.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    31-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF AALST VAN 31-07-2011
    FILM CAT A
     


    FILM CAT C



    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    31-07-2011 om 23:39 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/07/2011

    vwf.JPG







    Zondag 31 Juli - AALST (9300)

    A-reeks
    1 David MOTTE
    2 Gino De Vos
    3 Tom Penninckx
    4 Michel Vereecken
    5 Peter Van Damme
    6 Andy De Backer
    7 Wim De Smet
    8 Kurt Pauwels
    9 Timmy Diependaele
    10 David Van Den Broeck

    VWF 31-7-11-aalst 235.jpg
                                      Winnaar Catg.A David Motte.

    VWF 31-7-11-aalst 194.jpg 

                                              Aankomst Catg.A


    C-reeks
    1 Ronny VAN DER VURST
    2 Nico Debaes (Desselgem)
    3 Eddy Merckx (Bornem)
    4 Philippe Lampaert
    5 Jimmy De Paepe
    6 Richard De Ridder
    7 Pascal Raes
    8 Jurgen De Smet
    9 Bruno Bruyere
    10 Bart Van De Wiele

    VWF 31-7-11-aalst 239.jpg
                                 Winnaar Catg.C Ronny Van Der Vurst.


    D-reeks
    1 Rene DE BRUCKER
    2 Francis De Ridder
    3 Danny De Backer
    4 Marc Rens
    5 Dirk Van Hove
    6 Dominique Turcksin
    7 Rudy Berwart
    8 Ronny Paridaens
    9 Kurt Vandiest
    10 Dirk De Meyer 
    VWF 31-7-11-aalst 111.jpg

    Winnaar Catg.D Rene De Brucker en winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem.

    VWF 31-7-11-aalst 066.jpg 

                                                      Aankomst Catg.D

    VWF 31-7-11-aalst 060.jpg 

                                                         Start Catg.D

    VWF 31-7-11-aalst 115.jpg

    Ex Prof Rene De Brucker heeft eindelijk zijn eerste zege in zijn bezit en moest 
    het  aan de speaker komen uitleggen.

               
    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Jo Montforts
    3 Roger Schouppe
    4 Joost Pieters
    5 Danny Paridaens
    6 Jos Maes
    7 Hilair Heye
    8 Luc Van Den Steen
    9 Antoine De Caboter
    10 Fred De Feyter

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Jean Pierre Broothaerts
    3 Noel Rogge
    4 Felix Luyten
    5 Herman Van Den Borre
    6 Jos Vandermeulen
    7 Hubert D'Hondt
    8 Guido Cornet
    9 Allan Ramsey
    10 Lucas Vangoidsenhoven

    VWF 31-7-11-aalst 051.jpg
                                 Winnaar Catg.F Marc Vervondel.

    VWF 31-7-11-aalst 027.jpg 

                                                  Aankomst Catg.F


    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Julien Vyvey
    3 Jacobus Dekkers
    4 Vic Van Den Eynde
    5 Etienne Vandenhouwe
    6 Theo Coudyzer
    7 Kees Sebrechts
    8 Jozef Saerens
    9 Jozef De Bruyn
    10 Albert Van Den Eede

    VWF 31-7-11-aalst 055.jpg
                                          Winnaar Catg.G Andre Ceurens.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    31-07-2011 om 23:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 31/07/2011 BUGGENHOUT (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 166 km - 03h34min

    Kampioenschap van Oost-Vlaanderen – Aantal deelnemers: 143

    1.HAYNES HAMISH - COLBA MERCURY

    2.CAETHOVEN Steven - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT op 2"

    3.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    4.BOUCHER David - OMEGA PHARMA-LOTTO

    5.VAN KEIRSBULCK Guillaume - QUICKSTEP CYCLING TEAM op 11"

    6.CASSIDY MARK - AN POST SEAN KELLY TEAM op 42"

    7.VAN DER MEIJDEN RUNE - CT DE RIJCKE

    8.SCHULZ Philip - COLBA MERCURY

    9.ROBERT Frederique uit Mol - QUICKSTEP CYCLING TEAM op 53"

    10.SUAREZ Kevin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    15.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    18.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    30.CORDEEL Sander uit Stekene - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    34.CORDEEL Pieter uit Stekene - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    49.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

     

    31/07/2011 LIEDEKERKE (VB) - Elite z.c./U23 - Interclub - 150,1 km - hmin

    Rit 5 – Ronde van Vlaams-Brabant – Aantal deelnemers: 148

    1.VANBILSEN KENNETH - DONCKERS KOFFIE JELLY BELLY

    2.DE BIE SEAN - OVYTA EIJSSEN ACROG CT

    3.SCHETS STEVE - DONCKERS KOFFIE JELLY BELLY

    4.DUPONT THIMOTHY - CT JONG VLAANDEREN BAUKNECHT

    5.VLASSELAER MAARTEN - ROYAL CUREGHEM SPORTIF

    6.VAN DER SANDEN MATHIAS - SNAKE CYCLING TEAM

    7.VERBEEK DIETER - VAN EYCK SPORT

    8.DE CLERCQ KIM - CT SOENENS CONSTRUKT GLAS

    9.LAMPAERT YVES - CT SOENENS CONSTRUKT GLAS

    10.DAEMS NICK - TERRA FOOTWEAR BICYCLE

    30.VAN DER MAST KEVIN uit Wuustwezel - KON WC DE RUPELSPURTERS

    44.PENNE STIJN - ROGELLI CYCLING TEAM

    47.POELMAN LAURENS uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    55.VAN DEN BOSSCHE HENDRIK uit Grembergen - DONCKERS KOFFIE JELLY BELLY

    110.VAN HEURCK TIMOTHY uit St.Anna L.O. - WAC TEAM HOBOKEN

    113.BOEYKENS GERTJAN uit Stekene - WAC TEAM HOBOKEN

    117.VAN OSSELAER KARL uit Zwijndrecht - WAC TEAM HOBOKEN

    126.WIELANDT SVEN uit Beveren - ROGELLI CYCLING TEAM

    128.PENNE FREDERIK - ROGELLI CYCLING TEAM

    142.COOMANS BJORN - PROFEL BOFROST PRORACE CT

    146.ILEGEMS NICO uit Duffel - KON WC DE RUPELSPURTERS


    31/07/2011 DILSEN - STOKKEM (LB) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h25min

    Aantal deelnemers: 111

    1.VANBRABANT Yannick - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    2.PEELAERS Jeff - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    3.VAN HOUTS RUDI - MULTIVAN MERIDA

    4.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST

    5.COMMINETTE Jean-Michel - CYCLISTE DE WALLONIE

    6.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM

    7.VERWAEST Kevin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    8.HAEX Tim - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    9.SEGERS Joren - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    10.CAROLUS Jorne - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

     

    31/07/2011 RAPERTINGEN-HASSELT (LB) - Juniores - 88 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 72

    1.GEERTS Jorgen - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.VAN LAER Titte - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 15"

    4.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    5.BERVOETS Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.SCHEPMANS Brecht - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.VANDENHOUDT JENS - UCS CRABBE PERFORMANCE

    8.KLEINLOOG Jordi - TWC Tempo Veldhoven

    9.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    10.SCHERPENBERGH Dominique - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    30.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    31/07/2011 SINT-ULRIKS-KAPELLE (VB) - Juniores - 85 km - 02h03min

    Aantal deelnemers: 82

    1.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.DUSOLEIL Jasper - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.BOSMANS Tom - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    5.ROMMENS Laurens - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    6.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    7.TEUGELS Lennert - WK NOORD WEST BRABANT

    8.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.DULT Laurens - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    10.MAES Alexander - CUBE-FINTRO CT

     

    31/07/2011 ZUSSEN (RIEMST) (LB) - Juniores - 75,2 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 35

    1.SEREXHE Robin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.CAPIOT Amaury - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3.VANDAEL Birger - AVIA CYCLING TEAM

    4.POLITT NILS - RV KOMET DELIA 09 KOLN

    5.WARNIER Antoine - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    6.GEERAERTS Joni - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    7.VEESTRAETEN Gillian - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.GEERTS Moreno - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.VAN ECHELPOEL Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    10.VAN BEYLEN Jens - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

     

    31/07/2011 DENDERWINDEKE (O) – Topcompetitie Nieuwelingen - 74,8 km - 01h55min

    Aantal deelnemers:

    1.ROEGIERS Jochem - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.ARIMONT Charlie - WSC HAND IN HAND BAAL op 6"

    3.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 21"

    4.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE op 25"

    5.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    8.VAN REEK Timon - RTV de Bollenstreek

    9.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    24.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    53.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    60.PERSOON Wouter uit Stekene - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 38"

    83.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’33"

     

    31/07/2011 HARINGE (W) - Nieuwelingen - 64,6 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    31-07-2011 om 19:49 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 31/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan LENNY DRUYTS met haar Zege bij de Meisjes Aspiranten 14 jaar !!!

    Druyts Lenny KOP 2011.jpg
    Zondag 31/07/2011 ATTENRODE (VB) - Aspiranten


    31/07/2011 LILLE (A) - Aspiranten

    31/07/2011 PARIKE (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 36’48

    Aantal deelnemers: 5

    1.CASTRIQUE ALANA - ARMENTIEROIS

    2.NOËL Jara - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM

    4.DE WAELE Lynn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 4"

    5.DHONT Glacia - ARDILLES CYCLING TEAM op 53"

     

    MEISJES 13 JAAR – 45’24

    Aantal deelnemers: 3

    1.PIETERAERENS Dorien - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    2.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    3.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM

     

    MEISJES 14 JAAR – 54’58

    Aantal deelnemers: 4

    1.LENNY DRUYTS uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 2’49"

    3.DE BOCK Ellen uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 3’37"

    4.DE POTTER France - YOUNG SCHELDE CT op 4’07"

     

    JONGENS 12 JAAR – 36’48

    Aantal deelnemers: 38

    1.VERMEERSCH Florian - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.VAN HOUTE Gerben uit Vrasene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.COGHE Lennert - JONGE RENNERS ROESELARE

    4.BASTIAEN Jonas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.NOPPE Matthias - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    10.CAETHOVEN Kenneth - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    20.DE BOCK Stijn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    JONGENS 13 JAAR – 45’24

    Aantal deelnemers: 45

    1.VERHOFSTADT Thibau - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.SABBE Arne - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VERHULST Lothar - CT FORCE VZW

    4.LEYNEN Anton - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.NEVENS Tibo - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    24.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    31.APERS Ruben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 50"

     

    JONGENS 14 JAAR - A reeks – 54’58

    Aantal deelnemers: 34

    1.CASTRIQUE Jonas - ARMENTIEROIS

    2.CLAEYS Simon - TIELTSE RENNERSCLUB

    3.HOUTTEMAN Nico - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    4.AKKERMANS Lars - RWC AHOY

    5.VAN TILBORGH Brent - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    8.DE WITTE Sven uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    11.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    17.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    19.DE WILDE Arno - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.THIBAUT Lennert - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 3’37"

    27.DE BOCK Ellen uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    31.WITTEVRONGEL Wouter uit Beveren - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 4’07"

     

    JONGENS 14 JAAR - B reeks – 54’06

    Aantal deelnemers: 36

    1.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2.DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    3.VAN BRAGT Daan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.STEVENS Maarten - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    5.DE RHO Nicolay - ISOREX CYCLING TEAM

    22.ROELS Wannes - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’59"

    31/07/2011 VELDEGEM (W) - Aspiranten

    31/07/2011 ZUSSEN (RIEMST) (LB) - Aspiranten

    31/07/2011 LILLE (A) - Miniemen

    31/07/2011 SINT-NIKLAAS (O) - Miniemen

    31/07/2011 ATTENRODE (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    31/07/2011 VELDEGEM (W) - Miniemen (afwachtingsproef)

    31/07/2011 ANTWERPEN (GROTE MARKT) (A) - Mountainbike Intern. - Trial

    31/07/2011 HECHTEL-EKSEL (LB) - Mountainbike Regionaal - Flanders Cup

    31-07-2011 om 19:28 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 31/07/2011
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

    De Witte Michiel.png  Janssens Kenny KOP 2010 2.jpg
          Michiel De Witte                Kenny Janssens

