.
.
.
ELKE WOENSDAGMIDDAG VANAF 14H00 GROEPSTRAINING TE BEVEREN MET VERTREKPUNT RONDPUNT KASTEELDREEF !!!!
Aangepast zoeken
WEBSITES
  • DR. FRANK DE WINTER SPORTDOKTER
  • SHIMANO
  • HET WEER ONLINE
  • W.B.V.
  • WIELRENNEN
  • DE WIELERSITE
  • CYCLING NEWS
  • PAGINA WIELRENNEN
  • JENS TUMMELEER - SPORTUMONIA
  • CHW BEVEREN
  • MG SPORTS & BIKEFITTING
  • MOTION FIETSANALYSE
  • NOENS ERIC
  • CYCLING.TV
  • .
    .
    .

     

    zelf banners maken
    TopSiteGuide banner banner maken gratis
    DE POLDERRENNERS

    POLDERRENNERS
    17-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2011

    waod_3.jpg
    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 2°Belgische Titel dit seizoen !!!
    Van Oyen Franky BK 2011.png
    Zondag 17 Juli 2011 – VRASENE (9120) -
    Open Kampioenschap van België Catg.A/B

    Aantal deelnemers: 59

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B, 'Open' kampioen van België)

    2.Dries Echelpoels (B2)

    3.Bart Velghe (Merelbeke, winnaar cat. A)

    4.Nico Verwee (B3)

    5.Peter Neels (Kruibeke B4)

    6.Kevin Vleurinck (A2) 7.Danny Van Oyen (Deinze B5) 8.Bart Rombouts (Kallo B6) 9.Davy Versichel (A3) 10.Kristof Dhondt (B7) 11.Dries De Smet (A4) 12.Wim Heyndrickx (Vrasene B8) 13.Hans Vergauwen (Nieuwkerken B9) 14.Fabien Hanssens (B10) 15.Michaël Van de Casteele (Bazel A5) 16.Kevin Westerlinck (A6) 17.Nico Savat (B11) 18.Jens Daems (A7) 19.Steven Martens (A8) 20.Erik Bos (B12) 21.Nico Van Bever (A9) 22.Geert Van Speybroeck (B13) 23.Gert Smet (B14) 24.Alex Goossens (Vrasene B15) 25.Patrick Nauwelaers (B16) 26.Martijn Dennebos (A10) 27.Geert Verween (B17) 28.Giovanni Baert (Belsele B18) 29.Kris Bolsens (B19) 30.Mikey Van Kruiningen (A11)

     

    Proficiat aan LIEVEN VAN DE PERRE met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Van De Perre Lieven KOP 2011.png

    Zondag 17 Juli 2011 – VRASENE (9120) - Toeristen - 52 km

    UITSLAG - 55 dln
    1.LIEVEN VAN DE PERRE (De Klinge)
    2.Koen Van Laere
    3.Jan Peirsman
    4.Kurt Van Raemdonck op 20"
    5.Kenny Janssens uit Melsele
    6.Alain Calle op 1'19"
    7.Patrick Bolssens
    8.Guido Spaenoghe
    9.Raf Van NIeuwenhove (Peloton op 1'39") 
    10.Dirk Cleys 11.Rudy Coppens 12.Tim Cop 13.Kurt De Gronckel 14.Dean Bolssens 15.Eelco Smet 16.Freddy Van Camp 17.Franky Boel 18.Jan Heyrman 19.Filip Van Goethem 20.Gunther Van Den Hende 21.Dries Bolssens 22.Peter Bolssens 23.Niels D'Hondt 24.Geoffrey Dobbelaere 25.Henry De Cock 26.Gerrit Smet 27.Johan Apers 28.Jurgen Schuddinck 29.Evert Verhelst 30.Johan De Rop

    17-07-2011 om 21:38 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING 'DEN DIJK' VAN ZONDAG 17/07/2011
    Walsoorden Den Dijk Walsoorden Den Dijk 2.jpg 
                                       
    Walsoorden.                                                                                Keerpunt aan de Betoncentrale.

    Trogh Dirk KOP 2010
               Dirk Trogh

    Onder leiding van Jef De Batist en Mads Rydicher vertrokken Zondagmorgend om 09h00 thv Buyl Sport te Beveren 
    6 POLDERRENNERS voor de trainingsrit op
    'DEN DIJK'.
    Na de inrijperiode tot 't Witte Huis te Verrebroek kon het ronddraaien beginnen. Het was Dirk Trogh die als eerste over de meet kwam te Kallo gevolgd door Mads Rydicher, Jef De Batist, Wim Ryckaert, Roberto Vercauteren en Dave Waelkens.
    De totale afstand tot de meet bedroeg 80 Km en het gemiddelde kwam uit op +/- 40 Km/h. Met de extra lus naar Haasdonk, Den Es en Zwijndrecht bedroeg de afstand 112 Km.
    Reden mee: Dirk Trogh , Wim Ryckaert , Roberto Vercauteren , Jef De Batist , Dave Waelkens en Mads Rydicher.

                             Kallo de Meet
                                                                  De meet gelegen aan de Ketenislaan te Kallo.

    17-07-2011 om 20:50 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/07/2011 DWARS DOOR DE WESTHOEK (W) - Women Elite UCI - 124,7 km - hmin

    Aantal deelnemers: 86

    1.VERBEKE Grace - TOPSPORT VLAANDEREN 2012-RIDLEY

    2.ENSING Janneke - DOLMANS LANDSCAPING TEAM

    3.BRAS Martine - DOLMANS LANDSCAPING TEAM

    4.DEVOCHT Liesbet - TOPSPORT VLAANDEREN 2012-RIDLEY

    5.LAMBORELLE Nathalie - LUXEMBURG

    6.DE VUYST Sofie - LOTTO HONDA TEAM

    7.MAJERUS Christine - LUXEMBURG

    8.DIJKMAN Petra - DOLMANS LANDSCAPING TEAM

    9.DE VRIES Marijn - HET SNELLE WIEL

    10.GRANT Emma - FOR-VIORED-BROOKVEX

    23.DRUYTS Kelly uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN 2012-RIDLEY

     

    17/07/2011 BRECHT (A) - Juniores - 80 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 59

    1.BUURON Bo-Dylan - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    2.SINT NICOLAAS TRISTAN - DRC DE MOL

    3.SPRANGERS BRAM - WVDE JONGERENNER

    4.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    5.BOSMANS Tom - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    6.HUYBRECHTS Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    7.ROMBOUTS Bram - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R op 30"

    8.VAN BEYLEN Jens - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W. op 48"

    9.WILLEMSE MIKE

    10.VAN DEN ENDEN BOD - WESTLAND

     

    17/07/2011 LENDELEDE (W) - Juniores - 91 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 86

    1.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    2.HOUTEKIER Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.GHELDOF Henry - JONGE RENNERS ROESELARE op 7"

    4.LELEU Antoine - CYCLO CLUB ARMENTIEROIS op 10"

    5.FEYS Jelle - JONGE RENNERS ROESELARE op 17"

    6.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    7.ROSSI Oliver - PCA

    8.YSERBIJT Jesper - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    9.CAUWELIER Glenn - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.RUTSAERT Jelle - TIELTSE RENNERSCLUB

    48.DE BOCK Stef uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM op 2’10"

     

    17/07/2011 MAARKEDAL (O) - Juniores - 85,8 km - 02h23min

    Aantal deelnemers:

    1.GOOLAERTS Michael - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.DULT Jasper - THOMPSON

    3.LEEMANS Rob - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.COOLS Michael - THOMPSON

    5.VAN AERT Wout - APB - CYCLING TEAM op 17"

    6.DECOSTER Merlijn - CUBE-FINTRO CT op 41"

    7.GOEMAN Jonas - WC DON FREDO op 1’03"

    8.LIVYNS Arjen - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM op 1’23"

    9.HAEMELS Bavo - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’42"

    10.DE SCHUYTER Tim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 1’47"

    22.GEERINCKX Ruben uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 2’55"

    23.MICHILS Sander uit Moerbeke - CUBE-FINTRO CT op 3’30"

    24.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’15"

     

    17/07/2011 NIEUWERKERKEN (LB) - Juniores - 81 km - 01h57min

    Aantal deelnemers: 95

    1.HOOL Glenn - WC Midden Limburg

    2.VAN CALDENBORGH RICK - WCL BERGKLIMMERS

    3.KASTELIJN Kenny - WV T LUCHTSCHIP

    4.STIJNS Wayne - W.C.L. Bergklimmers op 8"

    5.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 42"

    6.LETEN Wouter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    7.KERF Jérôme - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    8.BROES Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL

    9.WILSON Jack - UCS CRABBE PERFORMANCE

    10.FRANCOIS Christopher - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY

     

    17/07/2011 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Juniores - 94 km - 02h30min

    Aantal deelnemers: 75

    1.PEETERS Daniel - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    2.STERCKX Lowie - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 1’10"

    4.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5.TEUGELS Lennert - WK NOORD WEST BRABANT

    6.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    7.CARPENTER Harry - NORWOOD CC op 2’45"

    8.DELBAERE Tijs - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE op 3’04"

    9.VAN DER PERRE Adriano - ROYAL CUREGHEM SPORTIF – BRUSSEL op 3’30"

    10.TRIO Bjarne - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 3’45"

    19.CLAUS Dieter uit Hamme - RUDYCO CYCLING TEAM op 7’30"

    27.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    30.THIERENS Sam uit St.Gillis - RUDYCO CYCLING TEAM

    17-07-2011 om 20:32 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 17/07/2011 BOEZINGE - IEPER (W) - Dames Jeugd - 48 km - hmin

    Aantal deelnemers: 30 Nieuwelingen

    1.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.ROHDE LYSANNE - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    3.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    4.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    5.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6.VERHAEST Sara - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    7.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    8.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM

    9.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.LOWIE Lydwine - ROYAL VELO CLUB

    26.DE RIDDER Ivy uit Grembergen - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN op 8’00"


    Aantal deelnemers: 28 Juniores

    1.DELANOTE Hanne - CT COVEMAECKER - BALANS

    2.CARLESS Bo - VZW LOTTO-LADIESCYCLING op 2"

    3.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW op 55"

    4.DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    5.VAN DE KLUNDERT ROWENA - LOTTO-LADIESCYCLING

    7.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.BYTEBIER Leen - K.V.C. DEINZE VZW

    9.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.MAHIEU Jolly - WC DON FREDO

     

    17/07/2011 BRECHT (A) - Nieuwelingen - 63 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 90

    1.VAN NIEUWPOORT Koen - GRTC Excelsior

    2.HEMROULLE Johan - USC CRABBE PERFORMANC

    3.VAN REEK Timon - RTV De Bollenstreek

    4.VAN NIEKERK MORNE - MR PRICE CYCLE CLUB

    5.VAN MOL Caine - THOMPSON

    6.TALEN JORDI - DE MOL

    7.MAAS Jan - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    8.HAVERMANS GLENN - WILLEBRORD

    9.MARTENS THOM - RRC DE PEDAALRIDDERS

    10.KOORNEEF NIEK - WC DE WAARDRENNER

    25.BRYSSINCK Jeffrey uit Beveren - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 30"

    32.MECHANT Benjamin uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    33.WATERSCHOOT Django uit Temse - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    17/07/2011 HERK-DE-STAD (LB) - Nieuwelingen - 66 km - 01h47min

    Aantal deelnemers: 113

    1.GUNST DAVY - ZRTC THEO MIDDELKAMP

    2.BOETS Ben - APB - CYCLING TEAM op 2"

    3.PAGNAER Arthur - SPORT EN MOEDIG GENK

    4.HENDRICKX MAX - TWC HET SNELLE WIEL

    5.FASSIN raphaël - ucs crabbe performance op 1’00"

    6.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    7.PAUWELS Sander - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    8.VLUYMANS Janic - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    9.DELANGHE Jelle - PRO CYCLING TEAM VZW – NEERPELT op 1’20"

    10.WILLEMS Thimo - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

     

    17/07/2011 LANGEMARK (HAGEBOS) (W) - Nieuwelingen - 67 km - 01h45min

    Aantal deelnemers: 60

    1.DEGROOTE Jonas - JONGE RENNERS ROESELARE

    2.ALLEGAERT Piet - JONGE RENNERS ROESELARE op 10"

    3.THORE Floris - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    4.DE SMAELS Cil - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’15"

    5.BOUTTÉ Jordy - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 2’00"

    6.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 2’10"

    7.MEHEUS Gill - ISOREX CYCLING TEAM op 2’15"

    8.FEYS Laszlo - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM op 2’20"

    9.VANDEVIJVER Laurens - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    10.COOLS Gilles - JONGE RENNERS ROESELARE

    17.BRYSSINCK Stef uit Rupelmonde - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 3’15"

     

    17/07/2011 ZOTTEGEM-STRIJPEN (O) - Nieuwelingen - 68 km - 01h53min

    Aantal deelnemers: 71

    1.BIERMANS Jenthe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    3.VAN DEN BRANDE Julien - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.DE RIJCK Mathias - KSC DENDERSTREEK LABIEKES op 27"

    5.O´DONELL Philip op 50"

    6.QUINTELIER Gianni - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W. op 2’27"

    7.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM

    8.DIERICKX Anthony - THOMPSON

    9.VERBANCK Kevin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    10.DE SMET VAN DAMME Lode - THOMPSON

    11.RELAES Jacob uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    34.PAUWELS Robin uit Temse - RUDYCO CYCLING TEAM op 4’50"

    51.THIERENS Arne uit St.Gillis - RUDYCO CYCLING TEAM

    17-07-2011 om 20:30 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 17/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Proficiat aan ELLEN DE BOCK met haar Zege bij de Meisjes 14 jaar !!!
    De Bock Ellen KOP 2011.png
    Zondag 17/07/2011 BRECHT (A) - Aspiranten

    Aspiranten 12 Jaar – 38’13"

    Aantal deelnemers: 15

    1.SCOPONI Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.BROOS ALAIN - TWC PIJNENBURG

    3.SNELS Robbe - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.LAMBAERTS Jordy - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    5.VANDEBOSCH Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Aspiranten 13 Jaar – 41’04"

    Aantal deelnemers: 23

    1.DRIESEN Yarne - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    2.COMMISSARIS Lucas - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    3.LEYNEN Anton - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.VAN DEN BORNE Karl - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    5.BODEN Jarne- W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

     

    Aspiranten 14 Jaar

    Aantal deelnemers: 20

    1.LEIJS Bjarn

    2.NOYENS Daan - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    3.VERHEYEN Nick - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    4.VAN BRAGT Daan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.DAMEN Marnicq - WSC HAND IN HAND BAAL

    12.DRUYTS Lenny uit Wilrijk - AFDELING ANTWERPEN - WBV


    17/07/2011 GROOT-GELMEN (LB) - Aspiranten

    17/07/2011 HOFSTADE-ZEMST (VB) - Aspiranten

    17/07/2011 SINT-GILLIS-WAAS (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 41’35"

    Aantal deelnemers: 2

    1.DE WAELE Lynn - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.HEYNDRICKX Laura - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS op 1’00"

     

    MEISJES 13 JAAR – 42’46"

    Aantal deelnemers: 2

    1.PIETERAERENS Dorien - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN

    2.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM op 19"

     

    MEISJES 14 JAAR – 58’29"

    Aantal deelnemers: 2

    1.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM  

    2.DE POTTER France - YOUNG SCHELDE CT

     

    JONGENS 12 JAAR – 37’48"

    Aantal deelnemers: 15

    1.HILLEN Michiel - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VERMEERSCH Florian - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.FIVE Trystan - IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    4.VAN DER EYCKEN Brent - WSC HAND IN HAND BAAL

    5.VAN DE PUTTE Borre - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    7.DE BOCK Stijn - RUDYCO CYCLING TEAM op 1’03

    9.STUER Kwinten - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    12.VAN GOETHEM Fabio - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    JONGENS 13 JAAR

    Aantal deelnemers: 33

    1.DECLEYRE Jens - RUDYCO CYCLING TEAM

    2.DAELEMANS Dario - WK NOORD WEST BRABANT

    3.VAN DE WILLE Nick - WK NOORD WEST BRABANT

    4.DE BROUWER Martijn - W.V. ZEEUWS VLAANDEREN

    5.VERHOFSTADT Thibau - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    10.VERSCHAEVE Viktor - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    12.WEEMAES Sasha - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    14.COLMAN Alex - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    18.LIESSENS Jarno - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    19.APERS Ruben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    21.VERMEULEN Entse - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.DIELEMAN Stan - TREK-KMC MOUNTAINBIKETEAM VZW

    23.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 14 JAAR – 58’09"

    Aantal deelnemers: 33

    1.FARRAZIJN Daan - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.DHONDT Zoran - ISOREX CYCLING TEAM

    3.LIJNEN Marnix - WSC HAND IN HAND BAAL

    4.DE WITTE Sven - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    5.BAELE Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    7.MARIN Glenn - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    9.JANSSENS Jarrid - RUDYCO CYCLING TEAM

    11.VERCAUTEREN Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    22.ROELS Wannes - RUDYCO CYCLING TEAM

    23.VAN HOYE Vincent - RUDYCO CYCLINGTEAM

    25.DE BOCK Ellen - RUDYCO CYCLING TEAM op 29"

    26.VERHOEVEN Nicolas - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 37"

    27.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 45"

    30.DE LOOSE Arne - RUDYCO CYCLING TEAM


    17/07/2011 BK MTB HALLE (VB) - Mountainbike Nationaal - XCO

    17/07/2011 LAARNE (O) - Miniemen

    17/07/2011 ZWEVEGEM (W) - Miniemen

    17/07/2011 BRECHT (A) - Miniemen (afwachtingsproef)

    17/07/2011 GROOT-GELMEN (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    17/07/2011 HOFSTADE-ZEMST (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    17-07-2011 om 20:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.JESSY DRUYTS BEHAALD ZILVEREN MEDAILLE OP EUROPEES KAMPIOENSCHAP DAMES JUNIORES

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met het behalen van de Zilveren Medaille op het
    Europees Kampioenschap bij de Dames Juniores !!!

    Druyts Jessy JJEP2296.jpg
    Zondag 17/07/2011 - Europees Kampioenschap Offida Italië – Dames Juniores – 69 km – 02h11min

    Aantal deelnemers: 53
    1 RATTO ROSSELLA (Ita)
    2 DRUYTS JESSY uit Wilrijk op 4'31"
    3 VANNUCCI CHIARA (Ita) op 4'33"
    4 MUCCIOLI DALIA (Ita) op 4'34"
    5 CONFALONIERI MARIA GIULIA (Ita) op 4'37"
    6 BRUHWILER LARISSA (Zwi)
    7 SOUYRIS MANON (Fra)
    8 NIEWIADOMA KATARZYNA (Pol)
    9 CHAUMET ORIANE (Fra)
    10 MERINO CORTAZAR EIDER (Spa) op 4'41"
    19 WINTGENS MARLENE op 6'00"
    26 VAN DEN HAUTE STEFFY op 10'37"
    Druyts Jessy JJEP2204.jpg
    Druyts Jessy JJEP1946.jpg
    Druyts Jessy BEL 2.jpg

    Foto's: Greta Van Dijck

    17-07-2011 om 19:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD DAMES ELITE TE VRASENE VAN VRIJDAG 15/07/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD DAMES ELITE TE VRASENE VAN VRIJDAG 15/07/2011

    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0344.JPG   Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0432.JPG
                     Aankomst Kim De Baat.                                     Podium met Kim De Baat, Eefje Tabak en Valerie Robert.

    15/07/2011 VRASENE (O) - Dames Elite - 96 km – 02h25min

    Aantal deelnemers: 53

    1.DE BAAT Kim - WIMI GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    2.TABAK Eefje - TWC HET SNELLE WIEL

    3.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    5.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6.THORSEN THEA - RINGERIKE SK

    7.VAN DEN STEEN Goedele - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8.KLOK INES - WV ZEEUWS VLAANDEREN

    9.WEISS MARTINA - BIGLIA CYCLING TEAM

    10.DERGENT Eveline - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    23.VERDONCK Sofie uit De Klinge - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    26.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    27.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    40.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    43.PAELINCK Claudia uit Belsele - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0332.JPG
                                               De spurt van het peloton te Vrasene.
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0450.JPG  Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0343.JPG
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0466.JPG  Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0348.JPG
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0350.JPG 
      Valerie Robert zeer blij met haar 3de plaats in haar thuisgemeente Vrasene.
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0416.JPG
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0483.JPG
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0517.JPG  Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0510.JPG
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_9756.JPG  Dames Vrasene 15-07-2011PMA_9825.JPG
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_9792.JPG             Dames Vrasene 15-07-2011PMA_9861.JPG
                      Cindy Vandermeulen uit Stekene.
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_9862.JPG  Dames Vrasene 15-07-2011PMA_9795.JPG
                       Valerie Robert uit Vrasene.
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_9876.JPG  Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0074.JPG
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0056.JPG  Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0168.JPG
    Dames Vrasene 15-07-2011 PMA_9789.JPG  Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0174.JPG
    Dames Vrasene 15-07-2011PMA_0028.JPG
                                        Sofie Verdonck uit De Klinge.


