.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    24-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES VWF TE WIEZE VAN 23/07/2011
    FILM CAT A

     

    FILM CAT C



    FILM CAT D

     

    FILM CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    24-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan BJORN MEERSMANS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Meersmans Bjorn KOP 2011.jpg
    Zondag 24/07/2011 WANZE - HOUFFALLIZE – Men Elites – 194,4 km - hmin

    Etappe 2 – Tour de Wallonie - Aantal deelnemers: 122

    1 VANLEIJEN JOOST (VCD)
    2 VAN AVERMAET GREG (BMC)
    3 HERMANS BEN
    (RSH) op 4"
    4 CAMMAERTS EDWIG
    (LAN)
    5 DEGAND THOMAS (VWA)
    6 DEWAELE BERT (LAN)
    7 GOLAS MICHAL (VCD)
    8 TRUSOV NIKOLAY (KAT) op 10"
    9 MAES NIKOLAS
    (QST)
    10 DE KORT KOEN (SKS)
    50 GODDAERT KRISTOF (ALM) op 48"
    101 VAN STAEYEN MICHAEL
    (TSV) op 1’54"
    110 ROBERT FREDERIQUE
    (QST) op 3’47"

    24/07/2011 BORGLOON (LB) - Elite z.c./U23 - 109,7 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 81

    1 VANBILSEN Kenneth (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM)
    2 DAVID Tom op 7"
    3 VAN ZUMMEREN Stef
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 15"
    4 VAN BYLEN Jens
    (TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE) op 30"
    5 CASTELIJNS Twan op 47"
    6 WOUTERS Rutger
    (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG) op 49"
    7 VAN SCHELVEN Jeroen
    (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    8 DECHESNE Julien (LOTTO-BODYSOL P.C.W.)
    9 KUYCKX Jan (MARCO POLO CYCLING TEAM)
    10 PATRON Christian (TEAM EDDY MERCKX-INDELAND)
    20 VANHOVE David
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
     

    24/07/2011 IZEGEM - BOSMOLENS (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 41

    1 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    2 SELWA MATHIEU (GEOX FUJI TEST TEAM)
    3 CHAMON Thomas (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 23"
    4 RAEYMAEKERS Jacob
    (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    5 DEVADDER Glenn (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    6 CLAUWAERT Joeri (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 4’00"
    7 BULTYNCK Kenneth
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    8 SEYNAEVE Lander (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    9 DE WINTER Matthew (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    10 VIAENE Jonas (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
     

    24/07/2011 LANDSKOUTER (O) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 69

    1 BJORN MEERSMANS uit Bornem (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    2 DE MERLIER Giovanni (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    3 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    4 COCQUYT Nicky (DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM)
    5 VERHAEGEN Christophe (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 ANNAERT Vincent (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    7 DE WINNE Jurgen (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    8 VAN DRIESSCHE Kjell (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 BORRESEN Magnus (IF FROY SYKKEL)
    10 RODENBECK Jurgen (WUNSTDORF)
    11 HEIREWEGH Bart (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    16 DE RYCK Joeri
    (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB) op 52"
    21 DE KEERSMAEKER Alexander (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB) op 1’34"
    40 CLEMENT Pieter (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN) op 3’46"
     

    24/07/2011 ZWALM-NEDERZWALM (O) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h52min

    Aantal deelnemers:

    1 VAN CAUWENBERGHE Christophe (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    2 MINNAARD MARCO (THEO MIDDELKAMP)
    3 VANDERMAST Kevin (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    4 DECLERCQ Thierry (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    5 CAMPENAERTS Victor (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
    6 VANOVERBERGHE Richard (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    7 VAN MEIRHAEGHE Jef
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 1’35"
    8 COUSINS JACK op 1’47"
    9 DE ROOZE Niels
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    10 DE KORT BRAM (DE JONGE RENNER)
    24 DE MOL Bram (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 6’00"
     

    24/07/2011 BOEZINGE (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 88 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 48

    1 LEFEVER Nico (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    2 TOORTELBOOM Frederik (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE) op 6"
    3 BUTAYE Jeremy
    (CT COVEMAECKER - BALANS) op 8"
    4 LEVEILLE Stéphane
    (ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE - PERUWELZ-) op 16"
    5 LIEFOOGHE Bert
    (CT TOMACC)
    6 GHYSELEN Frederik (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    7 HIMPENS Maarten (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    8 BARBIER Davy (CYCLING TEAM LUTHO)
    9 VANSIELEGHEM Lander (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    10 DEPUYDT Kenny (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
     

    24/07/2011 BOUTERSEM (VB) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 97,8 km - 02h38min

    Aantal deelnemers:
    1 VAN GOIDSENHOVEN Kurt (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    2 FAUVILLE Dimitri (VAN GOETHEM/PRORACE CT) op 15"
    3 FRANKEN Marc
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) op 17"
    4 DE DECKER Steven
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT) op 30"
    5 VANGENECHTEN Rob
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    6 KEMERLINCKX Kristof (STAR CYCLING TEAM)
    7 BUEKEN Joeri (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    8 VERBOVEN Bert (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    9 DEPRE Jonas (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    10 BARATTO Jonathan (ROYAL VELO-CLUB OTTIGNIES)
    42 MAES Peter (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)


    24/07/11 - BEAURAING (NA) – Beker van België - Elite z.c ./U23 – 162 km – 04h05min

    Aantal deelnemers : 187

    1 LHOTELLERIE Clément - LA ROYALE PEDALE SAINT-MARTIN - TOURNAI

    2 VAN ROY Simon - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 1’39"

    3 VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    4 GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    5 FOUQUET Kevin - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    6 JANS Roy - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 1’55"

    7 VAN ROY Stijn - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING

    8 FERRARI Sergio - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    9 VENS Quincy WETTERSE - DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTER op 3’49"

    10 CAROLUS Jorne - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    46 DIELEMAN Michiel - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 9’51"

    65 DE GREYT Willem - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 12’35"

    72 VAN DER STOCK Dieter - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    76 NAESEN Olivier - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    92 MARTENS Valentijn - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 14’10"

    93 SMET Olivier - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    97 BOEYKENS Gertjan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    98 VAN UYTVANGE Sam - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GIANNI DE RIDDER met zijn 2°Seizoenszege bij de Juniores !!!

    De Ridder Gianni KOP 2011.jpg
    Zondag 24/07/2011 RONDE VAN VLAANDEREN HERZELE (O) - Men Juniors UCI - 128 km - 03h15min

    Aantal deelnemers:

    1 Martijn DEGREVE (BEL - AVIA C.T.)
    2 Florian SENECHAL
    (FRA - TEAM WASQUEHAL JUNIOR)
    3 Paco GHISTELINCK
    (BEL - AVIA C.T.)
    4 Tom MERTENS (BEL - DCM GB VORSELAAR) op 2"
    5 Daniel PEETERS
    (BEL - DCM GB VORSELAAR) op 28"
    6 Kenneth VAN ROOY
    (BEL - P C NEERPELT) op 37"
    7 Boris VALLEE
    (BEL - TEAM WALLONIE)
    8 Rob LEEMANS
    (BEL - KON BALEN BC) op 1’26"
    9 Stan GODRIE
    (NED - TEAM VACANSOLEIL)
    10 Calvin WATSON (AUS - STANNAH MUSEEUW)
    41 Jens GEERINCK (BEL - AVIA C.T.) op 4’27"
    46 Ruben GEERINCKX
    (BEL - CUBE FINTRO) op 6’25"
    63 Stijn DEBOCK
    (BEL - ISOREX C.T.) op 8’37"
    73 Tom VAN DAM
    (BEL - RUDYCO-RIPA CT) op 8’50"


    24/07/2011 9280 LEBBEKE (O) - Juniores - 90 km - 02h14min

    Aantal deelnemers: 35

    1 GIANNI DE RIDDER uit Buggenhout (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    2 TEUGELS Lennert (WK NOORD WEST BRABANT)
    3 VAN DE MERGEL Jelle (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    4 HOFLAND Fausto (WILLEBRORD WIL VOORUIT) op 13"
    5 LIMPENS Gianni
    (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    6 GEERTS Moreno (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    7 BAEYENS James (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 20"
    8 NEIRINCKX Yannick
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 33"
    9 VAN DEN CRUYCE Andoni
    (THOMPSON)
    10 MOENS Jens (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    27 VERMEULEN Daan (RUDYCO CYCLING TEAM) op 3’56"
     

    24/07/2011 GEEL - STELEN (A) - Juniores - 84 km - 02h05min

    Aantal deelnemers: 60

    1 GOUGH FRASER (PURE BLACK RACING)
    2 ROOSEN Timo (TWC PIJNENBURG)
    3 GEUENS Alexander (KON. BALEN B.C. V.Z.W.) op 58"
    4 VAN IERSEL Dennis
    (TWC Pijnenburg)
    5 VANDENHOUDT JENS (UCS CRABBE PERFORMANCE)
    6 KOEKEN NELIS (WILLEBRORDVOORUIT)
    7 MCCORMICK HAYDEN (TE AWAMUTU SPORTS CLUB)
    8 CREIGHTON SCOTT
    (PURE BLACK RACING)
    9 VAN DYCK Yannick (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 VAN DINGENEN Sander (WSC HAND IN HAND BAAL)
     

    24/07/2011 HEIDE-LINTER (VB) - Juniores - 90 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 59

    1 VAN CALDENBORGH RICK (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    2 HOEYBERGHS Daan (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    3 VAN BEYLEN Jens (DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.)
    4 VAN GESTEL Dries (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT) op 5"
    5 BATS Didier
    (MTB TEAM LANGDORP VZW)
    6 GEERAERTS Joni (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    7 SCHNEIDER STEFAN (VEREIN KÖLNER STR 96)
    8 DE WEERDT Nick (CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK)
    9 VAN DEN BRUEL Robin (KDL CYCLINGTEAM)
    10 VAN AERT Wout (APB - CYCLING TEAM) op 15"
     

    24/07/2011 SINAAI (O) - Juniores - 96 km - 02h22min

    Aantal deelnemers: 36

    1 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW)
    2 GEERTS Jorgen (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 GOEMAN Jonas (WC DON FREDO) op 22"
    4 POPPE Stef
    (WC DON FREDO)
    5 VAN WALLE Matthias (ISOREX CYCLING TEAM) op 27"
    6 CONDRADSEN Klaus
    (Aalborg CR)
    7 HAMMERSLAND Nicholas (BERGEN CYCLEKLUBB) op 32"
    8 PRAET Robin
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW) op 40"
    9 JANSEGERS Jeffrey
    (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    10 LAUREYS Sven (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    16 BONNE Diego (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM) op 1’00"
    17 DE RYCKE Michiel
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    18 ROTTY Glenn (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    21 DE BOCK Stef (ISOREX CYCLING TEAM)
    23 THIERENS Sam (RUDYCO CYCLING TEAM)
    26 SCHEIRE Nicolas (ISOREX CYCLING TEAM)
    28 ANNAERT Dieter (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    29 VAN DEN BRANDEN Brecht (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    30 BUYL Sam (WIELERTEAM WAASLAND)

     

    24/07/2011 TIELT ( KANEGEM ) (W) - Juniores - 80 km - 01h58min

    Aantal deelnemers: 85
    1 HOUTEKIER Niels (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    2 L. BOSWELL Austin (HOT TUBES DEVELOPMENT CT) op 8"
    3 EGOROV KIRILL
    (SIBERIA) op 12"
    4 VAN RUYMBEKE Thieme
    (AVIA CYCLING TEAM) op 45"
    5 D´HOORE Giorgio
    (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    6 DE CRAEMER Stijn (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    7 VANDEWALLE Matthias (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    8 KUGAEVSKIY NIKITA (SIBERIA)
    9 DEVELTERE Pieter (CT FORCE VZW)
    10 JOYCE COLIN

    24-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/07/2011 LEOPOLDSBURG (LB) - Belgisch Kampioenschap - Dames Nieuwelingen - 59 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 44

    1 VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    2 VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK           

    3 MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    4 LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL 

    5 VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    6 VERDONSCHOT Laura - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK      

    7 DONDERS Laura - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN V       

    8 BERNAGIE Laura - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9 HERMANS Anka - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING

    10 LOWIE Lydwine - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY      

    34 DE RIDDER Ivy - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING op 2’14"

     

    24/07/2011 DEINZE (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h37min

    Aantal deelnemers: 71

    1 MEHEUS Gill (ISOREX CYCLING TEAM)
    2 O´DONELL Philip op 1"
    3 BYTEBIER Nils
    (TIELTSE RENNERSCLUB)
    4 FEYS Laszlo (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    5 OLIEBOS Jordy (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
    6 OVAERE Maxim (NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM)
    7 THIERENS Arne (RUDYCO CYCLING TEAM)
    8 BROOKSHIRE Grayson
    9 HEYMAN Jonas
    (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
    10 MOONS Steven (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    16 BAEYENS Nathan (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    24 DE OST Jarne (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    26 VERSCHUEREN Steve (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    30 LEEMAN Emmanuel (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    34 WATERSCHOOT Wannes (RUDYCO CYCLING TEAM)
    43 COOLS Jeffrey (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    24/07/2011 GEEL - STELEN (A) - Nieuwelingen - 67,2 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 78

