.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    28-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES WEDSTRIJD VWF TE ASBEEK VAN ZATERDAG 27/08/2011
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    28-08-2011 om 10:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan EDDY MERCKX met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Merckx Eddy KOP 2011.png
    Zaterdag 27 Augustus - ASBEEK (1730) -
    9de VWF GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Andy DE BACKER
    2 Tom Penninckx
    3 Philippe Delisse
    4 Tom De Beer (Moerzeke)
    5 Jarno Verhofstadt
    6 Pierre Tielmans
    7 Kenneth Mercken
    8 Andy Annendijck
    9 Danny Saelens
    10 Joris Cosyn
    VWF 27-8-11-asbeek 178.jpg
            Winnaar Catg.A Andy De Backer en winnaar Catg.C Eddy Merckx. 
    VWF 27-8-11-asbeek 100.jpg   VWF 27-8-11-asbeek 146.jpg
    Tom Hermans in volle aktie na zijn zware val                                                   Aankomst Catg.A
    te Beveren.
    VWF 27-8-11-asbeek 092.jpg
                                       Tom De Beer met Jarno Verhofstadt.
    VWF 27-8-11-asbeek 099.jpg VWF 27-8-11-asbeek 095.jpg
                           Sven Blommaert                                                                       Steven Goossens

    C-reeks
    1 EDDY MERCKX (Bornem)
    2 Willem Van Der Heyden
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 David Blockx
    5 Frank Geets
    6 Bruno Bruyere
    7 Alain Bogaert
    8 Pascal Raes
    9 Dielis Roman
    10 Tino Teirlinck
    VWF 27-8-11-asbeek 176.jpg VWF 27-8-11-asbeek 160.jpg
                 Winnaar Catg.C Eddy Merckx.                                                  Aankomst van Eddy Merckx.

    D-reeks
    1 Danny DE BACKER
    2 Willy Van Herreweghe
    3 Jan Moreels
    4 Francis De Ridder
    5 Joseph Devits
    6 Paul Casteleyn
    7 Patrick Jacobs
    8 Filip Lievens
    9 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    10 Dirk Van Hove 
    VWF 27-8-11-asbeek 075.jpg
        Winnaar Catg.D Danny De Backer en winnaar Catg.E Roger Schouppe.
    VWF 27-8-11-asbeek 048.jpg
                Luc Van Clapdorp wint de spurt van het peloton voor plaats 9.           

    E-reeks

    1 Roger SCHOUPPE
    2 Rik Lintermans
    3 Chris Somers
    4 Joost Pieters
    5 Patrick Convents
    6 Luc van Mol
    7 Antoine De Caboter
    8 Patrick Van Cleemput
    9 Juan Steeman
    10 Hugo Van Linden
    VWF 27-8-11-asbeek 070.jpg
            Winnaar Catg.E Roger Schouppe.

    F-reeks
    1 Roland HELLEBAUT
    2 Marc Vervondel
    3 Roland Boulard
    4 Freddy Vranken
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Roger Hoof (St.Niklaas)
    7 William De Cremer
    8 Rik Scheirlinckx
    9 Hubert D'Hondt
    10 Jos Vandermeulen
    VWF 27-8-11-asbeek 018.jpg
          Winnaar Catg.F Roland Hellebaut en winnaar Catg.G Andre Ceurens.

    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Julien Vyvey
    3 Francois Van De Vijver
    4 Jozef Saerens
    5 Theo Coudyzer
    6 Willy Roels
    7 Mathieu Mercken
    8 Etienne Vandenhouwe
    9 Gilbert Vandenheuvel
    10 Frans Brouwers


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    28-08-2011 om 10:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg
    Zaterdag 27 Augustus 2011 GAVERE (9890)
    Categorie A/B:
    (53 dln)

    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    2.Bjorn Traen (A2)

    3.Bart De Vuyst (Gent, winnaar cat. B)

    4.Nico Verwee (B2)

    5.Dries Schepman (A3)

    6.Mario Van Den Broecke (B3) 7.Luc De Duytsche (B4) 8.Matthias Moeyaert (A4) 9.Isaak Bultinck (A5) 10.Christophe Roman (A6) 11.Kurt Pauwels (B5) 12.Jens Daems (A7) 13.Michael Samford (A8) 14.Krijn Verschraegen (B6) 15.Kevin Vleurinck (A9) 16.Steven Landuyt (B7) 17.Adilson De Koster (B8) 18.Dennis Nevejans (A10) 19.Ian Parker (B9) 20.Mathias Roegiers (A11) 21.Graham Hamish (A12) 22.Gerrit Diependaele (A13) 23.Kevin Andries (A14) 24.Bjorn Smet (A15) 25.Jurgen Mestagh (B10) 26.David Vroman (B11) 27.Nico Cornelis (A16) 28.Peter Dhoore (B12) 29.Kristof Dhondt (B13) 30.Mikey Van Kruiningen (A17)

    Categorie C/D: (41 dln)

    1.Wim De Waal (Axel , Ned, winnaar cat. D)

    2.Didier De Lannoy (D2)

    3.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    4.Mario Lammens (D3)

    5.Dirk Mathijs (Gentbrugge D4)

    6.Patrick Vanhoolandt (D5) 7.Nico Debaes (Desselgem C2) 8.Peter Ballet (D6) 9.Franky De Tremerie (C3) 10.Carlo Schollaert (C4) 11.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C5) 12.Sven De Vlieger (C6) 13.Danny Van Oyen (Deinze D7) 14.Idesbald Nevejans (D8) 15.Jan De Witte (C7) 16.Philip Wittoek (D9) 17.Willy Den Haese (D10) 18.Rudi Rabout (Heinkenszand C8) 19.Gerrit Vermassen (D11) 20.Fabien Hanssens (C8) 21.Marc Cossyns (D12) 22.Frank Hase (C9) 29.Richard De Riddder (C10) 24.Michel Wijnsberghe (D13) 25.Tom Dhooge (C11) 26.Geert Verween (C12) 27.Tommy Heyse (C13) 28.Michel Bultinck (C14) 29.Dominic Felde (C15) 30.Patrick Joos (D14)

    Categorie E:

    1.Patrick de Caestecker

    2.Hilair Heye

    3.Wim De Coninck

    4.Geert De Spiegeleer

    5.Johan De Clercq

    6.Jean-Pierre Van Hove 7.Patrick Watteny 8.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 9.Philippe Lacquet 10.Werner Bastijn 11.Philip Gilkijs 12.Marc De Vos 13.Marc Couckuyt 14.Erwin D'Hondt 15.Johny Van Geluwe 16.Alain Goossens 17.Patrick Bekaert 18.Albert Delrue 19.Ghislain Vanbruaene 20.Luc Van de Walle 21.Harmel Van Den Bossche 22.Frederik Blervacq 23.David Van Waes 24.Chirtophe Duffeleer 25.Georges Vergauwe 26.Mario Geirnaert

    Categorie F1/F2:

    1.Helmuth Tas (Sijsele, winnaar cat. F1)

    2.Jozef De Naeghel (F1-2)

    3.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    4.José Hoebeke (F1-3)

    5.Julien De Bock (F2-2)

    6.Marc Colpaert (F2-3) 7.Daniel Hauttekeete (F2-4) 8.Tony Baudonck (F1-4) 9.Noël Rogge (F2-5) 10.Dirk Caekebeke (F1-5) 11.Eddie Van Leirberghe (F1-6) 12.Noël Sonck (F1-7) 13.Emmanuël De Loor (F1-8) 14.Robin Van Kerschaver (F2-6) 15.Luc Ribbens (F1-9) 16.Robert Maldrie (F2-7) 17.Wim Van Den Heuvel (F1-10) 18.Eddy De Vuyst (F1-11) 19.André Clemmen (F2-8) 20.Rudy Lammens (F1-12) 21.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-9) 22.Dirk Tumeleer (F1-13) 23.Luc Meheus (F2-10) 24.Jos Lissens (F1-14) 25.José Dezegher (F2-11) 26.William Govaert (Waasmunster F1-15) 27.Noël Verzele (F2-12) 28.Willy De Sutter (F1-16) 29.Rudi Baeyens (F1-17) 30.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-18)

    Categorie G:

    1.JOHN HEYNDRICKX (Nieuwkerken)

    2.Luc Snels

    3.Roland Van Imschoot

    4.Adri Van Loon

    5.Frank Laeremans

    6.Allan Ramsay 7.Eddy De Clercq 8.Jozef De Bruyn 9.Alain Messager 10.Henk Bolle 11.Ludo Opdebeek 12.Jos Vergult 13.Etienne Van Hecke 14.Eric De Wilde 15.Gustaaf De Nil 16.Luc Cocquyt 17.Roger Den Tijn 18.Erik Vandersteen 19.Marinus Lockefeir 20.Jean-Paul Van Oudenhove 21.Kemi De Sutere 22.Willy Corthier 23.Maurice Van Ginderdeuren 24.Philip Bayton25.Robert Robijns 26.Firmin De Zutter 27.Freddy De Jaeger

    Categorie G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Gerard Devleeschauwer

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Denis Keynen

    5.Freddy Van Impe

    6.Ko Tolhoek 7.Pierre Verberckmoes (Belsele) 8.Luc Muys 9.Daniel Meirlaen 10.Jean-Pierre Heymans 11.Willy Kohlhaas 12.Hervé Verstuyft 13.Christiaan Vandevoorde 14.Guy Soil 15.René Van Reeth 16.Paul De Geynst 17.Ortaire Stevens 18.Herman Dias

    Categorie G++:

    1.Ric Watson (UK)

    2.Lucien Van Impe

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Daniël Nuytinck

    5.Raf Luyckx

    6.Daniel Cornu 7.Peter Ryalls 8.Joseph Boone 9.Trevor Fenwick 10.Willy Voorbraeck 11.Jef Verheyen 12.Daniël Jooris

    28-08-2011 om 10:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan KRISTOF DHOLLANDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    DHollander Kristof KOP 2010.jpg
    Zaterdag 27/08/2011 MEULEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Derny Criterium - 96 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 20

    1.COMMEYNE Davy-LANDBOUWKREDIET

    2.DE VREESE Laurens-TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 11"

