
    8 OSEÏ VERTEZ Matthias (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    9 CLAEYS Stef (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 TEIRLINCK Jens (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    30 THIERENS Arne uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)
    49 VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

     

    31/08/2011 WILRIJK (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    31-08-2011 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE VERREBROEK VAN ZATERDAG 27/08/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE 
    VERREBROEK VAN ZATERDAG 27/08/2011

    WBV EZC 27-08-2011 PMA_4292.JPG WBV EZC 27-08-2011 PMA_4367.JPG
                De aankomst van Kristof DHollander.                                              Kristof DHollander met de bloemen.

    WBV EZC 27-08-2011 PMA_4350.JPG 

    Een woordje uitleg van Kristof DHollander aan de micro met Gerry Van Gasse.

    27/08/2011 VERREBROEK (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 36

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene -PWC ALIPLAST

    2.DAS Jeroen uit Kalmthout-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    3.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 20"

    4.SMET Guy uit Kruibeke-PWC ALIPLAST

    5.NEELS Peter uit Kruibeke-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.VERCAUTEREN Tim uit Belsele-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’27"

    7.VAN DE VELDE Koen uit Stekene-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8.HEIRBAUT Tony uit Belsele-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 10’25"

    9.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    10.BOGAERT Sammy uit Kalmthout-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    14.VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    15.GOOSSENS Jurgen uit Kieldrecht-DV

    17.COVENTS Pieter uit Stekene-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    19.HEYNS Kristoff uit Temse-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    20.VERGAUWEN Hans uit Nieuwkerken-DV

    21.NYS Mattias uit Nieuwkerken-PWC ALIPLAST

    22.PEIRSMAN Davy uit Temse-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    24.SUYKERBUYK Ben uit Essen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT 

    WBV EZC 27-08-2011 PMA_4107.JPG WBV EZC 27-08-2011 PMA_4019.JPG
    WBV EZC 27-08-2011 PMA_4304.JPG WBV EZC 27-08-2011 PMA_4301.JPG
    WBV EZC 27-08-2011 PMA_4250.JPG WBV EZC 27-08-2011 PMA_4249.JPG
    WBV EZC 27-08-2011 PMA_4191.JPG WBV EZC 27-08-2011 PMA_4270.JPG
    WBV EZC 27-08-2011 PMA_4002.JPG WBV EZC 27-08-2011 PMA_4007.JPG
    WBV EZC 27-08-2011 PMA_4043.JPG WBV EZC 27-08-2011 PMA_4044.JPG
    WBV EZC 27-08-2011 PMA_4046.JPG WBV EZC 27-08-2011 PMA_4051.JPG
    WBV EZC 27-08-2011 PMA_4059.JPG WBV EZC 27-08-2011 PMA_4061.JPG
    WBV EZC 27-08-2011 PMA_4067.JPG WBV EZC 27-08-2011 PMA_4118.JPG
    WBV EZC 27-08-2011 PMA_4192.JPG WBV EZC 27-08-2011 PMA_4269.JPG


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    31-08-2011 om 23:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 31/08/2011

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Pieter Covents en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 30 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Alweer een zeer goede duurtraining met veel wisselende kopmannen die ervoor zorgden dat het tempo egaal bleef.
    De afstand bedroeg 96 km tot Beveren, het gemiddelde was goed voor 34,9 km/h. Met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 125 km.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Eddy Coenen , Walter Meseure , Dirk Trogh , Romain Vercauteren , Michel Van Osselaer , Werner Van Der Weken , Eric Vermeulen , Walter Rotthier , William Despeels , Franky De Witte , Eugéne Bosman , Frank Van Geystelen , Kristoff Heyns , Valerie Robert , Saskia Van Overmeire , Dirk Cleys , Karel Peelman , Michel Van Osselaer , Dean Bolssens , Pieter Covents , Danny De Smedt , Michael Van De Casteele , Adrien Maes , Pascal , Jan Meul , Cornelis Van Der Haeven , Alain Verbeke , Geert Van Simaeys en Kenny Janssens.

    31-08-2011 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD JUNIORES TE MELSELE VAN ZONDAG 28/08/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD JUNIORES TE MELSELE VAN ZONDAG 28/08/2011

    Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4816.JPG
                         De winnaar Sebastiaan Pot met de 2 bloemenmeisjes.

    Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4784.JPG 

       De winnaar Sebastiaan Pot die als enigste de wedstrijd heeft uitgereden.

    28/08/2011 MELSELE (O) - Juniores - 93 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 25
    1 POT Sebastiaan (SINNIGE BOUW)

    2 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW)

    3 DE KLEIJN ARVID
    (VOLHARDING)
    4 JASPERS Dylan
    (AVIA CYCLING TEAM)
    5 VAN EMPEL Etienne
    (UWTC DE VOLHARDING)
    6 SCHUT ELROY
    (MIDDELKAMP)
    7 VAN NIMMEN Thomas
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    8 ROMMENS Laurens
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    9 VAN NIMMEN Jasper
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    10 FERKET TIM
    17 VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    20 BUYL Sam (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4834.JPG
                               Sebastiaan Pot aan de micro bij Gerry Van Gasse.
    Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4426.JPG
                              De start met de 25 Juniores te Melsele.
    Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4399.JPG  Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4433.JPG
    Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4398.JPG  Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4477.JPG
    Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4475.JPG  Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4644.JPG
    Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4403.JPG  Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4545.JPG
    Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4420.JPG  Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4515.JPG
    Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4410.JPG  Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4717.JPG
    Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4413.JPG   Juniores Melsele 28-08-2011 PMA_4764.JPG


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    31-08-2011 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE STEKENE VAN MAANDAG 29/08/2011

    Davy De Scheemaeker iets sneller dan Guy Smet.

    WBV 11.08.29 STEKENE de scheemaeker 07.jpg 

    Het protocollaire gedeelte: hulde van de winnaar met de schepen van sport
    Réno Martens en schepen Kris Van Duyse.
    WBV Stekene EZC 29-08-2011 5. Spurt ingezet.jpg

         Het sprintduel tussen Guy Smet en Davy De Scheemaeker wordt ingezet.

    WBV Stekene EZC 29-08-2011 6. Het nipte verschi l095.jpg 

    Met nipt verschil won De Scheemaeker zijn tweede koers van het seizoen.
    Een spurt die bij het publiek fel in de smaak viel.

     

    EZC & Beloften in Stekene.

    De traditionele wedstrijd voor EZC & Beloften aan Heikant – De Hamer kreeg 51 deelnemers voor de inschrijvingstafel van Johan De Wolf, Marc Maertens en Johnny Larmuseau. Enkele “oudjes” hadden Stekene ook uitgekozen om er nog eens tegenaan te gaan.  Zelfs Rafaël Vercammen (Leest), 54 jaar, toonde zich weer in de trui van de Dijlespurters Mechelen.  Verder waren er ook nog een drietal wiens geboortejaar in de sixties lag: Tony Nagels (Stabroek) 47, Gert Bijl (Brussegem) in november 43 en Patrick Van Roosbroeck (Duffel) in december 42. We kunnen de hoop maar uitspreken dat zij eventueel een voorbeeld zijn voor de jeugd.

    WBV 11.08.29 STEKENE de scheemaeker 01.jpg 

    Goed georganiseerde koers: de deelnemerslijsten werden op blauw papier
    gedrukt in de reportagewagen.

     

    Er moesten 15 ronden worden gereden van elk een 7,8 km lang. Vijf keer mochten ze spurten voor een premie-envelopje met 10 euro in. Deze wedstrijd van Nering door Sport & Steun viel op door een haast perfecte organisatie waarin een vijftal bestuursleden elk een uitgetekende taak hadden. Je zag het zo, deze club heeft ervaring zat. Wat wil je, op donderdag 22 september pakken ze al uit met de 86ste Grote Prijs Dokter Eugeen Roggeman voor beroepsrenners.

    En zeggen dat een tweetal jaren geleden Nering door Sport en Steun echt aan het zwalpen ging er al werd verteld dat ze geen koersen meer zouden inrichten. Maar toen kwam Kris Van Duyse op de proppen. Hij was schepen van Stekene en voerde onmiddellijk een diepgaand gesprek met voorzitter Guido Heirman en meteen klaarde de lucht weer uit: er kwam een andere aanpak en het bestuur kreeg een ruggegraat waarin Kris Van Duyse de taak van penningmeester op zich nam en Pascal Van Peteghem werd secretaris. Met Erik De Smedt kon de club geen betere public relationman hebben omdat hij al vele jaren bij Nering door Sport & Steun alle activiteiten behartigde. Voldoende renners, een goede organisatie, deelnemerslijsten op hemelsblauw papier, een zon die regelmatig scheen en heel wat volk. De koers kon beginnen. Voor 50 renners toch, want er was eentje op zoek gegaan waar de start wel zou kunnen gegeven worden. Hij vond het niet. Dat was de 23-jarige Nederlander Thijmen Braem uit Oostburg van de ploeg Theo Middelkamp. Hij was van mening dat er zou gestart worden daar waar de aankomstlijn lag. Maar daar was niks te zien. Hij ging dan maar elders zoeken. Hij vond zijn tegenstanders helemaal niet terug en toen hij dan toch op weg was in de richting van Den Hamer, waren ze al vertrokken. Hij keerde terug naar de aankomstplaats waar Johan De Wolf van WBV stond en die zei hem “Pik na de eerste ronde maar aan.” Goed gezegd, want nu kon die jongen toch wat kilometers maken. Hij was er dankbaar voor. Nu, in de meer dan 40 jaar dat wij in ‘de koers zitten’ was dit de eerste keer dat we dit meemaakten.