    1 CUYVERS Yves (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    2 LAUWERS Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    3 VAN DER POEL Mathieu (ISOREX CYCLING TEAM)
    4 KELDERMANS JORDY (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    5 BRUINS EDWARD (DE PEDDELAARS)
    6 BROOS Christophe (TWC Pijnenburg)
    7 CROONEN Lander (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
    8 WOUTERS SIEBEN (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    9 MERTENS Jan (VZW DE DEMERSPURTERS)
    10 CALUWE Stijn (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
     

    24/07/2011 HERZELE (O) - Nieuwelingen - 60 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 53

    1 GUNST DAVY (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    2 DE VINK BART_JAN (THEO MIDDELKAMP)
    3 DE PLUS Laurens (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
    4 VAN HERCK Glen (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    5 CLAEYS Stef (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    6 QUINTELIER Gianni (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.) op 8"
    7 DANNAU Jim
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    8 BODCHON Dylan (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    9 DEOLET Kenny (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    10 DE KETELE Angelo (ISOREX CYCLING TEAM)
    13 BRYSSINCK Jeffrey (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
     

    24/07/2011 LEOPOLDSBURG (LB) – Belgisch Kampioenschap Nieuwelingen

    1ste Jaars – 73 km - 01h44min – Aantal deelnemers: 116

    1 WOUTERS Enzo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2 DELMOTTE Dennis - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    3 LEYSEN Senne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW     

    4 PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW 

    5 WYTINCK Gianni - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ    

    6 REVIERS Jonas - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG 

    7 WILLEMS Thimo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W

    8 VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM        

    9 GOOSSENS Kobe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    10 VANDEVIJVER Laurens - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM    

    19 RELAES Jacob - RUDYCO CYCLING TEAM

    28 PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM  

    81 VAN OSSELAER Jonas - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 28"

    89 PERSOON Wouter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ 

     

    2de Jaars – 80,3 km - 01h51min – Aantal deelnemers: 145

    1 PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2 BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    3 VAN GOMPEL Mathias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4 OSEÏ VERTEZ Matthias - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    5 DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ

    6 VAN DEN BRANDE Julien - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    7 NUYTS Lode - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ           

    8 VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM       

    9 LA ROSE Dimitri - TEAM CYCLISTE DE HESBAYE

    10 DUQUENNOY Jimmy - ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY           

    15 BRYSSINCK Stef - WIELERTEAM WAASLAND VZW      

    20 VERCAUTEREN Stef - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    35 VAN MEIRVENNE Eloy - RUDYCO CYCLING TEAM     

    46 WITTOUCK Dominick - WIELERTEAM WAASLAND VZW           

    48 VERTENTEN Jens - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZ 

    59 VAN ROOSBROECK Arne - WIMI GAMES ST.MARTINUS KERKSKEN

    99 DE SMEDT Bjarne - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’21"   

    101 VERSTRAETEN Matthijs - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 1’38"

     

    24/07/2011 WESTROZEBEKE (W) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h39min

    Aantal deelnemers:
    1 DE SMAELS Cil (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    2 FELGATE Ryan
    (CUBE FINTRO)
    3 VAN OOTEGHEM Thomas (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    4 SPRUYT Joren
    (VZW DE DEMERSPURTERS)
    5 VYNCK Kevin (CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK)
    6 NOBUS Kevin (WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE)
    7 COOLS Gilles (JONGE RENNERS ROESELARE)
    8 SPRUYTTE Simon (JONGE RENNERS ROESELARE)
    9 ROGGE Thomas (CT COVEMAECKER - BALANS)
    10 PATTYN Niels (CT COVEMAECKER - BALANS)

    24-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 24/07/2011 LIERDE (ST.MARIA-LIERDE) (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    24/07/2011 RETIE (A) - Aspiranten

    24/07/2011 SCHULEN (LB) - Aspiranten

    24/07/2011 WILSELE (VB) - Aspiranten

    24/07/2011 LANDSKOUTER OOSTERZELE (O) - Miniemen (afwachtingsproef)

    24/07/2011 RETIE (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    24/07/2011 SCHULEN (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    24/07/2011 WILSELE (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    24-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 24/07/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!

    Proficiat aan CLEMENT DE SMEDT met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.G++ !!!

    De Blick Freddy KOP 2011 2.jpg    De Smedt Clement
               Freddy De Blick                Clement De Smedt

    Zondag 24 Juli 2011 – MERELBEKE (9820)
    Cat A/B:

    1.Kevin Vleurinck (Zelzate, winnaar cat. A)

    2.Gunther Cuylits (Beerse, winnaar cat. B)

    3.Andy Van Eesbeeck

    4.Gregory De Munter

    5.Dieter Vincke

    6.Steven Goossens (St.Niklaas) 7.Steven Martens 8.Mario Van Den Broecke 9.Nico Verwee 10.Mikey Van Kruiningen 11.Dennis Nevejans 12.Tom Rouan (Merelbeke) 13.Joris De Bacquer 14.Andy Van Loon 15.Bart Velghe 16.Luc De Duytsche 17.Jonas Pfaff (Beveren) 18.Nils Schepens 19.Jens Daems 20.Kevin Andries


    Cat C/D:

    1.Mario Lammens (Maldegem, winnaar cat. D)

    2.Michel Heymans (winnaar cat. C)

    3.Sven De Vlieger

    4.Noël Dult

    5.Michael Van Den Bergh

    6.Matti De Baat 7.Fabien Hanssens 8.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde) 9.Dirk Mathijs (Gentbrugge) 10.Rudi Rabout (Heinkenszand) 11.Danny Van Oyen (Deinze) 12.Philippe Roelandts 13.Patrick Nauwelaers 14.Gerrit Vermassen 15.Johan Vervaecke 16.Giovanni Feys 17.Philippe De Smet 18.Dirk De Ridder 19.Marc Cossyns 20.Peter De Maere (Waasmunster)

     

    Cat E:

    1.Jos Maes (Herne)

    2.Patrick Watteny

    3.Joost Pieters

    4.Leo Mares (Beveren)

    5.Jo Montforts

    6.Etienne Claus (Waasmunster) 7.Wim De Coninck 8.Hilair Heye 9.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 10.Marc Couckuyt 11.Jean-Pierre Van Maldegem 12.Patrick Buyens 13.Alain Goossens 14.Marc De Vos 15.Bjorn Degroote 16.Koen De Rycke

     

    Cat F1/F2:

    1.Jan Van Hove (Berlaar, winnaar cat. F1)

    2.Danny Polfliet

    3.Pierre Remory

    4.Eric Van Pottelberg

    5.Roland Boulard (Drongen, winnaar cat. F2)

    6.Jozef Deneef 7.Hugo Van Linden 8.Robert Maldrie 9.Tony Baudonck 10.Noël Rogge 11.Eddy Cobbaut 12.José Dezegher 13.Luc Verkinderen 14.Herman Van Den Borre 15.Daniel Hauttekeete 16.Dirk Blommaert (St.Niklaas) 17.Luc Ribbens 18.André Bal 19.Luc D'Haeseleer 20.Marc Jacobs

     

    Cat G:

    1.Theo Coudyzer (Balen)

    2.Roy Palin

    3.Victor Van Den Eynde

    4.Lucas Van Goedsenhoven

    5.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    6.Luc Snels 7.Willy Roels 8.Noël Verzele 9.Julien Vyvey 10.Maurice Van Ginderdeuren

     

    Cat G+:

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren)

    2.Clement Saelens

    3.Hervé Verstuyft

    4.Denis Keynen

    5.Gerard Mariën (Schoten)

    6.Roger De Breuker 7.François Brouwers 8.Gerrit Hairwassers 9.Daniel Meirlaen 10.Gerard Devleeschauwer

     

    Cat G++:

    1.CLEMENT DE SMEDT (Wilrijk)

    2.Joseph Boone

    3.Lucien Van Impe

    4.Jan Van Boxtel

    5.Daniel Cornu

    6.Trevor Fenwick 7.Edward Battersby 8.Georges Michiels 9.Daniël Jooris 10.Willy Voorbraeck

    24-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    23-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/07/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan DANNY VAN OYEN met zijn 6°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Van Oyen Danny KOP 2011.jpg
    Zaterdag 23 Juli 2011 – OOSTEEKLO (9968)

    Categorie A/B: (34 dln)

    1.Kurt Pauwels (Adegem, winnaar cat. B)

    2.Jimmy De Bruyn (St Jansteen, winnaar cat. A)

    3.Davy Versichel (A2)

    4.Kurt Caboor (A3)

    5.Franky Van Oyen (Zulte B2)

    6.Jochen Heylens (A4) 7.Tim Vercauteren (Belsele A5) 8.Jordy Leenknecht (A6) 9.Stefaan D'Hoore (B3) 10.Andy Van Loon (B4) 11.Nico Verwee (B5) 12.Stijn De Clippeleir (A7) 13.Alex Goossens (Vrasene B6) 14.Valentijn Van De Velde (A8) 15.Jens Daems (A9) 16.Nico Van Bever (A10) 17.Kristof Dhondt (B7) 18.Kris Bolsens (B8) 19.Gino Hoskens (Beveren B9) 20.Tim Dekeyser (A11) 21.Tommy Maenhout (A12) 22.Davy Reyniers (Kruibeke A13) 23.Maarten Burm (A14) 24.Maarten De Muynck (A15) 25.Simon Rogge (A16) 26.Jan Trenson (A17) 27.Mario Van Den Broecke (B10) 28.Sven De Meyer (A18) 29.Axel Wille (A19) 30.Frederick Brisson (A20)

    Categorie C/D: (26 dln)

    1.Franky De Tremerie (Gent, winnaar cat. C)

    2.DANNY VAN OYEN (Deinze, winnaar cat. D)

    3.Fabien Hanssens (C2)

    4.Sven De Vlieger (C3)

    5.Patrick Tas (C4)

    6.Wim Rombaut (C5) 7.Philip Wittoek (D2) 8.Patrick Verplancke (D3) 9.Marc Cossyns (D4) 10.Dirk Goolaerts (D5) 11.Willy Den Haese (D6) 12.Marc Borghgraef (Zwijndrecht D7) 13.Patrick Nauwelaers (C6) 14.Jan Reubens (C7) 15.Giovanni Baert (Belsele C8) 16.Luc Wytinck (C9) 17.Willem Schot (D8) 18.Bruno Haemers (C10) 19.Gerrit Vermassen (D9) 20.Michel Bultinck (C11) 21.Danny Mertens (C12) 22.Dirk De Cock (D10) 23.Geert Hebbrecht (C13) 24.Pedro Pollefliet (C14) 25.Ignace Dierickx (C15) 26.Xavier Spruyt (C16)

    Categorie E:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D)

    2.Hilair Heye

    3.Marc Couckuyt

    4.Georges Vergauwe

    5.Etienne Claus (Waasmunster)

    6.Patrick Buyens 7.Patrick Watteny 8.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 9.Dirk Bryssinckx (Melsele) 10.Philippe Lacquet 11.Dirk Breugelmans 12.Willy De Sutter 13.Anja Geldhof 14.Rudi Van Steelandt

    Categorie F1/F2:

    1.Hans Van Lierde (Affligem, winnaar cat. F1)

    2.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-2)

    3.Helmuth Tas (F1-3)

    4.Noël Rogge (Gavere, winnaar cat. F2)

    5.Jozef Deneef (F1-4)

    6.François Coppers (Lokeren F1-5) 7.Wim Van Den Heuvel (F1-6) 8.Dirk Caekebeke (F1-7) 9.Tony Baudonck (F1-8) 10.Eddy Van Den Abeele (F1-9) 11.André Bal (F2-2)12.Dirk De Cauwer (Hamme F1-10) 13.Luc Ribbens (F1-11) 14.Pascal Cornand (F2-3) 15.Kurt Wille (F2-4) 16.Eddie Van Leirberghe (F1-12)

    Categorie G:

    1.Willy Mous (Stabroek)

    2.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    3.Roland Van Imschoot

    4.Lucien Van Goethem (Stekene)

    5.Luc Snels

    6.Ludo Opdebeek 7.Alain Messager 8.Luc Meheus 9.François De Leener 10.Louis Moens 11.Luc Cocquyt 12.Erik Vandersteen 13.Alfred Staljanssens (Bornem) 14.Etienne Van Hecke 15.Jan Poelmans 16.José Demeyere 17.Firmin De Zutter 18.Eric De Wilde 19.Freddy Vervenne 20.Hugo Martens (Zwijndrecht) 21.Henk Bolle 22.Jaak Nys 23.Marinus Lockefeir 24.Jean-Paul Van Oudenhove 25.Roger Den Tijn 26.Luc Van Robbroeck 27.Philippe Ruzzo

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Jean-Pierre Heymans

    4.Pierre Verberckmoes (Belsele)

    5.Armand Mols

    6.Ko Tolhoek 7.Roger De Breuker 8.Herman Dias 9.Gerard Devleeschauwer 10.Huib Klip 11.Hervé Verstuyft 12.Denis Keynen 13.Luc Muys 14.Gérard Raes 15.Armand Kochuyt 16.René Van Reeth 17.Mark Heyndrickx 18.Paul De Geynst

    Categorie G++:

    1.Pieter Jacobs (Merksem)