    Onder leiding van Kenny Janssens en Steven Van Houte vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    20 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen. Meteen tegenwind tot in Walsoorden en 5 renners bleven goed ronddraaien samen met Michiel De Witte die er regelmatig eens een ferme snok aan gaf. De 5 waren Kenny Janssens, Lieven Van De Perre, Theo De Prekel , Roberto Vercauteren en Wim Ryckaert. Na het keerpunt meteen de wind in de rug en het tempo met een ruk omhoog, voorbij Emmadorp kwam de eerste serieuze ontsnapping eraan. Kenny Janssens demarreerde en kreeg Tom Buytaert en Roberto Vercauteren mee, het gat werd meteen geslagen maar de heren moesten nog wel +/- 30 km overbruggen. Michiel De Witte momenteel in topvorm reed zowaar het gat dicht en meteen 4 leiders. Zij konden voorop blijven tot halfweg de Nieuwe Arenberg te Kieldrecht, daar kreeg de groep terug aansluiting. Serge Meyvis met de ligfiets ging dan aan de haal en kreeg opnieuw Michiel De Witte mee en zij maakten er een dernykoers van want beide heren hebben samen 25 km op kop gereden en reden als eerste over de meet te Kallo. Toch een zeer sterke prestatie van beide heren, maar het toont nogmaals aan dat de airodynamica van de ligfiets enorm blijkt te zijn. De groep al fel uitgedund tot 10 renners bleef ook niet stil zitten en het tempo werd terug opgeschroefd zodat de finale kon beginnen. Na wat demarrages links en rechts was het Lieven Van De Perre die links van de weg aan de haal ging op 1 kilometer van de meet, meteen reactie van Wim Ryckaert en Kenny Janssens. Het was uiteindelijk Kenny Janssens die naar Lieven Van De Perre reed en meteen rechts opnieuw een demarrage plaatste en solo naar de meet reed. Lieven Van De Perre reed als 2de over de meet gevolgd door Wim Ryckaert en de rest van de groep.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op 39,8 Km/h. Vanaf de Tabaknatie bedroeg het gemiddelde 40,8 Km/h. Met de extra lus naar Haasdonk, Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 115 Km.
    Reden mee: Tom Buytaert , Wim Ryckaert , Roberto Vercauteren , Michiel De Witte , Gunther Persoon , Lieven Van De Perre , Steven Van Houte (tot Walsoorden) , Chris Heirwegh (later aangesloten) , Bart Rombouts (later aangesloten) , Marc Borghgraef , Gerrit Smet , Jan Vlegels , Jarno Van Guyse (tot Walsoorden) , Jordi Van Guyse , Davy Marin , Theo De Prekel , Serge Meyvis (ligfiets) , renner Waasland MTB-team , ? en Kenny Janssens.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    31-07-2011 om 15:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/07/2011
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 30/07/2011 - Nederokkerzeel

    Categorie A/B
    A = deelnemers: 57
    B = deelnemers: 33
    1-Bert Dockx (B)
    2-Kris Van Grieken
    3-Stijn Rombouts
    4-Jorg Hendrickx
    5-Gianni Schellens
    6-Tim Tubbax
    7-Hans Nuyens (B)
    8-Erik Van Wijk
    9-Steven De Coster (B) 10-Sven Verstraeten 11-Erik Wellens (B) 12-Dirk Van Capellen (B) 13-Rudi Drappier (B) 14-Jan Discart 15-Michael Naessens (B) 16-Bart Vanden Wyngaerd (B) 17-Christophe Adams 18-Philippe Van Opstal 19-Rik De Vree (B) 20-Laurent Rentmeesters 21-Christof Smolders 22-Tom Leysen 23-Piet Hereijgers (B) 24-Bart Gendarme (B) 25-Kim Van Dingenen 26-Raf Van Hove (B) 27-Christophe Van Overloop 28-Stijn Pitschon 29-Geert Verbraeken (B) 30-Dave Permentier

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 46
    1-Rudi Vingerhoets
    2-Jan Van Den Brande
    3-Marc Coolen
    4-Rudy Lahou
    5-Daniel Van Der Mieren
    6-Luc Van Roy 7-Chris Vanderaerden 8-Jan Cortoos 9-Andre Aertgeerts 10-Alain Renard 11-Jeff Van Eyndt 12-Wim Van Thielen 13-Marc Kiesekoms 14-Marc De Cock 15-Wim Van looy 16-Bernard Hakir 17-Danny Van Hoof 18-Bruno Brabants 19-Luc Aerts 20-Luc De Wael

     

    Categorie D:
    Aantal deelnemers: 11
    1-Marc Heulens
    2-Theo Poorters
    3-Hugo lismont
    4-Dennis Van tendelo
    5-Andre Volkaerts
    6-Daniel Klein 7-Staf lievens 8-Ivo Van Herle 9-Romain Tuteleers 10-Jan Poelmans 11-Francois Coppers (Lokeren)

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 12
    1-Georges Vonckx
    2-Jos de Wever
    3-Freddy Vranken
    4-Willy Mous
    5-Ludo De Bakker
    6-Jan Geudens 7-Nico Wijnen 8-Frans Bastiaens 9-Geert Bovijn 10-Alfons Heyens

    31-07-2011 om 15:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan BJORN MEERSMANS met zijn 3°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan GLENN DE RIDDER met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Meersmans Bjorn KOP 2011.jpg    De Ridder Glenn KOP 2011.png
        Bjorn Meersmans               Glenn De Ridder

    Zaterdag 30/07/2011 WOLVERTEM-MEISE (VB) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 90 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 23
    1 CAVENDISCH MARK (TEAM COLUMBIA)
    2 MC EWEN Robert (TEAM RADIOSHACK)
    3 ROELANDTS Jurgen (OMEGA PHARMA-LOTTO) op 4"
    4 NUYENS Nick
    (SAXOBANK-SUNGARD)
    5 MEERSMAN Gianni (LA FRANCAISE DES JEUX)
    6 VAN KEIRSBULCK Guillaume (QUICKSTEP CYCLING TEAM) op 14"
    7 DE NEEF Steven
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    8 JODTS Sven (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR)
    9 CAETHOVEN Steven (VERANDA´S WILLEMS-ACCENT)
    10 VAN STAEYEN Michaël uit Schoten (TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR)

     

    30/07/2011 BETEKOM (VB) - Elite z.c./U23 – Interclub - 144,8 km - hmin

    Rit 4 – Ronde van Vlaams-Brabant – Aantal deelnemers: 168

    1.VERRAES BENJAMIN - CT JONG VLAANDEREN BAUKNECHT

    2.DUPONT THIMOTHY - CT JONG VLAANDEREN BAUKNECHT

    3.MERLIER TIM - SUNWEB REVOR

    4.BAERT JASPER - CT SOENENS CONSTRUKT GLAS

    5.VERBEEK DIETER - VAN EYCK SPORT

    6.VANBILSEN KENNETH - DONCKERS KOFFIE JELLY BELLY

    7.VAN ACKER KEVIN - TERRA FOOTWEAR BICYCLE

    8.LAMPAERT YVES - CT SOENENS CONSTRUKT GLAS

    9.MANNAERTS JELLE - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    10.BUYSSE LENNERT - WIELERSPORT ARTEVELDE GENT

    49.PENNE STIJN - ROGELLI CYCLING TEAM

    55.COOMANS BJÖRN uit Willebroek - PROFEL BOFROST PRORACE CT

    56.VAN DER MAST KEVIN uit Wuustwezel - KON WC DE RUPELSPURTERS

    78.BOEYKENS GERTJAN uit Stekene - WAC TEAM HOBOKEN

    97.POELMAN LAURENS uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    122.VAN DEN BOSSCHE HENDRIK uit Grembergen - DONCKERS KOFFIE JELLY BELLY

    124.VAN OSSELAER KARL uit Zwijndrecht - WAC TEAM HOBOKEN

    126.PENNE FREDERIK - ROGELLI CYCLING TEAM

    144.VAN HEURCK TIMOTHY uit St.Anna L.O. - WAC TEAM HOBOKEN

    154.VAN LOMMEL CEDRIC uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    158.ILEGEMS NICO uit Duffel - KON WC DE RUPELSPURTERS

    161.WIELANDT SVEN uit Beveren - ROGELLI CYCLING TEAM


    30/07/2011 BAMBRUGGE (ERPE-MERE) (O) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 02h39min

    Aantal deelnemers:

    1.GLENN DE RIDDER uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    3.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    4.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    5.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    6.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8.DE ZUTTER Kristof - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    9.VENS Quincy - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    10.VAN CAUWENBERGHE Christophe - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    35.NAESEN Oliver uit Berlare - VAN DER VURST CYCLING TEAM op 1’12"

    39.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

     

    30/07/2011 OVERIJSE (TOMBEEK) (VB) - Elite z.c./U23 - 113,3 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 148

    1.MCLAY Daniel

    2.KRUGER Andre - Team Terra Foodwaer

    3.DIJKSHOORN GEERT - RWC AHOY

    4.REYNVOET Niels - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    5.STEVENS Timothy - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    6.OERLEMANS Ruben - VAN EYCK SPORT

    7.GILBERT JEROME - CYCLIST DE WALLONIE

    8.DONNAY Laurent - LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    9.ENGELEN Ruben - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    10.DE WAELHEYNS Sven - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    31.SEELDRAEYERS Tom uit Stekene - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    41.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE

     

    30/07/2011 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h27min

    Aantal deelnemers: 126

    1.BJORN MEERSMANS uit Bornem - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    2.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    3.VAN HOUTS RUDI - MULTIVAN MERIDA

    4.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.DUDOK TJEERD - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    6.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    7.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM

    8.VERMANT Wim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    9.RAEYMAEKERS Mattias - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    10.MINNAARD MARCO - THEO MIDDELKAMP

    11.DEMETER Renaat uit Lochristi - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    13.AURIMAS VARNA - PWC ALIPLAST op 1’10"

    14.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    15.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST

    16.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    17.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    18.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    23.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    25.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - PWC ALIPLAST op 1’35"

    30.VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

     

    30/07/2011 WAARDAMME (W) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 107

    1.MINNE Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.FINDLAY Tom - CYCLING NEW PLYMOUTH op 1"

    3.VANHAVERBEKE Jurgen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 40"

    4.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.VAN GOETHEM Brian - TML DOMMELSTREEK

    6.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    7.MAGNER Ty - TEAM TYPE 1 DEVELOPMENT

    8.VIAENE Jonas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    9.JOYCE Sean - CT TOMACC

    10.DECAESTEKER Frederik - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    44.VERMEULEN Nicolas - LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW

    31-07-2011 om 15:00 geschreven door kenny


    30-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar Zege op de Piste !!!

    Druyts Jessy KOP 2011.jpg
    Zaterdag 30/07/2011 BAZEL-KRUIBEKE (O) - Juniores - 78 km - 01h49min

    Aantal deelnemers: 96

    1.GODRIE Stan - Willebrord Wil Vooruit

    2.CRABBE Arno - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    3.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    4.VERZEELE Dillen - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    5.GEYS Wouter - HAGELAND CYCLING TEAM

    6.MOORE GEORGE - CC GIRO

    7.ROOSEN Timo - TWC PIJNENBURG

    8.LOETERS Laurens - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE

    9.VAN DESSEL Kenneth - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    10.HAMMERSLAND Nicholas - BERGEN CYCLEKLUBB

    13.BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    16.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    18.VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    44.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM

    48.RELAES Michiel uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    49.PRAET Robin uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    51.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    59.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    30/07/2011 BORCHTLOMBEEK (VB) - Juniores - 80 km - 01h54min

    Aantal deelnemers: 72

    1.PYFFEROEN Miel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.DE MEYERE Jens - THOMPSON

    3.ELPERS Elroy - THOMPSON

    4.VAN IERSEL Dennis - TWC Pijnenburg

    5.VAN GESTEL Dries - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    6.HOUTEKIER Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.POCKET Sammy - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    9.MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.DE MUNCK Jonas - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

     

    30/07/2011 BORCHTLOMBEEK (VB) - Nieuwelingen - 61 km - 01h36min

    Aantal deelnemers: 116
    1.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG

    2.VAN DEN BOSCH Thomas - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    3.DE KEULENAER Joris - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4.KEKDERMANS JORDY - WILLEBRORD VOORUIT

    5.VAN IERSEL YOURI - PIJNENBURG

    6.D´HAEYER Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    7.VERMONDEN Jonas - WSC HAND IN HAND BAAL

    8.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    9.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON

    10.DE DECKER Alfdan - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    21.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    22.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    42.LEEMAN Emmanuel uit St.Pauwels - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    46.DE OST Jarne uit Bornem - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    30/07/2011 OUTRIJVE (W) - Nieuwelingen - 64 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 90

    1.PARKS DANIEL

    2.GRAINIGAN NOAH op 6"

    3.RYAN FELGATE op 48"

    4.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM

    5.DHONT Seppe - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.MILLER IMARI op 52"

    7.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM

    8.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM

    9.GOESSENS Cedric - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    10.VAN HOUT Maxim - WSC HAND IN HAND BAAL


    30/07/2011 ANTWERPEN - WILRIJK - WIELERCENTRUM (A) - Piste - Jeugd - Met motoren

    Elite z.c/U23

    Aantal deelnemers: 20

    1.PIRIUS Hans - RSG Hürth

    2.DRUYTS Gerry uit Wilrijk - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    3.CLERE EMILIEN - AMICALE CYCLISTE

    4.FOUBERT Glen - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    5.BREUER Christophe - RSG HURTH

    6.VAN DE MIEROOP Sam - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7.GAUDILLAT Antoine - LE GUIDON CHALETTOIS

    8.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    9.COSTERMANS Randy - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    10.DE GANS Joop - PALMANS-CRAS


    Dames

    Aantal deelnemers: 7

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    3.DUYCK Ann-sophie - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    5.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.COMMISSARIS Caren - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.BOLANGIER Elke - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    30/07/2011 ANTWERPEN (GROTE MARKT) (A) - Mountainbike Intern. - Trial

    30/07/2011 HECHTEL EKSEL (LB) - Mountainbike Kids - XCO

    30-07-2011 om 21:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 30/07/2011

    vwf.JPG







    Z
    aterdag 30 Juli – HENGSTDIJK (NL)
    A/C-reeks klassieker
    1 Tom DE MEYER
    2 Jacques Schuit
    3 Rudy THOMAS 1C
    4 Nico Ringelberg
    5 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    6 Jonathan Herion
    7 Kevin Vleurick
    8 Kurt Caboor
    9 Benny Van Buynder (Bornem)
    10 Joris Cosyn
    11 Johan Ryckaert
    12 Steven Landuyt
    13 Jean Paul Tavernier
    14 Peter Maes (Bornem)
    15 Guillaume De Coninck
    16 Sammy Bogaert (Kalmthout)
    17 Ismaen Segers
    18 Johny Van Der Klooster
    19 Arjen Martens
    20 David Van Pelt
    21 Henri Hermans
    22 Danny Schaut
    23 Dave De Swert
    24 Herman Proost
    25 Maikel Robs
    26 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    27 Sven Van Hoey (Puivelde)
    28 Glenn De Wolf (Hamme)
    29 Kevin Selleslagh
    30 Jimmy De Bruin

    VWF 30-7-11-henstdijk 164.jpg
                              Aankomst van de Catg.A met Tom De Meyer.

