.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    21-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/08/2011

    vwf.JPG







    Zondag 21 Augustus - AALST (9300)

    A-reeks
    1 Raf VAN DEN BOSSCHE
    2 Jan Van Zeebroeck
    3 Peter Vermassen
    4 Kevin Van Den Cruijce
    5 Nico Savat
    6 Kristof Muys
    7 David Motte
    8 David De Groote
    9 Kenneth Verhoeven
    10 Peter Van Damme

    VWF 21-8-11-aalst-binnenstr 224.jpg
                                Winnaar Catg.A Raf Van Den Bossche.

    VWF 21-8-11-aalst-binnenstr 182.jpg 

    Aankomst van Raf Van Den Bossche uit Wolvertem.

    VWF 21-8-11-aalst-binnenstr 185.jpg 

                            De spurt voor de 3de plaats met Peter Vermassen.

    C-reeks

    1 Jerry COOMAN
    2 Bruno Bruyere
    3 Dirk De Schrijver
    4 Philip Lampaert
    5 Nico Debaes (Desselgem)
    6 Eddy Merckx (Bornem)
    7 Gregor Schots
    8 Jimmy De Paepe
    9 Patrick Van Ransbeeck
    10 Stefan Verhaeghe
    VWF 21-8-11-aalst-binnenstr 219.jpg

                                           Winnaar Catg.C Jerry Cooman.

    VWF 21-8-11-aalst-binnenstr 194.jpg 

                                         Aankomst van Jerry Cooman.

    VWF 21-8-11-aalst-binnenstr 160.jpg 

                             Frank D’Hooghe aan de leiding in de Catg.C

    VWF 21-8-11-aalst-binnenstr 181.jpg 

                 Didier De Witte, Patrick Heirwegh (Zele) en Bruno Verwulgen.

    D-reeks

    1 Dirk VAN HOVE
    2 Danny De Backer
    3 Patrick Jacobs
    4 Rudy Berwart
    5 Dirk De Meyer
    6 Ivan Camphijn
    7 Luc Kinnaer
    8 Hedwig Henderickx
    9 Paul Casteleyn
    10 Peter Neckebroeck
    VWF 21-8-11-aalst-binnenstr 107.jpg
                                       Winnaar Catg.D Dirk Van Hove.
               

    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Roger Schouppe
    3 Joost Pieters
    4 Antoine De Caboter
    5 Jean Blommaert (Hamme)
    6 Johny Van Holen
    7 Guy De Bock
    8 Hugo Van Linden
    9 Patrick Convents
    10 Robert Maldrie
    VWF 21-8-11-aalst-binnenstr 114.jpg
                                   Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem.

    F-reeks
    1 Roland HELLEBAUT
    2 Ray Palin
    3 Guido Cornet
    4 Andre Devadder
    5 Lucas Vangoidsenhoven
    6 Jos Vandermeulen
    7 Alfons Volckaert
    8 Florent De Leersnijder
    9 Noel Rogge
    10 Jean Pierre Broothaerts
    VWF 21-8-11-aalst-binnenstr 028.jpg
            Winnaar Catg.F Roland Hellebaut en winnaar Catg.G Julien Vyvey.

    G-reeks
    1 Julien VYVEY
    2 Freddy Van Impe
    3 Vic Van Den Eynde
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Willy Roels
    6 Albert Van Den Eede
    7 Jozef De Bruyn
    8 Theo Coudyzer
    9 Clement Saelens
    10 Jozef Saerens


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    21-08-2011 om 21:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF AALST VAN ZONDAG 21/08/2011
    FILM CAT A
     


    FILM CAT C

     

    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    21-08-2011 om 21:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Hoecke Gijs KOP 2011.jpg
    Zondag
    21/08/2011 BK GEEL ELITE Z CONTRACT (A) - Elite z.c. - Belgisch Kampioenschap - 160,6 km - 03h36min

    Aantal deelnemers:

    1.CALLEEUW Joeri  BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    2.DEPOORTER Dries  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.NEIRYNCK Kevin  C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4.GEYSEN Kurt  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 5"

    5.FRANCOIS Jurgen  COLBA – MERCURY op 9"

    6.COOMANS Björn uit Willebroek  PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    7.DONNAY Laurent  LOTTO - BODYSOL POLE CONTINENTAL WALLON

    8.VERHAEGEN Christophe  WIELERSPORT ARTEVELDE VZW GENT
    9.BURTON Jérémy  DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    10.DECLERCQ Thierry  WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    12.ONGENA Thomas uit Berlare  PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    37.DHOLLANDER Kristof uit Stekene PWC ALIPLAST op 3’08"

    40.D`HONDT Bram  PWC ALIPLAST op 4’02"

    54.DE ROOS Robby uit Moerbeke  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 5’55"

    57.VAN GUYSE Jarno uit Stekene  EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 6’03"

    60.CORDEEL Sander uit Stekene COLBA – MERCURY op 6’17"

    62.BOEYKENS Gertjan uit Stekene  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.          

    70.MEERSMANS Bjorn uit Bornem  ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    21/08/2011 BK GEEL U23 (A) - U23 - Belgisch Kampioenschap - 175,2 km - 03h59min

    Aantal deelnemers:

    1.DECLERCQ Tim  CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    2.HELVEN Sander  DONCKERS KOFFIE - JELLY BELLY

    3.LIETAER Eliot  EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    4.VANOVERBERGHE Arthur  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5.DEBRABANDERE Thomas  KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.BROEDERS Garrit  JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    7.THOME Kévin  LOTTO - BODYSOL POLE CONTINENTAL WALLON op 3"

    8.MERLIER Tim  SUNWEB - REVOR

    9.DEVRIENDT Tom  EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    10.PRÉMONT Christophe  WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    17.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    26.VANDYCK Niels uit Puurs  JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    30.STEELS Stijn uit Westerlo  JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT          

    60.CORDEEL Pieter uit Stekene  BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 3’39"

    64.VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem  OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 3’46"

    68.CALLEBAUT Kevin  PWC ALIPLAST op 3’56"

    71.VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen  DONCKERS KOFFIE - JELLY BELLY op 4’01"

    78.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O.  TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 4’04"

    89.DRUYTS Gerry uit Wilrijk  ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    92.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge  PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING

    97.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels  ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    21/08/2011 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 51

    1 GIJS VAN HOECKE uit Zaffelare (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)

    2 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    3 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    4 TVARDOVSKYI MYKHAILO (KINGSNORTH)
    5 BAINES Ashley
    (KINGSNORTH)
    6 COUSIN SAINT REMI Julien (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) op 3’00"
    7 DE WAELE Dieter
    (PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV)
    8 FIERS Davy (ARDILLES CYCLING TEAM)
    9 VANHAVERBEKE Jurgen (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    10 GREEN Jack (VC ST RAPHAEL)

     

    21/08/2011 LANGEMARK (MADONNA) (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 64

    1 DEWEY Douglas (GWR TEAM)

    2 DESMET Jani (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 10"
    3 LAPIERE Ward
    (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    4 BORRY Kim
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 40"
    5 TOORTELBOOM Frederik
    (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    6 VUYLSTEKER Pieter
    (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O) op 1'05"
    7 BARON Edouard
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    8 LIEFOOGHE Bert (CT TOMACC) op 2'00"
    9 DELIE Bram
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 2'10"
    10 DEVOLDERE Niki
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)

     

    21/08/2011 ULBEEK-WELLEN (LB) - Elite z.c./U23 - 102 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 94
    1 LODEWIJKS Gert (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    2 DAKTARIS Janis (UCS CRABBE PERFORMANCR VOO)
    3 GOOSSENS Maarten (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    4 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    5 KOOLS JOS (DE RUPELSPURTERS BOOM)
    6 VERMEIREN Tom (STAR CYCLING TEAM)
    7 HERMAN Philippe
    8 KRUGER Andre
    (TEAM TERRA FOOTWEAR)
    9 HAAG Guillaume (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
    10 FRANCK Dimitri (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)

     

    21/08/2011 KORTRIJK (W) - U23 - 112 km - 02h43min
    Aantal deelnemers: 81
    1 MAERTENS Jelle (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    2 TURNER Edison
    3 DE WINTER Ludwig
    (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
    4 JOYCE SEAN
    5 MEURISSE Xandro
    (CYCLINGCHAMPS)
    6 VAN DER HEYDEN ANDREW
    7 VANDENDRIESSCHE Ibe
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    8 REYNVOET Niels (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    9 HOEDT Steven (CYCLING TEAM M. PINTE)
    10 SLABINCK Anthony (CYCLING TEAM LUTHO)

     

    21/08/2011 OVERPELT (LB) - Amateurs + Masters - hmin
    Amateurs + Masters A: 76 km – Aantal deelnemers:
    1 MULKENS Mike
    2 CLEEREN Tom (ECW)
    3 SZEKELY-BORBARA Dennis
    4 STIPPELMANS Michael
    (ECW)
    5 VANHOVE Joeri
    6 BERNAERTS Gert
    (ECW)
    7 BECKERS Roy
    8 ROUSSEL Rens
    9 PAESHUYSE Davy
    10 GOOS Frederiek

     

    Masters B: 76 km – Aantal deelnemers:
    1 LAHOU Rudy (ECW)
    2 BOGAERTS Pqatric
    3 BERLIEN FRank
    4 MERTENS Dirk
    5 KRIECKEMANS Wim
    (ECW)

     

    Masters C: 76 km – Aantal deelnemers:

    1 VERWIMP Luc (ECW)
    2 LISMONT Hugo (ECW)
    3 DEGEEST Roland

    21-08-2011 om 21:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 21/08/2011 HOOGSTRATEN (MINDERHOUT) (A) - Juniores - 83,2 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 47
    1 GEUENS Alexander (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 SPRANGERS BRAM (WVDE JONGERENNER)
    3 VAN DONGEN Ricardo (WV DE JONGE RENNER)
    4 HAVIK PIOTR (IMMO DEJAEGHER LOTTO CT)
    5 GEERTS Moreno (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    6 JASPERS Dylan (AVIA CYCLING TEAM)
    7 HUYBRECHTS Michiel (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    8 MICHIELS Killian (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 30
    9 ROMBOUTS Bram
    (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R)
    10 BODE HERMEN (GRC JAN VAN ARCKEL)

     

    21/08/2011 DRIESLINTER (VB) - Juniores - 88 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 72
    1 POCKET Sammy (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    2 BEELEN Boris (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    3 KERF Jérôme (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    4 CRABBE Arno (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    5 SCHEPMANS Brecht (LIMBURGSE AFDELING)
    6 FRANCOIS Christopher (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY)
    7 THEUNISSEN Jordi (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    8 HERREMANS Jamie
    (CUBE-FINTRO CT)
    9 PEPINSTER Jean (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    10 VANDENHOUDT JENS (UCS CRABBE PERFORMANCE)

     

    21/08/2011 ONZE LIEVE VROUW WAVER (A) - Juniores - 94,25 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 38
    1 WOUTERS Lennaert (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    2 ROMMENS Laurens (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    3 VEROFT Jelto (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    4 DE BIE Mike (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 DE WEERDT Nick (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    6 WILLEMS Kenny (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    7 HUGH Carthy (jewson, thule)
    8 STUYCK Dieter (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    9 WELAN Dan (jewson, thule)
    10 BOUREL Félicien (Team Verandas Willems)

     

    21/08/2011 TEMSE (STEENDORP) (O) - Juniores - 89,6 km - 02h16min

    Aantal deelnemers:

    1 HAEMELS Bavo (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)

    2 VAN ECHELPOEL Michiel (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    3 VAN DINGENEN Sander (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 DE BOCK Stijn uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 DE BOECK Vincent (ISOREX CYCLING TEAM) op 9"
    6 ROTTY Glenn uit Verrebroek
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 19"
    7 SMET Cedric uit Rupelmonde
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 26"
    8 TEUGELS Lennert
    (WK NOORD WEST BRABANT) op 40"
    9 VAN DE VELDE Matthias uit Hamme
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 1’08"
    10 PRAET Robin uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 1’16"
    12 VAN DAM Tom uit Melsele
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    13 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    14 VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 1’22"
    15 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    16 THIERENS Sam uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)
    18 DE BOCK Stef uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM)
    19 RELAES Damiaan uit Zwijndrecht
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 1’38"
    20 VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 1’40"
    21 ANNAERT Dieter uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 1’45"
    22 RELAES Michiel uit Zwijndrecht
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    23 VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 9’00"
    25 VERMEULEN Daan
    (RUDYCO CYCLING TEAM)

     

    21/08/2011 TIELT (W) - Juniores - 87,5 km - 02h13min

    Aantal deelnemers: 55

    1 MAES Alexander (AVIA CYCLING TEAM)

    2 VERMEULEN Emiel (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    3 VANHOUTTEGHEM Cedric (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    4 MOORE GEORGE (CC GIRO)
    5 LEYN Ward (TIELTSE RENNERSCLUB)
    6 VERBEKEN Cedric (TIELTSE RENNERSCLUB)
    7 VANDEWALLE Matthias (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 LOGIER Jan (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    9 TAYLOR Johnstone (TEAM DESCHUYTTER)
    10 OPSOMER Jan-bart
    (JONGE RENNERS ROESELARE)

     

    21/08/2011 VLIERMAAL (LB) - Juniores - 80 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 45

    1 CAPIOT Amaury (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)

    2 SEREXHE Robin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 24"
    3 BATS Didier
    (MTB TEAM LANGDORP VZW) op 2’21"
    4 MORENO Nicolas
    (PREDICTOR-LOTTO-VC ARDENNES) op 3’38"
    5 VLIEGEN Loïc
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    6 GEERTS Jorgen
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 GEYS Wouter (HAGELAND CYCLING TEAM)
    8 RAMAEKERS Jochen (SPORT EN MOEDIG GENK)
    9 KERKHOF Tim
    (WV Schijndel)
    10 STEVENS Andy (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)

     

    21/08/2011 WIEZE (O) - Juniores - 84,6 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 36

    1 VAN DER HAEGHEN Ruben (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)

    2 VAN DEN DRIESSCHE Niels (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 VAN DER PERRE Maureno (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    4 DE DAPPER Maxim (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    5 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW)
    6 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    7 DE RIDDER Gianni uit Buggenhout (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 40"
    8 WAUTERS Stef
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    9 HEIRMAN Koen
    (KSC DENDERSTREEK LABIEKES) op 45"
    10 VAN DER PERRE Adriano
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    16 DE PETTER Njord uit Oudegem (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 54"
    26 MAES Hannes uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    28 MANNAERT Boris (RUDYCO CYCLING TEAM)

    21-08-2011 om 21:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 3°Seizoenszege bij de Juniores !!!
    Geerinckx Ruben KOP 2011.png
         Ruben Geerinckx

    Zondag 21/08/2011 WORTEGEM-PETEGEM (OOIKE) (O) - Juniores - 81,6 km - 02h00min

    Aantal deelnemers:
    1 RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke (CUBE-FINTRO CT)

    2 DARVILLE ALEX M (ECHELEN SANTA BARBARA)
    3 WILLIAMS TYLER J (ALL SPORT TEAM)
    4 VANBESIEN Thomas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 D´HONDT Maarten (JONGE RENNERS ROESELARE)
    6 CARPENTER DANTE (ASFRA RACING TEAM)
    7 TRIO Bjarne (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 DECOSTER Merlijn (CUBE-FINTRO CT) op 32"
    9 PERRIN JEFFREY
    (TEAM SPECIALIZED) op 53"
    10 COREELMAN Giani
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 1’00"
    15 MICHILS Sander uit Moerbeke
    (CUBE-FINTRO CT)

     

    21/08/2011 WIELSBEKE (W) – Interclub – Nieuwelingen - 69 km - 01h42min

    W-VL CYCLING TOUR – Aantal deelnemers: 156
    1 ALLEGAERT Piet (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 VAN HOOYDONCK Dante (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    3 OOMEN Sam
    (TWC PIJNENBURG) op 2"
    4 WOUTERS Enzo
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 17"
    5 JAKOBSEN Fabio
    (RTC DE HOEKSE RENNERS)
    6 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    7 BOUTTÉ Jordy (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    8 CREMERS Paul (WV DE JONGE RENNER)
    9 BURTON Germain (SOUTH EAST)
    10 DEVOLDERE Thibault (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    26 VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM)
    29 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    51 RELAES Jacob uit Zwijndrecht (RUDYCO CYCLING TEAM)
    54 VERCAUTEREN Stef uit Sinaai (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    63 WITTOUCK Dominick uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    84 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    85 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    88 THIERENS Arne uit St.Gillis (RUDYCO CYCLING TEAM)
    120 VERSCHAEVE Antoon uit Burcht (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 34"
    123 PERSOON Pieter uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    125 VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode (RUDYCO CYCLING TEAM) op 57"

     