    2.Daniël Nuytinck

    3.Clement De Smedt (Wilrijk)

    4.Edward Battersby

    5.Joseph Boone

    6.Daniël Jooris 7.Willy Voorbraeck 8.Daniel Cornu 9.Trevor Fenwick 10.Jef Verheyen 11.Laurent Avonts

    23-07-2011 om 21:37 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 23/07/2011 AMAY - BANNEUX – Men Elites – 152,1 km - 03h45min

    Etappe 1 – Tour de Wallonie - Aantal deelnemers: 122

    1.MATHIEU LADAGNOUS (FDJ)

    2.STEFAN VAN DIJK (VWA)

    3.NIKOLAY TRUSOV (KAT)

    4.GREG VAN AVERMAET uit Hamme (BMC)

    5.MICHAL GOLAS  (VCD)

    6.KRISTOF GODDAERT uit St.Gillis (ALM)

    7.DANIELE BENNATI (LEO)

    8.SERGEY LAGUTIN  (VCD)

    9.NIKOLAS MAES (QST)

    10.MICHAEL BARRY (SKY)

    121.FREDERIQUE ROBERT uit Mol (QST) op 9’30"

    23/07/2011 DUFFEL (A) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h38min

    Aantal deelnemers: 105

    1.GRENDA Ben - LAUNCESTON CITY CC

    2. DUDOK TJEERD - DE VOLHARDING

    3.KESTELOOT Jeroen - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 3"

    4.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 12"

    5.VANKERCKHOVEN Jochen - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    6.COOMANS Björn uit Willebroek - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    7.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    8.VAN CAUWENBERGH Brandon - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    9.WINTERS Ronald - V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC

    10.VERMANT Wim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    14.HERREMANS Kim uit Schelle - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 1’02"

    17.DAS Jeroen uit Kalmthout - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    23.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    38.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    47.JASPERS DAVY - ILLI BIKES CT

    53.IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    23/07/2011 IZEGEM-BOSMOLENS (W) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 52

    1.DECLERCQ Tim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    2.VANHAVERBEKE Jurgen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.LAMPAERT Yves - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 15"

    4.DEMUYNCK Koen - ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM op 25"

    5.VANHILLE Xavier - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 1’00"

    6.KIMMINCE ETHAN - ISOREX op 1’30"

    7.CHAMON Thomas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    8.GODDERIS Niels - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    9.VANDENBUSSCHE Jens - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    10.VIAENE Jonas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    17.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

     

    23/07/2011 LICHTERVELDE (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 67

    1.GODERIS Jelle - CYCLING TEAM LUTHO

    2.VAN LERBERGHE Bert - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 10"

    3.LIGNEEL Brian - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    4.HAERINCK Steven - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    5.CASIER Arne - GEOX FUJI TEST TEAM

    6.VANHAECKE Thomas - GEOX FUJI TEST TEAM

    7.VERHAEGHE Sander - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    8.TAILLIEU Kristof - DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA

    9.DECLERCQ Thierry - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 1’07"

    10.BOETENS Matthias - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    21.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST

    37.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST

     

    23/07/2011 LIERDE (ST.MARIA-LIERDE) (O) - Elite z.c./U23 - 107 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 121

    1.VEJMELKA Daniel - LucaTeam

    2.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    3.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 18"

    5.TERWEDUWE Kenny - AN POST SEAN KELLY TEAM

    6.KESTELEYN Maarten - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.WIELFAERT Kristof uit Lokeren - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    9.VAN DORSSELAER Niels - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 34"

    10.VAN HUMBEECK Nick - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    11.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    13.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST

    16.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    24.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’07"

    27.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE

     

    23/07/2011 SINAAI (O) - U23 - 112 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 58

    1.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST

    2.VERBEKE Stijn uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    3.CALLEBAUT Cédric - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 31"

    4.HARMSEN Bart - RUCANOR-LINE CT

    5.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.ENGELEN Ruben - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    7.AURIMAS VARNA - PWC ALIPLAST

    8.GADLIAUSKAS MARIUS

    9.VAN STEENBERGHEN Jori uit De Klinge - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    10.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM

    12.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 57"

    13.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 1’03"

    18.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 5’31"

    19.MELS Fabrice uit Sinaai - ROCKY ROADS-ORBEA

    24.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST op 8’01"

    25.VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    28.VANDERMEERSCH Lawrence uit De Klinge - PWC ALIPLAST

    31.DE SMIT Joshua uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - PWC ALIPLAST

    35.BAEYENS Dennis uit Berlare - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    36.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    38.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    43.COLMAN Jeroen uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    47.MARIN Biondi uit St.Niklaas - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    23-07-2011 om 21:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 23/07/2011 DUFFEL (A) - Juniores - 81 km - 01h53min

    Aantal deelnemers: 48

    1.BOSMANS Tom - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX RACING TEAM

    2.SWEECK Diether - KDL CYCLINGTEAM

    3.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    4.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5.SINT NICOLAAS TRISTAN - DRC DE MOL

    6.SWEECK Laurens - KDL CYCLINGTEAM

    7.OOMS Niels - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    8.CONRADEN KLAUS

    9.RAEYMAEKERS Thomas - AVIA CYCLING TEAM

    10.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL

     

    23/07/2011 NEERPELT (LB) - Juniores - 92 km - 02h07min

    Aantal deelnemers: 47

    1.ERREN Pim - WC Midden Limburg

    2.STIJNS Wayne - W.C.L. Bergklimmers op 10"

    3.WILSON Jack - UCS CRABBE PERFORMANCE

    4.HOOL Glenn - WC MIDDEN LIMBURG

    5.NOTTEBOHM kim - sg radschager

    6.ROOSEN Timo - TWC PIJNENBURG

    7.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    8.RAMAEKERS Jochen - SPORT EN MOEDIG GENK

    9.GEUENS Alexander - KON. BALEN B.C. V.Z.W. op 1’10"

    10.SEREXHE Robin-  UCS CRABBE PERFORMAN

     

    23/07/2011 KERNIEL (LB) - Nieuwelingen - 62 km - 01h34min

    Aantal deelnemers: 47

    1.VAN DEN BOSCH Thomas - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    2.OOMEN SAM - TWC PIJNEBURG op 1’01"

    3.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 1’31"

    4.BUDDING Martijn - VALLEIRENNERS

    5.VAN DER SLUYS Sten - Limburg

    6.BERTRAM Stan - TWC Maaslandster

    7.CREMERS Paul - TWC Maaslandster Zuid Limburg

    8.WOLLENHAUPT Lucas - LE LOUP

    9.LEENAERS Sven - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10.SANDERS Boy - TWC Maaslandster

    44.DE BEULE Mathias uit Melsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     


    Proficiat aan ELLEN DE BOCK met haar Zege bij de Meisjes Aspiranten 14 jaar !!!

    De Bock Ellen KOP 2011.png
    23/07/2011 ZOMERGEM (O) - Aspiranten

    Aantal deelnemers:

    MEISJES 12 JAAR – 37’06

    Aantal deelnemers: 5

    1.GOOSSENAERTS Chloë - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.NOËL Jara - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.DHONT Glacia - ARDILLES CYCLING TEAM

    4.SCHAUT Lore - TIELTSE RENNERSCLUB op 4’07

    5.DE JAEGER Amy - ASFRA RACING TEAM

     

    MEISJES 13 JAAR – 43’31

    Aantal deelnemers: 3

    1.WATERREUS Kylie - TWC DE KEMPEN

    2.PIETERAERENS Dorien - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.DIRKS Marissa - TWC DE KEMPEN op 18

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h01min

    Aantal deelnemers: 3

    1.ELLEN DE BOCK uit Hamme  - RUDYCO CYCLING TEAM

    2.OP DEN BROUW Celesta – ZUIDWESTHOEK op 2’07

    3.CORYN Louise - ARDILLES CYCLING TEAM op 3’10

     

    JONGENS 12 JAAR – 37’06

    Aantal deelnemers: 24

    1.VERMEERSCH Florian - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    2.COCKAERT Kelvin - WIELERCLUB OOSTENDE NOORDZEE

    3.DE JONG Timo - ZRTC THEO MIDDELBURG

    4.GOOSSENAERTS Chloë - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.VERBERCKMOES Fabio - VA-CYCLING TEAM ZELE

    7.CAETHOVEN Kenneth - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.DE BOCK Stijn uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    18.VAN GOETHEM Fabio - RUDYCO CYCLING TEAM

    19.DE GRAEVE Brian - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM op 3’37

     

    JONGENS 13 JAAR – 43’31

    Aantal deelnemers: 27

    1.MOOK Marco - AVANTI

    2.BURTON Giovanni - ISOREX CYCLING TEAM op 7

    3.VAN DE WATER Pieter - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM

    5.STEYAERT Bjarne - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    6.BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    18.VERMEULEN Entse - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    21.APERS Ruben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    JONGENS 14 JAAR – 58’57

    Aantal deelnemers: 44

    1.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM

    2.DHONDT Zoran - ISOREX CYCLING TEAM

    3.VAN BRAGT Daan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.DE RHO Nicolay - ISOREX CYCLING TEAM

    5.HOUTTEMAN Nico - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    7.MARIN Glenn uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    8.JANSSENS Jarrid uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    26.DE BOCK Ellen uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM

    28.VERHOEVEN Nicolas - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    32.THIBAUT Lennert - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.WITTEVRONGEL Wouter uit Beveren - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    23-07-2011 om 21:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/07/2011

    vwf.JPG







    Zaterdag 23 Juli – WIEZE
    (9280) -
    7de rit VWF GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Danny SAELENS
    2 Andy Annendijck
    3 David Motte
    4 Peter Neels (Kruibeke)
    5 Kevin Van Den Cruijce
    6 Andy De Backer
    7 Tom De Beer (Moerzeke)
    8 Bart Baeyens (Overmere)
    9 Raf Van Den Bossche
    10 Peter Van Damme

    VWF 23-7-11-wieze 135.jpg
        Winnaar Catg.A Danny Saelens en winnaar Catg.C Richard De Ridder.


    C-reeks
    1 Richard DE RIDDER
    2 Jurgen De Smet
    3 Bart Bonne
    4 Dominique Van Den Eede
    5 Jimmy De Paepe
    6 Gert Muyshondt
    7 Jerry Cooman
    8 Bruno Bruyere
    9 Bruno Verwulgen (St.Niklaas)
    10 Alain Buggenhout

    VWF 23-7-11-wieze 110.jpg
                                           Aankomst Richard De Ridder.


    D-reeks
    1 Dirk VAN HOVE
    2 Peter Van Haverbeek
    3 Danny De Backer
    4 Dominique Turcksin
    5 Joseph Devits
    6 Rudy Berwart
    7 Peter De Smedt
    8 Mark Vertommen
    9 Bart Sorgeloos
    10 Dirk De Bondt

    VWF 23-7-11-wieze 087.jpg
       Winnaar Catg.D Dirk Van Hove en winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem.


    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Benny D'Haese
    3 Frank De Pelsmaker
    4 Jos Maes
    5 Roger Schouppe
    6 Joost Pieters
    7 Patrick Convents
    8 Hugo Van Linden
    9 Wim De Waal
    10 Willy Wouters

    F-reeks
    1 Jean Pierre BROOTHAERTS
    2 Felix Luyten
    3 Bert Ter Hamsel
    4 Herman Van Den Borre
    5 Roger Hoof (St.Niklaas)
    6 Marc Vervondel
    7 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    8 Karel Heirbaut (Belsele)
    9 Alfosn Volckaert
    10 Roland Hellebaut

    VWF 23-7-11-wieze 028.jpg
    Winnaar Catg.F Jean Pierre Broothaerts en winnaar Catg.G Vic Van Den Eynde.