    WBV 11.08.29 STEKENE de scheemaeker 03.jpg 

    Rechts, Kris Van Duyse, Schepen van Stekene, maar ook penningmeester van
    vzw Nering door Sport & Steun.

    WBV 11.08.29 STEKENE de scheemaeker 02.jpg 

    De wedstrijdwagen van waaruit de mensen op het parcours op de hoogte werden
    gebracht hoe de situatie in de koers was. Elke vlucht werd gemeld.

     

    En nu de wedstrijd. De wind blies aan 20 tot 25 km per uur, en dat is niet min. Vandaar dat we er vanuit gingen dat dit wel eens een rol kon spelen. Reeds na één ronde reed Joris Haers, de belofte uit Bassevelde, alleen vooruit. Hij hield vol en kreeg Robby De Roos en Jarno Van Guyse bij zich. Ze hadden snel 15 sec. Een eerste reactie kwam van Ralf De Ridder, Gunther Cuylits en Stijn Verbeke maar in het peloton kromde Guy Smet even de rug en alles kwam samen achter het drietal. De Roos-Van Guyse-Haers reden in de 3de rond al naar 35 sec. winst toen Kristof Kamerlinckx, Guy Smet en Ralf De Ridder een reactie plaatsten. Verkeerd geplaatst want het leverde niks op. De voorsprong groeide zelfs de minuut voorbij in de 6de ronde.

    WBV 11.08.29 STEKENE de scheemaeker 04.jpg 

    Het drietal dat het eerste koersgedeelte voor zijn rekening nam:
    Robby De Roos, Jarno Van Guyse en Joris Haers.

     

    Toen zette Sander Cordeel, de plaatselijke renner en Belgisch Kampioen tijdrijden, zich op kop en haalde fors uit. Gunter Sterck en Ralf De Ridder waren zijn luitenanten en de rest moest maar aanpikken. Dat kon lang niet iedereen en wanneer de leiders Van Guyse-Haers- De Roos in de 8ste ronde waren ingelopen, reed daar een kopgroep van acht man vooruit. Een geen sukkelaars want naast de drie van de eerste vlucht dus ook Sander Cordeel, Guy Smet, Gunter Sterck, Davy De Scheemaeker en Guy Ten Hartog. Wielersportvereniging Artevelde Gent was met drie vertegenwoordigd (Sterck, De Scheemaeker en Ten Hartog). We waren nu op minder dan 40 km van het einde.  Voor de acht zag het er wel goed uit wanneer ze naar de 50 sec. reden. Toen kwam echter Kristof Dhollander de jacht openen en een achtervolgend groepje van tien ontstond. Ze kwamen wel wat dichter maar hun benen waren net iets te kort om de kopgroep te pakken. In die kopgroep had Ten Hartog, wegens conditieachterstand, moeten lossen.

    WBV 11.08.29 STEKENE de scheemaeker 05.jpg 

    Nadat Guy Ten Hartog was weggevallen  vooraan bleven ze met zeven over:
    Davy De Scheemaeker op kop en dan zien we zijn Artevelde-makkers
    Robby De Roos en Gunter Sterck. Rechts is Sander Cordeel in beeld en
    als voorlaatste Guy Smet.

     

    Met zeven reden ze naar het einde toe. Waar we dachten dat er nog wel mannen zouden zijn die alleen wilden binnenrijden, bleven ze met zeven samen tot aan de spurt. Die zorgde voor een absolute apotheose van deze toch wel boeiende koers. Het kwam tot een spurtduel tussen  Guy Smet en Davy De Scheemaeker. Het was de 15 jaar jongere Basseveldenaar die het haalde door alles op de pedalen te zetten wat er in zijn benen nog zat. Gunter Sterck werd verdienstelijk 3de (twee Arteveldemannen in de top drie!) De 4de plaats was voor Sander Cordeel.

    WBV 11.08.29 STEKENE Sander 06.jpg 

    Sander Cordeel die een goede wedstrijd
    reed, werd 4de voor eigen volk.

     

    De winnaar over die spurt:

    Winnaar De Scheemaeker mocht de bloemtuil in ontvangst nemen van schepen van sport Réno Martens, zodat er niet moest gezoend worden.

    -“Ik wist in deze tegenwind dat ik niet vlug op kop mocht komen. Guy Smet zette van heel ver aan en ik kon eigenlijk heel schoon zijn wiel pakken maar toch moest ik echt veel moeite doen om er over te gaan. Het was nipt aan de meet. Ik ben blij dat ik het nog heb kunnen waarmaken.”

    Om nu te zeggen dat Davy een echte spurter is, kan niet gezegd worden maar wanneer hij in een klein groepje naar de streep gaat, zoals nu in Stekene, is hij zeker niet traag. Trekken en wringen in een groepspurt is niet zo aan hem gegeven.

    -“Maar zoals vandaag kan ik zeker wel een sprint zetten”, zei hij dolblij na deze tweede zege van het seizoen (Hij won ook al in Belsele waar hij wel alleen aankwam).

    Nu komt september er aan en nadat Davy een wat mindere periode achter de rug had, hoopte hij er toch nog eentje te winnen. En dat is er nu van gekomen. Maar de hoop op nog eentje blijft. Kwestie van content te zijn om het seizoen af te sluiten.

    Bij de vorming van de kopgroep had Davy gezien dat daar enkel sterke mannen bij waren.

    -“Er was al redelijk gekoerst geweest en je moest altijd aandachtig zitten om zeker op tijd mee te zijn want als je in deze wind wat seconden moet goed maken, dat kan soms te veel zijn. Dus, ik zag Smet, Sterck en zo gaan en ik zei: dit is het moment. We draaiden onmiddellijk goed rond.” De weg naar het succes begon.

    Davy De Scheemaeker klopte Guy Smet! Dat is zeker niet voor velen weggelegd. Davy straalde toen hij zei:

    -“Ja, als je dat kan zeggen, dan moet je wel een sterke dag gehad hebben.”
    WBV Stekene EZC 29-08-2011 1. STEKENE HEIKANT 022.jpg

                                               Met 50 aan de start.

    WBV Stekene EZC 29-08-2011 2. Guy Smet 043.jpg 

      Guy Smet reed een attente wedstrijd en reageerde wanneer het nodig was.

    WBV Stekene EZC 29-08-2011 3 KOPGROEP acht060.jpg 

    Nog eens de kopgroep van acht, hier geleid door Sander Cordeel.

    WBV Stekene EZC 29-08-2011 4 KRISTOF DHOLLANDER 063.jpg 

    Kristof Dhollander zette nog een keurige achtervolging in op de vluchters.

     

     

    Foto’s: fvdv met dank aan Luc Van Himste

    Tekst en foto’s: fvdv

    31-08-2011 om 22:31 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 30/08/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RAF LUYCKX met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!


    Dinsdag 30 Augustus 2011 – BEVEREN (9120) -
    Grote Prijs Gerard De Rudder

    Categorie A/B: (49 dln)

    1.Nico Savat (Eeklo, winnaar cat. B)

    2.Alex Goossens (Vrasene B2)

    3.Jarno Verhofstadt (winnaar cat. A)

    4.Mario Van Den Broecke (B3)

    5.Jens Daems (A2)

    6.Luc De Moor (B4) 7.Kevin Van Roey (A3) 8.Peter Neels (Kruibeke B5) 9.Danny Schaut (B6) 10.Luc De Duytsche (B7) 11.Tom Rouan (Merelbeke A4) 12.Simon Rogge (A5) 13.Bjorn Smet (A6) 14.Stijn Pitschon (A7) 15.Geoffrey Van Steenlandt (Haasdonk A8) 16.Nico Verwee (B8) 17.Gert Smet (B9) 18.Kris Verhooghe (B10) 19.Renaat Demeter (Lochristi B11) 20.Nick Vanneste (A9) 21.Kris Bolsens (B12) 22.Stijn Verbeke (Sinaai A10) 23.Kevin Vleurinck (A11) 24.Erik Rombauts (A12) 25.Jonas Pfaff (Beveren A13) 26.Gino Van Broeck (Belsele A14) 27.Ben Van Baelen (A15) 28.Kurt Heyman (B13) 29.Andy Van Loon (B14) 30.Kurt Diependaele (B15)

    Categorie C/D: (60 dln)

    1.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    2.Mario Lammens (Maldegem, winnaar cat. D)

    3.Patrick Vanhoolandt (D2)

    4.Dirk Van Capellen (C2)

    5.Peter Dockx (C3)