    21/08/2011 GRAMMENE (O) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 35
    1 VAN DER BEKEN Arno (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 VAN DER BEKEN Robin (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 DE GROOTE Thomas (K.V.C. DEINZE VZW)
    4 VANDENABEELE Emill (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 DERUYCK Arno (TIELTSE RENNERSCLUB) op 1’26"
    6 OLIEBOS Jordy
    (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    7 VERBANCK Kevin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 VERSLUJS Remy (WV ZEEUWS VLAANDEREN) op 3’38"
    9 NIELS Evraert
    (YOUNG SCHELDE CT)
    10 HEYMAN Jonas (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)

     

    21/08/2011 HAASDONK (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 31

    1 DE SY Vincent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)

    2 PERSOON Wouter uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 BUYSSE Quinten (THOMPSON) op 14"
    4 FIGORILLI Christian
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 PAUWELS Robin uit Temse (RUDYCO CYCLING TEAM)
    6 PERSOON Gerben (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    7 DE VRIESE Jannes uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    8 DE VILLE Jelle (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    9 MAAS Jan (rsc de zuidwesthoek)
    10 CEURENS Raphaël (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    11 LEEMAN Emmanuel uit St.Pauwels (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    13 WATERSCHOOT Django uit Temse (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    14 DE OST Jarne uit Bornem (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    16 VAN STEENBERGHEN Geoffrey uit De Klinge (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    17 VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 40"
    18 VERMEIREN Gianni uit Meerdonk
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 2’46"
    19 VAN DE VELDE Thomas uit Hamme
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    20 VAN OSSELAER Jonas uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    21 SMET Seppe uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    25 VAN CAUTEREN Jonas uit Haasdonk (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    26 DEBEULE Gillian uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    27 DE BEULE Mathias uit Melsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    29 DRUMONT Frederik uit Temse (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    30 VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

     

    21/08/2011 KACHTEM/IZEGEM (W) - Nieuwelingen - 67,7 km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 23

    1 COLPAERT Gianni (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)

    2 DECOSTER Jorgen (CT COVEMAECKER - BALANS)
    3 DEGROOTE Jonas (JONGE RENNERS ROESELARE)
    4 DELMOTTE Dennis (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 4’00"
    5 DE POORTER Maxime
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    6 LEGRAND Django (JONGE RENNERS ROESELARE)
    7 COOLS Gilles
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 CALLENS Leonard (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    9 DACHY Mattijs
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    10 DECLEIR Gianni (KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE)
    13 MECHANT Benjamin uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 4’30"

     

    21/08/2011 MINDERHOUT (HOOGSTRATEN) (A) - Nieuwelingen - 67,6 km - 01h49min

    Aantal deelnemers: 28
    1 VAN DER POEL Mathieu (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 LUYCKX Brent (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 GUNST DAVY (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    4 DE VINK BART-JAN (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    5 GEERTS Jari (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    6 VAN REEK TIMON (RTV DE BOLLENSTREEK)
    7 SLOOF Jordi (GRTC Excelsior)
    8 VAN HOUT Maxim (WSC HAND IN HAND BAAL)
    9 MOL MAX (WV BREDA)
    10 VAN HASSELT Lennert (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)


    21/08/2011 ONZE LIEVE VROUW WAVER (A) - Nieuwelingen - 65,25 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 22
    1 SOMERS Robin (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    2 VAN ENGELAND Wouter (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    3 VAN HERCK Glen (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    4 VAN DRIESSCHE Wannes (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    5 DEBOUDT Kelvin (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    6 HAUWAERT Kinsey (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    7 ROELANTS Laurenz (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    8 VAN DE KLUNDERT Pim (WC de Zuidwesthoek)
    9 LAUWERS Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    10 VERBIST Arne (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)

    21-08-2011 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 21/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan ELLEN DE BOCK met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    De Bock Ellen KOP 2011.png 
         Ellen De Bock

    Zondag 21/08/2011 WERCHTER (VB) - Nieuwelingen - 68 km - 01h54min

    Aantal deelnemers: 38

    1 VERVOORT Seppe (WSC HAND IN HAND BAAL)

    2 HEMROULLE Johan (USC CRABBE PERFORMANCE)
    3 DE KEULENAER Joris (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    4 DEBRUYNE Glenn (WK NOORD WEST BRABANT)
    5 WOUTERS Jarin (VZW DE DEMERSPURTERS)
    6 DELANGHE Jelle (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 20"
    7 CLAES Wannes
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 30"
    8 TOUSSAINT Louis
    (TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY) op 4’09"
    9 LEHAEN Dries
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    10 HAGELSTEENS Laurens (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)

     

    21/08/2011 ZWEVEGEM-KNOKKE (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h42min

    Aantal deelnemers: 22
    1 DEPREZ Robbe (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    2 DECEUNINCK Guillaume (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 FERREIRA ANTONY (VC HALLUIN) op 52"
    4 ROGGE Thomas
    (CT COVEMAECKER - BALANS) op 1’00"
    5 VANSTEENKISTE Bright
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    6 MOERMAN Thomas
    (CT FORCE VZW) op 2’53"
    7 VANMEENEN Jordy
    (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)
    8 HOLVOET Martijn
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    9 REGELBRUGGE Dylan
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 VANDENBORRE Jonas
    (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)

     

    21/08/2011 BRECHT (A) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:


    21/08/2011 KNESSELARE (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:
    Meisjes 12 jaar
    1 CASTRIQUE ALANA (ARMENTIEROIS)
    2 DHONT Glacia (ARDILLES CYCLING TEAM)
    3 HEYNDRICKX Laura (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    4 DE JAEGER Amy (ASFRA RACING TEAM)
    5 LAUWAET Jolien (ISOREX CYCLING TEAM)

    Meisjes 13 jaar
    1 PIETERAERENS Dorien
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    2 STROOBAND Lauren (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    3 GOESSENS Brenda (ISOREX CYCLING TEAM)

    Meisjes 14 jaar
    1 ELLEN DE BOCK uit Hamme
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    2 DE PAUW Ina (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    3 CORYN Louise
    (ARDILLES CYCLING TEAM)
    4 DEKONINCK Céline (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 VANDENBRANDE Maud (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)

    Jongens 12 jaar – 31’35"
    1 VERMEERSCH Florian
    (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    2 VERDONCK Loeka (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    3 CASTRIQUE ALANA (ARMENTIEROIS)
    4 COCKAERT Kelvin (WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE)
    5 BASTIAEN Jonas (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    11 VAN DE PUTTE Borre (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    17 DE BOCK Stijn (RUDYCO CYCLING TEAM)

    Jongens 13 jaar – 42’50"
    1 TANGHE Lennert
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 VERHOFSTADT Thibau (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    3 BURTON Giovanni (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 ARNOU Steve (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    5 RANSON Nourdine (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    12 VERSCHAEVE Viktor (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    21 D´HOOGE Thomas (RUDYCO CYCLING TEAM)
    29 CAP Kyle (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    Jongens 14 jaar – 01h21min
    1 BOLLÉ Maxim
    (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    2 STOCKX Vital (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    3 VERVAEKE Aäron (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    4 DHONDT Zoran (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 D´HONDT Jari (JONGE RENNERS ROESELARE)
    26 ROELS Wannes
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    27 DE BOCK Ellen (RUDYCO CYCLING TEAM)
    38 DE WILDE Arno (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    46 DE KEVER Gerben (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    47 DE RAEVE Jordy (RUDYCO CYCLING TEAM)
    49 DE LOOSE Arne (RUDYCO CYCLING TEAM)
    56 VERCAUTEREN Toon (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    21/08/2011 MERCHTEM (VB) - Aspiranten

    21/08/2011 ST-TRUIDEN - AALST (LB) - Aspiranten

    21/08/2011 WEVELGEM WIJNBERG (W) - Aspiranten

    21/08/2011 RANST (A) - BMX - Flanders Cup

    21/08/2011 TIELT ( SCHUIFERSKAPELLE (W) - Miniemen

    21/08/2011 BRECHT (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    21/08/2011 KNESSELARE (O) - Miniemen (afwachtingsproef)

    21/08/2011 MERCHTEM (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    21/08/2011 ST - TRUIDEN - AALST (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    21-08-2011 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 21/08/2011
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.


    Onder leiding van Theo De Prekel en Wim Ryckaert vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    8 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen. De mannen die het tempo bepaalden waren Dirk Trogh, Sven Trogh, Wim Ryckaert en Theo De Prekel. Kenny Janssens reed mee tot Doel. (losrijden)
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op ??? Km/h. Met de extra lus naar Haasdonk, Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 115 Km.
    Reden mee: Dirk Trogh , Sven Trogh , Wim Ryckaert , Theo De Prekel , Davy Marin , Eric Desair , Serge Meyvis (ligfiets) en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    21-08-2011 om 15:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Van De Perre Lieven KOP 2011.png
    Zaterdag 20 Augustus 2011 – SOMBEKE (9250)


    TOERISTEN
    Aantal deelnemers: 66
    1.LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)
    2.Jasper Van Duysse

    3.Etienne Claus op 3"
    4.Kenny Janssens (Melsele)
    5.Jerry Janssens
    6.Benny De Bock 7.Alain Buggenhout 8.Gerry Van Looy 9.Bruno Haemers 10.Frank D'Hooge 11.Steven Heirman 12.Filip Van Damme 13.Koen Van Laere 14.Joris Meersman 15.Dieter Roman 16.Lieven Soens 17.Johan Stijnen 18.Kurt Van Raemdonck 19.Frederic Stevens 20.Eric Van Pottelberg 21.Alain Calle 22.Geert Braeckman 23.Mario Bolssens



    INWONERS/RECREANTEN
    Categorie -45 jaar:

    1.Gino De Taey

    2.Kurt De Laet

    3.Davy De Blieck

    4.Bart Poppe

    5.Niels D'Hondt

    6.Raf Van Nieuwenhove 7.Marc Roboey 8.Joeri Varenwyck 9.Steven Thierens 10.Maarten Rombaut 11.Frederik Leeman 12.Bart Waterschoot 13.Jelle Bryninckx 14.Christophe Claeys 15.Gelijk: Dave Luyckx en Marc Van Haye 17.Steven De Blanger 18.Steven Geerinck 19.Simon Vermeir 20.Tom De Schepper 21.Gino De Bock

    Categorie +45 jaar:

    1.Marc Meuleman

    2.Gael Leeman

    3.Luc De Bruyne

    4.Rudy De Brandt

    5.Harry Peelman

    6.Camiel Meul 7.Freddy Van Osselaer 8.Jan Mets 9.Koen Van Wiele 10.Johan Baert 11.François Calluy 12.Dirk Elewaut 13.Luc Van Britsom 14.Jozef Van Cleemput 15.Gino Van Hove


     

    21-08-2011 om 00:37 geschreven door kenny


    20-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Marien Gerard.jpg
    Zaterdag 20 Augustus 2011 – LOKEREN (9160)

    Categorie C/D:
    (39 dln)

    1.Peter Mol (Kapelle, Ned, winnaar cat. C)

    2.Patrick Verdonck (winnaar cat. D)

    3.Franky De Tremerie (C2)

    4.Sven De Vlieger (C3)

    5.Didier De Lannoy (D2)

    6.Stefan Adriaenssens (Burcht C4) 7.Ludwig Gladines (D3) 8.Wim De Waal (D4) 9.Michel Jannes (C5) 10.Eddy Merckx (Bornem C6) 11.Luc Puimege (D5) 12.Patrick Nauwelaers (C7) 13.Michel Bultinck (C8) 14.Gunther Hanssen (C9) 15.Dirk Verbinnen (C10) 16.Fabien Hanssens (C11) 17.Rudi Rabout (Heinkenszand C12) 18.Alain Mortier (C13) 19.Wim Vanberghen (C14) 20.Philip Wittoek (D6) 21.Dominic Felde (C15) 22.Alain Provoost (D7) 23.Luc Wytinck (C16) 24.Dirk Mathijs (Gentbrugge D8) 25.Andy Van Loon (C17) 26.Johan De Bruyn (C18) 27.Tom Dhooge (C19) 28.Tommy Heyse (C20) 29.Johan Vervaecke (C21) 30.Peter Rijken (C22)

    Categorie E:

    1.Danny De Coninck (Eeklo)

    2.Hans Lap

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Rudy Van De Velde

    5.Leo Mares (Beveren)

    6.Jozef Van Eyndt 7.Patrick Watteny 8.Manu De Coninck 9.Geert Smet (St.Niklaas) 10.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 11.Erwin D'Hondt 12.Alain Goossens 13.Marc De Vos 14.Patrick Bekaert 15.Jo Montforts 16.Johan Martens

    Categorie F1/F2:

    1.Jan Van Hove (Berlaar, winnaar cat. F1)

    2.Jozef De Naeghel (F1-2)

    3.Robin Van Kerschaver (Maldegem, winnaar cat. F2)

    4.Julien De Bock (F2-2)

    5.Eddy Van Den Abeele (F1-3)

    6.Florent De Leersnyder (F2-3) 7.Hugo Van Linden (F2-4) 8.Tony Baudonck (F1-4) 9.Marc Jacobs (F1-5) 10.Marc Colpaert (F2-5) 11.André Bal (F2-6) 12.Luc Ribbens (F1-6) 13.Noël Verzele (F2-7) 14.Daniel Hauttekeete (F2-8) 15.Eddy De Vuyst (F1-7) 16.Rudy Lammens (F1-8) 17.Eric Pauwels (F2-9) 18.Eddie Van Leirberghe (F1-9) 19.Jos Lissens (F1-10) 20.Noël Sonck (F1-11) 21.Marc Dams (F2-10) 22.Noël Rogge (F2-11) 23.Wim Van Den Heuvel (F1-12) 24.Nr. 154 (F1-13) 25.Bart Van De Moortele (F1-14) 26.Luc Meheus (F2-12) 27.Philip Marechal (F1-15) 28.Hans Van Lierde (F1-16) 29.Marcel Poelmans (F1-17) 30.Pascal Cornand (F2-13)

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Hervé Verstuyft

    3.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    4.Ko Tolhoek

    5.Daniel Meirlaen

    6.Bernard Matthyssens 7.Jean-Pierre Heymans 8.Freddy Van Impe 9.Jos Kloeck 10.Paul Luyten 11.Christiaan Vandevoorde 12.Luc Muys 13.Ferdinand Moerman 14.Stephen Tomes 15.Anton Van Poecke 16.Willy Kohlhaas 17.Frans Timmers 18.René Van Reeth 19.Niey Ingevuld 20.Paul De Geynst 21.Guus Schuller 22.Roger Moens 23.Philippe Russo 24.François Brouwers 25.Ortaire Stevens

    Categorie G:

    NIET ONTVANGEN

    Categorie G++:

    NIET ONTVANGEN

    20-08-2011 om 22:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2011

    waod_3.jpg
    Zaterdag 20/08 – TONGERLO (Westerlo) - Inwoners

    Cat A.

    1.Koen Vluegels

    2.Stefan Hermans

    3.Koen Dierickx

    4.Georges Van Den Heuvel

    5.Peter Ceulemans

    6.Stijn Verbiest 7.Christophe Witvrouwen 8.Bart d'Haese 9.Tom Vissers 10.Benny Meir 11.Gino Lauwers 12.Jan Van Dingenen 13.Rob Van Den Broeck 14.Wouter Van Roy 15.Stijn Van Roy 16.Anton Van Biest 17.Chris De Bie 18.Kurt Geeraerts 19.Ward Beneens 20.Guther Geboers 21.Joris Massoels 22.Pascale Willaert 23.Jelle Van Den Broeck 24.Stijn Peeters 25.Sieter Van Elzen 26.t'Seyen Mario

     

    Cat B.