    VWF 30-7-11-henstdijk 166.jpg 

                 Aankomst van de 3de en tevens de 1ste C renner Rudy Thomas.

    VWF 30-7-11-henstdijk 212.jpg

                               Podium van de eerste 3 van de klassieker.

    VWF 30-7-11-henstdijk 207.jpg 

    De eerste 3 van Zeeuws-Vlaanderen met Igmar Segers, Arjan Martens en
    Danny Schaut.
    VWF 30-7-11-henstdijk 206.jpg
                       De strijdlust ging naar Gino De Vos en Jacques Schut.

    VWF 30-7-11-henstdijk 048.jpg  VWF 30-7-11-henstdijk 045.jpg

                              Sven Blommaert                                 Gino Van Broeck, Glenn De Wolf, Steven Heirman en Bart De Baere
                                                                                           voor de start.


    Ploegenklassemenet
    1 Cops Englebert
    2 Bioracer
    3 Poorten Feryn
    4 Arrow CT
    5 Master 

    VWF 30-7-11-henstdijk 077.jpg
    Het Arrow Team, de inrichtende club was goed vertegenwoordigd aan de start 
    van deze klassieker.
             

    D-reeks
    1 Christ DE BAAT
    2 Joseph Devits
    3 Hans Lap
    4 Rudy Berwart
    5 Serge De Wever
    6 Filip Wittock
    7 Kenny Wille (Kieldrecht)
    8 Peter De Smedt
    9 Rudy Van De Velde
    10 Jan Moreels

    VWF 30-7-11-henstdijk 092.jpg
    Podium Catg.D met Christ De Baat, Joseph Devits en
    Hans Lap.


    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Danny de Coninck
    3 Wim De Waal
    4 Joost Pieters
    5 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    6 Patrick Convents
    7 Helmuth Tas
    8 Luc Van Mol
    9 Benny D'Haese (Hamme)
    10 Jose Hobeke

    VWF 30-7-11-henstdijk 089.jpg

    Podium Catg.E met Patrick Van Renterghem,
    Danny De Coninck en Wim De Waal.

    VWF 30-7-11-henstdijk 039.jpg
                                                    Start Catg.E


    F-reeks
    1 Jan VAN HOVE
    2 Florent De Leersnyder
    3 Jos Staes
    4 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    5 Alfons Volckaert
    6 Bert Ter Hamsel
    7 Roger Hoof (St.Niklaas)
    8 Hubert D'Hondt
    9 Allan Ramsey
    10 Louis Moens

    VWF 30-7-11-henstdijk 027.jpg
    Podium Catg.F met Jan Van Hove, Florent De Leersnyder
    en Jos Staes.


    G-reeks
    1 Theo COUDYZER
    2 Vic Van Den Eynde
    3 Aad Vingerling
    4 Gerrit Hairwasser
    5 Kees Sebrechts
    6 Julien Vyvey
    7 Gilbert vandenheuvel
    8 Werner Dullaert (St.Gillis)
    9 Jef Dhondt
    10 Ko Tolhoek

    VWF 30-7-11-henstdijk 032.jpg
    Podium Catg.G met Theo Coudyzer, Vic Van Den Eynde
    en Aad Vingerling.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    30-07-2011 om 21:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.VERSLAG WEDSTRIJD JUNIORES TE BAZEL !!!

    Nederlandse Kampioen Stan Godrie wint de massaspurt die hij verwacht. 

    WBV 11.07.30 JUN BAZpmet schepen30 juli 005.jpg 

    Op het podium Stan Godrie met de Kruibeekse schepen van Sport, Dirk De Ketelaere.
    WBV 11.07.30 JUN BAZ bloemen.jpg 
     

    Het leven zoals het is: bloemen van het bloemenmeisje voor winnaar Godrie.

     

    Juniores te Bazel

    Hoogstraat Kermis is synoniem voor wielersport en dat was altijd zo. Ooit lokten de beroepsrenners een enorme massa naar deze levendige wijk waar ook Dancing Van Dijck als ambassadeur dienst deed naar ver buiten de regio. Maar dat wielersport de grote liefde was van zowat alle Hoogstraatbewoners kwam wel omdat daar ooit een prof was met name Ronny Van de Vijver en die woonde bovendien ook nog aan een aantrekkelijke café Trefpunt. De zaak is al enkele jaren verdwenen maar de interesse voor wielersport blijft er. Zo kwamen zaterdag maar liefst 96 juniores naar de inschrijvingstafel van Johan De Wolf, Yves Klinckaert en Sven Calus, de mannen van Wielerbond Vlaanderen.

    Nog nooit eerder waren er zoveel juniores naar de Hoogstraat gekomen. Bij hen ook een veertiental Nederlanders en dan weten we al dat er voor de overwinning naar één van hen moet uitgekeken worden. Er waren ook zeven Britten op doortocht in Vlaanderen Wielerland. Een paar Zuid-Afrikanen en een Deen.

    Ze moesten 12 ronden afleggen waarbij een wegdek in de Hoogstraat uit Jezukes tijd, putten, hobbels, spleten, steentjes. Goed, langs de luidsprekers klonk het bericht dat ze in september zouden beginnen aan de heraanleg van de straat, met nieuwe gescheiden riolering, nieuw uitgetekend profiel en allerbeste asfalt. Een supporter moest lachen en zei tot de speaker:

    -“Meneer vorig jaar hebt ge dat ook al gezegd maar ’t is hier nog altijd hetzelfde.”. Hij had dik gelijk. Reeds na één ronde, waarin een paar gasten tegen de grond waren geschoven in de Portugezenstraat, kwamen renners in moeilijkheden. Na twee ronden waren er al tien uitgeteld. Bij hen ook Sam Buyl, een jongen uit Puivelde die nog maar een maand koerst, en zijn ploegmaat bij WT Waasland, Dieter Beauprez uit De Klinge. Maar we moesten vooraan kijken wat daar gebeurde. Niks, eigenlijk. In de 3de ronde versnelde Anton Hollevoet even maar omdat Laurent Pieters (Gent) van Isorex attent vooraan koerste kon alles onder controle worden gehouden. Er werd aan een hoog tempo gereden en dat resulteerde zich ook tot reeds 17 opgaven na 5 ronden. Jammer voor de enige Bazelnaar, de triatleet Michaël Apers, dat hij met mechanisch defect moest afhaken.

    Dan verscheen de Nederlandse kampioen Stan Godrie in de spits en probeerde ook iets op te zetten. Maar iedereen kwam telkens terug en de Nederlander van Willebrord Wil Vooruit van sponsor Vacansoleil, had het snel door dat wegrijden niet voor die dag was en hij hield zich koest in de groep. En inderdaad, van een ontsnapping was helemaal geen sprake maar wat ons wel opviel was dat die sterk rijdende Laurent Pieters toch steeds vooraan was te zien. In de 8ste ronde kreeg de Deen Nicholas Hammersland een bevlieging en ging zowaar 20 meter voor de anderen rijden bij wie Pieters, Yenthell Huyghe (voor eigen volk!), Bart De Keukelaere (Astene), Remco Temmerman (Schellebelle) en de Brit Byrne Declan zich klaar hielden om eventueel deel te nemen aan een vlucht. Maar niks daarvan. Alles kwam samen en bleef samen. Pogingen, dat wel met o.a. Keanu Czech, Dillen Verzeele en Stef Poppe. Niks. Daarna in de 10de ronde de Nederlander Joerie Leijs van Vacansoleil Willebrord nog eens alleen. Niks.

    Bij het ingaan van de laatste ronde leefden we nog wat op hoop toen ze met vier licht voorop reden: Jonas Goeman (Wetteren), Dillen Verzeele (Zingem), Laurent Pieters (ja hoor, hij ook weer) en Robin Praet (Zele).  Ze werden achterna gezet door een ander viertal: Olivier Van der Linden (Beveren), Jens Van Durme (Oosterzele), Stef Poppe (Evergem) en De Nederlandse Kampioen Stan Godrie..

    We zagen het zo al gebeuren: deze acht gaan samenwerken en zullen de laatste ronde beheersen. Niks daarvan. Alles weer samen ja, en met de ganse groep naar de eindspurt. Voor Stan Godrie was er geen enkel probleem. Hij won bijzonder vlot zijn 6de koers van het seizoen. Verrebroekenaar Glenn Rotty vocht voor wat hij waard was en moest toch nog aan Arno Crabbé (Houtvenne), de 2de plaats laten. Maar toch liet Rotty zien dat hij verduiveld een goed spurtertje is en het seizoen is nog niet gedaan, wacht maar op de Glenn. Dillen Verzeele werd 4de en dat was ook een beloning voor zijn inzet tijdens de laatste ronden.

    De Nederlander Stan Godrie werd op 16 juni al Nederlands Kampioen bij de juniores in Dalen. Hij won er na een rit van 130 km de spurt van zes voor zijn ploegmaat bij Willebrord, Dylan Groenewegen. In Bazel was het zijn 6de zege waarvan de 2de in België (hij won in april al in Pollare.)

    Hoogstraat Kermis kreeg alvast een winnaar wiens naam best wordt onthouden. Ook als veldrijder behoort hij bij de Nederlandse top. Een bewijs daarvan is wel de 2de plaats in het Nederlands Veldritkampioenschap (op zijn 18de verjaardag 9 januari 2011 in Sint-Michielsgestel.) achter Danny Van Poppel. Stan werd 10de in het UCI Cyclo-cross World Championship in het Duitse Sankt Wendel. In het klassement om de beste juniores van Nederland staat Godrie thans op plaats 3. Als nummer 1 staat Ivar Slik op de lijst en Danny Van Poppel is 2de. Die Ivar Slik won op 1 mei in Hoboken nog de 18de Memorial Marcel Janssens.
    WBV 11.07.30 JUN BAZ winnaar komt naar hulde.jpg

    Sfeerbeeld na  de aankomst: De winnaar Stan Godrie biedt zich aan voor de hulde.


     

    Tekst en foto’s: fvdv

    30-07-2011 om 21:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S CRITERIUM TE ST.NIKLAAS
    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 29/07/2011 SINT-NIKLAAS (O) - Na-Tourcriterium - Elites m.c./z.c./U23 - 90 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 33

    1.EVANS Cadel - BMC RACING TEAM

    2.GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA - LOTTO

    3.MCEWEN Robbie - TEAM RADIOSHACK op 8"

    4.DE GENDT Thomas uit Beveren - VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM op 10"

    5.VANENDERT Jelle - OMEGA PHARMA-LOTTO

    6.PAUWELS Kevin - SUNWEB-REVOR op 20"

    7.EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM

    8.STALLAERT Joeri - LANDBOUWKREDIET

    9.DE VREESE Laurens - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    10.VERNAECKT Thomas - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    12.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    26.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 52"

    31.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 1’15"
    WBV 29-7-11-st niklaas 065.jpg

    Winnaar Tour de France 2011 Cadel Evans met Robby McEwen en sponsor
    Archiel De Witte en zijn dame.

    WBV 29-7-11-st niklaas 071.jpg

    Sponsor Archiel De Witte en zijn dame met Philippe Gilbert, Jelle Vanendert
    en Thomas De Gendt.

    WBV 29-7-11-st niklaas 087.jpg
                     Rita Thienpondt met Cadel Evans en Philippe Gilbert.
    WBV 29-7-11-st niklaas 012.jpg
    De Griekse renner Mariolas Johannes die voor de eerste maal in België reed,
    wou graag eens poseren met Rita Thienpondt.

