.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    14-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FONS VAN RAEMDONCK met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Van Raemdonck Fons KOP 2010.jpg 

    Zondag 14 Augustus 2011 OOSTEEKLO (9968)
    Categorie A/B:
    (41 dln)

    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    2.Nico Savat (Eeklo, winnaar cat. B)

    3.Mario Van Den Broecke (B2)

    4.Sjacco Matthijs (B3)

    5.Guillaume De Coninck (A2)

    6.Dries De Smet (A3) 7.Kurt Pauwels (B4) 8.Geoffrey Michels (A4) 9.Davy Versichel (A5) 10.Kristof Dhondt (B5) 11.Alex Goossens (Vrasene B6) 12.Jasper D'Hoore (A6) 13.Steven De Clercq (B7) 14.Jordy Leenknecht (A7) 15.Jens Daems (A8) 16.Dennis Nevejans (A9) 17.Jan Heulens (A10) 18.Mike Van Ryssel (A11) 19.Bart Callens (B8) 20.Michel Minnaert (A12) 21.Kris Verhooghe (B9) 22.Stijn Van der Jeught (A13) 23.Jan Trenson (A14) 24.Peter D'Hoore (B10) 25.Pedro Michels (B11) 26.Jurgen Goossens (Kieldrecht B12) 27.Gino Van Broeck (Belsele A15) 28.Fabrice Pattijn (A16) 29.Christian De Meyer (B13) 30.Bjorn Smet (A17)

    Categorie C/D: (31 dln)

    1.Marc Goossens (Mariakerke, winnaar cat. D)

    2.Jason Edwards (UK, winnaar cat. C)

    3.Ashley Holding (D2)

    4.Luc Wytinck (C2)

    5.Giovanni Baert (Belsele C3)

    6.Rudi Rabout (Heinkenszand C4) 7.Dirk Mathijs (Gentbrugge D3) 8.Idesbald Nevejans (D4) 9.Olivier Vaerewyck (C5) 10.Alain Mortier (C6) 11.Sven De Vlieger (C7) 12.Peter Flach (Zwijndrecht C8) 13.Tommy Heyse (C9) 14.Twan Den Braber (D5) 15.Kris De Waele (C10) 16.Vic Peters (D6) 17.Philip Wittoek (D7) 18.R.T. Craft (D8) 19.Fabien Hanssens (C11) 20.Pedro Pollefliet (C12) 21.Peter De Maere (Waasmunster C13) 22.Michel Bultinck (C14) 23.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D9) 24.Chris Fraeyman (C15) 25.Bart Rombouts (Kallo C16) 26.Hans Verselder (D10) 27.Franky De Tremerie (C17) 28.Dominic Felde (C18) 29.Geert Hebbrecht (C19) 30.Andy Van Den Berghe (C20

    Categorie E:

    1.Hilair Heye (Evergem)

    2.Jean-Pierre Van Maldegem

    3.Marc Van Ryssel

    4.Leo Mares (Beveren)

    5.Georges Vergauwe

    6.Guy Verstraeten 7.Antoine Van Geluwe 8.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 9.Johan Martens 10.Luc Van de Walle 11.Philippe Lacquet 12.Tom Persyn 13.Paul Vanderplas (Melsele) 14.Marc Couckuyt

    Categorie F1/F2:

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    2.Frans Aerts (F2-2)

    3.Noël Rogge (F2-3)

    4.Paul Hunninck (F2-4)

    5.Erik Delys (De Panne, winnaar cat. F1)

    6.Daniel Hauttekeete (F2-5) 7.Emmanuël De Loor (F1-2) 8.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-6) 9.Tony Baudonck (F1-3) 10.Jozef De Naeghel (F1-4) 11.Luc Ribbens (F1-5) 12.Hans Van Lierde (F1-6) 13.José Hoebeke (F1-7) 14.Julien De Bock (F2-7) 15.André Bal (F2-8) 16.Eddy Van Den Abeele (F1-8) 17.Jan Bauwens (F1-9) 18.Bart Van De Moortele (F1-10) 19.Marc Steenberghe (F1-11) 20.Dirk Tumeleer (F1-12) 21.Noël Sonck (F1-13) 22.Dirk Caekebeke (F1-14) 23.Rudy Goethals (F1-15) 24.Mark Hemelsoet (F2-9) 25.Jos Dierks (F2-10) 26.Pascal Cornand (F2-11) 27.Jean-Pierre Van Waeyenberghe (F1-16) 28.Kurt Wille (F2-12) 29.Willy De Sutter (F1-17) 30.André Bauwens (F1-18)

    Categorie G:

    1.ALFONS VAN RAEMDONCK (Beveren)

    2.Adrien Maes (Melsele)

    3.Willy Mous

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Jean-Paul Van Oudenhove

    6.Ludo Opdebeek 7.Allan Ramsay 8.Roger Den Tijn 9.Roland Van Imschoot 10.Luc Snels 11.Jozef De Bruyn 12.Marinus Lockefeir 13.Etienne De Clercq 14.Etienne Van Hecke 15.Piet Achten 16.Erik De Waele 17.Jacobus Dekkers 18.François De Leener 19.José Demeyere 20.Firmin De Zutter 21.Henk Bolle 22.Theo Coudyzer 23.Alfred Staljanssens (Bornem) 24.Maurice Van Ginderdeuren 25.Jan Poelmans 26.Jos Vergult 27.Lucien Van Goethem (Stekene) 28.Jaak Nys

    Categorie G+:

    1.Freddy Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Gerard Mariën (Schoten)

    4.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5.Roger De Breuker

    6.Armand Mols 7.Clement Saelens 8.Herman Dias 9.Gérard Raes 10.Daniel Meirlaen 11.Jean-Pierre Heymans 12.Denis Keynen 13.Ferdinand Moerman 14.Luc Muys 15.Hervé Verstuyft 16.Gerard Devleeschauwer 17.Guy Soil 18.Michael Gommersael

    Categorie G++:

    1.Georges Michiels (Aalst)

    2.Daniel Cornu

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Daniël Nuytinck

    5.Daniël Jooris

    6.Willy Voorbraeck

    14-08-2011 om 23:26 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2011

    vwf.JPG







    Zondag 14 Augustus - BAASRODE (9200)
    A-reeks
    1 David MOTTE
    2 Frederik Christiaens (Zele)
    3 Kenneth Verhoeven
    4 Danny Saelens
    5 Gianni Cooman
    6 Michel Thierens (Elversele)
    7 Gregory Camerlinckx
    8 Kevin Selleslagh
    9 Danny Borremans
    10 Jonas De Vlieger
    VWF 14-8-11-baasrode 212.jpg

       Winnaar Catg.A David Motte en de laatste Gerald Uytersprot uit Baasrode.

    VWF 14-8-11-baasrode 188.jpg 

     Aankomst Catg.A met winnaar David Motte voor Zelenaar Fredrik Christiaens.

    VWF 14-8-11-baasrode 195.jpg 

                         Aankomst van Michel Thierens voor de 6de plaats.

    C-reeks
    1 Rudy THOMAS
    2 Eddy Merckx (Bornem)
    3 Dirk De Schrijver
    4 Frank Geets
    5 Johan Van De Noortgaete
    6Gregor Schots
    7 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    8 Kristof Reniers
    9 Peter Van der Stock
    10 Benny De Bock

    VWF 14-8-11-baasrode 218.jpg
                                         Winnaar Catg.C Rudy Thomas

    VWF 14-8-11-baasrode 140.jpg 

    De start van de Catg.C met Benny De Bock, Steven Baten en Tom De Kerf beiden
    uit Moerzeke.


    D-reeks
    1 Marc RENS
    2 Dirk Van Hove
    3 Danny De Backer
    4 Yvan Camphijn
    5 Jan Moreels
    6 John De Croock
    7 Luc D'Hooghe
    8 Gerry Maes
    9 Marc Schellemans
    10 Kristof Heyvaert

    VWF 14-8-11-baasrode 131.jpg
       Winnaar Catg.D Marc Rens uit Dendermonde en de laatste Bart Sorgeloos.

    VWF 14-8-11-baasrode 022.jpg 

    Start van de Catg.D met vooraan Alain De Cock en Dirk Rijmenams beiden uit
    Baasrode en tevens de inrichters van deze wedstrijd.

               
    E-reeks
    1 Benny D'HAESE
    2 Norbert Van Nuffel
    3 Joost Pieters
    4 Roger Schouppe
    5 Patrick Convents
    6 Jean Blommaert (Hamme)
    7 Jos Maes
    8 Johny Van Holen
    9 Luc Van Mol
    10 Antoine De Caboter

    VWF 14-8-11-baasrode 132.jpg
            Winnaar Catg.E Benny D’Haese en de laatste Louis Van Den Broeck.


    F-reeks
    1 Hugo TUYPENS
    2 Guido Cornet
    3 Lucas Vangoidsenhoven
    4 Adri Van Loon
    5 Andre Devadder
    6 Hubert D'Hondt
    7 William De Cremer
    8 Luc Hermans
    9 Hendrik Cornelis
    10 Luc De Cock

    VWF 14-8-11-baasrode 020.jpg
       Winnaar Catg.F Hugo Tuypens en winnaar Catg.G Etienne Vandenhouwe.


    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE
    2 Andre Ceurens
    3 Julien Vyvey
    4 Willy Roels
    5 Jozef Saerens
    6 Frans Brouwers
    7 Francois Van De Vijver
    8 Adrien Desmet


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    14-08-2011 om 23:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL MTB TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    FLANDERS CUP – HECHTEL / EKSEL

    Vanomobil 10-08-2011 P1010913.JPG 

    Op Zaterdag 30 Juli en Zondag 31 Juli was Limburg opnieuw gastheer voor de vierde Flanderscup van het jaar na eerder al Pepingen, Paal en het BK in Halle. Eksel is traditiegetrouw ook voor de Limburgse deelnemers een speciale wedstrijd, de eerste Limburger van elke reeks kan hier namelijk de provinciale trui verdienen. Enig minpuntje voor sommige reeksen, er dienen wel tenminste drie Limburgse deelnemers mee te rijden vooraleer een trui uitgereikt wordt.

     

    KIDS

    's Zaterdags reden de kids hun wedstrijd.

     

    Nico Polfliet:

    Nico heeft een mooie wedstrijd gereden. Hij zat een hele tijd op de 8ste plaats maar werd de laatste ronde toch nog ingehaald. Uiteindelijk 11de geworden en deze keer zonder pijn aan de ribben.

    Vanomobil 10-08-2011 P1010851.JPG 

    Jason De Graeve:

    Bij de miniemen 11 jaar terug een pak renners aan de start, Jason was in Sankt-Vith terug heel goed bezig en dat bevestigde hij ook in Eksel. Na kettingproblemen toch knap 4de geworden.

     

    Brian De Graeve:

    Bij de Aspiranten 12 jaar nam Brian een goede start op dit razendsnel parcours, het was een viertal weken geleden dat hij nog op de MTB zat wegens het rijden van wegwedstrijden. Brian behaalde de 8ste plaats en blijft op een 6de plaats staan in het klassement.

     

    FUNKLASSE

    Zondagmorgen trok de Funklasse het spektakel op gang. Winnaar was zoals vorig jaar Robin Porters, die hiermee ook zijn zoveelste Limburgse trui binnenhaalde. In het uitgebreide deelnemersveld reden ook renners van het Vanomobilteam mee. Filip Van Hecke eindigde net buiten de top10 op een mooie elfde plaats, kort gevolgd door Steve Dewitte op een veertiende plaats. Verder zagen ze voor het eerst sinds lange tijd out opnieuw Kevin Messagie meerijden, die al onmiddellijk verdienstelijk van de partij was op de 45ste plaats. Glenn Everaert eindigde op de 55ste plaats, Ivo Van Landeghem op de 57ste plaats.

     

    Filip Van Hecke:

    “Van op de tweede rij kon ik starten. Zoals al enkele malen dit jaar miste ik de start een beetje waardoor ik slechts als 18de doorkwam op het einde van de eerste ronde. Het was een heel snelle omloop waardoor het moeilijk was om gaten dicht te rijden, maar kwam onder stoom en haalde de ene na de andere in. Uiteindelijk streed ik met een viertal voor de tiende plaats en werd tweede in de spurt van de vier, op slechts een handvol seconden van de 9de plaats.”

    Vanomobil 10-08-2011 eksel1.jpg                 Vanomobil 10-08-2011 eksel2.jpg
    Vanomobil 10-08-2011 eksel.jpg 

    Kevin Messagie:

    Zijn eerste wedstrijd dit seizoen, door een blessure. Moest achteraan starten en is vrij diep moeten gaan wegens het smalle parcours. Werd uiteindelijk 45ste.


    MASTERS

    Bij de Masters 2 verdedigde Marc Van Acker de rode Vano-kleuren. Hij reed zich naar een mooie 14de plaats in een reeks die gewonnen werd door Kurt Tempst. Limburgs kampioen werd John Soenen op de 3de plaats algemeen.

     

    Marc Van Acker:

    Had als voorbereiding 2 wegkoersen gereden en eindigde op een 14de plaats.

     

    Bij de Masters 1, die 2 minuten na de Elites startten, was het vooral uitkijken naar Peter Douha, die hier zou strijden voor de Limburgse trui. Naast hem reden ook Davy Thienpont en David Hayen mee. Peter reed een sterke wedstrijd na een iets mindere start, en strandde op een knappe derde plaats algemeen achter Maes en Delfosse. Hiermee werd hij ook Limburgs kampioen voor Jacobs en Donné. Davy reed ook een sterke wedstrijd en eindigde op een mooie negende plaats. David verging het iets minder en eindigde op de 17de plaats.

     

    Peter Douha:

    Bij de start zat hij in 4de positie en door een kleine schuiver verloor hij de aansluiting met de top 3. Omdat het er zo snel aan toeging was het moeilijk om een kloof van 10” dicht te rijden. Na 3 ronden was de aansluiting met de kopgroep terug een feit en samen met Ronny Devries streden ze voor plaats 2 en 3. Op 2 ronden van het einde kon Peter Douha terug versnellen en nam afstand van Gerrit Delfosse en Ronny Devries maar Delfosse kon het gat terug dichtrijden. De laatste kilometers opnieuw een versnelling van Peter en ditmaal kraakte Delfosse waardoor het podium een feit was en meteen ook de titel van Limburgs Kampioen.

    Vanomobil 10-08-2011 P1010905.JPG Vanomobil 10-08-2011 P1010903.JPG
    Vanomobil 10-08-2011 P1010895.JPG
    Vanomobil 10-08-2011 Eksel-Merida-Flanderscup-31-07.jpg

    Davy Thienpont:

    Veel deelnemers en meteen een goede positie na de start wat hem uiteindelijk een 9de plaats opleverde.

     

    David Hayen:

    Zat meteen met vermoeide benen na zijn vakantie en besloot gewoon uit te rijden.

    Kwam uiteindelijk als 17de over de meet.

     

    ELITES / BELOFTEN

    Bij de Elites en Beloften stond veel mooi volk aan de start met Van Hoovels, Aernouts en Berden als blikvangers. Spijtig genoeg moest Vanomobil-topper Davy Huygens verstek laten gaan vanwege een ontsteking in de rug. Maarten Wauters en Jeroen Van De Vijver reden wel mee, waarbij Wauters ook kon meedingen naar de Limburgse trui. Op het snelle parcours reden de kleppers al snel naar voor en werd het tempo hoog opgetrokken. Vooraan ontstond er een kopgroep met Van Hoovels, Aernouts, De Backer en Berden, waarbij Bart Aernouts de overwinning kon binnenhalen. Maarten Wauters kreeg in de startronde af te rekenen met kettingproblemen en verloor zo kostbare tijd en plaatsen. Na een inhaalrace kreeg hij halverwege de koers opnieuw kettingproblemen en werd weer achteruit geslagen. Desondanks kon hij op een 18de plek eindigen, en mocht als derde op het Limburgse podium na Berden en Tielens. Jeroen Van De Vijver kende ook een mindere start en moest eveneens een inhaalrace doen. Dit lukte hem vrij aardig en hij eindigde mooi als 9de belofte.

     

    Maarten Wauters:

    Had deze wedstrijd met stip genoteerd maar kettingproblemen beslisten er anders over.

    Mocht toch op het podium als 3de Limburger naast Ben Berden en Tielens.

    Vanomobil 10-08-2011 P1010910.JPG 

    Jeroen Van De Vijver:

    Kwam net terug van de Alpen van een heel zware trainingsweek met klim en techniektrainingen. Kon de eerste 2 ronden niet opschuiven maar in het wiel van Gody Jacobs en Gerrit Delfosse kwam er schot in de zaak. Uiteindelijk werd Jeroen afgetikt als 9de Belofte.

     

    Op Maandag reed Jeroen de wegkoers in Lokeren en zat in de 2de groep. De laatste 5 ronden kregen ze terug aansluiting met de kopgroep en had zicht op een plaats bij de eerste 15 maar wegens een remmanoeuvre achteruit geslagen. Een 42ste plaats op 122 deelnemers was het resultaat.