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    17-07-2011 om 11:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM-BELZELE VAN VRIJDAG 15/07/2011

    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE EVERGEM-BELZELE VAN
    VRIJDAG 15/07/2011

    EZC 15-7-11--evergem 145.jpg 

    Het podium met Bjorn De Decker uit Wondelgem, 2de Niels Wytinck (Lembeke)
    en 3de Christophe Van Cauwenberghe uit Evergem samen met mevrouw Patricia De Waele. 
    (Parlementslid en ex-burgemeester van Evergem)

    EZC 15-7-11--evergem 129.jpg

    Aankomst Bjorn De Decker die zijn overwinning aan Wouter Weylandt opdroeg.
    EZC 15-7-11--evergem 147.jpg
    Vrijdag 15/07/2011 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 70 km – 01h43min

    Aantal deelnemers: 41

    1 DE DECKER Bjorn (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    2 WYTINCK Niels (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE)
    op 9"
    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    4 DAVIS Sam
    (PLAN B)
    5 DE MERLIER Giovanni (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    op 18"
    6 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    7 VAN COUTER Stein
    (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    8 VAN GUYSE Jarno uit Stekene
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 D`HONDT Bram (PWC ALIPLAST)

    10 KIMMINCE ETHAN
    (ISOREX)
    22 ONGENA Matthias uit Zele
    (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
    EZC 15-7-11--evergem 153.jpg

                                  De champagne ontbrak niet op het podium.
    EZC 15-7-11--evergem 156.jpg

    De winnaar kwam nog een verslag van de rit doen, hij was dolgelukkig met zijn eerste plaats.
    EZC 15-7-11--evergem 130.jpg

    De spurt voor plaats 2 en 3 tussen Niels Wytinck en Christophe Van Cauwenberghe.
    EZC 15-7-11--evergem 134.jpg
         De sprint van het peloton met Stijn Mettepenningen voor de 6de plaats.

    EZC 15-7-11--evergem 010.jpg
                              De inrichters en de speaker voor de wedstrijd.

    EZC 15-7-11--evergem 016.jpg 

                  Start van het criterium te Evergem-Belzele met 41 renners.

    EZC 15-7-11--evergem 036.jpg 

                                  De quad die de wedstrijd vooraf ging. 

    EZC 15-7-11--evergem 038.jpg EZC 15-7-11--evergem 023.JPG
                    
    Jarno Van Guyse uit Stekene.

    EZC 15-7-11--evergem 046.JPG
                                       Links Matthias Ongena uit Zele.
    EZC 15-7-11--evergem 049.JPG
                                       Stijn Mettepenningen uit Hamme.
    EZC 15-7-11--evergem 074.JPG
                                  Jarno Van Guyse probeert het solo.
    EZC 15-7-11--evergem 100.JPG
                                             Stijn Mettepenningen


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    17-07-2011 om 10:09 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD JUNIORES TE ST.GILLIS-WAAS VAN ZONDAG 10/07/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD JUNIORES TE ST.GILLIS-WAAS VAN
    ZONDAG 10/07/2011

    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_9257.JPG   Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_9198.JPG
                                  
                                                                          Aankomst van de winnaar Jorgen Geerts.

    10/07/2011 SINT GILLIS WAAS (O) - Juniores - 94,4 km - 02h19min
    Aantal deelnemers: 24

    1.GEERTS Jorgen - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.WOUTERS Toon - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3.CAIGNAU Bram - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.DE BOCK Stijn - ISOREX CYCLING TEAM

    5.JASPERS Dylan - AVIA CYCLING TEAM

    6.PIETERS Bart - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.DE GREVE Maxim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 7"

    8.BONNE Diego - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 24"

    9.HUYBRECHTS Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 33"

    10.VAN DAM Tom - RUDYCO CYCLING TEAM op 8’35"

    11.VAN STEELANDT Ruben - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    13.VAN DER LINDEN Olivier - RUDYCO CYCLING TEAM

    14.DE BOCK Stef - ISOREX CYCLING TEAM

    15.VAN DEN BRANDEN Brecht - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    18.RELAES Michiel - RUDYCO CYCLING TEAM

    19.ANNAERT Dieter - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.BUYL Sam - WIELERTEAM WAASLAND VZW
    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_9251.JPG
    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_9240.JPG
    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_9192.JPG
    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_8924.JPG   Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_9195.JPG
               Tom Van Dam uit Melsele.
    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_8925.JPG   Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_8966.JPG
    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_8930.JPG   Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_8920.JPG
    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_8932.JPG   Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_9015.JPG
    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_8949.JPG    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_9042.JPG
    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_8951.JPG    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_9141.JPG
    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_8953.JPG                       Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_8955.JPG 
                                                                                                            Ruben Van Steelandt uit Haasdonk.
    Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_8963.JPG                        Nieuwelingen 10-07-2011 St.Gillis PMA_8959.JPG


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    17-07-2011 om 09:24 geschreven door kenny


    16-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/07/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan DIRK MATHIJS met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Proficiat aan JOHN HEYNDRICKX met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Mathijs Dirk kop 2011.jpg        Heyndrickx John KOP 2010 1.jpg 
              Dirk Mathijs                     John Heyndrickx


    Zaterdag 16 Juli 2011 - LAARNE (9270)
    Categorie A/B: (12 dln)
    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    2.Andy Van Eesbeeck (Denderhoutem, winnaar cat. B)

    3.Etienne De Wilde (B2)

    4.Steven Landuyt (B3)

    5.Bjorn Traen (A2)

    6.Jochen Heylens (A3) 7.Luc De Duytsche (B4) 8.Kevin Vancolen (A4) 9.Jens Daems (A5) 10.Mike Van De Walle (A6) 11.Andy Van Loon (B5) 12.Matthias Moeyaert (A7)

    Categorie C/D: (13 dln)

    1.Fabien Hanssens (Kluisbergen, winnaar cat. C)

    2.Carlo Schollaert (C2)

    3.DIRK MATHIJS (Gentbrugge, winnaar cat. D)

    4.Stefan Adriaenssens (Burcht C3)

    5.Franky De Tremerie (C4)

    6.Alain Bogaert (C5) 7.Philip Wittoek (D2) 8.Rudi Rabout (Heinkenszand C6) 9.Marc Cossyns (D3) 10.Luc Wytinck (C7) 11.Gunther Hanssen (C8) 12.Eric Slock (C9) 13.Geert Hebbrecht (C10)

    Categorie E:

    1.Jo Montforts (Wassenberg, D)

    2.Willy Van Herreweghe

    3.Jean-Pierre Van Maldegem

    4.Ronald De Scheemaeker

    5.Alain Goossens

    6.Etienne Claus (Waasmunster) 7.Marc Couckuyt 8.Geert Roegiers 9.Patrick Van Den Broeck 10.Koen De Rijcke 11.Willy De Sutter 12.Jolt Bijn 13.Marc Van Overmeir (St.Niklaas)

    Categorie F1/F2:

    1.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    2.Roland Boulard (Drongen, winnaar cat. F2)

    3.Emmanuël De Loor (F1-2)

    4.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-2)

    5.Hugo Van Linden (F2-3)

    6.Daniel Hauttekeete (F2-4) 7.Staf Lievens (F1-3) 8.Tony Baudonck (F1-4) 9.Noël Rogge (F2-5) 10.Luc Roelandt (F1-5) 11.Rudy Lammens (F1-6) 12.Luc Verkinderen (F2-6) 13.Wim Van Den Heuvel (F1-7) 14.Hans Van Lierde (F1-8) 15.Etienne De Gucht (F1-9) 16.José Dezegher (F2-7) 17.Paul Hunninck (F2-8) 18.Mark Hemelsoet (F1-10) 19.Dirk De Cauwer (Hamme F1-11) 20.Eric Pauwels (F2-9) 21.Jos Lissens (F1-12) 22.Robin Van Kerschaver (F2-10) 23.Eddy De Vuyst (F1-13) 24.Pascal Cornand (F2-11) 25.Danny Polfliet (F1-14)

    Categorie G:

    1.JOHN HEYNDRICKX  (Nieuwkerken)

    2.Theo Coudyzer

    3.Francis De Leener

    4.Willy Roels

    5.Alain Messager

    6.Eric De Wilde 7.Freddy Vervenne 8.Roland Van Imschoot 9.Roger Den Tijn 10.Julien De Bock 11.Ludo Opdebeek 12.David Orford 13.Adri Van Loon 14.Luc Cocquyt 15.Jean-Paul Van Oudenhove 16.Robert Robijns 17.Henk Bolle 18.Hugo Martens (Zwijndrecht) 19.Marinus Lockefeir 20.Willy Corthier 21.Luc Van Robbroeck 22.Alfred Staljanssens (Bornem) 23.Louis Moens 24.Etienne Van Hecke 25.Noël Verzele 26.Luc Snels 27.Philippo Pizzo

    Categorie G+:

    1.Freddy Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Jos Kloeck

    3.Gerrit Hairwassers

    4.Gerard Mariën (Schoten)

    5.Joseph D'Hont

    6.Denis Keynen 7.Ko Tolhoek 8.Roger De Breuker 9.Armand Mols 10.Clement Saelens 11.Daniel Meirlaen 12.Luc Muys 13.Jean-Pierre Heymans 14.Gerard Devleeschauwer 15.Hervé Verstuyft 16.Christiaan Vandevoorde 17.Guy Soil 18.Anton Van Poecke 19.Guus Schuller 20.Armand Kochuyt 21.Ortaire Stevens 22.Paul De Geynst 23.Willy Kohlhaas

    Categorie G++:

    1.Daniël Nuytinck (Assenede)

    2.Georges Michiels

    3.Trevor Fenwick

    4.Jef Verheyen

    5.Edward Battersby

    6.Jasmien De Boeck 7.Willy Voorbraeck

    16-07-2011 om 21:29 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/07/2011

    vwf.JPG






    Proficiat aan EDDY MERCKX met zijn 1°Seizoenszege in de Catg.C !!!


    Merckx Eddy KOP 2009

    Zaterdag 16 juli - Appels (9200)
    A-reeks
    1 Gino DE CLERCQ
    2 Kevin Van Raemdonck (Nieuwkerken)
    3 Danny Saelens
    4 Glenn De Wolf (Hamme)
    5 Kevin Van Den Cruijce
    6 Kristof Wielfaert (Lokeren)
    7 Stijn Verbeke
    8 Bart De Baere
    9 Koen Lintermans
    10 Andy Bonnaerens (Zele)
    VWF 16-7-11-appels 193.jpg

                Winnaar Catg.A Gino De Clercq en winnaar Catg.C Eddy Merckx.

    VWF 16-7-11-appels 107.jpg 

                                                     Start Catg.A

    VWF 16-7-11-appels 128.jpg 

    Doortocht Catg.A met Kristof Wielfaert, Benny Van Buynder, Andy Bonnaerens,
    Glenn De Wolf en Steven Heirman.


    C-reeks
    1 EDDY MERCKX (Bornem)
    2 Dirk Van Capellen
    3 Wim Kriekemans
    4 Frank Geets
    5 Ronny Van Der Vurst
    6 Rudy Thomas
    7 Richard De Ridder
    8 Johan Niemageerts
    9 Dirk De Schrijver
    10 Christophe Adams
    VWF 16-7-11-appels 120.jpg

                                                       Start Catg.C


    D-reeks
    1 Andre AERTGEERTS
    2 Dirk Van Hove
    3 Danny De Backer
    4 Paul Casteleyn
    5 Rudy Van De Velde
    6 Peter Van Haverbeek
    7 Joseph Devits
    8 Gerry Maes
    9 Alex Ackermans
    10 Rudy Berwart

    VWF 16-7-11-appels 110.jpg 

                Winnaar Catg.D André Aertgeerts en winnaar Catg.E Jos Maes.

    VWF 16-7-11-appels 079.jpg 

                                    Aankomst Catg.D met André Aertgeerts.

    VWF 16-7-11-appels 037.jpg 

                                                       Start Catg.D

               
    E-reeks
    1 Jos MAES
    2 Wim De Waal
    3 Rene Mertens
    4 Luc Van Mol
    5 Louis Van Den Broeck
    6 Jan Braem
    7 Eddy Cobbaut
    8 Frank De Pelsmaker
    9 Benny D'Haese
    10 Jose Hoebeke
    VWF 16-7-11-appels 040.jpg

                                                     Start Catg.E


    F-reeks
    1 Herman VAN DEN BORRE
    2 Bert Ter Hamsel
    3 Roland Hellebaut
    4 Jean Pierre Broothaerts
    5 Felix Luyten
    6 Jan Van Hove
    7 Jef Everaerts
    8 Charly Vanderhulst
    9 Julien Perreman
    10 Erik Vandersteen
    VWF 16-7-11-appels 047.jpg

       Winnaar Catg.F Herman Van Den Borre en winnaar Catg.G André Ceurens.


    G-reeks
    1 Andre CEURENS
    2 Vic Van Den Eynde
    3 Etienne Vandenhouwe
    4 Ray Rhodes
    5 Freddy De Blick (Beveren)
    6 Albert Van Den Eede
    7 Kees Sebrechts
    8 Jozef Saerens
    9 Gilbert Vandenheuvel
    10 Gaston Van De Plas

    VWF 16-7-11-appels 031.jpg 

                              Aankomst Catg.G te Appels met André Ceurens.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    16-07-2011 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 16/07/2011 BRUGGE (W) - Elite z.c./U23 - 107,5 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 34

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.SCHOONACKER Jehudi - ARDILLES CYCLING TEAM

    3.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4.SPYSSCHAERT Anthony - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 4’30"

    5.SABBE Enzo - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW op 4’34"

    6.VANDENBERGHE Nick - TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE op 4’40"

    7.DE RUWE Frederiek - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    8.DE MEYDTS Sven - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    9.BOONE Diego - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    10.BOSSUYT Matthias - SUNWEB-REVOR

     

    16/07/2011 HEIST OP DEN BERG (ITEGEM) (A) - Elite z.c./U23 - 117 km - 02h53min

    Aantal deelnemers: 95

    1.DAEMS Nick - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    2.GRENDA BEN - LAUNCESTON CITY CC op 12"

    3.LATINNE Tanguy - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 35"

    4.VAN DYCK Kevin - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    5.COLLAERS Cedric - LOTTO-BODYSOL P.C.W.

    6.STEVENS Timothy - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    7.VAN LOMMEL Cedric uit Heist o/d Berg - STAR CYCLING TEAM

    8.VANBILSEN Kenneth - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM

    9.VAN SCHELVEN Jeroen - LOTTO-BODYSOL P.C.W. op 1’31"

    10.KOUWENBERGH Bryan - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    25.DE KEERSMAEKER Alexander uit Kruibeke - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB op 2’38"

     

    16/07/2011 LEDEGEM (W) - Elite z.c./U23 - 120 km - 03h04min

    Aantal deelnemers: 65

    1.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.AVERY Clinton - EFC-QUICKSTEP op 1’25"

    3.HARMSEN BART - RUCANOR LINE CT op 1’50"

    4.MANGHAM WADE - DUNKERQUE op 2’25"

    5.DEWEER Jochen - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM op 2’57"

    6.DECAESTEKER Frederik - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    7.LEFEBVRE Tanguy - EC RAISMES PETITE FORE

    8.ROLET Sylvain - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    9.MEERSMAN Luigi - PROV. AFD. WEST-VLAANDEREN WBV

    10.VAN DEN ABBEELE Yoakim - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

     

    16/07/2011 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 110 km - 02h40min

    Aantal deelnemers: 73

    1.BAGDONAS Gediminas - AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.VAN SPEYBROEK Bart - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 18"

    4.DE ROOS Robby uit Moerbeke - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    5.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM

    6.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    7.DE RIDDER Glenn uit Stekene - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI op 57"

    8.VAN ASBROECK Tom - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    9.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    10.DE PERMENTIER Jonas uit Sinaai - MIRMIL CYCLING TEAM

    12.CALLEBAUT Kevin - PWC ALIPLAST

    14.GADLIAUSKAS MARIUS - PWC ALIPLAST op 1’47"

    20.FRUYTIER James uit Moerbeke - PWC ALIPLAST op 1’57"

    21.DE CONINCK Michiel uit Nieuwkerken - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 8’01"

    22.GOOSSENS Kenny uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    24.MEUL Robby uit Eksaarde - CYCLING TEAM M. PINTE

    25.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.GOUDKET Jeroen uit St.Anna L.O. - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    27.VAN UYTVANGE Sam uit Grembergen - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    29.BAEYENS Bart uit Overmere - VAN GOETHEM/PRORACE CT

     

    16/07/2011 DENTERGEM (W) - Juniores - 84 km - 02h06min

    Aantal deelnemers: 70

    1.ROSSI Oliver - PCA

    2.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.CARETTE Florent - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    4.D´HONDT Maarten - JONGE RENNERS ROESELARE

    5.VANTHOURENHOUT Michael - CYCLINGCHAMPS

    6.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    7.CONSTANT Kenny - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK op 1’00"

    8.BREUGHE Brecht - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    9.SLABINCK Indiana - AVIA CYCLING TEAM

    10.AZOU Niels - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    33.ROTTY Glenn uit Verrebroek - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’50"

    54.D`HAESE Bjorn uit Zele - RUDYCO CYCLING TEAM op 5’45"

     

    16/07/2011 HERK-DE-STAD (LB) - Juniores - 96 km - 02h25min

    Aantal deelnemers: 72

    1.GOUGH Fraser - Pure Black Racing

    2.CREIGHTON Scott - Pure Black Racing op 1’17"

    3.ROOSEN Timo - TWC PIJNENBURG

    4.LETEN Wouter - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 2’21"

    5.MERTENS Tom - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

    6.MC CORMICK Hayden - Te Awamuntu Sports Club op 2’36"

    7.VALLEE Boris - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 3’52"

    8.KENNET Dylan - Pegasus Cycling

    9.FRAME Alex - ISOREX CT

    10.VAN BEYLEN Jens - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    16-07-2011 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 16/07/2011 HERZELE-BORSBEKE (O) - Juniores - 91 km - 02h20min

    Aantal deelnemers: 70

    1.GOEMAN Jonas - WC DON FREDO

    2.BOSSUYT Gianni - IMMO DEJAEGHER LOTTO CT MENEN

    3.LIMPENS Gianni - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    4.SLEEUWAGEN Robin - THOMPSON

    5.VAN DER LINDEN Olivier uit Beveren - RUDYCO CYCLING TEAM

    6.DE DOBBELAER Angelo uit Beveren - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    7.HERREGODTS Jan - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    8.GOOSSENS Sam - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    9.CALLAERT Sven - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    10.DELBAERE Tijs - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

    16.CUYKEN Stephen uit Nieuwkerken - ISOREX CYCLING TEAM op 2’55"

    17.VAN DAM Tom uit Melsele - RUDYCO CYCLING TEAM

    22.BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

     

    16/07/2011 ZEMST (VB) - Juniores - 88 km - 02h09min

    Aantal deelnemers: 69

    1.BERTRAND Sébastien - SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL

    2.HAEMELS Bavo - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK

    3.TEUGELS Lennert - WK NOORD WEST BRABANT

    4.VENNEMAN Robin - CUBE-FINTRO CT op 40"

    5.MOENS Jochen - WSC HAND IN HAND BAAL

    6.HOFLAND Fausto - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    7.DE BOECK Vincent - ISOREX CYCLING TEAM

    8.VAN STEELANDT Senne uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    9.DE RIDDER Gianni uit Buggenhout - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.STEENS Johan - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    24.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT

    38.MANNAERT Boris - RUDYCO CYCLING TEAM

    52.ANNAERT Dieter uit De klinge - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    16/07/2011 SINT-KATELIJNE-WAVER  (A) - Nieuwelingen – Interclub - 75 km - hmin

    Prins der Nieuwelingen - Aantal deelnemers:

    1.WELTEN Kars - Tilburgse wc Pijnenburg (NL)

    2.HONIGH Nino - Wv De Jonge Renner (NL)

    3.OSEI VERTEZ Mathias uit St.Niklaas - Team Cata bikes Deratec-Willems co

    4.CREMERS Paul - Wv De Jonge Renner (NL)

    5.PEETERS Vincent - DCM-GB Vorselaar ct

    6.VAN DEN DRIESSCHE Din - Balen bc

    7.PLANCKAERT Edward - DJ Matic ct Kotrijk

    8.ARIMONT Charlie - Hand in Han Baal

    9.VERWILST Dieter - Immo Dejaegher lotto ct Menen

    10.VAN DEN BRANDE Julien - Team Cata bikes Deratec-Willems co

    31.VAN ROOSBROECK Arne uit Duffel - Wimi games st Martinus ct Kerksken

    39.VERCAUTEREN Stef uit Sinaai - Hoboken wac team

    46.DE SMEDT Bjarne uit St.Gillis - Wielerteam Waasland

    83.DE VRIESE Jannes uit Lokeren - Wielerteam Waasland

    88.PERSOON Wouter uit Stekene - Immo Dejaegher lotto ct Menen

    93.VERSCHAEVE Antoon uit Burcht - Wielerteam Waasland

    95.BAEYENS Nathan uit Berlare - Wielerteam Waasland

     