    G-reeks
    1 Vic VAN DEN EYNDE
    2 Andre Ceurens
    3 Willy Roels
    4 Etienne Vandenhouwe
    5 Aad Vingerling
    6 Ray Rhodes en Werner Dullaert (St.Gillis)
    8 Freddy Van Impe
    9 Mathieu Mercken
    10 Kees Sebrechts


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    23-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 23/07/2011
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zaterdag 23/07/2011 - Morkhoven

    Categorie A/B: A = deelnemers: 61 - B = deelnemers: 33
    1-Tom De Meyer
    2-Wouter Covents
    3-Sam Van Nuffelen
    4-Davy Paeshuyse
    5-Sven Verstraeten
    6-Erik Wellens (B)

    7-Bart Vanden Wyngaerd (B) 8-Christophe Adams (B) 9-Kurt Diels 10-Silvio Claes (B) 11-Kristof Wijckmans 12-Koen Vleugels 13-Patrick Vervoort (B) 14-Andy van Dyck (B) 15-Gerry Meuris 16-Walter De Visscher 17-Bart Gendarme (B) 18-Tim Tubbax 19-Yves Boenders (B) 20-Jelle Lambrechts 21-Kristof Martens 22-Arne Van Gils 23-Luc De keyser (B) 24-Peter Enkels 25-Steven Thys (B) 26-Alain Van Woensel 27-Freddy Vangenechten(B) 28-Bart Verdonck 29-Peter Bocken 30-Dirk Van De Capellen

    Categorie C
    Aantal deelnemers: 57
    1-Andre Aertgeerts
    2-Herman Proost
    3-Peter Roelends
    4-Marc Vekemans
    5-Luc Van Roy
    6-Rudi Vingerhoets 7-Henri Hermans 8-Patrick Verdonck 9-Alex Ackermans 10-Wim Van thielen 11-Rudi Lahou 12-Werner Geudens 13-Coolen Marc 14-Wim Croonenborghs 15-Wim Meir 16-Luc de Wael 17-Patrick Wouters 18-Hans Van Bael 19-Bart Haccuria 20-Danny Van Hoof

    Categorie D
    Aantal deelnemers: 13
    1-Francy Baptist
    2-Marc Heulens
    3-Ellen Van Loy
    4-Louis Van Den Broeck
    5-Dennis Van Tendelo
    6-Ronny Smolders 7-Alex Spruyt 8-Walter Thienpont 9-Carolien Van den Bosch 10-Staf lievens 11-Jan Van Wezenbeek 12-Nicolle De Bie Leyten 13-Romain Tuteleers

    Categorie E:
    Aantal deelnemers: 9
    1-Freddy Vranken
    2-Andre Peeters
    3-Georges Vonckx
    4-Willy Van Herck
    5-Ludo De Bakker
    6-Jos De Wever 7-Jan Guido Geudens 8-Jan Van Hove 9-Omer de Becker

    23-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    22-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP OOST-VLAANDEREN VWF TE LIERDE VAN DONDERDAG 21/07/2011
    FILM CAT A
     


    FILM CAT C

     

    FILM CAT D



    FILM CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    22-07-2011 om 13:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 22/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan TOSH VAN DER SANDE met zijn 5°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Van Der Sande Tosh KOP 2011.png
    Vrijdag 22/07/2011 SERAING - SERAING – Elite z.c./U23 - 149 km - hmin

    Etappe 4 – Tour de Liège - Aantal deelnemers: 125
    1 TOSH VAN DER SANDE uit Wijnegem (OPL)
    2 VLASSELAER Maarten (CUR)
    3 BULGAC Brian (OPL)
    4 LHOTELLERIE Clement (PSM) op 2"
    5 BOUVRY Dieter
    (EFC) op 1’17"
    6 BACKAERT Frederik
    (ISO)
    7 HOORNE Jeroen (JVL) op 1’39"
    8 STIENS Matti
    (TER)
    9 SIEVERS Holger (WIE)
    10 DE DECKER Björn
    (PRO)
    25 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare (OPL) op 1’46"
    28 DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    (ROC)
    72 ONGENA Thomas uit Berlare (PBP) op 4’05"
    110 CORDEEL Pieter uit Stekene
    (NHT) op 20’56"
    Van der Sande Tosh 2 22-07-2011.jpg
    Van der Sande Tosh 1 22-07-2011.jpg

    EINDKLASSEMENT
    1 BULGAC Brian (OPL
    2 LHOTELLERIE Clement (PSM) op 6"
    3 VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem
    (OPL) op 24"
    4 VLASSELAER Maarten
    (CUR) op 28"
    5 GERARD Hophra
    (UCS) op 1’30"
    6 DE WINTER Walt
    (JVL) op 1’37"
    7 JANSSENS Jimmy
    (OPL) op 1’40"
    8 PAAJANEN Paavo
    (GEO) op 1’40"
    9 PERSSON Lucas
    (GEO) op 1’44"
    10 MAGNER Ty
    (USA) op 1’46"


    22/07/2011 HEIST OP DEN BERG (DERNY) (A) - Elites m.c./z.c./U23 - Criterium

    Aantal deelnemers: 12

    1.VERBIST Evert - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    2.ALBERT Niels - BKCP - POWERPLUS

    3.NYS Sven - LANDBOUWKREDIET

    4.SIX Marcel - GD communidad valenciana kelme

    5.BOECKMANS Kris - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    6.PEETERS Kevin - LANDBOUWKREDIET

    7.WALSLEBEN Philipp - BKCP - POWERPLUS

    8.GORIS Rob - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    9.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    10.VANLANDSCHOOT James - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    11.DOCKX Bart - LANDBOUWKREDIET

    12.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    22-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    21-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 9°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Donderdag 21/07/2011 REMICOURT - REMICOURT – Elite z.c./U23 – 160,6 km - hmin

    Etappe 4 – Tour de Liège - Aantal deelnemers: 125

    1 BORRY Kim (SOE)
    2 PERSSON Lucas (GEO)
    3 ROOSEN Sjors (VHG)
    4 JANS Roy (UCS) op 11"
    5 BOEVE Mats
    (VHG)
    6 VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem (OPL)
    7 SAVO Michael (MX1)
    8 KLEMME Daniel (WIE)
    9 DE WINTER Walt (JVL)
    10 DEGN LARSEN Casper (WAT)
    21 CORDEEL Pieter uit Stekene (NHT)
    36 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare
    (OPL)
    59 ONGENA Thomas uit Berlare
    (PBP) op 49"
    92 DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    (ROC) op 1’03"
     

    21/07/2011 NINOVE (O) - Elites m.c./z.c./U23 - 169 km - 03h47min

    Aantal deelnemers: 165

    1.STALLAERT Joeri - LANDBOUWKREDIET

    2.PAUWELS Kevin - SUNWEB-REVOR

    3.PEETERS Kevin - LANDBOUWKREDIET

    4.DEHAES Kenny - OMEGA PHARMA-LOTTO

    5.VANLANDSCHOOT James - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    6.DRUCKER JEAN-PIERRE - DIFFERDANGE

    7.HABEAUX Gregory - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    8.LIGTHART PIM - VACANSOLEIL

    9.EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM

    10.PLANCKAERT Baptiste - LANDBOUWKREDIET

    11.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    12.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    26.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    41.STEURS Geert uit Schoten - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    51.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN - MERCATOR

    91.STEELS Stijn uit Westerlo - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    103.CORNU Dominique uit Beveren - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 35"

     

    21/07/2011 HULSHOUT STAD TOT STAD (A) - Elite - Stad tot Stad - 03h29min

    Aantal deelnemers: 162

    1.VAN ZUMMEREN Stef - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.DE BIE Sean - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    3.VANKERCKHOVEN Jochen - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 12"

    4.MCLAY Daniel

    5.IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM op 15"

    6.WINTERS Ronald - V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC op 19"

    7.GELUYKENS Kenny - SCOTT USA CYCLING TEAM op 22"

    8.DANIELS Wouter - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 37"

    9.VAN DER SANDEN Mathias - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    10.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    29.METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 1’56"

    67.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM op 2’08"

    103.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    21/07/2011 LAARNE (O) - Elite z.c./U23 - 115,5 km - 02h42min

    Aantal deelnemers:

    1.VANHAVERBEKE Jurgen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

    3.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 25"

    4.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    5.D`HONDT Bram - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    6.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.COUSINS JACK

    9.VERVERKEN Gerdy - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    10.VAN DER WEIJST GEERT

    16.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    18.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    22.THYS Steven uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 35"

    23.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    34.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 3’07"

    35.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    38.DE RYCK Joeri uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    42.PENNE Stijn - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    45.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    47.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.CLEMENT Pieter uit Zele - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    21/07/2011 MOORSLEDE-SLYPSKAPELLE (W) - Elite z.c./U23 - 113,4 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 67

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    2.KUYPERS Bart - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    3.DECLERCQ Tim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    4.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    6.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO op 35"

    7.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 40"

    8.FARABAUGH Adam - TEAM DESCHUYTTER

    9.MANGHAM WADE - DUNKERQUE

    10.DEMUYNCK Koen - ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM

    11.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

     

    21/07/2011 9280 LEBBEKE (O) - U23 - 112 km - 02h36min

    Aantal deelnemers: 51

    1.DE POTTER Kjell - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    2.DESMECHT David - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 5"

    3.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 12"

    4.AURIMAS VARNA - PWC ALIPLAST

    5.VAN COUTER Stein - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.WILLEMS Christophe - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    7.VAN GOETHEM Kevin uit Sinaai - CYCLING TEAM M. PINTE

    8.VAN CAUWENBERGHE Christophe - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    9.VAN HOLDERBEKE Mathias - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    10.VERBEKE Stijn uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    11.DIELEMAN Michiel uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    13.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    15.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    20.BAL Marijn uit Niel - VAN EYCK SPORT op 32"

    23.VAN DER STOCK Dieter uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’05"

    25.LAUREYS Simon uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    21/07/2011 POLLINKHOVE (W) - Dames Elite - 93 km - 02h31min

    Aantal deelnemers: 57

    1.KOEDOODER Vera

    2.HENRION Ludivine - LOTTO HONDA TEAM op 1’20"

    3.DE BAAT Kim - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    4.THORSEN THEA

    5.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6.BRULEE Latoya - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    7.VAN DOORSLAER Annelies - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    8.CEULEMANS Dunja - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    9.BEYEN Ine - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    10.SKJOLDEN MARTHE op 2’20"

    12.DRUYTS Jessy uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    13.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    14.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    26.DE RIDDER Amy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    32.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    47.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    21-07-2011 om 23:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 21/07/2011 HOESELT (LB) - Juniores - 84,6 km - 02h02min

    Aantal deelnemers: 45

    1.LETEN Wouter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.BOLLEN Pieter-Jan - USC CRABBE PERFORMANCE op 15"

    3.VALLEE Boris - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.WILSON Jack - UCS CRABBE PERFORMANCE

    5.ROOSEN Timo - TWC PIJNENBURG

    6.HOPER Quentin - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    7.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    8.FOURIE JAMES - olimpia tienen

    9.CARNEVALI Jean-Albert - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

    10.TRIO Bjarne - IMMO DEJAEGEHR LOTTO CT MENEN

     

    21/07/2011 HULSHOUT (A) - Juniores - 75 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 53

    1.KENNETT CYLON - PEGASUS CYCLING

    2.CORMIRCK HAYDEN - TE AWANTULA SPORTA

    3.GEOGH FRASER - PURE BLACKRACING

    4.BROES Michiel - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    6.ZILBERSTEIN IDO - TACC

    7.VEROFT Jelto - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    8.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    9.DE WEERDT Nick - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    10.VERTOMMEN Jeff - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

     

    21/07/2011 VELDEGEM (W) - Juniores - 97,4 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 98

    1.DELTOMBE Kevin - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.VAN DEN BORRE Corneille - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    3.DULT Jasper - THOMPSON

    4.WHITE Tatham - BALMORAL CYCLE CLUB

    5.VANHOUTTEGHEM Cedric - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    7.VANDEN HEEDE Matthias - CUBE-FINTRO CT

    8.HOUTEKIER Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.VAN DER HAEGHEN Ruben - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    10.VERTONGHEN Maxim - WK NOORD WEST BRABANT

    28.MICHILS Sander uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT

    63.DE RYCKE Michiel uit Haasdonk - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    66.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM

    81.SMET Cedric uit Rupelmonde - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    86.ANNAERT Dieter uit De Klinge - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    21/07/2011 HULSHOUT (A) - Nieuwelingen - 45 km - 01h02min

    Aantal deelnemers: 51

    1.VAN HOUT Maxim - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.GOOS Yannick - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    3.DE WIJNGAERT Dries - VZW DE DEMERSPURTERS

    4.QUAEDVLIEG Lars - WC Midden Limburg

    5.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.DE VISSCHER Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.VERVOORT Seppe - WSC HAND IN HAND BAAL

    8.CUYPERS Senne - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    9.GOOSSENS Kobe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    10.BRUYNS Lotar - VZW DE DEMERSPURTERS

     

    21/07/2011 ULBEEK-WELLEN (LB) - Nieuwelingen - 68 km - 01h40min

    Aantal deelnemers: 42

    1.WOUTERS Enzo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.CREMERS Paul - TWC Maaslandster Zuid Limburg

    3.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.VANDIKKELEN Mathias - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    5.MERTENS Stef - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    6.WIDAR Wesley - ucs crabbe

    7.MENTEN Milan - ucs crabbe

    8.FASSIN Raphaël - SELECTION LIEGEOISE

    9.BOLLEN Erik - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10.THEWISSEN Tim - Maaslandster

     

    21/07/2011 WORTEGEM-PETEGEM (O) - Nieuwelingen - 60,75 km - 01h33min

    Aantal deelnemers: 84

    1.VERSTREPEN Dries - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE

    3.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM

    5.O DONNEIL PHIL

    6.KEKDERMANS JORDY - WILLEBRORD VOORUIT

    7.GRANIGAN NOAH

    8.VERWILST Dieter - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM

    10.DE DECKER Alfdan - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    21/07/2011 ZELE (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 47

    1.PARIDAENS Jasper - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    2.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3.VAN MEIRVENNE Eloy uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM op 17"

    4.VAN HAVERBEKE Julien - PEDALE MADELEINOISE op 53"

    5.WILLEMS Frederic - IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    6.VAN CAENEGHEM Gregory - ISOREX CYCLING TEAM

    7.RIETVELD Menno - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    8.MARTENS Thorn - RRC DE PEDAALRIDDERS

    9.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    10.HAUWAERT Kinsey - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    12.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    13.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    20.VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    22.WATERSCHOOT Wannes uit Stekene - RUDYCO CYCLING TEAM