    3.DE VOCHT Wim-VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    4.CORNU Dominique uit Beveren-TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    5.BOUCHER David-OMEGA PHARMA-LOTTO op 25"

    6.CAPPELLE Dieter-VERANDA´S WILLEMS-ACCENT op 28"

    7.VANDOUSSELAERE Sven-OMEGA PHARMA-LOTTO op 39"

    8.CAPPELLE Andy-QUICKSTEP CYCLING TEAM op 1’22"

    9.ROBERT Frederique uit Mol-QUICKSTEP CYCLING TEAM op 2’39"

    10.DEBUSSCHERE Jens-OMEGA PHARMA-LOTTO

    20.VAN HECKE Preben uit Berlare-TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 9’00"


    27/08/2011 OORDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h53min

    Aantal deelnemers: 41

    1.VENS Quincy-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    2.KRIEGER Alexander-Team Heizomat op 11"

    3.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 1’28"

    5.CALLEBAUT Cédric-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.VAN BRAECKEL Kenny-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    8.REMORY Stijn-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    9.DE WINNE Jurgen-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    10.VANDAMME Davy-DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    15.NAESEN Olivier uit Berlare-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    24.OTT Stefan uit Waasmunster-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    33.CHRISTIAENS Sam uit St.Gillis-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

     

    27/08/2011 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 89

    1.VERHELST Louis-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    2.CLAUWAERT Joeri-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    3.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4.VANDENBUSSCHE Jens-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 12"

    5.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6.BEDERBEKOV Miras

    7.LUTSENKO Alexey op 27"

    8.ONGENA Thomas uit Berlare-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    9.LAVA Kevin-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 45"

    10.DAVIDENOK Ilya

    15.VAN GUYSE Jarno uit Stekene-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’10"

    19.HERREBAUT Jeffrey uit Zele-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    21.DE GREYT Willem uit Sinaai -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    28.GOOSSENS Kenny uit Sinaai-PWC ALIPLAST

    30.DUIZINGS Don-PWC ALIPLAST

    31.THYS Steven uit Zelzate-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    35.BAEYENS Gert uit Overmere-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    37.PERSOON Joeri uit Stekene-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    40.ONGENA Matthias uit Zele-PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    43.CLEMENT Pieter uit Zele-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    44.DIELEMAN Michiel uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    45.SCHEIRE Ruben uit Beervelde-MPL - SPECIALIZED TEAM

     

    27/08/2011 PULDERBOS (A) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 91

    1.GEYSEN Kurt-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.DAEMS Nick-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    3.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM op 1’10"

    4.VERBEEK Dieter-VAN EYCK SPORT

    5.WINTERS Ronald-V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC

    6.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM

    7.MERTENS Robin-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    8.AERTS Peter-VAN DER ELST - LIVING STONE CYCLING TEAM

    9.HEYMANS Jonas-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.ENGELEN Ruben-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM


    27/08/2011 VERREBROEK (O) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 91 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 36

    1.KRISTOF DHOLLANDER uit Stekene -PWC ALIPLAST

    2.DAS Jeroen uit Kalmthout-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    3.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 20"

    4.SMET Guy uit Kruibeke-PWC ALIPLAST

    5.NEELS Peter uit Kruibeke-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.VERCAUTEREN Tim uit Belsele-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’27"

    7.VAN DE VELDE Koen uit Stekene-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8.HEIRBAUT Tony uit Belsele-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 10’25"

    9.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    10.BOGAERT Sammy uit Kalmthout-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    14.VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    15.GOOSSENS Jurgen uit Kieldrecht-DV

    17.COVENTS Pieter uit Stekene-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    19.HEYNS Kristoff uit Temse-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    20.VERGAUWEN Hans uit Nieuwkerken-DV

    21.NYS Mattias uit Nieuwkerken-PWC ALIPLAST

    22.PEIRSMAN Davy uit Temse-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    24.SUYKERBUYK Ben uit Essen-LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT


    27/08/2011 OMLOOP MANDEL - LEIE - SCHELDE (W) - Men Juniors UCI - 135 km - hmin

    Aantal deelnemers: 152

    1.MIYNGHEER Daan -Jonge Renners Roeselare

    2.SENECHAL Florian -Team Wasquehal Junior

    3.BOSSUYT Gianni- IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    4.DEGREVE Martijn -Avia CT

    5.VERMEULEN Emiel -Meulebeke Molensp.

    6.GEERINCK Jens uit Grembergen -Avia CT

    7.DECLERCQ Benjamin -CT.DJ Matic Kortrijk

    8.GHELDOF Henry -Jonge Renners Roeselare

    9.FARAZIJN Maxime -CT.DJ Matic Kortrijk

    10.HAVIK Piotr-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    24.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke -Cube-Fintro CT

     

    27/08/2011 HAALTERT (O) - Juniores - 78 km - 01h58min

    Aantal deelnemers: 25

    1.LIMPENS Gianni-CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.TRIO Niels-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    3.ELPERS Elroy-THOMPSON op 9"

    4.DE WINNE Jens-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.VERVOORT Nick-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    6.CAIGNAU Bram-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7.MOENS Jens-WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    8.HOLSBEEK Matthias-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.GOOSSENS Sam-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10.BERGMANS Bert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    16.SMET Cedric uit Rupelmonde-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    22.MANNAERT Boris-RUDYCO CYCLING TEAM

    28-08-2011 om 10:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan NATHALIE NIJNS met haar 3°Seizoenszege bij de Dames Juniores !!!

    Nijns Nathalie KOP 2011.jpg
    Zaterdag 27/08/2011 LENNIK (VB) - Juniores - 84 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 32

    1.JULIUS Jayde- CUBE FINTRO CT

    2.VAN DEN DRIESSCHE Niels-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.HOPER Quentin-SPRINT 2000 CHARLEROI

    4.VAN GESTEL Dries-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    5.WARNIER Antoine-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.TEUGELS Lennert-WK NOORD WEST BRABANT op 58"

    7.PRAET Robin uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’05"

    8.RAMAEKERS Jochen-SPORT EN MOEDIG GENK op 2’30"

    9.DUSOLEIL Jasper-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.VAN DER PERRE Adriano-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    24.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    27/08/2011 OOSTERZELE - GIJZENZELE (O) - Juniores - 88 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 35

    1.VAN DEN BORRE Corneille-WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    2.VAN DER HAEGHEN Ruben- WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    3.HERREGODTS Jan-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 11"

    4.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    5.CZECH Keanu-WC DON FREDO

    6.DELBAERE Tijs-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    7.RADER William-MATRIX CYCLING

    8.WEGGE Romeo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    9.TEMMERMAN Remco- WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    10.VERSTRAETEN Joni-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

     

    27/08/2011 PUURS (A) - Juniores - 98 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 37

    1.GOUGH Fraser-PURE BLACK RACING

    2.MCCORMICK Hayden-TE AWAMUTU SPORTS CLUB op 1’14"

    3.VERBEKE Benny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4.KOEKEN Nelis-WILLEBRORDVOORUIT op 2’15"

    5.GAUTHIER Germain-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    6.BLOK Peter-THEO MIDDELKAMP

    7.NEILANDS Krists-NN SPORTA CLUB

    8.ANNAERT Dieter-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’43"

    9.BODE Hermen-GRC JAN VAN ARCKEL

    10.KERCKHOFS Jochen-VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

     

    27/08/2011 ST.JAN IEPER (W) - Juniores - 86 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 34

    1.RUTSAERT Jelle-TIELTSE RENNERSCLUB

    2.CONSTANT Kenny-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 21"

    3.POPPE Stef-WC DON FREDO op 26"

    4.OPSOMER Jan-bart-JONGE RENNERS ROESELARE op 41"

    5.VANDEKERCKHOVE Thibaut-TIELTSE RENNERSCLUB op 1’15"

    6.PAUWELS Nills-JONGE RENNERS ROESELARE

    7.CALLENS Matthias-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 1’24"

    8.CAILLIAU Robin-CT COVEMAECKER – BALANS op 1’38"

    9.BREUGHE Brecht-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 2’45"

    10.VANHOVE Jonas-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 3’00"

     

    27/08/2011 LEBBEKE (O) - Dames Juniores - 63,7 km - 01h17min

    Aantal deelnemers: 24

    1.NATHALIE NIJNS uit Lille-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    2.VAN GLABEKE Shana-K.V.C. DEINZE VZW

    3.BOGAERT Lisa-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.ROELEN Evy-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.DIXON EVE-MAXGEAR RT

    6.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 4"

    7.VERWULGEN Julia uit Moerbeke-SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 1’48"

    8.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    9.DEMEY Valerie-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10.DAVID Shani-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    27/08/2011 LEBBEKE (O) - Dames Nieuwelingen - 58,8 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 30

    1.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.LODEWYKS Dana-WSC HAND IN HAND BAAL

    3.ROHDE LYSANNE-RSC DE ZUIDWESTHOEK

    4.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6.WELSCH Ludovica-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT

    8.VAN DEN STEEN Kelly-ISOREX CYCLING TEAM

    9.LOWIE Lydwine-CYCLING TEAM COLFONTAINE

    10.DENOLF Shani-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    27/08/2011 BOORMEERBEEK - SCHIPLAKEN (VB) - Nieuwelingen - 62 km - 01h29min

    Aantal deelnemers: 37

    1.CUYPERS Senne-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.WILLEMS Thimo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 40"

    3.DEBOUDT Kelvin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    4.SOMERS Robin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    5.CUYVERS Jurian-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6.DEGHELDERE Jory-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.CROONEN Lander-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8.VAN MOL Caine-THOMPSON

    9.WOUTERS Jarin-VZW DE DEMERSPURTERS

    10.DEBRUYNE Glenn-WK NOORD WEST BRABANT

    11.WATERSCHOOT Django uit Temse-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    12.VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    13.DE OST Jarne uit Bornem-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 1’45"

    18.WATERSCHOOT Wannes uit Stekene-RUDYCO CYCLING TEAM op 5’25"

    21.VERMEIREN Gianni uit Meerdonk-RUDYCO CYCLING TEAM


    27/08/2011- OTTERGEM (O) – Nieuwelingen – 66 km – 01h43min

    Aantal deelnemers: 33

    1.DE VINCK BART_JAN

    2.PIETTE Julien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE op 5"