    1.Luc Peeters

    2.Marc Van der Vloet

    3.Frank Verlooy

    4.Robrecht Vos 

    5.Geerit Van Meerbeeck

    6.Carl Van Calsteren 7.Alfons De Leerner 8.Vic Van Hove 9.Leopold Taelen 10.Tony Tops 11.Etienne Peeters 12.Dirk Coppens  13.Dirk Heylen 14.Guy Steurs 15.Edmond Thijs 16.Guy De Pelsmaecker 17.Rene Laeremans 18.Karel Mangelschots 19.Jurgen Verlinden 20.Luc Van Calsteren

    20-08-2011 om 22:04 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2011

    waod_3.jpg
    Zaterdag 20 Augustus 2011 – SIJSELE (8340) – Catg.A/B

    Aantal deelnemers: 68

    1.Bart Velghe (Merelbeke, winnaar cat. B)

    2.Kurt Pauwels (B2)

    3.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    4.Nico Savat (B3)

    5.Kurt Caboor (A2)

    6.Gino Seynaeve (B4) 7.Anthony Slabbinck (A3) 8.Marc Goossens (B5) 9.Jens Daems (A4) 10.Christopher Vanneste (B6) 11.Jurgen Goossens (Kieldrecht B7) 12.Nico Ringelberg (A5) 13.Frederick Christiaens (A6) 14.Dimitri Mulder (A7) 15.Philippe Swalus (B8) 16.Mario Van Den Broecke (B9) 17.Mikey Van Kruiningen (A8) 18.Guillaume De Coninck (A9) 19.Stijn Van der Jeught (A10) 20.Kristof Dhondt (B10) 21.Johan Rijckaert (B11) 22.Jan Dauwens (A11) 23.Davy Versichel (A12) 24.Denny Lannoo (A13) 25.Isaak Bultynck (A14) 26.Danny De Bruyne (B12) 27.Koen Demuynck (A15) 28.Hans Koenraads (B13) 29.Nico Verwee (B14) 30.Patrick Tas (B15)

    20-08-2011 om 21:40 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 20 Augustus - DENDERLEEUW (9470) -
    8ste rit VWF GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Andy DE BACKER
    2 Bart Verhasselt
    3 Andy Annendijck
    4 Danny Saelens
    5 Tom De Beer (Moerzeke)
    6 Gregory Van Sinaey
    7 Kevin Van Den Cruijce
    8 Peter Vermassen
    9 Andy Vaneesbeeck
    10 Bjorn Lison

    VWF 20-8-11-denderleeuw 224.jpg 

                                      Winnaar Catg.A Andy De Backer.

    VWF 20-8-11-denderleeuw 079.jpg 

                       Start Catg.A met o.a. Steven Goossens en Tom De Beer.

    C-reeks
    1 Jerry COOMAN
    2 Bruno Bruyere
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 Willem Van Der Heyden
    5 Richard De Ridder
    6 Wim Krieckemans
    7 Adams Christophe
    8 Patrick Van Ransbeeck
    9 Frederick Aelbrecht
    10 Jimmy De Paepe
    VWF 20-8-11-denderleeuw 227.jpg

      Winnaar Catg.C Jerry Cooman samen met Bruno Bruyere, beiden ex-Profs.

    VWF 20-8-11-denderleeuw 200.jpg 

                        Aankomst Catg.C met winnaar Jerry Cooman.

    VWF 20-8-11-denderleeuw 088.jpg 

                                                    Start Catg.C


    D-reeks
    1 Joseph DEVITS
    2 Filip Lievens
    3 Willy Van Herreweghe
    4 Patrick Jacobs
    5 Francis De Ridder
    6 Ronny Paridaens
    7 Danny De Backer
    8 Dominique Turcksin
    9 Dirk Van Hove
    10 Peter Vos

    VWF 20-8-11-denderleeuw 085.jpg 

    Winnaar Catg.D Joseph Devits, 2de Filip Lievens en 3de Willy Van Herreweghe.

    VWF 20-8-11-denderleeuw 034.jpg 

                                    Aankomst winnaar Catg.D Joseph Devits.
               
    E-reeks

    1 Hilaire HEYE
    2 Roger Schouppe
    3 Joost Pieters
    4 Patrick Van Renterghem
    5 Luc Van Mol
    6 Jos Maes
    7 Marc Van Dam
    8 Frank De Pelsmaker
    9 Benny D'Haese
    10 Luc Van Den Steen

    VWF 20-8-11-denderleeuw 096.jpg 

         Winnaar Catg.E Hilaire Heye, 2de Roger Schouppe en 3de Joost Pieters.

    VWF 20-8-11-denderleeuw 043.jpg 

     Aankomst winnaar Catg.E Hilaire Heye.

    F-reeks
    1 Frank LAEREMANS
    2 Jos Staes
    3 Georges Vonckx
    4 Freddy Vranken
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Roland Hellebaut
    7 Willy Teirlinck
    8 Rik Scheirlinckx
    9 Alfons Volkaerts
    10 Hubert D'Hondt

    VWF 20-8-11-denderleeuw 029.jpg 

        Winnaar Catg.F Frank Laeremans en winnaar Catg.G Vic Van Den Eynde.

    G-reeks

    1 Vic VAN DEN EYNDE
    2 Etienne Vandenhouwe
    3 Julien Vyvey
    4 Willy Roels
    5 Jozef De Bruyn
    6 Theo Coudyzer
    7 Albert Van Den Eede
    8 Francois Van De Vijver
    9 Gaston Van De Plas
    10 Gilbert Vandenheuvel

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    20-08-2011 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 20/08/2011 HAASDONK (O) - Elite z.c./U23 - 125 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 113

    1 FRANÇOYS Sven (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)

    2 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    3 VAN GOETHEM Brian (TML DOMMELSTREEK)
    4 AERTS RUUD
    (WV DE JONGE RENNER) op 2"
    5 HERREMANS Kim uit Schelle
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 7"
    6 VAN REETH Ken uit Mariekerke
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 12"
    7 VERCAUTEREN Tim uit Belsele
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    8 HEIRBAUT Tony uit Belsele
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    9 RYDACHER MATS uit Antwerpen (ILLIBIKES CYCLING TEAM)
    10 NEELS Peter uit Kruibeke (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    12 BRAEKEVELDT Pieter (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    16 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    17 VAN STAEYEN Kevin uit Schoten (PWC ALIPLAST) op 23"
    19 DE GREYT Willem uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    28 HEYNS Kristoff uit Temse (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    37 VAN DEN BRANDEN Jasper uit St.Gillis (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    38 FRUYTIER James uit Moerbeke (PWC ALIPLAST)
    39 BAEYENS Dennis uit Berlare (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    40 NYS Mattias uit Nieuwkerken
    (PWC ALIPLAST)
    44 VERGEYLEN Timothy uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    49 MICHILS Tom uit Moerbeke (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    51 GOOSSENS Kenny uit Sinaai
    (PWC ALIPLAST)
    55 SMET Olivier uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    56 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    58 DE RYCK Joeri uit Kruibeke (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    64 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    65 OTT Stefan uit Waasmunster (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    67 DE BOEY Jonas uit St.Gillis (CT FORCE VZW)
    69 VERCAUTEREN Roberto uit Beveren
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    70 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)

     

    20/08/2011 WAMBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 110,5 km - 02h43min

    Aantal deelnemers: 110
    1 REYNVOET Niels (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    2 CASSIDY Mark
    (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    3 PUTSEYS Kevin (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    4 BACKAERT Frederik (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 PATTEN Daniel (ASFRA)
    6 NEVENS Sven (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    7 LUTSENKO ALEXEY
    8 VANHUFFEL Wim
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    9 VAN GOIDSENHOVEN Kurt (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    10 SCHILS DOMINIC
    (VAN EYCK SPORT)
    23 BAL Marijn uit Niel (VAN EYCK SPORT)
    41 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    64 CLEMENT Pieter uit Zele (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)

     

    20/08/2011 DIEST (VB) - U23 - 114 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 75

    1 KARWOWSK CAMERON (CYCLING SOUTHLAND)

    2 GATE AARON (NIEUW ZEELAND)
    3 SHANE ARCHBOLD (CYCLING TIMARU)
    4 SIMPSON MYRON op 1’07"
    5 VAN CAUWENBERGH Brandon
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) op 1’11"
    6 VAN LAER Glenn
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 TOOTH Niels (LOTTO OLYMPIA TIENEN) op 1’19"
    8 JANSSEN Yannick
    (PARKHOTEL ROODING CT) op 1’40"
    9 ATKINS George
    (WELLAND VALLEY CC)
    10 MOLENBERGHS Pieter (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL) op 2’20"

     

    20/08/2011 INGELMUNSTER (W) – Nationale Interclub – Juniores - 115,2 km - hmin

    Aantal deelnemers: 147

    1 BOSSUYT Gianni (IMMO DEJAEGHER)
    2 GEUENS Alexander (KON.BALEN BC)
    3 GEERINCK Jens uit Grembergen (AVIA)
    4 DECOSTER Gert-Jan (DCM-GB)
    5 GHELDOF Henry (J.R. ROESELARE)
    6 PANIS Maxim (IMMO DEJAEGHER)
    7 PIETERS Laurent (ISOREX CT)
    8 CANNIE Jeroen (MOLENSPURTERS)
    9 DE SY Gertjan (MEETJESLAND)
    10 RUTSAERT Jelle (TIELTSE RENNERS)
    12 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke (CUBE-FINTRO)
    55 DE WAEL Arron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO)
    100 MICHILS Sander uit Moerbeke (CUBE-FINTRO)

     

    20/08/2011 HERENTALS (A) - Juniores - 90 km - 01h58min

    Aantal deelnemers: 88
    1 VERVOORT Nick (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    2 NEILANDS KRISTS (NN SPORTA CLUB)
    3 VAN DYCK Yannick (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    4 BOONS Ruben (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 VAN GESTEL Dries (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    6 VAN DINGENEN Sander
    (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 CLAES Jorn (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    8 SPRANGERS BRAM
    (WVDE JONGERENNER)
    9 DIELISSEN BART (WV BREDA)
    10 JACOBS Alessandro (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 5"
    73 MARTENS Pepijn uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 3’11"

     

    20/08/2011 OOSTERZELE - BALEGEM (O) - Juniores - 88 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 86

    1 VERMEULEN ALEXEY (PROCHAIN TEAM TURNER)

    2 VERSTRAETEN Joni (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    3 DELBAERE Tijs (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    4 EATON DANIEL (STRADA RACING CLUB)
    5 RADER WILLIAM (MATRIX CYCLING)
    6 CARPENTER DANTE (onelife) op 15"
    7 VERBEKEN Cedric
    (TIELTSE RENNERSCLUB) op 22"
    8 BEELEN Boris
    (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL) op 47"
    9 VANDER BEKEN Michiel
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    10 VANDAELE Thijs (TIELTSE RENNERSCLUB)
    34 DE RIDDER Michael uit Berlare (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS) op 3’57"
    43 PETROV Servaas uit Lokeren
    (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    50 PRAET Robin uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    20/08/2011 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Dames Elite - 93,6 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 90

    1.ROWSELL Joanna  HORISON FITNESS           

    2.PIJNENBORG Mascha  WT DOLMANS LANDSCAPING 

    3.DEBBOUDT Lensy  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 30"

    4.CANT Sanne   TEAM CICLISMO MUNDIAL

    5.BELMANS Els  TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    6.VAN VEGHEL Sandra  W.V. Eemland

    7.VAN DOORSLAER Annelies  TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    8.BRAS Martine  DOLMANS LANDSCAPING CYCLING TEAM

    9.VERCAMER Elien  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10.CEULEMANS Dunja  RSC DE ZUIDWESTHOEK           

    12.VERDONCK Sofie uit De Klinge  RSC DE ZUIDWESTHOEK op 1’30"

    14.NOBUS Anja uit Waardamme  GKV CYCLING TEAM op 1’40"

    20.DRUYTS Jessy uit Wilrijk  TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 4’00"

    22.CROKET Gilke uit Bornem  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    26.VAN LEUVEN Annick uit Schoten  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN 

    27.ROBERT Valerie uit Vrasene  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    48.VERWULGEN Julia uit Moerbeke  SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    53.DE RIDDER Amy uit Grembergen  WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    20-08-2011 om 21:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 20/08/2011 DEINZE-VINKT (O) - Nieuwelingen - 69 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 31
    1 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 NEIRYNCK Axel (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 REGELBRUGGE Dylan (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    4 DERUYCK Arno (TIELTSE RENNERSCLUB)
    5 MEHEUS Gill (ISOREX CYCLING TEAM)
    6 KERREMANS Niels (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    7 DE KETELE Angelo (ISOREX CYCLING TEAM)
    8 DEVENIJNS Jasper (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 MORTIER Lenny (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    10 BOUSSAER Bryan (ISOREX CYCLING TEAM)

     

    20/08/2011 HERENTALS (A) - Nieuwelingen - 60 km - 01h24min

    Aantal deelnemers: 63

    1 BERCKMANS Jens (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)

    2 VAN DER POEL Mathieu (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 DE KEULENAER Joris (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    4 BISSCHOPS Niels (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    5 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    6 VAN BAARDEWIJK KOEN (DE ZUIDWESTHOEK)
    7 CRAS Steff
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    8 LEYSEN Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    9 VERMONDEN Jonas (WSC HAND IN HAND BAAL)
    10 LAUWERS Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)

     

    20/08/2011 HOESELT (LB) - Nieuwelingen - 61,1 km - hmin

    Aantal deelnemers: 60
    1 HEMROULLE JOHAN (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 REYNAERTS WIM (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 VANDIKKELEN MATHIAS (SPORT EN STEUN)
    4 PAGNAER ARTHUR (SPORT EN MOEDIG)
    5 HURKMANS MARTIJN (SPORT EN STEUN)
    6 WILLEMEN KRFISTOF (IMMO DEJAEGHER)
    7 FASSIN RAPHAEL (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    8 PARMENTIER THIBAULT (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    9 DEGREVE FLORIAN (DJMATIC)
    10 LEENAERS SVEN (SPORT EN STEUN)

     

    20/08/2011 KORTEMARK - EDEWALLE (W) - Nieuwelingen - 60 km - hmin

    Aantal deelnemers:

     

    20/08/2011 MERE (O) - Nieuwelingen - 64 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 41

    1 DE VINK Bart-Jan (ZRTC THEO MIDDELKAMP)

    2 VAN DE WALLE Goran (THOMPSON)
    3 GUNST Davy (ZRTC THEO MIDDELKAMP) op 1’10"
    4 VAN DER KLUNDERT Pim
    (RSC DE ZUIDWESTHOEK)
    5 QUINTELIER Gianni (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    6 CLAEYS Stef (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 DIERICKX Anthony (THOMPSON)
    8 DOBBELAERE Joachim (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    9 DE BOECK James (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    10 DEOLET Kenny (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    15 VAN HECKE Elias uit Hamme (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    20/08/2011 TOLLEMBEEK (VB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 37

    1 DE BOECK Eward (WK NOORD WEST BRABANT)

    2 VERHEYEN Jelle (WK NOORD WEST BRABANT)
    3 CARELS Jasper (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 VAN RENTERGHEM Boris (WK NOORD WEST BRABANT)
    5 VAN HERCK Glen
    (JONGE RAKKERS VOLLEZELE) op 2’33"
    6 PHILIPS Stijn
    (WSC HAND IN HAND BAAL) op 3’37"
    7 TIMMERMANS Tom
    (THOMPSON)
    8 DANNAU Jim (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    9 WALDERS Kevin (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    10 BOGAERTS Stijn (WK NOORD WEST BRABANT)

     

    20/08/2011 REKKEM (W) - Rit IC – Nieuwelingen - 68,15 km - 01h38min

    W-VL CYCLING TOUR – Aantal deelnemers: 155
    1 VAN DEN BRANDE Julien (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    2 VANNEVEL Tuur (JONGE RENNERS ROESELARE)
    3 BIERMANS Jenthe (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 9"
    4 BRYON Miguel
    (USA NATIONAL TEAM)
    5 OWEN Logan
    (USA NATIONAL TEAM)
    6 CLAUW John Ross (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    7 DEFREYNE Cedric (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    8 WOLSINK Jelle (WV DE JONGE RENNER)
    9 WILLEMS Frederic (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    10 BOUTTÉ Jordy
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    18 OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    20 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    39 VERCAUTEREN Stef uit Sinaai
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    42 WITTOUCK Dominick uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    65 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    96 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    97 VERSCHAEVE Antoon uit Burcht (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    102 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    110 VAN DOOREN Francies
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 23"
    117 MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 36"
    130 RELAES Jacob uit Zwijndrecht
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    133 VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren (RUDYCO CYCLING TEAM) op 6’00"
    140 THIERENS Arne uit St.Gillis
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 9’38"
    148 VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 10’57"

    20-08-2011 om 21:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 20/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 20/08/2011 BRAKEL (OPBRAKEL) (O) – Aspiranten

    Meisjes 12 jaar – 34’14"
    1 NOËL Jara (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    2 LOUCHAERT Justine (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    3 VANNESTE Soetkin (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 SCHAUT Lore (TIELTSE RENNERSCLUB)
    5 SCHOKKAERT Febe (IMMO NLVK CYCLING TEAM)

    Meisjes 13 jaar – 44’12"
    1 DE SLACHMUYLDER Yara
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)

    Meisjes 14 jaar
    1 EIJSSEN Alitcia
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)

    Jongens 12 jaar
    1 BEKAERT Yentl
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 PINTELON Jens (JONGE RENNERS ROESELARE)
    3 VERCAMST Wesley (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    4 VERTONGEN Jens (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    5 DEWIT Jordi (WK NOORD WEST BRABANT)
    18 CAETHOVEN Kenneth (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    24 VAN GOETHEM Fabio
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    34 VAN HAUTE Jens
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    41 SMET Jonas
    (RUDYCO CYCLING TEAM) op 1’13"

    Jongens 13 jaar – 41’35"
    1 DE WEVER Merten
    (K.V.C. DEINZE VZW)
    2 PEETERS Arne (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 BORRA Gilles (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 LORIES Quinten (ASFRA RACING TEAM)
    5 VAN ASSCHE Bert (VA-CYCLING TEAM ZELE)
    13 DECLEYRE Jens (RUDYCO CYCLING TEAM) op 37"
    14 HAEGEMAN Wannes
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 1’29"
    16 VAN PETEGHEM Trifonius
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    29 VAN GOETHEM Darryl (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    Jongens 14 jaar – 54’08"
    1 DECAESSTECKER Gilles
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    2 GODIN Nathan (TEAM CYCLISTE DE HESBAYE)
    3 DE WITTE Sven uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 9"
    4 VAN OUDENHOVE Jovany
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    5 VAN DAMME Robbe (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    6 JANSSENS Jarrid uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)
    14 MARIN Glenn uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    32 WITTEVRONGEL Wouter uit Beveren (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.) op 3’07"
    37 VERHOEVEN Nicolas
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    20-08-2011 om 20:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD JUNIORES TE BEVEREN VAN WOENSDAG 17/08/2011 !!!