    Enkele foto's van de Vanomobil renners in aktie.
    Vanomobil 10-08-2011 P1010871.JPG Vanomobil 10-08-2011 P1010858.JPG
    Vanomobil 10-08-2011 P1010868.JPG Vanomobil 10-08-2011 P1010866.JPG
    Vanomobil 10-08-2011 P1010884.JPG Vanomobil 10-08-2011 P1010883.JPG Vanomobil 10-08-2011 P1010877.JPG
    Vanomobil 10-08-2011 P1010873.JPG Vanomobil 10-08-2011 P1010878.JPG

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke
    Bewerking: Kenny Janssens

    14-08-2011 om 23:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 13 Augustus – KAPELLE-OP-DEN-BOS (1880) -
    BELGISCH KAMPIOENSCHAP
    A-reeks
    1 Gianni COOMAN
    2 Tom Penninckx
    3 Kristof Muys
    4 Jurge Diependaele
    5 Tom De Smet
    6 Danny Saelens
    7 Nico Savat
    8 Christophe De Grom
    9 Bjorn Lison
    10 Peter Van Damme

    VWF 13-8-11-bk-kapelle 282.jpg
                 Podium Catg.A met Gianni Cooman en de 3de Kristof Muys.

    VWF 13-8-11-bk-kapelle 290.jpg
            Emotioneel moment van vader Jerry Cooman met zijn zoon Gianni.

    VWF 13-8-11-bk-kapelle 143.jpg  

                                                     Start Catg.A

    C-reeks
    1 Emmanuel HIEL
    2 Eddy Merckx (Bornem)
    3 Jerry Cooman
    4 Ronny Van Der Vurst
    5 Pascal Raes
    6 Guy De Coster
    7 Peter Dockx
    8 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    9 Pascal Kestemont
    10 Willem Van Der Heyden
    VWF 13-8-11-bk-kapelle 298.jpg

            Podium Catg.C met Emmanuel Hiel, Eddy Merckx en Jerry Cooman.

    D-reeks
    1 Henri HERMANS
    2 Dominique Turcksin
    3 Dirk Van Hove
    4 Rudy Berwart
    5 Willy Van Herreweghe
    6 Joseph Devits
    7 Danny De Backer
    8 Rene De Brucker
    9 Luc D'Hooghe
    10 Dirk Goolaerts

    VWF 13-8-11-bk-kapelle 117.jpg
      Podium Catg.D met Henri Hermans, Dominique Turcksin en Dirk Van Hove.

    VWF 13-8-11-bk-kapelle 070.jpg 

                                               Aankomst Catg.D


    E-reeks
    1 Luc VAN DEN STEEN
    2 Luc Van Mol
    3 Hugo Lismont
    4 Hugo Van Linden
    5 Joost Pieters
    6 Jos Maes
    7 Yvan Coopman
    8 Chris Somers
    9 Frank De Pelsmaker
    10 Marc Jacobs
    VWF 13-8-11-bk-kapelle 133.jpg

          Podium Catg.E met Luc Van Mol, Yvan Coopman en Chris Somers.

    F-reeks
    1 Freddy VRANKEN
    2 Marc Vervondel
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Alfons Van Raemdonck (Melsele)
    5 Rik Scheirlinckx
    6 Lucas Vangoidsenhoven
    7 Jozef Van Isterdael
    8 Jean Pierre Broothaerts
    9 Jose De Clercq
    10 Guido Cornet

    VWF 13-8-11-bk-kapelle 064.jpg
           Podium Catg.F met Freddy Vranken, Marc Vervondel en Roger Hoof.

    VWF 13-8-11-bk-kapelle 029.jpg 

                                                Aankomst Catg.F


    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Werner Dullaert (St.Gillis)
    3 Julien Vyvey
    4 Theo Coudyzer
    5 Gaston Van De Plas
    6 Jozef Saerens
    7 Pierre Jacobs
    8 Etienne Vandenhouwe
    9 Gilbert Vandenheuvel
    10 Willy Roels
    VWF 13-8-11-bk-kapelle 056.jpg

            Podium Catg.G met Andre Ceurens, Werner Dullaert en Julien Vyvey.

    VWF 13-8-11-bk-kapelle 043.jpg 

                                               Aankomst Catg.G


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    14-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 14/08 - NIJLEN -
    Kampioenschap Van Antwerpen

    Categorie A/B

    A aantal deelnemers: 58
    B aantal deelnemers: 23
    1-Raf Van Hove (B)
    2-Philippe Van Opstal (Kampioen Van Antwerpen)
    3-Tom Van De Poel (B) (Kampioen Van Antwerpen)
    4-Geert Verbraeken (B)
    5-Koen Vleugels
    6-Christophe Beddegenoodts 7-Stijn Pitschon 8-Jan Discart 9-Christophe Van Overloop 10-Bart Verdonck 11-Ben Van Baelen 12-Erik Wellens (B) 13-Sven Vercammen 14-Glen Loos 15-Tom Leysen 16-Tom Op de Beek (B) 17-Stijn Rombouts 18-Pieter Lenaerts 19-Kim Vandingenen 20-Kristof verschueren 21-Kim Van Dijck 22-Andy Michielsen 23-Christof Smolderen 24-Jurgen driesen 25-Bert Dockx (B) 26-Jef Van Olmen 27-Frank Schellekens (B) 28-Sven Verstraeten 29-Sven Diessen (B) 30-Bart Vanden Wyngaerd (B)

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 41
    1-Rudy Lahou
    2-Chris Vanderaerden
    3-Henri hermans (Kampioen Van Antwerpen)
    4-Andre Aertgeerts
    5-Wim Van Looy
    6-Marc Kiesekoms 7-Jeff Van Eyndt 8-Alex Ackermans 9-Wim Van thielen 10-Filip Casseau 11-Hans van Bael 12-Herman Proost 13-Jan Van den Brande 14-Kris Govers 15-Patrick Verdonck 16-Patrick Wouters 17-Dirk Fuchs 18-Danny Van Hoof 19-Dirk De Wijngaerd 20-Marc Vekemans

    Categorie D:
    Aantal deelnemers: 8
    1-Francy Baptist
    2-Paul Geudens
    3-Marc Heulens (Kampioen Van Antwerpen)
    4-Hugo Lismont
    5-Dennis Van tendelo
    6-Andre Volkaerts 7-Eddy mertens 8-Staf Lievens

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 9
    1-Georges Vonckx (Kampioen Van Antwerpen)
    2-Jan Van Hove
    3-Francois Mertens
    4-Viktor Van Den Eynde
    5-Willy Van herck
    6-Jos De Wever 7-Frans Bastiaens 8-Jan Guido Geudens 9-Nico Wijnen

    14-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 13/08 – BRASSCHAAT (Bethanie)

    Categorie A/B:
    A = deelnemers: 44
    B = deelnemers: 15
    1-Erik Wellens (B)
    2-Stijn Rombouts
    3-Christophe Smits
    4-Patrick Brees
    5-Tom Hoest
    6-Tom De Meyer 7-Stijn Pitschon 8-Raf Martens 9-Frank Schellekens (B) 10-Kristof Verschueren 11-Klaas Stijnen 12-Stephane Joosen 13-Piet Hereijgers (B) 14-Bart Vanden Wyngaerd (B) 15-Dave Van den Broeck 16-Nick Vandermaesen 17-Rik De vree (B) 18-Walter de Visscher 19-Koen Diels 20-Benny Helsen 21-Ovi De Keyser (B) 22-Steven De Koster (B) 23-Jurgen Driesen 24-Jan Peeters (B) 25-Kim Van Dingenen 26-Wouter Goosen 27-Jasper Van Nimmen 28-Peter Enkels 29-Erik Op de beek (B) 30-Kristof Broeckmans

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 30
    1-Patrick Verdonck
    2-Benny Van Gansen
    3-Marc De cock
    4-Peter Roelands
    5-Matti De Baat
    6-Marc Kiesekoms 7-Bert Wouters 8-Rudy Sels 9-Jan Cortoos 10-Geert Wouters 11-Eddy Van Looy 12-Marc Vekemans 13-Bruno Brabants 14-Patrick Wouters 15-Wim Van Thielen 16-Jan Van De Kieboom 17-Freddy Stoks 18-Joel Wouters 19-Bert Wellens 20-Luc Verschoren

    Categorie D:
    Aantal deelnemers: 9
    1-Francy Baptist
    2-Marc Heulens
    3-Andre Volkaerts
    4-Staf Lievens
    5-Theo Poorters
    6-Johan brouwers 7-Jan Poelmans8-Jan Van Wezenbeeck

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 8
    1-Georges Vonckx
    2-Ludo De bakker
    3-Jozef Laureys
    4-Andre Peeters
    5-Nico Wijnen
    6-Gaston Sannen 7-Frans Bastiaens 8-Willy Mous

    14-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 14/08/2011

    waod_3.jpg
    Zondag 14 Augustus 2011 – WOESTEN (8640)

    Klassieke wegwedstrijd met handicap

    1.Luyssen Geoffrey

    2.Devolder Frederik

    3.Vanneste Kristof

    4.Watteny Patrick

    5.Durant Martin

    6.Lefebvre Barry 7.Butaye Jeremy 8.Costello Tim 9.Goudeseune Hervé 10.Vlerick Freddy 11.Decaestecker Patrick 12.Delodder Sebastiaan 13.Derynck Peter 14.Deschilder John 15.Vancoolen Kevin 16.Declerck Johan 17.Tiers Pascal 18.Verhelst Nico 19.Legrand Wesley 20.Van Exem Timothy 21.Lannoo Denny 22.Levas Marcel 23.Levas Laurent 24.Croquette Jeroen 25.Vandevoorde Albert 26.Mus Christophe 27.Gautier Raymond 28.Jonkheere Paul 29.Verplancken Dries 30.Lams Felix 31.Reniers Bram 32.George Gery 33.Bekaert Stijn 34.Vanderhaeghen Frederik 35.Steptou Phil 36.Tandt Ismael 37.Verhelst Kris 38.Chamon Alex

    Uitslag +65

    1.Levas Marcel

    2.Vandevoorde Albert

    3.Gautier Raymond

    4.Lams Felix

    5.George Gery

    Klassement Internationale Kampioenschappen 2011

    1.Devolder Frederik

    2.Costello Tim

    3.Durant Martin

    4.Butaye Jeremy

    5.Luyssen Geoffrey

    6.Lefebvre Barry 7.Watteny Patrick 8.Decaestecker Patrick 9.Vlerick Freddy 10.Delodder Sebastiaan 11.Vanneste Kristof 12.Deschilder John 13.Goudeseune Hervé 14.Declerck Johan 15.Levas Marcel 16.Ptiers Pascal 17.Derynck Peter 18.Verhelst Nico 19.Cancoolen Kevin 20.Legrand Wesley 21.Vandevoorde Albert 22.Levas Laurent 23.Gautier Raymond 24.Van Exem Timothy 25.Jonkheere Paul 26.Verplancken Dries 27.Lams Felix 28.George Gery 29.Lannoo Denny 30.Croquette Jeroen 31.Chamon Alex 32.Mus Christophe 33.Steptou Phil 34.Reniers Bram 35.Tandt Ismael 36.Verhelst Kris 37.Bekaert Stijn 38.Vanderhaeghen Frederik

    Klassement Internationale Kampioenschappen 2011 +65

    1.Levas Marcel

    2.Vandevoorde Albert

    3.Gautier Raymond

    4.Lams Felix

    5.George Gery

    14-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    13-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES BELGISCH KAMPIOENSCHAP VWF TE KAPELLE-OP-DEN-BOS
    FILM CAT A
     


    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    13-08-2011 om 23:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 13/08/2011 GENK-GENK - Pro Tour – 189,2 km - 04h12min

    RIT 5 - ENECO TOUR – Aantal deelnemers: 154
    1 Matteo BONO LAM
    2 Sergey RENEV AST
    3 Artem OVECHKIN KAT op 3"
    4 Tomas VAITKUS
    AST op 6"
    5 Jurgen ROELANDTS
    OLO
    6 Denis GALIMZYANOV
    KAT
    7 Kenny Robert VAN HUMMEL
    SKS
    8 Jacopo GUARNIERI
    LIQ
    9 Robbie MCEWEN RSH
    10 Taylor PHINNEY BMC
    29 Kristof GODDAERT uit St.Gillis
    ALM
    34 Greg VAN AVERMAET uit Hamme BMC
    61 Michael VAN STAEYEN uit Schoten
    TSV
    68 Dominique CORNU uit Beveren TSV

    13/08/11 PLOMBIERES (LG) – Elite z.c./U23 – 105 km – 02h32min30
    Aantal deelnemers: 114

    1 THOME Kevin  LOTTO-BODYSOL-PCW

    2 DRON Boris   LOTTO-BODYSOL-PCW

    3 VANDYCK Niels uit Puurs  JONG VLAANDEREN op 6"

    4 VEJMELKA Daniel  LUCA TEAM BELGIUM

    5 NOLTEN Bram  MAASLANDSTER op 9"

    6 ANCIAUX Maxime  LOTTO-BODYSOL-PCW op 2’06"

    7 COMMINETTE Jean-Michel   ST MARTIN TOURNAI

    8 SCHILD René  TEAM OPTIME RADSPORT

    9 STASSEN Julien UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 2’11"

    10 SAVO Anthony  VC HAUT PAYS

    30 WIELFAERT Kristof uit Lokeren  ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE op 2’13"

     

    13/08/2011 KLERKEN (W) - Elite z.c./U23 – km – 01h46min

    Aantal deelnemers: 25
    1 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 KUYPERS Bart (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    3 DEMEYERE Geoffrey (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    4 BAINES ASHLEY
    5 LANGEDOCK Mathieu
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    6 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS) op 1’12"
    7 DECLERCQ Thierry
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 2’22"
    8 SINCLAIR DAVID
    (GWR TEAM)
    9 LLEWELYN KINCH (TERRA FOOTWEAR)
    10 DEWILDE Wouter (TRUST MTB TEAM VZW)

    13/08/2011 BEVEL (A) - Elite z.c./U23 - 119 km – hmin

    Aantal deelnemers:

     

    13/08/2011 BEVEREN-ROESELARE (W) - Elite z.c./U23 - 113,9 km – 02h40min

    Aantal deelnemers: 64

    1.RAEDT Nielsen-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    2.MAES Jo-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    3.BORRY Kim-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    4.VAN ACKER Kevin-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 3"

    5.SPOKES SAMUEL-EFC-QUICK.STEP CYCLING TEAM op 6"

    6.DE BOSSCHER Koen uit Kalken -CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM op 1’02"

    7.LEFEVER Nico-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    8.VANHAVERBEKE Jurgen-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    9.CLAEYS Kevin-AN POST SEAN KELLY TEAM op 1’20"

    10.VAN HEUVERSWIJN Quentin-TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

     

    13/08/2011 KEMZEKE - TROMP (O) - Elite z.c./U23 - 117 km – 02h43min

    Aantal deelnemers: 77

    1.DZERVUS DARIJUS-an post sean kelly

    2.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 7"

    4.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK

    5.SMET Guy uit Kruibeke -PWC ALIPLAST

    6.BRACKE Tony-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    8.HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    9.COOMANS Björn uit Willebroek -PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    10.VERHOEVEN Nico-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    15.HERREBAUT Jeffrey uit Zele -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    16.VAN GUYSE Jarno uit Stekene -EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    17.ILEGEMS Ken uit Hemiksem -ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    20.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken -WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    23.VERBEKE Stijn uit Sinaai -WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    28.TEN HARTOG Guy uit Sinaai -WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    29.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    34.PERSOON Joeri uit Stekene -CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    36.OTT Stefan uit Waasmunster -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    37.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis -AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    38.WIELANDT Sven uit Beveren -A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    13/08/2011 PAAL (BERINGEN) (LB) - U23 - 118 km – 02h42min

    Aantal deelnemers: 34

    1.OP´T EYNDE Thomas-CT TOMACC

    2.SWINNEN Stef-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    3.ENGELEN Ruben-ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    4.VAN BYLEN Jens-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    5.VAN THIELEN Jeffrey-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    6.ROOSEN SJORS-WV DE JONGE RENNER

    7.BROEKMANS Glenn

    8.KOUWENBERGH Bryan-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.VANBRIEL Laurens-VAN GOETHEM/PRORACE CT op 2’00"

    10.LENNERTZ Sam-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 4’00" 

    13/08/2011 HEUSDEN (O) - Dames Elite - 93,6 km – 02h22min

    Aantal deelnemers: 77

    1.CORAZZA Martina-KLEO TEAM

    2.HENRION Ludivine-LOTTO HONDA TEAM

    3.LAVRIJSSEN Birgit-WT DOLMANS LANDSCAPING

    4.LINDBERG Marie-REDSUN CYCLING TEAM op 30"

    5.DRUYTS Kelly uit Wilrijk -TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    6.ARYS Evelyn-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    7.BORTOLUS Chiara-KLEO TEAM

    8.BAUKJE Doedee-WV ZEEUWS-VLAANDEREN

    9.CEULEMANS Dunja-RSC DE ZUIDWESTHOEK

    10.D`HOORE Jolien-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 1’36"

    19.NOBUS Anja uit Waardamme -GKV CYCLING TEAM

    25.ROBERT Valerie uit Vrasene -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    28.CROKET Gilke uit Bornem -WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    35.WERNER Laure uit Duffel -LOTTO HONDA TEAM

    58.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis -EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    64.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene -SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    13-08-2011 om 23:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!