    24.THIERENS Arne uit St.Gillis - RUDYCO CYCLING TEAM

    25.DE DONDER Wito uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29.VAN DOOREN Francies - RUDYCO CYCLING TEAM

    30.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.BAERT Atlas uit De Klinge - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 5’35"

    36.DE OST Jarne uit Bornem - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    21-07-2011 om 23:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/07/2011

    waod_3.jpg
    Donderdag 21 Juli 2011 – ROBORST (9630) –
    Kampioenschap van België F1 & F2

    Cat A/B:

    1.Erwin Bollen (Diepenbeek, winnaar cat. B)

    2.Dries Echelpoels

    3.Andy Van Eesbeeck

    4.Kristof Wielfaert (Lokeren)

    5.Gunther Cuylits

    6.Guillaume De Coninck (Maldegem, winnaar cat. A) 7.Frederik Backelandt 8.Luc De Duytsche 9.Kevin Vancolen 10.Nico Van Bever 11.Kevin Vleurinck 12.Jens Daems 13.Joris Debacquer 14.Tim Beurms 15.Stijn De Clippeleer 16.Kristof Dhondt 17.Geoffrey Michels 18.Robin Callenteur 19.Wim De Wit 20.Gunter Van De Putte

     

    Cat C/D:

    1.Patrick Verdonck (Hoogstraten, winnaar cat. D)

    2.Pedro Michels (Otegem, winnaar cat. C)

    3.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde)

    4.Marc Becker

    5.Fabien Hanssens

    6.Stefan Hermans 7.Geert Van Speybroeck 8.Bart De Wever 9.Franky De Tremerie 10.Pedro Prinsen 11.Idesbald Nevejans 12.Michel Bultinck 13.Chris Vanderaerden 14.Peter De Maere (Waasmunster)15.Patrick Nauwelaers 16.Philip Wittoek 17.Andy Van Den Berghe 18.Kurt Van De Weyer

     

    Cat E:

    1.Ivo Van Herlo

    2.Hilair Heye

    3.Marnu De Coninck

    4.Dirk De Meyer

    5.Wim De Coninck

    6.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 7.Patrick Watteny 8.Antoine Van Geluwe 9.Philippe Lacquet 10.Patrick Buyens

     

    Cat F1/F2:

    1.Roland Blanchaert (Bekkerzeel, winnaar cat. F2)

    2.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1, Kampioen van België)

    3.Paul Hunninck (Kampioen van België)

    4.Helmuth Tas

    5.Noël Rogge

    6.Daniel Hauttekeete 7.Louis Van Den Broeck 8.Eddy Cobbaut 9.Eddy De Vuyst 10.Pierre Remory 11.José Dezegher 12.Luc Verkinderen 13.Luc Roelandt 14.Jozef De Naeghel 15.Robert Maldrie 16.Dirk Caekebeke 17.Willy De Regge 18.Emmanuël De Loor 19.Hans Van Lierde 20.Tony Baudonck

     

    Cat G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Roger Hoof (St.Niklaas)

    3.Theo Coudyzer

    4.Erik Vandersteen

    5.François De Leener

    6.Victor Van Den Eynde 7.Alain Messager 8.Jos Vergult 9.Noël Verzele 10.David Orford

     

    Cat G+:

    1.Freddy Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Clement Saelens

    5.Mathieu Mercken

    6.Roger De Breuker 7.Daniel Meirlaen 8.François Brouwers 9.Willy Kohlhaas 10.Hervé Verstuyft

     

    Cat G++:

    1.Pieter Jacobs

    2.Clement De Smedt (Wilrijk)

    3.Lucien Van Impe

    4.Edward Battersby

    5.Germaine Meulders

    6.Jef Verheyen 7.Trevor Fenwick 8.Willy Voorbraeck

    21-07-2011 om 23:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/07/2011

    vwf.JPG






    Donderdag 21 juli - Steenhuize (9550) - PK Oost-Vlaanderen

    A-reeks
    1 Peter VAN DAMME
    2 Michel Vereecken
    3 Kevin Van Den Cruijce
    4 Jarno Verhofstadt
    5 Gino De Vos
    6 Nico Savat
    7 Koen Lintermans
    8 Christophe De Grom
    9 Joris Cosyn
    10 Yorick Lison
    VWF 21-7-11-steenhuize 175.jpg

             Aankomst van de winnaar Catg.A Peter Van Damme uit Steenhuize.

    VWF 21-7-11-steenhuize 215.jpg 

    Podium Catg.A met Peter Van Damme, Michel Vereecken (Oudegem) en Jarno Verhofstadt.


    C-reeks
    1 Rudy THOMAS

    2 Ronny VAN DER VURST
    3 Bruno Bruyere
    4 Guy De Coster
    5 Bert Dockx
    6 Frank Geets
    7 Richard De Ridder
    8 Jerry Cooman
    9 Eddy Merckx (Bornem)
    10 Frank Saelens
    VWF 21-7-11-steenhuize 212.jpg

           Podium Catg.C Ronny Van Der Vurst, Bruno Bruyere en Guy De Coster.


    D-reeks
    1 Andre AERTGEERTS
    2 Joseph DEVITS
    3 Dirk Van Hove
    4 Ronny Paridaens
    5 Danny De Backer
    6 Daniel Van Der Mieren
    7 Luc Van Roy
    8 Dominique Turcksin
    9 Rudy Berwart
    10 Jan Van Den Brande
    VWF 21-7-11-steenhuize 108.jpg

    Winnaar Catg.D Andre Aertgeerts en Kampioen van Oost-Vlaanderen Joseph Devits 
    met  ploegmakker Ronny Paridaens die derde werd.

               
    E-reeks
    1 Danny DE CONINCK
    2 Patrick Van Renterghem
    3 Jos Maes
    4 Frank De Pelsmaker
    5 Joost Pieters
    6 Roger Schouppe
    7 Luc Van Mol
    8 Fred De Feyter
    9 Danny Paridaens
    10 Andre Praet
    VWF 21-7-11-steenhuize 111.jpg

    Podium Catg.E met Danny De Coninck, Patrick Van Renterghem en Roger Schouppe.


    F-reeks
    1 Jean Pierre BROOTHAERTS
    2 Jan Van Hove
    3 Luc VAN DAMME
    4 Freddt Vranken
    5 Jef Everaerts
    6 Charly Vanderhulst
    7 Lucas Vangoidsenhoven
    8 Jean Paul Stevens
    9 Hubert Dhondt
    10 Angelo La Paglia

    VWF 21-7-11-steenhuize 024.jpg 

    Winnaar Catg.F Jean Pierre Broothaerts en winnaar
    Catg.G Gaston Van De Plas.
    VWF 21-7-11-steenhuize 031.jpg

       Podium Catg.F met Luc Van Damme, Hubert Dhont en William De Cremer.


    G-reeks
    1 Gaston VAN DE PLAS
    2 Jozef SAERENS
    3 Werner Dullaert (St.Gillis)
    4 Willy Roels
    5 Julien Vyvey
    6 Albert Van Den Eede
    7 Francois Van De Vijver en Andre Ceurens

    en Etienne Vandenhouwe en Ray Rhodes

    VWF 21-7-11-steenhuize 026.jpg 

             Podium Catg.G met Jozef Saerens, Werner Dullaert en Willy Roels.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    21-07-2011 om 23:22 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/07/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan GERT SMET met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Smet Gert KOP 2011.png
    Dinsdag 19 Juli 2011 – CLINGE (Ned)

    Categorie A/B: (30 dln)

    1.Christiaan Kik (winnaar cat. A)

    2.Kurt Caboor (A2)

    3.Dries De Smet (A3)

    4.Klaas Steynen (A4)

    5.Jimmy De Bruyne (A5)

    6.Jens Daems (A6) 7.Kevin Vleurinck (A7) 8.Ismaen Segers (A8) 9.GERT SMET (Bazel, winnaar cat. B) 10.Andy Bonnaerens (Zele A9) 11.Sebastian Beens (A10) 12.Gert-Jan Boeykens (Stekene A11) 13.Christophe Van Overloop (A12) 14.Dirk Goossens (B2) 15.Patrick Nauwelaers (B3) 16.Wim Rombaut (B4) 17.Tom Van Houte (B5) 18.Kris Bolsens (B6) 19.Karel Warnier (B7) 20.Maarten Burm (A13) 21.Jordy Leenknecht (A14) 22.Andy Van Loon (B8) 23.John Akkermans (B9) 24.Jeffrey Dhooge (B10) 25.Davy Reyniers (Kruibeke A15) 26..Marcel Davidse (A16) 27.Tom Hesters (B11) 28.Stefaan Fierens (B12) 29.Steven Van Herck (A17) 30.Patrick De Meyer (A18)
    WAOD 19-7-11-de clinge 038.jpg

                                 Aankomst winnaar Christaan Kik te Clinge.

    WAOD 19-7-11-de clinge 048.jpg 

                 Het podium met Christiaan Kik, Kurt Caboor en Dries De Smet.

    WAOD 19-7-11-de clinge 002.jpg
                    Start van het WAOD-Criterium in het Nederlandse Clinge.

    WAOD 19-7-11-de clinge 008.jpg 

                                Kevin Vleurinck was de 7de in de uitslag.

    WAOD 19-7-11-de clinge 024.jpg 

                                   Andy Bonnaerens en Jimmy Debruyn. 

    WAOD 19-7-11-de clinge 044.jpg            WAOD 19-7-11-de clinge 051.jpg

                  Andy Bonnaerens in volle actie.                           De 3de in de uitslag Dries De Smet kreeg ook de prijs van
                                                                                                de strijdlustigste.

                                                                                                Later verklaarde hij dat hij nog nooit gewonnen had en
                                                                                                dus ook nog nooit op het podium had gestaan.

    WAOD 19-7-11-de clinge 050.jpg 

                                      Kevin Vleurinck met zijn ouders.

    WAOD 19-7-11-de clinge 045.jpg 

                                     Andy Bonnaerens met zijn ouders. 

    WAOD 19-7-11-de clinge 029.jpg 

                                                         De zeven leiders.

    WAOD 19-7-11-de clinge 052.jpg

    Jimmy Debruyn de 1ste van het District Hulst en Clinge.



    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    21-07-2011 om 23:12 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/07/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan DIRK BLOMMAERT met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.F2 !!!
    Blommaert Dirk KOP 2010.jpg
    Woensdag 20 Juli 2011 – LAARNE (9270)

    Categorie A/B: (22 dln)

    1.Ben Van Baelen (Essen, winnaar cat. A)

    2.Jarno Verhofstadt (A2)

    3.Geoffrey Luyssen (Gijverinkhove, winnaar cat. B)

    4.Mario Van Den Broecke (B2)

    5.Jens Daems (A3)

    6.Guillaume De Coninck (A4) 7.Frederick Van Boven (A5) 8.Steven Goossens (St.Niklaas B3) 9.Peter Michiels (B4) 10.Robin Callenteur (A6) 11.Gerrit Diependaele (A7) 12.François Renders (B5) 13.Kevin Van Dommele (A8) 14.Nick De Landsheer (A9) 15.Peter Jan Baeyens (A10) 16.Bjorn Smet (A11) 17.Glenn Sluyts (A12) 18.Hans Vergauwen (Nieuwkerken B6) 19.Sebastiaan De Lodder (A13) 20.Dave Maesen (B7) 21.Andy Van Loon (B8) 22.Davy Reyniers (Kruibeke A14)

    Categorie C/D: (29 dln)

    1.Pedro Michels (Otegem, winnaar cat. C)

    2.Patrick Vanmaekelbergh (C2)

    3.Jan De Mulder (Opwijk, winnaar cat. D)

    4.Fabien Hanssens (C3)

    5.Luc Van Den Bergh (C4)

    6.Peter Roelandts (D2) 7.Alain Buggenhout (C5) 8.Francis De Ridder (D3) 9.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C6) 10.Ronald De Scheemaeker (D4) 11.Alain Bogaert (C7) 12.Noël Dult (D5) 13.Joris Meersman (Kruibeke C8) 14.Ivan Vander Slagmolen (C9) 15.Luc Van Der Steen (D6) 16.Bart Rombouts (Kallo C10) 17.Luc Wytinck (C11) 18.Danny Van Oyen (Deinze D7) 19.Wim Heyndrickx (Vrasene C12) 20.Philip Wittoek (D8) 21.Dirk Mathijs (Gentbrugge D9) 22.Marc Cossyns (D10) 23.Maurice Laruelle (D11) 24.Franky Boel (Kruibeke C13) 25.Geert Smet (St.Niklaas C14) 26.Johny Van Der Slagmolen (C15)

    Categorie E:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D)

    2.Etienne Claus (Waasmunster)

    3.Danny De Coninck

    4.Jean-Pierre Van Maldegem

    5.Freddy Vlerick

    6.Paul Van Puyenbroeck (Hamme) 7.Patrick Van Den Broeck 8.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 9.Philippe Lacquet 10.Georges Vergauwe 11.Alain Goossens 12.Jan Heyman

    Categorie F1/F2:

    1.DIRK BLOMMAERT (St-Niklaas, winnaar cat. F2)

    2.Jan Vervecken (F2-2)

    3.Tony Baudonck (Eeklo, winnaar cat. F1)

    4.Helmuth Tas (F1-2)

    5.Emmanuël De Loor (F1-3)