    FOTO'S WEDSTRIJD JUNIORES TE BEVEREN VAN WOENSDAG 17/08/2011 !!!

    PMA_0470.JPG 
       Het podium met Timo Roosen, Jonas Goeman en Jens Vandenhoudt.                             
    PMA_0399.JPG
                    De spurt van de kopgroep gewonnen door Timo Roosen.

    Woensdag 17/08/2011 BEVEREN (O) - Juniores - 99 km – 02h17min

    Aantal deelnemers: 88

    1.ROOSEN Timo-TWC PIJNENBURG

    2.GOEMAN Jonas-WC DON FREDO

    3.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.DE RIDDER Michael uit-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.EATON DARELL-STRADA RACING CLUB

    6.SOENENS Alessandro-TIELTSE RENNERSCLUB

    7.WILLIAMS TYLER-ALL SPORT TEAM SWIFT

    8.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    9.VERMEULEN ALEXEY-TEAM TURNER

    10.SMET Cedric uit Rupelmonde-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    16.ROTTY Glenn uit Verrebroek-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 32"

    17.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    21.PRAET Robin uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    36.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke-CUBE-FINTRO CT op 1’05"

    37.VAN DAM Tom uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    38.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht-STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    41.RELAES Michiel uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    43.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    44.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren-RUDYCO CYCLING TEAM

    52.PETROV Servaas uit Lokeren-STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    53.THIERENS Sam uit St.Gillis-RUDYCO CYCLING TEAM
    PMA_0482.JPG PMA_0394.JPG
    PMA_0488.JPG PMA_0524.JPG PMA_0534.JPG
    PMA_9803.JPG PMA_9806.JPG PMA_9807.JPG
    PMA_9809.JPG PMA_9820.JPG PMA_9882.JPG
    PMA_9821.JPG
    PMA_9864.JPG
    PMA_0085.JPG
    PMA_0124.JPG
    PMA_0151.JPG


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    20-08-2011 om 12:09 geschreven door kenny


    19-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 19/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 19/08/2011 OVERMERE (O) - Dames Nieuwelingen - 59 km – 01h41min

    Aantal deelnemers: 36

    1.LODEWYKS Dana-WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VANDENBROUCKE Saartje-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.KOPECKY Lotte-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.BERNAGIE Laura-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6.DOLMAN HALIEGH-WCL BERGKLIMMERS

    7.VERDONSCHOT Laura-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.VANDENBULCKE Jesse-CT FORCE VZW

    9.VAN DEN STEEN Kelly-ISOREX CYCLING TEAM

    10.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

     

    19/08/2011 ZINGEM (O) - Nieuwelingen - 59 km – 01h28min

    Aantal deelnemers: 65
    1 VAN DER BEKEN Robin (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 DE SMET VAN DAMME Lode (THOMPSON)
    3 DUQUENNOY Jimmy (ROYAL VELOSPORT PERUWELZ)
    4 MERTENS Thomas (THOMPSON)
    5 CALLENS Miguel (LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI)
    6 VAN RENTERGHEM Bram (ISOREX CYCLING TEAM)
    7 BARTELS Arnout (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    8 ABRAHAMS Jasper (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    9 FARINON Jeno (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 DOBBELAERE Joachim (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    36 DE VRIESE Jannes uit (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    41 VAN DE VELDE Thomas uit Hamme (ISOREX CYCLING TEAM)

     

    19/08/2011 DEERLIJK (W) - Rit IC - Nieuwelingen – Proloog 5,8 km

    W-VL CYCLING TOUR – Aantal deelnemers: 156

    1.CURRAN Geoffrey - USA NATIONAL TEAM in 7'36"

    2.OWEN Logan -USA NATIONAL TEAM op 1"

    3.OOMEN Sam -TWC PIJNENBURG op 3"

    4.BRYON Miguel- USA NATIONAL TEAM op 4"
    5.BASSETT Stephen - USA NATIONAL TEAM op 5"

    6.WARLOP Jordi -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 6"

    7.DEMASURE Enzo -TIELTSE RENNERSCLUB

    8.BIERMANS Jenthe -KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 7"

    9.NOBUS Kevin -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 9"

    10.ALLEGAERT Piet -JONGE RENNERS ROESELARE op 10"

    17.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas -CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 17"

    23.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren -RUDYCO CYCLING TEAM op 19"

    30.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis -WIELERTEAM WAASLAND VZW op 21"

    57.WITTOUCK Dominick uit Zele -WIELERTEAM WAASLAND VZW op 33"

    78.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde -WIELERTEAM WAASLAND VZW op 41"

    99.MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse -RUDYCO CYCLING TEAM op 47"

    113.PERSOON Pieter uit Stekene -WIELERTEAM WAASLAND VZW op 53"

    114.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    120.RELAES Jacob uit Zwijndrecht -RUDYCO CYCLING TEAM op 57"

    124.VERSCHAEVE Antoon uit Burcht -WIELERTEAM WAASLAND VZW op 58"

    128.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 59"

    131.VAN DOOREN Francies -RUDYCO CYCLING TEAM op 1’02"

    151.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode -RUDYCO CYCLING TEAM op 1’22"

    155.THIERENS Arne uit St.Gillis -RUDYCO CYCLING TEAM op 1’31"

    19-08-2011 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/08/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GREGORY DE MUNTER met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan EDDY MERCKX met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.C en het behalen van de Titel van Europees Kampioen  !!!

    Proficiat aan DIRK BLOMMAERT met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.F2 !!!

    Proficiat aan GERARD MARIËN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Merckx Eddy KOP 2011.png   Blommaert Dirk.png   Marien Gerard.jpg
             Eddy Merckx                     Dirk Blommaert                  Gerard Mariën


    Donderdag 18 Augustus 2011 – HEUSDEN (9070) – Europees Kampioenschap C & D
    Categorie A/B:
    (50 dln)

    1.Kristof Muys (Eine, winnaar cat. B)

    2.Bart Velghe (B2)

    3.Nico Savat (B3)

    4.GREGORY DE MUNTER (Eksaarde, winnaar cat. A)

    5.Christophe Beddenoodts (A2)

    6.Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken A3) 7.Franky Van Oyen (Zulte B4) 8.Stijn Pitschon (A4) 9.Mario Van Den Broecke (B5) 10.Koen De Paepe (B6) 11.Stijn Laureys (A5) 12.Andy Van Eesbeeck (B7) 13.Nico Van Bever (A6) 14.Wim Van Lancker (A7) 15.Tom Verhoeven (B8) 16.Nico Verwee (B9) 17.Adilson De Koster (B10) 18.Dennis Nevejans (A8) 19.Tom Rouan (Merelbeke A9) 20.Frederik Devolder (B11) 21.Kim Lely (A10) 22.Stijn Van Den Ugrucht (A11) 23.Nico Ringelberg (B12) 24.Cedric Leys (B13) 25.Chris De Coole (B14) 26.Kris Verhooghe (B15) 27.Dimitri Mulder (A12) 28.Bruno Haemers (A13) 29.Bernard Maes (A14) 30.Peter D'Haene (B16)

    Categorie C/D: (57 dln)

    1.EDDY MERCKX (Bornem, Europees kampioen, winnaar cat. C)

    2.Patrick Vanmaekelbergh (C2)

    3.Patrick Verdonck (Europees kampioen, winnaar cat. D)

    4.Patrick Vanhoolandt (D2)

    5.Christ De Baat (D3)

    6.Jan Muys (C3) 7.Matti De Baat (D4) 8.Mario Lammens (D5) 9.Danny Van Oyen (Deinze D6) 10.Sven De Vlieger (C4) 11.Rudi Rabout (Heinkenszand C5) 12.Tonny Akkermans (C6) 13.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C7) 14.Tommy Heyse (C8) 15.Patrick Vaeyens (C9) 16.Philip Wittoek (D7) 17.Marc Vanparrys (C10) 18.Dirk Mathijs (Gentbrugge D8) 19.Gino Beauprez (C11) 20.Dirk Wijnants (C12) 21.Dirk Goolaerts (D9) 22.Danny De Bruyne (C13) 23.Frank Dhooge (C14) 24.Luc Wytinck (C15) 25.Bart Rombouts (Kallo C16) 26.Dirk Mathijs (Gentbrugge D10) 27.Stefan Adriaenssens (Burcht C17) 28.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D11) 29.Giovanni Baert (Belsele C18) 30.Tom Dhooge (C19)

    Categorie E:

    1.Jean-Pierre Van Maldegem (Maldegem)

    2.Hilair Heye

    3.Danny De Coninck

    4.Wim De Coninck

    5.Ronny Paridaens

    6.Geert De Smet 7.Harmel Van Den Bossche 8.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 9.Georges Vergauwe 10.Roland Coupillie 11.Alain Goossens 12.Marc Couckuyt 13.Jony Van Geluwe 14.Patrick De Smet 15.Johan Ver Eecke 16.Luc Joos 17.David Van Waas 18.Kenny Van De Velde 19.Caroline Van Peteghem 20.Antoine Van Geluwe 21.Leo Mares (Beveren)

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.DIRK BLOMMAERT (St.Niklaas, winnaar cat. F2)

    3.Daniel Hauttekeete (F2-2)

    4.Luc Verkinderen (F2-3)

    5.Tony Baudonck (F1-2)

    6.Julien De Bock (F2-4) 7.Dirk Caekebeke (F1-3) 8.Jozef De Naeghel (F1-4) 9.Eddy Van Den Abeele (F1-5) 10.Roland Boulard (F2-5) 11.Robin Van Kerschaver (F2-6) 12.Bert Ter Harmsel (F2-7) 13.Robert Maldrie (F2-8) 14.Eddy De Vuyst (F1-6) 15.José Hoebeke (F1-7) 16.Noël Rogge (F2-9) 17.Pascal Cornand (F2-10) 18.Peter Buyl (F1-8) 19.Bart Van De Moortele (F1-9) 20.Eddie Van Leirberghe (F1-10) 21.Luc Meheus (F2-11) 22.Eric Pauwels (F2-12) 23.Pierre Remory (F1-11) 24.William Govaert (Waasmunster F1-12) 25.Rudy Lammens (F1-13) 26.Noël Sonck (F1-14) 27.Mark Hemelsoet (F2-13) 28.Paul Hunninck (F2-14) 29.Jos Lissens (F1-15) 30.Marc Colpaert (F2-15)

    Categorie G:

    1.Marc Vervondel (Letterhoutem)

    2.Alfons Van Raemdonck (Beveren)

    3.Geert Oosterbosch

    4.Hendrik Scheirlinckx

    5.Victor Van Den Eynde

    6.Lucas Van Goedsenhoven 7.Ludo Opdebeek 8.Louis Moens 9.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 10.Roland Van Imschoot 11.Piet Achten 12.Luc Snels 13.José Demeyere 14.Albert Huysmans 15.Willy Roels 16.Roger Den Tijn 17.Adri Van Loon 18.Etienne De Clercq 19.Jean-Paul Van Oudenhove 20.Marinus Lockefeir 21.Jan Poelmans 22.Henk Bolle 23.Jaak Nys 24.Eddy De Clercq 25.Eric De Wilde 26.David Orford 27.François De Leener 28.Luc De Cock 29.Noël Verzele 30.Alain Messager

    Categorie G+:

    1.GERARD MARIËN (Hoogstraten)

    2.Roger De Breuker

    3.Gerard Devleeschauwer

    4.Hervé Verstuyft

    5.Freddy Van Impe

    6.Pierre Verberckmoes (Belsele) 7.Ko Tolhoek 8.Denis Keynen 9.Clement Saelens 10.Daniel Meirlaen 11.Ferdinand Moerman 12.Paul De Geynst 13.Armand Mols 14.Ortaire Stevens 15.Gérard Raes 16.Anton Van Poecke 17.René Van Reeth 18.Willy Kohlhaas 19.Manfred Schatzer 20.Jean-Pierre Heymans 21.Guy Soil

    Categorie G++:

    1.Joseph Boone (Lembeek)

    2.Lucien Van Impe

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Daniel Cornu

    5.Daniël Jooris

    6.Raf Luyckx (Belsele) 7.Willy Voorbraeck 8.Jasmien De Boeck 9.Jef Verheyen

    19-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    18-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 18/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 18/08/2011 EVERGEM BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 112 km – 02h30min

    Aantal deelnemers: 111

    1.JONES Nicholas

    2.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 19"

    3.DE RIDDER Glenn uit Stekene-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.CALLEEUW Joeri-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    5.WUYTENS Kim-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    6.HEIRBAUT Tony uit Belsele-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    7.WASTYN Emiel-JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    8.PERSSON Petter

    9.COCQUYT Nicky-DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    10.GELENS Ralph-LEMMENS WILVO WIELERTEAM

    27.VERCAUTEREN Tim uit Belsele-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    38.DE ROOS Robby uit Moerbeke-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

     

    18/08/2011 HOELEDEN (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km – hmin

    Aantal deelnemers:

    18/08/11 LESSINES (HT) – Elite z.c./U23 – 117 km – 02h53min

    Aantal deelnemers: 100
    1.Jérémy Honorez
    2.Tim De Troyer
    3.Christophe Prémont
    4.Jean-Michel Comminette
    5.Gregory Franckaert uit Kallo op 15"
    6.Joris Cornet op 20"
    7.Conor Dunne (GBR) op  23"
    8.Kenneth Peterson (USA)
    9.Franck Eamon (USA)
    10.Sven Neckbroeck
    20.Guy Smet uit Kruibeke op 39"

    18-08-2011 om 21:43 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GUY SMET BEHAALDE 18DE OVERWINNING OP DE VELLE TE TEMSE !!!

    GUY SMET  behaalde 18de overwinning op de Velle te Temse !!!

    WBV Temse 16-08-2011 PMA_9755.JPG
    16/08/2011 TEMSE VELLE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km – 02h42min

    Aantal deelnemers: 50
    1 GUY SMET uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)

    2 GOOVAERTS Tom
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)

    3 LLEWELYN KINCH
    (GWR TEAM) op 7"
    4 GRENDA BEN
    (LAUNCESYON)
    5 SINCLAIR DAVID (GWR TEAM)

    6 DE GREYT Willem uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    7 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST)
    8 VERBEKE Stijn uit Sinaai
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    9 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    10 DE ROOS Robby uit Moerbeke
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    12 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    op 14"
    13 TEN HARTOG Guy uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    18 ROSCAM Andy uit Ruisbroek (AFDELING ANTWERPEN - WBV)

    20 DE RYCK Joeri uit Kruibeke
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    21 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

    22 NYS Mattias uit Nieuwkerken
    (PWC ALIPLAST)
    23 VAN REETH Ken uit Boom
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    24 HEYNS Kristoff uit Temse
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    26 MAES Vincent uit Stekene
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    28 MARIN Biondi uit St.Niklaas
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    33 DE ROOS Patrick uit Moerbeke
    (SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA)
    34 VERCAUTEREN Roberto uit Beveren
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    35 PEIRSMAN Davy uit Temse (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    WBV Temse 16-08-2011 PMA_9660.JPG
        Tom Goovaerts moest de duimen leggen tegen Zegekampioen Guy Smet.
    WBV Temse 16-08-2011 PMA_9662.JPG


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    18-08-2011 om 21:42 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. EN BELOFTEN TE GREMBERGEN VAN DINSDAG 16/08/2011
    MATTHIAS ONGENA wint 3de wedstrijd te Grembergen !!!