    Druyts Lenny KOP 2011.jpg
    Zaterdag 13/08/2011 ITTERBEEK-DILBEEK (VB) - Nieuwelingen - 63 km – 01h36min

    Aantal deelnemers: 64

    1.SCHILLING JONATHAN-CHIPOTLE

    2.PARKS DANIEL-CHIPOTLE

    3.VERWILST Dieter-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’32"

    4.VAN HECKE Elias uit Hamme -RUDYCO CYCLING TEAM op 1’36"

    5.VAN DAMME Maxel-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 2’54"

    6.DESSEAU MICHAEL-CHIPOTLE op 2’56"

    7.GUNST DAVY-ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8.OSEÏ VERTEZ Matthias uit St.Niklaas -CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    9.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    10.KERREMANS Niels-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    12.VERTENTEN Jens uit St.Niklaas -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    18.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode -RUDYCO CYCLING TEAM

     

    13/08/2011 STEENHUIZE (O) – Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR – 34’58"

    Aantal deelnemers: 5

    1.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.SCHOKKAERT Febe-IMMO NLVK CYCLING TEAM

    3.NOËL Jara-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.LOUCHAERT Justine-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 17"

    5.LAUWAET Jolien-ISOREX CYCLING TEAM op 7’07"

     

    MEISJES 13 JAAR – 42’53"

    Aantal deelnemers: 2

    1.PIETERAERENS Dorien-WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.DE SLACHMUYLDER Yara-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

     

    MEISJES 14 JAAR

    Aantal deelnemers: 3

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk -AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.EIJSSEN Alitcia-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.DE POTTER France-YOUNG SCHELDE CT

     

    JONGENS 12 JAAR – 34’58"

    Aantal deelnemers: 41

    1.BEKAERT Yentl-JONGE RENNERS ROESELARE

    2.HILLEN Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL

    3.SCOPONI Dante-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.SNELS Robbe-WSC HAND IN HAND BAAL

    5.CASSAERT Loran-JONGE RENNERS ROESELARE

    6.GOOSSENAERTS Chloë-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.VERTONGEN Jens-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    8.VANOVERBERGHE Jens-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.VERCAMST Wesley-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10.SCHOKKAERT Febe-IMMO NLVK CYCLING TEAM

    18.VAN GOETHEM Fabio-RUDYCO CYCLING TEAM op 1’18"

    20.DE BOCK Stijn-RUDYCO CYCLING TEAM op 1’35"

    30.DE GRAEVE Brian-VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 3’28"

     

    JONGENS 13 JAAR – 42’54"

    Aantal deelnemers: 32

    1.DE WEVER Merten -K.V.C. DEINZE VZW

    2.CLAUWAERT Jari-VA-CYCLING TEAM ZELE

    3.BECK Cedric-W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.DELBAERE Kenny-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    5.VERHOFSTADT Thibau-RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    6.MOREELS Louis - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    7.VAN ASSCHE Bert-VA-CYCLING TEAM ZELE

    8.TIMMERMANS Tim-THOMPSON

    9.COMMISSARIS Lucas - WAC HOBOKEN

    10.DE BROUWER Jeffrey-ISOREX CYCLING TEAM

    14.APERS Ruben-(W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    19.VAN DE VOORDE Lennert-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    32.HAEGEMAN Wannes-WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 14 JAAR – 01h17min

    Aantal deelnemers: 54

    1.BOLLÉ Maxim-KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2.VANDERMEER Laurens-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.STOCKX Vital-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4.PEETERS Ferre-K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.NEIRYNCK Aidan-ISOREX CYCLING TEAM

    17.DE WITTE Sven-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19.DRUYTS Lenny-AFDELING ANTWERPEN - WBV

    24.DE WILDE Arno-WIELERTEAM WAASLAND VZW

    44.DE LOOSE Arne-RUDYCO CYCLING TEAM op 5’07"

    45.DE KEVER Gerben-(W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)

    46.DE RAEVE Jordy-RUDYCO CYCLING TEAM

    13-08-2011 om 23:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WOENSDAG 17 AUGUSTUS - JUNIORES TE BEVEREN

    Nieuws van het Comité ter Heropleving van de Wielersport.

     

    Juniores op woensdagavond 17 augustus.

    - Op woensdag 17 augustus organiseert CHW een wedstrijd voor juniores op Gaverland in de Luitenant Van Eepoelstraat. Het is de 570ste wedstrijd. Het vertrek zal gegeven worden om 18 uur voor 15 ronden of 99 km. Er wordt gereden langs de Meersenweg, Gaverlandstraat, Schoolstraat, Dambrugstraat, Kalishoekstraat, Bergmolenstraat, Brielstraat, Koolputstraat, Leurshoek, Floralaan en weer Luitenant Van Eepoelstraat.

    Op het parcours zijn 35 seingevers nodig. Alle formaliteiten vinden plaats in Café Kolenhof. WBV stuurt Sandra Van Bogaert en Killiaan De Neef om CHW-voorzitter William Vettenburg te vergezellen.

     

    - Er gaan weer stemmen op om volgend jaar dan toch weer voor EZC&U23 te organiseren. Tot voor enkele jaren was deze wedstrijd nog de Grote Prijs Bezettingwerken Guy Smet voor die categorie.


    KALLO

    Deze week kwam het tot een akkoord met de mensen van Kallo om vanaf 2012 in deze Beverse deelgemeente opnieuw een wedstrijd te organiseren. Nadat begin 2011 Secretaris Guido Van Nauw van CHW reeds was benaderd door iemand uit Kallo, bleef het geruime tijd stil. Deze week dan, nam Eddy De Schepper contact op met CHW en er kan nu al een wedstrijd voor categorie 1.18 Open worden aangekondigd voor september 2012 ter gelegenheid van Kallo-kermis.

    Daar Eddy De Schepper voorzitter is van KSK Kallo, zal alles zich afspelen op Hoog Kallo ter hoogte van de voetbalaccommodatie. Er werd reeds een voorlopig parcours van 9 km uitgestippeld dat vertrekt aan Hoog Kallo ter hoogte van de accommodaties van de voetbalclub. Van daaruit zou het dan naar de Kwarikweg en de parallelweg naast de Expressweg gaan en zo via een stukje haven terug Kallo binnen met aankomst op Hoog Kallo. Toch zal nog moeten bekeken worden of deze omloop haalbaar is vermits de renners  treinsporen van het goederenverkeer moeten dwarsen.

    Begin der jaren '90 organiseerde CHW daar ook al voor liefhebbers.

    1990: 23 dln 1.Sandro Bottelberghe (Luik).

    1991: 59 dln 1.Franky Weemaes voor Patrick Cocquyt.

    1992: 39 dln 1. Marnix Van Impe voor Dirk Trogh.

    1993: 47 dln 1.Dirk Lenoir voor Patrick Cocquyt.

    Vanaf 1994 kon er in die gemeente geen financiële medewerking meer worden gevonden en CHW zag zich verplicht zich terug te trekken.

                    KOERS KALLO 1991 Weemaes.jpg 

    In 1991 te Kallo: de winnaar Franky Weemaes uit Melsele.

    KOERS KALLO 1993 de moor &bodelijn.jpg 

          In 1993 te Kallo: een ontsnapping met Luc De Moor en Patrick Bobelijn.

    KOERS KALLO 1993 winaar lenoir.jpg 

                               In 1993: de winnaar Dirk Lenoir uit Evergem.

      

    VERREBROEK

    Vliegend Wiel Verrebroek, dat ook al vele jaren samenwerkte met CHW, heeft zelf een organisatievergunning aangevraagd bij de Wielerbond. CHW zal dus na vele jaren, geen koersen meer moeten aanvragen voor Verrebroek.

    Wat de profkoers daar in 2012 betreft, die zou weer op dezelfde dag plaatsvinden als de wedstrijden der aspiranten in Beveren.

     

    Tekst en foto’s: fvdv

    13-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 13/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 
    13/08/2011 INGELMUNSTER (W) - Juniores – km – 02h01min

    Aantal deelnemers: 92

    1.MYNGHEER Daan-JONGE RENNERS ROESELARE

    2.VANDROMME Evert-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 2"

    3.VANDEWALLE Matthias-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.VERMEULEN Alexey-TEAM TURNER

    5.CRAEYMEERSCH Brecht-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    6.WEGGE Romeo-KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7.GHELDOF Henry-JONGE RENNERS ROESELARE

    8.DEVRIENDT Damon-KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    9.EATON Daniel-STRADA RACING

    10.TRIO Bjarne-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    13/08/2011 ROOSDAAL-STRIJTEM (VB) - Juniores - 87,1 km – 02h09min

    Aantal deelnemers:

    1.VALLEE Boris-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.BROES Michiel-WSC HAND IN HAND BAAL

    3.PUT Timothy-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.SCHEPMANS Brecht -LIMBURGSE AFDELING

    5.DE CLERCQ Ide-WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    6.LEEMANS Rob-KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.SLEEUWAGEN Robin-THOMPSON

    8.CALLAERT Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9.RUYTERS Brecht-UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.VAN EMPEL Etienne-UWTC DE VOLHARDING

    12.GEERINCK Jens uit Gremebergen -AVIA CYCLING TEAM op 15"

    25.VAN DE VELDE Matthias uit Hamme -ISOREX CYCLING TEAM

    42.PRAET Robin uit Zele -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    50.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren -WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    13/08/2011 VORSELAAR (A) - Juniores - Stad tot stad - 110 km – 02h38min

    Aantal deelnemers: 104

    1.VAN TRIJP Maarten-AVIA CYCLING TEAM

    2.KERKHOF Tim-WV Schijndel

    3.MERTENS Tom-DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.BRUSSELMAN Twan-WV DE JONGE RENNER

    5.POT Sebastiaan-SINNIGE BOUW

    6.ROOSEN Timo-TWC PIJNENBURG

    7.VAN DINGENEN Sander-WSC HAND IN HAND BAAL

    8.SWEECK Diether-KDL CYCLINGTEAM op 6"

    9.GEUENS Alexander-KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’44"

    10.VAN IERSEL Dennis-TWC Pijnenburg

    31.BONNE Diego uit De Klinge-STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

     

    13/08/2011 BEKEGEM (W) - Dames Jeugd - 60 km – 01h38min

    Aantal deelnemers:

    Juniores - Aantal deelnemers: 31

    1.DELANOTE Hanne-CT COVEMAECKER - BALANS

    2.NIJNS Nathalie uit Lille-SENGERS LADIES CYCLING TEAM op 49"

    3.DELTOMBE Evelien-VZW DE DEMERSPURTERS op 1’00"

    4.DRUYTS Jessy uit Wilrijk-TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    5.BOGAERT Lisa-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.VERSCHELDEN Nathalie-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    7.CORTHOUT Shauni- WAC HOBOKEN

    8.HELLEMONS Ashley-WV DE JONGE RENNER

    9.ROELEN Evy-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.BURY Melissa

    17.VERWULGEN Julia uit Moerbeke-SENGERS LADIES CYCLING TEAM

     

    Nieuwelingen - Aantal deelnemers: 28

    1.KOPECKY Lotte-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VAN DER MEULEN Kaat-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’15"

    3.MEYVISCH Molly-GKV CYCLING TEAM

    4.DELBAERE Fien-YOUNG SCHELDE CT

    5.VERDONSCHOT Laura-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.VAN DEN DRIESSCHE Femke-VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    7.VAN DEN STEEN Kelly-ISOREX CYCLING TEAM

    8.TURBLIN Chloe-PEDALE MADELEINOISE

    9.VANDEWALLE Isabel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.LOWIE Lydwine-ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    27.DE RIDDER Ivy uit Gremebergen-WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 3’20"

    13/08/2011 POLLEUR-STOUMONT-POLLEUR – Topcompetitie - Nieuwelingen – km – 01h47min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DER POEL Mathieu -ISOREX CYCLING TEAM

    2.VAN HOOYDONCK Nathan -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.ALLEGAERT Piet -JONGE RENNERS ROESELARE op 20"

    4.VAN DEN BOSCH Thomas -KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W. op 22"

    5.VAN DEN BRANDE Julien -CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO op 50"

    6.MERTZ Remy -TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    7.HEMROULLE Johan -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8.LUYCKX Brent -WSC HAND IN HAND BAAL

    9.GEERTS Jari -UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.REVIERS Jonas -SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    55.WATERSCHOOT Django uit Temse -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 5’09"

    56.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai -W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    70.MEERSSCHAERT Jeroen uit Temse -RUDYCO CYCLING TEAM op 7’01"

    77.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren -WIELERTEAM WAASLAND VZW op 9’36"

    83.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde -WIELERTEAM WAASLAND VZW

    84.PERSOON Wouter uit Stekene -IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

     

    13/08/2011 HEESTERT (W) - Nieuwelingen - 63 km – 01h32min

    Aantal deelnemers: 93

    1.BINATENA DIEGO

    2.DELMOTTE Dennis-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3.VAN DER BEKEN Robin-ISOREX CYCLING TEAM

    4.OWEN LOGAN

    5.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.VERBANCK Kevin-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.BRYON MIGUEL

    8.DEFREYNE Cedric-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    9.VAN DER BEKEN Arno-ISOREX CYCLING TEAM

    10.BURTON GERMAIN

     

    13/08/2011 HULDENBERG (VB) - Nieuwelingen - 55 km – 01h23min

    Aantal deelnemers: 51

    1.DE PLUS Laurens-KSC DENDERDTREEK LABIEKES
    2.FELGATE Ryan-CLUB FINTRO CT op 18"
    3.LEYSEN Senne-
    DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    4.DE BRUYN Jente-KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    5.KEKDERMANS JORDY-WILLEBRORD VOORUIT op 25"

    6.BUNTINX AUXENCE-VC PERUWELZ

    7.JESPERS Seppe-DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8.VAN DER AUWERA Sander-WSC HAND IN HAND BAAL op 1’26"

    9.PAUWELS Sander-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10.CUYVERS Jurian-DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    13-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 12/08/2011 ROERMOND-ROERMOND - Pro Tour – Tijdrit 14,7 km

    RIT 4 - ENECO TOUR – Aantal deelnemers: 159
    1 Jesse Sergent (NZl) Team RadioShack in 17’55"
    2 Alex Rasmussen (Den) HTC-Highroad op 14"
    3 Jurgen Roelandts (Bel) Omega Pharma-Lotto op 20"
    4 Vladimir Isaichev (Rus) Katusha Team op 27"
    5 Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team
    6 Jens Mouris (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team op 30"
    7 Maarten Tjallingii (Ned) Rabobank Cycling Team
    8 Taylor Phinney (USA) BMC Racing Team
    9 Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling op 32"
    10 Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad op 34"
    54 Dominique Cornu uit Beveren (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator op 1’11"
    61 Kristof Goddaert uit St.Gillis (Bel) AG2R La Mondiale op 1’16"
    63 Greg Van Avermaet uit Hamme (Bel) BMC Racing Team op 1’17"
    156 Michaël Van Staeyen uit Schoten (Bel) Topsport Vlaanderen - Mercator op 2’48"

     

    12/08/2011 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 102,4 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 118
    1 ADAM Gawlik (ENTENTE CYCLISTE RAISMES PETITE FORET)
    2 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 20"
    3 VAN LERBERGHE Bert
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 1’00"
    4 MAENE Kevin
    (CYCLING TEAM LUTHO) op 1’05"
    5 DESCAMPS Joris
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM) op 1’12"
    6 LAPIERE Ward
    (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    7 BOUTTÉ Kenzie (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    8 LAPEIRE Simon (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 FOURNIER FABIEN (EC RAISMES)
    10 CALLEWAERT Rodric (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM O)
    11 WOLSKI Marcin (MULTISPORT CYCLING TEAM

    13-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/08/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan WIM KRAS met zijn 1°Seizoenzege !!!

    Kras Wim KOP 2011.jpg 

    Vrijdag 12 Augustus 2011 – TEMSE-VELLE (9140)
    Toeristen

    Aantal deelnemers: 44

    1.Wim Kras (Vrasene)

    2.Jan Vlegels

    3.Koen Maris

    4.Dave Van Roeyen

    5.Koen Van Laere

    6.Etienne Claus 7.Peter Van Goethem 8.Filip Van Buynder 9.Lieven Soens 10.Mario Bolssens 11.Niels Dhondt 12.Kenny Janssens (Melsele) 13.Gert Smet 14.Franky De Fijn 15.Joris De Klippeleir 16.Kurt Thoen 17.J.Paul Moens 18.Kris Bolssens 19.Giovanni Van Drom 20.Steven Van Hautte 21.Peter Dierks 22.Michel Van Osselaer 23.Sven Goffaux 24.Kristof De Scheemaecker 25.Timmy Diependaele



    Proficiat aan MICHIEL DE WITTE met zijn 1°Seizoenszege !!!