    16/07/2011 HERZELE-BORSBEKE (O) - Nieuwelingen - 63,7 km - 01h43min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN DE WALLE Goran - THOMPSON

    2.HEMROULLE Johan - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO op 53"

    3.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    4.MERTENS Thomas - THOMPSON

    5.VANDERAERDEN Massimo - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    6.PEETERS Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    7.DE VILLE Jelle - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    8.DIERICKX Anthony - THOMPSON

    9.DEMASURE Enzo - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    10.DEOLET Kenny - WIMI GAMES ST.MARTINUS CT KERKSKEN

    17.PERSOON Pieter uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    20.VAN NIEUWENHOVE Ward uit Baasrode - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    16/07/2011 MAARKEDAL (O) - Nieuwelingen - 66 km - 01h51min

    Aantal deelnemers: 56

    1.VAN HOOYDONCK Nathan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    2.VAN HOUT Maxim - WSC HAND IN HAND BAAL op 44"

    3.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM op 2’13"

    4.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM op 2’47"

    5.AMEEL Alexander - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM

    7.WITTOUCK Dominick uit Zele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    8.FARINON Jeno - ISOREX CYCLING TEAM

    9.DOBBELAERE Joachim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.CLAEYS Stef - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

     

    16/07/2011 ZWEVEGEM (W) - Nieuwelingen - 64 km - 01h35min

    Aantal deelnemers: 72

    1.THORE Floris - CYCLING TEAM GRENSLAND-WESTHOEK

    2.DESPLENTER Tjorven - JONGE RENNERS ROESELARE op 5"

    3.BALCAEN Manolito - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE op 10"

    4.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 16"

    5.VERHULST Sven - TIELTSE RENNERSCLUB op 29"

    6.DEVOLDERE Thibault - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.BRAL Lowie - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    9.VAN MOL Caine - THOMPSON

    10.DECEUNINCK Guillaume - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    43.VERSCHUEREN Steve uit St.Niklaas - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    16-07-2011 om 20:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZATERDAG 16/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zaterdag 16/07/2011 OOSTKERKE/DAMM (W) - Aspiranten


    16/07/2011 POLLARE (O) - Aspiranten

    MEISJES 12 JAAR – 38’20"

    Aantal deelnemers: 4

    1.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM

    2.NOËL Jara - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.CASTRIQUE ALANA - ARMENTIEROIS

    4.VANDEPUTTE Léa - VC HAUT PAYS

     

    MEISJES 13 JAAR – 47’30"

    Aantal deelnemers: 1

    1.DE SLACHMUYLDER Yara - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

     

    MEISJES 14 JAAR – 17’06"

    Aantal deelnemers: 4

    1.PALM Eva Maria - LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES

    2.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN-

    3.DEFOUR Lara - JONGE RENNERS ROESELARE

    4.DEKONINCK Céline - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

     

    JONGENS 12 JAAR – 37’09"

    Aantal deelnemers: 32

    1.VANOVERBERGHE Jens - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    2.PLYSIER Thibault - KVC DE ZEEMEEUW OOSTENDE op 50"

    3.BAEYENS Yorgo - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4.GOEMAN Andreas - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    5.BASTIAEN Jonas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    10.CAETHOVEN Kenneth - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 13 JAAR - 43’18"

    Aantal deelnemers: 28

    1.DE WEVER Merten - K.V.C. DEINZE VZW

    2.NEVENS Tibo - VLAAMS-BRABANTSE AFDELING

    3.VAN DE WATER Pieter - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    4.ROMBOUTS Seppe - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    5.LEFEBER Mathias - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    12.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 14 JAAR – 01h00’11"

    Aantal deelnemers: 46

    1.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2.GHYS Robbe - SPORT EN MOEDIG GENK

    3.CASTRIQUE jonas - ARMENTIEROIS

    4.HOUTTEMAN Nico - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

    5.DECAESSTECKER Gilles - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    16/07/2011 BK MTB HALLE (VB) - MTB Nationaal - XCO

    16-07-2011 om 20:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN MAANDAG 11/07/2011
    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN
    MAANDAG 11/07/2011

    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_7746.JPG  EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9718.JPG 
                                  
                                                                                 Aankomst van de winnaar Varna Aurimas.

    11/07/2011 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 46

    1.AURIMAS VARNA - PWC ALIPLAST

    2.GADLIAUSKAS MARIUS - PWC ALIPLAST op 5"

    3.DZERVUS DAJIRUS - An Post

    4.O´SHEA GLENN - NORWOOD CC

    5.PODZNYAKOV KIRILL- SOENENS GERMOND KONSTRUCGLAS

    6.VERCAUTEREN Tim - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DE BOSSCHER Koen - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    8.GHYSELEN Frederik - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    9.DE PERMENTIER Jonas - MIRMIL CYCLING TEAM

    10.DE ROOS Robby - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    13.TEN HARTOG Guy - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’04"

    14.DHOLLANDER Kristof - PWC ALIPLAST

    15.VAN STEENBERGHEN Jori - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 2’15"

    17.VAN GUYSE Jarno - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    18.DE GREYT Willem - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    19.VERBEKE Stijn - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    20.HEYNS Kristoff - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    21.DE ROOS Patrick - SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA

    23.OTT Stefan - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.DE MAESSCHALCK Tom - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.MAES Vincent - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 9’33"

    32.GOSSELIN Nicolai - WC DON FREDO

    36.CHRISTIAENS Sam - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_7767.JPG  EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_7759.JPG
    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9725.JPG  EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9731.JPG
    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9274.JPG  EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9298.JPG
    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9267.JPG  EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9309.JPG
    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9275.JPG                  EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9319.JPG
    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9280.JPG                 EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9337.JPG
    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9283.JPG                 EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9350.JPG
    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9285.JPG EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9512.JPG

    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9286.JPG EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9390.JPG
    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9288.JPG EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9433.JPG
    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9292.JPG EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9452.JPG
    EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9355.JPG                   EZC Sinaai 11-07-2011 PMA_9464.JPG


    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    16-07-2011 om 20:56 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN VRIJDAG 15/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Vrijdag 15/07/2011 EVERGEM - BELZELE (O) - Elite z.c./U23 - 70 km – 01h43min

    Aantal deelnemers: 41

    1 DE DECKER Bjorn (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    2 WYTINCK Niels (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE) op 9"
    3 VAN CAUWENBERGHE Christophe
    (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    4 DAVIS Sam (PLAN B)
    5 DE MERLIER Giovanni (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) op 18"
    6 METTEPENNINGEN Stijn uit Hamme
    (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    7 VAN COUTER Stein (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    8 VAN GUYSE Jarno uit Stekene (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    9 D`HONDT Bram (PWC ALIPLAST)
    10 KIMMINCE ETHAN
    (ISOREX)
    22 ONGENA Matthias uit Zele (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
     

    15/07/2011 GEEL - SINT DIMPNA (A) - Elite z.c./U23 - 96 km – 02h04min

    Aantal deelnemers: 73

    1 VAN OS ENNO (TWC DE KEMPEN)
    2 SEGERS Joren (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    3 STEELS Stijn uit Westerlo
    (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
    4 LINTEN Tom (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    5 AERTS Ruud (WV de Jonge Renner)
    6 ENNEKENS Stijn (WSC HAND IN HAND BAAL)
    7 DHOLLANDER Kristof uit Stekene (PWC ALIPLAST)
    8 VANKERCKHOVEN Jochen (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    9 NIETVELT Bert (DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL)
    10 VAES Jeff (APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW)
    25 VANHOVE David uit Beverlo (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
     

    15/07/2011 INGELMUNSTER (W) - Elite z.c./U23 - 117 km – 02h32min

    Aantal deelnemers: 136

    1 NEIRYNCK Kevin (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
    2 BORRY Kim (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    3 VERHAEGEN Christophe (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT)
    4 PATTEN Daniel (ASFRA)
    5 VANDENBUSSCHE Jens (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    6 DESMECHT David (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO)
    7 DECOUTTERE Jonas (BCV WORKS CT INGELMUNSTER) op 50
    8 LAMPAERT Yves
    (CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS)
    9 VAN LERBERGHE Bert (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    10 VANDRIESSCHE Dieter (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI)
    34 POELMAN Laurens uit Kalken (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
     

    15/07/2011 SINT KATELIJNE WAVER (A) - Elite z.c./U23 - 114 km – 02h28min

    Aantal deelnemers: 141

    1 RYAN MARC (CYCLING TIMARU)

    2 VAN GOIDSENHOVEN Kurt (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    3 VERBEEK Dieter (VAN EYCK SPORT)
    4 VAN UFFEL Willem (STAR CYCLING TEAM)
    5 DRIESEN Tony (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
    6 VAN LOOY Roel (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT)
    7 LIEVENS Wim (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
    8 BOYLE SEAN
    9 VERNIERS Jeroen
    (SCOTT USA CYCLING TEAM) op 4"
    10 VEREECKEN Nicolas uit Kieldrecht
    (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) op 6"
    12 WIELANDT Sven uit Beveren
    (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
    18 SMET Guy uit Kruibeke (PWC ALIPLAST)
    30 VAN STEELANDT Geoffrey uit Haasdonk (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    32 VAN REETH Ken uit Boom (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    45 DE RYCK Joeri uit Kruibeke (V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB)
    46 VAN MEIRVENNE Jan uit Hamme (LUCA TEAM BELGIUM)
    56 BAL Marijn uit Niel (VAN EYCK SPORT)
    60 VAN ROOSBROECK Patrick uit Duffel (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
    64 VAN HEURCK Timothy uit St.Anna L.O. (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    67 VERBEKE Stijn uit Sinaai (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN)
    84 OELBRANDT Pieter uit Zwijndrecht (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    90 VAN OSSELAER Karl uit Zwijndrecht (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
    91 BAEYENS Bart uit Overmere (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
    92 HERREMANS Kim uit Schelle (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    98 BAEYENS Gert uit Overmere (WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT)
    105 IELEGEMS Nico uit Duffel 
    (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    110 DE WIT Edwin uit Terhagen (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)

     

    15/07/2011 VRASENE (O) - Dames Elite - 96 km – 02h25min

    Aantal deelnemers: 53

    1.DE BAAT Kim - WIMI GAMES ST MARTINUS CT KERKSKEN

    2.TABAK Eefje - TWC HET SNELLE WIEL

    3.ROBERT Valerie uit Vrasene - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    4.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    5.DEBBOUDT Lensy - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    6.THORSEN THEA - RINGERIKE SK

    7.VAN DEN STEEN Goedele - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    8.KLOK INES - WV ZEEUWS VLAANDEREN

    9.WEISS MARTINA - BIGLIA CYCLING TEAM

    10.DERGENT Eveline - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    23.VERDONCK Sofie uit De Klinge - RSC DE ZUIDWESTHOEK

    26.DE SCHEPPER Cindy uit St.Gillis - EMVERSPORT INTERNATIONAL CYCLING TEAM V

    27.VAN DE PONTSEELE Ilse uit Deftinge - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    40.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    43.PAELINCK Claudia uit Belsele - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO

    16-07-2011 om 13:04 geschreven door kenny


    15-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DONDERDAG 14/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Donderdag 14/07/2011 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 116 km – 02h49min

    Aantal deelnemers: 47
    1 DEPOORTER Dries (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
    2 O´SHEA Glenn (NORWOOD C.C.)
    3 RAEDT Nielsen (BCV WORKS CT INGELMUNSTER)
    4 MAENE Kevin
    (CYCLING TEAM LUTHO)
    5 TOORTELBOOM Frederik (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    6 VANDENBUSSCHE Steven (DOUCHY-THALASSA CYCLING TEAM OOSTENDE/LA)
    7 VAN CAUWENBERGHE Christophe (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    8 DHIEDT Bram
    (TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE)
    9 VANDROMME Werner (CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM)
    10 FRANCOIS Jurgen (COLBA-MERCURY-DOURPHONIE) op 10"
    12 DE VYLDER Jonas uit Desteldonk
    (WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT) op 1’51"

     

    14/07/2011 WIJTSCHATE - HEUVELLAND (W) - Elite z.c./U23 - 115,2 km – 02h54min

    Aantal deelnemers: 43

    1 LHOTELLERIE CLEMENT (LA ROYALE)

    2 VAN HOLDERBEKE Mathias (OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO) op 2’08"
    3 VERMEERSCH Gianni
    (BKCP - POWERPLUS)
    4 SIX Sébastien (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
    5 BOUVRY Dieter (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    6 WALLAYS Jens (EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM)
    7 WASTYN Emiel (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT) op 2’45"
    8 DELIE Kevin
    (KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI) op 3’20"
    9 MARTYNAS Maniusis
    (DUNKERQUE LITTORAL CYCLISME)
    10 FONTAINE Nicolas (DUNKERKE) op 3’25"
     

    14/07/2011 ELEWIJT - PK (VB) - Piste - Jeugd - Zonder motoren

    Aantal deelnemers:

    15-07-2011 om 12:57 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD JUNIORES TE VRASENE VAN
    FOTO'S WEDSTRIJD JUNIORES TE VRASENE VAN
    WOENSDAG 13/07/2011

    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_8142.JPG 
                                 Aankomst van de winnaar Laurent Pieters.
    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_8189.JPG
    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_8212.JPG

    13/07/2011 VRASENE (O) - Juniores - 96 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 53

    1.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM

    2.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    3.DE CRAEMER Stijn - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.HOUTEKIER Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.DE BOECK Vincent - ISOREX CYCLING TEAM op 52"

    7.VERTONGHEN Maxim - WK NOORD WEST BRABANT

    8.BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    9.PUT Timothy - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    12.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT

    14.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    15.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    20.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM

    29.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    30.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    32.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.GOOSSENS Shani uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    43.BUYL Sam uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW
    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_8140.JPG
    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_8154.JPG
    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_7804.JPG    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_7867.JPG
    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_7832.JPG    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_7982.JPG
                 Angelo De Dobbelaer uit Beveren.
    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_7790.JPG    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_8041.JPG
              Stephen Cuyken uit Nieuwkerken.
    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_7791.JPG    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_8050.JPG
    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_7795.JPG    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_8078.JPG 
    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_7820.JPG    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_8098.JPG
                            Stephen Cuyken
    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_7809.JPG   Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_8083.JPG
                   Shani Goossens uit Sinaai.
    Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_7824.JPG                       Juniores Vrasene 13-07-2011 PMA_7829.JPG
            Ruben Van Steelandt uit Haasdonk.



    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    15-07-2011 om 00:14 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN WOENSDAG 13/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JESSY DRUYTS met haar 8°Seizoenszege bij de Dames Elite !!!
    Proficiat aan KELLY DRUYTS met haar Titel van Provinciaal Kampioen bij de Dames Elite !!!

    Druyts familie PK 13-07-2011 4.jpg
         De eerste 3 van de wedstrijd, Jessy Druyts met zus Kelly en Els Belmans.
    Druyts familie PK 13-07-2011 3.jpg
    Kelly Druyts Provinciaal Kampioen van Antwerpen samen met Els Belmans en
    Liesbet De Vocht op het podium.

    Woensdag 13/07/2011 BUDINGEN-ZOUTLEEUW (VB) - Elite z.c./U23 - 113 km - 02h42min

    Aantal deelnemers: 91

    1.VAN ROY Simon - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.JANS Roy - UCS CRABBE PERFORMANCE op 2"

    3.VANBILSEN Kenneth - DONCKERS KOFFIE JELLYBELLY CYCLINGTEAM op 4"

    4.VAN GOIDSENHOVEN Kurt - VAN GOETHEM/PRORACE CT op 5"

    5.VANDYCK Niels uit Puurs - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 7"

    6.DEGUELLE Christopher - la royal pedale saint-martin op 9"

    7.VAN ROY Stijn - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 10"

    8.SCHEPMANS Niels - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN op 15"

    9.SAVO Michael - VC HAUT PAYS op 55"

    10.STEVENS Timothy - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

     

    13/07/2011 HOEGAARDEN (VB) - Juniores - 88 km - 02h08min

    Aantal deelnemers: 37

    1.SOENENS Alessandro - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.SWEECK Diether - KDL CYCLINGTEAM op 25"

    3.PANIS Maxim - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.GAUTHIER Germain - TEAM VERANDAS WILLEMS CC CHEVIGNY op 35"

    5.RAMAEKERS Jochen - SPORT EN MOEDIG GENK op 45"

    6.SEMPELS Steven - LOTTO OLYMPIA TIENEN op 1’05"

    7.DELFOSSE Florent - LOTTO PREDICTOR VC ARDENNES

    8.DE BACKER Falko - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9.HOLSBEEK Matthias - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    10.VAN DE KERKHOVE Brent - THOMPSON

     

    13/07/2011 VRASENE (O) - Juniores - 96 km - 02h16min

    Aantal deelnemers: 53

    1.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM

    2.VERMEIRE Jordy - K.V.C. DEINZE VZW

    3.DE CRAEMER Stijn - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.HOUTEKIER Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    5.VANDROMME Evert - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.DE BOECK Vincent - ISOREX CYCLING TEAM op 52"

    7.VERTONGHEN Maxim - WK NOORD WEST BRABANT

    8.BONNE Diego uit De Klinge - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM

    9.PUT Timothy - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.DONDERS Jelle - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    12.DE WAEL Aaron uit Uitbergen - CUBE-FINTRO CT

    14.DE BOCK Stijn uit Zele - ISOREX CYCLING TEAM

    15.VAN WALLE Matthias uit St.Niklaas - ISOREX CYCLING TEAM

    20.HUYGHE Yenthell uit Kruibeke - RUDYCO CYCLING TEAM

    29.RELAES Damiaan uit Zwijndrecht - RUDYCO CYCLING TEAM

    30.VAN STEELANDT Ruben uit Haasdonk - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    32.VAN DEN BRANDEN Brecht uit St.Gillis - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    39.GOOSSENS Shani uit Sinaai - PWC ALIPLAST

    43.BUYL Sam uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    13/07/2011 ARENDONK (A) - Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap - 81 km - hmin

    Aantal deelnemers: 59

    1.JESSY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 (Junior)

    2.KELLY DRUYTS uit Wilrijk - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 (Provinciaal Kampioen)

    3.BELMANS Els - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    4.DE VOCHT Liesbet - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    5.DEVESTELE ADELINE - GKV CYCLING TEAM

    6.GRANT Emma - RAPHA CONDOR CC

    7.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.VYNCKE Elke - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

    9.DE BAAT Kim - J&G CYCLING TEAM

    10.DE ROOVER Eline - AA DRINK/ LEONTIEN.NL

    19.NOBUS Anja uit Waardamme - GKV CYCLING TEAM

    32.VANDERMEULEN Cindy uit Stekene - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    53.CROKET Gilke uit Bornem - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
    Druyts familie PK 13-07-2011 aankomst.jpg Druyts familie PK 13-07-2011 2.jpg
    Druyts familie PK 13-07-2011 5.jpg
    Druyts familie PK 13-07-2011 6Kelly.jpg

     13/07/2011 ARENDONK (A) - Amateurs + Masters - Provinciaal Kampioenschap - 01h25min
    Am. + M. A: 75,6 km - Aantal deelnemers: 32

    1.VAN OPSTAL Philippe - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    2.THYS Steven - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    3.VERELST Bert - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    4.ARITS Steven - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    5.CLEEREN Tom - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    6.PEETERS Bart - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    7.THIJS Rik - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    8.CUYLITS Gunther - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT

    9.BERGHMANS Bart - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    10.LOOS Glen - KRIEKEL CYCLING TEAM TESSENDERLO op 37"

    14.SUYKERBUYK Ben uit Essen - LUDO PEETERS CYCLING TEAM BRASSCHAAT op 58"

     

    M. B: 76,8 km - Aantal deelnemers: 13

    1.VERDONCK Patrick - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.WELLENS ERIC - DAGVERGUNNING

    3.HERMANS STEFAN - DAGVERGUNNING

    4.SMOLDERS Frank - AFDELING ANTWERPEN – WBV op 37"

    5.LAHOU Rudy - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

     

    M.C.: 76,8 km - Aantal deelnemers: 5

    1.VAN ROY Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    2.VERWIMP Luc - ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE

    3.VAN EYNDT Jozef - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    4.VANDE KERKHOF Robert - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

     

    Foto's: Greta Van Dijck

    15-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    14-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN

    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE SINAAI VAN
    ZATERDAG 09/07/2011

    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8883.JPG WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8882.JPG
                                  
      Aankomst van de winnaar Guy Smet die meteen zijn 7de zege liet optekenen.