    6.Rudy Goethals (F1-4) 7.Noël Rogge (F2-3) 8.Danny Polfliet (F1-5) 9.Robin Van Kerschaver (F2-4) 10.Eric Pauwels (F2-5) 11.Wim Van Den Heuvel (F1-6) 12.Etienne De Gucht (F1-7) 13.Luc Ribbens (F1-8) 14.Dirk De Cauwer (Hamme F1-9) 15.Pascal Cornand (F2-6) 16.Eddie Van Leirberghe (F1-10) 17.Jos Lissens (F1-11)

    Categorie G:

    1.Victor Van Den Eynde (Heist o/d Berg)

    2.Theo Coudyzer

    3.Luc Snels

    4.John Heyndrickx (Nieuwkerken)

    5.Willy Mous

    6.Julien De Bock 7.Willy Roels 8.Karel Heirbaut (Belsele) 9.Julien Vyvey 10.Alain Messager 11.Louis Moens 12.Adri Van Loon 13.Etienne Van Hecke 14.Hugo Martens (Zwijndrecht) 15.Firmin De Zutter 16.Ludo Opdebeek 17.Roland Van Imschoot 18.Luc Cocquyt 19.Roger Den Tijn 20.Jos Vandermeulen 21.Marinus Lockefeir 22.Henk Bolle 23.Luc Van Robbroeck 24.Alfred Staljanssens (Bornem) 25.Luc De Cock 26.Jean-Paul Van Oudenhove 27.Philippe Ruzzo 28.Erik Vandersteen 29.Etienne De Clercq 30.José Demeyere

    Categorie G+:

    1.Gerrit Hairwassers (Den Dungen, Ned)

    2.Werner Dullaert (St.Gillis)

    3.Freddy De Blick (Beveren)

    4.Jean-Pierre Heymans

    5.Freddy Van Impe

    6.Ko Tolhoek 7.Paul Luyten 8.André Van Asbroeck 9.Denis Keynen 10.Luc Muys 11.Christiaan Vandevoorde 12.Clement Saelens 13.François Brouwers 14.Gérard Raes 15.René Van Reeth 16.Hervé Verstuyft 17.Ortaire Stevens 18.Roger De Breuker 19.Jos Kloeck 20.Herman Dias 21.Willy Kohlhaas 22.Gerard Devleeschauwer

    Categorie G++:

    1.Lucien Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Daniël Nuytinck

    3.Edward Battersby

    4.Daniël Jooris

    5.Jasmien De Boeck

    6.Trevor Fenwick 7.Raf Luyckx (Belsele) 8.Joseph Boone 9.Jef Verheyen

    21-07-2011 om 14:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUY SMET met zijn 8°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!


    Smet Guy KOP 2010

    Woensdag 20/07/2011 WELKENRAEDT - WELKENRAEDT – Elite z.c./U23 - 132,8 km - hmin

    Etappe 3 – Tour de Liège - Aantal deelnemers: 140

    1 PAAJANEN Paavo (GEO)
    2 DE WINTER Walt (JVL)
    3 BROECKX Stig (OVY)
    4 VAN HOOVELS Kevin (BEL)
    5 LHOTELLERIE Clement (PSM)
    6 BULGAC Brian
    (OPL)
    7 JANSSENS Jimmy (OPL)
    8 DE GROOTE Jeffrey (ISO)
    9 DE VOS Gertjan (GEO) op 3"
    10 VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem
    (OPL) op 30"
    19 DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    (ROC)
    20 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare (OPL)
    113 ONGENA Thomas uit Berlare (PBP) op 7’13"
    124 CORDEEL Pieter uit Stekene
    (NHT) op 9’04"

     

    20/07/2011 DEINZE (O) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h37min

    Aantal deelnemers: 74

    1 WILLEMS Mario (KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS)
    2 VAN SPEYBROEK Bart (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    3 VAN COPPERNOLLE Francesco (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    4 LAMPAERT Yves (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS) op 5"
    5 LAVA Kevin
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    6 MAES Jo
    (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    8 VAN DE KLUNDERT Ricardo (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    9 CADRON Julien (ROYAL VELO SPORT PERUWELZ - BURY)
    10 MARTENS Valentijn uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
     

    20/07/2011 KERKSKEN (O) - Elite z.c./U23 - 118,8 km - 03h00min

    Aantal deelnemers:

    1 VEJMELKA Daniel (TEAM LUCA)
    2 DE KORT BRAM (DE JONGE RENNER) op 11"
    3 VERBEEK Dieter
    (VAN EYCK SPORT) op 1’03"
    4 HEIREWEGH Bart uit Hamme
    (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN) op 1’13"
    5 DAS Jeroen uit Kalmthout
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    6 SAELENS Andres (KEUKENS REDANT CYCLING TEAM) op 1’17"
    7 O´SHEA Glenn
    (NORWOOD C.C.) op 2’05"
    8 WUYTENS Kim (
    WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 3’31"
    9 MATHYS Bjorn
    (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
    10 VAN DEN EECKHOUT Kevin (VAN DER VURST CYCLING TEAM)
    14 BAEYENS Gert uit Overmere
    (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT) op 3’45"
     

    20/07/2011 WESTROZEBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 40

    1 GUY SMET uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    2 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM) op 3"
    3 VANNEVEL Dries
    (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM) op 19"
    4 VANTOMME Davy
    (CYCLING TEAM LUTHO) op 20"
    5 SIX Sébastien
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 23"
    6 LIBBRECHT Emmanuel
    (CT FORCE VZW)
    7 DECLERCQ Thierry (WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE)
    8 BAERT Jasper (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    9 BOONE Diego (KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW)
    10 VANDENBOGAERDE Jens (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
     

    20/07/2011 OPWIJK (VB) - Juniores - 96,6 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 82
    1 JANSEN Frank (WILLEBRORD WIL VOORUIT)
    2 DE WAEL Aaron uit Uitbergen (CUBE-FINTRO CT)
    3 VAN ROOY Kenneth (PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT)
    4 CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken
    (ISOREX CYCLING TEAM)
    5 VEKEMAN Maxime (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    6 MASURE Brent
    (WK NOORD WEST BRABANT)
    7 DELFOSSE Florent (LOTTO-PREDICTOR-VC ARDENNES)
    8 VAN GOETHEM Robin (STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM)
    9 DE BOECK Vincent (ISOREX CYCLING TEAM)
    10 VAN DEN DRIESSCHE Niels (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    28 DE RIDDER Gianni uit Buggenhout (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    36 PRAET Robin uit Zele (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    38 DE DOBBELAER Angelo uit Beveren (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    42 VAN DE MERGEL Jelle uit Moerzeke (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    21-07-2011 om 14:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 20/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan RUBEN GEERINCKX met zijn 1°Seizoenszege bij de Juniores !!!


    Geerinckx Ruben KOP 2010

    Woensdag 20/07/2011 RANSBERG-KORTENAKEN (VB) - Juniores - 90 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 45

    1 PEETERS Daniel (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    2 SWEECK Diether (KDL CYCLINGTEAM)
    3 RUYTERS Brecht (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    4 HOEYBERGHS Daan (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 BENOOT Tiesj (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    6 HOPER Quentin (SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL)
    7 HERREMANS Jamie (CUBE-FINTRO CT)
    8 DUSOLEIL Jasper (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    9 GEERAERTS Joni (SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG)
    10 VLIEGEN Loïc
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
     

    20/07/2011 SINT-LAUREINS (O) - Juniores - 93 km - 02h12min

    Aantal deelnemers: 51

    1 RUBEN GEERINCKX uit Moerbeke (CUBE-FINTRO CT)
    2 TOUQUET Joren (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) op 4"
    3 DEVELTERE Pieter
    (CT FORCE VZW) op 30"
    4 VAN RUYMBEKE Thieme
    (AVIA CYCLING TEAM)
    5 VERMEIRE Jordy (K.V.C. DEINZE VZW)
    6 DE MEYERE Jens (THOMPSON)
    7 DONDERS Jelle (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 COOLS Michael (THOMPSON)
    9 COREELMAN Giani (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    10 GEERTS Moreno (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
     

    20/07/2011 OPWIJK (VB) - Nieuwelingen - 55,2 km - 01h22min

    Aantal deelnemers: 65

    1 VAN MOL Caine (THOMPSON)

    2 VAN ENGELAND Wouter (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    3 VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    4 QUINTELIER Gianni (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
    5 TEIRLINCK Jens (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    6 DANNAU Jim
    (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    7 TIMMERMANS Tom
    (THOMPSON)
    8 BROOS Christophe
    9 GEERTS Jari
    (UCS CRABBE PERFORMANCE VOO)
    10 LEYSEN Senne (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    23 MECHANT Benjamin uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    31 VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode (RUDYCO CYCLING TEAM)
     

    20/07/2011 STRIJPEN - ZOTTEGEM (O) - Nieuwelingen - 68 km - 01h52min

    Aantal deelnemers: 39

    1 VAN DEN BRANDE Julien (CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO)
    2 DESPLENTER Tjorven (JONGE RENNERS ROESELARE)
    3 VERBANCK Kevin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 ROEGIERS Jochem (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    5 DELMOTTE Dennis (MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM)
    6 PEETERS Vincent (DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW)
    7 GOOSSENS Glenn (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
    8 VAN DE WALLE Goran (THOMPSON)
    9 VERSYP Karel (KON. BALEN B.C. V.Z.W.)
    10 D´HAEYER Niels (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
     

    20/07/2011 ZELE (O) - Nieuwelingen - 65 km - 01h32min

    Aantal deelnemers: 54
    1 HONIGH NICO (DE JONGE RENNER)
    2 PLOVIE Wiebren (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK) op 1’02"
    3 PLANCKAERT Edward
    (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    4 BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    5 DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    6 MARTENS THOM
    (RRC DE PEDAALRIDDERS)
    7 WYTINCK Gianni (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
    8 RIETVELD Menno (ZRTC THEO MIDDELKAMP)
    9 SPRUYTTE Simon (JONGE RENNERS ROESELARE)
    10 VAN IERSEL YOURI (TWC PIJNENBURG)
    12 PERSOON Pieter uit Stekene (WIELERTEAM WAASLAND VZW)
    18 VAN DOOREN Francies (RUDYCO CYCLING TEAM)
    24 DE DONDER Wito uit Zele
    (WIELERTEAM WAASLAND VZW)

    21-07-2011 om 14:18 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 21/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 21/07/2011 BERLAAR (A) - Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen

    Aantal deelnemers:

    21/07/2011 BERLAAR (A) - Aspiranten - Kampioenschap van Vlaanderen Tijdrijden

    Aantal deelnemers:

    21-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    19-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 18/07/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN
    MAANDAG 18/07/2011

    EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_1146.JPG  EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_8263.JPG

               Aankomst Gunter Sterck te Sinaai.                                     Gunter Sterck omringd met de talrijke supporters.

    18/07/2011 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 46

    1.GUNTER STERCK uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST op 25"

    3.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 30"

    4.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.VANHAVERBEKE Jurgen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.AURIMAS VARNA - PWC ALIPLAST op 2’15"

    7.VERMANT Wim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 8’12"

    10.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE

    11.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM

    13.IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    14.GADLIAUSKAS MARIUS - PWC ALIPLAST

    16.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    17.VERBEKE Stijn uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    20.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    21.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    22.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST

    23.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    25.MAES Vincent uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    27.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    28.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW
    EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_0825.JPG  EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_1019.JPG
                               
    Gunter Sterck
    EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_0913.JPG EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_0954.JPG
                            Guy Smet
    EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_0917.JPG EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_0732.JPG
                          Robby De Roos
    EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_0920.JPG EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_1015.JPG
    EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_0949.JPG EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_1021.JPG
                                Vincent Maes
    EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_0925.JPG EZC Sinaai 18-07-2011 PMA_0676.JPG
                          Michiel De Coninck


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    19-07-2011 om 21:52 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL MTB TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    FINALE BELGACOM GP–GERAARDSBERGEN

     

    De finale van de Belgacom GP ging dit jaar door in Geraardsbergen op Zaterdag 9 Juli, beroemd en berucht vanwege zijn Muur. Jawel, met een hoofdletter geschreven want deze stevige kuitenbijter heeft reeds wereldfaam vergaard in het wielerland en vele legendes hebben hier hun poot gezet. Over naar “the mountainbike-scene”, want voor hen werd er opnieuw een mooi parcours uitgetekend op en rond deze heuvel met start en aankomst in het centrum van Geraardsbergen.

     

    Funklasse

    ’s Nachts had het nog stevig geregend, wat voor de Funklasse ’s morgens een technisch en glad parcours opleverde. Topfavoriet Ivan Porters leek weer een kolfje naar zijn hand te krijgen, maar merkte al snel zijn slechte benen op en zou geen rol van betekenis spelen. Het waren daarentegen marathonkampioen Ken Van Den Bulke en Micha Van Den Eynde die het mooie weer maakten en met de eerste twee plaatsen gingen lopen, Smeyers eindigde op een derde plaats. Voor het Vanomobilteam reden Filip Van Hecke, Steve Dewitte en Ivo Van Landeghem mee.