    De Witte Michiel.png 

    Recreanten

    Aantal deelnemers: 59

    1.Michiel De Witte (Temse)

    2.Franky Boel

    3.Daniel Noens

    4.Yves De Saegher

    5.Joris Meersman

    6.Marc Van Hul 7.Gunther Van Meirvenne 8.Danny Smet 9.Tim Waegemans 10.Jurgen Van Havere 11.Filip Smet 12.Jan Heyrman 13.Peter De Bisschop 14.Stefan De Cock 15.Rudy Coppens 16.Luc Annaert 17.Dries Bolssens 18.Wim Beck 19.Marc Van Cleemput 20.Peter Bolssens 21.Dirk Vermicksel 22.Donald Wolfs 23.Massimo Illegems 24.Mark Van Hoye 25.Ivan Vincke

    13-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    12-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.RIT 11 TTC RONDE 2011 - DONDERDAG 11/08/2010 TE BEVEREN

    Banner TTC Ronde 2010.jpg

    Proficiat aan STEVEN VAN HOUTE met zijn 2°Seizoenszege en de Titel van Waaslands Kampioen !!!

    Van Houte Steven KOP 2011 1.jpg   TTC 11-08-2011 1.jpg
    Donderdag 11/08 - BEVEREN – Toeristen -  51 km

    Aantal deelnemers: 56
    1.STEVEN VAN HOUTE (Vrasene)
    2.Koen Van Laere
    3.Jerry Janssens

    4.Lieven Van De Perre

    5.Rikkie Matthijssens

    6.Keny Wille

    7.Mario Bolssens

    8.Franky De Fijn

    9.Kenny Janssens (Melsele)
    10.Sven Goffaux

    11.Franky Boel 12.Karel Peelman 13.Peter Van Goethem 14.Nico De Roeck 15.Kevin Van De Put 16.Giovanni Van Drom 17.Dirk Vermincksel 18.Tomas Neyt 19.Guido Spanoghe 20.Kurt Van Raemdonck 21.Eelco Smet 22.Wim Van Wert 23.Kurt Thoen 24.Marco Lambin 25.Alain Calle 26.Dennis Mijnsbergen 27.Koen Maris 28.Jurgen Van Havere 29.Philip Van Havenbergh 30.Niels D'hondt 31.Benny Eloot 32.Michel Van Osselaer 33.Valerie Robert 34.Marnix De Roos 35.Freddy Van Camp 36.Patrick De Beule 37.Peter Dierks 38.Jonathan Van Kerchove 39.Egwin Raes 40.Dimitri Scheers 41.Dean Bolssens 42.Dave Renders 43.Sam Van der Aa 44.Peter Hoskens 45.Jan Smet 46.Tom Middelkamp 47.Geert Schelkens 48.Chris Verhoeven 49.Wim Kras 50.Gino Dillen 51.Bert De Coster 52.Koen Van Belle 53.Dirk Bryssinckx 54.Dave Van Roeyen
    TTC 11-08-2011 2.jpg TTC 11-08-2011 3.jpg
    TTC Beveren 11-08-2011 PMA8172.JPG
    TTC Beveren 11-08-2011 PMA8002.JPG TTC Beveren 11-8-11-beveren 209.JPG  
    TTC Beveren 11-08-2011 PMA8015.JPG TTC Beveren 11-8-11-beveren 211.JPG
    TTC Beveren 11-08-2011 11-8-11-beveren 124.JPG
                  Renners van Fusion die een kijkje kwamen nemen.
    TTC Beveren 11-8-11-beveren 067.JPG TTC Beveren 11-8-11-beveren 117.JPG
    TTC Beveren 11-8-11-beveren 223.JPG TTC Beveren 11-8-11-beveren 146.JPG

    Foto's: Pierre Maes / Rita Thienpondt / Hugo Meirte

    12-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 12/08/2011

    waod_3.jpg
    Vrijdag 12 Augustus 2011 – WOESTEN (8640) -
    Tijdrit - 28 km

    36 – 49 jaar

    1.Wim Costello

    2.Vandenbossche Raf

    3.Philippe Jung

    4.John Deschilder

    5.Dirk Rabout

    6.Barry Lefebvre 7.Pascal Machu 8.Laurent Levas 9.Johan Blancke 10.Geoffrey Luyssen 11.Paul Jonckheere 12.Danny De Langhe 13.Wim Naessens 14.Phil Steptoe 15.Freddy Martel 16.Steve Snick 17.Christoph Werbrouck 18.Franky Schoreel 19.Andy Deleu

    12-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 11/08/2011

    waod_3.jpg
    Donderdag 11 Augustus 2011 – WOESTEN (8640) –
    Tijdrit +50 jaar - 21 km

    Aantal deelnemers: 26

    1.Carette Gerard (Fra)

    2. Vandenberghe Dirk

    3.Decaestecker Patrick

    4.Declerck Johan

    5.Durand Marc

    6.Vlerickx Freddy

    7.Beauprez Benny

    8.Nowak Manfred (Dui)

    9.Blommaert Dirk uit St.Niklaas

    10.Watteny Patrick 

    Blommaert Dirk.png
        Dirk Blommaert

    12-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 11/08/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan TOM DE BEER met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    De Beer Tom KOP 2010 1.jpg  VWF 11-8-11-beveren 290.JPG
    Donderdag 11 Augustus – BEVEREN (9120) - Beker Waasland

    A/C-reeks

    Aantal deelnemers: 88
    1 TOM DE BEER (Moerzeke)
    2 Nico Verwee
    3 Bert Dockx
    4 David Motte
    5 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    6 Dimitri Nijs
    7 Kristof Muys
    8 Kurt Pauwels
    9 Jerry Cooman (1C)
    10 Kurt Caboor
    11 Tom Arrow
    12 Angelo Everaert
    13 Peter Maes (Bornem)
    14 Dirk De Schrijver
    15 Gianni Cooman
    16 Bart De Baere (Moerzeke)
    17 Michael Van De Casteele (Bazel)
    18 Patrick Mettepenningen (Hamme)
    19 Steven Heirman (Hamme)
    20 Kevin Van De Cruijce
    21 Koen Vertommen
    22 Jeroen Haest
    23 Tom Verhoeven
    24 Kurt De Gronckel
    25 Joris De Wilde
    26 Thomas Vermassen
    27 Patrick Van Der Linden
    28 Franky Claeys
    29 Andre Prinsen
    30 Wim Rombaut (Stekene)
    VWF 11-8-11-beveren 283.JPG
    VWF 11-8-11-beveren 288.JPG
    VWF 11-08-2011 Beveren_PMA8102.JPG VWF 11-8-11-beveren 255.JPG
    VWF 11-8-11-beveren 257.JPG VWF 11-8-11-beveren 259.JPG
    VWF 11-8-11-beveren 258.JPG VWF 11-8-11-beveren 265.JPG
    VWF 11-8-11-beveren 266.JPG 
    VWF 11-8-11-beveren 003.JPG     VWF 11-8-11-beveren 088.JPG
    VWF 11-8-11-beveren 251.JPG VWF 11-8-11-beveren 090.JPG VWF 11-8-11-beveren 125.JPG


    VWF 11-8-11-beveren 204.JPG         VWF 11-8-11-beveren 136.JPG
    Tom Hermans (die later ten val kwam) en
    even het bewustzijn verloor. Na de scan
    een hersenschudding en schaafwonden
    vastgesteld in het ziekenhuis.
    VWF 11-08-2011 Beveren_PMA7671.JPG VWF 11-8-11-beveren 182.JPG

    Foto’s: Rita Thienpondt / Pierre Maes

    12-08-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    11-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 11/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 11/08/2011 HEERS-ANDENNE - Pro Tour – 191,2 km - 04h54min

    RIT 3 - ENECO TOUR – Aantal deelnemers: 165

    1 Philippe GILBERT OLO

    2 Grega BOLE LAM op 8"
    3 Ben HERMANS
    RSH
    4 Koen DE KORT SKS
    5 Linus GERDEMANN LEO
    6 Zdenek STYBAR
    QST
    7 Dries DEVENYNS
    QST
    8 Lars Ytting BAK
    THR
    9 Edvald BOASSON HAGEN SKY
    10 Greg VAN AVERMAET uit Hamme BMC
    17 Dominique CORNU uit Beveren 
    TSV
    58 Kristof GODDAERT uit St.Gillis
    ALM op 1’14"
    118 Michael VAN STAEYEN uit Schoten
    TSV op 16’27"

    Niet meer gestart: Thomas DE GENDT uit Beveren VCD

     

    11/08/2011 KORTRIJK (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 90 km - 02h12min

    Aantal deelnemers:

    1 MEERSMAN Gianni - LA FRANCAISE DES JEUX

    2 GARDEYN Gorik  VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM op 29"

    3 EECKHOUT Niko  AN POST SEAN KELLY TEAM

    4 PLANCKAERT Baptiste  LANDBOUWKREDIET

    5 HOVELIJNCK Kurt  DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    6 MURPHY John

    7 BAUGNIES Jérôme  TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    8 VERMOTE Julien  QUICKSTEP CYCLING TEAM

    9 DEGAND Thomas  VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    10 CLAEYS Dimitri  TEAM NETAPP op 48"

     

    11/08/2011 HALEN (LB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 145

    1 SMEYERS Floris (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    2 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    3 BROECKX Stig (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    4 ABE Takayuki
    5 VAN BROEKHOVEN Guy
    (POORTEN FERYN TEAM)
    6 GEYSEN Kurt (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 15"
    7 GRIETEN Kevin
    (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE) op 24"
    8 PUTSEYS Kevin
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.) op 37"
    9 KOWALSKI Rudy op 54"
    10 VERBEEK Dieter
    (VAN EYCK SPORT)
    29 PENNE Frederik (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM) op 3’28"

     

    11/08/2011 KORTRIJK DOORNIKSEWIJK (W) - Juniores - 78 km - 01h52min

    Aantal deelnemers: 71
    1 GHISTELINCK Paco (AVIA CYCLING TEAM)
    2 POT Sebastiaan (SINNIGE BOUW)
    3 VANHOUTTEGHEM Cedric (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    4 WHITE Tatham
    5 VERMEIRE Jordy
    (K.V.C. DEINZE VZW)
    6 FARAZIJN Maxime (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 38"
    7 VANDEWALLE Matthias
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 DECLERCQ Benjamin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    9 KONNO Genta
    10 TAYLOR Johnstone
    (TEAM DESCHUYTTER)

    Zondag 07/08/2011 - LANEUVILLE (LX) - Amateurs en Masters A - 78 km – 02h02min

    Provinciaal Kampioenschap
    1 STEVENS Thierry  
    LA PEDALE GAUMAISE

    2 MATHIEU Louis op 10"

    3 WILFAERT Kristof uit Lokeren  ENTENTE CYCLYSTE DE WALLONIE

    4 BOLLEN Erwin  ENTENTE CYCLYSTE DE WALLONIE op 42"

    5 GILLARDIN Christophe  LA PEDALE GAUMAISE  op 1'29"

    6 GRESSE Pierre-Henri  ARDENNE - GAUME

    7 LAFOURTE Anthony  TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY op 1'48"

    8 DE RIDDER Xavier  SECTION NAMUROISE op 2'00"

    9 LEGAND Sébastien  TEAM 53*12 op 4'55"

    10 DENIS Eddy  ARDENNE - GAUME

     

    11/08/2011 ELEWIJT - PK (VB) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    11-08-2011 om 22:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 10/08/2011

    vwf.JPG







    Woensdag 10 Augustus - MALDEREN (1840)
    A-reeks
    1 Ben VAN BAELEN
    2 Kenneth Verhoeven
    3 Tom Van Uffel
    4 Bart De Baere
    5 Bart Baeyens (Overmere)
    6 Raf Van Den Bossche
    7 Tom Hermans
    8 Peter Neels (Kruibeke)
    9 Jeannico Roelandt
    10 Gianni Cooman 

    VWF 10-8-11-malderen 236.jpg 

              Winnaar Catg.A Ben Van Baelen en de 2de Kenneth Verhoeven.
     

    C-reeks
    1 Jerry COOMAN
    2 Dirk De Schrijver
    3 Rudy Thomas
    4 Christophe Brieau
    5 Marc Tabourdon
    6 Bruno Bruyere
    7 Gregor Schots
    8 Dirk Goossen
    9 Johan Van De Noortgaete
    10 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    VWF 10-8-11-malderen 239.jpg
                   Winnaar Catg.C Jerry Cooman en de  2de Dirk De Schrijver.
    VWF 10-8-11-malderen 223.jpg

                                               Aankomst Catg.C


    D-reeks
    1 Henri HERMANS
    2 Willy Van Herreweghe
    3 Alex Ackermans
    4 John De Croock
    5 Dominique Turcksin
    6 Herman Proost
    7 Mark Vekemans
    8 Francis De Ridder
    9 Luc Van Roy
    10 Jan Moreels
    VWF 10-8-11-malderen 094.jpg
              Winnaar Catg.D Henri Hermans en de 2de Willy Van Herreweghe. 
    VWF 10-8-11-malderen 065.jpg 

                                                       Aankomst Catg.D

               
    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Danny De Coninck
    3 Wim De Waal
    4 Joost Pieters
    5 Roland Mersseman
    6 Patrick Convents
    7 Wim De Coninck
    8 Curt Maes
    9 Patrick Van Hoeymissen
    10 Erwin Puttemans
    VWF 10-8-11-malderen 095.jpg
           Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem en de 2de Danny De Coninck.  

    F-reeks
    1 Florent DE LEERSNYDER
    2 Willy Mous
    3 Noel Rogge
    4 Alan Kemp
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Freddy Vranken
    7 Eugene Vanhollebeke
    8 Alfons Van Raemdonck (Melsele)
    9 Alfons Volckaert
    10 Hubert d'Hondt

    VWF 10-8-11-malderen 035.jpg
      Winnaar Catg.F Florent De Leersnijder.

    VWF 10-8-11-malderen 003.jpg 

                                                Aankomst Catg.F


    G-reeks
    1 Theo COUDYZER
    2 Herman Hensen
    3 Freddy van Impe
    4 Vic van den Eynde
    5 Jef Dhondt
    6 Aad Vingerling
    7 Kees Sebrechts
    8 Julien Vyvey
    9 Jozef Saerens
    10 Albert Van Den Eede

    VWF 10-8-11-malderen 037.jpg
                   Winnaar Catg.G Theo Coudyzer en de 2de Herman Hensen.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    11-08-2011 om 10:39 geschreven door kenny


    10-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 1/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 10/08/2011 AALTER-ARDOOIE - Pro Tour – 173,7 km - 04h07min

    RIT 2 - ENECO TOUR – Aantal deelnemers: 169

    1.GREIPEL Andre OMEGA PHARMA-LOTTO

    2.FARRAR Tyler TEAM GARMIN-CERVELO
    3.BOASSON HAGEN Edvald
    SKY PROCYCLING
    4.DRUCKER Jempy VERANDAS WILLEMS - ACCENT
    5.COOKE Baden SAXO BANK SUNGARD
    6.PHINNEY Taylor BMC RACING TEAM
    7.VEELERS Tom
    SKIL - SHIMANO
    8.BOLE Grega
    LAMPRE - ISD
    9.VAN STAEYEN Michael uit Schoten TOPSPORT-VLAANDEREN
    10.RENSHAW Mark
    HTC-HIGHROAD
    13.GODDAERT Kristof uit St.Gillis
    AG2R LA MONDIALE
    49.VAN AVERMAET Greg uit Hamme
    BMC RACING TEAM
    100.CORNU Dominique uit Beveren
    TOPSPORT-VLAANDEREN
    141.DE GENDT Thomas uit Beveren
    VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING

     

    10/08/2011 CINEY-NAMUR – Elite z.c./U23 – 147 km - 03h30min
    RIT 5 – RONDE VAN NAMEN – Aantal deelnemers: 131

    1 DECLERCQ Tim  SOE

    2 DE BIE Sean  OVY

    3 STUYVEN Jasper  VY

    4 MANNAERTS Jelle  ROC

    5 REYNVOET Niels  OPL

    6 BORRY Kim SOE

    7 DE WINTER Walt  JVB

    8 VAN MEIRHAEGHE Jef  SOE

    9 ONGENA Thomas  PRO

    10 CALLEEUW Joeri  BCV

    15 VANDYCK Niels uit Puurs  JVB

    17 DRUYTS Gerry uit Wilrijk ROC

    20 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare  OPL

    25 STEELS Stijn uit Westerlo  JVB

    53 FRANCKAERT Gregory uit Kallo VLT

     

    10/08/2011 BEERNEM (W) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h34min

    Aantal deelnemers: 219
    1 VAN COPPERNOLLE Francesco (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    2 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    3 MINNE Stijn (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    4 VANHAECKE Thomas (GEOX FUJI TEST TEAM)
    5 VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen(DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM)
    6 VAN GOETHEM Brian (TML DOMMELSTREEK)
    7 VANNEVEL Dries
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    8 KIMMINCE ETHAN (ISOREX)
    9 PAAJANEN Paavo (FUJI TEST TEAM)
    10 DERYCKE Lorenzo (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    16 VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    17 CORDEEL Pieter uit Stekene (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    36 DE RIDDER Glenn uit Stekene
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 48"
    45 PERSOON Joeri uit Stekene
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    61 VAN DER STOCK Dieter uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    83 ILEGEMS Ken uit Hemiksem (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    87 CALLEBAUT Kevin
    (PWC ALIPLAST)
    104 VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    122 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    123 FRUYTIER James uit Moerbeke (PWC ALIPLAST)
    124 VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    134 THYS Steven uit Zelzate (JOHN SAEY CYCLING TEAM)