    3.VERMUE FRANK-ZRTC THEO MIDDELKAMP

    4.DE KETELE Angelo-ISOREX CYCLING TEAM

    5.CEURENS Raphaël-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.LIEDTS Yenn-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 1’20"

    8.GUNST Davy-ZRTC THEO MIDDELKAMP op 2’25"

    9.QUINTELIER Gianni-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10.VAN HOOYDONCK Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    11.RELAES Jacob uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    14.VAN HECKE Elias uit Hamme-RUDYCO CYCLING TEAM

    18.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode-RUDYCO CYCLING TEAM

    20.LEEMAN Emmanuel uit St.Pauwels-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    28-08-2011 om 10:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 27/08/2011 GENT-OOSTAKKER (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 21

    1.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM

    2.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT op 2’02"

    3.SOBERON Zowe-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 3’15"

    4.VERMEIRE Jonas-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    6.VANDEVYVERE Stijn-K.V.C. DEINZE VZW

    7.LA ROSE Dimitri-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    8.OLIEBOS Jordy-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    9.BOUSSAER Bryan-ISOREX CYCLING TEAM

    10.ADAMS Jason-ISOREX CYCLING TEAM

    11.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    17.BAEYENS Nathan uit Berlare-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    27/08/2011 GOETSENHOVEN (VB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 41

    1.HEMROULLE Johan-USC CRABBE PERFORMANCE

    2.VERVOORT Seppe-WSC HAND IN HAND BAAL

    3.BIERMANS Jenthe-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.ROELANTS Laurenz-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.BLEUS Robin-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    6.WINANDY Fabian-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    7.DALAIDEN Nicolas-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    8.SERVAIS Thomas-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.DELANGHE Jelle-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    10.DUMONT François-SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE
     

    27/08/2011 KALKEN (LAARNE) (O) - Nieuwelingen - 64,8 km - 01h48min

    Aantal deelnemers: 16

    1.WILLEMS Frederic-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    2.DE VYLDER Lindsay-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    3.DEVOLDERE Thibault-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.KERREMANS Niels-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.PERSOON Pieter uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    6.VAN DEN BOSSCHE Angelo-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.BUYSSE Jos-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    8.LIBRECHT Bjorn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    9.VAN CANEGEM Timo-ISOREX CYCLING TEAM

    10.TONDELEIR Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    13.DEBEULE Gillian uit Lokeren-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 4’30"

     

    27/08/2011 KORTEMARK (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h31min

    Aantal deelnemers: 36

    1.DELMOTTE Dennis-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    2.DEMASURE Enzo-NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    3.THORE Floris-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    4.PLOVIE Wiebren-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.BLONDEEL Simon-JONGE RENNERS ROESELARE

    6.MEHEUS Gill-ISOREX CYCLING TEAM

    7.DEFREYNE Cedric-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 40"

    8.BRACKEZ Massimo-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.VANDEVIJVER Laurens-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10.BOUTTÉ Jordy-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    23.MECHANT Benjamin uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’45"

     

    27/08/2011 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 54 km - 01h22min

    Aantal deelnemers: 34

    1.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2.BALCAEN Manolito-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.CLAEYS Stef-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.VERHULST Sven-TIELTSE RENNERSCLUB

    5.DERUYCK Arno-TIELTSE RENNERSCLUB

    6.RYCKOORT Brent-TIELTSE RENNERSCLUB

    7.CLEPPE Nicolas-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8.VYNCK Kevin-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 8"

    9.DE GROOTE Thomas-K.V.C. DEINZE VZW

    10.NEIRYNCK Axel-ISOREX CYCLING TEAM

    31.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    27/08/2011 OOSTERZELE - GIJZENZELE (O) - Nieuwelingen - 63 km - 01h39min

    Aantal deelnemers: 35

    1.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM

    2.DHONT Seppe-NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    3.GEERTS Jari-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 47"

    4.DROESBEKE Niels-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.DE SMET VAN DAMME Lode-THOMPSON

    6.VAN DER BEKEN Robin-ISOREX CYCLING TEAM

    7.VERTENTEN Jens-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    8.DOBBELAERE Joachim-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9.DE SMEDT Jonas-YOUNG SCHELDE CT

    10.VERSYP Karel-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    27/08/2011 RIJKEVORSEL 3210 (A) - Nieuwelingen - 69 km - 01h44min

    Aantal deelnemers: 46

    1.LUYCKX Brent -WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL op 2’55"

    3.VAN HASSELT Lennert-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.DE VISSCHER Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

    5.VAN BAARDEWIJK KOEN-DE ZUIDWESTHOEK

    6.VERMONDEN Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL

    7.VORSSELMANS Jan-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.SCHUERMANS Jelle-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    9.VAN LAER Ward-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10.VAN RIEL Brent-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    28-08-2011 om 10:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan SVEN DE WITTE met zijn Zege bij de Jongens 14 jaar !!!

    De Witte Sven KOP 2011.png
    Zaterdag 27/08/2011 ERPE-MERE(MERE) (O) – Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 38’26"

    Aantal deelnemers: 7

    1.ROTMAN Lotte-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.SCHOKKAERT Febe-IMMO NLVK CYCLING TEAM

    4.DE WAELE Lynn-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.HEYNDRICKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

     

    MEISJES 13 JAAR – 42’18"

    Aantal deelnemers: 1

    1.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 2

    1.DE PAUW Ina-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.DE POTTER France-YOUNG SCHELDE CT

     

    JONGENS 12 JAAR – 38’26"

    Aantal deelnemers: 36

    1.ROTMAN Lotte-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.CASSAERT Loran-JONGE RENNERS ROESELARE

    4.GOEMAN Andreas-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5.BAEYENS Yorgo-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    8.CAETHOVEN Kenneth-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    32.VAN HAUTE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 13 JAAR – 42’18"

    Aantal deelnemers: 35

    1.DE WEVER Merten -K.V.C. DEINZE VZW

    2.DRIESEN Yarne-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3.VAN ENDE Wouter-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 1’35"

    4.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5.VAN HOOREBEKE Arno-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    16.DECLEYRE Jens-RUDYCO CYCLING TEAM

    35.VAN GOETHEM Darryl-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 14 JAAR – 54’55"

    Aantal deelnemers: 52

    1.SVEN DE WITTE Sven uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    2.VANWALLEGHEM Yenco-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 2’27"

    3.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM

    4.DE RHO Nicolay-ISOREX CYCLING TEAM

    5.MUYS Ayton-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    13.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    37.WITTEVRONGEL Wouter uit Beveren-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 3’07"

    39.VERHOEVEN Nicolas-WIELERTEAM WAASLAND VZW
     

    27/08/2011 BK MTB ASPIRANTEN (VB) - Aspiranten - Belgisch Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

     

    27/08/2011 LANGDORP (VB) - Mountainbike Kids - XCO

    28-08-2011 om 10:00 geschreven door kenny


    27-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 26/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 26/08/2011 ST. JAN IEPER (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 77

    1.CHRISTIAN MARK

    2.ROWE LUKE

    3.VAN GASTEL Brecht-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 1’00"

    4.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO

    5.NACHTERGAELE Niels-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.DEVOLDERE Niki-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    8.DEMEYERE Geoffrey-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    9.MOSES thomas

    10.DELAMEILLEURE Mathias-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE op 1’20"

     

    26/08/2011 GROOT-BIJGAARDEN (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 70 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 29

    1.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT

    2.DIEPENDAELE Jurgen -CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 38"

    3.DURINCK Sean uit Hamme-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    4.SCHILS DOMINIC-VAN EYCK SPORT

    5.HEIREWEGH Bart uit Hamme– WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    6.PEELAERS Jeff-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 42"

    7.DE KOKER Mario-VAN EYCK SPORT op 1’10"

    8.ERTVELDT Julien-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9.VAN CALSTER Gianni-VAN GOETHEM/PRORACE CT op 1’47"

    10.VAN LIERDE Kevin-VAN EYCK SPORT

    27-08-2011 om 18:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 27/08/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 27/08 - BERLAAR (Dorp) - Cafe De Kroon - Markt 82


    C/D/E = 14u00 = 62,7 km
    A/B = 16u00 = 79,8 km

    27-08-2011 om 13:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG KAMPIOENSCHAP VAN GROOT-BEVEREN VOOR WIELERTOERISTEN

    Beverse Feesten 2011.png
    Proficiat aan STEVEN VAN HOUTE met zijn 3°Seizoenszege en titel van Kampioen van Groot-Beveren bij de -40 jaar !!!

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 5°Seizoenszege en titel van Kampioen van Groot-Beveren bij de +40 jaar !!!

    Van Houte Steven KOP 2011 1.jpg   Van De Perre Lieven KOP 2011.png

             Steven Van Houte                Lieven Van De Perre

    beverse feesten 25-08-2011 069.jpg
    Donderdag 25/08/2011 – BEVEREN – Kampioenschap van Groot-Beveren voor Wielertoeristen

    UITSLAG

    Aantal deelnemers: 64

    1.STEVEN VAN HOUTE (Vrasene) – winnaar -40 jaar

    2.LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge) – winnaar +40 jaar

    3.Nick David

    4.Gunther Van Den Hende op 38"

    5.Jorn Engels

    6.Kenny Janssens (Melsele) – winnaar pelotonsprint op 40"

    7.Kurt Van Raemdonck


    Categorie -40 jaar:
    1.Van Houte Steven
    2.David Nick
    3.Van den Hende Gunther
    4.Van Loon Gillis
    5.Engels Jorn
    6.Vlegels Jan 7.Van Laere Koen 8.Peirsman Jan 9.Van Nieuwenhove Raf 10.Machiels Dirk 11.De Baere Francis 12.De Gruyter Wim 13.Van Mieghem Maarten 14.Van Roeyen Dave 15.Ryckaert Wim 16.Vandermeulen Karel 17.Wauters Jimmy 18.Heyndrickx Robby 19.Bolssens Dean 20.Adrians Bart 21.Maes Jurgen 22.Van Bogaert Chris 23.Triest Patrick 24.Maes Koen 25.Van Haute Peter 26.Desair Erik 27.Van de Lanqereyt Thierry 28.Bruyninckx Steven 29.Pieters David 30.Truyman Yves 31.Burgelman Tom 32.Van Moer Ronny 33.Van der Aa Sam 34.Middelkamp Tom

     

    Categorie +40 jaar:
    1.Van de Perre Lieven
    2.Janssens Kenny (Melsele)
    3.Van Raemdonck Kurt
    4.Van Osselaer Olaf
    5.Coppens Rudy
    6.Brijs Marc 7.Bryssinckx Dirk 8.Verstraeten Herman 9.Cleiren Johan 10.Van der Plas Paul 11.De Coster Herbert 12.Smet Gerrit 13.Dillen Gino 14.Verley Erik 15.Verheven Dany 16.Schmitt Philippe 17.De Buck Bart 18.De Roos Willy 19.Robberecht Herbert 20.Janssens Marc 21.Vercouteren Joost 22.Van Overtveldt Franky 23.Gonzales Miquel 24.Fobé Mario 25.Smet Geert 26.Bolssens Patrick 27.Heyndrickx Bart 28.Van Puyvelde Les 29.Wyns Guy


    beverse feesten 25-08-2011 002.jpg

    Foto's: Raymond De Geest

    27-08-2011 om 13:04 geschreven door kenny


    26-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    FOTO'S WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE HAASDONK VAN ZONDAG 21/08/2011 !!!