    Zaterdag 09/07/2011 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h34min
    Aantal deelnemers: 106

    1.GUY SMET uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    2.O SHEA GLENN

    3.BULTYNCK Kenneth - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    4.HEIRBAUT Tony uit Belsele - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    5.TEN HARTOG Guy uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.BAGDONAS Gediminas - AN POST SEAN KELLY TEAM

    7.LARSEN MORTEN - BLUE WATER

    8.VERCAUTEREN Tim uit Belsele - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    9.VAN DE VEIRE Pieter - DMC- CYCLING TEAM

    10.VANDERMAST Kevin uit Wuustwezel - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    13.D`HONDT Bram - PWC ALIPLAST op 45"

    16.DE BOSSCHER Koen uit Kalken - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM     

    18.VAN LANDEGHEM Kurt uit St.Gillis - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    22.DIELEMAN Michiel uit Hamme - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’00"

    26.AURIMAS VARNA - PWC ALIPLAST

    30.PERSOON Joeri uit Stekene - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    31.GADLIAUSKAS MARIUS - PWC ALIPLAST op 2’23"

    34.MAES Vincent uit Stekene - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    36.DE GREYT Willem uit Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    46.JASPERS DAVY - ILLI BIKES CT VZW

    50.BAEYENS Gert uit Overmere - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    51.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.DE ROOS Patrick uit Moerbeke - SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA

    60.OTT Stefan uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW
    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_7710.JPG WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_7691.JPG
               Guy Smet met speaker Ivan Elegeert.                                             Guy omringd met zijn trouwe supporters.
    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8432.JPG                          WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8676.JPG
    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8720.JPG WBV Sinaai 9-7-2011 EZCPMA_8588.JPG
    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8728.JPG WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8844.JPG
    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8739.JPG                        WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8743.JPG
    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8796.JPG  WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8534.JPG
    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8798.JPG WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8487.JPG
    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8664.JPG                    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8463.JPG
    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8474.JPG WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8565.JPG
    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8457.JPG                                    WBV Sinaai 9-7-2011 EZC PMA_8841.JPG

    Maes Pierre KOP.jpg
    Foto's: Pierre Maes (HET TEAM OF CYCLING NEWS.NU)
    Bewerking: Kenny Janssens

    14-07-2011 om 23:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    UITSLAGEN MINIEMEN

    WAC 11-07-2011 Wac met prijzen.jpg
    Zondag 10/07 Stekene

    8 jaar – 11 dln

    Angelo Van Landeghem
    Mocht niet starten in de wedstrijden omdat hij nog maar 7 jaar is maar nam wel deel aan de tijdrit met een goed resultaat. 8ste van de 11dln.
    WAC 11-07-2011 Angelo tijdrit.jpg

    WAC 11-07-2011 Angelo.jpg

    9 jaar - 19dln
    Jado Bleyenberg einduitslag 1ste
    tijdrit 1ste
    wedstrijd 2de
    WAC 11-07-2011 Eerste pl Jado.jpg
    WAC 11-07-2011 Jado tijdrit.jpg
    WAC 11-07-2011 Jado wedstrijd.jpg
    10 jaar – 25 dln 
    Sybren Van Houten einduitslag 2de
    tijdrit 5de
    wedstrijd
    1ste  
    WAC 11-07-2011 Sybren finish.jpg
    WAC 11-07-2011 Sybren tijdrit.jpg
    WAC 11-07-2011 Tweede pl. Sybren.jpg
    Nicolien van Bellen einduitslag meisjes 3de
    tijdrit 3de
    wedstrijd 3de
    WAC 11-07-2011 Derde pl. Nicolien.jpg 
    WAC 11-07-2011Nicolien tijdrit.jpg
    WAC 11-07-2011 Nicolien wedstrijd.jpg

    11 jaar - 38dln
    Indy Apers einduitslag
    21ste
    tijdrit 20ste
    wedstrijd 21ste
    WAC 11-07-2011 Indy tijdrit.jpg
    Quinten Huybrechts einduitslag 37ste
    tijdrit 38ste
    wedstrijd 36ste
    WAC 11-07-2011 Quinten tijdrit.jpg
    Pieter Pieters
    Eerste keer deelgenomen aan de tijdrit met een goed resultaat 32ste. In de wedstijd mocht hij nog niet starten wegens nog geen vergunning.
    WAC 11-07-2011 Pieter tijdrit.jpg
    WAC 11-07-2011 pieter.jpg 


    Tekst en foto’s: Dave Bleyenberg

    Bewerking: Kenny Janssens

    14-07-2011 om 23:36 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan JEROEN DAS met zijn 2°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Das Jeroen KOP.jpg
    Dinsdag 12/07/2011 HOUTEM-VILVOORDE (VB) - Elites m.c./z.c./U23 - 163 km - 03h39min

    Aantal deelnemers: 83

    1.EECKHOUT Niko - AN POST SEAN KELLY TEAM

    2.BLYTHE ADAM - OMEGA PHARMA LOTTO op 2"

    3.DE NEEF Steven - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 4"

    4.MC NALLY Mark - AN POST SEAN KELLY TEAM"

    5.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 8"

    6.DOCKX Bart - LANDBOUWKREDIET

    7.DELFOSSE Sébastien - LANDBOUWKREDIET op 36"

    8.SIJMENS Nico - COFIDIS

    9.DEVILLERS Gilles - GS WALLONIE-BRUXELLES CREDIT AGRICOLE

    10.HOLLANDERS Dries - AN POST SEAN KELLY TEAM

    56.VAN HECKE Preben uit Berlare - TOPSPORT VLAANDEREN – MERCATOR op 6’12"

     

    12/07/2011 KEERBERGEN (VB) - Elite z.c./U23 - 114,4 km - 02h35min

    Aantal deelnemers: 74

    1.MCLAY Daniel - OMEGA PHARMA LOTTO

    2.VAN ROY Simon - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    3.WANTE Melvin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    4.SEGERS Joren - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 7"

    5.VERBEEK Dieter - VAN EYCK SPORT

    6.BEYENS Yoeri - SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT

    7.ZEGERS Kristof - CYCLINGCHAMPS

    8.DE BAERDEMAEKER Kjell - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    9.VAN DE MIEROOP Sam - WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.

    10.ROELEN Jef - K. EDEGEM BICYCLE CLUB - BMX R

    11.WIELANDT Sven uit Beveren - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    19.VANHOVE David uit Beverlo - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM op 2’07"

    42.VAN STAEYEN Kevin uit Schoten - PWC ALIPLAST

     

    12/07/2011 ROESELARE - BEITEM (W) - Elite z.c./U23 - 114 km - 02h48min

    Aantal deelnemers:

    1.VAN LERBERGHE Bert - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    2.LEFEVER Nico - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM

    3.MINNE Stijn - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    4.SMET Guy uit Kruibeke - PWC ALIPLAST

    5.VANDRIESSCHE Dieter - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    6.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    7.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

    8.BOUVRY Dieter - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    9.NAUWYNCK Stijn - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    10.DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW op 1’10"

     

    12/07/2011 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h45min

    Aantal deelnemers: 65

    1.VERHAEGEN Christophe - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    2.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    3.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    4.MARTENS Valentijn uit Stekene - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    5.STERCK Gunter uit Klein-Sinaai - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    6.BRACKE Thomas - DMC- CYCLING TEAM

    7.SCHOONACKER Jehudi - ARDILLES CYCLING TEAM

    8.ONGENA Thomas uit Berlare - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 3’27"

    9.O SHEA GLENN - NORWOOD

    10.VAN CLEEMPUTTE Timmy - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    11.NAESEN Oliver uit Berlare - VAN DER VURST CYCLING TEAM

    22.DE LANDTSHEER Steven uit Kalken - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    39.LAUREYS Simon uit Lokeren - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    45.VAN HESE Stijn uit Belsele - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    49.BAEYENS Bart uit Overmere - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    54.VAN DE VYVER Greg uit Waasmunster - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    57.MICHILS Tom uit Moerbeke - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    Maandag 11/07/2011 – WIELERRONDE HEERLE (Ned) -  Elite z.c./U23 - 80 km - Criterium

    Aantal deelnemers:

    1 JEROEN DAS uit Kalmthout

    2 Jurriën Bosters (Steenbergen)

    3 Pieter Israel (Kruiningen)

    4 Marco Kuijvenhoven (’S-Gravenzande)

    5 Danny Vrolijk (Schipluiden)

    6 Gerwin de Regt (Nispen)

    7 Tijl van der Steeg (Winkel)

    8 Michiel Jumelet (Bruinisse)
    9 Kota Sumiyoshi (Essen)

    10 Davy Jaspers (St.Willebrord)

    14-07-2011 om 23:35 geschreven door kenny


    13-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.GROEPSTRAINING BEVEREN VAN WOENSDAG 13/07/2011

    Dijk polder Prosperpolder 1


    Onder leiding van Kenny Jannsens en Walter Meseure vertrokken Woensdagnamiddag om 14h00 thv Buyl Sport te Beveren 4 POLDERRENNERS voor de zomertrainingsrit naar Terneuzen.
    Wegens de hevige neerslag van de laatste 24 uur en het zeer betrokken weer kwamen slechts 4 renners opdagen om te gaan beuken tegen de wind en de regen. Op de tegenwind trokken we blokken van 5 minuten en in de meewind kwam elke renner 10 minuten op kop zodat we alweer van een kwaliteitstraining mogen spreken. Michel Van Osselaer sloot even aan thv Absdale maar zette de weg alleen verder, zodat we met 4 renners gans de rit afwerkten aan een goed tempo. Het bleef trouwens gans de rit droog, buiten enkele spatjes thv Walsoorden.
    De afstand bedroeg 96 km tot Beveren en met de extra lus naar Den Es, Zwijndrecht en Melsele bedroeg de afstand 125 km, het gemiddelde was goed voor 34,5 km/h.

    Reden mee vandaag : Jan Vlegels , Walter Meseure , Chris Bolssens en Kenny Janssens.

    13-07-2011 om 22:25 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN HET VANOMOBIL MTB TEAM

    Banner Vanomobil Cycling 2010

    SANKT-VITH: BELGACOM GP

     

    De voorlaatste wedstrijd van de Belgacom GP vond plaats op Zondag 2 Juli in Sankt-Vith. De renners kregen er een alles omvattende omloop voorgeschoteld met nijdige klimmetjes, technische afdalingen en single tracks en wat vlakke recuperatiestukken. Door het goede weer lag het parcours er ook nog eens droog bij, kortom een hele mooie wedstrijd voor de deelnemers.

     

    KIDS

    De kids reden vroeg met een gezamelijke start voor Brain De Graeve, Jason De Graeve en Nico Polfliet. Na en lange vlakke start waren de plaatsen bijna gekend, Brain De Graeve juist niet mee met de kopgroep en Jason De Graeve bijna in zijn wiel, bleven strijden. Het leverde Brain De Graeve (12 jaar) een 8ste plaats op, Jason De Graeve (11 jaar) behaalde een 3de plaats. Nico Polfliet had terug ademproblemen maar werd toch nog 12de en begint stilletjes aan zijn afdalingsspook te overwinnen. Tibo Ryckaert (13 jaar) startte in de reeks 13 en 14 jarigen en behaalde een 10de plaats.

     

    FUNKLASSE

    Vervolgens was het aan de funklasse, die een iets ingekorte omloop onder de wielen geschoven kregen. Vooraan was er opnieuw geen houden aan Robin Porters, die steeds meer zijn favorietenrol voor het nakende BK in de verf zet. Opnieuw kon hij zijn techniek perfect uitbuiten en wist zo met groot machtsvertoon de eerste plaats weg te kapen, voor Nick De Vries en Karel De Wael.

     

    Filip Van Hecke:

    Reed halfweg koers voor een 3de plaats met Karel De Wael.

    “Net voor het ingaan van de slotronde sloeg het noodlot toe: lekke achterband! Noch een bommetje lucht, noch een spuitbusje schuim konden baten zodat ik op een lekke achterband naar de “pits” reed. Ik kon nog een reservewiel steken en verder rijden, meer dan een 19° plaats zat er niet meer in en ook het eindklassement kan ik nu vergeten. Revanche in Geraardsbergen??” Was het relaas van Filip Van Hecke.

    Vanomobil St.Vith 1.jpg 
    Vanomobil St.Vith Filip Van Hecke.jpg

    Steve De Witte:

    Hij stond 5de geklasseerd in de Belgacom Cup en was meteen mee met de top 5 maar kettingproblemen gooiden roet in het eten. Een 15de plaats was zijn resultaat.

     

    MASTERS 1 & 2

    Bij de Masters1 en 2, die samen met de Juniores hun wedstrijd reden net voor de Elites, streden Peter Douha, David Hayen, Davy Thienpont en Mario Meert in de Masters1 categorie. Peter Douha, die na Paal zijn tweede wedstrijd na lange tijd van afwezigheid reed, bevestigde opnieuw dat zijn basisconditie van het voorjaar niet weg was en reed naar een knappe 5de plaats. Ook David Hayen, Mario Meert en Davy Thienpont reden een verdienstelijke wedstrijd en strandden respectievelijk op een 15de, 18de en 19de plaats. Vooraan was er weer niets te beginnen tegen een uiterst sterke Geoffrey Maes, die de wedstrijd won voor Gerrit Delfosse en Mark Donné.

     

    Peter Douha:

    Na wat verwarring aan de start zat Peter Douha meteen in 2de positie na Geoffrey Maes. De moeilijkste klim in de omloop zorgde ervoor dat Delfosse, Verstraete, Parys en Donné voorbij kwamen en dat hij bij het afsluiten van de 1ste ronde op een 5de stek reed. Telly Parys en Peter Douha bleven tot de laatste ronde samen, maar dan moest hij hem toch laten rijden om uiteindelijk 5de te worden in zijn eerste Belgacom GP. “Ben hier best tevreden mee en dit is toch weer een teken dat de conditie in stijgende lijn zit”, aldus Peter Douha.

    Vanomobil St.Vith Peter Douha.png 

    David Hayen:

    Hij reed ongeveer 3 ronden rond de 10de positie maar verloor enkele plaatsen op de uitloper van de steile klim. Kon net niet aanpikken met het groepje dat hem voorbij reed en behaalde een 15de plaats.

    Vanomobil St.Vith David Hayen en Davy Thienpondt.png 

    Davy Thienpont:

    Na een goede start toch nog teveel foutjes gemaakt met als resultaat een 19de plaats.

     

    Mario Meert:

    Voelde zich goed en duelleerde met Davy Thienpont met als resultaat een 18de plaats.

     

    Bij de Masters 2 won Kurt Tempst opnieuw souverein voor Ronny Geerts en Bart Feyaerts. Voor Vanomobil reed Mark Van Acker naar een 23ste plaats.

     

    Marc Van Acker:

    De start verliep goed en Marc kon heel goed opschuiven maar bij het indraaien van de singletracks en het bosgedeelte begon de rug tegen te spartelen. In de beklimmingen miste hij de kracht en heeft dan maar op karakter de wedstrijd uitgereden.

    Het voordeel is dat Marc Van Acker nu een mooi extra lusje kan breien aan de Police Bike Marathon van 21/08/2011 dewelke hij organiseert. Hierbij is iedereen welkom en er is meer info te vinden op http://policebikemarathon2011.webs.com/

    Vanomobil St.Vith Van Acker Marc.png 

    ELITES & BELOFTEN

    Bij de Elites en Beloften kwamen er opnieuw vele grote namen uit het veldrijden opdagen. Naast Sven Nys reden ook Wellens, Vantornout, Pauwels en Page mee, en van Nederlandse zijde onder andere De Knegt, Becking, Peters en Van Der Heijden. Voor het Vanomobil-team opnieuw de gebruikelijke drie met Davy Huygens, Maarten Wauters en Jeroen Van De Vijver.

     

    Vooraan ontstond er al snel een trio met Van Hoovels, Nys en Van Der Heijden, dit groepje reed samen rond tot de voorlaatste ronde. Dan moest Van Der Heijden, nota bene eerstejaars belofte, eraf en streden Van Hoovels en Nys voor winst. In een millimeterspurt haalde Belgisch kampioen Van Hoovels het voor Nys, Van Der Heijden werd derde en eerste belofte. Voor het Vanomobil-team reed Davy Huygens opnieuw vrij sterk, al moest hij de laatste 2 ronden wat gas terug nemen omwille van een opspelende rug. Toch kon hij op een knappe 22ste plaats eindigen. Maarten Wauters reed een mindere wedstrijd en eindigde op een 35ste plaats, Jeroen Van De Vijver kwam als 59ste over de meet.

     

    Davy Huygens:

    Na een bezoek aan de Osteopaat startte Davy met gemengde gevoelens en hoopte dat de rug het vol hield. De eerste ronden reed hij rond de 17de positie maar de problemen met de rug kwamen terug met als resultaat een 22ste plaats. In het klassement van de Belgacom Cup staat Davy Huygens nu op een 5de plaats.

    Vanomobil St.Vith Davy Huygens.png 

    Maarten Wauters:

    Zit momenteel in een dipje wegens de opeenstapeling van de vele wedstrijden en trainingen, heeft dus nood aan wat rust om de batterijen terug op te laden. De wedstrijd begon goed maar steeds meer renners staken voorbij met als resultaat een 35ste plaats.

    Vanomobil St.Vith Maarten Wauters.png 

    Jeroen Van De Vijver:

    Na een snelle start met dank aan de wegkoers te Wachtebeke viel Jeroen terug en geraakte niet in het ritme. De voorlaatste ronde kreeg hij uiteindelijk de goede benen te pakken en zat in een goed groepje maar de 80% regel besliste er anders over met gevolg einde wedstrijd. Een 59ste plaats was het gevolg.

    Vanomobil St.Vith Jeroen Van De Vijver.png 

     

    Tekst en foto’s: Filip Van Hecke

    Bewerking: Kenny Janssens

    13-07-2011 om 22:24 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE RAMSDONK VAN MAANDAG 11/07/2011

    FOTO'S WEDSTRIJD ELITE Z.C. & BELOFTEN TE RAMSDONK VAN
    MAANDAG 11/07/2011

    WBV 11-7-11-ramsdonk 111.jpg

                              Aankomst van de winnaar Henryk Cardoen.

    11/07/2011 RAMSDONK (KAPELLE OP DEN BOS) (VB) - Elite z.c./U23 - 115,9 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 58
    1 CARDOEN Henryk
    (ASFRA RACING TEAM)
    2 KERKHOFS Mathias (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 VAN UFFEL Willem (STAR CYCLING TEAM)
    4 CRABBE Kevin (VAN EYCK SPORT)
    5 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    6 VAN LOOY Jurgen (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    7 LAEREMANS Bart (VAN EYCK SPORT)
    8 VERBEEK Dieter (VAN EYCK SPORT)
    9 METTEPENNINGEN Stijn (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    10 ROSCAM Andy (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    14 VAN REETH Ken (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    31 GEERTS Domien (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    40 BAEYENS Bart (POORTEN FERYN TEAM)
    50 TORFS Robby (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    WBV 11-7-11-ramsdonk 060.jpg

            De latere winnaar Henryk Cardoen aan de leiding te Ramsdonk.

    WBV 11-7-11-ramsdonk 099.jpg 

    Met nog negen ronden te rijden en Kevin Van De Keer aan de leiding.

    WBV 11-7-11-ramsdonk 101.jpg 

    Koen Vertommen aan de leiding van het peloton, links Stijn Mettepenningen.

    WBV 11-7-11-ramsdonk 103.jpg 

                                                Doortocht peloton.

    WBV 11-7-11-ramsdonk 104.jpg 

                                                           Doortocht peloton.
    WBV 11-7-11-ramsdonk 105.jpg
                                                      Doortocht peloton.

    WBV 11-7-11-ramsdonk 118.jpg
                    Aankomst van het peloton die spurten voor de 8ste plaats.

    WBV 11-7-11-ramsdonk 120.jpg
                        Pelotonspurt voor de 8ste plaats met Dieter Verbeek.

    WBV 11-7-11-ramsdonk 125.jpg 

    Robby Michiels uit Nieuwenrode kwam aan de speaker
    uitleggen wanneer hij terug de competitie hervat.


    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    13-07-2011 om 20:19 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN DINSDAG 12/07/2011

    vwf.JPG








    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 4°Seizoenszege in de Catg.F !!!
    Hoof Roger KOP 2011.png
    Dinsdag 12 juli - Burst (9420)

    A-reeks
    1 Tom PENNINCKX
    2 Danny Saelens
    3 Johan De Roeck
    4 Bjorn Lison
    5 Wim Maes
    6 Thomas Heuvelmans
    7 Peter Vermassen
    8 Joris Cosyn
    9 Wim Bas
    10 Steven De Meydts
    VWF 12-7-11-burst crit 080.jpg
                                       Winnaar Catg.A Tom Penninckx.

    C-reeks
    1 Frank GEETS
    2 Rudy Thomas
    3 Dirk De Schrijver
    4 Pieter Vermeulen
    5 Alain Bogaert
    6 Nico Van Der Haegen
    VWF 12-7-11-burst crit 079.jpg
                                           Winnaar Catg.C Frank Geets.