    WBV 16-8-11-grembergen 092.JPG
                             Matthias Ongena met Guy Van Broekhoven.
    WBV 16-8-11-grembergen 079.JPG 
            Matthias Ongena maakte het af tegen Guy Van Broekhoven

    16/08/2011 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) - Elite z.c./U23 - 105,6 km – 02h31min

    Aantal deelnemers:
    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)

    2 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    3 JONAS NICOLAS
    4 HONOREZ Jeremy
    (DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME)
    5 COOMANS Björn uit Willebroek
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    6 VERHELST Louis
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 ONGENA Thomas uit Berlare (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)

    8 VAN OPSTAL Philippe
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    9 HEIREWEGH Bart uit Hamme
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    10 HEIRBAUT Tony uit Belsele
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    12 BEIRNAERT Wim uit Schoten
    (RUPELSPURTERS)
    16 DE WOLF Glenn uit Hamme
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    23 DIELEMAN Michiel uit Hamme
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    27 VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen
    (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM)
    29 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    38 BONNAERENS Andy uit Zele
    (RUDYCO CYCLING TEAM)
    WBV 16-8-11-grembergen 080.JPG
                        Aankomst van de 2de Guy Van Broekhoven.
    WBV 16-8-11-grembergen 072.JPG
                           De juiste ontsnapping in de voorlaatste ronde.
    WBV 16-8-11-grembergen 081.JPG WBV 16-8-11-grembergen 083.JPG
                             De spurt voor de 3de plaats.                                                    Thomas Ongena spurt naar de 7de plaats.
    WBV 16-8-11-grembergen 001.JPG WBV 16-8-11-grembergen 003.JPG
                                                                                      De start te Grembergen.
    WBV 16-8-11-grembergen 004.JPG WBV 16-8-11-grembergen 005.JPG
       Glenn De Wolf uit Hamme en Andy Bonnaerens uit Zele.                                      Bart Heirewegh uit Hamme.
    WBV 16-8-11-grembergen 009.JPG WBV 16-8-11-grembergen 010.JPG
                            Michiel Dieleman uit Hamme.                                                              Tony Heirbaut uit Belsele.
    WBV 16-8-11-grembergen 016.JPG WBV 16-8-11-grembergen 026.JPG
    WBV 16-8-11-grembergen 036.JPG WBV 16-8-11-grembergen 046.JPG
    WBV 16-8-11-grembergen 064.JPG WBV 16-8-11-grembergen 054.JPG
    WBV 16-8-11-grembergen 097.JPG WBV 16-8-11-grembergen 096.JPG
     Junior Jens Geerinck uit Grembergen met enkele supporters.                                       Na de wedstrijd !!!


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    18-08-2011 om 12:05 geschreven door kenny


    17-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF GIJZEGEM VAN WOENSDAG 17/08/2011
    FILM CAT A/C




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    17-08-2011 om 23:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/08/2011

    vwf.JPG







    Woensdag 17 Augustus - GIJZEGEM (9308)
    A-reeks
    1 Tom PENNINCKX
    2 Tom Leysen
    3 Peter Neels (Kruibeke)
    4 Kurt Diependaele
    5 Gianni Cooman
    6 Klaas Stijnen
    7 Giovanni Van Damme
    8 Dany Baeyens
    9 Bjorn Lison
    10 Marnix Geerts

    VWF 17-8-11-gijsegem 266.jpg 

           Winnaar Catg.A Tom Penninckx en winnaar Catg.C Dirk De Schrijver.

    VWF 17-8-11-gijsegem 228.jpg 

                                   Aankomst Catg.A met Tom Penninckx.

    C-reeks
    1 Dirk DE SCHRIJVER
    2 Yves Cossemijns
    3 Johan Heymans
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Christophe Brieau
    6 Jerry Cooman
    7 Gregor Schots
    8 Dirk Goossen
    9 Kristof Reniers
    10 Pascal De Wolf

    VWF 17-8-11-gijsegem 234.jpg 

                                      Aankomst Catg.C met Dirk De Schrijver.

    D-reeks
    1 Alex ACKERMANS
    2 Henri Hermans
    3 Dirk Van Hove
    4 Alain De Norre
    5 Rene De Brucker
    6 Willy De Backer
    7 Peter Kerckaert
    8 Etienne Claus (Waasmunster)
    9 Rudy Berwart
    10 Gerry Maes

    VWF 17-8-11-gijsegem 072.jpg 

               Winnaar Catg.D Alex Ackermans en winnaar Catg.E Joost Pieters.

    VWF 17-8-11-gijsegem 041.jpg 

                                    Aankomst Catg.D met Alex Ackermans.
               
    E-reeks
    1 Joost PIETERS
    2 Roger Schouppe
    3 Patric Convents
    4 Guy De Bock
    5 Patrick Van Cleemput
    6 Benny D'Haese
    7 Antoine De Caboter
    8 Juan Steeman
    9 Johny Van Holen
    10 Frank De Pelsmaker

    F-reeks
    1 Jan VAN HOVE
    2 Geert Oosterbosch
    3 Alfons Van Raemdonck (Melsele)
    4 Jos Vandermeulen
    5 Hubert D'Hondt
    6 Rik Scheirlinckx
    7 Allan Ramsay
    8 Marc Vervondel
    9 Jose Demeyere
    10 Hugo Tuypens

    VWF 17-8-11-gijsegem 024.jpg 

        Winnaar Catg.F Jan Van Hove en winnaar Catg.G Etienne Vandenhouwe.

    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE
    2 Freddy Van Impe
    3 Vic Van Den Eynde
    4 Aad Vingerling
    5 Andre Ceurens
    6 Jozef De Bruyn
    7 Willy Roels
    8 Herman Van Herzeele
    9 Jozef Saerens
    10 Julien Vyvey



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    17-08-2011 om 23:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 17/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 17/08/2011 BEVEREN (O) - Juniores - 99 km – 02h17min

    Aantal deelnemers: 88

    1.ROOSEN Timo-TWC PIJNENBURG

    2.GOEMAN Jonas-WC DON FREDO

    3.VANDENHOUDT Jens-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.DE RIDDER Michael uit-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.EATON DARELL-STRADA RACING CLUB

    6.SOENENS Alessandro-TIELTSE RENNERSCLUB

    7.WILLIAMS TYLER-ALL SPORT TEAM SWIFT

    8.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    9.VERMEULEN ALEXEY-TEAM TURNER

    10.SMET Cedric uit Rupelmonde-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    16.ROTTY Glenn uit Verrebroek-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 32"

    17.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    21.PRAET Robin uit Zele-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    36.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke-CUBE-FINTRO CT op 1’05"

    37.VAN DAM Tom uit Melsele-RUDYCO CYCLING TEAM

    38.LAUREYS Sven uit Zwijndrecht-STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    41.RELAES Michiel uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    43.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    44.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren-RUDYCO CYCLING TEAM

    52.PETROV Servaas uit Lokeren-STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    53.THIERENS Sam uit St.Gillis-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    17/08/2011 HOELEDEN (VB) - Nieuwelingen - 64 km – 01h31min

    Aantal deelnemers: 43

    1.VERMONDEN Jonas-WSC HAND IN HAND BAAL

    2.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

    3.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL

    4.CUYVERS Jurian-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    5.BLEUS Robin-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    6.DELANGHE Jelle-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    7.VANDER ELST Kjell-VZW DE DEMERSPURTERS

    8.PARMENTIER Thibault-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.CRAS Steff-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    10.GEERTS Jesse-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

     

    17/08/2011 WILRIJK (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    17-08-2011 om 23:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 17/08/2011

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Dirk Heyrman en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 34 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 125 km, het gemiddelde was goed voor +/- 35,6 km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Walter Meseure , Dirk Heyrman , Marc Borghgraef , Michel Van Osselaer , Werner Van Der Weken , Luc Vermeulen , Stein Vermeulen , Bart Rombouts , Marc Smet , Walter Rotthier , William Despeels , Steven Van Houte , Kurt Van Raemdonck , Edwig De Taey , Mario Bolssens , Eugéne Bosman , Franky Wielandt , Frank Van Geystelen , Kris Smet , Alexander De Keersmaeker , Jonas De Boey , Freddy Buys , Kurt Carpentier , Gunther Persoon , Valerie Robert , Pieter Covents , Jan Vlegels , Danny De Smedt , Filip Van Goethem , Michael Van De Casteele , ?? en Kenny Janssens.

    17-08-2011 om 22:16 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 16/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 18°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan MATTHIAS ONGENA met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2011.png    Ongena Matthias KOP 2011.jpg
                 Guy Smet                       Matthias Ongena

    Dinsdag
    16/08/2011 HEUSDEN (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 168 km – 03h43min

    Aantal deelnemers:

    1.VANLANDSCHOOT James  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    2.HEGREBERG ROY  SPAREBANKEN VEST

    3.DE VREESE Laurens  TOPSPORT VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    4.CAPPELLE Andy  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    5.HORTON Tobyn  MOTORPOINT

    6.SUAREZ Kevin  UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.VAN ASBROECK Tom  VAN DER VURST CYCLING TEAM

    8.GHYLLEBERT Pieter  AN POST SEAN KELLY TEAM

    9.FENN ANDREW  AN POST/SEAN KELLY

    10.DEVILLERS Gilles  GS WALLONIE-BRUXELLES CREDIT AGRICOLE

    28.VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem  OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    35.ROBERT Frederique uit Mol QUICKSTEP CYCLING TEAM

    72.DE BOSSCHER Koen uit Kalken  CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    73.VAN DEN NOORTGATE Kevin  EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    94.GOUDKET Jeroen uit ST.Anna L.O. TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    107.PENNE Frederik  A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    110.NAESEN Olivier uit Berlare VAN DER VURST CYCLING TEAM

    112.DE GENDT Thomas uit Beveren  VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    119.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    122.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken  WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    127.BOEYKENS Gertjan uit Stekene  W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    135.BAEYENS Gert uit Overmere WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    16/08/2011 GREMBERGEN (DENDERMONDE) (O) - Elite z.c./U23 - 105,6 km – 02h31min

    Aantal deelnemers:
    1 MATTHIAS ONGENA uit Zele (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    2 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    3 JONAS NICOLAS
    4 HONOREZ Jeremy
    (DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME)
    5 COOMANS Björn uit Willebroek (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    6 VERHELST Louis (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 ONGENA Thomas uit Berlare (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    8 VAN OPSTAL Philippe
    (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    9 HEIREWEGH Bart uit Hamme (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    10 HEIRBAUT Tony uit Belsele (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    12 BEIRNAERT Wim uit Schoten (RUPELSPURTERS)
    16 DE WOLF Glenn uit Hamme (RUDYCO CYCLING TEAM)
    23 DIELEMAN Michiel uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    27 VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM)
    29 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    38 BONNAERENS Andy uit Zele (RUDYCO CYCLING TEAM)


    16/08/2011 TEMSE VELLE (O) - Elite z.c./U23 - 116 km – 02h42min

    Aantal deelnemers: 50
    1 GUY SMET uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    2 GOOVAERTS Tom
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    3 LLEWELYN KINCH
    (GWR TEAM) op 7"
    4 GRENDA BEN
    (LAUNCESYON)
    5 SINCLAIR DAVID (GWR TEAM)
    6 DE GREYT Willem uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    7 DHOLLANDER Kristof uit Stekene
    (PWC ALIPLAST)
    8 VERBEKE Stijn uit Sinaai (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    9 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    10 DE ROOS Robby uit Moerbeke (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    12 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 14"
    13 TEN HARTOG Guy uit Sinaai
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    18 ROSCAM Andy uit Ruisbroek (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    20 DE RYCK Joeri uit Kruibeke
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    21 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    22 NYS Mattias uit Nieuwkerken
    (PWC ALIPLAST)
    23 VAN REETH Ken uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    24 HEYNS Kristoff uit Temse (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    26 MAES Vincent uit Stekene (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    28 MARIN Biondi uit St.Niklaas (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    33 DE ROOS Patrick uit Moerbeke (SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA)
    34 VERCAUTEREN Roberto uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    35 PEIRSMAN Davy uit Temse (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

     

    16/08/2011 BRASSCHAAT - MARIA-TER-HEIDE (A) - Dames Elite - 80 km – 02h05min

    Aantal deelnemers: 92

    1.DE GOEDE SUZANNE  LWV SWIFT

    2.CUCINOTTA ANNALISA  KLEO TEAM

    3.VAN DE REE MONIQUE

    4.BRUINS Regina  LRTV SWIFT
    5.WHITELAW Vicki CANBERRA CC
    6.DE VOCHT Liesbet  TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    7.PIETERS AMY  HSC DE BATAAF

    8.DE WILDT Anne  AA DRINK / LEONTIEN.NL

    9.DERGENT Eveline  SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    10.ROCKX ANOUK

    11.DRUYTS Kelly uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    14.DRUYTS Jessy uit Wilrijk TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    22.WERNER Laure uit Duffel  LOTTO HONDA TEAM

    50.NOBUS Anja uit Waardamme  GKV CYCLING TEAM

    69.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis  EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

     

    16/08/2011 LOVENDEGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km – 01h30min

    Aantal deelnemers: 60
    1 FELGATE Ryan
    2 VERSYP Karel
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 7"
    3 DE SMUL Guust
    (YOUNG SCHELDE CT) op 1’02"
    4 DE BUCK Diego
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) op 1’05"
    5 VAN DE WALLE Goran
    (THOMPSON) op 1’12"
    6 CARLSON Zachary
    7 WILLEMS Frederic
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 1’17"
    8 DE SMET VAN DAMME Lode
    (THOMPSON)
    9 DE BOECK James (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    10 PAUWELS Robin uit Temse (RUDYCO CYCLING TEAM)
    22 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    27 VAN OSSELAER Jonas uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    29 DE DONDER Wito uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    45 VAN DE VEL Scott uit Temse (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

      

    16/08/2011 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    17-08-2011 om 21:39 geschreven door kenny


    16-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    MINIEMEN

    Zondag 14/08 - Buggenhout
    10 jaar - 24 dln
    Sybren van Houte – 1ste in zowel in puntenkoers als wedstrijd – Proficiat !!!

    In de puntenkoers won Sybren Van Houte met veel overtuiging alle drie de spurten.
    In de koers trok Sybren in de tweede ronde hard door, enkele renners probeerden nog terug te komen maar hij bleef echter hard door gaan. Zijn vriend Wouter De Cleen (Wielerteam Waasland) kon nog aanpikken en de twee draaiden de hele koers goed rond en kwamen met ruime voorsprong aan. Sybren maakte het knap af in de spurt met twee, zijn 4de overwinning dit seizoen.
    WAC 15-08-2011 overwinning Sybren.JPG

                                       Overwinning Sybren Van Houte.

    WAC 15-08-2011 Podium Sybren (2).JPG WAC 15-08-2011 Sybren en Wouter.JPG

                              Podium Sybren Van Houte.                                                       Sybren Van Houte en Wouter De Cleen.

    WAC 15-08-2011 Puntenkoers Sybren.JPG WAC 15-08-2011 Sybren maakt de schifting.JPG

                       Puntenkoers Sybren Van Houte.                                                               Sybren maakt de schifting.


    ASPIRANTEN
    Zaterdag 13/08 - Buggenhout
    12 jaar - 33 dln
    Gerben van Houte – 1ste plaats – Proficiat !!!
    Ajax Baert – 19de

    In een snelle koers waarin aanvallend gereden werd kwam het uiteindelijk toch neer op een spurt. Gerben Van Houte spurtte knap naar zijn 4de overwinning dit seizoen.
    WAC 15-08-2011 Koers Gerben.JPG WAC 15-08-2011 overwinning Gerben.JPG

                              Koers Gerben Van Houte.                                                           Overwinning Gerben Van Houte.

    WAC 15-08-2011 Sybren en Gerben.JPG 

                        Sybren en Gerben

     

    13 jaar - 38 dln
    Milliau Vince – 5de
    Smets Yentl – 34ste

    14 jaar - 51 dln
    Vercauteren Toon – 6de

    Zaterdag 13/08 - Steenhuize
    12 jaar 41 dln
    Scoponi Dant – 3de
    Goossenaerts Chloe – 6de  - 1ste bij de meisjes – Proficiat !!!

    13 jaar - 32 dln
    Beck Cedric – 3de
    Commissaris Lucas – 9de
    Apers Ruben – 14de

    NIEUWELINGEN
    Zaterdag 13/08 Polleur-Stoumont-Polleur - 130 dln

    Van Hooydonck Nathan - 2de  en winnaar bergklassement. (Proficiat)
    Van De Plas Jelle – 28ste
    Waterschoot Django – 55ste
    Vercauteren Stef – 56ste
    Van Hooydonck Dante – 68ste
    Van Hasselt lennert – 81ste
    Van Riel Brent
    Vorsselmans Jan

    Itterbeek-Dilbeek - 64 dln
    Baert atlas
    Van Cauteren Jonas

    Zondag 14/08 - Lovendegem - 73 dln
    De Ost Jarne – 33ste
    Verscheuren Steve – 37ste

    BK TIJDRIJDEN 1ste plaats VAN HOOYDONK NATHAN PROFICIAT !!!