    Zondag 21/8 HAASDONK - 31 dln

    Leeman Emmanuel – 11ste

    Waterschoot Django - 13de

    De Ost Jarne – 14de

    Van Cauteren Jonas – 25ste

    Drumont Frederik – 29ste

    Verscheuren Steve – 30ste (materiaalpech)
    WAC PMA_1603.JPG WAC PMA_1605.JPG WAC PMA_1610.JPG
    WAC PMA_1611.JPG WAC PMA_1631.JPG WAC PMA_1649.JPG
    WAC PMA_1661.JPG
    WAC PMA_1676.JPG
    WAC PMA_1749.JPG  WAC PMA_1707.JPG
    WAC PMA_1778.JPG
    WAC PMA_1866.JPG
    WAC PMA_1707.JPG


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    26-08-2011 om 19:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C./U23 TE SOMBEKE VAN DONDERDAG 25/08/2011 !!!
    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C./U23 TE SOMBEKE VAN DONDERDAG 25/08/2011 !!!

    WBV 25-8-11-sombeke 228.jpg
     De winnaar Luke Rowe uit Wales, behoort tot de betere renners in Engeland.

    WBV 25-8-11-sombeke 233.jpg  WBV 25-8-11-sombeke 214.jpg

                     De winnaar Luke Rowe.                                                             De aankomst te Sombeke.


    25/08/2011 WAASMUNSTER SOMBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 93

    1 ROWE LUKE (100% ME)

    2 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    3 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 WIELANDT Sven uit Beveren
    (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    5 LUTSENKO ALEXEY
    6 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    7 KULIMBETOV NURBOLAT
    8 CHRISTIAN MARK
    (100% ME)
    op 40"
    9 GOOSSENS Kenny uit Sinaai
    (PWC ALIPLAST)
    op 55"
    10 PEIRSMAN Davy uit Temse
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    11 MEERSMANS Bjorn uit Bornem
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    12 IELEGEMS Nico uit Duffel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    18 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST)
    20 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    23 DAS Jeroen uit Kalmthout
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    24 SMET Guy uit Kruibeke
    (PWC ALIPLAST)
    25 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    26 VERCAUTEREN Tim uit Belsele
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    30 DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    31 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    32 ILEGEMS Ken uit Hemiksem
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    33 CALLEBAUT Kevin
    (PWC ALIPLAST)
    35 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    37 HERREMANS Kim uit Schelle
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    WBV 25-8-11-sombeke 226.jpg

                        Gijs Van Hoecke werd 2de en kreeg een aandenken.

    WBV 25-8-11-sombeke 235.jpg WBV 25-8-11-sombeke 005.jpg
    Rita Thienpondt kreeg na de wedstrijd de               De Engelse ploeg aan de start te Sombeke met:
    Mark Christian, Luke Rowe, 
    bloemen van de winnaar.                                         Simon Yates, Thomas Moses, Joseph Kelly en Erick Rowssell.

    WBV 25-8-11-sombeke 130.jpg
                                                             De koplopers.

    WBV 25-8-11-sombeke 180.jpg
         Guy Smet, Kristof DHollander en in 5de stelling Stijn Mettepenningen.

    WBV 25-8-11-sombeke 247.jpg  WBV 25-8-11-sombeke 191.jpg
    De jonge belofte Kenny Goossens uit Sinaai die                                      De koplopers met Gunter Sterck.
    mee vooruit was.

    WBV 25-8-11-sombeke 237.jpg   WBV 25-8-11-sombeke 241.jpg 

                 Tim Vercauteren uit Belsele.                        Saffia, Guy Smet en Kristoff Heyns in het gezelschap van Herman Beysens.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg 

    26-08-2011 om 12:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 25/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 25/08/2011 MERE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 165 km - 03h42min

    Aantal deelnemers: 121

    1.HABEAUX Gregory  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    2.GHYLLEBERT Pieter  AN POST SEAN KELLY TEAM

    3.KRIEGER Alexander  TEAM HEIZOMAT

    4.STALLAERT Joeri  LANDBOUWKREDIET

    5.BENNET Sam  AN POST SEAN KELLY

    6.DE DECKER Steven  VAN GOETHEM/PRORACE CT

    7.CAPPELLE Dieter  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    8.MC EWEN Robert  TEAM RADIOSHACK

    9.DUYN Huub  DONKERS KOFFIE JELLY BELLY

    10.VERBIST Evert  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    13.ROBERT Frederique uit Mol  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    32.CORDEEL Sander uit Stekene  COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    48.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen  EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    64.PENNE Frederik  A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    25/08/2011 AARSCHOT (VB) - Elite z.c./U23 - 70 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 50
    1 ENNEKENS Stijn (WSC HAND IN HAND BAAL)
    2 PUTSEYS Kevin (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    3 MCLAY Daniel (OMEGA PHARMA LOTTO DAVO)
    4 VAN HOUTS RUDI (MULTIVAN MERIDA)
    5 VAN HOOVELS Kevin (VERSLUYS-EVENZA TEAM)
    6 ZLAMALIK MARTIN (KDL Landbouwkrediet)
    7 PUTTENAERS Roy (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 VAN ROY Simon (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    9 GOELEVEN Jeroen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    10 DE KERF Erwin (WSC HAND IN HAND BAAL)

     

    25/08/2011 BREDENE (W) - Elite z.c./U23 - 66 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    25/08/2011 WAASMUNSTER SOMBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 93

    1 ROWE LUKE (100% ME)

    2 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    3 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 WIELANDT Sven uit Beveren (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    5 LUTSENKO ALEXEY
    6 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    7 KULIMBETOV NURBOLAT
    8 CHRISTIAN MARK
    (100% ME) op 40"
    9 GOOSSENS Kenny uit Sinaai
    (PWC ALIPLAST) op 55"
    10 PEIRSMAN Davy uit Temse
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    11 MEERSMANS Bjorn uit Bornem (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    12 IELEGEMS Nico uit Duffel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    18 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    20 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    23 DAS Jeroen uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    24 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    25 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    26 VERCAUTEREN Tim uit Belsele (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    30 DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    31 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    32 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    33 CALLEBAUT Kevin (PWC ALIPLAST)
    35 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    37 HERREMANS Kim uit Schelle (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

     

    25/08/2011 AARSCHOT (VB) - Juniores - 50 km - 01h16min

    Aantal deelnemers: 35

    1 VAN ROOY Kenneth (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)

    2 VAN GESTEL Dries (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    3 GEERTS Jorgen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 RAMAEKERS Jochen (SPORT EN MOEDIG GENK)
    5 HAEMELS Bavo (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    6 HERREMANS Jamie (CUBE-FINTRO CT)
    7 HOEYBERGHS Daan (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    8 FRASER Gough (Ramblers Cycling Club)
    9 DE WEERDT Nick (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    10 BRUYNINCKX Yannick (WSC HAND IN HAND BAAL)

     

    25/08/2011 KORTEMARK - EDEWALLE (W) - Juniores - 84 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 34

    1 BORRA Jules (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 VAN DEN DRIESSCHE Niels (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 ANECA Ciske (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    4 VANDERBEKEN Bjarne (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    5 CAEN Jeroen (JONGE RENNERS ROESELARE)
    6 HOUTEKIER Niels (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 DE RUYSSCHER Dante (KON. GENTSE VELOSPORT)
    8 KONNO GENTA
    9 DEVRIENDT Damon
    (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    10 YAMAZAKI WATARU

     

    25/08/2011 BREDENE (W) - Dames Jeugd - 44 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    25/08/2011 OOSTENDE (W) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    26-08-2011 om 12:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg

    MINIEMEN

    Zondag 21/08 - KNESSELARE

    9 jaar

    Jado Bleyenberg – 3de plaats Tijdrit – 1ste plaats Weg.

    Eindstand 1ste - Proficiat Jado !!!

    WAC 23-08 DSC01675.jpg WAC 23-08 DSC01585.jpg
    WAC 23-08 DSC01629.jpg WAC 23-08 DSC01619.jpg

    10 jaar

    Sybren Van Houte – 1ste plaats Tijdrit – 3de plaats Weg.

    Eindstand 1ste - Proficiat Sybren !!!

    WAC 23-08 DSC01679.jpg WAC 23-08 DSC01661.jpg
    WAC 23-08 DSC01656.jpg WAC 23-08 DSC01648.jpg

    ASPIRANTEN

    Zaterdag 20/8 - OPBRAKEL

    13 Jaar - 29 dln

    Milliau Vince – 6de plaats

     

    14 Jaar - 45 dln

    Wittevrongel Wouter – 32ste plaats

     

    Zondag 21/8 KNESSELARE

    14 Jaar - 58 dln

    De Kever Gerben – 46ste

    Vercauteren Toon – 56ste (Door een valpartij de wedstrijd moeten staken)

     

    Zondag 21/8 BRECHT

    12 Jaar - 20 dln

    Scoponi Dante - 1ste plaats Proficiat !!!