    6.Patrick Verdonck (D3) 7.Danny De Bruyne (C4) 8.John Ackermans (C5) 9.Johan De Bruyn (C6) 10.Benny De Bock (C7) 11.Rikki Matthyssen (Zwijndrecht C8) 12.Rudi Rabout (Heinkenszand C9) 13.Stefan Adriaenssens (Burcht C10) 14.Patrick Nauwelaers (C11) 15.Peter Mol (C12) 16.Kurt Van Raemdonck (Beveren C13) 17.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C14) 18.Sven De Vlieger (C15) 19.Philip Wittoek (D4) 20.Koen Van Laere (Beveren C16) 21.Kenny Janssens (Melsele D5) 22.Danny Van Hoof (D6) 23.Luc Verwimp (D7) 24.André Diedonck (C17) 25.Fabien Hanssens (C18) 26.Geert Van Haute (C19) 27.Marc Cossyns (D8) 28.Wim Rombaut (Stekene C20) 29.Peter Flach (Zwijndrecht C21) 30.Franky Weemaes (Melsele D9)

    Categorie E:

    1.Danny De Coninck (Eeklo)

    2.Patrick Van Renterghem

    3.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    4.Philippe Lacquet

    5.Erwin D'Hondt

    6.Patrick Bekaert 7.Etienne Claus (Waasmunster) 8.Georges Vergauwe 9.Patrick Buyens 10.Walter Thienpont 11.Siegfried Van Overberghe 12.Werner Bastijn 13.Paul Van Cleemput (St.Niklaas) 14.Stefan De Landtsheer

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Marc Dams (winnaar cat. F2)

    3.Daniel Hauttekeete (F2-2)

    4.Staf Lievens (F1-2)

    5.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-3)

    6.Helmuth Tas (F1-3) 7.Jozef De Naeghel (F1-4) 8.Luc Verkinderen (F2-4) 9.Willy De Sutter (F1-5) 10.Robert Maldrie (F2-5) 11.Paul Hunninck (F2-6) 12.Julien De Bock (F2-7) 13.Dirk Caekebeke (F1-6) 14.André Bal (F2-8) 15.Pascal Cornand (F2-9) 16.François Coppers (Lokeren F1-7) 17.Bart Delagrange (F1-8) 18.Noël Rogge (F2-10) 19.Marc Steenberghe (F1-9) 20.Tony Baudonck (F1-10) 21.Dirk Tumeleer (F1-11) 22.Emmanuël De Loor (F1-12) 23.Wim Van Den Heuvel (F1-13) 24.William Govaert (Waasmunster F1-14) 25.Eddie Van Leirberghe (F1-15) 26.Kurt Wille (F2-11) 27.Marc Colpaert (F2-12)

    Categorie G:

    1.Jan Vervecken (Herentals)

    2.Willy Mous

    3.Victor Van Den Eynde

    4.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    5.Karel Heirbaut (Belsele)

    6.Ludo Opdebeek 7.Julien Vyvey 8.Luc Snels 9.Adrien Maes (Melsele) 10.Luc Van Wezenbeeck 11.Roland Van Imschoot 12.Theo Coudyzer 13.Raymond De Meester 14.José Demeyere 15.Louis Moens 16.Lucas Van Goidsenhoven 17.Etienne Van Hecke 18.Jan Poelmans 19.Jos Vergult 20.Henk Bolle 21.Luc Cocquyt 22.Adri Van Loon 23.Marinus Lockefeir 24.Firmin De Zutter 25.Jean-Paul Van Oudenhove 26.Roger Den Tijn 27.Piet Achten 28.Robert Robijns 29.Luc De Cock 30.Eric Stevens

    Categorie G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Gerrit Hairwassers

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Gerard Mariën (Schoten)

    5.Ko Tolhoek

    6.Jos Kloeck 7.Denis Keynen 8.Luc Muys 9.Hervé Verstuyft 10.Anton Van Poecke 11.Frans Timmers 12.Guy Soil 13.Jean-Pierre Heymans 14.René Van Reeth 15.Paul Luyten 16.Paul De Geynst 17.Manfred Schwarzer 18.Huib Klip 19.Gérard Raes 20.Werner Dullaert (St.Gillis) 21.Guus Schuller 22.Armand Mols

    Categorie G++:

    1.RAF LUYCKX (Belsele)

    2.Jack Watson

    3.Peter Ryalls

    4.Clement De Smedt (Wilrijk)

    5.Willy Voorbraeck 6.Daniël Jooris 7.Jan Van Boxtel 8.Joseph Boone 9.Daniel Cornu 10.Jef Verheyen 11.Trevor Fenwick

     

     

    FOTO’S VOLGEN LATER !!!

    31-08-2011 om 13:40 geschreven door kenny


    30-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 30/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 30/08/2011 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 75

    1.COCQUYT Patrick  JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.KULIMBETOV NURBOLAT op 8"

    3.ROLET Sylvain  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 30"

    4.BRACKE Tony  JOHN SAEY CYCLING TEAM

    5.VENS Quincy  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    6.DE VREESE Vincent  VAN DER VURST CYCLING TEAM op 42"

    7.REMORY Stijn  VAN DER VURST CYCLING TEAM op 57"

    8.LUTSENKO ALEXEY

    9.CABRERA TORRES ANTONIO op 1’08"

    10.BACKAERT Frederik  ISOREX CYCLING TEAM op 1’59"

     

    30/08/2011 TREMELO (VB) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h23min

    Aantal deelnemers: 86

    1.SUAREZ Kevin  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.ENNEKENS Stijn  WSC HAND IN HAND BAAL

    3.SAVO Anthony  VC HAUT PAYS

    4.WIELANDT Sven uit Beveren  A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    5.LATINNE Tanguy  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.KERKHOFS Mathias  WSC HAND IN HAND BAAL

    7.HUYBRECHTS Leopold  VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    8.TOOTH Niels  LOTTO OLYMPIA TIENEN

    9.KEMERLINCKX Kristof  STAR CYCLING TEAM

    10.GOUWKENS Patrick  VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    11.COOMANS Björn uit Willebroek  PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 19"

    61.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg  STAR CYCLING TEAM

     

    30/08/2011 LENDELEDE (W) - Juniores - 104,65 km - 02h25min

    Aantal deelnemers: 52
    1 RUTSAERT Jelle (TIELTSE RENNERSCLUB)
    2 DERYCKE Giorgio (JONGE RENNERS ROESELARE) op 20"
    3 GOUGH Frazer
    4 VERMEULEN Siemen
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    5 SOENENS Alessandro
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    6 YAMAZAKI WATARU
    7 HOUTEKIER Niels
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 CONSTANT Kenny (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    9 BOUVRY Kenny (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 VERMEULEN Alexy
    15 DE BOCK Stef uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    16 DE BOCK Stijn uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM) op 35"
    18 ROTTY Glenn uit Verrebroek
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 45"

     

    30/08/2011 ZUSSEN (RIEMST) (LB) - Nieuwelingen - 64 km - 01h40min

    Aantal deelnemers:
    1 BLEUS Robin (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    2 VANDIKKELEN Mathias (SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG)
    3 KELDERMANS JORDY (WILLEBRORD)
    4 VAN UYTSEL Tomas (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    5 LEENAERS Sven (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    6 MENTEN Milan (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 42"
    7 PAGNAER Arthur
    (SPORT EN MOEDIG GENK)
    8 LAUWERS Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    9 FONTAINE Emilien (ASBL)
    10 REYNAERTS Wim (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)

     

    30/08/2011 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    30-08-2011 om 22:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG FIETSEN OP ROLLEN TE STEKENE VAN ZATERDAG 27/08/2011

    Beste ploeg van de  Koers op Rollen gekroond op de Lambikfeesten te Stekene.

    Stekene 13 WINNENDE TEAM 27aug 016.jpg 

    Het winnende team dat van Eurovenster een weekend Ardennen won voor
    30 personen ter waarde van 1000 euro. Dhollander, Pepijn Martens, Goossens en
    Benjamin Martens.

    Stekene 12 Mich dhollander & pepijn martens27aug 014.jpg 

          Michaël Dhollander en Pepijn Martens de de finaleploegkoers wonnen.

     

    In de feesttent van de Lambikfeesten vond een kampioenschap ‘Fietsen op rollen’ plaats. Elk jaar is dat op zaterdag een vast programmapunt van deze feesten die al voor de 45ste keer werden georganiseerd. Aan de koers op rollen namen 11 ploegen van vier renners deel. (Er werd gereden op acht fietsen) Er waren meerdere ploegen die sterk voor de dag kwamen en dat bracht meteen zeer spannende sport op het podium.

    Eerst moest tussen vier keer twee renners per ploeg, een spurt van 800 meter worden gereden. Michaël Dhollander en Hans Goossens van ploeg “De Toeristen” leverden de best prestatie af in 37.5 sec. Ook Tim Vervaet en Ruben De Wilde van ploeg ‘Los Fantasticos” deden  het goed want met een tijd van 37.7 sec werden ze de tweede snelste.