    D-reeks
    1 Willy VAN HERREWEGHE
    2 Dany De Backer
    3 Francis De Ridder
    4 Rene De Brucker
    5 Rudi Berwart
    6 Yvan Van Der Slagmolen
    7 Dirk Rijmenams
    8 Kris Schockaert
    9 Jan Moreels
    10 Johny Van Der Slagmol

    VWF 12-7-11-burst crit 051.jpg
                                   Winnaar Catg.D Willy Van Herreweghe.
     

    E-reeks
    1 Patrick VAN RENTERGHEM
    2 Danny De Coninck
    3 Joost Pieters
    4 Luc Van Mol
    5 Pierre Remory
    6 Harmel Van Den Bossche
    7 Benny D'Haese
    8 Jos Maes
    9 Danny Paridaens
    10 Robert Maldrie
    VWF 12-7-11-burst crit 033.jpg
         Winnaar Catg.E Patrick Van Renterghem en winnaar Catg.F Roger Hoof.
    VWF 12-7-11-burst crit 017.jpg
                                Aankomst Catg.E met Patrick Van Renterghem.

    F-reeks
    1 ROGER HOOF (St.Niklaas)
    2 Herman Van den Borre
    3 Hubert Dhondt
    4 Hugo Tuypens
    5 Robert Emonds
    6 William De Cremer
    7 Andre Ceurens
    8 Jozef Saerens
    9 Gilbert Vandenheuvel
    10 Luc De Cock

    13-07-2011 om 13:20 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.SENGERS LADIES CYCLING TEAM - NIEUWSBRIEF JULI 2011
    Sengers Ladies Juli 1.JPG
    Sengers Ladies Juli 2.JPG

    Bron: Sengers Ladies Cycling Team

    13-07-2011 om 13:08 geschreven door kenny


    12-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.FILMOPNAMES WEDSTRIJD VWF TE LIERDE VAN ZONDAG 10/07/2011
    vwf.JPG






    FILM CAT A
     


    FILM CAT C



    FILM CAT D
     


    FILM CAT E




    Filmopnames: Chris Van Der Straeten

    12-07-2011 om 13:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 17 JULI - EUROPEES KAMPIOENSCHAP VWF TE TEMSE
    vwf.JPG
    Europees Kampioenschap VWF te Temse 2011.png

    Bron: Marc Verhaeghen

    12-07-2011 om 13:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/07/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan FRANKY VAN OYEN met zijn 15°Seizoenszege in de Catg.B !!!

    Van Oyen Franky KOP 2011 1.jpg
    Maandag 11 Juli 2011 – ADEGEM (9991)

    Categorie A/B: (42 dln)

    1.FRANKY VAN OYEN (Zulte, winnaar cat. B)

    2.Nico Verwee (B2)

    3.Paul Rooseparck (Laarne, winnaar cat. A)

    4.Kristof Gryson (A2)

    5.Kevin Vleurinck (A3)

    6.Jarno Verhofstadt (A4) 7.Luc De Duytsche (B3) 8.Jochen Heylens (A5) 9.Alex Goossens (Vrasene B4) 10.Steven Landuyt (B5) 11.Kristof Dhondt (B6) 12.Tom Vander Hoogstaeten (A6) 13.Vincent Brunel (B7) 14.Kenny Maenhout (A7) 15.Maarten Burm (A8) 16.Paul Van Roeyen (B8) 17.Arno De Wispelaere (A9) 18.Jurgen Mestagh (B9) 19.Steven De Clercq (B10) 20.Pascal De Vos (B11) 21.Glenn Ryckelinck (B12) 22.Jens Daems (A10) 23.Bart Vlerick (A11) 24.Kurt Heyrman (B13) 25.Pascal Renard (B14) 26.Dennis Nevejans (A12) 27.Axel Wille (A13) 28.Jasper Dhoore (A14) 29.Bart Bonne (B15) 30.Kristof De Vos (B16)

    Categorie C/D: (42 dln)

    1.Patrick Vanmaekelbergh (Wenduine, winnaar cat. C)

    2.Stefan Adriaenssens (Burcht C2)

    3.Nico Debaes (Desselgem C3)

    4.Wim Heyndrickx (Vrasene C4)

    5.Hans Ardeel (C5)

    6.Frank Van Hoeymissen (Rupelmonde C6) 7.Peter Verhofstadt (C7) 8.Mario Lammens (Maldegem, winnaar cat. D) 9.Patrick Van Renterghem (D2) 10.Danny Van Oyen (Deinze D3) 11.Wim Braet (C8) 12.Geert Van Speybroeck (C9) 13.Danny De Coninck (D4) 14.Chris Fraeyman (C10) 15.Evert Eckhardt (D5) 16.Peter Kerckaert (D6) 17.Koen Francois (C11) 18.Philip Wittoek (D7) 19.Rudi Rabout (Heinkenszand C12) 20.Gino Beauprez (C13) 21.Franky De Tremerie (C14) 22.Jozef De Naeghel (D8) 23.Geert Vermassen (D9) 24.Marc Vanparrys (C15) 25.Geert Roegiers (C16) 26.Olivier Vaerewijck (C17) 27.André Bultinck (D10) 28.Vic Peeters (D11) 29.Jan Reubens (C18) 30.Tom D'hooghe (C19)

    12-07-2011 om 13:03 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/07/2011

    waod_3.jpg

    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 3°Seizoenszege in de Catg.G !!!

    Proficiat aan FREDDY DE BLICK met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.G+ !!!
    Proficiat aan LEO MARES met zijn Titel van Belgisch Kampioen bij de Politie
     +51 jaar !!!

    Hoof Roger KOP 2011.png    De Blick Freddy KOP 2011 2.jpg    Mares Leo KOP 2011.jpg

                 Roger Hoof                        Freddy De Blick                          Leo Mares

    Maandag 11 Juli 2011 – MENDONK (9042)
     

    Categorie E:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned)

    2.Ronald De Scheemaeker

    3.Philippe Lacquet

    4.Etienne Claus (Waasmunster)

    5.Georges Vergauwe

    6.Rudi Van Steelandt


    Categorie F1/F2:

    1.Florent De Leersnyder (Oostrozebeke, winnaar cat. F2)

    2.Jozef Deneef (Denderleeuw, winnaar cat. F1)

    3.Dirk Blommaert (St.Niklaas F2-2)

    4.Helmuth Tas (F1-2)

    5.Jos Lissens (F1-3)

    6.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-4) 7.Willy Wauters (F1-5) 8.Noël Rogge (F2-3) 9.Eddy Van Den Abeele (F1-6) 10.José Hoebeke (F1-7) 11.Robert Maldrie (F2-4) 12.Roland Boulard (F2-5) 13.Rudy Baeyens (F1-8) 14.Daniel Hauttekeete (F2-6) 15.Dirk Caekebeke (F1-9) 16.Paul Hunninck (F2-7) 17.Emmanuël De Loor (F1-10) 18.Wim Van Den Heuvel (F1-11) 19.Mark Hemelsoet (F2-8) 20.Marc Colpaert (F2-9) 21.Eddie an Leirberghe (F1-12) 22.Dirk De Cauwer (Hamme F1-13) 23.Tony Baudonck (F1-14) 24.Pascal Cornand (F2-10)

    Categorie G:

    1.ROGER HOOF (St-Niklaas)

    2.Karel Heirbaut (Belsele)

    3.Luc Snels

    4.Julien Vyvey

    5.Willy Roels

    6.Luc Cocquyt 7.Theo Coudyzer 8.John Heyndrickx (Nieuwkerken) 9.Ludo Opdebeek 10.Roland Van Imschoot 11.Marinus Lockefeit 12.Erik Vandersteen 13.Eric De Wilde 14.Luc De Cok 15.Robert Robijns 16. Freddy Vervennne 17.Roger Den Tijjn 18.Luc Van Robbroec

    Categorie G+:

    1.FREDDY DE BLICK (Beveren)

    2.Gerard Mariën (Schoten)

    3.Roy Rhodes

    4.Werner Dullaert (St.Gillis)

    5.Joseph D'Hont

    6.Gerrit Hairwassers 7.Denis Keynen 8.Mathieu Mercken 9.Ko Tolhoek 10.François Brouwers 11.Clement Saelens 12.Armand Mols 13.Gerard Devleeschauwer 14.Will Kohlhaas 15.Ferdinand Moerman 16.Hervé Verstuyft 17.Roger De Breuker 18.Jean-Pierre Pepermans 19.René Van Reeth 20.Paul De Geynst 21.Freddy Van Impe 22.Ortaire Stevens 23.Guus Schuller

    Categorie G++:

    1.Lucien Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Jan Van Boxtel

    3.Joseph Boone

    4.Trevor Fenwick

    5.René Colman (St.Niklaas)

    6.Edward Battersby 7.Daniël Jooris 8.Georges Michiels 9.Jef Verheyen 10.Daniel Cornu

    Kampioenschap van België Politie

     

    Categorie tot 40 jaar:

    1.Michel Vereecken

    2.Kurt Geysen

    3.Romain Denis

    4.Thierry De Bilde

    5.Kevin Van den Eeckhout

    6.Jeroen Haest 7.Bert Dockx 8.Glenn Van Hoenacker 9.Steven De Wilde 10.Nico Thijs 11.Sven Van Hoey 12.Peter Michiels 13.Meloro Bos 14.Edwin France 15.Dave Permentier 16.Sergio Ferrari 17.Stijn Jongeneelen 18.Tommy Weeckers 19.Roland Weytjens 20.Antoine Paternoster 21.Yoeri Coopman 22.Joachim De Moor 23.Nico Verstegen 24.Pieter Clement 25.Rene Fathe 26.Stephane Brams 27.Clement Strauch 28.Youri Robard 29.Dimitri Smekens 30.Joel Breurs

    Categorie +41 jaar:

    1.Marc Schepers

    2.Dany Verzele

    3.Stefan Dhoore

    4.Wim Meir

    5.Pedro Mollet

    6.Cris Devlier 7.Marc Vanacker 8.Christ Sabbe 9.Daniel Dielre 10.Jo Lievens

    Categorie +51 jaar:

    1.LEO MARES (Beveren)

    2.Patrick Provoost

    3.Nico Wijnen

    4.Benny Coen

    5.Mark Wittock

    6.Denis Keynen

    Categorie Dames:

    1.Caroline Van Peteghem

    12-07-2011 om 13:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWV RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/07/2011

    Vlaamse Wielrijders Vereniging Banner 2011 3.jpg
    Maandag 11/07/2011 - Wortel

    Categorie A/B

    Aantal deelnemers: 69
    1-Glen Loos
    2-Bart Vanden Wyngaerd (B)
    3-Rik De Vree (B)
    4-Tom Leysen
    5-Philippe Van Opstal
    6-Kim Van Dingenen 7-Erik Wellens (B) 8-Peter Dockx (B) 9-Wesley Van Den Broeck 10-Jef De Boeck 11-Andy Van Dijck (B) 12-Ben Suykerbuyk (Essen) 13-David Rens (B) 14-Steven Thys (B) 15-Raf Mertens 16-Peter Bocken (B) 17-Ovi De Keyser (B) 18-Kenneth Speltinckx 19-Bart Berghmans 20-Tom Van De Poel (B) 21-Yves Boenders (B) 22-Rudi De Rijk 23-Klaas Stijnen 24-Kristof Verschueren 25-Kristof Martens 26-Pieter lenaerts 27-Piet Hereijgers (B) 28-Hans Mertens 29-Kevin Damen 30-Tom De Meyer

    Categorie C
    Aantal deelnemers: 32
    1-Patrick Verdonck
    2-Marc Vekemans
    3-Jan Van den Brande
    4-Luc Raeymaekers
    5-Andre Aertgeerts
    6-Henri Hermans 7-Luc Verheyen 8-Danny Eyckmans 9-Herman Proost 10-Alex Ackermans 11-Marc Ceuster 12-Walter Marijnissen 13-Wim Van Thielen 14-Jos Van craen 15-Luc Aerts 16-Ronny Govers 17-Jean Pol Tasset 18-Danny Van Hoof 19-Eric Vansteertehgem 20-Kris Govers

    Categorie D
    Aantal deelnemers: 12
    1-Heulens Marc
    2-Etienne Peeters
    3-Hugo lismont
    4-Chris Geerts
    5-Ronny Smolders
    6-Andre Volkaerts 7-Staf Lievens 8-Francy Baptist 9-François Coppers (Lokeren) 10-Walter Thienpont 11-Nele Van Maldeghem 12-Klein

    Categorie E:
    Aantal deelnemers:10
    1-Georges Vonckx
    2-Jan Van Hove
    3-Willy Van Herck
    4-Ludo De Bakker
    5-Meester De Raymund
    6-Jaak Dekkers 7-Peter Gramser 8-Michel Bousard 9-Frits Knoops 10-Dias Herman

    12-07-2011 om 13:02 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.WIELERNIEUWS VAN KON. HOBOKEN WAC TEAM VZW

    WAC Hoboken Banner 2011.jpg
    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met de Titel van Provinciaal Kampioen bij de jongens 12 jaar !!!

    Van Houte Gerben PK 2011 huldiging wegrit.JPG
    Aspiranten – Provinciaal Kampioenschap

    Zondag 10/7 Haaltert

    12 jaar – 37 dln

    Tijdrit: Gerben Van Houte - 3de plaats (brons)
    Van Houte Gerben PK 2011 podium tijdrit.JPG Van Houte Gerben PK 2011 start Tijdrit.JPG
    Wegrit: Gerben Van Houte – 1ste plaats

    Van Houte Gerben PK 2011 op kop.JPG
    Van Houte Gerben PK 2011 glad.JPG
    Van Houte Gerben PK 2011 aankomst.JPG
    Van Houte Gerben PK 2011 podium wegrit.JPG

    Van Houte Gerben PK 2011 alle OVL kampioenen.JPG 

    Baert Ajax – 37ste plaats en gevallen (veel beterschap)

    13 jaar - 61 dln

    Beck Cedric – 4de  

    Milliau Vince – 6de

    Apers Ruben – 32ste

     

    14 Jaar - 67 dln

    Vercauteren Toon – 49ste

     

    Zondag 10/7 Antwerpen

    12 jaar - 33 dln

    Scoponi Dante – 3de

    Van Gils Maxim – 10de

    Vandebosch Toon – 13de

     

    13 jaar - 55 dln

    Boden Jarne – 3de

    Commissaris Lucas – 5de

    Van Steensel Mats – 6de

    Pauwels Tijl – 7de

    Vandebosch Victor – 8ste

    Steynen Reno – 11de

    Tielmans Jente – 28ste

    Verbraak Lennert – 32ste

    Gabriels Senne – 38ste

    Palinckx Mats – 40ste

    Quintelier Yannick – 41ste

    Smets Yentl – 47ste

    Konings Frits – 49ste

     

    14 jaar - dln

    Van Bragt Daan – 6de

    Van Tilborg Brent – 10de

    Hofkens Maikel – 16de

    Verheyen Nick – 17de

    Deckers Robin – 22ste

    Malinckx Mats – 24ste

    COrthout Geoffrey – 39ste

    Vanden Broeck Jordi – 44ste

    Michielsen-Stevens Brent – 45ste

     

    12 jaar Meisjes - 4 dln

    Goossenaerts Chloe – 2de

    MichielsenStevens Sarah – 3de

    Beeckmans Sara – 4de

    Huybrecht Michael
    Matthijs Drumont - Materiaal pech

     

    Nieuwelingen

    Zaterdag 9/7 St.Gillis – 67dln

    9Vercauteren Stef – 9ste

    Goossenaerts Auren – 21ste

    Verscheuren Steve – (gevallen helm stuk en schaafwonden veel beterschap)

    Baert Atlas

    De Ost Jarne

     

    Zondag 10/7 Breendonk – 57dln

    Waterschoot Django – 23ste

    Bastiaens Davy – 25ste

    De Ost Jarne – 27ste

    Van De Wijgaert Axel – 44ste

     

    Allemaal weer goed gereden, de WAC heeft zijn kleuren weer mooi verdedigt !!!

     

    Tekst: Nancy Cappelle
    Foto's: Steven Van Houte

    Bewerking: Kenny Janssens

    12-07-2011 om 00:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ZONDAG 10/07/2011 - MINIEMEN TE STEKENE

    Meer dan 90 miniemen reden in Stekene.

     

    In de Zavelstraat van het Stekense Industriepark, organiseerde Luc Schelfhout voor het eerst een namiddag vol miniemenproeven. Daarmee kregen aangesloten en niet-aangesloten jongens en meisjes van 8 tot 11 jaar, de kans zich eens te tonen. Dat kon in een individuele tijdrit, een wedstrijd op de weg en een fietstocht doorheen de gemeente Stekene. Het geheel werd geleid door de provinciale jeugdopleider Koen Beeckman. Er werd in het industriegebied een omloop uitgetekend van 770 meter.

    In totaal schreven er 93 jongeren in. Daarbij waren ook 12 meisjes (1 bij de 8-jarigen, 2 bij de 9-jarigen, 4 bij de 10-jarigen en 5 bij de 11 jarigen)

    Stekene MINIEM 1 INSCHR 004.jpg 

    Zo verloopt een inschrijving. De ma en pa komen gewoonlijk mee en de renner
    overhandigt zijn persoonlijk wielerboekje aan de begeleiders.
    Alle leeftijden schrijven samen in. De rugnummers liggen op tafel klaar per leeftijd
    en deze voor de meisjes staan op een gele achtergrond.
    Alles wordt ingebracht in de computer en daaruit komt dan de deelnemerslijst.
    Aan tafel staat hier Tjorven Vanparys van de Molenspurters Meulebeke in West-Vlaanderen.

    Stekene MINIEM 3 STUART vd VEL TIJDRIT 010.jpg 
    De start van de tijdrit met Stuart Van de Vel uit Temse.
    Startmeester is Filip Apers van WBV.

    Stekene MINIEM 4 STEFFEN DE CLERCQ TIJDRIT 018.jpg 

    Filip Apers begint aan de aftelling voor de start van Steffen De Clercq van Rudyco Cycling Team Hamme.
    Stekene MINIEM 5 TIJDRITBEGELEIDING 022.jpg
     In de tijdrit worden renners vergezeld door een wieleropleider.

     

    8 JARIGEN

    De jongste leeftijdsgroep kreeg 11 deelnemers. De tijdrit werd gewonnen door Dries Clauwaert (Gentse Velosport) in 1min27. 2de was Jelle Harteel (CT Westhoek Wervik) in 1min28 en 3de Cedric Van Raemdonck (WT Waasland) in 1min29.

    In de wegwedstrijd over 5 ronden of 3,850 km werd vooraan vooral werk geleverd door Niels Dias (VC Meetjesland), Jelle Harteel, Cédric Van Raemdonck en Dries Clauwaert. In de eindafrekening ging het dan ook tussen hen voor de zege. Van Raemdonck won voor Harteel en Dias. Clauwaert werd pas 6de.

    Zo kwamen op het podium: 1. Jelle Harteel (CT Westhoek)  4p 2. Cédric Van Raemdonck (WT Waasland) 4p en 3. Dries Clauwaert (Gentse Velosport) met 7p. Verder 4.Niels Dias (Meetjesland) en 5. Kean De Picker (Rudyco Hamme).

    De bekers werden overhandigd door de schepen van sport van Stekene, Réno Martens en de schepen van Jeugd Kris Van Duyse.

    Stekene MINIEM 8 PODIUM 8jv.Raemdonck& harteel& clauwert035.jpg 

    Het podium met de schepenen Kris Van Duyse (links) en Réno Martens.
    Vlnr de 8-jarigen Cédric Van Raemdonck, Jelle Harteel en Dries Clauwaert.

    Stekene MINIEM 9 PODIUM 8j meisje hals036.jpg 
        
    Mirthe Hals kreeg de trofee bij de meisjes 8 jaar.

     

    9 JARIGEN

    In deze leeftijdscategorie streden 19 deelnemers voor de punten. In de tijdrit was Robin Orins (KSV Deerlijk) de beste met een tijd van 1min13. Als 2de plaatste zich Jado Bleyenberg (Hoboken Wac – Kieldrecht) in 1min15. De derde beste tijd werd neergezet door Ryan Segers (CT Menen) in 1min16. Ook Yorben Lauryssen (Mez Team Belgium Snellegem) en Devin Vanzande (Wimi-Games Sint-Martinus CT) klokten 1min16 af.

    De wegwedstrijd over 7 ronden (5,390 km) kreeg al na enkele ronden een negental voorop. Zij bleven samenwerken en maakten er dan als slot een boeiende spurt van die gewonnen werd door Ryan Segers voor Jado Bleyenberg en Yorben Lauryssen. Robin Orins werd 4de.

    De eindstand bracht Jado Bleyenberg uit Kieldrecht op het hoogste schavot met 4p betere tijd). 2. Ryan Segers (CT Menen) 4p 3.Robin Orins (KSV Deerlijk) 5p. 4.Yorben Lauryssen (Mez Team Belgium) 6p en 5. Devin Vanzande (Wimi Games) 11p.