     

    10/08/2011 GROBBENDONK (A) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 155
    1 VERBEEK Dieter (VAN EYCK SPORT)
    2 HERREMANS Kim uit Schelle (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    3 BEYENS Yoeri (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    4 DE WAAL ROY (IST PARKHOTEL ROODING)
    5 VAN ZUMMEREN Stef (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    6 CASTELIJNS Twan (TWC HET SNELLE WIEL)
    7 VANGHEEL Timothy (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    8 GEYSEN Kurt (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    9 FRANKEN Marc (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    10 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    11 VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    12 WIELANDT Sven uit Beveren (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    24 DURINCK Sean uit Hamme (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    10/08/2011 DADIZELE (W) - Juniores - 86,45 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 57
    1 MYNGHEER Daan (JONGE RENNERS ROESELARE)
    2 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke (CUBE-FINTRO CT)
    3 VERMEULEN Emiel (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    4 LELEU Antoine
    (CYCLO CLUB ARMENTIEROIS)
    5 DERYCKE Giorgio (JONGE RENNERS ROESELARE) op 1’40"
    6 PYFFEROEN Miel
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    7 TOUQUET Joren (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 SOENENS Alessandro (TIELTSE RENNERSCLUB)
    9 CAUWELIER Glenn (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 1’55"
    10 DE MEESTERE Martijn
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    18 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) op 2’40"
    36 VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 3’00"

     

    10/08/2011 WILRIJK (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    10-08-2011 om 23:05 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZATERDAG 03/09/2011 - MEILSEN KOERS !!!
    Melsele koers 03-09-2011.jpg

    Bron: Marc Engels

    10-08-2011 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES WK ICF TE HOOFDPLAAT VAN ZONDAG 07/08/2011
    FILM: Heren 50 tot 59 jaar



    FILM: Heren 40 tot 49 jaar 




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    10-08-2011 om 14:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 16°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan JENS GEERINCK met zijn 4°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    Smet Guy KOP 2011.png     Geerinck Jens KOP 2011 1.jpg
               Guy Smet                    Jens Geerinck


    Dinsdag 09/08/2011 OOSTERHOUT-ST.WILLEBRORD - Pro Tour – 192,1 km - 04h21min

    RIT 1 - ENECO TOUR – Aantal deelnemers: 175

    1.GREIPEL Andre OMEGA PHARMA-LOTTO
    2.GALIMZYANOV Denis KATUSHA TEAM
    3.FARRAR Tyler
    TEAM GARMIN-CERVELO
    4.BOS Theo
    RABOBANK CYCLING TEAM
    5.VEELERS Tom
    SKIL - SHIMANO
    6.BOASSON HAGEN Edvald SKY PROCYCLING
    7.PHINNEY Taylor
    BMC RACING TEAM
    8.SELVAGGI Mirko VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM
    9.CIOLEK Gerald
    QUICKSTEP CYCLING TEAM
    10.BOLE Grega
    LAMPRE - ISD
    43.GODDAERT Kristof uit St.Gillis
    AG2R LA MONDIALE
    58.VAN AVERMAET Greg uit Hamme
    BMC RACING TEAM
    81.VAN STAEYEN Michael uit Schoten TOPSPORT-VLAANDEREN - MERCATOR
    85.CORNU Dominique uit Beveren
    TOPSPORT-VLAANDEREN - MERCATOR
    144.DE GENDT Thomas uit Beveren
    VACANSOLEIL-DCM PRO CYCLING TEAM op 3’09"


    09/08/2011 GESVES-WALCOURT – Elite z.c./U23 – 148 km - 03h32min
    RIT 4 - RONDE VAN NAMEN – Aantal deelnemers: 136

    1 WIPPERT Wouter OPL    

    2 DE BIE Sean OVY

    3 MC LAY Daniël OPL

    4 DONNAY Laurent PCW

    5 DRUYTS Gerry uit Wilrijk ROC

    6 LIETAER Eliot EFC

    7 VANDYCK Niels uit Puurs JVB

    8 DEMOITIE Antoine PCW

    9 DHAENE Brecht VLT

    10 CALLEEUW Joeri BCV

    14 ONGENA Thomas uit Berlare PRO

    31 STEELS Stijn uit Westerlo JVB

    32 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare OPL

    47 FRANCKAERT Gregory uit Kallo VLT

    123 POELMAN Laurens uit Kalken BCV op 7’21"

     

    09/08/2011 DADIZELE (W) - Elite z.c./U23 - 119,7 km - 02h51min

    Aantal deelnemers:

    1 GUY SMET uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    2 RODRIGUEZ SEGARRA
    (TWENTY3C-ORBEA) op 3"
    3 MARCHAND Gianni
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    4 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    5 VERHAEGEN Christophe (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    7 BOUVRY Dieter (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    8 CUMING Michael (TWENTY3C-ORBEA)
    9 VAN LERBERGHE Bert (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 12"
    10 LLEWELYN KINCH
    (GWR TEAM)
    19 DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    20 VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    41 DE BOEY Jonas uit St.Gillis (CT FORCE VZW) op 1’00"

     

    09/08/2011 ERONDEGEM (O) - Juniores - 93,5 km - 02h18min

    Aantal deelnemers:

    1 JENS GEERINCK uit Grembergen (AVIA CYCLING TEAM)
    2 DE BUYST Jasper (AVIA CYCLING TEAM)
    3 GOEMAN Jonas (WC DON FREDO) op 14"
    4 HOFLAND Fausto
    (WILLEBRORD WIL VOORUIT) op 51"
    5 VAN DER HAEGHEN Ruben
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    6 VAN TRIJP Maarten (AVIA CYCLING TEAM)
    7 DEVELTERE Pieter (CT FORCE VZW)
    8 SIMON Kenn (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    9 VERHAEGEN Jens (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 HAEMELS Bavo (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    11 COUSSENS Ruben uit Appels (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    39 PRAET Robin uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    58 DE RIDDER Gianni uit Buggenhout (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    09/08/2011 LA GLEIZE – Klimkoers – Juniores - 97,6 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 100

    1 HOPER Quentin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
    2 RUYTERS Brecht UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 10"

    3 VLIEGEN Loïc UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 14"

    4 STERCKX Lowie DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 25"

    5 MOERLAND Paul Willebrord Wil Vooruit op 30"

    6 VERVAEKE Louis WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW op 43"

    7 D'HONDT Maarten JONGE RENNERS ROESELARE op 49"

    8 PANIS Maxim IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 50"

    9 CANNIE Jeroen WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 59"

    10 HAVIK Piotr IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’08"

    26 VAN DE VELDE Matthias uit Hamme ISOREX CYCLING TEAM op 4’58"

    53 VAN DAM Tom uit Melsele RUDYCO CYCLING TEAM op 17’32"


    09/08/2011 LA GLEIZE - Klimkoers – Nieuwelingen - 71,4 km - 01h05min

    Aantal deelnemers: 139

    1 HONIGH Nino WV de Jonge Renner

    2 VAN HOOYDONCK Nathan W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W op 9"

    3 LUYCKX Brent WSC HAND IN HAND BAAL

    4 VAN GOMPEL Mathias KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 HEMROULLE Johan UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6 PLANCKAERT Edward C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7 VAN DEN BOSCH Thomas KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.

    8 MERTZ Remy TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    9 VAN DEN BRANDE Julien CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    10 ALLEGAERT Piet JONGE RENNERS ROESELARE

    28 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’07"

    34 PAUWELS Robin uit Temse RUDYCO CYCLING TEAM op 2’39"

    47 PERSOON Wouter uit Stekene IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 4’29"

    71 VAN HECKE Elias uit Hamme RUDYCO CYCLING TEAM op 6’45"

    76 RELAES Jacob uit Zwijndrecht RUDYCO CYCLING TEAM op 7’04"

    87 WITTOUCK Dominick uit Zele WIELERTEAM WAASLAND VZW op 8’40"

    88 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde WIELERTEAM WAASLAND VZW

    96 VAN DE VELDE Thomas uit Hamme ISOREX CYCLING TEAM op 10’10"

    100 VERCAUTEREN Stef uit Sinaai W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 10’35"

    105 VERMEIREN Gianni uit Meerdonk RUDYCO CYCLING TEAM op 11’08"

     

    09/08/2011 BRUGGE (W) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    09/08/2011 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    10-08-2011 om 14:06 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 09/08/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Dinsdag 9/08 - BOOISCHOT (Statie )

    Categorie A/B:
    1-Tom Leysen
    2-Rob Krijnen
    3-Niels Van Kerckhoven
    4-Philippe Wauters
    5-Klaas Stijnen
    6-Matthias Wauters

    7-Peter Bocken (B)
    8-Bart Gendarme (B) 9-Bart Vanden Wyngaerd (B) 10-Philippe Van Opstal 11-Koen Diels 12-Ovi De Keyser (B) 13-Stijn Pitschon 14-Tim Borgers 15-Geert Verbraeken (B) 16-Christophe Beddegenoodts 17-Glen loos 18-Bob Berghmans (B) 19-David Rens (B) 20-Walter De Visscher (B) 21-Hans Geukens (B) 22-Tom Van De Poel (B) 23-Kim Van Dingenen 24-Kim Leys 25-Patrick Vervoort (B) 26-Jef Van Olmen 27-Nick Verwimp 28-Alain Van Woensel 29-Maarten Vermaelen 30-Sven Verstraeten

    Categorie C:
    1-Andre Aertgeerts
    2-Bruno Brabants
    3-Jan Cortoos
    4-Filip Casseau
    5-Rudy Lahou
    6-Michel Jannes 7-Rudy Bloemen 8-Daniel Van der Mieren 9-Marc Kiesekoms 10-Alex Ackermans 11-Marc Vekemans 12-Marc De Cock 13-Marc Coolen 14-Luc Van Roy 15-Patrick Verdonck 16-Jan Van Den Brande 17-Paul Fierens 18-Andrew Donaldson 19-Wim Van Thielen 20-Benny Van Gansen

    Categorie D:
    1-Francy Baptist
    2-Marc Heulens
    3-Theo Poorters
    4-Dennis Van Tendelo
    5-Jan Poelmans
    6-Ewart Houkins 7-Bjorn Apers

    Categorie E:
    1-Georges Vonckx
    2-Willy Van Herck
    3-Viktor Van Den Eynde
    4-Willy Mous
    5-Geert Oosterbosch
    6-Francois Mertens 7-Gaston Sannen 8-Alan Kemp 9-Andre Peeters 10-Jan Guido Geudens

    10-08-2011 om 14:05 geschreven door kenny


    08-08-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 08/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP 2011.png
    Maandag 08/08/2011 – AMERSFOORT - Pro Tour – 5,7 km

    Proloog - ENECO TOUR – Aantal deelnemers: 175
    1 Taylor PHINNEY BMC in 6’57
    2 Edvald BOASSON HAGEN SKY op 7"
    3 David MILLAR
    GRM op 8"
    4 Alex RAS
    MUSSEN THR op 9"
    5 Lars BOOM
    RAB op 10"
    6 Jos VAN EMDEN
    RAB op 11"
    7 Jesse SERGENT
    RSH op 12"
    8 Philippe GILBERT
    OLO op15"
    9 Geraint THOMAS
    SKY op 18"
    10 Robert WAGNER
    LEO op 18"
    11 Dominique CORNU uit Beveren
    TSV op 18"
    37 Thomas DE GENDT uit Beveren
    VCD op 28"
    49 Greg VAN AVERMAET uit Hamme
    BMC op 31"
    63 Kristof GODDAERT uit St.Gillis
    ALM op 33"

     

    08/08/2011 WILRIJK (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 100 km - hmin

    Aantal deelnemers: 18

    1.LEUKEMANS Bjorn -VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    2.PAOLINI LUCA-KATHOLLIA

    3.EECKHOUT Niko-AN POST SEAN KELLY TEAM

    4.MEERSMAN Gianni-LA FRANCAISE DES JEUX

    5.DE WILDE Sjef-VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    6.VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    7.DE NEEF Steven-JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    8.GARDEYN Gorik-VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    9.VAN POPPEL Boy-UNITED HEALTH CARE

    10.NEYENS Maarten-OMEGA PHARMA-LOTTO

    15.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

     

    08/08/2011 BIEVRE-GEDINNE - Elite z.c./U23 – 134 km - hmin
    RIT 3 - RONDE VAN NAMEN – Aantal deelnemers: 152

    1 WIPPERT Wouter  OPL         

    2 DEVRIENDT Tom  EFC

    3 DE BIE Sean  OVY

    4 DONNAY Laurent  PCW

    5 CALLEEUW Joeri  BCV

    6 VERMOTE Alphonse  EFC

    7 DRUYTS Gerry uit Wilrijk  ROC

    8 DE WINTER Walt  JVB

    9 MANGHAM Wade  DUN

    10 ROOSEN Sjors  VAN

    22 VANDYCK Niels uit Puurs  JVB

    30 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare  OPL

    35 STEELS Stijn uit Westerlo  JVB

    62 FRANCKAERT Gregory uit Kallo  VLT

    77 ONGENA Thomas uit Berlare  PRO op 8’43"

    91 POELMAN Laurens uit Kalken  BCV op 13’44"


    08/08/2011 ERONDEGEM (O) - Elite z.c./U23 - 110,5 km - 02h43min

    Aantal deelnemers:
    1 JEROEN DAS uit Kalmthout (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    2 VENS Quincy (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 19"
    3 VAN ASBROECK Tom
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM) op 57"
    4 BAEYENS Tommy
    (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 1’01"
    5 NECKEBROECK Sven
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    6 NICHOLS David
    (GLENDENE CC/BIKE TRAX)
    7 DE KERF Erwin (WSC HAND IN HAND BAAL)
    8 DE MESMAEKER Kevin (ISOREX CYCLING TEAM)
    9 VAN DER SCHUEREN Kenny (ASFRA RACING TEAM)
    10 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    14 HERREBAUT Jeffrey uit Zele 
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 1’32"
    16 VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen 
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 1’48"
    17 VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai 
    (CYCLING TEAM M. PINTE)
    20 NAESEN Olivier uit Berlare (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    23 BAEYENS Dennis uit Berlare (FLEMISH CYCLING PROJECTS)

     

    08/08/2011 RUMBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 37
    1 HOORNE Jeroen (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    2 DESMET Jani (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE) op 30"
    3 DEMEYERE Geoffrey
    (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    4 VAN HOLDERBEKE Mathias (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    5 LAPEIRE Simon (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    6 VANDROMME Werner (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    7 NAUWYNCK Stijn (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM) op 35"
    8 VANDAELE Philip
    (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE) op 1’55"
    9 LANNOO Jaromir
    (FLEMISH CYCLING PROJECTS)
    10 FARABAUGH Adam (TEAM DESCHUYTTER)

     

    08/08/2011 ZELZATE (DE KATTE) (O) - Elite z.c./U23 - 111,6 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 35

    1.D`HONDT Bram-PWC ALIPLAST

    2.HAERS Joris-TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    3.ISRAEL Pieter-RTC De Hoekse Renners

    4.DE SCHEEMAEKER Davy-WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.BRACKE Thomas-DMC- CYCLING TEAM

    6.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    7.MEYER Robrecht-ECHELONCYCLE

    8.SCHOONACKER Jehudi-ARDILLES CYCLING TEAM

    9.VAN DORSSELAER Niels-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 3’00"

    10.VERHASSELT Bart-WC SPORTVRIENDEN - EEKLO

    13.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    19.VAN DE VELDE Koen uit Stekene - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    20.HEIRBAUT Tony uit Belsel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    08-08-2011 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    MINIEMEN

    Zaterdag 06/08 - Zeveneken
    9 jaar - 23 dln
    Jado Bleyenberg - 1ste plaats – Proficiat !!!
    WAC 07-08-2011 Podium Jado.jpg
                                        Podium Jado Bleyenberg
    WAC 07-08-2011 Finish Jado.jpg  WAC 07-08-2011 Jado wedstrijd.jpg
                             Aankomst Jado Bleyenberg                                                                 Wedstrijd Jado Bleyenberg

    10 jaar - 21 dln
    Sybren Van Houte - 1ste plaats – Proficiat !!!
    WAC 07-08-2011 Sybren podium.jpg
                                    Podium Sybren Van Houte 
    WAC 07-08-2011 Sybren finish.jpg WAC 07-08-2011 Sybren wedstrijd.jpg
                         Aankomst Sybren Van Houte                                                           Wegwedstrijd Sybren Van Houte

    Nicolien Van Bellen 3de plaats bij de meisjes, was gevallen maar wedstrijd toch uitgereden.(Knap!!!)
    WAC 07-08-2011 Podium Nicolien.jpg  WAC 07-08-2011 Nicolien wedstrijd.jpg
                             Podium Nicolien Van Bellen                                                           Aankomst Nicolien Van Bellen

    ASPIRANTEN

    Zaterdag 06/08 - Melsele

    12 jaar - 26 dln

    Baert Ajax – 11de

     

    13 jaar - 43 dln

    Apers Ruben – 7de

    Milliau Vince – 11de

    Tielemans Jente – 12de

    Steynen Reno - 14de

    Vaerewijck Bram - 29ste

    Paelinckx Mats – 32ste

    Quintelier Yannick -35ste

    Verbraak Lennert – 36ste

    Smets Yentl – 40ste

    Winters Yary – 42ste

    Arnouts Brent – 43ste

     

    14 jaar - 48 dln

    Vercauteren Toon – 8ste

    Dekkers Robin – 24ste

    Van den Broeck Jordi – 28ste

    Hofkens Maikel – 34ste

    Wittevrongel Wouter – 38ste

    De Kever Gerben – 42ste

     

    Zondag 07/08 - Belgisch Kampioenschap - Zwijnaarde

    12 jaar - 40 dln

    Tijdrit:  Gerben Van Houte - 14de

    Wegrit: Gerben van Houte - 15de

    WAC 07-08-2011 tijdrit Gerben.JPG WAC 07-08-2011 wegrit Gerben.JPG
                                  Tijdrit Gerben Van Houte                                                      Wegwedstrijd Gerben Van Houte

    13 jaar - 60 dln

    Tijdrit: Cedric Beck - 18de

    Wegrit: Cedric Beck - 23ste

    WAC 07-08-2011 tijdrit Cedric.JPG 
                                           Tijdrit Cedric Beck

    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 06/08 – Heffen – 100 dln

    Goossenaerts Auren – 8ste

    Van Hasselt Lennert – 12de

    Van De Wijgaert Axel – 48ste

    Van Cauteren Jonas

     

    Zaterdag 06/08 – Lierde - 97 dln

    Vercauteren Stef – 22ste

    Waterschoot Django – 60ste

     

    Zondag 07/08 - Knesselare - 60 dln

    Baert Atlas – 35ste

    Leeman Emmanuel – 42ste

     

     

    Foto’s: Dave Bleyenberg en Steve Van Houte

    Tekst: Nancy Cappelle

    Bewerking: Kenny Janssens

    08-08-2011 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GUY SMET VERLIEST MET OMER DE WITTE EEN TROUWE FAN

    Guy Smet verliest met Omer De Witte een trouwe fan !!!