     

    Filip Van Hecke: “Ik had de wens om in deze finale nog iets recht te zetten na mijn lekke band van St Vith. Van bij de start ging het al wat mis: twee man voor me op de grond! Even inhouden en weer weg. Op de Muur schoof mijn achterwiel weg op de gladde kasseien en weer verloor ik plaatsen zodat ik pas als +/- 25ste boven kwam. De rest van de race kon ik er velen remonteren doch verder dan de 11de plaats kwam ik niet meer, een 9de plaats in de eindstand!”
    Vanomobil 17-07-2011 Flip Van Heckegeraardsbergen1.jpg      Vanomobil 17-07-2011 Ivo Van Landeghem Geraardsbergen.jpg     
                         Filip Van Hecke                                                        Ivo Van Landeghem

    Steve Dewitte:

    Startte vanop de eerste rij door zijn 6de plaats in het klassement, maar kwam slechts als 34ste boven. Genoot van het parcours en eindigde op de 16de plaats.

    Vanomobil 17-07-2011 Steve De Witte Geraardsbergen.jpg 

    Masters 1

    Bij de Masters1 waren Davy Thienpont, David Hayen en Mario Meert weer van de partij. Deze keer geen Peter Douha, hij speelde geen rol van betekenis in het eindklassement van deze cup en zou de verre afreis vanuit Limburg niet maken. Vooraan was er geen houden aan die andere Limburger Kristof Houben. De Grinta-fietser die vorige week nog 8ste werd in de Marmotte, won voor Janssen en Delfosse. Vanomobiler David Hayen viel ’s vrijdags in de verkenning van het parcours en blesseerde zijn rug. Hij kon de wedstrijd zaterdag wel aanvatten, maar ondervond veel last en strandde ontgoocheld op een 21ste plaats. Mario Meert eindigde op een 18de plaats en Davy Thienpont op een 27ste plaats.

     

    Mario Meert:

    Had deze wedstrijd met stip aangeduid maar kwam 2 maal ten val op de muur en eindigde op een 18de plaats.

    Vanomobil 17-07-2011 Mario Meert Geraardsbergen.jpg 

    David Hayen:

    Stond aan de start met grote vraagtekens omdat hij vrijdag in de verkenning zwaar gevallen was en veel pijn aan de rug en schouder had. Kwam als 12de door maar kon geen kracht zetten en zodoende eindigde hij teleurgesteld op de 21ste plaats.
    Vanomobil 17-07-2011 David Hayen Geraardsbergen.jpg

     

    Masters 2

    Bij de Masters 2 was Kurt Tempst opnieuw aan zet en won overtuigend zijn zoveelste wedstrijd van het seizoen. Voor het Vanomobil team kwamen Marc Van Acker en Johan De Bruyn in actie.

     

    Marc Van Acker:

    Na de ganse week van hevige rugpijn en een goede verkenning van het parcours had Marc Van Acker er terug zin in. Toch kon hij niet diep gaan en eindigde zo op een 17de plaats met als resultaat in het eindklassement een 14de plaats.

     

    Johan De Bruyn:

    Dikke pech voor Johan De Bruyn want kwam als 3de boven op de muur maar werd dan aangereden door de Oostvlaamse kampioen. Resultaat: derailleurkabel af en pad kapot.

     

    Elites & Beloften

    Bij de Elites en Beloftes ging alle aandacht naar de tweestrijd tussen Sven Nys en Van Hoovels. Beide renners maakten nog kans op de eindoverwinning van deze Belgacom GP. Het mooie parcours zorgden ervoor dat er ook vele andere toppers afzakten naar Geraardbergen, een sterk deelnemersveld was gegarandeerd. Sven Nys liet er echter geen gras over groeien en won overtuigend voor Meeuwsen en Van Hoovels. Hiermee kroonde Nys zich ook voor de tweede maal op rij tot eindoverwinnaar van de Belgacom GP.

     

    Vanomobilers Davy Huygens, Jeroen Van De Vijver en Maarten Wauters reden ook opnieuw mee, het zou na wat mindere resultaten afwachten worden wat het zou worden.

    Davy Huygens, die de afgelopen weken nog sukkelde met zijn rug, reed terug een sterke wedstrijd en strandde in dit goede deelnemersveld op een knappe 20ste plaats. In het eindklassement eindigde hij uiteindelijk op een knappe 9de plaats. Maarten Wauters, die momenteel een mindere periode kent, strandde in Geraardsbergen op de 44ste plaats, wat een 23ste plaats in het eindklassement opleverde.

     

    Bij de Beloften haalde Jef Luyten een mooie overwinning binnen voor Nederlands toptalent Michiel Van Der Heijden. Vanomobiler Jeroen Van De Vijver eindigde op de 55ste plaats.

    Vanomobil 17-07-2011 Jeroen Van De Vijver Geraardsbergen.jpg 

    Maarten Wauters:

    Na een weekje rust toch deelgenomen aan de wedstrijd om de conditie te behouden.

    “De conditie is om onverklaarbare reden deze periode wat minder, de boodschap is gewoon te blijven doorwerken en hopen dat we binnen een aantal weken terug in orde zijn. We zullen afwachten…”, aldus Maarten Wauters.
    Vanomobil 17-07-2011 Maarten Wauters Geraardsbergen.jpg

     

    Kids

    In tegenstelling tot andere dagen reden de kids op zondag! Hier kwamen de broers Jason en Brian De Graeve aan de start. Hun relaas:

     

    Jason De Graeve startte bij de 11 jarigen Aspiranten in een groot deelnemersveld en eindigde knap op een 8ste plaats.

     

    Brian De Graeve startte bij 12 jarigen Aspiranten en kwam na de zware klim als 3de door. Hij reed een sterke wedstrijd en eindigde net als zijn broer op een knappe 8ste plaats.

     

     

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Bewerking: Kenny Janssens

    19-07-2011 om 21:33 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 19/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Dinsdag 19/07/2011 ANS - ANS – Elite z.c./U23 - 145,3 km - hmin

    Etappe 2 – Tour de Liège - Aantal deelnemers: 154
    1 GERARD Hophra (UCS)
    2 MAGNER Ty (USA)
    3 VAN LUIJK Sven
    (VHG)
    4 SMEYERS Floris (OVY)
    5 MINNE Stijn (MOO)
    6 VAN DIERMEN Johnny (VHG)
    7 MARCHAND Gianni (DEE)
    8 KNEUVEN Taylor (GEO) op 4"
    9 VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem
    (OPL) op 21"
    10 JANS Roy
    (UCS)
    21 ONGENA Thomas uit Berlare (PBP)
    37 DRUYTS Gerry uit Wilrijk
    (ROC)
    40 CORDEEL Pieter uit Stekene
    (NHT)
    62 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare
    (OPL)

    19/07/2011 KNOKKE - HEIST (WESTKAPELLE) (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h33min

    Aantal deelnemers: 52

    1.VERVERKEN Gerdy - DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM

    2.VAN DER WEYST Geert - TWC Het Snelle Wiel

    3.VERHASSELT Bart - WC SPORTVRIENDEN - EEKLO

    4.LANGEDYK James - TEAM DESCHUYTTER

    5.BARBIER Davy - CYCLING TEAM LUTHO

    6.STOFFERIS Rieno - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    7.VANHAECKE Thomas - GEOX FUJI TEST TEAM

    8.DEMUYNCK Koen - ACTIVATE NUTRITION CYCLING TEAM

    9.BAINES Ashley - KINGSNORTH

    10.SCHEIRE Ruben uit Beervelde - MTB RUDY

    12.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 1’38"

     

    19/07/2011 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Dames Elite - 94 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 38

    1.VERBEKE Grace - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    2.CEULEMANS Dunja - RSC DE ZUIDWESTHOEK op 1’20"

    3.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 1’24"

    4.GINS Tara - WIELERVERENIGING ZEEUWSVLAANDEREN op 5’22"

    5.VAN DOORSLAER Annelies - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 7’23"

    6.DE CROOCK Stephanie - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV – VZW op 8’30"

    7.VAN DEN BOSCH Carolien - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.THORSEN Thea

    9.HATTELAND TONE

    10.LEENKNEGT Liliane - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    19.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

     

    19/07/2011 HULSHOUT (A) - Piste - Aspiranten / zonder motoren

    19-07-2011 om 20:04 geschreven door kenny


    18-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 18/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GUNTER STERCK met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!
    Sterck Gunter KOP 2011.jpg
    Maandag 18/07/2011 DENTERGEM (W) - Elites m.c./z.c./U23 - 160 km - 03h44min

    Aantal deelnemers: 103

    1.BAGDONAS Gediminas - AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.DE TROYER Tim - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    3.DEVILLERS Gilles - GS WALLONIE-BRUXELLES CREDIT AGRICOLE

    4.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.CAPPELLE Dieter - VERANDA´S WILLEMS-ACCENT

    6.DELFOSSE Sébastien - LANDBOUWKREDIET

    7.FORKE Sebastian - NUTRIXXON SPARKASSA

    8.VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 30"

    9.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    10.VENTER Jaco - VERANDAS WILLEMS

    49.STEELS Stijn uit Westerlo - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 39"


    18/07/2011 BLEGNY - BLEGNY – Elite z.c./U23 – 141,4 km  - hmin

    Etappe 1 – Tour de Liège - Aantal deelnemers: 154
    1 DRON Boris (PCW)
    2 BROECKX Stig (OVY)
    3 DERNIES Tom
    (PCW)
    4 GERARD Hophra (UCS)
    5 WAUTERS Willem (OPL)
    6 PERSSON Lucas
    (GEO)
    7 DE VRIES Harm
    (MID) op 5"
    8 WASTYN Emiel
    (JVL) op 8"
    9 JANSSENS Jimmy
    (OPL) op 9"
    10 NYBORG BROGE Rolf
    (WAT) op 19"
    13 ONGENA Thomas uit Berlare
    (PBP)
    17 DRUYTS Gerry uit Wilrijk (ROC)
    22 VAN DER SANDE Tosh uit Wijnegem
    (OPL)
    24 CORDEEL Pieter uit Stekene
    (NHT)
    61 VAN HOECKE Gijs uit Zaffelare (OPL)

    18/07/2011 NIEUWERKERKEN (LB) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h32min

    Aantal deelnemers: 71

    1.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    2.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM op 4"

    3.GRONUM WALDO - MR PRICE CYCLING CLUB op 21"

    4.VAN SCHELVEN Jeroen - LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    5.CAROLUS Jorne - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    6.VANBILSEN Kenneth - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    7.DRIESEN Tony - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.COENEN Dennis - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 3’06"

    9.DE VRIES Wim - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W. op 3’10"

    10.VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 3’14"

     

    18/07/2011 ROESELARE - ZILVERBERG (W) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h48min

    Aantal deelnemers: 41

    1.VANDENBUSSCHE Jens - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    2.VERMOTE Alphonse - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    3.DEGEZELLE Kevin - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE op 15"

    4.AVERY Clinton - EFC-QUICKSTEP

    5.SPOKES SAMUEL

    6.VAN DE WAETER Sean - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 3’40"

    7.LEFEBVRE Tanguy - EC RAISMES PETITE FORE

    8.VAN CAUWENBERGHE Christophe - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 3’55"

    9.GODDERIS Niels - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    10.VAN GUYSE Jarno uit Stekene - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 4’05"

    14.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

     

    18/07/2011 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 46

    1.GUNTER STERCK uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST op 25"

    3.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 30"

    4.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.VANHAVERBEKE Jurgen - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.AURIMAS VARNA - PWC ALIPLAST op 2’15"

    7.VERMANT Wim - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.BRUYNDONCKX Stijn - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM op 8’12"

    10.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE

    11.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM

    13.IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    14.GADLIAUSKAS MARIUS - PWC ALIPLAST

    16.VAN REETH Ken uit Boom - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    17.VERBEKE Stijn uit Sinaai - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    20.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    21.GIDÉ Stijn uit Waasmunster - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    22.NYS Mattias uit Nieuwkerken - PWC ALIPLAST

    23.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    25.MAES Vincent uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    27.HERREBAUT Jeffrey uit Zele - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    28.SMET Olivier uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW


    18/07/2011 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h49min

    Aantal deelnemers: 45

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.JORY CHRIS - ASFRA

    3.DHAENE Brecht - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    4.DE DECKER Steven - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    5.O SHEA GLENN - NORWOOD CC op 32"

    6.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST op 42"

    7.NEVENS Sven - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    8.WUYTENS Kim - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 48"

    9.DE ROOZE Niels - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM"

    10.DESMECHT David - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 1’50"

    14.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM op 2’46"

    16.POELMAN Laurens uit Kalken - BCV WORKS CT INGELMUNSTER op 6’00"

    35.DEBAES Nico uit Desselgem - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    18-07-2011 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    MINIEMEN

    Zondag 17/07 - Laarne

    9 jaar - 16 dln

    Afvalling: Jado Bleyenberg – 2de

    Wedstrijd:  3de  - Eindstand 3de

    WAC 17-07-2011 1.JPG 

    Zondag 17/07 - Brecht

    8 jaar - 5 dln

    Van Landegham Angelo

    WAC 17-07-2011 Angelo Brecht 170711 b.JPG WAC 17-07-2011 Angelo Brecht 170711 a.JPG
    WAC 17-07-2011 Angelo Brecht 170711.JPG 
    10 jaar - 13 dln