    Beockx Jens – 5de plaats

    Goossenaerts Chloe – 9de plaats

    Van Den Bosch toon – 11de plaats

    Van Gils Maxim – 13de plaats

    Michielsen-Stevens Sarah – 14de plaats

     

    12 Jaar - 30 dln

    Van Steensel Mats – 2de plaats

    Steynen Reno – 3de plaats

    Konings Frits – 7de plaats

    Gabriels Senne – 10de plaats

    Van Den Bosch Victor – 11de plaats

    Apers Ruben – 12de plaats

    Quireinen Pieter – 14de plaats

    Tielemans Jente – 17de plaats

    Van Staeyen maarten – 18de plaats

    Verbraak Lennert – 19de plaats

    Van Dael Roel – 28ste plaats

    Arnouts Brent – 30ste plaats

     

    NIEUWELINGEN

     

    Zondag 21/8 HAASDONK - 31 dln

    Leeman Emmanuel – 11ste

    Waterschoot Django - 13de

    De Ost Jarne – 14de

    Van Cauteren Jonas – 25ste

    Drumont Frederik – 29ste

    Verscheuren Steve – 30ste (materiaalpech)

     

    Een zonnige middag en met 6 Wacers in Haasdonk trokken ze ten strijden, er waren 31 vertrekkers. Iedereen dacht ja hier kunnen we iets betekenen met als gevolg een vrij zenuwachtige koers en de ene aanval na de andere. De renners van WAC lieten zien wat ze konden met eerst Django waterschoot en daarna Jarne De Ost in de aanval. Emmanuel Leeman bleef steeds goed voorin rijden en Steve Verschueren zat ook goed vooraan in de gelederen maar moest door materiaalpech de wedstrijd verlaten, jammer want hij was goed bezig. Na de nieuwelingen koers was het een gentleman koers voor de inwoners van Haasdonk of geboren te Haasdonk. Kris de stiefvader van Jonas Van Cauteren deed voor de eerste maal mee en heeft dat voortreffelijk gedaan met een 19de plaats als gevolg van de 39 deelnemers. Maar wat wil je met een hele resem supporters langs de zijlijn was dit weer een aangename koersmiddag. 

     

    Ronde van West-Vlaanderen - Nieuwelingen

    Vrijdag 19/8 - Deerlijk  - Tijdrit - 156 dln

    Van Hooydonck Dante – 40ste

    Van De Plas Jelle – 51ste

    Goossenaerts Auren – 67ste

    Vosselmans Jan – 79ste

    Vercauteren Stef – 128ste

    Van Riel Brent – 139ste

     

    Zaterdag - 20/8 Rekkem

    Van De Plas Jelle – 22ste

    Vercauteren Stef – 35ste

    Van Hooydonck Dante – 63ste

    Goossenaerts Auren – 64ste

    Van Riel brent – 113de

    Vosselmans Jan – 135ste

     

    Zondag 21/8  - Wielsbeke

    Van Hooydonck Dante – 2de

    Van De Plas Jelle – 47ste

    Vercauteren Stef – 54ste

    Vosselmans Jan – 64ste

    Goossenaerts  Auren – 87ste

    Van Riel Brent – 94ste

    Maandag 22/08 - Meulebeke

    Vosselmans Jan – 28ste

    Goossenaerts Auren – 38ste

    Van De Plas Jelle – 61ste

    Van Hooydonck Dante – 82ste

    Vercauteren Stef – 95ste

    Van Riel Brent – 120ste

     

    Individueel Klassement

    Dante Van Hooydonck – 11de

    Jelle Van De Plas - 43ste

    Auren Goossenaerts – 67ste

    Stef Vercauteren – 87ste

    Brent Van Riel – 106de

    Jan Vosselmans – 110de

     

    Puntenklassement

    Dante Van Hooydonck - 15de

     

    Jongeren Klassement

    Auren Goossenaerts – 19de

    Brent Van Riel – 32s

     

    PLOEGKLASSEMENT - WAC 12de


    Dinsdag 23/08 - Sint-Gillis-Waas - 48 dln

    Waterschoot Django – 22ste

    Leeman Emmanuel – 23ste

    Verscheuren Steve – 24ste

    De Ost Jarne – 27ste

    Van Cauteren Jonas

    Drumont Frederik


     
     

    JUNIOREN

    Zondag 21/8 - STEENDORP

    Van Echelpoel Michiel – 2de

    Drumont Matthijs

     

    Goed gepresteerd aan al de renners van WAC !!!

     

     

    Uitslagen: Nancy Cappelle / Foto's: Dave Bleyenberg

    Bewerking: Kenny Jannsens

    26-08-2011 om 12:19 geschreven door kenny


    25-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES WEDSTRIJD VWF TE ST.LIEVENS-ESSE VAN WOENSDAG 24/08/2011
    FILM CAT A 



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    25-08-2011 om 14:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/08/2011

    vwf.JPG







    Woensdag 24 Augustus – ST-LIEVENS ESSE (9550)
    A-reeks
    1 Luc DE DUYTSCHE

    2 Andy Annendijck
    3 Bart De Vuyst
    4 Peter Van Damme
    5 Danny Saelens
    6 Danny Baeyens
    7 Kristof Muys
    8 Johan De Roeck
    9 Tom De Beer (Moerzeke)
    10 Stephen Geldhof

    VWF 24-8-11-st-lievens-esse 256.jpg 

                                            Winnaar Catg.A Luc De Duytsche.

    VWF 24-8-11-st-lievens-esse 202.jpg 

                  Aankomst Catg.A met Luc De Duytsche voor Andy Annendijck.

    C-reeks
    1 Jerry COOMAN
    2 Frank Geets
    3 Dirk De Schrijver
    4 Eddy Merckx (Bornem)
    5 Rudy Thomas
    6 Bert Dockx
    7 Gregor Schots
    8 Ronny Van Der Vurst
    9 Patrick Nauwelaerts
    10 Tino Teirlinck

    VWF 24-8-11-st-lievens-esse 261.jpg 

                                              Winnaar Catg.C Jerry Cooman.

    VWF 24-8-11-st-lievens-esse 237.jpg 

                                    Aankomst Catg.C met Jerry Cooman.

    D-reeks
    1 Danny DE BACKER

    2 Filip Lievens
    3 Francis De Ridder
    4 Ronny Paridaens
    5 Willy van Herreweghe
    6 Rudy Van De Velde
    7 Jan Moreels
    8 Rudy Berwart
    9 Rene De Brucker
    10 Alex Ackermans

    VWF 24-8-11-st-lievens-esse 104.jpg 

                                         Winnaar Catg.D Danny De Backer.

    VWF 24-8-11-st-lievens-esse 077.jpg 

                                    Aankomst Catg.D met Danny De Backer.
               
    E-reeks

    1 Patrick CONVENTS
    2 Roger Schouppe
    3 Patrick Van Renterghem
    4 Martin Durant
    5 Eddy van De Abeele
    6 Curt Maes
    7 Jozef De Naeghel
    8 Helmuth Tas
    9 Juan Steeman
    10 Antoine De Caboter
    VWF 24-8-11-st-lievens-esse 124.jpg

                                      Winnaar Catg.E Patrick Convents.

    VWF 24-8-11-st-lievens-esse 093.jpg 

                      Aankomst Catg.E met de spurtwinst voor Patrick Convents.

    F-reeks
    1 Jean Pierre BROOTHAERTS
    2 Florent De Leersnyder
    3 Rik Scheirlinckx
    4 Frank Laeremans
    5 Marc Vervondel
    6 Willy Teirlinck
    7 Hubert D'Hondt
    8 Daniel Hauttekeete
    9 Jose De Clercq
    10 Robert Emonds

    VWF 24-8-11-st-lievens-esse 043.jpg 

                                      Winnaar Catg.F Jean Pierre Broothaerts.

    G-reeks

    1 Theo COUDYZER
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Vic Van den Eynde
    4 Freddy Van Impe
    5 Julien Vyvey
    6 Willy Roels
    7 Francois Van De Vijver
    8 Gerard Marien (Schoten)
    9 Clement Saelens
    10 Ko Tolhoek

    VWF 24-8-11-st-lievens-esse 027.jpg 

              Winnaar Catg.G Theo Coudyzer.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    25-08-2011 om 14:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GLENN ROTTY met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Rotty Glenn KOP 2011.jpg
    Woensdag 24/08/2011 MERE (O) - Juniores - 96 km - 02h24min

    Aantal deelnemers: 67
    1 PIETERS Laurent (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 VERMEULEN ALEXEY
    3 DELBAERE Tijs
    (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE) op 8"
    4 VENNEMAN Robin
    (CUBE-FINTRO CT) op 12"
    5 DARVILLE ALEX op 20"
    6 WAIT MOLYNEAUX COLBY
    7 VAN DER HAEGHEN Ruben
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    8 SIMON Kenn
    (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    9 BALLET Mathias (YOUNG SCHELDE CT)
    10 HERREGODTS Jan (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    31 DE RIDDER Michael uit Berlare (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)

     

    24/08/2011 WAASMUNSTER HERT (O) - Juniores - 96 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 55
    1 GLENN ROTTY uit Verrebroek (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    2 JANSEN Frank
    (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    3 VAN LAER Titte (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    4 POT Sebastiaan (SINNIGE BOUW)
    5 DE MEYERE Jens (THOMPSON)
    6 WAUTERS Stef (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    7 GEERTS Moreno (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    8 DE RUYSSCHER Dante (KON. GENTSE VELOSPORT)
    9 BONNE Diego uit De Klinge (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    10 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW)
    11 VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    12 VAN DAM Tom uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    13 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    15 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 20"
    17 COUSSENS Ruben uit Appels
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 55"
    18 DE BOCK Stijn uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    20 DE BOCK Stef uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM)
    22 MARTENS Pepijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    24 RELAES Michiel uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)
    27 THIERENS Sam uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)
    28 RELAES Damiaan uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)
    30 LAUREYS Sven uit Zwijndrecht
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    31 ANNAERT Dieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    33 PETROV Servaas uit Lokeren (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    37 SMET Cedric uit Rupelmonde (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    39 DE RIDDER Gianni uit Buggenhout (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    40 MEIRESONE Pieter uit Elversele (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

     

    24/08/2011 BILZEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    24/08/2011 OVERIJSE (VB) - Nieuwelingen - 51 km - 01h20min