    11.08.03 OMER DE WITTE 2.jpg 
                              Omer De Witte met Guy Smet

    In Beveren overleed op 1 Augustus Omer De Witte, een overbekende wielerfan van Guy Smet. Waar hij ook kon, fietste Omer naar de wedstrijden waar zijn idool aanzette. Zelfs tot ver buiten de Wase regio volgde hij Guy. Meestal nam hij bij de overhandiging van de bloemen een plaatsje in dat hem mee op de foto bracht.

    Omer De Witte werd geboren in Kieldrecht op 26 Januari 1944 en was dus 67 jaar. Hij was gehuwd met Marie-Louise Klomp en vader van een zoon en een dochter. (Een tweede zoon is overleden.) De uitvaart vond plaats op Zaterdag 6 Augustus om 12.30 uur in de parochiekerk van O.-L.-Vrouw van Bijstand in de Pastoor Steenssensstraat te Beveren. Het gezin De Witte woont er in de Klaasdekkerstraat. Na de verrijzenisliturgie volgde de teraardebestelling op de begraafplaats van Beveren.

    Omer De Witte was een fijn mens en vooral diepgelovig. Op het overlijdensbericht stond een tekst van hemzelf:

    -“Als je iemand af moet geven

    reik dan een hand

    want woorden maken dit geheim onklaar

    alleen Liefde helpt dragen

    over dood en leven heen.”

     

    Wij zijn ervan overtuigd dat bijzonder veel mensen- ook buiten het wielrennen- fijne herinneringen zullen hebben aan Omer. En wij zelf zullen de vele foto’s die van hem in ons archief steken, blijven koesteren.

    11.08.03 OMER in 2005.jpg     11.08.03 OMER DE WITTE.jpg
                 Omer De Witte in 2005
     
    11.08.03 OMER erpe mere.jpg 11.08.03 OMER hamme.jpg
                           Overwinning te Erpe-Mere.                                                              Overwinning te Hamme.
    11.08.03 OMER sinaai.jpg       11.08.03 OMER vrasene.jpg
                                          Overwinning te Sinaai.                                                                      Overwinning te Vrasene.


    Tekst en foto’s: fvdv

    08-08-2011 om 21:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WERELDKAMPIOENSCHAP ICF -40 JAAR
    Banner ICF.jpg
    ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 532.JPG
               Sam Van Nuffelen, Christophe Adams en Nick Vansielegem.
     

    Zondag 7/08 - HOOFDPLAAT - Wereldkampioenschap I.C.F

    Heren tot en met 39 jaar - 114,1 km
    Aantal deelnemers: 85

    1 Van Nuffelen Sam

    2 Adams Christophe

    3 Vansielegem Nick

    4 Leysen Tom  Belg

    5 Caboor Kurt  Belg

    6 Balcaen Wesley 7 Schaut Danny 8 Demeyer Tom 9 de Bruin Marc 10 Thys Steven 40 Demeter Renaert (Lochristi)
    ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 517.JPG
                                 Aankomst van Sam Van Nuffelen.
    ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 518.JPG ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 519.JPG
                   Aankomst van de 2de Christophe Adams.                                           Aankomst van de 3de Nick Vansielegem.
    ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 520.JPG ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 525.JPG
    ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 513.JPG ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 466.JPG
    ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 437.JPG ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 436.JPG
                      Links Jonas Pfaff uit Beveren.                                                          Links 2de rij Steven Heirman uit Hamme.
    ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 412.JPG ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 409.JPG
    ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 383.JPG
                        De Start van de heren -40 jaar te Hoofdplaat.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    08-08-2011 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WERELDKAMPIOENSCHAP ICF +40 JAAR

    Banner ICF.jpg
    ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 366.JPG
                  Igor Ovdienko, Dries Echelpoels en Stefan Adriaenssens.

    Zondag 7/08 - HOOFDPLAAT - Wereldkampioenschap I.C.F

    Heren 40 tot en met 49 jaar - 81,5 km
    Aantal deelnemers: 106

    1 Ovdienko Igor

    2 Echelpoels Dries

    3 Adriaenssens Stefan (Burcht)

    4 Verdonck Patrick

    5 Van Oyen Franky (Zulte)

    6 Rombouts Bart (Kallo) 7 De Vree Rik 8 Franse Francois 9 Krieckemans Wim 10 Muis Teo 36 Rombaut Wim (Stekene) 39 De Maere Peter (Waasmunster) 42 Heyndrickx Wim (Vrasene) 52 Rabout Rudy (Heinkenszand) 67 Joos Luc (Stekene)
    ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 364.JPG  ICF +40 Podium.JPG
                      De Duitser Igor Ovdienko.
    ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 380.JPG  ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 378.JPG
           Stefan Adriaenssens uit Burcht.                               Stefan Adriaenssens met Gilbert De Paepe van de W.A.O.D.
    ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 319.JPG ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 222.JPG
                     Aankomst van Stefan Adriaenssens.                                                             De kopgroep van 4 renners.
    ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 328.JPG ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 334.JPG
    ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 279.JPG ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 261.JPG
    ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 234.JPG ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 226.JPG
                        Links Rudy Rabout uit Heinkenszand.
    ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 203.JPG
                          De start van de heren +40 jaar te Hoofdplaat.

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg               

    08-08-2011 om 21:35 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WERELDKAMPIOENSCHAP ICF +50 JAAR

    Banner ICF.jpg
    ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 184.JPG
                       André Aertgeerts, Luc Van Roy en Dirk Van Hove

    Zondag 7/08 - HOOFDPLAAT - Wereldkampioenschap I.C.F
    Heren 50 tot en met 59 jaar - 65,2 km
    Aantal deelnemers: 83

    1 Aertgeerts André

    2 Van Roy Luc

    3 Van Hove Dirk

    4 Devits Joseph

    5 Van Oyen Danny (Deinze)

    6 Decaestecker Patrick 7 Prinsen Ad 8 Van Rijsbergen Tiny 9 Paridaens Ronny 10 Goossens Marc
    ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 190.JPG   ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 158.JPG
                                                                                                                      Aankomst André Aertgeerts.
    ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 161.JPG ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 168.JPG
    De spurt voor de 2de plaats met Luc Van Roy voor Dirk van Hove,
    4de Joseph Devits en 5de Danny Van Oyen.
    ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 149.JPG ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 126.JPG
    ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 110.JPG ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 108.JPG
    ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 085.JPG ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 079.JPG
                           Patrick Bolssens uit Kieldrecht.                                                         Marc Van Overmeir uit St.Niklaas.
    ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 080.JPG

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    08-08-2011 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WERELDKAMPIOENSCHAP ICF +60 JAAR

    Banner ICF.jpg
    ICF 7-8-11-hoofdplaat 061.JPG
                      Patrick Van Renterghem, Wim De Waal en Jos Staes


    Zondag 7/08 - HOOFDPLAAT -
    Wereldkampioenschap I.C.F

    Heren 60 jaar en ouder - 48,9 km
    Aantal deelnemers: 65

    1 Van Renterghem Patrick

    2 De Waal Wim

    3 Staes Jos

    4 De Leersnijder Florent

    5 Boulard Roland

    6 Vonckx Georges 7 Ter Harmel Bert 8 Kemp Alan 9 Van Raemdonck Alfons (Beveren) 10 De Meester Raymond
    ICF 7-8-11-hoofdplaat 067.JPG  ICF 7-8-11-hoofdplaat 076.JPG
    Wereldkampioen +60 jaar PATRICK VAN RENTERGHEM                Patrick Van Renterghem met vrouw en zoon Yannick.
    ICF 7-8-11-hoofdplaat 075.JPG  ICF 7-8-11-hoofdplaat 063.JPG
      Patrick Van Renterghem met zijn echtgenote.                               Wim De Waal met zijn echtgenote en dochter.
    ICF 7-8-11-hoofdplaat 056.JPG
    ICF 7-8-11-hoofdplaat 032.JPG ICF 7-8-11-hoofdplaat 033.JPG
                                                                     Aankomst van Patrick Van Renterghem
    ICF 7-8-11-hoofdplaat 038.JPG ICF 7-8-11-hoofdplaat 039.JPG
                           Aankomst Wim De Waal.                                                       Aankomst Jos Staes voor de 3de plaats.
    ICF 7-8-11-hoofdplaat 043.JPG ICF 7-8-11-hoofdplaat 006.JPG
              Fons Van Raemdonck uit Beveren werd 9de.                                          Rechts een lachende Fons Van Raemdonck.
    ICF 7-8-11-hoofdplaat 013.JPG ICF 7-8-11-hoofdplaat 015.JPG

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    08-08-2011 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAG WK NEVENBONDRENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/08/2011

    Banner ICF.jpg

    Proficiat aan STEFAN ADRIANSSENS met het behalen van de Bronzen medaille op het WK +40 jaar !!!

    Adriaenssens Stefan KOP 2011-1.png

    Zondag 7/08 - HOOFDPLAAT - Wereldkampioenschap I.C.F

    Heren tot en met 39 jaar - 114,1 km
    Aantal deelnemers: 85

    1 Van Nuffelen Sam

    2 Adams Christophe

    3 Vansielegem Nick

    4 Leysen Tom  Belg

    5 Caboor Kurt  Belg

    6 Balcaen Wesley 7 Schaut Danny 8 Demeyer Tom 9 de Bruin Marc 10 Thys Steven 40 Demeter Renaert (Lochristi)

    ICF -40 jaar 7-8-11-hoofdplaat 532.JPG
    Heren 40 tot en met 49 jaar - 81,5 km
    Aantal deelnemers: 106

    1 Ovdienko Igor

    2 Echelpoels Dries

    3 Adriaenssens Stefaan (Burcht)

    4 Verdonck Patrick

    5 Van Oyen Franky (Zulte)

    6 Rombouts Bart (Kallo) 7 De Vree Rik 8 Franse Francois 9 Krieckemans Wim 10 Muis Teo 36 Rombaut Wim (Stekene) 39 De Maere Peter (Waasmunster) 42 Heyndrickx Wim (Vrasene) 52 Rabout Rudy (Heinkenszand) 67 Joos Luc (Stekene)

    ICF +40 7-8-11-hoofdplaat 366.JPG
    Heren 50 tot en met 59 jaar - 65,2 km
    Aantal deelnemers: 83

    1 Aertgeerts André

    2 Van Roy Luc

    3 Van Hove Dirk

    4 Devits Joseph

    5 Van Oyen Danny (Deinze)

    6 Decaestecker Patrick 7 Prinsen Ad 8 Van Rijsbergen Tiny 9 Paridaens Ronny 10 Goossens Marc

    ICF +50 7-8-11-hoofdplaat 184.JPG
    Heren 60 jaar en ouder - 48,9 km
    Aantal deelnemers: 65

    1 Van Renterghem Patrick

    2 De Waal Wim

    3 Staes Jos

    4 De Leersnijder Florent

    5 Boulard Roland

    6 Vonckx Georges 7 Ter Harmel Bert 8 Kemp Alan 9 Van Raemdonck Alfons (Beveren) 10 De Meester Raymond
    ICF 7-8-11-hoofdplaat 061.JPG

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    08-08-2011 om 21:34 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TERUGBLIK VERSLAG EZC/U23 TE DOORSELAER

    Terugblik verslag Elite z.c. & Beloften te Doorslaar

     

    Nieuw-Zeelander wint de rit, Nico Verhoeven eindlaureaat !!!

    Simpson Myron.png       WBV 11.08.01 LOKEREN Verhoeven.jpg
           Myron Simpson                         Eindwinnaar 3-daagse van Lokeren Nico Verhoeven.

    In Doorslaar lieten 104 renners hun vergunning scannen bij Johan De Wolf en zijn WBV -computer. Daarmee kwam de Driedaagse om de ‘Trofee Roger De Neef’ in totaal op 322 deelnemers te staan. Als dat geen succes is. Bovendien kregen de organisatoren drie dagen perfect wielrennersweer. Maar wielerwedstrijden voor EZC & Beloften worden tegenwoordig toch wel bijzonder door de toename van het aantal buitenlandse renners dat hier komt vertoeven en zelfs wonen. Dat was ook in Doorslaar weer het geval. Nieuw-Zeelanders, Denen, Litouwers, Ieren, Zuid-Afrikanen, Amerikanen, Britten en een Japanner. En zeker niet te vergeten: er was ook een Nederlander uit Sluiskil met Brian Van Goethem, die al zoveel in België koerste dat je hem bijna een landgenoot zou noemen. Met de aanwezigheid van al die buitenlanders hoef je als supporter zeker rekening te houden met deze sporters hun bedoelingen. Je hebt er die vooral geld willen pakken, je hebt er die de stiel komen leren en je hebt er die hier niks kunnen komen doen. Maar op Doorslaar waren er mannen bij die van aanpakken wisten en over gans de wedstrijd bekeken, de macht naar zich toe trokken.

    Er moesten 16 ronden worden gereden. Marius Dzjervus begon er als eerste aan door na de eerste ronde de eerste premie te pakken. De ronde nadien begonnen Gediminas Bagdonas (Litouwen) en Steven Dierickx (Malderen) aan een aanval. Ze deden dat aan een hoge snelheid waartegen een reactie van Bart Van Damme en Varna Aurimas niets kon betekenen. Het duo Bagdonas-Dierickx was weg en liep snel uit tot 35 sec. Bart Heirewegh, die het koersen echt niet kan laten nadat hij al enkele keren zijn afscheid vierde, zette zich  in de 4de ronde op kop van het peloton met  de Japanner Kota Sumiyoshi (spreek dat maar goed uit!), Myron Simpson en Maxime Van Waeyenbergh in zijn wiel. De voorsprong van de leiders daalde tot 25 sec en in de 5de ronde was het beste er helemaal af voor Bagdonas en Dierckx die van zijn gezel geen premie had mogen pakken. De Litouwer spurtte telkens alsof het een WK was. Dzervus, Dieter Verbeeck,  Segarra Rodriguez, Nicolas Lembrechts en Philip Lavery waren de leiders om de twee vluchters te grijpen. In de 6de ronde brak het deelnemersveld in twee grote groepen waartussen 14 sec lag. Toen daarna Varna Aurimas van Aliplast (Lokerse firma) met een geweldige jump de 50 euro greep die vasthing aan de 7de ronde, was dat meteen de aanleiding om een kopgroep van vijf te krijgen. Varna kreeg zijn landgenoot Dzervus mee, de Nieuw-Zeelander Myron Simpson, de Nederlander Brian Van Goethem en de Ier Connor MC Convey. Vijf buitenlanders. Het was mooi om zien hoe nog een Ier, Lavery, alles uit zijn lijf reed om ook aan te sluiten en mee te zijn. Maar dat lukte hem niet. Eigenlijk zat er veel snelheid in deze Doorslaarkoers. Halfkoers wilde Nick Van den Eynde uit Duffel wat opzetten en ging sprintend weg uit de groep. Maar ’t was boter aan de galg vermits de vijf uitliepen tot boven de minuut. Gunter Sterck en Joshua De Smit de plaatselijke renner, wilden dan toch stevig gaan achtervolgen. Ook Bart Van Damme liet zich zien in de achtervolging. Maar die vijf buitenlanders bleven standhouden en het bleef enkele ronden rats op 58 sec voorsprong staan. Op 3 ronden van het einde reden Anders Christiaensen en Philip Lavery weg uit het peloton en weer waren dat twee buitenlanders, een Deen en een Ier. Waar reden de Belgen?  We zagen er wel een paar naar voor schuiven waar ook Guy Smet bij was maar niks aan te doen de vijf bleven vooruit. Bij het ingaan van de laatste ronde viel Myron Simpson aan. Een Nieuw–Zeelander die ons bij de premiespurten al laten zien had dat hij geen wieltjesrijder was. Zijn vier reisgezellen moesten attent zijn of Simpson was weg. En opletten moesten ze ook doen voor de achtervolgers in de groep want die waren nu genaderd tot op 28 sec.