    Maandag 15/08 - Rumst - 60 dln
    Van De Wijgaart Axel – 23ste
    Leeman Emmanuel – 26ste
    Van Belle Jef – 29ste
    De Ost Jarne – 39ste

     

    Uitslagen: Nancy Cappelle

    Foto’s: Steven Van Houte

    Bewerking: Kenny Janssens

    16-08-2011 om 15:07 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF LIEDEKERKE VAN MAANDAG 15-08-2011
    FILM CAT A



    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopnames:  Chris Van Der Straeten

    16-08-2011 om 14:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2011

    vwf.JPG






    Proficiat aan BART DE BAERE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    De Baere Bart KOP 2011.png

    Maandag 15 Augustus-LIEDEKERKE

    A-reeks
    1 Bart DE BAERE (Hamme)
    2 Dries Echelpoels
    3 Tom De Beer (Moerzeke)
    4 Timmy Diependaele
    5 Kevin Van Den Cruijce
    6 Michel Vereecken
    7 Kurt De Rijck
    8 Tim Deneef
    9 Kristof Muys
    10 Steven Bogaert
    VWF 15-8-11-liedekerke 189.jpg
            Winnaar Catg.A Bart De Baere en winnaar Catg.C Jimmy De Paepe.

    VWF 15-8-11-liedekerke 185.jpg    VWF 15-8-11-liedekerke 192.jpg

           Winnaar Catg.A Bart De Baere.            De ploegmakkers deelden mee in de vreugde van Bart De Baere die zijn 
                                                                        eerste wedstrijd op de weg won. (wel al vele wedstrijden in de cross
                                                                        gewonnen)

    VWF 15-8-11-liedekerke 156.jpg 

                              Aankomst winnaar Catg.A Bart De Baere. 

    VWF 15-8-11-liedekerke 165.jpg 

         Over de ganse breedte van de weg werd er gespurt voor de vijfde plaats.

    VWF 15-8-11-liedekerke 134.jpg    VWF 15-8-11-liedekerke 072.jpg

    Dries Echelpoel, Tom De Beer, Bart De Baere en Timmy Diependaele die er                              Johan Debruyn

    vroeg in de wedstrijd van onder trokken en niet meer gegrepen werden.

     

    C-reeks
    1 Jimmy DE PAEPE
    2 Bruno Bruyere
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 Willem Van Der Heyden
    5 Richard De Ridder
    6 Pascal Raes
    7 David Blockx
    8 Arie De Moor
    9 Emmanuel Hiel
    10 Steven Verschelden

    D-reeks
    1 Andre AERTGEERTS

    2 Ronny Paridaens
    3 Danny De Backer
    4 Willy Van Herreweghe
    5 Francis De Ridder
    6 Patrick Jacobs
    7 Filip Lievens
    8 Dirk Van Hove
    9 Rene De Brucker
    10 Peter Kerckaert

    VWF 15-8-11-liedekerke 052.jpg 

         Winnaar Catg.D Andre Aertgeerts en winnaar Catg.E Roland Mersseman.

               
    E-reeks
    1 Roland MERSSEMAN

    2 Piet Vaerenbergh
    3 Hilaire Heye
    4 Frank De Pelsmaker
    5 Patrick Convents
    6 Yvan Coopman
    7 Roger Schouppe
    8 Joost Pieters
    9 Andrew Donaldson
    10 Patrick Van Cleemput

    F-reeks
    1 Jean Pierre BROOTHAERTS

    2 Roland Boulard
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Jan Van Hove
    5 Freddy Vranken
    6 Jos Vandermeulen
    7 Hubert D'Hondt
    8 Rik Scheirlinckx
    9 Noel Rogge
    10 Raymond De Meester
    VWF 15-8-11-liedekerke 017.jpg

    Winnaar Catg.F Jean Pierre Broothaerts en winnaar Catg.G Andre Ceurens met
    ex-Prof renner Willy Teirlinck.

    VWF 15-8-11-liedekerke 003.jpg 

                                                   Aankomst Catg.F


    G-reeks
    1 Andre CEURENS

    2 Vic Van Den Eynde
    3 Willy Roels
    4 Julien Vyvey
    5 Francois Van De Vijver
    6 Gaston Van De Plas
    7 Etienne Vandenhouwe
    8 Pierre Jacobs
    9 Albert Van Den Eede
    10 Jozef De Bruyn

    VWF 15-8-11-liedekerke 015.jpg 

                                                    Aankomst Catg.G


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    16-08-2011 om 14:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2011

    waod_3.jpg
    Maandag 15 Augustus 2011 – WOESTEN (8640) - Tijdrit
    Categorie A/B 'Open': (13 dln)

    1.Kevin Vancolen (Wingene, winnaar cat. A)

    2.Geoffrey Luyssen (Gijverinkhove, winnaar cat. B)

    3.Jens Daems (A2)

    4.Martin Durant (B2)

    5.Wesley Legrand (A3)

    6.Patrick Watteny (B3) 7.Patrick Decaestecker (B4) 8.Johan Declerck (B5) 9.Jurgen Ossieur (A4) 10.Danny De Langhe (B6) 11.Giovanni Knockaert (A5) 12.Ismael Tandt (A6) 13.Dimitri Deroo (B7)

    16-08-2011 om 14:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan SANDER CORDEEL met zijn 4°Seizoenszege en de Titel van Belgisch Kampioen tijdrijden bij de Elite z.c. !!!

    Cordeel Sander 2011 2.jpg 

    15/08/2011- BK TIJDRIJDEN - ELITE MET CONTRACT (B)

    1.GILBERT Philippe -OMEGA PHARMA-LOTTO in 46’51"

    2.HERMANS Ben -TEAM RADIOSHACK op 10"

    3.CORNU Dominique uit Beveren -TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 18"

    4.GHYSELINCK Jan -HTC-HIGHROAD op 26"

    5.DE GENDT Thomas uit Beveren -VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM op 38"

    6.WALLAYS Jelle -TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 54"

    7.KAISEN Olivier -OMEGA PHARMA-LOTTO op 1’05"

    8.VERMOTE Julien -QUICKSTEP CYCLING TEAM op 1’11"

    9.VAN GOOLEN Jurgen -VERANDA´S WILLEMS – ACCENT op 1’18"

    10.MONFORT Maxime -LEOPARD TREK op 1’23"

     

    15/08/2011- BK TIJDRIJDEN - ELITE ZONDER CONTRACT (B)

    1.SANDER CORDEEL uit Stekene -COLBA – MERCURY in 28’11"

    2.VERRAES Benjamin -JONG VLAANDEREN – BAUKNECHT op 10"

    3.HEYTENS Kess -BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 22"

    4.BORRY Kim -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 25"

    5.LAEREMANS Bart -VAN EYCK SPORT op 36"

    6.CALLEEUW Joeri -BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 49"

    7.DRON Boris -LOTTO - BODYSOL POLE CONTINENTAL WALLON op 54"

    8.HOLLANDERS Dries -AN POST - SEAN KELLY op 1’07"

    9.BERTHOLET Quentin -LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN – TOURNAI op 1’10"

    10.GEYSEN Kurt -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 1’22"

    12.THYS Steven uit Zelzate -JOHN SAEY CYCLING TEAM op 1’38"

    17.BOEYKENS Gertjan uit Stekene -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 2’09"

     

    15/08/2011- BK TIJDRIJDEN - U23 (B)

    1.DE JONGHE Kevin -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM in 28’00"

    2.VLASSELAER Maarten -ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 28"

    3.VANOVERBERGHE Arthur -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 40"

    4.SLEURS Christophe -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 47"

    5.WELLENS Tim -OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 51"

    6.CAMPENAERTS Victor -BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 54"

    7.THOME Kevin -LOTTO-BODYSOL-POLE CONTINENTAL WALLON op 1’06"

    8.STUYVEN Jasper -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 1’08"

    9.THEUNS Edward -VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 1’11"

    10.VAN MEIRHAEGHE Jef -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 1’13"

    24.STEELS Stijn uit Westerlo -JONG VLAANDEREN – BAUKNECHT op 1’54"

    39.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 3’20"

    41.PERSOON Joeri uit Stekene -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 4’13"

     

    15/08/2011- BK TIJDRIJDEN - DAMES ELITE (B)

    1.DE VOCHT Liesbet -TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM in 32’16"

    2.VERBEKE Grace -TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM op 12"

    3.HENRION Ludivine -LOTTO HONDA TEAM op 17"

    4.DE VUYST Sofie -LOTTO HONDA TEAM op 20"

    5.DAAMS Jessie -GARMIN – CERVELO op 29"

    6.DUYCK Ann-sophie -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 57"

    7.BRULEE Latoya -TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM op 1’08"

    8.TONDEUR Alexandra -GKV CYCLING TEAM op 1’45"

    9.DE MOYER Tessa -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 1’53"

    10.BELMANS Els -TOPSPORT VLAANDEREN 2012 - RIDLEY TEAM op 1’59"

    11.WERNER Laure uit Duffel -LOTTO HONDA TEAM op 2’17"

    14.CROKET Gilke uit Bornem -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 2’43"

     

    15/08/2011- BK TIJDRIJDEN - JUNIORES (B)

    1.DE BUYST Jasper -AVIA CYCLING TEAM in 29’27"

    2.GOOLAERTS Michael -KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 2"

    3.VALLEE Boris -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 7"

    4.MERTENS Tom -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 11"

    5.MYNGHEER Daan -JONGE RENNERS ROESELARE op 23"

    6.RUYTERS Brecht -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 25"

    7.GHISTELINCK Paco -AVIA CYCLING TEAM op 26"

    8.VANREYTEN Joachim -KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 30"

    9.LEEMANS Rob -KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 31"

    10.LOGIER Jan -WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 35"

    12.GEERINCK Jens uit Grembergen -AVIA CYCLING TEAM

    22.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke -CUBE-FINTRO CT

     

    15/08/2011- BK TIJDRIJDEN DAMES - JUNIORES (B)

    1.VAN DEN HAUTE Steffy -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN in 22’05"

    2.WINTGENS Marlène -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 20"

    3.DELTOMBE Evelien -VZW DE DEMERSPURTERS-

    4.NIJNS Nathalie uit Lille -SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 27"

    5.DRUYTS Jessy uit Wilrijk -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 35"

    6.VAN SEVEREN Celine -SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 53"

    7.BOGAERT Lisa -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 56"

    8.DEMEY Valerie -KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 1'03"

    9.VERWULGEN Julia uit Moerbeke -SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 1'36"

    10.MAHIEU Jolly -WC DON FREDO op 1'39"

     

    15/08/2011- BK TIJDRIJDEN - NIEUWELINGEN (B)

    1.VAN HOOYDONCK Nathan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. in 19’12"

    2.BIERMANS Jenthe -KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 24"

    3.VERWILST Dieter -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.PERSOON Gerben -LOTTO OLYMPIA TIENEN op 28"

    5.ALLEGAERT Piet -JONGE RENNERS ROESELARE op 37"

    6.LEYSEN Senne -DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 41"

    7.VERSYP Karel -KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 47"

    8.NEIRYNCK Axel -ISOREX CYCLING TEAM op 49"

    9.VANNEVEL Tuur -JONGE RENNERS ROESELARE

    10.TOUSSAINT Louis -TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY op 51"

    33.PERSOON Wouter uit Stekene -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’47"

     

    15/08/2011- BK TIJDRIJDEN DAMES - NIEUWELINGEN (B)

    1.KOPECKY Lotte -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK in 21’47"

    2.VAN DER MEULEN Kaat -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3.LODEWYKS Dana -WSC HAND IN HAND BAAL op 15"

    4.VERHAEST Sara -VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 57"

    5.VANDENBROUCKE Saartje -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 58"

    6.DEPUERS Lynn -C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.VAN DEN STEEN Kelly -ISOREX CYCLING TEAM op 1’06"

    8.VANDENBULCKE Jesse -CT FORCE VZW op 1’48"

    9.BERNAGIE Laura -KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’55"

    10.MEYVISCH Molly -GKV CYCLING TEAM op 2’14"

    16-08-2011 om 13:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met de eindwinst in de Ronde van de Provincie Antwerpen !!!

    Van Hoecke Gijs KOP 2011.jpg
    Maandag 15/08/2011 HOEVENEN (A) – Interclub -  Elite z.c./U23 - 171 km - 03h38min

    RONDE VAN DE PROVINCIE ANTWERPEN – Aantal deelnemers:

    1.PEELAERS Jeff -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    2.MERTENS Robin -BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    3.VERBEEK Dieter -VAN EYCK SPORT

    4.STEVENS Timothy -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    5.DE POORTERE Ingmar -BELGIE

    6.VANNEVEL Dries -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    7.BILLEMON Sam -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.CLAESSENS Gerrit -VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    9.VAN DE MIEROOP Sam -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.VERDAASDONCK Nicky -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    14.DE RIDDER Glenn uit Stekene -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    24.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare-BELGIE

    26.CALLEBAUT Kevin -PWC ALIPLAST

    38.DHOLLANDER Kristof uit Stekene -PWC ALIPLAST op 1’01"

    44.MEERSMANS Bjorn uit Bornem -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    46.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    52.FRUYTIER James uit Moerbeke -PWC ALIPLAST

    56.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 1’27"

    58.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten -PWC ALIPLAST

    64.MARTENS Valentijn uit Stekene -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    74.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - VZW ROYAL ANTWERP BC
    96.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge -PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    103.GOOSSENS Kenny uit Sinaai -PWC ALIPLAST

    105.SMET Olivier uit Belsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    106.DAS Jeroen uit Kalmthout -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    110.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    116.IELEGEMS Nico uit Duffel -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    129.DURINCK Sean uit Hamme -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    130.HERREMANS Kim uit Schelle -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    131.TORFS Robby uit Boom -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    139.D`HONDT Bram -PWC ALIPLAST

    Eindklassement 2-daagse van Ronde van de Provincie Antwerpen

    1 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - BELGIE

    2 DE POORTERE Ingmar  BELGIE op 5"

    3 VERDAASDONCK Nicky  V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 1’25"

    4 VERBEEK Dieter  VAN EYCK SPORT op 1’28"

    5 STEVENS Timothy  OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    6 VANNEVEL Dries  ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    7 VAN DE MIEROOP Sam  WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    8 PEELAERS Jeff  ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    9 MERTENS Robin  BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    10 BILLEMON Sam  WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

     

    15/08/2011 BESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km – 02h32min

    Aantal deelnemers: 93
    1 KINCH Liewellyn (GWR Team)
    2 LAMPAERT Yves (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    3 NEIRYNCK Kevin (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    4 ROLET Sylvain (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 2"
    5 DEWEY DOUGLAS
    (GWR TEAM) op 8"
    6 DECLERCQ Thierry
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 22"
    7 VERVERKEN Gerdy
    (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    8 DEPREZ Bram (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    9 DEVOLDERE Niki (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 LAPERE Kris (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    50 GIDÉ Stijn uit Waasmunster (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM) op 55"

     

    15/08/2011 LENNIK (VB) - Elite z.c./U23 - 114 km – 02h49min

    Aantal deelnemers:
    1 VERKINDEREN Frederik (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    2 VEJMELKA Daniel (LucaTeam)
    3 VANDYCK Niels uit Puurs (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    4 GUNS Jurgen
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    5 DEWORTELAER SERGE (LA ROYALE PEDALE SAINT MARTIN)
    6 NEVENS Sven (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    7 WIELANDT Sven uit Beveren (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    8 REMORY Stijn (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    9 JORY CHRIS (VL.TECHNICS)
    10 VAN DAMME Bart (ASFRA RACING TEAM)
    11 FRANCKAERT Gregory uit Kallo (
    VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    12 WIELFAERT Kristof uit Lokeren
    (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE)
    31 VAN GUYSE Jarno uit Stekene (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    46 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai (CYCLING TEAM M. PINTE)

     

    15/08/2011 TIELT-WINGE (VB) - Elite z.c./U23 - 117 km – 02h51min

    Aantal deelnemers: 107
    1 WINTERS Ronald (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC)
    2 LINTEN Tom (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    3 NAUD PIERRICK
    (ROCKY MOUNTAIN)
    4 ODEYN Seppe (SCOTT USA CYCLING TEAM)
    5 SOCQUET Jeroen (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    6 PUTSEYS Kevin (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    7 CLAES Gert (V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC)
    8 LENNERTZ Sam (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    9 VAN DEN BULCK Jeffry (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    10 MCLAY DANIEL (OMEGA PHARMA LOTTO DAVO)
    18 VAN REETH Ken uit Mariekerke (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 1’10"

     

    15/08/2011 KRUISHOUTEM (O) - U23 - 115,2 km – 02h36min

    Aantal deelnemers:

    1.DE TROYER Tim-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.DE MESMAEKER Kevin-ISOREX CYCLING TEAM

    3.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 21"

    4.SCHITTECATTE Niels-CYCLING TEAM M. PINTE

    5.BRUYNEEL Giel-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 24"