    WBV 29-7-11-st niklaas 029.jpg

                              De wedstrijdafgevaardigden voor het criterium.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    30-07-2011 om 11:07 geschreven door kenny


    29-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 29/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIJS VAN HOECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Hoecke Gijs KOP 2011.jpg
    Vrijdag 29/07/2011 SINT-NIKLAAS (O) - Na-Tourcriterium - Elites m.c./z.c./U23 - 90 km - 01h50min

    Aantal deelnemers: 33

    1.EVANS Cadel - BMC RACING TEAM

    2.GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA - LOTTO

    3.MCEWEN Robbie - TEAM RADIOSHACK op 8"

    4.DE GENDT Thomas uit Beveren - VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM op 10"

    5.VANENDERT Jelle - OMEGA PHARMA-LOTTO

    6.PAUWELS Kevin - SUNWEB-REVOR op 20"

    7.EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM

    8.STALLAERT Joeri - LANDBOUWKREDIET

    9.DE VREESE Laurens - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    10. VERNAECKT Thomas - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    12.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    26.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST op 52"

    31.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM op 1’15"

     

    29/07/2011 ROTSELAAR (VB) - Elite z.c./U23 – Tijdrit Interclub - 11,6 km

    Rit 3 – Ronde van Vlaams-Brabant – Aantal deelnemers: 169

    1 DE JONGHE Kevin - Ovyta - Eijssen - Acrog CT in 13'45"

    2 HEYTENS Kess - BCV Works CT Ingelmunste op 5"

    3 DE POORTERE Ingmar - Donckers Koffie Jelly Belly op 7"

    4 LAMPAERT Yves - CT Soenens - Construkt Gl op 12"

    5 HELVEN Sander - Donckers Koffie Jelly Belly op 13"

    6 VERRAES Benjamin - CT Jong Vlaanderen - Bauk op 13"

    7 VLASSELAER Maarten - Royal Cureghem Sportief op 18"

    8 VANDENBOGAERDE Jen - CT Soenens - Construkt Gl op 25"

    9 STUYVEN Jasper - Ovyta - Eijssen - Acrog CT op 28"

    10 DE BIE Sean - Ovyta - Eijssen - Acrog CT op 30"

    23 BOEYKENS Gertjan uit Stekene - Wac Team Hoboken op 49"

    28 VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - Star Cycling Team op 53"

    56 COOMANS Börn uit Willebroek - PROFEL BOFROST PRORACE CT op 1'15"

    60 PENNE Frederik - Rogelli Cycling Team op 1'18"

    72 PENNE Stijn - Rogelli Cycling Team op 1'27"

    73 VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - Wac Team Hoboken op 1'27"

    85 POELMAN Laurens uit Kalken - BCV Works CT Ingelmunster op 1'34"

    88 WIELANDT Sven uit Beveren - Rogelli Cycling Team op 1'39"

    89 VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - Donckers Koffie Jelly Belly op 1'41"

    101 VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - Wac Team Hoboken op 1'48"

    154 IELEGEMS Nico uit Duffel - De Rupelspurters Boom op 2'44"

    157 VAN DER MAST Kevin uit Wuustwezel - De Rupelspurters Boom op 2'47"


    29/07/2011 LEDE (O) - Elite z.c./U23 - 69 km - 01h43min

    Aantal deelnemers: 48

    1.VANDAMME Davy - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    3.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    4.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    5.CALLEBAUT Cédric - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.BRACKE Tony - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    7.REMORY Stijn - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    8.VANCRAEYNEST Kevin - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    9.DE LANDTSHEER Steven - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    10.DE WINNE Jurgen - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    11.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    12.NAESEN Oliver uit Berlare - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    14.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    16.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    27.D`HOLLANDER Mathias uit Zele - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 9"

    30.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST op 16"

     

    29/07/2011 MOORSELE (W) - Elite z.c./U23 - 106 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 104

    1.GIJS VAN HOECKE uit Zaffelare - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    2.DEGEZELLE Kevin - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 2"

    3.WOLSKI Marcin - MULTISPORT CYCLING TEAM

    4.LLEWELYN KINCH - GWR TEAM

    5.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.NAUWYNCK Stijn - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    8.CLAUWAERT Joeri - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    9.NICOLSON Michael - Asfra

    10.GAUTHIER REMY

     

    29/07/2011 LOMMEL-BARRIER (LB) - Amateurs + Masters – 82 km - 01h51min
    Amateurs + Masters A - Aantal deelnemers: 43

    1.STYNEN KLAAS

    2.VAN POUCKE Michael - ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES

    3.MALENGREAUX FREDERIC

    4.DUCHATEAU FILIP

    5.VERHEYDEN Mathias - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.MARIEN CHRISTOF uit Retie op 1’00"

    7.VANHOVE JOERI

    8.PAESHUYSE Davy - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    9.MULKENS Mike - KCT KNOET CYCLING TEAM

    10.VAN GILS ARNE - WV DE JONGE RENNER
     

    Masters B - Aantal deelnemers: 39

    1.BOGAERTS PATRICK

    2.JANSEN WIM

    3.VAN DINGENEN Ludo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    4.HUYSMANS DANIEL

    5.VERDONCK PATRICK

     

    Masters C - Aantal deelnemers: 12

    1.VAN ROY Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    3.MERTENS FRANCOIS

    4.RENARD ALAIN

    5.VANDE KERKHOF Robert - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT


    29/07/2011 BAMBRUGGE (ERPE-MERE) (O) - Dames Elite - 90 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 87

    1.DE VUYST Sofie - LOTTO HONDA TEAM

    2.DE JONG Thallita - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    3.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    4.THOMAS ClarIre - HORIZON FITNESS

    5.VERCAMER Elien - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    7.GAFINOTVITZ Rotem

    8.HOFFMANN CHANTAL

    9.PETERSEN Maria

    10.WERNER Laure uit Duffel - LOTTO HONDA TEAM

    11.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 35"

    14.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    23.VAN LEUVEN Annick uit Schoten - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    24.VERWULGEN Julia uit Moerbeke - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    34.NIJNS Nathalie uit Lille - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    45.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    29/07/2011 BAMBRUGGE (ERPE-MERE) (O) - Dames Nieuwelingen - 52,5 km - 01h30min

    Aantal deelnemers: 37

    1.DEPUERS Lynn - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.KOPECKY Lotte - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 27"

    3.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.VERDONSCHOT Laura - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    5.RIJFF Anouk - TWC DE KEMPEN

    6.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8.BERNAGIE Laura - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9.TURBLIN CHLOE - PEDALE MADELEINOISE

    10.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM

     

    29/07/2011 ANTWERPEN - WILRIJK - WIELERCENTRUM (A) - Piste - Jeugd - Met motoren

    29/07/2011 ANTWERPEN (GROTE MARKT) (A) - Mountainbike Intern. - Trial

    29-07-2011 om 23:15 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL MTB TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    BK MOUNTAINBIKE XC 2011 HALLE

     

    Het Belgisch kampioenschap vond plaats het weekend van 16 en 17 Juli in Halle. Dit zorgde vooraf voor heel wat ophef ondanks dat het een relatief mooi parcours was voor de mogelijkheden die ze hadden. Toch hadden ze er niet beter op gevonden om wat rotspartijen aan te leggen, gelukkig werden die er door het vele protest van de renners uit gehaald, zodat onnodig materiaalpech of valpartijen vermeden kon worden. De aard van het parcours, met vele single tracks en bochten, zou in het voordeel van de veldrijders zijn. En dit zou ook al onmiddellijk blijken na de inschrijving, vele veldrijders waagden hun kans.

     

    Op Zaterdag 16 Juli werden de wedstrijden bij de Masters en Funklasse gereden.

     

    Bij de funklasse A haalde Ken Van Den Bulke zijn vierde titel binnen voor Van Den Eynde en Ivan Porters. Voor het Vanomobil-team kwamen Filip Van Hecke en Ivo Van Landeghem aan de start.

     

    Filip Van Hecke:

    Kon een vrij vlotte start nemen en kwam ongeveer als 10de door na de startklim. Door de plotse regenval werd de omloop omgetoverd tot een glad parcours. Met zijn “zomerbanden” was het geen sinecure om alle hindernissen goed te nemen maar kwam echter in een vlot ritme en haalde op 1 km voor het einde de 8° en 9° in. “In de twee haakse asfaltbochten voor de sprint nam ik geen risico’s en drong niet verder aan. Ik kwam dus als 10de over de streep op slechts 11 seconden van de 7° plaats. Besluit: met andere banden had hier zeker meer ingezeten!”, aldus Filip Van Hecke.

     

    Ook bij de Masters 1 stond er een zeer sterk deelnemersveld aan de start. Alle toppers tekenden present, het zou een zware wedstrijd worden voor de Vanomobilers met Peter Douha, David Hayen, Davy Thienpont en Mario Meert. Vooraan stond er weer geen maat op de Geoffrey Maes, hij won voor Kris Hendrickx en de andere Wase Kris, Kris Janssens.

     

    David Hayen:

    Aan de start mocht hij op de eerste rij plaatsnemen en maakte ook een redelijk goede start en kon rond de 11de plaats het bos indraaien. Op de eerste lange klim kwamen nog een paar renners voorbij die meestreden voor het podium. David zakte terug naar een 18de plaats en reed uiteindelijk als 16de over de finish.

    Vanomobil 24-07-2011 David Hayen.jpg 

                                                     David Hayen

     

    Peter Douha:

    Na een zeer nerveuze start draaide Peter Douha als 12de het bos in en kwam de 1ste ronde op plaats 9 door net achter Telly Parys. Na 5 ronden kon Peter Douha het BK afsluiten als 5de wat net hetzelfde resultaat was als 2010.

    Vanomobil 24-07-2011 Peter Douha.jpg 

    Peter Douha in duel met Telle Parys van het Scott Team.

     

    Mario Meert:

    Geraakte bij de start niet meteen in de klikpedaal en moest aan een inhaalrace beginnen. Uiteindelijk als 18de geëindigd.

    Vanomobil 24-07-2011 Mario Meert.jpg 

                                                  Mario Meert

     

    Davy Thienpont:

    Eindigde op de 23ste plaats.

    Vanomobil 24-07-2011 Davy Thienpont.jpg 

                              Davy Thienpont

     

    Bij de Masters 2 was techneut Kris Hertsens de sterkste voor John Soenen. Vanomobilbiker Johan De Bruyn kwam als enige aan de start.

     

    Johan De Bruyn:

    Helemaal achteraan moeten starten en toch als 7de het bos in, maar helaas voor Johan liep het voor geen meter. Het resultaat na 2 uur wedstrijd een 13de plaats.

     


    Op Zondag 17 Juli werden de wedstrijden bij de Beloften en Elites gereden.

     

    De Beloftes moesten deze keer niet samen met de Elites startten, maar een aantal minuten later. Carabin toonde zich oppermachtig en won met groot verschil voor veldrijder Aernouts en De Backer. Jeroen Van de Vijver werd mooi 15de.

     

    Jeroen Van De Vijver:

    “Ik nam een zeer slechte start. Ik geraakte niet meteen in men klikpedalen en zat daarmee achter het pak. Ondanks dat ik in de eerste ronde veel krachten heb moeten verspillen, ben ik nog mooi kunnen terugkomen naar een 15de plaats”, aldus Jeroen Van De Vijver.

    Vanomobil 24-07-2011 Jeroen Van de Vijver - kopie.jpg 

                    Jeroen Van De Vijver

     

    Bij de Elites zouden de veldrijders de hoofdrol naar zich toe trekken. Kevin Pauwels haalde het uiteindelijk na een hele sterke laatste ronde voor Sven Nys en uittredend Belgisch kampioen Van Hoovels. Davy Huygens en Maarten Wauters vertegenwoordigden Vanomobil. Davy Huygens kreeg af te rekenen met pech in de derde ronde en moest de strijd staken. Maarten Wauters, die de laatste weken minder goed op dreef was, reed opnieuw naar eigen kunnen een goede wedstrijd en eindigde op een mooie 21ste plaats.

     

    Maarten Wauters:

    Een onverwacht resultaat op dit zware parcours waar veel moest gelopen worden. Maarten Wauters behaalde de 21ste plaats.

    Vanomobil 24-07-2011 Maarten Wauters.jpg 

                         Maarten Wauters


     

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Bewerking: Kenny Janssens

    29-07-2011 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan GUY SMET met zijn 12°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Smet Guy KOP 2011.png
    Donderdag 28/07/2011 HERENTALS (A) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 02h01min

    Aantal deelnemers: 30

    1.GILBERT PHILLIPPE - OMEGA PHARMA LOTTO

    2.NIBALI VINCENZO - LIQUIGAS CANWON DALE op 8"

    3.LEUKEMANS Bjorn - VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM op 9"

    4.BASSO IVAN - LIQUIGAS CANWON DALE op 11"

    5.BOOM LARS - RABO

    6.BRAMMEIER MATT - SEAN KELLY TEAM op 14"

    7.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET

    8.ROBERT Frederique uit Mol - QUICKSTEP CYCLING TEAM

    9.VANSUMMEREN Johan - TEAM GARMIN-CERVELO op 15"

    10.FARRAR TYLER - TEAM GARMIN CERVELO op 30"

    11.VAN STAEYEN Michaël uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 36"

    16.DE GENDT Thomas uit Beveren - VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    18.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    28/07/2011 RENINGELST - INTERNATIE (W) - Elite z.c./U23 - Interclub - 170,8 km - hmin

    Aantal deelnemers:
    1 Clinton Avery (EFC-Quick step CT)
    2 Depoorter Dries (Ovyta-Eijssen-Acrog CT)
    3 Vermeer Tom (Colba Mercury)
    4 Gawlik Adam (EC Raismes Petite-Foret)
    5 Geldhof David
    (Decock Sportivo)
    6 Marchand Gianni (ksv Deerlijk-Gaverzicht-Matexi)
    7 Allegaert Matthias (Ovyta-Eijssen-Acrog CT)
    8 Bertholet Quentin (Roy. Ped. St-Martin Tournai)
    9 Haynes Hamish (Colba Mercury)
    10 Verhelst Louis (EFC-Quick step CT)

     

    28/07/2011 BOUTERSEM (VB) - Elite z.c./U23 - Interclub - 145,5 km - hmin

    Rit 2 – Ronde van Vlaams-Brabant - Aantal deelnemers:

    1.VANBILSEN KENNETH - DONCKERS KOFFIE JELLY BELLY

    2.GUNS JURGEN - ROYAL CUREGHEM SPORTIF

    3.VAN GOIDSENHOVEN KURT - VAN GOETHEM PRORACE CT

    4.DE CLERCQ KIM - CT SOENENS CONSTRUKT GLAS

    5.MANNAERTS JELLE - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    6.VERRAES BENJAMIN - CT JONG VLAANDEREN BAUKNECHT

    7.DE DECKER STEVEN - VAN GOETHEM PRORACE CT

    8.PUTSEYS KEVIN - KWC HEIST ZUIDERKEMPEN

    9.CALLEEUW JOERI - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    10.GALLE PIETER - WIELERSPORT ARTEVELDE GENT

    21.BOEYKENS GERTJAN uit Stekene - WAC TEAM HOBOKEN

    54.PENNE STIJN - ROGELLI CYCLING TEAM

    65.VAN DEN BOSSCHE HENDRIK uit Grembergen - DONCKERS KOFFIE JELLY BELLY

    89.COOMANS BJÖRN uit Willebroek - PROFEL BOFROST PRORACE CT

    94.PENNE FREDERIK - ROGELLI CYCLING TEAM

    98.VAN OSSELAER KARL uit Zwijndrecht - WAC TEAM HOBOKEN

    115.POELMAN LAURENS uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    137.VAN HEURCK TIMOTHY uit St.Anna L.O. - WAC TEAM HOBOKEN

    141.WIELANDT SVEN uit Beveren - ROGELLI CYCLING TEAM

    143.VAN LOMMEL CEDRIC uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    144.ILEGEMS NICO uit Duffel - KON WC DE RUPELSPURTERS

    162.VAN DER MAST KEVIN uit Wuustwezel - KON WC DE RUPELSPURTERS


    28/07/2011 BOEZINGE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 82,8 km - 01h54min

    Aantal deelnemers: 87

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    2.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 8"

    3.VAN TRIJP Jurgen - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    4.DERYCKE Lorenzo - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    5.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.BREYE Stijn - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    8.FRANÇOYS Sven - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.DEMEYERE Geoffrey - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    10.HIMPENS Maarten - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    44.VERMEULEN Nicolas - VERSLUYS-EVENZA TEAM op 35"

    51.DEBAES Nico uit Desselgem - BCV WORKS CT INGELMUNSTER


    28/07/2011 HERENTALS (A) - Dames Elite - 0h59min

    Aantal deelnemers: 27
    1 DE VOCHT Liesbet (TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012)
    2 CANT Sanne (TEAM CICLISMO MUNDIAL)
    3 ARNOUTS Anne (RSC DE ZUIDWESTHOEK)
    4 VAN LOOY Katrien
    (TOPSPORT VLAANDEREN-THOMPSON LADIES TEAM)
    5 DOM Annelies
    (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    6 VAN LEUVEN Annick uit Schoten (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN) op 1"
    7 CEULEMANS Dunja
    (RSC DE ZUIDWESTHOEK)
    8 BEYEN Lien (SENGERS LADIES CYCLING TEAM)
    9 MICHIELS Githa (TREK - KMC TRADE TEAM)
    10 HARRIS NIKKI (SCOT CONTESSA)
    13 WERNER Laure uit Duffel (LOTTO HONDA TEAM) op 3"

    28/07/2011 HERENTALS (A) - Nieuwelingen - 45 km - 0h57min

    Aantal deelnemers: 32
    1 LEYNEN Thomas (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 LEYSEN Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 4"
    3 ROELANTS Laurenz
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.) op 5"
    4 COOLEN Yves
    (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.) op 7"
    5 CRAS Steff
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    6 VAN LAER Ward (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    7 PEETERS Vincent (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW) op 8"
    8 WOUTERS Beau
    (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    9 VAN DEN BOSCH Thomas (KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.) op 15"
    10 BRIESEN Brent
    (LOTTO OLYMPIA TIENEN) op 50"

     

    28/07/2011 ELEWIJT (VB) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    29-07-2011 om 12:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 28/07/2011

    vwf.JPG







    Donderdag 28 Juli - BELLINGEN
    (1674) -
    Tweedaagse van Bellingen

    Individuele tijdrit over 8 km

    A-reeks
    1 Raf VAN DEN BOSSCHE in 9’16
    2 Frederik Backelandt
    3 Lorenzo Arena
    4 Lennert Herman
    5 Kevin Van Den Cruijce
    6 Niels Goessens
    7 Stijn Remory
    8 Joris Cosyn
    9 Bert Cowe
    10 Koen Lintermans

    C-reeks
    1 Guy DE COSTER in 10’10
    2 Bruno Bruyere
    3 Jummy De Paepe
    4 Stefaan Wijns
    5 Dirk De Schrijver
    6 Patrick Merckx
    7 Frank Geets
    8 Guy Neckebroeck
    9 Patrick Van Pachterbeke
    10 Wouter De Cleer

    D-reeks
    1 Francis DE RIDDER in 10’10
    2 Eddy Vermeir
    3 Eddy Mertens
    4 Jan Moreels
    5 Kenneth De Mey
    6 Rudy Berwart
    7 Dirk Rijmenams

               
    E-reeks
    1 Rik LINTERMANS in 10’28
    2 Frank De Pelsmaker
    3 Jos Maes
    4 Juan Steeman
    5 Dirk Blommaert (St.Niklaas)
    6 Jean Claude Thelis
    7 Johny Van Holen
    8 Antoine De Caboter
    9 Jan De Maeyer
    10 Andre Desmet

    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL in 10’41
    2 Guido Cornet
    3 Herman Van den Borre
    4 Jean Pierre Broothaerts
    5 William De Cremer
    6 Hubert D'Hondt
    7 Roger Wauters
    8 Luc Hermans

    G-reeks
    1 Andre CEURENS in 11’05
    2 Adrien Desmet

    29-07-2011 om 12:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WAASLAND CYCLING CLASSIC VOOR TOERISTEN

    Proficiat aan PATRICK BOLSSENS met zijn 3°Seizoenszege !!!

    Proficiat aan KRIS MEYS met zijn 1°Seizoenszege !!!

    Bolssens Patrick KOP 2010 1.jpg     Meys Kris KOP 2010.jpg

           Patrick Bolssens                     Kris Meys

     

    Vrijdag 29/07/2011 - SINT NIKLAAS (O) – Criterium Niet Vergunninghouders

    Waasland Cycling Classic 

    +45 jaar

    1.PATRICK BOLSSENS (Kieldrecht)

    2.Geert Smet

    3.Freddy Van Camp

    4.Dirk Bryssinckx

    5.André Van Geertsom

    6.Kenny Janssens (Melsele)

    Criterium St.Niklaas 2011 1.jpg 
    Criterium St.Niklaas 2011 5.jpg

    -45 jaar

    1.KRIS MEYS (Hamme)

    2.Rikkie Matthijssens

    3.Koen Van Laere
    Criterium St.Niklaas 2011 4.jpg

    29-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    28-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 23/07/2011 !!
    FOTO'S WEDSTRIJD BELOFTEN TE SINAAI VAN ZATERDAG 23/07/2011
    WBV 23-07-2011PMA_1704.JPG
                              Aankomst van Kevin Callebaut te Sinaai.
    WBV 23-07-2011PMA_8313.JPG  

                           Kevin Callebaut omringd door zijn supporters.
                                       

    23/07/2011 SINAAI (O) - U23 - 112 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 58

    1.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST

    2.VERBEKE Stijn uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    3.CALLEBAUT Cédric - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 31"

    4.HARMSEN Bart - RUCANOR-LINE CT

    5.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.ENGELEN Ruben - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    7.AURIMAS VARNA - PWC ALIPLAST

    8.GADLIAUSKAS MARIUS

    9.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    10.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM

    12.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 57"

    13.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 1’03"

    18.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 5’31"

    19.MELS Fabrice uit Sinaai - ROCKY ROADS-ORBEA

    24.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST op 8’01"

    25.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    28.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - PWC ALIPLAST

    31.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - PWC ALIPLAST

    35.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    36.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    38.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    43.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    47.MARIN Biondi uit St.Niklaas - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN
    WBV 23-07-2011PMA_8322.JPG
                           Kevin Callebaut aan het woord met Ivan Elegeert.
    WBV 23-07-2011PMA_1708.JPG
           Stijn Verbeke uit Sinaai werd knap 2de na een zeer sterke wedstrijd.
    WBV 23-07-2011PMA_1388.JPG WBV 23-07-2011PMA_1359.JPG
    WBV 23-07-2011PMA_1385.JPG WBV 23-07-2011PMA_1440.JPG
    WBV 23-07-2011PMA_1457.JPG WBV 23-07-2011PMA_1612.JPG
    WBV 23-07-2011PMA_1428.JPG WBV 23-07-2011PMA_1435.JPG
    WBV 23-07-2011PMA_1235.JPG WBV 23-07-2011PMA_1236.JPG
    WBV 23-07-2011PMA_1238.JPG WBV 23-07-2011PMA_1239.JPG
    WBV 23-07-2011PMA_1241.JPG WBV 23-07-2011PMA_1248.JPG
    WBV 23-07-2011PMA_1255.JPG WBV 23-07-2011PMA_1275.JPG
    WBV 23-07-2011PMA_1276.JPG WBV 23-07-2011 PMA_1228.JPG
    WBV 23-07-2011PMA_1344.JPG   WBV 23-07-2011PMA_1284.JPG


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    28-07-2011 om 13:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GREG VAN AVERMAET met zijn 2°Seizoenszege en de Eindwinst in de Ronde van Wallonië !!!

    Van Avermaet Greg KOP 2011.JPG  Van Avermaet Greg Winst ronde van Wallonie 2011.jpg

    Woensdag 27/07/2011 PEER (LB) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 72 km - 01h52min

    Aantal deelnemers: 21

    1.VANENDERT Jelle - OMEGA PHARMA-LOTTO  

    2.VANSUMMEREN Johan - TEAM GARMIN-CERVELO     

    3.FARRAR Tyler - TEAM GARMIN-CERVELO op 48"

    4.ROELANDTS Jurgen - OMEGA PHARMA-LOTTO              

    5.WYNANTS Maarten - RABOBANK PROTEAM    

    6.HULSMANS Kevin - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM       

    7.HOVELIJNCK Kurt - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM     

    8.VAN KEIRSBULCK Guillaume - QUICKSTEP CYCLING TEAM     

    9.JANS Roy - UCS-CRABBE-PERFORMANCE-VOO

    10.HOLLANDERS Dries - AN POST SEAN KELLY TEAM     
     

    27/07/2011 WILSELE (VB) - Elite z.c./U23 - Interclub - 146 km - 03h19min

    Rit 1 – Ronde van Vlaams-Brabant – Aantal deelnemers: 197

    1 VAN DER WEIJST Geert - Het Snelle Wiel Bladel

    2 DE BIE Sean - Ovyta - Eijssen - Acrog CT         

    3 GRENDA Ben - Rock Werchter Cycling Tea          

    4 VERRAES Benjamin - Jong Vlaanderen - Bauk

    5 VANBILSEN Kenneth - Donckers Koffie Jelly Belly

    6 STIENS Matti - Van Eyck Sport

    7 LEYS Birger - SCOTT USA CT

    8 LAMPAERT Yves - Soenens - Construkt Gl

    9 DE CLERCQ Tim - Soenens - Construkt Gl

    10 BELLEMAN Sam - Wielersport Artevelde Gent

    35 COOMANS Björn uit Willebroek - Profel Bofrost Prorace CT op 1'27"

    58 WIELANDT Sven uit Beveren - Rogelli Cycling Team

    65 PENNE Stijn - Rogelli Cycling Team

    66 VAN DEN BOSSCHE Hendrik uit Grembergen - Donckers Koffie Jelly Belly

    109 POELMAN Laurens uit Kalken - BCV Works CT Ingelmunster

    115 VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - Wac Team Hoboken

    122 PENNE Frederik - Rogelli Cycling Team

    126 VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - Wac Team Hoboken

    139 BOEYKENS Gertjan uit Stekene - Wac Team Hoboken

    156 VAN DER MAST Kevin uit Wuustwezel - De Rupelspurters Boom

    160 IELEGEMS Nico uit Duffel - De Rupelspurters Boom

    165 VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - Star Cycling Team op 8'11"


    27/072011 CHARLEROI - THUIN – Men Elites - 141,8 km - hmin

    Etappe 5 – Tour de Wallonie - Aantal deelnemers: 122
    1 VAN AVERMAET GREG uit Hamme (BMC)
    2 VANLEIJEN JOOST (VCD)
    3 HERMANS BEN (RSH)
    4 DE KORT KOEN (SKS)
    5 CAMMAERTS EDWIG (LAN)
    6 DEGAND THOMAS (VWA)
    7 SIJMENS NICO (COF)
    8 GARZELLI STEFANO (ASA)
    9 BARRY MICHAEL (SKY)
    10 DEWAELE BERT (LAN)
    18 GODDAERT KRISTOF uit St.Gillis (ALM) op 6"
    72 VANSTAEYEN MICHAEL uit Schoten
    (TSV) op 8’11"
    112 ROBERT FREDERIQUE uit Mol
    (QST) op 9’28"