    Daarna werd een afvalling gereden. De winnende duo’s waren Jeroen Van den Branden – Pieter De Jonge (Chiro Kemzeke), Laurens Baes – Frederik Dhollander (Niet snel naar Stylisch), Frank Raes – Bjorn Van Guyse (JOL Kemzeke), Michaël Dhollander – Hans Goossens (De Toeristen), Tim Vervaet – Ruben De Wilde (Los Fantasticos) en Mathijs – Gerard Barty (Ploeg Jos).

    Na twee proeven stonden De Toeristen (Benjamin Martens-Pepijn Martens-Michaël Dhollander – Hans Goossens)  en JOL Kemzeke (Frank Raes-Bjorn Van Guyse-Thomas Meersschaert- Bram Van Moeylant) aan de leiding met 28 punten.

    Stekene 11 DE TOERISTEN 27aug 013.jpg 

    “De Toeristen” vlnr Michaël Dhollander, Benjamin Martens, Hans Goossens en
    Pepijn Martens. Ze werden de winnaars.

    Stekene 10 JOL KEMZEKE 27aug 011.jpg 

    “JOL Kemzeke” vlnr: Bram Van Moeylant, Thomas Meersschaert, Frank Raes en
    Bjorn Van Guyse. Ze werden 2de.

    Stekene 09 CHIRO KEMZEKE 27aug 005.jpg 

    “Chiro Kemzeke” vlnr: Jeroen Van den Branden, Pieter De Jonghe, Sarne Corvelyn
    en Michiel Polfliet. Ze werden 3de.

     

    Alle ploegen moesten dan een tijdrit rijden van vier ronden van 400 meter. De beste tijd kreeg 24 punten. Alle vier de renners zaten daarbij op de fiets. In deze discipline leverde opnieuw het viertal van Los Fantasticos een schitterende prestatie af. Zij wonnen in een tijd van 1.13.8 min. met op de fiets: Mathieu De Ruyte-Joris Goossens-Tim Vervaet en Ruben De Wilde. De Toeristen werden 2de in 1.15.1 min.

    Na die kwalificaties plaatsten zich de vier beste ploegen voor de finale ploegkoers waarvoor elk ploeg hun twee beste renners kon inzetten. Het waren Pepijn Martens en Michaël Dhollander die de eindzege aan ‘De Toeristen’ bezorgden.  En dat was maar billijk ook want deze ploeg waar ook Benjamin Martens en Hans Goossens toebehoorden, had de kwalificatie gewonnen met 50 punten. Los Fantasticos en JOL Kemzeke kwamen met ieder 48 punten uit de voorronde. De vierde finale ploeg was de Chiro Kemzeke met 38p.

    In de finaleploegkoers, kon JOL Kemzeke (Frank Raes-Bjorn Van Guyse-Thomas Meersschaert- Bram Van Moeylant) de 2de plaats pakken, de Chiro (Jeroen Van den Branden-Pieter De Jonghe-Michiel Polfliet en Sarne Corvelyn) werd 3de en verrassend genoeg, Fantasticos (Mathieu De Ruyte-Joris Goossens-Tim Vervaet en Ruben De Wilde) werd pas 4de.

    Verder in de uitslag: 5.de ploeg ‘Jos’ (Bossie-Bert-Mathys en Gerard Barty) 6. ‘We zijn nu al moe’ (Domien Herderwel-Senne De Rudder-Diederik D’hamers en Michiel Creve.) 7.’Niet snel naar Stylisch (Laurens Baes-Frederik Dhollander-Gust Constales en Karel der Meyer.) 8. Jos 2 9.Vlasbloem 10. De Cousaert-Slaafjes 11. Red Star Bosdorp.

     

    De winnaars kregen als prijs een weekend in de Ardennen voor 30 personen geschonken door Eurovenster-veranda’s, Ramen en Deuren uit de Kerkstraat. Jol Kemzeke kreeg voor elk een hartslagmeter aangeboden door Jan Van Goethem Optiek, Juwelen, Uurwerken en Hoorapparaten in de Polenlaan. Chiro Kemzeke ontving als 3de, vier koersuitrustingen geschonken door Verzekeringen Vikassur (KBC) uit de Polenlaan. Uiteindelijk kreeg Fantastico voor de 4de plaats voor elk een waardebon van Easyfit – Fitness met personal Coaching, Heirweg 137.

    Stekene 01 RED STAR BOSDORP 27aug 002.jpg 

    Red Star Bosdorp vlnr: Dieter Dhooghe,Dimitri Mevensen, Ronny Van Guyse en
    Kenneth De Cock. Ze werden 11de.

    Stekene 02 VLASBLOEM 27aug 003.jpg 

              “De Vlasbloem” vlnr: Annatool, Ward, Wim en Tiels. Ze werden 9de.

    Stekene 03 DE COUSAERT 27aug 004.jpg
    “De Cousaert-Slaafjes” vlnr Koen Cousaert, Twan rennen, Erwin Van Steenberghen
    en Geert Van Ballaert. Zij werden 10de.

    Stekene 04 JOS 2 27aug 006.jpg 

        JOS 2 vlnr: Den Bossie, Den Gzapp, Den Sandy en Ceisis. Zij werden 8ste.

    Stekene 05 JOS 27aug 007.jpg 

                JOS vlnr:Gerard Barty, Bert, Bossie en Mathijs. Ze werden 5de.

    Stekene 06 WE ZIJN NU AL MOE 27aug 008.jpg 

    “We zijn nu al moe”. Vlnr: Diederik D’hamers, Senne De Rudder, Domien Herderwel
    en Michiel Creve. Ze werden 6de.

    Stekene 07 NIET SNEL NAAR STYLISCH 27aug 010.jpg 

    ”Niet Snel naar Stylisch” vlnr: Frederik Dhollander, Laurens Baes, xml:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" />Karel de Meyer
    en Gust Constales. Ze werden 7de.

    Stekene 08 LOS FANTASTICOS 27aug 009.jpg 

    ”Los Fantasticos” vlnr: Ruben De Wilde, Mathieu de Ruyte, Tim Vervaet en Joris Goossens.
    Ze werden 4de.

     

     

    Tekst en foto’s: fvdv

    30-08-2011 om 14:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 30/08/2011

    waod_3.jpg
    Dinsdag 30 Augustus 2011 – BERENDRECHT (2040) – Voetballokaal Berendrecht Sport – Monnikenhofstraat

     

    Fietstoeristen         19:00     43 km      18 Ronden 

    30-08-2011 om 13:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM - AUGUSTUS 2011
    Rudyco Augustus 2011 1.png
    Rudyco Augustus 2011 2.png
    Rudyco Augustus 2011 3.png
    Rudyco Augustus 2011 4.png


    Bron: Bestuur Rudyco-Ripa Cycling Team

    30-08-2011 om 13:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.NIEUWSBRIEF RUDYCO-RIPA CYCLING TEAM - AUGUSTUS 2011
    Rudyco Augustus 2011 5.png
    Rudyco Augustus 2011 6.png
    Rudyco Augustus 2011 7.png

    Rudyco Augustus 2011 8.png

    Bron: Bestuur Rudyco-Ripa Cycling Team

    30-08-2011 om 13:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 29/08/2011

    vwf.JPG







    Maandag 29 augustus - OETINGEN
    (1755)
    A-reeks
    1 David MOTTE

    2 Andy De Backer
    3 Andy Annendijck
    4 Peter Vermassen
    5 Tom Penninckx
    6 Erwin Bollen
    7 Kristof Lauwereys
    8 Kevin Van Den Cruijce
    9 Bjorn Lison
    10 Kris Jonckers
    VWF 29-8-11-oetingen 165.jpg

          Podium Catg.A met David Motte, Andy De Backer en Andy Annendijck.


    C-reeks
    1 Dirk DE SCHRIJVER
    2 Rudy Thomas
    3 Willem Van Der Heyden
    4 Eddy Merckx (Bornem)
    5 Gregor Schots
    6 Tino Teirlinck
    7 Jimmy De Paepe
    8 Ronny Van Der Vurst
    9 Frank Geets
    10 Kristof Reniers

    VWF 29-8-11-oetingen 169.jpg 

                   Winnaar Catg.C Dirk De Schrijver en de 2de Rudy Thomas.

    VWF 29-8-11-oetingen 153.jpg 

                                  Aankomst Catg.C met Dirk De Schrijver.

    VWF 29-8-11-oetingen 077.jpg 

                                                     Start Catg.C

    D-reeks
    1 Luc VAN ROY
    2 Francis De Ridder
    3 Danny De Backer
    4 Rene De Brucker
    5 Jan Moreels
    6 Patrick Jacobs
    7 Eddy van Den Steen
    8 Kris Schockaert
    9 Rudy Van De Velde
    10 Willy Van Herreweghe

    VWF 29-8-11-oetingen 087.jpg 

    Podium Catg.D met Luc Van Roy, Francis De Ridder en Danny De Backer en
    podium Catg.E met Martin Durant, Joost Pieters en Roger Schouppe.