    6.VAN HOLDERBEKE Mathias-OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    7.SAELENS Andres-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    8.VAN DEN ABBEELE Yoakim-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.KESTELEYN Maarten-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10.VANBELLE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    15.VANDERMAST Kevin-KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    22.DE VYLDER Jonas uit Desteldonk -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 59"

     

    15/08/2011 KOTEM-MAASMECHELEN (LB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 99 km – 02h13min

    Aantal deelnemers: 72

    1 OP´T EYNDE Thomas (CT TOMACC)

    2 WERST Raymond (PPL Belisol C T)
    3 BROUWERS Gijs
    4 SEUTENS Nick
    (APK-QUALITY TEAM VZW)
    5 LOOZEN Luc (Maaslandster)
    6 PUTS LAURENT (CT DJ MATIC)
    7 VOSS Arnaud (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    8 SZEKELY Dennis (ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE) op 1’12"
    9 VAN DE WEIJER JEROEN
    10 KLOMP ALDO
    (KOOPMAN CT)
    15 VANHOVE David uit Berverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 2’39"

    16-08-2011 om 13:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 15/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan DIEGO BONNE met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Proficiat aan ARNE VAN ROOSBROECK met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Bonne Diego KOP 2011.png    Van Roosbroeck Arne KOP 2011.jpg
               Diego Bonne                 Arne Van Roosbroeck

    Maandag 15/08/2011 HERTSBERGE (W) - Juniores - 84 km – 01h59min

    Aantal deelnemers: 55

    1.VERMEIRE Jordy-K.V.C. DEINZE VZW

    2.GHELDOF Henry-JONGE RENNERS ROESELARE op 30"

    3.FARAZIJN Maxime-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 33"

    4.DEVELTERE Pieter-CT FORCE VZW

    5.BRUNEEL Robin-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.CONSTANT Kenny-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    7.D´HOORE Giorgio-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8.SLABINCK Indiana-AVIA CYCLING TEAM

    9.BORRA Jules-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.VERMEULEN Baptist-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    15/08/2011 HOELEDEN (VB) - Juniores - 88 km – 02h11min

    Aantal deelnemers: 69

    1.WILLEMS Kenny-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2.GEERAERTS Joni-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    3.POCKET Sammy -ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    4.DUSOLEIL Jasper-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5.VAN BEYLEN Jens-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 5"

    6.CUMPS Ruben-VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    7.VERVOORT Nick-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    8.WILLEMS Robby-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. op 15"

    9.VEESTRAETEN Gillian-SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 55"

    10.STEVENS Andy-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

     

    15/08/2011 OOSTERZELE (O) - Juniores - 87,3 km – 02h07min

    Aantal deelnemers: 92

    1.VAN DER HAEGHEN Ruben-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.ELPERS Elroy-THOMPSON

    3.MAERTENS Jens-ISOREX CYCLING TEAM

    4.DECLAN BYRNE

    5.DE CLERCQ Ide-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.VAN DE VELDE Matthias-ISOREX CYCLING TEAM

    7.SIMON Kenn-JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8.TIMMERMANS TRISTAN

    9.DELBAERE Tijs-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    10.VERSTRAETEN Joni-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    18.COUSSENS Ruben-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 30"

    29.VAN DE MERGEL Jelle-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    40.SMET Cedric-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    63.DE DOBBELAER Angelo-WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    15/08/2011 RUMST (A) - Juniores - 90 km – 02h06min

    Aantal deelnemers: 69

    1.DIEGO BONNE uit De Klinge -STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    2.VERTONGHEN Maxim-WK NOORD WEST BRABANT op 4"

    3.HOFLAND Fausto-WILLEBRORD WIL VOORUIT op 6"

    4.MEESTERS JELLE-WILLEBRORD WIL VOORUIT op 8"

    5.VAN TRIJP Maarten-AVIA CYCLING TEAM

    6.WOUTERS TOON-WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7.CRABBE Arno-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    8.HAEMELS Bavo-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    9.STUYCK Dieter-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.VAN DINGENEN Sander-WSC HAND IN HAND BAAL

     

    15/08/2011 BETEKOM (VB) - Nieuwelingen - 60,3 km – 01h30min

    Aantal deelnemers: 47

    1.DEMOLDER Thomas-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    2.GEERTS Jari -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 11"

    3.SANDERS Boy-TWC Maaslandster op 18"

    4.WOUTERS Beau-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.GEERTS Bjarne-VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    6.SOMERS Robin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 42"

    7.CROONEN Lander-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    8.DENYS Sven-JONGE RENNERS ROESELARE op 53"

    9.REYNAERTS Wim-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.HELSEN Jeffry-WSC HAND IN HAND BAAL

     

    15/08/2011 RUMST (A) - Nieuwelingen - 58 km – 01h24min

    Aantal deelnemers: 60

    1.ARNE VAN ROOSBROECK uit Duffel -WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.JACOBSEN FABIO-GRC JAN VAN BRABANT

    3.KERREMANS Niels-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4.KUIPERS THORSTEN-TRC DE HOEKSE RENNERS

    5.PAUWELS Sander-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 10"

    6.CUYVERS Jurian-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    7.COOLENS Maxim-ISOREX CYCLING TEAM

    8.DE GREEF Jordi-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.VLUYMANS Janic-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.VEGTER JEROEN-DE HOEKSE RENNERS

    26.LEEMAN Emmanuel-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    39.DE OST Jarne uit Bornem -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    15/08/2011 SINT-TRUIDEN (KERKOM) (LB) - Nieuwelingen - 56,7 km – 01h28min

    Aantal deelnemers: 31

    1.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK
    2.MENTEN Milan-UCS CRABBE PERFORMANCE

    3.LECLERC Gaëtan- LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES

    4.BLEUS Robin-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    5.BOLLEN Daan-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6.HOULMONT Mathias-ASBL

    7.HURKMANS Martijn-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.THEWISSEN Tim-Maaslandster

    9.WILLEMEN Kristof-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.DUBOIS-SCHOENS. Antoine-LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES

    16-08-2011 om 13:10 geschreven door kenny


    15-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN MAANDAG 15/08/2011
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

      Janssens Kenny KOP 2010 2.jpg
                Kenny Janssens

    Onder leiding van Theo De Prekel en Stein Vermeulen vertrokken Maandagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    7 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op 'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen. Kenny Janssens, Gino Verhulst, Stein Vermeulen en Theo De Prekel waren de renners die gans de weg bleven ronddraaien met Jan Vlegels die op regelmatige basis zijn steentje bijdroeg. Roberto Vercauteren reed mee tot Doel en kwam even de benen los rijden. De sterkste renner onderweg was ongetwijfeld 'Stein Vermeulen' die er telkens voor zorgde dat het tempo niet teveel afgleed. Aan de meet zette Gino Verhulst de spurt in maar werd direct gecounterd door Kenny Janssens die als eerste over de meet reed gevolgd door Gino Verhulst, Theo De Prekel, Stein Vermeulen, Jan Vlegels en Serge Meyvis. We kunnen weeral spreken van een zeer geslaagde training !!! 

    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 38,0 Km/h. Met de extra lus naar Haasdonk, Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 115 Km.
    Reden mee: Gino Verhulst , Stein Vermeulen , Roberto Vercauteren , Jan Vlegels , Theo De Prekel , Serge Meyvis (ligfiets) en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    15-08-2011 om 17:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 17°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Hoecke Gijs KOP 2011.jpg    Smet Guy KOP 2011.png
         Gijs Van Hoecke                      Guy Smet

    Zondag 14/08/2011 SITTARD (GELEEN) - Pro Tour – 201,2 km - 04h53min

    RIT 6 - ENECO TOUR – Aantal deelnemers: 154
    1.Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling

    2.Manuel Antonio Leal Cardoso (Por) Team RadioShack

    3.Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team

    4.Grega Bole (Slo) Lampre - ISD

    5.Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale 

    6.Andreas Stauff (Dui) Quickstep Cycling Team

    7.Tomas Vaitkus (Let) Pro Team Astana

    8.Simone Ponzi (Ita) Liquigas-Cannondale

    9.Koen De Kort (Ned) Skil - Shimano

    10.Vladimir Gusev (Rus) Katusha Team

    13.Michaël Van Staeyen uit Schoten (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator 

    18.Dominique Cornu uit Beveren (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator 

    39.Greg Van Avermaet uit Hamme (Bel) BMC Racing Team

    EINDKLASSEMENT

    1.Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling

    2.Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto op 22"

    3.David Millar (GBr) Team Garmin-Cervelo op 28"

    4.Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team op 35"

    5.Jos Van Emden (Ned) Rabobank Cycling Team op 57"

    6.Joost Van Leijen (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team op 1’04"

    7.Dominique Cornu uit Beveren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator op 1’07"

    8.Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team op 1’08"

    9.Ben Hermans (Bel) Team RadioShack op 1’09"

    10.Linus Gerdemann (Dui) Leopard Trek op 1’13"

    14.Greg Van Avermaet uit Hamme (Bel) BMC Racing Team op 1’26"

    89.Michaël Van Staeyen uit Schoten (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator op 20’13"

     

    14/08/2011 MARIA-TER-HEIDE (A) - Men Elite UCI - 171,6 km – hmin

    DWARS DOOR DE ANTWERPSE KEMPEN - Aantal deelnemers:

    1.Devriendt Tom -EFCT Quick Step

    2.De Boer Joris - RUCANOR LINE CT

    3.Eidsheim Filip -Sparebanken Vest Ridley

    4.Kruopis Aidis -Landbouwkrediet

    5.Bosman Gert-Jan -Rabo-Giant Offroad

    6.Panassenko Nikita -Track Team Kazachstan

    7.Hovelynck Kurt -Donckers Koffie Jelly Belly

    8.Stallaert Joeri -Landbouwkrediet

    9.Verhelst Louis -EFCT Quick Step

    10.Juodvalkis Egidijus -Landbouwkrediet

    17.Druyts Gerry uit Wilrijk -Rock Werchter

     

    14/08/2011 REET (RUMST) (A) - Elite z.c./U23 - Interclub - 145 km - 03h16min

    RONDE VAN DE PROVINCIE ANTWERPEN- Aantal deelnemers:

    1.GIJS VAN HOECKE uit Zaffelare -BELGIË

    2.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 5"

    3.DE POORTERE Ingmar -BELGIE

    4.VERDAASDONCK Nicky -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 1’25"

    5.VERBEEK Dieter -VAN EYCK SPORT op 1’28"

    6.STEVENS Timothy -OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    7.DE WINTER Walt -JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    8.VANNEVEL Dries -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    9.CALLEBAUT Cédric -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    10.CORNET Joris -BELGIE

    11.DHOLLANDER Kristof uit Stekene-PWC ALIPLAST

    15.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    16.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge -PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    33.IELEGEMS Nico uit Duffel -KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    35.HERREMANS Kim uit Schelle -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    37.MEERSMANS Bjorn uit Bornem -ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    49.MARTENS Valentijn uit Stekene -WIELERTEAM WAASLAND VZW op 3’07"

    59.SMET Olivier uit Belsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    60.DURINCK Sean uit Hamme -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    71.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    98.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    99.DAS Jeroen uit Kalmthout -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    104.DE RIDDER Glenn uit Stekene -KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    108.CALLEBAUT Kevin -PWC ALIPLAST

    110.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke -V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    118.GOOSSENS Kenny uit Sinaai -PWC ALIPLAST

    121.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten -PWC ALIPLAST

    126.D`HONDT Bram -PWC ALIPLAST

    158.FRUYTIER James uit Moerbeke -PWC ALIPLAST op 6’39"

    161.TORFS Robby uit Boom -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 6’44"

    162.VAN HESE Stijn uit Belsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    172.DE MOL Bram -WIELERTEAM WAASLAND VZW op 13’40"

     

    14/08/2011 BEKEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 116 km – 02h40min

    Aantal deelnemers: 36

    1.VANDAELE Philip-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    2.FRANCOIS Jurgen-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    3.VERMEER Tom-COLBA Mercury op 10"

    4.TOORTELBOOM Frederik-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE op 45"

    5.FRANÇOYS Sven-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    6.VANDROMME Werner-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    7.FIERS Davy-ARDILLES CYCLING TEAM

    8.BAILLEUL Filip-CYCLING TEAM LUTHO

    9.VANBECELAERE Tom-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    10.DE WINTER Ludwig-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

     

    14/08/2011 BOTTELARE (O) - Elite z.c./U23 - 117 km – 02h37min

    Aantal deelnemers: 111

    1.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.ONGENA Matthias uit Zele -PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    3.DE MESMAEKER Kevin-ISOREX CYCLING TEAM

    4.ONGENA Thomas uit Berlare -PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    5.VERHAEGEN Christophe-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.VAN GEYT Koen-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.WILLEMS Mario-KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    8.VANGHEEL Timothy-COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    9.POELMAN Laurens uit Kalken -BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    10.HAERS Joris-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    26.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai -CYCLING TEAM M. PINTE op 3’48"

    63.GOSSELIN Nicolai uit Waasmunster-WC DON FREDO

     

    14/08/2011 SCHUIFERSKAPELLE (W) - U23 - 109 km – 02h30min

    Aantal deelnemers: 55

    1.REYNVOET Niels-OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO
    2.NAUD Pierrick-ROCKY MOUNTAIN
    3.LIETAER Eliot-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    4.BREYE Stijn-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 26"

    5.MARCHAND Gianni-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.VANSPEYBROECK Tim-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    7.VAN ACKER Kevin-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 41"

    8.GODERIS Jelle-CYCLING TEAM LUTHO

    9.SPOKES SAMUEL-EFC-QUICK.STEP CYCLING TEAM

    10.VANCRAEYNEST Kevin-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    14/08/2011 VREMDE (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 96 km – hmin

    Aantal deelnemers:
    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST
    2.Guy Van Broeckhoven

    15-08-2011 om 17:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Geerinckx Ruben KOP 2010

    Zondag 
    14/08/2011 PUIVELDE - SINT NIKLAAS (O) - Dames Elite - 90 km – 02h08min

    Aantal deelnemers: 75

    1.DEBBOUDT Lensy-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.WHITELAW VICKI-LOTTO HONDA-

    3.LAVRIJSSEN Birgit-WT DOLMANS LANDSCAPING

    4.TOGNALI FRANCESCA-KLEO

    5.CICINOTTA ANNALISA-KLEO op 10"

    6.EVERSDIJK ANNE-WV ZEEUWS VLAANDEREN

    7.DE BAAT Kim-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    8.DRUYTS Kelly uit Wilrijk -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    9.VERDONCK Sofie uit De Klinge-RSC DE ZUIDWESTHOEK-

    10.STEGINK Ymke-RESTORE CYCLING

    16.NOBUS Anja uit Waardamme -GKV CYCLING TEAM

    18.VAN LEUVEN Annick uit Schoten -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    32.ROBERT Valerie uit Vrasene -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    33.GELDHOF Anja uit Evergem -WAASLAND MOUNTAINBIKE TEAM

    36.DE RIDDER Amy uit Grembergen -WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    56.PAELINCK Claudia uit Belsele -KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    66.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis -EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

     

    14/08/2011 HULDENBERG (VB) - Juniores - 77 km – 01h53min

    Aantal deelnemers: 69

    1.PANIS Maxim-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.VLIEGEN Loïc-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.BROES Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL op 543

    4.NOTTEBOHM kim-sg radschager

    5.PEPERMANS Lorenzo-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    6.CANNIE Jeroen-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7.DUSOLEIL Jasper-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.CARNEVALI Jean-Albert-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    9.PRAET Robin uit Zele -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.TEUGELS Lennert-WK NOORD WEST BRABANT op 2’243

    23.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren -RUDYCO CYCLING TEAM

    24.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht -RUDYCO CYCLING TEAM

    45.VERMEULEN Daan-RUDYCO CYCLING TEAM

     

    14/08/2011 KRUISHOUTEM (O) - Juniores - 86,4 km – 02h01min

    Aantal deelnemers:

    1.RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT

    2.WHITE Tatham-BALMORAL CYCLING

    3.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT

    4.VERZEELE Dillen-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.DULT Jasper-THOMPSON

    6.BYRNE Declan-BROOKS CYCLES

    7.VLASBLOEM Saimen-ARS ULYSSES

    8.CRABBE Arno-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT
    9.VERWEE Pieter-CUBE-FINTRO CT

    10.CARETTE Florent-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    28.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    49.MICHILS Sander uit Moerbeke -CUBE-FINTRO CT

    50.ANNAERT Dieter uit Stekene -WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    14/08/2011 LAUWE (W) - Juniores - 96 km – 02h26min

    Aantal deelnemers: 39

    1.YSERBIJT Jesper-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.GILIAZOV RUSLAN

    3.VAN OOSTHUYZE Mathias-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.SOENENS Alessandro-TIELTSE RENNERSCLUB