    EINDKLASSEMENT
    1 VAN AVERMAET GREG uit Hamme
    (BMC)
    2 VANLEIJEN JOOST (VCD) op 4"
    3 HERMANS BEN
    (RSH) op 22"
    4 GOLAS MICHAL
    (VCD) op 30"
    5 CAMMAERTS EDWIG
    (LAN)
    6 DEGAND THOMAS (VWA)
    7 DEWAELE BERT (LAN)
    8 TRUSOV NIKOLAY (KAT) op 33"
    9 DE KORT KOEN
    (SKS)
    10 MAES NIKOLAS (QST) op 36"
    22 GODDAERT KRISTOF uit St.Gillis
    (ALM) op 1’20"
    100 VANSTAEYEN MICHAEL uit Schoten
    (TSV) op 14’23"
    110 ROBERT FREDERIQUE uit Mol
    (QST) op 27’19"

    27/07/2011 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 129

    1 VANDENBUSSCHE Jens (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    2 COCQUYT Patrick (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    3 BRACKE Tony (JOHN SAEY CYCLING TEAM)
    4 BAEYENS Tommy (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM)
    5 DELIE Kevin (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    6 VAN OYEN Franky uit Zulte (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE)
    7 NEIRYNCK Kevin (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    8 STERCK Gunter uit Klein-Sinaai (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    9 KIMMINCE ETHAN (ISOREX)
    10 BLANCKE Kristof (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    11 DE BOSSCHER Koen uit Kalken (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    17 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 1’37"
    26 AURIMAS VARNA
    (PWC ALIPLAST)
    27 VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    28 DE MOL Bram uit St.Pauwels
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    38 LAUREYS Simon uit Lokeren (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

     

    27/07/2011 RENINGELST (W) - Juniores - Interclub - 122 km - hmin

    Aantal deelnemers: 102
    1 VERMEULEN Emiel (Molenspurters Meulebeke)
    2 SLATER Alister (South East CT)
    3 CAPIOT Amaury (Kon. Balen BC)
    4 SLIK Ivar (CT Noord Holland)
    5 TOUCQUET Joren (Immo Dejaegher Lotto CT)
    6 PYFFEROEN Miel (CT DJ Matic Kortrijk)
    7 GEERAERTS Joni (Sport en Steun Leopoldsburg)
    8 CONSTANT Kenny (CT Grensland Westhoek)
    9 VANDROMME Evert (CT DJ Matic Kortrijk)
    10 CANNIE Jeroen (Molenspurters Meulebeke)

    28-07-2011 om 13:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Woensdag 27/07/2011 MALDEGEM (O) - Juniores - 89,6 km - 02h11min

    Aantal deelnemers: 71
    1 ELPERS Elroy (THOMPSON)
    2 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW)
    3 GEERTS Moreno (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    4 DE WITTE Matthias (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    5 CZECH Keanu (WC DON FREDO)
    6 DE SY Gertjan (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    7 SLABINCK Indiana (AVIA CYCLING TEAM)
    8 DE RUYSSCHER Dante (KON. GENTSE VELOSPORT)
    9 GOEMAN Jonas (WC DON FREDO)
    10 BLEYAERT Benoit (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    12 DE RIDDER Gianni uit Buggenhout
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 10"
    15 ROTTY Glenn uit Verrebroek
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 16"
    22 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    27 SCHEIRE Nicolas uit Beervelde (ISOREX CYCLING TEAM)
    29 COUSSENS Ruben (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    40 PRAET Robin
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    41 SMET Cedric uit Rupelmonde
    (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)

     

    27/07/2011 PEER (LB) - Juniores - 72 km - 01h22min

    Aantal deelnemers: 34
    1 WARNIER Antoine (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 SCHEPMANS Brecht (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    3 VAN ROOY Kenneth (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    4 VERTOMMEN Jeff (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    5 WILSON Jack (UCS CRABBE PERFORMANCE) op 5"
    6 STEVENS Andy
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 30"
    7 GEUENS Alexander
    (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    8 LETEN Wouter (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    9 BOLLEN Pieter-Jan (USC CRABBE PERFORMANCE)
    10 SECRETIN Wim (HEYLEN MEUBELCENTRALE ZLWC ST.TRUIDEN)

     

    27/07/2011 SINT-KATELIJNE-WAVER (A) - Juniores - 92,4 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 76
    1 MC CORMICK HAYDEN
    2 KENNETT DYLAN
    3 CREIGHTON SCOTT op 40"
    4 FRAME Alex
    (ISOREX CT)
    5 VAN DINGENEN Sander (WSC HAND IN HAND BAAL)
    6 GOUGH FRASER
    7 VANDENHOUDT JENS
    (UCS CRABBE PERFORMANCE) op 1’15"
    8 VAN ECHELPOEL Michiel
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    9 POCKET Sammy (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    10 VANDERVEKEN Yentl (VZW DE DEMERSPURTERS)
    11 BONNE Diego uit De Klinge (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)

    27/07/11 BISSEGEM (W) – Juniores – 84 km - 02h04min

    Aantal deelnemers: 29
    1 EGOROV Kirill
    2 DE BOCK Stijn uit Zele
    (ISOREX CYCLING TEAM) op 10"
    3 DULT Jasper
    (THOMPSON)
    4 MEZHECHEV Aleksander (Siberia)
    5 MAES Alexander (CUBE-FINTRO CT) op 1’00"
    6 COURTENS Iben
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 1’23"
    7 GILIAZOV Ruslan
    8 YAMAZAKI Wataru
    9 WHITE Tathan
    10 DEKOKER Laurens
    (CUBE-FINTRO CT)
    15 DE BOCK Stef uit Zele (ISOREX CYCLING TEAM) op 2’13"

     

    27/07/2011 PEER (LB) - Nieuwelingen - 54 km - 01h01min

    Aantal deelnemers: 50

    1 CREMERS Paul (TWC Maaslandster Zuid Limburg)
    2 VAN HOOYDONCK Dante (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    3 LUYCKX Brent (WSC HAND IN HAND BAAL)
    4 DEBUY ANTHONY
    5 VANDERAERDEN Massimo
    (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    6 FASSIN Raphaël (SELECTION LIEGEOISE)
    7 QUINTELIER Gianni
    (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    8 KROONEN Bastien (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    9 HINDLEY Jai
    10 VANDIKKELEN Mathias
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    11 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    26 SMET Seppe uit Melsele (RUDYCO CYCLING TEAM)

     

    27/07/2011 WILRIJK - WIELERCENTRUM ANTWERPEN (A) - Piste - Aspiranten en miniemen / zonder motoren

    28-07-2011 om 13:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/07/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan PETER MAES met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!

    Proficiat aan EDDY MERCKX met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan BENNY D’HAESE met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.E !!!

    Maes Peter KOP 2011.png   Merckx Eddy KOP 2011.png   D'Haese Benny KOP 2011.jpg
             
    Peter Maes                         Eddy Merckx                   Benny D’Haese


    Woensdag 27 Juli - AALST (9300)
    A-reeks
    1 PETER MAES (Bornem)
    2 Stijn Verbeke (Sinaai)
    3 Kevin Van Den Cruijce
    4 David Motte
    5 Tom De Beer (Moerzeke)
    6 Michel Vereecken
    7 Andy De Backer
    8 Steven Goossens (St.Niklaas)
    9 Dimitri Van De Perre
    10 Renaat De Meter (Lochristi)

    VWF 27-7-11-aalst 234.jpg 

                                     Winnaar Catg.A Peter Maes.

    VWF 27-7-11-aalst 179.jpg 

                                  Hans Vergauwen op kop van het peloton.

    C-reeks
    1 EDDY MERCKX (Bornem)
    2 Frank Geets
    3 Ronny Van Der Vurst
    4 Peter Mol
    5 Jerry Cooman
    6 Dirk Goossen
    7 Rudy Thomas
    8 Dirk De Schrijver
    9 Doninique Turcksin
    10 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)

    VWF 27-7-11-aalst 238.jpg 

                                       Winnaar Catg.C Eddy Merckx.

    VWF 27-7-11-aalst 214.jpg 

                                       Aankomst van Eddy Merckx.

    VWF 27-7-11-aalst 143.jpg 

                 De kopgroep met Eddy Merckx, Peter Mol en Jerry Cooman.


    D-reeks
    1 Dirk VAN HOVE
    2 Freddy Vlerick
    3 Danny De Backer
    4 Rudy Berwart
    5 Kris Schockaert
    6 Peter Van Haverbeek
    7 Patrick Jacobs
    8 Willy Van Herreweghe
    9 Patrick Sergooris
    10 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)

    VWF 27-7-11-aalst 107.jpg 

                                      Winnaar Catg.D Dirk Van Hove.

    VWF 27-7-11-aalst 080.jpg 

                                          Aankomst Dirk Van Hove.

               
    E-reeks
    1 BENNY D'HAESE (Hamme)
    2 Danny De Coninck
    3 Patrick Convents
    4 Roger Schouppe
    5 Jos Maes
    6 Joost Pieters
    7 Willy Wouters
    8 Wim De Waal
    9 Patrick Van Renterghem
    10 Johny Van Holen

    VWF 27-7-11-aalst 104.jpg 

                                           Winnaar Catg.E Benny D’Haese.

    VWF 27-7-11-aalst 058.jpg 

                                             Aankomst Benny D’Haese.


    F-reeks
    1 Florent DE LEERSNYDER en Felix LUYTEN
    3 Roger Hoof (St.Niklaas)
    4 Willy Mous
    5 Eugene Vanhollebeke
    6 Noel Rogge
    7 Omer Debecker
    8 Hubert D'Hondt
    9 Charly Vanderhulst
    10 David Orford

    VWF 27-7-11-aalst 046.jpg 

    Winnaars Catg.F Felix Luyten en winnaar Catg.G Andre Ceurens.

    VWF 27-7-11-aalst 010.jpg 

                                               Aankomst Catg.F

    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Vic Van den Eynde
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Theo Coudyzer
    5 Gaston Van De Plas
    6 Jozef De Bruyn
    7 Freddy Van Impe
    8 Julien Vyvey
    9 Willy Roels
    10 Gilbert Vandenheuvel

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    28-07-2011 om 13:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 27/07/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Woensdag 27/07/2011 - Geel-Larum
    Categorie A/B:
    A = deelnemers: 93
    B = deelnemers: 22
    1-Wim Arras
    2-Klaas Stijnen
    3-Stijn Leysen
    4-Christof Marien (Retie)
    5-Tom Leysen
    6-Rik De Vree (B)

    7-Raf Martens 8-Kris Van Grieken 9-Bart Van De Water 10-Bart Peeters 11-Gert Dieltjes 12-Jan Discart 13-Kristof Wijckmans 14-Tim Borgers 15-Adward Van der Pijl 16-Bart Gendarme (B) 17-Andy Muylst 18-Bart Vanden Wyngaerd (B) 19-Geert Verbraeken (B) 20-Peter Behiels 21-Yannick De Waelheyns 22-Glen Loos 23-Roy Beckers 24-Walter De Visscher (B) 25-Ben Suykerbuyk (Essen) 26-Jef Van Olmen 27-Kristof Verschueren 28-Andy Van Dijck (B) 29-Sven Vercammen 30-Alain Van Woensel

    Categorie C:
    Aantal deelnemers: 60
    1-Andre Aertgeerts
    2-Marc Vekemans
    3-Eddy Van Loy
    4-Rudy Lahou
    5-Christ De Boot
    6-Luc Van Roy 7-Patrick Verdonk 8-Henri Hermans 9-Rudy Bloemen 10-Alex Ackermans 11-Marc Kiesekoms 12-Dirk Fuchs 13-Wim Croonenborghs 14-Wim Van Thielen 15-Wim Van looy 16-Ivan Coudyzer 17-Marc de Cock 18-Guodo Verhaegen 19-Bart Haccuria 20-Chris Vanderaerden

    Categorie D:
    Aantal deelnemers: 8
    1-Marc Heulens
    2-Francy Baptist
    3-Walter Thienpont
    4-François Coppers
    5-Paul Geudens
    6-Staf Lievens 7-Jan Van Wezenbeeck 8-Dergent Eveline

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 17
    1-Georges Vonckx
    2-Francois Mertens

    3-De Bakker ludo
    4-Edward Lievens
    5-Andre Peeters
    6-Geert Oosterbosh 7-Willy Van Herck 8-Jos De Wever 9-Freddy Vranken 10-Staes Jozef

    28-07-2011 om 13:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 27/07/2011

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Jannsens en Dr.Frank De Winter vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 25 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Nu de maand Juli er bijna opzit terug een mooie groep om een duurtraining uit te voeren in de Zeeuws-Vlaamse Polders. Renner van de dag was ongetwijfeld de beresterke 'Joris De Jonghe' die maar op kop bleef rijden tegen een zeer hoog tempo !!!
    Thv Terneuzen werden de renners nog eens goed nat gemaakt door een hevige plaatselijke bui.
    De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 125 km, het gemiddelde was goed voor +/- 35,3 km/h.

    Reden mee vandaag : Dr.Frank De Winter , Walter Meseure , Marc Borghgraef , Michel Van Osselaer , Werner Van Der Weken (lek bij het vertrek) , Joeri Persoon , Davy Reyniers , Karel Peelman , Peter Neels , Luc Vermeulen , Koen Vermeulen , Benny Vercauteren , Eric Vermeulen , Eugéne Bosman , Peter Van Havere , Joris De Jonghe , Bart Rombouts , Dirk Bryssinckx , Gino Van Broeck , 2 renners Wielerteam Waasland , ??? en Kenny Janssens.

    PS Walter Meseure dankt de renners die op hem gewacht hebben na het lek rijden en terug naar het peloton brachten.