    Bij de meisjes was het Laura Lauwerys (Steeds Vooraan Kontich) die won en tweede werd Jitse verbestel (Gentse velosport).

    Stekene MINIEM 10 PODIUM 9jsegers&bleyenberg&orins 037.jpg 

              De 9-jarigen vlnr Ryan Segers, Jado Bleyenberg en Robin Orins.

    Stekene MINIEM 11 PODIUM M verbestel&Lauwerijs039.jpg 

    De twee meisjes bij de 9-jarigen: Jitse Verbestel
    en Laura Lauwerijs.

     

    10 JARIGEN

    Er waren 25 renners voor de tijdrit. Jeff Vandeputte (WK Noord West Brabant) zette de beste tijd neer in 1.14.44 . Igor Stevens (Zonder club) werd 2de in 1.15.07 en de derde beste tijd was voor Kai Pauwels (Steeds Vooraan Kontich) in 1.15.20. Verder 4.Witse Meeussen (Kempens Wielerverbond Turnhout) in 1.15.57. 5. Sybren Van Houte (Hoboken WAC –Vrasene) in 1.16.07.

    De wegwedstrijd van 12 ronden (9,240 km) werd aan een hoog tempo gereden waarin we Lance De Baene (KSC Denderstreek) meermaals op kop zagen werken. Ook Marco Smet van WT Waasland – Moerzeke, trok enkele keren met zwier vooraan door. Maar hij moest dat achteraf wel bekopen. In de 7de ronde wilde Witse Meeussen alleen aan de haal gaan maar de anderen reageerden gepast.

    Nadat Tjorven Vanparys (Molenspurters Meulebeke) en  Mattihias De Kinder (Gentse Velosport) ook eens de snelheid hadden geregeld kon de ganse groep zich klaar maken. Het liep uit op een flinke spurt waaruit Waaslander Sybren Van Houte als snelste kwam voor de West-Vlaming Tjorven Vanparys en Igor Stevens.

    Tijdrit en wegwedstrijd samen bracht als eindwinnaar Igor Stevens naar voor met 5p. Tweede was Sybren Van Houte met 6p en de derde podiumplaats ging naar Tjorven Vanparys met 9p. Verder 4. Jeff Vandeputte (WK Noord West Brabant) 5. Lance De Baene (KSC Denderstreek)

    Bij de meisjes won Celine Van Lancker (Gentse Velosport). 2. Kyenta Van Walleghem (Molenspurters Meulebeke) 3. Nicolien Van Bellen (Hoboken WAC) 4. Lindsay Windels (Molenspurters Meulebeke)

    Stekene MINIEM 2 WACHTEN TIJDRIT 009.jpg 

    Bij de 10 en 11-jarigen was het een lange rij die stond te wachten om de tijdrit
    over 770 meter te rijden. Links Sybren Van Houte uit Vrasene.

    Stekene MINIEM 6 INFO VOOR START K BEECKMAN 023.jpg 

    De 10-jarigen krijgen nog wat info mee van de Provinciale opleider Koen Beeckman.
    Hij zorgt voor de volledige coördinatie van de jongerenopleiding.

    Stekene MINIEM 12 PODIUM 1Ojv.houte&stevens&vanparijs 042.jpg 

    De 10-jarige laureaten: vlnr Sybren Van Houte (Vrasene), Igor Stevens en Tjorven Vanparijs.

    Stekene MINIEM 13 PODIUM M 10j v.wallegem&v.lancker&v bellen 043.jpg 

    De meisjes bij de 10-jarigen vlnr: Kyenta Van Walleghem, Celine van Lancker,
    Nicolien Van Bellen en Lindsay Windels.

     

    11 JARIGEN

    Deze leeftijdscategorie was best vertegenwoordigd met 33 jongens en 5 meisjes. De tijdrit bracht een zege op voor Xandres Vervloesem (DCM –GB Vorselaar CT) in 1.10.82. Tweede beste tijd werd gereden door Matteo Roose (Mez Team Belgium Snellegem) in 1.11.32. Met de tijd van 1.11.54 werd Ruben Bordon (Genste Velosport) derde. 4. Mattis Stylemans (Genste Velosport) in 1.12.63 en 5. Maarten Clauwaert (Genste Velosport) in 1.13.63

    De wegwedstrijd bestond uit 18 ronden of 13,870 km. Er werd vooral in groep gereden en aanvalspogingen kwamen er niet uit tenzij in de laatste twee ronden toen het verbluffend sterk fietsend meisje Luca De Langhe ( (Keukens Redant CT Mere)  het tempo zelf kwam regelen. Het liep tenslotte uit op een bijzonder spannend duel dat door Mattis Stylemans nipt werd gewonnen tegen Xandres Vervloesem. Derde was Ruben Bordon en 4de het meisje Luca De Langhe.

    In de eindstand ging de zege naar Xandres Vervlosem (DCM Vorselaar) met 3p. Tweede was Mattis Stylemans (Genste Velosport) 5p. De derde podiumplaats ging naar Ruben Bordon (Genste Velosport) met 6p 4. Matteo Roose (Mez team Belgium) met 10p en 5.Andres Verdonck (Molenspurters Meulebeke) met 11p.

    Bij de meisjes was het uiteraard Luca De Langhe die op het hoogste trapje stond. 2. Eva Vermeersch (Wielerclub Oostende Noordzee) 3. Ines Malfait (CT Westhoek) 4. Laura Hendrickx (Gentse Velosport) 5. Lisa Smet (Rudyco Cycling Team Hamme).

    Stekene MINIEM 7 SPURT 11J Stylemans Vervloesem033.jpg 

    De meest spannende eindspurt kwam er bij de 11-jarigen.
    Mattis Stylemans (links) haalde het van Xandres Vervloesem.

    Stekene MINIEM 14 PODIUM 11j stylemans&vervloesem&bordon046.jpg 

    Bij de 11 –jarigen werden de bekers uitgereikt door mevrouw De Cauwer, de dame
    van de hoofdsponsor in wiens zaak alle koersformaliteiten plaatsvonden.
    Op het podium vlnr: Mattis Stylemans, Xandres Vervloesem en Ruben Bordon.
    Ook de schepen van jeugd,Kris Van Duyse (links) en de sportschepen Réno Martens,
    gaven de hulde een heus protocolair tintje.

    Stekene MINIEM 15 PODIUM M 11jvermeersch&delanghe&malfait050.jpg 

    Bij de meisjes 11 jaar mocht iedereen naar het podium komen: vlnr:Lisa Smet (5de),
    Eva Vermeersch (2de), Luca De Langhe (1ste), Ines Malfait (3de) en Laura Hendickx (4de)

     


    Op zondag 31 juli komen de miniemen weer proeven doen in het Waasland. Meer bepaald in Sint-Niklaas in het Europark Noord ter hoogte van de Fietsenzaal van Theo Verschueren. De proeven beginnen er vanaf 14 uur voor de leeftijdsgroep 8 tot 11 jaar.

     


    Tekst: fvdv

    12-07-2011 om 00:01 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 11/07/2011 GP STAD GEEL (A) - Men Elite 1.2 UCI - km - 03h26min

    Aantal deelnemers:

    1.BENNETT Sam - AN POST - SEAN KELLY

    2.VAN GENECHTEN Jonas - WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    3.DEPOORTER Dries - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    4.STALLAERT Joeri - LANDBOUWKREDIET

    5.DEVRIENDT Tom - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    6.DUPONT Timothy - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    7.WIPPERT Wouter - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    8.VANDENBUSSCHE Jens - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    9.VERHELST Louis - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    10.PARDINI Olivier - WALLONIE BRUXELLES - CREDIT AGRICOLE

    11.VEREECKEN Nicolas - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    27.CORDEEL Pieter - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW

    36.DRUYTS Gerry - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    56.SEELDRAEYERS Tom - VZW ROYAL ANTWERP BC

    61.VANDERMAST Kevin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

    65.DE KEERSMAEKER Alexander - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    86.VAN HOECKE Gijs - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    87.COOMANS Bjorn - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    115.STEELS Stijn - JONG VLAANDEREN - BAUKNECHT

    116.VAN OSSELAER Karl - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    128.DE PAUW Moreno - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    140.VAN DEN BOSSCHE Hendrik - DONCKERS KOFFIE - JELLY BELLY

    142.DE RYCK Joeri - V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB

    155.VAN HEURCK Timothy - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 34"

    157.BOEYKENS Gertjan - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    169.D`HOLLANDER Mathias - BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW op 2’10"

    11/07/2011 GISTEL (W) - Elite z.c./U23 - 116 km - 02h41min

    Aantal deelnemers: 36

    1.VAN DE WAETER Sean - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    2.MAENE Kevin - CYCLING TEAM LUTHO

    3.NEIRYNCK Kevin - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    4.RAEDT Nielsen - BCV WORKS CT INGELMUNSTER

    5.VERMOOTE Geert - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    6.LANGESYK James - TEAM DESCHUYTTER

    7.LIGNEEL Brian - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    8.CLAUWAERT Joeri - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 35"

    9.VANDEN BAK Laurent - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 1’45"

    10.WASTYN Emiel - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT

    16.MAES Peter - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    11/07/2011 RAMSDONK (KAPELLE OP DEN BOS) (VB) - Elite z.c./U23 - 115,9 km - 02h26min

    Aantal deelnemers: 58
    1 CARDOEN Henryk (ASFRA RACING TEAM)
    2 KERKHOFS Mathias (WSC HAND IN HAND BAAL)
    3 VAN UFFEL Willem (STAR CYCLING TEAM)
    4 CRABBE Kevin (VAN EYCK SPORT)
    5 VAN BROEKHOVEN Guy (POORTEN FERYN TEAM)
    6 VAN LOOY Jurgen (WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.)
    7 LAEREMANS Bart (VAN EYCK SPORT)
    8 VERBEEK Dieter (VAN EYCK SPORT)
    9 METTEPENNINGEN Stijn (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
    10 ROSCAM Andy (AFDELING ANTWERPEN - WBV)
    14 VAN REETH Ken (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)
    31 GEERTS Domien (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
    40 BAEYENS Bart (POORTEN FERYN TEAM)
    50 TORFS Robby (ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM)

     

    11/07/2011 SINAAI (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h28min

    Aantal deelnemers: 46

    1.AURIMAS VARNA - PWC ALIPLAST

    2.GADLIAUSKAS MARIUS - PWC ALIPLAST op 5"

    3.DZERVUS DAJIRUS - An Post

    4.O´SHEA GLENN - NORWOOD CC

    5.PODZNYAKOV KIRILL- SOENENS GERMOND KONSTRUCGLAS

    6.VERCAUTEREN Tim - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW-

    7.DE BOSSCHER Koen - CARIN SHIFTING GEARS CYCLING TEAM

    8.GHYSELEN Frederik - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    9.DE PERMENTIER Jonas - MIRMIL CYCLING TEAM

    10.DE ROOS Robby - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    13.TEN HARTOG Guy - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT op 2’04"

    14.DHOLLANDER Kristof - PWC ALIPLAST

    15.VAN STEENBERGHEN Jori - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM op 2’15"

    17.VAN GUYSE Jarno - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    18.DE GREYT Willem - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    19.VERBEKE Stijn - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    20.HEYNS Kristoff - AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW

    21.DE ROOS Patrick - SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINA

    23.OTT Stefan - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    24.DE MAESSCHALCK Tom - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    28.MAES Vincent - WSC HOOP OP ZEGEN – BEVEREN op 9’33"

    32.GOSSELIN Nicolai - WC DON FREDO

    36.CHRISTIAENS Sam - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

     

    11/07/2011 WAARSCHOOT (O) - U23 - 104 km - 02h18min

    Aantal deelnemers: 34

    1.DESMECHT David - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO

    2.VAN HOLDERBEKE Mathias - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 30"

    3.DE VYLDER Jonas - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    4.KIMMINCE ETHAN - ISOREX

    5.VAN DER HEYDEN Andrew - Isorex

    6.VAN ACKER Kevin - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE op 35"

    7.KOUWENBERGH Bryan - VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM op 1’25"

    8.LUND Magnus - LYNGBY op 1’37"

    9.EIBY Simon - TEAM LYNGBY

    10.DE FAUW Ken - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    15.VAN DER STOCK Dieter - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 2’10"

     

    11/07/2011 MENEN (W) - Amateurs/Masters/Elite z.c./U23 - 84 km - 02h01min

    Aantal deelnemers: 52

    1.BUTAYE Jeremy - CT COVEMAECKER - BALANS

    2.LEVEILLE Stéphane - ENTENTE CYCLISTE VIEUX-CONDE - PERUWELZ

    3.HAWKINS PETER

    4.DELIE Kevin - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    5.LAPIERE Ward - TEAM DESCHUYTTER - KWSC WESTKERKE

    6.VOSSAERT Arne - CT FORCE VZW

    7.SLABINCK Anthony - CYCLING TEAM LUTHO

    8.WILLIAMS Peter - ASFRA

    9.VANHOUTTEGHEM VINCENT

    10.VANTOMME Davy - CYCLING TEAM LUTHO

    12-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN MAANDAG 11/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Maandag 11/07/2011 GENT - MENEN (W) - Men Juniors UCI - 119 km - hmin

    Aantal deelnemers:
    1 CAPIOT Amaury (Kon. Balen BC)
    2 GHISTELINCK Paco (Avia CT)
    3 MYNGHEER Daan (Jonge Renners Roeselare)
    4 VANDENHENGEL Bob (Wilton Cycling team (NED))
    5 VANDERHOORN Taco (Jonge renners Oosterhout (NED))
    6 VAN DONGEN Ricardo (Jonge renners Oosterhout (NED))
    7 GEERINCK Jens (Avia CT)
    8 HOOL Glenn (District Limburg (NED))
    9 DEGREVE Martijn (Avia CT)
    10 POUILLY Felix (Wasquehal (FRA))

     

    11/07/2011 KONTICH (ST.-MARTINUSPRIJS) (A) - Men Juniors UCI - 109,8 km - hmin

    Aantal deelnemers:

    1.LUND RASMUS - RCR Odense

    2.LEEMANS ROB - Balen BC

    3.RICHARDS IAN - WT Combinatie Zuid Holland

    4.WOLFFENBUTTEL STEFAN - Wilton CT

    5.VERTOMMEN JEFF - Stannah Museeuw TT

    6.LAMMERTINK STEVEN - District Oost-Nederland

    7.VALLEE BORIS - UCS Crabbe Performance

    8.VAN LANDUYT BILLY - Stannah Museeuw TT

    9.VAN IERSEL DENNIS - Zuid-Oost Nederland

    10.KASTELIJN IAN - Lotto Olympia Tienen

    16.ROTTY GLENN - Wielerteam Waasland

    39.COUSSENS RUBEN - Wielerteam Waasland

    85.PETROV SERVAAS - Stannah Museeuw TT

    87.DE RIDDER GIANNI - Wielerteam Waasland

    114.PRAET ROBIN - Wielerteam Waasland

     

    11/07/2011 WAARSCHOOT (O) - Dames Jeugd - Provinciaal Kampioenschap - 61 km - hmin

    Aantal deelnemers: 30 Nieuwelingen

    1.VANDENBROUCKE Saartje - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VAN DER MEULEN Kaat - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    3.VAN DEN DRIESSCHE Femke - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    4.VANDENBULCKE Jesse - CT FORCE VZW

    5.MEYVISCH Molly - GKV CYCLING TEAM

    6.LODEWYKS Dana - WSC HAND IN HAND BAAL

    7.VERDONSCHOT Laura - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.BARLOCHER Ramona

    9.VAN DEN STEEN Kelly - ISOREX CYCLING TEAM

    10.VERHAEST Sara - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    20.DE BRUYNE Meg - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    23.DE RIDDER Ivy - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN


    Aantal deelnemers: 34 Juniores

    1.VAN SEVEREN Celine - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    2.BOGAERT Lisa - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    3.VAN DE KLUNDERT Rowena - RSC de Zuidwesthoek

    4.COPPENS KRISTEN - ZUIDWESTHOEK

    5.VAN GLABEKE Shana - K.V.C. DEINZE VZW

    6.DEMEY Valerie - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    7.ROELEN Evy - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.VERWULGEN Julia - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    9.VERSCHELDEN Nathalie - VZW LOTTO-LADIESCYCLING

    10.BUYLE Emma - ISOREX CYCLING TEAM

      

    11/07/2011 GEEL (A) - Nieuwelingen - 61,2 km - 01h22min

    Aantal deelnemers: 60

    1.LEYNEN Thomas - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.VERHEYEN Jelle - WK NOORD WEST BRABANT

    3.CROONEN Lander - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    4.VAN MEIRVENNE Eloy - RUDYCO CYCLING TEAM op 5"

    5.FELGATE RYAN - CUBE FINTRO CT

    6.WOUTERS Enzo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    7.CUYVERS Yves - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.VAN NIEKERK MORNE - MR PRICE CYCLE CLUB

    9.HOEFKENS Lennert - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    10.DANNAU Jim - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    19.RELAES Jacob - RUDYCO CYCLING TEAM

    12-07-2011 om 00:00 geschreven door kenny


    11-07-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2011

    waod_3.jpg


    Proficiat aan STEFAN ADRIAENSSENS met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.C !!!

    Proficiat aan DANNY VAN OYEN met zijn 5°Seizoenszege in de Catg.D !!!

    Adriaenssens Stefaan KOP 2010.JPG    Van Oyen Danny KOP 2011.jpg

        Stefan Adriaenssens               Danny Van Oyen


    Zondag 10 Juli 2011 - DESTELBERGEN (9070)

    Categorie C/D: (35 dln)

    1.DANNY VAN OYEN (Deinze, winnaar cat. D)

    2.Peter Renbaert (D2)

    3.Patrick Vanhoolandt (D3)

    4.Willy Den Haese (D4)

    5.STEFAN ADRIAENSSENS (Burcht, winnaar cat. C)

    6.Olivier Vaerewyck (C2) 7.Didier De Lannoy (C3) 8.Matti De Baat (D5) 9.Nico Debaes (C4) 10.Luc Dhooge (C5) 11.Dirk Mathijs (D6) 12.Rudi Rabout (C6) 13.Philip Wittoek (D7) 14.Fabien Hanssens (C7) 15.Franky De Tremerie (C8) 16.Tim Beurms (C9) 17.Frank Van Hoeymissen (C10) 18.Patrick Joos (D8) 19.Danny Van Hoof (D9) 20.Willy Den Haese (D10) voor den tweede keer 21.Marc Cossyns (D11) 22.Michel Bultinck (C11) 23.Idesbald Nevejans (D12) 24.Gio Vandingefeys (D13) 25.Luc Van Looy (D14) 26.Philip Lampaert (C12) 27.Candy De Boelpaep (C13) 28.Guy De Jonghe (C14) 29.Marc De Becker (D15) 30.Wim Heyndrickx (C156)

    Categorie E:

    1.Wim De Waal (Axel , Ned)

    2.Jean-Pierre Van Maldegem

    3.Jo Montforts

    4.Etienne Claus (Waasmunster)

    5.Florent De Leersnyder

    6.Dirk De Meyer 7.Georges Vergauwe 8.Geert De Spiegeleer 9.Marc Couckuyt 10.Marc Van Overmeir (St.Niklaas) 11.Patrick De Smet 12.Alain Goossens 13.Philippe Lacquet 14.Patrick Van Der Vekens 15.Guy De Bouck 16.Gildo Van Parijs 17.Geert De Smet (St.Niklaas) 18.Antoine Van Geluwe

    Categorie F1/F2:

    1.Dirk Caekebeke (Gentbrugge, winnaar cat. F1)

    2.Jozef Deneef (F1-2)

    3.Eddy Van Den Abeele (F1-3)

    4.Roland Boulard (Drongen, winnaar cat. F2)

    5.Noël Rogge (F2-2)

    6.Tony Baudonck (F1-4) 7.Eddy De Vuyst (F1-5) 8.Hugo Van Linden (F2-3) 9.François Coppers (Lokeren F1-6) 10.Eric Van Pottelberg (Sinaai F1-7) 11.José Dezegher (F2-4) 12.Patrick De Backer (F2-5) 13.Bert Ter Harmsel (F2-6) 14.Ivan Coopman (F1-8) 15.Pascal Cornand (F2-7) 16.Marc Dams (F2-8) 17.Eddy Cobbaut (F2-9) 18.Rudy Baeyens (F1-9) 19.Kurt Wille (F2-10) 20.Dirk De Cauwer (Hamme F1-10) 21.Daniel Hauttekeete (F2-11) 22.Eddie Van Leirberghe (F1-11) 23.Mark Hemelsoet (F2-12) 24.Jan De Smet (F1-12) 25.Philemond Delgouffe (F1-13) 26.Mark Hemelsoet (F2-13) (nog maar eens) 27.Patrick Van Hulle (F1-14) 28.Helmuth Tas (F1-15) 29.Pierre Remory / Hoekebe (F1-16) 30.Dirk Ribbens (F1-17)

    Categorie G:

    1.Luc Snels (Minderhout)