    De eindspurt werd door de vijf dan toch gereden. De spurterskwaliteit van Myron Simpson was van bijzonder hoog gehalte. Hij won gemakkelijk voor Varna Aurimas en Brian Van Goethem. Darius Dzervus werd 4de en Connor MC Convey 5de en dat ging Darius niet goed en toonde zijn ontgoocheling aan de streep. Wat zou je willen, met twee mee zijn in een beslissende vlucht van vijf en niet scoren. De achtervolgers, een man of vijf, waren genaderd op amper 5 sec en het was Pete Latham ook een Nieuw–Zeelander die de 6de plaats greep voor Litouwer Bagdonas en dan als 8ste eindelijk ook een Belg: Cédric Callebaut (Laarne). Op 18 sec spurtte Nico Verhoeven zich naar de 12de plaats en werd verdiend eindlaureaat van de Driedaags en mocht de trofee ‘Roger De Neef’ in ontvangst nemen uit handen van Killiaan De Neef, de zoon van de Lokerse wielergrootheid Roger en tevens afgevaardigde van Wielerbond Vlaanderen. Dat alles gebeurde in aanwezigheid van de schepen van sport Jerome Van Doorslaer die deze driedaagse nog een grote toekomst wil geven. Verhoeven won de eerste rit aan de Spoele en werd woensdag 8ste. De tweede plaats was voor Tommy Baeyens en Lokerenaar Bart Van Damme werd knap 3de.

    Vrijdag 05/08/2011 LOKEREN (O) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 104
    1 SIMPSON MYRON
    (AVANTI PLUS)
    2 AURIMAS VARNA
    (PWC ALIPLAST)
    3 VAN GOETHEM Brian (TML DOMMELSTREEK)

    4 DZERVUS DAJIRUS
    (An Post)
    5 MC CONVEY Connor
    (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    6 LATHAM PETE (KIWIVELO)
    op 5
    7 BAGDONAS Gediminas
    (AN POST SEAN KELLY TEAM)
    8 CALLEBAUT CEDRIC (WIELERSPORT ARTEVELDE)

    9 VAN DEN BULCK Jeffry (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    11 ONGENA Matthias
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    14 SMET Guy (PWC ALIPLAST)
    op 18"
    15 HEIREWEGH Bart (WIMI GAMES ST MARTINUS KERKSKEN)

    19 DHOLLANDER Kristof (PWC ALIPLAST)
    20 BAL Marijn
    (VAN EYCK SPORT)
    22 STERCK Gunter (WIELERSPORTVER.
    ARTEVELDE VZW GENT)
    31 HERREBAUT Jeffrey
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    33 TEN HARTOG Guy
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    34 NAESEN Oliver
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    35 SEELDRAEYERS Tom
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    36 VAN HESE Stijn
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    37 DE SMIT Joshua
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    42 SMET Olivier
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    43 MARIN Biondi
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    44 MAES Vincent
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    45 LAUREYS Simon
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    46 VAN DE VIJVER Jeroen
    (VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM)
    57 HEYNS Kristoff (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)

    60 MICHILS Tom
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    64 VAN DE VELDE Pascal
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    66 DE WILDE Steven
    (ARDILLES CYCLING TEAM)
    68 DE CONINCK Michiel
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    73 GOSSELIN Nicolai
    (WC DON FREDO)
    77 COLMAN Jeroen
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    79 VAN UYTVANGE Sam
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    80 VAN DE VYVER Greg
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    82 VERGEYLEN Timothy
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    83 DE LANDTSHEER Steven
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    85 VAN LANDEGHEM Kurt
    (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    93 D`HOLLANDER Mathias (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)


     

    Tekst: fvdv

    08-08-2011 om 18:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GUY SMET met zijn 15°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2011.png
    Zondag 07/08/2011 ANTWERPSE HAVENPIJL (A) - Men Elite 1.2 UCI - 178,2 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.LANG Pirmin - Atlas Personal

    2.TE BRAKE Remco - Cycling Team De Rijke
    3.BOEVE Mats - Nederland Team nationaal
    4.SCHNAIDT Fabian - Seven Stones
    5.HOVELIJNCK Kurt - Donckers Koffie - Jelly Belly  

    6.SCHULTING Peter - Cycling Team Jo Piels

    7.MEENHORST Alex - Team Differdange Magie-Sportfood

    8.HABEAUX Gregory - VERANDA`S WILLEMS-ACCENT

    9.WEBER Sascha - Team Differdange Magie-Sportfood

    10.ADDY Raphael - Atlas Personal   

    39.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - Ovyta-Eijssen-Acrog Cycling Team

    58.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - Profel-Bofrost-Prorace Cyling Team    

    69.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC Aliplast

     

    07/08/2011 PHILIPPEVILLE-FLORENNES - Elite z.c./U23 – 150 km - 03h49min
    RIT 2 - RONDE VAN NAMEN – Aantal deelnemers: 158

    1 Tim DECLERCQ SOE

    2 Stijn STEELS uit Westerlo JVB op 5"

    3 Putt TANNER USA

    4 Jef VAN MEIRHAEGHE SOE

    5 Eliot LIETAER EFC

    6 Jasper STUYVEN OVY

    7 Kevin THOME PCW

    8 Gijs VAN HOECKE uit Zaffelare OPL

    9 Brecht DHAENE VLT

    10 Niels NACHTERGAELE EFC

    24 Niels VANDYCK uit Puurs JVB op 41"

    29 Gerry DRUYTS uit Wilrijk ROC op 1’15"

    48 Gregory FRANCKAERT uit Kallo VLT op 2’02"

    56 Thomas ONGENA uit Berlare PRO

    147 Laurens POELMAN uit Kalken BCV op 14’16"

     

    07/08/2011 BRASSCHAAT (A) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 48

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    2.VERMEIREN Tom-STAR CYCLING TEAM op 2’02"

    3.LEMBRECHTS Nicolaas-W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS

    4.SCHREURS LEANDER-WV DE IJSELSTREEK

    5.BRUYNDONCKX Stijn-ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    6.VERMEIREN André-STAR CYCLING TEAM

    7.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI GAMES ST MARTINUS KERKSKEN op 3’58"

    8.LAUWERS Valentijn-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.VAN GASTEL Brecht-WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.OUDE ELFERINK BAS-WILLEBRORD WIL VOORUIT

    13.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    22.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

     

    07/08/2011 ERTVELDE (O) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 53

    1.COCQUYT Patrick-JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.VAN GOETHEM Brian-TML DOMMELSTREEK op 20"

    3.SCHOONJANS Peter-AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 3’05"

    4.VERHOEVEN Nico-WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    5.DERILLE Michaël-VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.DZERVUS DARIJUS-an post sean kelly

    7.VAN DE VEIRE Pieter-DMC- CYCLING TEAM

    8.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    9.SABO Pedro-DMC- CYCLING TEAM

    10.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    17.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    20.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    21.OTT Stefan uit waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    07/08/2011 GEEL - ELSUM (A) - Elite z.c./U23 - 102,3 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 69

    1.VAN DER WEIJST Geert-TWC HET SNELLE WIEL

    2.SMEYERS Floris-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.VAN THIELEN Jeffrey-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    4.VAN BROEKHOVEN Guy-POORTEN FERYN TEAM

    5.BROECKX Stig-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    6.WINTERS Ronald-V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC

    7.SHANE Archbold - CYCLING TIMARU

    8.JASON Christie - TINWALD CYCLING CLUB

    9.NIETVELT Bert-DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    10.AERTS Peter-VAN DER ELST - LIVING STONE CYCLING TEAM

    24.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

     

    07/08/2011 KAPELLEN-GLABBEEK (VB) - Elite z.c./U23 - 116,8 km - 02h46min

    Aantal deelnemers:
    1 DE JONGHE Kevin (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    2 SUAREZ Kevin (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 1’39"
    3 VAN GORP Yves
    (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    4 VERBOVEN Bert
    (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    5 SERRY Florent (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    6 GEENS Dimitri (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN)
    7 JACOBS Lennert (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    8 VAN CAUWENBERGH Brandon (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    9 BIERMANS Gregory (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    10 DE BOEL Patrick (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)

     

    07/08/2011 KNESSELARE HOEKESTRAAT (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 58
    1 VANLUCHENE Stijn (DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM)
    2 STOFFERIS Rieno (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    3 VAN SPEYBROEK Bart (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 SIX Sébastien (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 MINNE Stijn (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    6 VAN HOLDERBEKE Mathias (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    7 CRIEL Tom (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    8 DE NAEGHEL Manuel (ARDILLES CYCLING TEAM)
    9 PAAJANEN Mikko (geox fuji test TEAM)
    10 VANLAERE Kenny (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    39 DE WILDE Steven uit Aalter (ARDILLES CYCLING TEAM)

    08-08-2011 om 15:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/08/2011 LONDERZEEL (VB) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 91

    1.MC CONVEY Connor-MC CONVEY CYCLES

    2.VERBEEK Dieter-VAN EYCK SPORT

    3.LAVERY Philip-AN POST-SEAN KELLY TEAM

    4.DE PAUW Moreno uit St.Pauwels - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    5.TERWEDUWE Kenny-AN POST SEAN KELLY TEAM

    6.HOFMAN Joeri-KDL CYCLINGTEAM

    7.DE BONDT Dries-WK NOORD WEST BRABANT

    8.CASSIDY Mark-AN POST SEAN KELLY TEAM

    9.VAN HUMBEECK Nick-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    10.WAUTERS Robin-BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    17.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST

    20.HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    21.ROSCAM Andy uit Ruisbroek - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    26.VAN REETH Ken uit Mariekerke - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    38.DE WIT Edwin uit Terhagen - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    48.VERGEYLEN Timothy uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    77.VERCAUTEREN Roberto uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    80.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

     

    07/08/2011 MEERBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 93

    1.STIENS Matti-VAN EYCK SPORT

    2.PENNE Frederik-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    3.VEJMELKA Daniel-LUCA TEAM

    4.SCHEPERS Jelle - VZW ROYAL ANTWERP BC

    5.JORY CHRIS-VL TECHNICS-ABUTRIEK

    6.NEVENS Sven-ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    7.VAN ASBROECK Tom-VAN DER VURST CYCLING TEAM

    8.COBBAERT Robby-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    9.KESTELEYN Maarten-KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    10.BACKAERT Frederik-ISOREX CYCLING TEAM

    17.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    35.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 2’30"

    62.PENNE Stijn-A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

     

    07/08/2011 OOSTNIEUWKERKE - DE MOST (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h44min

    Aantal deelnemers: 41

    1.RAEDT Nielsen-BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    2.BOUVRY Dieter-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    3.DECLERCQ Thierry-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 32"

    4.GODDERIS Niels-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    5.BULTYNCK Kenneth-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.VIAENE Jonas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    7.NAUWYNCK Stijn-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    8.DEPREZ Bram-CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 2’55"

    9.CHAMON Thomas-OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 3’10"

    10.LEFEVER Nico-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

     

    07/08/2011 RAPERTINGEN-HASSELT (LB) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 02h48min

    Aantal deelnemers:

    1.STASSEN Julien-ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS

    2.SCHAPIRA Idan op 7"

    3.DE WAAL ROY-NIEUWE HOOP TIELEN

    4.DEVOLDERE Niki-KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 19"

    5.MERTENS Bram-UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    6.JAME Stefan-entente cycliste op 27"

    7.VANELDEREN Pieter-ROYAL CYCLISTS PESANT CLUB LIEGEOIS op 1’07"

    8.GOREN Shahar op 1’52"

    9.SEUTENS Nick-APK-QUALITY TEAM VZW op 3’59"

    10.DANIEL Eliad op 7’50"

     

    07/08/2011 ZANDVOORDE-OOSTENDE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h51min

    Aantal deelnemers: 44

    1.ROLET Sylvain-WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.VANDEWIELE Frederik-EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    3.DEMUYNCK Koen-ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM op 10"

    4.MAENE Kevin-CYCLING TEAM LUTHO op 25"

    5.DAUW Jasper-CYCLING TEAM LUTHO op 29"

    6.DAUWENS Jan-PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    7.SLAGMULDERS Jonas-TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE op 35"

    8.VANDROMME Werner-CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM op 1’00"

    9.VANDENBUSSCHE Steven-DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA op 1’04"

    10.NAESSENS Seppe-VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 1’07"

     

    07/08/2011 ZINGEM (O) - U23 - 69 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 39
    1 KIMMINCE Ethan
    2 SPOKES Samuel (Quick Step)
    3 DE CLERCQ Angelo (SUNWEB-REVOR) op 25"
    4 TOBIN Angus
    (Isorex)
    5 VAN ACKER Kevin (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE)
    6 BRACKMAN Jelle
    (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    7 CALLEBAUT Cédric (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    8 EDISON Blair
    9 MURISON Alexander
    (ASFRA)
    10 LAVA Kevin (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)

     

    07/08/2011 ANGREAU-HONNELLES – Juniores – Beker van België – 123 km - 03h04min

    Aantal deelnemers: 178

    1 PANIS Maxim IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW           

    2 VALLEE Boris UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1"

    3 GHISTELINCK Paco AVIA CYCLING TEAM op 2"

    4 SENECHAL Florian NORD PAS DE CALAIS CR (Fr)

    5 VANREYTEN Joachim KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6 HOPER Quentin SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7 LETEN Wouter UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    8 DECLERCQ Benjamin C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9 CARNEVALI Jean-Albert TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    10 VAN DINGENEN Sander WSC HAND IN HAND BAAL

    19 GEERINCK Jens uit Grembergen AVIA CYCLING TEAM op 45"

    33 GEERINCKX Ruben uit Moerbeke CUBE-FINTRO CT op 1’01"

    72 THIERENS Sam uit St.Gillis RUDYCO CYCLING TEAM op 5’59"

    08-08-2011 om 15:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 07/08/2011 BALEN STEEG (A) - Juniores - 84,5 km - 01h54min

    Aantal deelnemers: 47
    1 DE WEERDT Nick (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    2 MERTENS Tom (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 53"
    3 ROOSEN Timo
    (TWC PIJNENBURG) op 1’08"
    4 VAN DIESSEN Robin
    (TWC DE KEMPEN)
    5 VAN OERLE Pierre (WV DE JONGERENNER)
    6 GEYS Wouter (HAGELAND CYCLING TEAM) op 2’13"
    7 THEUWISSEN Tom
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    8 VAN DE PERRE Stef (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    9 VAN NUETEN Koen (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    10 VAN LAER Titte (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)

     

    07/08/2011 BIERBEEK (VB) - Juniores - 92 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 37
    1 VAN GESTEL Dries (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    2 DECOSTER Gert-Jan (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 26"
    3 HAEMELS Bavo
    (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK) op 37"
    4 SCHEPMANS Brecht
    (LIMBURGSE AFDELING) op 1’10"
    5 JACOBS Joeri
    (THOMPSON)
    6 VAN BEYLEN Jens (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    7 SEMPELS Steven (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    8 CIRCO Massimo (WSC HAND IN HAND BAAL) op 2’13"
    9 DUSOLEIL Jasper
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 2’17"
    10 STEENS Johan
    (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.) op 2’20"

     

    07/08/2011 IZEGEM (W) - Juniores - 88 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 36
    1 DANIEL Gregory
    2 LYNCH M Paul op 3"
    3 DE KEUKELAERE Bart
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE) op 1’10"
    4 KONNO Genta
    5 CAUWELIER Glenn
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 MAES Damon (TIELTSE RENNERSCLUB) op 1’18"
    7 VANDEKERCKHOVE Thibaut
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    8 YAMAZAKI Wataru
    9 BOSTOEN Gianni
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 VANDROMME Evert (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)

     

    07/08/2011 LIERDE (ST. MARIA-LIERDE) (O) - Juniores - 87 km - 02h10min

    Aantal deelnemers: 77

    1 MEZHECHEV Aleksander (SIBERIA)
    2 VAN DER HAEGHEN Ruben (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 16"
    3 WHITE Tatham
    (BALMORAL CYCLING)
    4 DULT Jasper (THOMPSON)
    5 EGOROV KIRILL (SIBERIA)
    6 LIMPENS Gianni
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    7 VERSTRAETEN Joni (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW)
    8 DE CLERCQ Ide (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 35"
    9 DECLAN Burne op 56"
    10 ELPERS Elroy
    (THOMPSON) op 1’00"
    20 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    50 SMET Cedric uit Rupelmonde
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