    28-07-2011 om 13:01 geschreven door kenny


    27-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 26/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan MATTHIAS OSËI VERTEZ met zijn 2°Seizoenszege bij de Nieuwelingen !!!

    Oseï Vertez Matthias KOP 2011.jpg
    Dinsdag 26/07/2011 ROESELARE (W) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 104,5 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 30

    1.GONZALEZ SANCHEZ Samuel - EUSKATEL

    2.GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA-LOTTO op 3"

    3.HUSHOVD Thor - TEAM GARMIN CERVELO

    4.DE GENDT Thomas uit Beveren - VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM op 6"

    5.MEERSMAN Gianni - LA FRANCAISE DES JEUX

    6.VANKEIRSBULCK GUILLAUME - QUICK STEP

    7.COMMEYNE Davy - LANDBOUWKREDIET

    8.LODEWYCK Klaas - OMEGA PHARMA-LOTTO

    9.DE CLERCQ Bart - OMEGA PHARMA-LOTTO

    10.HOVELIJNCK Kurt - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM


    26/07/2011 ENGHIEN - MOUSCRON – Men Elites – 151,6 km - 03h21min

    Etappe 4 – Tour de Wallonie - Aantal deelnemers: 119

    1.ROBBIE MCEWEN (RSH)

    2.ALEXANDER KRISTOFF (BMC)

    3.YAUHENI HUTAROVICH (FDJ)

    4.MICHAEL VANSTAEYEN uit Schoten (TSV)

    5.KENNY DEHAES (OLO)

    6.KRISTOF GODDAERT uit St.Gillis (BMC)

    7.JONAS VAN GENECHTEN (WBC)

    8.GREG VAN AVERMAET uit Hamme (BMC)

    9.DANIELE BENNATI (LEO)

    10.JOOST VANLEIJEN (VCD)

    108.FREDERIQUE ROBERT uit Mol (QST) op 1’41"

    26/07/11 - FLOBECQ (HT) – Elite z.c./U23 – 115,5 km – 02h47min

    Aantal deelnemers: 86
    1.Clément Lhotellerie (Fra)
    2.Bob Michels op 22"
    3.Marcin Wolski (Pol) op 3'08"
    4.Daniel Vejmelka (Cz)
    5.Quentin Bertholet
    6.Frederiek Backaert
    7.David Desmecht
    8.Tom Criel
    9.Tom Vermeer (Ned)
    10.Frederic Glorieux op 3'27"
    13.Kristof Wielfaert uit Lokeren op 3’37"

    26/07/2011 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 110,2 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 74
    1 MACIC Chris (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 VAN OYEN Franky uit Zulte (CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE) op 3"
    3 VERHOEVEN Nico
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 1’14"
    4 D`HONDT Bram
    (PWC ALIPLAST)
    5 VAN SPEYBROEK Bart (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 VANLAERE Kenny (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    7 VERHAEGHE Kengy (CYCLING TEAM VERMEEREN)
    8 MCLEOD RUARAITH (DUNKERQUE)
    9 FINDLAY Tom
    10 HEERMAN Toivi
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    30 BAEYENS Dennis uit Berlare (FLEMISH CYCLING PROJECTS)

     

    26/07/2011 EVERGEM (O) - Elite z.c./U23 - 115 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 47
    1 DZERVUS DAJIRUS (An Post)
    2 HAERS Joris (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE) op 10"
    3 VAN DE VELDE Valentijn
    (CYCLINGCHAMPS)
    4 BAGDONAS Gediminas (An Post Sean Kelly)
    5 WUYTENS Kim (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    6 DIERICKX Matthias (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 20"
    7 STOFFERIS Rieno
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    8 VAN REETH Ken uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    9 DE LANDTSHEER Steven uit Kalken (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    10 DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    12 DE BOSSCHER Koen uit Kalken (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    13 DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    30 GADLIAUSKAS MARIUS (PWC ALIPLAST) op 6’45"
    33 DE ROOS Patrick uit Moerbeke
    (SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA)

     

    26/07/2011 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 117,8 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 53
    1 CHAMON Thomas (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    2 MAGNER Ty (TEAM TYPE 1)
    3 SMEYERS Floris (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    4 BOUVRY Dieter (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    5 GELDHOF David (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    6 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    7 TOORTELBOOM Frederik (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    8 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    9 DEGEZELLE Kevin (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    10 PUTT Tanner (TEAM TYPE 1)

     

    26/07/2011 ROESELARE (W) - Nieuwelingen - 39,9 km - 01h05min

    Aantal deelnemers: 50

    1.MATTHIAS OSEÏ VERTEZ uit St.Niklaas - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    2.DELMOTTE Dennis - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 2"

    3.FELGATE Ryan - CUBE FINTRO op 4"

    4.VERMET Joran - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5.DE POORTER Maxime - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    6.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.COLPAERT Gianni - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    8.D´HAEYER Niels - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    9.DEVOLDERE Thibault - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10.LEGRAND Django - JONGE RENNERS ROESELARE

     

    26/07/2011 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    26/07/2011 OOSTENDE (W) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    27-07-2011 om 13:24 geschreven door kenny


    26-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GUY SMET BEHAALD IN SPURT 11°ZEGE VAN HET SEIZOEN TE SINAAI !!!
    GUY SMET BEHAALD IN SPURT 11°ZEGE VAN HET SEIZOEN TE SINAAI !!!
    WBV 25-07-2011 PMA_2541.JPG   
                                                
     Guy Smet de sterkste in de spurt.

    WBV 25-07-2011 PMA_2592.JPG
                                 
       Guy Smet omringd door al de supporters.

    25/07/2011 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 69

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    2.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    4.VERMASSEN Jens - LUCA TEAM BELGIUM

    5.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.LODEWIJKS Gert - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    7.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    9.VAN DEN EYNDE Nick - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    10.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    12.CORDEEL Sander uit Stekene - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    13.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    15.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM

    16.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 7"

    17.VERBEKE Stijn uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    18.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 15"

    19.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    20.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    21.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    22.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - PWC ALIPLAST

    26.HEYNS Kristoff uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    27.MAES Vincent uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    28.MARIN Biondi uit St.Niklaas - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    32.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST

    33.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - LUCA TEAM BELGIUM

    35.VERGEYLEN Timothy uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    36.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    37.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    38.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    42.JASPERS DAVY - ILLI BIKES CT

    De spurt mooi in beeld gebracht door fotograaf Pierre Maes
    WBV 25-07-2011 PMA_2534.JPG
    WBV 25-07-2011 PMA_2539.JPG
    WBV 25-07-2011 PMA_2540.JPG
    WBV 25-07-2011 PMA_2541.JPG
    WBV 25-07-2011 PMA_2605.JPG WBV 25-07-2011 PMA_2618.JPG
                     Guy Smet aan het woord met reporter Ivan Elegeert.                             Mevrouw Smet (Saffia) legt alles netjes vast.



    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    26-07-2011 om 12:54 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan PREBEN VAN HECKE met zijn 1°Seizoenszege bij de Profs !!!

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 11°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Hecke Preben KOP 2011.png    Smet Guy KOP 2011.png 

       Preben Van Hecke                      Guy Smet

    Maandag 25/07/2011 AALST (O) - Elites m.c./z.c./U23 – Criterium - 104 km - 02h19min

    Aantal deelnemers: 26

    1.GILBERT Philippe - OMEGA PHARMA LOTTO

    2.SANCHEZ GONZALEZ Samuel - EUSKATEL op 3"

    3.BASSO Ivan - LIQUIGAS

    4.VANENDERT Jelle - OMEGA PHARMA-LOTTO

    5.MEERSMAN Giann - LA FRANCAISE DES JEUX

    6.ROELANDTS Jurgen - OMEGA PHARMA-LOTTO op 12"

    7.DE GENDT Thomas uit Beveren - VACANSOLEIL - DCM PRO CYCLING TEAM

    8.BARBE Koen - LANDBOUWKREDIET

    9.VAN DEN HOUTE Sven - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    10.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

     

    25/07/2011 WESTROZEBEKE (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 157,5 km - 03h30min

    Aantal deelnemers: 93

    1.PREBEN VAN HECKE uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    2.VANMARCKE Sep - TEAM GARMIN-CERVELO

    3.MC NALLY Mark - AN POST SEAN KELLY TEAM

    4.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 8"

    5.HAYNES HAMISH - COLBA MERCURY op 16"

    6.GOURGUE Benjamin - LANDBOUWKREDIET op 31"

    7.BAUGNIES Jérôme - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    8.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    9.HAMPTON Rusell

    10.BEWLEY SAM - RADIO SHACK

    30.STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 3’20"

    47.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR


    25/07/2011 SAMBREVILLE - PERWEZ – Men Elites - 203,9 km - 05h26min

    Etappe 3 – Tour de Wallonie - Aantal deelnemers: 122

    1.DANIELE BENNATI (LEO)

    2.DANILO NAPOLITANO (ASA)

    3.ALEXANDER KRISTOFF (BMC)

    4.GREGORY HENDERSON (SKY)

    5.SVEN VANDOUSSELAERE (OLO)

    6.KOEN DE KORT (SKS)

    7.MICHAL GOLAS  (VCD)

    8.ARNAUD LABBE (COF)

    9.NIKOLAY TRUSOV (KAT)

    10.JONAS VAN GENECHTEN (WBC)

    20.GREG VAN AVERMAET uit Hamme (BMC)

    52.KRISTOF GODDAERT uit St.Gillis (ALM)

    119FREDERIQUE ROBERT uit Mol (QST) op 2’27"

    25/07/2011 LIERDE (ST. MARIA-LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 107 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 54

    1.DESMECHT David - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    2.DE ZUTTER Kristof - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 20"

    3.TERWEDUWE Kenny - AN POST SEAN KELLY TEAM

    4.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.SURAY Gil - LOTTO-BODYSOL P.C.W. op 31"

    7.NECKEBROECK Sven - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    8.VAN HOLDERBEKE Mathias - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    9.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST

    10.RODENBECK Jurgen - WUNSTDORF

    12.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE

    16.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen- EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’18"

     

    25/07/2011 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 69

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    2.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    3.MAES Jo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    4.VERMASSEN Jens - LUCA TEAM BELGIUM

    5.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    6.LODEWIJKS Gert - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    7.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    9.VAN DEN EYNDE Nick - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    10.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    12.CORDEEL Sander uit Stekene - COLBA-MERCURY-DOURPHONIE

    13.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    15.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM

    16.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 7"

    17.VERBEKE Stijn uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    18.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 15"

    19.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    20.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    21.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    22.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - PWC ALIPLAST

    26.HEYNS Kristoff uit Temse - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    27.MAES Vincent uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    28.MARIN Biondi uit St.Niklaas - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    32.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST

    33.VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme - LUCA TEAM BELGIUM

    35.VERGEYLEN Timothy uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    36.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    37.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    38.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    42.JASPERS DAVY - ILLI BIKES CT


    25/07/2011 - BOEZINGE (W) – Elite z.c./U23 – 01h32min - Criterium

    Aantal deelnemers: 26

    1.DEBRUYNE Giovanni - CYCLING TEAM LUTHO

    2.DECAESTEKER Frederik - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 5"

    3.LANGEDOCK Mathieu - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 7"

    4.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 45"

    5.VANNEVEL Dries - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    6.CHAMON Thomas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 1’15"

    7.MARTYNAS Maniusis - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    8.VANTOMME Davy - CYCLING TEAM LUTHO

    9.GHEQUIERE Dietrich - WIELERCLUB VRIENDENSPORT ZARREN

    10.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

     

    25/07/2011 IZEGEM - BOSMOLENS (W) - Juniores - 108 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 50

    1.BOUVRY Kenny - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.EGOROV KIRILL

    3.MEZHECHEV ALEKSANDER op 9"

    4.BRUSSELMAN Twan - WV DE JONGE RENNER op 26"

    5.VANDEWALLE Matthias - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.GILIAZOV RUSLAN

    7.GREGERSEN MADS - TEAM KNUDSGAARD op 2’05"

    8.BREUGHE Brecht - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    9.MAERTENS Jens - ISOREX CYCLING TEAM

    10.VEREECKE Maxim - CUBE-FINTRO CT

    26-07-2011 om 12:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GUY SMET WINT OOK TE KOMEN OP ZATERDAG 23/07/2011

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 10°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Smet Guy KOP 2011.png 

    Zaterdag 23/07/11 - COMINES (HT) – Elite z.c./U23 – 116 km – 02h35min
    Aantal deelnemers: 40

    1 GUY SMET uit Kruibeke - PWC Aliplast

    2 Six Sébastien - CT – DJ. Matic – Kortrijk op 30"

    3 De Jonghe Kevin - Ovyta-Eijssen-Acrog cycling team         

    4 De Waele Wim - Afdeling Oost-Vlaanderen WBV – VZW

    5 Velvaert Michaël - CC Vieux Condéen – Péru

    6 Leveille Stéphane - Entente cycliste Vieuw-Condé – Péruwelz        

    7 Pratte Philippe - Dunkerque Close 2 team

    8 Stilite Mikaël - La royale Pédale Saint-Martin – Tournai

    9 Barbier Davy - Cycling team Lutho

    10 Feys Wim    BEL19720821   Cycling team Grensland-Westhoek

    27 Heyns Kristoff uit Temse - Afdeling Oost-Vlaanderen WBV – VZW op 1’20"
    Smet Guy COMINES 23-07-11 1.jpg Smet Guy COMINES 23-07-11 2.jpg