    2.Erik Vandersteen

    3.Victor Van Den Eynde

    4.Willy Mous

    5.Ludo Opdebeek

    6.Julien De Bock 7.Willy Roels 8.Roland Van Imschoot 9.Etienne Van Hecke 10.Jaak Nys 11.Roger Den Tijn 12.Noël Verzele 13.Jean-Paul Van Oudenhove 14.Etienne De Clercq 15.Hendrik Cornelis 16.Jan Poelmans 17.Remi Depraetere 18.Marinus Lockefeir 19.David Orford 20.Adri Van Loon 21.Nr. 240 22.Henk Bolle 23.Niet Ingevuld 24.Eric De Wilde 25.Alfred Staljanssens (Bornem) 26.Willy Corthier 27.Robert Robijns 28.Michel Bousard 29.Luc Meheus 30.Herman Hensen

    Categorie G+:

    1.Roger De Breuker (Wijnegem)

    2.Frans Timmers

    3.André Van Asbroeck

    4.Bernard Matthyssens

    5.Gerrit Hairwassers

    6.Herman Dias 7.Denis Keynen 8.Gerard Devleeschauwer 9.Ferdinand Moerman 10.Daniel Meirlaen 11.Jos Kloeck 12.Anton Van Poecke 13.Nr. 206 14.Niet Ingevuld 15.Ortaire Stevens 16.Huib Klip 17.Christiaan Vandevoorde 18.Hervé Verstuyft 19.Guy Soil 20.Nr 236 21.Nr 222

    Categorie G++:

    1.Lucien Van Impe (Erpe-Mere)

    2.Georges Michiels

    3.Joseph Boone

    4.Raf Luyckx (Belsele)

    5.Daniël Jooris

    6.Edward Battersby 7.Daniel Cornu 8.Clement De Smedt (Wilrijk) 9.Willy Voorbraeck 10.Trevor Fenwick 11.Daniël Nuytinck

    11-07-2011 om 23:58 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN WAOD RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2011

    waod_3.jpg
    Zondag 10 Juli 2011 – SINAAI (9112)

    Categorie A/B: (47 dln)

    1.Kristof Gryson (Landegem, winnaar cat. A)

    2.Rik De Vree (NL, winnaar cat. B)

    3.Peter Neels (Kruibeke B2)

    4.Paul Rooseparck (A2)

    5.Kevin Vleurinck (A3)

    6.Stein Vermeulen (Nieuwkerken A4) 7.Tom Op De Beeck (B3) 8.Christopher Vanneste (B4) 9.Ivan Verschueren (B5) 10.Wesley Van Den Broeck (A5) 11.Steven Goossens (St.Niklaas B6) 12.Jef De Boeck (A6) 13.Kris Smet (St.Niklaas B7) 14.Gino Van Broeck (Belsele A7) 15.Karel Warnier (B8) 16.Patrick Van Der Linden (B9) 17.Dennis Nevejans (A8) 18.Gert Smet (B10) 19.Michiel Remory (A9) 20.Mikey Van Kruiningen (A10) 21.Nathan Verschueren (A11) 22.Patrick Nauwelaers (B11) 23.Giovanni Baert (Belsele B12) 24.Benjamin Van Gaever (A12) 25.Andy Van Loon (B13) 26.Bart Vral (A13) 27.Jens Daems (A14) 28.Wim Rombaut (B14) 29.Bjorn Smet (A15) 30.Koen Van Parijs (B15)


    Proficiat aan DAVE VAN ROEYEN met zijn 2°Seizoenszege !!!

    Van Roeyen Dave KOP 2011.jpg 

    Categorie Toeristen:

    1.Dave Van Roeyen

    2.Andy De Maesschalck

    3.Alain Calle

    4.Freddy Van Camp

    5.Lieven Van De Perre op 5"

    6.Kenny Janssens (Melsele)

    7.Dirk Bryssinckx 8.Rik Wijmeersch 9.Benny Van Goethem 10.Frederic Stevens 11.Giovanni Van Drom 12.Raf Van Nieuwenhove 13.Dean Bolssens 14.Jan Heyrman 15.Filip Van Bunder 16.Sven Gofanse 17.Andy Roels 18.Kurt Van Raemdonck 19.Nico De Maesschalck 20.Koen Maris 21.Danny Van Goethem 22.Ramses Van Hoofstat 23.Theo Van Havermaet 24.Jeroen Pieters 25.Patrick De Beule 26.Joris De Clippeleire 27.Filip Van Havenbergh 28.Reginald De Maeyer 29.Ward De Boeck 30.Marc Pissens


    11-07-2011 om 23:55 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN VWF RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2011

    vwf.JPG








    Proficiat aan ROGER HOOF met zijn 2°Seizoenszege in de Catg.F !!!

    Hoof Roger KOP 2011.png
    Zondag 10 juli - Lierde (9570) -
    6de rit VWF-GEDITROFEE

    A-reeks
    1 Jurgen DIEPENDAELE
    2 Michel Naessens
    3 Kevin Van Den Cruijce
    4 Kurt Diependaele
    5 Tom Penninckx
    6 Christophe De Grom
    7 Peter Van Damme
    8 Tim Deneef
    9 Kurt De Rijck
    10 Gino De Clercq
    VWF 10-7-11-lierde 179.jpg

                                 Winnaar Catg.A Jurgen Diependaele.

    VWF 10-7-11-lierde 154.jpg 

                                                  Aankomst Catg.A

    VWF 10-7-11-lierde 184.jpg 

           De gebroeders Kurt en Jurgen Diependaele die 1ste en 4de werden.


    C-reeks
    1 Johan HEYMANS
    2 Rudy Thomas
    3 Dirk De Schrijver
    4 Johan Van De Noortgaete
    5 Bruno Bruyere
    6 Christian De Saeger
    7 Frank Geets
    8 Jerry De Reuse
    9 Guy De Coster
    10 Dominique Geldolf
    VWF 10-7-11-lierde 188.jpg

                                     Winnaar Catg.C Johan Heymans.


    D-reeks
    1 Dominique TURCKSIN
    2 Joseph Devits
    3 Rene De Brucker
    4 Rudy Berwart
    5 Ronny Paridaens
    6 Dirk Stammeleer
    7 Luc Van Clapdorp (Nieuwkerken)
    8 Peter De Smedt
    9 Rudy Van De Velde
    10 Hedwig Henderickx
    VWF 10-7-11-lierde 035.jpg

                                               Aankomst Catg.D

    VWF 10-7-11-lierde 063.jpg 

        Winnaar Catg.D Dominique Turcksin en winnaar Catg.E Patrick Convents.

               
    E-reeks
    1 Patrick CONVENTS
    2 Patrick Van Cleemput
    3 Joost Pieters
    4 Willy Wouters
    5 Antoine De Caboter
    6 Johny Van Holen
    7 Juan Steeman
    8 Curt Maes
    9 Benny D'Haese
    10 Jos Maes

    F-reeks
    1 Roger HOOF (St.Niklaas)
    2 Lucas Vangoidsenhoven
    3 Jean Pierre Broothaerts
    4 Felix Luyten
    5 Hubert Dhondt
    6 Hugo Tuypens
    7 Jos Vandermeulen
    8 Charly Vanderhulst
    9 Guido Cornet
    10 Jose De Clercq
    VWF 10-7-11-lierde 024.jpg

                                        Aankomst Catg.F met Roger Hoof.

    VWF 10-7-11-lierde 032.jpg 

                                             Winnaar Catg.F Roger Hoof.


    G-reeks
    1 Gaston VAN DE PLAS
    2 Freddy De Blick (Beveren)
    3 Jozef Saerens
    4 Mathieu Mercken
    5 Theo Coudyzer
    6 Andre Ceurens
    7 Etienne Vandenhouwe
    8 Werner Dullaert (St.Gillis)
    9 Kees Sebrechts
    10 Francois Van De Vijver

    VWF 10-7-11-lierde 019.jpg 

                                  Winnaar Catg.G Gaston Van De Plas.

    Foto’s: Rita Thienpondt

    Thienpondt Rita KOP 2011 1.jpg

    11-07-2011 om 20:17 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan STEVEN THYS met zijn 4°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan THOMAS ONGENA met zijn 6°Seizoenszege bij de Elite z.c. !!!

    Proficiat aan KRISTOF WIELFAERT met zijn 1°Seizoenszege bij de Amateurs & Masters A !!!

    Thys Steven KOP 2011 1.jpg   Ongena Thomas KOP 2011.jpg   Wielfaert Kristof KOP 2011.jpg
                Steven Thys                    Thomas Ongena                     Kristof Wielfaert

    Zondag 10/07/2011 BREENDONK (A) - Interclub Elite z.c./U23 - 160 km - hmin
    (DRIE ZUSTERSTEDEN) - Aantal deelnemers: 172

    1.Stevens Timothy - Ovyta Eijssen-Acrog cycling team

    2.Diels Kurt - Royal Antwerp Bycicle club

    3.Vanhevel Dries - Illi Bikes Cycling Team

    4.Van Trijp Jurgen - Rock Wechter cycling Team

    5.Haynes Hamish - Colba Mercury Dourphone

    6.Blancke Kristof - WSV Artevelde

    7.Harmsen bart - Rucanor line cycling team

    8.Guns Jurgen - Royal Cureghem Sportif

    9.Decaesteker Frederik - Nationale Militaire Ploeg

    10.Meersmans Bjorn - Rock Wechter cycling Team

    20.Van Hove David - Illi Bikes Cycling Team

    39.Wielandt Sven - ASB Parein Rogelli cycling Team

    44.Peirsman Davy - Illi Bikes Cycling Team

    62.Herrebaut Jeffrey - WSV Artevelde

    65.Penne Stijn - ASB Parein Rogelli cycling Team

    74.Seeldrayers Tom - ROYAL ANTWERP BC

    77.Van Roosbroeck Patrick - WIMI GAMES ST.MARTINUS CT KERKSKEN

    82.Van Goethem Kevin - Cycling Team M Pinte

    99.Ilegems Ken - Illi Bikes Cycling Team

    107.De Rijck Joeri - Royal Antwerp Bycicle club

    120.Boeykens Gert-Jan - Wac hoboken Team

    142.Penne Frederik - ASB Parein Rogelli cycling Team

    148.Van Lommel Cedric - Star Cycling Team

    152.Torfs Robby - Illi Bikes Cycling Team

    166.Heirbaut Tony - WIMI GAMES ST.MARTINUS CT KERKSKEN

     

    10/07/2011 HARELBEKE (W) - Elite z.c./U23 - 118 km - 02h39min
    Aantal deelnemers: 92

    1.GELDHOF David - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    2.DEGEZELLE Kevin - WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE

    3.VANDENBOGAERDE Jens - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS op 7’14"

    4.DEVOLDERE Niki - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    5.VERHAEGHE Kengy - CYCLING TEAM VERMEEREN op 7’08"

    6.TAMSIN Kenny - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    7.COUSINS JACK - WILLSWHEELS

    8.FIELD Ian - HARGROVES CYCLES

    9.MCLEOD RUARAITH - DUNKERQUE

    10.TAKENOUCHI YU - CT TOMACC

     

    10/07/2011 KORTEMARK (W) - Elite z.c./U23 - 112,5 km - 02h35min
    Aantal deelnemers: 82

    1.WILLEMS Mario - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS

    2.MACIC Chris - KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS op 15"

    3.MARCHAND Gianni - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    4.SIX Sébastien - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 20"

    5.DENOLF Ritchie - CYCLINGCHAMPS

    6.NAUWYNCK Stijn - EFC - QUICK.STEP CYCLING TEAM

    7.LIGNEEL Brian - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    8.GIL Mariusz - BABOCO

    9.DEWILDE Wouter - TRUST MTB TEAM VZW

    10.BORRY Kim - CYCLING TEAM SOENENS-CONSTRUKT GLAS

     

    10/07/2011 RAMSDONK (KAPELLE OP DEN BOS) (VB) - Elite z.c./U23 - 115,9 km - 02h27min
    Aantal deelnemers: 83

    1.VAN BROEKHOVEN Guy - POORTEN FERYN TEAM

    2.SUAREZ Kevin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    3.WINTERS Ronald - V.Z.W. BEVERBEEK CLASSIC

    4.HERREMANS Kim - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    5.LARSEN CASPER - HERMING

    6.METTEPENNINGEN Stijn - ROCK WERCHTER CYCLING TEAM

    7.ROSCAM Andy - AFDELING ANTWERPEN - WBV

    8.YDENS Andrew - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

    9.INDEKEU Nico - DE TOEKOMSTVRIENDEN BAAL

    10.STASSEN Julien - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    15.DURINCK Sean - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    18.VAN STAEYEN Kevin - PWC ALIPLAST

    21.VAN REETH Ken - ILLI-BIKES CYCLING TEAM VZW HEMIKSEM

    36.DE WIT Edwin - KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM

     

    10/07/2011 WACHTEBEKE (O) - Elite z.c./U23 - 119 km - 02h41min
    Aantal deelnemers: 65

    1.STEVEN THYS uit Zelzate - JOHN SAEY CYCLING TEAM

    2.DE ROOS Robby - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    3.VERHOEVEN Nico - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT op 12"

    4.DE ZUTTER Kristof - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    5.HEERMAN Toivi - ISOREX CYCLING TEAM

    6.SABO Pedro - DMC- CYCLING TEAM

    7.VAN HYFTE Steven - DMC- CYCLING TEAM

    8.VANSPEYBROECK Tim - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    9.DE RIDDER Glenn - KSV DEERLIJK-GAVERZICHT-MATEXI

    10.HOFMAN Joeri - KDL CYCLINGTEAM

    15.STERCK Gunter - WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT

    30.GIDÉ Stijn - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    36.VAN DE VYVER Greg - WIELERTEAM WAASLAND VZW op 41"

    38.VAN DE VIJVER Jeroen - VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM

    45.SMET Olivier - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    55.COVENTS Pieter - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

     

    10/07/2011 ZELE- HEIKANT (O) - Elite z.c./U23 - 112 km - 02h31min
    Aantal deelnemers: 55

    1.THOMAS ONGENA uit Berlare - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    2.ENNEKENS Stijn - WSC HAND IN HAND BAAL

    3.REYNVOET Niels - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 4"

    4.HEIREWEGH Bart - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN op 6"

    5.DE PAEPE Pieter - VAN GOETHEM/PRORACE CT

    6.ONGENA Matthias - PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM

    7.HUYS Stijn - CHAMPION SYSTEM LBS TEAM

    8.WILLEMS Christophe - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    9.VERMASSEN Jens - LUCA TEAM BELGIUM

    10.DE BAERE Bart - RUDYCO CYCLING TEAM

    17.DE WOLF Glenn - RUDYCO CYCLING TEAM op 43"

    18.NAESEN Oliver - VAN DER VURST CYCLING TEAM op 48"

    25.BONNAERENS Andy - RUDYCO CYCLING TEAM op 2’33"

    29.VERGEYLEN Timothy - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    34.VAN MEIRVENNE Jan - LUCA TEAM BELGIUM

    39.RIEMSLAGH Gianni - A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM

    41.DE LANDTSHEER Steven - WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT

    46.VAN DE WIELE Tim - RUDYCO CYCLING TEAM

    48.BAEYENS Dennis - FLEMISH CYCLING PROJECTS

    49.CLEMENT Pieter - WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN

     

    10/07/2011 HERDEREN RIEMST (LB) - U23 - 103,2 km - 02h38min
    Aantal deelnemers:

    1.VROLIJKX Jeroen - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    2.JANSSEN Michiel - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM op 56"

    3.OP´T EYNDE Thomas - CT TOMACC op 1’05"

    4.VOLDERS Sonny - APB - CYCLING TEAM op 1’21"

    5.DEBOEL Kevin - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 1’32"

    6.JANS Roy - UCS CRABBE PERFORMACE op 2’07

    7.BROECKX Stig - OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM

    8.HEYLEN Dries - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    9.WOUTERS Rutger - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10.KERKHOFS Bram - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10/07/11 LAC DE CHERAPONT (LG) – Amateurs & Masters A – 87 km – 02h19min (37,508 km/h)
    Aantal deelnemers : 44
    1.KRISTOF WIELFAERT (Lokeren / ECW)
    2.DEFOSSE Sébastien
    3.TOMA Lars (NL)
    4.ARTIS Steven op 49"
    5.BOLLEN Erwin op 57"
    6.HENRION Jonathan op 1’01"
    7.JANSSEN Zjef op 1’10"
    8.LAFOURTE Anthony op 2’33"
    9.PEPINSTER Sébastien op 2’53"
    10.MELON Sylvain

    11-07-2011 om 20:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 10/07/2011 TERLANEN-OVERIJSE (VB) - U23 - 120 km - 02h54min

    Aantal deelnemers: 52

    1.SOCQUET Jeroen - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    2.VAN ACKER Kevin - TERRA FOOTWEAR - BICYCLE LINE

    3.VANLOMMEL Raf - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    4.WANTE Melvin - UCS CRABBE PERFORMANCE VOO

    5.JUNGELS BOB - UC DIPPACH

    6.DESMECHT David - OMEGA PHARMA-LOTTO-DAVO op 13"

    7.VANDYCK Niels - JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT op 34"

    8.SCHEPMANS Niels - UNITED CYCLING TEAM SINT TRUIDEN

    9.MORTIER Steven - SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG

    10.SAVO Michael - VC HAUT PAYS op 58"


    10/07/2011 BULSKAMP (W) - Dames Elite - 88 km - 02h15min

    Aantal deelnemers: 50

    1.SILVERSIDES EMMA - SENGERS LADIES TEAM

    2.DRUYTS Jessy - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012 op 10"

    3.D`HOORE Jolien - TOPSPORT VLAANDEREN - RIDLEY 2012

    4.CANT Sanne - TEAM CICLISMO MUNDIAL

    5.DE BAAT Kim - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6.VERCAMER Elien - KEUKENS REDANT CYCLING TEAM

    7.WERNER Laure - LOTTO HONDA TEAM

    8.BAMELIS Sanne - SENGERS LADIES CYCLING TEAM

    9.SCHOONBAERT Kim - LOTTO HONDA TEAM

    10.NOBUS Anja - GKV CYCLING TEAM


    10/07/2011 KONTICH (ST.-MARTINUSPRIJS) (A) - Men Juniors UCI

    Ploegentijdrit : 22,7 km
    Aantal deelnemers:

    Rit in lijn : 115,9 km - hmin
    Aantal deelnemers:

    1.ROOSEN TIMO - Zuid-Oost Nederland

    2.LEEMANS ROB - Balen BC

    3.GEUENS ALEXANDER - Balen BC

    4.VALLEE BORIS - UCS Crabbe Performance

    5.WELTER JAN WILLEM - Balen BC

    6.LUND RASMUS - RCR ODENSE
    7.HOFMAN LEON -
    RWC Ahoy

    8.LETEN WOUTER - UCS Crabbe Performance

    9.VAN IERSEL DENNIS - Zuid-Oost Nederland

    10.VANDERAERDEN NIELS - Nationale Pisteploeg Belgie

    26.ROTTY GLENN - Wielerteam Waasland

    88.PETROV SERVAAS - Stannah Museeuw TT

    90.DE RYCKE MICHIEL - Wielerteam Waasland

    102.LAUREYS SVEN - Stannah Museeuw TT

    111.DE RYCKE MICHIEL - Wielerteam Waasland

    112.COUSSENS RUBEN - Wielerteam Waasland

    125.PRAET ROBIN - Wielerteam Waasland

    10/07/2011 GAVERE-VURSTE (O) - Juniores - 85 km - 02h05min
    Aantal deelnemers: 48

    1.VERBEKEN Cedric - TIELTSE RENNERSCLUB

    2.DULT Jasper - THOMPSON

    3.DELFOSSE Karel - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    4.VLASBLOEM Saimen - VAN DE PUTTE CT

    5.SIMON Kenn - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    6.DE MEYERE Jens - THOMPSON op 31

    7.PIETERS Laurent - ISOREX CYCLING TEAM

    8.VERSCHUERE Seppe - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    9.VERZEELE Dillen - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    10.DELBAERE Tijs - CYCLING TEAM FIETSEN VANDEPUTTE

     

    10/07/2011 HALEN (LB) - Juniores - 89 km - 02h08min
    Aantal deelnemers: 86

    1.VAN DINGENEN Sander - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.VAN LAER Titte - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 6"

    3.STEVENS Andy - SPORT EN STEUN – LEOPOLDSBURG op 10"

    4.MOMMEN Sander - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    5.LETEN PIETER - UCS CRABBE PERFORMANCE

    6.MORENO Nicolas - PREDICTOR LOTTO

    7.RASSART Jorick - TEAM CYCLISTE HESBAYE

    8.VERVOORT Nick - PRO CYCLING TEAM VZW - NEERPELT

    9.VERBRAEKEN Niels - WSC HAND IN HAND BAAL

    10.MAES Bram - SPORT EN MOEDIG GENK

     