    Aantal deelnemers: 45
    1 VAN DER POEL Mathieu (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 VAN HOOYDONCK Nathan (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.) op 1’57"
    3 VERSTREPEN Dries
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 2’40"
    4 FELGATE RYAN
    (CUBE - FINTRO CYCLING TEAM) op 2’43"
    5 CRAS Steff
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.) op 2’52"
    6 SPRUYT Joren
    (VZW DE DEMERSPURTERS) op 3’27"
    7 VERBEYLEN Giles
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN) op 3’34"
    8 ROELS Ignace
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 3’40"
    9 VANCAMPENHOUT Ignace
    (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.) op 4’02"
    10 PERSOON Gerben
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    21 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 7’25"

     

    24/08/2011 RUISELEDE (W) - Nieuwelingen - 67 km - 01h41min

    Aantal deelnemers: 49
    1 VERBANCK Kevin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 TIMMERMANS Tom (THOMPSON)
    3 PLANCKAERT Edward (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 19"
    4 COLPAERT Gianni
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    5 DEOLET Kenny (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    6 BARTELS Arnout (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    7 SOBERON Zowe (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    8 DEMEULEMEESTER Axel (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    9 DECLEIR Gianni (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    10 LIEVEN Bryan (ROYAL VELO SPORT PERUWELZ BURY)

     

    24/08/2011 WILRIJK (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    25-08-2011 om 00:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 24/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 24/08/2011 DRUIVENKOERS - OVERIJSE (VB) - Men Elite UCI - 199 km - 04h44min

    Aantal deelnemers:

    1.LEUKEMANS Bjorn  VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    2.COMMEYNE Davy  LANDBOUWKREDIET

    3.VAN GOOLEN Jurgen  VERANDA´S WILLEMS - ACCENT

    4.VAN DIJK Stefan  VERANDA´S WILLEMS – ACCENT op 2"

    5.MARCATO Marco  VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    6.DEHAES Kenny  OMEGA PHARMA-LOTTO

    7.BLAIN Alexandre  ENDURA RACING

    8.HEGREBERG Roy  SPAREBANKEN VEST - RIDLEY

    9.JEBJERG Kasper  GLUD & MARSTRAND - LRO

    10.BOEVE Mats  WV de Jonge Renner

    45.CORNU Dominique uit Beveren  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    93.VAN HECKE Preben uit Berlare  TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 1’43"

     

    24/08/2011 TORHOUT (W) - Elite zc/U23 - Provinciaal Kampioenschap - 144 km - 03h22min

    Aantal deelnemers: 113
    1 VANDRIESSCHE Dieter (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 MINNE Stijn (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    3 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    4 KUYPERS Bart
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    5 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    6 VANDAELE Philip (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    7 VERHAEGHE Sander (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    8 CHRISTIAN Mark (ROAD & TRUCK)
    9 DECLERCQ Thierry (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    10 DEPOORTER Dries (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    15 VAN GUYSE Jarno uit Stekene (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    22 D`HONDT Bram (PWC ALIPLAST)

     

    24/08/2011 EVERGEM BELZELE (O) -  Elite z.c./U23 - 112 km - 02h29min

    Aantal deelnemers: 34
    1 COCQUYT Patrick (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    2 KRIEGER Alexander op 35"
    3 GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE) op 48"
    4 WAGEMANS Joris
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE) op 1’17"
    5 SINCLAIR DAVID
    (GWR TEAM) op 3’26"
    6 FORD Martin
    (MAMMOTH LIFESTYLE RACING TEAM)
    7 COUSIN SAINT REMI Julien (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    8 COCQUYT Nicky
    (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM) op 3’52"
    9 JESSENBERGER Marius
    10 SABO Pedro
    (DMC- CYCLING TEAM)
    17 DRUYTS Gerry uit Wilrijk (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    25 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)

     

    24/08/2011 GENT-WONDELGEM (O) - U23 - 110 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 36
    1 VAN HOLDERBEKE Mathias (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    2 VAN ACKER Kevin (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE) op 25"
    3 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    4 LAVA Kevin (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    5 DESMECHT David (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    6 DE MESMAEKER Kevin (ISOREX CYCLING TEAM) op 30"
    7 DE PAEPE Pieter
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    8 SCHITTECATTE Niels
    (CYCLING TEAM M. PINTE)
    9 STROOSNIJDER MICHEL (WILVO WIELERTEAM) op 50"
    10 DE POTTER Kjell
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    12 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) op 3’05"

     

    24/08/2011 RUISELEDE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 94 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    24/08/2011 GEETBETS (VB) - Juniores - 90 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    25-08-2011 om 00:10 geschreven door kenny


    24-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 27/08/2011 - DAMES JEUGD TE LEBBEKE !!!

    GEMEENTE  LEBBEKE

    ZATERDAG  27 AUGUSTUS 2011

     

    WIELERWEDSTRIJDEN  DAMES JEUGD

     

    Dames Lebbeke 2011.png 

    1ste wedstrijd : Dames Nieuwelingen

    Inschrijving vanaf 12u45 tot 13u45  start 14 uur

    56 km, of 12 ronden van 4,9 km.

    Bedrag aan prijzen : 250 € + premies

    Inschrijving : Tent Opstalstraat te 9280 Lebbeke.

     

    2de wedstrijd : Dames Juniores

    Inschrijving vanaf 15u15 tot 16u15  start  16u30

    64 km, of 14 ronden van 4,9 km.

    Bedrag aan prijzen : 250 € + premies

    Inschrijving : Tent Opstalstraat te 9280 Lebbeke

     

    Inlichtingen : larissa-devlieger@hotmail.com                
    Angie De Vlieger : 0477 / 30 53 85

     

    Vlak en nieuw  parcours zonder kasseien.


    Bron: Johan De Wolf

    24-08-2011 om 23:31 geschreven door kenny


    23-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 23/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 19°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Smet Guy KOP 2011.png
    Dinsdag 23/08/2011 GP STAD ZOTTEGEM (O) - Men Elite UCI - 181,7 km - 04h06min

    Aantal deelnemers:

    1.TUFT Svein  TEAM SPIDERTECH POWERED BY C10

    2.WAUTERS Willem  VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM op 36"

    3.BLYTHE Adam  OMEGA PHARMA-LOTTO op 41"

    4.VINTHER Troels Ronning  GLUD & MARSTRAND - LRO

    5.EICHLER Markus  TEAM NSP

    6.DRUCKER Jempy  VERANDA´S WILLEMS - ACCENT

    7.GARDEYN Gorik  VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    8.PLANCKAERT Baptiste  LANDBOUWKREDIET

    9.MOL Wouter  VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM

    10.WALLAYS Jelle  TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 51"


    23/08/2011 WERVIK (W) – Elite z.c./U23 – Interclub - 170 km - hmin

    Aantal deelnemers: 163
    1 Van LUIJK Sven (Van Hemert Groep De Jonge Renner)
    2 DEPOORTER Dries (Ovyta Eijssen Acrog CT)
    3 LAMPAERT Yves (CT Soenens Construct Glas)
    4 DEVRIENDT Tom (EFC Quick Step CT)
    5 DAEMS Nick (Terra Footwaer Bicycle Line)
    6 CALLEEUW Joeri (BCV Works Ingelmunster)
    7 BORRY Kim (CT Soenens Construct Glas)
    8 VAN HAECKE Thomas (Geox Fuji TT)
    9 AVERY Clinton (EFC Quick Step CT)
    10 VANOVERBERGHE Arthur (Ovyta Eijssen Acrog CT)

     

    23/08/2011 BOOISCHOT (A) - Elite z.c./U23 - 120 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    23/08/2011 WIPPELGEM (O) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 38
    1 GUY SMET uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    2 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    3 VAN HOLDERBEKE Mathias (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    4 REYNVOET Niels (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    5 DE SCHEEMAEKER Davy (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 ISRAEL Pieter (RTC De Hoekse Renners)
    7 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    8 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    9 BAINES Ashley (KINGSNORTH)
    10 STOFFERIS Rieno (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    11 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    14 DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB) op 4’00"
    16 DUIZINGS DON
    (PWC ALIPLAST)
    22 FRUYTIER James uit Moerbeke (PWC ALIPLAST)
    24 MAES Vincent uit Stekene (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

     

    23/08/2011 WERVIK (W) - Amateurs + Masters - 01h23min

    Aantal deelnemers: 19 Amateurs & Masters A

    1 DEBERDT Xavier (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)

    2 WAGEMANS KOEN op 45"
    3 NIJS Dimitri
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    4 VANHOUTTEGHEM VINCENT
    5 MAESEN Dave
    (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    6 MEEUS Sil (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    7 VANCOLEN Kevin (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    8 MILLEVILLE Vincent (CT COVEMAECKER - BALANS) op 1’02"
    9 COMMEYNE STEFFEN
    10 MISPLON JORIS op 1’10"

    Aantal deelnemers: 10 Masters B
    1 VANMAEKELBERGH Patrick (CYCLING TEAM GRILLHUISJE)

    2 BERTIER Rudy (CT COVEMAECKER - BALANS)
    3 LUST DENNIS
    4 DEBAES Nico
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    5 VANCLOOSTER PHILIEP op 5"
    6 VANTOMME Johan
    (CYCLING TEAM LUTHO) op 25"
    7 DELBART VINCENT op 3’20"
    8 TALIMAN Guy
    (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    9 DE SWERT David (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    10 DEWULF XAVIER

    Aantal deelnemers: 6 Masters C
    1 VANDAELE SERGE

    2 VAN EYNDT Jozef (VAN GOETHEM/PRORACE CT) op 41"
    3 PROOST HERMAN
    4 DECAESTECKER PATRICK op 1’06"
    5 VANGELUWE JOHNY op 4’02"
    6 CALLENS LUC

     

    23/08/2011 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Juniores - 84 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 50
    1 VANDEWALLE Matthias (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 FARAZIJN Maxime (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 DECLERCQ Benjamin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 PERRIN JEFFREY op 18"
    5 LELEU Antoine
    (CYCLO CLUB ARMENTIEROIS)
    6 VANDER BEKEN Michiel (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 45"
    7 DERYCKE Giorgio
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 DELTOMBE Kevin (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    9 NOPPE Christophe (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 TOUQUET Joren
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)

     

    23/08/2011 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Nieuwelingen - 64,8 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 48
    1 VAN BAARDEWIJK KOEN (DE ZUIDWESTHOEK)
    2 GEERTS Jari (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 ROELANTS Laurenz (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    4 WILLEMS Thimo (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    5 VAN DE WALLE Goran (THOMPSON)
    6 MERTENS Thomas (THOMPSON)
    7 PERSOON Wouter uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 1’32"
    8 CUYVERS Jurian
    (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    9 PAUWELS Robin uit Temse (RUDYCO CYCLING TEAM)
    10 VAN OSSELAER Jonas uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    14 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    27 DE OST Jarne uit Bornem (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    28 DE DONDER Wito uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)


    23/08/2011 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    23-08-2011 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE OVERMERE VAN MAANDAG 22/08/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C./U23 TE OVERMERE VAN MAANDAG 22/08/2011 !!!