    Nicolien van Bellen – 13de

     

    11 jaar - 13 dln

    Brent Steels – 3de

    WAC 17-07-2011 Brecht 170711 b.JPG  WAC 17-07-2011 Brecht 170711 e.JPG

    ASPIRANTEN

    Zondag 17/07 – St.Gillis-Waas

    12 jaar - 15 dln

    Baert Ajax – 10de

     

    13 jaar – 33 dln

    Apers Ruben – 19de

    Smets Yentl – 31ste

    Winters Jary – 32ste

     

    14 jaar - 33 dln

    Vercauteren Toon – 11de

     

    NIEUWELINGEN

    Zaterdag 16/07 - Sint-Katelijne-Waver - 145 dln

    Vercauteren Stef – 39ste

    Van de Plas Jelle – 40ste

    Goosenaerts Auren – 60ste

    Commissaris Robbe – 68ste

    De Ost Jarne

     

    Zaterdag 16/07 - Zwevegem - 72 dln

    Verscheuren Steve – 43ste

     

    Zondag 17/07 - Brecht - 90 dln

    Vorselmans Jan – 16de

    Caluwe Stijn – 22ste

    Waterschoot Django – 33ste

    Aerts Thijs – 39ste

    Bastiaens Davy - 42ste

    Commissaris Robbe – 43ste

    Van Cauteren Jonas


    Tekst en foto’s: Dave Bleyenberg

    Bewerking: Kenny Janssens

    18-07-2011 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2011
    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Zondag 17/07/2011 - Merksplas
    Categorie A/B:
    1-Stijn Rombouts
    2-Ben Van Baelen
    3-Vincent Meyvis
    4-Gunther Cuylits (B)
    5-Bart Verdonck
    6-Yves Boenders (B) 7-Bart Berghmans 8-Kristof Martens 9-Sven Roefs 10-Klaas Stijnen 11-Peter Bocken (B) 12-Piet Hereijgers (B) 13-Tom leysen 14-Sven Verstraeten 15-Peter Dockx (B) 16-Geert Verbraeken (B) 17-David Janssen (B) 18-Tim Tubbax 19-Frank Schellekens (B) 20-Guido Vermeiren 21-David Rens (B) 22-Tom Haest 23-Stijn Pitschon 24-Rik de Vree (B) 25-Michael Geerts 26-Bart Jordaens 27-Pieter Lenaerts 28-Frank Smolders (B) 29-Bart Bastiaenssen 30-Lennert Herman

    Categorie C:
    1-Peter Vos
    2-Henri Hermans
    3-Marc Vekemans
    4-Patrick Verdonck
    5-Benny Van Gansen
    6-Pascal de Kort 7-Ivan Deckers 8-Dirk Wynants 9-Dirk Fuchs 10-Wim Van Thielen 11-Danny Van hoof 12-Patrick Wouters 13-Bart Haccuria 14-Jan van Kiesboom 15-Wim Wouters 16-Frans Smolderen 17-Kris Govers 18-Rik Borremans 19-Werner Geudens 20-Werner Jacobs

    Categorie D:
    1-Francis Baptist
    2-Marc Heulens
    3-Paul Geudens
    4-Etienne Peeters
    5-Staf Lievens
    6-François Coppers (Lokeren) 7-Charles Vandekerkhof 8-Lieve Koninkx

    Categorie E:
    1-Georges Vonckx
    2-Jan Van Hove
    3-Jan Guido Geudens
    4-Ludo De Bakker

    18-07-2011 om 22:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES EUROPEES KAMPIOENSCHAP VWF TE TEMSE
    FILM CAT A

     

    FILM CAT C

     

    FILM CAT D




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    18-07-2011 om 21:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2011

    vwf.JPG






    Zondag 17 Juli - Temse (9140) - Europees kampioenschap
    A-reeks
    1 Jarno VERHOFSTADT
    2 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    3 Jurgen Diependaele
    4 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    5 Bart De Baere
    6 Kris Meys
    7 Jimmy De Bruyn Jarno
    8 Kevin Van Den Cruijce
    9 Peter Van Damme
    10 Gino De Clercq

    VWF 17-7-11-temse 257.jpg
    Podium Catg.A met Jarno Verhofstadt, Kristof Wielfaert en Jurgen Diependaele.

    VWF 17-7-11-temse 258.jpg 

    Kristof Wielfaert en vader John uit Lokeren met de
    zilveren medaille.

    VWF 17-7-11-temse 155.jpg 

                                                    Start Catg.A

    C-reeks
    1 Bruno BRUYERE
    2 Ludwig Gladines
    3 Wim Krieckemans
    4 Eddy Merckx (Bornem)
    5 Rudy Thomas
    6 Patrick Van Ransbeeck
    7 Dirk De Schrijver
    8 Pascal De Wolf
    9 Guy De Coster
    10 Jimmy De Paepe

    VWF 17-7-11-temse 248.jpg
       Podium Catg.C met Bruno Bruyere, Ludwig gladines en Wim Krieckemans.

    VWF 17-7-11-temse 145.jpg
    De ganse ploeg met o.a. Eddy Merckx, Ludwig Gladines (2de), Gunther Biesemans
    en Alain Goolaerts.


    D-reeks
    1 Jan VAN DEN BRANDE
    2 Ronny Paridaens
    3 Danny De Backer
    4 Andre Aertgeerts
    5 Francis De Ridder
    6 Joseph Devits
    7 Daniel Van Der Mieren
    8 Rene De Brucker
    9 Dominique Turcksin
    10 Luc Van Roy  

    VWF 17-7-11-temse 115.jpg
    Podium Catg.D met Jan Van Den Brande, Ronny Paridaens en Danny De Backer.

    VWF 17-7-11-temse 083.jpg 

                              Aankomst Catg.D met Jan Van Den Brande.

    VWF 17-7-11-temse 064.jpg
                                                        Start Catg.D

               
    E-reeks
    1 Wim DE WAAL
    2 Patrick Van Renterghem
    3 Herman Van Den Borre
    4 Joost Pieters
    5 Johny Van Holen
    6 Patrick Convents
    7 Jose Hoebeke
    8 Luc Van Mol
    9 Hilaire Heye
    10 Juan Steeman

    VWF 17-7-11-temse 121.jpg
    Podium Catg.E met Wim De Waal, Patrick Van Renterghem en Herman Van Den Borre.


    F-reeks
    1 Felix LUYTEN
    2 Marc Vervondel
    3 Florent De Leersnyder
    4 Freddy Vrancken
    5 Alfons Van Raemdonck (Beveren)
    6 Charly Vanderhulst
    7 Jozef De Wever
    8 Karel Heirbaut (Belsele)
    9 Luc Snels
    10 Jean Pierre Broothaerts

    VWF 17-7-11-temse 056.jpg
       Podium Catg.F met Felix Luyten, Marc Vervondel en Florent De Leersnyder.


    G-reeks
    1 Etienne VANDENHOUWE
    2 Theo Coudyzer
    3 Gaston Van De Plas
    4 Vic Van Den Eynde
    5 Julien Vyvey
    6 Willy Roels
    7 Gaston Sannen
    8 Kees Sebrechts
    9 Freddy Van Impe
    10 Jef Dhondt

    VWF 17-7-11-temse 051.jpg
    Podium Catg.G met Etienne Vandenhouwe, Theo Coudyzer en Gaston Van De Plas.

    VWF 17-7-11-temse 008.jpg
                            Start Catg.G met de Belleman van Temse.

    VWF 17-7-11-temse 262.jpg

    De ganse ploeg medewerkers die het mogelijk maakten dat het Europees Kampioenschap 
    in goede banen werd geleid.




    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    18-07-2011 om 13:21 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/07/2011 ISIERES – Men Elites - 164 km - 04h03min

    Aantal deelnemers:

    1 Delfosse Sébastien (LAN)
    2 Ladagnous Matthieu (FDJ)
    3 WALLAYS Jelle (TVL)
    4 Baugnies Jerome
    (TSV) op 13"
    5 Courteille Arnaud
    (FDJ)
    6 Verbist Evert
    (VWA)
    7 De Vreese Laurens
    (TSV)
    8 DE NEEF Steven
    (JON)
    9 De Waele Bert
    (LAN) op 19"
    10 Jacobs Pieter
    (TSV)
    27 VAN STAEYEN Mickael uit Schoten op 2’43"
    31 VAN HECKE Preben uit Berlare op 2’57"


    17/07/2011 HEIDE-LINTER (VB) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h50min

    Aantal deelnemers: 151

    1.LENNERTZ Sam - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    2.KERKHOFS Mathias - WSC HAND IN HAND BAAL op 6"

    3.SUAREZ Kevin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 9"

    4.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    5.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL op 13"

    6.WINTERS Ronald - V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC

    7.VAN NUFFELEN Samuel - VAN DER ELST - LIVING STONE CYCLING TEAM

    8.LATINNE Tanguy – VAN GOETHEM/PRORACE CT op 19"

    9.FRISON Frederik - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    10.DE HAAS WOUTER - TWC TEMPO

    19.DHOLLANDER Kristof uit Stekene - PWC ALIPLAST

     

    17/07/2011 HERZELE-BORSBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 118,3 km - 02h58min

    Aantal deelnemers:

    1.GIL Mariusz - BABOCO

    2.COCQUYT Patrick - JOHN SAEY CYCLING TEAM op 8"

    3.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 13"

    4.FRANCKAERT Gregory uit Kallo - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 25"

    5.DE WINNE Jurgen - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    6.GUNS Jurgen - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    7.VAN BRAECKEL Kenny - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 58"

    8.VENS Quincy - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    9.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT

    10.REMORY Stijn - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    18.HEIREWEGH Bart uit Hamme - WIMI GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN op 2’10”

     

    17/07/2011 LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 02h59min

    Aantal deelnemers: 57

    1.AVERY Clinton - EFC-QUICKSTEP

    2.MANGHAM WADE - DUNKERQUE

    3.KERKHOF Stefaan - CT COVEMAECKER – BALANS op 2’49"

    4.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 3’00"

    5.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    6.MARTYNAS Maniusis - DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME

    7.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    9.PRATTE Philippe - DUNKERQUE CLOSE 2 TEAM

    10.DEWEER Jochen - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM op 5’30"

     

    17/07/2011 AARSELE (W) - U23 - 112 km - 02h55min

    Aantal deelnemers: 36

    1.LAMPAERT Yves - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    2.VANNEVEL Dries - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 35"

    3.VANDENBOGAERDE Jens - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    4.VAN HOLDERBEKE Mathias - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 1’15"

    5.ONGENA Matthias uit Zele - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    6.RAMMANT Stijn - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.BOETENS Matthias - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE op 2’16"

    8.DEGRENDELE Bjorn - GEOX FUJI TEST TEAM

    9.VANHEE Arne - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 3’25"

    10.DE SCHUYTER Arne - TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    24.DE MAESSCHALCK Tom uit Sinaai - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    17/07/2011 WORTEGEM-PETEGEM (O) - U23 - 108 km - 02h46min

    Aantal deelnemers: 67

    1.LEGLEY Matthias - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    2.DESMECHT David - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    3.LAVA Kevin - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 35"

    4.BAEYENS Tommy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM op 38"

    5.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    6.DE WINTER Matthew - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    7.BILLEMON Sam - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    8.VAN DEN NOORTGATE Kevin uit Geraardsbergen - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM op 1’16"

    9.BEKAERT Steve - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 1’34"

    10.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    17.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 4’05"

    23.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

     

    17/07/2011 BRECHT (A) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 80 km - 01h53min

    Aantal deelnemers: 71

    1.DUDOK TJEERD - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    2.VERDAASDONCK NICKY - ROYAL ANTWERP BICYCLE

    3.ISRAEL Pieter

    4.SEGERS Joren - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    5.ENGELEN Ruben - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    6.LIEVENS Wim - VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS

    7.IELEGEMS Nico uit Duffel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    8.ILEGEMS Ken uit Hemiksem - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    9.VAN AERT Jan - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    10.DE REGT Gerwin - RSC de Zuidwesthoek

    13.VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    17.DURINCK Sean uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    36.VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    38.JASPERS DAVY - ILLI BIKES CT

    18-07-2011 om 12:38 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 21/08-27/08 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 07/08-13/08 2006
  • 31/07-06/08 2006
  • 24/07-30/07 2006
  • 17/07-23/07 2006
  • 10/07-16/07 2006
  • 03/07-09/07 2006
  • 26/06-02/07 2006
  • 19/06-25/06 2006
  • 12/06-18/06 2006
  • 05/06-11/06 2006
  • 29/05-04/06 2006
  • 22/05-28/05 2006
  • 15/05-21/05 2006
  • 08/05-14/05 2006
  • 01/05-07/05 2006
  • 24/04-30/04 2006
  • 17/04-23/04 2006
  • 10/04-16/04 2006
  • 27/03-02/04 2006
  • 20/03-26/03 2006
  • 13/03-19/03 2006
  • 06/03-12/03 2006
  • 27/02-05/03 2006
  • 20/02-26/02 2006
  • 13/02-19/02 2006
  • 06/02-12/02 2006
  • 30/01-05/02 2006
  • 28/11-04/12 -0001


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Bloggen.be, eenvoudig, gratis en snel jouw eigen blog!