    5.VANHOUTTEGHEM Cedric-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.TOUQUET Joren-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.DERYCKE Giorgio-JONGE RENNERS ROESELARE

    8.DE BOCK Stijn uit Zele -ISOREX CYCLING TEAM

    9.KONNO GENTA

    10.DEMEERSSEMAN Bert-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

     

    14/08/2011 RUMBEKE (W) - Juniores - 90 km – 02h07min

    Aantal deelnemers: 46

    1.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.MAES Damon-TIELTSE RENNERSCLUB op 2"

    3.AZOU Niels-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    4.VAN RUYMBEKE Thieme-AVIA CYCLING TEAM

    5.DE MEESTERE Martijn-TIELTSE RENNERSCLUB

    6.BARRETT jack-STIRLING BIKE CLUB op 6"

    7.OPSOMER Jan-bart-JONGE RENNERS ROESELARE op 9"

    8.GOETHALS Ward-JONGE RENNERS ROESELARE

    9.BROCK Duncomb

    10.CAUWELIER Glenn-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    19.ROTTY Glenn uit Verrebroek-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 32"

    15-08-2011 om 17:23 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn Zege bij de Jongens 12 jaar !!!
    Van Houte Gerben KOP 2011 1.jpg
    Zondag 14/08/2011 BUGGENHOUT-OPSTAL (O) – Aspiranten – hmin

    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR – 35’58"

    Aantal deelnemers: 2

    1.DHONT Glacia-ARDILLES CYCLING TEAM

    2.HEYNDRICKX Laura-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 3’14"

     

    MEISJES 13 JAAR – 47’58"

    Aantal deelnemers: 1

    1.WERTZ Aurelie-predictor lotto vc ardennes

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 4

    1.GUNST Denise-ZRTC THEO MIDDELKAMP

    2.DE BOCK Ellen uit Hamme -RUDYCO CYCLING TEAM

    3.WOUTERS Lauren-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.CORYN Louise-ARDILLES CYCLING TEAM

     

    JONGENS 12 JAAR – 35’58"

    Aantal deelnemers: 33

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.ADAM Aime - WK NOORD WEST BRABANT

    3.NOWÉ Simon-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.WUYTS Siebe-WSC HAND IN HAND BAAL

    5.NEIRINCKX Ydes - WIMI GAMES ST MARTINUS KERKSKEN

    17.STUER Kwinten-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    18.VAN DE PUTTE Borre-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19.BAERT Ajax-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    24.VAN PASSEL Jolan-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 13"

    32.VAN HAUTE Jens-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 5’07"

     

    JONGENS 13 JAAR – 43’51"

    Aantal deelnemers: 38

    1.VAN DE WILLE Nick-WK NOORD WEST BRABANT

    2.NEVENS Tibo-VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    3.HUYS Laurens- LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES

    4.DELAET Robbe-WK NOORD WEST BRABANT

    5.MILLIAU Vince-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.WEEMAES Sasha-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    16.D´HOOGE Thomas-RUDYCO CYCLING TEAM

    21.VAN PETEGHEM Trifonius-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.CAP Kyle-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.SMETS Yentl-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    36.DIELEMAN Stan-TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW

     

    JONGENS 14 JAAR – 57’37"

    Aantal deelnemers: 51

    1.DHONDT Zoran-ISOREX CYCLING TEAM

    2.STEVENS Maarten-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 13"

    3.MARIN Glenn uit Beveren -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    4.MUYS Ayton-CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    5.DE CONINCK Brecht-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6.VERCAUTEREN Toon-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    16.ROELS Wannes-RUDYCO CYCLING TEAM

    26.D`HAESE Mathias-RUDYCO CYCLING TEAM op 1’25"

    31.DE BOCK Ellen-RUDYCO CYCLING TEAM op 4’07"

    35.VAN HAVERMAET Gianni-RUDYCO CYCLING TEAM

    36.VAN HOYE Vincent-RUDYCO CYCLINGTEAM

    37.VERHOEVEN Nicolas-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    14/08/2011 KONTICH-WAARLOOS (A) - Aspiranten

    14/08/2011 PAAL (BERINGEN) (LB) - Aspiranten

    14/08/2011 TIENEN (HAKENDOVER) (VB) - Aspiranten

    14/08/2011 WESTKERKE (OUDENBURG) (W) - Aspiranten

    14/08/2011 BUGGENHOUT-OPSTAL (O) - Miniemen (afwachtingsproef)

    14/08/2011 KONTICH-WAARLOOS (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    14/08/2011 PAAL (BERINGEN) (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    14/08/2011 TIENEN (HAKENDOVER) (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    14/08/2011 WESTKERKE (OUDENBURG) (W) - Miniemen (afwachtingsproef)

    14/08/2011 WAREGEM (W) - Mountainbike Regionaal - Short Race

    15-08-2011 om 17:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2011

    waod_3.jpg
    Zondag 14 Augustus 2011 – TEMSE-VELLE (9140) - 36 km

     

    1.Dirk Batens

    2.Roger Hoof

    3.Freddy Hoof

    4.Rudy Coppens

    5.Guy Pyl

    6.Wim Lagae 7.Luc Van Steelandt 8.Roger Van Hoye 9.René Cole 10.Marc Van Cleemput 11.Antoine Van Hove 12.Jacky Van Geertruyen 13.Gian Van Haute 14.Luc Roggeman 15.Erik Westerlinck 16.Ludo Vingerhoeds 17.Koen Van Wauwe 18.Jef Vermeiren 19.Theo De Cauwer 20.Katty De Bruyn 21.Hans Weyers 22.Marleen Van Muleken 23.Marcel Verhelst.

    Steendoodtrappers 4.JPG
    Steendoodtrappers 45a.jpg

    15-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan STEFAN ADRIAENSSENS met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan Danny Van Oyen met zijn 9°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan MANU DE CONINCK met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Adriaenssens Stefan KOP 2011-1.png    Van Oyen Danny KOP 2011.JPG

      Stefan Adriaenssens              Danny Van Oyen

    Zaterdag 13 Augustus 2011 – ERTVELDE (9940)
    Uitslagen:

    Categorie A/B: (38 dln)

    1.Nico Ringelberg (Goes, winnaar cat. A)

    2.Erwin Bollen (Diepenbeek, winnaar cat. B)

    3.Dave Vennincx (B2)

    4.Maarten De Muynck (A2)

    5.Andy Van Eesbeeck (B3)

    6.Kristof De Baets (A3) 7.Guillaume De Coninck (A4) 8.Mario Van Den Broecke (B4) 9.Louis Eggers (A5) 10.Jonas De Vlieger (A6) 11.Bruno Haemers (A7) 12.Kristof Dhondt (B5) 13.Alex Goossens (Vrasene B6) 14.Andy Van Loon (B7) 15.Jens Daems (A8) 16.Gino Van Broeck (Belsele A9) 17.Koen Van Parijs (B8) 18.Natan Verschuren (A10) 19.Jasper D'Hoore (A10) 20.Kris Verhooghe (B9) 21.Kevin Andries (A12) 22.Tim Goethals (B10) 23.Tim Burinck (A13) 24.Jimmy De Doncker (A14) 25.Tom Rouan (MerelbekeA15) 26.Christiaan De Meyer (B11) 27.Kurt Van Hecke (B12) 28.Bram De Poorter (A16) 29.Stefaan Van Gaever (B13) 30.Bjorn Smet (A17)
    WAOD 13-08-2011 Ertvelde 1.jpg     WAOD 13-08-2011 Stefan Adriaenssens 2.JPG
            Stefan Adriaenssens                                                                        De winnaars in de Catg.A/B/C/D
    WAOD 13-08-2011 Ertvelde 2.jpg WAOD 13-08-2011 Ertvelde 3.jpg
    Categorie C/D: (33 dln)

    1.Stefan Adriaenssens (Burcht, winnaar cat. C)

    2.Stefan Hermans (C2)

    3.Danny Van Oyen (Deinze, winnaar cat. D)

    4.Hans Laureyns (C3)

    5.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C4)

    6.Sven De Vlieger (C5) 7.Franky De Tremerie (C6) 8.Bart Rombouts (Kallo C7) 9.Tom Dhooge (C8) 10.Peter Ballet (D2) 11.Rudi Rabout (Heinkenszand C9) 12.Peter Kerckaert (D3) 13.Wim De Waal (D4) 14.Ashley Holding (D5) 15.Jason Edwards (C10) 16.Gerdy Goossens (D6) 17.Dirk Vernimmen (C11) 18.Gino Beauprez (C12) 19.Philip Wittoek (D7) 20.Keny Wille (Kieldrecht D8) 21.Wim Rombaut (Stekene C13) 22.Stanny Benoot (D9) 23.Luc De Muynck (D10) 24.Fabien Hanssens (C14) 25.Wim Gaudesaboos (C15) 26.Danny De Bruyne (C16) 27.Jimmy Cools (D11) 28.Gunther Hanssen (C17) 29.Luc Wytinck (C18) 30.Carlo Cossyns (C19)

    Categorie E:

    1.Manu De Coninck (Grembergen)

    2.Patrick Watteny

    3.Andrew Donaldson

    4.Jean-Pierre Van Maldegem

    5.Philippe Lacquet

    6.Ronald De Scheemaeker 7.Wim De Coninck 8.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 9.Georges Vergauwe 10.David Van Waes 11.Willy De Sutter

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Robin Van Kerschaver (Maldegem, winnaar cat. F2)

    3.Daniel Hauttekeete (F2-2)

    4.Emmanuël De Loor (F1-2)

    5.Florent De Leersnyder (F2-3)

    6.Hans Van Lierde (F1-3) 7.Noël Rogge (F2-4) 8.Wim Van Den Heuvel (F1-4) 9.Luc Ribbens (F1-5) 10.Helmuth Tas (F1-6) 11.Tony Baudonck (F1-7) 12.Julien De Bock (F2-5) 13.Rudi Baeyens (F1-8) 14.Luc Verkinderen (F2-6) 15.Dirk Caekebeke (F1-9) 16.Eddy De Vuyst (F1-10) 17.Jos Lissens (F1-11) 18.José Dezegher (F2-7) 19.Marc Steenberghe (F1-12) 20.Pascal Cornand (F2-8) 21.Eric Pauwels (F2-9) 22.Noël Sonck (F1-13) 23.Luc Meheus (F2-10) 24.Dirk Tumeleer (F1-14) 25.Paul Hunninck (F2-11) 26.Kurt Wille (F2-12) 27.Ronny Goethals (F1-15) 28.Mark Hemelsoet (F1-16) 29.Peter Buyl (F1-17) 30.Willy De Sutter (F1-18)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Louis Moens

    4.José Demeyere

    5.Ludo Opdebeek

    6.Roger Den Tijn 7.Roland Van Imschoot 8.Marinus Lockefeir 9.Maurice Van Ginderdeuren 10.Alain Messager 11.Jaak Nys 12.Alan Ramsay 13.Eric De Wilde 14.Adri Van Loon 15.Jozef De Bruyn 16.Etienne Van Hecke 17.Alfred Staljanssens (Bornem) 18.Firmin De Zutter 19.Henk Bolle 20.Willy Corthier 21.Freddy De Jaeger

    Categorie G+:

    1.Freddy Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Ko Tolhoek

    5.Denis Keynen

    6.Clement Saelens 7.Luc Muys 8.Jean-Pierre Heymans 9.Frits Knoops 10.Christiaan Vandevoorde 11.François Brouwers 12.Hervé Verstuyft 13.Huib Klip 14.Manfred Schwarzer 15.Guy Soil 16.Michael Gommersael

    Categorie G++:

    1.Lucien Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Daniël Nuytinck

    3.Daniel Cornu

    4.Georges Michiels

    5.Daniël Jooris

    6.Willy Voorbraeck

    15-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 14/08/2011 IZEGEM CENTRUM (W) - Dames Jeugd - hmin
    Dames Nieuwelingen: 41,3 km – Aantal deelnemers: 20

    1.DENOLF Shani-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.TURBLIN Chloe

    3.WERNIMONT Catherine-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.DEMONCEAU Laura-LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES

    5.VANELVERDINGHE Celine-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    6.VAN ANROOIJ Lindy

    7.HELDERWEIRT Alicia-ISOREX CYCLING TEAM

    8.PAUMAN whitney-WTC.BERGKLIMMERS

    9.DE PAEPE Fien-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    10.WELSCH Ludovica-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

     

    Dames Junioren: 61,2 km – Aantal deelnemers: 10

    1.ROELEN Evy-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.BURY Melissa

    3.BOONEN Valerie-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4.VERLINDEN Julie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    5.BYTEBIER Leen-K.V.C. DEINZE VZW

    6.SCARLATA Gina-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    7.VANDENBROELE Inge-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    8.DENEEF Naika-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    9.WERON Marine-TEAM CYCLISTE DE HESBAYEG

     

    14/08/2011 BIERBEEK-BREMT (VB) - Nieuwelingen - 66 km – 01h40min

    Aantal deelnemers: 26

    1.PIETTE Julien-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    2.DEBOUDT Kelvin-CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’45"

    3.ROELS Ignace-ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 1’50"

    4.PHILIPS Stijn-WSC HAND IN HAND BAAL

    5.LA ROSE Dimitri-TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    6.DELANGHE Jelle-PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    7.RELAES Jacob uit Zwijndrecht-RUDYCO CYCLING TEAM

    8.DEBRUYNE Glenn- WK NOORD WEST BRABANT

    9.PARMENTIER Thibault-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.BOLLEN Erik-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    14.VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    14/08/2011 BRASSCHAAT MARIA TER HEIDE (A) - Nieuwelingen - 69,3 km – 01h46min

    Aantal deelnemers:

    1.KELDERMANS JORDY-WILLEBRORD VOORUIT

    2.CALUWE Stijn-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas -CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 44"

    4.MIDDELBURG TWAN-WESTLAND WIL VOORUIT

    5.WELTEN KARS-TWC PIJNENBURG

    6.JOSEPH Timothy-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    7.VAN DEN DRIESSCHE Din -KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.VAN BOUWEL Ruben-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.KUIPERS THORSTEN-TRC DE HOEKSE RENNERS

    10.VAN IERSEL YOURI-PIJNENBURG

    13.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren -RUDYCO CYCLING TEAM

    28.PERSOON Pieter uit Stekene -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    51.DEBEULE Gillian uit Lokeren -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    62.DE BEULE Mathias uit Melsele -WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    14/08/2011 LOVENDEGEM (O) - Nieuwelingen - 60 km – 01h32min

    Aantal deelnemers: 73

    1.DE SMET VAN DAMME Lode-THOMPSON

    2.WILLEMS Frederic-IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    3.MERTENS Thomas-THOMPSON

    4.VAN RENTERGHEM Bram-ISOREX CYCLING TEAM

    5.VAN DYCK Robbe-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    6.VAN CANEGEM Timo-ISOREX CYCLING TEAM

    7.DE SMUL Guust-YOUNG SCHELDE CT

    8.GOETHALS Brent-KON. VC ´T MEETJESLAND – KNESSELARE op 25"

    9.BUYSSE Quinten-THOMPSON op 55"

    10.PYFFEROEN Matthias-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    16.VAN OSSELAER Jonas uit -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    31.VAN DE VELDE Thomas uit Hamme -ISOREX CYCLING TEAM

    33.DE OST Jarne uit Bornem -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    37.VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    44.THIERENS Arne uit St.Gillis -RUDYCO CYCLING TEAM

    48.DE DONDER Wito uit Zele -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.VAN DE VEL Scott uit Temse -WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    14/08/2011 MEULEBEKE (W) - Nieuwelingen - 69 km – 01h46min

    Aantal deelnemers:

    1.OWEN Logan
    2.BURTON Germain
    3.FELGATE Ryan

    4.BARTA William

    5.CURRAN Geoffrey

    6.NOBUS Kevin-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    7.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.DE VINCK Sam-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    9.MORTIER Lenny-C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.BRYON MICHAEL

    13.MECHANT Benjamin uit Stekene-WIELERTEAM WAASLAND VZW op 30"

    21.DE VRIESE Jannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    31.BAEYENS Nathan uit Berlare-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    14/08/2011 SINT-LAMBRECHTS-HERK (LB) - Nieuwelingen - 70,5 km – 01h33min

    Aantal deelnemers: 48

    1.DHONT Seppe-NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    2.HURKMANS Martijn-SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 57"

    3.THEWISSEN Tim-Maaslandster op 1’13"

    4.VAN DEN BERGHE Jeroen-WSC HAND IN HAND BAAL op 1’24"

    5.LEHAEN Dries-SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    6.PAGNAER Arthur-SPORT EN MOEDIG GENK

    7.CUYVERS Yves-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.GRENIER thomas-ASBL

    9.MENTEN milan-ucs crabbe

    10.PETERS Jan-SPORT EN MOEDIG GENK

    15-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!