    WBV 22-8-11-overm-denderm 133.jpg
                               De winnaar Cédric Callebaut met de inrichters .                             
    WBV 22-8-11-overm-denderm 114.jpg    WBV 22-8-11-overm-denderm 136.jpg
                         Aankomst Cédric Callebaut.                      Cédric Callebaut met miss Lynn De Coninck uit Overmere
                                                                                           (finaliste miss Style Belgium) en wielrenster Cynthia Bracke.

    Maandag 22/08/2011 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 62

    1 CALLEBAUT Cédric (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)

    2 ONGENA Thomas uit Berlare (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    3 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    4 DE WINNE Jurgen (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)

    5 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    6 DE GREYT Willem uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    7 DE LANDTSHEER Steven (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)

    8 ONGENA Matthias
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    9 KOOLS JOS
    (DE RUPELSPURTERS BOOM)
    10 VAN DE VELDE Koen uit Stekene
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    11 RYDACHER MATS uit Antwerpen (ILLIBIKES CYCLING TEAM)
    op 8"
    12 VAN REETH Ken uit Mariekerke
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    15 NEELS Peter uit Kruibeke
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    17 BEIRNAERT Wim uit Schoten (KON WC DE RUPELSPURTERS BOOM)

    19 HERREBAUT Jeffrey uit Zele
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    20 BAEYENS Dennis uit Berlare
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    22 GOOSSENS Kenny uit Sinaai
    (PWC ALIPLAST)
    24 LAUREYS Simon uit Lokeren
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    27 BAEYENS Gert uit Overmere
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    29 MICHILS Tom uit Moerbeke
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    32 VERGEYLEN Timothy uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    44 DEMETER Renaat uit Lochristi
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    50 TORFS Robby uit Boom
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    52 CLEMENT Pieter uit Zele
    (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    53 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    55 SCHEIRE Ruben uit Beervelde (MPL - SPECIALIZED TEAM)

    WBV 22-8-11-overm-denderm 129.jpg
    De winnaar samen met zijn ouders voor de micro om verslag uit te brengen van
    zijn 1ste seizoenszege.
    WBV 22-8-11-overm-denderm 067.jpg
    De 2 smaakmakers van de wedstrijd Kurt Eeckhout en Renaat Demeter uit Lochristi,
    zij reden meer dan een halve koers voorop.
    WBV 22-8-11-overm-denderm 115.jpg
                                     De aankomst van het grote peloton.
    WBV 22-8-11-overm-denderm 028.JPG
    WBV 22-8-11-overm-denderm 009.jpg  WBV 22-8-11-overm-denderm 031.JPG
                           Kurt Eeckhout.
    WBV 22-8-11-overm-denderm 011.jpg  WBV 22-8-11-overm-denderm 056.JPG
                  David Beulens uit Oudegem.
    WBV 22-8-11-overm-denderm 013.jpg  WBV 22-8-11-overm-denderm 084.JPG
                Steven De Landtsheer uit Kalken.
    WBV 22-8-11-overm-denderm 065.jpg  WBV 22-8-11-overm-denderm 111.JPG
                   Joeri De Rijck uit Kruibeke.                                                       Koen Van De Velde uit Stekene.
    WBV 22-8-11-overm-denderm 050.JPG  WBV 22-8-11-overm-denderm 088.JPG
                          Peter Neels uit Kruibeke.
    WBV 22-8-11-overm-denderm 001.jpg  WBV 22-8-11-overm-denderm 098.JPG
     Guy Callebaut de broer van de latere winnaar.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    23-08-2011 om 22:44 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KRIS JANSSENS BEHAALD ZILVER OP EK MASTERS MTB MARATHON !!!

    Kris Janssens behaald zilver op EK Masters MTB marathon !!!

    Janssens Kris EK MX 2011.JPG
    Europees Kampioenschap Masters MTB marathon - Graz, Oostenrijk !!!

     

    Zondag 21 Augustus stond Kris Janssens uit Stekene opnieuw aan de start van het Europees Kampioenschap MTB Marathon voor Masters in Graz, Oostenrijk, met ambities om zijn derde plaats van vorig jaar te evenaren.

    Na een starklim van 500 hoogtemeter aan een gemiddelde van 28% die Kris Janssens helemaal niet lag zat hij pas ergens rond de 20ste plaats…doseren was de boodschap… want het was pas 8u00 ’s morgens. Het was dan al heet  in Graz en er volgden nog 100 kilometers met flink wat stevige klimmen (totaal +/-3800hm) en steile, rotsige, superlastige afdalingen die hem veel beter lagen !!

    Kris Janssens: “Vorig jaar reed ik nog lek, dit jaar dus gekozen voor nog stevigere velgen en banden, waardoor ik voluit kon afdalen. Door de felle buien van de dag voordien lagen de rotsen er in de bossen dikwijls nog glad bij waardoor veel concurrenten stukken te voet afdaalden. Zo schoof ik in elke afdaling stilaan op. Jammer genoeg ging dat deels weer verloren wanneer ik in een dorp, samen met een Italiaan, verkeerd reed en zo een tweetal minuten verloor.” De bewegwijzering was niet optimaal te Oostenrijk !! Eens halfweg wedstrijd bleef Kris Janssens zijn diesel vlot draaien terwijl de motor van menig concurrent begon te sputteren. Op het dak van de rit lag hij al 3de en daarna volgde enkel nog een afdaling van 1000 hoogtemeter naar de finish met nog twee klimmetjes tussenin. De eerste knik was te steil en te glibberig om te rijden. Terwijl Kris zijn wandeling begon, zag hij 80m boven hem de tweede stappen en dat op ongeveer een tweetal minuten.

    Kris Janssens: “Goed voor een alles of niets finale : ik stortte me naar beneden in de single tracks bezaaid met rotsblokken en het laatste knikje trok ik een spurt dat het melkzuur er langs de oren uitkwam… 1000m voor de finish zat ik nog 50m achter en viel de 2de tussen de dikke rotsblokken en enkele boomstammen, maar ik kon er niet voorbij. Iets verder zag ik een gaatje, schoot er voorbij en zette mijn kamikaze rit verder. Aan de finish hild ik 10 seconden over !! Steendood, maar wel met een zilveren medaille !!”

     

    Tekst en foto: Kris Janssens

    Bewerking: Kenny Janssens

    23-08-2011 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.KAMPIOENSCHAP VAN HAASDONK VAN ZONDAG 21/08/2011

    Proficiat aan YVES DE SAGHER met zijn Zege en Titel van Kampioen van Haasdonk !!!

    De Saegher Yves KOP 2011.png  De Saegher Yves PMA_2556.JPG 
    21/08/2011- HAASDONK (O) - Gentlemen - Dorpelingen – 01h15min - Kampioenschap van Haasdonk

    Aantal deelnemers: 39

    1.YVES DE SAEGHER-Avia

    2.LAUREYS Serge-Keurslagers WIT BLAUW op 3"

    3.HEYRMAN Jan-Avia op 5"

    4.DE BAERE Francis-Kadans op 10"

    5.COPPENS Rudy-Carmeliet

    6.VAN HAVERE Jurgen-Avia

    7.LAURYES Olivier-Keurslagers WIT BLAUW

    8.APERS Bert-BBC

    9.HOOFT Freddy-Grijs Oranje

    10.DE CLEEN Peter-Avia
    De Saegher Yves PMA_2301.JPG De Saegher Yves PMA_2410.JPG
    De Saegher Yves 309340.jpg


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    23-08-2011 om 22:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/08/2011

    vwf.JPG







    Maandag 22 Augustus - DENDERMONDE (9200) -
    Avondcriterium

    A-reeks
    1 Kristof MUYS
    2 Jan Van Zeebroeck
    3 Angelo Everaert
    4 David Motte
    5 Tom Penninckx
    6 Tom De Beer (Moerzeke)
    7 Stijn De Clippeleir
    8 Danny Saelens
    9 Glenn De Wolf (Hamme)
    10 Andy Bonnaerens (Zele)

    VWF 22-8-11-overm-denderm 245.jpg 

    Podium met Bruno Bruyere en Eddy Merckx (Catg.C)
    Kristof Muys, Jan Van Zeebroeck en Angelo Everaert (Catg.A)

    VWF 22-8-11-overm-denderm 227.jpg 

                                           Aankomst Catg.A met Kristof Muys.

    VWF 22-8-11-overm-denderm 196.jpg 

    De juiste ontsnapping in de Catg.A die vanaf ronde 2 vooruit reden met Kristof Muys,
    Jan Van Zeebroeck en Angelo Everaert.
    VWF 22-8-11-overm-denderm 146.jpg VWF 22-8-11-overm-denderm 143.JPG

    VWF 22-8-11-overm-denderm 138.jpg 

                                                              Start Catg.A

    VWF 22-8-11-overm-denderm 256.jpg 

    Glenn De Wolf uit Hamme werd door zijn werkcollega’s van Dendermonde in de
    bloemen gezet na de wedstrijd.

    VWF 22-8-11-overm-denderm 169.JPG
    VWF 22-8-11-overm-denderm 181.JPG
    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Eddy Merckx (Bornem)
    3 Jimmy De Paepe
    4 Tom Verhoeven
    5 Ivan Smet (Hamme)
    6 Rudy Van De Velde
    7 Germer Cardon
    8 Wim Rombaut (Stekene)
    9 Frank D'Hooghe
    10 Sven Van Avermaet

    VWF 22-8-11-overm-denderm 236.jpg 

                                    Aankomst Catg.C met Bruno Bruyere.