    26-07-2011 om 12:53 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE ZELE VAN WOENSDAG 20/07/2011

    FOTO'S WEDSTRIJD NIEUWELINGEN TE ZELE VAN WOENSDAG 20/07/2011 
    Honigh Nico.png
              Nico Honigh

    Woensdag 20/07/2011 ZELE (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 54
    1 HONIGH NICO (DE JONGE RENNER)
    2 PLOVIE Wiebren (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    op 1’02"
    3 PLANCKAERT Edward
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    5 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    6 MARTENS THOM
    (RRC DE PEDAALRIDDERS)
    7 WYTINCK Gianni
    (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 RIETVELD Menno
    (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    9 SPRUYTTE Simon
    (JONGE RENNERS ROESELARE)
    10 VAN IERSEL YOURI
    (TWC PIJNENBURG)
    12 PERSOON Pieter uit Stekene
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    18 VAN DOOREN Francies (RUDYCO CYCLING TEAM)

    24 DE DONDER Wito uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    WBV 20-7-11-zele 008.JPG       WBV 20-7-11-zele 001.JPG
                                  Johan De Wolf
    WBV 20-7-11-zele 006.JPG
    WBV 20-7-11-zele 009.JPG WBV 20-7-11-zele 012.JPG
    WBV 20-7-11-zele 015.JPG WBV 20-7-11-zele 016.JPG
    WBV 20-7-11-zele 020.JPG WBV 20-7-11-zele 028.JPG   
    WBV 20-7-11-zele 029.JPG WBV 20-7-11-zele 023.JPG
    WBV 20-7-11-zele 021.JPG WBV 20-7-11-zele 025.JPG
    WBV 20-7-11-zele 026.JPG


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    26-07-2011 om 12:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    NIEUWELINGEN

    Donderdag 21/07/2011 - Zele - 47 dln

    Vercauteren Stef – 12de

    Verscheuren Steve – 20ste

    Baert Atlas – 34ste

    DeOst Jarne – 36ste

     

    Zondag 24/07/2011 - BK Leopoldsburg - 107 dln

    Vercauteren Stef – 20ste

    Van De Plas Jelle – 26ste

    Van Hooydonk Dante – 55ste

    Vorselmans Jan – 68ste

     

    Deinze 24/07/2011 -  71 dln

    De Ost Jarne – 24ste

    Verscheuren Steve – 26ste

    Leeman Emmanuel – 30ste

    Drumont Frederik

     

    ASPIRANTEN

    Zaterdag 23/07/2011 - Zomergem

    12 jaar - 14 dln

    Goossenaerts Chloe – 4de  - 1ste meisje proficiat

    Baert Ajax – 15de

     

    13 jaar - 27 dln

    6de Beck Cedric – 6de

    14de Steynen Reno – 14de

    21ste Apers Ruben – 21ste

     

    14 jaar 44 dln

    Van Bragt Daan – 3de

    Verheyen Nick – 14de

    Wittevrongel Wouter – 34ste

     

    In de lappenmand Toon Vercauteren gevallen op training, veel beterschap !!!

     


    Tekst: Nancy Cappelle

    Bewerking: Kenny Janssens

    26-07-2011 om 10:38 geschreven door kenny


    25-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/07/2011

    vwf.JPG







    Proficiat aan PETER NEELS met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.A !!!


    Neels Peter KOP 2010

    Maandag 25 Juli - WAASMUNSTER
    (9250) -
    Memorial G Van Den Hoecke

    A-reeks
    1 PETER NEELS (Kruibeke)
    2 Kenneth Verhoeven
    3 Jarno Verhofstadt
    4 Kevin Van Den Cruijce
    5 Bart Baeyens (Overmere)
    6 Danny Saelens
    7 Tom De Beer (Moerzeke)
    8 Dave De Swert
    9 Christophe De Grom
    10 Benny Van Buynder (Bornem)

    VWF 25-7-11-waasmunster 242.jpg
                  Winnaar Catg.A Peter Neels en winnaar Catg.C Frank Geets.

    VWF 25-7-11-waasmunster 220.jpg
                                                 Aankomst Peter Neels.
    VWF 25-7-11-waasmunster 228.jpg

    De spurt voor de 11de plaats met Glenn De Wolf voor Steven Goossens, Peter Bocken,
    Danny Borremans en Andy Bonnaerens.

    VWF 25-7-11-waasmunster 125.jpg
                                                         Start Catg.A

    VWF 25-7-11-waasmunster 137.jpg      VWF 25-7-11-waasmunster 139.jpg

                                  Peter Neels                                                       Tom De Beer

    VWF 25-7-11-waasmunster 135.jpg     VWF 25-7-11-waasmunster 237.jpg

                  Steven Goossens werd 12de                                                Lieven Dieleman


    C-reeks
    1 Frank GEETS
    2 Eddy Merckx (Bornem)
    3 Jimmy De Paepe
    4 Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde)
    5 Ronny Van Der Vurst
    6 Franky Weemaes (Melsele)
    7 Patrick Jacobs
    8 Peter Michiels
    9 Dirk De Schrijver
    10 Benny Dupont

    VWF 25-7-11-waasmunster 140.jpg
                Start Catg.C met o.a. Franky Weemaes en Bruno Verwulgen.


    D-reeks
    1 Danny DE BACKER
    2 Francis De Ridder
    3 Willy Van Herreweghe
    4 Rudy Van De velde
    5 Yvan Camphijn
    6 Manu De Coninck
    7 Herman Proost
    8 Etienne Claus (Waasmunster)
    9 Rene De Brucker
    10 Rudy Berwart

    VWF 25-7-11-waasmunster 124.jpg
    Winnaar Catg.D Danny De Backer en winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem.


    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Louis Van Den Broeck
    3 Yvan Coopman
    4 Roger Schouppe
    5 Joost Pieters
    6 Luc Van Mol
    7 Antoine De Caboter
    8 Robert Maldrie
    9 Johny Van Holen
    10 Curt Maes

    VWF 25-7-11-waasmunster 061.jpg
                                                        Start Catg.E


    F-reeks
    1 Marc VERVONDEL
    2 Felix Luyten
    3 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    4 Karel Heirbaut (Belsele)
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Jean Pierre Broothaerts
    7 Hubert Dhondt
    8 Ray Palin
    9 Roland Hellebaut
    10 Alfons Volckaert

    VWF 25-7-11-waasmunster 038.jpg
            Winnaar Catg.F Marc Vervondel en winnaar Catg.G Andre Ceurens

    VWF 25-7-11-waasmunster 015.jpg 

                                                 Aankomst Catg.F


    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Vic Van den Eynde
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Kees Sebrechts
    5 Willy Roels
    6 Werner Dullaert (St.Gillis)
    7 Ray Rhodes
    8 Freddy De Blick (Beveren)
    9 Gilbert Vandenheuvel
    10 Albert Van Den Eede

    VWF 25-7-11-waasmunster 004.jpg   VWF 25-7-11-waasmunster 006.jpg
    De Burgemeester van Waasmunster voor de kermis.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    25-07-2011 om 23:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 25/07/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan DANNY VAN OYEN met zijn 7°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Van Oyen Danny KOP 2011.jpg
    Maandag 25 Juli 2011 – ERTVELDE (9940)

    Categorie A/B: (37 dln)

    1.Kurt Caboor (Boekhoute, winnaar cat. A)

    2.Andy Van Eesbeeck (Denderhoutem, winnaar cat. B)

    3.Guillaume De Coninck (A2)

    4.Erwin Bollen (B2)

    5.Luc De Duytsche (B3)

    6.Mikey Van Kruiningen (A3) 7.Davy Paeshuyse (B4) 8.Ken De Fauw (A4) 9.Jasper Mandjes (A5) 10.Vincent Brunel (B5) 11.Rob Krijnen (A6) 12.Jens Daems (A7) 13.Ismaen Segers (A8) 14.Danny Schaut (B6) 15.Mathias Traas (A9) 16.Maarten De Muynck (A10) 17.Kurt Heyrman (B7) 18.Tom Goethals (B8) 19.Jeroen Van Peteghem (B9) 20.Jerry Cooman (B10) 21.Joeri De Cock (A11) 22.Kurt Van Hecke (B11) 23.Giovanni Cooman (A12) 24.Philippe De Vleeschauwer (B12) 25.Andy Van Loon (B13) 26.Gino Van Broeck (Belsele A13) 27.Kurt Pauwels (B14) 28.Bjorn Smet (A14)

    Categorie C/D: (35 dln)

    1.DANNY VAN OYEN (Deinze, winnaar cat. D)

    2.Chris Fraeyman (Eeklo, winnaar cat. C)

    3.Wim De Waal (D2)

    4.Franky De Tremerie (C2)

    5.Peter De Maere (Waasmunster C3)

    6.Bart Rombouts (Kallo C4) 7.Patrick Vanmaekelbergh (C5) 8.Rudi Rabout (Heinkenszand C6) 9.Luc Wytinck (C7) 10.Philip Wittoek (D3) 11.Geert Van Speybroeck (C8) 12.Dirk Goolaerts (D4) 13.Peter Roelandts (D5) 14.Patrick Verplancke (D6) 15.Wim Rombaut (C9) 16.Sven De Vlieger (C10) 17.Danny De Bruyne (C11) 18.Rudy Geirnaert (D7) 19.Michel Bultinck (C12) 20.Daniel Van Der Mieren (D8) 21.Fabien Hanssens (C13) 22.Ivan Vander Slagmolen (C14) 23.Maurice Laruelle (D9) 24.Rudy Bonne (C15) 25.Mario Maes (C16) 26.Cornelis Rokven (C17) 27.Peter Mol (C18) 28.Johny Vander Slagmolen (C19) 29.Giovanni Baert (Belsele C20) 30.Willem Schut (D10

    Categorie E:

    1.Patrick Watteny (Ruiselede)

    2.Martin Durant

    3.Serge Van Daele

    4.Danny De Coninck

    5.René De Leeuw

    6.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 7.Jean-Pierre Van Maldegem 8.Philippe Lacquet 9.Georges Vergauwe 10.Marc Van Ryssel 11.Franky De Pauw 12.Geert Roegiers 13.Filip Walenta

    Categorie F1/F2:

    1.Staf Lievens (Meerhout, winnaar cat. F1)

    2.Jozef De Naeghel (F1-2)

    3.Tony Baudonck (F1-3)

    4.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    5.Eddy Van Den Abeele (F1-4)

    6.Helmuth Tas (F1-5) 7.Erik Delys (F1-6) 8.Roland Boulard (F2-2) 9.Noël Rogge (F2-3) 10.Ronny Bauters (F1-7) 11.Bart Delagrange (F1-8) 12.François Coppers (Lokeren F1-9) 13.Daniel Hauttekeete (F2-4) 14.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-5) 15.Dirk Caekebeke (F1-10) 16.Wim Van Den Heuvel (F1-11) 17.Etienne Van Hecke (F2-6) 18.Philemond Delgouffe (F1-12) 19.Pascal Cornand (F2-7) 20.William Govaert (Waasmunster F1-13) 20.Bart Van De Moortele (F1-14) 22.Willy De Regge (F2-8) 23.Jozef Deneef (F1-15) 24.Paul Hunninck (F2-9) 25.Philip Marechal (F1-16) 26.Jos Lissens (F1-17) 27.Rudy Lammens (F1-18) 28.Luc Ribbens (F1-19)

    Categorie G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Julien De Bock

    3.Adri Van Loon

    4.Ludo Opdebeek

    5.Luc Meheus

    6.Luc Snels 7.Roland Van Imschoot 8.David Orford 9.Alain Messager 10.John Heyndrickx (Nieuwkerken)11.Michel Bousard 12.Etienne De Clercq 13.Piet Achten 14.François De Leener 15.Luc Cocquyt 16.Roger Den Tijn 17.Eric De Wilde 18.Louis Moens 19.Julien Vyvey 20.Marinus Lockefeir 21.Henk Bolle 22.Jaak Nys 23.Jan Poelmans 24.Firmin De Zutter 25.Maurice Van Ginderdeuren 26.Jos Vergult 27.José Demeyere 28.Etienne Van Hecke

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Roger De Breuker

    4.Denis Keynen

    5.Guy Soil

    6.Freddy Van Impe 7.Jos Kloeck 8.Pierre Verberckmoes (Belsele) 9.Luc Muys 10.Ko Tolhoek 11.Clement Saelens 12.Jean-Pierre Heymans 13.Paul Luyten 14.Ferdinand Moerman 15.Herman Dias 16.Gérard Raes 17.Huib Klip 18.Hervé Verstuyft 19.Manfred Schwarser 20.Ortaire Stevens 21.René Van Reeth 22.Paul De Geynst 23.Philippe Ruzzo

    Categorie G++:

    1.Georges Michiels (Aalst)

    2.Daniël Jooris

    3.Frits Knoops

    4.Daniël Nuytinck

    5.Edward Battersby

    6.Trevor Fenwick 7.Daniel Cornu 8.Jan Van Boxtel 9.Germaine Meulders 10.Jef Verheyen

    25-07-2011 om 23:00 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 25/03-31/03 2019
  • 18/03-24/03 2019
  • 11/03-17/03 2019
  • 04/03-10/03 2019
  • 25/02-03/03 2019
  • 18/02-24/02 2019
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!