    VWF 29-8-11-oetingen 039.jpg 

                                    Aankomst Catg.D met Luc Van Roy.
               
    E-reeks
    1 Martin DURANT
    2 Joost Pieters
    3 Roger Schouppe
    4 Danny De Coninck
    5 Jos Maes
    6 Rik Lintermans
    7 Jozef Deneef
    8 Patrick Van Cleemput
    9 Johny Van Holen
    10 Patrikc Convents

    F-reeks
    1 Roland HELLEBAUT

    2 Jean Pierre Broothaerts
    3 Willy Teirlinck
    4 Charly Vanderhulst
    5 Guido Cornet
    6 Frank Laeremans
    7 Rik Scheirlinckx
    8 Noel Burgraeve
    9 Hugo Tuypens
    10 Jef Everaerts

    VWF 29-8-11-oetingen 023.jpg 

    Podium Catg.F met Roland Hellebaut, Jean Pierre Broothaerts en Willy Teirlinck.

    VWF 29-8-11-oetingen 002.jpg 

                                Aankomst Catg.F met Roland Hellebaut.

    G-reeks
    1 Jozef SAERENS

    2 Andre Ceurens
    3 Werner Dullaert (St.Gillis)
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Jozef De Bruyn
    6 Gerard Devleeschauwer
    7 Frans Brouwers
    8 Lucien Van Impe
    9 Adrien Desmet

    VWF 29-8-11-oetingen 019.jpg 

        Podium Catg.G met Jozef Saerens, Andre Ceurens en Werner Dullaert.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    30-08-2011 om 00:11 geschreven door kenny


    29-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 29/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 29/08/2011 PUTTE (A) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 27
    1 WOUTERS Rutger (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    2 DANIELS Wouter (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    3 CRAEGHS Maarten (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    4 WILLIAMSON JAMES
    5 CRAENEN Rick
    (De Hoekse Renners)
    6 VAN DER SANDEN Mathias (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    7 DIEPENDAELE Jurgen (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    8 INDEKEU Nico (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    9 VAN UFFEL Willem (STAR CYCLING TEAM)
    10 VERMEULEN Stef
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)

     

    29/08/2011 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 47
    1 KUYPERS Bart (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    2 MAENE Kevin (CYCLING TEAM LUTHO)
    3 BORRY Kim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    4 TAMSIN Kenny (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    5 DESMET Jani (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 1’25"
    6 DECEUNINCK Jürgen
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    7 TOORTELBOOM Frederik (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    8 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    9 DEBRUYNE Giovanni (CYCLING TEAM LUTHO)
    10 VANBELLE Mathias (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)

     

    29/08/2011 OOIGEM (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 61
    1 MAES Jo (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    2 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    3 MC LAUGHLIN RONAN (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    4 CLAUWAERT Joeri (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 20"
    5 DEVOLDERE Niki
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    6 VAN ACKER Kevin (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    7 DEGEZELLE Kevin (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    8 BOUVRY Dieter (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 ROELS Sam (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 DESMECHT David (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 40"

     

    29/08/2011 STEKENE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h39min

    Aantal deelnemers: 51
    1 DE SCHEEMAEKER Davy (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    2 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    3 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 CORDEEL Sander uit Stekene (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    5 HAERS Joris (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    6 VAN GUYSE Jarno uit Stekene (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    8 VERCAUTEREN Tim uit Belsele (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) op 23"
    9 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST)
    10 VERBEKE Stijn uit Sinaai (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    11 VAN DE VELDE Koen uit Stekene
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    12 DE GREYT Willem uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    14 FRUYTIER James uit Moerbeke (PWC ALIPLAST) op 1’10"
    16 GOOSSENS Kenny uit Sinaai
    (PWC ALIPLAST)
    17 HEIRBAUT Tony uit Belsele
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    20 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM) op 2’45"
    23 VAN ROOSBROECK Patrick uit Moerbeke
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 3’30"
    25 HEYNS Kristoff uit Temse
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    29 LAUREYS Simon uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    30 MICHILS Tom uit Moerbeke (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    35 VAN GUYSE Jordi uit Stekene (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    37 SMET Olivier uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    38 CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    39 VAN HESE Stijn uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    40 DE ROOS Patrick uit Moerbeke (SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA)
    41 MARIN Biondi uit St.Niklaas (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

     

    29/08/2011 MAL (TONGEREN) (LB) - Juniores - 80 km - 01h52min

    Aantal deelnemers:
    1 GEUENS Alexander (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 CAPIOT Amaury (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 VANDERAERDEN Niels (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 VAN CALDENBORGH RICK (WCL BERGKLIMMERS)
    5 HERREMANS Jamie (CUBE-FINTRO CT)
    6 SCHEPMANS Brecht
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 STEVENS Andy (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    8 MUYRERS Brend (TWC MAASLANDSTER)
    9 KESSEN Pieter (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    10 SECRETIN Wim (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)

     

    29/08/2011 ZOTTEGEM - ERWETEGEM (O) - Juniores - 90 km - 02h17min

    Aantal deelnemers: 32
    1 VAN DER HAEGHEN Ruben (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    2 VERSTRAETEN Joni (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    3 SIMON Kenn (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    4 DE LAETER Saimen (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO) op 37"
    5 VERBEKEN Cedric
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 45"
    6 ELPERS Elroy
    (THOMPSON) op 55"
    7 DE CLERCQ Ide
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    8 HAEMELS Bavo (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    9 DELBAERE Tijs (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    10 DE WITTE Matthias (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    19 VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    24 SMET Cedric uit Rupelmonde (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    25 ANNAERT Dieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    29/08/2011 PUTTE (A) - Dames Jeugd - 48 km - 01h20min

    Aantal deelnemers: 26 Juniores

    1.GARNER Lucy - LEICESTERSHIRE ROAD CLUB

    2.ROBERTS AMY

    3.VAN SEVEREN Celine - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    4.VERSTRATEN CHANTAL - ZUIDWESTHOEK

    5.LODEWYKS Steffi - WSC HAND IN HAND BAAL

    6.BURY Mellissa - MAXGEAR RT

    7.NIJNS Nathalie uit Lille - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    8.GOOSSENS VEERLE - RTC BUITENLUST

    9.VERLINDEN Julie - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10.DIXON EVE

    12.VERWULGEN Julia uit Moerbeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    Aantal deelnemers: 19 Nieuwelingen

    1.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.ROHDE LYSANNE

    3.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.RIJFF Anouk - TWC DE KEMPEM

    5.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    6.DE JONG JAMIE - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    7.VERHAEST Sara - VZW LOTTO-LADIESCYCLING          

    8.DELBAERE Fien - YOUNG SCHELDE CT

    9.VANDENBULCKE Jesse

    CT FORCE VZW

    10.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM

    19.DE RIDDER Ivy - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    29/08/2011 WOUBRECHTEGEM (O) - Nieuwelingen - 67 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 38
    1 PLANCKAERT Edward (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 VAN DER BEKEN Robin (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 DROESBEKE Niels (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    4 VAN DE WALLE Goran (THOMPSON)
    5 DENYS Sven (JONGE RENNERS ROESELARE)  op 9"
    6 VAN DER BEKEN Arno
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 VAN MOL Caine (THOMPSON)
    8 WILLEMS Thimo (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    9 DE BOECK James (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    10 DEOLET Kenny (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)

    29-08-2011 om 23:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 13 TTC RONDE 2011 - ZONDAG 28/08/2011 TE MOERBEKE

    Waaslandse TTC Ronde 2011.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 6°Seizoenszege !!!

    Van De Perre Lieven KOP 2011.png

    ZONDAG 28/08/2011 -  13° TTC Wedstrijd te Moerbeke

    UITSLAG - 46 dln
    1.LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)
    2.Rudy Saelens op 2" (winnaar pelotonspurt)
    3.Kristof Descheemaeker
    4.Niels D'hondt
    5.Rikkie Matthijssens
    6.Kenny Janssens (Melsele)
    7.Jerry Janssens
    8.Glenn Van Hille
    9.Freddy Van Camp
    10.Koen Van Laere
    11.Mario Bolssens 12.Kurt Van Raemdonck 13.Dave Van Roeyen 14.Alain Calle 15.Franky De Fijn 16.Koen Maris 17.Jeroen Pieters 18.Lieven De Breucker 19.Michel Van Osselaer 20.Guido Spanoghe

     

    29-08-2011 om 18:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan RENAAT DEMETER met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Proficiat aan WERNER DULLAERT met zijn 8°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Demeter Renaat KOP 2011.jpg    Dullaert Werner KOP 2011.jpg

          Renaat Demeter                  Werner Dullaert

    Zondag 28 Augustus 2011 - Hamme (9220)
    Categorie A/B: (31 dln)

    1.RENAAT DEMETER (Lochristi, winnaar cat. B)

    2.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    3.Glenn De Wolf (Hamme A2)

    4.Luc De Vree (B2)

    5.Nico Savat (B3)