    VWF 22-8-11-overm-denderm 150.jpg 

                    Yvan Smet aan de leiding van de achtervolgende groep.
    VWF 22-8-11-overm-denderm 202.JPG


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    23-08-2011 om 13:06 geschreven door kenny


    22-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 22/08/2011 ´S GRAVENWEZEL - DERNY´S (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium

    Aantal deelnemers:

    1.ALBERT Niels  BKCP - POWERPLUS

    2.BOECKMANS Kris  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    3.VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem  OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    4.BOUCHER David  OMEGA PHARMA-LOTTO

    5.DE GANS joop  TEAM-EDDY Merckx

    6.CAPPELLE Andy  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    7.SCHETS Steve  DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    8.TRAKSEL Bobbie  LANDBOUWKREDIET

    9.DEKKER Thomas  CHIPOTLE DEVELOPMENT TEAM

    10.GAUDILLAT Antoine  LE GUIDON CHALETTOIS

    14.SMEULDERS Edwin uit Terhagen  KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    22/08/2011 MOORSLEDE (W) - Elite z.c./U23 - 67 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 35

    1 BOUTTÉ Kenzie (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)

    2 DESMET Jani (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    3 LAPERE Kris (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    4 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    5 VUYLSTEKER Pieter (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
    6 SERLET Tom
    (CYCLING TEAM M. PINTE) op 20"
    7 DEBRUYNE Giovanni
    (CYCLING TEAM LUTHO)
    8 VANLUCHENE Stijn (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    9 LEFEVER Nico
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    10 DELIE Bram (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 30"

     

    22/08/2011 GEETBETS (VB) - Elite zc/U23/BCP - 144 km - 03h25min

    Aantal deelnemers: 59
    1 ATKINS George (WELLAND VALLEY CC)
    2 COENEN Dennis (UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN)
    3 CLAES Gert (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC)
    4 MCLAY Daniel (OMEGA PHARMA LOTTO DAVO)
    5 CRAEGHS Maarten (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    6 SUAREZ Kevin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 VERJANS Frank (TEAM-THIELEMANS & CO)
    8 VAN DE MIEROOP Sam (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    9 STEVENS Timothy (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    10 BUEKEN Joeri (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    13 ENGELEN Ruben (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    28 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    35 VAN STAEYEN Kevin uit Schoten (PWC ALIPLAST)

     

    22/08/2011 MERE (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h55min

    Aantal deelnemers: 36

    1 DE MESMAEKER Kevin (ISOREX CYCLING TEAM)

    2 BAEYENS Tommy (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    3 WUYTENS Kim (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    4 HEIREWEGH Bart uit Hamme (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 24"
    5 GODDAERT Sander
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM) op 29"
    6 DIEPENDAELE Jurgen
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    7 REMORY Stijn (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    8 BRAEKEVELDT Pieter (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    9 DE WAELE Wim (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    10 VERMEIREN André (STAR CYCLING TEAM)
    11 IELEGEMS Nico uit Duffel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)

     

    22/08/2011 OOSTERZELE - BALEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h57min

    Aantal deelnemers: 44
    1 VENS Quincy (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    2 VERHAEGEN Christophe (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 14"
    3 MACIC Chris
    (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS) op 1’50"
    4 JORY CHRIS
    (ASFRA) op 2’10"
    5 DE DECKER Bjorn
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    6 VANHUFFEL Wim (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    7 CALLEBAUT Kevin
    (PWC ALIPLAST) op 6’00"
    8 ROLET Sylvain
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    9 POLS Thibaut (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 ANNAERT Vincent
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    17 ILEGEMS Ken uit Hemiksem
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    23 PEIRSMAN Davy uit Temse
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

    22-08-2011 om 23:51 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 22/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 22/08/2011 OVERMERE (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 62

    1 CALLEBAUT Cédric (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)

    2 ONGENA Thomas uit Berlare (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    3 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    4 DE WINNE Jurgen (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    5 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    6 DE GREYT Willem uit Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    7 DE LANDTSHEER Steven (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    8 ONGENA Matthias
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    9 KOOLS JOS
    (DE RUPELSPURTERS BOOM)
    10 VAN DE VELDE Koen uit Stekene (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    11 RYDACHER MATS uit Antwerpen (ILLIBIKES CYCLING TEAM) op 8"
    12 VAN REETH Ken uit Mariekerke
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    15 NEELS Peter uit Kruibeke (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    17 BEIRNAERT Wim uit Schoten (KON WC DE RUPELSPURTERS BOOM)
    19 HERREBAUT Jeffrey uit Zele
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    20 BAEYENS Dennis uit Berlare (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    22 GOOSSENS Kenny uit Sinaai (PWC ALIPLAST)
    24 LAUREYS Simon uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    27 BAEYENS Gert uit Overmere (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    29 MICHILS Tom uit Moerbeke (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    32 VERGEYLEN Timothy uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    44 DEMETER Renaat uit Lochristi (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    50 TORFS Robby uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    52 CLEMENT Pieter uit Zele (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    53 VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    55 SCHEIRE Ruben uit Beervelde (MPL - SPECIALIZED TEAM)

     

    22/08/2011 WAMBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 110,5 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    22/08/2011 MOORSLEDE (W) - Juniores - 54 km - 01h25min

    Aantal deelnemers: 21
    1 SOENENS Alessandro (TIELTSE RENNERSCLUB)
    2 GHELDOF Henry (JONGE RENNERS ROESELARE)
    3 CRAEYMEERSCH Brecht (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    4 VANHOUTTEGHEM Cedric (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 1’15"
    5 DE MEESTERE Martijn
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 1’35"
    6 BOSTOEN Gianni
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 1’40"
    7 VANKEIRSBILCK Berne
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 1’55"
    8 MAES Damon
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 2’15"
    9 CANNIE Jeroen
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    10 VERMEULEN Siemen
    (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)

     

    22/08/2011 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen NAT - Interclub - 68 km - 01h34min

    W-VL CYCLING TOUR - Aantal deelnemers:
    1 VAN DEN BRANDE Julien (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    2 BOUTTÉ Jordy (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    3 ESSELAAR Remco (DISTRICT LIMBURG)
    4 PLANCKAERT Emiel (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 BOONS Laurens (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    6 OWEN Logan (USA NATIONAL TEAM) op 2"
    7 WOUTERS Enzo
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 29"
    8 DEFREYNE Cedric
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    9 VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    10 WOLSINK Jelle (WV DE JONGE RENNER)
    19 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    40 WITTOUCK Dominick uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    64 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    77 VERSCHAEVE Antoon uit Burcht
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    80 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    95 VERCAUTEREN Stef uit Sinaai (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    123 THIERENS Arne uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM) op 3’54"

    22-08-2011 om 23:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/08/2011
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 21/08 - ’S GRAVENWEZEL
    Categorie A/B:
    A - aantal deelnemers:  44
    B - aantal deelnemers: 17
    1-Philippe Van Opstal
    2-Ben Van Baelen
    3-Christophe Smits
    4-Yves Boenders (B)
    5-Andy Van Dyck (B)
    6-Klaas Stijnen 7-Bert Verelst 8-Erik Wellens (B) 9-Wouter Covents 10-Gunther Cuylits (B) 11--Philippe Dela Montagne 12-Guido vermeiren 13-Peter Bocken (B) 14-Sam Van Nuffelen 15--Bart Huybrechts 16-Rik De Vree (B) 17-Walter De Visscher (B) 18-Tim Tubbax 19-Robert Spoeck 20--Wesley Van Den Broeck 21-Kristof Verschueren 22-Kevin De Knaep 23-Peter Behiels 24-Steven Van Herck 25-Patrick Brees 26-Kristof Martens 27-Dave Vemmincx 28-Rob Krijnen 29-Matthias Van Rooy 30-Luc De Keyser

    Categorie C:

    Aantal deelnemers: 31
    1-Patrick Verdonck
    2-Matti De Baat
    3-Hans Van Bael
    4-Peter Vos
    5-Gunter Juliens
    6-Bruno Brabants 7-Ronny Govers 8-Luc Van Looy 9-Peter Roelands 10-Luc Raymaekers 11-Ivan Deckers 12-Marc Kiesekoms 13-Herman Proost 14-Wim Van Looy 15-Patrick Wouters 16-Wim Van Thielen 17-Luc Aerts 18-Danny Van Hoof 19-Ronny Deprez 20-Marc Vekemans

    Categorie D:
    Aantal deelnemers 2
    1-Marc Heulens
    2-Andre Volkaerts

    Categorie E:
    Aantal deelnemers 8
    1-Jan Van Hove
    2-Jos De Wever
    3-Ludo De Bakker
    4-Nico Wijnen
    5-Andre Peeters
    6-Jan Guido Geudens 7-Frans Bastiaens 8-Omer De Bekker

    22-08-2011 om 14:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 12 TTC RONDE 2011 - MAANDAG 22/08/2011 TE 19.00 UUR

    Waaslandse TTC Ronde 2011.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 4°Seizoenszege !!!

    Van De Perre Lieven KOP 2011.png

    Maandag 22/08 - HAASDONK - 12°TTC Wedstrijd 

    UITSLAG
    1.LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)
    2.Wim Kras
    3.Jan Vlegels
    4.Thomas Neyt
    5.Kurt Van Raemdonck
    6.Peter Dierks
    7.Koen Van Laere
    8.Kenny Janssens (Melsele) - winnaar pelotonspurt
    9.Alain Calle
    10.Etienne Claus
    11.Roegiest Mario 12. Rien Coertjens 13.Jerry Janssens 14.Glenn Hille 15.Guido Spanoghe 16.Mario Bolssens 17.Steven Van Houte 18.Bjorn Smet 19.Giovanni Van Drom 20.Kevin Van Put





    Proficiat aan YVES DE SAEGHER met zijn 2°Seizoenszege !!!

    De Saegher Yves KOP 2011.png
    UITSLAG RECREANTEN
    1.YVES DE SAEGHER (Haasdonk)
    2.Serge Laureys
    3.Pieter Bogaerts
    4.Rudi Coppens
    5.Kurt De Laet
    6.Willy Marin
    7.Maarten Van Miechem
    8.Stefan De Cock
    9.Bjorn Berek
    10.Simon Cuypers

    22-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!