     

    07/08/2011 TORHOUT (W) - Juniores - 90 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 36
    1 RUTSAERT Jelle (TIELTSE RENNERSCLUB)
    2 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW) op 11"
    3 DIBBEN Jonathan
    (HARGROVES CYCLES) op 24"
    4 CONSTANT Kenny
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK) op 32"
    5 SLATER Alistair
    (Bourne Whls CC) op 34"
    6 CALLENS Matthias
    (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW) op 1’47"
    7 BORRA Jules
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 5’11"
    8 VANDERBEKEN Bjarne
    (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    9 ROSSI Oliver (PCA)
    10 BARRETT Jack (TEAM DESCHUYTTER) op 6’13"

     

    07/08/2011 WIJER NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 87 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 43

    1 VAN PETEGEM Nick (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)

    2 BOLLEN Pieter-Jan (USC CRABBE PERFORMANCE) op 42"
    3 KILPATRICK Dustin
    (UCS Crabbe Performence )
    4 BEELEN Boris (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL) op 1’10"
    5 STEVENS Andy
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 1’51"
    6 VERBEKE Benny
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    7 HOLSBEEK Matthias (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    8 LETEN Pieter (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO) op 2’06"
    9 VANDERAERDEN Niels
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    10 MOTMANS Kevin (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)

     

    07/08/2011 TURNHOUT (A) - Dames Jeugd - 46 km

    Nieuwelingen – 01h24min

    1.VAN DER MEULEN Kaat  KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2.MEYVISCH Molly  GKV CYCLING TEAM

    3.VANDENBROUCKE Saartje  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.TURBLIN Chloë  pedale madeleinois

    5.VAN DEN STEEN Kelly  ISOREX CYCLING TEAM

    6.VANDEWALLE Isabel  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.MICHIELS Anne  KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.DELTOMBE Paulien  VZW DE DEMERSPURTERS

    9.NYS Hanne  DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    10.DELTOMBE Celien  VZW DE DEMERSPURTERS


    Juniores – 01h24min

    1.DEMEY Valerie  KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    2.DRUYTS Jessy uit Wilrijk -  TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    3.VAN BAARLE Ashlynn  RESTORE

    4.TEUNISSEN Britt  twc DE KEMPEN

    5.HELLEMANS Ashley  wv de jonge renner

    6.ROOIJAKKERS Pauliena  DE KEMPEN

    7.DELTOMBE Evelien  VZW DE DEMERSPURTERS

    8.ROELEN Evy  C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.VERLINDEN Julie  VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10.VLEUGELS Jolien  K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    08-08-2011 om 15:13 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan MATTHIAS OSEÏ VERTEZ met zijn 3°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Oseï Vertez Matthias KOP 2011.jpg
    Zondag 07/08/2011 GERAARDSBERGEN (O) - Nieuwelingen - 72,3 km - 01h58min

    OMLOOP HET NIEUWSBLAD – Aantal deelnemers:
    1 VERWILST Dieter (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 LUYCKX Brent (WSC HAND IN HAND BAAL) op 5"
    3 BIERMANS Jenthe
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 31"
    4 CUYPERS Senne
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.) op 1’49"
    5 VAN DEN BRANDE Julien
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    6 VAN DE WALLE Goran (THOMPSON)
    7 VAN BEETHOVEN Matthias (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 1’55"
    8 DE PLUS Laurens
    (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    9 PICOUX Maximilien
    (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL) op 1’59"
    10 DE JONG Jaap
    (UWTC DE VOLHARDING) op 2’10"

     

    07/08/2011 EGEM (W) - Nieuwelingen - 63,6 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 49

    1.OWEN Logan

    2.BRYON Miguel

    3.DELMOTTE Dennis-MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 4’29"

    4.VERHULST Sven-TIELTSE RENNERSCLUB

    5.DESTATSBADER Roy-IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    6.VAN OOTEGHEM Thomas-CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    7.CURRAN Geoffry

    8.PLANCKAERT Emiel-C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.BALCAEN Manolito-WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    10.LOY Antoine - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY

    21.HAENTJENS Yornie uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 5’23"

    34.BAEYENS Nathan uit Berlare - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    07/08/2011 HOUTHALEN (LB) - Nieuwelingen - 52,5 km - 01h24min

    Aantal deelnemers:
    1 VAN NIEKERK Morne
    2 HURKMANS Martijn (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 30"
    3 LYBEERT Kobe
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
    4 LEENAERS Sven (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    5 GEERTS Jesse (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    6 WILLEMEN Kristof (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 BISSCHOPS Niels (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    8 VAN HERCK Glen (JONGE RAKKERS VOLLEZELE) op 3’00"
    9 BUCHEL John
    10 KOTZE Steph

     

    07/08/2011 KAMPENHOUT (VB) - Nieuwelingen - 65 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 91
    1 LEYSEN Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    2 VAN IERSEL YOURI (PIJNENBURG)
    3 CLAES Wannes (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 KEKDERMANS JORDY (WILLEBRORD VOORUIT)
    5 BROOS Christophe (TWC Pijnenburg)
    6 BRUYNS Lotar (VZW DE DEMERSPURTERS)
    7 DE WIJNGAERT Dries (VZW DE DEMERSPURTERS)
    8 SOMERS Robin (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    9 NAGELS Bertrand (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    10 FLEURACKERS Dieter (K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R)
    38 VERSTRAETEN Matthijs uit Sinaai (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 25"
    47 DE VRIESE Jannes uit Lokeren
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    07/08/2011 KNESSELARE HOEKESTRAAT (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 59
    1 DE SY Vincent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    2 MARTENS Jins (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 GEERTS Jari (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    4 PERSOON Wouter uit Stekene (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    5 VAN DYCK Robbe (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    6 SIX Franklin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 20"
    7 AARTS jordy
    (wv de jonge renner)
    8 MORTIER Lenny (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    9 DE BAERE Tjendo
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE) op 45"
    10 SOBERON Zowe
    (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE) op 1’00"
    19 PERSOON Pieter uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    32 VAN OSSELAER Jonas uit Belsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    35 BAERT Atlas uit De Klinge (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    42 LEEMAN Emmanuel uit St.Pauwels (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    46 BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    51 DEBEULE Gillian uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    56 DE BEULE Mathias uit Melsele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    07/08/2011 LANAKEN (LB) - Nieuwelingen - 60 km - 01h57min

    Aantal deelnemers: 31
    1 CLAUW Yente (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 AERDEN Koen (SPORT EN MOEDIG GENK) op 42"
    3 SANDERS Boy
    (TWC Maaslandster)
    4 LAUWERS Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    5 STIJGER Mark
    6 VAN UYTSEL Tomas
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    7 PARMENTIER Thibault (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    8 PAGNAER Arthur
    (SPORT EN MOEDIG GENK)
    9 CUYVERS Yves (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 HAGELSTEENS Laurens (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)

     

    07/08/2011 VEURNE (W) - Nieuwelingen - 66 km - 01h38min

    Aantal deelnemers: 28
    1 NOBUS Kevin (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    2 TAMINIAUX Lionel (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    3 CLAUW John Ross (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK) op 3"
    4 VERMET Joran
    (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM) op 2’30"
    5 BRACKEZ Massimo
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 ALLARY Pieter-jan (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    7 VANDEWALLE Kenneth (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 MECHANT Benjamin uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    9 HOUSSOULLIEZ Marcel (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    10 DENYS Sven (JONGE RENNERS ROESELARE)

     

    07/08/2011 ZINGEM (O) - Nieuwelingen - 40 km - 01h01min

    Aantal deelnemers: 46

    1 MATTHIAS OSEÏ VERTEZ uit St.Niklaas (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    2 VAN DER BEKEN Robin
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    3 VERTENTEN Jens uit St.Niklaas (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    4 GOOSSENS Glenn (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    5 VAN DER BEKEN Arno (ISOREX CYCLING TEAM) op 13"
    6 WILLEMS Frederic
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 VAN MEERHAEGHE Robin (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 17"
    8 SADLER Jack
    (Asfra) op 30"
    9 TANNOS Jonah
    (Soutbern)
    10 DEVENIJNS Jasper (ISOREX CYCLING TEAM)
    46 VAN LAERE Stef
    (RUDYCO CYCLING TEAM)

    08-08-2011 om 15:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 07/08/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar 2 Zilveren medailles op het BK !!!

    Druyts Lenny KOP 2011.jpg
    Zondag 07/08/2011 ZWIJNAARDE BK ASPIRANTEN (O) - Aspiranten - Belg. Kampioenschap

    Meisjes 12 jaar – 31’04

    1 ROTMAN Lotte WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    2 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS op 44"

    3 NOËL Jara RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4 GOOSSENAERTS Chloë W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 DUQUENNOY Kimberlay ROYAL VELO SPORT PERUWELZ – BURY

     

    Tijdrit

    1 CASTRIQUE Alana CYCLO CLUB ARMENTIEROIS 4’29”957       37,34km/h

    2 ROTMAN Lotte WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W. 4’33”449

    3 GOOSSENAERTS Chloë W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 4’48”070

    4 LOUCHAERT Justine C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 4’52”098

    5 NOËL Jara RIJSCHOOL AH - GENTSE VS 4’54”699

     

    Meisjes 13 jaar – 42’20

    1 PIETERAERENS Dorien WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKE

    2 HEYNS Joyce DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 1"

    3 SCHOONBRODDT Clara LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES

    4 GENETTE Mara SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE – MARCHOVE

    5 DE SLACHMUYLDER Yara ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL


    Tijdrit

    1 HEYNS Joyce DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 4’29”074         37,46km/h

    2 PIETERAERENS Dorien WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSK 4’32”258

    3 ROMBAUT Amber AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW 4’32”969

    4 SCHOONBRODDT Clara LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES 4'32"973

    5 STRUYF Lize RUDYCO CYCLING TEAM 4’35”738

     

    Meisjes 14 jaar – 59’54

    1 VANHOUTTE Fenna JONGE RENNERS ROESELARE

    2 DRUYTS Lenny uit Wilrijk AFDELING ANTWERPEN - WBV

    3 CLAUWAERT Chloé CT FORCE VZW

    4 EIJSSEN Alitcia KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5 ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7 DE BOCK Ellen uit Hamme RUDYCO CYCLING TEAM


    Tijdrit

    1 EIJSSEN Alitcia KON. BALEN B.C. V.Z.W. 4’24”410       38,12km/h

    2 DRUYTS Lenny AFDELING ANTWERPEN - WBV 4’24”691

    3 ROES Maxime KON. BALEN B.C. V.Z.W. 4’28”789

    4 VANHOUTTE Fenna JONGE RENNERS ROESELARE 4’32”336

    5 PALM Eva Maria LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES 4’34”098

     

    Jongens 12 jaar – 34’15

    1 BEKAERT Yentl JONGE RENNERS ROESELARE

    2 PLYSIER Thibault KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    3 VANSTEELANDT Thomas JONGE RENNERS ROESELARE

    4 SCOPONI Dante W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5 HILLEN Michiel WSC HAND IN HAND BAAL

    15 VAN HOUTE Gerben uit Vrasene W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    22 CAETHOVEN Kenneth WIELERTEAM WAASLAND VZW


    Tijdrit

    1 BEKAERT Yentl JONGE RENNERS ROESELARE 4’14”367   39,63km/h

    2 VANSTEELANDT Thomas JONGE RENNERS ROESELARE 4’27”785

    3 FROONINCKX Brent LOTTO OLYMPIA TIENEN 4’29”965

    4 VERMEERSCH Florian CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK 4’31”207

    5 HILLEN Michiel WSC HAND IN HAND BAAL 4’31”441

    14 VAN HOUTE Gerben W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 4’42”117

    29 CAETHOVEN Kenneth WIELERTEAM WAASLAND VZW 4’54”586

     

    Jongens 13 jaar – 48’34

    1 DE WEVER Merten K.V.C. DEINZE VZW

    2 SABBE Arne C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3 PEETERS Arne KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 VAN ENDE Wouter DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    5 LORIES Quinten ASFRA RACING TEAM

    18 BECK Cedric uit Vrasene W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    39 COLMAN Alex uit Moerzeke WIELERTEAM WAASLAND VZW


    Tijdrit

    1 PEETERS Ame KON. BALEN B.C. V.Z.W. 4’08”930    40,49km/h

    2 VERHOFSTADT Thibau RIJSCHOOL AH - GENTSE VS 4’09”320

    3 TANGHE Lennert C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK 4’10”055

    4 DRIESEN Yame DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. 4’10”094

    5 BYTEBIER Michiel TIELTSE RENNERSCLUB 4’14”332

    6 COLMAN Alex WIELERTEAM WAASLAND VZW 4’15”719

    23 BECK Cedric W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. 4’24”758

     

    Jongens 14 jaar – 01h05min

    1 CASTRIQUE Jonas CYCLO CLUB ARMENTIEROIS

    2 CLICTEUR Arne KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    3 CLAEYS Simon TIELTSE RENNERSCLUB

    4 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK

    5 VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    25 MARIN Glenn uit Beveren WIELERTEAM WAASLAND VZW

    43 DE WITTE Sven uit Beveren WIELERTEAM WAASLAND VZW


    Tijdrit

    1 GHYS Robbe SPORT EN MOEDIG GENK 3’52”867    43,29km/h

    2 BOLLÉ Maxim KSC DENDERSTREEK LABIEKES 3’53”965

    3 BEULLENS Cedric DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. 3‘54”059

    4 SCHEEPERS Jeroen UCS CRABBE PERFORMANCE VOO 3’55”863

    5 DECAESSTECKER Gilles KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW 3’57”457

    12 DE WITTE Sven WIELERTEAM WAASLAND VZW 4’04"391

    58 MARIN Glenn WIELERTEAM WAASLAND VZW 4’18"340

    07/08/2011 DIEST (VB) - Aspiranten

    07/08/2011 HOUTHALEN (LB) - Aspiranten

    08-08-2011 om 15:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 06/08/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 6 Augustus – BORGT GRIMBERGEN (1850)
    A-reeks
    1 Kevin VAN DEN CRUIJCE

    2 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    3 Bart Baeyens (Overmere)
    4 David Van Den Broeck
    5 Stijn De Pauw
    6 Peter Van Damme
    7 Andy De Backer
    8 Peter Maes (Bornem)
    9 Senne Steegmans
    10 Jelle Van Riet

    VWF 6-8-11-grimbergen 227.jpg 

                                   Winnaar Catg.A Kevin Van Den Cruijce.

    VWF 6-8-11-grimbergen 210.jpg 

                                         Aankomst Catg.A

    VWF 6-8-11-grimbergen 221.jpg 

              Michel Thierens uit Elversele.

     

    C-reeks
    1 Johan HEYMANS

    2 Rudy Thomas
    3 Bruno Bruyere
    4 Willem Van Der Heyden
    5 Jerry De Reuse
    6 Kurt De Roeck
    7 Jan De Mulder
    8 Gregor Schots
    9 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    10 Eddy Merckx (Bornem)

    VWF 6-8-11-grimbergen 223.jpg 

                                        Winnaar Catg.C Johan Heymans.

    VWF 6-8-11-grimbergen 197.jpg 

                                                   Aankomst Catg.C

    D-reeks

    1 Jan MOREELS
    2 Paul Casteleyn
    3 Eddy Vermeir
    4 Dirk Goolaerts
    5 Kris Schockaert
    6 Danny De Backer
    7 Bart De Winter
    8 Marc Schellemans
    9 Patrick Sergooris
    10 Yves Loncke

    VWF 6-8-11-grimbergen 092.jpg 

                                       Winnaar Catg.D Jan Moreels.

               
    E-reeks

    1 Patrick CONVENTS
    2 Jean Blommaert (Hamme)
    3 Luc Van Mol
    4 Juan Steeman
    5 Antoine De Caboter
    6 Patrick Van Cleemput
    7 Charles Vandermosten
    8 Danny Paridaens
    9 Norbert van Nuffel
    10 Patrick Van Den Broeke

    VWF 6-8-11-grimbergen 099.jpg 

                                         Winnaar Catg.E Patrick Convents.

    VWF 6-8-11-grimbergen 083.jpg 

                                                      Aankomst Catg.E

    F-reeks
    1 Jan VAN HOVE

    2 Guido Cornet
    3 William De Cremer
    4 Jean Pierre Broothaerts
    5 Charly Vanderhulst
    6 Hugo Verjans
    7 Jos Vandermeulen
    8 Hubert D'Hondt
    9 Andre Devadder
    10 Roland Hellebaut

    VWF 6-8-11-grimbergen 034.jpg 

         Winnaar Catg.F Jan Van Hove en winnaar Catg.G Gaston Van De Plas.

    G-reeks

    1 Gaston VAN DE PLAS
    2 Kees Sebrechts
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Gilbert Vandenheuvel
    5 Jos De Maeyer
    6 Albert Van Den Eede
    7 Jozef Saerens
    8 Frans Brouwers
    9 Andre van Asbroeck
    10 Francois Van De Vijver

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    08-08-2011 om 14:26 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!