    6.Luc De Duytsche (B4) 7.Tom Op De Beeck (B5) 8.Steven Verschelden (B6) 9.Jens Daems (A3) 10.Jimmy Boeckx (A4) 11.Jonas De Vlieger (A5) 12.Johnny Stevens (A6) 13.Gino Van Broeck (Belsele A7) 14.Kris Verhooghe (B7) 15.Nico Verwee (B8) 16.Mathias Bogaert (B9) 17.Andy Bonnaerens (Zele A8) 18.Andy Van Loon (B10) 19.Kris De Scheemaecker (A9) 20.Steven Van Herck (A10) 21.Gerben Cardon (A11) 22.Jordy Leenknecht (A12) 23.Mike Van Ryssel (A13) 24.Gino Hoskens (Beveren B11) 25.Kristof Boelens (A14) 26.Peter Michiels (B12) 27.Steven Smet (A15)

    Categorie C/D: (23 dln)

    1.Patrick Verdonck (winnaar cat. D)

    2.Dirk Verbinnen (winnaar cat. C)

    3.Patrick Vanhoolandt (D2)

    4.Danny Van Oyen (Deinze D3)

    5.Ivan Smet (Hamme C2)

    6.Sven De Vlieger (C3) 7.Didier De Lannoy (D4) 8.Frank Dhooge (C4) 9.Wim Heyndrickx (Vrasene C5) 10.Dirk Goolaerts (D5) 11.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C6) 12.Philip Wittoek (D6) 13.Wim Van Looy (D7) 14.Luc Wytinck (C7) 15.Patrick Nauwelaers (C8) 16.Gunther Hanssen (C9) 17.Luc Perdaens (D8) 18.Ronald De Scheemaeker (D9) 19.Rudi Rabout (Heinkenszand C10) 20.Bruno Verwulgen (St.Niklaas C11) 21.Giovanni Baert (Belsele C12) 22.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D10) 23.Johan De Croock (D11)

    Categorie E:

    1.Patrick Van Renterghem (Bellem)

    2.Geert Smet (St.Niklaas)

    3.Etienne Claus (Waasmunster)

    4.Dirk De Meyer

    5.Siegfried Van Overberghe

    6.Paul Van Puyenbroeck (Hamme) 7.Patrick Buyens 8.Dirk Rymenand 9.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 10.Marc De Vos 11.Piere D'Hondt 12.Steven Blommaert 13.Serge De Wever

    Categorie F1/F2:

    1.Roland Boulard (Drongen, winnaar cat. F2)

    2.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    3.Tony Baudonck (F1-2)

    4.Jozef De Naeghel (F1-3)

    5.Hugo Van Linden (F2-2)

    6.Helmuth Tas (F1-4) 7.Wim Van Den Heuvel (F1-5) 8.Hans Van Lierde (F1-6) 9.Ronny Goethals (F1-7) 10.Jos Lissens (F1-8) 11.André Bal (F2-3) 12.Julien De Bock (F2-4) 13.Noël Rogge (F2-5) 14.Luc Roelandt (F1-9) 15.William Govaert (Waasmunster F1-10) 16.Firmin De Zutter (F2-6) 17.Peter Buyl (F1-11) 18.Pascal Cornand (F2-7) 19.Dirk Caekebeke (F1-12) 20.Eddy Van Den Abeele (F1-13)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Roger Hoof (St.Niklaas)

    4.Victor Van Den Eynde

    5.Willy Mous

    6.Raymond De Meester 7.Lucas Van Goedsenhoven 8.Jozef Van Isterdael 9.Adri Van Loon 10.Maurits Weyns 11.Roland Van Imschoot 12.Allan Ramsay 13.Willy Roels 14.Roger Den Tijn 15.Ludo Opdebeek 16.Eddy De Clercq 17.Jean-Paul Van Oudenhove 18.Alfred Staljanssens (Bornem)19.Philip Bayton 20.Marinus Lockefeir 21.Frederic Van Damme 22.Henk Bolle 23.David Orford 24.Roger Beelaert (Rupelmonde) 25.Luc De Cock 26.Theo Verheyden 27.Hendrik Cornelis

    Categorie G+:

    1.WERNER DULLAERT (Sint-Gillis-Waas)

    2.Freddy Van Impe

    3.Jos Kloeck

    4.Ko Tolhoek

    5.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    6.Gerard Mariën (Schoten) 7.Denis Keynen 8.Luc Muys 9.Guy Soil 10.Gérard Raes 11.Frans Timmers 12.François Brouwers 13.Jean-Pierre Heymans 14.René Van Reeth 15.Raymond Walschap 16.Hervé Verstuyft 17.Paul De Geynst 18.Guus Schuller 19.Philippe Ruzzo 20.Pierre Baert 21.Anton Van Poecke 22.Gerard Devleeschauwer

    Categorie Toeristen -45 jaar:

    1.Bram Markey

    2.Bart Vral

    3.Michiem Remory

    4.Gino Audenaerts

    5.Chris De Ferrerre

    6.Chistophe De Caluwé 7.Karel Peelman 8.Bjorn De Vreese 9.Pieter D'Herde 10.Davy Van Damme 11.David De Bock 12.Steven Mettepenningen 13.Mario De Bruyne 14.Danny Huylenbroeck 15.Rob Eyckerman 16.Gunter Smoolenaers 17.Davy De Bruyne

    Categorie Toeristen +45 jaar:

    1.Erik Peelman

    2.Guy De Wolf

    3.Filip Van Damme

    4.Marco De Dobbelaere

    5.Ronald Horst

    6.Tony Vercauteren 7.Patrick De Smet 8.Patrick Bolssens.

    29-08-2011 om 18:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2011

    vwf.JPG







    Zondag 28 Augustus - OUWEGEM (9750)
    A-reeks
    1 Dries DE SMET
    2 Guillaume De Coninck
    3 Franky Van Oyen (Zulte)
    4 Dave De Swert
    5 Gregory De Munster
    6 Kristof Muys
    7 Gianni Cooman
    8 Andy Michels
    9 Steven Martens
    10 Laurenz De Meuleneire

    VWF 28-8-11-ouwegem 174.jpg 

    Podium Catg.A met Dries De Smet, Guillaume De Coninck en Franky Van Oyen.
    VWF 28-8-11-ouwegem 144.jpg

    Aankomst van Dries De Smet uit Ouwegem die na 5 jaar koersen uiteindelijk
    het zegebaar mocht maken.

    VWF 28-8-11-ouwegem 119.jpg 

                             De 3 vluchters in de Catg.A, tevens het podium.

    VWF 28-8-11-ouwegem 079.jpg 

                                                            Start Catg.A


    C-reeks
    1 Jerry COOMAN
    2 Bert Dockx
    3 Bruno Bruyere
    4 Eddy Merckx (Bornem)
    5 Ronny Van Der Vurst
    6 Peter Dockx
    7 Frank Geets
    8 Philippe Lampaert
    9 Rudy Thomas
    10 Peter Verhofstadt

    VWF 28-8-11-ouwegem 183.jpg 

                Podium Catg.C met Jerry Cooman, Bert Dockx en Bruno Bruyere.

    VWF 28-8-11-ouwegem 159.jpg 

                                       Aankomst Catg.C met Jerry Cooman.

    VWF 28-8-11-ouwegem 094.jpg 

                                                  Start Catg.C

    D-reeks
    1 Danny DE BACKER
    2 Jan Moreels
    3 Paul Casteleyn
    4 Daniel Van Der Mieren
    5 Rudy Berwart
    6 Willy Van Herreweghe
    7 Hedwig Hendrickx
    8 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    9 Paul De Leeuw
    10 Stanny Benoot

    VWF 28-8-11-ouwegem 072.jpg 

           Podium Catg.D met Danny De Backer, Jan Moreels en Paul Casteleyn.
               
    E-reeks

    1 Wim DE WAAL
    2 Joost Pieters
    3 Juan Steeman
    4 Fred De Feyter
    5 Marc Couckuyt
    6 Jos Maes
    7 Antoine De Caboter
    8 Wim De Coninck
    9 Patrick Convents
    10 Luc Van Mol

    VWF 28-8-11-ouwegem 077.jpg 

              Podium Catg.E met Wim De Waal, Joost Pieters en Juan Steeman.

    VWF 28-8-11-ouwegem 043.jpg 

                                        Aankomst Catg.E met Wim De Waal.

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Florent De Leersnyder
    3 Rik Scheirlinckx
    4 David Hauttekeete
    5 Jean Pierre Broothaerts
    6 Jos Vandermeulen
    7 Hugo Tuypens
    8 Roland Hellebaut
    9 William De Cremer
    10 Jose De Clercq

    VWF 28-8-11-ouwegem 015.jpg 

    Podium Catg.F met Marc Vervondel, Florent De Leersnyder en Rik Scheirlinckx.

    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE

    2 Theo Coudyzer
    3 Andre Ceurens
    4 Julien Vyvey
    5 Andre Klep
    6 Kees Sebrechts
    7 Aad Vingerling
    8 Francois Van De vijver
    9 Jozef De Bruyn
    10 Gilbert Vandenheuvel

    VWF 28-8-11-ouwegem 019.jpg 

    Podium Catg.G met Etienne Vandenhouwe, Theo Coudyzer en Andre Ceurens.