    10/07/2011 LONDERZEEL (VB) - Juniores - 86,4 km - 01h58min
    Aantal deelnemers: 43

    1.SCHEPMANS Brecht - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.HAVIK Pjotr - BODYSOL

    3.MORABITO MASSIMO - DIPPACH

    4.ROBEET Ludovic - BLANCS GILETS

    5.SENY Alexandre - LOTTO PREDICTOR

    6.DE BOECK Vincent - ISOREX CYCLING TEAM

    7.THYSSEN Arno - WK NOORD WEST BRABANT

    8.MOENS Jens - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    9.CLEMENT Arnold - SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE

    10.JACOBS Sven - WK NOORD WEST BRABANT

    27.VAN STEELANDT Senne - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    38.MEIRESONE Pieter - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    11-07-2011 om 20:11 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg
    Zondag 10/07/2011 OOSTKERKE/DAMME (W) - Juniores - 82 km - 01h57min
    Aantal deelnemers: 42

    1.BLOMME Lorenzo - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.VERMEULEN Emiel - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    3.WEGGE Romeo - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    4.SINNAEVE Arno - TIELTSE RENNERSCLUB

    5.DECLERCQ Thibault - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    6.VANTHOURENHOUT Michael - CYCLINGCHAMPS

    7.BORRA Jules - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.GOEMAN Jonas - WC DON FREDO

    9.TRIO Niels - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW op 9"

    10.VAN ISTERBEEK Ken - ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL

     

    10/07/2011 SINT GILLIS WAAS (O) - Juniores - 94,4 km - 02h19min
    Aantal deelnemers: 24

    1.GEERTS Jorgen - WSC HAND IN HAND BAAL

    2.WOUTERS Toon - WILLEBRORD WIL VOORUIT

    3.CAIGNAU Bram - WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW

    4.DE BOCK Stijn - ISOREX CYCLING TEAM

    5.JASPERS Dylan - AVIA CYCLING TEAM

    6.PIETERS Bart - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    7.DE GREVE Maxim - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 7"

    8.BONNE Diego - STANNAH - MUSEEUW TEST TEAM op 24"

    9.HUYBRECHTS Michiel - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 33"

    10.VAN DAM Tom - RUDYCO CYCLING TEAM op 8’35"

    11.VAN STEELANDT Ruben - WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN

    13.VAN DER LINDEN Olivier - RUDYCO CYCLING TEAM

    14.DE BOCK Stef - ISOREX CYCLING TEAM

    15.VAN DEN BRANDEN Brecht - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    18.RELAES Michiel - RUDYCO CYCLING TEAM

    19.ANNAERT Dieter - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    22.BUYL Sam - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    10/07/2011 BREENDONK (A) - Nieuwelingen - 53,4 km - 01h17min
    Aantal deelnemers:

    1.VAN DEN DRIESSCHE Din - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    2.OSEÏ VERTEZ Matthias - CATA BIKES-DERATEC-WILLEMS.CO

    3.PEETERS Yannick - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    4.PAUWELS Robin - RUDYCO CYCLING TEAM

    5.VAN ROOSBROECK Arne - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

    6.VAN NIEKERK Morne - MR PRICE CYCLE CLUB JHB

    7.DE RUYTER IVO - RESTORE

    8.SPIER RAFAEL - GWC DE ADELAAR

    9.FELGATE Ryan - CUBE FINTRO CT

    10.LUTJENS Job - WTC DE AMSTEL

    11.DE SMEDT Bjarne - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    23.WATERSCHOOT Django - WAC TEAM HOBOKEN

    27.DE OST Jarne - WAC TEAM HOBOKEN

    28.DE NAEYER Jonas - RUDYCO CYCLING TEAM

    33.VAN NIEUWENHOVE Ward - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    10/07/2011 KLEIN-VORSEN (GINGELOM) (LB) - Nieuwelingen - 64,9 km - 01h28min
    Aantal deelnemers: 44

    1.CREMERS Paul - TWC Maaslandster Zuid Limburg

    2.BERTRAM Stan - TWC Maaslandster op 5"

    3.WOUTERS Enzo - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK op 1’00"

    4.SANDERS Boy - TWC Maaslandster

    5.PAGNAER Arthur - SPORT EN MOEDIG GENK

    6.VAN DEN BOSCH Thomas - KEMPENS WIELERVERBOND- TURNHOUT V.Z.W.

    7.MERTENS Stef - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    8.ESSELAAR REMCO - WCL BERGKLIMMERS

    9.WOLLENHAUPT LUCAS - LE LOUP

    10.LAUWERS Senne - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW

     

    10/07/2011 NIEUWRODE (VB) - Nieuwelingen - 67,2 km - 01h37min
    Aantal deelnemers:

    1.HONIGH NICO - DE JONGE RENNER

    2.PEETERS Vincent - DCM-GB VORSELAAR CYCLING TEAM VZW op 4"

    3.DE KEULENAER JORIS - HEIST ZUIDERKEMPEN op 6"

    4.SOMERS Robin - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 26"

    5.GOOSSENS Kobe - CYCLING TEAM 99 V.Z.W. SCHRIEK op 1’50"

    6.DEMOLDER Thomas - K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.

    7.NUYTS Lode - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    8.PIETERS Gregory - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    9.CUYVERS Jurian - DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.

    10.VAN LAER Ward - DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.

    21.MECHANT Benjamin - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    10/07/2011 OOSTKERKE/DAMME (W) - Nieuwelingen - 63 km - 01h39min
    Aantal deelnemers: 50

    1.PLANCKAERT Edward - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    2.VANDEWALLE Kenneth - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    3.DESTATSBADER Roy - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    4.VANDEVIJVER Laurens - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    5.PYFFEROEN Matthias - KONINKLIJKE BRUGSE VELOSPORT VZW

    6.DEFREYNE Cedric - MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM

    7.NOBUS Kevin - WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE

    8.BUYSSE Quinten - THOMPSON

    9.PERSOON Pieter - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    10.DE SY Vincent - KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE

     

    10/07/2011 PARIKE (O) - Nieuwelingen - 62 km - 01h36min
    Aantal deelnemers: 105

    1.DE VYLDER Lindsay - IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW

    2.VAN DER BEKEN Arno - ISOREX CYCLING TEAM

    3.VAN RENTERGHEM Bram - ISOREX CYCLING TEAM

    4.VAN BEETHOVEN Matthias - KON. BALEN B.C. V.Z.W.

    5.DHONT Seppe - NO LIMIT TEAM VZW ZWEVEGEM

    6.VAN DER BEKEN Robin - ISOREX CYCLING TEAM

    7.VERBANCK Kevin - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    8.CLAEYS Stef - C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK

    9.MEHEUS Gill - ISOREX CYCLING TEAM op 10"

    10.VAN HOOYDONCK Dante - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W. op 29"

    48.BAEYENS Nathan - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    54.HAENTJENS Yornie - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    11-07-2011 om 20:10 geschreven door kenny


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UITSLAGEN RENNERS UIT HET WAASLAND EN OMGEVING VAN ZONDAG 10/07/2011

    Banner Wielerbond Vlaanderen 2010.jpg

    Proficiat aan GERBEN VAN HOUTE met zijn Titel van Provinciaal Kampioen bij de Jongens 12 jaar !!!

    Proficiat aan ELLEN DE BOCK met haar Titel van Provinciaal Kampioen bij de Meisjes 14 jaar !!!
    Van Houte Gerben KOP 2011 1.jpg     De Bock Ellen KOP 2011.png
           Gerben Van Houte                    Ellen De Bock

    Zondag 10/07/2011 HAALTERT (O) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    MEISJES 12 JAAR – 33’31

    Aantal deelnemers: 6

    1.NOËL Jara - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    2.SCHOKKAERT Febe - IMMO NLVK CYCLING TEAM

    3.HEYNDRICKX Laura - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.LAUWAET Jolien - ISOREX CYCLING TEAM

    5.DE JAEGER Amy - ASFRA RACING TEAM

     

    MEISJES 13 JAAR – 45’45

    Aantal deelnemers: 4

    1.PIETERAERENS Dorien - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT – KERKSKEN

    2.STRUYF Lize - RUDYCO CYCLING TEAM

    3.GOESSENS Brenda - ISOREX CYCLING TEAM

    4.STROOBAND Lauren - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE op 2’21

     

    MEISJES 14 JAAR – 01h02’58

    Aantal deelnemers: 3

    1.ELLEN DE BOCK - RUDYCO CYCLING TEAM

    2.DE POTTER France - YOUNG SCHELDE CT

    3.DE PAUW Ina - WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN

     

    JONGENS 12 JAAR – 37’54

    Aantal deelnemers: 37

    1.GERBEN VAN HOUTE uit Vrasene - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.  

    2.BASTIAEN Jonas - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    3.BAEYENS Yorgo - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    4.KESTENS Donovan - JONGE RAKKERS VOLLEZELE

    5.CAETHOVEN Kenneth - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    21.VAN DE PUTTE Borre - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    25.STUER Kwinten - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.VAN GOETHEM Fabio - RUDYCO CYCLING TEAM

    27.DE BOCK Stijn - RUDYCO CYCLING TEAM

     

    JONGENS 13 JAAR – 46’25

    Aantal deelnemers: 61

    1.DE WEVER Merten - K.V.C. DEINZE VZW

    2.VAN HAUWERMEIREN Michiel - VA-CYCLING TEAM ZELE

    3.VERHOFSTADT Thibau - RIJSCHOOL AH - GENTSE VS

    4.BECK Cedric - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    5.LORIES Quinten - ASFRA RACING TEAM

    25.DE BEULE Jordi - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.DECLEYRE Jens - RUDYCO CYCLING TEAM

    28.VAN PETEGHEM Trifonius - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    32.APERS Ruben - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    39.VAN DE VOORDE Lennert - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    56.VAN GOETHEM Darryl - WIELERTEAM WAASLAND VZW

     

    JONGENS 14 JAAR – 57’05

    Aantal deelnemers: 67

    1.BOLLÉ Maxim - KSC DENDERSTREEK LABIEKES

    2.DE WITTE Sven - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    3.NEIRYNCK Aidan - ISOREX CYCLING TEAM

    4.DHONDT Zoran - ISOREX CYCLING TEAM

    5.LAMBRECHT Bjorg - C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE

    10.JANSSENS Jarrid - RUDYCO CYCLING TEAM

    19.MARIN Glenn - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    26.DE WILDE Arno - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    46.DE LOOSE Arne - RUDYCO CYCLING TEAM

    49.VERCAUTEREN Toon - W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.

    53.D`HAESE Mathias - RUDYCO CYCLING TEAM

    54.SYMOENS Bradley - WIELERTEAM WAASLAND VZW

    57.DE RAEVE Jordy - RUDYCO CYCLING TEAM

    10/07/2011 HEPPEN ( LEOPOLDSBURG ) (LB) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    10/07/2011 HEVERLEE (VB) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap

    10/07/2011 HULSHOUT (A) - Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
    Aantal deelnemers:

    10/07/2011 GERAARDSBERGEN (O) - Mountainbike Kids - XCO

    10/07/2011 STEKENE (O) - Miniemen

    10/07/2011 HEPPEN (LEOPOLDSBURG) (LB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    10/07/2011 HEVERLEE (VB) - Miniemen (afwachtingsproef)

    11-07-2011 om 20:10 geschreven door kenny



    .
    .
    .


    ZATERDAG , DINSDAG EN DONDERDAGMORGEND VANAF 09H00 GROEPSTRAINING ZWIJNDRECHT VERTREKPUNT MACHUIT




    .
    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk oponderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    WIELRENNERS
  • NIELS VANDYCK
  • BJÖRN COOMANS
  • KRISTOF WIELFAERT

    Osteopaat
  • JENS TUMMELEER

    PROFWIELRENNERS
  • GREG VAN AVERMAET
  • TOSH VAN DER SANDE
  • STIJN STEELS
  • MORENO DE PAUW
  • GIJS VAN HOECKE
  • PREBEN VAN HECKE
  • GERRY DRUYTS
  • OLIVER NAESEN
  • LAWRENCE NAESEN
  • NICOLAS VEREECKEN

    DUATHLETEN + TRIATHLETEN
  • KOEN MARIS

  • WIELERCLUBS
  • ETIXX QUICKSTEP
  • LOTTO SOUDAL
  • TOPSPORT VLAANDEREN
  • MARLUX-NAPOLEON GAMES
  • KSV-DEERLIJK
  • WACTEAM HOBOKEN
  • RABC - WIELERTEAM
  • W.O.O.P.
  • CYCLING TEAM MENEN
  • ILLI-BIKES CYCLING TEAM

    WIELERCLUBS
  • WIELERTEAM WAASLAND
  • TOPSPORT VLAANDEREN-RIDLEY 2012
  • RUDYCO-RIPA C.T.
  • RIJSCHOOL AH - GENTSE VELOSPORT
  • ARTEVELDE-WSV
  • NGMT C.T.
  • NHT C.T. TIELEN
  • EDEGEM B.C.
  • BALEN BC
  • ARTEVELDE-WSV

    WIELERCLUBS
  • WEBCHAIN CT
  • VANOMOBIL MTB-TEAM
  • DE SPRINTERS MALDEREN
  • DE ZONDAGRIJDERS
  • WTC ASTORIA MEERDONK

    WEDSTRIJD BONDEN
  • W.A.O.D.
  • V.W.F.
  • E.C.W.
  • F.C.W.B.
  • ARDENNE-GAUME
  • BELGIAN CYCLING SELECTION
  • V.W.V.
  • K.B.W.B.
  • O.V.W.F.

    WEBSITES
  • SPORTCOMITE HET VLIEGEND WIEL KLEIN-SINAAI
  • CATENA CYCLING
  • WIELERSPORT
  • TWC DE ZWALUW

    BEKLIMMINGEN EN COLS
  • CLIMB BY BIKE
  • LA MARMOTTE
  • COLS VAN EUROPA
  • WIELRENNERS
  • KLIMROUTES
  • V.W.B.
  • EDH

  • UCI PROTOUR
  • SPORT.BE
  • UCI PROTOUR
  • WIELRENSITE.NL
  • WIELERSCHOOL

    VELDRIJDEN
  • L.R.C
  • CYCLO-CROSS
  • FLANDRIEN

  • MOUNTAINBIKE
  • MOUNTAINBIKE
  • RONDE VAN HET WAASLAND
  • ROUTES 1
  • ROUTES 2

    NIEUWS
  • SPORZA
  • HET LAATSTE NIEUWS
  • GAZET VAN ANTWERPEN

  • MUZIEK
  • JOE FM
  • Q MUSIC
  • NOSTALGIE
  • RADIO 1
  • RADIO 2

  • Aangepast zoeken

    .
    Archief per week
  • 11/02-17/02 2019
  • 04/02-10/02 2019
  • 28/01-03/02 2019
  • 21/01-27/01 2019
  • 14/01-20/01 2019
  • 07/01-13/01 2019
  • 31/12-06/01 2019
  • 24/12-30/12 2018
  • 17/12-23/12 2018
  • 10/12-16/12 2018
  • 03/12-09/12 2018
  • 26/11-02/12 2018
  • 19/11-25/11 2018
  • 12/11-18/11 2018
  • 05/11-11/11 2018
  • 29/10-04/11 2018
  • 22/10-28/10 2018
  • 15/10-21/10 2018
  • 08/10-14/10 2018
  • 01/10-07/10 2018
  • 24/09-30/09 2018
  • 17/09-23/09 2018
  • 10/09-16/09 2018
  • 03/09-09/09 2018
  • 27/08-02/09 2018
  • 20/08-26/08 2018
  • 13/08-19/08 2018
  • 06/08-12/08 2018
  • 30/07-05/08 2018
  • 23/07-29/07 2018
  • 16/07-22/07 2018
  • 09/07-15/07 2018
  • 02/07-08/07 2018
  • 25/06-01/07 2018
  • 18/06-24/06 2018
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018
  • 28/05-03/06 2018
  • 21/05-27/05 2018
  • 14/05-20/05 2018
  • 07/05-13/05 2018
  • 30/04-06/05 2018
  • 23/04-29/04 2018
  • 16/04-22/04 2018
  • 09/04-15/04 2018
  • 02/04-08/04 2018
  • 26/03-01/04 2018
  • 19/03-25/03 2018
  • 12/03-18/03 2018
  • 05/03-11/03 2018
  • 26/02-04/03 2018
  • 19/02-25/02 2018
  • 12/02-18/02 2018
  • 05/02-11/02 2018
  • 29/01-04/02 2018
  • 22/01-28/01 2018
  • 15/01-21/01 2018
  • 08/01-14/01 2018
  • 01/01-07/01 2018
  • 25/12-31/12 2017
  • 18/12-24/12 2017
  • 11/12-17/12 2017
  • 04/12-10/12 2017
  • 27/11-03/12 2017
  • 20/11-26/11 2017
  • 13/11-19/11 2017
  • 06/11-12/11 2017
  • 30/10-05/11 2017
  • 23/10-29/10 2017
  • 16/10-22/10 2017
  • 09/10-15/10 2017
  • 02/10-08/10 2017
  • 25/09-01/10 2017
  • 18/09-24/09 2017
  • 11/09-17/09 2017
  • 04/09-10/09 2017
  • 28/08-03/09 2017
  • 21/08-27/08 2017
  • 14/08-20/08 2017
  • 07/08-13/08 2017
  • 31/07-06/08 2017
  • 24/07-30/07 2017
  • 17/07-23/07 2017
  • 10/07-16/07 2017
  • 03/07-09/07 2017
  • 26/06-02/07 2017
  • 19/06-25/06 2017
  • 12/06-18/06 2017
  • 05/06-11/06 2017
  • 29/05-04/06 2017
  • 22/05-28/05 2017
  • 15/05-21/05 2017
  • 08/05-14/05 2017
  • 01/05-07/05 2017
  • 24/04-30/04 2017
  • 17/04-23/04 2017
  • 10/04-16/04 2017
  • 03/04-09/04 2017
  • 27/03-02/04 2017
  • 20/03-26/03 2017
  • 13/03-19/03 2017
  • 06/03-12/03 2017
  • 27/02-05/03 2017
  • 20/02-26/02 2017
  • 13/02-19/02 2017
  • 06/02-12/02 2017
  • 30/01-05/02 2017
  • 23/01-29/01 2017
  • 16/01-22/01 2017
  • 09/01-15/01 2017
  • 02/01-08/01 2017
  • 25/12-31/12 2017
  • 19/12-25/12 2016
  • 12/12-18/12 2016
  • 05/12-11/12 2016
  • 28/11-04/12 2016
  • 21/11-27/11 2016
  • 14/11-20/11 2016
  • 07/11-13/11 2016
  • 31/10-06/11 2016
  • 24/10-30/10 2016
  • 17/10-23/10 2016
  • 10/10-16/10 2016
  • 03/10-09/10 2016
  • 26/09-02/10 2016
  • 19/09-25/09 2016
  • 12/09-18/09 2016
  • 05/09-11/09 2016
  • 29/08-04/09 2016
  • 22/08-28/08 2016
  • 15/08-21/08 2016
  • 08/08-14/08 2016
  • 01/08-07/08 2016
  • 25/07-31/07 2016
  • 18/07-24/07 2016
  • 11/07-17/07 2016
  • 04/07-10/07 2016
  • 27/06-03/07 2016
  • 20/06-26/06 2016
  • 13/06-19/06 2016
  • 06/06-12/06 2016
  • 30/05-05/06 2016
  • 23/05-29/05 2016
  • 16/05-22/05 2016
  • 09/05-15/05 2016
  • 02/05-08/05 2016
  • 25/04-01/05 2016
  • 18/04-24/04 2016
  • 11/04-17/04 2016
  • 04/04-10/04 2016
  • 28/03-03/04 2016
  • 21/03-27/03 2016
  • 14/03-20/03 2016
  • 07/03-13/03 2016
  • 29/02-06/03 2016
  • 22/02-28/02 2016
  • 15/02-21/02 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 01/02-07/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 18/01-24/01 2016
  • 11/01-17/01 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 28/12-03/01 2021
  • 21/12-27/12 2015
  • 14/12-20/12 2015
  • 07/12-13/12 2015
  • 30/11-06/12 2015
  • 23/11-29/11 2015
  • 16/11-22/11 2015
  • 09/11-15/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 26/10-01/11 2015
  • 19/10-25/10 2015
  • 12/10-18/10 2015
  • 05/10-11/10 2015
  • 28/09-04/10 2015
  • 21/09-27/09 2015
  • 14/09-20/09 2015
  • 07/09-13/09 2015
  • 31/08-06/09 2015
  • 24/08-30/08 2015
  • 17/08-23/08 2015
  • 10/08-16/08 2015
  • 03/08-09/08 2015
  • 27/07-02/08 2015
  • 20/07-26/07 2015
  • 13/07-19/07 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 22/06-28/06 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 30/06-06/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 09/06-15/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 14/04-20/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014
  • 13/01-19/01 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 30/12-05/01 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 18/11-24/11 2013
  • 11/11-17/11 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 14/10-20/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008