    VWF 28-8-11-ouwegem 016.jpg 

                                             Waar blijft de winnaar ???


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    29-08-2011 om 18:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan BJORN MEERSMANS met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan TOSH VAN DER SANDE met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Meersmans Bjorn KOP 2011.jpg    Van Der Sande Tosh KOP 2011.png

          Bjorn Meersmans           Tosh Van Der Sande


    Zondag 28/08/2011 SCHAAL SELS (A) - Men Elite UCI - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.Kruopis Aidis - landbouwkrediet

    2.Fiedler Jacob - Team NSP

    3.Van Staeyen Michael uit Schoten - Topsport Vlaanderen-Mercator

    4.Peeters Kevin - landbouwkrediet

    5.Candelario Alex - Kelly Benefit Strategies

    6.Vangenechten Jonas - Wallonie Bruxelles Credit Agricole

    7.Brake Remco - Cycling Team De Rijke

    8.Havik Yoeri - Cycling Team De Rijke

    9.Dupont Timothy - Jong Vlaanderen Bauknecht

    10.Van Dijk Stefan - Veranda s Willems Accent

    62.Van Hecke Preben uit Berlare - Topsport Vlaanderen-Mercator

    28/08/2011 HAALTERT (O) - Elite z.c./U23 - 109,2 km - 02h45min

    Aantal deelnemers:

    1 VAN DE MAELE Glenn (WORLDOFBIKE.GR)
    2 VLASSELAER Maarten (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 8"
    3 ROELANDTS Rutger
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    4 BAEYENS Tommy (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    5 NEVENS Sven (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    6 VAN HOLDERBEKE Mathias
    (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    7 NECKEBROECK Sven (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    8 VANNESTE Evert (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    9 VAN DER SCHUEREN Kenny (WORLDOFBIKE.GR)
    10 CARDOEN Henryk
    (ASFRA RACING TEAM)
    22 HEIREWEGH Bart uit Hamme (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 1’08"
    24 DE BOEY Jonas uit St.Gillis
    (CT FORCE VZW)
    43 PENNE Stijn
    (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM) op 1’12"
     

    28/08/2011 KALKEN (LAARNE) (O) - Elite z.c./U23 - 106,5 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 80
    1 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    3 VANHAVERBEKE Jurgen (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 VERHOEVEN Nico (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    5 STOFFERIS Rieno (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 POELMAN Laurens uit Kalken (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    7 DE MAREZ Ruben (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O)
    8 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    9 VAN GOETHEM Brian (TML DOMMELSTREEK)
    10 BEULENS David
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    27 BAEYENS Dennis uit Berlare (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    28 GIDÉ Stijn uit Waasmunster (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)

     

    28/08/2011 PUURS (A) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 95
    1 BJORN MEERSMANS uit Bornem (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    2 VERMEIREN Tom
    (STAR CYCLING TEAM)
    3 COOMANS Björn uit Willebroek (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    4 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    5 HOFMAN Joeri (KDL CYCLINGTEAM)
    6 VERMEIREN André (STAR CYCLING TEAM)
    7 AERTS Alexander (APK-QUALITY TEAM VZW)
    8 BEIRNAERT Wim uit Schoten (KON.W.C. DE RUPELSPURTERS)
    9 VERJANS Frank (TEAM-THIELEMANS & CO)
    10 LAVERY PHILIP (AN POST-SEAN KELLY TEAM)
    12 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    17 ROSCAM Andy uit Willebroek (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    19 SEELDRAEYERS Tom uit Stekene (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    24 VANDYCK Niels uit Puurs (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    29 VERGEYLEN Timothy uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    41 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    47 VAN REETH Ken uit Mariekerke (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    52 VERCAUTEREN Roberto uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    55 TORFS Robby uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    56 SMEULDERS Edwin uit Terhagen (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)

     

    28/08/2011 HOVE (A) - U23 - 118,8 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 86
    1 TOSH VAN DER SANDE uit Wijnegem (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    2 SWINNEN Stef
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE) op 6"
    3 REYNVOET Niels
    (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 9"
    4 DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    5 VAN DE MIEROOP Sam
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    6 RAEYMAEKERS Mattias (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    7 VAN MEIRHAEGHE Jef (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    8 SEGERS Joren (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    9 GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    10 VAN CAUWENBERGH Brandon (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    16 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 1’46"
    29 VAN STAEYEN Kevin uit Schoten
    (PWC ALIPLAST)


    28/08/2011 AFFLIGEM (VB) - Dames Elite - 90 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 84

    1.BRULEE Latoya  TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.DIJKMAN PETRA  WV SCHIJNDEL op 35"

    3.KITCHEN LAUREN op 2’40"

    4.VAN DE REE MONIQUE  RSC DE ZUIDWESTHOEK         

    5.CANT Sanne  TEAM CICLISMO MUNDIAL

    6.D`HOORE Jolien  TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    7.ARYS Evelyn  SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    8.DE BAAT Kim  WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 3’20"

    9.NOBUS Anja uit Waardamme  GKV CYCLING TEAM

    10.EVERSDIJK ANNE  WV ZEEUWS VLAANDEREN

    15.ROBERT Valerie uit Vrasene  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    26.VERDONCK Sofie uit De Klinge RSC DE ZUIDWESTHOEK


    28/08/2011 WUUSTWEZEL - OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN (A) - Men Juniors UCI - 02h58min

    Aantal deelnemers:

    1.VALLEE Boris  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.GEERINCK Jens uit Grembergen AVIA CYCLING TEAM 

    3.BROCHNER Nicolai  DESIGNA KOKKEN-KNUDSGAARD (DEN)

    4.CAPIOT Amaury  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.VERMEULEN Emiel

    WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6.FRAME Alex  ISOREX CYCLING TEAM

    7.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke CUBE-FINTRO CT

    8.DARVILLE Alex  USA NATIONAL JUNIOR TEAM

    9.FRANCOIS Christopher  TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY op 2"

    10.GOOLAERTS Michael  KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 7"

    11.ROTTY Glenn uit Verrebroek  WIELERTEAM WAASLAND VZW op 9"

    16.DE BOCK Stijn uit Zele  ISOREX CYCLING TEAM op 13"

    34.VAN DAM Tom uit Melsele RUDYCO CYCLING TEAM op 1’30"

    52.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke  WIELERTEAM WAASLAND VZW

    57.THIERENS Sam uit St.Gillis  RUDYCO CYCLING TEAM

    29-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 28/08/2011 GAVERE - VURSTE (O) - Juniores - 85 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 36
    1 BALLET Mathias (YOUNG SCHELDE CT)
    2 SCHIR Thery op 3"
    3 DE MEYERE Jens
    (THOMPSON) op 1’15"
    4 DULT Jasper
    (THOMPSON)
    5 INAUEN Christoph
    6 LANNOO Louis
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    7 PRIEM Whytic (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 1’36"
    8 DHONDT Michael
    (YOUNG SCHELDE CT)
    9 BENOOT Tiesj (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 VERZEELE Dillen (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)

     

    28/08/2011 HAMONT (LB) - Juniores - 98,6 km - 02h20min

    Aantal deelnemers:
    1 LETEN Wouter  (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 HOEYBERGHS Daan (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 54"
    3 BOLLEN Pieter-Jan
    (USC CRABBE PERFORMANCE)
    4 WILSON Jack (UCS CRABBE PERFORMANCE)
    5 THEUNISSEN Jordi (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 4’07"
    6 JORIS Bryan
    (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)
    7 PIJNAPPELS Bram (SCHIJNDEL)
    8 KILPATRICK Dustin
    9 EISLERS Sandis
    10 RIJS ZEGER
    (TEMPO BRUNS)

     

    28/08/2011 HERZELE - WOUBRECHTEGEM (O) - Juniores - 86 km - 01h53min

    Aantal deelnemers: 16
    1 DE WINNE Jens (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    2 DE DAPPER Maxim (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    3 BOURLEE Félicien (TEAM VERANDA WILLEMS)
    4 VANCUTSEM Thomas (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    5 COOLS Michael
    (THOMPSON)
    6 DULT Laurens (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    7 LIMPENS Gianni (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 8"
    8 VERLEE Dante
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO) op 2’50"
    9 LIVYNS Arjen
    (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM) op 3’55"
    10 VAN NEDERVELDE Tom
    (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.) op 4’45"

     

    28/08/2011 MELSELE (O) - Juniores - 93 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 25
    1 POT Sebastiaan (SINNIGE BOUW)
    2 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW)
    3 DE KLEIJN ARVID
    (VOLHARDING)
    4 JASPERS Dylan (AVIA CYCLING TEAM)
    5 VAN EMPEL Etienne (UWTC DE VOLHARDING)
    6 SCHUT ELROY (MIDDELKAMP)
    7 VAN NIMMEN Thomas (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    8 ROMMENS Laurens (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    9 VAN NIMMEN Jasper (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    10 FERKET TIM
    17 VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    20 BUYL Sam (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    28/08/2011 OPWIJK (VB) - Juniores - 78 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 28
    1 WAUTERS Stef (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    2 VAN DE VELDE Matthias uit Hamme (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 DONY Kevin (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    4 VAN DEN CRUYCE Andoni (THOMPSON)
    5 VANDERHAEGHEN Paul (LOTTO OLYMPIA TIENEN) op 15"
    6 MICHIELS Killian
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 45"
    7 HOLSBEEK Mathias
    (UCS CRABBE) op 52"
    8 SERGOORIS Kenneth
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    9 MEYS Joran (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    10 VAN DER VEEKEN NIELS (TWCPIJNENBURG)

     

    28/08/2011 SCHELLEBELLE (O) - Juniores - 58,3 km - 01h24 min

    Aantal deelnemers: 30

    1 HAVERALS Lars (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    2 DE RIDDER Michael uit Berlare (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    3 MOENS Jens (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    4 GOEMAN Jonas
    (WC DON FREDO)
    5 DE WAEL Aaron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO CT)
    6 VAN DER PERRE Adriano (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    7 PIETERS Bart (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    8 TEMMERMAN Remco (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    9 SCHOCKAERT Jamie (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 VAN DER PERRE Maureno
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)

     

    28/08/2011 VOSSEM (VB) - Juniores - 84,7 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 39
    1 RUYTERS Brecht (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 VAN CALDENBORGH RICK (UCS CRABBE PERFORMACE) op 2’04"
    3 VANDENHOUDT JENS
    (UCS CRABBE PERFORMANCE)
    4 JULIUS Jayde (CUBE-FINTRO CT)
    5 VERBRAEKEN Niels (WSC HAND IN HAND BAAL) op 3’29"
    6 VERBEIRENS Pieter
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM) op 3’33"
    7 DUSOLEIL Jasper
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 3’54"
    8 GEYS Wouter
    (HAGELAND CYCLING TEAM)
    9 MOTMANS Kevin (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN) op 5’35"
    10 VAN WEVERENBERGH Kevin
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)

    29-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ELOY VAN MEIRVENNE met zijn 5°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Van Meirvenne Eloy KOP 2011.jpg
    Zondag 28/08/2011 ZWEVEZELE VANNEKE (W) - Juniores - 60 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 29
    1 RICKAERT Jonas (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 ROSSI Oliver (PCA CICLOS UNO) op 2’02"
    3 BYRNE Declan
    (BROOKS CYCLES)
    4 PYFFEROEN Miel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 PENRICE Jack (SCIENCE IN SPORT.COM)
    6 SOENENS Alessandro (TIELTSE RENNERSCLUB)
    7 VANDEWALLE Matthias (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 BOSTOEN Gianni (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 VANKEIRSBILCK Berne (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 2’39"
    10 NOTREDAME Thybo
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 3’30"

    28/08/2011 BERLARE-UITBERGEN (O) - Nieuwelingen - 70 km - 01h55min

    Aantal deelnemers: 26
    1 DEVOLDERE Thibault (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 WILLEMS Frederic (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 NUYTS Lode (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 ROEGIERS Jochem (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 TONDELEIR Niels (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    7 DE VYLDER Lindsay (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 DE SY Vincent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    9 VAN BEETHOVEN Matthias (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 DE VRIESE Jannes uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 2’00"
    12 VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 6’15"
    13 VAN OSSELAER Jonas uit Belsele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    15 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    24 DEBEULE Gillian uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 8’00"

     

    28/08/2011 HAMONT (LB) - Nieuwelingen - 69,6 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 42
    1 WOLLENHAUPT LUCAS (LE LOUP)
    2 HURKMANS Martijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    3 LECLERC Gaëtan (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    4 BOLLEN Daan (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    5 HAGELSTEENS Laurens (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 1’30"
    6 VERHEYLENWEGHEN Sean
    (SPORT EN MOEDIG GENK)
    7 LEENAERS Sven (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 2’00"
    8 WIDAR Wesley  
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    9 MERTENS Stef (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 LAUWERS Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)

     

    28/08/2011 HERZELE - BORSBEKE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 01h46min

    Aantal deelnemers: 23
    1 BATEN Gianni (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 VERTENTEN Jens (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 23"
    3 PAUWELS Robin
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    4 ROGIER Stef (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    5 DE GROOTE Thomas (K.V.C. DEINZE VZW)
    6 DEVENIJNS Jasper (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 PIETERAERENS Wouter (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    8 DE SMUL Guust (YOUNG SCHELDE CT)
    9 DOBBELAERE Joachim (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) op 40"
    10 VAN DE WALLE Goran
    (THOMPSON) op 58"

     

    28/08/2011 LENNIK (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 36
    1 BIERMANS Jenthe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 VAN DEN BRANDE Julien
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    4 TIMMERMANS Tom (THOMPSON)
    5 AERDEN Koen (SPORT EN MOEDIG GENK)
    6 REYNAERTS Wim (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 DE VILLE Jelle (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    8 TIMMERMANS Niels (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    9 FAUTE Robin (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    10 TOUSSAINT Louis (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)

     

    28/08/2011 LINT (A) - Nieuwelingen - 64,8 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 54
    1 ELOY VAN MEIRVENNE uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    2 WOUTERS Beau (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    3 DE KEULENAER Joris (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.) op 2"
    4 VAN DRIESSCHE Wannes
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.) op 4"
    5 WOUTERS Enzo
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 7"
    6 HOEFKENS Lennert
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    7 DEGHELDERE Jory (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.) op 10"
    8 JANS Noah
    (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R)
    9 VLUYMANS Janic
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    10 HELSEN Jeffry (WSC HAND IN HAND BAAL)
    31 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 1’07"
    38 SMET Seppe uit Melsele
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 2’13"

     

    28/08/2011 OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 60 km - hmin

    Aantal deelnemers: 32
    1 GUNST DAVY (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    2 VAN RENTERGHEM Boris (WK NOORD WEST BRABANT)
    3 DE VINCK bart
    (MIDDELKAMP)
    4 QUINTELIER Gianni (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    5 VAN BOUWEL Ruben (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 DEBRUYNE Glenn (WK NOORD WEST BRABANT)
    7 BOGAERTS Stijn (WK NOORD WEST BRABANT)
    8 CLAES Wannes (WSC HAND IN HAND BAAL)
    9 LIEVENS Siebe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 SOMERS Robin (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    19 VAN DE VELDE Thomas uit Hamme (ISOREX CYCLING TEAM)
    20 THIERENS Arne uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)
    22 HAENTJENS Yornie uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    29-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 28/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 28/08/2011 VICHTE (W) - Nieuwelingen - 67,2 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 59

    1 DE SMAELS Cil (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 PLANCKAERT Edward (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 17"
    3 BYTEBIER Nils
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    4 DEGROOTE Jonas (JONGE RENNERS ROESELARE)
    5 FEYS Laszlo (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    6 ALLEGAERT Piet (JONGE RENNERS ROESELARE)
    7 BALCAEN Manolito (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    8 VERBANCK Kevin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 VAN OOTEGHEM Thomas (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    10 HANSSENS Steve
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
     

    28/08/2011 WAANRODE (VB) - Nieuwelingen – 64,9 km - 01h38min

    Aantal deelnemers:

    1 VERSTREPEN Dries (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 VAN GOMPEL Mathias (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 VERVOORT Seppe (WSC HAND IN HAND BAAL) op 17"
    4 VAN DEN BOSCH Thomas
    (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.) op 4’34"
    5 CROONEN Lander
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    6 LEYSEN Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 4’57"
    7 PIETTE Julien
    (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE) op 5’22"
    8 DEGREVE Florian
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 WILLEMEN Kristof (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 GRENIER THOMAS (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
     

    28/08/2011 ZWEVEZELE VANNEKE (W) - Nieuwelingen - 40 km - 01h05min

    Aantal deelnemers: 30
    1 NOBUS Kevin (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    2 VANDEVIJVER Laurens (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    3 DEFREYNE Cedric (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    4 OSEÏ VERTEZ Matthias (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    5 DELMOTTE Dennis (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    6 WARLOP Jordi (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 DESTATSBADER Roy (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 PYFFEROEN Matthias (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    9 BRACKEZ Massimo (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 COOLS Gilles (JONGE RENNERS ROESELARE)

     

    28/08/2011 MAARKEDAL - NUKERKE (O) – Aspiranten - hmin

    Aantal deelnemers:

    28/08/2011 BEERNEM (W) - Aspiranten

    28/08/2011 GOETSENHOVEN (VB) - Aspiranten

    28/08/2011 HEERS (LB) - Aspiranten

    28/08/2011 HOMBEEK (MECHELEN) (A) - Aspiranten

    28/08/2011 LANGDORP (VB) - MTB - Flanders Cup

    28/08/2011 HOMBEEK (MECHELEN) (A) - Miniemen

    28/08/2011 MOERZEKE (O) - Miniemen

     

    28/08/2011 GOETSENHOVEN (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    28/08/2011 HEERS (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    29-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013